נבחרת ישראל מול מקדוניה (1-0) :: מנגינת תומר חמד, טייק אלף ואחד

ישראל

(shum22) #22

במקום לראות בנבחרת שיתוף פעולה בין בניון, זהבי, חמד, רפאלוב, מליקסון, נאתכו, אלמוג כהן… סה"כ רשימה של שחקנים לא רעים בכלל, אנחנו תקועים עם טל בן חיים, שכטר, אייבינדר, בוזגלו ועוד ועוד שחקנים שפשוט לא מתאימים לנבחרת. זו לדעתי הבעיה מספר אחת של הנבחרת. לא יודע אם כשהיינו עולים עם רפאלוב, נאתכו ובניון היינו מגיעים להישגים טובים יותר, אבל אלו בודאות שחקנים טובים יותר מאלו שמשחקים וזו לדעתי הבעיה הראשונה בקדנציה של אלישע. זה בנוסף לחוסר השקט הכללי וחוסר הבהירות לגבי מי הולך לפתוח בכל משחק מחדש - ככה זה כשהשחקנים הלא נכונים משחקים.

(bixente) #23

אני לא מצדיק את התנהגות זהבי. בעיניי היא בזויה ואסור לו בחיים לענוד את סרט הקפטן וכנראה שגן ההחלטה להשעות אותו מהנבחרת היא נכונה. לפחות בעיניי. אבל זה נושא אחד.

עכשיו בוא ניגש לעניין הקהל - מה הצדיק את שריקות הבוז לזהבי בלבד?
אם הנבחרת הייתה מקבלת בוז כולה אז הייתי מבין ואפילו מקבל ,אני לא מהמתייפיפים שטוענים שאסור בשום אופן לשרוק בוז לקבוצה/נבחרת שלך.
מה זהבי עשה שונה מחבריו לנבחרת ? באיזו צורה הוא זלזל או הביע חוסר כבוד עבור הקהל או חבריו ?
הייתה שם מגמתיות בעיניי דוחה (אמרתי את זה הרבה לפני שהוא העיף את סרט הקפטן) ולא מוצדקת בעליל.
ואני רחוק מלאהוב את זהבי או להצדיק את מקומו בנבחרת. אני חושב שהוא שחקן מאוד מוגבל עם אופי מצויין ו-ווינרי. אבל אני חושב שאין לו מה למכור ברגע שהוא יוצא מגבולות ישראל (לא לסין כן? ).

(moshe34) #24

כתבתי שאני מבין את הקהל, לא מצדיק אותו זה שתי דברים שונים.

אני אם היתי במגרש לא היתי שורק בוז לזהבי. בעיני זה לא חכם ולא נכון. אבל לשרוק בוז (כל עוד זה בגבול ולא יורד מתחת לחגורה ולא חוצה את הגבול ) זה זכותו של הקהל. אתה שואל למה רק זהבי חוטף? אני חושב שזה חלק מהאישיות מלאת השחצנות ויהירות שלו. הוא מושך אש וקל לשנוא אותו.

שערן זהבי כל המשחק צועק על השחקנים לנבחרת ומניף עליהם ידים כל הזמן אז הוא מושך “אש” אין מה לעשות. זה מעורר אנטיגונזים.

גם אם לא מסכימים אם מה שהקהל עשה, לבוא ולזרוק את הסרט של הקפטן והזילזול הזה . דרך אגב הוא לא זילזל רק באלו ששרקו לו אלא בכל הקהל הספורט הישראלי. בעיני זה חציה של כל גבול אפשרי של התנהגות.

אין לי שינאה היסטורית לזהבי. שתקפו אותו בדרבי אני היתי מאוחריו במאה אחוז. ועד המשחק אתמול אני אפילו אני לא היתי מאלו שחושבים שהוא היה אחראי הראשי לתצוגות הנפל. אבל לראות את הפחדן הזה עושה מעשה שהוא לא היה מעיז לעשות בסין או במועדון אחר מחוץ לגבולות ישראל. זה אקט של חוסר בושה .

ישראל לא הגיעה לשום מקום עם זהבי ולא תגיע לשום מקום בלעדיו. לא הפסדנו כלום.

דרך אגב שהקהל של ריאל מדריד שרק בוז לרונאלדו ראמוס וקאסיאס ראית אותם מתנהגים בצורה כזו?

זהבי הוא השחקן הראשון בפלאנטה שסופג או ספג שריקות בוז ?

(bixente) #25

אני באמת מנסה להבין למה אתה שואל אותי על איקר קסיאס או אחרים והאם ראיתי אותם מתנהגים כך ?
האם איפשהו הצדקתי את המעשה של זהבי ?
השריקות לכיוונו (שההסבר שלך לא ממש מספק אגב) הפריעו לי לפני שהוא עשה את המעשה המביש שלו.
את המעשה המביש שלו אני לא אצדיק בשום מקרה. הוא שחקן כדורגל ואמור לדעת שזה דבר שיכול לקרות ושזה חלק מהמחיר של להיות כוכב לפעמים.
בכוונה הפרדתי בין השריקות לבין הזריקה של הסרט.
אני לא מבין בשום צורה את השריקות לכיוונו , אבל זה לא אומר שאני מצדיק את הזריקת סרט הקפטן שהיא בפניה עצמה דבר מביש שאין לעבור עליו לסדר היום

(moshe34) #26

הנה ניסתי להסביר למה שורקים לו בוז:

(Lukaku) #27

קצת נוסטלגיה, כי חוץ מזה לא נשאר לנו הרבה.
שלל נבחרות קטנות (צפון אירלנד, איסלנד, אלבניה, אפילו לוקסמבורג) מצליחות להתקדם ונדמה שרק אנחנו עם השנים הולכים אחורה.

לא רחוק היום בו הנבחרות היחידות שנהיה מסוגלים לנצח ביום ממוצע הן אלו בהן כדורגל הוא ספורט חצי חובבני.

(Oz Cohen) #28

אני לא יודע למה החלטת שדווקא שחקנים כמו נאתכו ובניון (הראשון שחקן בינוני מינוס לדעתי, והשני בדמדומי הקריירה) פחות טובים מאייבינדר, טב"ח (אני מניח שהתכוונת לחלוץ) ובוזגלו, אבל במצב הנוכחי אין שחקנים מתאימים ולא מתאימים לנבחרת, מכיוון שאין שום שיטה. וזה למה המצב שלנו רע, לדעתי הרע ביותר במילניום הנוכחי.

בפרמייר ליג נוהגים לעשות מעין דוקימנטר קצר משבוע לשבוע.
לפני שבועיים החליטו לעשות משהו נחמד דווקא על מי אם לא, כוכבי העל של מדינת ישראל.
מדברים עליהם כעל הכוכבים הגדולים, כאלו שחוזרים לארץ ומקבלים הערכה והערצה.

לך תסביר למישהו שבארץ הם שחקני ספסל ונבחרת ישראל גדולה עליהם.