1/2 גמר ליגת האלופות :: צעד וחצי בדרך לקארדיף עם 3-0 גדול על אתלטיקו (רונאלדו 3X)

ריאל-מדריד

(Pedja Mijatovic) #47

ריאל מדריד המועדון היחיד בעולם שינצח 3-0 בדרבי בחצי גמר ליגת האלופות ולאוהדים אמיתיים ורציניים מה שיהיה לכתוב זה ״אני לא מבין למה מוראטה לא פותח במקום בנזמה כואב הלב״. עם כמה שזה הזוי יש בזה משהו קסום.

משחק מעולה שלנו, האמת שכמו כל משחק שלנו העונה נגד הקבוצות הגדולות. ההבדל היחיד מהקלאסיקו, הדרבי הקודם, ואפילו הגומלין נגד מינכן זה שהצלחנו לא לספוג ומשם הדרך לשני ולשלישי היתה קלה. ריאל מדריד קבוצת כדורגל מעולה שבמקרים רבים לא יודעת כל כך למצות את עצמה, אבל גם זה מספיק כדי לשים אותנו פייבוריטים לדאבל חודש לפני סיום העונה. בגלל זה מכעיס אותי כל הדיבור על הרכב ראשון-הרכב שני. הקבוצה שלנו היא קבוצה אחת ולאט לאט זידאן לומד להשתמש בכולם כדי להעמיד קבוצה מנצחת משחק אחרי משחק. נגד גרנאדה יהיה תורם של חאמס ומוראטה לתרום למאבק.
ניהול המשחק של זידאן היה נפלא הערב, החסרון היחיד הוא כמובן בנזמה. אני מאמין שהפציעה של בייל תרמה לנו העונה, למרות שאני חושב שהוא שחקן מעולה. אין לו מקום בהרכב שלנו, גם אם יחזור למחזורים האחרונים.

כריסטיאנו רונאלדו ענק, גם בלי השערים שכבש. היה מסוכן מאוד, השקיע ולחץ את ההגנה של אתלטיקו. אני כל כך מבסוט ממנו.

(קורן א) #48

ואווו רונאלדו זה לא נתפש 8 שערים בשלושה משחקים נגד באיירן ואתלטיקו ההגנות הטובות בעולם,לא יהיה כשחקן הזה לא יאמן פשוט.
ככה אני רוצה לראות את ריאל עם מחוייבות ולדעת להיות זהירה שהיא צריכה תוצאה מסויימת והגולים יבואו מעצמם גם עם זהירות.
יש לנו סגל פשוט מפחיד מפחיד,פשע לא לזכות בדאבל השנה

(titi camara) #49

יש שופטים שהיו שורקים לנבדל ולא היינו יכולחים לבוא בטענות, בדיוק כמו שאוהדי אתלטיקו לא יכולים לבוא בטענות על האי שריקה.

(SantiagoBernabeu) #50

אני לא אכנס לאותן נקודות שכבר אמרתם, אין טעם לחזור שוב על אותם דברים.

הפציעה של דני השאירה לי טעם קצת מר בפה. אבל נאצ’ו. אוי נאצ’ו איך הוא הפך להיות אחד השחקנים הכי חשובים של הקבוצה. הוא כבר היה רגל וחצי ברומא בקיץ האחרון, ולמעשה נשיא רומא כבר אמר ‘ההגנה שלנו עם נאצ’ו ו[עוד מישהו שאני לא זוכר כרגע] תהיה הרבה יותר טובה’.

דווקא איסקו היה מאוד חלש אבל הנוכחות שלו היתה קריטית. הנוקאאוט היה במרכז המגרש. 4 נגד 2. לא היה להם סיכוי. כשאסנסיו עלה הוא פשוט אנס אותם! הוא יכול לשחק הנעת כדור על חצי מטר וגם לרוץ לשטחים פתוחים. איזה נכס הוא.

רונאלדו מעבר לשערים שלו היה היום מצויין. עשה כמה מהלכים באגף שלא היו מביישים את השחקן שהיה ב2010.

המשחק הכי גדול שלנו העונה עם ההרכב הראשון, ואולי בכלל. מה שרק מוכיח, שוב, שיכולת לא חסר להם, אלא חסר להם תשוקה ורצון. למשחקים גדולים הם מגיעים פעם אחר פעם ונותנים תצוגה.

(Michael.M) #51

אמרו פעם על ג’ורדן שהגדולה שלו זה להמציא את עצמו כל פעם מחדש. אז כריסטיאנו רונאלדו.

איסקו קוסם, אסנסיו הדבר הבא, ראמוס ווינר ומרסלו וקרבחאל הטובים בתפקידם. אבל, עדיין קיים מלך אחד למדריד: כריסטיאנו רונאלדו. רק בעוד 3-4 שנים שיפרוש נבין איזה שחקן שיחק אצלנו.

(סארי) #52

אני חייב להתחיל עם כמה מילות לגבי זידאן, יש לו לפעמים קטעים שאני לא אוהב, אבל ההכנה שלו למשחקים הגדולים אדירה, כל שחקן יודע איפה לעמוד ואיך לזוז, הוא הכין את השחקנים מצוין ללחץ של אתלטיקו, הם ניסו ללחוץ אבל פשוט לא הצליחו. עם זאת יש לי קצת ביקורת, חלאס כבר עם בנזמה, אחד השחקנים הגרועים שדרכו על הדשא בברנבאו, נמאס לי כבר.
כל הקבוצה שיחקה מצוין וכולם עשו את העבודה כמו שצריך, היו רק כמה איבודי כדור בהגנה שהיו פשוט סתמיים ושסתם מכניסים את הקבוצה ללחץ, פשוט מיותר.
תמצית של הקריירה של בנזמה בריאל מדריד היה אפשר לראות בדקה ה 16, בנזמה מגיע אחורה ללחוץ בהגנה והוא כמעט גורם לשער לזכות אתלטיקו.
נבאס עם הצלה נהדרת, הרבה עבודה לא היה לו, אבל משחק רגל גרוע בהחלט יש לו.
אתלטיקו למרות החיסרון של שני המגנים הימניים שלה סגרה את האגף בצורה טובה, עשו שמירה כפולה על מרסלו והקשו עליו, אבל השחקן הזה פשוט אדיר, איך הוא מנפנף שחקנים פשוט אדיר, חזר לכושר בזמן.
אסנסיו הולך להיות שחקן העתיד של ריאל ללא ספק, כמה כישרון וחוכמה יש לו.

(Gordi) #53

לדעתי לא. רונאלדו לא לחץ ולא נגע בשחקן שהרחיק רע ולכן האחריות על ההרחקה היא על השחקן. מבחינת האם השחקן היה מרחיק בהכרח, זו כבר שאלה מעט סבוכה יותר, אולם ניתן לומר שבסבירות גבוהה הוא לא היה מאפשר לכדור לטייל ברחבה ולכן כם עצם ההרחקה היא לא כתוצאה מנוכחתוו של רונאלדו.
אף על פי שלא היה נבדל, אני חושב ששריקה לכאן או לכאן היא קבילה. במיוחד לאור הניתוח המעמיק שנדרש כדי להחליט ולאור העובדה שאין מדיניות ברורה בנושא…

אגב רונאלדו, היום מלבד השערים הוא גם נתן משחק הגנה וחילוצי כדור שרק לעיתים רחוקות רואים ממנו.

(F.Redondo) #55

את החלק הראשון ביצענו עכשיו צריך להגיע ברצינות לגומלין ולסיים את העבודה.

פתחנו בהתלהבות גדולה כמו שצריך במשחק במעמד כזה, יצרנו מס’ מצבים טובים, היינו עדיפים בכל פרמטר והשכלנו להבקיע.
במחצית השנייה השחקנים נרגעו והחזירו את אתלטיקו למשחק, זה מאוד עצבן אותי כי במקום לתקוף ב-20 דקות הראשונות של המחצית השנייה בעיקר התמסרנו לאחור ולרוחב ולא חיפשנו לתקוף לעומק.
לדעתי זידאן היה חותם על ה-1:0 העיקר לא לספוג, ראינו את התגובה שלו בשער השני כמה שהוא שמח זה היה בונוס עבורו.

לדעתי הסיפור בכלל אבל בכלל לא גמור, נכון שזה מקדמה טובה אבל אנחנו מודעים ליריבה ולאיצטדיון וזה יהיה מאוד קשה.
חבל לי על קרבחאל, בלעדיו יהיה לנו מאוד קשה.
לא יודע למה אבל זה כבר דרבי שלישי שהוא נפצע ומוחלף מולם.

הפעם החילופים היו טובים ובטיימינג הנכון. לוקאס ואסקז עם מהלך כ"כ חכם מבשל בצורה מצוינת, איך אני אוהב שהוא משחק לעומק.
כל פעם שתקפנו היינו מסוכנים. זה מה שהקבוצה צריכה לעשות לשחק לעומק ולנסות ולהבקיע, אסור להיות מסופקים וללכת לאחור.

קיילור נאבאס בהצלה מצוינת ברגע קריטי. גם במשחקים שספג היו לו הצלות מעולות, מאוד אוהב את השוער הזה.
במחצית הראשונה הם תקפו מהאגף הימני שלנו ובמחצית השנייה נאצ’ו עשה עבודה טובה ושקטה.
בנזמה שיחק לא רע, חטף לא מעט כדורים, בישל את השער השני ורק בחוסר מזל לא סיים עם שער. מצפה ממנו ליותר והלוואי ויבקיע כבר ויחזיר לצוות המקצועי על האמון בו.
היו כמה כניסות שלהם ברגליים שללא ספק היו שוות כרטיס צהוב אבל השופט ויתר להם.

סה"כ היינו ראויים לניצחון, היו דקות שהלכנו לאחור והחזרנו אותם למשחק דבר שאנחנו יכולים למנוע אותו.
בסופו של דבר עשינו את זה בעבודה קשה מאוד.

(Mr.Maestro) #56

בדיוק עכשיו חזרתי למלון אחרי המשחק, התמזל מזלי וכנראה נפלתי על המשחק הכי טוב של ריאל העונה. וואו היה מדהים, ועוד לחשוב שאשתי המליצה לי לטוס לקלאסיקו במקום לחצי גמר!!!

הקבוצה היום פשוט אנסה את אתלטיקו, במיוחד הקישור. ריאל גרמה להם להיראות כמו גראנדה. היו פה כאלה שפיקפקו ברונאלדו, אבל כמו שרשמתי אחרי המשחק מול ולנסיה, גם בכושרו הנוכחי לא מחליף אותו בשום שחקן אחר. ההגנה נתנה משחק מושלם, חבל שדני נפצע, למרות שנאצ’ו עשה הכל שלא נרגיש את החסרון של דני. כולם היו מדהימים היום! אסנסיו תוך 2-3 אחד החשקנים הטובים בעולם, לי אין ספק!

(titi camara) #57

קורא את התגובות של החברים שנסעו לשם ואני מאוד שמח בשבילם, אבל גם קצת(מאוד !!!) מקנה :slight_smile:

אגב, מודריץ’ עם כושר גופני ממש פסיכי (בדיוק כמו מרסלו וקרבחאל) משחק מצויין שלו היום שמח לראות אותו חוזר לכושר בדיוק בזמן.

ועוד משפט על נאצ’ו, הבחור מהיר בטירוף ! לא רואים עליו אבל הוא מטוס, אני מאמין אפילו מהיר מקרבחאל.

(Merengue) #58

גם אני מקנא, רק להיות חלק מהטירוף של הקהל בברנבאו היום זה שווה הכל.
@Raulito-7 הרווחת, ד’'ש לבן ראול מייזל הכוכב.

(suarez) #59

לא מבין איך אתם לא מבינים כל פעם למה בנזמה משחק ולא מוראטה, רונאלדו ומוראטה על אותו תפקיד, שניהם נמצאים באותם עמדות כיבוש ורונאלדו אוהב את זה ויכול לעשות את זה לבד הוא לא צריך את מוראטה כי אם מוראטה ישחק המצבים יתחלקו ביניהם.

רונאלדו הוא סקורר על והוא הסקורר שלכם, אל תצפו מבנזמה לכבוש כלכך הרבה, זה התפקיד של רונאלדו בנזמה הוא לא חלוץ רגיל, זה יישמע מוזר אבל שערים של בנזמה זה יותר בונוס ממה שאתם חושבים כמובן הבונוס הזה יכול ליהיות חשוב בעזרה למאבק על כל התארים אבל זה עדיין לא המטרה העיקרית של בנזמה על המגרש. אני בטוח שבנזמה משחק כי הוא מתאים לשחק ליד רונאלדו ולא בגלל שזידאן כלכך אוהב אותו.

(Merengue) #60

בלי קשר לתפקוד, זה לא מפתיע אותי שהוא פותח ומוראטה לא, זה כן מאכזב, אבל ממש לא מפתיע.
נראה לי שכבר אפשר להתרגל לקטע הזה.

(סארי) #61

אני מנסה למצוא את ההיגיון בתגובה שלך אבל אני לא מצליח, מה זה על העמדה שלו? יתחלקו במצבים?אולי חלוץ נורמלי ורונאלדו יכולים לכבוש שערים יותר מרונאלדו לבד וחצי עגלה(בנזמה)?

(JRM) #62

איך בדיוק הוא מתאים יותר לשחק עם רונאלדו? זה לא שמוראטה הוא אחד מהחלוצים הכי טובים בעולם, אבל בנזמה מסריח את המגרש בצורה פנומנאלית. לא משקיע, כשהוא מקבל את הכדור הוא בקושי משתלט עליו, ואם הוא מצליח הוא מוסר רע/מחליק/המוח מפסיק לעבוד.
מבחינתי שנשחק בלי חלוצים ורק עם רונאלדו, ושבמקום בנזמה ישחק כל שחקן אחר.

(madridista25) #63

DKARO
נו? עדיין למכור?
והכי מצחיק שאתה אמרת שהוא פותח בכל קבוצה בעולם ובכל זאת אתה רוצה למכור אותו.
עדיין מחכה שתענה לי.

יאלה לא בושה להגיד שיצאת טמבל. אתה ועוד כמה ילדים מפונקים. או שאתה מחכה לשלושער גם בחצי השני וגם בגמר

(Kawa) #64

פעם אולי המשפטים של הוא טוב לרונאלדו, מפנה שטחים, גב לשער וכו’ וכו’ היו רלוונטים לבנזמה.
העונה הוא פשוט אנטי כדורגל, ו80% מהפעמים זה כמו לשחק עם 10 שחקנים. לגולים אני כבר לא מצפה ממנו זה בטוח.

אבל עזבו בנזמה, הסיפור הגדול של הערב לדעתי הוא שלא ספגנו. יותר מפתיע אותי מהשלושער הגדול של כריס!
תענוג לראות את כל הקבוצה משתתפת במשחק ההגנה, ואת כריסטיאנו דופק ספרינטים להגנה. חבל שרק לעיתים רחוקות אנו זוכים לראות דברים כאלה!

הראש שלי כבר בליגה. מקווה מאוד (!) שהקבוצה לא תבוא שאננה ועם האף למעלה נגד גראנדה.
האללה מדריד :slight_smile:

(suarez) #65

חלוץ סקורר זה שחקן שרואה תשער כמעט כל הזמן ומנסה שכמה שיותר מהכדורים שמכניסים לרחבה יגיעו אליו כדי שהוא יוכל לכבוש אותם, גם מוראטה וגם רונאלדו שניהם כאלה. שניהם שחקנים ניזונים
רונאלדו לא רוצה ולא צריך שחקן כזה לידו, במילא כל כדור שנכנס לרחבה רונאלדו מנסה להגיע אליו ולכבוש אותו ואם מישהו אחר לוקח לו תהזדמנות להגיע לכדור רונאלדו מתעצבן על זה

(titi camara) #66

for the record :

נאפולי בשמינית הגמר, באיירן ברבע הגמר, אתלטיקו בחצי הגמר ויובנטוס כנראה בגמר, אין הגרלה יותר קשה מזאת.