ליגת האלופות 16/17 :: ריאל מדריד - המלכה של אירופה! מפרקת את יובנטוס בגמר

(Cholo) #538

חואניטו, זה לא שחקן אחד. בעמדת המגן הימני אפילו המחליף של המחליף היה פצוע. ורק תאר לך שמישהו היה עושה אתמול חצי ממה שעשה פיליפה.
אם זה היה במנג’ר, אפשר היה לשחק 3-5-2 עם אותו ההרכב. חבל שסימאונה לא חשב על זה קודם. וחבל שטורס מועדף על פני קוריאה.

(Paul Heyman) #539

לא הבנתי כלום.

אם היה נבדל במסירה הראשונה לרונאלדו אז המהלך היה צריך להיפסק ברגע הזה, והשער לא חוקי…

הראו את זה רק לשנייה בשידור חיזור במהלך המשחק א אני לא בטוח.

מרפק של ראמוס אני לא זוכר למה זה מתייחס…?

בלי קשר, ריאל הייתה עילאית על אתלטיקו אתמול במהלך כל המשחק והתוצאה מראה זאת. אתלטיקו צריכה חריש עמוק לעונה הבאה.

(Merengue) #540

נבדל פאסיבי כבר לא תופס כמה שנים טובות, היחיד שעוד בוכה על זה הוא שלמה שרף בטענה שנבדל פאסיבי לקח לו אליפות שלישית עם מכבי חיפה ב-86 (השער של לנדאו). כל עוד הכדור לא הגיע לרונאלדו אין צורך לשרוק ובגלל זה גם הרגע הזה לא קיבל התייחסות מיוחדת.
תמיד כשיש נבדלים מחכים שהשחקן יגע בכדור כדי שהקוון יניף את הדגל ושופט ישרוק כי זה החוק היבש, לפעמים זה ברור שזה יגיע לשחקן אז כבר שורקים לפני כדי לחסוך לכולם ריצות ודפיקות לב מיותרות.

המרפק של ראמוס היה מלוכלך אבל לוקחים את זה כחלק ממבאקים שהלכו שם ברחבה של אתלטיקו בכדור הקרן, אם היו מתייחסים להכל היו נשרק איזה פנדל לדעתי שלא ראינו במצלמות, מה גם שאתלטיקו לפני ואחרי המרפק הזה גם לכלכה את עצמה בכמה עבירות מיותרות.

באמת שהפעם אין מה לבוא בתלונות לשיפוט, אם אתלטיקו רוצה לבכות זה רק לעצמה על הופעה חלשה מאוד מאודדד.

ברגע שהשחקן שהרחיק את הכדור לא היה צמוד לרונאלדו ולכן הסיכוי שהרחיק את הכדור בגלל רונאלדו מאוד נמוך, זה לבד מבטל מבחינתי את הטיעון על נבדל פאסיבי.
יש לו מספיק שערים בנבדל השנה אין צורך להוסיף לו סתם.

בלי קשר לריאל היה משחק מעולה, אולי הטוב ביותר שלה השנה ונראה שהשחקנים שלה מתעוררים במאני טיים בדיוק כשצריך. עוד 2 משחקי אלופות ו4 בליגה והם בדרך לדאבל שלא נראה במחוזות מדריד הרבה הרבה זמן.

(Cholo) #542

המרפק של ראמוס לא היה באיזור של הכדור להבדיל מהמרפק של גודין. לפי איטוראלדה (As) זה אדום ישיר.

(סארי) #543

היימן, אתה זוכר את השער של ברצלונה מול ולנסיה כאשר סוארז קפץ מעל הכדור? או הפריע לשוער בטווח הראייה או משהו כזה? שם לא נשרק נבדל כי סוארז לא נגע בכדור ולא הפריע למהלך, אותו דבר קרה אתמול עם רונאלדו, הכדור הוגבה לרחבה אבל רונאלדו לא היה קרוב לסאביץ שהרחיק את הכדור, אז הוא לא התערב במהלך… מקווה שהצלחתי להסביר:joy:

(האחיין של קרלס) #544

הבעיה היא שהשער ההוא כן היה צריך להיפסל…

אם סאביץ׳ לא מרחיק את הכדור הוא כנראה היה מגיע לוראן שהיה שם מאחור עם עוד מגן,זה לא נבדל בחיים.

(bixente) #546

נכון.
השער ההוא היה צריך להיפסל. זה של אתמול ממש לא. סאביץ’ הרחיק כדור בראש כמו כל כדור שהוא מרחיק או מנסה להרחיק שמוגבה לרחבה שלו. לרונאלדו לא היה שום קשר אליו.
הרי אם הכדור היה עובר את סאביץ’ ו-וראן היה נוגח אותו פנימה אז היו טוענים שלא היה נבדל כי זה רונאלדו שהיה בנבדל ושחקן אחר נגח אותו.
נגד באיירן אני הייתי הראשון לומר שריאל נהנתה מהשיפוט.
אתמול ? לא היה כלום, והשופט לא השפיע על תוצאת המשחק בכלום.

(suarez) #547

ריאל הייתה בכמה רמות מעל אתלטיקו מביך להתלונן על השיפוט האמת, הקבוצה הטובה ביותר נצחה ובצדק חוץ מזה גם אם הייתה טעות זאת לא טעות פטאלית שאפשר להגיד השופט הרס את המשחק.

מרקיסיו במחצית מדהימה.
מדהים כמה הוא אנדרייטד.

(סארי) #549

אגב,למרות התוצאה במשחק הזה אני לא מתרשם מיובנטוס, ומונאקו עם קצת יותר ריכוז הייתה כובשת, היא משחקת מהאגפים ומקשה מאוד על יובנטוס בסגירות.
יובנטוס עם ניצול מקסימלי של המצבים.

(Aimarito) #550

אני חולק עליך. אומנם מונאקו כן עושים מעל המצופה (לא חשבתי שיגיעו להרבה מצבים מול יובה), כאוהדי כדורגל ספרדי אנחנו תופסים דומיננטיות במשחק אחרת.

מבחינתנו להיות דומיננטיים זה לתקוף יותר, להניע יותר או להחזיק בכדור. ההרגשה שלי שיובה הגנתית ממעטת לעשות טעויות ומונאקו בבית מגיעה לקו ה16 של יובה עם הלשון בחוץ, למרות שהם קבוצה מהירה מאוד בחלק הקדמי. מונאקו נכון נכון לדקה ה77 נראית ללא פתרונות בבית.

שאפו לאלגרי ויובה. געגועי לאלבס.

איזה מאמן גדול מקס אלגרי. כנראה שיובה תעפיל לגמר וזאת תהיה הפעם השנייה בשלוש השנים האחרונות, כשלפני כן היא עשתה משהו דומה באמצע-סוף שנות ה-90.

לא כולם זוכרים אבל אלגרי היה אחד המאמנים המושמצים באיטליה כשהוא אימן את מילאן. סיידורף, אינזאגי, מיכאילוביץ’ וברוקי הוכיחו שהבעיה טמונה במועדון, ובינתיים אלגרי מוכיח שלא סתם הוא זכה לכינוי “סאקי החדש”. את יובה אני לעולם לא אחבב, אבל אני שמח בשביל הטוסקני. זה מגיע לו.

לגבי המשחק הערב - מונאקו הגיעה למספר מצבים מסוכנים אבל לא ציפיתי אחרת מקבוצת ההתקפה הטובה באירופה. יובה השיגה יתרון מבטיח על לוח התוצאות, ובמשחק חוץ זה הדבר הכי חשוב.

מה הסיכוי שמונאקו תעשה את הבלתי ייאמן ביובנטוס סטדיום? קלוש. יובה לא הפסידה בבית קרוב לשנתיים.

(oded23) #552

ברגע שהגיוואין כבש את הראשון הסיפור היה גמור, אבל עוד לפני זה היה אפשר לראות שיובנטוס פשוט גדולה על מונאקו. כדורגל זה לא רק התקפה, ומול ההתקפה של מונאקו עומדת הגנה מאד חזקה וצפופה. למונאקו אין שמץ של מושג איך להתמודד עם הגנה שנותנת כל-כך מעט שטח ועושה כל-כך מעט טעויות. זה כמו חצי מעגל מסביב לרחבה של יובה, שלא מוותר על השמירה באגפים בשביל לצופף במרכז, ולהיפך. קבוצה כל-כך ממושמעת ומאומנת.

(סארי) #553

שליטה במשחק היא הגעה למצבים מסוכנים מול השער, מונאקו עד השער השני הצליחה להגיע להזדמנויות מול השער, בופון הציל 3 שערים בטוחים.
ההגנה של יובה אדירה ועל זה אין עוררין, אבל אפשר לחדור אותה, משחק אגפים עם קרבאחל ומרסלו יכול לעשות להם כאב ראש גדול לדעתי.

זה בלתי נתפס שהם ספגו רק שני שערים עד עכשיו במשך כל הקמפיין.

לטעמי יובנטוס היא הקבוצה הטובה בעולם כרגע(למען האמת, לפי דעתי הם היו הכי טובים גם בעונה שעברה), ואוי כמה שאני חושש לפגוש אותם בגמר.
משחק ההגבהות של ריאל לא יעבוד נגד הגנה כזו.

(Merengue) #555

לך תבקיע שער מול הקבוצה הזאת. אפילו כשהם מגיעים למצבים יש להם חומה בשער בדמות בופון.

(SantiagoBernabeu) #556

אפשר לומר ששתי הקבוצות הטובות באירופה יפגשו בגמר. ההתקפה הטובה ביותר העונה בליגת האלופות נגד ההגנה הכי טובה. שתי הקבוצות גם הדיחו את באיירן וברצלונה. זה הולך להיות הגמר הכי פתוח שיש.

היכולת של יובנטוס ממש מפחידה. משחק ההגנה של יובה הוא הגדרה של שלמות.
קבוצה של לוחמים מטורפים שעומדים כמו חיילים במצעד. כן, היו למונאקו כמה מצבים, אבל לא מספיקים להכניע שוער כמו בופון.
דני אלבס עם אחד מהמשחקים הטובים בקריירה שלו (ולצערי ראיתי לא מעט כאלו ממנו בשנים האחרונות).

בקיצור אני חושב שאנחנו אנדרדוג בגמר.

(סארי) #557

תסתכל על המשחק אתמול, ריאל לא שיחקה על הגהבות לרחבה, היא שיחקה מהאגפים ריווחה את המשחק נכון וידעה להגיע למצבי כיבוש, ככה צריך לשחק מול קבוצות שסוגרות את האמצע.
יובנטוס קבוצה אדירה לא ספק, היא יודעת לשחק הגנתי ולעקוץ במתפרצות, היא יודעת גם לתקוף ולנהל משחק כשצריך, קבוצה באמת אדירה אבל גם לה יש חולשות.