ליגת האלופות 16/17 :: ריאל מדריד - המלכה של אירופה! מפרקת את יובנטוס בגמר

(Paul Heyman) #437

תקשיבו חברה, עם כל הכבוד שאפשר - האדום לוידאל והעובדה שקאסימירו עדיין על המגרש… זה עלבון לאינטליגנציה.

(Lukaku) #438

אין ספק שזו הייתה החלטה חכמה להעביר במחצית ללסטר :sweat:
אתלטיקו נראתה כמו סנדרלנד ביום רע (שזה בעצם יום רגיל של סנדרלנד). זה ממש לא היה רחוק מסנסציה. כל הכבוד לשייקספיר על איך שהרים את הקבוצה הזו חזרה.

(Shusaku) #439

תכף גם תגיד שהיה אופסייד של רונאלדו. אופאלונה וכאלה…

(ganjo) #440

הקטע הוא שמאז כבר הגיע לו עוד צהוב על התחזות… השופט שחט את באירן בהחלטה אחת כפולה ואומללה והרגע הקוון סובב את המזלג ככה טוב טוב. כמובן שלא השופט ולא הקוון אשמים. זו השיטה הרקובה. כמובן שזה לא מכוון. פשוט אי אפשר משחק אחד של מאני טיים שלא מוכרע על ידי הקבוצה השלישית על המגרש.

(Dovi) #441

וכמובן בא נראה כמה דיו וירטואלי יישפך פה על זה בהשוואה לברצלונה-פריז כשפה זה השפיע בצורה ישירה הרבה יותר על ההתמודדות.

(Paul Heyman) #442

עזבו, זה לא כדורגל וזה לא ספורט.

זה פשוט מגעיל.

(moshe34) #443

תמשיכו להתבכיין זה לא יעזור. צריך אמצעי עזר שיעזרו לשופט.
האשמים היחידים זה בעלי הקבוצות שלא מפעילים לחץ על פיפ"א להכניס אמצעי עזר. השופטים ימשיכו לטעות.
הלואי ששנה הבאה או שנתיים יכנסו אמצעי עזר שיעזרו לשופטים.

(Bob Sacamano) #444

מבאס לעלות ככה לחצי. היו לריאל מספיק הזדמנויות לגמור את ההתמודדות הזו בצורה הרבה יותר קלילה וללא עזרה מהשופטים.

(bengi6666) #445

זה הגמר האמיתי ולדעתי הקבוצה הטובה יותר בצמד המפגשים הפסידה.
ריאל קרובה מתמיד לעשות הישג היסטורי של זכייה שנייה ברציפות במפעל עם קבוצה סופר בינונית. קבוצה הרבה פחות טובה מריאל של השנים 2012-2014.
רונאלדו ווינר ענק, אי אפשר לקחת מנו את זה.

השיפוט היה זוועתי, אבל אני באמת לא רואה פיתרון באופק, אי אפשר לעצור את שטף המשחק כמו פוטבול או כדורסל.

(Shusaku) #446

[quote=“bengi6666, post:445, topic:11387”]השיפוט היה זוועתי, אבל אני באמת לא רואה פיתרון באופק, אי אפשר לעצור את שטף המשחק כמו פוטבול או כדורסל.[/quote]צודק לחלוטין. יותר טוב נאשר שערים מאופסייד של 2 מטר.

(Bob Sacamano) #447

למה כי היא החזיקה מידי פעם יותר בכדור? המחצית הראשונה של ריאל היום מתעלה על זו של באיירן במינכן. ולפי שאר הזמן קשה לקבוע כי לא הוגן לשפוט את הגרמנים כשהם ב-10 שחקנים. ב-11 על 11 כל קבוצה נתנה מחצית טובה כאשר ריאל היום לדעתי יכלה בקלות להבקיע שלישיה במחצית הראשונה. בעוד שבאיירן למרות החזקת כדור כמעט ולא הגיעה למצבים במינכן.

(bengi6666) #448

פוטבול זה משחק של שעה שנמשך שלוש שעות, כדורגל זה משחק של שעה וחצי שנמשך שעה וארבעים. אם תעצור את המשחק בשביל לבדוק בטלוויזיה אתה תהרוס את המשחק.
היה כבר פיילוט בנושא שלא עבד יותר מדי טוב, גם המצב כרגע הוא רע, ולכן אני אומר שלדעתי כרגע אין פתרון מספק.

(Paul Heyman) #449

במשחק סופר טעון כמו היום, היו מה - ארבע או חמש מצבים שבו השופט היה נדרש ללכת למסך?

מה הנזק הנוראי זהיה נגרם? תוספת זמן של 7 דקות במקום 4?

(moshe34) #450

איזה פילוט המשחק של צרפת נגד ספרד?
לא מבין מאיפה אתה מביא את זה. המשחק ההוא היה הצלחה גדולה לשיטה.
אז כמה דקות בגול השני עצרו את המשחק. ואו כאילו שמשחק לא נעצר בגלל ביזבוזי זמן וכאלו.
גם לא צריך לעצור על כל עבירה קטנה. רק בהחלטות שיכולות לשנות משחק.

(dkaro) #451

מעניין שכולם מדברים על השופט כאשר באיירן קיבלה פנדל שלא היה במשחק הראשון ופנדל שלא היה במשחק היום. אילולא ה-1-0 היום שלא היה ולא נברא ריאל לא הייתה זקוקה לשופטים בהמשך הדרך.

אין ספק שטעויות שיפוט השפיעו מאוד על צמד המפגשים, אבל אני חושב שהוגן יהיה להגיד שאילולא הטעויות שיפוט - כולם - כנראה שריאל הייתה ממשיכה הלאה. בשורה התחתונה היינו הקבוצה הטובה יותר, ובשונה מפעמים אחרות בליגה, הפעם אני לא מרגיש אפילו טיפת נקיפות מצפון על טעויות השיפוט. למה אף אחד לא מדבר על הפנדל שלבנדובסקי הבקיע? צבועים.

(Uriah) #452

מגיע לנו אוהדי הכדורגל לסבול, מכיוון שאנחנו מקבלים את הטיפשות הזאת כגזירה משמיים.

המועדונים של כולנו נמנעים מלעסוק בנושא.

(Paul Heyman) #453

כי לי זה נראה כמו פנדל… לא חייב להיכנס לו ברגל בצורה ששוברת לו את העצם… היה מגע והיה פנדל.

זאת לפחות דעתי.

ולפחות לבאיירן היה את ה"הגינות בדיעבד" להחמיץ את הפנדל שלהם מהמשחק הראשון.

(t.a.l4) #454

2 פנדלים שלא היו ולא נבראו,וידאל שהיה צריך להיות מורחק במינכן לא פחות מקאסמירו היום (והיה תריך להיות מורחק היום קודם ים עבירה גסה על קאסמירו על סף הרחבה) וכל העולם בוכה על שער שקיבלנו בנבדל,צביעות.

(Shusaku) #455

קאסמירו דרך עם רגל ימין שלו על רגל שמאל של רובן. אם זה לא פנדל אז אין פנדלים בכדורגל.

[quote=“t.a.l4, post:454, topic:11387”]שער שקיבלנו בנבדל[/quote]שניים. באמת להביא צילומי מסך?

(bengi6666) #456

היה פיילוט בגביע העולם לקבוצות, וזה היה נראה מגוחך!
אה ולא רק אני אומר את זה ולא משה אני גם לא ממציא את זה, גם השחקנים טענו את זה(רונאלדו, מודריץ).
אני לא טוען שזה לא עדיף להשתמש בטלוויזיה, אני טוען שזה לעבור ממצב שהוא “רע מאוד” ל"רע", ולכן הפתרון לא מספק.
כולכם חמים עכשיו כי ריאל נהנו מהטעויות היום וזה מבאס תתחת, אבל תחשבו על זה שאם במשחק ממוצע יש תוספת של 6-7 דקות, אם תוסיפו על זה עוד 10 דקות של בדיקות בטלויזיה לאורך כל המשחק זה ממעותי מאוד.