1/2 גמר ליגת האלופות :: צעד וחצי בדרך לקארדיף עם 3-0 גדול על אתלטיקו (רונאלדו 3X)

ריאל-מדריד

(suarez) #67

לא אמרתי שבנזמה משחק טוב, הוא פשוט מתאים יותר לשחק ליד רונאלדו ובגלל זה הוא פותח כל פעם ולא מוראטה.

(Mr.Maestro) #68

מסכים אם סוארס, בנזמה כחלוץ יותר מגוון ממוראטה. הבעיה אם בנזמה זה עניין החשק והאדישות, אם הבן אדם היה אוכל את הדשא במשחק, אף אחד לא בא אליו בטענות. מוראטה חלוץ מצוין, אבל עדיין חסר לי שם משהו, לפעמים הוא נראה לי קצת מסורבל, באמת לא יודע איך לאכול אותו, מבחינת כשרון לדעתי בנזמה עולה עליו, אבל כמו שכולנו יודעים כישרון לא תמיד מספיק, אם לצרפתי היה 10% מהווינריות שיש לרונאלדו, הכל היה נראה אחרת.

(JRM) #69

איך בדיוק הגיוון והכשרון של בנזמה תורמים למשחק שלנו חוץ מאיבוד אינספור כדורים/החמצות/לקחת מקום של שחקן שיכול לתרום? לא מתחשק לך לרוץ, לך למועדון אחר. אם היכולת הייתה למשחק/שניים/שלושה הייתי מסכים אתכם, אבל היכולת כבר יותר מעונה שלמה אותו דבר. ובכל זאת הוא פותח בהרכב כמעט בכל משחק שהוא כשיר. את בייל ורונאלדו אולי אני אבין שזידאן לא יכול להוציא מההרכב בגלל המחיר שלהם, אבל את בנזמה קנינו ב-35 מיליון יורו, ולמקומו הבלתי מעורער בהרכב אין שום הצדקה.

(CF R.Madrid) #70

דבר אחד אפשר להגיד מהחודש האחרון ומהמשחק הזה גם, אסינסיו שחקן ענק והיה עוד כמה שנים מהטןבים בעולם.
כל פעם שהוא משחק יש איזה קסם שאי אפשר לוותר אליו, אני במרום זידאן הופך אותו לשחקן הרכב.
אי אפשר להתעלם מהכשרון הענק שיש לילד הזה, כל פעם שאני רואה אותו משחק אני נהנה.

הכוח של ריאל מדריד זה שיש לנו שני קבוצות שהן מהטובות בעולם, שחקן נפצע אחר נכנס במקומו ולא מרשים כמעט בחסרון.
זה מדהים כמה הסגל של ריאל מדריד ארוך, עכשיו צריך לתת פוש עד סוף העונה ולנצח את כל המשחקים.

(de_la_red) #71

מבחינה מקצועית נטו, בעולם ללא היררכיה והנהלה אחוזת כח ושליטה, אסנסיו הוא שחקן הרכב שאי אפשר לגעת בו כמעט. ובנזמה עושה חמוצים ביציע.

על כריס אין כבר מה להגיד. הספידו אותו פה. אמרו שהוא לא יכול לשחק חלוץ, שהוא לא מתאים לרמה של המועדון, אבל בתכלס קשה לספור על יד אחת את מספר החלוצים שנותנים מה שהוא נותן במעמדים האלה ובזמנים המכריעים של העונה.

לגבי הפציעה של קרבחל - נורא ואיום פשוט. ריאל תצטרך להראות הרבה חוסן כדי לזכות באליפות הזאת.

(gev) #72

שום תירוץ להרכבת בנזמה לא מתקבל.
אני טוען זאת כבר המון זמן ואני לא היחיד, רונאלדו חייב להיות חלוץ חוד.

עד סיום העונה מבחינתי צריך לשחק על 2 הרכבים:
442 יהלום עם איסקו. ומוראטה לצד רונאלדו.
433 קלאסי כשרונאלדו חלוץ.

דמיינו לכם אתמול את מוראטה במקום בנזמה, לדעתי בכלל היה קרנבל.

(Juanito 7) #73

עכשיו, כשהתפזרו פחות או יותר אדי הניצחון, נותר לי להגיד לכם רק לשריין את התאריך- 3.6.2017
למשחקים כאלה נולד כריסטיאנו רונאלדו, ובמשחקים כאלה, ריאל מדריד מראה למה ליגת האלופות, זה המגרש הביתי שלה. עוצמה כזאת, אף קבוצה לא יכולה להציג. ועוד בחצי גמר ליגת האלופות. מול אתלטיקו מדריד. ולעשות קרקס מצ’ולו.
כתבתי את זה בעבר, אבל זה דורש- אתה כבר חושב שהוא הראה לך הכל, שהוא נתן הצגה שקשה לך לראות איך הוא יצליח להתעלות ממנה, כנראה ששכחנו שמדובר בכריסטיאנו רונאלדו. כל מה שנשאר זה פשוט להשתחוות, (וזה קרה בשער השלישי) תודה שזכינו כריס.

המשחק הטוב ביותר שלנו העונה, כנראה שהיה שווה לחכות. אתלטיקו פשוט עלתה בפחד למשחק וזה מזכיר ימים טובים, כשעוד היינו מנצחים במנהרה. איזו עוצמה, איזו ווינריות, מפגן כוח כמעט לאורך כל המשחק.
סוף-סוף הברנבאו הפך למבצר. הקהל היה פנומנלי וכמובן שגם החבר’ה מהפורום תרמו לאווירה החמה.

עצם העובדה שלא ספגנו מפתיעה אותי. דווקא מול אתלטיקו לא קיבלנו גול, ועוד בברנבאו.
ההגנה שיחקה בבגרות והייתה מסודרת מאוד, גם נאצ’ו שנכנס בצורה חלקה למשחק, ראוי למחמאות.
היום הבנו כמה קרבחאל חשוב לריאל, במחצית השנייה כמעט ולא שיחקנו על אגף ימין, שהיה כל-כך דומיננטי העונה. איתו זה כמו לשחק עם עוד קשר התקפי. מקווה שיחזור לליגה.
כנראה שפליפה לואיז צריך להתרגל לכך שאסנסיו יתזז אותו בשנים הקרובות, פשוט אי אפשר לעמוד בקצב של הילד הזה.

עכשיו, הראש אך ורק בליגה. כמה שזה מתאים לריאל מדריד לתת הצגה בצ’מפיונס, ולחתוף בראש בליגה כמה ימים לאחר מכן בגלל שאננות ואובר ביטחון (מישהו אמר סלטה ויגו?). הגומלין בקלדרון סתם ישרוף לנו אנרגיות יקרות לקראת המשך המאבק, אבל אין דרך יותר מתוקה מאשר לעלות לגמר ליגת האלופות, בדרבי האחרון בהחלט בויסנטה קלדרון.
אנחנו ריאל מדריד! ואמווסס!

(סארי) #74

אתה ממשיך לזרוק שטויות, מה זה רק מחפש את השער או מתעצבן אם מישהו לוקח את הכדור, אנחנו מדברים על ריאל מדריד ולא על כריסטיאנו פוטבול קלאב, לא מעניין אותי מה רנאלדו רוצה, מה שמעניין אותי הוא רק מה שישפר את הקבוצה, וחלוץ ישדרג אותנו עוד שתי רמות.
סוארס ומסי משחקים יחד, רובן ולבנדובסקי משחקים ביחד, אין סיבה שרונאלדו לא ישחק עם חלוץ חוד נורמלי.

(harozim) #75

אני חושב שההרכב הכי טוב הוא ההרכב של אתמול, ובמקום בנזמה חאמס/אסנסיו. רונאלדו ובנזמה שיחקו אתמול 2 חצאי חלוצים, זה תפקיד שאסנסיו וחאמס גם יכולים לבצע בהצלחה לדעתי.

אגב, איזה הבדל זה שיש 4 קשרים שיכולים להניע סינהם כדור. אשכרה נהנתי אתמול כמו במשחקים תחת אנצ’לוטי בתקופה שהקישור היה קרוס, לוקה, איסקו וחאמס.

(Niro) #76

היה אדיר. שני שחקנים שונים. חבל שבשביל להביא אותו לרמת מוטיבציה כזו צריך את חצי גמר ליגת האלופות.

(orelh94) #77

אני מאמין גם שכמה משחקים על הספסל היו עושים את העבודה, חבל שלא יקרה.

(Guy) #78

אם אנחנו גוברים על אתלטיקו גם במחוייבות אז באמת שאין להם סיכוי. הופעה מדהימה.

שני המשחקים הכי מרשימים שלנו השנה: 3-0 בדרבי עם שלושער של כריסטיאנו :slight_smile:

(suarez) #79

כן אתה יודע מה ישפר את הקבוצה ולא זידאן והצוות המקצועי, זידאן מאוהב בתחת של בנזמה ובגלל הוא מרכיב אותו, סבבה…

מסי ורובן לא חלוצים זה ההבדל. 2 חלוצים יישחקו ביחד רק כשריאל מדריד צריכה שער דחוף כשהיא בפיגור או במצב של תיקו.

(סארי) #80

גם רונאלדו לא חלוץ, אז איך כל התגובה שלך הגיונית?

(whykds) #81

למרות שאני בדרך כלל חושב שקרוס טוב יותר ממה שאתה חושב, אני מסכים לגמרי בעניין בעיית המוטיבציה. פה כמובן התקווה של כולנו לרוטציה יותר הוגנת. מה שמפריע לי זה הניסיון לייצר מצג שווא כאילו אם רק נעלה את הילדים אז ניקח צ׳מפיונס בהליכה.

הילדים (או גם חאמס ואיסקו לצורך העניין) צריכים להיות משולבים כי הם הרוויחו את זה, ואני מתכוון ליכולת אמיתית ולא ניצוצות של פוטנציאל, כי כבר למדנו שהמאני טיים הוא אחר מטיול בחבל גליסיה. איסקו הרוויח את זה בחודש האחרון. חסה בזמנו הרוויח דקות ביושר. גם אסנסיו מראה יותר ויותר שאי אפשר להתעלם מהיכולת שלו. אם ימשיך ככה עוד כמה חודשים הוא לגמרי יעשה את קפיצת המדרגה בין שחקן סגל (המעמד של ואסקז למשל) לשחקן 11-14 ואף חולצת הרכב. יכולת פושרת מאד פלוס גיבוי מהכוכב קונים לך הרכב במקרה של בנזמה, ולכן כנראה שמוראטה לא מספיק טוב כדי להעיף אותו מההרכב (לדעתי גם לא הכי מתאים אבל זה דיון אחר). חייבים לבצע רכש בעמדה הזו כדי שגם פרז ילחץ לשלב מישהו אחר.

(suarez) #82

אז מה רונאלדו קיצוני שמאלי?

(t-rix) #83

המספרים של רונאלדו מאתמול;
5 בעיטות
3 שערים
2 מסירות מפתח
3 דרבילים מוצלחים
0 איבודים כתוצאה מהשתלטות לא טובה (הממוצע בסביבות 2.5 למשחק כך שזה באמת יוצא דופן)

אחד המשחקים היותר טובים שלו בשנים האחרונות לדעתי. זרם עם המשחק, עזר המון בהנעה, חזר לא פעם לסגירות, עבר שחקנים בקלות ואפילו הכיבושים הם 3 שערים שממש לא דחיקה ממטר.

חייב לציין שהנוכחות של שחקן קישור עוזרת לו המון שכן הקבוצה יותר שולטת וגם מוצא עצמו יותר כשחקן חופשי.

(סארי) #84

כל הקריירה שלו הוא היה קיצוני, כרגע הוא נוטה ללכת יותר לאמצע… ניסינו לשחק עם רונאלדו כחלוץ יחיד לפני כמה שנים וזה היה כישלון מוחלט.
ובוא נלך עם קו המחשבה שלך לרגע ונגיד שהוא חלוץ, אז בשביל מה אנחנו צריכים את בנזמה? כדי ללטף לרונאלדו את האגו?

(Madrid Matador) #85

תמיד אמרתי שההרכב החזק שלנו (עם הסגל הנוכחי) יכיל רק חלוץ אחד רונאלדו/בנזמה/מוראטה. מי שיותר טוב שילבש את חולצת ההרכב.
במשחק של אתמול הייתי רוצה את איסקו במקום בנזמה למעלה ואת קובא כחלק מהאמצע.
איסקו לדעתי צריך להוריד כמה קילוגרמים. אשכרה יש לו כרש, והוא מאוד איטי.
נאצ’ו הוא עילוי שממש מקופח.
בנזמה רץ בלי סוף אתמול ועדיין אומרים שהוא אדיש ולא משקיע. קצת אובייקטיביות.

(suarez) #86

רונאלדו מאז ימי יונייטד היה שחקן אגף אבל שחקן אגף הכי חלוץ שיכול ליהיות, בשנים האחרונות הוא הולך וניהיה יותר ויותר חלוץ מרכזי, הוא עדיין לא חלוץ סטייל קלוזה אבל הוא מתקרב לזה יותר ויותר. ריאל השנה משחקת כדורגל מהאגפים דרך המגנים ורונאלדו הכתובת באמצע, מה שהיה אז לא רלוונטי זאת שיטה אחרת ורונאלדו השנה עושה את התפקיד שלו מצויין בסך הכל, למרות העונה שלו בליגה אני חושב שרונאלדו כל משחק נותן עבודה פחות טוב יותר טוב הוא נותן עבודה וזאת הגדולה שלו, לפעמים שטף המשחק של ריאל לא טוב ורונאלדו לא מקבל מצבים והוא נפגע מזה כמו כל חלוץ ולפעמים גם מצבים לא נכנסים לו אבל הוא תמיד יהיה זמין לכדורים.
בגלל זה ריאל לא צריכה חלוץ נוסף כמוהו, זה רק יכול להפריע לו הוא את העבודה הזאת עושה מצויין בסך הכל.