רבע גמר #1 :: שוויון 1-1 שבסיומו פורטוגל עולה לחצי לאחר 3-5 בפנדלים!

(Pedja Mijatovic) #65

[QUOTE=Shusaku;1685912]פשוט כי אתם מצדיקים את הגועל נפש הזה. אני בעד שזה יקרה לכם בהפוכה.[/QUOTE]

אתה אוהד פולין? פולין שיחקה טוב יותר מפורטוגל? אתה אוהד קרואטיה? קרואטיה שיחקה טוב יותר מפורטוגל? אתה אוהד הונגריה? הונגריה שיחקה טוב יותר מפורטוגל? אתה אוהד אוסטריה? אוסטריה שיחקה טוב יותר מפורטוגל? אתה אוהד איסלנד? איסלנד שיחקה טוב יותר מפורטוגל?
אם התשובה לאפילו אחת מהשאלות האלה היא ״כן״, הייתי מבין את ההטרלה הזאת שלך. לאור העובדה שהתשובה לכולן היא ״לא״, אתה יכול לנוח. כנראה שרונאלדו לא יזכה בטורניר, ואם הוא כן, אז הטיעונים שלך לא יזיזו לאף אחד.

בנוסף אשמח להסבר למה 3 עולות מבית פוגע בספורטיביות, ואם כך למה 2 עולות מבית היא לא שיטה גם בלתי ספורטיבית.

(cruzurry) #66

[QUOTE=Shusaku;1685901]מה זה משנה אם “כולם ידעו את החוקים”? אם החוקים לא פיירים, אז זה לא פייר. גם אם כולם ידעו אותם. אליפות עם קיזוז זה לא פייר, כמו שלית אלופות עם מסלול של ליגה אירופית זה לא פייר, כמו שחצי גמר יורו בלי ניצחון ועם הובלה של 3 דקות בלבד מתוך 510 (0.6%) זה לא פייר.

אני מאחל לקבוצות שלכם לסבול מזה בעתיד. מאחל לכם להפסיד 1-0 עם מאזן בעיטות לשער של 30-1, והחזקת כדור של 98-2.[/QUOTE]

יש הבדל גדול בין לחתוך לקבוצה את הנקודות שהיא צברה לבין האפשרות שתהיה עוד עולה מהבית בטורניר מסויים,
זה פייר ביגלל שבאותה מידה שהפעם זה עזר לפורטוגל בפעם הבאה זה יעזור לניבחרת אחרת שתוכל בפוטנציה להישתפר ולקחת את התואר.

ברמה הספורטיבית העובדה שיש 3 עולות לא פוגעת ב’ספורטיביות’ ולא מוסיפה לשום קבוצה יתרון של נקודות או ניצחונות שלא מגיעות לה, אבל עם זאת זה דווקא כן מוריד את הסיכויים להפתעה מהניבחרות הקטנות בשלב הבתים ונותן לניבחרות ה"גדולות" שקט נפשי בשלב הראשון.
ניבחרת שראויה לתואר בכל מיקרה תיצתרך להיתעלות בטורניר הזה בשלב הנוקאאוט כי זה לא טורניר ליגה וזה ממש לא פרקטי אם היא סיימה בבית במקום הראשון או השלישי.

ההגרלה שיצרה שתיי מסלולים לא שיוויונים היא אולי הדבר היחיד שהייתי שוקל לשנות למרות שפה זה בעיקר עיניין של מזל ומיקריות.
בסה’'כ שלב הבתים סיפק מישחקים טובים שיצרו עיניין ודרמה עד המחזור האחרון ועל זה בעיקר צריך לישפוט את השיטה החדשה.

(Shusaku) #67

א. קרואטיה שיחקה יותר טוב מפורטוגל לאורך הטורניר וחבל לי שהם לא המשיכו.

ב. זה נותן לקבוצה שלא הצליחה לנצח אפילו משחק אחד אופציה לקחת אליפות אירופה.

ג. שתהיו לי בריאים. אם בטורניר טוב שלה, פורטוגל מסיימת ב5 תוצאות תיקו רצופות, ומובילה רק 3 דקות מתוך 510 (שזה בחישוב פשוט 0.6% מהזמן), אז שה’ יעזור לנו. לפי הטענות שלכם הם נתנו סופר הצגות ב5 משחקים ועדיין סיימו בתיקו.

מצטער, אני לא רוצה נבחרת כזאת בגמר. אני רוצה לראות אותו עם חברים בתקווה שיהיה כדורגל טוב, ולא את פורטוגל שתחריב לי את ההנאה.

וכן, אני סולד מהאפשרות שרונאלדו יזכה באליפות אירופה. האגדות עוד יספרו על העונה האגדית של מס’ 7 שסחב על הגב שלו את קבוצתו ונבחרתו לדאבל אירופי מדהים. בפועל, הוא משחק כמו תחת בנבחרת, בדיוק כמו ששיחק בערך בכל משחק נוקאאוט חוץ מוולפסבורג בבאנברו.

(chelsea777) #68

צרפת סיימה ראשונה, איסלנד סיימה שנייה, פולין סיימה שנייה, גרמניה סיימה ראשונה, איטליה סיימה ראשונה, בלגיה סיימה שנייה, ווילס סיימה ראשונה, פורטוגל סיימה שלישית. כן, אני אתקומם עליה, או יותר נכון על העליה שלה לשמינית.

זה הפורמט. נכון. זה שאופ"א קבעו אותו ככה לא אומר שהוא הגיוני.

אין לי למה להמשיך את הדיון הזה. נבחרת מסיימת שלב בתים בלי ניצחון, ובשמינית הגמר וברבע מדיחה נבחרות בלי לנצח אפילו פעם אחת ב- 90 דקות. ואללה, לא מרגש אותי, לא מרתק אותי, לא גורם לי לומר “הפורטוגל הזאת, מדהימה אותי כל פעם מחדש”.

אני אמרתי שנבחרת פורטוגל תהיה אחת המאכזבות ביורו, ואני עומד מאחורי זה. עלייה על הפרש שערים ממקום שלישי. הדחה בקושי של שתי נבחרות על הנייר פחות טובות ממנה. גם אם היא תיקח ככה גביע אני אעמוד מאחורי ההחלטה שלי שהיא מאכזבת. כי מאכזבת, ציפיתי מפורטוגל ליותר ואין מישהו שלא.

מדרידיסטה22, זה לא העניין של פנדל שהלך לפה או לשם. זה עניין שפורטוגל לא הצליחה לייצר שום מצב רציני יותר מול אוסטריה, שהפסידה להונגריה ואיסלנד. ואין מה לעשות, יש הבדל בין לנצח 2:1 ללסיים בתיקו 1:1.

אני אגיד לכם מתי נבחרת מאכזבת אותי. שמה שמבדיל בין “איזה כישלון” לבין “איזו הצלחה”, זה הפורמט. הרי בבית רגיל, היא הייתה מודחת. ואז מעניין מה הייתם אומרים.

יאללה, שבת שלום.

(Madridista#1) #70

דיברו כבר בערך על הכל ואני אדלג על הילדותיות בנושא ה"מגיע" ואתעכב רק על רנאטו סאנצ’ס. הילד פשוט מדהים אותי, הוא בנוי היטב מבחינה גופנית ומזכיר מאוד מאוד את לא אחר מאשר רונאלדיניו גאושו הגדול בעצמו. הטכניקה העילאית, הכוח והיכולת לעבור שחקנים ולהתמסר עם שחקני ההתקפה פשוט תאווה לעיניים. והוא רק בן 18. יכול מאוד להיות שמדובר כאן באחד הכוכבים הגדולים של העשור הבא ואחד הטובים כבר בעוד שנתיים-שלוש.

חבר’ה, זה דיון על המשחק של פורטוגל מול פולין. אין לכם מה להגיב? אל תגיבו. רוצים לדבר על רונאלדו? יש פרטי בשביל זה.

(BannedT) #78

[QUOTE=-Dor-;1685885] פשוט מגעיל השנאה והעיוורון הזה כלפי פורטוגל ברחבי הרשת (שכנראה מתנהלת בעיקר מצד אוהדי בארסה, לא מדבר על הפורום הזה ספציפית כמובן), מנסים לגמד כל הישג שלה ולחפש כל דרך להוציא אותה קטנה. אם היא אכן תזכה בתואר בסופו של דבר (ותתגבר גם על בלגיה/ווילס ועוד נבחרת חזקה בגמר) היא תהיה יותר מראויה.[/QUOTE]

איזו שנאה לפורטוגל משתמעת מדבריי? בוודאי שאם פורטוגל תגבור על שתי נבחרות במשחק זה יהיה מרשים (ועדיין לא כמו מרשים כמו המסלול של גרמניה/איטליה אבל לא ככה נקבע משחק). אם היא תלך עוד פעמיים לפנדלים זה יהיה די מעפן. סליחה שאני חושב שנבחרת שלא ניצחה משחק אחד שווה כלום ושום דבר ולא אכפת לי כמה היא יותר טובה, היא לא מצליחה להכריע משחקים (כן, למי שמסוגל לנצח מגיע יותר) והסגל שלה טוב משל ווילס/איטליה/פולין ודי שווה לקרואטים שעליהם הם גברו בדקה ה-117, הללויה.

האמת שהדבר הכי מעצבן אותי בפורום זה שכל פעם יוצא עליי אוהד ריאל או בארסה (ואל תדאג זה לא מתייחס אליך, הסוגריים שלך די ברורים) ומאשים אותי בפשע הנורא של אהדת הקבוצה היריבה, או שאני אוהד רעל שונא פפ מתועב כי אני מעז להעביר ביקורת על הקדנציה שלו בבאיירן גם אם אני מחבב אותו, או שאני אוהד פחצה כי העזתי לטעון שהזכייה השנה של ריאל בצ’מפיונס לא מרשימה, ולא משנה כמה תטען שאתה באמת משתמש בעיניים ובראש בדעותיך תמיד מישהו יתלהם ויטען שיש לך איזשהו מניע נסתר כאילו אתה מינימום מינו ראיולה.
אה, ושכחתי, כשאתה מגן על אתלטיקו אתה פשוט אויב האנושות, או אם אתה נגדה, תלוי מתי.

(titi camara) #80

שוב התחת של רונאלדו, גם ווילס וגם בלי ראמזי…למרות שלפי המשחק היום עדיף לקבל את בלגיה האמפוטנטית והמרשמלואית על פני ווילס בלי ראמזי.

הסיכויים של פורטוגל להיות בגמר השתפרו פלאים עכשיו עם הצהוב השני המטופש של ראמזי, עכשיו יהיה לנו דרבי מדרידאי חם מאוד בחצי הגמר, חבל שבנזמה לא משחק בנבחרת כך היינו מקבלים את כל ה- BBC בחצאי הגמר של היורו.

(smer2008) #81

פורטוגל לא מרשימה, אך לא כזו גרועה. אני מסכים עם סאשה שפורטוגל מראה אופי מיוחד בטורניר הזה, יותר מכל טורניר אחרי שאני זוכר. 4 מ-6 השערים שלהם נכבשו אחרי פיגור. מצד שני, אני לא בטוח שאפשר לבנות על זה כל הדרך לתואר.

מגיע לבלגיה להיות בחצי הגמר: היא ניצחה שני משחקים בשלב הבתים והביסה את הונגריה 0-4 …Oh, wait

ספרד התעוללה בטורקיה והפסידה לקרואטיה, שלא הצליחה לכבוש מול פורטוגל שלא ניצחה שום משחק בשלב הבתים. ספרד וקרואטיה מזמן בחוץ.

אנגליה הפכה את היוצרות מול וולס וזכתה בדרבי הבריטי. איפה אנגליה ואיפה וולס עכשיו?!

הונגריה סיימה ראשונה בבית של פורטוגל והובסה על ידי בלגיה בשמינית הגמר. שתיהן בחוץ עכשיו.

פורטוגל? היא עדיין כאן!

Football, bloody hell

(!CR7) #82

הכי מעניין זה שמשום מה מתעקשים להתבסס על העובדה כי פורטוגל לא ניצחה אף משחק ב90 דקות עד כה בטורניר, כשרוצים להשמיץ את מעמדה. מה לגבי העובדה שהנבחרת הזאת גם לא הפסידה בכלל לאורך כל הטורניר? למה לא להתייחס לכך שמדובר בנבחרת שעל כל מגרעותיה, מצליחה להפיק מעל למקסימום תוך תצוגה רעה של כריסטיאנו רונאלדו עד כה?

(Tronas) #83

ריאל מדריד לא הייתה הקבוצה הכי טובה באירופה, ארחיק ואומר שבארסה, באיירן, אתלטיקו ויובה לדעתי היו טובות יותר ממנה לאורך העונה ואם כבר אלופת אירופה, אז אחת מאלה. אבל ליגת האלופות, ממש לא מודד יכולת ולא קובע אם קבוצה X היא הכי טובה בעולם, אלא טורניר שמוכרע על מומנטום וכושר נקודתי מאוד. איך זה שונה מהיורו ופורטוגל? זה לא. פורטוגל מצליחה לעבור שלב אחרי שלב, בדרך חוקית לגמרי. בדיוק כמו ריאל מדריד, או מנצ’סטר סיטי לצורך העניין, שאיכשהו הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות כשידוע שאין לה שום קשר לרמה הזאת ואין לה מה למכור מול אתלטיקו, ריאל מדריד או באיירן. אני חושב שרק בגלל השם של הנבחרת והשחקנים שמשחקים בה (רונאלדו ופפה, לא בדיוק אהובים על אוהדי הכדורגל בעולם) עוד מדברים על הדרך שעשתה, הרי אם היו קוראים לנבחרת הזו אלבניה או סלובקיה, הדעות כאן היו שונות לגמרי.

(titi camara) #84

[QUOTE=Tronas;1685993]ריאל מדריד לא הייתה הקבוצה הכי טובה באירופה, ארחיק ואומר שבארסה, באיירן, אתלטיקו ויובה לדעתי היו טובות יותר ממנה לאורך העונה ואם כבר אלופת אירופה, אז אחת מאלה. אבל ליגת האלופות, ממש לא מודד יכולת ולא קובע אם קבוצה X היא הכי טובה בעולם, אלא טורניר שמוכרע על מומנטום וכושר נקודתי מאוד. איך זה שונה מהיורו ופורטוגל? זה לא. פורטוגל מצליחה לעבור שלב אחרי שלב, בדרך חוקית לגמרי. בדיוק כמו ריאל מדריד, או מנצ’סטר סיטי לצורך העניין, שאיכשהו הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות כשידוע שאין לה שום קשר לרמה הזאת ואין לה מה למכור מול אתלטיקו, ריאל מדריד או באיירן. אני חושב שרק בגלל השם של הנבחרת והשחקנים שמשחקים בה (רונאלדו ופפה, לא בדיוק אהובים על אוהדי הכדורגל בעולם) עוד מדברים על הדרך שעשתה, הרי אם היו קוראים לנבחרת הזו אלבניה או סלובקיה, הדעות כאן היו שונות לגמרי.[/QUOTE]

בכלל לא הרחקת, להיפך… גם ולנסיה, דורטמונד, ליון, פנתנאייקוס, אייאקס, לסטר, בוקה ג’וניורס, ואסקו דה-גאמה, אל אהלי המצרית והפועל באר שבע היו יותר טובות מריאל…
אבל איך ריאל קשורה לכאן ? ריאל לא משחקת ביורו.

אבל בבקשה אל תפסיק לספר לנו כל ריאל, זה די משעשע. :lol:

(דניאל.) #85

[QUOTE=Shusaku;1685747]הבעיה היא שטורנירי גביע לא אומרים כלום. תראו את הקופה אמריקה. ארגנטינה, הנבחרת הטובה ביבשת מפסידה גמר שני ברצף, וזאת למרות שבמוקדמות הקודמות (שיטת ליגה) היא סיימה במקום הראשון ומנצחת את צ’ילה פעמיים.

בשיטת ליגה, פורטוגל יורדת ליגה. לעומת זאת, בשיטת גביע האנטי כדורגל שלה יכול לזכות בגביע.

יש כדורגל הגנתי יפה, כמו שיובנטוס או אתלטיקו משחקות, אבל פורטוגל משחקת אנטי כדורגל. זה מגעיל לראות את זה. זה מצחיק שאתם מדברים על “אפשר לנצח בדרכים שונות”. פורטוגל עם 4 תוצאות תיקו, וחסרות לה עוד 3 כאלה כדי לקחת אליפות אירופה.[/QUOTE]

אין לי כוח לסמן עוד הודעה ועוד הודעה אבל איכס, באמת שאיכס אחד גדול. השנאה שלכם כלפיי רונאלדו בלתי נתפסת, אני נגעל אני לא צוחק, כמה תירוצים, כמה לחפש מה לא בסדר, עכשיו הגביע לא נחשב, עכשיו החוקים לא פיירים, אם ארגנטינה לא זכתה בקופה אז הטורנירים לא אומרים כלום, רונאלדו עוד ייזכר כמי שסחב את הנבחרת למרות שלא עשה כלום, בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה…

חשבתי שאנשים פה בוגרים ועברו את גיל ההתבגרות. לא מזמן רשמתי בדיון של ארגנטינה שפעם שנאתי את מסי, אבל גדלתי ולמדתי להעריך אותו ורציתי שהוא ייזכה כבר בקופה, כי אני אוהד כדורגל יותר מעל הכל ואני מעריך שחקנים גדולים. ופה זה ההיפך, יש כאן חבורה של ילדים, תינוקות, לא פחות שמייללים בבכי, חלקם לובשים 5 כוכבים סגולים ואתה מצפה מהם לקצת יותר “איכות” ואתה קורא את ההודעות שלהם ואתה בשוק.

בפועל- לא משנה אם זה פורטוגל או איסלנד או לא יודע מי, אם קבוצה לא מצליחה להדיח אחת מהנבחרות הגרועות זו בעיה של אותה הנבחרת שעפה, לא של זאת שעלתה, בייחוד כאשר פורטוגל אף פעם לא שיחקה בונקר או משהו כזה ותמיד ניסתה לשחק כדורגל יחסית התקפי ואפילו הגיעה למלא הזדמנויות ולא השכילה להבקיע. אני מודה, היא לא נבחרת מבריקה אבל אני בכלל לא אכנס לדיון הזה כי אני לא צריך להוכיח את הדברים שאני אומר מול מה שאני קורא פה.

וואלה עצוב לי, עצוב לי בשבילכם, בשביל מי שקורא את מה שקרא ובשביל הכדורגל. האנטיזם הזה מחליא אותי, אני אפילו ארחיק לכת ואקרא לו ‘שטני’. דיי, חלאס, לא טוב לכם תשנאו בשקט, תדפקו את הראש בקיר, תכאיבו לעצמכם בבית בשקט, אבל אל תקיאו פה לכל השאר.

זה הכדורגל, אני בטוח שאם רונאלדו לא היה משחק בפורטוגל והיא הייתה עוברת היינו פשוט מכנים אותה “סינדרלה”, אבל דווקא בגלל שהוא שם ומצפים ממנה ליותר אזי היא לא נחשבת “סינדרלה” ואם מצפים ממנה ליותר והיא אמנם לא מרשימה אבל עדיין עוברת כי נו…ציפינו ממנה ליותר ועדיין אנשים מתלוננים יש פה איזשהיא סתירה, אולי סתירה ביכולת, אבל גם סתירה בכל מה שהתפרש מההודעות שלכם.

מצטער על המילים הכבדות, זה לא באשמתי.

למי שעדיין נורמאלי- יחי הכדורגל?? :lipsrsealed:

(smer2008) #86

[QUOTE=Tronas;1685993]פורטוגל מצליחה לעבור שלב אחרי שלב, בדרך [B]חוקית[/B] לגמרי. [/QUOTE]
אם כבר הזכרת את המילה “חוקית”, אציין שלא ראיתי מישהו כאן (כולל עצמי בהודעה הקודמת) שהזכיר את העובדה שפורטוגל לא קיבלה פנדל שהגיע לה במחצית הראשונה מול פולין (אחרי עבירה על רונאלדו).

[QUOTE=דניאל.;1685995] אם ארגנטינה לא זכתה בקופה אז הטורנירים לא אומרים כלום, רונאלדו עוד ייזכר כמי שסחב את הנבחרת למרות שלא עשה כלום, בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה…
[/QUOTE]
לרונאלדו חוקים משלו. זה מה שעושה אותו מיוחד. משחק בין גרוע לבינוני ועדיין כבש 2 שערים, בישל אחד לנאני והיה לו חלק חשוב מאוד בשער הניצחון על קרואטיה. בסה"כ, היה מעורב ב-4 מ-6 השערים שלהם.

התייחסות קצרה בנוגע לארגנטינה שהזכרת. התוצאות שלה בשלבי הנוק-אאוטט של המונדיאל האחרון: 0-1 על שוויץ אחרי ההארכה בשמינית הגמר, 0-1 על בלגיה ברבע, 0-0 נגד הולנד בחצי (ניצחה בפנדלים) והפסד בגמר 0-1 אחרי ההארכה. 4 משחקי הכרעה עם 2 שערים בלבד למרות ש-3 משחקים הגיעו ל-120 דקות. עכשיו, מה היו אנשים כאן טוענים אילו ארגנטינה הייתה מנצחת את גרמניה בפנדלים אחרי 0-0? כמובן שמגיע לה, כי הרי ניצחה את איראן 0-1 בדקה ה-91!

(BannedT) #87

[QUOTE=smer2008;1685997]
התייחסות קצרה בנוגע לארגנטינה שהזכרת. התוצאות שלה בשלבי הנוק-אאוטט של המונדיאל האחרון: 0-1 על שוויץ אחרי ההארכה בשמינית הגמר, 0-1 על בלגיה ברבע, 0-0 נגד הולנד בחצי (ניצחה בפנדלים) והפסד בגמר 0-1 אחרי ההארכה. 4 משחקי הכרעה עם 2 שערים בלבד למרות ש-3 משחקים הגיעו ל-120 דקות. עכשיו, מה היו אנשים כאן טוענים אילו ארגנטינה הייתה מנצחת את גרמניה בפנדלים אחרי 0-0? כמובן שמגיע לה, כי הרי ניצחה את איראן 0-1 בדקה ה-91![/QUOTE]

ארגנטינה אכן זחלה את אותו מונדיאל עד לגמר. הפורמט אגב, לא איפשר לה לא לנצח והיא ניצחה גם את בוסניה, גם את איראן וגם ניגריה, למען האמת זה סיפור זהה לזה של פורטוגל רק שמסי הצליח להכריע את ההתמודדויות. הפורמט של הטורניר לא השאיר ברירה אחרת וארגנטינה עלתה, פורטוגל לעומת זאת זכתה מן ההפקר שבטורניר הנוכחי. אותה הולנד למשל בעצמה לא עשתה מסלול מדהים בנוקאאוט (לעומת הבתים) ושתי הנבחרות הללו היו זוכות להפסיד לגרמניה בכל מקרה.
אם אתה לא מבין מה ההבדל בין לסיים בית עם 9 נקודות ללסיים אותו עם 3 אני לא יודע על מה יש להתדיין פה. בכלל, השורה האחרונה היא דמגוגית ומיותרת, אף אחד לא דיבר על מונדיאל 2014 ואתה מנסה לגרום לכולם להרגיש צבועים על כלום, לארגנטינה ההיא לא הגיע להיות בגמר אבל לחלוטין הגיע לה להיות בנוקאאוט, אם היא הייתה לוקחת את הגביע הזה בפנדלים זה טוב ויפה, אבל בלוף מוחלט כמו פורטוגל בחצי גמר היורו. הפורמט הנוכחי תקול.

(Sasha) #88

דניאל.

אני רק לא מבין למה ההודעה שלך כלפי שוסאקו היא בלשון רבים ומכוונת לכלל אוהדי ברצלונה. אם קראת פה לאורך הדיון ראית מספר לא קטן של ברסאים שכתבו הודעות הגונות ואובייקטיביות על פורטוגל. תמיד יש שני צדדים למתרס.

(t.a.l4) #89

לכל מי שמופתע מהאובססיביות של אוהדי ברצלונה מסויימים כלפי פורטוגל ורונאלדו שייכנס לפייסבוק לדף של ברסה מניה ויבין מאיפה מגיעה ההסתה,מדברים שם יותר על רונאלדו מאשר על ברצלונה,אובססיה במיטבה,ויש כאלה כמו שוסאקו שאוכלים את מה שהם מאכילים אותו ואז הוא בא להקיא פה הכל.
פורטוגל בחצי הגמר כי היא עברה את כל השלבים עד כה,והכללים שחלים עליה,חלים גם על קרואטיה,פולין,ספרד וכל מי שלא הגיע לחצי הגמר וכן ״היה ראוי להיות״.
לעזאזל כאילו אם אחד הבעיטות ההזויות של הונגריה לא הייתה פוגעת בשחקן ונכנסת ופורטוגל הייתה מנצחת אז כן היה מגיע לה?
זה כל כך רדוד להסתכל על הדברים איך שהם רק על הנייר,פורטוגל באמת הייתה טובה יותר מכל יריבה שפגשה עד כה,כולל קרואטיה המהוללת.
ואם פורטוגל תעבור את ווילס המדהימה והעקשנית ובגמר את צרפת/גרמניה, אז בכלל אין לדבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(kenny) #90

[QUOTE=t.a.l4;1686020]לכל מי שמופתע מהאובססיביות של אוהדי ברצלונה מסויימים כלפי פורטוגל ורונאלדו שייכנס לפייסבוק לדף של ברסה מניה ויבין מאיפה מגיעה ההסתה,מדברים שם יותר על רונאלדו מאשר על ברצלונה,אובססיה במיטבה,ויש כאלה כמו שוסאקו שאוכלים את מה שהם מאכילים אותו ואז הוא בא להקיא פה הכל.
פורטוגל בחצי הגמר כי היא עברה את כל השלבים עד כה,והכללים שחלים עליה,חלים גם על קרואטיה,פולין,ספרד וכל מי שלא הגיע לחצי הגמר וכן ״היה ראוי להיות״.
לעזאזל כאילו אם אחד הבעיטות ההזויות של הונגריה לא הייתה פוגעת בשחקן ונכנסת ופורטוגל הייתה מנצחת אז כן היה מגיע לה?
זה כל כך רדוד להסתכל על הדברים איך שהם רק על הנייר,פורטוגל באמת הייתה טובה יותר מכל יריבה שפגשה עד כה,כולל קרואטיה המהוללת.
ואם פורטוגל תעבור את ווילס המדהימה והעקשנית ובגמר את צרפת/גרמניה, אז בכלל אין לדבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
היא לא הייתה יותר טובה מקרואטיה ולא הראתה שום עליונות, זה פשוט גניבת דעת, זה היה משחק מזוויע של שתי הנבחרות, עד השער לא היה לפורטוגל אפילו רבע מצב וקרואטיה החמיצה לשני מצבים של מאה אחוז לפני השער של פורטוגל.

אני לא אוהד את בארסה, אפילו די סולד ממנה, ואין לי שנאה מיוחדת לרונאלדו, אבל עדיין אני נגעל מפורטוגל ואיך שהיא שיחקה והגיע לחצי הגמר, ומקווה שהיא תעוף לוויילס.

אם אני נגעל מפורטוגל, מקווה שתעוף ושחלילה לא תזכה ביורו על סמך מה שהיא הציגה הופך אותי לילדותי ולא הוגן, סו בי איט.

אגב הטיעון למה אף אחד לא מדבר על X Y ו-Z, הוא הטיעון הכי ילדותי שאני מכיר.

(דניאל.) #91

[QUOTE=Sasha;1686013]דניאל.

אני רק לא מבין למה ההודעה שלך כלפי שוסאקו היא בלשון רבים ומכוונת לכלל אוהדי ברצלונה. אם קראת פה לאורך הדיון ראית מספר לא קטן של ברסאים שכתבו הודעות הגונות ואובייקטיביות על פורטוגל. תמיד יש שני צדדים למתרס.[/QUOTE]

כי לא היה לי כוח לצטט עוד הודעות וההודעה שלו הייתה מבין הראשונות בעמודים הקודמים כשהתחלתי לקרוא את ההודעות הנ’'ל אז משם הגבתי בכלליות לכל אותם משתמשים.

וכן, היא בלשון רבים כי היו פה כמה כאלה, לא הזכרתי ולו פעם אחת את המילה ברצלונה בהודעה שלי.

(Artur Kopit) #92

[QUOTE=kenny;1686027]היא לא הייתה יותר טובה מקרואטיה ולא הראתה שום עליונות, זה פשוט גניבת דעת, זה היה משחק מזוויע של שתי הנבחרות, עד השער לא היה לפורטוגל אפילו רבע מצב וקרואטיה החמיצה לשני מצבים של מאה אחוז לפני השער של פורטוגל.

אני לא אוהד את בארסה, אפילו די סולד ממנה, ואין לי שנאה מיוחדת לרונאלדו, אבל עדיין אני נגעל מפורטוגל ואיך שהיא שיחקה והגיע לחצי הגמר, ומקווה שהיא תעוף לוויילס.

אם אני נגעל מפורטוגל, מקווה שתעוף ושחלילה לא תזכה ביורו על סמך מה שהיא הציגה הופך אותי לילדותי ולא הוגן, סו בי איט.

אגב הטיעון למה אף אחד לא מדבר על X Y ו-Z, הוא הטיעון הכי ילדותי שאני מכיר.[/QUOTE]
בסופו של יום היא ניצחה אותה ולא בפנדלים כמו שאנשים אוהבים להגיד שפורטוגל סיימה כל משחק בתיקו.
אזמה שהם החמיצו?פורטוגל לא החמיצו אינספור מצבים בשלב הבתים?
די לשנאה ולצרות העין,לא כזה קשה לפרגן.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk