1/2 גמר ליגת האלופות :: צעד וחצי בדרך לקארדיף עם 3-0 גדול על אתלטיקו (רונאלדו 3X)

ריאל-מדריד

(Merengue) #27

מושלם !
הכדורגל, התוצאה, הקהל, הכריסטיאנו רונאלדו.
המשחק הכי טוב שלנו העונה By far , אלופת אירופה גבירותי ורבותי.

(מרקו אסנסיו) #28

אל תסלף את מה שרשמתי , הבנת הנקרא זו יכולת בסיסית . הביקורת על ריאל של השנה מוצדקת ובמקום ברובה . מה שהיה פה אחרי המשחק בברצלונה לא היה במקום ולא היה מוצדק. מתבונן מהצד שהיה קורא את מה שהיה פה היה חושב שאנחנו מתבוססים בתחתית ולא בחצי גמר אלופות ובפול פוזישן 3 מחזורים לסיום .

(Rock'N'Raul) #29

השער השני של רונאלדו טרף את הקלפים, הוא הגיע משום מקום והכריח את אתלטיקו לחפש שער חוץ מה שבדיעבד גרם להם לספוג שער נוסף. ההבדל הדק בין נוקקאוט לליגה…

איסקו היה נראה לא קשור במשך כל המחצית השניה, אם יש משהו ספציפי שהשחקן הזה חייב להשתפר בו כדי חעשות קפיצת מדרגה זו הסיבולת והאינטנסיביות. רק תסתכלו איך שחקן כמו לוקה מודריץ’ מרחף על המגרש וזז ממקום למקום, אם לאיסקו היה משהו אפילו קרוב לזה הוא היה בהרכב הפותח ממזמן… לא מייצר עקביות במשחקים כאלו וחבל, זה המקום לקבע את המעמד.

מזל שרונאלדו מופיע ללגת האלופות אחרת היינו ממשיכים לחפש את הרשת עם הפדחת של ראמוס, ובקיצור: פאקינג 3-0! יאללה למשחק סולידי בויסנטה קלדרון (מקווה שאני לא פותח פה) ולגמר. יום עצמאות שמח!!!

(imblue) #30

כיף פשוט כיף לראות משחק לחימה כמו היום. כיסחנו לא פחות מאתלטיקו. באנו לטרוף אותם ועשינו את זה.
קסאמירו עם כמות בלתי הגיונית של איבודי כדור היום. לשמחתנו לא נענשנו על זה.

אני מקווה שנדע לרדת לקקרקע לקראת הליגה בשבת כי זה מה שחשוב לי באמת העונה.

(ys26) #31

Speechless. זכינו. גם בגילו פשוט לא נגמר.

(Rock'N'Raul) #32

אגב, לדעתי היה נבדל פסיבי בשער הראשון של רונאלדו. מבחינת צורת המשחק שלהם אני לא חושב שזה גרם לשינוי (תיקו/הפסד מינימלי ולהעביר את ההכרעה לקלדרון). בפועל יכול להיות שזה גורם מאוד משמעותי בהתמודדות.

את הפעולה שעשה קאסימרו בשער השלישי צריך להקרין וללמד בבתי ספר לכדורגל. גאונות ברזילאית במיטבה.

יאללה לגרנאדה.

(titi camara) #34

זכית בנאדם !!!

ראית את אחד המשחקים הכי גדולים של ריאל בשנים האחרונות, שים תמונות בבקשה.

(orelh94) #35

לא חושב שזה משחק טוב שלנו, ראיתי הרבה יותר טובים. בעיקר מה שראיתי היום על המגרש זה את ריאל נזהרת לא לקבל גול ומשחקת נורא זהיר ובטוח (למרות שקאסמירו וראמוס דאגו להזכיר לנו מי אנחנו כמה פעמים בודדות). האמת שהחבר’ה שלנו נהנו הרבה יותר ממשחק חלש ואנמי לחלוטין של אתלטיקו שאני לא זוכר מהם הרבה זמן. אבל למי אכפת? רצחנו את המשחק כמו שהיינו צריכים והולכים לגומלין עם ראש יחסית שקט, לדעתי נותנים שם גול והסיפור סגור לגמרי.

כריסטיאנו בליגה וכריסטיאנו בצ’מפיונס אלו שני עולמות שונים. בנזמה לא קשור לענף. יאללה להבטיח את האליפות!

(Raulito-7) #36

שלום חברים, היה לי המזל להיות הערב בברנבאו. יותר מדי לא אחדש לכם.

Así, así, así, gana el Madrid
שלושה שערים כמו בליגה. ד"ש מכריסטיאנו.
שני משחקים מהגביע החשוב מכל
ומשחק אחד מטורף שאני לא אשכח לעולם
גם כל התמונות והסרטונים שצילמתי לא יספיקו כדי לחלוק איתכם את החוויה.
לא חלמתי אפילו על 3:0. איזו הצגה של אלופת אירופה ואולי אלופת אירופה גם השנה. אנחנו ריאל מדריד.

עם רונאלדו חד בכושר כזה היינו אלופים ממזמן אבל עדיין אפשר לסיים את העונה הזו כמו גדולים ולהפוך אותה לעונה שלא נשכח. משחק אחראי ובוגר וחכם של הקבוצה. אסנסיו הוסיף מהירות בסיום, איסקו עשה את הקסמים רחוק מהשער, נאצ’ו לוחם וחבל שרק בנזמה הורס. הוצאנו להם את החשק לחיות.
Hasta el Final - Vamos Real.

(whykds) #37

קרוס היה ענק היום. מצפה שיפרגנו פה אחרי כל מה שנכתב עליו.

איסקו צריך להמשיך לקבל קרדיט, אבל ברור שלעשות את זה נגד אתלטי בחצי גמר זה אופרה אחרת. הניצחון הזה צריך להכניס לפרופורציה את כל הדיבור סביב ה’הרכב הראשון’ וה’הרכב השני’.

(Merengue) #38

אני חושב שאם זיזו היה עקבי יותר בהצבה של איסקו בהרכב אולי היינו רואים ממנו תצוגה היום, הוא היה די חלש וגם גירד צהוב שני, זיזו בשכל הוציא אותו בזמן והכניס את ילד הפלא שלנו.

(LOS BLANCO) #39

כמה נהנתי מהמשחק,משחק גדול של רונאלדו ששוב משלים שלושער,מנגד החדשות הכי רעות של הלילה הזה הפציעה של קרבאחל.
מאוד מקווה שהוא לא סיים את העונה.שוב בנזמה מקב לקרדיט שלא מגיע לו ולא מנצל אותו
איסקו היה בינוני וכמה שהחחלטה להשאיר את נאצו התבררה כחשובה.
ראש שקט בגומלין וגם ראש די שאנן נגד גראנדה שבוע של רוגע אפשר לומר,רק לא לאבד את הראש ועוד שחקנים.

מבחינתי הכי חשוב מהמשחק הזה זה החומרת פציעה של קארבחל.

(Mádridistа) #40

וואווווו, פשוט צמרמורת, אין דברים כאלה, פעם אחת ההגנה שלנו נשברה וסוף כל סוף קיילור נותן את האקסטרה ששוער בריאל מדריד אמור לתת, האקסטרה שבופון ונוייר הראו לנו העונה עד כמה הוא קריטי במפעל הזה, האקסטרה שהרבה מאוד בזכותו אנחנו עם רגל ושלושת-רבעי בחצי הגמר.

עם כמה שאתלטיקו לא היו מסוכנים היתרון המינימלי הרגיש מאוד שביר, ככל שהמשחק התקדם התגברה אצלי התחושה שהם ייעקצו משום מקום ונסיים בתיקו, בטח עם סטטיסטיקת הספיגות הבלתי נתפסת שלנו. אבל לא היום, סוף סוף ראמוס לא מביא איזה פנדל מכלום, מרסלו לא משאיר איזה חור במתפרצת ורונאלדו קילר מתמיד, אפילו ואסקז עם פעולה גדולה, סוף סוף כל המכונה מתפקדת כמו שצריך.

מדהים שעם כמה שקרבאחל מגן ענק ואחד השחקנים הטובים שלנו העונה, היציאה שלו לא שנתה כמעט שום דבר, לא שזה מחדש לנו משהו אבל עדיין, היכולת הממוצעת שלנו העונה נמוכה בעשרות מונים מהפוטנציאל שטמון בסגל הזה, מקווה שבקיץ ייקבלו שם למעלה את ההחלטות הנכונות כי אנחנו באמת יכולים להעמיד קבוצה שתיתן פייט רציני לתואר ‘הטובה בעולם’.

הלאה, רק לא להוריד את הרגל מהגז.

רק לי כואב הלב כל משחק על מוראטה? לא מבין את זידאן איזה דיל הוא סגר עם בנזמה

(HJKL) #42

כאן אני חושב שלנו היה חלק גדול בסיפור. הם פשוט רדפו אחרי הזנב של עצמם ב30 הדקות הראשונות. לחצו ולחצו ולחצו ועם איסקו (שההוראות הטקטיות מזידאן היו כנראה משהו בסגנון: לך שחק איפה שבזין שלך לשחק) התמודדנו עם הלחץ שלהם בצורה הכי טובה שאני זוכר בשנים האחרונות. ההוצאה של איסקו בדקה ה65 גם הייתה מצויינת, הוא היה עייף ועם צהוב. אני עדיין חושב שקצת שיחקנו באש עם הפאסיביות בסוף המחצית הראשונה ותחילת השנייה, אבל זה באמת חמדנות. בכל מקרה, ברגע שהגענו לדקה ה65 עם 1-0 ההחלטה להכניס את אסנסיו ולעבור למשחק פינגפונג כזה הייתה מצויינת.

המהלך של בנזמה בגול השני היה מצויין. לא יודע עם זה מכפר על הרבה כלום מסביב (בעיקר במחצית השנייה). ד"ש גם לראמוס שלקח את הריטאלין היום וזכה בכמות מפגרת של תיקולים.

(LOS BLANCO) #43

אולי גם יש לו קלטת סקס של זידאן,חבל שנפסיד את מוראטה על חשבון בנזמה.

(titi camara) #44

קאסמירו הגנתית היה מצויין, איבד כמה כדורים במצבים מאוד מסוכנים ובישל 2 שערים.

600 מסירות של ריאל במשחק עם 91% דיוק, ככה עושים הגנה חכמה אחרי שער מוקדם ובסוף עוקצים.

ומילה על נאצ’ו, לתת לו חוזה של שחקן סגל בכיר, הוא כ"כ הרבה דברים מדהימים בגוף קטן עם לב ענקי.

(royb) #45

בנזמה היה די חלש אולם אני חושב שאכן היה נכון להכניס את לוקאס במקום בנזמה ולא את מוראטה, כי בהיעדר קרבחל היה חסר לנו שחקן פעיל התקפית באגף ימין. בדיעבד זו גם התבררה החלטה נכונה- לוקאס עם בישול טוב מאוד.

שמישהו יעדכן אותם שם שמוראטה לא נכנס…

שלושער שני לרונאלדו מול אתלטיקו השנה… מדהים.

שאלה: רונאלדו בגול הראשון היה בנבדל פסיבי, השאלה אם היה צריך לשרוק לנבדל?