ליגת האלופות 16/17 :: ריאל מדריד - המלכה של אירופה! מפרקת את יובנטוס בגמר

(BannedT) #497

ניימאר קיבל צהוב על כניסה פרועה ואין לזה שום קשר לשופט.

(ganjo) #498

כן אבל שניה לפני זה ערס אחר לא קיבל וזה כן קשור לשופט.

(Colombian Cowboy) #499

לדחוף שחקן כמו שפיאניץ’ עשה למסי זה צהוב. אבל עזבו, בארסה נראית חרא… אם לאי מי מהאוהדים ה’יכולת’ הזו מספקת - תפאדל, לי זה נראה רע וחסר מעוף.

(SantiagoBernabeu) #500

קוראים לזה שריטה.
באמת שאחרי ההופעה של השחקנים שלכם המחצית הזאת אין לכם זכות לנסות ולתקן את העולם. פשוט להקיא. אבל אני לא מתלונן, חייב לציין שלראות את העצבים של השחקנים שלכם ככה עצבניים ומתעסקים בקקה גורם לי לכיף.
בכל זאת, מקווה שתשוו ובדקה ה90 יובה תקבל פנדל לא מוצדק ותמשיך הלאה. סתם בשביל הכיף והקארמה.

(BannedT) #501

יכול מאוד להיות שהגיע לפיאניץ’ צהוב, עבירה שלו בוודאי הייתה.
זה לא אני אמרתי שצריך למות יפה, זה משפט שראיתי אוהדי בארסה בפורום שלכם כותבים, ליובה חשוב לעבור שלב וכל עוד זה קורה מצידי שיהיה “חסר מעוף”.

(Paul Heyman) #502

בכיף שהיה לך בחור.

(moshe34) #503

חוץ מלהתסיס, יש מטרה אחרת להודעה הזו?

(Paul Heyman) #504

מוש, אל תתייחס.

הבן אדם הראה בדיוק איך צריך להתייחס לדעותיו ה"אובייקטיביות" בעתיד.

עזוב, זה לא שווה את זה.[quote=“BannedT, post:501, topic:11387”]
יכול מאוד להיות שהגיע לפיאניץ’ צהוב, עבירה שלו בוודאי הייתה. זה לא אני אמרתי שצריך למות יפה, זה משפט שראיתי אוהדי בארסה בפורום שלכם כותבים, ליובה חשוב לעבור שלב וכל עוד זה קורה מצידי שיהיה “חסר מעוף”.
[/quote]

לא חושב שלאף אוהד ברצלונה יש טענות כלפי יובנטוס או המשחק שלהם.

הם באו ועשו את העבודה בצורה מושלמת מבחינתם.

ברכות על העלייה :slight_smile:

(moshe34) #505

אם היתי כותב הודעה כמו שלו נגד ריאל או קבוצה אחרת היתי חוטף באן.
כלפי ברצלונה הכל מותר!
כתבתי את זה בפורום של יובה.
אבל מחזק את ההודעה של Paul Heyman אין שום טענה ליובה או השופט.
ליובה יש קבוצה אדירה. מקוה שיקחו את הגביע. אין שחקן בעולם שמגיע לו יותר לזכות בגביע מאשר בופון.

(barakpxp) #506

בסיכום של שני משחקים ללא ספק הקבוצה הטובה יותר עלתה. מרוצה מהלחימה והעקשנות של בארסה אבל העונה לא מגיע לה להגיע יותר רחוק. מאוד מקווה שזה העונה של בופון שסופסוף יניף את הגביע הזה.

זה מדהים לראות איך אוהדים של קבוצות אחרות מגיבים ברגע שמדובר בקבוצה שלהם. פתאום נזכרים במשחק הראשון בשלב הנוקאוט. פתאום נותנים לו חשיבות ואוחזים במקרים שבאו לרעתם שם. כשזה קורה לקבוצה שהם שונאים הם גם נותנים הסברים הזוים למה לא היה שם כלום, ולמי אכפת מה שקרה בגומלין קבע וזה מה שחשוב(אפשר למצוא אינספור מקרים כאלה).
באיירן קופחה הרבה יותר מריאל. אני מסכים עם הטענות שהיו המון טעויות לכל צד, אך לדעתי הטעויות של השופט נגד באיירן היו קשות מאוד.
אפשר גם להלל את רונאלדו עד מחר אבל השחקנים האמיתיים שהביאו לריאל את הניצחון אתמול הם שני המגינים שנתנו הצגה גדולה. מאוד מקווה שיכניסו טכנולוגיה לעולם הכדורגל כבר ויפסיקו כל הטעויות הקריטיות האלה.

(Dovi) #507

למרות המיאוס בלראות שוב דרבי מדרידאי, יהיה מרתק לראות את ההגנה של יובה מול ההתקפה של מונאקו.
מצד שני הן יכולות להפגש גם בגמר.

(SantiagoBernabeu) #508

משה, שיתפתי את תחושותי כמו כל השאר. הרי דיון על כדורגל לא ממש היה כאן אחרי המשחק של אתמול.

למה שלא אקווה שדבר כזה יקרה? מאתמול אוהדי ברצלונה מזועזעים מהדרך שבה ריאל מדריד עלתה, ודורשים לתקן את העולם, והיום במשך כל המחצית הראשונה השחקנים שלכם עולים ורק עושים הצגות ומתווכחים עם השופט. בעיניי, זה נורמלי לקוות לקארמה מהסוג הזה ליריבה הכי גדולה שלי.

אם השחקנים שלכם היו אשכרה עולים כדי לשחק כדורגל ולא לעשות תיאטרון הייתי מגיב לגמרי אחרת.

(Dovi) #509

אני חושב שאתה טועה. היו כמה התנפלויות אבל זה נגמר די מהר.
אפילו כשהיו צריכים לקבל שריקות לא התנפלו.
היה איזה נסיון מגוכך של סוארס עמוק במחצית השניה אבל בגדול לא היו היום הצגות.

(Artur Kopit) #510

כתבתי הודעות פחות בוטות ומתיסיסות על בארסה ,וקיבלתי באן.
מה אתה מנסה להגיד?
ואם נגיד את האמת,אין כל דבר רע בהודעה.
בארסה היו צריכים לעוף כבר בשמינית הגמר,אבל כולם יודעים למה הם עלו.
יאללה לחצי הגמר (:smile:

(bixente) #511

צודק.
בדקתי בעצמי והיה שם נבדל ברור.
זה כמובן משנה את כל התמונה. ולא, אני כרגע לא נכנס לדיון של “מי קופח יותר”.
הרי אם השער הזה היה נפסל אז ריאל ב1:1 בבית , יכולה הייתה בהחלט לעבור הלאה לשלב הבא ומן הסתם האדום של וידאל לא היה קורה.
וזה בדיוק מה שמעצבן בשיפוט כמו שהוא היום , תמיד צריך לנחש מה היה קורה אם.
מה היה קורה אם השופט לא היה שורק לפנדל שלא היה נגד ריאל בשבוע שעבר?
מה היה קורה אם השופט היה נותן אדום לקאסמירו שהגיע לו במחצית השניה?
מה היה קורה אם השופט לא היה שורק לפנדל על רובן ?
מה היה קורה אם השופט היה פוסל את ה2:1 של באיירן ?
בקיצור בלי וידאו אנחנו רק נמשיך להיות מתוסכלים מהחלטות גורליות.
מקווה שיפטרו אותנו מזה כבר

לגבי הגרלת חצי הגמר :
בתור אוהד ריאל אני לא יודע את מי אני רוצה לקבל בחצי.
מונאקו - האינסטינקט אומר מונאקו. אבל מונאקו מהירה ומסוכנת ומול הגנת ריאל זה יכול לעשות לא מעט בעיות, וגרוע מכך זה המשחק שבו ריאל תגיע הכי שאננה מהשלושה. בעייתי אבל כנראה עדיין האפשרות הטובה ביותר עבורנו

יובנטוס - יובה היא קבוצה חזקה , חכמה ומאורגנת מדי. וריאל מתקשה מאוד מול סוג הקבוצות הזה. ההרמות האינסופיות של ריאל הפעם ייעצרו אצל הגנת יובה , נגדם לא יהיה שער מהרמה סתמית. ריאל תצטרך למצוא דרך מאוד יצירתית כדי להתגבר על היריבה המרה הזו. אני מעדיף אותם למשחק גמר (אם נעלה בכלל), במשחק אחד הסיכוי שלנו טוב יותר.

אתלטיקו מדריד - לא לא לא !
אתלטיקו בעיניי זו אחת המשוכות הכי קשות. ולא הם לא מבריקים. נהפוך הוא, השנה הם כנראה בעונה הכי חלשה שלהם מאז הגעת סימאונה. אבל כבר 3 שנים רצוף שאנחנו שוברים להם את הלב בליגת האלופות.
קודם כל ראמוס נגח להם את השיוויון בדקה ה90 בגמר האלופות, ואח"כ זה כבר הפך לתבוסה.
שנה לאחר מכן הדחנו אותם ברבע הגמר עם השער המאוחר של צ’צ’אריטו.
ובשנה שעברה עשינו את זה אפילו עוד יותר אכזרי וכואב וניצחנו אותם בפנדלים.
מתישהו זה ייגמר, אתלטיקו מסוכנת מדי עבורנו.
באמת לא יודע מה אני רוצה אבל יהיה מעניין.

(Mendieta) #512

אני לא מבין איך לא נמאס לכם מהדיוני קקה האלה. ברכות ליובה על העלייה, מי שרוצה להמשיך לשנוא את ברסה ולהגיד שהם צוללים יגיד. אני דווקא ראיתי המון עבירות שלא נשרקו לטובת ברסה ויותר צלילות של שחקני יובה שניסו לבזבז זמן וברגע שראו שברסה לא מכבדת את זה הפסיקו ליפול. ההגנה של יובה הייתה מדהימה היום עם 0 טעויות, פשוט ככה, ויכול להיות שאם כדור אחד של מסי היה נכנס הכל היה אחרת, אבל ברצלונה חפרה לעצמה בור יותר מדי עמוק במפגש הראשון ויובה עשתה את העבודה. להחזיק 180 דקות מול ברסה בלי לקבל גול? אני מצדיע להם.

אני מתפלל לראות את בופון מניף גביע ואת מונאקו מגיע לגמר. בהחלט שתי קבוצות שמגיע להם ומחזירות רומנטיקה לכדורגל שהיום מלא בציניות ודיונים כמו עכשיו על שיפוט.

(dkaro) #513

אני עדיין אשמח לפירוט שלך איך אתה עושה את זה. מבחינתך אין שריקות לעולם בלייב על נבדלים ותמיד ממשיכים לשחק עד שצוות הטלוויזיה יחליט אחרת? אתה מבין איך זה ישפיע פסיכולוגית על השחקנים שלא באמת יוכלו להמשיך לשחק כשהם יודעים שזה יכול מאוד להיות לא רלוונטי?

אני חושב שכולם פה קצת לא מבינים את הטיעון של פגיעה ב’שטף המשחק’. ממש לא מעניין אותי אם המשחק יאלץ לחכות להחלטת טלוויזיה, את הדקות האלה אפשר להחזיר. אני מדבר על פגיעה בשטף המשחק כאשר הוא כבר בלייב. יהיו המון המון המון מהלכי כדורגל שייגדעו שלא בצדק כי לא היה קוון שייקח החלטה שגם יכולה להיות נכונה מאוד בלייב ויחליט שלא היה נבדל.

עכשיו, אני לא אומר שזה לא הכיוון ואני מסכים לחלוטין לטענה שהשאלה היא לא האם טכנולוגיה, אלא איך. כל מה שאני אומר זה שזה לא כזה פשוט וצריך לחשוב טוב טוב על האיך הזה.

(LUKA) #514

באמת? לא היו הצגות?
ההתחזויות והבכיינות לשופט אתמול, מהשניה הראשונה של המשחק ועד לסופו, היו מביכות אפילו בסטנדרטים של ברצלונה.

(Guy) #515

צוות טלויזיה זה מה שהיו צריכים לעשות לפני 30 שנה, ולצערנו לא עשו. היום מחשב יכול להכריע מצבי נבדל מיידית ולזמזם לשופט, בערך באותה מהירות שבה הקוון מנחש אם הוא ראה אופסייד או לא. מדובר ביישום טכנולוגיית עיבוד תמונה פשוט משמעותית ממה שמובילאיי עושה, לדוגמה (בין היתר כי המצלמות נייחות והעובדה שלא מדובר בעניין של חיים ומוות מאפשרת זמן עיבוד ארוך יותר).

מכיוון שבכל זאת מדובר בארגון של מפ"איניקים, אפשר להסב את כל מי שעוסק בשיפוט בפיפ"א למפקחים שסתם צופים בטלויזיה, שישבו מול המסך וירימו דגלים.

אגב, בהולנד הודיעו שהחל מעונת 2018/19 ישתמשו בשופטי טלויזיה בכל המשחקים.

(sh4rky) #516

אם אפשר להסיט את הדיון ולחזור לדבר על כדורגל.

השנה יש חצי גמר מיוחד. מתוך 4 משתתפות, זכייה של 3 מהן תהיה רומנטית עבור כל אוהד כדורגל נייטרלי.
קודם כל, יובנטוס. מי לא יתרגש לראות את בופון בוכה מאושר כשהוא מניף את הגביע עם האוזניים?
אלגרי בנה קבוצת לוחמים מצד אחד, אך גם מאוד מוכשרת מהצד השני. תענוג לראות את יובה מגינה כשם שכיף לראות אותה תוקפת.
הגברת הזקנה היא הנציגה הרלוונטית היחידה של הכדורגל האיטלקי באירופה כבר יותר מדי זמן. כדורגל שהביא אימפריות כמילאן ואינטר, ואגדות כדל פיירו, טוטי ורוברטו באג’יו.
מאז אינטר של מוריניו לא ראינו הנפה איטלקית, כשהרוב מתחלק בין מדריד לקטלוניה.
למען הגיוון ולמען רגע של נחת עבור אומת כדורגל כל כך מפוארת, שתהיה זכייה איטלקית. למרות שאני בטוח שהחבר’ה ממילאנו לא בהכרח ישמחו שהשודדים, לטענתם, מטורינו יזכו במשהו.

זכייה של אתלטיקו תהיה הגאולה של סימאונה. אפשר לשנוא את הכדורגל של הספרדים ולבוז לבזבוזי הזמן והמשחק הקשוח. אבל, אי אפשר שלא להעריך את מה שצ’ולו עשה באתלטיקו. לקח מועדון שהיה הבדיחה הקבועה בדרבי המדרידאי והכניס אותו כחבר קבע לטופ האירופי.
שני גמרים נגמרו במפח נפש עבור הקולצ’ונרוס. בשניהם היא לא התבטלה בפני היריבה העירונית וסבלה מחוסר מזל - ראמוס במשחק הראשון והפנדל של גריזמן במשחק השני. בשנה שעברה היא אף ניקתה את השטח עבור ריאל מדריד, כשהעיפה את הקבוצות החזקות ביותר במפעל.
אתלטיקו היא קבוצת ה’כמעט’ האולטימטיבית של העשור האחרון. פעם שלישית גלידה?

מונאקו מחזיקה בחלוץ החם באירופה, שחקן שאף אחד לא הכיר בעונה שעברה, והוא רק בן 18.
הקבוצה ההתקפית ביותר ביבשת, ששברה שיאים אדירים בליגת האלופות (היחידה שכבשה 3 שערים ומעלה בארבעה משחקי נוק אאוט רצופים), בנויה מחבורה צעירה, רעבה ולא מוכרת, והגיעה למעמדה בזכות עבודת כדורגל מקצועית ולא בזכות כסף גדול.
רדאמל פלקאו, אחד השחקנים האהובים עבור אוהדי כל מועדון בו שיחק, חווה רנסנס מרגש אחרי פציעה נוראית שגזלה ממנו השתתפות במונדיאל, ואחרי שתי עונות גרועות בליגה האנגלית. למרות זאת, כשם שהקולומביאני נלחם על המגרש, כך הוא נלחם מחוצה לו. הצליח להחלים, להתגבר על הקשיים המנטלי שבשנתיים וחצי על מיטת טיפולים או על ספסל אנגלי, ולחזור להנהיג בענק חבורת שחקנים מרגשת.

למען האמת, אפשר למצוא פן מרגש גם בזכייה של ריאל. אף קבוצה לא הצליחה לשמור על התואר אלופת אירופה במתכונת הנוכחית של ליגת האלופות.
לדעת רבים, כריסטיאנו רונאלדו הוא השחקן האירופאי הגדול ביותר בכל הזמנים, ואין ראוי ממנו להיות חתום על ההישג. שלוש אליפויות אירופה תוך שנה בלבד, הישג בהחלט חסר תקדים.
הבעיה עם ריאל היא, שכמו מדי הבית ומדי החוץ שלה, הכל או לבן או שחור. עולם הכדורגל מתחלק לשניים - אלו ששונאים את ריאל, ואלו שאוהבים אותה. זכייה של הבלאנקוס בגביע תרגש מאוד את אוהדיה, שידלגו ברחובות ויספרו לכל עובר אורח על קבוצתם המפוארת שזכתה ביותר גביעי אירופה מכל העולם ביחד, אך תעצבן מאוד כמעט את כל השאר.
אולי אוהדי ריאל יסכימו לפשרה - תנו את הגביע לבופון.