חצי גמר #1 :: ניצחון 2:0 על ווילס קובע: פורטוגל מעפילה לגמר היורו!

(Artur Kopit) #22

[QUOTE=Tomerick;1686722]יוון 2, תירוצים של חוסר מזל, הכל נכון. פורטוגל עדיין לא ראויה לגמר הזה, לא אחרי אף משחק וגם לא אחרי הערב מול וויילס חלשה בלי רמזי. פשוט נבחרת שיש לה המון מזל ולא “חוסר מזל ברור” - היא הוגרלה בנוקאאוט לצד של נבחרות בינוניות שהיו מתח לרמת חומר שחקניה - והיא עדיין זחלה מולן לניצחון בקושי רב. וואו, הערב מול וויילס היא בהחלט הרוויחה את זה… בעוד שנבחרות עם יותר סיכוי להשאיר את הפחונים האלה בחוץ נמצאות בצד השני. כמה נוח וחבל.

אגב, אוהדי מדריד שהולכים להגיב לי או נון-אוהדי מדריד שמשייכים אותי לעם הקטלוני ובארסה וכ"ו - לא ממש השכלתם לחשוב האם יש שני צדדים למטבע אלא החלטתם שאני אומר את מה שאני אומר כי אני אוהד בארסה ו"שונא רונאלדו". קודם בחרתי לא להגיד לכם לשבת בשקט ולבדוק קצת את העובדות, הפעם כן אגיד לכם לפני שאתם מגיבים - תלכו לקרוא קצת בפורומי טורנירים קודמים: אין לי שום דעה קדומה נגד פורטוגל ולהיפך, חיבבתי אותם לפני שהם הפכו להיות הבינוניות של היום וכן קיוויתי שיתקדמו, בעבר בזכות שחקנים כמו מוטיניו ואפילו רונאלדו שקיוויתי שיוביל את הנבחרת לסוף סוף אחת מהגדולות. במקום זה אני רואה בפעם המי יודע כמה שחקן עם 2-3 שערים חשובים ובסך הכל הופעות די רעות, מקבל תואר של “מלך” וסופרלטיבים באמת הזויים. די.[/QUOTE]

אין דבר כזה ראוי/צדק בכדורגל.
פורטוגל עשתה את מה שנדרש ממנה.אני אזכיר לך שהיא עדיין לא הפסידה אף משחק ביורו?או שזה לא משנה?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(Sasha) #23

תומר, אולי הטור הקצר הזה של דורפן ישנה במקצת את דעתך. פסקת הסיכום שאני מאוד מתחבר אליה:

אני לא מקבל את הביקורת המוגזמת על פורטוגל באליפות הזו – אבל כמובן שראינו נבחרות יותר טובות שלה. אבל בסופו של דבר אם תפתיע את מנצחת חצי הגמר השני יהיה בכך מין צדק כללי יותר. על השחקנים, הקבוצות, המאמנים והנבחרות שהמדינה הזו הפיקה במשך השנים – היא ראויה להיות במועדון המדינות בעלות הגביעים.

(Shusaku) #24

אני לא מבין את הטיעונים האלה של “אין מגיע בכדורגל”. אז אולי שבארסה, באיירן, מדריד, אתלטיקו, יובנטוס, פריז, סיטי ודורטמונד יוגרלו מעתה ואילך לצד אחד של האלופות, וניתן הזדמנויות לקבוצות כמו איינדהובן להגיע לגמר ולהיות אלופי אירופה?

אפשר גם לעשות שישראל תשחק בבית המוקדם עם גיברלטר לוקסמבורג, סן מרינו, איי פארו ואנדורה. ניתן להם בשלב הבתים את פינלנד, שבדיה ורומניה, בשמינית את אירלנד, ברבע את הונגריה, בחצי את איסלנד - ואז נגיע לגמר מול גרמניה. אולי גם נהיה אלופי אירופה, מה רע?

תפסיקו עם הצביעות הזאת.

(Michael .M) #25

[QUOTE=Shusaku;1686731]אני לא מבין את הטיעונים האלה של “אין מגיע בכדורגל”. אז אולי שבארסה, באיירן, מדריד, אתלטיקו, יובנטוס, פריז, סיטי ודורטמונד יוגרלו מעתה ואילך לצד אחד של האלופות, וניתן הזדמנויות לקבוצות כמו איינדהובן להגיע לגמר ולהיות אלופי אירופה?

אפשר גם לעשות שישראל תשחק בבית המוקדם עם גיברלטר לוקסמבורג, סן מרינו, איי פארו ואנדורה. ניתן להם בשלב הבתים את פינלנד, שבדיה ורומניה, בשמינית את אירלנד, ברבע את הונגריה, בחצי את איסלנד - ואז נגיע לגמר מול גרמניה. אולי גם נהיה אלופי אירופה, מה רע?

תפסיקו עם הצביעות הזאת.[/QUOTE]

מדהים כמה השנאה כלפי רונאלדו מעוורת אתכם. פורטוגל עברה את שניים משלושת הנבחרות המרשימות בטורניר בשלב הבתים (קרואטיה ו-ווילס יחד עם איטליה) ותפגוש בגמר את הפייבוריטית. אפשר לחשוב את מי פגשה צרפת עד עכשיו. ולא, לא ראיתי אדם אחד שפצה על כך את פיו.

(titi camara) #26

כל פעם עולה מחדש הטיעון שההגרלה היא שסידרה לפורטוגל את הצד הקל, וזה בפירוש לא נכון !
נוצר צד קל כי ספרד ואנגליה לא הצליחו לסיים בראש הבית שלהן, אם אנגליה וספרד היו מסיימות בראש הבתים כמצופה אז שני הצדדים היו הרבה יותר מאוזנים, יותר מאוזנים מבחינת נבחרות “גדולות” כמובן ולא בגלל יכולת, כי איך שאנגליה וספרד נראו ביורו הזה אי אפשר להגדיר כנבחרת גדולה.
אם איסלנד לא הייתה מבקיעה שער בדקה ה-94 נגד אוסטריה אז פורטוגל הייתה משחק עם אנגליה בשמינית ואז צרפת ואז גרמניה/איטליה.

(Shusaku) #28

[QUOTE=Michael .M;1686732]מדהים כמה השנאה כלפי רונאלדו מעוורת אתכם. פורטוגל עברה את שניים משלושת הנבחרות המרשימות בטורניר בשלב הבתים (קרואטיה ווילס יחד עם איטליה) ותפגוש בגמר את הפייבוריטית. אפשר לחשוב את מי פגשה צרפת עד עכשיו, ולא ראיתי אדם אחד שפצה על כך את פיו.[/QUOTE]צרפת נתנה חמישייה לנבחרת שסיימה בתיקו עם פורטוגל. סבבה? כמה שהצרפתים לא מרשימים עד עכשיו, הם סיימו עם 7 נקודות את שלב הבתים, ניצחון ארבע מחמשת משחקיהם, והבקיעו 11 שערים.

אתה עושה מזה כאילו פורטוגל יותר טובה מצרפת (שתודח מחר), ואם הן היו נפגשות פורטוגל הייתה עוברת אותם.

(smer2008) #29

[QUOTE=Shusaku;1686731]אני לא מבין את הטיעונים האלה של “אין מגיע בכדורגל”. אז אולי שבארסה, באיירן, מדריד, אתלטיקו, יובנטוס, פריז, סיטי ודורטמונד [B]יוגרלו מעתה ואילך לצד אחד של האלופות[/B], וניתן הזדמנויות לקבוצות כמו איינדהובן להגיע לגמר ולהיות אלופי אירופה?

תפסיקו עם הצביעות הזאת.[/QUOTE]
ההגרלה לא הביאה את כל החזקות לצד אחד. ספרד ואנגליה הגיעו לשם כי פישלו בשלב הבתים ולא סיימו במקום הראשון כצפוי. לא היה לפורטוגל שום שליטה על זה. ואם לא די בכך, זו הייתה ווילס שהדיחה את בלגיה ברבע הגמר ומנעה מפורטוגל מפגש עם קבוצה טובה יותר.

פורטוגל לא מרשימה בהתקפה אך היא מראה כוח עמידה מרשים עד כה: ספגה שער אחד בשלב הנוק-אאווט למרות ששני משחקים נכנסו להארכה.

לגבי הגמר: גרמניה וצרפת פייבוריטיות אך הרבה גם תלוי בהתפתחויות במשחק מחר. אם יהיה עוד מותחן של 120 דקות ופנדלים בסוף, הסיכויים של פורטוגל ישתפרו.

Ronaldo! hit it baby, one more time

(Shusaku) #30

צרפת, גרמניה ואיטליה הוגרלו מראש לצד אחד של הנוקאאוט, כשהן היו 3 מ4 הנבחרות עם היחסים המובילים לקחת את הטורניר לפי כל אתרי ההימורים בעולם. נכון שזו הייתה אמורה להיות ספרד שתשייט לגמר, אך גם אלייה הייתי מפנה את אותם טענות שאני מפנה אל פורטוגל. בדיוק כפי שעשיתי ב2012.

למעשה זה בדיוק מה שקרה באלופות השנה כשאתלטיקו הדיחה את בארסה ובאיירן רק כדי שמדריד, יקחו לקבוצה הכי מרשימה העונה בצ’פיונס את הגביע בפנדלים. אם אתה לא מסוגל לראות אובייקטיבית עד כמה זה דפוק, אז חבל.

בכלל, לצד אחד הוגרלו 4 ראשי בתים, ולצד השני רק שניים. זה מעולם לא היה אמור להיות שיוויוני.

(Sasha) #31

טל, תפסיק שוב ושוב לחזור לליגת האלופות שלא קשורה לדיון בפורום היורו בשום היבט. די, עברנו את זה כבר.

(Mendieta) #32

אני אכתוב על זה בהרחבה לפני או אחרי הגמר, אבל בכנות, אני רוצה שרונלדו יקח את התואר הזה. מגיע לו. אסביר בהמשך.

(bar-ca) #33

שוסאקו, נראה כאילו כל פעם אתה מחפש כל קצה חוט הכי קטן שלא יהיה כדי לשפוך את כל הזוהמה והתסכול שלך לגבי דברים שלא קשורים בשום אופן לדיון. אתה סתם מוציא לנו שם רע ומדרדר את השיח.

אני לא חושב שפורטוגל מבריקים, אבל דעת הקהל נגדם מוטה מאוד. לא אוהב את ה"מגיע" אבל אם הם ייגברו על צרפת או גרמניה הפייבוריטיות אז הם בהחלט ראויים. זו סתם בכיינות לטעון אחרת, לא צריך להדיח את איטליה וספרד כדי שזכייה תהיה לגיטימית. קרואטיה של השנה היא הגרלה קשה גם אם אין לה שם גדול וגם ווילס ופולין זה ממש לא טיול בפארק. חייב להודות, עם כמה שאני שונא את רונאלדו, ולמרות שהוא לא הרשים מידי במהלך הטורניר, תכל’ס התואר הזה פשוט מגיע לו. מגיע לשחקן כזה לסיים את הקריירה את תואר בנבחרת.

(chelsea777) #34

מספיק על הקטע של אוהדי ברצלונה מול אוהדי מדריד. מותר להחזיק בדעה על פורטוגל גם בלי קשר למי אתה אוהד. אני אוהב את ריאל מדריד ושונא ברצלונה, אני מעריך מאוד את רונאלדו, ויש לי המון סימפטיה לנבחרת פורטוגל. עם זאת, מאוד מעצבן אותי שפורטוגל הגיעה לגמר הזה. נכון אי אפשר להגיד מגיע או לא מגיע, כי על הנייר הם עשו את מה שהיו צריכים לעשות כדי להגיע למשחק האחרון. נכון. אבל, יש פה שילוב של כמה דברים, שגרמו לעלייה שלהם, לפחות בעיניי, להיות פחות מרשימה, פחות מוצדקת ופחות “נכונה”. קודם כל ולפני הכל, שלב הבתים. הם עלו בזכות מקום שלישי. פאקינג מקום שלישי. שלוש תוצאות תיקו בבית הכי קל בטורניר. תיקו מול אחת שהובסה עם רביעייה מול בלגיה, תיקו מול אחת שהובסה עם חמישייה מול צרפת, ותיקו מול אחת שהפסידה את שני המשחקים האחרים שלה בבית. יכולת מאוד פושרת. הרי ברור שאם הייתה מקבלת בבית איזו איטליה, ספרד, גרמניה או צרפת, היא לא הייתה עוברת אותו. אם הייתה מקבלת אחת כזו בשמינית הגמר, כנראה הייתה מודחת שם והיינו מדברים על הבזיון שלה. והרי הגיע לה לפגוש אחת כזאת, אחרי מקום שלישי בבית. מדברים על כמה מוזר זה שגרמניה או צרפת, תצטרך לעבור רק נבחרת גדולה אחת בדרך לגמר. פורטוגל לא עברה אף אחת כזאת. עברה שלוש נבחרות ברמה של רבע גמר. אחת בהארכה, אחת בפנדלים. נראה שפורטוגל נהנתה יותר מההפקר, ממזל ענק, ומנפילה של גדולות בבתים אחרים, כדי להגיע לגמר הזה. רק המשחק מול נבחרת ווילס עומד לזכותה, ועם כל הכבוד לווילס, היא עדיין לא גרמניה, צרפת או איטליה.

לדעתי לומר שלפורטוגל מגיע בצורה מלאה מעמד של גמר, זה דבר צבוע, תמים במיוחד, או לא אובייקטיבי לגמרי. אומרים פה “לרונאלדו מגיע לזכות”. מה זה מגיע לזכות? אני לא יכול להבין משפט שכזה. על מה מגיע לו לזכות? הוא לא היה אמור להיות בכלל בשמינית הגמר.

פורטוגל נבחרת בינונית. גם אם היא תיקח גביע לא ישנה את העובדה הזאת. שצ’לסי לקחה אלופות ב- 2012 היא הייתה גם כן בינונית. היא לחמה, ירקה דם, והיה לה הרבה מזל, אבל הייתה בינונית. לפחות שמה היא סיימה מקום ראשון בבית ועברה שתי קבוצות גדולות פלוס נאפולי בדרך לזכייה. פה פורטוגל הייתה אמורה לעוף מהבית, ועברה שלוש נבחרות בינוניות.

אני מקווה שהיא תחטוף 3:0 בגמר, גם אם מול גרמניה, והבועה של חלק מהאנשים פה תתנפץ. מקום שלישי בבית וניצחונות על קוראטיה ופולין לא אמורים להספיק לגמר יורו. פורמט הבתים של היורו הזה מבזה.

(smer2008) #35

קרואטיה ניצחה את ספרד. פורטוגל ניצחה את קרואטיה.
פולין סיימה ב 0-0 עם גרמניה. פורטוגל עברה אותה.
ווילס עברה את בלגיה. פורטוגל עברה אותה גם כן.

לגבי גרמניה: הנה התוצאות שלה עד כה:
0-2 על אוקראינה
0-0 על פולין
0-1 על צפון אירלנד
0-3 על סלובקיה בשמינית הגמר (סלובקיה סיימה שלישית בביתה)
ניצחון אחרי 9 פנדלים על איטליה ברבע

לגבי צרפת:
1-2 על רומניה
0-2 על אלבניה (שני השערים מהדקה ה-90 ואילך)
0-0 עם שוויץ
1-2 על אירלנד בשמינית הגמר (אירלנד סיימה שלישית בביתה)
2-5 מוחץ על איסלנד (שאתה טוען שייכת לבית הכי קל בטורניר)

הדרך של צרפת לחצי הגמר לא עברה דרך שום נבחרת חזקה, אפילו לא ברמה של קרואטיה (סיימה ראשונה בביתה). כל הנבחרות ברשימה לעיל פחות טובות גם מווילס בטורניר זה (שגם היא סיימה ראשונה בביתה). אני גם לא חושב שהבית של צרפת היה קשה יותר מזה של פורטוגל (אוסטריה איכזבה, אך יכלה באותה מידה להיות הסוס השחור של הטורניר כפי שרבים סברו).

סיכום:
אם גרמניה תזכה, הנה הנבחרות שהיא עברה בנוק-אאווט:

1. סלובקיה
  2. איטליה
  3. צרפת
  4. פורטוגל

אם צרפת תזכה:

1. אירלנד
  2. איסלנד
  3. גרמניה
  4. פורטוגל

אם פורטוגל תזכה:

1. קרואטיה
  2. פולין
  3. ווילס
  4. גרמניה\צרפת

ולכן:

1. אם צרפת תנצח מחר וביום ראשון, היא יכולה לטעון שניצחה נבחרת אחת גדולה (גרמניה).
  2. אם פורטוגל תנצח ביום ראשון, היא יכולה לטעון שניצחה נבחרת אחת גדולה (צרפת או גרמניה).
  3. אם גרמניה תנצח מחר וביום ראשון, היא יכולה לטעון שניצחה שתי נבחרות גדולות (איטליה וצרפת).

האם מישהו באמת משוכנע שדרכה של צרפת לתואר תהיה קשה יותר? אולי זו של גרמניה, אך לא של צרפת.

דבר נוסף: זה היורו הארוך ביותר שראינו, דבר המקשה על הנבחרות הלא משתייכות לדרג הראשון (פורטוגל משתייכת לדרג זה). ב-1992 דנמרק זכתה בטורניר בו השתתפו 8 נבחרות בלבד (משמע: מעבר ישיר משלב הבתים לחצי הגמר) וב-2004 יוון זכתה בטורניר עם סיבוב אחד פחות מאשר 2016. אם פורטוגל תצליח לזכות ביורו הארוך ביותר אחרי ניצחון על גרמניה\צרפת וחרף כל החיסרונות שלה, זה יהיה הישג עצום שייזכר לדורות.

(chelsea777) #36

גם הדרך של צרפת לא מרשימה במיוחד, עד רבע הגמר. אבל, וזה אבל גדול, צרפת סיימה ראשונה בבית. פורטוגל, בכל יורו אחר, לא הייתה עוברת את הבית. צרפת כן.

והעניין של התוצאות למעלה לא מרשים אותי. יפה שפורטוגל עברה את קרואטיה שניצחה את ספרד. ופורטוגל סיימה בתיקו מול איסלנד שאכלה חמש מצרפת והשוותה שלוש פעמים מול הונגריה שחטפה 4:0 מבלגיה. פורטוגל במשך חמישה משחקים לא ניצחה ב- 90 דקות. אי אפשר להשוות את זה לכלום. צרפת השיגה ארבעה ניצחונות בחמישה משחקים.

אבל שוב, מבחינתי האישיו הגדול ביותר הוא הבית. גם אם היא תזכה, מבחינתי, זה יהיה כתם גדול מאוד. כמו דנמרק 92, שבכלל לא הייתה אמורה להגיע לתחרות.

ואל תנסה להקטין את פורטוגל. יש להם סגל נהדר, שבכל יורו יכול להגיע לחצי הגמר בגאווה. מבחינתי היא נמצאת בתחתית הדרג הראשון של אירופה.

(smer2008) #37

אני מבין את הנקודה שלך לגבי המקום השלישי, אך זה מה שנקבע לפני תחילת הטורניר. מדוע שזה יהיה כתם אם פורטוגל עלתה באופן הוגן לחלוטין? יש נבחרות ששיחקו טוב יותר בשלב הבתים אך נעלמו בנוק-אאווט. פורטוגל השתפרה בשלב הנוק אאווט אחרי שלב בתים לא טוב.

לא זוכים ביורו בשבוע וחצי הראשונים, אך אפשר בהחלט להפסיד את היורו בשבוע וחצי הראשונים. פורטוגל לא הפסידה אותו. יתרה מזו, המעבר לשיטה בה הקבוצה המסיימת שלישית יכולה לעלות מתקזז עם העובדה שהטורניר עכשיו ארוך יותר ולכן, כפי שאמרתי קודם, קבוצות קטנות יתקשו להגיע לגמר ולזכות. אם פורטוגל תחצה את קו הסיום ראשונה, המשמעות היא שפורטוגל ניצחה 4 משחקים נוק אאווט. זה מכובד בכל קנה מידה!

(רוני) #38

משה אם שלב הבתים זה שמגרד לך אז תשמע סיפור…

נבחרת איטליה הגדולה של רוסי סיימה את שלב הבתים במונדיאל 1982 עם 3 תוצאות תיקו (ללא אף ניצחון אחד בדיוק כמו פורטוגל!) ועלתה מהמקום השני רק בזכות זה שכבשה יותר שערים מהמקום השלישי בבית (מאזן שערים של 2-2 מול 1-1). הבית, אגב, כלל נבחרות מהדרג השלישי ומטה בזמנו עם פולין, פירו וקמירון.
איך נגמר הטורניר? בשלבי הנוקאאוט איטליה (שלא השכילה לנצח את פרו, פולין וקמירון) מנצחת את ברזיל, ארגנטינה, פולין ובגמר את גרמניה וזוכה בגביע העולם.

מאז המקרה הנ"ל אני לא מכיר שום כתם על החולצה של האזורי, אלא אם כוכבית על החולצה שלהם נקראת “כתם”.

פורטוגל הגיעה לגמר [U]בזכות[/U]. השיטה שאתה מתלונן עליה נקבעה מראש. לך תדע איך היה מסתיים המשחק בין פורטוגל והונגריה אם השיטה הייתה זו שהתרגלנו אליה (2 עולות מהבית). הרי במצב של 3-3 שתי הנבחרות ידעו היטב שהן עולות לשמינית (עקב הפיגור של אוסטריה במשחק המקביל) ובשלב מסוים הפסיקו לשחק שתיהן.

פורטוגל אכן לא בקליבר של גרמניה, צרפת וספרד… וזה מעצים את ההישג שלהם גם אם היריבה שלהם הייתה הפועל ג’לג’וליה. במעמדים האלה והלחצים האדירים אין פיבוריטים ואין כלום. במשחקי נבחרות הכל יכול לקרות. זה 11 נגד 11 שנפגשים בסך הכל לשבועיים ימים במהלך השנה ודורשים מהם תיאום ויכולת על… זה על גבול הבלתי אפשרי במיוחד למדינות ששחקניהם מפוזרים בקבוצות שונות בכל רחבי אירופה ולא משחקים בליגה המקומית (בניגוד לנבחרת ספרד וגרמניה למשל).
פורטוגל עשתה די והותר על מנת להגיע לגמר. זו נבחרת שקשה לשחק מולה ויודעת לעמוד על המגרש (אנשים אוהבים להגיד “לא ניצחה משחק ב- 90 דקות”, ושוכחים שמנגד היא בלתי מנוצחת עד כה!). רונאלדו אומנם הוא השם הגדול שכולם אוהבים להסתכל עליו ולבקר אותו כמובן כאילו הוא אלוהים וחייב לשים כל משחק 3 שערים ו-2 בישולים בנבחרת שאין לה חלוץ בהרכב בכלל, ומצפים ממנו להוביל נבחרת טובה, אבל לא יותר מזה, לתארים וגביעי עולם.

(Artur Kopit) #39

[QUOTE=Shusaku;1686746]צרפת, גרמניה ואיטליה הוגרלו מראש לצד אחד של הנוקאאוט, כשהן היו 3 מ4 הנבחרות עם היחסים המובילים לקחת את הטורניר לפי כל אתרי ההימורים בעולם. נכון שזו הייתה אמורה להיות ספרד שתשייט לגמר, אך גם אלייה הייתי מפנה את אותם טענות שאני מפנה אל פורטוגל. בדיוק כפי שעשיתי ב2012.

למעשה זה בדיוק מה שקרה באלופות השנה כשאתלטיקו הדיחה את בארסה ובאיירן רק כדי שמדריד, יקחו לקבוצה הכי מרשימה העונה בצ’פיונס את הגביע בפנדלים. אם אתה לא מסוגל לראות אובייקטיבית עד כמה זה דפוק, אז חבל.

בכלל, לצד אחד הוגרלו 4 ראשי בתים, ולצד השני רק שניים. זה מעולם לא היה אמור להיות שיוויוני.[/QUOTE]
השנאה שלך כלפי רונאלדו פשוט מגעילה.
בצד של פורטוגל שיחקו ווילס,בלגיה קראוטיה ,לא נבחרות חלשות בכלל.
איטליה?מי באמת חשב שהיא תראה כל כך מעולה?
פורטוגל בגמר בזכות ולא בחסד.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(דניאל.) #40

יש אנשים שחייבים לשחרר קצת את המזרק, זה לא בריא! ועכשיו ברצינות, ראיתי אתמול את כל המשחק, אמנם הייתי טיפה עייף, אבל הרגשתי שווילס לא הגיעו למשחק, נראו עייפים, עומדים על המגרש, אפילו לא מנסים לשחק על מנת להכריע את המשחק בדרך אחרת (פנדלים אולי?) ורק בייל אחד וגם רובסון קנו.

החיסרון של ראמזי היה ממש משמעותי, אלן לא שחקן כזה טוב ורוב המסירות שלו היו מסירות סתמיות- לקבל כדור מבלם ולהחזיר לו או משהו בסגנון ואילו מנגד ראמזי בא לקבל כדור, רץ לקבל מהצד השני, נכנס לעומק, ממש עושה מעגלים של תנועה, מסירות התקפה והגנה ואני ממש התבאסתי שהוא לא שיחק. אני מאמין שההשפעה שלו הייתה גדולה, אבל שוב, היה נדמה שווילס לא באו כ"כ למשחק.

חצי גמר טיפה מוזר, ציפיתי מהם ליותר.

(t.a.l4) #41

אז פורטוגל לא פתחה את הטורניר בצורה טובה,אז הכדור פגע ברגל של נאני ונכנס לרוע מזלה ובמקום לנצח את הונגריה זה נגמר ב 3-3 שהספיק למקום שלישי,אז בגלל זה נמחק להם את הניצחון הקשה על קרואטיה שהייתה הכי מרשימה בבתים,נמחק להם את הניצחון על פולין החזקה בכך שנגיד שהם לא מסוגלים לנצח ב 90 דקות,אבל כשהם כבר מנצחים ב 90 דקות,נחזור להזכיר להם את שלב הבתים.

כמה ששנאה מעוורת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Michael .M) #42

[QUOTE=Shusaku;1686736]צרפת נתנה חמישייה לנבחרת שסיימה בתיקו עם פורטוגל. סבבה? כמה שהצרפתים לא מרשימים עד עכשיו, הם סיימו עם 7 נקודות את שלב הבתים, ניצחון ארבע מחמשת משחקיהם, והבקיעו 11 שערים.

אתה עושה מזה כאילו פורטוגל יותר טובה מצרפת (שתודח מחר), ואם הן היו נפגשות פורטוגל הייתה עוברת אותם.[/QUOTE]

אני חלילה לא טוען שפורטוגל מרשימה יותר מצרפת. הביקורת שלי מופנת כלפי חלק מאוהדי ברצלונה פה. יש הרגשה שאתם מנסים בכח לשים כוכבית על זכייה פוטנציאלית של רונאלדו ושות. פעם זה ביקורת על העלייה מהמקום השלישי (חוקי למהדרין), פעם זה כך שלא נצחו אף משחק לאורך 90 דקות (לא תקף כבר) וכעת, הגרלה קלה (הגרלה סבירה לחלוטין).

שלא תבינו אותי לא נכון, לגטמי לחלוטין לבקר את צורת המשחק של פורטוגל (למרות שהיא לא בין הפייבורטיות בטורניר ולכן, יכולה לעיתים לשחק הגנתי). אבל להפנות ביקורת לפורטוגל על כך שלא “מגיע” לה לזכות בטורניר איננה מוצדקת ולמען האמת, די ילדותית.