עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך סך הכל של 39

אשכול: עצות, שיטות ואסטרטגיות - איך להרוויח בהימורים

מרצה לכדורגל
    0 פרגונים על 0 תגובות

ברירת מחדל עצות, שיטות ואסטרטגיות - איך להרוויח בהימורים

בנושא זה אתם מוזמנים לשוחח על הטקטיקה בה אתם נוקטים בהימורים שלכם, אם יש כזאת. איזה סוג של הימורים אתם מעדיפים, לפי מה אתם בוחרים את המשחקים עליהם תהמרו, האם יש לכם תקציב מסוים, וכו'.

נפתח עם מספר עצות משלנו:

1. לעולם אל תהמרו על כסף שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. נכון, תמיד אומרים את זה, אבל אף פעם אי אפשר לכתוב את זה יותר מדי פעמים, זה החוק החשוב ביותר בהימורים. נסו לקבוע לעצמכם תקציב כללי להימורים, כדי לדעת בדיוק כמה אתם מוכנים להפסיד. אל תהמרו על יותר מחמישה אחוזים מהתקציב בכל הימור, כדי שלא תפסידו יותר מדי בבת אחת. אם הפסדתם את כל תקציב ההימורים שלכם - תפרשו, לפחות לתקופה מסוימת, כדי לא להיגרר להפסדים מוגזמים.

אתר העמותה למניעת הימורים כפיתיים בישראל

2. ההימור של אתמול שייך לאתמול. אל תהמרו כדי לנסות להחזיר את הכסף שהפסדתם אתמול, ואל תהמרו כי אתמול ניצחתם ואתם מרגישים טוב במיוחד. כדאי להמר רק אם יש משחקים טובים ויחסים טובים להמר עליהם, בלי קשר להימורים קודמים.

3. התחשבו ביחסים על המשחק. יותר מדי מהמרים עושים את הטעות של להמר על הקבוצה שהם חושבים שתנצח, בלי קשר ליחס שיש עליה. זאת טעות, וזה אולי הדבר החשוב ביותר בהימורים. ההסבר שאני הולך לכתוב עכשיו נכנס קצת למתימטיקה ולא יעניין את מי שמהמר סתם בשביל הכיף. מי שמהמר ברצינות ורואה בהימורים דרך להרוויח כסף בטווח הארוך, רצוי שינסה לקרוא.

נניח שמישהו מטיל מטבע ונותן לכם לבחור עץ או פלי. לכל אחד מהם יש סיכוי שווה של 50%. היחס ההוגן על כל אחד הוא 2.00. כלומר שאם היחס הוא 2.00, בטווח הארוך תצאו מאוזנים, לא תרוויחו ולא תפסידו. אין סיבה להמר, גם אם יש לכם הרגשה שייצא דווקא אחד הצדדים.

לעומת זאת, אם נותנים לכם יחס של 3.00 על עץ ורק 1.50 על פלי, שווה לכם להמר על עץ, גם אם אין לכם מושג מה ייצא. בטווח הארוך אתם תרוויחו, כי אתם מקבלים יחס של 3.00 על משהו ששווה יחס של 2.00.

אותו דבר נכון גם להימורי ספורט. במשחק כדורגל יש שלוש אפשרויות: 1,X,2. כדי להמר נכון, עליכם לחשב את הסיכויים של כל אחת מהתוצאות. לדוגמא, אם אתם חושבים שבמשחק של ליברפול מול צ'לסי הסיכויים הם מאוזנים לגמרי, הרי שהחישוב הוא 33%-33%-33%, והיחס ההוגן לכל אחת מהתוצאות הוא 3.00. אם היחס על אחת התוצאות הוא יותר מ-3.00, שווה להמר עליה, כי בטווח הארוך תרוויחו מהימורים כאלה. אם היחס על אחת התוצאות הוא פחות מ-3.00, לא שווה להמר עליה, כי בטווח הארוך תפסידו.

כמובן שהחישובים המתימטיים הללו נכונים רק למי שלוקח ברצינות את ההימורים, ורוצה להרוויח בטווח הארוך. על משחק מסוים אפשר לנצח במזל או להפסיד במזל בלי קשר ליחסים.

4. בהמשך לסעיף הקודם, אין דבר כזה יחס גבוה או יחס נמוך. זה לא משנה אם תהמרו על יחס של 4.00 על האנדרדוג, או על יחס של 1.20 על הפייבוריטית - בטווח הארוך תפסידו או תרוויחו אותו דבר, הכל תלוי בשאלה אם היחס היה גבוה מספיק יחסית לסיכוי של הקבוצה לנצח.

הנוסחא המדויקת לחישוב אם היחס מספיק גבוה ביחס לסיכוי לנצח:
    יחס * אחוזים (יחס כפול אחוזים). אם התוצאה גדולה ממאה, כדאי לקחת את ההימור. אם היא קטנה ממאה, אין סיבה לקחת את ההימור.

לדוגמא: טולוז מארחת את ליברפול. אתם חושבים שליברפול תנצח ורוצים להמר עליה, אבל אתם רוצים להיות בטוחים שההימור נכון מתימטית. היחס על ליברפול הוא 1.65. אם החלטתם שלליברפול יש 75% סיכוי לנצח את המשחק:
    75*1.65 = 1.23 , כלומר גדולה ממאה, כלומר ההימור משתלם.

לעומת זאת אם החלטתם שלליברפול יש 60% לנצח את המשחק:
    60*1.65 = 99, כלומר קטנה ממאה, כלומר ההימור לא משתלם.

שימו לב שבשני המקרים חשבתם שליברפול תנצח, ורוב הסיכויים שהיא באמת תנצח - אבל רק במקרה הראשון יש לכם סיכוי להרוויח בהימורים כאלה גם בטווח הארוך. אם לליברפול יש 60% סיכוי לנצח ואתם מהמרים עליה ביחס של 1.65, אולי תנצחו את ההימור המקרי הזה, אבל אחרי 100 הימורים מאותו סוג תגלו שהפסדתם כסף בחישוב הכללי.
    ישראל אלימלך. היו טובים ממנו, לא היו טובים כמוהו.

סטודנט לתואר ראשון במדעי הכדורגל
    0 פרגונים על 0 תגובות

ברירת מחדל Re:עצות, שיטות ואסטרטגיות - איך להרוויח בהימורים

הינה עוד כמה טיפים ממני אליכם.

1. תמיד המינימום אבל המינמום של משחקים בטופס,אני מניח שהרוב פה לא ברווח לכן לא לנסות להתחכם עם 6 . עדיף ציפור אחד ביד מאשר 5 ציפורים על העץ
    2. אף פעם אל תהמרו על קבוצות שאתם לא מכירים אותן טוב,בחיים לא ללכת לפי סטסטיקות. זה ברוב הפעמים יפיל אתכם.
    3. תמיד אבל תמיד למחוק את היחסים,אתם רואים תוכניה מהר לקחת עט ולעשות ווישט על כל היחסים. ולמה? גם אם תגידו לעצמכם: זה לא משנה אני מהמר מה שאני חושב זה לא יעזור אם או בלי שתרצו זה חודר לכם לתת מודה.
    4. אם אתם לוקחים המלצות של מישהו תבדקו את אחוז התפיסות שלו במחזורים קודמים ולפי זה תחליטו אם לקחת,מומלץ גם לקרוא את הממלצה להסתכל על סגנון הכתיבה ולראות האם הוא באמת מבין מה הולך בין שתי הקבוצות.
    5. לעולם אבל לעולם אל תחליטו מה אתם ממלאים רק בתחנה,תמיד תחליטו בבית. תאמינו לי הכי טוב בבית עם הכיף שלכם,עם הזמן שלכם.... עם הנתונים המלצות שיש במחשב.... בתחנה מי יש לכם? עיתונים?
    6. לא מהמרים כל יום! אין משחקים טובים? לא מהמרים,יש גם דברים אחרים לעשות כדי להעביר את היום חוץ מווינר.
    7. לא להמר על כל ההימורים המוזרים האלה כגון : קרנות,כרטיס ראשון,חילוף ראשון וכו'... קשה לנחש מה יהיה,אם שחקן יפצע? אז יהיה חילוף ראשון לקבוצה הזאה? איך אפשר לנחש למי יהיה כרטיס ראשון? אם יהיה אדוםן? קרנות איך אפשר לדעת? לנחש כמה פעמים השוער יעדוף לקרן או לא?
    8. אם יש +1 לקבוצה שאתם רוצים להמר עליה,לכו על זה אז היחס יהיה קצת יותר נמוך לא נורא,עדיף יחס נמוך ולזכות מאשר יחס גבוהה ולהפסיד. בטח ובטח עם יש +1 לקבוצה שאתם לא רוצים להמר עליה. בוודאי ובוודאי שללכת ברגיל ולא שהיא תנצח בהפרש של 1 או 2....
    9. אחרי זכיה-לא שולחים טופס! זכייתם? סבבה! תחכו קצת תרגעו מהזכייה,תהנו מהכסף(לא ווינר! ווינר זה לא הכל בחיים) יכמה ימים ותחזרו.
    10. לא להמר מה שכולם מהמרים,אם כולם שמים משחק מסוים בטופס זה לא אומר שזה טוב! לכו עם הדעה שלכם עד הסוף!

בהצלחה לכולם!!!

0 פרגונים על 0 תגובות

ציפור אחת ביד? אז זהו, שאין בווינר שום ציפור אחת ביד.
    אני מסכים איתך שלא צריך להמר על שישה משחקים, אבל להמר על שלושה משחקים שכל אחד מהם יתן לי 1.4 - עדיף כבר לקנות שוקו ולחמניה
    אני מסכים איתך, אבל תסכים איתי שיש יותר סיכויים לטור הזה:

ורדר ברמן - דינמו זאגרב 1
    פורטסמות - מנצ'סטר יונייטד 2
    רדינג - צ'לסי 2
    מאשר הטור הבא:

ספרטק מוסקבה - סלטיק-X

ביירן מינכן - ברצלונה-1

בירמינגהאם - סנדרלנד -1

תסכים איתי, בלי כל קשר לסכום הזכייה(שהוא דבר חשוב בהימורים) שהטור הראשון שבנית יש לו הרבה יותר סיכוי לזכות מאשר הטור שאתה חושב שכדאי לשלוח. למה לא לנסות כל פעם לזכות בסכומים שינועו בין 80-100 שקל? לי למשל היית תקופה יפה מאוד בזמן הקופה אמריקה, כאשר היו לי 3 זכיות רצופות שנעו בסביבות הסכומים האלה. רק בגלל שהלכתי על משחקים עם סיכויים גבוהים ולא ניסיתי את מזלי על סכום זכייה של 500 שקל.

דוקטור לכדורגל הסמל האישי שלCaesar Adriano
    8 פרגונים על 5 תגובות

הטור הראשון שבניתי
    רדינג - צ'לסי 2
    שווה 17 שקל רווח נקי.

הטור השני שלך
    ספרטק מוסקבה - סלטיק-X
    ביירן מינכן - ברצלונה-1
    בירמינגהאם - סנדרלנד -1
    שווה 117 שקל רווח נקי.

תסכים איתי, בלי כל קשר לסכום הזכייה(שהוא דבר חשוב בהימורים) שהטור הראשון שבנית יש לו הרבה יותר סיכוי לזכות מאשר הטור שאתה חושב שכדאי לשלוח.
    אני לא חושב שאת הטור השני כדאי לשלוח בשביל 117 שקל. זה אתה אמרת.
    גם לא כשיטה.

הסיכויים שהטור הראשון יזכה טובים רק על הנייר. אמרתי לך שערכתי ניסויים בנושא (כמופרע הימורים) וברוב המקרים טור כזה לא זוכה. לכן לא שווה בכלל להתעסק איתו.

למה לא לנסות כל פעם לזכות בסכומים שינועו בין 80-100 שקל?
    כי ככה הווינר עושה כסף.
    תבין, הטור השני שלך, נראה טוב לעין. אבל הוא לא זוכה בדכ. בדיוק כמו שטור של 300 שקל לא זוכה בדכ. אבל עדיף אותו לשלוח כשיטה

0 פרגונים על 0 תגובות

זה בידיוק מה שאני אומר. הטורים עם הסכום זכייה הגבוה, ברוב המקרים הם סתם עוד תרומה למועצה.

זה שאתה בנית טור של רווח עם 17 שקל זאת הבעיה שלך. אני לא אמרתי לאף אחד לבנות טורים כאלה. אצלי ברוב המקרים היחס לא קטן מ1.65.

תמיד אצלי בטורים יש 3 משחקים. רק במקרים חריגים אני שולח מקסימום 4.
    הטורים שלי בנויים מ: משחק עם יחס של 1.65-1.80 שאני מאוד בטוח בו, המשחק השני הוא גם בערך באותו יחס לפעמים קצת יותר קטן קצת יותר גדול, והמשחק האחרון תמיד מעל יחס 2.

ככה שהרווח שלי תמיד אבל תמיד לא יורד מה-70 שקל לפחות. תקשיב, בהימורים לכל אחד יש את השיטות שלו, והרעיונות שלו. אני הולך בדרך שלי,
    אתה הולך בדרך שלך. בהימורים אין דרך לזכייה הבטוחה. ככה שכל אחד הולך עם ההרגשות שלו.

8 פרגונים על 5 תגובות

זה בידיוק מה שאני אומר. הטורים עם הסכום זכייה הגבוה, ברוב המקרים הם סתם עוד תרומה למועצה.
    תראה, אני לוקח את עצמי כדוגמא, ומנסה להסביר לך לגבי הסיכויים.
    אני מהמר בווינר ממנודיאל 2002 (מהטופס בראשון בעצם). אתה חושב שלא חשבתי כמוך באיזשהו שלב?

טורים מפתים של שלושה משחקים של 1.8 - זה הימור שיש לו יותר סיכוי על הנייר מאשר טור של ארבעה משחקים. מן הסתם. אבל, למדתי שעדיף לזכות פעם בחודש ב300 שקל, מאשר פעמיים בחודש ב80 שקל. מנסיון קשה.

תקשיב, בהימורים לכל אחד יש את השיטות שלו, והרעיונות שלו. אני הולך בדרך שלי,
    אתה הולך בדרך שלך
    מסכים.

0 פרגונים על 0 תגובות

טורים מפתים של שלושה משחקים של 1.8 - זה הימור שיש לו יותר סיכוי על הנייר מאשר טור של ארבעה משחקים. מן הסתם. אבל, למדתי שעדיף לזכות פעם בחודש ב300 שקל, מאשר פעמיים בחודש ב80 שקל. מנסיון קשה.
    בידיוק! רק על הנייר אני כבר למדתי על בשרי משחקים שהם נחשבים כביכול ''בנקר'' והפילו אותי חזק. למשל, זוכר את נאנט נגד איזה קבוצה היה בצרפתית שנייה לפני שבוע? היה לה יחס 1.2 והיתי בטוח שהיא תנצח פשוט לא היתה בי מחשבה שהיא לא תנצח, אז סתם אמרתי לחבר שלי אם היא לא מנצחת אני פורש מהווינר (כמובן לא פרשתי). נחש מה? נגמר 2-2. היתי מופתע לגמרי.

אני שולח פעם, מקסימום פעמיים בשבוע. בלי עין הרע הולך לי לא רע. יש לי כמה זכיות בכל חודש. אתה יודע איך זה יש גם ימים חלשים שנופלים בכל המשחקים.

אני מהמר בווינר ממנודיאל 2002
    חחח, גם אני התחלתי לשלוח באותו זמן.

בכמה הטורים שלך? אתה שולח ב10? או שאתה מהמר כבד?
    אני, שיש משחקים ''טובים'' אני שולח גג ב50 שקל. רוב הטורים שלי נעים בין 10-30 שקל.

8 פרגונים על 5 תגובות

רוב הטורים שלי הם של 10 שקלים. לפעמים אני שולח של 20, כמו היום לדוגמה.
    לעיתים נדירות יותר אי שולח טור של 3/4 . בסכום של 40 שקל.

אני לא נוהג להתפרע בסכומים תלת ספרתיים. סתם חבל. אני רואה את חבר שלי ששולח בסכומים כאלה בלי תוצאות.

0 פרגונים על 0 תגובות

אני לא נוהג להתפרע בסכומים תלת ספרתיים. סתם חבל. אני רואה את חבר שלי ששולח בסכומים כאלה בלי תוצאות.
    גם אני רואה את חבר שלי שולח בסכומים תלת ספרתיים. אבל,לעומת חבר שלך, חבר שלי לא מפסיק לזכות. לבנאדם הזה יש מזל ברמות. את הפשוט לא תאמין. הוא תופס משחקים בדקות 90 הכל פשוט הכל. ;D

8 פרגונים על 5 תגובות

רדינג - צ'לסי 2
    לא זכה. ההימור הכי בטוח

ואני מוכן להמשיך ולהוכיח את הטענה שלי כל שבוע.

0 פרגונים על 0 תגובות

זה הטור שאתה בנית...אבל, אני היתי כמעט בטוח שמניו לא הולכת לנצח כאן. בכל מקרה אני לא היתי מהמר עליה.

אם תרצה היום אני יוכיח לך שטור בנקרים כן זוכה.

8 פרגונים על 5 תגובות

זה הטור שאתה בנית...אבל, אני היתי כמעט בטוח שמניו לא הולכת לנצח כאן. בכל מקרה אני לא היתי מהמר עליה.
    אלה היו שלושת המשחקים עם היחסים הכי נמוכים. אין יותר באנקר מזה

אם תרצה היום אני יוכיח לך שטור בנקרים כן זוכה.
    קדימה.
    אבל גם תהמר עליו. ;) הוא הרי בטוח

0 פרגונים על 0 תגובות

ארתורו בנדיני- ראיתי עכשיו את התוכנייה, וראיתי שאין משהו מיוחד להיום. אבל, אני בכל זאת ינסה להוציא משהו מהיום הזה.

קבל את טור הבנקרים שלי: ;)

מכבי תל אביב - קייסרי ארסיספור-1

בודפשט הונבד - המבורג-2

פ.צ. באזל - מאטרסבורג-1

נאנסי - ניס-1

10=42

אבל אני שוב אומר: היום יום חלש ואין היום בנקרים. הטור לשישבת הולך להיות פגז תזכור. היום זה סתם בקטנה.

8 פרגונים על 5 תגובות

מתוך עשרה טורים בטוחים אתה תפוס גג 5. אם אתה מצליח יותר, אז שאפו לך. ואז כדאי לך להמר על סכום קצת יותר גבוה ולזכות בסכום נחמד.
    לשים 100 שקל על טור בטוח, ולזכות ב280 - 300
    אני לא עושה את זה, מהסיבה הפשוטה. אני לא מאמין בטורים כאלו. אבל אתה מאמין בהם.

אבל אני שוב אומר: היום יום חלש ואין היום בנקרים. הטור לשישבת הולך להיות פגז תזכור. היום זה סתם בקטנה.
    אתה מכין גיבוי עוד לפני התוצאות ?
    בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

0 פרגונים על 0 תגובות

מתוך עשרה טורים בטוחים אתה תפוס גג 5. אם אתה מצליח יותר, אז שאפו לך. ואז כדאי לך להמר על סכום קצת יותר גבוה ולזכות בסכום נחמד.
    לשים 100 שקל על טור בטוח, ולזכות ב280 - 300
    אני לא עושה את זה, מהסיבה הפשוטה. אני לא מאמין בטורים כאלו. אבל אתה מאמין בהם.
    אם זה רק טור ''בנקרים'' אז אני כמעט שאתפוס מעל 5. זה גם תלוי באיזה מבחר משחקים מדובר. אם יהיה מבחר משחקים גדול וטוב אני יוכל להרכיב לך טור בנקרים שלא תאמין באיזה קלות תתפוס אותו. בסה''כ מה שאני בא להגיד כאן, אני לא בא להשוויץ ויגיד שכל טור בנקרים שלי זוכה. אבל הרוב כן. כי זה בנקרים. שאני מנסה את הטורים עם הסכומי זכייה רציניים יותר, ברוב הפעמים אני נופל.

אתה מכין גיבוי עוד לפני התוצאות ?
    בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה
    כה אה , היום באמת יום חלש. רוב המשחקים מליגות הדייגים, וגביע אופ''א אבל הקבוצות האלה על הפנים. הוצאתי את הטוב ביותר מהיום הזה. ;)

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון