המחזור ה-11 ב-SerieA - מילאן ויובנטוס בקרב רב השפעה

אינטר-מילאנו
יובנטוס

(Azzurro) #1

המחזור ה-11 בליגה האיטלקית ייפתח כבר הערב עם משחקן של מילאן ויובנטוס במילאנו.

מלבד המשחק הזה, שאר הגדולות ירצו לנצל את המעידה של אחת מהקבוצות (או שתיהן) שתשחקנה הערב.

שאר המשחקים:
רומא - בולוניה (שבת, 21:45)
בנוונטו - לאציו (ראשון, 13:30)
סמפדוריה - קייבו (ראשון, 16:00)
נאפולי - סאסוואלו (ראשון, 16:00)
ספאל - ג’נואה (ראשון, 16:00)
קרוטונה - פיורנטינה (ראשון, 16:00)
אודינזה - אטאלנטה (ראשון, 16:00)
טורינו - קליארי (ראשון, 21:45)
ורונה - אינטר (שני, 21:45)

השלכות אפשריות של המחזור:

• פיטורין בהלאס ורונה, אודינזה, מילאן (מאד לא סביר)

• פתיחת פער של נאפולי בצמרת

• בוסט מוראלי רציני למילאן במקרה של ניצחון

אני לא רואה תסריט שבו מונטלה יפוטר אם נפסיד הערב, בייחוד אחרי שראינו קצת כדורגל מצדה של מילאן באמצע השבוע. הוא כן יכול להרוויח הרבה נקודות זכות אם הוא ייצא מהמפגש הזה כשידו על העליונה.

הפציעות של קלאבריה וקונטי וההרחקה של בונוצ’י מסבכות אותנו, כי נותרנו בלי הרבה אלטרנטיבות ראויות. זאפטה אמור לפתוח לפי ההרכבים המשוערים, אבל אני לא סומך עליו כי אי אפשר לדעת על איזה צד הוא יקום.

רודריגז הציג יכולת טובה בשלישייה האחורית. שווה להמשיך מאיפה שהפסקנו עם אבאטה ובוריני כקשרי-צד ולקוות לטוב. פורצה!

(Azzurro) #3

גם אני לא רואה תסריט כזה, אלא אם תהיה השפלה מביכה.

אני דווקא כן רואה אתכם מנצחים ומקבלים בוסט רציני להמשך העונה. הדאגה היחידה היא אכן זפאטה, לפחות מבחינת הגנתית.

(oded23) #4

לפי הגזאטה מילאן תפתח עם זאפאטה, רומאניולי, ורודריגז, כשדווקא מוסאקיו- הבלם הכי טוב- מסופסל. מונטלה מתעקש להשאיר את חותמו.

(Azzurro) #5

Milan: G Donnarumma; Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Abate, Kessie, Biglia, Borini; Suso, Calhanoglu; Kalinic

,
Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Chiellini, Rugani, Asamoah; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

טוריירה נתן עכשיו את אחד משערי העונה. וואו. מעניין מה יהיה השווי שלו בקיץ, כשהוא יעבור לקבוצה גדולה.