רבע גמר #1 :: שוויון 1-1 שבסיומו פורטוגל עולה לחצי לאחר 3-5 בפנדלים!

(kenny) #94

[QUOTE=Artur Kopit;1686038]בסופו של יום היא ניצחה אותה ולא בפנדלים כמו שאנשים אוהבים להגיד שפורטוגל סיימה כל משחק בתיקו.
אזמה שהם החמיצו?פורטוגל לא החמיצו אינספור מצבים בשלב הבתים?
די לשנאה ולצרות העין,לא כזה קשה לפרגן.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk[/QUOTE]
בתום 90 דקות היא לא ניצחה ולזה התכוונו.

ציינתי את ההחמצות של קרואטיה כקונטרה לטענה חסרת האחיזה במציאות שפורטוגל הייתה טובה מקרואטיה.

עוד פעם הטיעון המטופש הזה על שנאה וצרות עין. אני לא שונא ולא מקנא בה. ברצינות, על מה יש לי לקנא? תחשוב לפני שאתה כותב שטויות.

הכדורגל שפורטוגל הציגה היה גרוע לדעתי והדרך שלה לחצי הגמר הייתה מביכה. לא התרשמתי מאף משחק שלה.
אני לא מפרגן לה על הדרך שעשתה עד חצי הגמר מנקודת מבט של צופה נייטרלי. התפיסה הזאת כאילו אם אני לא מתרשם או מפרגן לפורטוגל על מה שהיא הציגה בטורניר הזה מעידה שאני שונא אותה (או מקנא בה חח), זה קשקוש.

וויילס לעומת פורטוגל הרשימה אותי הרבה יותר, נבחרת עם יותר מגבלות מפורטוגל והדרך שלה לחצי הגמר הייתה הרבה יותר מרשימה. אני ממש אשמח בשבילה אם תנצח את פורטוגל, ואין שום דבר לא הגיוני בזה.

(moshe34) #95

אני פונה פה לכל המשתמשים המכובדים של הפורום:
אפשר בבקשה להפסיק לקלל אחד את השני? לא נמאס מהעקיצות?
פעם היה נעים לקרוא פה תגובות.
היום כל אחד עושה תחרות מי עוקץ את השני יותר מתחת לחגורה.
וזה לא משנה מי אשם ומי צודק.
דחילק זה בסה"כ כדורגל נבחרות.

(Artur Kopit) #96

[QUOTE=kenny;1686048]בתום 90 דקות היא לא ניצחה ולזה התכוונו.

ציינתי את ההחמצות של קרואטיה כקונטרה לטענה חסרת האחיזה במציאות שפורטוגל הייתה טובה מקרואטיה.

עוד פעם הטיעון המטופש הזה די לשנא וצרות העין. אני לא “שונא” ולא “מקנא” (למה שאני אקנא בכלל?), זה כל כך מגוחך להגיד את זה.

הכדורגל שפורטוגל הציגה היה גרוע לדעתי והדרך שלה לחצי הגמר הייתה מביכה. זה שאני לא מפרגן לה מה שעשתה עד כה זה לא אומר שאני שונא אותה, זה עוד קשקוש שהסנגורים של פורטוגל מציגים פה. אין שום קשר ל"שנאה" או “צרות עין”.

וויילס לעומת פורטוגל הרשימה אותי הרבה יותר, נבחרת עם יותר מגבלות מפורטוגל והדרך שלה לחצי הגמר הייתה הרבה יותר מרשימה. אני ממש אשמח אם תנצח את פורטוגל, ואין שום דבר לא הגיוני בזה למרות איך שאתה מנסה להציג את הדברים.[/QUOTE]
אני בטוח שאתה גם “לא שונא” רונאלדו.
הדרך לא לטעמך?לא ממש אכפת להם אם אתה מרוצה או לא,אני בטוח שגם היה לך טענות אם היו מפרקים את פולין,הונגריה,איסלנד ואוסטריה הרי זה ‘קבוצות קטנות’.הם משחקים בשביל לזכות,לא בשביל להלהיב את הקהל הנייטרלי.
ניצחון ב90 דק,120 דק או פנדלים זה באמת משנה?
סתכל על צרפת,הם הרשימו עד כה?לא. למה אף אחד לא בא אלהיים בטענות?אין שם את רונאלדו.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(kenny) #97

[QUOTE=Artur Kopit;1686050]אני בטוח שאתה גם “לא שונא” רונאלדו.
הדרך לא לטעמך?לא ממש אכפת להם אם אתה מרוצה או לא,אני בטוח שגם היה לך טענות אם היו מפרקים את פולין,הונגריה,איסלנד ואוסטריה הרי זה ‘קבוצות קטנות’.הם משחקים בשביל לזכות,לא בשביל להלהיב את הקהל הנייטרלי.
ניצחון ב90 דק,120 דק או פנדלים זה באמת משנה?
סתכל על צרפת,הם הרשימו עד כה?לא. למה אף אחד לא בא אלהיים בטענות?אין שם את רונאלדו.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk[/QUOTE]

מה קשורה עכשיו צרפת? הדיון הוא על פורטוגל, לא על צרפת.

אבל מאחר וניסית לדחוף אותה לדיון, אגיד שגם צרפת מאכזבת בטורניר הזה ולא ממש מרשימה. ועדיין, מבין כל העולות לרבע הגמר מפורטוגל הכי פחות התרשמתי.

אני יודע שלא אכפת להם, ולא אכפת לי שלא אכפת להם זה עוד טיעון לא ענייני שאני לא מצליח להבין איך הוא קשור. אני פשוט מביע את דעתי הכנה על הנבחרת הזאת ומה שהציגה בטורניר.

התפיסה שלך שמי שלא מפרגן לפורטוגל רק כי הוא שונא אותה לא נכונה. בהחלט הגיוני לא לפרגן לפורטוגל על סמך ביצועיה עד כה.

אני גם לא אמרתי מילה בגנותו של רונאלדו בדיון, אני חושב שהוא שחקן ענק שהוכיח את עצמו יש לו תשוקה ענקית למשחק והוא נתן הרבה משחקים גדולים בקריירה שלו. אבל גם הוא, כמו מסי, לברון, סטף קארי או כל כוכב על אחר לא חסין מביקורות, ויש לי ביקורת עליו בטורניר הזה, כי פרט למשחק מול הונגריה, הוא לא היה טוב.

אני למשל חושב שהוא צריך להפסיק עם ההתעקשות שלו לבעוט מ-40 מטר. הבעיטות החופשיות שלו לא טובות, בוודאי לא ממרחקים כאלה וזה סתם בזבוז של מצב שניתן לנצל אותו טוב יותר, למשל בהרמה וניצול משחק הראש המעולה שלו.

(Ehud) #99

מציע לכולם להרגיש את הטונים בדיו הזה, להוציא את מלחמות ברצלונה-ריאל-אוהדי רונאלדו-שונאיי רונאלדו מהר מהר מאוד מהדיון הזה ולהחזיר אותו להיות שפוי ונורמלי כמו שפורום יורו צריך להראות.