PDA

צפה בגרסא המלאה : FIFA 12 :: הדיון הרשמי

עמודים : 1 2 [3] 4 5 6

30-09-11, 15:47
לא חייבים לפרוץ לפריצה 1.9, יש לי פריצה 1.5 והמשחק עובד לי.

אתה בטוח? יש צורך להכניס דיסק BOOT לפני שמפעילים את המשחק?

יש לי תמשחק כבר על המחשב אבל לפי מה שקראתי אם אין דשבורד החדש זה גם לא יפעל וגם ימחק את הפריצה

איפה קראת? אפשר לינק?

Lukaku
30-09-11, 15:52
בואנה אני לא מצליח להכניע את הארט.
שיחקתי שני משחקים צ'לסי-סיטי, בשניהם הוא לקח איש המשחק עם ציון 9,
משחק ראשון עם 10(!) הצלות, משחק שני עם 5.

וסוף סוף קרה לי הכדור ביניים:grin:

PES 11
30-09-11, 15:54
אתה בטוח? יש צורך להכניס דיסק BOOT לפני שמפעילים את המשחק?

איפה קראת? אפשר לינק?

קראתי בFXP כולם שם מדברים על זה ויש מלא גיקים של אקס בוקס אז דיי נוטה להקשיב להם
אגב... הדיסק בוט שידברת עליו זה פריצה ממש ישנה אני כמעט בטוח שזה לא אמור לפעול למרות שההוא למעלה אמר שפעל ב1.5 נראה אחרי שהוא יענה איזה מספר דשבורד יש לו

dkaro
30-09-11, 16:02
מישהו יודע להסביר מהו כפתור הג'וקי המדובר?

עוד במשחק הקודם ראיתי שהוא קיים, אך מעולם לא השתמשתי בו. אחרי שאני רואה שמדברים עליו פה לא מעט, אני מניח שהוא די שימושי..

מסי 10
30-09-11, 16:02
יש לי XBOX360 עם פריצה 1.6 או 1.5 (אני לא זוכר). האם אצליח להפעיל את ה FIFA 12 מבלי שאצטרך לעדכן את הפריצה?
יש לי פריצה 1.5 ודאש חדש והמשחק פועל לי.

PES 11
30-09-11, 16:06

אתה יכול בבקשה לבדוק לי באקס בוקס מה המספר של הדש? זה נורא יעזור לי תודה

Oleguer 23
30-09-11, 16:16
זה כבר עולה לי על כל העצבים. 4 פעמים התקנתי, ועכשיו כדי להפעיל את הפיפא אני חייב שהאוריג'ין יפעל. הבעיה היא שגם אם הסיסמא למייל נכונה הוא כותב שזו שגיאה, ואני עושה שחזור סיסמא ורק אחרי 4 פעמים שאני לוחץ הוא נזכר לשלוח לי את המיילים. אני מיואש כבר, עדיין לא הספקתי לשחק יותר מפעם אחת. אם אני יוצא מהאוריג'ין או המחשב נכבה, הלך לי עוד יום של משחק. מ8 בבוקר אני מנסה לשחק במשחק.

אם יש מישהו שהוריד ישירות מאוריג'ין(בלי אתרים נוספים) וצריך להפעיל את התוכנה שיפנה אלי לפרטי.

30-09-11, 16:25

איך יודעים אם הדשבורד ישן או חדש?

PES 11
30-09-11, 16:27
איך יודעים אם הדשבורד ישן או חדש?

בהגדרות ואז סיסטם אינפו אני חושב

Glory Man United
30-09-11, 16:36
יש לי שאלה: פיפ"א עובד לי די איטי ועם לא מעט תקיעות מעצבנות במהלך כל משחק שאני משחק. אני משחק על ההגדרות הכי גבוהות וזה המחשב שיש לי:

מעבד: 2.80GHz
Ram: 3 GB
כרטיס מסך: NVIDIA GEFORCE 9800 GT

אם זה ככה, המחשב שלי אמור בקלות להריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות, לא? אם כן, זה מה הבעיה?

מסי 10
30-09-11, 16:41
אתה יכול בבקשה לבדוק לי באקס בוקס מה המספר של הדש? זה נורא יעזור לי תודה
13599

Krasic
30-09-11, 17:49
יש לי שאלה: פיפ"א עובד לי די איטי ועם לא מעט תקיעות מעצבנות במהלך כל משחק שאני משחק. אני משחק על ההגדרות הכי גבוהות וזה המחשב שיש לי:

אם זה ככה, המחשב שלי אמור בקלות להריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות, לא? אם כן, זה מה הבעיה?

כמה הMSAA שלך?

חברה - ELIA NEYMAR LUCAS(SAO PAOLO) RUI PATR פשוט אגדיים מבחינת פיתוח ניימאר אצלי 94

ואליה נהיה האליל של שחקני הכנף

Glory Man United
30-09-11, 18:18
כמה הMSAA שלך?

4X

ואגב, יש אפשרות לבדוק איך השחקנים אמורים להתפתח מעונה לעונה, כמו שהיו במשחקיי פיפ"א קודמים?

Liraninho
30-09-11, 18:26
EA שידרגו קצת את ה-Creation Centre (http://www.ea.com/soccer/creation-centre) בהשוואה ל-FIFA 11. עכשיו אפשר גם להעלות סמל לקבוצה (תמונה מהמחשב) וספונסר לתלבושת. כמובן שאפשר ליצור עם זה שחקנים, קבוצות, ליגות וכו', ואז להוריד למכשיר. אפשר ליצור בעצמך ולהעביר למכשיר, או להוריד דברים שיצרו גיימרים אחרים.

כמובן שיש עדיין את החסרונות הבולטים, שאי אפשר לקחת את ה-Game Face שאתה יכול להלביש על ה-Pro שלך ולהכניס אותו לשחקנים שאין להם פרצוף ריאליסטי כמו פדרו, אפלאיי וכו'. יש מבחר מוגבל של עיצובי תלבושות ואי אפשר להעלות קריינות לשחקנים/קבוצות. אבל זה די נחמד.

http://i55.tinypic.com/2ufgdpt.jpg

SlipkFace
30-09-11, 19:10
אם כך זה יזרז את תהליך יצירת ה-IPL, לא ככה?

עריכה - אגב, אשמח להצטרף לצוות היצירה, ולעזור עם מכבי חיפה.

Liraninho
30-09-11, 19:14
לא קשור אחד לשני. EA (בהחלטה מטומטמת) החליטו שה-Creation Center יהיה רק ל-PS3/אקס בוקס. למחשב צריך ליצור בדרך אחרת.

SlipkFace
30-09-11, 19:30
באסה. בכ"ז אשמח לעזור עם הליגה.

chelsea777
30-09-11, 19:52
מתחיל להשתפר. 4:1 על בולטון ועל גנק, 2:1 על אינטר (פרופשיונל) מקווה שבקרוב אני שוב אעלה ברמה.

סיטי היא באמת קבוצה מרגיזה. אני מצליח לכבוש מולה, אבל היא מפרקת הגנות.

Oleguer 23
30-09-11, 20:34
אחרי שעתיים של צ'אט עם איש השירות של EA, קיבלתי סריאל חדש, וכל הבעיות שלי נעלמו תודה לאל.

ויתרתי בינתיים על קריירה, אבל התחלתי טורניר של 64 קבוצות מ4 הליגות הגדולות, כשבכל בית 2 קבוצות מכל ליגה כשאני שולט ב8 קבוצות מכל ליגה. בהתחלה ניצחתי עם ריאל את קייבו 3-2 אחרי שספגתי שוויון בדקה ה90, אבל אז ניסיתי לג'נדרי והפסדתי עם ליברפול לניוקאסל 7-1(בלי לדעת שזה לג'נדרי, כנראה בטעות). אחר כך חזרתי לamateur ופירקתי עם נובארה את בילבאו 10-2. אני מאמין שמחר אני אעבור על כל הדרגות קושי.

באונליין פתחתי עם ניצחון 5-4 עם ברצלונה על ריאל בהארכה, לא מפתיע כשחושבים על זה, כשמשחקים בלי הגנה אז יש יותר שערים.

אגב, זה הראה לי על מהפך שדורטמונד עשתה למיינץ ולנסות לשחזר אותו. זה באמת מה שהיה במשחק בשבוע שעבר!

TikiTaka
30-09-11, 20:40
באופן די מוזר המשחק התחיל לשעמם אותי. מקווה שזה יעבור לי עד מחר :/
בנימה זאת אני יוסיף - אני לא מפסיק לחרוש על PES 10!!!! כל פעם שהחברה באים אליי אנחנו משחקים במשחק הזה.

matanmo
30-09-11, 20:58
לא קשור אחד לשני. EA (בהחלטה מטומטמת) החליטו שה-Creation Center יהיה רק ל-PS3/אקס בוקס. למחשב צריך ליצור בדרך אחרת.
אתה בטוח? כרגע כניסיון פתחתי שחקן והכנסתי אותו למשחק, לא הייתה שום בעיה.

Lukaku
30-09-11, 20:58
הורדתי לפרופשונל ואני דיי מסתדר עם זה כבר.
התחלתי עונה עם וולבס, בינתיים שיחקתי רק שלושה משחקי הכנה נגד חטאפה, באייר לברקוזן ולאציו,
ניצחתי את חטאפה ולאציו דיי בקלות (4-1 ו- 2-0), נגד לברקוזן השוותי בדקה ה- 90 :D.

חבל שכשאני אקבל את המשחק לPS3 אני אצטרך מההתחלה להתרגל להגנה (בכל זאת ג'ויסטיק זה לא מקלדת, ובדמו הייתי גרוע), מקווה שזה שאני משחק במחשב יעזור לי איכשהו להתרגל יותר מהר בסוני.

Ron915228
30-09-11, 21:20
כשאני מתקין אני לא מכניס סיראל בשום שלב של ההתקנה, אחר כך המשחק אומר לי שאין לי "אוריג'ין" ונפתח לי קובץ בשם "FIFACrashDump".

אני מנסה להתקין כבר מהבוקר... אני אובד עצות לחלוטין.

Liraninho
30-09-11, 21:32
אתה בטוח? כרגע כניסיון פתחתי שחקן והכנסתי אותו למשחק, לא הייתה שום בעיה.
אתה מדבר על המחשב?
________

לאלה מכם שמשחקים ב-PS3, קורה לכם אולי שאתם נכנסים לחלון של ההגדרות, לסאונד ואז בקריינות התפריט הופך להיות ממש (ממש) איטי. בשאר התפריטים זה בסדר. וגם אי אפשר להעביר בין 2 צוותי הקריינות באנגלית. פעם אחת זה אפילו נתקע לי על ערבית עד שהחזרתי לאנגלית.

matanmo
30-09-11, 21:46
אתה מדבר על המחשב?

כן.

Danny-
30-09-11, 23:23
איך מבטלים את הCHECKING CONNECTION שיש בהתחלה? (גרסת המחשב)

SlipkFace
30-09-11, 23:40
אי אפשר למיטב ידיעתי.

Oleguer 23
30-09-11, 23:45
כשאני מתקין אני לא מכניס סיראל בשום שלב של ההתקנה, אחר כך המשחק אומר לי שאין לי "אוריג'ין" ונפתח לי קובץ בשם "FIFACrashDump".

אני מנסה להתקין כבר מהבוקר... אני אובד עצות לחלוטין.

אם הזמנת את המשחק דרך אוריג'ין, אתה אמור לקבל מייל שבו יש לך את הסריאל(קוד שמורכב ממספרים ואותיות), ואתה יכול לשחק בפיפא אם אתה מחובר לאוריג'ין לחשבון שדרכו הזמנת את הפיפא.

Steven Guinan
30-09-11, 23:52
חבר'ה, אם יש כאלה שמשחקים במחשב כרגע זה עדיף, אתם יכולים לעשות טובה ולהביא תמונות מהמנג'ר מוד? אני מת לדעת איזה שינויים עשו שם, כבר ראיתי תמונה אחת מהמסך הראשי, זה נראה נחמד..
ראיתי שיש שם אופציה של סטטיסטיקה, מה רואים שם?
זה נוגע רק לליגה שמשחקים בה?

SlipkFace
01-10-11, 00:08
אני אצלם לך מחר סבבה אחי?

Scouser
01-10-11, 00:39
משחק אדיר. שיחקתי שעתיים בלי לשים לב בכלל.
התחלתי מנג'ר מוד עם סיטי והבאתי את שווינשטייגר ואת תיאגו סילבה. אני משחק בפרופושנל וזה לא ממש קל עד עכשיו, למרות שניצחתי את יונייטד במגן הקהילה. עכשיו היה לי משחק פשוט ענק - וויגאן הובילה עליי בדקה 44' 2-0, אגוארו נפצע ובמקומו עלה דזקו, דקה אחרי זה דזקו כובש (מדהים איך שטכניקת הבעיטה שלו זהה למציאות), במחצית השנייה דזקו מבשל למילנר שכובש ואז דזקו עם טיל מרחוק עושה מהפך.

דבר ששמתי לב אליו זה שהיריבות שלי קיבלו פעמיים פנדלים ובשתי הפעמים הם בעטו לאמצע ועצרתי.

Steven Guinan
01-10-11, 01:01
אני אצלם לך מחר סבבה אחי?

מתי שנוח בכיף!
תודה!

avdz
01-10-11, 01:10
המשחק הזה פשוט גובל בשלמות.
סוף סוף המחשב מלבד האינטיליגנציה המלכותית הגבוהה יודע לתכנן מהלכים, לשלוט בכדור... וההגנה הקשה - זה רק מאתגר והופך את זה ליותר כיף. אני אישית "מסתדר" בפרופשנל. יש עוד הרבה פונקציות ודברים ללמוד, אבל סך הכל המשחק סופר ריאליסטי ומהנה. כל הכבוד לEA

Equilibrium
01-10-11, 01:23
סיימתי עונה ראשונה עם ריאל מדריד, עשיתי דאבל ובעונה השניה קיבלתי תקציב 350 מיליון יורו. קניתי את מסי ב300 ואז זה איבד מהטעם, חשבתי לשחק עם מלאגה על פרופשיונל נשמע לי אתגר

Ron915228
01-10-11, 02:10
אם הזמנת את המשחק דרך אוריג'ין, אתה אמור לקבל מייל שבו יש לך את הסריאל(קוד שמורכב ממספרים ואותיות), ואתה יכול לשחק בפיפא אם אתה מחובר לאוריג'ין לחשבון שדרכו הזמנת את הפיפא.

אני הורדתי את המשחק בהורדות.נט.. לא הזמנתי אותו. בשום שלב של ההתקנה אין בקשה להכניס סיריאל. ותודה על הניסיון לעזור.

Glory Man United
01-10-11, 03:18
חברה?

יש אפשרות לבדוק איך השחקנים אמורים להתפתח מעונה לעונה, כמו שהיו במשחקיי פיפ"א קודמים?

Steven Guinan
01-10-11, 03:55
חבר'ה ,אני צריך את העזרה שלכם.
אני רוצה לקנות כרגע את המשחק למחשב, עד שיהיה לי סוני 3, הבנתי שאפשר לקנות את המשחק ואז מיד לאחר מכן להוריד, זאת הורדה מהירה? או שאני אצטרך אחרי ששילמתי להתקע יומיים?
מישהו יכול לתת לי מקור בטוח ומשתלם לגבי קנית המשחק? הבנתי שאפשר למצוא אותו עד 200 שקל, אם זה עדיין אפשרי אני אשמח להמלצות.
המון תודה לאלה שעזרו/המליצו, בקרוב גם בסוני, אני פשוט חייב את זה כרגע על המחשב ואני לא רוצה לסמוך על פריצות.

Liraninho
01-10-11, 04:36
http://i56.tinypic.com/i4nzpw.jpg

ועל זה נאמר: סע, סע! :grin:

Steven Guinan
01-10-11, 04:42
אהבתי!
עוד כאלה דברים יתקבלו בברכה!

matanmo
01-10-11, 04:58
חבר'ה ,אני צריך את העזרה שלכם.
אני רוצה לקנות כרגע את המשחק למחשב, עד שיהיה לי סוני 3, הבנתי שאפשר לקנות את המשחק ואז מיד לאחר מכן להוריד, זאת הורדה מהירה? או שאני אצטרך אחרי ששילמתי להתקע יומיים?
מישהו יכול לתת לי מקור בטוח ומשתלם לגבי קנית המשחק? הבנתי שאפשר למצוא אותו עד 200 שקל, אם זה עדיין אפשרי אני אשמח להמלצות.
המון תודה לאלה שעזרו/המליצו, בקרוב גם בסוני, אני פשוט חייב את זה כרגע על המחשב ואני לא רוצה לסמוך על פריצות.
עוד כמה זמן יהיה לך סוני 3? אתה חושב ששווה לך לשלם עכשיו מעל למאה שקל בשביל המשחק למחשב?
אם התשובה לשאלה האחרונה היא כן אז:
תקנה מ:http://www.ultimatumgamekeys.com/he/game/buy-cheap-fifa-2012-soccer-origin-cd-key הם אמינים מאוד(אני אישית קניתי מהם).
יש עוד "גירסה" שאפשר לקנות, והשוני היחיד הוא שב"גירסה" הזו אתה מקבל 18 חבילות זהב לUT(3 חבילות לחודש במשך 6 חודשים).

Steven Guinan
01-10-11, 05:11
לא יודע, אני ממש רוצה את המשחק, לגבי האתר הזה, אם יש לי ויזה פייפל יעשו לי בעיות?
כי ניסיתי דרך אוריג'ין עם כרטיס ויזה וזה לא הלך, יכול להיות שזה קשור?
אני מקוה שהוא לא חייב אותי בטעות ומחר תהיה הפתעה, בסיום עסקה הוא תמיד מראה חשבונית נכון?

מסי 10
01-10-11, 05:11
אגב, זה הראה לי על מהפך שדורטמונד עשתה למיינץ ולנסות לשחזר אותו. זה באמת מה שהיה במשחק בשבוע שעבר!
איך מגיעים לזה?

matanmo
01-10-11, 05:17
לא יודע, אני ממש רוצה את המשחק, לגבי האתר הזה, אם יש לי ויזה פייפל יעשו לי בעיות?
כי ניסיתי דרך אוריג'ין עם כרטיס ויזה וזה לא הלך, יכול להיות שזה קשור?
אני מקוה שהוא לא חייב אותי בטעות ומחר תהיה הפתעה, בסיום עסקה הוא תמיד מראה חשבונית נכון?
זה צריך לעבור לך, בדר"כ אין בעיות עם פייפאל ועדיין לא נתקלתי בויזה שלא עברה בפייפאל(ובעבר התעסקתי די הרבה עם זה).
לא, הוא יכתוב לך שקנית בהצלחה ואחרי כמה שניות יחזיר אותך לאתר שממנו קנית(רגע לפני הקניה זה נראה כמו חשבונית, אבל ככה זה לפחות למי שיש משתמש). אגב, אם הוא חייב אותך פייפאל שולחת לך מייל עם הקבלה.

כל כמה ימים יש משימה חדשה, עכשיו זה שונה וצריך לנצח עם ארסנל את טוטנהאם בחוץ(אגב, יום ראשון הן נפגשות, בוייט הארט ליין) בהפרש של שני שערים, אתה מתחיל מהדקה ה32 כשהתוצאה 1-0 לטוטנהאם.

Steven Guinan
01-10-11, 05:19
אני אבדוק את זה.
אני דיי טירון בקניות מהאינטרנט אז כל דבר שנדפק מלחיץ שחלילה לא חייבו אותי סתם.
הוא אמר לי בסוף הודעה באנגלית שהתשלום לא בוצע, אז כנראה שלא חייבו, בכל אופן אני אעקוב אחרי זה.
לגבי האתר שהבאת לי, מה שאני קונה זה רק סידיקי? אין לי את המשחק עדיין, אפשר להוריד משם גם את המשחק? איך זה עובד עוד לא הבנתי.

matanmo
01-10-11, 05:27
פשוט מאוד, אתה מקבל את הסידיקי, ומכניס אות לאוריגין, זה יוריד לך את המשחק ויתקין, ואז תוכל לשחק.

Steven Guinan
01-10-11, 05:31
אני באתר, שוב, תוכל להסביר מה השוני בין הגרסא הבסיסית יותר לגרסת "זהב"?

matanmo
01-10-11, 05:35
אני באתר, שוב, תוכל להסביר מה השוני בין הגרסא הבסיסית יותר לגרסת "זהב"?
לא מצאתי שום שוני(לא מנסיון, אלא ממה שכתוב בתיאור) ביניהם למעט 3 חבילות GOLD לUT בכל חודש למשך 6 חודשים, שאת זה יש כמובן ביקר יותר.

Steven Guinan
01-10-11, 06:10
טוב, בשעה טובה הגיע הסריאל, עכשיו רק צריך להתקין את המשחק והכל יהיה בסדר.
מאז פיפ"א 06 לא קניתי אף משחק שלהם, לפני זה עד 2003 דווקא יש לי רצף עוד מאמצע שנות ה90, אבל בטח אצל הרוב כאן זה ככה..

TikiTaka
01-10-11, 08:17
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lschmoOrbA1qekgb1o1_500.png

סילביניו
01-10-11, 11:45
אני הורדתי את המשחק בהורדות.נט..
מאיזה שרתים? ניסיתי 3 פעמים משרתים שונים וכותב לי שקבצים 1 ו-4 פגומים.

SlipkFace
01-10-11, 12:14
10 משחקים עברו מתחילת המסע שלי עם קראוולי. 9 משחקי ליגה, ועוד משחק גביע נגד קרדיף, קבוצתו של דקל קינן.
בליגה אני מדורג במקום החמישי, עם חמישה נצחונות, ושתי תוצאות תיקו מתשעה משחקים. השניים האחרים הסתיימו בהפסד.
בגביע הפסדתי 3-0 לקרדיף הנהדרת בהנהגת קני מילר שכבש שלושער נפלא.

Scouser
01-10-11, 12:23
תגידו, יש ליגת אלופות במנג'ר מוד?

il Diavolo
01-10-11, 12:25
תגידו, יש ליגת אלופות במנג'ר מוד?

כן.

prongs69
01-10-11, 12:48
בעיה אצלי - הצלחתי לסדר את הג'ויסטיק, חוץ מהעובדה שהאנאלוג הימני לא מכוון טוב כלומר כשאני לוחץ למעלה זה עושה שמאלה, לוחץ ימינה זה עושה למטה וכו'. למישהו יש פתרון?

מישהו? אני לא מוצא לזה פיתרון.:cry:

titan is back
01-10-11, 13:24
כן.

אתה בטוח? champions league או שקר כלשהו?

il Diavolo
01-10-11, 13:32

תכנס ל- Calendar ותראה במקרא את הסמל של זה (רשום European Match) וכשזה יופיע לך, זה אומר שזה משחק באלופות/ליגה אירופית.

Washar1
01-10-11, 13:42
צ'מפיונס ליג יש רק לפרו.

SlipkFace
01-10-11, 13:56

בפיפא זה נקרא Champions Cup .

Liraninho
01-10-11, 16:09
לקונאמי יש רק את הרישיון לליגת האלופות. את הצ'מפיונס יש גם ב-FIFA, זה כתוב כ-ECC נדמה לי.
_______

ההודעות הקופצות של השחקנים במצב קריירה זה ממש נחמד. למשל כרגע קרה לי שאינייסטה חזר מפציעה אחרי 3 חודשים, אבל הוא עדיין לא החלים לגמרי (יש עוד את האייקון של הפלסטר). אז קיבלתי הודעה ממנו שכתוב שהוא מוכן לשחק אם אני ארצה להשתמש בו.

בינתיים התחלתי קצת להכניס שירי קהל - עד עכשיו רק את ההמנון של בארסה לתחילת משחק. זה קצת חלש וצריך להגביר את הווליום בקובץ, אבל זה ממש מוסיף לאווירה.

אגב, לעוד מישהו (PS3) יש בעיות לשחק Head to Head Season באונליין? אומר לי משהו על הודעת שגיאה בגלל הרוסטר.

Oleguer 23
01-10-11, 16:29
משום מה אחרי כל משחק הרמה חוזרת לי לamateur. ניצחתי עם ברצלונה את ברמן על לג'נדרי 6-3, ואחר כך אני רואה שזה חוזר לי לרמה הכי קלה, למרות שאני בטוח שזה היה לי על לג'נדרי. לפחות הצלחתי לנצח באתגר של טוטנהאם-ארסנל 6-2, עוד יומיים בערך יש את האתגר הבא.

אני ממליץ לכם לעשות את הטורניר הזה של אנגליה-ספרד-גרמניה-איטליה, זה ממש כיף. אני מסדר בכל בית שתי קבוצות מכל ליגה שב4 הליגות הגדולות, כשבכל בית אני שולט בקבוצה אחת מכל ליגה. זה די מהנה לשחק ריאל מדריד נגד קייבו או משהו בסגנון.

SlipkFace
01-10-11, 16:40
לירן,
בדקת את העניין עם הקריאיישן סנטר?

Liraninho
01-10-11, 16:47
זה בבדיקה. והשם הוא אסף (לא שאני מצפה שיזכרו את זה לאור השם משתמש, אבל...שיהיה :wink:).

בין לבין, יצרתי כמה תרגילים למצבים נייחים. ממליץ בחום להשתמש בזה. זה אחד הדברים הכי טובים שנוספו ל-FIFA בשנים האחרונות. ב-FIFA 11 הייתי משתמש בזה הרבה. אם אצליח להבקיע שער עם תרגיל בזמן משחק, אעלה לפה.

SlipkFace
01-10-11, 17:03
זה בבדיקה. והשם הוא אסף (לא שאני מצפה שיזכרו את זה לאור השם משתמש, אבל...שיהיה :wink:).

בין לבין, יצרתי כמה תרגילים למצבים נייחים. ממליץ בחום להשתמש בזה. זה אחד הדברים הכי טובים שנוספו ל-FIFA בשנים האחרונות. ב-FIFA 11 הייתי משתמש בזה הרבה. אם אצליח להבקיע שער עם תרגיל בזמן משחק, אעלה לפה.

אם תרצה אשמח לשמש כטסטר אסף.

Nati814
01-10-11, 19:56
משום מה אחרי כל משחק הרמה חוזרת לי לamateur. ניצחתי עם ברצלונה את ברמן על לג'נדרי 6-3, ואחר כך אני רואה שזה חוזר לי לרמה הכי קלה, למרות שאני בטוח שזה היה לי על לג'נדרי. לפחות הצלחתי לנצח באתגר של טוטנהאם-ארסנל 6-2, עוד יומיים בערך יש את האתגר הבא.

אני ממליץ לכם לעשות את הטורניר הזה של אנגליה-ספרד-גרמניה-איטליה, זה ממש כיף. אני מסדר בכל בית שתי קבוצות מכל ליגה שב4 הליגות הגדולות, כשבכל בית אני שולט בקבוצה אחת מכל ליגה. זה די מהנה לשחק ריאל מדריד נגד קייבו או משהו בסגנון.

איפה אפשר למצוא את האתגרים האלה?

Oleguer 23
01-10-11, 20:11
בתפריט הראשי יש לך את השם משתמש שלך עם כמה נתונים, תלחץ ואז תגיע לעמוד עם אתגרים והמשחקים האחרונים שלך. האתגרים משתנים כל כמה ימים.

Shlomix
01-10-11, 20:24
בקשר להגנה החדשה - התייאשתי ממנה וחזרתי להגנה של המשחקים הקודמים. הרבה יותר פשוטה וקלה.
אבל אני עדיין מתקשה בטירוף לעבור שחקנים בהתקפה, אני לא מצליח לעשות דריבלים פשוטים, לא מצליח לעשות הטעיות בניגוד לשחקנים היריבים שעוברים את שחקני ההגנה שלי בקלילות יחסית.
למישהו יש טיפים? (גם להגנה וגם לדריבלים)

אני עם מנצ'סטר יונייטד במנג'ר מוד ודווקא מול הקבוצות הקטנות הבונקריסטיות אני מתקשה, אבל את הגדולות - צ'לסי/סיטי/ליברפול - אני מפרק בקלילות יחסית... זה מראה עד כמה המשחק מגוון כי הן באות לשחק פתוח והתקפי וזה משנה את כל התפקוד של השחקנים.

TikiTaka
01-10-11, 21:32
הבעיטות מרחוק פשוט מטורפות!
כרגע שיחקתי נגד חבר שלי, הוא עם ריאל ואני עם בארסה, הוא ניצח אותי 6-5 וכל הגולים אותו הסגנון.
רונאלדו שולח את בנזמה, בנזמה מכין כדור לקונטראו ובום!! ספגתי 4 גולים מקונטראו מרחוק.

Krasic
01-10-11, 21:48
בקשר להגנה החדשה - התייאשתי ממנה וחזרתי להגנה של המשחקים הקודמים. הרבה יותר פשוטה וקלה.
אבל אני עדיין מתקשה בטירוף לעבור שחקנים בהתקפה, אני לא מצליח לעשות דריבלים פשוטים, לא מצליח לעשות הטעיות בניגוד לשחקנים היריבים שעוברים את שחקני ההגנה שלי בקלילות יחסית.
למישהו יש טיפים? (גם להגנה וגם לדריבלים)

אני עם מנצ'סטר יונייטד במנג'ר מוד ודווקא מול הקבוצות הקטנות הבונקריסטיות אני מתקשה, אבל את הגדולות - צ'לסי/סיטי/ליברפול - אני מפרק בקלילות יחסית... זה מראה עד כמה המשחק מגוון כי הן באות לשחק פתוח והתקפי וזה משנה את כל התפקוד של השחקנים.

בעיקרון לדריבלים תעבוד על דאבל פאסים של מסירה ואז שליחה מהירה, בריצה עצמה תשחק עם הרבה שינוי מהירות כדי לבלבל את המגן או שאחרי שליחה תדפוק עם יאנג(אם אני לא טועה יש לו משהו כמו 90 ספרינט ספיד) או עם נאני ריצה באמוק עד הקו ותיתן הרמה.

אם הקבוצות הקטנות סוגרות אותך תשנה טקטיקה תעזוב את האגפים ותשחק יותר לאמצע עם פחות כניסה לרחבה ויותר בעיטות מרחוק(דבר שהולך דיי טוב בFIFA 12) תשב להם על הרחבה תחכה לפירצה ותן בעיטה לכיוון השער.

Scouser
01-10-11, 22:03
אני משחק בעיקר בטקטיקה של מתפרצות. אני מעביר את הכדור מהר מאוד קדימה ויוצר מצב של 2 חלוצים על 2 בלמים, ואז אני מנסה לעבור בלם אחד או לנסות דאבל פס.

dkaro
01-10-11, 22:16
תגידו, זה רק אני או שאי אפשר לשחק בלי לאגים?!

בפיפ"א 11 זה לא היה לי ככה.

Glory Man United
01-10-11, 23:43
אפרופו באגים, מישהו יכול לעזור לי כבר בבקשה?

כמה הMSAA שלך?

4X

ואגב, יש אפשרות לבדוק איך השחקנים אמורים להתפתח מעונה לעונה, כמו שהיו במשחקיי פיפ"א קודמים?

Scouser
01-10-11, 23:47
בקשר להתפתחויות - אני לא יודע, אבל הם מתפתחים די מהר (אחרי בערך 10 מחזורים כמה שחקנים אצלי בסיטי כבר עלו בOVERALL)

Liraninho
02-10-11, 00:00
ההגנה החדשה הרבה (הרבה) יותר קשה. קיבלתי את המשחק בצהרי ערב החג ורק היום ממש תפסתי את זה אחרי המון שעות משחק והרבה ניסיונות. בהתחלה חשבתי שה-contain חסר טעם כי אתה לא יכול באמת להתקרב לשחקן, אבל טעיתי.

קודם כל, אתה חייב מיקום+תזמון טוב כדי להצליח בתאקל, על זה אין בכלל ויכוח. א-ב-ל, תשתמש ב-contain באיזורים שבין 25 מ' בערך מהשער שלך ועד לקו החצי ביחד עם לחץ של שחקן נוסף. לא בטוח שזה יגרום לחטיפה (כי השחקן שלך לא ייצמד לגמרי ליריב), אבל זה יפעיל לחץ על מוביל הכדור היריב ולעתים יגרום לו להרחיק את הכדור או להיכנס למלכודות ואז הוא יאבד את הכדור.

כשאתה מתגונן והשחקן היריב שעם הכדור, כבר קרוב לשער שלך, תשתמש בג'וקי כדי לסגור לו את ההרמה/בעיטה לשער. והדבר הכי חשוב (שעזר לי, כשחקן FIFA הרבה שנים) - תתרגל ללחוץ פחות על כפתור החטיפה. הייתי לוחץ הרבה רק מתוך הרגל והיו עוברים אותי כמו כלום. צריך פשוט ללחוץ רק כשאתה יודע שתחטוף. אם השחקן מולך מצליח להימנע מזה שתתקרב אליו, פשוט לך קצת אחורה ותנסה שוב לחטוף, תביא לחץ של שחקן נוסף.

עם תרגול זה יצליח לך. מציע לך בכל זאת לנסות את ההגנה החדשה כי במשחקי RANKED באונליין, אפשר לשחק רק איתה.

בנוגע להתקפה - מה שקראסיץ' כתב לך - שינויי מהירות זה המפתח. תשתמש ב-skilled dribble (L2, L2+R2) וב-precision dribbling (L1) כדי לשנות קצב ריצה, ואז תוכל גם לעבור שחקנים וגם ליצור מרווחים אצל היריב, שאליהם ייכנסו שחקנים אחרים שלך.

הבעיטות מרחוק פשוט מטורפות!
נכון, וזה לא רק העוצמות. שיפרו לגמרי את הבעיטות וזה קטע שדווקא די תפסתי מהר. מעבר לזה שאפשר לכבוש בבעיטות חזקות ממרחק, אפשר להבקיע כמעט בכל שיטה. בבעיטה מסובבת לפינה הרחוקה (עם השחקנים הנכונים, נגיד וייה) למשל. ויותר מזה, אתה יכול גם לשחרר בעיטה לא חזקה מאיזור קו ה-16 של הרחבה, אבל אם זה מדוייק, שטוח ולפינה, זה יכול להיכנס. היום למשל לקחתי את הכדור עם דני אלבס באגף ימין, באתי מול שחקן, האטתי מהירות ואז חתכתי למרכז במהירות ושיחררתי בעיטה שטוחה ומדוייקת שנכנסה לרשת.

שאלו אותי בפרטי, אז אני עונה פה אם אחרים רוצים לדעת.

מדריך ליצירת תרגילים לקרנות/בעיטות חופשיות (המדריך הוא ל-FIFA 11, אבל זה אותו דבר ב-12):
0EFR7yaB_Dg

מדריך להכנסת שירי קהל (שוב, ל-FIFA 11, ההבדלים היחידים הם שהתפריטים קצת שונים ושהשירים של אוהדי ארסנל לססק, שהבחור משתמש בהם בווידאו, כבר לא רלוונטיים :wink:):
SHlsR0c8EFU

אגב 1: בשנה שעברה אספתי ל-FIFA 11 שירי קהל של כל קבוצה שאתם מעלים על דעתכם. העליתי לרשת ופרסמתי אז בדיון של FIFA 11, מי שרוצה לחפש שם - מוזמן. שימו לב: אל תגזימו עם כמות השירים שאתם מכניסים כי א. יהיה לכם קשה לדפדף בין הרבה קבצים. ב. היתה לי השערה ב-FIFA 11 שזה גרם להאטה מסויימת במשחקי רשת.

אגב 2: אני מחפש קובץ סאונד באיכות סבירה של אוהדים צועקים: "Villarato" :grin:. מדד מובטח למי שיביא קובץ כזה, באיכות טובה.

Steven Guinan
02-10-11, 00:25
טוב, שיחקתי כמה שעות עכשיו, בעיקר באונליין, המשחק לא רע בכלל!
דווקא יצא לי לנצח אנשים שם, נראה שהרבה עדיין לא התרגלו לשדרוגים של המשחקיות.
אגב לגבי ההגנה/התקפה, אני לא מבין מה הקושי, אולי בסוני זה שונה, אבל במחשב לפחות, זה דיי דומה לשנה שעברה עם קצת שיפורים, אולי זה בגלל שתמיד הגרסא של המחשב היא הגרסא של הסוני שנה לפני כן?

אני רק צריך לעשות אוברול למחשב הזה ואז אני מסודר, בינתיים, רק ממשחקים באונליין, אהבתי.
לאלה שמבינים במחשבים, אם אני מביא ג'יפורס GTX460, כרטיס של ג'יגה, זה אמור לפעול לי על מקסימום בהי דיפינישן בלי בעיות נכון?
ממש מעצבן שאני עם מסך סוף הדרך ואני משחק על LOW בפולHD, וגם בהגדרות האלה עם 2X זה לפעמים גבולי ולא עובד חלק. מה אתם אומרים לגבי זה?

Oleguer 23
02-10-11, 10:24
באפשרויות במסך הראשי יש כל מיני יכולות של המחשב ושל המשתמש. זה משפר את השחקנים. כדאי לשחק שם עם הדברים, לשפר גם את המחשב וגם עצמך(אפשר גם לעשות יותר גרוע) ולשחק על לג'נדרי. זה הופך את המשחק לכיף גדול, אתה לא יודע מה יקרה לך במשחק:
הפסדתי עם הקלאסיקס לאוגסבורג 4-1, עם באיירן סיימתי בתיקו נגד יובנטוס 7-7! ועם מלאגה ניצחתי את יונייטד 6-2.
פשוט אי אפשר לדעת איך תשחק. אפילו כמעט ניצחתי עם קייזרסלאוטרן את ריאל אבל ספגתי גול דקה 80 והחמצתי עם איתי שכטר משער ריק בדקה ה90 רק בגלל שלא היה לו כח לבעוט בעיטה חזקה.

אבל משום מה אחרי כל משחק בלג'נדרי זה חוזר לרמה הכי קלה ואני צריך לשנות לבד ללג'נדרי לפני כל משחק. פעמיים יצא לי לפספס ושיחקתי על הרמה הכי קלה עם השיפורים וניצחתי 20-1 עם סביליה את נירנברג...

TikiTaka
02-10-11, 13:03
כן גם אני שיחקתי בדברים האלה, אבל הדבר הכי בולט שם זה מהירות המשחק - ב-80 המשחק טס לך. דרך אגב, מה זה PASS/SHOT ERROR?

SlipkFace
02-10-11, 14:06
ההגנה החדשה הרבה (הרבה) יותר קשה. קיבלתי את המשחק בצהרי ערב החג ורק היום ממש תפסתי את זה אחרי המון שעות משחק והרבה ניסיונות. בהתחלה חשבתי שה-contain חסר טעם כי אתה לא יכול באמת להתקרב לשחקן, אבל טעיתי.

קודם כל, אתה חייב מיקום+תזמון טוב כדי להצליח בתאקל, על זה אין בכלל ויכוח. א-ב-ל, תשתמש ב-contain באיזורים שבין 25 מ' בערך מהשער שלך ועד לקו החצי ביחד עם לחץ של שחקן נוסף. לא בטוח שזה יגרום לחטיפה (כי השחקן שלך לא ייצמד לגמרי ליריב), אבל זה יפעיל לחץ על מוביל הכדור היריב ולעתים יגרום לו להרחיק את הכדור או להיכנס למלכודות ואז הוא יאבד את הכדור.

כשאתה מתגונן והשחקן היריב שעם הכדור, כבר קרוב לשער שלך, תשתמש בג'וקי כדי לסגור לו את ההרמה/בעיטה לשער. והדבר הכי חשוב (שעזר לי, כשחקן FIFA הרבה שנים) - תתרגל ללחוץ פחות על כפתור החטיפה. הייתי לוחץ הרבה רק מתוך הרגל והיו עוברים אותי כמו כלום. צריך פשוט ללחוץ רק כשאתה יודע שתחטוף. אם השחקן מולך מצליח להימנע מזה שתתקרב אליו, פשוט לך קצת אחורה ותנסה שוב לחטוף, תביא לחץ של שחקן נוסף.

עם תרגול זה יצליח לך. מציע לך בכל זאת לנסות את ההגנה החדשה כי במשחקי RANKED באונליין, אפשר לשחק רק איתה.

בנוגע להתקפה - מה שקראסיץ' כתב לך - שינויי מהירות זה המפתח. תשתמש ב-skilled dribble (L2, L2+R2) וב-precision dribbling (L1) כדי לשנות קצב ריצה, ואז תוכל גם לעבור שחקנים וגם ליצור מרווחים אצל היריב, שאליהם ייכנסו שחקנים אחרים שלך.

נכון, וזה לא רק העוצמות. שיפרו לגמרי את הבעיטות וזה קטע שדווקא די תפסתי מהר. מעבר לזה שאפשר לכבוש בבעיטות חזקות ממרחק, אפשר להבקיע כמעט בכל שיטה. בבעיטה מסובבת לפינה הרחוקה (עם השחקנים הנכונים, נגיד וייה) למשל. ויותר מזה, אתה יכול גם לשחרר בעיטה לא חזקה מאיזור קו ה-16 של הרחבה, אבל אם זה מדוייק, שטוח ולפינה, זה יכול להיכנס. היום למשל לקחתי את הכדור עם דני אלבס באגף ימין, באתי מול שחקן, האטתי מהירות ואז חתכתי למרכז במהירות ושיחררתי בעיטה שטוחה ומדוייקת שנכנסה לרשת.

שאלו אותי בפרטי, אז אני עונה פה אם אחרים רוצים לדעת.

מדריך ליצירת תרגילים לקרנות/בעיטות חופשיות (המדריך הוא ל-FIFA 11, אבל זה אותו דבר ב-12):
0EFR7yaB_Dg

מדריך להכנסת שירי קהל (שוב, ל-FIFA 11, ההבדלים היחידים הם שהתפריטים קצת שונים ושהשירים של אוהדי ארסנל לססק, שהבחור משתמש בהם בווידאו, כבר לא רלוונטיים :wink:):
SHlsR0c8EFU

אגב 1: בשנה שעברה אספתי ל-FIFA 11 שירי קהל של כל קבוצה שאתם מעלים על דעתכם. העליתי לרשת ופרסמתי אז בדיון של FIFA 11, מי שרוצה לחפש שם - מוזמן. שימו לב: אל תגזימו עם כמות השירים שאתם מכניסים כי א. יהיה לכם קשה לדפדף בין הרבה קבצים. ב. היתה לי השערה ב-FIFA 11 שזה גרם להאטה מסויימת במשחקי רשת.

אגב 2: אני מחפש קובץ סאונד באיכות סבירה של אוהדים צועקים: "Villarato" :grin:. מדד מובטח למי שיביא קובץ כזה, באיכות טובה.

אסף, אני אחפש לך :)

Raging Bull
02-10-11, 15:04
מזל טוב לי על ניצחון ראשון בלי אף ספיגת שער! :grin:

Krasic
02-10-11, 15:22
אפרופו באגים, מישהו יכול לעזור לי כבר בבקשה?

אחי MSAA מעל 2X יתקע לך את המחשב בטירוף

EA המניאקים ההנהלה הולכת למכור את ניימאר שהוא הכי טוב בעולם כי הוא מתגעג לבית אני מנסה במהלך אחרון להביא לו ברזילאים

הנהלה של מניאקים ניימאר שהוא השחקן הכי טוב בעולם נימכר ב40M לשיטי הזבלים(הוא שווה 60M לפי המשחק) לפחות אגוארו בא באותו מחיר

Lukaku
02-10-11, 20:26
http://up353.siz.co.il/up1/0kntnmgyznqy.jpg
"ש-ע-רררררררררררר!!!!! שעררררררררר!!!!! 3-2 לוולבס!!!"
- "רז תרגעעעעעעע, אבל אני רוצה להגיד לך...!!"
:grin:
איזה כיף לצעוק את זה באמת אחרי שער שמתאים לסיטואציה...

טיפ לחיים- תלחצו על הבלמים, הם לפעמים מאבדים כדורים קרוב לחצי:evil:

yarin 666
02-10-11, 21:10
אני מתקין את המשחק על המחשב ובorigin הוא מבקש את הproduct code, איפה הוא נמצא?

Danny-
02-10-11, 23:26
מה הקטע שאני לא יכול לשים שני שחקנים על אותה עמדה? למשל שני CM או שאני משחק עם שלושה בלמים ואני רוצה להזיז אחד מהם הוא לא נותן לי כי יש כבר בלם...[גרסת מחשב]

TikiTaka
03-10-11, 00:38
איך אפשר להזיז שחקן עמדה מבלי להחליף הרכב? לפי מה שידוע לי, רק ב-PES זה אפשרי.

Liraninho
03-10-11, 01:09
למה אתה מתכוון? חילוף פנימי בתוך ההרכב? שינוי עמדה?

אתה יכול לערוך את המערך למה שבא לך כמעט.

Steven Guinan
03-10-11, 03:48
המשחק השתפר פלאים, הקטע של הצ'לנג'ס מגניב, התגעגעתי לזה האמת, בפיפ"א 10 הייתי משחק הרבה בזה ומנסה לסיים אזורים כל הזמן ע"י מעברי ליגות במנג'ר מוד, השנה אין את זה בצורה כזאת בכל אופן אני מאמין וחבל.
עוד לא בדקתי את המנג'ר מוד, אני מאוד מקוה שאני לא אתאכזב דווקא מזה.

Lukaku
03-10-11, 08:26
איך אפשר להזיז שחקן עמדה מבלי להחליף הרכב? לפי מה שידוע לי, רק ב-PES זה אפשרי.

אפשר.
בחלון של המערכים (לא זוכר בעל פה את השמות של התפריטים, אבל אני מניח שזה יהיה Formations), אתה יכול בין היתר גם להזיז שחקן,
ולפי המיקום הוא יקפיץ לך את השמות של העמדות שמתאימות (LB\LWB וכו').

מה הקטע שאני לא יכול לשים שני שחקנים על אותה עמדה? למשל שני CM או שאני משחק עם שלושה בלמים ואני רוצה להזיז אחד מהם הוא לא נותן לי כי יש כבר בלם...[גרסת מחשב]

אתה מדבר שכשאתה מזיז שחקנים (בדיוק מה שהסברתי להוא למעלה) הוא לא נותן לך "לחרוג" מגבולות המערך?
זה משהו באמת ש- EA צריכים לשנות, בדיוק כמו שהם מקפיצים לך עמדות שונות לפי המיקום, שיקפיצו גם מערכים מתאימים.
אבל כרגע זה ככה, אתה צריך קודם לקבוע את המערך (התבנית), ולפי זה לשחק עם השחקנים. לא כזה קריטי אם אתה יודע מראש מה אתה רוצה.

Danny-
03-10-11, 09:12
אפשר.
בחלון של המערכים (לא זוכר בעל פה את השמות של התפריטים, אבל אני מניח שזה יהיה Formations), אתה יכול בין היתר גם להזיז שחקן,
ולפי המיקום הוא יקפיץ לך את השמות של העמדות שמתאימות (LB\LWB וכו').

אתה מדבר שכשאתה מזיז שחקנים (בדיוק מה שהסברתי להוא למעלה) הוא לא נותן לך "לחרוג" מגבולות המערך?
זה משהו באמת ש- EA צריכים לשנות, בדיוק כמו שהם מקפיצים לך עמדות שונות לפי המיקום, שיקפיצו גם מערכים מתאימים.
אבל כרגע זה ככה, אתה צריך קודם לקבוע את המערך (התבנית), ולפי זה לשחק עם השחקנים. לא כזה קריטי אם אתה יודע מראש מה אתה רוצה.

כן אבל אם אני רוצה לשחק עם שלושה בלמים ולהוריד את האמצעי קצת אחורה הוא לו נותן לי זה ממש מעצבן...

Chris Smalling
03-10-11, 10:34
מישהו בבקשה יכול להגיד לי איך ומאיפה אני מוריד את המשחק למחשב בצורה המהירה והנוחה ביותר?

תודה.

Lukaku
03-10-11, 11:59
מישהו בבקשה יכול להגיד לי איך ומאיפה אני מוריד את המשחק למחשב בצורה המהירה והנוחה ביותר?

תודה.

אני הורדתי מפה:
http://horadot.net/view,49601,%D7%A4%D7%99%D7%A4%D7%90_2012_-_FIFA_12_RELOADED_*%D7%97%D7%93%D7%A9*.html

מהלינקים של MEGAUPLOAD, אולי השרת החינמי היחיד שמוריד לי כמעט תמיד על קרוב למקסימום.

SlipkFace
03-10-11, 14:33
המשחק השתפר פלאים, הקטע של הצ'לנג'ס מגניב, התגעגעתי לזה האמת, בפיפ"א 10 הייתי משחק הרבה בזה ומנסה לסיים אזורים כל הזמן ע"י מעברי ליגות במנג'ר מוד, השנה אין את זה בצורה כזאת בכל אופן אני מאמין וחבל.
עוד לא בדקתי את המנג'ר מוד, אני מאוד מקוה שאני לא אתאכזב דווקא מזה.

אין סיכוי שתתאכזב מהמנג'ר מוד... הוא טיפה שונה אבל ממש כיפי :)

Steven Guinan
03-10-11, 17:49
טוב אחרי יריית הפתיחה למנג'ר מוד, אני יכול להגיד "חגיגית" שכמו בכל שנה EA פשוט יורים לעצמם ברגל כל פעם מחדש.
כל כך יפה שיפרו את כל המסביב, ודווקא מהמנג'ר מוד לא ברור למה אבל הם הורידו משם דברים שהיו ממש נוחים, הם גם הוסיפו וסידרו דברים אחרים אבל עדיין, יש שם כל מיני דברים נורא מסורבלים, כמו כל הקטע הפיננסי, כמו זה שאין ספונסרים(למה לעזאזל הם הורידו את זה?), שאין סטאף אפגרייד ואתה לא יכול לשלוט בדברים כמו איצטדיון, וכרטיסים, אלה דברים שכמה שהם אולי נראים קטנים הם משנים את המשחק..

matanmo
03-10-11, 18:39
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/96222376
מה אתם אומרים על השער הזה?

אגב, שיחקתי היום גם נגד מישהו ששיחק עם באיירן מינכן, התחלנו את המשחק, עבר קצת זמן ואז אני שומע את השדרנים מתחילים לדבר על האליאנז ארינה ועל האיצטדיון הקודם של באיירן מינכן(האולימפי), הם דיברו על זה כאילו זה משחק אמיתי, על כך שבאולימפי זה רחוק מהדשא והכל, ממש הפתיע אותי מאוד(עד עכשיו שיחקתי ללא קול).

raajuan
03-10-11, 18:45
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/96222376
מה אתם אומרים על השער הזה?

אגב, שיחקתי היום גם נגד מישהו ששיחק עם באיירן מינכן, התחלנו את המשחק, עבר קצת זמן ואז אני שומע את השדרנים מתחילים לדבר על האליאנז ארינה ועל האיצטדיון הקודם של באיירן מינכן(האולימפי), הם דיברו על זה כאילו זה משחק אמיתי, על כך שבאולימפי זה רחוק מהדשא והכל, ממש הפתיע אותי מאוד(עד עכשיו שיחקתי ללא קול).

הם מדברים כמעט על הכל, על הזכיות של מנצ'סטר יונייטד בליגת האלופות, על אותו גמר של 2008, סר אלכס, מורניו- הכל ממש אבל ממש אמיתי.

SlipkFace
03-10-11, 19:24
טוב אחרי יריית הפתיחה למנג'ר מוד, אני יכול להגיד "חגיגית" שכמו בכל שנה EA פשוט יורים לעצמם ברגל כל פעם מחדש.
כל כך יפה שיפרו את כל המסביב, ודווקא מהמנג'ר מוד לא ברור למה אבל הם הורידו משם דברים שהיו ממש נוחים, הם גם הוסיפו וסידרו דברים אחרים אבל עדיין, יש שם כל מיני דברים נורא מסורבלים, כמו כל הקטע הפיננסי, כמו זה שאין ספונסרים(למה לעזאזל הם הורידו את זה?), שאין סטאף אפגרייד ואתה לא יכול לשלוט בדברים כמו איצטדיון, וכרטיסים, אלה דברים שכמה שהם אולי נראים קטנים הם משנים את המשחק..

נכון, אבל זה עדיין נורא כיף ומאתגר! תנסה!

TikiTaka
03-10-11, 19:37
מה מאתגר? השחקנים הצעירים לוקח להם שנה-שנתיים להגיע לאוברול גבוהה.
אי אפשר לשלוט בצורה טובה על עניין הכסף, יש לך רק סכום העברות וזהו.

ויש עוד מיליון סיבות.

Scouser
03-10-11, 19:43
שאלה: במצב של קריירה כשחקן יש אפשרות לעבור קבוצות? פשוט התחלתי כבן 17 עם 50 אוברול בשפילד וונסדיי בליגה השלישית, אני כבר עם 56 אוברול אחרי פחות מחצי עונה (קצב הבקעה של 9 גולים ב10 משחקים), ואני רוצה לעבור קבוצה בעתיד, יש אפשרות כזו?

SlipkFace
03-10-11, 19:46
שאלה: במצב של קריירה כשחקן יש אפשרות לעבור קבוצות? פשוט התחלתי כבן 17 עם 50 אוברול בשפילד וונסדיי בליגה השלישית, אני כבר עם 56 אוברול אחרי פחות מחצי עונה (קצב הבקעה של 9 גולים ב10 משחקים), ואני רוצה לעבור קבוצה בעתיד, יש אפשרות כזו?

כן. בסוף העונה יציעו לך מס' קבוצות.

Krasic
03-10-11, 22:07
חברה עזרה דחופה!!!

השחקן שיצרתי בקריירה נפצע כל שני וחמיישי וזה ממש לא צחוק הוא נפצע כל משחק להרבה זמן

Oleguer 23
03-10-11, 22:12
תבדוק אם באפשרויות במה שכתבתי קודם, שמשנה יכולות של המחשב ושלך, אם לא עשית שהשחקן שלך יפצע בתדירות גבוהה.

Scouser
03-10-11, 22:15
חברה עזרה דחופה!!!

השחקן שיצרתי בקריירה נפצע כל שני וחמיישי וזה ממש לא צחוק הוא נפצע כל משחק להרבה זמן

זה בגלל שהכושר שלך לא מספיק טוב כי אתה צעיר. גם אצלי אני לא יכול לשחק יותר ממשחק אחד ברצף - אחרי משחק אחד המאמן תמיד אומר לי שאני מותש ונותן לי מנוחה במשחק הבא.

Krasic
03-10-11, 22:20
תבדוק אם באפשרויות במה שכתבתי קודם, שמשנה יכולות של המחשב ושלך, אם לא עשית שהשחקן שלך יפצע בתדירות גבוהה.

לא זה רגיל אבל זה ממש מטריף אותי כי בדר"כ אני מעיף שחקנים פי שתיים עליי על הריצפה בפריצות על הקו ואחרי 5 דק' הוא מועד על אבן ובוכה לי כמו ילדה

עריכה:לדעתי עייפות זאת הבעיה שלו

Equilibrium
04-10-11, 00:16
קניתי את ניימאר בעונה שניה למלאגה ותוך שלושה משחקים הוא הפסיק ריצה של התקפה מתפרצת פעמיים מה הסיפור ? הוא כשיר במאה אחוז יש לו פס ירוק מלא

avdz
04-10-11, 15:02
אני משחק במחשב, ויש לי בעיה מוזרה כשאני משחק עם הג'ויסטיק (בעיה שלא הייתה בפיפא 11)
אני מדליק את הנורה של האנלוג כמובן...
וכשאני בא לעשות תרגילים בארינה - הR ANALOG STICK אינו קיים... אני לא יכול לעשות תרגילים, שינויי כיוון וכל זה... כשאני בלי הנורה האנלוג הזה עושה לי את הפעולות שהמקשים Y A S D עושים...
משהו מוזר בקיצור. יש פתרון למישהו?

Equilibrium
04-10-11, 15:44
בלוח הבקרה יש הגדרת בקרי משחק, תבדוק שם אם כל הכפתורים עובדים כולל הסטיקים, אם לא כנראה נדפק לך הג'ויסטיק

avdz
04-10-11, 18:57
הגויסטיק מצויין (למרות שהוא מעפן טילים)
פתרתי את הבעיה. הבנתי שיש את זה להרבה. מי שרוצה שידבר איתי בפרטי

yarin 666
04-10-11, 19:59
איך משחקים ברשת?

Krasic
04-10-11, 21:46
אלוהים ישמור השחקן שלי כל משחק נפצע בגלל שהוא דביל, הוא רץ ומתחיל לצלוע.

יש פציעות בגלל ריצה מהירה מדי? (שלוש פציעות קלות במשחק אחד חחח)

Chris Smalling
04-10-11, 21:55
חברים אני צריך עזרה.
הורדתי את הפיפא בארבע חלקים מהאתר הזה (http://horadot.net/view,49601,%D7%A4%D7%99%D7%A4%D7%90_2012_-_FIFA_12_RELOADED_*%D7%97%D7%93%D7%A9*.html) כאשר בחרתי את הלינקים של multiupload.
סיימתי את ההורדה של כל ארבעת החלקים ועכשיו שאני רוצה להתקין, אני לוחץ על אחד מהם, לא משנה איזה, אז מופיע לי "פתח באמצעות...." ואין לי מושג מה אני עושה מכאן.

monis
05-10-11, 00:42
שיחקתי היום לראשונה ב-FIFA 2012 ולא התחברתי אליו בכלל. פשוט זה לא היה שידוך טוב כשאני מפסיד 0:9 לאינטר כשאני משחק יובנטוס!. וזה מלבד להזכיר ששיחק מול ברצלונה והבקיעה בי חמישייה בפחות ממחצית. המשחק לא מצא חן בעיני הרבה, התנועה רובוטית וכל מיני סיבות אחירות. הייתי בעבר בפרו, ואני אמשיך כנראה בפרו.

Equilibrium
05-10-11, 02:06
יאללה כוסאמק כשברבע גמר ליגת האלופות אני מפסיד בחוץ לדורטמונד הם באים בבונקר מטורף לבית שלי ואין לי סיכוי לחדור, עזבו את זה שבמתרפצות שלהם ההגנה שלי מותחת שריר.

Liraninho
05-10-11, 08:13
מוניס, אני בדעה שכל אחד ישחק במה שכיף לו יותר ואני לא בא לשכנע (טוב, אולי קצת :wink:), אבל אני מציע לך לתת ל-FIFA צ'אנס אמיתי. אני יודע מה זה שאתה רגיל למשחק אחד ומנסה משהו אחר, הרבה חברים שלי הם שחקני PES שלא מוכנים בכלל לשמוע על ה-FIFA (והפסד שלהם).

גם אם אתה מפסיד על ההתחלה, אל תיקח את זה קשה מדי כי: א. זה אתגר. ב. אם לנו, כשחקני FIFA, היה קשה להתרגל למשחק (במיוחד ההגנה) השנה, אז בטח שלמי שלא רגיל לסדרה הזו, יהיה קשה יותר.

אני לדוגמא, משחק ב-FIFA בערך מ-97 במחשב, ובפלייסטיישן מ-2008, ועדיין לקח לי 4-5 ימים של משחק אינטנסיבי כדי להתרגל לזה, שלא לדבר שעדיין קשה לי לנצח קבוצות כמו מלאגה, אוסאסונה וכאלה עם בארסה על רמת פרופשנל (שהיא לא הכי קשה, יש גם World Class ו-Legendary). הפסדים לא צריכים להיות סיבה, אלא רק המשחקיות עצמה, לדעתי לפחות.

אני לא רוצה לפתוח פה ויכוח FIFA vs PES, אבל מספיק לי לשמוע את החברים שמתלהבים מה-PES שהוסיפו להם השנה את האפשרות של כפתור ששולח שחקן לריצה לשטח מת (לדבריהם, לא בדקתי) - משהו שקיים ב-FIFA כל-כך הרבה זמן - כדי להבין מה יותר טוב. ויש עוד כל-כך הרבה יתרונות כמו עומק המגרש, האונליין (שהוא מצויין), מצבי הכדרור החדשים וכו'.

ועניין אחרון: אני חושב שהגרפיקה של ה-PES באמת טובה יותר מה-FIFA ולצערי הסדרה הזו עדיין עובדת על 720p ולא 1080, ולא ברור למה. מצד שני, לבוא בטענות לאנימציה "הרובוטית" של FIFA מול האנימציה של ה-PES, לא חושב שזה נכון. מודה שאהבתי את התנועות של השחקנים ב-FIFA 11 יותר מאשר ב-12, אבל האנימציות של ה-PES אפילו לא קרובות לזה. כבר כמה שנים שהן רובוטיות (אני משחק בזה מדי פעם עם החברים העקשנים שהם אנטי FIFA) ואני לא מבין למה לא דואגים לסדר את זה.

לסיכום: לקבל עצות על יתרונות וחסרונות של כל משחק זה נחמד, אבל אני בדעה שצריך לשחק בשני המשחקים (דמואים) ואז לקבל החלטה למה אתה מתחבר יותר. ושוב, לתת צ'אנס אמיתי לשני המשחקים.

שי
05-10-11, 09:46
הילאל אתה חלש! פרו זה לחלשים! בטח ניסית לחטוף כל הזמן עם x ותפרו אותך.

השדר בערבית של אל גזירה מעולה!

האנימציות טובות מאוד לדעתי, הבאג היחיד הוא בבעיטה המוזרה מהמקום.

איזה כיף לעבור את השוער!

JayJayDimaggio
05-10-11, 10:54
היי לכל מי שמשחק !! רק אתמול קיבלתי את המשחק לפליסטיישן ואני חייב לציין שאני מכור !!
אני מחפש אם אפשר לינק להורדות של שירים לקבוצות ..
ועוד שאלה קטנה.. יש כזה מצב של אתגרים ברשת ששמים אותך בסיטואציה מסויימת ואם אתה מצליח לעמוד בדרישות אתה מקבל נקודות XP. קיצר יש את האתגר של יובה, עשיתי הכל - הבקעתי מבעיטה חופשית ושמרתי על היתרון ומשום מה לא קיבלתי את הנקודות XP והאתגר מסומן כאילו הוא לא נעשה..
למישהו יש מושג מה לא בסדר? אולי אני מפספס משהו.

תודה לעוזרים ! אגב זה ה- PSN
JayJayDimaggio אשמח לשחק מול ישראלים ולהשתפר !

Steven Guinan
05-10-11, 14:32
ולצערי הסדרה הזו עדיין עובדת על 720p ולא 1080,

פיפ"א עובדת על 720? אתה בטוח במה שאתה אומר?
דווקא אני משחק על 1080.. מבחינת מה הם עדיין לא שם?

matanmo
05-10-11, 16:29
פיפ"א עובדת על 720? אתה בטוח במה שאתה אומר?
דווקא אני משחק על 1080.. מבחינת מה הם עדיין לא שם?
אתה במחשב לא? בסוני 3 ובאקס בוקס אין אפשרות של שינוי רזולוציה אז המשחק בא כ720, לעומת זאת במחשב אפשר לשנות ל1900/1080 וזה כמובן FULL HD.

avdz
05-10-11, 16:46
נהרסה לי השמירה הקודמת עם ניוקאסל, פתחתי חדשה עם נאפולי ואני חייב לציין שהם פשוט חיות. הגנה, קישור, התקפה... פשוט כיף איתם. עשיתי שלוש מחזורים, את צ'זנה וג'נואה ניצחתי ולמילאן הפסדתי (למרות שהיתי הרבה יותר טוב) 1-0. משחק על פרופשנל...
בהעברות לא נגעתי כי אני חושב שהסגל פנטסטי...

שי
05-10-11, 16:50
המשחקיות השנה במחשב ובקונסולות כמעט זהה. צריך להיות ממש דקדקן בשביל למצוא את ההבדלים.

Liraninho
05-10-11, 17:11
דיברתי כמובן על הפלייסטיישן 3. ה-FIFA מ-08 עובדת עדיין על 720P וחבל. כשמסתכלים ממרחק סביר, רואים קצת פאקים בגרפיקה. אם אני משווה גרפיקה של משחקי ספורט, ה-NBA2K11 זה עולם אחר.

Krasic
05-10-11, 17:40
חברה יש פיתרון לפציעות השחקן שלי נהיה פצוע כרוני(מה שלא עוצר אותו מלעלות תוך חודש ל66 מ60

אפשר לבקש חילוף בקריירה?

Liraninho
05-10-11, 18:04
לא מבין את זה. הולך לי קשה עדיין מול קבוצות קטנות, אבל את הגדולות אני מנצח בלי בעיה. ניצחתי עכשיו 1:3 את ריאל שמפרקת כל דבר בליגה ומוליכה אותה. הובלתי 0:3 במחצית עם שערים של אינייסטה, מסי (חטפתי כדור במרכז המגרש אחרי לחץ ופיקה יצא קדימה, עבר את קו ההגנה של ריאל אחרי דאבל-פס עם מסי ומסר לו לבעיטת וולה מתוך הרחבה) ודני אלבס (כדור חופשי שטוח מחוץ לרחבה).

האמת? אין כמו לנצח בברנבאו ולשמוע את הקהל נהיה שקט פתאום. רק מה, הקהל זוועתי ואני לא מדבר על הסאונד, אלא על הגרפיקה וההתנהגות שלו. אחרי השער של מסי, ראו את האוהדים של ריאל מניפים את הצעיפים. WTF.

Krasic
05-10-11, 18:08
מישהו שמבין בקריירה של שחקן יחיד יכול להגיד לי אם אפשר לבקש חילוף איכשהו?

Oleguer 23
05-10-11, 18:10
חברה יש פיתרון לפציעות השחקן שלי נהיה פצוע כרוני(מה שלא עוצר אותו מלעלות תוך חודש ל66 מ60

אפשר לבקש חילוף בקריירה?

בקריירה אפשר. תלך לאפשרויות, וללשונית הלפני האחרונה(הגדרות של המשתמש) ויהיה לך שם סעיף של פציעות, תוכל לשנות את זה ל0. אם אתה רוצה אתה יכול בלשונית האחרונה(הגדרות של המחשב) לעשות שהשחקנים של המחשב יפצעו בתדירות גבוהה, אם תעשה את זה על 100.

_Stav_
05-10-11, 18:11
יש מצב משהו מביא הורדה של המשחק למחשב?

Krasic
05-10-11, 18:17
בקריירה אפשר. תלך לאפשרויות, וללשונית הלפני האחרונה(הגדרות של המשתמש) ויהיה לך שם סעיף של פציעות, תוכל לשנות את זה ל0. אם אתה רוצה אתה יכול בלשונית האחרונה(הגדרות של המחשב) לעשות שהשחקנים של המחשב יפצעו בתדירות גבוהה, אם תעשה את זה על 100.

מכיר אבל זה רמאות

Lukaku
05-10-11, 18:18
קיבלתי את הפיפא לPS3 :grin:

לאלה המשחקים בPS3 (וגם באקסבוקס, פשוט אני לא יודע מקשים):
בהגנה- החלפתם בין העיגול ל-R1 (שאז יוצא שהעיגול נשאר כמו בשנים קודמות- קריאה לשחקן שני), או השארתם את זה כמו שזה?

Nati814
05-10-11, 18:57
לא מבין את זה. הולך לי קשה עדיין מול קבוצות קטנות, אבל את הגדולות אני מנצח בלי בעיה. ניצחתי עכשיו 1:3 את ריאל שמפרקת כל דבר בליגה ומוליכה אותה. הובלתי 0:3 במחצית עם שערים של אינייסטה, מסי (חטפתי כדור במרכז המגרש אחרי לחץ ופיקה יצא קדימה, עבר את קו ההגנה של ריאל אחרי דאבל-פס עם מסי ומסר לו לבעיטת וולה מתוך הרחבה) ודני אלבס (כדור חופשי שטוח מחוץ לרחבה).

האמת? אין כמו לנצח בברנבאו ולשמוע את הקהל נהיה שקט פתאום. רק מה, הקהל זוועתי ואני לא מדבר על הסאונד, אלא על הגרפיקה וההתנהגות שלו. אחרי השער של מסי, ראו את האוהדים של ריאל מניפים את הצעיפים. WTF.
תגיד מה אתה רציני?
מה לקחת ברצינות צחקתי איתך...גם אני עם סיטי מפסיד לסוונסי, חחחחח שתהיה בריא...

Chris Smalling
05-10-11, 18:58
כבר שאלתי את זה אבל פשוט לא ענו לי, סיימתי להוריד את הפיפא (למחשב) בארבעה חלקים. ועכשיו אני לא מצליח להתקין את המשחק, מישהו יכול בבקשה לכתוב כאן את השלבים להתקנה?

תודה רבה.

yarin 666
05-10-11, 19:59
יש אפשרות לקריירה רגילה? ואם לא מה האפשרות "הכי רגילה"?

tamir21
05-10-11, 20:55
חברה אני רוצה לקנות את הפיפא לסוני 3 אתם יכולים להמליץ על אתר טוב שבטוח לקנות בו , המחרים בארץ 300 שקל הבנתי באתרים מחול ב220 אפשר לקנות

JayJayDimaggio
05-10-11, 22:24
איזה עצבים הגירסא שלי כולה מלאה בבאגים !~!! סידרתי לי הרכב עם צ'לסי שיהיה קבוע ולא אצטרך לעשות שינויים והוא שינה לי אותו כעבור יומיים למשהו הזוי לא מהעולם הזה.. שם את כל המחליפים בפנים בלי שעשיתי משהו. והדבר שהכי מעצבן אותי זה כשאני מנסה להחזיר ולבנות מחדש את ההרכב הוא תוקע לי את הפליסטיישן !! ימך שמם של EA שהוציאו משחק עם באגים !!!!!
יש עוד מישהו שחווה דברים דומים ?

dkaro
05-10-11, 22:52
המשחקיות השנה במחשב ובקונסולות כמעט זהה. צריך להיות ממש דקדקן בשביל למצוא את ההבדלים.

בגראפיקה יש הבדלים?

-----------------

לאחר ששיחקתי באמת מספיק בשביל להביע דעה, ההתרשמות שלי:

למרות השיפור בגראפיקה (לגרסת ה-PC), שיפור באנימציות ושיפור חלקי במשחקיות, נהניתי הרבה יותר לשחק במשחק הקודם. לטעמי יש לא מעט פאקים במשחקיות החדשה - כאשר כידוע הממשק כולו השתנה: בחלק ההתקפי, ובעיקר בחלק ההגנתי. היכולת שלך לשלוט בשחקן ולבצע את מה שאתה רוצה הפכה להיות כמעט בלתי אפשרית, והמשחק הרבה פחות ידידותי למשתמש, מה שקצת מוריד אותו לרמה של הפרו. אני לא מדבר על רמת הקושי, אלא משהו בגימור של המשחק פשוט לא שם, כאשר ישנם בנוסף גם המון המון פאקים במנוע הפיזיקלי החדש שגורם להמון שטויות ודברים הזויים לקרות על המגרש.

בחלק ההגנתי ההתרשמות שלי היא שגם אחרי שמתרגלים הרבה עושים הרבה יותר מדי שטויות, מה שפשוט גורם לכך שכל משחק אונליין נגמר עם ממוצע של 4 שערים ומעלה. זה די מגוחך. וזה גם ממש מרגיז: המשמעות של הבקעת שער הפכה להיות זניחה; הרי עוד רגע יהיה גם כך עוד אחד. כשמצרפים לזה את הבעיות של המנוע הפיזיקלי החדש והאין סוף נפילות המגוחכות זה נותו למשחק הרגשה אחת גדולה של חובבניות ושכונה. המתח פשוט ירד.

אני מאוד מקווה שבעדכון שמתישהו ייצא ידעו לתקן את הדברים שציינתי, כי חבל, היו לא מעט שיפורים שיכלו לקחת את FIFA 12 למרחקים בלתי נתפסים. כרגע מבחינתי המשחק הקודם היה טוב יותר.

orelh94
05-10-11, 23:14
חברה אני רוצה לקנות את הפיפא לסוני 3 אתם יכולים להמליץ על אתר טוב שבטוח לקנות בו , המחרים בארץ 300 שקל הבנתי באתרים מחול ב220 אפשר לקנות

יש את gameclub שמוכרים אותו ב250 ש"ח.

אני אישית לא הזמנתי, אבל ראיתי המון חוות דעת שהאתר אמין והוא נהדר.

Liraninho
06-10-11, 00:01
שמעו, המשחק הזה פשוט אדיר. עשיתי עכשיו סדרת משחקי אונליין עם חבר ומעבר לזה שהמשחק עבד חלק כאילו שזה היה אופליין, נהניתי מכל רגע. כן, התופעה ש-DKARO ציין של ריבוי השערים, קיימת ואולי קצת מוגזמת, אבל זה חלק מהכיף. זה לא שאתה סופג כל התקפה, ואני חושב שזה די במינון הסביר, במיוחד בהתחשב בזה שאנחנו משחקים ב-FIFA מעט. ככל שיחלוף הזמן, נשתפר גם בהגנה.

החבר ששיחקתי מולו, שנה שעברה היינו משחקים לא מעט משחקים ב-0:0, 0:1, 1:2 וכו'. עכשיו יצא 1:3, 2:3, 3:4. אם משחקים עם שכל ולא יוצאים ללחוץ כמו משוגעים (בפיגור, בלחץ זמן), אפשר לעמוד טוב בהגנה עם שיטות כאלה ואחרות.

אבל אני מתלהב בעיקר מההתקפה. זה פשוט עולם אחר. אתה יכול לקחת שחקן ואשכרה לכדרר בין שחקנים בלי אף תרגיל, רק עם ה-skilled dribble/precision dribble והפייק שוט. כמובן שצריך את השחקן המתאים וככל ששחקני ההגנה שמולך חזקים יותר (בתכונות, לא בפיזיות), יהיה לך קשה יותר. למשל, אחרי שהייתי בפיגור, לקחתי את אלכסיס סאנצ'ס מהחצי אחרי שספגתי, עברתי את כל השחקנים שלו וכבשתי.

האונליין עושה רושם טוב בינתיים.

Nati814
06-10-11, 00:17
שמעו, המשחק הזה פשוט אדיר. עשיתי עכשיו סדרת משחקי אונליין עם חבר ומעבר לזה שהמשחק עבד חלק כאילו שזה היה אופליין, נהניתי מכל רגע. כן, התופעה ש-DKARO ציין של ריבוי השערים, קיימת ואולי קצת מוגזמת, אבל זה חלק מהכיף. זה לא שאתה סופג כל התקפה, ואני חושב שזה די במינון הסביר, במיוחד בהתחשב בזה שאנחנו משחקים ב-FIFA מעט. ככל שיחלוף הזמן, נשתפר גם בהגנה.

החבר ששיחקתי מולו, שנה שעברה היינו משחקים לא מעט משחקים ב-0:0, 0:1, 1:2 וכו'. עכשיו יצא 1:3, 2:3, 3:4. אם משחקים עם שכל ולא יוצאים ללחוץ כמו משוגעים (בפיגור, בלחץ זמן), אפשר לעמוד טוב בהגנה עם שיטות כאלה ואחרות.

אבל אני מתלהב בעיקר מההתקפה. זה פשוט עולם אחר. אתה יכול לקחת שחקן ואשכרה לכדרר בין שחקנים בלי אף תרגיל, רק עם ה-skilled dribble/precision dribble והפייק שוט. כמובן שצריך את השחקן המתאים וככל ששחקני ההגנה שמולך חזקים יותר (בתכונות, לא בפיזיות), יהיה לך קשה יותר. למשל, אחרי שהייתי בפיגור, לקחתי את אלכסיס סאנצ'ס מהחצי אחרי שספגתי, עברתי את כל השחקנים שלו וכבשתי.

לא ענית לי על הציטוט הקודם.
בכל מקרה אחי זה היה בקטע של צחוק לא יותר , כמו שאמרתי גם אני מפסיד עם גדולות לסוונסי סיטי וכו' ..בסה"כ קצת התבדחתי ולקחת את זה רחוק מדי..

TikiTaka
06-10-11, 08:55
אחרי שאני קריירה עם שחקן ומבקיע גולים ומבשל ועוזר לקבוצה וכל משחק מצטיין, מתי אני עובר קבוצה ואיך בדיוק?

avdz
06-10-11, 11:22

אני חייב להבין מה זה הskilled dribble והprecision dribble?
אחד מהם זה שאתה לוחץ על Q\L1 וזה מכדרר שהכדור צמוד לרגל כזה?

WayneRooney
06-10-11, 11:38
כבר שאלתי את זה אבל פשוט לא ענו לי, סיימתי להוריד את הפיפא (למחשב) בארבעה חלקים. ועכשיו אני לא מצליח להתקין את המשחק, מישהו יכול בבקשה לכתוב כאן את השלבים להתקנה?

תודה רבה.

אני גם ניסיתי להוריד אתמול מאותם לינקים; אבל אחרי שהורדתי פעמיים!! משרתים שונים לגמרי (לא ניסיתי את כולם- אבל את ה-2 שכן ניסיתי הם לא עבדו כלל), אז הבנתי שהבעיה טמונה בקובץ, שהוא פשוט דפוק. לכן מה שעשיתי פשוט נכנסתי לאיזה אתר שיש בו הרבה הורדות ליוטורנט (סטייל טורנט לייץ') שפועל גם כן על שיתוף קבצים והורדתי את הפיפא תוך זמן קצר יחסית (ולפרוטוקול- בחילוץ לא היו שום בעיות וההתקנה רצה בשיא המהירות). דבר איתי בפרטי אם אתה רוצה את הכתובת של האתר.

Oleguer 23
06-10-11, 16:28
ירד גשם במשחק ובדיוק היתה לי בעיטת קרן והמצלמה היתה רטובה!=-O אשכרה היה מטושטש בגלל הגשם! זה דבר חדש...

אגב, תמיד שאלתי את עצמי, במצב קריירה, מה הסיכוי באמת להפתעה במשחקים הנוספים שמשוחקים? מה באמת הסיכוי שגרנאדה תנצח את ריאל? מה הסיכוי שהיא תביס אותה? יש משהו קבוע בטוח, הרי הקבוצה עם האובראול הגבוה מנצחת בד"כ, השאלה איך קובעים מתי היא מפסידה...

אני היחיד שלא מצליח בחגיגות לעשות spin עם הRS במקלדת?

Liraninho
06-10-11, 16:29
אני חייב להבין מה זה הskilled dribble והprecision dribble?
אחד מהם זה שאתה לוחץ על Q\L1 וזה מכדרר שהכדור צמוד לרגל כזה?
כתבתי על זה בעמודים קודמים. בעיקרון skilled זה R2+L2 או L2, ו-precision זה L1.

שי
06-10-11, 16:44
לאחר ששיחקתי באמת מספיק בשביל להביע דעה, ההתרשמות שלי:

למרות השיפור בגראפיקה (לגרסת ה-PC), שיפור באנימציות ושיפור חלקי במשחקיות, נהניתי הרבה יותר לשחק במשחק הקודם. לטעמי יש לא מעט פאקים במשחקיות החדשה - כאשר כידוע הממשק כולו השתנה: בחלק ההתקפי, ובעיקר בחלק ההגנתי. היכולת שלך לשלוט בשחקן ולבצע את מה שאתה רוצה הפכה להיות כמעט בלתי אפשרית, והמשחק הרבה פחות ידידותי למשתמש, מה שקצת מוריד אותו לרמה של הפרו. אני לא מדבר על רמת הקושי, אלא משהו בגימור של המשחק פשוט לא שם, כאשר ישנם בנוסף גם המון המון פאקים במנוע הפיזיקלי החדש שגורם להמון שטויות ודברים הזויים לקרות על המגרש.

בחלק ההגנתי ההתרשמות שלי היא שגם אחרי שמתרגלים הרבה עושים הרבה יותר מדי שטויות, מה שפשוט גורם לכך שכל משחק אונליין נגמר עם ממוצע של 4 שערים ומעלה. זה די מגוחך. וזה גם ממש מרגיז: המשמעות של הבקעת שער הפכה להיות זניחה; הרי עוד רגע יהיה גם כך עוד אחד. כשמצרפים לזה את הבעיות של המנוע הפיזיקלי החדש והאין סוף נפילות המגוחכות זה נותו למשחק הרגשה אחת גדולה של חובבניות ושכונה. המתח פשוט ירד.

אני מאוד מקווה שבעדכון שמתישהו ייצא ידעו לתקן את הדברים שציינתי, כי חבל, היו לא מעט שיפורים שיכלו לקחת את FIFA 12 למרחקים בלתי נתפסים. כרגע מבחינתי המשחק הקודם היה טוב יותר.

אתה צריך פשוט חודשיים שלוש של משחק כדי להבין איזו קפיצת מדרגה עשו בין המנוע המיושן שהיה במחשב ב 11 (שהוא מקביל ל 09 בקונסולות) למה שיש עכשיו שיש גם במחשב וגם בקונסולות.

הגרפיקה במחשב טובה יותר ב FULL HD ו-ומולטיסמפלינג (מה שאין בקונסולות), אבל משום מה גם עם ה 6970 שיש לי במחשב, בקונסולות זה רץ מהר יותר.

matanmo
06-10-11, 17:06
מישהו יודע למה המחשב הנייח שלי בעל כרטיס גרפי 5550HD(אני מודע לכך שהוא לא משהו אבל עדיין ברזולוציה מסוימת זה אמור לפעול חלק לא?), לא מצליח להריץ חלק את המשחק(היה לי את זה גם בפיפא 11), בעוד שמשחקים אחרים חדשים הוא מריץ חלק?
במיוחד שהפיפא על המחשב הנייד פועל חלק(יש לו כרטיס גרפי intel grapic HD משהו, אבל יש לו 4 GB לעומת 3 בנייח, זה כזה משנה?), ואת הפרו הוא בכלל לא מריץ.

TikiTaka
06-10-11, 23:02
הייתי עם מודריץ' בקריירה מוד, סיפקתי עונה בינונית+ כשבשלושה חודשים האחרונים של העונה הייתי פצוע וסיימנו במקום ה-6 והייתי מלך השערים של הקבוצה, לאחר שנה היו שלושה קבוצות שרצו אותי: ניס, מונאקו וברצלונה! :grin: כמובן שעברתי.
תפסתי את המקום של אינייסטה ובמשחק ידידות הראשון נגד אינטר הבקעתי שלושער והייתי המבשל של המבשל (צ'אבי), במשחק הראשון בסופרקופה סיימנו 0-0 (10-0 בבעיטות לשער) בגומלין כבר הודחתי מההרכב וניצחנו 2-1. איזה חוויה אדירה! :)

דרך אגב, זה פרופשיונל.

Scouser
06-10-11, 23:04
זה רק אני או שבמצב קריירה אתה כמעט ולא סופג? אני משחק עם שפילד וונסדיי ואחרי 40 משחקים שבחלקם לא שיחקתי ספגנו רק 16 גולים.

TikiTaka
06-10-11, 23:07
אכן. אבל כשאתה לא משחק הקבוצה חייבת לקבל אחד או יותר.

dkaro
06-10-11, 23:12
מישהו יודע להסביר לי למה לעזאזל תמיד כשאני בהתקפה באחד על אחד היריב מצליח להספיק לרוץ עם שחקן ההגנה שלו ולעצור אותי, מה שמאלץ אותי לבעוט מהר מהר, ואילו מנגד כשאני בהגנה באחד על אחד גם אם ארוץ איתו על חצי מגרש אני בחיים לא אעקוף אותו והוא יכול בשקט להתקרב עד לשוער?

זה פשוט מרגיז, כאילו יש כפתור כלשהו שאני לא מכיר שגורם לו ללחוץ את שחקן ההתקפה ומונע ממנו להתקרב לשוער. הרי שימוש בכפתור הלחץ עדיין משאיר אותי במרחק מסוים ממנו, ואם ארוץ עליו באמוק בלי שום כפתור לחוץ אני סתם אסתובב סביבו בלי להזיז לו בכלל.
(וזה לא קשור למהירות של השחקנים, לפני שאתם מתחילים לקפוץ.)

Raging Bull
06-10-11, 23:23
זה פשוט מרגיז, כאילו יש כפתור כלשהו שאני לא מכיר שגורם לו ללחוץ את שחקן ההתקפה ומונע ממנו להתקרב לשוער. הרי שימוש בכפתור הלחץ עדיין משאיר אותי במרחק מסוים ממנו, ואם ארוץ עליו באמוק בלי שום כפתור לחוץ אני סתם אסתובב סביבו בלי להזיז לו בכלל.
(וזה לא קשור למהירות של השחקנים, לפני שאתם מתחילים לקפוץ.)

אפשר לשלב בין הכפתור של השמירה אישית ותיקולים, זה די עושה את העבודה.

dkaro
07-10-11, 00:00
אני לא מצליח למצוא את השילוב הנכון. כפתור התיקול עובד רק כשצמודים לשחקן היריב, בעוד כשאתה לוחץ ושומר אישיר אתה לא יכול להתקרב אליו יותר מדי.

Liraninho
07-10-11, 00:59
טוב, אני מדבר על ה-PS3, אבל מניח שזה בערך אותו דבר לגבי המחשב.

dkaro (מה השם, אגב?), אני הולך עם FCBASAF. לדעתי חייבים לשלב בין שניהם כדי לעשות הגנה כמו שצריך. מה שאני עושה זה משתמש בכפתור ה-contain (שהוא רץ אחרי היריב ושומר ממנו מרחק) כשהשחקן היריב שעם הכדור, נמצא רחוק מהשער שלי, בוא נגיד עד שהוא מגיע לשליש הקרוב לשער שלי.

כשהוא קצת יותר קרוב (אולי אפילו כשהוא קצת עובר את קו החצי) אני מתחיל לשלב. אם הוא נמצא במקום שלא מסכן אותי, נגיד הוא רץ באגף עם שחקן שלי ויש שחקן נוסף קרוב, אז אני ממשיך עם ה-contain. ברגע שהוא מתחיל לסכן אותי, אני זז מולו בג'וקי עם לחץ של שחקן נוסף ומנסה להתקרב אליו כדי לחטוף (גם בחטיפה אני מחזיק את הג'וקי). לרוץ באמוק על היריב כדי לחטוף לא יעזור לך בכלל, להיפך. צריך לשחק עם שכל ולשים לב להיזהר מאוד ברחבה. זה יכול לגרום בקלות לפנדל.

טיפ חשוב: לפעמים כשאני קורא לשחקן נוסף שלי שיעשה לחץ, אני משאיר לו את היריב שעם הכדור והולך לסגור את השחקן שנראה לי שהוא ימסור לו כדי לסגור לו את זווית המסירה וזה מקשה עליו. עם מי שמחזיק בכדור מולך יהיה ססק נניח, סביר שהוא ימצא שחקן פנוי גם אם המסירה תהיה מסובכת, אבל זה יקשה עליו. מול שחקנים חלשים יותר, זה יהיה יותר אפקטיבי ולעתים קרובות הם פשוט ירחיקו.

בגדול, ה-contain זה כדי לא להוציא אנרגיה מיותרת (שלך, לא של הקבוצה שלך) כי זה קל. אתה לוחץ על כפתור והשחקן שלך רץ אחרי היריב. תתחיל עם השיטה הזו ולאט לאט תשתפר. אני למשל כבר מתחיל את השילוב ונסיונות החטיפה לפעמים אפילו לפני קו החצי ויצאו לי מזה כמה חטיפות. מכאן הדרך לשער היריב קצרה יותר.

dkaro
07-10-11, 02:22
הבעיה היא שבשימוש ב-contain או בג'וקי שחקן ההגנה לא יכול להיצמד ליריב, ומתוך כך גם אינו יכול לחטוף לו. השימוש בלחץ בעזרת שחקן שני הוא כמובן גדול מאוד, ואפשר לומר שזו כמעט הצורה היחידה בה אני מצליח לחטוף כדורים. אם אני בוחר שלא לעשות לחץ עם שחקן שני (למשל כדי לא להפקיר את ההגנה יותר מדי), אני צריך לבחור בין נסיון לחטוף כדור לבין נסיון להישאר על היריב - זה או contain, או חטיפה. זה לא הולך יחד, וזה קצת דפוק. איזה מין לחץ זה כשאתה כלל לא מנסה לחטוף אלא אם כן אתה מביא עוד שחקן שיעזור לך?

ומה שמרגיז, זה שאני רואה ששחקנים מולי כן מצליחים לעשות את זה. אין לי מושג איך, אבל בחלק גדול מהמקרים שאני באחד על אחד, אפילו אם זה רונאלדו, שחקן ההגנה מצליח לעקוף אותו בריצה, להיצמד אליו, ולמעשה לעכב אותו עד רגע חטיפת הכדור. איך בדיוק? אני יודע שאני מנגד לא מצליח לעשות את זה (ואני מודע לכך שאפשר להיכנס למאבק פיזי בעזרת כפתור החטיפה. עדיין).

עוד בעיה שיש לי היא שבערך 70-80% (ואני לא מגזים!) מהפעמים שאני כן מצליח להגיע למצב בעיטה באחד על אחד - השוער עוצר את הכדור. אני לא ממש מבין למה, אבל אני מצליח להכניע אותו רק בחלק קטן מאוד מהמקרים (ואני יודע להשתמש כמובן גם בבעיטה המסובבת, ב-L1, L2, לא משנה מה. שום דבר לא עוזר).

אם במשחק הקודם הייתי שחקן מצוין (ויש כאן כמה שחקני מחשב שיעידו.. :azn:) עם יחס של בערך 450 נצחונות אל מול 90 הפסדים, במשחק הזה אני כרגע עומד על 10-5-9. אני מניח שהעובדה שכרגע משחקים על ליגות - מה שמוביל אותו לשחק גם מול יריבים חזקים יותר - מכריעה בהחלט בנושא, אבל עדיין, ההבדל באחוז הנצחונות שלי קיצוני הרבה יותר מדי. לא נעים להפוך תוך משחק אחד בלבד מלהיות שחקן פיפ"א מצוין לעוד שחקן בינוני.

Liraninho
07-10-11, 03:06
הרעיון בהגנה הוא כמובן שתתקל (כלומר תנסה לחטוף) כשאתה קרוב לשחקן שעם הכדור וזה, אין מה לעשות, הרבה יותר מציאותי מהלחץ הלא שפוי שהיה אפשר להפעיל על השחקן ב-FIFA 11.

עם ג'וקי אתה כן יכול להיצמד ליריב. זו הדרך העיקרית שבה אני מצליח להיצמק לשחקן ולחטוף לו. כשאני לא משתמש ב-contain, אני רץ מול השחקן עם ג'וקי וספיד וכשאני קרוב, אני עוזב את הספיד כדי שאוכל להגיב טוב יותר לשינויי כיוון שהיריב עושה. זה לא תמיד הולך, אבל זו הדרך הכי טובה לדעתי.

ואני חושב שכולנו עכשיו שחקני FIFA פחות טובים ממה שהיינו ב-11 וזה טבעי. זו הפעם הראשונה מאז שהמשחק יוצא לקונסולות, שאשכרה שינו את כל הקונספט של ההגנה. כמה שזה קשה, אני אוהב את זה.

התחלתי לשחק ברשת ב-H2H. היו קצת תקיעות וזה היה מעצבן, אבל זה קרה בעיקר במשחק אחד, כך שכנראה הגיימר ששיחקתי מולו היה עם חיבור מעאפן. כרגע אני על 3 ניצחונות והפסד (5:0 :\ ליונייטד, שמשום מה הרבה לוקחים אותה ולא את בארסה). אחד הניצחונות שלי היה כששיחקתי עם בארסה מול...בארסה. הוא הוביל עליי 2:0 במחצית, צימקתי בתחילת המחצית השניה והבקעתי 2 שערים בדקה ה-90. :grin:

אגב, בתבוסה ההיא ליונייטד ניסיתי, סתם בשביל הקטע, את ההרכב הכי התקפי שכנראה אפשר להעמיד עם בארסה: דני אלבס וסאנצ'ס מגינים, מסצ'ראנו ואבידל בלמים (מהירות כדי להתמודד עם מתפרצות), בקישור צ'אבי, ססק ואינייסטה ובהתקפה פדרו, מסי ו-וייה. זה מה שנקרא don't try this at home.

ManUnited1
07-10-11, 06:31
תגידו מישהו יודע איך אפשר לעשות את השידרוגים האלו מהמשחק הקודם, או אם זה קיים בכלל. ? (לשדרג את האיצטדיון, התקפה, הגנה.)

dkaro
07-10-11, 10:32
ואני חושב שכולנו עכשיו שחקני FIFA פחות טובים ממה שהיינו ב-11 וזה טבעי. זו הפעם הראשונה מאז שהמשחק יוצא לקונסולות, שאשכרה שינו את כל הקונספט של ההגנה. כמה שזה קשה, אני אוהב את זה.

אם כולם פחות טובים במשחק הזה יחס הנצחונות שלי לא אמור להשתנות - אני לא מדבר על משחק מול מחשב אלא על משחקי רשת. כנראה שאני אישית פשוט מסתדר פחות טוב עם המשחק ביחס לאחרים.

לגבי ההגנה - כרגע אני קטסטרופה. ושיחקתי כבר לא מעט, ורוב היריבים שלי עושים הגנה טוב ממני. יש משהו שעדיין לא תפסתי, ואת כל ההסברים שלכם אני מכיר כבר ומנסה להפעיל. נקווה שעם הזמן אשתפר..

תודה בכל אופן על העצות.

Scouser
07-10-11, 11:43
אחרי עונה ראשונה בשפילד ונסדיי שבה הצטיינתי ועליתי ליגה, עברתי למילאן! האוברול שלי עלה בתוך עונה מ49 ל65!

Lukaku
07-10-11, 13:17
לפי מה שהבנתי מהדברים הראשונים של dkaro הוא בכלל דיבר על מצב שבוא היריב כבר עבר את קו ההגנה, ואתה רודף אחריו עם איזה בלם עד לשער.
גם אני כמעט אף פעם לא משיג את השחקן, ובדרך כלל מוותר ומוציא את השוער.
אני לא יודע מה עושים במצבים כאלה, אם עד עכשיו זה היה פשוט ללחוץ איקס ולהפעיל עליו לחץ,
עכשיו יש את הקונטיין שנדמה לי שהשחקן קצת מאבד מהמהירות כשלוחצים עליו (ואז ההוא בכלל בורח לי), או את התיקול שמן הסתם כשאני רודף אחרי שחקן לא יעשה כלום, אלא רק את ה- פוש&פול, שאם אני לא ממש צמוד אליו לא ממש ישפיע (אני מדבר בטווח מרחקים שP&P כן עובד, זאת אומרת השחקן שולח ידיים).

בזמן שחיכיתי שהמשחק יגיע לPS3, הורדתי למחשב שיהיה לי בינתיים מה לשחק.
במקלדת אני כבר דיי סבבה בהגנה (על פרופשנל), בתוך הרחבה אני עדיין פח, אבל כמות הפעמים שמגיעים לי לרחבה כבר קטנה הרבה יותר.
עכשיו בPS3 החזרתי למקשים הרגילים (בדמו שיניתי בין התיקול לקריאה לשחקן שני, כדי שהעיגול יהיה כמו בשנים קודמות, אבל החלטתי שאני סומך על EA), וזה להתחיל להתרגל מההתחלה. לדעתי יש הבדל בין הפרופשנל של המחשב לפרופשנל של הPS3/XBOX, במחשב כבר על ההתחלה דיי בקלות ניצחתי.

מצחיק לשחק ברשת (טוב אני בליגה עשירית, אז מן הסתם כל המתחילים שם) שאף אחד לא יודע לעשות הגנה, דופקים סללומים אחד על השני:grin:
בינתיים המאזן שלי ברשת 1-2-1, אבל אני פשוט לוזר אין דברים כאלה.
במשחק הראשון שלי הובלתי על מישהו במחצית כבר 2-0, תוך איזה דקה עשה לי 2-2, ובסוף 3-2 (כמובן הכל מחוסר יכולת בהגנה),
והתיקו היה כשהובלתי על מישהו 1-0 כבר דיי בהתחלה, אחר כך המשכתי לבעוט לו לשער מי יודע כמה פעמים, סללומים, מה לא עשיתי לו, בסוף גם כן תוך דקה הוא עושה לי 2-1, נגמר 2-2 אחרי שכל המחצית השנייה ישבתי עליו.
והניצחון? היה בכלל אחרי שהמשחק יצא תוך איזה 2 דקות כתוצאה מניתוק שלי,שלו,של EA, לא יודע- ואז זה הציג איזושהי הודעה שלפי הסטטיסטיקות זה יחליט למי לתת ניצחון, ובסוף נתן לי.

Oleguer 23
07-10-11, 13:41
בהתחלה התחלתי לשחק בליגות והמשחק התנתק לי הרבה ורשם לי הפסדים, בלי שהאינטרנט יתנתק, פשוט סתם ככה בלי סיבה. אני צריך לעשות 10 פעמים אולי חיבור שיחפש שחקן מתאים, אבל כל פעם זה עושה לי opponent found אבל לא מגיע למשחק. וכמובן שעד שזה נכנס למשחק, אני משחק עם השחור של ברצלונה נגד השחור של סיטי ואז זה מאבד טעם לשחק. אפשר לצאת אגב בשניות הראשונות על המשחק בלי שזה ירשם כהפסד.

כרגע אני רחוק נקודה מעלייה לליגה 7 עם משחק אחד שנותר לי. הקבוצות היחידות שאני משחק נגדן אלה ריאל וברצלונה, אני אשכרה מוצא את עצמי משחק ברצלונה נגד ברצלונה וריאל נגד ריאל כ"כ הרבה. רק חבל שהשיטה הזו של EA לבנות את ההרכב של הקבוצה לפני שמגלים את היריבה לא מאפשרת לנו לבחור תלבושות, זה יוצר קונפליקט מעצבן שהורס את העין. אתם יודעים איזה קשה להבחין בין תלבושת הבית של בארסה לזו של אינטר?!

אני מקווה שאני אספיק לשחק בEA CUP, זה בשעות הקרובות אמור להיפתח, אבל אם לא היום אז מחר בערב(גם האתגר החדש אני מקווה שיהיה אפשר לשחק בו לפני שיסגר). זה יהיה נגד שחקנים קשים יותר, שם אין גבולות של ליגות, אני יכול לשחק נגד מישהו מהליגה הראשונה אפילו.

Lukaku
07-10-11, 13:53
אתמול שיחקתי באתגר הראשון שלי (והצלחתי:grin:),
אבל ראיתי בסוף שהיה לעשות REMATCH, משמע אין הגבלת ניסיונות ?

titan is back
07-10-11, 14:08
אז, מה אתה אומרים, להחליף בין העיגול ל-R1 או לא? (לא שאלה אישית, אלא שכל אחד ייתן את הדעה שלו)

matanmo
07-10-11, 14:10
איזה באסה שהטורנירים מתחילים בכיפור, מקווה שיהיה אפשר גם אחריו, כ"כ חיכיתי להם(חשבתי מתחילים בראשון).

Scouser
07-10-11, 15:17
אפשר לשחק אונליין עם משחק פרוץ?

dkaro
07-10-11, 15:26
לגבי הבעיה שלכם בעניין התלבושות - ממש מוזר. לי אף פעם אין את הבעיה הזאת: אצלי אני תמיד משחק בחוץ (למה?), ותמיד עם תלבושת הבית. אם יש מולי קבוצה עם מדים לבנים (נניח.. אמ.. ריאל מדריד), הוא תופיע תמיד במדי החוץ שלה (שמשום מה אלו האדומים ולא השחורים).

Lukaku
07-10-11, 15:34
אז, מה אתה אומרים, להחליף בין העיגול ל-R1 או לא? (לא שאלה אישית, אלא שכל אחד ייתן את הדעה שלו)

אני החלפתי בהתחלה (בדמו), אבל עכשיו החזרתי. אני מעדיף להתרגל לברירת מחדל.

monis
07-10-11, 22:58
מוניס, אני בדעה שכל אחד ישחק במה שכיף לו יותר ואני לא בא לשכנע (טוב, אולי קצת :wink:), אבל אני מציע לך לתת ל-FIFA צ'אנס אמיתי. אני יודע מה זה שאתה רגיל למשחק אחד ומנסה משהו אחר, הרבה חברים שלי הם שחקני PES שלא מוכנים בכלל לשמוע על ה-FIFA (והפסד שלהם).

גם אם אתה מפסיד על ההתחלה, אל תיקח את זה קשה מדי כי: א. זה אתגר. ב. אם לנו, כשחקני FIFA, היה קשה להתרגל למשחק (במיוחד ההגנה) השנה, אז בטח שלמי שלא רגיל לסדרה הזו, יהיה קשה יותר.

לא עניין שלקחתי קשה את ההפסד. הקושי האדיר מבחינת השליטה על השחקנים פשוט הטריף אותי. דווקא זה שהמשחק קשה מאד מאד, נורא איתגר אותי כי אני שונא לשחק במשחק שאני אהיה מי שמחזיק אותו בחוטים.

השאלה היא האם הקושי הזה הוא יותר המשחק מאשר שאני פשוט חדש במשחק ולכן זה קשה לי? ועוד משיהו, זה שאני משחק ב-PES כבר חמש שנים לא הפך אותי בכלל למי שרץ לרכוש אותו בדקה שהוא יוצא כשאני מתעלם מה-FIFA. להיפך, אני דווקא כן מתעניין בכותר האחר וכמי שגדל על FIFA יש לי זכרונות נעימים ממנו.

אבל זה נורא קשה.

הילאל אתה חלש! פרו זה לחלשים! בטח ניסית לחטוף כל הזמן עם x ותפרו אותך.

השדר בערבית של אל גזירה מעולה!

האנימציות טובות מאוד לדעתי, הבאג היחיד הוא בבעיטה המוזרה מהמקום.

איזה כיף לעבור את השוער!

1. שני המשחקים האחרונים של ה-PES היו קלים עם הזמן עבורי, ויש הרבה בדבריך שי, שמרוב הקלות של PES אני פשוט לא מצליח להסתדר עם FIFA. להפסיד 0:9 ועוד לאינטר? ומול ברצלונה לא ידעתי לעשות הגנה טובה ולו לפעם אחת. פשוט קירקסו אותי לגמרי.

רציתי לרכוש את ה-PES ביום ראשון, אבל אז חבר שלי רכש את FIFA. אמרתי לעצמי אני אבדוק את המשחק ואיתן לו צ'אנס. וכמו שציינתי למעלה, הקושי שלו כעת מאתגר אותי לרכוש את FIFA ולהתחיל להתרגל אליו.

2. השדר טוב אך לצערי איכזב אותי מאד. קודם כל הוא מפרשן על דברים שקרו כמה שניות לפני שהוא מדבר, וזה כמובן אי דיוק. וחגיגת השער שלו לא מזכירה במאומה את חגיגת השער שלו במציאות. יש מקום לשיפור אבל עדיין זה הרבה יותר טוב מאחירים.

3. העיצוב מצא חן בעיני למרות שהאף של זלאטן איברהימוביץ' הוא בגודל כמה דונאמים :grin:.

4. הסואנד בזמן המשחק פשוט מדהים, מעולם לא שמעתי סאונד כזה בקהל ב-PES.

titan is back
08-10-11, 00:57
4. הסואנד בזמן המשחק פשוט מדהים, מעולם לא שמעתי סאונד כזה בקהל ב-PES.

ולהוריד שירי קהל למשחק שכל שנייה הקהל צועק יובה! יובה! זה כיף לא נורמולי. (מצד שני גם אני לא נורמלי שאני אוהד יובה :grin:)

yarin 666
08-10-11, 10:43
אפשר לשחק מול מישהו לפי הכתובת IP ברשת?
ומה יכולות להיות הסיבות שהמשחק נתקע קצת ברשת?

Lukaku
08-10-11, 14:21
חח שיחקתי אתמול ב- Pro ranked match עם הVP שלי.

חוץ, יום.
אינטר נגד יובנטוס, הנראזורי נגד הגברת הזקנה. אחר צהריים שמשי בטורינו.
משחק איטלקי פיזי קלאסי, בלי הרבה סיכונים לשער.
דקה 89, 0-0. אינטר בהתקפה מתפרצת. ברקוביץ' שולח כדור לחברו לקבוצה, והוא מוכשל ברחבה! השופט מסמן לנקודה הלבנה, בעיטת עונשין לזכות אינטר!
ומי אם לא ברקוביץ' ניגש לבעוט את הבעיטה!
אני יודע שאני יכול לנצח את המשחק הזה, השלט רועד, אפשר לחתוך את המתח עם האף של זלאטן.

ברקוביץ'.... יכול לנצח את המשחק הזהההה ברקוביייייייץץץץץץץץץץ'..... .....

OH HE MISSED IT!!!!

חחחחח החלקתי בדיוק כמו טרי והשדרן צעק את זה.
שעה הייתי על הרצפה (תרתי משמע:evil:).

titan is back
08-10-11, 16:13
OH HE MISSED IT!!!!

חחחחח החלקתי בדיוק כמו טרי והשדרן צעק את זה.
שעה הייתי על הרצפה (תרתי משמע:evil:).

האהא, מגיע לך! פורצה יובה :evil:

Liraninho
08-10-11, 23:38
האינטיליגנציה והתכונות של כל שחקן זה פשוט דבר גדול. בזמן פיגור פיקה עולה להתקפה והופך לחלוץ (וגם כובש :grin:), אני לוחץ עם דני אלבס קרוב לרחבת היריב, אז צ'אבי (הקשר האחורי באותו רגע) יורד אוטומטית כדי לסגור את העמדה שלו. מצויין.

אני באמצע הטבלה (משגע אותי הפערים, דפקתי 0:6 לאספניול ו-0:3 לוולנסיה, ואני מנצח את לבאנטה 1:2, לפעמים מסיים בתיקו) בגלל שבתחילת הקריירה הפסדתי הרבה. בגביע דווקא הולך לי טוב, עברתי את ריאל ברבע הגמר עם 2:2 בברנבאו ו-0:0 בקאמפ-נואו ועכשיו אני בחצי מול אתלטיקו, אותה ניצחתי 1:2 במשחק הראשון בבית.

avdz
08-10-11, 23:43
על איזה רמה אתה משחק לירן?

Liraninho
09-10-11, 02:22
Professional, עדיין.

NowFooty
09-10-11, 04:53
פשוט מייאש אותי הפיפא הזה, אני לא יודע כבר מה לעשות.

לא משנה על איזה מערך אני משחק - אם זה חלוץ אחד, שני חלוצים או שלושה חלוצים
תמיד כשהכדור אצלי הדרך היחידה לבצע התקפות היא דאבל-פאסים ביניהם שאחד לעשרה מהם יוצא משהו מסוכן.
משגע אותי שאין שום הצטרפות של הקישור להתקפה, רק החלוצים.

יש איזשהי דרך לעשות משהו נגד זה?
ניסיתי להתעסק בטקטיקות האלו באמצע המשחק (Possession,High Pressure,CB Joins Attack וכו')
והשחקנים עדיין נשארים בעמדה שלהם.

ד"א עכשיו עיינתי קצת בעמודים קודמים והבנתי שאפשר לקרוא לעוד שחקן שיבוא אליך ויעזור לך ללחוץ,איך עושים זאת? ואשמח לעוד טיפים בסגנון, תודה.

Liraninho
09-10-11, 05:30
על מה אתה מדבר? נכון שהתנועה לא מושלמת ויש קטע דבילי לפעמים שאתה באגף ובמקום לרוץ לשטח/לרחבה, השחקן שבקבוצה שלך רץ אליך, אבל מאיזור מרכז המגרש קדימה, קרוב לרחבת היריב, התנועה טובה מאוד. קורה לי הרבה שאני מחליף מסירות/עובר שחקן באיזור הרחבה, ואז שחקן אחר עושה תנועה לתוך ה-16 בין שני שחקני יריב.

זה לא שאתה מתחיל התקפה ויש משהו מיוחד שאתה עושה ואז אתה מגיע למצב. צריך לבנות את ההתקפה (וזה מה שיפה), לא כל מסירה חייבת להעמיד שחקן מול שוער. אני מוסר הרבה פעמים עם הקשר האחורי למגינים כדי להחליף אגפים, "להזיז" את ההגנה שממול וליצור מרווחים.

ניסיתי להתעסק בטקטיקות האלו באמצע המשחק (Possession,High Pressure,CB Joins Attack וכו')
והשחקנים עדיין נשארים בעמדה שלהם.

אתה מודע לזה שאלו טקטיקות שאתה יכול לסדר לעצמך, כן? כנס ל-custom tactics, תסדר את ההגדרות איך שבא לך ואז לך ל-quick tactics ותגדיר את הטקטיקות שעשית לחצים (ימינה, שמאלה, למטה, למעלה) כדי שתוכל להפעיל את זה במהלך המשחק (ב-PS3 לחיצה למטה מעלה את המיני-תפריט של ה-4 האלה ואז לוחצים על החץ הרלוונטי). כל טקטיקה כוללת כל מיני פרמטרים של הגנה והתקפה. אני תמיד מגדיר לי כמה כאלה ולפעמים משנה תוך כדי משחק.

כמו כן אתה יכול לשנות את המנטליות של הקבוצה ולהעביר בין ultra defensive ל-ultra offensive, שהיא הכי התקפית מן הסתם. אתה תראה הרבה יותר שחקנים מצטרפים להתקפה, וזה גם ישאיר אותך חשוף מאחור, אז שים לב. ב-PS3 אתה בוחר את זה תוך כדי משחק עם לחיצה על חצים ימינה ושמאלה.

עוד משהו שאתה יכול לעשות כדי לשפר את ההצטרפות של השחקנים זה לערוך את המערך. מעבר לשינוי מיקום של שחקנים על המגרש, אתה יכול לקבוע מה ה-work rate של כל אחד (כלומר כמה הוא ישקיע בהתקפה/הגנה) ולאיזה כיוון הוא ירוץ כשהכדור אצלך וכשהוא אצל היריב.

Oleguer 23
09-10-11, 08:32
איך בעריכת מערך אני קובע את תזוזת השחקנים? בפיפא הקודם לחצתי על החצים וזה עשה, אבל משום מה עכשיו זה לא עושה כלום, צריך ללחוץ על משהו? עם העכבר זה לא עובד.

הspin שעושים בחגיגות, לא עובד לי במקלדת. איך עושים את זה? בכלל, מה הבדל בין flick לpress וhold כשזה במקלדת?

Lukaku
09-10-11, 11:27
Flick ו- Press הם אותו דבר, רק הראשון הוא לסטיקים והשני למקשים.
בגלל שאצלך גם הסטיקים הם מקשים, הכוונה היא פשוט ללחוץ על מקש ולעזוב.
Hold זה כמובן להחזיק.

רועי.א
09-10-11, 18:29
אני בעונה ראשונה במנג'ר מוד על וורלד קלאס. אני במקום הראשון עם ריאל מדריד בלי הפסדים בליגה אחרי יותר מחצי עונה.

היה לי משחק גביע מול ברצלונה ברבע הגמר הגביע. את הראשון הפסדתי 4-2 בחוץ והייתי בטוח שאני יודח. בגומלין בבית ניצחתי 1-10 במשחק הכי טוב שלי עד עכשיו. הייתי כל כך בהלם מהתוצאה שבדקתי אחרי המשחק את game settings כדי לוודא שמשהו לא השתנה. לפני המשחק הזה כל פעם שפגשתי את ברצלונה הייתה סיוט. בסופר קופה ובליגה סיימתי בתיקו פעמיים וניצחתי פעם אחת.

_Stav_
09-10-11, 20:48
הורדתי את המשחק התקנתי ושמתי קראק ושאני נכנס המסך ניהיה אפור לשנייה ויוצא איך אפשר לסדר את זה?

LIOROM12
09-10-11, 21:48
תוריד את התוכנה ORIGIN שזה סוג של STEAM של EA, תיצור משתמש(בחינם), תפעיל את התוכנה כל פעם לפני שאתה מפעיל את המשחק ותהנה מהמשחק האדיר הזה :wink:

Liraninho
09-10-11, 21:58
איך בעריכת מערך אני קובע את תזוזת השחקנים?
במחשב לא יצא לי לעשות את זה. ב-PS3 זה עם הסטיק.

_Stav_
09-10-11, 22:17
תוריד את התוכנה ORIGIN שזה סוג של STEAM של EA, תיצור משתמש(בחינם), תפעיל את התוכנה כל פעם לפני שאתה מפעיל את המשחק ותהנה מהמשחק האדיר הזה :wink:
לא עובד אחי עדיין נכנס לשנייה ויוצא

Oleguer 23
09-10-11, 22:30
הפעלת את האוריג'ין אחרי שהוא אמר לך או שזה היה מותקן כבר קודם? אם עכשיו התקנת תנסה למחוק את הקראק ולהחזיר את הקובץ הקודם.

_Stav_
09-10-11, 23:05
הצלחתי להתסדר בסוף בלי האוריג'ין..תודה בכ''ז

X. Alonso
09-10-11, 23:27
התחלתי לא מזמן שמירה ב- career mode עם סלטה ויגו, והם תקעו לי תג מחיר של 158 מיליון יורו! זה יורד עם הזמן? יש לזה משמעות רבה? כי אני לא רוצה להישאר כל הקריירה בקבוצה אחת שלא ברמה שלי...

תודה לעונים.

Lukaku
10-10-11, 01:05
התחלתי לא מזמן שמירה ב- career mode עם סלטה ויגו, והם תקעו לי תג מחיר של 158 מיליון יורו! זה יורד עם הזמן? יש לזה משמעות רבה? כי אני לא רוצה להישאר כל הקריירה בקבוצה אחת שלא ברמה שלי...

תודה לעונים.

אתה במוד של פלייר?
אני במנג'ר, אבל צירפתי את ה-VP שלי לסגל ושמו לו משהו כמו מיליון-שניים.

בפלייר במתכונת הנוכחית לא ממש שיחקתי, אבל אם זה נשאר דומה ל- BE A PRO,
אז בסוף כל עונה תקבל הצעות, לא נראה לי משנה (איפה בכלל בדקת כמה אתה שווה?).

Scouser
10-10-11, 01:29

תודה לעונים.

אני כמעט בטוח שבעונה הראשונה יש לך חוזה עד סוף העונה אז זה לא משנה.

Bliss
10-10-11, 03:57
לא מצליח להתקין את המשחק. פאדיחה, זה לא קרה לי הרבה זמן. חייב את העזרה שלכם. התקנתי, שמתי קראק וזה מקפיץ לי מסך אפור שישר עובר. ב'מסמכים שלי' אין את הקבוץ המדובר, ובכלל אין כמעט שום דבר שקשור לפיפא 12. יש לי ווינדוס 7, כנראה שהשיטה הזאת לא עובדת במערכת הפעלה הזאת. יש למישהו פתרון? (את המדד המובטח לא צריך בכלל לציין.)

Danny-
10-10-11, 08:07
לא מצליח להתקין את המשחק. פאדיחה, זה לא קרה לי הרבה זמן. חייב את העזרה שלכם. התקנתי, שמתי קראק וזה מקפיץ לי מסך אפור שישר עובר. ב'מסמכים שלי' אין את הקבוץ המדובר, ובכלל אין כמעט שום דבר שקשור לפיפא 12. יש לי ווינדוס 7, כנראה שהשיטה הזאת לא עובדת במערכת הפעלה הזאת. יש למישהו פתרון? (את המדד המובטח לא צריך בכלל לציין.)

יש לי גם ווינדוס 7.
ממה שאני זוכר התקנתי כרגיל(הורדתי RELOADED), פתחתי כרגיל עם הדמון טולס והתקנתי.
אחרי ההתקנה הוספתי את הקראק וזה עבד...

Bliss
10-10-11, 12:17
זה לא ממש עוזר לי... יש לך את האוריג'ין הזה? אולי בגלל זה לך עבד ולי לא?

Shearer
10-10-11, 12:20
יש לי את אותה בעיה, הורדתי וניסיתי כבר ארבעה קראקים ואף אחד מהם לא עובד.
מה זה האורג'ין הזה ואיך אני כבר מפעיל את המשחק? מדד לעוזרים.

X. Alonso
10-10-11, 13:29
אתה במוד של פלייר?
אני במנג'ר, אבל צירפתי את ה-VP שלי לסגל ושמו לו משהו כמו מיליון-שניים.

בפלייר במתכונת הנוכחית לא ממש שיחקתי, אבל אם זה נשאר דומה ל- BE A PRO,
אז בסוף כל עונה תקבל הצעות, לא נראה לי משנה (איפה בכלל בדקת כמה אתה שווה?).

כן, אני במוד של הפלייר, והמשחק הוא אכן דומה ל- be a pro. כשאתה נכנס לאופציה של my career אני חושב, שם גם יופיעו לך כל מיני סטטיסטיקות עליך וכמה אתה מרוויח פר משחק. בכל מקרה, כשנכנסתי לשם אתמול שוב, אז ה-158 מיליון הופיע ליד המחיר העכשווי (current value), ככה שאני מניח שזה יירד עם הזמן.

אני כמעט בטוח שבעונה הראשונה יש לך חוזה עד סוף העונה אז זה לא משנה.

אתה בטוח בזה? כי בשנה שעברה הייתי עם חטאפה משהו כמו ארבע עונות עד שהתייאשתי (היו הצעות, אבל כשהקבוצה הכי טובה שמציעה לך זו ווסטהאם...).

titan is back
10-10-11, 13:53
אתה בטוח בזה? כי בשנה שעברה הייתי עם חטאפה משהו כמו ארבע עונות עד שהתייאשתי (היו הצעות, אבל כשהקבוצה הכי טובה שמציעה לך זו ווסטהאם...).

ארבע עונות? אתה מדלג על משחקים?

_Stav_
10-10-11, 14:15
גם לי הייתה את אותה בעיה עד אתמול וסידרתי אותה תראו מה תעשו..
כנסו למסמכים שלי - FIFA 2012 ואז יש תיקייה שקוראים לה istance0 כנסו אליה ושם יש קובץ שנקרא replay0
תעשה עליו קליק ימני - מאפיינים ותסמן שם קריאה בלבד וזה יכנס..

עכשיו בתוך הפיפא זה בעיה כי אי אפשר לשנות מקשים אז מה שצריך לעשות זה להכנס
לתיקייה של הfifa ואז game ושם יש קובץ שנקרא buttonDataKeyBoardMouse שדרכו אפשר לקבוע את המקשים..

אם אתם רוצים קובץ עם מקשים מוכנים שרק צריך להעביר אותה לתיקייה אז תגידו אני ישלח..

ככה עשיתי ועכשיו עובד לי מעולה..

Bliss
10-10-11, 14:40
זאת הבעיה, שבמסמכים שלי, הקובץ היחיד שיש בתיקיית הפיפא זה "fifasetup" שום דבר אחר. איזה ווינדוס יש לך? יש פה בכלל מישהו עם ווינדוס 7 שהצליח להפעיל את המשחק(פרוץ, כמובן)?

Shearer
10-10-11, 14:58
עשיתי מה שאמרת וזה עבד חלקית, אני נכנס למשחק ורגע לפני שאפשר להתחיל לשחק הוא פשוט נתקע על התמונה של ווין רוני ולא זז.

_Stav_
10-10-11, 15:06
לפני שנכנסת למשחק ניסית גם לשנות את המקשים?

Shearer
10-10-11, 15:08
אני עם ג'ויסטיק למחשב. זה משנה?
אם לא אשמח אם תשלח לי את הקובץ המוכן כבר.

_Stav_
10-10-11, 15:23
הנה http://www.f2h.co.il/ybzerg8ipsk (http://www.f2h.co.il/ybzerg8ipsk)

שים את זה בתיקייה game ואז זה ישאל אותך אם להחליף קבצים תאשר וזה אמור לפעול

ו - bliss
אני לא יודע אין לי ווינדוס 7 אבל תנסה להתקין מחדש ותמחק שם את התיקייה
שים קראק ואז זה אמור להיות לך..

עריכה
Shearer זה לא קשור למקשים לפי מה שהבנתי צריך להוריד איזה קובץ שיסדר את הבעיה הזאת

Lukaku
10-10-11, 15:48
ארבע עונות? אתה מדלג על משחקים?

לא בעיה להשלים 4 עונות.
אני ב- 09 שיחקתי גם כן משהו כמו 3-4 עונות עד שהפכתי ללג'נד בנבחרת, ואחר כך התחלתי קריירה נוספת עם ראול כדי להפוך ללג'נד גם בקבוצה (בגלל שהוא היה כבר בשלב של הקפטן, זה היה מהר יותר).
עשיתי את זה בשביל הטרופיס בסוני, אני זוכר היה גביע אחד ללהיות לג'נד בקבוצה ושני לנבחרת.
וזה עוד בנוסף למנג'ר מוד שעשיתי 4 עונות עם דרבי קאונטי, כשאני משחק כל משחק.

הסיבה היא פשוט שבקושי עבד לי האונליין ב- 09...:grin:
וגם הוא היה דיי מעאפן אז, חוץ ממשחק אחד על אחד היה גם 10 על 10, אבל עם שחקנים אמיתיים (עוד לא היה וירטואל פרו שאפשר לשחק איתו ברשת).

Shearer
10-10-11, 15:52
הנה http://www.f2h.co.il/ybzerg8ipsk (http://www.f2h.co.il/ybzerg8ipsk)

שים את זה בתיקייה game ואז זה ישאל אותך אם להחליף קבצים תאשר וזה אמור לפעול

ו - bliss
אני לא יודע אין לי ווינדוס 7 אבל תנסה להתקין מחדש ותמחק שם את התיקייה
שים קראק ואז זה אמור להיות לך..

עריכה
Shearer זה לא קשור למקשים לפי מה שהבנתי צריך להוריד איזה קובץ שיסדר את הבעיה הזאת
כן יכולתי להבין את זה לבד, אם תמצא את הקובץ המדובר אשמח לשמוע על כך, אני אמשיך לחפש. תודה על העזרה.

Shlomix
10-10-11, 18:17
תגידו, מה EA עשו לחלון ההעברות?!
אצלי בכל חלון יש העברות ב40-50 מיליון פאונד, בכל חלון וחלון.
זה מטורף, אני כבר לא מצליח לעקוב אחרי הסגלים של הקבוצות.

Scouser
10-10-11, 18:25
אצלי בכל חלון העברות מודריץ' עובר באיזה 60 מיליון, סניידר ב68 מיליון לריאל מדריד.

titan is back
10-10-11, 19:38
לא בעיה להשלים 4 עונות.

אבל אחרי 10 ימים מאז יציאת המשחק???

Bliss
10-10-11, 19:57
ניסית להתקין בלי הקראק, לכן פתחתי חשבון אוריג'ין ואני צריך Product Code. איך אפשר להשיג אותו? מישהו יכול לתת לי את שלו? והאם זה באמת מספיק כדי שאני אוכל לשחק?

http://up353.siz.co.il/up1/nzm4qiz0mq0m.png

תודה רבה!

bixente
10-10-11, 20:08
שלום, יש לי בעיה קטנה שאני מקווה שתוכלו ותדעו לענות לי עליה:
קניתי את הפיפא בחנות X ואמרו לי שזה הגרסא האירופאית. בגב האריזה רשום PAL ובאיזור של ה REGION יש את הסימן של הכדור ארץ (או מה שזה לא יהיה) ורשום 4
אתמול קניתי לאחי גם את המשחק בחנות Y וגם שם אמרו שזה הגרסא האירופאית. במקרה הנ"ל רשום בגב האריזה PAL אבל ליד הכדור רשום 2
מה זה 4? מה זה 2?
והאם הם מתחברים לשרת אחר?

Lukaku
10-10-11, 20:10
אבל אחרי 10 ימים מאז יציאת המשחק???

הוא דיבר על פיפא 11

titan is back
10-10-11, 20:14
הוא דיבר על פיפא 11

תודה, כבר התחלתי לשאול את עצמי עם אני משחק בקצב ממש איטי.

dkaro
10-10-11, 23:14
טוב חבר'ה, אחרי התסכול שהוצאתי פה לפני מספר ימים, אני חייב לציין שהשתפרתי חבל"ז. אני בעיקר מנצח, לפעמים בהפרשים גבוהים, והתקדמתי אף בליגות.

כרגע, division 6. מאמין שעוד אתקדם.

מי פה בליגה הגבוהה ביותר?

Mádridistа
11-10-11, 00:22
אין לי מקורי וכל פעם שאני נכנס המשחק עושה לי בערך חצי דקה CHECKING CONNECTION ואחר כך כותב שהשרתים של EA לא זמינים. יש אפשרות לדלג מעל זה?

Lukaku
11-10-11, 02:51
פשש dkaro, ליגה 6... יפה לך.
כמה שעות/ימים לקח לך להשתפר ככה?

אני היום הייתי מתוסכל רצח. התחלתי את היום במנג'ר מוד (אמרתי נתחמם לקראת האונליין), פתיחת עונה בליגה מול סטוק- דקה 79' חטפתי גול נגמר 1-1.
משחק שני מול ברומיץ'- השחקן שלי נפצע על החמש דקות הראשונות (אחר כך התברר ל- 3 חודשים), דקה 90 חטפתי גול, 1-1 (אבל שני הגולים, ובכלל אולי 99% מהגולים שספגתי עד עכשיו, אחרי שעושים לי שעה טיילת ברחבה, זה משגע אותי).

אמרתי כוסעומו המדינה הזאת, יצאתי בלי לשמור בלי כלום,
הלכתי לאונליין- גם כן דקה 70 ומשהו חטפתי גול, אחרי דקה עוד אחד, אפילו לא סיימתי את המשחק ישר סגרתי את הסוני.
אחרי שעה-שתיים חזרתי בכוחות מחודשים, הלכתי לאונליין- הפסדתי 3-0 כשאת הגול הראשון חטפתי דקה 80, שיחקתי משחק נוסף וניצחתי 4-1.
ובינתיים גם פתחתי עם חבר CLUB אז שיחקנו ביחד, החזיר לי את ההנאה קצת.
אני צריך עוד נקודה כדי לעלות לליגה 9 כשנשאר לי עוד משחק אחד.
מאזן כזה עלוב עוד לא היה לי- 3-2-4. 4 הפסדים לא היה לי כל פיפא 09 ו- 10 (אמנם שיחקתי אז באונליין רק משהו כמו 20-30 משחקים, אבל בכל זאת),
ובפיפא 11 גם כן זכור לי בשלב מסוים מאזן של 17-1.

במחשב על פרופשנל ניצחתי על המשחק הראשון בעונה עם וולבס את לאציו 2-0 בקלילות,
בPS3 עם צ'לסי אני בקושי מצליח לגעת בכדור, איך שאני מנסה להתקרב או לתקל ישר הוא נותן מן סיבוב כזה... מזכיר לי את WC ולג'נדרי של שנים קודמות.

Steven Guinan
11-10-11, 07:02
טוב חבר'ה, אחרי התסכול שהוצאתי פה לפני מספר ימים, אני חייב לציין שהשתפרתי חבל"ז. אני בעיקר מנצח, לפעמים בהפרשים גבוהים, והתקדמתי אף בליגות.

כרגע, division 6. מאמין שעוד אתקדם.

מי פה בליגה הגבוהה ביותר?
מה זאת אומרת דיויז'ן 6? איפה? במנג'ר מוד או באונליין?
איך מגיעים בכלל למצב של ליגות כאלה באונליין?

dkaro
11-10-11, 09:16
online. חפש שם באפשרויות המשחק - למעשה זו האופציה היחידית למשחק מדורג (מפגר קצת האמת).

פשש dkaro, ליגה 6... יפה לך.
כמה שעות/ימים לקח לך להשתפר ככה?

מאז הפעם האחרונה שכתבתי פה שאני גרוע.. :)

אם אז כתבתי שהמאזן שלי 10-5-9, והייתי ב-division 9, כרגע המאזן שלי הוא 26-7-12, ואני בליגה 6.

אפשר לומר שמאז התסכול שפרקתי פה קרה אצלי מהפך. המאזן שלי מאז הוא 16-2-3. לא רע..

Chris Smalling
11-10-11, 10:28
אני משחק במחשב, והפיפא די איטי (לא אמורה להיות שום בעיה עם המחשב שלי).

עזרה?

Oleguer 23
11-10-11, 10:43
אני בליגה 7 אבל עברתי לגביע קצת, ואיזה תסכול יותר גדול יכול להיות מלעלות לגמר, להיות בהתקפה של 2 על השוער, אבל מה? עד שהוא מוסר לי השחקן השני כבר נכנס לנבדל(לעזעאזל, לא יכלו לשפר את היציאות לנבדל? במשחק אחד בממוצע יש לי אולי 8 נבדלים). גם כן המסירות האלה, אני מרגיש כאילו אני במגרש הוקי קרח משחק כדורגל, כל מסירה עקומה מאוד, ואני חוטף בגלל זה גולים מטומטמים.

אז אחרי שלא הבקעתי גול, חטפתי כהרגלי שער, ואז בהתקפה שאחרי הגעתי למצב התקפה טוב שהייתי חייב להבקיע ממנו, בקושי הספקתי להיכנס לרחבה והמשחק יצא(!!!) לי, בלי שהאינטרנט התנתק, סתם בלי סיבה, וחטפתי הפסד טכני. יש משהו יותר מסתכל מזה?

נטשתי את האונליין לכמה ימים, כי כמה כבר אפשר לנסות ולחטוף הפסדים בגלל שטויות ועל חוד של גול מטומטם...

והכל בגלל שיטת המסירות החדשה. רבאק, אני רוצה להתמסר בהגנה להעביר זמן ואני לא יכול כי המסירות עקומות(assisted) והיריב חוטף לי.

Scouser
11-10-11, 10:55
אפשר לשחק באונליין עם משחק פרוץ? ואם כן אז איך?

ohayon56
11-10-11, 11:16
אפשר לשחק באונליין עם משחק פרוץ? ואם כן אז איך?

אי אפשר

Lukaku
11-10-11, 13:37
אני בליגה 7 אבל עברתי לגביע קצת, ואיזה תסכול יותר גדול יכול להיות מלעלות לגמר, להיות בהתקפה של 2 על השוער, אבל מה? עד שהוא מוסר לי השחקן השני כבר נכנס לנבדל(לעזעאזל, לא יכלו לשפר את היציאות לנבדל? במשחק אחד בממוצע יש לי אולי 8 נבדלים). גם כן המסירות האלה, אני מרגיש כאילו אני במגרש הוקי קרח משחק כדורגל, כל מסירה עקומה מאוד, ואני חוטף בגלל זה גולים מטומטמים.

אז אחרי שלא הבקעתי גול, חטפתי כהרגלי שער, ואז בהתקפה שאחרי הגעתי למצב התקפה טוב שהייתי חייב להבקיע ממנו, בקושי הספקתי להיכנס לרחבה והמשחק יצא(!!!) לי, בלי שהאינטרנט התנתק, סתם בלי סיבה, וחטפתי הפסד טכני. יש משהו יותר מסתכל מזה?

נטשתי את האונליין לכמה ימים, כי כמה כבר אפשר לנסות ולחטוף הפסדים בגלל שטויות ועל חוד של גול מטומטם...

והכל בגלל שיטת המסירות החדשה. רבאק, אני רוצה להתמסר בהגנה להעביר זמן ואני לא יכול כי המסירות עקומות(assisted) והיריב חוטף לי.

המסירות זה משהו שהם שינו שנה שעברה או לפני שנתיים, הם קראו לזה- ping pong passing שהרבה שחקנים היו עושים-
מסירות בנגיעה אחת עם דיוק מושלם, היה אפשר ככה להתמסר מהרחבה שלך עד ליריב.
בכוונה הם עשו שבנגיעה אחת (במיוחד אצל בלמים שיכולת המסירה לא הכי גבוהה) יהיה יותר קשה לשמור על דיוק.

הקטע עם המסירות בהתקפה שלך אני חושב זה עניין של האונליין פשוט, תמיד שם יש דיליי בין הזמן שאתה לוחץ עד שזה מתבצע.
בגלל זה בשבילי לשחק באונליין זה מתיש, אובר מאמץ:grin:

אני בגביע אגב עפתי בחצי גמר, אחרי שהעפתי אותם כבר בשמינית:tongue:
שיחקתי כבר משהו כמו 15, פעם אחת הזה מולי בחר באיירן מינכן, פעמיים ברזיל, וכל השאר ריאל-בארסה. הא וגם היה פעמיים נבחרת ספרד, שזה יותר גרוע- ריאל+בארסה.
חאלס!

NowFooty
11-10-11, 14:42
תגידו יכול להיות שיש הבדל בין הגרסאות של הפיפא?
אני רכשתי את גרסאת ה-PAL לאקסבוקס ויצא לי גם לשחק אצל חבר שלי
שהוא הוריד את המשחק לאקסבוקס אבל כנראה זאת גרסא שונה.
כי גם ההרכבים המוכנים היו שונים, האוברולים של השחקנים, ולי למשל יש את השדרן הערבי והאנגלי
ולו יש שדרן אנגלי, צרפתי ועוד אחד שלא זכור לי.

בקיצור ההבדל שהכי הציק לי זה שאצלו המשחק הרבה יותר איטי ומציאותי, בדיוק כמו שהיה בדמו.
ואצלי שמתי לב שהמשחק הרבה יותר מהיר, ניסיתי להתעסק שם בהגדרות ולהוריד את המהירות
אבל זה עדיין לא זה. אצלו אני נהנה לשחק הרבה יותר מאשר אצלי :sad:

Shlomix
11-10-11, 15:14
סופסוף אני מתחיל להשתפר ולקלוט את העניין של הדריבלים, במיוחד אחרי שקניתי את עדן האזארד. שחקן על!!! מפרפר את כולם חופשי.
אבל עדיין, אני משחק גרוע יחסית למשחקים הקודמים, משחק מאוד מאוד לאט ומתקשה לחדור הגנות. אני יודע שEA בנו את המשחק כדי שיהיה יותר מחושב, איטי וריאליסטי, אבל זה מוגזם לדעתי, יש מצבים שאני פשוט מתמסר יותר מ30 מסירות בפתח הרחבה רק כי אין מספיק שחקנים שעושים תנועה לעומק או שההגנה חזקה וחכמה להפליא. אני לא יודע אם זה אני שפשוט לא יודע איך לחדור או שהמשחק בנוי ככה.

אגב, שמתי לב שהרבה יותר כיף לשחק מול קבוצות גדולות, פשוט תענוג. משחק קצבי ושוטף, מסירות קצרות לעומק שעוברות כל הגנה, דריבלים, בעיטות מרחוק ומה לא. אה, גם העובדה שאני מביס בקלילות יחסית כל קבוצה גדולה עוזרת :grin:

Steven Guinan
11-10-11, 16:19
גם אני יכול להתקע ככה, מלא מסירות ובסוף לא יוצא כלום כי באמת אין תנועה לרחבה.
לפי דעתי זה משהו שאפשר לשנות, אני משחק ברמה פרופשנל כרגע עם צ'לטנהאם טאון מהליגה הרביעית (league two) בקריירה, הצלחתי לעשות בליגה פתיחת עונה מדהימה של איזה 12-13 משחקים ללא הפסד,לא מעט תיקו, אבל עדיין זה משהו שאני לא יודע אם המועדון הקטנטן הזה חווה אי פעם גם בליגה הזאת למרות שהם עלו ב2006 וגם השנה יש להם קבוצה לא רעה בינתיים טפו טפו..
בגביע הליגה הגעתי לסיבוב 3 שזה לא רע בכלל בשביל מועדון כזה צנוע,הפסדתי לרדינג 3-0.. אני מקוה שאני אצליח לעלות ליגה, אולי תהיה הפתעה..
בינתיים עוד לא התעסקתי בכלל עם ההעברות כי לא היה לי תקציב אז אין לי מושג איך זה הולך, אבל כל שאר הדברים דווקא נחמדים,לא רע בכלל.

Oleguer 23
11-10-11, 16:42
מה שמעצבן בעניין עם האופסייד זה לא רק הדיליי המרגיז במסירה(שבגללו פספסתי ניצחונות בדקה ה90 מלא פעמים), אני מנסה למסור אבל אני רואה 80 שחקנים בנבדל ועד שהם יוצאים מנבדל אני כבר מאבד את הכדור. אי אפשר ליצור מצבים ככה, מסירות שבקלות היו יכולות להגיע לשחקן שלא בנבדל ולהיכנס לשער מתבזבזות.

אבל הדבר הכי מעצבן עם המסירות קרה לי היום. הכדור חזר אחורה ולחץ את הבלם שלי שחקן, ואני מנסה למסור אבל במקום למסור נורמלי הוא רק נוגע בכדור, היריב חטף ומול השוער הוא הבקיע. חוץ מזה, יש מקש נורמלי להדיפה? כל פעם שאני לוחץ על A או D זה מפעיל לא רק את השוער, אלא מתקל עם הבלמים, וככה זה נותן ליריב פנדל בלי שרציתי בכלל.

אגב, הקונטיין ברשת מרגיז. לא משנה כמה אני עושה נכון, תמיד היריב ידע למסור לשחקן פנוי, ולא משנה כמה אני אלחץ על חטיפה, הוא לא יחטוף.

dkaro
12-10-11, 13:33
בליגות המדורגות, יש לי סימן על המד של כמות הנקודות שאני צריך בשביל להישאר בליגה, עוד סימן בשביל כמות הנקודות בשביל לעלות ליגה, ועוד פס כחול מקווקו שהם קוראים לו: projected. מישהו יודע מה הכוונה?

Oleguer 23
12-10-11, 13:36
אני חושב שזה אם אתה משלים מאזן מושלם בלי איבודי נקודות. כמעט הצלחתי להגיע לזה בליגה 7, רק שזה היה חייב לצאת לי.

אם כבר ממשיכים בדברים המתסכלים, מישהו יודע איך משתקים מקשים במקלדת? בדיוק כשאני בא לכבוש שער שיעלה אותי ליגה, במקום ללחוץ על Z האצבע שלי החליקה למקש ההתחל וזה מזער את המשחק, מה שכמובן הפסיד לי את המשחק.
יש אפשרות לזה? חוץ מההתחל, תמיד אם אני רוצה ללחוץ על מקש כמו ESC זה לוחץ לי על אחד מהמקשים הצדדים, כמו מחשבון/אינטרנט. זה מאוד יעזור אם אני אדע איך לבטל מקשים.

dkaro
12-10-11, 15:00
זה לא, מס' הנקודות הנדרש לפס הזה משתנה לי אחרי כל משחק (אני מניח בהתאם לתוצאה שלי באותו המשחק).

Liraninho
12-10-11, 16:48
אני כמעט בטוח שזה מספר הנקודות שחסר לך כדי להשיג את המטרה. אם אתה עדיין יכול באותה עונה לעלות ליגה אז הוא אומר לך כמה נקודות אתה עוד צריך כדי לעלות ואם איבדת סיכוי, אז כמה נקודות אתה צריך כדי להישאר.

עליתי עכשיו לליגה השמינית דווקא אחרי שני משחקים שבהם לקחתי את ברצלונה ב'. המשחק אדיר והכל, אבל באונליין עושה רושם שזה הפך למשחק של התקפות, קשה מאוד לעשות הגנה, והשיטה הזאת קצת החזירה את מסירות ה"פינג פונג" (שחקן מוסר עם השוער לבלם, לקשר, לחלוץ בלי לעצור) משנים קודמות, שזה די מעאפן.

בכלל המהירות של שחקנים מסויימים היא פסיכית, אין לי בעיה שמסי ורונאלדו יהיו כאלה מהירים, אבל לא הגיוני בעליל שוויין רוני יהיה אוסיין בולט. כן, הוא פיזי ובריצת כתף לכתף שיהיה לו יתרון מול רוב השחקנים, אבל עשו אותו הרבה יותר מהיר ממה שצריך.

בגלל זה חשבתי לשחק עם קבוצה חלשה יותר, כי אז הוא מחפש לך יריב שמשחק באותה ליגה שאתה וגם כזה שמשחק עם קבוצה באותה רמה (מבחינת כוכבים). אז לקחתי את ברצלונה ב' (אגב, בסגל שלה יש לא מעט שחקני נוער, זה נחמד, לאוהדי בארסה) ונהניתי מכל רגע, ככה לא קורה מצב ששחקן לוקח את הכדור באגף, מתחיל ספרינט ואתה כבר מחכה לראות עם השוער יעצור אותו או לא. כאן צריך יותר לחשוב, לתכנן מהלכים. ממליץ לכם לנסות לקחת קבוצה חלשה.

-Dor-
12-10-11, 17:05
אני לא יודע עד כמה הקונסולות שונות מהPC, אבל אחרי כמה עשרות משחקים בגרסת המחשב אני יכול להגיד שהפיפא הזה הוא בהחלט אוברייטד. אין שום אתגר במשחקים מול המחשב, המשחק רובוטי לגמריי, יש חוסר פרופורציה מזעזע בעוצמה של פסים/בעיטות (פחות מהכי חזק זה כמעט חסר תועלת), בקיצור - לא מבין את ההייפ הגדול. משחק נחמד ולא יותר מזה, שום יתרון משמעותי מידי לעומת PES.

Liraninho
12-10-11, 17:26
אין שום אתגר במשחקים מול המחשב
אולי זה במחשב, ב-PS3 אני משחק על פרופשנל, בד"כ מנצח ולפעמים מפסיד. זה קשה הרבה יותר מאשר בשנים עברו. ואני אחד שהיה מביס בקלות בלג'נדרי.

המשחק רובוטי לגמריי
כמו שכתבתי אז למוניס. להגיד שה-FIFA רובוטי כשרואים את הזוועות שייצרו האנימטורים של קונאמי, זה מגוחך. האנימציה לא ברמת סרטים, אבל היא ממש לא רובוטית.

יש חוסר פרופורציה מזעזע בעוצמה של פסים/בעיטות (פחות מהכי חזק זה כמעט חסר תועלת)
תלוי לאיזה מרחק. אם אתה מוסר לשחקן קרוב, אין צורך ללחוץ הרבה. אם לשחקן רחוק, צריך יותר עוצמה במסירה (כמו....ממממ...במציאות). בעיטות? כבר קרה לי לא פעם ולא פעמיים שהבקעתי שערים עם בעיטות שטוחות ומדוייקות (ולאו דווקא חזקות) לפינות מאיזור קו הרחבה כשלא לחצתי אפילו קרוב להכי חזק.

לא מבין את ההייפ הגדול. משחק נחמד ולא יותר מזה, שום יתרון משמעותי מידי לעומת PES.
אם אתה כבר מתעקש על יתרון - האונליין. ויש עוד כל-כך הרבה יתרונות.

בקיצור, שחק ב-PS3.

Lukaku
12-10-11, 17:56
כן במחשב כמו שרשמתי כבר הפרופשנל יותר קל מבקונסולות האחרות.
בכל מה שקשור להתקפות היריב, הפרופשנל בPS3 מזכיר לי WC ולג'נדרי בשנים קודמות, שאיך שאתה בא להתקרב לשחקן הוא ישר מסתובב ובורח.

יש הבדל ענק בין הפרופשנל לסמי-פרו (מי שעושה את הצ'אלנג'ים יודע).

chelsea777
13-10-11, 09:32
רק אני שמתי לב שפיפא 12 לאייפון 4 זו חווית כדורגל ענקית? מדובר שם על גרפיקה ואיכות משחק שמזכירה את פיפא 09 לPSP. פשוט משחק ענק. הוא לא סתם שוקל ג'יגה. ללא ספק אוכל את כל הPES והRF שיצא לאייפון. משחק ענק.

manunited19
13-10-11, 16:23
המשחק לא עובד לי...הוא קורס במסך ה-WELCOME ואין לי גיימפאד (רק עכבר אלחוטי שאפילו אותו ניסיתי לנתק) ושיניתי את ה-replay0 לקריאה בלבד. עדיין לא עובד. מה זה? אפילו ניסיתי להתקין מחדש. אני מת לשחק.

GarethBale
13-10-11, 16:36
אז אתמול הגעתי מהצבא וישר התחלתי לשחק בפיפא שכל כך חיכיתי לה. משחק מעולה, מאתגר ומאוד קשה, שזה מצויין לדעתי. בהתחלה הרגשתי גיבור ושיחקתי על וורלד קלאס ובסופר קופה כשהייתי עם ריאל במצטבר הפסדתי 10-1 לברצלונה, אבל עכשיו אני על פרופשיונל ואני לאט לאט מתרגל.

בכל מקרה, יש כמה דברים שעדיין לא מסתדרים לי:
לא הצלחתי לשחק ברשת למרות ששמתי את הקוד. אין לי מושג מה צריך לעשות ויש כל מיניי בקשות שאני לא מצליח להבין. תעזרו חבר'ה!
דבר שני, איך אני עושה את כל המשימות השבועיות האלו? למשל עכשיו יש את המשימה לנצח עם פורטוגל את דנמרק כשאתה בפיגור 2-0. הכוונה איך אני מגיע לזה!

-Dor-
13-10-11, 16:45
אולי זה במחשב, ב-PS3 אני משחק על פרופשנל, בד"כ מנצח ולפעמים מפסיד. זה קשה הרבה יותר מאשר בשנים עברו. ואני אחד שהיה מביס בקלות בלג'נדרי.

כמו שכתבתי אז למוניס. להגיד שה-FIFA רובוטי כשרואים את הזוועות שייצרו האנימטורים של קונאמי, זה מגוחך. האנימציה לא ברמת סרטים, אבל היא ממש לא רובוטית.

תלוי לאיזה מרחק. אם אתה מוסר לשחקן קרוב, אין צורך ללחוץ הרבה. אם לשחקן רחוק, צריך יותר עוצמה במסירה (כמו....ממממ...במציאות). בעיטות? כבר קרה לי לא פעם ולא פעמיים שהבקעתי שערים עם בעיטות שטוחות ומדוייקות (ולאו דווקא חזקות) לפינות מאיזור קו הרחבה כשלא לחצתי אפילו קרוב להכי חזק.

אם אתה כבר מתעקש על יתרון - האונליין. ויש עוד כל-כך הרבה יתרונות.

בקיצור, שחק ב-PS3.
אם אתה מבטיח לממן לי את הPS3 :) וברצינות, זה לא משנה אם אני יעבור לקונסולות, גרסת המחשב תשאר בינונית להחריד. כל מהלך פשוט קשה לבצע שם ולא בגלל שהמחשב טוב אלא פשוט השחקנים מסורבלים ומגושמים, הכל רובוטי כזה ולא נוח. הגרפיקה טובה אבל זה כבר מזמן הפסיק להיות מדד לאיכות של משחק בשבילי. הפיפא הזה גורם לי להעריך את הפרו שעכשיו כשאני מסתכל על זה הוא טוב בהרבה מהפיפא במשחקיות :\ מה שאני כן יכול לזקוף לזכות פיפא זה הנוחות בתפריטים, למשל במצב קריירה. בפרו כל דבר לוקח הרבה זמן (יחסית), אבל מה שכן - שם הרבה יותר נוח לשנות מערכים ולערוך הרכבים.

F. Hierro
13-10-11, 17:12
החוויה תישאר אותה חוויה אם אני אשחק עם מקלדת?

NowFooty
13-10-11, 18:01
ממש לא, אני יצאתי עם מקלדת שבורה אחרי ששיחקתי פיפא במחשב.
תקנה ג'ויסטיק שאפשר לחבר אותו למחשב.

F. Hierro
13-10-11, 18:32
מה זאת אומרת מקלדת שבורה? זה שאתה מתעצבן שאתה מפסיד לא אומר שאני אתעצבן שאני אפסיד.

manunited19
13-10-11, 18:43
המשחק לא עובד לי...הוא קורס במסך ה-WELCOME ואין לי גיימפאד (רק עכבר אלחוטי שאפילו אותו ניסיתי לנתק) ושיניתי את ה-replay0 לקריאה בלבד. עדיין לא עובד. מה זה? אפילו ניסיתי להתקין מחדש. אני מת לשחק.
עכשיו שמתי לב למשהו הזוי. כשאני לוחץ הרבה על המקלדת, זה יקרוס. אם אני אלחץ מעט, זה לא. יענו בזמן משחק כשצריך ללחוץ הרבה ומהר, זה פשוט לא מחזיק. מה נסגר עם השטות הזאת?

dkaro
13-10-11, 19:33
אני כמעט בטוח שזה מספר הנקודות שחסר לך כדי להשיג את המטרה. אם אתה עדיין יכול באותה עונה לעלות ליגה אז הוא אומר לך כמה נקודות אתה עוד צריך כדי לעלות ואם איבדת סיכוי, אז כמה נקודות אתה צריך כדי להישאר.

גם זה לא. יש פעמים שהוא אומר שזה לא ידוע, או כל מיני דברים כאלה.

ההשערה שלי כרגע עומדת על הערכה שלו לאן שאני מסוגל להגיע. מעין ציפיה שלו ממני.

Lukaku
13-10-11, 20:32
גם זה לא. יש פעמים שהוא אומר שזה לא ידוע, או כל מיני דברים כאלה.

ההשערה שלי כרגע עומדת על הערכה שלו לאן שאני מסוגל להגיע. מאין ציפיה שלו ממני.

כן גם לדעתי זאת הערכה.
אם תשים לב גם השדרנים מדברים לפי זה, אני למשל את הליגה התשיעית התחלתי היום עם שני הפסדים ותוצאת תיקו בשלושת המשחקים הראשונים, הקו הכחול היה באיזור הירידה והשדרנים התחילו לדבר על כך שאם אני אמשיך כך אני ארד.
במשחק הרביעי ניצחתי 4-0 עם נאפולי והם אמרו 'אם הם ישחקו כך הם ישארו בליגה' והקו הכחול באיזור ההישארות.

איזה יום נאחס זה היה.
פתחתי את העונה עם סנטוס, נגד שאלקה. כל המשחק אני יושב לו על השער, הוא אפילו קיבל אדום במחצית השנייה. הסטטיסטיקה בסוף: 12(8) בעיטות שלי, 1(0) שלו. הוא ניצח 1-0.
משחק שני סנטוס נגד וולפסבורג, פה כבר היה יריב יותר קשה, במחצית הובלתי 1-0 כשבעטתי 2 בעיטות לשער, והוא עם 6 בעיטות. הוא ישב לי הרבה על השער, דקה 90 כבש.
במקום 6 נקודות נשארתי עם 1.
משחק שלישי חוף השנהב נגד אורוגוואי, על ההתחלה התנתק לי. עוד 3 נק' הלכו לפח.
בסוף התפוצצתי עם נאפולי על דורטמונד 4-0, 17 בעיטות, 0 שלו.

מה שכן הרבה יותר כיף לשחק עם קבוצות 4 וחצי כוכבים ומטה מאשר עם 5.

Liraninho
13-10-11, 20:52
מה שכן הרבה יותר כיף לשחק עם קבוצות 4 וחצי כוכבים ומטה מאשר עם 5.
כן, גם אני התחלתי לשחק עם קבוצות חלשות יותר (3 כוכבים) כי עם בארסה, ריאל, יונייטד וכל אלה, האונליין בינתיים מעצבן. לוקח כדור באגף ומתחיל לרוץ, זה משחק של מהירות. הגנות זה בגדר המלצה וזה מבאס.

כשאתה לוקח 4 וחצי כוכבים, הוא לא מפגיש אותך לעולם עם 5 כוכבים?

אגב, עוד מישהו מסתבך עם הרמות מהאגף? אצלי שמתי את ה-CROSS על SEMI (כי ככה שיחקתי ב-FIFA 11), אבל אני לא מסתדר עם זה. במשחק הקודם היית צריך לכוון טיפה לפני השחקן שאתה מוסר אליו, ברגע ההרמה, אבל עכשיו כל כדור כזה הולך לידיים של השוער או החוצה. אם אני מכוון טיפה אחורה, הכדור בכלל הולך אחורה מדי, מחוץ לרחבה. הרמות אחרות באמצע המגרש או מאגף לאגף דווקא יוצא לי טוב.

Liraninho
13-10-11, 22:32
לא ייאמן, קרה לי עכשיו הדבר הכי מצחיק מאז שאני משחק FIFA.

התחלתי משחק רשת, לקחתי את רומא והייתי מול ליון. הייתי הרבה יותר טוב, הובלתי 0:2, הוא צימק ל-2:1, הבקעתי את השלישי ושמרתי על היתרון. ממש בדקה ה-90 יצאתי להתקפה מתפרצת, עשיתי דאבל-פס בין בוז'אן לטוטי, עברתי את הבלם האחרון שלו ורצתי עם בוז'אן לאחד-על-אחד מול השוער.

ואז מה קרה? אז לבוז'אן נתפס השריר! באמצע ההתקפה! הייתי בשוק, התחלתי לצחוק ועד שהבנתי מה קרה, ניסיתי ללחוץ על מסירה אבל גם את זה הוא לא יכול היה לעשות, הלכה ההתקפה ונגמר המשחק.

ראיתי את הסרטון שיצא לפני המשחק של מסי נפצע באמצע ההתקפה, אבל עדיין זה היה מצחיק מאוד.

Oleguer 23
13-10-11, 22:55
אני חושב שבמחשב אין פציעות כאלה באונליין! לא נתקלתי עד עכשיו לא בנגיעת יד ולא בפציעות.

ככל שעוברים הימים, בכל יום אני מופתע כמה שאני מתעצבן מהדברים הקטנים שוב ושוב. אני הייתי צריך ניצחון במשחק האחרון כדי לעלות לליגה החמישית, אבל תמיד יש את המשחק אני מגיע למלא מצבים של שער, אבל תמיד זה נהרס. והכל בגלל המסירות והנבדלים.
יש מסירות פשוטות של שחקן קרוב, שבמקום למסור נורמלי(השחקן עומד לידו ומולו!), הוא מוסר את הכדור לחלק אחר של המגרש, שמסתיים בחטיפה וגול. במצב ברחבה במקום למסור נורמלי, השחקן שמקבל את הכדור בורח מהכדור או מסתבך איתו ואז אני מאבד.
האופסייד פשוט מרגיז, שחקנים שלי רצים לעומק קו הנבדל, ממש רצים כדי להיות בנבדל, ואפילו לא חוזרים, כאילו רבאק, זה בחיים לא היה קורה במציאות!

אלה דברים מעצבנים שאני יודע שלצ'אבי ומסי למשל בחיים זה לא היה קורה במציאות. מצד שני, פעם שלישית ברציפות שאני נשאר ליגה ונכשל לעלות. בפעמיים הקודמות הצלחתי לעלות, עכשיו אני מקווה גם. הליגה השישית קשה כמו השביעית, רק שפה קשה למצוא יריב שיעשה טעויות. מה שכן אפשר למצוא, זה יריב שסופג שער ראשון אחרי 15 דקות ופורש ישר. מה שנדיר למצוא, זה יריב שמוביל עליך 2-0 במחצית ולנצח אותו 4-2 בסיום, בליגה שישית.

אגב, אני היחיד שיותר קל לו לתקוף שמאלה מאשר ימינה? בעיקר במשחקי בית.

Krasic
13-10-11, 23:02
לא ייאמן, קרה לי עכשיו הדבר הכי מצחיק מאז שאני משחק FIFA.

התחלתי משחק רשת, לקחתי את רומא והייתי מול ליון. הייתי הרבה יותר טוב, הובלתי 0:2, הוא צימק ל-2:1, הבקעתי את השלישי ושמרתי על היתרון. ממש בדקה ה-90 יצאתי להתקפה מתפרצת, עשיתי דאבל-פס בין בוז'אן לטוטי, עברתי את הבלם האחרון שלו ורצתי עם בוז'אן לאחד-על-אחד מול השוער.

ואז מה קרה? אז לבוז'אן נתפס השריר! באמצע ההתקפה! הייתי בשוק, התחלתי לצחוק ועד שהבנתי מה קרה, ניסיתי ללחוץ על מסירה אבל גם את זה הוא לא יכול היה לעשות, הלכה ההתקפה ונגמר המשחק.

ראיתי את הסרטון שיצא לפני המשחק של מסי נפצע באמצע ההתקפה, אבל עדיין זה היה מצחיק מאוד.
תקישב אחי זה ידוע קורה לי כל משחק לשחקן האפס שלי

מסי 10
14-10-11, 00:15
מה זה הליגות שאתם מדברים? זה באונליין?

Liraninho
14-10-11, 00:29
כן.

Mádridistа
14-10-11, 00:41
אונליין זה רק למקורי?

dkaro
14-10-11, 01:32
כמובן.

Lukaku
14-10-11, 01:41
כשאתה לוקח 4 וחצי כוכבים, הוא לא מפגיש אותך לעולם עם 5 כוכבים?

אגב, עוד מישהו מסתבך עם הרמות מהאגף? אצלי שמתי את ה-CROSS על SEMI (כי ככה שיחקתי ב-FIFA 11), אבל אני לא מסתדר עם זה. במשחק הקודם היית צריך לכוון טיפה לפני השחקן שאתה מוסר אליו, ברגע ההרמה, אבל עכשיו כל כדור כזה הולך לידיים של השוער או החוצה. אם אני מכוון טיפה אחורה, הכדור בכלל הולך אחורה מדי, מחוץ לרחבה. הרמות אחרות באמצע המגרש או מאגף לאגף דווקא יוצא לי טוב.

אני מאמין שזה תמיד ימצא לך יריב עם קבוצה בעלת מספר כוכבים זהה.
תחשוב על הפעמים בהם אתה היית קבוצה של 5 כוכבים- פגשת מישהו עם 4 וחצי? לא נראה לי.

בקשר להרמות- במשחק-שניים הראשונים באונליין לא הבנתי למה ההרמות יוצאות לי כל כך עקומות, זה פשוט העיף לי את הכדור לכיוון בו רצתי.
אחר כך שמתי לב שזה היה על SEMI (לא יודע אם כברירת מחדל או שבלי לשים לב שיניתי).
אם זה הסמי אני לא רוצה לדעת מה זה ה-ידני.

לי קרה פעם אחת ה- SELF INJURY, לשחקן שלי באמצע משחק אונליין בקלאב. למזלי הוא התאושש מזה.
אני רואה שהרבה מתלוננים פה על פציעות של ה- VP שלהם, מוזר זה אף פעם לא היה ככה.
גם לי הוא כבר נפצע בנוסף למתיחה עוד פעם.

DONT MESS WITH THE TORESS (דיימ זה חרוז)
y6bl2WvieOo

dkaro
14-10-11, 10:21
האוריג'ין שלי כרגע מתקין לי עדכון למשחק.

מישהו יודע לתת פרטים לגבי העדכון?

Krasic
14-10-11, 11:44
DONT MESS WITH THE TORESS (דיימ זה חרוז)
y6bl2WvieOo

פיקה עף כאילו טורס הוא מר עולם שזורק את מסי

F. Hierro
14-10-11, 13:46
הורדתי את המשחק מהורדות נט. מה אני אמור לעשות עכשיו? פשוט לחלץ את המשחק? אחרי שאני מחלץ אותו, אני יכול למחוק את כל קבצי הRAR?

Lukaku
14-10-11, 14:54
לחלץ את החלק הראשון של הRAR (שיחלץ את כולם), אחר כך יהיו לך עוד חלקים לחלץ,
ואז קובץ IMG לצרוב בדיימון טולס.

אין בעיה למחוק אחר כך את הRAR. במיוחד אם אתה שומר את ה- IMG, הרי זה בסופו של דבר מה שמכילים כל הרארים.

F. Hierro
14-10-11, 16:44
חילצתי בפעם השנייה ואין לי שום קובץ IMG. יש לידו מין סימן של מסך עם סימן קריאה? ומה זה לצרוב בדיימון טולס?

TikiTaka
14-10-11, 16:57
מה זה הסמלים/אייקונים האלה ליד השמות?