1/2 גמר ליגת האלופות :: צעד וחצי בדרך לקארדיף עם 3-0 גדול על אתלטיקו (רונאלדו 3X)

ריאל-מדריד

(madridista25) #147

קודם כל אין חולק על זה שרונאלדו בירידה מבחינת רמת המשחק.
אבל וזה אבל גדול. אין שום שחקן שנותן לך 30+ גולים בעונה(וזה לא בדיעבד. אמרתי את זה לפני חודשיים), אתה חושב שאם לבנדובסקי או תותח אחר יגיע נהיה טובים יותר?אני ממש לא חושב ככה, רונאלדו הוא ממש לא מחרב התקפות,הוא לא אחת הבעיות אצלנו ואין ספק שהוא מועיל בהרבה מאשר מזיק. בעיטות חופשיות מזמן הוא לא בועט את כולן,הוא ממש לא משחק כל משחק, רואים שהוא יותר מודע לעצמו מבעבר. אי אפשר לפספס את שינוי הגישה שלו . אז דווקא עכשיו לזרוק?
גם היום אני לא מחליף אותו בשום שחקן אחר.

וזה מבלי לדבר על זה שהוא בקרוב 10 שנים אצלנו, שבר כל שיא אפשרי. היה דוגמא למיקצוענות לכולם. הבנאדם אגדה. זאת כפיות טובה לבקש שימכור, די מכעיס אותי האמת. מגיע לו שיעזוב רק מתי שהוא רוצה גם אם זה יבוא על חשבון כדורגל טוב יותר.

(Mr.Maestro) #148

מצטער אבל לא פספסתי כלום, כשאתה לא ננעל על שחקן מסויים, יהיה לך הרבה יותר קל לשפוט. תרצה או לא תרצה, קרוס שחקן וורלד קלאס, אחד הקשרים המוערכים בעולם, שחקן שאם איני טועה יואכים לב בחר לשחקן הגרמני המצטיין לשנת 2016, באמת שאין לכם זכות לדבר איתי על אובייקטיביות!!!

ואם היינו מביאים, את מאור בוזגלו, שרן ייני, גיא מלמד ועוד אלוהים יודע מי, אז לא היינו סטטיים? אני שואל אותך שאלה רלוונטית, ואתה הולך איתי סחור סחור. הכי קל להגיד היינו סטטיים, אבל בניגוד לכמה יוזרים פה, אני חושב שיש לנו את אחד משתי הסגלים הטובים בעולם, לכן חוץ מכמה שיפורים לא היה יותר מדי מקום לעשות שינויים בסגל, וגם בהסתמך על השוק הקיים לא באמת היה את מי להביא, אולי את פוגבה. אז לכן עניין הסטטיות פשוט לא רלוונטי.

(bixente) #149

הוא כן אחת הבעיות אצלנו. והוא עדיין מחריב את הבעיטות החופשיות שלנו.
רונאלדו הוא שחקן כנף איטי היום שלא תורם להגנה ולא עובר כבר כמעט אף שחקן סביר באחד על אחד. הנזק שלו גדול יותר מהתועלת. למעשה אם נוציא את המשחק מול אתלטיקו שבו הוא באמת היה טוב , הוא פשוט עוד שחקן שאם הייתי מראה לך עם טשטוש ובלי שתדע שזה רונאלדו היית כנראה אומר שזה שחקן בינוני להחריד.
לגבי החופשיות - כל מה שמתאים לבועט ימין רונאלדו לוקח ובועט רע , או לחומה או ליציע. הוא פשוט בועט חופשיות רע. ראמוס במעט שבעט הוא טוב בהרבה. לגבי אלו שמתאימים לבועט שמאלי - מדי פעם הוא משאיר את הבעיטות האלו לחאמס או בייל. אבל גם זה לא קבוע. בפועל רונאלדו פשוט מבזבז לנו אחלה הזדמנויות.
הנזק של רונאלדו בהחלט עולה על התועלת.

ומצד שני הוא גם מקבל 10 שנים כמעט של כבוד ענק מצד המועדון ומשחק שמבוסס עליו ועבודה של כל הקבוצה עבורו. זה הדדי , הכל בסדר. ואם מזהים ששחקן כבר פחות מתאים למערך ויהיה לנו טוב יותר בלעדיו (זה ויכוח אחר אבל לדעתי כן ) אז כן צריך להבהיר לו שהוא הופך לשחקן רוטציה שיועיל לנו או שנפרדות דרכינו. האם אנחנו אמורים לוותרעל הצלחה מקצועית בשביל לרצות אותו ?

פספסת המון. תלך לראות שוב את המשחק והפעם תנסה להיות אובייקטיבי. תנסה לא לעצום עיניים עבור קרוס.
לגבי זה שקרוס שחקן וורלד קלאס וכל הבלה בלה - כן, גם בנזמה. איזה כיף לנו לשחק עם שניהם יחד בהרכב.
מרגיש כאילו שאנחנו משחקים ב9 שחקנים.

(Mr.Maestro) #150

אולי חאלס לכתוב שטויות?! תראה לי שחקן כנף או חלוץ שנותן את את המספרים של רונאלדו. כל דבר לא טוב לך, תחליף קבוצה. הביקורת שלך רדודה ולא עניינית, להגיד על רונאלדו שהוא יותר נזק מאשר תועלת, זה עיוורון מוחלט, רונאלדו פחות טוב יחסית למה שהוא הרגיל אותנו, אם כל זאת הוא אחד השחקנים הטובים בעולם. כשתבין את זה, אולי תשנה את דעתך.
לגבי קרוס כבר אמרתי לך, אין לך זכות לדבר איתי על אובייקטיביות!

(bixente) #151

אמרתי לך זה הדדי ובמקום לצעוק כמו ילדה בפאניקה תתיחס לתוכן.
רונאלדו כובש המון שערים. ב2 עונות האחרונות חלק נכבד מהשערים הם בגארבג’ ופחות במאני טיים. (כמובן שתזכיר את באיירן ואתלטיקו. בגלל זה רשמתי חלק נכבד ולא הכל ) בעבר הרוב היה ברגעים שבאמת צריך והיה מועיל מאוד. עם זאת הרבה כדורים והתקפות הוא מבזבז ומחרב. אז כן יש לו אחלה מספרים אבל הוא גם זה שמונע אחלה מספרים מאחרים בגלל סוג המשחק שלו. זכותך לא להסכים אבל תרגיעי את הצעקות ילדונת.
יש לי זכות לדבר על אובייקטיביות , במיוחד עם סובייקטיבי עיוור כמוך.

עם*
הפאניקה הרגה אותך…

ביצ’טה, אתה אוהד חזיר וכפויי טובה כלפי השחקן הכי טוב בהיסטוריה של המועדון שלך. חד משמעית.

כבר הסבירו לך שגם במועדון וגם רונאלדו עצמו הבינו הבן היטב שהוא כבר מתבגר ושעדיף שלא ישחק כל משחק כמו בעבר. רונאלדו עצמו מודע לכך. יתרה מכך, הוא כן מוותר מדי פעם לשחקנים לבעוט כדורים חופשיים.

רונאלדו משחק קבוצתי, הוא מפרגן, לא כופה את עצמו על המשחק ובמשחק מול אתלטיקו הוא היה מספר 1 על המגרש. רונאלדו כיום הוא הסקורר הטוב בעולם(ביחד עם מסי) ואין אף שחקן בעולם שיכול להבקיע 8 שערים ב3 משחקים מול באיירן ואתלטיקו כמו שהוא עשה.

הוא ממש לא “מזיק יותר מאשר מועיל”, הוא ה-סיבה לכך שריאל החזירה לעצמה את כוח ההרתעה שלה. ממליץ לך לא לכתוב שטויות.

(Niro) #153

מאסטרו, על האיכויות של קרוס אפשר להתווכח, אבל לא לראות את האדישות במשחק שלו זו רמה אחרת של עיוורון. אני יושב בבית ורואה משחק עם 3-4 אנשים וכולם ביחד תופסים את הראש כל פעם שקרוס פשוט נעמד ומסתכל על היריב.
אין אף דרך אחרת להגדיר את זה פרט לעיוורון. זו אפילו לא סובייקטיביות.

(whykds) #160

מה שמעצבן אצל קרוס הוא העובדה שיש את השבריר שניה הזה שבה הוא מחליט אם ללכת עם כל הלב בהגנה, או סתם לתת למהלך להמשיך. הרבה פעמים הוא בוחר באופציה השניה.
מצד שני הוא בהחלט תורם בהגנה. כמו רבים בקבוצה, ככל שהמשחק משמעותי יותר הוא מתאמץ יותר.

לגבי האם הוא נחוץ או לא, לדעתי שחקן ענק. ולא רק לדעתי. כמעט בכל מדיום אינטרנטי שבו עוסקים בריאל מדריד הוא מוערך יותר מאשר פה בפורום. נראה לי שעלו פה על עץ גבוה מדי.

אולי זה יהיה הסולם:

(רון) #164

משחק אחד של ריאל הייתי בחיי(לעומת 2 של ברצלונה…)-בעונת 2004/2005-שזאלייטה שבר לי את הלב בהארכה.

עם הכל יילך חלק(ואין סיבה שלא),(או שכן???) אז סוף סוף תהיה לי ההזדמנות לתיקון אמיתי.

בקשר למשחק עצמו-אני מאוד מקווה שלא נקבל גול חלילה בדקות הראשונות שיכניס אותנו סתם לפאניקה.צריך לעבור את ה10 20 דקות הראשונות בשלום ומשם אני כבר מאמין שהרוח תצא להם מהמפרשים.

(gev) #165

דוד, מצטער אבל שום טענה לטובת בנזמנ אני לא מוכן לקבל.
אני מסכים שבזמנו הוא היה עדיף על היגוואין (לא מהסיבה שהיה טוב יותר אלא מהסיבה שהיה נראה עם יותר פוטנציאל והיגוואין לא חזר לעצמו אחרי הפציעה). אבל בנזמה למעט עונה אחת הוא חלוץ לא מספיק טוב לאף קבוצת טופ.
עזבו רק את עניין היכולת, מה שלי הכי מפריע הוא שהרכבת השחקנים נעשית בלי שום מחשבה טקטית.
למה אני מתכוון?
משחקים על הרמות מהאגפים ומעדיפים את החלוץ הנמוך יותר, הפחות קילר, והאיטי יותר.
מרכיבים קישור מאוד חזק והגנתי, אך לא מייצרים שום משחק מאורגן שיסכן את היריבה. או לחלופין התקפות מתפרצות תוך שימוש ביכולת המסירה הטובה של שחקני הקישור שלנו ומהירות שחקני ההתקפה שגם לא יורדים למטה.

בין השחקנים שמשחקים בהרכב לבין השיטה שלנו אין פשוט שום קשר.

עכשיו לצורך העניין קאסמירו מצוין הגנתית וכך גם לוקה, למה לא לשחק עם קובא במקום קרוס וליצור את הקישור הלוחץ הכי טוב בעולם ולטוס קדימה פעם אחר פעם? למה לשחק עם קשרים שכל כך לא קשורים זה לזה ויושבים אחד לשני על המשבצת.

ההתקפה שלנו ממש לוקה בחסר, החלוץ לא מספיק טוב, הקיצוני שלנו הוא חלוץ והקיצוני השני בגדר נעלם ואנחנו שמחים שהוא נפצע.
הקישור שלנו מורכב מ3 שחקנים שעושים תפקיד של 2:
רק 2 שחקנים עושים הגנה
אף שחקן לא עושה את תפקיד הקשר שדוחף קדימה
מנהל המשחק שלנו מאחור הוא הקשר שצריך לדחוף קדימה והקשר האחורי נוגע בכדור רק כשאין ברירה.

אני לא חושב כלל שצריך לשבור את השוק בקיץ, באמת שלטעמי מלבד שינויים נקודתיים כל מה שאנחנו צריכים נמצא על הספסל.
קובא להרכב במקום קרוס.
איסקו להרכב במקום בייל
מוראטה במקום בנזמה
מבחינתי זה צריך להיות ההרכב (ב442).

אם כן להביא קצת רכשים אז אני אומר ככה
למכור:
בייל, חאמס, בנזמה,
לקנות:
אמבפה, וקיצוני נוסף, ואייחו (במידה ואחד משחקני ההגנה שלנו עוזב) ויורנטה, ומגן שמאלי מחליף.

כמו שאפשר לראות השחקן רכש היחיד שארצה שיגיעו להרכב הוא אמבפה וגם זה מבחינתי לא חשוב כמו הכנסה של אסנסיו וקובא להרכב