PDA

צפה בגרסא המלאה : FIFA 12 :: הדיון הרשמי

עמודים : 1 [2] 3 4 5 6

Oleguer 23
16-09-11, 17:27
אני משנה את הcontrollers, משחק עם הassisted והmanual, וברגע שאני יוצא ובא לשנות הכל שוב אני רואה שזה בכלל לא השתנה. בקיצור, נראה לי שבדמו הם עשו שאי אפשר לשנות את זה בכלל. אני משנה את זה לפני המשחק ובמהלכו, אבל אני לא מרגיש הבדל ואז כשאני בא לשנות שוב אני רואה שזה בכלל לא שונה, כאילו אין אופצית שמירה.

מישהו הצליח עם זה?

שי
16-09-11, 17:53
שי, זה לא מרגיש לך קצת PES? התנועות ממש נראות רובוטיות יחסים לשנים קודמות.

מרגיש לי רובוטי (מאוד) בעיקר בבעיטות מהמקום. התנועה לדעתי טובה מאוד, השחקנים מרגישים "כבדים יותר" בגלל המנוע הפיזיקלי החדש. נתרגל.

Lukaku
16-09-11, 18:34
אני מקווה שעד המשחק המלא יסדרו קצת את האימפקט אנג'יין, יותר מידי פאקים יש בו.
שחקנים נופלים אחד על השני ונתקעים שעה, שחקנים עפים בנפילות מוגזמות נגד חוקי הפיזיקה, ויש עוד מלא קטעים שלמזלי עוד לא נתקלתי בהם בעצמי אבל הם כבר מופיעים ביוטיוב.

אולי הסגלים הלא מעודכנים רומזים על זה שהדמו היה גמור כבר מזמן? נותן תקווה לשינויים.

bixente
16-09-11, 19:42
ככל שאני משחק יותר אני פשוט חושב שהמשחק מצויין, הכל פשוט מרגיש כיף וטוב מאוד לדבר קטן אחד - התנועה
התנועה והתמיכה באגפים טובה אבל התנועה עדיין חסרה שיפור גדול ולא קרובה לזו של 2010.
הלוואי שישפרו את זה עד המשחק המלא אך לא מאמין בכך.
גם ככה המשחק מעולה אבל התנועה מבאסת קצת

il Diavolo
16-09-11, 20:27
מישהו יודע איך אפשר לעצור פנדלים?
ראיתי ביוטיוב מדריך לתרגילים וראיתי שם את התרגיל של ברגקאמפ. מישהו יכול להסביר לי איך אני עושה אותו?

bixente
16-09-11, 21:35
ראיתי ביוטיוב מדריך לתרגילים וראיתי שם את התרגיל של ברגקאמפ. מישהו יכול להסביר לי איך אני עושה אותו?
תשתף אותנו בסרטון, נשמע מעניין

il Diavolo
16-09-11, 21:39
בבקשה:

http://www.youtube.com/watch?v=gxfHZz6oAh0

GarethBale
16-09-11, 22:06
מישהו פה כבר הזמין את המשחק ל-PS3? אם כן, כמה ומאיפה?

matanmo
16-09-11, 22:13
פנדלים אתה עוצר עם הסטיק הימני, של התרגילים(אם זה במקלדת אז סביר להניח שבמספרים בצד המקלדת לפי החיצים).

West
16-09-11, 22:54
רק לי זה לא עובד?

את פיפא 11 מחקתי מזמן, הורדתי את זה, התקנתי וכל פעם שאני מפעיל, המשחק מתחיל לעלות ואז אחרי 2-3 שניות נסגר ???

Oleguer 23
16-09-11, 23:27
מחקת ידנית או דרך הautorun?

Nati814
17-09-11, 03:43
אני מעוניין לרכוש את המשחק לסוני. האם האתר zavvi הזול והבטוח ביותר שקיים?

TikiTaka
17-09-11, 09:13
במלא יהיה אפשר לשחק עם הג'ויסטיק נכון?

רועי.א
17-09-11, 12:50
אני בינתיים לא מתלהב כל כך. את החלק ההגנתי הבנתי, תזמון תיקולים וכאלה.

בחלק ההתקפי אני תקוע. קשה לעבור עם מהירות., הדאבל פס לא עובד כמעט, הרבה פעמים הייתי חותך למרכז עם L1 ועכשיו השחקנים מגיבים לאט מאוד. רוב הניסיונות לחתוך למרכז נגמרים באיבוד כדור. אני מוסר עד שאני רואה פרצה ומבקיע.

yarin 666
17-09-11, 16:47
אני לא מצליח להכניס פנדלים במחשב, על איזה צבע הסמן צריך להיות כדי להכניס?

matanmo
17-09-11, 16:51
אתה צריך שהוא יהיה על הירוק, אבל כל עוד העוצמה יותר מדי חזקה אתה תחטיא, גם עם כיוון הבעיטה צריך עדינות, אם תלחץ לחיצה ארוכה תחטיא.

Tim_Duncan
17-09-11, 17:58
הקאץ' הוא גם שאסור להחזיק את הכיוון הרצוי עד שהוא בועט ואחרי, אלא ללחוץ על הבעיטה (בירוק כמובן) ואז לשנייה-שתיים על הכיוון.

TikiTaka
17-09-11, 19:59
איך עושים דאבל פאס?

Liraninho
17-09-11, 20:30
איך עושים דאבל פאס?
אתה ב-PS3? אם כן, ברגע שאתה מוסר, תלחץ L1 (נדמה לי) במקביל ואז השחקן שמסר ראשון, יעשה תנועה קדימה. אם אתה לא, פשוט תלחץ על כפתור "שליחת שחקן" במקביל ללחיצה על מסירה. אצלי זה כבר באוטומט וכמעט כל פעם שאני מוסר, אני לוחץ על הכפתור הזה (ב-90% מהמקרים, רק כשאני מתחיל התקפה עם הבלמים, אני לא עושה את זה כדי לא להפקיר את מרכז ההגנה) ואז מה שקורה, זה שכל שחקן שמסר, ישר עושה תנועה קדימה. זה גם משפר את האספקט הזה למי שלא אוהב את תנועת השחקנים ש-EA עשו.
________

מישהו מצליח לקלוט את עניין הלחץ בהגנה החדשה? הכוונה לכפתור הזה שאתה לוחץ עליו ואז השחקן שלך רץ אחרי השחקן היריב שעם הכדור, בלי קשר לאיזה כיוון אתה לוחץ. אני עוד לא מסתדר עם ההגנה החדשה, אבל הכפתור הזה נראה לי דבילי ולא שמיש בעליל. אם כבר, הוא גורם ליותר חורים באיזור ההגנה. כרגע אני משתמש קצת ב-Jockey, ספיד כשצריך, דאבל-אפ מדי פעם ובעיקר מנסה להתקרב ידנית לשחקן היריב ואז לתקל אותו.

Lukaku
17-09-11, 22:25
מישהו מצליח לקלוט את עניין הלחץ בהגנה החדשה? הכוונה לכפתור הזה שאתה לוחץ עליו ואז השחקן שלך רץ אחרי השחקן היריב שעם הכדור, בלי קשר לאיזה כיוון אתה לוחץ. אני עוד לא מסתדר עם ההגנה החדשה, אבל הכפתור הזה נראה לי דבילי ולא שמיש בעליל. אם כבר, הוא גורם ליותר חורים באיזור ההגנה. כרגע אני משתמש קצת ב-Jockey, ספיד כשצריך, דאבל-אפ מדי פעם ובעיקר מנסה להתקרב ידנית לשחקן היריב ואז לתקל אותו.

אתה מדבר על ה- X?
לי זה נראה בדיוק כמו ה- L2+X שהיה עד עכשיו (Jockey שעוקב אוטומטית, ואז ברגע המתאים משחררים את ה- L2 וזה תוקף את השחקן, מה ש-X לבד היה עושה), לא מבין מה חדש בזה ולמה הוסיפו את זה.

אני עדיין לא התרגלתי לעובדה שכפתור התאקל עכשיו הוא רק תאקל, והלחץ נעשה בנפרד.
אני יכול לעמוד עם שחקן הגנה חמישה מטרים משחקן ההתקפה ולעשות את התאקל, ואז הוא כמובן עוקף אותי כשאני עוד בשפאגט עם הרגליים:grin:

TikiTaka
18-09-11, 00:15
אתה ב-PS3? אם כן, ברגע שאתה מוסר, תלחץ L1 (נדמה לי) במקביל ואז השחקן שמסר ראשון, יעשה תנועה קדימה. אם אתה לא, פשוט תלחץ על כפתור "שליחת שחקן" במקביל ללחיצה על מסירה. אצלי זה כבר באוטומט וכמעט כל פעם שאני מוסר, אני לוחץ על הכפתור הזה (ב-90% מהמקרים, רק כשאני מתחיל התקפה עם הבלמים, אני לא עושה את זה כדי לא להפקיר את מרכז ההגנה) ואז מה שקורה, זה שכל שחקן שמסר, ישר עושה תנועה קדימה. זה גם משפר את האספקט הזה למי שלא אוהב את תנועת השחקנים ש-EA עשו.
________

חבל שלא ציינתי באיזה קונסולה אני משחק. מצטער, תרחם עליי? :embarassed:

ועכשיו למחשב: :D

matanmo
18-09-11, 00:17
הוא כתב לך 2 אפשרויות, אפשרות אחת בPS3 ואפשרות אחת כללית(לכל הפלטפורמות).

Nati814
18-09-11, 02:27
כתבה מדהימה על EA SPORTS והמשחק עצמו..

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=830735

שימו לב לדקה 3:45 מה שהעורך מספר על האינטלגנציה של הCPU נגדנו.. מדהים!

Liraninho
18-09-11, 03:03
הכתבה נחמדה, אבל זה די דבילי שרוב החלק שמוקדש ל-FIFA, בכלל מתרכז ב-FIFA 11 כשזה שבועיים לפני היציאה של FIFA 12. גם זה שרואים קטעי וידאו עם Motion Capture מ-FIFA 09 הוא חובבני. אין מספיק סרטונים ברשת על FIFA 12? שלא לדבר שמביקור בתוך EA, אפשר להוציא הרבה יותר דברים ממה שרואים ב-10 דקות האלה.

Nati814
18-09-11, 04:00
אכן טעות שלי..איך לא שמתי לב לזה??
בכל מקרה..אהבתי את הקטע שהוא מספר שהמחשב מתנהל נגדנו בצורות שונות לפי השחקנים שברשותו.

אגב שאלה לא קשורה, הזמנתי PRE ORDER לסוני שלי מהאתר Zavvi ..זה פעם ראשונה שאני קונה משם, למי שקנה כבר משם PO, האם האתר שולח את המשחק בסמוך/לפני/אחרי ליציאת המשחק(30.9)? וכמה זמן הגעה?

bixente
18-09-11, 09:08
אכן טעות שלי..איך לא שמתי לב לזה??
בכל מקרה..אהבתי את הקטע שהוא מספר שהמחשב מתנהל נגדנו בצורות שונות לפי השחקנים שברשותו.

אגב שאלה לא קשורה, הזמנתי PRE ORDER לסוני שלי מהאתר Zavvi ..זה פעם ראשונה שאני קונה משם, למי שקנה כבר משם PO, האם האתר שולח את המשחק בסמוך/לפני/אחרי ליציאת המשחק(30.9)? וכמה זמן הגעה?
אני לא יודע בקשר ל zavvi אבל לפי מה שהבנתי הוא כמו shopto - שולח את המשחק לפני תאריך היציאה הרשמי שלו ודואג שהמשחק יגיע אליך בתאריך היציאה. הבעיה שלנו הישראלים שגם השנה כמו שנה שעברה , תאריך היציאה נופל על החג ואז הדואר המומי שלנו הוא זה שמעכב את הגעת המשחק.

ואני מסכים לגמרי עם לירן (כן אני יודע שזה לא השם ) שזה מפגר לגמרי לעשות כתבה על פיפא 11 שבועיים לפני שמשחררים את פיפא 12

Nati814
18-09-11, 10:33
אני לא יודע בקשר ל zavvi אבל לפי מה שהבנתי הוא כמו shopto - שולח את המשחק לפני תאריך היציאה הרשמי שלו ודואג שהמשחק יגיע אליך בתאריך היציאה. הבעיה שלנו הישראלים שגם השנה כמו שנה שעברה , תאריך היציאה נופל על החג ואז הדואר המומי שלנו הוא זה שמעכב את הגעת המשחק.

:kiss::kiss::kiss:

ועוד משהו, לאלה שקנו לסוני את FIFA11..איך המשחקי רשת שם עם אנשים מחו"ל?? אני יכול להעיד שבpes זה היה בלתי נסבל תקיעות מטורפות ולפעמים גם עם ישראלים..איך בפיפא זה הולך?

Liraninho
18-09-11, 11:46
דרך שופטו ו-ZAVVI לא תקבל את המשחק ביום שהוא יוצא. במקרה הטוב ישלחו לך אותו ביום שהוא יוצא (וגם זה לא בטוח, כשיוצא משחק מבוקש, לפעמים יש עיכוב) ואז זה מתעכב בדואר בארץ כמו שדרור כתב פה.

דווקא בקטע הזה החנויות בארץ מהירות מאוד - בד"כ באג וחנויות משחקים אחרות משיגות את זה ביום היציאה (גם אם זה יום שישי, ככה קרה לי ב-FIFA 10, קניתי בבאג ממש ביום היציאה). מצד שני, זה יעלה יותר, לפעמים 100 ש"ח יותר בהשוואה לשופטו/ZAVVI. תעשה את ההשוואה (כולל משלוח מחו"ל) ותראה אם ה-100 ש"ח (או פחות) האלה שווים לך את הפרק זמן הזה של שבוע-שבועיים פלוס מינוס.

משחק הרשת ב-FIFA טוב בכמה רמות מזה של ה-PES. כמובן שיש מדי פעם ניתוקים, רמאים שמתנתקים לפני סיום המשחק וכו', אבל את זה יש בכל משחק רשת, לא רק של FIFA. בסה"כ ב-FIFA 10 משחק הרשת היה מדהים, ב-FIFA 11 היתה ירידה ניכרת באיכות משחק הרשת, אבל הם מבטיחים שהפעם זה שוב יהיה טוב. אם משחק רשת זה אחד השיקולים שלך אם לקנות, הייתי הולך על זה.

Nati814
18-09-11, 12:47
זה יוצא לי רווח של 120+- שקל(בהשוואה לבאג פה,באשדוד) אני חושב שזה הפרש די משמעותי וגם אם אני אקבל באיחור של שבוע כלום לא קרה..
האמת שיש חנות בחולון שמוכרת את המשחק ב250,אם הייתי גר בסביבה הייתי קונה משם ולא מזמין מהאינטרנט אבל עקב אי זמן פנוי כסטודנט ומבחן חשוב בקרוב..אפשרי לחכות עם זה.

בקשר לאינטרנט, המצב שאתה מתאר סבבה לגמרי יחסית לpes ואני לא מדבר על הממשק עצמו ועל זה שיש אנשים שיוצאים באמצע..אני מדבר על כל משחק בממוצע שהיית משחק היית חווה לאגים ברמות מטורפות ברמה שכבר לא ניתן לשחק.

בכל מקרה אני אישית עברתי לשחק פיפא שנה שעברה, מאז שpes החליטו להוציא משחק מסורבל לחלוטין,שבשביל להבקיע גול אתה צריך להוציא את הנשמה ובמקרה הטוב משחקים נגמרים ב1-1(לא כמו בpes10 מי ששיחק זוכר זרימה נהדרת של משחק במיוחד שמשחקים 2 חברים..) והתאהבתי בפיפא של שנה שעברה ובדמו של השנה.. לכן זאת הפעם הראשונה שאני רוכש את המשחק לקונסולה

Krasic
18-09-11, 14:19
זה יוצא לי רווח של 120+- שקל(בהשוואה לבאג פה,באשדוד) אני חושב שזה הפרש די משמעותי וגם אם אני אקבל באיחור של שבוע כלום לא קרה..
האמת שיש חנות בחולון שמוכרת את המשחק ב250,אם הייתי גר בסביבה הייתי קונה משם ולא מזמין מהאינטרנט אבל עקב אי זמן פנוי כסטודנט ומבחן חשוב בקרוב..אפשרי לחכות עם זה.

בקשר לאינטרנט, המצב שאתה מתאר סבבה לגמרי יחסית לpes ואני לא מדבר על הממשק עצמו ועל זה שיש אנשים שיוצאים באמצע..אני מדבר על כל משחק בממוצע שהיית משחק היית חווה לאגים ברמות מטורפות ברמה שכבר לא ניתן לשחק.

בכל מקרה אני אישית עברתי לשחק פיפא שנה שעברה, מאז שpes החליטו להוציא משחק מסורבל לחלוטין,שבשביל להבקיע גול אתה צריך להוציא את הנשמה ובמקרה הטוב משחקים נגמרים ב1-1(לא כמו בpes10 מי ששיחק זוכר זרימה נהדרת של משחק במיוחד שמשחקים 2 חברים..) והתאהבתי בפיפא של שנה שעברה ובדמו של השנה.. לכן זאת הפעם הראשונה שאני רוכש את המשחק לקונסולה

אחי בPES 11 אתה אונס את ההגנות עם פויול והשוערים מטומטמים עד כדי בכי...

TikiTaka
18-09-11, 22:22
הוא כתב לך 2 אפשרויות, אפשרות אחת בPS3 ואפשרות אחת כללית(לכל הפלטפורמות).

איזה כפתור זה "שליחת שחקן"?

Lukaku
18-09-11, 23:43
כמה סירטונים שהעלתי מהדמו (סתם חיפשתי בכוח קטעים להעלות:D)
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/93347701
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/93346212
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/93663674
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/93665161

מעניין אותי לדעת אם רק אני חושב שהגזימו קצת בOVR של חלק מברצלונה.
וייה 91? אני חושב שגם במציאות רואים שהוא לא ממש ברמה של שאר הקבוצה. מסצ'רנו 86? מעניין אותי לראות עכשיו כמה הם עשו אותו בימיו בליברפול, היום הבנאדם שחקן ספסל.

matanmo
19-09-11, 01:13
איזה כפתור זה "שליחת שחקן"?
אני לא יודע איך אצלך זה מסודר, אבל בכללי זה בכפתור הצהוב Y באקס בוקס, אם שינית שD זה בעיטה, S מסירה וA הרמה ואת הכפתור העגול בצבע(שהוא צהוב) הנוסף בחרת בW אז זה W.

מסי 10
19-09-11, 01:51
מסצ'רנו 86? מעניין אותי לראות עכשיו כמה הם עשו אותו בימיו בליברפול, היום הבנאדם שחקן ספסל.
מסצ'ה משחק המון ומשחק מצויין.

Nati814
19-09-11, 03:05
רק אני שם לב שיש מקרים שאחרי הבקעת שער שלי או של היריב השחקן לא מספיק עדיין לחגוג וזה כבר עובר לריפליי?(לא כמו ב11)

dkaro
19-09-11, 10:18
* איך אני מזנק עם השוער בפנדלים? אני לא מצליח..

* רק אני שמתי לב לכך שאין כמעט משמעות למהירות השחקן? אני משחק עם מסי ואני לא מצליח לרוץ מהר יותר מאף שחקן הגנה שעומד מולי. זה מפגר, וזה מונע ממני את האפשרות כמעט לחלוטין לעשות דריבל כלשהו במשחק.

* באג בדמו שגיליתי: בר התוצאה ודקת המשחק נעלם. באיזשהו שלב באמצע המחצית השנייה הוא פשוט נעלם לי, והמשכתי לשחק כך עד סוף המשחק.

Raging Bull
19-09-11, 10:38
כמה נקודות חיוביות מהדמו:

התיקולים השתפרו מאוד, גם תיקול בעמידה וגם בגלישה. אם פעם תיקול מהצד היה כמעט תמיד מגיע לעברה, עכשיו עם השחקן הנכון, זה חילוץ כדור יפה מאוד. בכללי משחק ההגנה נהיה ריאליסטי מאוד.
ההגבהות נעשו טובות וחכמות יותר, הרבה יותר קל למצוא שחקן ברחבה ובכלל זה תורם ביציאה למתפרצות.
והדבר שהכי משמח אותי זה שהמשחק נהיה איטי יותר, התנועות של השחקנים כבדות יותר ויותר מציאותיות, הרבה יותר כיף לי לפתח משחק בלי שכל השחקנים של היריבה לא מסתערים באטרף על כל כדור כאילו הם רובוט.
שליליות:

הבקרה של הפנדלים מאוד רעה לדעתי, זה קיים (או היה קיים) בNBA עם הזריקות עונשין ואף פעם לא אהבתי את זה, בקיצור אני מאוד מאוכזב מהעניין.
קרה לי כבר כמה פעמים ששתי שחקנים נתקעו אחד עם השני ופשוט שכבו על הדשא כמה דקות (דקות משחק כמובן) ולא זזו, מה הקטע של הדבר המעצבן הזה?! אני מקווה מאוד שEA יתקנו את הלאג המעצבן הזה.

Lukaku
19-09-11, 12:34
מסצ'ה משחק המון ומשחק מצויין.

משחק בתור בלם כשפיקה או פויול פצועים, זה נובע רק מהסגל הקצר שיש לבארסה.
בוסקטס כל פעם מועדף עליו.

לצערי EA כבר כמה שנים לא נוגעים בריפליים ולא משפרים אותם.
הריפליים אף פעם לא מראים את כל המהלך, תמיד רק את הבעיטה, גם אם זה כולה דחיקת רגל ממטר, הם יראו רק את השנייה של הדחיקה, ובהרבה מקרים גם יראו את זה רק פעם אחת.

אסף- מערכת הפנדלים הנוכחית הייתה קיימת גם בפיפא11.

Liraninho
19-09-11, 13:22
בעניין הציונים, EA עושה עבודה די גרועה, ואני אומר את זה בתור אחד שנתן ציון אחד או שניים בחיים שלו לשחקנים ב-FIFA. למעשה, באחד מה-IPL האחרונים, אני הייתי זה שהכניס את הציונים לכל השחקנים מליגת העל, תחשבו לבד כמה יוצא 16 קבוצות על 25 שחקני סגל, בערך. כך שאני יודע על מה אני מדבר ועם כ"א כמו שיש להם, EA יכלו להשקיע יותר במחקר סטייל משחקי המנג'ר.

כאוהד בארסה, הציון של וייה (91) מוגזם לדעתי. לקרוא למסצ'ראנו שחקן ספסל זה לא רציני מכיוון שהוא משחק והרבה. כן, זה כגיבוי לפיקה ופויול, אבל בפועל הוא משחק המון, וכבלם, הוא אחד הטובים בבארסה בתחילת העונה. מה גם שהציונים הגבוהים של מסצ'ראנו (תיקול, מהירות, אגרסיביות וכו'), הם התכונות הבולטות גם של הבלמים. עם זאת, לא ייתכן שלמסצ'ראנו יהיה ציון גבוה יותר מפיקה (84?).

avdz
19-09-11, 13:31
והדבר שהכי משמח אותי זה שהמשחק נהיה איטי יותר, התנועות של השחקנים כבדות יותר ויותר מציאותיות, הרבה יותר כיף לי לפתח משחק בלי שכל השחקנים של היריבה לא מסתערים באטרף על כל כדור כאילו הם רובוט.

אני אציין גם שזה פלוס נהדר בפיפ"א השנה, בהתחלה כמו תמיד צריך להתרגל, אבל כשמתרגלים זה ממש נוח וריאליסטי.

MANITA
19-09-11, 13:31
שלום. אפשר בבקשה עזרה לאיך מתקינים את הפיפא 12?
שאני לוחץ autorun זה נכנס לautorun של פיפא 11. ושאני לוחץ setup זה רושם לי שגיאה. האם אני צריך למחוק את הפיפא 11 בשביל להתקין את הדמו של ה12? תודה רבה לעוזרים.

Raging Bull
19-09-11, 13:51
אסף- מערכת הפנדלים הנוכחית הייתה קיימת גם בפיפא11.

???

עד כמה שזכור לי, הפס למטה בצד ימין הוא חדש.

http://www.gameranx.com/img/11-Sep/fifa12-penalty-tutorial.jpg

titan is back
19-09-11, 13:53
חוץ מהוצאת החוץ המהירה וכדור הביניים, ביצעתי עבירה עם אבידל על פאטו, וכשהשופט הלך לתת צהוב לאבידל,פיקה נתן לפאטו יד ועזר לו לקום. זה היה גם בפיפ"א 11?
לאסף:בקרת הפנדלים כמעט זהה, מה שונה?

Oleguer 23
19-09-11, 14:02
שוב, פיפא 11 במחשב היה שונה לחלוטין מהקונסולות, ובגלל זה הפנדלים, הנגיעות יד, החגיגות, הכל שונה, ובגלל זה שחקני המחשב של פיפא 12 פחות רגילים למשחק מאשר שחקני הקונסולה.

Raging Bull
19-09-11, 14:02
טוב, זה הזוי, שיחקתי כמובן בפיפא 11 ואצלי זה לא היה :\

Nati814
19-09-11, 14:56
בקשר לאונליין:
זה משנה אם המשתמש שלי בPSN הוא אמריקאי או אירופאי? ואם כן מה עדיף?

titan is back
19-09-11, 14:57
טוב, זה הזוי, שיחקתי כמובן בפיפא 11 ואצלי זה לא היה :\
אתה משחק במחשב, כי אני דיברתי על הPS3

Nati814
19-09-11, 23:09
בקשר לאונליין:
זה משנה אם המשתמש שלי בPSN הוא אמריקאי או אירופאי? ואם כן מה עדיף?

מישהו????

amnon_t
20-09-11, 09:21
אני לא מבין בPSN אך אני לא רואה סיבה שזה יהיה בעיה.
זה פרוץ או משהו? או מקורי?

Equilibrium
20-09-11, 13:49
PSN זו החנות של הפלייסטיישן אז זה לא יכול להיות פרוץ..

Nati814
20-09-11, 14:54
אכן, לא פרוץ..יש לי גם אמריקאי וגם אירופאי לצורך העניין..פשוט ראיתי בכמה מקומות שרשום שאם יש אמריקאי(או אירופאי אני לא ממש זוכר) זה יותר/פחות לאגים במשחקי רשת..לכן אני שואל

bixente
20-09-11, 15:17
אני לא חושב שPSN אמריקאי /אירופאי משנה מבחינת לאגים במשחקי רשת.
זה יותר קשור לתכנים שלהם שהם שונים לפעמים ובחלק מהמקרים דמואים יוצאים מוקדם יותר באחד מהם. למשל הדמו של הפיפא יצא קודם באמריקאי...

Nati814
20-09-11, 15:20
אחלה תודה רבה!

amnon_t
20-09-11, 16:27
PSN זו החנות של הפלייסטיישן אז זה לא יכול להיות פרוץ..

PSN זה PLAYSTATION NETWORK

Danny-
20-09-11, 17:02
יש דרך לחבר שתי מקלדות ולשחק? ב11 זה עבד לי...

עוד דבר:
איך עושים דאבל פס? (במחשב כמובן)

dkaro
20-09-11, 17:56
YAR6I_T-uVc

:grin:

מסתבר שהמנוע הפיזיקלי החדש מנסה לשנות לנו את חוקי הפיזיקה !

Lukaku
20-09-11, 18:04
0:48 זה פשוט ענק.

גם לי אתמול קרה אחד הדברים המצחיקים- שחקן ארסנל (נדמה לי זה היה סונג) ביצע עבירה על אינייסטה שנפל קדימה על הבטן, ובשנייה לפני שהשופט שורק לעבירה סונג המשיך לנוע לכיוון הכדור שהתגלגל קדימה, וכמובן שאינייסטה שכב באמצע הדרך, אז באוטומט הוא קיפץ מעליו, ואיך שהוא קפץ אינייסטה בדיוק התחיל לקום, וסונג דרך לו על הראש ושניהם נפלו:grin:

Nati814
20-09-11, 18:48
רק אני חושב שעשו לאגוארו פרצוף ממש לא דומה ומכוער? לא נראה לי שישנו את זה גם במלא...

Thiago Alcântara
20-09-11, 19:17
חחחחחח פשוט ענק הסרטון.

--------------

מישהו יודע איך יודעים איזה מקש עושה מה בפיפ"א 12 דמו, ואיך משנים את זה כבקשתך?

MANITA
20-09-11, 20:01
מישהו יודע אם אפשר להחליף למקשים הרגילים? ג' בעיטה, ד' מסירה.
תודה לעוזרים.:)

Nati814
20-09-11, 20:37
פשוט נדיר:
http://www.youtube.com/watch?v=W1_Ok0R3H1k

titan is back
20-09-11, 20:44
לא רואים, מצטער.

Nati814
20-09-11, 21:05
לא רואים, מצטער.

תיקנתי

dkaro
20-09-11, 21:39
פשוט נדיר:
http://www.youtube.com/watch?v=W1_Ok0R3H1k

מדהים !!!!

רק חבל שהגורם לפציעה לא כ"כ ריאלי ודי נדיר. אבל לא נורא, נסלח להם. אני מניח שזה סתם באג שמדובר היה במסי ולא בוסקטס (או די מאריה, לקטלאני שעומד לקפוץ על הראש).

matanmo
20-09-11, 23:21
הפציעה הזו בכלל לא נדירה, וסתם שאלה, למרות שזה משחק וירטואלי, מה יש לשחקן ליפול כשהוא במצב כזה?

Equilibrium
20-09-11, 23:33
בטח זה קורה לשחקנים עייפים אני לא מאמין שזה יקרה באקראי לשחקן כשיר

Lukaku
20-09-11, 23:52
גול שלי:becool:
http://www.easports.com/media/play/video/93816595

amnon_t
21-09-11, 00:14
מה אתם אומרים? משחק שני בדמו בסהכ
Http://www.youtube.com/watch?v=qKBeaUlXwQw&feature=youtube_gdata_player

Nati814
21-09-11, 08:20
הפציעה הזו בכלל לא נדירה, וסתם שאלה, למרות שזה משחק וירטואלי, מה יש לשחקן ליפול כשהוא במצב כזה?

אתה רציני? מה זאת אומרת מה יש לשחקן ליפול?

Washar1
21-09-11, 11:52
בטח זה קורה לשחקנים עייפים אני לא מאמין שזה יקרה באקראי לשחקן כשיר

צודק, לפי מה שקראתי זה קורה לשחקן עייף או פצוע.

matanmo
21-09-11, 14:36
אתה רציני? מה זאת אומרת מה יש לשחקן ליפול?
הוא אמר(סביר להניח בציניות שלא הבנתי באותו רגע) שהוא "מקווה שזה באג שמדובר במסי ולא בבוסקטס", אבל איזה מטרה יש לשחקן ליפול(בהצגה) במצב כזה(כמובן שזה במשחק וירטואלי ולכן שאלתי זאת בתאוריה)? הוא לבד והוא גם מפסיד את הכדור אם הוא נופל.

titan is back
21-09-11, 14:55
אתם מבינים שזו פציעה נכון?

bixente
21-09-11, 15:17

בדיוק מה שבאתי לשאול בעצמי. אנשים מתייחסים לזה כהצגה בעוד שרואים בבירור שזו פציעה.

Lukaku
21-09-11, 15:45
קצת הומור לא מזיק.

matanmo
21-09-11, 15:48
אני הבנתי(בהודעה הקודמת שלי כתבתי שזו פציעה שכיחה מאוד).

לשחקני המחשב, מישהו מכיר את האתר הזה(http://www.ultimatumgamekeys.com/he/game/buy-cheap-fifa-2012-soccer-origin-cd-key)? זה יותר זול מבאוריגין או אותו מחיר?

Thiago Alcântara
21-09-11, 16:23
מישהו יכול להגיד לי איך מתפעלים את הFIFA 12 EXPANDER? אני משנה את האפשרויות וזה לא עושה כלום במשחק.

Nati814
21-09-11, 17:52
הוא אמר(סביר להניח בציניות שלא הבנתי באותו רגע) שהוא "מקווה שזה באג שמדובר במסי ולא בבוסקטס", אבל איזה מטרה יש לשחקן ליפול(בהצגה) במצב כזה(כמובן שזה במשחק וירטואלי ולכן שאלתי זאת בתאוריה)? הוא לבד והוא גם מפסיד את הכדור אם הוא נופל.

הבנתי..ושאמרתי נדיר: לא התכוונתי לזה שהפציעה הזאת נדירה..הכוונה היתה שEA הכניסו דבר מדהים וממש ריאליסטי

dkaro
21-09-11, 18:24
וואו, אתם כבר אשכרה גורמים לי לחשוש שלא חוש ההומור שלכם גרוע אלא אני עצמי גרוע.

Lukaku
21-09-11, 18:34
וואו, אתם כבר אשכרה גורמים לי לחשוש שלא חוש ההומור שלכם גרוע אלא אני עצמי גרוע.

אתה היחיד שהשתמש פה בהומור. מתן לקח את זה בכלל לכיוון רציני.

איזה כיף לשחק עם סאנצ'ז ו-וייה האוברייטד:grin:
לעשות איתם סללומים בקלילות באגף..

אבל אני עדיין לא מתרגל להגנה וזה מעצבן אותי.

dkaro
21-09-11, 19:05
איך לעזאזל אתה מצליח לעשות סללומים? אני עם מסי בקושי מצליח לעבור שחקן פעם ב-10 נסיונות (אלא אם כן אתה משחק על מתחת לרמת WC, ואז תתעלם מהשאלה..)

Nati814
21-09-11, 19:17
איך לעזאזל אתה מצליח לעשות סללומים? אני עם מסי בקושי מצליח לעבור שחקן פעם ב-10 נסיונות (אלא אם כן אתה משחק על מתחת לרמת WC, ואז תתעלם מהשאלה..)

+1

Thiago Alcântara
21-09-11, 19:50
מישהו יכול להגיד לי איך מתפעלים את הFIFA 12 EXPANDER? אני משנה את האפשרויות וזה לא עושה כלום במשחק.

somebody help?

Lukaku
21-09-11, 20:00
כרגע אני משחק על פרופשנל רק בגלל משחק ההגנה (שלי), וגם ברמה הזאת אני לרוב מתקל את האויר.
כשאני אחזור ל- WC זה כנראה יהיה כשאשלים עם משחק ההגנה שלי בטקטיקל דפנדינג, או לחילופין אחזור לשיטה הישנה (אני מהמר על האפשרות הראשונה:becool:).

לרמה תאמת אין ממש קשר בעניין הזה- אולי עם המילה סללום זה נשמע גדול, אבל לא התכוונתי לאיזה דריבל על 50 מטר שמגיע עד ללעבור את השוער.
התכוונתי על דריבל באגף עד לרחבה, שזה אומר לעבור שני שחקנים בערך, ולאו דווקא באיזה ריינבוו והוקוס פוקוס, גם לתת מקדמה לכדור ולעקוף עם המהירות של שניהם פועל יופי (עשו את שניהם מינימום בולט).

matanmo
21-09-11, 20:40
רק אני משחק בלג'נדרי(או איך שלא אומרים, הרמה הכי קשה)? אני כ"כ גרוע(וdkaro אמור לדעת עד כמה אם הוא זוכר) שהמטרה שלי היא לכבוש שער במשחק.

Lukaku
21-09-11, 21:16
רק אני משחק בלג'נדרי(או איך שלא אומרים, הרמה הכי קשה)? אני כ"כ גרוע(וdkaro אמור לדעת עד כמה אם הוא זוכר) שהמטרה שלי היא לכבוש שער במשחק.

שמע בדמו, שאתה לא מספיק למצמץ ונגמרת מחצית, גם על רמה נמוכה יותר זה אתגר לא קטן לסיים משחק בתוצאה שהיא לא 0-0 (אני כבר לא יכול לראות פנדלים יותר).
גם אצלי על פרופשונל התוצאה הכי גבוהה היא 1-1 או 2-0.
רק פעם אחת אחרי סריית תיקולים מאוד לא מוצלחת מצאתי את עצמי בפיגור 2-0 מול מילאן בדקה עשירית בערך, ואז גם קיבלתי אדום עם פיקה, והחלטתי שיותר מהר מלצאת לתפריט הראשי ולעשות משחק חדש זה לחכות שיגמר המשחק הזה, ובסוף נגמר איזה 5-1 (יש לי אופי מאוד חלש).:becool:

על לג'נדרי אני זוכר שיחקתי רק בפיפא 09 איזה שתי עונות עם דרבי קאונטי (אחרי שכבר הפכתי אותה לקבוצת 5 כוכבים), מאז אני משחק רק על WC כי החלטתי שזה לא כיף רק להגן כל המשחק.:grin:

Thiago Alcântara
21-09-11, 21:20

מישהו?

dkaro
21-09-11, 21:55
מתן, האמת היא שבמשחק החדש גם אני מאוד מתקשה. בניגוד לגרסה 11 אני בקושי מצליח לבעוט לשער, שלא לדבר על לנצח. עד עכשיו בכל המשחקים שלי על לג'נדרי או WC (אני לא משחק מתחת לזה..) המקסימום שהוצאתי היה תיקו, ובלי קשר אני ממעט מאוד להבקיע (לזכותי אומר שלא שיחקתי בינתיים יותר מ4-5 משחקים מלאים). הרמה עלתה מאוד, ולטעמי אף הגזימו עם האיטיות. יתרון המהירות של שחקנים כמו מסי פשוט הלכו לפח במשחק הזה, והוא הופך להיות אפילו מעט משעמם. אני מאוד מקווה שזה יתוקן במשחק המלא.

amnon_t
22-09-11, 11:26
אני כאחד שהיה משתמש הרבה בתאקל עם הX וקצת פחות עם הA השינוי מבורך.
עם מסי צריך לדעת לנצל את המהירות והזריזות שלו, נכון שזה לא בא לידי ביטוי במשחק כי קשה לעשות את זה אך אם תתאמץ ותתאמן על זה אתה תוכל לנצח משחקים בקלות איתו (המשחק הזה מציאותי מדי :) )

WhiteMadridista
22-09-11, 14:03
לא יודע מה אתכם, אבל אני מבסס את רוב ההתקפות שלי על מתפרצות.
אני משחק על רמה WC, נותן ליריב להניע קצת את הכדור עד שאני מרגיש שמגיע הזמן לטקאל,
במידה ואני חוטף אני לוקח שחקן מהיר (ברצלונה - מסי, ארסנל - וולקוט וכו'), לפעמים אני מצליח לסיים
את המהלך לבד, או בדאבל - פס או בהרמה לרחבה, ככה אני מבקיע את רוב השערים. זה מעצבן שאי אפשר כמעט לבצע התקפות כשאתה מניע את הכדור, השחקנים לא עושים הרבה תנועה ופעם במשחק אתה מוצא דרך לפרוץ את ההגנה של היריב.

chelsea777
23-09-11, 09:37
רק אני מצליח לנצח משחקים בלג'נדרי בלי בעיה מיוחדת? (3:1 על ברצלונה אפשרי מאוד, 3:0 על יונייטד).

23-09-11, 10:01
שיחקתי בברצלונה נגד מילאן קרוב ל 14-15 משחקים. ניצחתי אותם רק פעם אחת וסיימתי בתיקו פעמיים. כל זה בלג'נדרי כמובן.

ה-AI של המחשב היא לא פחות מספקטקולרית. המחשב אשכרה מצליח לקרוא את רוב המהלכים שלי עוד לפני שאני מבצע אותם בפועל - ולא משנה עד כמה "בלתי-צפוי" אני מנסה להיות. שלא לדבר על המהלכים שהמחשב מבצע בזמן שהשחקנים שלו עם הכדור - הצורה בה הם הצליחו להשתחרר פעם אחר פעם מהצפיפות החונקת בתוך הרחבה שלי, אם זה דרך דאבל-פסים מתוחכמים מאוד או בעזרת טריקים מדויקים, פשוט גרמה לי כל פעם מחדש לתפוס את הראש בתדהמה.

לדעתי השינויים ש EA הכניסו במערכת התיקולים הינם טובים, אך ייקח זמן להתרגל אליהם. בנוסף, למרות שהאיטיות של המשחק מעצבנת מעט, אני מאמין שתוך זמן קצר אנחנו נצליח להתרגל אליה.

בסה"כ ההתרשמות הראשונית שלי טובה מאוד עד מצויינת. מחכה בקוצר רוח לשחרורו של המשחק המלא.

Azzurro
23-09-11, 11:03
השנה המשחק אמור לצאת מוקדם מאד, בגלל ראש השנה, ואני לא ממליץ למי שרוצה לקנות את המשחק לרכוש אותו בחנויות הגדולות (באג, ביג בוקס) שנוהגות למכור את המשחקים במאה שקלים יותר (מינימום) ממחיר השוק של המשחק בחנויות הקטנות יותר.

לגבי המשחק, FIFA 11 היה הטוב ביותר שאני שיחקתי בו, חוץ מהעובדה ששחקני הקווים פשוט לא זזו ולא עשו תנועה קדימה, אבל מתרגלים לזה עם הזמן. עוד לא שיחקתי בדמו של FIFA 12, אבל אני מתכוון לרכוש אותו. אני בדרך כלל קונה משחקים דרך pcgames.co.il - שלפי זאפ הם הכי זולים בארץ ברוב הכותרים: http://www.pcgames.co.il/

Liraninho
23-09-11, 13:05
צודק, באג תמיד ייקחו הרבה יותר. מאז שאני משחק FIFA בפלייסטיישן (מ-08), אני קונה רק דרך אתרים בחו"ל שזה תמיד יוצא יותר זול. השנה הלכתי על החנות ההיא בחולון וקניתי ב-250 ש"ח, אם אתה מחשב גם זמן הגעה וגם מחיר, זה יוצא הכי משתלם.

אני מציע לקראת יציאת המשחק, שכל מי שמשחק בפלייסטיישן ירשום את ה-PSN שלו, נעשה רשימה כזו עם פרטים של שם ומסנג'ר נגיד, אפשר יהיה לרכז את זה בהודעה הראשונה של הדיון ותהיה לנו רשימה למשחקי אונליין.

Nati814
23-09-11, 13:44
צודק, באג תמיד ייקחו הרבה יותר. מאז שאני משחק FIFA בפלייסטיישן (מ-08), אני קונה רק דרך אתרים בחו"ל שזה תמיד יוצא יותר זול. השנה הלכתי על החנות ההיא בחולון וקניתי ב-250 ש"ח, אם אתה מחשב גם זמן הגעה וגם מחיר, זה יוצא הכי משתלם.

אני מציע לקראת יציאת המשחק, שכל מי שמשחק בפלייסטיישן ירשום את ה-PSN שלו, נעשה רשימה כזו עם פרטים של שם ומסנג'ר נגיד, אפשר יהיה לרכז את זה בהודעה הראשונה של הדיון ותהיה לנו רשימה למשחקי אונליין.

בשביל לשחק ברשת ביחד צריך את היוזר של ה-PSN או היוזר בEA?

Equilibrium
23-09-11, 13:58
רק אני מצליח לנצח משחקים בלג'נדרי בלי בעיה מיוחדת? (3:1 על ברצלונה אפשרי מאוד, 3:0 על יונייטד).
יונייטד? איך יונייטד?

Liraninho
23-09-11, 13:59
עד כמה שאני יודע - PSN.

Lukaku
23-09-11, 14:09

PSN.

Nati814
23-09-11, 14:13
אוקיי..אז שלי:
nati814

dkaro
23-09-11, 18:27
אני לא מאמין איזה פראייר יצאתי. לפני שבועיים המשחק בגרסה הדיגיטלית באתר של EA עלה 34 יורו, ואני בתומי החלטתי לחכות שהמשחק המלא יצא. לא באמת האמנתי שהמחיר יעלה, ומסתבר שטעיתי.

כרגע זה על 49 יורו, ומי יודע אם עוד יעלה המחיר עד שהמשחק המלא יצא.

Liraninho
23-09-11, 18:43
אם אתה מדבר על גירסת המחשב, 50 יורו זה מחיר מופרז.

במידה שאתה לא לחוץ מאוד על המשחק, עדיף לך כבר להזמין מחו"ל, למשל (http://www.shopto.net/PC/NEW%20RELEASES/PCFI17-FIFA%2012.html). 150 ש"ח בערך לפני משלוח.

matanmo
23-09-11, 18:47
dkaro, http://www.ultimatumgamekeys.com/he/game/buy-cheap-fifa-2012-soccer-origin-cd-key
זה ב122 שקל, לפי מה שקראתי הם אמינים, מקבלים את הסיריאל במייל ומכניסים לתוך האוריגין.

יש גם הנחה קטנה של 5% אם תעשה לייק לעמוד שלהם בפייסבוק.

Equilibrium
23-09-11, 19:31
פיפא 12 לאקסבוקס360 ולפלייסטיישן 3 יצא בטורנטליץ' למי שרוצה לדעת. נקווה שבימים הקרובים יצא גם הפיפא למחשב

Liraninho
23-09-11, 20:55
אחרי עוד כמה משחקים (PS3), מסקנות:

אני מתחיל קצת להבין את ההגנה. הטריק: להשתמש המון (!) בג'וקי (L2, אפשר גם עם ספיד, לרוב בלי) כדי לסגור את השחקן שמולך עם הכדור ובמקביל לנסות להתקרב אליו. רק כשאתה במרחק שאתה יכול לחטוף, תלך על תאקל ותעשה את זה עם ג'וקי במקביל, זה יסגור לו עוד יותר את אפשרות המסירה. ב-contain אני בקושי משתמש. עם זאת, עד עכשיו אני רק על פרופשנל, כך שצריך עוד להתאמן על זה.
התנועה של השחקנים לא כזאת גרועה. תראו את הגול הזה (http://www.easports.com/media/play/video/94404021) שלי (אגב, זה היה בפרופשנל, לא מבין למה כתוב amataur). ברגע שמסי קיבל את הכדור, אינייסטה התחיל לעשות תנועה לתוך הרחבה, לבד. לא לחצתי על כפתור שליחת שחקן לשטח. יכול להיות שזה רק לשחקנים מסויימים (וזה אמור להיות ככה, אגב).
השחקן הכי טוב במשחק הוא (כנראה, אי אפשר לדעת איך רונאלדו כי ריאל לא בדמו) איברהימוביץ'. כל מה שצריך זה להרים לו כדור לרחבה וזה גול כמעט בטוח. אי אפשר (!!!) לקחת לו כדור בראש, לעולם. היו לי כמה מצבים שפויול עמד בינו לבין הכיוון שממנו הגיע הכדור, פיקה קפץ איתו לכדור ועדיין זלאטן נגח בקלות. בסדר, הוא גבוה, הוא חזק ויש לו משחק ראש טוב, אבל נראה לי שיש פה הגזמה.

Lukaku
23-09-11, 21:14
חחח אתה מדבר על איברהימוביץ', היום בשני משחקים רצופים של בארסה-מילאן הוא כבש נגדי בנגיחה,
וזה היה פשוט מעצבן (ומגוחך בו זמנית) איך ששני השערים היו בדיוק אותו דבר- לשער הימני, מצד ימין, קיבל הרמה לרחוק ומזוית אפס בערך, פחות או יותר מקו החוץ, כשבלם עליו ו-ואלדס (כביכול) סוגר את הפינה הוא פשוט מתרומם וכובש בקלילות.
כל שנה יש את השחקנים שאי אפשר לקחת להם כדור מהראש, גם אלכס היה אחד כזה שנה שעברה.

התנועה מבחינתי נשארה כמו שהייתה מאז פיפא 09 (אולי אפילו שופרה, לא דרסטית בכל אופן).
שחקנים מתמקמים לדעתי דיי גרוע ברחבה כשאתה באגף, אבל כן זזים לידך וכן רצים לעומק.

את ההגנה אני עדיין לא קלטתי, היום כבר עליתי חזרה ל- WC כי הבנתי שלנסות להבין אותה על פרופשנל זה גם ככה לא ילך:becool:
הבנתי שצריך ידנית לזוז עם הג'וקי וידנית למצוא את התיזמון הנכון (ה-X זה סתם חארטה, סוג של ג'וקינג גרוע), אבל אני לא רגיל לזה שהתיקול צריך להיות ממש כשאתה על השחקן, ולא מטר ממנו, עדיין יש לי את הקטעים שאני לוחץ מהר מידי ואז מסתכל חסר אונים איך היריב עוקף אותי בזמן שאני עוד עושה שפגאט.
גם לקרוא לשחקן שני כבר לא עובד כמו פעם, גם הוא כביכול עושה איזה ג'וקינג ובכלל לא מתקרב ליריב לתקל.

ומשהו מגניב שראיתי היום- ביצעתי עבירה עם פיקה והשופט שלף לי צהוב, פיקה התחיל לעשות כל מיני תנועות ידיים לשופט (כמו שהיה עד עכשיו), ואז אבידל תפס אותו ולקח אותו אחורה.

haib60
23-09-11, 21:52
לא נראה לי שיצא עדיין פיפא 12 פאל אלא רק USA ונראה לי שגם שנה שעברה זה היה ככה או שזה היה בפרו בכל מקרה הגירסא של הUSA יצאה ורק כמה ימים אחריה יצא PAL תקנו אותי אם אני טועה..

Raging Bull
23-09-11, 23:02
אפשרי לנצח את ברצלונה בלג'נדרי? הכי קרוב שלי זה הפסד 2-1, פשוט קשה מדי :angry:

matanmo
23-09-11, 23:23
למי שקנה את המשחק כדיגיטלי באוריגין, ההורדה באוריגין שוחררה, ממליץ(לא מניסיון, זה נראה לי הגיוני) להוריד כעת מאשר בשעות הלחץ בעת שיחרור המשחק.

Equilibrium
24-09-11, 00:30
סתם שאלה, אם המשחק שוחרר כבר להורדה, שעות הלחץ לא יהיו היום אם הוא כבר שוחרר היום?

il Diavolo
24-09-11, 10:56
לפני דקה בדיוק ניצחתי את ברצלונה בלג'נדרי. הם החמיצו הרבה ופשוט קשה לשמור עליהם, אבל לבסוף הבקעתי בהתקפה מתפרצת בדקה ה- 90.

אגב, בעטתי פעם אחת לשער וזה מה שהביא לי את הנצחון :grin:.

dkaro
24-09-11, 23:10
dkaro, http://www.ultimatumgamekeys.com/he/game/buy-cheap-fifa-2012-soccer-origin-cd-key
זה ב122 שקל, לפי מה שקראתי הם אמינים, מקבלים את הסיריאל במייל ומכניסים לתוך האוריגין.

יש גם הנחה קטנה של 5% אם תעשה לייק לעמוד שלהם בפייסבוק.

תודה !

ביצעתי הרגע את הרכישה (אין מה לעשות, 117 ש"ח אחרי ה-5% הנחה זה משהו שאי אפשר לעמוד בפניו..)

קיבלתי אימייל שטוען שאקבל את ה-CD-KEY לאחר שהתשלום יוודא ולאחר שהמשחק יצא לשוק. נקווה שזה אתר אמין מספיק.. :becool:

dkaro
25-09-11, 00:17
אוקיי, אין לי שום שמץ של מושג איך, אבל המשחק כבר ניתן לי להורדה ב-origin! (הוא לא אמור לצאת רק ביום שלישי?)

מוריד עכשיו, מחר ב-20:00 בערך אחזור הביתה מהלימודים והבסיס ואזכה אני מניח להיות אחד הראשונים בארץ שמשחק במשחק המלא. :)

matanmo
25-09-11, 00:59
אל תתלהב כ"כ... אחרי שההורדה תסתיים זה יכתוב לך הודעה שאינך יכול להתקין עד לתאריך היציאה הרשמי של המשחק. לדעתי זה בשביל שלא יהיה עומס על השרת ביציאת המשחק.

מסי 10
25-09-11, 03:33
שיחקתי משחק אחד בפיפא המלא והשינוי הבולט מהדמו הוא שזווית המצלמה התרחקה וחזרה להיות כמו בפיפא 11 ולא כמו בדמו.
שיטת ההגנה החדשה קשה בטירוף ויקח זמן להתרגל לזה.

נ.ב.
איזה קשה להחליט על ההרכב בבארסה ולאן לדחוף את ססק (המ. שחק שם אותו במקום אינייסטה ואת סאנצ'ז שלחו לספסל)

dkaro
25-09-11, 06:44
מתן - צודק.. זה חדש הרעיון הזה. לצערי הוא גם מודיע לי שהתאריך בו יתאפשר לי לשחק הוא רק ב-29 לחודש, ולא ב-27. :angry:

מסי 10 - איך בדיוק?

Oleguer 23
25-09-11, 10:07
איך יש הורדות וכבר שיחקתם? אני הזמנתי מorigin ועדיין לא כתוב לי שההורדה זמינה.

dkaro
25-09-11, 14:37
ההורדה זמינה, אך לא ניתן לשחק במשחק עד שהמשחק עצמו יוצא.

Oleguer 23
25-09-11, 15:03
הורדתי את התוכנה של origin, אבל לא כתוב שההורדה זמינה(מה שכן, כתוב שסימס כן זמין להורדה).
איפה כתוב לך שאפשר להוריד?
ואיך סרגיי מצליח לשחק במשחק?

dkaro
25-09-11, 15:25
באוריג'ין הוא נותן לי להוריד, אך לא להשתמש לאחר ההורדה.

לגבי סרגיי - שאל אותו..

TikiTaka
25-09-11, 18:26
:D
http://www.flix.co.il/tapuz/v/watch-3966929-.html

ohayon56
25-09-11, 18:46

זה אמיתי הדבר הזה?

Mádridistа
25-09-11, 19:04
:grin::grin:

0:46 הרג אותי!

Mádridistа
25-09-11, 19:19
לפרוצים שבינינו, הורדה של המשחק:
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=12225124

עדיין לא יצא קראק, אבל בינתיים ניתן לשחק ב EXHIBITION (עם כל האפשרויות הנלוות שלא קיימות בדמו).

raajuan
25-09-11, 19:39
יצא המשחק המלא להורדה ל-XBOX גם ברשת השידור PAL.

PES 11
25-09-11, 20:04
יצא המשחק המלא להורדה ל-XBOX גם ברשת השידור PAL.

אתה יודע אולי אם המשחק יפעל כאשר יש על האקס בוקס פריצה 1.9 ?
כי הורדתי משחק לפני כשבוע (DRIVER) והבנתי שאי אפשר להפעיל אותו בגלל שיש לו הגנה כלשהי וצריך לחכות לפריצה חדשה
האם לפיפא יש את אותה הגנה או שאפשר לצרוב רגיל כמו שעד עכשיו היה ?

dkaro
25-09-11, 20:08
אם אחד מאלו שהורידו את המשחק מ-origin מקבל הרשאה להתחיל לשחק במשחק - שיציין זאת פה בבקשה.

Oleguer 23
25-09-11, 20:13
באתר של אוריג'ין כתוב שזה זמין להורדה, אבל אני לא יודע לאן לפנות כדי להוריד את זה. בתוכנה שלהם אי אפשר להוריד.

dkaro
25-09-11, 20:43
יש לך את ה-cd-key?

בהנחה וכן, אתה בתכנה של אוריג'ין הולך להגדרות, ושם אתה לוחץ על reedem product code.

בכל מקרה, אין לך מה להיות לחוץ. אתה גם ככה לא תוכל להשתמש בזה עד שהמשחק לא ישוחרר.

רועי.א
25-09-11, 20:58
מישהו יודע איך אני מעלה שערים לאינטרנט בסוני?

raajuan
25-09-11, 21:17
כי הורדתי משחק לפני כשבוע (DRIVER) והבנתי שאי אפשר להפעיל אותו בגלל שיש לו הגנה כלשהי וצריך לחכות לפריצה חדשה

אתה וודאי מדבר על חסימת AP 2.5 של מיקרוסופט, יש מעט מאוד משחקים שהם חסמו בניהם ACB ו-COD BO.
משחקים כמו FIFA לא נחסמו וניתן לשחק בהם בפריצה 1.9, אגב זאת הפריצה שיש גם לי.

Oleguer 23
25-09-11, 22:24
הזמנתי בשישי וקיבלתי במייל Order Number, אבל אין לי שום CD-Key. יש זמן מסוים שאחרי ההזמנה מקבלים אותו?

Nati814
25-09-11, 23:00
אם יש לי יוזר אמריקאי בPSN , תהיה בעיה לקנות את הגרסא האירופאית?
והאם אני יוכל לשחק ברשת רק נגד מי שיש לו את האירופאית(אותה גרסא למשחק) / או רק נגד מי שיש לו משתמש אמריקאי(אותו PSN) או אפשר כולם עם כולם?
תודה ..

matanmo
25-09-11, 23:05
הזמנתי בשישי וקיבלתי במייל Order Number, אבל אין לי שום CD-Key. יש זמן מסוים שאחרי ההזמנה מקבלים אותו?
יש לך שם PRODUCT CODE?

PES 11
25-09-11, 23:35
אתה וודאי מדבר על חסימת AP 2.5 של מיקרוסופט, יש מעט מאוד משחקים שהם חסמו בניהם ACB ו-COD BO.
משחקים כמו FIFA לא נחסמו וניתן לשחק בהם בפריצה 1.9, אגב זאת הפריצה שיש גם לי.

את האמת שלא... על החסימה הזאת ה1.9 גבר ומשחקים כמו בלאק קופס ואססינד כריד עובדים אצלי
אבל לפי מה שהבנתי יש חסימה חדשה XGD3 כמו שיש למשחק DRIVER

לפי התגובות בטורנט ליץ לפיפא אין את החסימה שלו אבל צריך את הפריצה 1.9 ודשבורד מעודכן אתה ידוע אולי איך אני בודק את הגירסא של הדשבורד ?

אגב, הצלחת לשחק בפיפא ? בעוד כשעתיים תיגמר ההורדה אני מקווה שיפעל

Lukaku
25-09-11, 23:42
את האמת שלא... על החסימה הזאת ה1.9 גבר ומשחקים כמו בלאק קופס ואססינד כריד עובדים אצלי
אבל לפי מה שהבנתי יש חסימה חדשה XGD3 כמו שיש למשחק DRIVER

לפי התגובות בטורנט ליץ לפיפא אין את החסימה שלו אבל צריך את הפריצה 1.9 ודשבורד מעודכן אתה ידוע אולי איך אני בודק את הגירסא של הדשבורד ?

אגב, הצלחת לשחק בפיפא ? בעוד כשעתיים תיגמר ההורדה אני מקווה שיפעל

PES 11!!!
מרגל!!!!111

כל יום אני שוכח להזמין את המשחק (צריך לבקש ממישהו את הכרטיס אשראי בכל זאת:evil:)

raajuan
26-09-11, 00:10

את האמת אני לא כל כך מבין בזה ואני לא רוצה סתם להגיד לך.
אבל אם יש לך לינק ממש טוב ל-FIFA 12, אשמח את תביא לי בפרטי.

מסי 10
26-09-11, 03:52
אני הורדתי את הפיפא לבוקס מהאתר הזה: http://www.webpunkt.ru/.
יש לי דאש מעודכן, אבל פריצה נורא ישנה (1.5) והמשחק עובד לי.

לא צריך שום פריצה חדשה.

catla
26-09-11, 13:09

לא צריך שום פריצה חדשה.

לא הגיוני, אתה הבן אדם היחידי ששמעתי עד עכשיו שהצליח להפעיל את המשחק ללא צורך בפריצה החדשה, אם הצלחת לעדכן את המכשיר, איך זה יתכן שלא נמחקה לך הפריצה? ממש מוזר.

Oleguer 23
26-09-11, 14:12
יש לך שם PRODUCT CODE?

Product SKU, זה מה שיש לי. זה זה? אין לי אבל שום cd key וגם לא product code.

Raging Bull
26-09-11, 15:28
למי שיש את המשחק המלא על המחשב, שינסה את הדבר הבא:

עכשיו מה שעושים זה ניכנסים לתיקיה של game בדמו מעתיקים את הקבצים : fifa.exe ( המשחק ) ואת התיקיה data - גוזרים אותם לשולחן העבודה
ככה שבתיקיה של הדמו לא יהיה את הקבצים האלה.
ועכשיו ניכנסים לתיקיות שיש לכם במלא ומעתיקים את כול מה שיש במלא לתיקיה game בדמו אם הוא יבקש ממכם להחליף בין הקבצים תעשו כן
אז שהכול עבר תחזירו את הקבצים fifa ו data לgame וזהו המשחק אמור לעבוד .

Equilibrium
26-09-11, 16:18
איך יש לכם את המלא אם הוא עדין לא יצא מישהו יכול להסביר כבר?

matanmo
26-09-11, 16:22
Product SKU, זה מה שיש לי. זה זה? אין לי אבל שום cd key וגם לא product code.
צריך להיות לך שם קוד ארוך, לא נראה כמו סיריאל רגיל(הוא רגיל אבל אין את המקפים) יש לך שם PRODUCT NAME? אני לא יכול כ"כ לעזור לך, כי לא קניתי מהאוריגין אף פעם(את הפיפא 11 קניתי לפני שבכלל הוציאו את האוריגין), אבל לא נראה לי שצריך להיות שונה.

עריכה: Digital Rights, יש לך?

matanmo
26-09-11, 16:25
איך יש לכם את המלא אם הוא עדין לא יצא מישהו יכול להסביר כבר?
הם לא קנו את המשחק אלא מורידים, עדיין לא פרצו אותו אבל יש גירסא CLONEDVD, שאי אפשר להפעיל אז הם מחליפים את הקבצים עם הדמו ואז הם יכולים לשחק עם כל הקבוצות של המלא אבל כמו בדמו רק משחק ידידות(אבל עם כל האפשרויות פתוחות).

PES 11
26-09-11, 16:29

לא צריך שום פריצה חדשה.

זה לא הגיוני
כמו שהבחור מתחתיך רשום, כדי להפעיל את הפיפא צריך לעדכן את הדשבורד ובזמן עידכון הדשבורד הפריצה נמחקת כלומר צריך לפרוץ שוב על מנת לשחק

או שאתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים ואשמח אם תסביר לי

לבחור שביקש ממני לינק להורדה , אני מוריד מטורנט ליץ ...

Equilibrium
26-09-11, 16:50
הם לא קנו את המשחק אלא מורידים, עדיין לא פרצו אותו אבל יש גירסא CLONEDVD, שאי אפשר להפעיל אז הם מחליפים את הקבצים עם הדמו ואז הם יכולים לשחק עם כל הקבוצות של המלא אבל כמו בדמו רק משחק ידידות(אבל עם כל האפשרויות פתוחות).
מוזר בטורנטליץ' אפילו CLONEDVD אין

raajuan
26-09-11, 18:25

תודה אבל כבר יש לי את המשחק.

מסי 10
26-09-11, 18:34
זה לא הגיוני
כמו שהבחור מתחתיך רשום, כדי להפעיל את הפיפא צריך לעדכן את הדשבורד ובזמן עידכון הדשבורד הפריצה נמחקת כלומר צריך לפרוץ שוב על מנת לשחק

או שאתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים ואשמח אם תסביר לי

לא יודע, בזמנו עידכנתי את הדאש (אפילו לא ידעתי שיש אפשרות שהפריצה תימחק) והפריצה לא נמחקה (אולי כי היא פריצה מאוד ישנה).

rechael morgan
26-09-11, 18:37
(http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=42klb5HjvBk)

זה כלכך ריאליסטי (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=42klb5HjvBk)

amnon_t
26-09-11, 18:54
תודה !

ביצעתי הרגע את הרכישה (אין מה לעשות, 117 ש"ח אחרי ה-5% הנחה זה משהו שאי אפשר לעמוד בפניו..)

קיבלתי אימייל שטוען שאקבל את ה-CD-KEY לאחר שהתשלום יוודא ולאחר שהמשחק יצא לשוק. נקווה שזה אתר אמין מספיק.. :becool:
EA עצמם עובדים עם ORIGIN אל תדאג.

amnon_t
26-09-11, 18:55
משהו משחק FUT?

matanmo
26-09-11, 19:02
EA עצמם עובדים עם ORIGIN אל תדאג.
הוא לא קנה מהאוריגין, הוא קנה מאיזה חנות אינטרנטית שמוכרת סיריאלים מקוריים למשחקים.

עדיין לא קניתי(היום או מחר אקנה), אבל למי שיש אוריגין כדאי שנוסיף אחד את השני, לא?

dkaro
26-09-11, 19:30
כמו שאמר מתן, קניתי מאתר אחר שפשוט בתמורה לכסף שלח לי למייל סריאל חדש ומקורי. לאחר שקיבלתי אותו הורדתי את המשחק מאוריג'ין.
מה שמוזר הוא שבמקום שמחר (תאריך היציאה) אני אוכל לשחק במשחק, הוא מודיע לי שאוכל לשחק רק מיום חמישי הקרוב, מה שמרגיז, כי זה אומר שבפועל רק במוצאי שבת אשחק בו בפעם הראשונה.

מתן, מה הכוונה להוסיף אחד את השני באוריג'ין? מה זה יתן בדיוק?

matanmo
26-09-11, 19:38
זה כי אנחנו נחשבים לאירופה, אם הייתה בארה"ב, עם אותו סיריאל, היה כותב לך שמחר תוכל לשחק.

אפשר לתקשר בצאט בזמן משחק באוריגין(תלחץ בזמן משחק SHIFT+F1), אבל התכוונתי למחשקים אחד נגד השני ועכשיו נזכרתי שבתוך המשחק יש אפשרות להוספת חברים, בלי קשר לאוריגין.

ohayon56
26-09-11, 20:08
מישהו יכול להביא לי הורדה של המשחק למחשב???????

PES 11
26-09-11, 20:52
מוזר בטורנטליץ' אפילו CLONEDVD אין

המשתמשים שמדברים פה על הורדה הם במחציתם מדברים על הורדה בתשלום של המשחק
והחצי שנה מדבר על הורדה לאקס בוקס/ פלסיטיישן 3 שלהם כבר יצאה הורדה

למחשב עדין אין הורדה

Liraninho
27-09-11, 02:44
ביקורת של IGN:
OFMW6u8zF_4

Equilibrium
27-09-11, 16:10
FIFA12-RELOADED יצא לטורנטליץ' סוף סוף!!!

dkaro
27-09-11, 18:12
ורק אני כמו טמבל צריך לחכות לאחרי החג.. :embarassed:

זה הפרס של אלו שרוכשים מקורי - המשחק יושב להם על המחשב כבר כמה ימים, אבל EA חוסמת אותם. איזה יופי.

Oleguer 23
27-09-11, 18:23
ורק אני הזמנתי מאוריג'ין ואפילו להוריד אני לא מצליח. באמת שעדיף כבר להוריד ולשחק בפרוץ עד שהמקורי יגיע. בתכלס, אחת הסיבות למשחק המקורי היא האונליין.

אני עדיין לא מבין איך אנשים שהזמינו הצליחו להוריד(בלי קשר לזה שהם לא משחקים). בעמוד של פיפא 12 באוריג'ין היתה אפשרות בחירה(יחידה)- digital(אני מקווה שזה באמת הורדה ולא קנייה של הדיסק, למרות שביקשו ממני כתובת), אם גם אתם הזמנתם ככה, אני לא יודע מה אני עשיתי לא נכון.

dkaro
27-09-11, 18:27
אני לא הזמנתי דרך אוריג'ין (אבל הורדתי דרכם), אבל בכל זאת, גרסה דיגיטאלית היא גרסה להורדה, ולא רכישת דיסק.

באמת מוזר שהוא לא נותן לך להוריד, אבל אני ממליץ לך לחכות ל-29 לחודש (תאריך היציאה באירופה, או לפחות התאריך בו הוא יתן לי הרשאה להתחיל לשחק..) ולראות אם אז תינתן לך אפשרות להוריד.

אם לא, צור איתם קשר.

il Diavolo
27-09-11, 18:41
הפיפא כבר מותקנת ועובדת אצלי, פשוט משחק מצוין. קשה לי קצת לעשות הגנה אבל אני בטוח שאני אתרגל בסופו של דבר.

TikiTaka
27-09-11, 19:17
FIFA12-RELOADED יצא לטורנטליץ' סוף סוף!!!

הפיפא כבר מותקנת ועובדת אצלי, פשוט משחק מצוין. קשה לי קצת לעשות הגנה אבל אני בטוח שאני אתרגל בסופו של דבר.

מאיפה השגתם קראק?

il Diavolo
27-09-11, 19:32
מאיפה השגתם קראק?

חבר נתן לי. הנה קישור להורדה אם אתה רוצה:

http://www.fileserve.com/file/XDRUrV6/c.rar

Raging Bull
27-09-11, 20:17
לכל אלה שהורידו את הפריצה: איפה בדיוק נמצאת ההתקנה של המשחק? :tongue:

il Diavolo
27-09-11, 20:55
לכל אלה שהורידו את הפריצה: איפה בדיוק נמצאת ההתקנה של המשחק? :tongue:

זו ההורדה עצמה. את הקראק תעביר לתיקייה GAME איפה שנמצא הקובץ fifa.exe ואז תוכל לשחק.

Raging Bull
27-09-11, 21:04
זו ההורדה עצמה. את הקראק תעביר לתיקייה GAME איפה שנמצא הקובץ fifa.exe ואז תוכל לשחק.

אז זהו, שזה לא עובד. המסך נהיה אפור לשנייה ולא קורה כלום. אני משתגע מזה :lipsrsealed:

il Diavolo
27-09-11, 21:36
אז זהו, שזה לא עובד. המסך נהיה אפור לשנייה ולא קורה כלום. אני משתגע מזה :lipsrsealed:

יש לך את כל הקבצים? חילצת את התיקיות בהתחלה?
אם כן אמורה להיות לך תיקייה ובתוכה תהיה עוד תיקייה שנקראת GAME ולשם אתה מכניס את הקראק ועוד קובץ שקוראים לו rld או משהו כזה.

Raging Bull
27-09-11, 22:06
יש לך את כל הקבצים? חילצת את התיקיות בהתחלה?
אם כן אמורה להיות לך תיקייה ובתוכה תהיה עוד תיקייה שנקראת GAME ולשם אתה מכניס את הקראק ועוד קובץ שקוראים לו rld או משהו כזה.

אני צריך להחליף את הקובץ או להשאיר את שניהם? ואין לי שום קובץ בשם rid..

Liraninho
27-09-11, 23:33
מישהו שהזמין את המשחק ל-PS3 כבר קיבל אותו?

matanmo
27-09-11, 23:42
Dkaro, הבנתי שהמשחק יצא, תנסה לשחק.

il Diavolo
27-09-11, 23:43
אני צריך להחליף את הקובץ או להשאיר את שניהם? ואין לי שום קובץ בשם rid..

תוריד את הקראק מפה:

http://www.fileserve.com/file/XDRUrV6/c.rar

כשירד לך, תעביר את 2 הקבצים שבתוך התיקייה, לתיקייה GAME בהורדה של הפיפא (תצטרך להחליף בין הקבצים) ובתוך ההורדה שהבאתי לך יופיע גם ה- rld שאותו תעביר יחד עם הקראק.

X. Alonso
27-09-11, 23:44
מישהו שהזמין את המשחק ל-PS3 כבר קיבל אותו?

מצטרף לשאלה.

Raging Bull
27-09-11, 23:48
אוקיי, אני נפתרתי כבר מהבעיה שלי :).
למי שהמשחק עושה לו בעיות ומקבל הודעה של CRUSH DUMP, שישלח לי ה"פ.

Equilibrium
28-09-11, 00:01
רגע רגע, אני שואל את השאלה הזו כי ההורדה אצלי ממש ממש איטית, אני מוריד מטורנטליץ' של RELOADED, אין שם תיקיה עם קראק?

Glory Man United
28-09-11, 00:17
יש הורדה ישירה של הרילודד או שזה רק טורנט?

dkaro
28-09-11, 00:49
Dkaro, הבנתי שהמשחק יצא, תנסה לשחק.

בדקתי, התשובה היא לא. הוא עדיין מודיע לי שלא אוכל לשחק לפני תאריך השחרור הרשמי של המשחק: 29.9, 2:00 בלילה..

אני מניח שלא תהיה ברירה אלא לחכות למוצאי שבת.

matanmo
28-09-11, 01:03
תפעיל עם פרוקסי, רק את הפעולה של הבדיקה מאיפה אתה, אני כבר הפעלתי את המשחק.
תוריד את התוכנה Proxifier, תבחר שרת אחד מהרשימה(http://hidemyass.com/proxy-list/search-225371), וזה יעשה לך אקטיבציה(או איך שלא קוראים לזה) ואחריה תוכל לשחק גם ללא הפרוקסי.

Raging Bull
28-09-11, 01:14
אני חייב להגיד שהמשחק נהיה קשה הרבה יותר מבעבר, ועם זאת גם איכותי יותר. צריך להתרגל לכל השינוי בהגנה, אבל בשורה התחתונה, המשחק נהדר.

dkaro
28-09-11, 02:45
מתן - עבד !

תודה, ו... מחר משחק?

haib60
28-09-11, 12:13
יש לי אקסבוקס עם פריצה 1.6 וכל פעם ששיחקתי בפיפא 11 הייתי מכניס דיסק בוט וככה יכול לשחק, בפיפא 12 זה יעבוד לי? המשחק הכי חדש שלי זה באטיפלד קומפני 2 וCODMW2 והם עובדים לי...

dkaro
28-09-11, 12:14
כל מי שרכש את המשחק למחשב - מוזמן ליצור איתי קשר למטרת משחק.

prongs69
28-09-11, 12:33
בעיה אצלי - הצלחתי לסדר את הג'ויסטיק, חוץ מהעובדה שהאנאלוג הימני לא מכוון טוב כלומר כשאני לוחץ למעלה זה עושה שמאלה, לוחץ ימינה זה עושה למטה וכו'. למישהו יש פתרון?

PES 11
28-09-11, 13:00
יש לי אקסבוקס עם פריצה 1.6 וכל פעם ששיחקתי בפיפא 11 הייתי מכניס דיסק בוט וככה יכול לשחק, בפיפא 12 זה יעבוד לי? המשחק הכי חדש שלי זה באטיפלד קומפני 2 וCODMW2 והם עובדים לי...

לא יעבוד אחי
כדי להפעיל את הפיפא צריך לעדכן לדשבורד בגירסא האחרונה ואז לפרוף לפריצה 1.9

Liraninho
28-09-11, 15:18
טוב, בניגוד למה שחשבתי, ה-FIFA (פלייסטיישן) הגיע לפני החג. :grin: אני רוצה להתרגל קצת להגנה החדשה, אבל מי שרוצה לשחק ברשת, שיוסיף: PSN - Liraninho.

אחרי שקצת שיחקתי במשחק המלא - לא רק שזה הרבה יותר קשה להגן כשתוקפים מולך, קשה גם לחטוף את הכדור. בתור אחד שמשחק תמיד על החזקת כדור בפיפא, על פרופשנל (בארסה - מדריד) אני בקושי נוגע בכדור בינתיים.

אבל יש מלא דברים נחמדים. גיליתי רק עכשיו את ה-Precision Dribbling שזה עם L1, מאפשר לשנות כיוון בצורה מאוד (!) יעילה. רונאלדו עושה הרבה את התרגיל המוכר שלו (העברת הכדור מאחורי הגוף עם העקב) ולא קל לעצור את זה. גם האנימציה של פויול מגניבה - למשל כשכבר עמדו לעבור אותי, הוא תיקל עם העקב.

שער ראשון (http://www.easports.com/media/play/video/95188845)

עריכה: מה זה אמור להיות? התחלתי קריירה עם בארסה ועל ההתחלה ריאל מציעים לי 60 מיליון יורו על צ'אבי. סירבתי, אז הם הציעו 75. סירבתי שוב, הם הציעו 93. מקווה שבזה נגמר הסיפור

Lulinha
28-09-11, 17:29
חבר'ה, מישהו יכול בבקשה לפרט לי מה עושה כל כפתור במשחק המחשב? הכפתורים הם לפי קונסולות ואני לא מבין את זה בכלל... תודה מראש!

אגב, למה אני לא מסוגל לתקל אף שחקן בצורה נקייה? הם אף פעם לא מתקרבים מספיק בכדי שאני אחטוף מהפ והם עושים כל מה שהם רוצים נגדי, גם כשאני משחק מול קבוצה חלשה... :\

haib60
28-09-11, 17:55
איפה הכי זול להזמין פיפא 12 לאקס בוקס? לא אכפת לי חנות מחול או בארץ העיקר שיהיה הכי זול שאפשר

שי
28-09-11, 17:57
התיקול עם ריבוע (מקש ה"דחיפה") דווקא עובד משמעותית טוב יותר במגרש פתוח וכשאתם בלי מצב "טקטיקל" על שחקן אחד.

משחק מדהים, מדהים, מדהים. קצת פאשלות בהתנגשויות פה ושם, אבל הכי טוב שהיה אי פעם.

SlipkFace
28-09-11, 18:05
התיקול עם ריבוע (מקש ה"דחיפה") דווקא עובד משמעותית טוב יותר במגרש פתוח וכשאתם בלי מצב "טקטיקל" על שחקן אחד.

משחק מדהים, מדהים, מדהים. קצת פאשלות בהתנגשויות פה ושם, אבל הכי טוב שהיה אי פעם.

כמה שאני מסכים איתך שי. אני נהנה מכל רגע במצב הקריירה שלי. אני משחק כשחקן וכשאפרוש אהיה מנג'ר. התחלתי בברצלונה ב', עברתי לבלאנקוס השנואים (שהבטיחו לי הרכב...) נחתכתי, עברתי למינכן, חזרתי לאתלטיקו מדריד, ומשם לבארסה בה שיחקתי שנתיים ואז לאוקזר.
(לצערי בארסה נחלשה מאוד ובעונה השנייה שלי במועדון בו גדלתי והשישית בכללי, סיימתי במקום האחרון וירדתי לליגה השנייה בבושת פנים.)

Liraninho
28-09-11, 18:11
הריבוע עובד טוב, אבל אתה חייב לבוא כמעט ממש מול השחקן ולא בזווית אלכסונית כדי לא לפספס אותו.

גיליתי עוד משהו נחמד: אם אתה עומד בחלון של הסגל על שחקן ולוחץ על משולש, אתה יכול "לדפדף" בין שחקנים בעמדה שלו, וזה פועל לגבי כל העמדות ששחקן מסויים יכול לשחק. למשל אתה לוחץ משולש על פויול אז הוא יאפשר לך לבחור בין שאר השחקנים שלא בהרכב ושיכולים לשחק כבלמים, כלומר: מסצ'ראנו, פונטאס.

רק מה, אני רואה שזה עובד רק במצב קריירה, לא ב-kick off. אני מקווה שזה יעבוד באונליין, יכול לחסוך זמן במקום לעבור עד לסוף הרשימה אם אתה רוצה להכניס שחקן מהסגל הרחב.

Lulinha
28-09-11, 18:12
בבקשה מי שיכול שיפרט לי בבקשהאת כל הכפתורים, כולל התרגילים... אני מיואש ולא מצליח לשחק בצורה נורמלית... תודה.

SlipkFace
28-09-11, 18:13
לאחר עונה באוקזר, שהתבררה כאחרונה שלי בקריירה, בשעה טובה ומוצלחת, לאחר שמונה שנות קריירה, פרשתי בגיל 26 והתמניתי למנג'ר מידלסברו.
נקווה שאני אצליח כי המנג'ר מוד משום מה נראה לי מוזר כזה...

מאזני כשחקן : 250 הופעות, 82 שערים, 106 נצחונות.

chelsea777
28-09-11, 18:54
קניתי היום מאנדרדוג לPS3 תמורת 300 שקל. אני יודע שיש יותר זול, אבל זה המקום היחידי שהיה לו לPS3.

בינתיים הוא נראה טוב. ההגנה באמת אחרת, אבל מה שהרגיז אותי זה שאני רודף אחרי שחקן ומסה לקחת לו את הכדור, בניגוד ל11, השחקן שלי שומר על איזה 2 מטר מהיריב ולא בא אליו למאבק גופני.

Equilibrium
28-09-11, 19:42
איזה משחק מדהים ווואו.

TikiTaka
28-09-11, 19:45
אני רואה שהרבה כבר הצליחו לשחק בזה, אפשר הסבר בפרטי איך? הרי המשחק יוצא ב-30.

SlipkFace
28-09-11, 19:47
ההסבר הכי פשוט, או שהורדנו (במקרה שלי) או שדרך אוריג'ין בהפעלה עם פרוקסי.

לגבי מידלסברו - הפיפא קרס לי ויחד איתו שנה של אימון ועוד עונה של משחק :\

Equilibrium
28-09-11, 20:49
המשחק יצא אתמול וכבר עשיתם 250 משחקים? הכיצד?

מסי 10
28-09-11, 21:42
לא יעבוד אחי
כדי להפעיל את הפיפא צריך לעדכן לדשבורד בגירסא האחרונה ואז לפרוף לפריצה 1.9
לא חייבים לפרוץ לפריצה 1.9, יש לי פריצה 1.5 והמשחק עובד לי.

SlipkFace
28-09-11, 22:14
המשחק יצא אתמול וכבר עשית 250 משחקים? הכיצד?

סימיולייט של כל השנה...

Oleguer 23
28-09-11, 22:34
יש אפשרות להדמייה לא מהירה? שאפשר לפרוץ למשחק באמצע? היה את זה עד פיפא 10, פיפא 11 שונה לגמרי, כמעט מ0.
סוף סוף מוריד לי, ואני הולך לנסות את השדר הערבי, סתם לצחוק. מקווה שיהיה סוף סוף שדר ספרדי, נמאס להוריד מחדש כל פעם.

Equilibrium
28-09-11, 22:42
שדר ערבי אין, אבל שדר ספרדי יש מדבר בספרדית מקסיקנית. לפחות ברילודד

Glory Man United
29-09-11, 01:11
לכל אלה שהורידו את גרסת הריאלודד בהורדה של 4 חלקים-הורדתי את כל החלקים בהצלחה מלבד החלק הרביעי. אני ממש מיואש, אז נורא אשמח אם מישהו יביא לי להורדה את החלק הרביעי הזה (ולא מאתר "הורדות", כי ניסיתי משם ולא הצלחתי) או אפילו הורדה ישירה של חלק 1 אני מאוד אשמח. כאן, בפרטי, לא משנה, העיקר שיהיה משהו.

Liraninho
29-09-11, 01:14
יש שדר ערבי, לפחות בגירסא של הפלייסטיישן. מצד שני, יש חוץ מהערבי רק את 2 הצוותים באנגלית (אני משחק עם אלן סמית' והשני). את המקסיקני אני זוכר שניסיתי למשחק אחד ב-FIFA 11 ואז שיניתי את זה כל כך מהר. הוא סוג של נדב יעקבי, צורח כמו משוגע, עשה לי כאב ראש.

שי, עכשיו אני קולט שהתכוונתי למשהו אחר כשדיברת על הריבוע כי אצלי החלפתי בין הריבוע לעיגול, יותר נוח. עדיין, חטיפה עם ה-standing tackle לא קלה בכלל, קרה לי היום שניסיתי לחטוף ככה כשהייתי עם פיקה בזווית של 90 מעלות לשחקן היריב והיה פנדל.
________

קטע: EA הוסיפו כמה אלמנטי מנג'ר למצב הקריירה, כמו למשל לדבר לתקשורת. נניח עכשיו לפני הסופרקופה מול ריאל, אמרתי ש"אני מטיל ספק ביכולות הטקטיות של מוריניו". :grin: נראה מה תהיה, אם בכלל, ההשפעה של זה על המשחק עצמו. אפשר לשבח/לבקר את היריבה עצמה, את המאמן שלה ושחקן ספציפי של היריבה.

חוץ מזה, רגע לפני המשחק, קפצה לי הודעה מאפלאיי שאומר שהיה לו קדם עונה טוב ושהוא מצפה להיות בסגל למשחק. במשחק ההכנה האחרון לפני זה ניצחתי את אוקזר 1:4 עם צמד של אפלאיי, כך שזה מתקשר אחד לשני. רעיון נחמד מאוד, רק שהמידה זה משהו שיכול להפוך את זה ממשהו מגניב למציק, נקווה שזה לא מופיע יותר מדי במהלך הקריירה.

ואני חייב לציין שאני פשוט מת על ה-Precision Dribble. זה דבר ענק, אפשר לשנות כיוון כמו שצריך, לשנות קצבי ריצה בשניה סטייל מסי, לעבור את השוער (!) וגם להתחמק משמירה ממש צמודה. קרה לי שמסרתי למסי שהיה קצת בתוך הרחבה עם הגב לשער עם שומר אחד על הגב שלו. הלכתי לצד אחד עם L1 לחוץ, אח"כ בא שומר נוסף אז הלכתי לצד שני, הצלחתי לשמור על הכדור והבקעתי.

אהבתי גם שהשאירו את אלמנט המומנטום שהיה קיים במשחקים קודמים. אם אתה כובש או עושה כמה מהלכים טובים, נוצר מומנטום חיובי. זה עובד לשני הצדדים, ד"א.

עוד כמה משחקים ונתחיל לבדוק את האונליין. מעניין אותי לראות איך עובד שם עניין הליגות שצריך לעלות.

אחלה, אחלה של משחק :tongue:

bixente
29-09-11, 03:54
לירן אפשר הסבר מהו ה precision mode שאתה מדבר עליו? ואיך משתמשים בו?

Equilibrium
29-09-11, 03:56
ובאיזה מוד אני יכול ליצור שחקן, לפרוש ולהיות מאמן באותה השמירה כי לא מצאתי איפ זה נמצא, תודה

Liraninho
29-09-11, 04:17
דרור, גיליתי את זה דרך ה-Manuel שיש דרך התפריט עצמו - רק אחרי שהתחלתי לשחק במלא. בדמו לא הייתי מודע לזה.

כשאתה נע עם השחקן ששולט בכדור, תלחץ על L1 (לחוץ). זה יגרום לשחקן לזוז עם הכדור ממש קרוב לרגל וכך אתה יכול לשנות כיוון ולעשות הטעיות בזריזות. תשלב את זה עם ספיד וזה קטלני. למשל: אתה רץ עם ספיד מול שחקן יריב וכשאתה קרוב אליו, אתה עוזב את הספיד, לוחץ L1 כדי להאט ולשנות כיוון, ואז רץ שוב עם ספיד בכיוון אחר. זה יעיל במיוחד כשאתה נסגר ע"י כמה שחקנים על שטח קטן ואפשר לעבור עם זה בקלות את השוער.

כמובן שבשביל לעשות את זה ביעילות, אתה צריך שחקן די זריז. עם אינייסטה, נניח זה יעבוד סבבה, עם פברגאס לא.

אגב, יצא לי במקרה לעשות את התרגיל של ברגקאמפ (מהשער ההוא מול ניוקאסל) והוא מגניב לאללה וגם פשוט לביצוע. זה כאן ב-3:01:
1H-zsYkeKIY

titan is back
29-09-11, 09:33
חבר'ה באמת? לא הצלחתם לעבור את השוער כל השנים האלה? (אסף, שי). סופסוף אפשר להבקיע בוולה, שזה ממש כיף, והאימפקט אינג'ין מצויון!

TikiTaka
29-09-11, 09:43
אסי ישראלוף: "אחרי 10 שנים ששיחקתי ב-PES, עברתי ל-FIFA"

Oleguer 23
29-09-11, 10:10
הורדתי בלילה, אבל תמיד כשאני מוריד משחק חדש יש איזה משהו שמעכב לי אותו בחצי יום. עכשיו אני צריך להעביר את הפיפא למחשב שהוא כן עובד בו, אבל בשביל זה אני חושש שאני צריך להוריד שוב.

אגב, זה המשפט שמסכם נפלא את פיפא 12:
Females Ignored For Another 12 months

עוד לא שיחקתי, אבל לפי הדמו והתגובות של אנשים עד עכשיו, זה מדהים. אני בכל זאת מקווה שיצא פיפא 13, כי המשחק לא מושלם לגמרי עם דברים מעצבנים, אבל בסה"כ הכללי זה המשחק הכי טוב שיצא עד עכשיו לכדורגל.

TikiTaka
29-09-11, 10:17
מה זאת אומרת "מקווה שייצא 13", יש דיבורים שלא ייצא?

Oleguer 23
29-09-11, 10:47
יש דיבורים על עדכונים בלבד, של ליגות, שחקנים וקבוצות, ושהמשחקיות והכל ישארו כמו שהם.

אני לא מאמין שפעמיים הורדתי את המשחק, ועכשיו אני צריך להוריד שוב ושהאוריג'ין מראה לי 10 שעות להורדה. אבל אני מאמין שזה סתם מראה 10 שעות, אבל בכל זאת, הורדתי כבר את המשחק אבל אי אפשר להעביר אותו בין מחשבים. בעע.

SlipkFace
29-09-11, 11:29
לאחר שקרסה לי השמירה עם מידלסברו טענתי אוטסייב וזה מה שקרה מאז...

התחלתי בברצלונה ב', עברתי לבלאנקוס השנואים (שהבטיחו לי הרכב...) נחתכתי, עברתי למינכן, חזרתי לאתלטיקו מדריד, ומשם לבארסה בה שיחקתי שנתיים ואז לברסט.
(לצערי בארסה נחלשה מאוד ובעונה השנייה שלי במועדון בו גדלתי והשישית בכללי, סיימתי במקום האחרון וירדתי לליגה השנייה בבושת פנים.)
לאחר עונה בברסט, שהתבררה כאחרונה שלי בקריירה, בשעה טובה ומוצלחת, לאחר שמונה שנות קריירה, פרשתי בגיל 26 והתמניתי למנג'ר סנדרלנד.
עם כניסתי לתפקיד הובאו ג'רארד פיקה, ליונל מסי, מסצ'ראנו, ואיבראהים אפלאיי, כולם בהעברה חופשית, כאשר חוץ מארבעת הקטלאנים הובאו גם ליאנדרו, ריג'ן בן 25 ופרננדו טורס הקשיש (34) שהגיעו מגרמיו ואתלטיק בילבאו, בהתאמה.

haib60
29-09-11, 11:29
יש מצב שאני אוכל לשחק ברשת אם אין לי מקורי ? אני מדבר על המחשב..

SlipkFace
29-09-11, 12:08
גם אני מחפש דרך כלשהי לשחק אונליין. למישהו יש?

סילביניו
29-09-11, 13:02
מישהו יכול להסביר לי איך מתקינים את המשחק?
הייתה לי אותה בעיה עם הדמו (בגלל שכבר מותקן אצלי פיפא 2011) אבל אז הצלחתי לפתור את זה בעזרת איזה קובץ שהיה צריך להריץ, ועכשיו אני לא מצליח להתקין גם כשאני מנסה להריץ את הקובץ הזה ולא מצליח למחוק את פיפא 2011 ואת דמו 2012 בגלל שהקובץ הזה שילב בין שני המשחקים ואני לא יודע איפה הuninstll בכל תקייה

Liraninho
29-09-11, 14:19
חבר'ה באמת? לא הצלחתם לעבור את השוער כל השנים האלה? (אסף, שי).
הצלחתי, עם ה-bridge ועם ה-fake shot, אבל עכשיו יש עוד אופציה. :grin: ואגב EA שידרגו את ה-fake shot למשהו לא מהעולם הזה, ברצינות. אפשר למשוך את הכדור סטייל רונאלדיניו/רומאריו וזה אדיר להשתחרר משמירה. תסתכלו בווידאו שהעליתי בהודעה הקודמת, יש שם טוטוריאל גם לזה.

יש דיבורים על עדכונים בלבד, של ליגות, שחקנים וקבוצות, ושהמשחקיות והכל ישארו כמו שהם.
השמועות הן שאחרי FIFA 13, יוציאו כל שנה עדכונים. אבל תהיה בטוח שאם קונאמי ימשיכו להוציא, EA לא יוותרו מראש על המאבק כל-כך מהר.
_____

המשחק הזה כל-כך קשה שזה לא ייאמן. הפסדתי בליגה למלאגה ולסוסיאדד - עדיין בגלל שיטת ההגנה, אני על פרופשנל. הבעיה הכי גדולה היא התרגיל שבא מולך שחקן ואז הוא מושך את הכדור לאחד הצדדים (כשהוא מעביר רגל על הכדור ואז מזיז אותו), בדיוק כשאני בא לתקל אותו.

הריאליסטיות של ההעברות במצב הקריירה היא...ממממ....לא זה, וחבל. רק בחלון ההעברות הראשון של הקיץ (שזה נחמד, ביום האחרון של החלון, יש כזה טיימר לאחור שנעצר כל שעה ואתה יכול לבצע העברות), דרוגבה עבר לוויאריאל ונאני הגיע לספורטינג. היה גם סניידר לריאל, שזה עוד סביר.

matanmo
29-09-11, 14:20
אני לא יודע מה איתכם, יש לי באונליין כבר מלא הפסדים וכולם בגלל שהתמכרתי למסירות "עין עקומה" ועקבים, אני כמו מטומטם עושה את זה ליד הרחבה וכמובן שלוקחים לי את הכדור.
(מי שלא יודע איך עושים את זה תלחצו על הכפתור שאיתו מקפיצים[וגם בועטים מסובב] ומסירה/שליחה)

Krasic
29-09-11, 15:28
חברה מי ששם לב בהגדרות אפשר לשנות את המהירות ריצה את הדיוק בעיטות והעוצמה שלהם וזה ממש מגניב העלתי לעוצמה הכי גבוהה איזה פעם והשחקנים פשוט יורים כדורים במהירות פשוט מדהימה!

Oleguer 23
29-09-11, 17:07
טוב, שיחקתי בשעה טובה.
מפריע לי: קניתי את הפיפא דרך המשתמש של אחותי באתר של EA, ובגלל זה השם משתמש שלי באונליין הוא השם משתמש שלה. איך אני משנה את הכינוי? גם לא בא לי שזה יראה שאני מישראל, בפיפא 10 הייתי ישראלי ומלא אנשים עשו עלי סנקציות, וב11 כבר הייתי מאנטרקטיקה.

איפה עוזר מאמן? השחקנים עייפים כבר אחרי 3 משחקים וזה מטריף.

איפה המד שמראה כמה השחקן רוצה לעבור לקבוצה שלי?

למה אני לא מצליח בעריכת מערך לקבוע לאן השחקן ירוץ בהתקפה/הגנה?

אחלה:
החזירו את העדכונים ממשחקים אחרים בזמן המשחק.

כל פעם שאני מתחיל בפיפא חדש אני משחק על amateur. אחרי שניצחתי 3-2 בברנבאו בסופר קופה ו5-1 בקאמפ נואו(כמה החמצות של ריאל, אפילו רונאלדו החטיא פעמיים פנדל!) הגעתי למלאגה והייתי בפיגור 3-1 משלושער של ג'וזפה רוסי, אבל חזרתי לניצחון 6-4. זה היה פשוט כיף, וזה רק הרמה הקלה.

לא יודע אם זה בגלל שזו רמה קלה, אבל די קל לי לחטוף כדור.

אהבתי את החגיגות של זכיה בגביע. זיקוקים זה חדש בפיפא.

בטח יש עוד מלא דברים, אבל אלה הדברים העיקריים.

איך משנים כינוי ופרטים באונליין?!

Lukaku
29-09-11, 17:23
איך לעזאזל כבר הספקת לזכות בגביע.

דיברת על עוזר מאמן- אף פעם לא הבנתי מה זה. זה כשאתה מעביר משחקים במנג'ר מוד (לא משחק בעצמך אלא רק סימולציה) הוא עושה לך חילופים וכאלה באמצע המשחק?

Equilibrium
29-09-11, 17:27
הוא בטח זכה בסופרקופה עם בארסה.
בקשר לעייפות של השחקנים, זה רק בתחילת העונה אחרי משחקי הקופה זה כבר משתנה

Oleguer 23
29-09-11, 17:49
עוזר מאמן מחליף לך לפני כל משחק הרכב. שחקנים עייפים, פצועים, מושעים הוא מוציא. זה מצוין בסגל עמוק. אני לא טוב ברוטציות והשחקנים מתעייפים לי.

בכל אופן זכיתי בסופרקופה.

אגב, כמעט ולא הוסיפו שום דבר לקריינות של קלייב, אני מקווה ששמעתי רק חלק ושבהמשך ישמעו יותר.

Liraninho
29-09-11, 18:22
חברה מי ששם לב בהגדרות אפשר לשנות את המהירות ריצה את הדיוק בעיטות והעוצמה שלהם וזה ממש מגניב העלתי לעוצמה הכי גבוהה איזה פעם והשחקנים פשוט יורים כדורים במהירות פשוט מדהימה!
ומה החוכמה בזה? אתה יכול להעלות את הנתונים של ה-User ולשאיר את אלה של ה-CPU כמו שהם (או להוריד) וזה נותן לך יתרון, מה האתגר בזה?

זה ממש כמו הסליידרים שהיה כל השנים במשחקי ה-NBA ואני בטוח שתוך שבוע-שבועיים, איזה גיימר יבדוק מה הסליידרים הכי ריאליסטיים ויעלה אותם באיזה פורום. זה תמיד היה כך ב-NBA Live/2K.

עוזר מאמן מחליף לך לפני כל משחק הרכב. שחקנים עייפים, פצועים, מושעים הוא מוציא. זה מצוין בסגל עמוק. אני לא טוב ברוטציות והשחקנים מתעייפים לי.

אני אוהב לעשות את הרוטציות, זה חלק מהמשחק, במיוחד השנה שיש לבארסה סגל רחב. אם פדרו או וייה עייפים, אתה בוחר בעצמך אם להכניס את אפלאיי/סאנצ'ס או לשים את אינייסטה באגף ולשחק עם צ'אבי-ססק בקישור.

לי במצב הקריירה אינייסטה נפצע על ההתחלה ל-3 חודשים (:\) ופתר לי את הדילמה.

Krasic
29-09-11, 18:58
ומה החוכמה בזה? אתה יכול להעלות את הנתונים של ה-User ולשאיר את אלה של ה-CPU כמו שהם (או להוריד) וזה נותן לך יתרון, מה האתגר בזה?

זה ממש כמו הסליידרים שהיה כל השנים במשחקי ה-NBA ואני בטוח שתוך שבוע-שבועיים, איזה גיימר יבדוק מה הסליידרים הכי ריאליסטיים ויעלה אותם באיזה פורום. זה תמיד היה כך ב-NBA Live/2K.

לא אני מעלה נגיד לשוערים את היכולת הכי גבוהה ותמיד אני מעלה או שווה כדי לשפר את הריאלסטיות או שאני מעלה לCPU יותר כדי שיהיה יותר קשה

Steven Guinan
29-09-11, 21:52
חבר'ה שכבר הספיקו לחרוש-
איך המצבי מנג'ר מוד?
איך הסקאוטינג? איך ההעברות? תיקנו את הבאג של השורטליסט?
שיפרו את אפשרויות חיפוש השחקנים סוף כל סוף?
יש עדיין סטאף אפגרייד? שיפרו שם משהו?
יש דרוגי ליגות, וצורת מעקב כמו במשחק המנג'ר אחרי סטטיסטיקות או שזה נשאר אותו דבר?

Krasic
29-09-11, 22:18
אוקיי, ראיתי קודם בהודעות שמישהו כתב שהעוזר מנג'ר יכול לעשות רוטציות בסגל איך עושים את זה ?

SlipkFace
29-09-11, 22:48
חבר'ה שכבר הספיקו לחרוש-
איך המצבי מנג'ר מוד?
איך הסקאוטינג? איך ההעברות? תיקנו את הבאג של השורטליסט?
שיפרו את אפשרויות חיפוש השחקנים סוף כל סוף?
יש עדיין סטאף אפגרייד? שיפרו שם משהו?
יש דרוגי ליגות, וצורת מעקב כמו במשחק המנג'ר אחרי סטטיסטיקות או שזה נשאר אותו דבר?

אין סטאף אפגרייד. אין הכנסות ממשחקים.
אפשרות חיפוש שופרה בהחלט.
מה זאת אומרת דרוגי ליגות?? ממש לא!
מנג'ר מוד מדהים!
מתחיל שמירה עם קראוולי טאון אגב :)

TikiTaka
29-09-11, 22:48
הזמן טס כשנהנים :becool:

ב-8 בבוקר התחלתי לשחק ופתאום אני פותח את החלון ובחוץ כבר חושך. מדהים.

אבל יש לי כמה בעיות:

ראשית, למה קשה כ"כ לעשות הגנה? אני רץ לשחקן ואם פספסתי אותו (והוא שחקן מעל אוברול 80) זה 90% שער. הוא עושה עליי פנייה כמו שמסי עושה באמיתי פנייה ובדהירה שלו לשער קשה לעצור אותו.
בקשר ל-Tactical Defending, מה זה שיטת ההגנה הזאת? מה מיוחד בה, שכל השחקנים לוחצים או משהו?

אני ימשיך עוד מעט..

Lukaku
29-09-11, 22:53
הזמן טס כשנהנים :becool:

ב-8 בבוקר התחלתי לשחק ופתאום אני פותח את החלון ובחוץ כבר חושך. מדהים.

אבל יש לי כמה בעיות:

ראשית, למה קשה כ"כ לעשות הגנה? אני רץ לשחקן ואם פספסתי אותו (והוא שחקן מעל אוברול 80) זה 90% שער. הוא עושה עליי פנייה כמו שמסי עושה באמיתי פנייה ובדהירה שלו לשער קשה לעצור אותו.
בקשר ל-Tactical Defending, מה זה שיטת ההגנה הזאת? מה מיוחד בה, שכל השחקנים לוחצים או משהו?

אני ימשיך עוד מעט..

המיוחד בה זה שעכשיו צריך לחשוב גם כשאתה עושה הגנה, ולא רק ללחוץ על X ולשלוח בלמים כמו טיל.

לירן- אתה משחק עם פדרו על חשבון סאנצ'ז? חה.

SlipkFace
29-09-11, 23:01
http://images1.skiddle.com/images/listings/8/3/9/159820.jpg

Crawley Town FC - נגרים? לא אנחנו!

נתונים :

רמה : פרופשנל לבינתיים, בגלל ממשק ההגנה.
רמת הנהלה : לג'נדרי.

NowFooty
29-09-11, 23:03
יש אפשרות למחוק שמירות במשחק? לא יודע מה אח שלי הקטן עשה אבל באתי להיכנס
לשמירה שלי במנג'ר מוד ולפתע גיליתי 7 שמירות חוץ משלי.

Krasic
29-09-11, 23:08
זה כנראה הAUTOSAVE

עוד פעם, העוזר מנג'ר יכול לעשות רוטציות בסגל(דחוף, תודה*

Liraninho
29-09-11, 23:29
לירן- אתה משחק עם פדרו על חשבון סאנצ'ז? חה.
לא. עוד לא שיחקתי מספיק כדי לדעת מי הצמד הכי טוב בשבילי, אבל עקרונית התחלתי את הקריירה עם צ'אבי וססק בקישור, וסאנצ'ס ואינייסטה באגפים. אבל אז אינייסטה נפצע לי ל-3 חודשים, אז עברתי לפדרו וסאנצ'ס באגפים. אני אוהב את ה-work rate של פדרו בהגנה, כך שאני משחק איתו. אבל אני רק בתחילת הקריירה ובינתיים השחקנים מתעייפים מהר, כך שאני עושה רוטציות מפעם לפעם. גם אפלאיי לא רע, במיוחד עם בעיטות ממרחק.

Shlomix
30-09-11, 00:18
לא יודע מה איתכם, אבל זה אחד המשחקים הכי קשים אי פעם ששיחקתי בהם.
אם בפיפא 11 הייתי מפרק בקלילות קבוצות ברמת וורלד קלאס ומנצח במאמץ בלנג'דרי, פה אני מפסיד אפילו ברמה האמצעית, פרו. (פרופשיונל)
משחק קשה בטירוף, אבל מהנה ביותר.
לדעתי השינוי הכי גדול הוא בהגנה - השחקנים כבר לא רצים באמוק למי שמחזיק את הכדור, מה שמאפשר לעבור יותר בקלות שחקנים ולתכנן מהלכים כמו שצריך, אבל גם להעמיד קו הגנה משובח ופחות חדיר.

Raging Bull
30-09-11, 00:53
למה כ"כ קשה לשחק על הצד הפיזי בהגנה?? אני לא מבין מה נותן הדיסטנס האוטומטי הזה, באמת שאי אפשר ללכת אפילו כתף אל כתף.

ההגנה שאני עושה כ"כ מביכה, אין משחק שאני לא עושה פנדל אחד לפחות או מקבל אדום על תיקול מאוחר :grin:

Lukaku
30-09-11, 01:43
סיימתי להוריד עכשיו את המשחק למחשב (עד שיגיע המשחק לPS3 צריך לשחק במשהו:grin:).

למה תמיד יש איזה דפיקות עם המקלדת:
http://up353.siz.co.il/up3/ckztxjmhyzme.jpg

חסר לי פה מקש!
מה לעזאזל?

חחח טוב בדקתי עכשיו והוא דווקא כן עובד, מוזר.
מה שעדיין מבאס הוא שאי אפשר להחליף בין מקשי האקסבוקס, זאת אומרת אני יכול לקבוע מה יהיה B במקלדת, אבל הם מראש קובעים לי ש- B יהיה גם תיקול (הגנה) וגם בעיטה (התקפה).

Liraninho
30-09-11, 02:20
אני לא מבין מה נותן הדיסטנס האוטומטי הזה, באמת שאי אפשר ללכת אפילו כתף אל כתף.
זה גם מה שאני שאלתי. כבר הפסקתי להשתמש בזה, זה דבילי נורא. אני פשוט משתמש בג'וקי ומנסה לשמור מרחק מהיריב (לא יעזור, אם אתה קרוב מדי, הוא יכול לעבור אותך גם אם לא ניסית לתקל אותו ופספסת. ואני לא מדבר מול רונאלדו ושחקנים ברמה הזו, צ'אבי פרייטו עשה לי סלאלום אה-לה-מסי בתוך הרחבה), וברגע הכי מתאים לתקל.

עדיין לא התרגלתי להגנה, זה אכן מאוד מאוד קשה. אבל אני חושב שבטווח הארוך כולם ירוויחו. הם הקשו קצת את משחק ההגנה ונתנו יותר כלים בהתקפה, מה שאומר יותר גולים.

רועי.א
30-09-11, 03:04
אני הסתדרתי עם ההגנה החדשה יחסית מהר. אני לא משתמש בג'וקי או בקונטיין.

שיטת ההגנה שלי די פשוטה ועובדת רוב הזמן. אני ממקם את השחקן שלי נכון והוא חוטף בעצמו. נניח אני רץ עם שחקן באגף אני יודע בדיוק של 90% מתי הוא ינסה לחתוך למרכז אז אני מזיז את שחקן ההגנה שלי חצי שנייה לפני והוא חוטף לו לבד. או אני מזהה מתי הם יתנו לעצמם קצת יותר מדי מקדמה עם הכדור וזז קדימה וחוטף. לפעמים אני יכוון אותם לאזורים במגרש שיותר קל לי לחטוף. הכפתור היחידי שאני משתמש בו בקביעות בהגנה זה עיגול. רוב הפעמים שאני חוטף זה על ידי קריאת המהלך הבא של המחשב. אני שומר על רשת נקייה לא מעט והגולים שאני כן מקבל הם בהגבהות, מצבים נייחים, או שהם דופקים מהלך מטורף. אני משחק על וורלד קלאס.

30-09-11, 05:41
יש לי XBOX360 עם פריצה 1.6 או 1.5 (אני לא זוכר). האם אצליח להפעיל את ה FIFA 12 מבלי שאצטרך לעדכן את הפריצה?

TikiTaka
30-09-11, 09:05
למה המקשים של השלט במחשב הפוכים?
הרמה זה בעיטה, מסירה חכמה זה מסירה מוזרה ועוד כל מיני שטויות שהתהפכו.
למה זה?

Oleguer 23
30-09-11, 09:35
אתה צריך לערוך את המקשים בsettings.

ואם חשבתי שנגמרו לי הבעיות, הנה עוד פעם משהו מרגיז. בגלל שקניתי את הפיפא דרך חשבון אוריג'ין של אחותי, החשבון של האונליין הוא לפי הכינוי שלה, ועכשיו גיליתי שהחשבון של אונליין בפיפא 11 הוא בעצם חשבון אוריג'ין.

ניסיתי להפעיל את הפיפא דרך החשבון הישן, אבל זה דורש product code. למה אני לא יודע מה הוא? קיבלתי מייל מאוריג'ין אבל אין שם שום קוד כזה. איך אני מקבל אותו? אני מת לשחק באונליין במשתמש המקורי שלי.

TikiTaka
30-09-11, 10:02
למה להסתבך עם האורג'יין הזה? למה אתה לא מוריד פריצה של REALODED?

Oleguer 23
30-09-11, 10:11
כי אני רוצה מקורי, יש הרבה דברים במקורי שאין בפריצה, מן הסתם.

TikiTaka
30-09-11, 10:32
כמו למשל? אני יודע רק על האונליין, אם יש עוד דברים מעניינים אז אולי יהיה שווה לי לקנות :/

ובקשר למקשים, אפשר לשנות גם את המקשים של השלט?

Lukaku
30-09-11, 12:50
כמו למשל? אני יודע רק על האונליין, אם יש עוד דברים מעניינים אז אולי יהיה שווה לי לקנות :/

ובקשר למקשים, אפשר לשנות גם את המקשים של השלט?

לא ממה שאני ראיתי.
לא מבין למה זה, בפרו למשל (וגם בפיפא 11 אני חושב) אפשר מחוץ למשחק להתאים כל מקש אקסבוקס למקש מקלדת ואז בתוך המשחק אתה מתאים כל מקש בוקס מה הוא יעשה, הגנה והתקפה.
עכשיו אתה תקוע שהם כביכול קבעו לך מה כל מקש בוקס יעשה (בקטע של התקפה-הגנה).

אבל הדבר הכי מרגיז- מקשי התפריט. הם במקלדת קבועים ולא ניתן לשנות, ואחרי שכבר שיניתי לעצמי את המקשים למשחק, אין לי מושג מה מקשי התפריט.
אני מתכוון כמובן לדיפדוף בין תפריטים שיש RT ו- LT או בקיצור כל המקשים של Instant Replay.

chelsea777
30-09-11, 13:22
אני פשוט לא מצליח לחטוף כדורים. בגלל הדיסטאנס הזה מהשחקן היריב זה פשוט מחרפן. צריך לחכות שהם יאבדו אותו לבד באיזו מסירה לא מדויקת. גם אני הייתי מצליח לנצח בפיפא 11 בלג'נדרי ועכשיו אני מוצא את עצמי עם 1:0 על אתלטיקו בקושי בפרופשיונל.

Lukaku
30-09-11, 13:44
אני פשוט לא מצליח לחטוף כדורים. בגלל הדיסטאנס הזה מהשחקן היריב זה פשוט מחרפן. צריך לחכות שהם יאבדו אותו לבד באיזו מסירה לא מדויקת. גם אני הייתי מצליח לנצח בפיפא 11 בלג'נדרי ועכשיו אני מוצא את עצמי עם 1:0 על אתלטיקו בקושי בפרופשיונל.

את ההתקרבות לשחקן אתה עושה ידנית, הקונטיין הזה (שהוא כמו הג׳וקי) הוא רק בשביל לעמוד מול השחקן ולחסום לו איזשהו נתיב.
את השאר אתה צריך לעשות.

ואני חוזר לתגובה הקודמת שלי- מישהו יכול לרשום לי את מקשי התפריט?
אני רק זוכר שקונטרול שמאלי זה RT (או LT:D).

Scouser
30-09-11, 13:47
עשיתם לי מה זה חשק...
הורדתי אתמול פיפא ב4 חלקים מFF, מישהו יודע איך להתקין בלי להסתבך?

Lukaku
30-09-11, 13:53
עשיתם לי מה זה חשק...
הורדתי אתמול פיפא ב4 חלקים מFF, מישהו יודע איך להתקין בלי להסתבך?

רילודד?
אתה מחלץ את החלק הראשון ( ואז אוטומטית זה מחלץ הכל),
ואז תהיה לך תיקייה עם מלא קבצי ראר, גם שם אתה מחלץ את הראשון וזה יחלץ הכל, ואז יהיה לך קובץ IMG שאתה מכניס לדיימונס טול... וזהו.:D

Scouser
30-09-11, 13:55
רילודד?
אתה מחלץ את החלק הראשון ( ואז אוטומטית זה מחלץ הכל),
ואז תהיה לך תיקייה עם מלא קבצי ראר, גם שם אתה מחלץ את הראשון וזה יחלץ הכל, ואז יהיה לך קובץ IMG שאתה מכניס לדיימונס טול... וזהו.:D

תודה! (זה אכן רילודד)

Liraninho
30-09-11, 14:47
http://i56.tinypic.com/2m7gspg.jpg

PES 11
30-09-11, 15:37
לא חייבים לפרוץ לפריצה 1.9, יש לי פריצה 1.5 והמשחק עובד לי.

ומה הגירסת דשבורד שיש לך אחי ?

יש לי תמשחק כבר על המחשב אבל לפי מה שקראתי אם אין דשבורד החדש זה גם לא יפעל וגם ימחק את הפריצה