מחזור 1: ניצחון קליל 2:0 על חטאפה

ריאל-מדריד

(titi camara) #1

גם במשחק הליגה האחרון ראינו שעדיין חסר לנו הרבה מחץ ! לא בהכרח חייבים שחקנים חדשים, פשוט לבקש מאיסקו לשחק הרבה יותר לעומק ולוותר על המיזמוזים המיותרים !!! והכי חשוב לשדרג את מעמדו של אסנסיו מעבר למעמד של איסקו.

בגלל הצל הענק של רונאלדו ובעיקר בגלל הפציעות כמעט ושכחנו שבייל הוא אחד השחקנים הכי טובים בעולם, כמעט שכחנו שהוא מפלצת כדורגל, כמעט שכחנו שהוא מכונת שערים, במשחקים האחרונים רואים שבייל נהנה מהמעמד החדש ככוכב של הקבוצה הכי טובה בעולם, נראה שזאת תהיה העונה של בייל, יתמודד עם מסי על מלכות השערים, כמובן אם לא יפצע…

אני כבר כמה שנים טוען שלריאל מדריד יש את הסגל הכי טוב בעולם, עד עכשיו השימוש ביתרון הזה היה די מצומצם בגלל השיטה של זידאן ובעיקר בגלל רונאלדו, עכשיו כשרונאלדו לא כאן ועם שיטת המשחק של לופטגי נראה שהשחקנים הכישרוניים שלנו יקבלו יותר קרדיט ובמה להראות את מה שהם יודעים לעשות, נכון שרונאלדו לא כאן אבל בגלל שהוא לא כאן אנחנו הופכים להיות הרבה יותר מגוונים ובלתי צפויים התקפית ויכולים להתקיף ולגרום נזק בהרבה יותר דרכים ושיטות.

השחקנים שכ"כ רצו להראות את מה שהם יודעים מקבלים כרגע הזדמנות שאולי לא תחזור(אם לא יצליחו להצדיק את האמונה שהם מקבלים מהמאמן החדש כוכב ענק יגיע בקיץ או אפילו בינואר) יש לי הרגשה שאחרי כמה משחקים הכל יתחבר ונקבל ריאל מדריד מדהימה ! ושוב, בתקווה שבייל לא נפצע לחצי עונה.