רבע גמר #1 :: שוויון 1-1 שבסיומו פורטוגל עולה לחצי לאחר 3-5 בפנדלים!

(Parliament) #43

כיף לראות הודעות הגונות כמו של סאשה.
העובדה שהרוב המוחלט מאלה שמנסים לגמד את הנבחרת הפורטוגלית בכל דרך אפשרית הם לרוב אוהדי ברצלונה לא מוסיפה כבוד למחנה הקטלוני.

1. לפורטוגל אין במה להתבייש.
2. פורטוגל מבחינת חומר השחקנים היא אחת הנבחרות הבינוניות בטורניר הזה גם אם משחק בה שחקן כמו רונאלדו.
3. לא פורטוגל ולא UEFA אשמים בכך שאף קבוצה שהייתה צריכה לסיים ראשונה לא השכילה לעשות זאת ובכך יצא שצד אחד "חזק יותר" מהצד השני.
4. כפי ש SH4RKY ציין בהודעה שלו, במשחקי שלב הבתים הייתה לקבוצה הזו עליונות בכל המשחקים והמזל לא שיחק לטובתה.
5. לקבל שני שערים מהונגריה מבעיטות שפוגעות בשחקן ומשנות כיוון היה יכול לשבור אותם אבל הם הגיבו בהתאם במשחק שחתום עליו רונאלדו. האופי הזה הוא       לא מקרי שכן רואים שהם מתמודדים טוב עם הלחץ.
6. המאמן של פורטוגל לומד מהר. ההוצאה של קוואריזמה מההרכב וההכנסה של סאנצ'ז אליו הן החלטות אמיצות ומצויינות שמשפרות את הקבוצה.
7. הפורטוגלים היו טובים יותר מפולין/הונגריה/איסלנד/אוסטריה ומול קרואטיה הם היו שווים וההכרעה הייתה אכזרית לא משנה לאיזה צד זה היה.
8. אם למישהו היה ספק עד כה, אין כזה דבר מגיע.
9. גם עכשיו פורטוגל צפויה לעוף בחצי ולא משנה מי תגיע לשם. שוב בסך הכל מדובר בנבחרת בינונית שפשוט מתעלה על עצמה בינתיים.
10. אם כבר מגיע לשחקנים ולמאמן רק מחמאות על העובדה שהם כבר בחצי.

(t-rix) #44

לא מבין את ההתלהמות. זה מכוער אבל זה לגיטימי. MOVE ON

(ג'ון הקטן) #45

אני חושב שחלק ניכר מהשנאה לפורטוגל נובע מהעובדה שיש להם את השחקן הכי טוב באירופה (ויסלח לי זלאטן) והם עדיין מצליחים לשחק כדורגל רע. זה לא מפתיע כמובן, כי כמו שכבר כתבו מעליי, הדור הנוכחי של פורטוגל לוקה בחוסר יצירתיות משווע, למעט נאני עם הבלחות מדי פעם ורנאטו סאנצ’ז שהוא עדיין ילד - למרות השער היפה אתמול ותצוגות לא רעות בכלל בטורניר הזה.

רציתי להגיד שהמצב שלהם קצת מזכיר לי את פלייאוף הNBA שזה היה ברור שהקבוצה מהמערב תגיע לגמר ותזמבר את קליבלנד ששייטה להנאתה לגמר מהצד המזרחי,אבל אז נזכרתי שקליבלנד זכו באליפות. לא חושב שאם פורטוגל תזכה ביורו אני אבכה, אבל זאת לבטח תהיה האלופה הכי חלשה שזכתה בטורניר הזה. מצד שני, אחרי הפיאסקו הביתי לפני 12 שנה עם נבחרת סופר מוכשרת, נראה לי שזה הדבר האחרון שמעניין אותם.

(דניאל.) #46

[QUOTE=Eduardo;1685700]אני לא רוצה להמר, אבל אגיד דבר אחד: אם פורטוגל תעפיל לחצי ושוב לא תנצח משחק ב-90 או 120 דקות זה יהיה ביזיון אחד גדול לאופ"א ולשיטה המטופשת הזאת.[/QUOTE]

הייתי חייב להגיב על זה ואני אגיד - מה הקשר? אם פורטוגל כזאת אפסית ונבחרות לא מצליחות לנצח אותה והן מגיעות איתה להארכה ואז פורטוגל עולה- זו בעיה של הנבחרות שמולה ומעיד עליהן יותר מאשר על פורטוגל, או לחלופין אומר שפורטוגל לא כזאת גרועה כמו שעושים ממנה.

אין קשר לשיטה.

(oded23) #47

אני באמת לא מבין למה אם פורטוגל עולה לחצי זה בזיון, מחדל, בושה וכלימה, אבל אם פולין הייתה עולה זה סיפור סינדרלה. פורטוגל הייתה היותר טובה מבין השתיים. בגלל שבשלב הבתים פולין ניצחה משחקים ופורטוגל לא, היא יותר ראויה לעלות לחצי הגמר מרבע גמר שבו הייתה פחות טובה? זה לא הגיוני.

(ManutdFan) #49

האמת, אני רואה את פורטוגל ונגעל. פחות בגלל סיגנון המשחק, יותר בגלל שחקן אחד - רונאלדו שמו.
כמה שאהבתי אותו ביונייטד, קשה לי, קשה לי לראות שחקן שמעביר אנרגיה שלילית לסובבים אותו. כל הפרצופים האלה, כל התנועות ידיים… וכל זה בזמן שהוא משחק על הפנים. איך אחרי ההחמצה שלו אתמול הוא עוד יכול לבוא בתלונות ופרצופים לשחקנים אחרים, כשכל מה שהם עושים זה לחפש רק אותו?
אני פחות בא בתלונות על השיטה שבזכותה פורטוגל עלתה. זה משהו שהיה ידוע, ובאותה מידה שפורטוגל נהנית מזה, ככה גם נבחרת אחרת הייתה יכולה.
ועוד משהו, אם פורטוגל זוכה זה לא בהכרח אומר שהיא הייתה ראויה לזה יותר מהיריבה שלה בגמר, בדיוק כמו שזכייה בליגת האלופות לא בהכרח אומר שהקבוצה שזכתה היא הכי טובה באירופה. לדעתי, שלבי נוקאאוט לא מבשרים לנו מי ראויה יותר ומי ראויה פחות. באותה מידה זה יכול להיות עניין של מזל.

(Dovi) #50

[QUOTE=titi camara;1685795]רונאלדו עם חצי גמר יורו שני רצוף עם נבחרת ברמה של חטאפה…לא פחות ממדהים !
[/QUOTE]

הדמגוג מכה שוב בפעם המי יודע כמה.

ברמה של חטאפה?! אולי ביכולת, לא על הנייר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(ManutdFan) #51

גם להציג את זה כאילו רונאלדו הוא האחראי הבלעדי זה לא נכון. בפועל זה ממש לא ככה.
רק משחק אחד רונאלדו פגע ואפשר היה לומר שהציל את הקבוצה שלו - נגד הונגריה. בנוקאאוט האחריות נפלה בעיקר על ההגנה, בראשותו של פפה. אתמול גם רנאטו סאנצ’ז נתן משחק נהדר.
בקיצור, לא הכל זה רונאלדו.

(BannedT) #53

[QUOTE=oded23;1685821] בגלל שבשלב הבתים פולין ניצחה משחקים ופורטוגל לא, היא יותר ראויה לעלות לחצי הגמר מרבע גמר שבו הייתה פחות טובה?[/QUOTE]

האמת שזה בדיוק הדבר היחיד שמפריע לי. הזוי שנבחרת שלא הצליחה לנצח משחק אחד בתשעים דקות מגיעה לחצי גמר, דווקא אין לי כזאת בעיה שהם לא ניצחו בתשעים דקות בשלב הנוקאאוט, יש לי בעיה עם זה שהם הגיעו לשלב הנוקאאוט-3 תוצאות תיקו. לפולין הגיע לשחק בנוקאאוט. זה לא אומר שהגיע לה להיות בחצי יותר מפורטוגל, אבל הגיע לה להיות לפחות בנוקאאוט.

(-Dor-) #54

[QUOTE=BannedT;1685855]האמת שזה בדיוק הדבר היחיד שמפריע לי. הזוי שנבחרת שלא הצליחה לנצח משחק אחד בתשעים דקות מגיעה לחצי גמר, דווקא אין לי כזאת בעיה שהם לא ניצחו בתשעים דקות בשלב הנוקאאוט, יש לי בעיה עם זה שהם הגיעו לשלב הנוקאאוט-3 תוצאות תיקו. לפולין הגיע לשחק בנוקאאוט. זה לא אומר שהגיע לה להיות בחצי יותר מפורטוגל, אבל הגיע לה להיות לפחות בנוקאאוט.[/QUOTE]
מה זה הקשקוש הזה “הגיע”? אם כבר, פורטוגל הייתה בשלושת המשחקים בהרבה יותר טובה מהיריבות שלה, סבלה מחוסר מזל נוראי (החמיצה פנדל מול אוסטריה, חטפה 2 גולים הזויים מהונגריה וחטפה שיוויון מאיסלנד בבעיטה היחידה שלה למסגרת) והראתה הרבה אופי במשחקים שלה, למרות שהייתה עם הגב אל הקיר לא מעט פעמים. למרות הגנה רעה וחוסר יצירתיות בחלק הקדמי היא מצליחה להתעלות על עצמה כל פעם מחדש. למה לקרואטיה ופולין “מגיע” אם הן לא הצליחו לנצח אותה ב120 דקות? כי הן ניצחו משחק בשלב הבתים? מה זה השטויות האלה? פשוט מגעיל השנאה והעיוורון הזה כלפי פורטוגל ברחבי הרשת (שכנראה מתנהלת בעיקר מצד אוהדי בארסה, לא מדבר על הפורום הזה ספציפית כמובן), מנסים לגמד כל הישג שלה ולחפש כל דרך להוציא אותה קטנה. אם היא אכן תזכה בתואר בסופו של דבר (ותתגבר גם על בלגיה/ווילס ועוד נבחרת חזקה בגמר) היא תהיה יותר מראויה.

(chelsea777) #55

[QUOTE=-Dor-;1685885]מה זה הקשקוש הזה “הגיע”? [B]אם כבר, פורטוגל הייתה בשלושת המשחקים בהרבה יותר טובה מהיריבות שלה, סבלה מחוסר מזל נוראי (החמיצה פנדל מול אוסטריה, חטפה 2 גולים הזויים מהונגריה וחטפה שיוויון מאיסלנד בבעיטה היחידה שלה למסגרת) והראתה הרבה אופי במשחקים שלה, למרות שהייתה עם הגב אל הקיר לא מעט פעמים. למרות הגנה רעה וחוסר יצירתיות בחלק הקדמי היא מצליחה להתעלות על עצמה כל פעם מחדש.[/B] למה לקרואטיה ופולין “מגיע” אם הן לא הצליחו לנצח אותה ב120 דקות? כי הן ניצחו משחק בשלב הבתים? מה זה השטויות האלה? פשוט מגעיל השנאה והעיוורון הזה כלפי פורטוגל ברחבי הרשת (שכנראה מתנהלת בעיקר מצד אוהדי בארסה, לא מדבר על הפורום הזה ספציפית כמובן), מנסים לגמד כל הישג שלה ולחפש כל דרך להוציא אותה קטנה. אם היא אכן תזכה בתואר בסופו של דבר (ותתגבר גם על בלגיה/ווילס ועוד נבחרת חזקה בגמר) היא תהיה יותר מראויה.[/QUOTE]

אין כזה דבר מגיע בכדורגל, כל עוד מדובר על המשחק עצמו. ואתה סותר את עצמך יפה. מצד אחד אתה קורא למגיע “קשקוש”, אבל אז כותב את מה שהדגשתי, שאלה דברים שפשוט לא מעניינים אף אחד. פורטוגל סיימה ב- 3:3 מול הונגריה. לא מעניין אותי כמה טובה היא הייתה, לא מעניין אותי אם סבלה מחוסר מזל, ולא מעניין אותי כמה השערים של הונגריה היו מוזרים. היא סיימה בתיקו איתם. עם נבחרת שהובסה 4:0 על ידי בלגיה משחק לאחר מכן.

אם אתה שואל אותי, לקרואטיה ופולין לא הגיע להתקדם מעבר לאן שהגיעו, כי לא עברו את היריבה שלהם (פורטוגל כמובן). לפורטוגל לא הגיע לעבור את שלב הבתים בגלל שאם לא הפורמט הדפוק של היורו, הם באמת לא היו עוברים אותו.

לא מגמדים שום הישג של פורטוגל, כי פרט לטייטל של “חצי גמר יורו” היא לא עשתה כלום. עברה שלב בתים נוראי בזכות זכייה מההפקר, ועברה שתי נבחרות שעל הנייר פחות טובות ממנה. אחת אחרי 116 דקות של כדורגל נוראי, ואת השנייה בפנדלים. לפי מה שאני רואה, אין כל כך מה לגמד. זה קטן גם ככה.

(Bob Sacamano) #56

דיי כבר עם הבולשיט הזה של “הגיע”. כולם ידעו את החוקים של הטורניר לפני שהוא החל. לפי החוקים פורטוגל עלתה בצורה הוגנת לחלוטין. היא לא נהנתה מטעויות שיפוט או משהו בסגנון. נראה שאנשים פה פשוט שונאים את רונאלדו או את הנבחרת. אין שום רעש או תלונות לדרך שצרפת עושה בינתיים(אירלנד ואיסלנד בנוקאוט, יותר ימי מנוחה מנבחרות אחרות כולל אותה פורטוגל).

(-Dor-) #57

[QUOTE=chelsea777;1685887]אין כזה דבר מגיע בכדורגל, כל עוד מדובר על המשחק עצמו. ואתה סותר את עצמך יפה. מצד אחד אתה קורא למגיע “קשקוש”, אבל אז כותב את מה שהדגשתי, שאלה דברים שפשוט לא מעניינים אף אחד. פורטוגל סיימה ב- 3:3 מול הונגריה. לא מעניין אותי כמה טובה היא הייתה, לא מעניין אותי אם סבלה מחוסר מזל, ולא מעניין אותי כמה השערים של הונגריה היו מוזרים. היא סיימה בתיקו איתם. עם נבחרת שהובסה 4:0 על ידי בלגיה משחק לאחר מכן.

אם אתה שואל אותי, לקרואטיה ופולין לא הגיע להתקדם מעבר לאן שהגיעו, כי לא עברו את היריבה שלהם (פורטוגל כמובן). לפורטוגל לא הגיע לעבור את שלב הבתים בגלל שאם לא הפורמט הדפוק של היורו, הם באמת לא היו עוברים אותו.

לא מגמדים שום הישג של פורטוגל, כי פרט לטייטל של “חצי גמר יורו” היא לא עשתה כלום. עברה שלב בתים נוראי בזכות זכייה מההפקר, ועברה שתי נבחרות שעל הנייר פחות טובות ממנה. אחת אחרי 116 דקות של כדורגל נוראי, ואת השנייה בפנדלים. לפי מה שאני רואה, אין כל כך מה לגמד. זה קטן גם ככה.[/QUOTE]
אני לא סותר את עצמי, אני אומר שאם כבר הולכים לפי הקשקוש של “הגיע”, אז לפורטוגל כן “הגיע”. הם לא נתנו טורניר מדהים אבל היו יותר טובים מרוב היריבות שלהם בדרך, והצליחו להראות אופי פעם אחר פעם אפילו שהמזל היה נגדם ברוב המשחקים. הם לא צריכים להתנצל על הגרלה קלה בבתים או על זה ששינו את הפורמט השנה. כולם ידעו את החוקים. מזכיר לי את הבכיינות על האליפות של הפועל עם הקיזוז. מה זה השטויות האלה?
בכדורגל נבחרות רוב המשחקים צמודים ונגמרים על חודו של שער או 2, בייחוד בשלבים מתקדמים. גם צרפת הוגרלה לבית קל ובקושי עברה את אירלנד (הרבה יותר גרועה מקרואטיה לא?) בשמינית ואף אחד לא מכפיש אותה כמו את פורטוגל. אז אל תגיד לי שכל הדיון והביקורת מקצועיים. אם “לא מעניין אותך” שפורטוגל סיימה בתיקו בעיקר בגלל חוסר מזל נוראי פשוט תגיד שאתה שונא אותה ותחסוך לשנינו את הזמן. ממש מפתיע אגב שאוהדי ברצלונה מפרגנים לתגובה שלך. מעולם לא ראיתי שנאה כל כך עזה כלפי נבחרת (או יותר נכון כלפי שחקן) שאשכרה מעוורת אנשים לחלוטין.

(cruzurry) #58

[QUOTE=chelsea777;1685887]אין כזה דבר מגיע בכדורגל, כל עוד מדובר על המשחק עצמו. ואתה סותר את עצמך יפה. מצד אחד אתה קורא למגיע “קשקוש”, אבל אז כותב את מה שהדגשתי, שאלה דברים שפשוט לא מעניינים אף אחד. פורטוגל סיימה ב- 3:3 מול הונגריה. לא מעניין אותי כמה טובה היא הייתה, לא מעניין אותי אם סבלה מחוסר מזל, ולא מעניין אותי כמה השערים של הונגריה היו מוזרים. היא סיימה בתיקו איתם. עם נבחרת שהובסה 4:0 על ידי בלגיה משחק לאחר מכן.

לא מגמדים שום הישג של פורטוגל, כי פרט לטייטל של “חצי גמר יורו” היא לא עשתה כלום. עברה שלב בתים נוראי בזכות זכייה מההפקר, ועברה שתי נבחרות שעל הנייר פחות טובות ממנה. אחת אחרי 116 דקות של כדורגל נוראי, ואת השנייה בפנדלים. לפי מה שאני רואה, אין כל כך מה לגמד. זה קטן גם ככה.[/QUOTE]

כאחד שרשם שפורטוגל תהיה אכזבת היורו אני חושב שאתה צריך להבין יותר טוב שחצי גמר יורו זה לא אכזבה.
אתה מביא פה את הדוגמה הכי גרועה של הונגריה שדווקא במישחק מול הבלגים הייתה מצויינת והיתפרקה רק בסוף.

הפורמט של היורו דפוק או לא זה בכלל לא משנה,הפורמט היה ידוע לכל הניבחרות וזה היה ברור לפחות לי שאחת מהניבחרות הגדולות שתפשל בשלב הבתים תצליח לנצל את החוקים האלה לטובתה וזה לא מקטין מההישג של פורטוגל כרגע או מהאיכויות שיש לה.

(Shusaku) #59

מה זה משנה אם “כולם ידעו את החוקים”? אם החוקים לא פיירים, אז זה לא פייר. גם אם כולם ידעו אותם. אליפות עם קיזוז זה לא פייר, כמו שלית אלופות עם מסלול של ליגה אירופית זה לא פייר, כמו שחצי גמר יורו בלי ניצחון ועם הובלה של 3 דקות בלבד מתוך 510 (0.6%) זה לא פייר.

אני מאחל לקבוצות שלכם לסבול מזה בעתיד. מאחל לכם להפסיד 1-0 עם מאזן בעיטות לשער של 30-1, והחזקת כדור של 98-2.

(Madridista522) #60

הילדותיות פה מרקיעה לשחקים.
החוקים אוניברסליים והם תקפים לכולם אך מתקוממים נגד פורטוגל ?
ברור לי לחלוטין שאם זאת הייתה נבחרת אחרת הביקורות היו הרבה פחות מתלהמות, אך זאת פורטוגל וזה רונאלדו והדעה הקדומה מושרשת עוד הרבה לפני שהחל הטורניר.
פורטוגל בחצי הגמר ובצדק, היא הדיחה את נבחרת קרואטיה, דבר שספרד לא השכילה לעשות כאשר קרואטיה הייתה בהרכב חסר. היא הייתה הנבחרת ששלטה במשחק ברוב המוחלט של המשחקים שלה, גם אם התוצאה הראתה אחרת.

האם, במידה והפנדל של רונאלדו היה הולך 3 סנטימטרים ימינה, פורטוגל הייתה נבחרת ראויה ?
ההרגשה היא שמחפשים בכוח את פורטוגל ומכתירים אותה כהנבחרת הכי גרועה בתולדות היורו שהגיעה למעמדים כה גבוהים כשמה היא עשתה בעצם ? כלום ושום דבר.
פורטוגל עוד לא עשתה כלום, היא עוד לא עשתה שום דבר בטורניר הזה.
פורטוגל שיחקה כדורגל בסדר גמור ושלטה במשחקים שלה והציגה את אחד ממשחקי ההגנה המשובחים בטורניר. היא ראויה לחלוטין לחצי הגמר.

[QUOTE=Shusaku;1685901]אני מאחל לקבוצות שלכם לסבול מזה בעתיד. מאחל לכם להפסיד 1-0 עם מאזן בעיטות לשער של 30-1, והחזקת כדור של 98-2.[/QUOTE]

מה הקשר? מה הקשר בין מה שפורטוגל\הפורמט מציג, לבין המשפט הזה?

(Bob Sacamano) #62

[QUOTE=Shusaku;1685901]מה זה משנה אם “כולם ידעו את החוקים”? אם החוקים לא פיירים, אז זה לא פייר. גם אם כולם ידעו אותם. אליפות עם קיזוז זה לא פייר, כמו שלית אלופות עם מסלול של ליגה אירופית זה לא פייר, כמו שחצי גמר יורו בלי ניצחון ועם הובלה של 3 דקות בלבד מתוך 510 (0.6%) זה לא פייר.

אני מאחל לקבוצות שלכם לסבול מזה בעתיד. מאחל לכם להפסיד 1-0 עם מאזן בעיטות לשער של 30-1, והחזקת כדור של 98-2.[/QUOTE]

למה החוקים לא פיירים? כי הנבחרת שאתה אוהב לא בחצי?
נראה שפשוט מדובר באוהדי ברסה שעדיין בוכים על זה שריאל לקחה אלופות מוציאים עצבים על פורטוגל.

(Shusaku) #63

[QUOTE=NB.22;1685910]מה הקשר? מה הקשר בין מה שפורטוגל\הפורמט מציג, לבין המשפט הזה?[/QUOTE]
פשוט כי אתם מצדיקים את הגועל נפש הזה. אני בעד שזה יקרה לכם בהפוכה.

[QUOTE=Bob Sacamano;1685911]למה החוקים לא פיירים? כי הנבחרת שאתה אוהב לא בחצי?[/QUOTE]

הנבחרת שאני אוהד סיימה את דרכה בשלב הבתים של הקופה אמריקה [emoji112] .

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

(Bob Sacamano) #64

מה כבר קרה לנבחרות ששיחקו מול פורטוגל? מתי כבר יגבילו את הבולשיט הילדותי שלך לבועה…

בשום משחק לא היה המצב שאתה מתאר. ב-4 מתוך 5 משחקים פורטוגל הייתה טובה יותר מהיריבה, ומול קרואטיה שתי הקבוצות הסריחו את הדשא. מוזר שלא מבקרים את הקרואטים על המשחק.