PDA

צפה בגרסא המלאה : ליגת האלופות :: צ'לסי - בארסה; יובה - ריאל; יונייטד - מילאן; באיירן - ארסנל

עמודים : 1 2 [3] 4

Alessandro Del Piero
03-11-04, 23:51
אם זכרוני אינו מטעה אותי,הוא אמר שגם יובה לא תעלה שלב.
היום,אותו יובה אגב שדדה את באיירן במינכן,את השוד ביצע אגב דל פיירו.
ואן ניסטלרוי ניצח את ספרטה,נילמאר את פרנבחצ'ה,אנדרדה את לה קורוניה מונטלה שדד נקודה מלברקוזן ואילו ראול ופיגו(פנדל)סחטו תיקו בקייב.

eyal7
04-11-04, 00:18
בית א'
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/253847_MEDIUMLANDSCAPE.jpg

ליברפול מנצחת את דפו בריאזור 1-0 לאחר שער עצמי של ג'ורג' אנדרדה.
גבריאל שורר הבקיע בדקה ה-84 והעניק לאולימפיאקוס ניצחון ביתי על מונאקו.
אולימפיאקוס - 7
ליברפול-7
מונאקו - 6
דפורטיבו - 2

בית ב'
http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/762290
שימו לב ליציעים הריקים באולימפיקו

לברקוזן עולה ליתרון 1-0 בדקה ה82 משער של ברבטוב.
מונטלה מציל את רומא שלוש דקות בתוספת הזמן וקובע את תוצאת המשחק 1-1.
רומא לא תהיה בשלב הבא.
דינמו, ריאל ולברקוזן חזק חזק עם 7 נקודות כל אחת.
דינמו קייב - 7
ריאל מדריד - 7
לברקוזן - 7
רומא - 1

בית ג'
http://www.juventus.com/Allegati/f_Bayern%20-%20Juventus%200-1223920004a056c6-78b8-4dc2-980b-2df1d996136.jpg
בדקה ה-90 איברהימוביץ' בעט, קהאן שמט, דל פיירו הסתער על הריבאונד וקבע את תוצאת המשחק - 1-0 ליובה באולימפישטדיון שמעלה אותה לשלב הבא.
מכבי תא סוף סוף כובשת בליגת האלופות ואפילו פעמיים וגם מנצחת את אייקס אמסטרדם 2-1, דה רידר צימק את התוצאה.
יובנטוס - 12
באיירן מינכן - 6
אייקס אמסטרדם - 3
מכבי תל אביב - 3

בית ד'
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/253994_MEDIUMLANDSCAPE.jpg

ואן ניסטלרוי מפרק את ספרטה פראג עם רביעייה.
ליון מנצחת את פנרבחצ'ה בבית 4-2.
יונייטד בדרך לשמינית הגמר.
ליון כבר שם.
ליון - 10
מנ.יונייטד - 9
פנרבחצ'ה - 4
ס. פראג - 1

Javier Zanetti
04-11-04, 00:38
אתם מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה אבל נדמה לי שהגול שנפסל לבאיירן היה חוקי.

Itay
04-11-04, 00:42
יובה ממשיכה להיות בלתי מנוצחת ונכון לעכשיו הקבוצה שהכי קשה באירופה לנצח אותה ואף להבקיע נגדה. מאזן של 13 נצחונות ו2 תיקו מתחילת העונה בכל המסגרות.

בופון פשוט שוער ענק, לא נראה שוער כזה מאז זוף.

ודרך אגב,
זלאטאן הוא פשוט שחקן מדהים, עם יכולות נדירות.
הוא כל פעם מדהים אותי מחדש ביכולות שלו לשחקן במימדים שלו.
אם תשאלו אותי, מבחינת יכולת, זלאטאן לא נופל משחקנים כמו שבצנקו ואדריאנו, שהם בדיוק אותו סוג של חלוצים, גדולים, פיזיים, ובו זמנית גם טכניים ומהירים- תיאור שמתאים לחלוצים המודרניים.

הגול היה בלתי חוקי לחלוטין, נעשתה עבירה על בופון פעמיים גם כשהשחקן שקפץ לנגוח א תהריבאונד דחף את בופון בתוך תיבת החמש וגם אחר כך הוא דחף אותו כשבופון ניסה לקו לחסום את הביעטה לעבר השער.

Rivaldinio
04-11-04, 01:12
מדהים איך קבוצה חסרת יכולת כמו יובנטוס , מצליחה לשדוד את באיירן בפעם השנייה.
אולי זה בופון המדהים ואולי זה סתם מזל של איטלקים.

זה מה שמצחיק אצל יובנטוס ודומיהן -
בתוצאות והישגים - הם ענקים.
בכדורגל - נאדה.

אלעזר
04-11-04, 01:17
תגיד לי ריבאלדיניו, אין לך מה לעשות?? רק לכתוב את ההודעות החסרות שחר האלה פעם אחר פעם??

RVN יקירנו השחקן הרביעי בהסטוריה עם רביעיה..
את האמת, גם הוא לא ציפה שזה יבוא ככ בקלות. פנדל אחד שלא היה. שני גולים שהמבשל הישיר היה שחקן של היריבה, ולקינוח, שער מנבדל של 100%..
די מתבקש היה שהוא ייכנס לרשימה, אבל ככה??

Rivaldinio
04-11-04, 01:20
אלעזר , מה ככ קשה להבין בהודעותיי.
אתה יכול להסכים להן או לא.
איברהימוביץ' הוא גאון כדורגל. כנל לגבי נדבד אשר עוד בזמנו הצעיד את לאציו לבד לאליפות.
חוץ מהם - אין להם שחקנים טובים.
רק פועלים שחורים.
שוב - בתוצאות הם גדולם , מועמדים כל שנה לגמר , כמו כל איטלקייה ממוצעת. בכדורגל - אין להם פשוט מה למכור.

eyal7
04-11-04, 01:24
RVN יקירנו השחקן הרביעי בהסטוריה עם רביעיה..
את האמת, גם הוא לא ציפה שזה יבוא ככ בקלות. פנדל אחד שלא היה. שני גולים שהמבשל הישיר היה שחקן של היריבה, ולקינוח, שער מנבדל של 100%..
די מתבקש היה שהוא ייכנס לרשימה, אבל ככה??

גול זה גול.
אל תוריד מואן ניסטלרוי.
אולי אין לו טכניקת כידרור ולא עושה את התרגילים היפים בעולם, אבל הוא בהחלט אחד החלוצים הטובים ביותר בעולם כיום.

אלעזר
04-11-04, 01:31
לא התכוונתי רק להודעה הזאת..
אם ההודעות שלך היו כתובות בטעם, אז באמת לא היה לי מה להגיד.
אבל אתה מכיר את הסגל של יובה?? דל פיירו? טרזגה? זמברוטה? קמוראנסי??
קבוצה הגנתית-טקטית, איך שלא תקרא לזה. תסתכל כמה שערים יש להם בליגה, תסתכל מה הם עושים לכל יריבה, ותכתוב בהתאם.. והא, אגב, לזה קוראים כדורגל, ובחוגים מסוימים אפילו מגזימים ואומרים שזה הכדורגל הטוב ואפילו היפה בעולם..

ואין פה עניין של להסכים איתך או לא. כשאתה כותב עוכר הכדורגל סקולארי, זה בכלל לא עניין של ויכוח. מאמן אלופת העולם, מאמן פינאלסיטית היורו, וזה לא משנה איזה כדורגל הקבוצה שלו הציגה.. מה זה היציאות האלה..
מוריניו המאמן האיטלקי (הגנתי-טקטי-בונקריסט), ראית את צ'לסי משחקת העונה? נכון שהם פתחו חלש, לא מבחינת התקפה אלא מבחינת ניצול מצבים, ואיך הם משחקים היום?? הא, התכוונת לפורטו?? אתה מוזמן להיכנס לאתר של אופא ולהסתכל שוב על התוצאות, אם אתה מתעצל כמובן לראות שוב את המשחקים שלהם.. תכתוב תגובה בצורה תרבותית, לא כמו ילד בן 4..

גול זה גול.
אל תוריד מואן ניסטלרוי.
אולי אין לו טכניקת כידרור ולא עושה את התרגילים היפים בעולם, אבל הוא בהחלט אחד החלוצים הטובים ביותר בעולם כיום.
חס ושלום. לא מוריד מערכו אלא להיפך. כתבתי שמתבקש שהוא יהיה ברשימה המיוחסת של מבקיעי הרביעיות, אבל לא ככה..

Rivaldinio
04-11-04, 01:47
אלעזר ,
אני לא יודע מדוע כמה מכם מנסים לחנך אותי , ואף אחד המנהלים או מי שזה לא יהיה צינזר כמות נכבדה של הודעותיי , אבל -

כולכם עד עכשיו לא ניסיתם באמת להבין על מה אני מדבר.
אתם שופטים מאמן רק לפי תוצאות וגביעים.
פורטו היא אחת הקבוצות האהודות עליי מזה שנים , את ההרכב של יובנטוס אני מכיר בעפ , עוד לפני שכמה ממשתתפי הפורום בכלל נולדו.
תנסה להיות ענייני.
סקולארי הוא עוכר כדורגל מסיבות רבות. אחת מהן הוא יצירת תקדים מסוכן לנבחרת ברזיל , במונדיאל האחרון , אשר לראשונה הראתה סגנון משחק טקטי אירופאי ומאוס. הוא מגביל את חופש הפעולה של שחקניו.
אחד השחקנים אשר סקולארי ניסה לחנך בעיקשות היה כרעסטיאנו רונאלדו המוכשר. סקולארי פשוט לא אוהב כשרונות אשר לא אוהבים להישמע לעודף הוראות טקטיות. אני בז למאמנים כאלו.
על זמברוטה וקאמורנסי שמעתי .
עצוב שבקבוצה כמו יובנטוס , השחקן השלישי הכי מוכשר בהרכב הוא זמברוטה. חוץ מפריצות באגף שמאל ומשחק נוקשה , הוא גולם כמו כל השאר.
הכי עצוב , שקבוצה כמו יובנטוס , חסרת טכניקה בגרוש או מינימום משחק השווה את העין , לוקחת באיטליה 2 אליפויות רצוף , עם שחקן אחד - נדבד.
אומר משהו על הליגה האיטלקית , לא?

יובנטוס היתה פעם קבוצה התקפית ואטרקטיבית. היום הם שיעמום לעיניים.
כבר כמה שנים , דוגלת הקבוצה הזו בעיבוי מאסיבי של החוליה האחורית , אם אפשר כמה שפחות שחקנים טכניים.
זה לא משנה אצלם מי פצוע או לא. תמיד יבוא עבריין מגרש אחר אשר ימלא את מקומו.
דרך אגב , אחד מידידיי הקרובים ביותר , שרוף יובה כבר למעלה מ-30 שנה , מזריק יובה בבוקר ובערב , טוען את אותו הדבר.
ההבדל ביני לבינו - שהוא , לא אכפת לו. כל זמן שיש תוצאות והישגים , ממש לא מעניין אותו זאיזו צורה הם מושגים.

אני לעומתו - רותח כולי מזעם על צורת משחק שכזו , ועוד מצד הגדולות והעשירות ביותר.
אותה ביקורת היתה לי על דל בוסקה הטקטיקן בריאל.
משחק רביעי ברציפות שריאל מפנה את כל תשומת ליבה לחלק ההתקפי , ואין מאושר ממני.

ERREALA
04-11-04, 01:48
המחזור הזה היה מאוד אכזרי לכמה קבוצות שנפלו שדודות בזמן הפציעות, אצל יובה זה רגיל, ככה היא לקחה אליפות לפני שנתיים, אני זוכרת את התסכול של כל אוהדי יתר הקבוצות. היום שוב היה להם מזל ושגיאה של קאהן הביאה להם את הנקודות. בופון כמובן עזר

עוד שוער הציל את קבוצתו ממפלה , הרי הוא מיודענו סאן איקר.

לעומת זאת רושטו, הממ, אולי כדאי שפנר תמכור אותו בינואר ותחזיר את וולקן, למרות שקשה להאשים רק אותו הפסד. פנר באמת נלחמו, השוו ל2:2 ו ואז החלו להחליף שחקנים ולעשות הכל כדי להעביר את הזמן, בסוף הם נשארו ב 10 ונילמר, ברזילאי מעולם אחר, סתם את הגולל על חלומותיהם להוציא משהו מליון, הנה לכם גולדן בוי אמיתי, תשכחו את האחר

בכל אופן, פרס הניחומים של גביע אופא מובטח להם כי אין מצב שספפרטה עוברת אותם, אתפלא מאוד אם זה יקרה

את המשחק הזה של פנר ראיתי בערוץ הטורקי, לא היה רגע משעמם

משחק אחר שעקבתי אחריו הי זה של אולימפיאקוס, ועבדה קשה מאוד כדי לפצח את הבונקר של מונקו שבכל המשחק בעטה פעמיים לשער, פעם אחת קאלון ופעם אחת שבנטון במחצית השניה. אולי לעומת זאת עבדו קשה, הזיעו ממש... ריבלדו וג'ובני בעטו בערך כל שתי דקות לשער, הבעיטת שלהם התחלקו כך: 2 קורות , כמה עצירות יוצאות מהכלל של רומה, הרבה מצבי נבדל שהשופט הזה אוהב לשרוק, מספרת של ריבלדו לידיים של רומה, השחקנים של אולי נהיו יותר ויותר מתוסכלים ועצבנים מה שהביא לעוד החטאות. לעומת זאת מונקו שיחקה בשלווה את המשחק שלה

בסוף גבי שורר הציל להם את המשחק , לשמחת הקהל האדיר הזה של האיצטדיון החדש של אולי שאני עד היום לא למדתי לבטא את שמו. אחד אפס קטן שעלה להם בדם... בדקה ה84, והביא אותם לראש הבית

עוד משחק שהוכרע בדקות הסיום היה המשחק בין לברקוזן ורומא , כאשר שער השוויון הובקע על ידי מונטלה בדקות הסיום. כמה מוזר לראו את האיצטדיון הריק לאחר הר הגעש בפיראוס

את היתר אתם יודעים יותר טוב ממני

אלעזר
04-11-04, 01:53
אלעזר ,
אני לא יודע מדוע כמה מכם מנסים לחנך אותי

אני לא מנסה לחנך.. אני רק אומר לך, שכשאתה כותב ומתבטא ככה בתגובות שלך.. אז גם זה לא מוביף לפורום וגם לא לך, כי שכשאנשים קוראים את ההודעה ורואים שאתה כותב שסקולארי עוכר הכדורגל, אז זה לא משנה אם הדעה שלך לגיטימית או לא. אתה, בעצם ההתבטאות שלך, גורם לאנשים לזלזל בדעותך..

קפה קולומביה
04-11-04, 01:59
היום שוב היה להם מזל ושגיאה של קאהן הביאה להם את הנקודות.

אומרת הגברת הנכבדה שדחתה בכל תוקף את הטענה שלי שלרונאלדו היה מזל בהשמטות של קאהן(ומדובר היה בקאהן אחר לגמרי מזה של היום).

בכל מקרה- את צודקת. המחזור הזה בהחלט היה מאכזב. גם היום וגם אתמול. אתמול השופטים והכסאח עשו לי רע, והיום השדידות הללו גם לא הוסיפו לי הרבה שמחת כדורגל. שדידות אני מוכן לקבל, כי ה חלק מהכדורגל. אך אני לא מוכן לקבל טעויות שיפוט כחלק מהכדורגל. בעולם אידיאלי הן לא צריכות להיות קיימות בכלל, וחבל מאוד שלא משתמשים במכשור טכנולוגי על מנת להתקרב לאידיאל הזה.

אלעזר
04-11-04, 02:00
אני מבקש לאוניד, בהשמטה..

Rivaldinio
04-11-04, 02:09
מה הבעיה עם הביטוי עוכר כדורגל ?
אפשר לצרף לרשימה הזאת מאמנים רבים , כדוגמת :
ליפי
קלינגר
אנצ'לוטי
לחמן
קופר
גיא לוזון
אמציה לבקוביץ'
סקולארי
שמילוביץ'
קאפלו
ג'רי בית הלוי (המצחיק הוא שגם כשאימן את ניגריה הוא שיחק בונקר).

והרשימה , לצערי , עוד ארוכה למכביר... :(

ביטוי לגיטימי לחלוטין אשר בא להביע את מורת רוחי מהשיטות הטקטיות וההגנתיות של הנל.
מי שלא רוצה להתייחס לתכניי הודעותיי ברצינות , בעקבות ביטוי זה , שיעשה חושבים עם עצמו , הכצעקתה אם לאו.

eyal21
04-11-04, 02:22

טוב ניסיתי להתאפק, אולם זה כבר מתחיל לעבור כל גבול.
אוהדי אינטר יקרים, במחזורים האחרונים אני יותר ויותר שומע אתכם מתלוננים על השיפוט, אם כן היום הגדלתם לעשות, לבקר את גרהאם פול על כך שפסל לבאיירן שער. אולם מוטב שתשכילו להבא להסתכל טוב על המהלך בטרם אתם מבקרים שופט זה או אחר (במיוחד במשחקי יובנטוס).

מדהים איך קבוצה חסרת יכולת כמו יובנטוס , מצליחה לשדוד את באיירן בפעם השנייה.
אולי זה בופון המדהים ואולי זה סתם מזל של איטלקים.

ואת זה אתה אומר על סמך שתי דקות של תקציר, נאה לך. מישהו מוכן לעדכן אותי מתי קרה הנס ובאיירן הפכה עורה לאטרקטיבית והתקפית ?
מוטב שתסתכל על משחקי החוץ של באיירן. מתי תבין שיש הבדל בין משחק חוץ למשחק בית. בכדורגל מה שחשוב זה מבחן התוצאה. אם מאמנים ינהגו לפי רצונך, הם ישארו אחרי חודש בלי תפקיד.
בפתיחת המשחק באיירן תקפה את יובה מאגף ימין, בשל פציעתו של ג'אנלוקה זאמברוטה, הדבר צלח לבאיירן, עד אשר קאפלו ביקש מנדבד לשים דגש הגנתי יותר במשחקו נוכח הפציעה של זאמברוטה (זה בדיוק מה שראית בתקציר, מלבד עוד ניסיון אחד, ובאת להפציץ את התיאוריות שלך).

אם כבר בטקטיקה איטלקית עסקינן, היום קאפלו לימד את קרלטו אנצ'לוטי היקר שיעור מאלף כיצד לנהל משחק חוץ באירופה. יובה באה לשחק על התוצאה ולשחק מבוקר, אולם קאפלו פתח במערך של 4-4-2 לעומת אנצ'לוטי אתמול שפתח עם חלוץ אחד, ובכך למעשה גרם למשחק המבוקר של מילאן להיראות כבונקר מגעיל.

שוב - בתוצאות הם גדולם , מועמדים כל שנה לגמר , כמו כל איטלקייה ממוצעת. בכדורגל - אין להם פשוט מה למכור.

זה בדיוק העניין. עע ריאל מדריד. פיגו, ראול, רונאלדו, זידאן, רוברטו קרלוס, ואם תרצה בקהאם, אבל בכדורגל המודרני ידוע שקבוצה זקוקה גם לשחקנים אפורים מלבד כוכבי על.

אני לא יודע מדוע כמה מכם מנסים לחנך אותי , ואף אחד המנהלים או מי שזה לא יהיה צינזר כמות נכבדה של הודעותיי , אבל -
מזה יומיים אתה מציין ומדגיש התקפה, התקפה ועוד פעם התקפה. אם הכדורגל היה מתנהל דרך התיאוריות שלך משחקים היו נגמרים 8-8.

לפעמים טקטיקה מחפה על היעדר יכולת. לא לכל קבוצה בעולם יש את הכספים שמשקיעות ריאל, בארסה, אינטר, מילאן, ומנצ'סטר.

אצל יובה זה רגיל, ככה היא לקחה אליפות לפני שנתיים, אני זוכרת את התסגול של כל אוהדי יתר הקבוצות. היום שוב היה להם מזל ושגיאה של קאהן הביאה להם את הנקודות.
זו הגדולה. לקחת אליפויות גם שהקבוצה לא בפורמה. יובה של זידאן הייתה התקפית, מבוססת על הפליימקר הטוב בעולם (דאז), עם לחץ מצד שני הקשרים האחוריים במחצית מגרשה של היריבה, הדבר צלח עד אשר ליפי פוטר בינואר 99, והגיע אנצ'לוטי, שהביא עימו דגש הגנתי. תחת אנצ'לוטי היינו לוזרים, ואז באה המהפכה ביוני 01, כאשר ליפי שב למועדון, ונעשתה מהפכה עם דגש הגנתי: זידאן נמכר לריאל, ויובה קנתה את טוראם, בופון, ואת נדבד, כאשר היא למעשה נותנת דגש עתה על משחק האגפים בהשראת נדבד.
נכון זכינו בשתי אליפויות עם כדורגל פחות יפה, מאשר בשנים הקודמות. אולם דרורה, האם את היית סולחת לבארסה אילו הייתה זוכה (במהלך חמש השנים העקרות שלה) בתואר האליפות עם כדורגל פחות יפה ?!

קפה קולומביה
04-11-04, 02:44
ברגע שהכדורגל יהפוך לבלט, שואו בלבד, וינתנו ציונים על הצגה יפה, הכדורגל יראה כפי שאתה רוצה(למרות שאז הוא יהיה מאוד מוזר, וכמובן הרבה פחות פופולארי).
בכדורגל יש חוקים, וכל עוד מקיימים אותן זה יפה וכשר. לכא יש את העדפותיו הוא, אך היופי בכדורגל הוא היותו של המשחק מגוון מאוד. יש הרבה אסכולות וגישות ותענוג לראותן מתנגשות האחת בשניה. אתה לא אוהב כדורגל. אנחנו כן. אני אסביר- אנחנו נהנים מהכדורגל, כפי שהוא נובע מהחוקה. איננו בזים לכל אסכולה אחרת שאינה מזדהה עם האסכולה שלנו.
קבוצות הכדורל מהוות לאוהדיהם מוקד הזדהות לאומי, מסגרתי, פוליטי וכו'... החתירה לניצחון בכל מחיר, בכל דרך יצירתית שהקבוצה רואה לנכון כטובה ביותר עבורה, היא היופי שבמשחק וכך הוא נובע מההגדרה שלו.
גם השחמט הוא לא משחק ספקטקולרי, אז אולי נגיד לכל אותם אלופי השחמט, שאינם מחדשים כמעט וחוזרים על מערכי הגנה כמעט זהים בלוח המשחק, שהם אינם אוהבי שחמט? אמנם האנלוגיה לא מושלמת(רחוקה מלהיות כזו), אך אני מנסה להעביר נקודה.

הכדורגל הוא הענף הפופולארי ביותר בתבל, וחלק מהשחקנים והאנשים העוסקים בו ושהזכרת אותם לגנאי, הם מהאישיים החשובים ביותר בענף הזה. זו עובדה. אם הם לא מתעסקים בכדורגל ואתה כן, אז שיבושם לך. המצאת הגדרה חדשה לכדורגל. קבל צלש מהאקדמיה ללשון העברית.

כל התנהלות הכדורגל בארץ היא חלטורה אחת גדולה וזה כולל את המאמנים, השחקנים והפרשנים למיניהם וכל השאר שעוסקים בתחום זה. עבורי, ניסיונך לקבל מעט קרדיט והכרת כבוד על היותך, בעבר, כתב בעיתון ישראלי(אני מניח שהכוונה לישראלי), לא מביאה כבוד, היות ורובינו כאן בזים לעיתונות הישראלית המשוועת בכל הקשור לכדורגל. רק לשמוע את מאמני-פרשני הכדורגל בארץ מבקרים את הכדורגל האיטלקי פשוט מוציא אותי מהכלים- מלבד הבורות שהם מתעקשים להביע, מי הם בכלל שיבקרו את הכדורגל האיטלקי(לדוגמא)?! שיסתכלו על הכדורגל שלהם בארץ ומוטב שישתקו וילמדו מקאפלו איך משחקים כדורגל.

בהוקי קרח, כילד, אהבתי את ההנתגשויות האלימות. עכשיו אני אתקוף את אוהדי ההוקי ואומר שאני אוהב הוקי אמיתי, עם דם ומכות, ולא מקבל את עוכרי ההוקי שמשחקים על הנעת הדיסקה וסגירה הרמטית במקום מכות והתנגשויות כמו גברים אמיתיים.

אינך מבין שהמצאת הגדרה חדשה לכדורגל?

Rivaldinio
04-11-04, 02:45
אייל ,
אין לי בעיה עם שחקנים אפורים . כל קבוצה אכן צריכה שחקן או שניים כזה.
אבל כמעט קבוצה שלימה של שחקנים אפורים? בחייך!
אל תחמיא יותר מידי לאנצ'לוטי , המרדים הלאומי , הוא כבר הרס לי יותר מידי משחקים לצפייה.
אפילו במפגש מול מכבי תא , הופתעתי לשמוע שיובה משחקת בהילוך שלישי. מעניין , אני לא שמתי לב שבהילוך ראשון הם משחקים טוב יותר.
והם יכולים. לא הרבה. אבל הם יכולים.

אני לא צריך משחקים שנגמרים 8-8 , עזוב , אל תגזים , אבל אני גם לא צריך לראות ולשמוע ש- 8 שחקנים מחוייבים להגנה. זה עושה לי בחילה.
האירופאים חושבים שככה נכון לשחק כדורגל. שטיפת מוח של המאמנים והפרשנים בטלויזיה.
רשמתי בקצרה , באחת מהודעותיי שנמחקו (מן הסתם , גם מבלי שנקראו) ,
שהכל זה שאלה של כסף , השפעה ותקשורת.
איפה שנמצא הכסף - שם תמצא את האנשים אשר יאכילו אותך כדורגל.
הכסף נמצא באירופה אשר קונה שחקנים לטיניים ואפריקאיים מחוננים ,
ומצרפת להם כמה אירופאים אשר הקשר בינם לבין כדורגל הוא מקרי בהחלט
(אמברוסיני הוא דוגמה מצויינת). אחכ אתה רואה על המסך , מאמנים אירופאים , אשר מאכילים אותך בבולשיט שלהם , ואף גורמים לך עודל להגדיל ולעשות - ממש להעריץ אותם.
עזוב , אם הכסף והמדיה היו בארגנטינה או ברזיל , היית מקיא ברגע שהשמות
אנצ'לוטי או קאפלו היו חולפים ליד אוזנך.
זה לא כדורגל. זה חבורת לטיניים + כסחנים אפורים.
אתם אפילו לא מנסים לדמיין על מה אני מדבר. כוחו של הרגל.

נכון , אין להרבה קבוצות כספים כמו למילאן, יובנטוס או ברצלונה, וזה מה שעושה את הסיפור עצוב יותר - מדוע הגדולות משחקות ככ טקטי?

אפילו ברונדבי של לאודרופ משחקת קבוע עם 3 חלוצים.

וכן , אם בארסה תיקח אליפות ללא משחק מהנה ובטקטיקה משמימה - אני לא אוהד בארסה יותר.

זה בקצרה ועל קצה המזלג.

תארים ותוצאות זה לא הכל בכדורגל.
בראש ובראשונה , זו צורת המשחק וההנאה לקהל.
תאמין לי שאחכ גם יבואו תוצאות.
מי שלא מסכים לזה לא באמת אוהב כדורגל.
זו דעתי.

Rivaldinio
04-11-04, 02:54
לחבר ויירי ,
ראשית , אם כבר הזכרת שחמט , אז בתור שחקן שחמט בעברי , הרי שפתיחה איטלקית או סיציליאנית היו חביבות עליי במיוחד 8)

אבל בקצרה , לפני שאני הולך לישון.

הכל טוב ויפה , תרבויות , לאומים , פטריוטיות , חוקים...

יש קו אדום אשר אותו לא עוברים וכבר נחצה מזמן בשנים האחרונות.
יוון ביורו היתה רק אחד הסממנים הנוראיים , גם אם מדובר כביכול באירוע חד-פעמי.
גם הגמר של מילאן ויובנטוס היה חד פעמי...
גם הופעות נבחרת איטליה במונדיאל האחרון היו חד פעמיות?
מה עם גרמניה?
2 נבחרות אשר יכולות להעיז ולתת הרבה יותר.

אל תנסה להשוות את קאפלו לחלטורה בליגה הישראלית. זה לא פייר.
לקאפלו יש את כל האמצעים והכספים לקנות שחקנים אטרקטיביים ולתת שואו לקהל. שואו עם תוצאות. אבל הוא בוחר ביודעין לא לעשות זאת.
כנל עוד רשימה ארוכה של מאמנים.
דבר אשר לא יסולח להם.
אחכ גרנט נהנה ומתמוגג בהשתלמויות שלהם. פחח.
הביקורת שלי אינה מופנית רק לכמה קבוצות בליגה האיטלקית , היא מופנית לעוד רבי טקטיקנים ולוחמים אחרים.

בקצב הזה , משחק הכדורגל יעלם מן המפה. הוא יעלם משום שתוך 10 - 20 שנה , הוא כבר ישעמם את רובנו.
דמיין עוד 20 קאפלו ואנצ'לוטי , לא עלינו , מפוזרים ברחבי היבשת.
רק הדל אלפי יתרוקן? כל האיצטדיונים יתרוקנו!
יש לגנות את התופעה.

אני לא המצאתי הגדרה חדשה לכדורגל. חוששני , שאתה הוא זה שהמצאת.
להזכירך : מטרת המשחק , היא בראש ובראשונה , הבקעת שערים.
טקטי שמקטי. הכל טוב ויפה , אבל בגבול הטעם הטוב.

כשלקאפלו יהיה סגל כמו לנצרת עלית , אז אקבל את טיעוניך , אומנם גכ בהרמת גבה מסויימת , אבל אקבלם

קפה קולומביה
04-11-04, 02:59
בחצי עין פקוחה לפני שאני פורש לחלומותיי העליזים ומתכונן למסיבה הכפולה של בוש(ניצחון בבחירות+מות הראיס):

להזכירך : מטרת המשחק , היא בראש ובראשונה , הבקעת שערים.

נניח חלרגע שאתה צודק וזו מטרת המשחק. האם המאמנים שהזכרת אינם מבקיעים שערים?

rami87
04-11-04, 11:45
ריבלדיניו, אני חושב שכמה שאתה ממשיך בנימה של: כדורגל הגנתי חרא, בואו נשחק 0-0-10, ככה יותר אנשים מסתכלים על ההודעות שלך בתור בדיחות

יובה עושה 'באיירן' במינכן? אמן שבאיירן עוד הייתה יודעת לעשות דברים כאלה
אני באמת חושב שזה הזמן המתאים לאולי לתלות את הכפפות
אפילו ב'בילד' כבר התחיל להמאס להם לרדת עליו, זה כבר לא מושך רייטינג, שם דווקא מעדיפים לשבח את מכבי תל אביב על המשחק אתמול ולהודות להם על שהצילו את התחת של באיירן. עכשיו כל מה שבאיירן צריכה זה ניצחון בבית מול מכבי (אלא אם היא מתכוונת להפסיד 5-0 באמסטרדם), להתחשב באיך שאייאקס נראית אז היא לא תיקח 3 נקודות בדלה-אלפי (ולא חשוב באיזה הרכב תעלה יובה) והעליה תובטח כבר במחזור הבא

מקאיי החטיא אתמול 3 מצבים שבדרכ הוא שם בעיניים עצומות והוא כבר 7 משחקים ללא שער. טוב, הוא עוד יחזור לכושר. בקשר לאוליבר קאן? הכל כבר נאמר. משחק טוב של באיירן שהיא הייתה חייבת להבקיע בו לפחות פעמיים ולהכריע אותו הרבה לפני הסיום ואז השטות הזאת של אוליבר. בעמדת השוער הגיע הזמן לרענן את השורות, חבל רק שמאגאת לא מספיק גבר כדי לעשות את זה

Rivaldinio
04-11-04, 17:05
על באיירן מינכן יש לי רק מילים טובות.
מול הקבוצות החזקות והגדולות היא משחקת התקפי ויפה.
זה היה מול ולנסיה בגמר (למרות ה -0:0) , זה היה בעוד כמה משחקים ,
וזה היה מאוד בולט לעין בזימבור הרצחני ב-2 המפגשים גם יחד , מול ריאל שנה שעברה.
במקום שיגמר 5-1 ב-2 המפגשים , אלוקי המנדרילים היה בעזרם ,
ועם כמה ניסים+השמטה של אוליבר , וריאל עברו אותם.
מקאי ,כשהוא בכושר , הוא החלוץ הטוב בעולם.

באיירן מועמדת אצלי לחצי הגמר , ביחד עם בארסה צ'לסי ואולימפיאקוס.
לצערי , אחד המקומות הללו יתפס כנראה עי אחת המשעממות מאיטליה.

הערה - הגמר הקלאסי באמת , אשר לו אני כה מייחל , הוא :
בארסה -מנצ'סטר.

Itay
04-11-04, 20:01
Rivaldinio
תעשה טובה ותלך לכתוב במקום אחר. אתה באמת באמת תלוש הממציאות ורק מעצבן אנשים כאן אם האמירות של ילד בכיתה א שלך.

האיטלקיות משעממות עלאק...

האיטלקיות המשעממות האלו שהן לוקחות את המשחק על עצמן ותוקפות, משחקות יותר יפה מכל קבוצה אנגלית או ספרדית שתוכל להיות עלי אדמות.

ובתור אחד שמחשיב את באיירן מינכן לקבוצה שמשחקת התקפי ויפה...אנחנו רואים כמה ידע יש לך...
או דוגמאות אחרות לציטוטים שלך : זאמברוטה גולם קאפלו מאמן הגנתי וטיפש ...ועוד כמה וכמה הבלים שלך שמראים עד כמה אתה בור.

rami87
04-11-04, 20:36
ובתור אחד שמחשיב את באיירן מינכן לקבוצה שמשחקת התקפי ויפה...אנחנו רואים כמה ידע יש לך...

בתור אחד שאומר דבר כזה....אנחנו רואים שלא ראית משחק של באיירן מאז אמצע עונת 2001/02

דניאל_85
06-11-04, 23:50
משהו יכול להביא בבקשה את טבלת מלכות השערים בליגת האלופות בכול הזמנים.

אלעזר
07-11-04, 02:48
בבקשה..
1. ראול (ריאל מדריד) - 48
2. RVN (פ.ס.ו ומנצ'סטר) - 41
3. אנרי (מונאקו, ארסנל) - 33
4. דל פיירו (יובה) - 32
5. שבצ'נקו (דינאמו קייב, מילאן) - 31
6. פיפו אינזאגי (מילאן, יובה) - 30
7. קלייברט (איאקס, ברסה) - 29
8. פרננדו מוריינטס (ריאל, מונאקו) - 26
9. ג'ובאני אלבר (ביירן, ליון) - 25
10. מריו ז'ארדל (פורטו, גלאטסריי) - 25

להמשיך?
צריך להזכיר שזה לא כולל מוקדמות..

דניאל_85
07-11-04, 12:31
OK תודה גבר
אתה בטוח ב 100% שזה הכול נכון?

אלעזר
09-11-04, 02:41
99% - אולי סטייה של שער-שניים גג..

אנשים, וואלה פירסמו כתבה על דוח של אופא שיצא לא מזמן, על ליגת האלופות והשפעותיה.. יש למישהו מושג כמה זה מהימן ואם יש מקור יותר איכותי או מקורי??

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=316&id=622866

שי
09-11-04, 12:28
זה סקר שנערך באנגליה. מסכים לגבי השליטה ההולכת והגוברת של הקבוצות המשתתפות במפעלים האירופאים באופן קבוע. אך הבריחה מהמגרשים נובעת ישירות מהאטרקטיביות של הקבוצה ומהלך הרוח של האוהדים הסובבים אותה.

Rivaldinio
09-11-04, 14:56
והדבר הכי מקומם ועצוב ,
שלמרות הפער העצום בין תקציבי הקבוצות , עדיין יש כמה עשירות , שלא מתביישות , וגם משעממות את הקהל עד דמעות.
בדוח נרשם -
בעוד 20 שנה קבוצות כנוטינגהאם פורסט ודרבי קאונטי ייעלמו מהמפה.

ואני מוסיף , בקצב ובסגנון המשחק שמתפתח לו בשנים האחרונות , גם משחק הכדורגל יעלם במהרה.
בואו לא נהיה תמימים , משחקים רבים ידע לו האדם לפני הכדורגל וידע גם אחריו .
למעט כמה משחקי חשיבה עתיקים , כולם התמוססו ונעלמו.

ריכוז ההון בידי קבוצה של עשירים + עוד איזה 20 אנצ'לוטים וקאפלואים
חדשים --> וכמות השיעמום , לא רק תבריח את האוהדים , אלא תחסל את משחק הכדורגל לעולמים. אל תתנו יד לדבר.

ובהזדמנות זו , מילה טובה לריאל אשר מגלה סימנים של חזרה בתשובה ,
והפסיקה לשלוח את זידאן ואת ראול לעשות עבודה שחורה.
השערורייה הגדולה ביותר של המועדון עד לא מזמן , לעניות דעתי ,
היא אי שיתופו של השחקן הטכני הטוב ביותר אחרי זידאן וגאון הכדורגל סולארי. מדהים איך שחקן כזה אף לא היה מוכנס כמחליף .
טוב נו , דל בוסקה מעולם לא ראה מעבר לאפו. אבל הוא כבר עבר.
למרות שיש מאמנים גרועים מדל בוסקה בליגה הספרדית , כמו אירורטה למשל.

אם רונאלדו לא מתפקד , אפשר להכניס את מוריינטס.
חלוץ לא פחות טוב או מועיל מרונאלדו בהרכב הנוכחי של 3 חלוצים.
למרות שהשילוב האופטימלי , לדעתי , הוא אואן+מוריינטס+רונאלדו.

martins
09-11-04, 15:20
אתה בא לקטול את המאמנים (הטקטיקנים) הגדולים בעולם, כאילו הם חייבים לך איזה משהו.

תשמע זה טוב עם יהיו מאמנים עם ראש פתוח שיעבדו על שיטות טקטיות מגוונות, ויפתחו ראיונות משחק חדשים, אני לא מבין מה אתה רוצה משלישית המאמנים אולי הטובה באירופה, קאפלו, אירוריטה, ואנצ'לוטי.

ודל בוסקה עכשיו? למה דל בוסקה לא הוציא את המקסימום מהקבוצה המנדרילית, ולא שיחק כדורגל פתוח?

ריבוי המאמנים הטקטים והחכמים לטעמי רק תתרום עוד לכדורגל ויתפתח קרב מוחות וראיונות מענינים בין המאמנים.

ג. מיכאל
10-11-04, 01:06
ואני מוסיף , בקצב ובסגנון המשחק שמתפתח לו בשנים האחרונות , גם משחק הכדורגל יעלם במהרה.

מה אתה אומר? הכדורגל יעלם? לפני או אחרי שיתפסו את בין לאדן?רבותי, הגיע הזמן להרוס כאן את הקלישאה הכי עתיקה בעולם הכדורגל: זאת שאומרת שהמשחק הומצא באנגליה. בזמנו הבאתי בדיון על היורו תמונה של ציור קיר המתאר משחק כדורגל בעולם העתיק. אין כח עכשיו למצוא אותה, ואני גם לא זוכר מאיזו ארץ הציור קיר הזה, אבל יש שתי אפשרויות, ובטח תתפלא ריבלדינו, לגלות שאלו בדיוק אותן שתי ארצות שאתה לא מפסיק להשמיץ כהורסות כדורגל: או יוון או איטליה. שתי ארצות שבהן משחקים כדורגל כבר כמה אלפי שנים, ועוד לא הגיעו למחצית. ככה שהסר דאגה מליבך: הכדורגל לא יעלם: הוא ישתנה, הוא יתאים את עצמו לדרישות של הקהל (גם שלך, אבל גם של אחרים שלא מוכנים לוותר על הטקטיקה), יחליפו את הכדורים (שפעם כמובן היו עשויים מגולגלות האיוב, היום מעור, ומחר - מי יודע) אבל הוא כאן כדי להישאר.

Javier Zanetti
10-11-04, 01:20
והדבר הכי מקומם ועצוב ,
שלמרות הפער העצום בין תקציבי הקבוצות , עדיין יש כמה עשירות , שלא מתביישות , וגם משעממות את הקהל עד דמעות.
בדוח נרשם -
בעוד 20 שנה קבוצות כנוטינגהאם פורסט ודרבי קאונטי ייעלמו מהמפה.

ריכוז ההון בידי קבוצה של עשירים + עוד איזה 20 אנצ'לוטים וקאפלואים
חדשים --> וכמות השיעמום , לא רק תבריח את האוהדים , אלא תחסל את משחק הכדורגל לעולמים. אל תתנו יד לדבר.

ובהזדמנות זו , מילה טובה לריאל אשר מגלה סימנים של חזרה בתשובה ,
והפסיקה לשלוח את זידאן ואת ראול לעשות עבודה שחורה.
השערורייה הגדולה ביותר של המועדון עד לא מזמן , לעניות דעתי ,
היא אי שיתופו של השחקן הטכני הטוב ביותר אחרי זידאן וגאון הכדורגל סולארי. מדהים איך שחקן כזה אף לא היה מוכנס כמחליף .
טוב נו , דל בוסקה מעולם לא ראה מעבר לאפו. אבל הוא כבר עבר.
למרות שיש מאמנים גרועים מדל בוסקה בליגה הספרדית , כמו אירורטה למשל.

אם רונאלדו לא מתפקד , אפשר להכניס את מוריינטס.
חלוץ לא פחות טוב או מועיל מרונאלדו בהרכב הנוכחי של 3 חלוצים.
למרות שהשילוב האופטימלי , לדעתי , הוא אואן+מוריינטס+רונאלדו.

אני מקווה שבציניות אמרת שאירורטה ודל בוסקה שניים מהמאמנים הגרועים בספרד :o.
אם זידאן ובקהאם לא יעשו עבודה שחורה בריאל מי יעשה אותה ?
נשמע לי שהיית מבסוט(כאוהד כדורגל לא כאוהד בארסה) אם הם היו משחקים עם 11 חלוצים וזהו.

Rivaldinio
10-11-04, 14:23
מה אתה אומר? הכדורגל יעלם? לפני או אחרי שיתפסו את בין לאדן?רבותי, הגיע הזמן להרוס כאן את הקלישאה הכי עתיקה בעולם הכדורגל: זאת שאומרת שהמשחק הומצא באנגליה. בזמנו הבאתי בדיון על היורו תמונה של ציור קיר המתאר משחק כדורגל בעולם העתיק. אין כח עכשיו למצוא אותה, ואני גם לא זוכר מאיזו ארץ הציור קיר הזה, אבל יש שתי אפשרויות, ובטח תתפלא ריבלדינו, לגלות שאלו בדיוק אותן שתי ארצות שאתה לא מפסיק להשמיץ כהורסות כדורגל: או יוון או איטליה. שתי ארצות שבהן משחקים כדורגל כבר כמה אלפי שנים, ועוד לא הגיעו למחצית. ככה שהסר דאגה מליבך: הכדורגל לא יעלם: הוא ישתנה, הוא יתאים את עצמו לדרישות של הקהל (גם שלך, אבל גם של אחרים שלא מוכנים לוותר על הטקטיקה), יחליפו את הכדורים (שפעם כמובן היו עשויים מגולגלות האיוב, היום מעור, ומחר - מי יודע) אבל הוא כאן כדי להישאר.

אתה בוודאי מדבר על סין העתיקה שהפכה עוד קלישאה נחמדה עם השנים.
בינינו , מה זה משנה , סין או אנגליה , מצדי גם פרס.
התאגדות מאורגנת של ליגות וטורנירים התחילה לה רק בתקופה האחרונה.
אל לאנשים להיות תמימים ולחשוב שעוד 200 שנה משחק הכדורגל לא יעלם מן המפה מצורתו דהיום.
הענין עוד בעייתי שבעתיים מאז המצאת הטלויזיה.
מחד , כלי התקשורת הם כלי שימור ואיחסון גדול , ואין לפסוח גם על כלי האינטרנט העצום (פורום זה הוא דוגמה טובה) על משאביו הבלתי נדלים.
מאידך , בדיוק עידן המדיה שרק צובר לו תאוצה , תחנות ולווינים , בדיוק הוא ,
המכשיר שעם הזמן גורם לאנשים להיות יותר מפונקים ובררנים (ובצדק יש לומר).
לא אתה ולא אף אחד אחר ימכור לי את הלוקשים על הטקטיקות.
עוד כמה יוון כאלה וגם אתה לא תצפה ביורו. עוד כמה אסונות כאלו אשר מאחל לנו אבי רצון על חצאי גמר של 4 איטלקיות , ואנשים ינטשו כבר במחצית.
עוד כמה קלינגרים בליגה , ובכלל לא תישאר ליגה.
תפזר עוד כמה קופרים וטראפטונים (טקטיקנים מעולים) , ואנשים יצביעו ברגליים וגם דרך השלט. אל נא תהיה תמים כל כך.
התופעה רק מחמירה ותופחת , ותמוה לי הדבר , עד כמה החממה האיטלקית
הצליחה לקלקל ולקבע במספר לא רב של שנים.
אובדן הכדורגל לא חייב לבוא רק בצורה של מחיקה , הוא יכול גם לבוא לידי ביטוי בצורה של דעיכה , ואז תשמע עליו בחדשות בערך במיקום שבו אתה שומע על טניס . (ואין לי דבר נגד טניס).

אבי רצון ודומיו גם קוראים לטיהור הליגה האיטלקית מזריה ומעובדיה השחורים (תרתי משמע). האמת שאני די בעד . תמיד החזקתי בדעה שאם יש מישהו שמטנף לי שיטה ובכוח מנסה להרוס הנאה , כדאי לבודדו בחממה
משלו , עד שלבסוך יקיא את עצמו מתוכו , וימאס בו עצמו.
השחקן האיטלקי המושלם אשר עליו דיבר מיודענו רצון , אשר חי
עוד בשליחותו הביטחונית החשובה כשומר בשגרירות באיטליה , ומנסה
לשטוף את הראש בבולשיט הזה.
תוציא את אדריאנו , שבצ'נקו , קאקא ,נדבד ועוד כמה זרים , ופתאום אין לי ליגה איטלקית...יש רק תיקולים.
אבל , יש פתגם ארגנטינאי שאומר :

איך יבין החזיר באווירונים, אם לעולם לא הסתכל למעלה
(החזיר הוא כמשל כמובן לכל אותם איטלקים המתפארים בחממתם ומהר מאוד מתפתים גם לשכוח , מי הם הלטינים אשר עדיין מחזיקים טיפה את ליגתם).

וכבר נשמעים קולות באיטליה (ולא רק שם) הדורשים שינוי.

Rivaldinio
10-11-04, 14:51
אני מקווה שבציניות אמרת שאירורטה ודל בוסקה שניים מהמאמנים הגרועים בספרד :o.
אם זידאן ובקהאם לא יעשו עבודה שחורה בריאל מי יעשה אותה ?
נשמע לי שהיית מבסוט(כאוהד כדורגל לא כאוהד בארסה) אם הם היו משחקים עם 11 חלוצים וזהו.

המאמנים שציינת , הם הציניים.
הציניות היא שזידאן לא צריך לעשות עבודה שחורה ולרדת כל התקפה עד הרחבה. הציניות היותר גדולה היא להביא שחקן כדורגל כמו גברת בקהאם
ורק בגלל שהיא מוכרת חולצות בסין או ביפן , להעלותה בהרכב של קבוצה הטוענת לתואר - הטובה בעולם. הסיבה היחידה שבקהאם רואה הרכב במדריד היא בגין הרייטינג , הפרסומת ותאבת הבצע .
מה זה אם לא ציניות?
כמות השערים הגדולה שהבקיעה ריאל היא לא בגלל דל-בוסקה. אל תשלה את עצמך. זה גם לא בגלל שהיא שיחקה התקפי יתר על המידה. ממש לא.
יש לשים דברים על דיוקם. למרות דל בוסקה הטקטיקן ובגין הפוטנציאל והכישרון העצום שיש לשחקניו , אפשר היה גם ליהנות מתצוגות כדורגל ומשערים לרוב של המנדרילים. אפשר להמשיל אותו לרוני לוי במכבי חיפה. אליפות בלי מאמן , כובשים רביעיות ודורסים את הליגה. חוששני ,
שלא בגלל רוני לוי... שים את רוני לוי בקבוצה אחרת , ומיד תוכל להבחין בעכירותו הטקטית , המסוגרת והפחדנית.
זידאן סבל אצל אנצ'לוטי ואף רמז לכך בצורה בוטה , הוא גם סבל אצל דל בוסקה. חטאו של דל בוסקה היה , שבחומר השחקנים שהיה נתון לרגליו ,
לא ניצלם הוא , והעמיס עליהם את תורותיו המשונות אודות עבודה שחורה בהגנה שרק בילבלה את החוליה האחורית אשר רק ספגה וספגה.
היו משחקים שמבטיחני אני לך , שגם השחקנים עצמם במגרש מאסו בהוראותיו
ושינו את בקשותיו הטקטיות. אל נא תתפאל מכמות השערים.
לשחק עם ראול כחצי חלוץ ולהוריד אותו ואת זידאן לעמדת מגינים , זה לא משהו שניתן להתגאות בו. אבל הטקטיקן המאוס נעלם משם.

לגבי אירורטה , מה כבר יש לומר. מעלים אותו על נס בכך שלקח קבוצת תחתית כמו לה קורוניה והעלה אותה לגדולה.
נראה לפעמים הוא ממש חי ונושם הלוך רוח זה.
עד לפני שנה , החשבתי את הסגל בקבוצתו כסגל החזק ביותר בספרד!
אם נתעלם מחוליית ההגנה הזקנה , הרי יש לו שחקנים מושלמים בכל עמדה.
רק מה , אם אפשר , למה לא לצופף ולהוריד את כולם להגנה?
למה אי אפשר לסגור ולהרוס לי את חצי הגמר מול פורטו שנה שעברה?
המאמנים הקשוחים והטקטינים הללו מאכילים את הציבור בלוקשים , נראים כחכמים ואחכ מקבלים עוד שבחים. על מה?
על זה ששיחקת הגנתי וצפוף עם סגל שראוי לאליפות?
על זה שבחצי גמר ליגת האלופות מסתגרת לה ריאל 180 דקות מול ברצלונה כשרק ראול וזידאן מתחילים מתפרצות מקו המחצית? כשולניסה לוקחת אליפות כשחצי ממשחקיה משעממים אף יותר מאירורטה ?

למזלה של ריאל , ראמון מגלה סימנים של חזרה בתשובה , והוא מבין שלריאל אין שום בעיה בחולית ההגנה. עם סגל כזה חובה להתקיף ולרמוס.
שיחק לו מזלו וגם זכה הוא להעלות שחקן טכני על אותה משבצת של גברת הקרנות בקהאם. הם בכיוון הנכון.
אבל אני מבין שאתה אוהד איטלקי...
אז בוודאי שדל בוסקה יראה לך מאמן נועז והתקפי... ;)

קפה קולומביה
10-11-04, 23:07
אראלה, אני יכול להבטיח לך שחלק(לא יודע איזה חלק) מאלו שמשתמשים במילים אלו אינם שוביניסטים או כל תואר שלילי אחר. פשוט ביטויים אלו שזורים בחברה ולא תמיד מתכוונים למשמעות המילולית בכלל, ולפן הנשי שבה בפרט.

מי שאומר הוא הולך כמו בחורה לאיו דווקא מעליב את הבחורות, אלא את הגבר שלו הוא ייחס את התואר הזה. אני חושב שאת יותר מדי רגישה בנושא.

----------------

ריבאלדיניו, 2 הקבוצות ההתקפיות ביותר בסיריה א' סובלות כרגי מול קבוצות שהן צריכות לנצח בקלות יחסית. הקהל אינו מרוצה.

Rivaldinio
10-11-04, 23:30
1. אני כן שובניסט. אין בזה שום דבר רע. יש לאשתי ידידות הטוענות שהן שובניסטיות לא פחות ממני.
2. אני לא הומופוב. לא מחבבם , אבל מכבדם כמו כל איש אחר.
דרך אגב , אין גם שום רע בהומופובים.
3. אראלה , אין לי בדיוק מה לומר לך. אם את שמחה ליצור אשליות , לא אני
זה שאנפץ לך אותן. כדאי שתתבגרי.

ריבאלדיניו, 2 הקבוצות ההתקפיות ביותר בסיריה א' סובלות כרגי מול קבוצות שהן צריכות לנצח בקלות יחסית. הקהל אינו מרוצה.

לא ככ הבנתי מה כתבת פה.

ERREALA
11-11-04, 00:43
מחקתי את ההודעה שלי , אם אתה חושב שאין רע בלהיות הומופוב ושוביניסט, מי אני שאחנך אותך, בקושי הצלחתי בזה עם הילדים שלי :-*

תהנה מה0: 0 הבא שתראה אצל כמה נבחרות בשבוע הזה ;D

קפה קולומביה
11-11-04, 01:38
לא ככ הבנתי מה כתבת פה.

לצ'ה ואינטר נראות רע, והן הקבוצות האהובות ליך ללא ספק לפי מה שהבנתי ממך. הקהל לא נהנה. הקהל סובל. הקהל יעדיף את קופר אם הקבוצה מנצחת במקום לעשות תיקו עם מאנצ'יני.

Rivaldinio
11-11-04, 01:43
ERREALA :D :D :D
תודה.
0-0 זה אכן דבר מרגש . ;D
אם אבי רצון אומר , מי אני שאחלוק. דבר נוסף שאני חייב לציין הוא שאינזאגי תמיד מקבל אצלו 7 לטענתו , לא משנה איך הוא שיחק. זה איש מקצוע!
איך אפשר שלא ללכת שבי אחריו ? :D ;)

(נ.ב - עלי מוהר , דרך אגב ,קרא את הדיון האיטלקי עם איש הבטחון , אדון רצון ,והתפקע מצחוק.)

ERREALA
11-11-04, 06:17
אני התכוונתי לנבחרת ברזיל של פאריירה שאמרתי 0:0 , הלואי שאתבדה

מספיק היה לי ה 0:0 שעקבתי אחריו ביום ראשון ??? תנחש בעצמך איזה, ריבלדיניו

YAKIRBARCE
12-11-04, 09:32
ברשותכם אני אחזור לנושא של הדיון הזה-ליגת האלופות.

לה קורוניה-ליברפול:עצוב לראות את דפור השנה, הקבוצה היחדיה השנה בליגת האלופות שעדיין לא כבשה (ראבק, אפילו מכבי כבשו).
אולימפיקוס-מונאקו:ניצחון מאוד חשוב ליוונים, מה שמעלה אותם לראש הבית.

ד.קייב-ר.מדריד:ריאל הצליחה לחזור מפיגור של 2 שערים וחזרה בגדול למאבק על ההעפלה לשלב הבא.
רומא-לברקוזן:עצוב לראות אצטדיון כמו האולימפיקו ללא קהל, רומא בסופו של דבר מחלצת נקודה ומסבכת את לברקוזן (מבחינת רומא זה כבר לא יעזור).

ב.מינכן-יובנטוס:עוד טעות של קאן, עוד הפסד של באיירן בגללו, דל-פיירו ניצל כמו שצריך את המתנה שקיבל ויובה תשחק מול מכבי עם ההרכב ה3 שלה.(נראה איך תמיר כהן מסתדר מול ההרכב ה3 של יובה, כי את ההרכב ה3 של היונייטד הוא אמר שהם מנצחים בקלות 3-0).

ליון-פנר:ליון כבר בשלב הבא,אולי כראש בית.
מ.יונייטד-ס.פראג:ניצול מצבים כמו שרק רוד יודע, רבעייה והכי מדהים שהרגשתי שבסדר, הרי מדובר בRVN.

ארסנל-פנא:הבעיה של ארסנל בדרכ היא שהיא לא מביאה את היכולת שלה מהליגה האנגלית לליגת האלופות, הבעיה הפעם הייתה שהיא כן הביאה את היכולת שלה-מאז המשחק מול היונייטד זו לא אותה ארסנל הדורסת (נו באמת לא לנצח את ק.פלאס).
ארסנל רחוקה 3 נק' ממוליכת הבית, ויותר גרוע מבחינתה רק נקודה הפרש מאי-העפלה לשלב הבא, למרות שאני לא מאמין שתסריט כזה יתרחש.
איינדהובן-רוזנבורג:הנוורבגים רגילים להפסיד בחוץ,איינדהובן במקום ה1 בבית.

ברצלונה-מילאן:משחק אדיר, תענוג צרוף וכל מה שאפשר להגיד על המשחק של ברסה שפשוט רמסה את מילאן, את מילאן!
השער של רונאלדיניו עשה צדק עם המשחק הזה, הדובדבן שבקצפת.
סלטיק-ש.דונייצק:שער ניצחון מוזר של סלטיק, שתיהם ילחמו על מקום בגביע אופא.

ו.ברמן-אנדרלכט:להבקיע 5 שערים בליגת האלופות זה תמיד מרשים, ולא משנה מיהי היריבה, ברמן שדורגה רביעית בהגרלה פתחה פער של 5 נקודות מה3 ולנסיה.
אינטר-ולנסיה:המשחק עצמו היה משעמם, אבל התקית בסיומו עלובה הרבה יותר מהיכולת של 2 הקבוצות, לפי דעתי אדריאנו עשה מעשה שלא ייעשה, מה זאת אומרת הגנה עצמית, זה משחק כדורגל לא קרבות רחוב, בשביל להגן על ההשחקן יש שופט, שגם אם הוא לא ראה את המקרה, אופא תעניש את השחקן שהתחיל (מה זה פה גנון?).
מבחינתי המקרה הזה הוריד המון נקודות זכות שנתתי לאדראינו ההענק אבל כבר לא ככ בטוח שהטוב.

צ.מוסקבה-צ'לסי:צ'לסי עושה את שלה עם 1-0 שמעלה אותה לשלב הבא כראש בית.חבל שהאוהדים שלה שנסעו עד מוסקבה לא זכו לראות את השער היחיד במשחק (וזה לא דבר של מה בכך כשמדובר בצ'לסי, למרות השיפור מבחינה התקפית בתקופה האחרונה).
פורטו-פ.ס.ז':ברוב הבתים ביכולת כזאת אלופת אירופה הייתה כבר מזמן מחוץ לתמונה, אבל בפועל היא רק 2 נק' מעליה לשלב הבא.

ובקשר לדיון הבוער בדפים האחרונים אני אישית, כמו הרבה אוהדים אחרים, אוהב לראות משחק התקפי ופתוח, אבל זה לא מוריד מההערכה שלי לקבוצות שמשחקות בצורה פחות פתוחה(אבל עדיין בגבול הטעם הטוב,יובה משחק זהיר אבל יש לה את נדבד,טרזגה,דל-פיירו,זלאטן.למילאן יש את קאקא,שבצ'נקו,פירלו,סיידורף. וון לעומת זאת שיחקה סתם מגעיל).

אלעזר
12-11-04, 14:21
הערה קטנה לגבי המשפט האחרון שלך..

ההבדל הענק בין יובה, מילאן וכו' לבין יוון, זה שיוון לא בדיוק תיכננה את המשחק ההתקפי שלה, אלא אמרה שאם ההגנה תשחק כמו שצריך ולא תעשה טעויות, אז לא נספוג, ואיכשהו במתפרצת כבר נבקיע. וזה מה שקרה. צריך להבדיל בינה לבין קבוצות טקטיות כמו יובה, שהדגש הוא על הגנה חזקה וללא פשרות, אך עם קישור מצוין שמוציא התקפה נהדרת שמקיעה לא מעט שערים..

Juda
16-11-04, 23:47
פנאתינאיקוס נא חפשי איצטדיון חדש!!!
זה מה שאופא מוסרת לאלופת יוון.

הנה הכתבה-
http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=258154.html

מי שתוהה מהן הדרישות שתובעת אופא מפנא אז הנה לכם-

• Insufficient media facilities
• No parking facilities
• Insufficient floodlighting
• No back-up power
• Insufficient facilities for the officials
• No acceptable drug-testing room
• Overall safety and security for spectators and officials

ERREALA
18-11-04, 23:34
מה יקרה עם הריאל מדריד של יוון לא תעמוד בדרישות הללו? האם יקנסו אותה בקנס כספי, ישעו אותה מהתחרות? יתנו לה לשחק בלי קהל כמו רומא?

בניגוד לריאל מדריד האמיתית, שבזכות קשריה בפיפא אף פעם לא נענשה, גם כשקרו דברים שערורייתיים בברנבאו כמו טלטול השער על ידי אוהדים, מן הסתם פה פיפא תראה את ציפורניה ???

rami87
20-11-04, 10:24
http://us.news2.yimg.com/us.yimg.com/p/afp/20041102/capt.sge.cig64.021104224459.photo00.photo.default-296x380.jpg

במחזור 5 כבר יופרדו החזקים מהחלשים ובבתים היותר צמודים הקבוצות ינסו לתפוס עמדה טובה לקראת משחקי ההכרעה במחזור האחרון.

יום שלישי:
(כל המשחקים ב 21:45 לפי שעון ישראל)
מונאקו - ליברפול
אולימפיאקוס - דפורטיבו
ריאל מדריד - לברקוזן (שידור ישיר בספורט5, שידור ישיר ב SAT1)
דינמו קייב - רומא
יובנטוס - אייאקס
באיירן מינכן - מכבי תל אביב (שידור ישיר ב5+)
ספרטה פראג - פנרבחצ'ה (שידור דחוי ב ART SPORT החל מ 00:00)
מנצ'סטר יונייטד - ליון (שידור ישיר בART SPORT, שידור דחוי ב5+ החל מ 01:10)

יום רביעי:
צסקא - פורטו (המשחק יחל בשעה 19:30 לפי שעון ישראל) (שידור ישיר בART SPORT)
(כל המשחקים ב 21:45 לפי שעון ישראל)
רוזנבורג - פנאתנייקוס
פ.ס.וו - ארסנל (שידור ישיר ב5+)
מילאן - שחטיור דונייטסק
ברצלונה - סלטיק
אנדרלכט - ולנסיה (שידור דחוי ב ART SPORT החל מ 00:00)
ורדר ברמן - אינטר (שידור ישיר בART SPORT, שידור דחוי ב5+ החל מ 01:10)
צ'לסי - פ.ס.ז' (שידור ישיר בספורט5)

avinet
20-11-04, 12:53
ללא ספק הבית הצמוד ביותר הוא הבית של ריאל מדריד וריאל מדריד חייבת לנצח במשחק הזה. יהיה משחק מותח מאוד במדריד לא להפסיד !

Juda
21-11-04, 03:35
מה יקרה עם הריאל מדריד של יוון לא תעמוד בדרישות הללו? האם יקנסו אותה בקנס כספי, ישעו אותה מהתחרות? יתנו לה לשחק בלי קהל כמו רומא?

בניגוד לריאל מדריד האמיתית, שבזכות קשריה בפיפא אף פעם לא נענשה, גם כשקרו דברים שערורייתיים בברנבאו כמו טלטול השער על ידי אוהדים, מן הסתם פה פיפא תראה את ציפורניה ???

האמת שפיפא לא קשורה כי אופא היא זו שדורשת!!!

פנאתינאיקוס כבר בטוח יחליפו מגרש, הם יודעים שעם אופא לא משחקים, ואם הם לא יעמדו בדרישותיהם, הם או ייקנסו, או ייאלצו לתת הפסדים טכניים, נחיה ונראה כבר מה יהיה, אבל את המשחק האחרון שלהם בבית מול פ.ס.ו. אינדהובן ההולנדית הם ישחקו כמו גדולים באפסוטלוס ניקלואידיס שאני אישית חושב שהוא איצטדיון ביתי מובהק של פנא ויהיה חבל שהם יעברו, אבל אם אופא דורשת, אז צריך לעשות.. :-\

ג. מיכאל
21-11-04, 19:11
לקבוצות האנגליות שלא עומדות בתנאים נתנו שנה לפחות לסדר את זה. ואצל האנגליות אנחנו מדברים על יציעים לא תקניים, בדיוק מהסוג שכבר גרם לאסונות. לא על No parking facilities בעיר שזה עתה שידרגה את מערכת התחבורה הציבורית שלה לכבוד האולימפיאדה. אבל אופא, כמו פיפא, חכמה על חלשים.

ERREALA
21-11-04, 21:34
כמה מכם חושבים שכל העולם סובב רק סביב ריאל מדריד

בית צמוד לא פחות הוא הבית מס' 1

שם כל קבוצה יכולה לעלות או להשאר באופא או להיות אחרונה. וזה כולל גם את דפור שיש לה רק 2 נקודות אבל היום היא הרבה יותר טובה היות וטריסטאן יתעורר. אם היא תצליח לנצח באיצטדיון הביתי של אולי, או לעשות תיקו עם שערים, ובסיבוב האחרון לנצח את מונקו, היא תעלה. יש עוד כל מיני קומבינציות אפשריות שאין לי כוח כעת להביא אותם כאן

בבית של ריאל מדריד אז לפחות קבוצה אחת כבר ירדה מהחשבון, כך שהמאבק על המקום השני בין באיר וריאל מדריד

כמו שבאיר נראית במחזורים האחרונים בליגה שלה והיות והמשחק בברנבאו אני צופה שיעלו דינמו קייב וריאל מדריד, אבל תאורטית יכול לקרות הכל חוץ מעליה של רומא כמובן

יש סקירה טובה על כל הבתים במרקה

http://www.marca.es/futbol/champions0405/index.html

פאנא שהזכרתם קודם משחקת ביום רביעי בחוץ, בנורווגיה הקרה, כך שלא יהיו בעיות איצטדיון, יש להם סיכוי לעלות אם ארסנל תפקשש משהו , איינדהובן תעלה בטוח , כך זה נראה עכשיו

אם הם יצטרכו הם יעברו בטח לאיצטדיון של AEK שהוא לא אחר מהאיצטדיון האולימפי , זה שראינו כל הזמן באולימפיאדה. את האוהדים יוכלו להביא איתם, הרי זה באותה עיר

אינטר קבלה שני משחקי הרחקה עבור אדריאנו ( לו הוא היה מריאל מדריד או אפילו מברצלונה הנוכחית היה מקבל רק משחק אחד, ככה זה) הנה הזדמנות למרטינס להראות את יכולתו. אני לא מאמינה ביתר החלוצים של אינטר.. אולי סטנקוביץ

יהיו גם מאבקים על אופא, כמו בין פנר וספרטה עם סיכוי יותר טוב לפנר וכנל בין שחטאר וסלטיק

את כל היתר אתם יודעים יותר טוב ממני, תהנו מהמשחקים של ריאל מדריד וארסנל :P אוהדי יתר הקבוצות יסתפקו ברדיו או בלינקים מקרטעים. בערוץ הטורקי יהיה לנו המשחק על גביע אופא בין פנר מובילת הליגה הטורקית עם 5 נקודות הפרש וספרטה פראג.

אלעזר
21-11-04, 23:59
בבית של ריאל מדריד אז לפחות קבוצה אחת כבר ירדה מהחשבון, כך שהמאבק על המקום השני בין באיר וריאל מדריד

דרורה, משתמע מדברייך שאת קוברת את רומא ואפילו נקודות את טוענת שהיא לא יכולה להוציא..
לפי דעתי, דווקא בגלל המצב שלה, ודווקא בגלל האירועים במשחק הקודם מול קייב באולימפיקו, דווקא בגלל אלו רומא תקבע יותר מכולם מי זו שתעוף לאופא.. מה גם שנותרו עוד שני משחקים ו6 נקודות בקופה, הכל שם יכול לקרות..

עריכה:
אז עכשיו מתברר שטוטי ומונטלה לא טסו לאוקראינה בגלל פציעות. הדרך של קייב סלולה מתמיד..

avinet
23-11-04, 00:31
דרורה במחזור הקודם כל הקבוצות בבית של ריאל יצאו עם תוצאות תיקו כך שהמצב לא השתנה ונישאר אותו דבר

ג. מיכאל
23-11-04, 01:00
לפי דעתי, דווקא בגלל המצב שלה, ודווקא בגלל האירועים במשחק הקודם מול קייב באולימפיקו, דווקא בגלל אלו רומא תקבע יותר מכולם מי זו שתעוף לאופא.. מה גם שנותרו עוד שני משחקים ו6 נקודות בקופה, הכל שם יכול לקרות..

עריכה:
אז עכשיו מתברר שטוטי ומונטלה לא טסו לאוקראינה בגלל פציעות. הדרך של קייב סלולה מתמיד..

יש סיכוי קלוש שרומא תצליח לחלץ נקודה נוספת. אבל אם כן, הסיכוי שלה הרבה ייותר טוב לעשות את זה דווקא מול מדריד. לפי איך שנראה המשחק הראשון (עד הפיצוץ) קייב יכולה גם להיות מאוכזבת מכך שזה נגמר רק 3-0. היא פשוט יותר טובה מרומא. ולמעשה, הסיבה שדינמו עדיין לא עלתה היא הכבוד העודף שהם נתנו למדריד בשני המשחקים. בראשון הם היו נאיבים וזה עלה להם בנקודה לפחות. בשני, הם נבהלו מעצמם ובעיקר מהאפשרות שהם יתנו לגלקטיקוס בראש, נכנסו לבלקאווט ואיבדו שתי נקודות נוספות. מול רומא זה כבר לא יקרה, כי השם של רומא הרבה פחות מפחיד, עם כל הכבוד לטוטי (שכאמור לא יגיע). והדרך של קייב לא סלולה עדיין. יש לה משחק קשה בלברקוזן, ולברקוזן עלולה להגיע אליו כשהיא חייבת נצחון. ככה שהבית הזה באמת מאד פתוח, ואני אופטימי מטבעי, אבל עדיין מתקשה להעביר בראשי את התסריט הכי אופטימי: היתכן?ריאל מדריד באופא? כן!!!

The Kaiser
23-11-04, 14:33
באיירן מינכן - מכבי תא

מקאיי כשיר ויפתח במשחק.

הרכבים משוארים וצפויים לפי www.fcb.de מכבי עולה עם חלוץ אחד במטרה להתגונן ובאיירן עולה בדיוק כמו במשחקה הקודם מול קייזרכסלאוטרן.

Bayern Munich: Kahn - Sagnol, Lucio, Kovac, Salihamidzic - Hargreaves, Ballack, Frings, Schweinsteiger - Pizarro, Makaay

Maccabi Tel Aviv: Strauber - Moosa, Giovanini, Strool, Abu Siam - Mishaelof, Heis - Misika, Dego, Liran Cohen – Addo

eyal7
23-11-04, 15:05
היום מנצ'סטר יונייטד משקחת נגד ליון באולד טרפורד, כאשר ליון כבר בשלב הבא, היונייטד כמעט.
המשחק היום יהיה המשחק ה-1000 של פרגוסון כמאמן מנצ'סטר יונייטד!
999 משחקים.
563 ניצחנות.
188 תוצאות תיקו.
248 הפסדים.

8 אליפויות פרמיירליג.
5 זכיות בגביע האנגלי.
1 זכיה בצ'מפיונס ליג.
1 זכיה בגביע אירופה למחזיקות גביע.
1 זכיה בגביע הליגה האנגלי.
והספירה נמשכת...

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/1.jpg
אלכס פרגוסון התמנה להיות מאמן מנצ'סטר יונייטד בנובמבר 1986

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/2.jpg
התואר הראשון הגיע בעונת 90\1989 כאשר ניצח בגמר הגביע האנגלי את קריסטל פלאס.

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/3.jpg
פרגוסון וסר מאט באזבי חוגגים את הזכיה בגביע אירופה למחזיקות כאשר יונייטד ניצחה בגמר 2-1 את ברצלונה.

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/6.jpg
נוער 1992.

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/4.jpg
הזכיה הראשונה באליפות הפרמיירליג בעונת 93\1992.

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/8.jpg
רגע השיא. הזכייה עם מנצ'סטר יונייטד בגביע אירופה ובטרבל.

http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/10.jpg
הריבים עם דייויד בקהאם, שבסופו של דבר נמכר.

eyallivnat
23-11-04, 20:44
שאלה חשובה: (תמחקו את זה אכ)
מה משדרים הערב איפה??
כל מקור אומר אחרת..

5+ ריאל מדריד-לברקוזן
5 באיירן מינכן-מכבי תא

NivC
23-11-04, 20:53
הרקורד של פרגי מרשים.
יונייטד חייבת את הניצחון, אסור לפשל!

מכבי גונבת היום נקודה או יותר, תזכרו את דברי.

ג. מיכאל
23-11-04, 21:09
http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_sir_alex_ferguson0s_10000_games_at_man_ut d/img/3.jpg
פרגוסון וסר מאט באזבי חוגגים את הזכיה בגביע אירופה למחזיקות כאשר יונייטד ניצחה בגמר 2-1 את ברצלונה.

התכוונת לכתוב כאשר השופט ניצח. >:(

קפה קולומביה
23-11-04, 22:12
התכוונת לכתוב כאשר השופט ניצח. >:(

חשבתי שברזילאים לא מתלוננים על שופטים.
חשבתי שלשופט אין שום קשר לתוצאת המשחק, כיוון שהקבוצה הטובה בכל מקרה מנצחת. לא למדתי היטב את תורתך, מורי?

eyal7
23-11-04, 22:39
מכבי גונבת היום נקודה או יותר, תזכרו את דברי.

;D ;D ;D
לא ממש ניב. תוצאת מחצית באוליפישטדיון:
3-0 לגרמנים.

שי
23-11-04, 23:42
התיקו היום של ריאל מדריד וההפסד של לה קורוניה מותיר מצב אפשרי ביותר בו 3 נציגות ספרדיות עלולות לא להכלל בשלב שמינית הגמר :o

ג. מיכאל
23-11-04, 23:45
חשבתי שברזילאים לא מתלוננים על שופטים.
חשבתי שלשופט אין שום קשר לתוצאת המשחק, כיוון שהקבוצה הטובה בכל מקרה מנצחת. לא למדתי היטב את תורתך, מורי?

כנראה שלא. כי אחד מעיקרי תורתי הוא שבמקומות שונים יש תרבויות שונות, ודרכי התנהגות שונות, וזה בסדר. התבכיינות כזאת, אמנם נחשבת אצלנו (הברזילאים) נחשבת כמעט לכפירה, אבל אצלנו (אוהדי בארסה) היא כמעט טבע שני. פשוט, לא?

קפה קולומביה
24-11-04, 00:05
כנראה שלא. כי אחד מעיקרי תורתי הוא שבמקומות שונים יש תרבויות שונות, ודרכי התנהגות שונות, וזה בסדר. התבכיינות כזאת, אמנם נחשבת אצלנו (הברזילאים) נחשבת כמעט לכפירה, אבל אצלנו (אוהדי בארסה) היא כמעט טבע שני. פשוט, לא?

אכן פשוט.
רק שחשבתי שאדם מאמץ לעצמו תרבות ראשית אחת במקרים שכאלו. אחרי הכל, יש משהו שאתה מאמין בו, כאינדיווידואל.
כדי להקשות- מיכה הברזילאי מסביר לי מדוע ההתבכיינות היא דבר נוראי, אך מיכה הקאטלוני יסביר לי אחרת?
מה יהיה, מיכה, מה יהיה? החיים קשים.

The Kaiser
24-11-04, 00:06
דווקא קבוצה גרמנית היא שדרסה את ריאל 3-0 ועכשיו הוציאה ממנה תיקו בחוץ. יום גרמני, יום לחג בשבילי ;)

שי
24-11-04, 00:54
גדול. 0-2, 1-3, 2-4 וכו' של ליברפול על אולימפיאקוס וגם היא יכולה לעלות לשלב הבא. מנגד, מונאקו תעמוד במבחן תוצאה מול דפור' המתרפקת, שתנסה סוף סוף לכבוש שער.

ג. מיכאל
24-11-04, 00:56
אכן פשוט.
רק שחשבתי שאדם מאמץ לעצמו תרבות ראשית אחת במקרים שכאלו. אחרי הכל, יש משהו שאתה מאמין בו, כאינדיווידואל.
כדי להקשות- מיכה הברזילאי מסביר לי מדוע ההתבכיינות היא דבר נוראי, אך מיכה הקאטלוני יסביר לי אחרת?
מה יהיה, מיכה, מה יהיה? החיים קשים.

עכשיו תפסת את זה. ;D
ואם כבר מדברים על הבדלי תרבויות, שמתם לב לראיון עם פנסטיל? פשוט מדהים איך שהוא שם לנו מראה מול הפנים, ומראה לנו את הצד הפחות יפה של התרבות הישראלית. הצד של כיסוי התחת והנסיון למצוא מישהו חלש כדי להפיל עליו את כל האשמה של הכשלון לכאורה (כי מכבי לא באמת נכשלה בטורניר הזה. איך שלא מסתכלים על זה, היא כבר עם ארבע נקודות יותר ממה שחשבנו שהיא תיקח, ועדיין מתמודדת על המקום בגביע אופא. ואם ביירן מינכן ימשיכו ביכולת הזאת היא תנצח עוד כמה וכמה קבוצות בהמשך הטורניר). אבל סטרול הוא כנראה היחיד בארץ שקורא את תגובות הגולשים בויי-נט, וגם מתייחס אליהם כאל משהו שראוי להתייחסות.

אה, ועוד משהו: אבי מלר: זלייטה פותח את מסכת השערים במשחק. מה זה מסכת - נצטרך את כל הלילה כדי להראות את עשרות השערים שהובקעו בין יובה לאייקס.

ERREALA
24-11-04, 02:07
אמרתי לכם שבית A צמוד מאוד

מה שיכול לקרות עדיין שאולי בכלל לא תעלה למרות שבערוץ 5 כבר החליטו שהיא עלתה, טוב מה אפשר לצפות מערוצינו

אז ככה:

אם ליברפול מנצחת את אולי בשני שערים הפרש ודפור מנצחת את מונקו בריאזור, אזי ליברפול תעלה מהמקום הראשון ואולי מהמקום השני ומונקו לאואפא
אבל, אם מונקו מנצחת בריאזור, וליברפול מנצחת את אולי בהפרש כנל, הרי אולי תשאר בגביע אואפא, ותעלה מונקו מהמקום הראשון וליברפול מהשני,

אולי דפור לא יתאמצו במיוחד ויצאו עם ההרכב השני, וינקמו באולי על שהעיפה אותם מהצ'מפיונס??

בקיצור אם אולי רוצה לעלות היא חייבת נקודה בליברפול. משהו קשה ביותר לביצוע., אבל לא בלתיאפשרי בתנאי שהם ינצלו לפחות 10 אחוז מההזדמנויות.
או לא להפסיד ביותר מ 1:0 ואז היא לפני ליברפול בלי קשר לתוצאה של מונקו בריאזור

מה שיקרה מכל הצרופים האלה , הסביר ביותר הוא ליברפול ומונקו עולים ואולי לאופא. הכל היה נראה אחרת כמובן אילו שער הרפאים של אוקס במונקו היה מאושר, אבל בכדורגל תמיד יש אילו ואף אחד לא שם בכך שלאולי אן התקפה, והמספר 9 שלה מבקיע רק מול ישראל.. את 3 השערים שלה בנצחונות הביתיים הבקיעו שחקני הגנה או מרכז שדה ..אוקס הבקיע אחד במונקו ופספס איזה 40.. הלואי לי שקל על כל בישול שריבלדו הכין לו ושהוא לא ניצל , כמו הקרן המצוינת שהוא הרים לו בצורה מילימטרית וההוא מחמיץ מול שער ריק. ריבלדו בישל את שני השערים של הנצחון מול ליברפול ונגד דפורטיבו

הוא משחק השנה יותר 10 דווקא כאשר יש לו 5, הוא יותר מנהיג ומארגן על המגרש מאשר בכל הקבוצות שעד עכשיו ראיתי אותו משחק בהם. השדר של הרדיו הגליסיאני התלונן ואמר: מה זה, ריבלדו נמצא בכל מקום, תמיד ריבלדו.

כך שלמרות שהבקיע רק 3 שערים בשמונה מחזורי ליגה + כמה בישולים, ובליגת האלופות לא הבקיע, נראה לי שיש לו חלק מכריע בהצלחה של אולי באירופה. סך הכל זו קבוצה בינונית למדי שטובה רק בבית, שם לא איבדה עדיין נקודה ולא ספגה שער, לא בליגה ולא בצ'מפיונס

לפני כשבוע אחרי התיקו נגד ARK ריבלדו אמר שבצורה כזו אי אפשר לקחת תארים, שצריך גם לנצח בחוץ, (הוא כעס על המשחק הדפנסיבי ועל כך שהמאמן הוציא אותו ושחקני התקפה אחרים וחיזק את ההגנה בחצי השעה האחרונה) הדברים הללו הביאו עליו את רוגזו של המאמן.. אבל כנראה שהוא צודק, והוא התנצל אחר כך שלא רצה לפגוע בחבריו או במאמן וזו לא היתה ביקורת אלא מתמטיקה פשוטה . בגלל משחקי חוץ שבהם הם הסתפקו בתיקו הם מקום שלישי בליגה, 2 נקודות אחרי הירוקים השנואים ו1 אחרי אאק.

הואהדים היווניים מקנאים במונקו ואומרים שהלואי שהיה להם את סביולה. במקום אוקס
סביולה באמת שווה זהב בליגת האלופות וגם היום הביא ניצחון למונקו

קפה קולומביה
24-11-04, 04:15
ליברפול חסרת מזל באופן משווע בליגת האלופות. למעט הפציעות אפילו השער של סאביולה הובקע בעזרת היד(הכדור עצר בעזרת היד. יד צמודה).
וריאל מדריד הפגיזה והפגיזהו השיגה רק תיקו, ורונאלדו אפילו טרח לעשות כמה ריצות. לגזור ולשמור.
מאנצ'יני צפויל עלות בהרכב חזק למרות שהוא בגרמניה ומשחק יום אחרי יובה כך שמבחינת מנוחה הכל נגדו לקראת יום ראשון מול יובה. כל כך לא איטלקי מאנצ'יני- קופר היה שולח הרכב טלאים לגרמניה לפני יום ראשון כל כך חשוב.
אבל מאנצ'יני אנחנו נעזור לולנסיה לעלות לשלב הבא+(ביום אחר)אינטר צריכה לנצח כל משחק, כי זו אינטר וכי אנחנו רוצים לשחק כדורגל טוב למען האוהדים.
הגידו לי, מי חינך אותו? בטח לא קאפלו, אנצ'לוטי, סאקי ודומיהם.

eyallivnat
24-11-04, 07:14
ריאל תלויה בעיקר בעצמה ואם היא תנצח ברומא אז היא תעלה שלב.

Haifa Til'l i Die
24-11-04, 08:48
ליברפול חסרת מזל באופן משווע בליגת האלופות. למעט הפציעות אפילו השער של סאביולה הובקע בעזרת היד(הכדור עצר בעזרת היד. יד צמודה).
וריאל מדריד הפגיזה והפגיזהו השיגה רק תיקו, ורונאלדו אפילו טרח לעשות כמה ריצות. לגזור ולשמור.
מאנצ'יני צפויל עלות בהרכב חזק למרות שהוא בגרמניה ומשחק יום אחרי יובה כך שמבחינת מנוחה הכל נגדו לקראת יום ראשון מול יובה. כל כך לא איטלקי מאנצ'יני- קופר היה שולח הרכב טלאים לגרמניה לפני יום ראשון כל כך חשוב.
אבל מאנצ'יני אנחנו נעזור לולנסיה לעלות לשלב הבא+(ביום אחר)אינטר צריכה לנצח כל משחק, כי זו אינטר וכי אנחנו רוצים לשחק כדורגל טוב למען האוהדים.
הגידו לי, מי חינך אותו? בטח לא קאפלו, אנצ'לוטי, סאקי ודומיהם.

מה רע לעזור לחבר?
::)

hapoelpt
24-11-04, 16:44
נראה לי ששחקני רומא הולכים להתאבד על המגרש מול ריאל מדריד,גם בגלל היריבות בינהן,גם בגלל רצון לנקום בהשפלה מהמשחק בברנבאו וגם בגלל שהם ירצו לשקם את הכבוד האבוד ולהפסיק להיות שק חבטות בכל החזיתות האפשריות. זה מוקש גדול שלא בטוח שריאל תעבור אותו בשלום,מה גם שגם היא לא בדיוק בכושר שיא העונה.
לכל אלה שמבקרים את קלינגר- תסתכלו על דפורטיבו לה קורוניה,קבוצה קצת יותר גדולה ממכבי תא וקצת יותר עם מסורת באירופה שנמצאת לאחר 5 מחזורים עם אפס (0) שערי זכות ו-2 נקודות. קצת פרופורציות לא יזיקו.
אולימפיאקוס חוזרת לימיה הגדולים עם הגנת הברזל (וניקופולידיס) והתרומה של ריבאלדו (בעיקר בבישול שערי ניצחון מכריעים). הולך להיות משחק אש באנפילד.

קפה קולומביה
24-11-04, 17:50
מה רע לעזור לחבר?
::)

מי חבר?! די ואיו?!

rami87
24-11-04, 18:10
קלאודיו רניירי

קפה קולומביה
24-11-04, 18:22
קלאודיו רניירי

זאת בדיחה? רק בגלל שהוא איטלקי.
אם זו הסיבה עבורכם, אז הרי לכם העובדות- לפני מפגשי לאציו-צ'לסי עיתוני איטליה דיברו על היותו של ראניירי אוהד רומא מילדות, ששונא(הם תיארו בלשון רכה) את לאציו.

ברצינות, רק בגלל ששניהם איטלקים?!

Wayne_Rooney8
24-11-04, 21:13
היום החלק השני של המחזור החמישי בליגת האלופות:

המשחקים:

צסקא מוסקה-פורטו

ארסנל -פ.ס.וו. איינדהובן

פנאתינאיקוס - רוזנבורג

סלטיק - ברצלונה

שחטיור דונייצק - מילאן

ולנסיה - אנדרלכט

אינטר - ורדר ברמן

פאריס סן-ז'רמן - צ'לסי

כל המשחקים מלבד המשחק בין צ'סקא לפורטו יחלו בשעה 21:45

http://images.one.co.il/images/d/gg46100.jpg
באיירן מינכן, אתמול.

The Kaiser
24-11-04, 21:29
וורדר ברמן - אינטר

http://212.185.116.69/newsimg/4382a.jpg

לאחר התיקו של לברקוזן והעובדה שהיא מתקרבת לשמינית הגמר כעמט בוודאות, וכמובן לאחר ה 5-1 של באיירן מינכן נשאר רק לברמן לעלות מבית המוות.
ברמן הפסידה לאינטר במפגש הקודם בסן סירו עם הרחקה מוקדמת שלא מוצדקת שנשפט נגדה ומאז היא מצחת ללא עוררין והיום יכולה לתפוס את המקום הראשון בבית המוות.
האלופה הגרמנית כבר ניצחה את האלופה הספרדית ולנסיה 2-1 ותתמודד מולה במחזור האחרון ב 17 בינואר.

משום מה המשחק הזה לא משודר, וכל הבית לא שודר כלל!
ערוץ הספורט תמיד בוחר מנצ'סטר נגד ספרטה פראג או ארנסל או צ'לסי ולא חושב נגד מי...

קפה קולומביה
24-11-04, 22:06
ממתי שחקן אחרון שמכשיל חלוץ מאחור היא לא הרחקה מוצדקת? זו הרי בדיוק ההרחקה הקלאסית!

קפה קולומביה
25-11-04, 00:19
אני אגיד לכם משהו- אני היתי שורק לפנדל נגד אינטר היום, באמת שהיתי.
אבל, וזה אבל גדול, כיוון שאני חושב שצריכים לשרוק על דברים כאלו תמיד.
בפועל, פנדלים כאלו אינם נשרקים! >:(

וורדר ברמן יצאה בזול מבחינה זו.

Javier Zanetti
25-11-04, 00:23
אני אגיד לכם משהו- אני היתי שורק לפנדל נגד אינטר היום, באמת שהיתי.
אבל, וזה אבל גדול, כיוון שאני חושב שצריכים לשרוק על דברים כאלו תמיד.
בפועל, פנדלים כאלו אינם נשרקים! >:(

וורדר ברמן יצאה בזול מבחינה זו.

תודה לאל שזה היה המשחק האחרון של השופט הזה ;D
סתם , אני מרוצה מהיכולת והאופי שהקבוצה הראיתה , למרות שבלי הפנדל המיותר הזה התוצאה הייתה יכולה להיות יותר טובה.

שי
25-11-04, 01:37
on the life line:

ליברפול - צריכה ניצחון מול אולימפיאקוס.
מונאקו - תיקו לא מספיק כיון שלליברפול יחס שערים עדיף במפגשים ביניהם.
ארסנל - WIN WIN נגד רוזנברוג.
פנתנאייקוס - לנצח את פ.ס.ו הזכוכה.
פורטו - לנצח את מוריניו ולקוות לטוב.
צסקא מוסקבה - על האש עם פ.ס.ז'.

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/261398_MEDIUMLANDSCAPE.jpg

ואיזה תרגיל של הנרי!

ERREALA
25-11-04, 10:02
מה קורה אם לשתי קבוצות יש בדיוק אותו מספר נקודות, ואותו יחס שערים ביניהם?

זה מה שיקרה אם ליברפול תנצח את אולי 1:0 ?

Haifa Til'l i Die
25-11-04, 11:02
זאת בדיחה? רק בגלל שהוא איטלקי.
אם זו הסיבה עבורכם, אז הרי לכם העובדות- לפני מפגשי לאציו-צ'לסי עיתוני איטליה דיברו על היותו של ראניירי אוהד רומא מילדות, ששונא(הם תיארו בלשון רכה) את לאציו.

ברצינות, רק בגלל ששניהם איטלקים?!

הנה זה עזר...
:)

למה לקחת כל דבר ברצינות?
התגובה הקודמת שלי הייתה צינית בלבד.

שי
25-11-04, 14:17

על כן ליברפול חייבת לנצח בהפרש של שני שערים.

רוני שטנאי
25-11-04, 14:34
ההסבר לסוגיית ליברפול :
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N146846041124-1052.htm (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N146846041124-1052.htm) :

ג. מיכאל
25-11-04, 15:07

שוברי השויון הבאים (אחרי התוצאה בין הקבוצות):
* הפרש שערים כללי
* מספר השערים הכללי שהובקע
* הישגים בחמש השנים האחרונות.

לגבי הבית הספציפי הזה, 1 - 0 לליברפול יתן לה את הבכורה, בגלל יחס שערים כללי טוב יותר (אולימפיקוס: 4 - 3, ליברפול: 4 - 2).
אבל זה נכון רק אם מונקו תנצח (ותעפיל) או תפסיד (ותעוף).
הכל ישתנה אם המשחק בין דפור למונקו יסתיים בתיקו. במקרה כזה, נצחון של ליברפול יביא לטבלה משולשת, שבה לכל הקבוצות המעורבות (ליברפול, מונקו, אולימפיאקוס) 10 נקודות, ושש נקודות במשחקים ביניהם.
הפרשי השערים כרגע (לפני המחזור השישי) בטבלה הפנימית: אולימפיקוס 3 - 2, מונקו 3 -4, ליברפול 2 -2. זה אומר שבמקרה כזה (תיקו של מונקו) ליברפול תעלה בעצם עם כל נצחון, כשההפרש יקבע מי תצטרף אליה (עד שני שערים - אולימפיאקוס. שלושה שערים ומעלה - מונקו.

בבתים האחרים זה די ברור מי צריך לעשות מה כדי לעבור. אבל אני רוצה להסתכל רגע על בית 8, והחשש שהבענו כאן בתחילת הטורניר מפני הבעלות הצולבת של רומן אברמוביץ: לפתע, יש מי שיתן לצ'לסי את ההוראה להתאמץ, והתחרות תהיה יותר הוגנת. זה כמובן לא מבטיח כלום. ראיתי אתמול את המשחק של צסקא מול פורטו ביחד עם אוהד צסקא. משום מה התבלבלנו בטבלה והיינו בטוחים שההפסד סוגר את הסיכויים של הרוסים להעפיל. לשמחתו טעינו.
המשחק עצמו היה טוב, ובניגוד למה שראיתם בתקציר, צסקא שלטו רוב הזמן. יחס הקרנות למשל, היה 17 - 3 לרוסים. את עיקר הבלגן עשה סימאק התזזיתי, שלא הפסיק לנסות להבקיע מרחוק או קרוב, להכנס לרחבה בכל הזדמנות, ובאופן כללי היה הטוב במגרש. השחקן הבולט במשחק לעומת זאת היה איגנשביץ, עם טעות אחת שגרמה לגול של מקרתי, פריצה לרחבה שגרמה לפנדל, וביצוע הפנדל בסגנון עדות הבקהאם.

ERREALA
26-11-04, 10:30
תודה הכוכב, ז.א. שמונקו, שתשחק בספרד נגד דפור שבודאי תעלה את ההרכב המשני שלה על מנת לשמור את הכוחות עבור הליגה, בעלת סיכויים טובים לעלות בסגנון עדות הריאל מדריד

שער חוקי שלא אושר שמנע את השוויון נגד אולי במונקו, ושער בסגנון עדות המרדונה של סביותה. הממממ

השופטים בCL השנה יותר גרועי ממה שהיו בשנה שעברה אפילו.

כך שסביר שנראה את אולי, פנר ואולי גם ריאל מדריד נותנים flavor מעניין לגביע אופא ביחד עם סלטיק (ג'וניניו פאליסטה) או שחטאר (מתוזאלם)

Javier Zanetti
26-11-04, 10:46
השופטים בCL השנה יותר גרועי ממה שהיו בשנה שעברה אפילו.

Tell me about it...

וייסייר נתן לברמן פנדל על דבר שרואים בכל קרן ואף פעם לא שורקים עליו , והוא גם נתן לקרוז כרטיס צהוב.
קרוז ביקש שיחליפו אותו כי הוא ממש התעצבן בגלל זה ואמר בראיון אחרי המשחק שכשהוא שאל את השופט למה הוא נתן פנדל וכרטיס צהוב השופט אמר לו שיסתום את הפה או שיקבל אדום ::).
מזל שזה היה המשחק האחרון של השופט הזה , וכמו שמאנצ'יני אמר אחרי המשחק :כולם רוצים לדעת מי ישפוט את אינטר-יובה , מה שאני יודע זה שהוא בטוח לא צרפתי ;D

רוני שטנאי
26-11-04, 11:51
תודה הכוכב, ז.א. שמונקו, שתשחק בספרד נגד דפור שבודאי תעלה את ההרכב המשני שלה על מנת לשמור את הכוחות עבור הליגה, בעלת סיכויים טובים לעלות בסגנון עדות הריאל מדריד

שער חוקי שלא אושר שמנע את השוויון נגד אולי במונקו, ושער בסגנון עדות המרדונה של סביותה. הממממ

)

לצערי אני לא מסכים עם כמה דברים, ראשית לגבי דפור כלל לא בטוח שהם יעלו עם ההרכב המשני, הם לא ירצו לסיים את הקמפיין שלהם בצורה נוראית של אפס שערים והפסד נוסף. גם רומא להערכתי ירצו לעשות כותרות על חשבון ריאל (הבעייה היא שגם כשהם רוצים הם לא יכולים יותר מדי- אבל נחכה ונראה...). לגבי השער של אולי אני חושב שהוא לא אושר כי הוא פשוט לא היה חוקי. ולגבי סביולה, השופט ראה וטען כי זו הייתה יד צמודה, ממש לא מהסוג של דייגו. אני בכל מקרה הייתי שורק ליד אבל ההחלטה היא של השופט.

לא הייתי פוסל את סיכוייה של אולי להעפיל היא נמצאת במצב מצויין, הרי אחד הסיפרונים הקצרים ביותר של השנים האחרונות קרוי ליברפול - המנצחת ברגעי האמת...

ERREALA
26-11-04, 14:33
ראית את המשחק? או אתה מסיק מסקנות שרירותיות? השער לא אושר מסיבה פשוטה שהשופט לא ראה אותו הכדור נכנס והשוער הוציא אותו מהר. היום יש טלויזיה וזה היה ברור אחרכך, אז מה לא חוקי בזה? זה מקרה קלסי של שער רפאים. כבר דובר הרבה על כך

מצד שני, במשחק נגד דפור יש טוענים (אני לא ראיתי כמובן כי לא מראים את המשחקים האלה בשום ערוץ) ששורר עצר ביד כדור שהלך לעבר השער והגיע לו אדום. הוא קבל צהוב, הדבר היה מחוץ לרחבה. כך ששופטים גרועים כללית מקפחים את רוב הקבוצות, הם לא עוזרים לאיש ,בגדול. אלא אם ישנה קונספירציה, ואני לא מאמינה בכך.

מה שמרגיז ה חוסר העקביות של השופטים. שופט אחד מוציא אדום בגלל שטויות (כמו למשל שהשחקן התווכח איתו) אבל מרשה משחק אלים , שופט אחר שורק על כל דבר, שופט שלישי באופן עקרוני לא מוציא כרטיסים במחצית הראשונה. מי שעוקב ורואה קלטות וידאו של משחקים יכול מראש להזהיר את חקניו על החולשות של השופט הנל. ממש מעצבן. אולי כדאי לשים רובוטים בתור שופטים, לפחות יהיה להם קריטריון אחיד :P

אשר ליד של סביולה, דשאן המאמן בעצמו הודה שאכן השער הובקע בעזרת היד.

מה לעשות, בספורט צריך גם מזל והוא ליווה את מונקו עד כה. כך שאי מאמינה שהם ינצחו את דפור ויעלו. בכל מקרה נראה באואפא קבוצות חזקות , התחרות תהיה מעניינת

קפה קולומביה
26-11-04, 14:36
אני לא יודע אם יש הדרדרות מעונה שעברה, אבל נדמה לי שיש הדרדרות בשנים האחרונות. אבל יכול להיות שאני פשוט לא זוכר מספיק טוב.

השער של סאביולה היה צריך להפסל ללא שום כרטיס לעברו. הכדור נעצר ביד, איך שלא נסתכל על זה.

בניגוד לכה חברים שחושבים אחרת, בחינתי- השופטים מכריעים משחקים, היות ובלא מעט משחקים המשחק מספיק שקול ושווה כוחות כדי שהשופט יהיה מכריע בהחלטה שגויה שלו. רק מהמחזור האחרון יש לנו 2 דוגמאות- מונקו ניצחה הודות לשגיאה וברמן השיגה תיקו בגרמניה הודות לשגיאה.
הבעיה הנוספת שלי היא שקשה לי להגדיר חלק מהאפיזודות הללו כשגיאה, כיוון שאני חושד במשהו הרבה יותר חמור מזה.

ג. מיכאל
26-11-04, 18:58
טעויות קורות, והן חלק מהמשחק. לשלושה, ארבעה ואפילו חמישה שופטים, לעולם לא תהיה את האפשרות לראות הכל. ל- 843 מצלמות טלביזיה, שבכל אחת מהן אפשר להראות הילוכים חוזרים ולהקפיא את התמונה הרבה יותר קל לא לטעות, אבל עוד לא לימדו אותן לשרוק במקומות הנכונים. יש מצבים שבהם הטעות היא אפילו מובנית בתוך החוק. לדוגמא חוק הנבדל: מבנה העין ודרך תפקודה פשוט לא מאפשרים לשופט לראות באותו רגע גם את השחקן המוסר וגם את השחקן המקבל. עניין של ביולוגיה. כל מה שאפשר זה להשתדל. אז מה שנשאר כרגע זה להשעות שופטים אם יש דברים שהם היו חייבים לראות (למשל את הכדור שעובר את קו השער) או כאלו ששורקים בצורה לא אחידה ובניגוד להוראות. ומה שעוד אפשר זה לתקן טעויות מסוימות על סמך צילומי הטלביזיה (לבטל השעיה אם הכרטיס האדום לא היה מוצדק באופן ברור. להרחיק שחקנים שעברו עברות לא ספורטיביות מאחורי גבו של השופט וכו').

במחזור הבא, תנצחנה אלו שיותר רוצות, שהן אלו שנשאר להן על מה להלחם. כלומר, סביר להניח שמונקו, ארסנל ומדריד יעלו בכל זאת. לגבי פורטו, אני קצת פחות בטוח. בכל זאת, יש מי שרוצה ויכול לתת איזה בונוס נחמד כדי להעלות את המוטיבציה של צ'לסי.

קפה קולומביה
26-11-04, 19:29
מיכה, אני מדבר על טעויות שאני לא סולח עליהן.
תסביר לי מדוע אינטר ספגה פנדל מוורדר?
תסביר לי מדוע השופט שרק לסיום המשחק כשהחלוץ של הקבוצה הרוסית היה לבד מול השער של מדריד, והיה כנראה מנצח את המשחק?
יש יותר מדי דברים שאני לא מוכן לקבלם כטעות אנוש, קל וחומר כשמדובר באנשי מקצוע שאומנו לעשות כן.

ג. מיכאל
26-11-04, 20:06
את אינטר - ברמן לא ראיתי עדיין, ולכן לא אתייחס אליו כרגע. המקרה השני שציינת נופל תחת מה שהגדרתי בצורה זאת:

אז מה שנשאר כרגע זה להשעות שופטים אם יש דברים שהם היו חייבים לראות (למשל את הכדור שעובר את קו השער) או כאלו ששורקים בצורה לא אחידה ובניגוד להוראות.

באופן כללי, לאוניד, קודם כל תשמור את המקרים שבהם אתה לא סולח לדברים קצת יותר חמורים מטעויות שיפוט או טעויות בכלל. לגבי החלטות שיפוט לא נכונות, האופן הנכון להסתכל עליהן, הוא לשאול את עצמך כמה שאלות:
א. האם השופט ראה את האירוע ושרק באופן לא נכון? אם כן, זאת אשמתו, והוא צריך לתת את הדין. אם לא, תשאל שאלה שניה:
האם השופט היה יכול לראות את האירוע במידה והוא היה עומד באופן אחר, והאם הוא היה אמור לעמוד באופן אחר, כדי לראות בצורה המיטבית כל סיטואציה אפשרית. קח בחשבון שאי אפשר לראות כל סיטואציה, ולכן השופט אמור לעמוד כך שהוא יכסה את מירב האפשרויות לפי מידת הסבירות שלהן. אם השופט עמד במקום הנכון, ובכל זאת לא יכל לראות מה קורה (למשל כי שחקן אחר הסתיר לו, או כי התבצעה עברה מאחורי גבו) אז אי אפשר להאשים אותו. תזכור שקיימים גם מקרים הפוכים. למשל המקרה המפורסם עם הפנדל שנשרק לטובת נורבגיה מול ברזיל במונדיאל 98, כשכולם ראו, וכל מצלמות הטלביזיה הוכיחו שלא היה פנדל. רק אחרי שלושה ימים התברר שצלם אחד שעמד מאחורי השער, הצליח להנציח את המשיכה בחולצה שנעלמה מהמצלמות. אם לא הוא, היו עד היום חושבים שהשופט נמצא על טריפים.
אז, לא. אני לא חושב שכל השופטים קדושים, ושכולם טובים. אני כן חושב שצריך להעניש שופטים על טעויות מסויימות. אבל זה חייב להיות בצורה מאד זהירה. כברירת מחדל, צריך לתת לשופטים גיבוי, כדי לא לפכוע בסמכותם.

רוני שטנאי
27-11-04, 15:40
ראית את המשחק? או אתה מסיק מסקנות שרירותיות? השער לא אושר מסיבה פשוטה שהשופט לא ראה אותו הכדור נכנס והשוער הוציא אותו מהר.
מצד שני, במשחק נגד דפור יש טוענים (אני לא ראיתי כמובן כי לא מראים את המשחקים האלה בשום ערוץ) ששורר עצר ביד כדור שהלך לעבר השער והגיע לו אדום. הוא קבל צהוב, הדבר היה מחוץ לרחבה. כך ששופטים גרועים כללית מקפחים את רוב הקבוצות, הם לא עוזרים לאיש ,בגדול. אלא אם ישנה קונספירציה, ואני לא מאמינה בכך.

מה שמרגיז ה חוסר העקביות של השופטים.

אני חוזר קצת אחורה, האמת שלא ראיתי את המשחק , רק את התקציר .אבל אם מדובר על הנגיחה שהשוער הוציא מהקו(או אחריו) , אז לפי מה שאני ראיתי לא היה גול במאת באחוזים, אבל אם את אומרת שהשופט לא ראה והיה גול אני כמובן מקבל את הטענה.
לגבי דפור כמובן שלא ראיתי :(
אני מסכים לטענה שחוסר העקביות יכול להוציא מהדעת, ובדרך כלל ההטייה היא כמובן לקבוצות הגדולות. יש טעויות והן חלק מהמשחק כמו שמיכה ציין, אבל לפחות צריך לשאוף לעקביות. נקודה נוספת היא השימוש בקוונים או עוזרי השופטים כפי שהם אמורים להיות. יש שופטים שבאופן עקבי לא נעזרים בקוונים ומחליטים החלטות שגויות, וזה לא הולך לבד כמובן, ישנם קוונים שלא משנים החלטות שגויות...

rami87
06-12-04, 08:57
המחזור השישי בפתח, כאן הכל יוכרע

הנה שידורי המחזור השישי:

שלישי:
ולנסיה - ורדר ברמן :: ספורט 5, ART SPORT
ארסנל - רוזנבורג :: ספורט 5+
01:10 :: פנאתנייקוס - פ.ס.וו :: ספורט5+
00:00 :: פ.ס.ז' - צסקא :: ART SPORT

רביעי:
מכבי תל אביב - יובנטוס :: ספורט5
רומא - ריאל מדריד :: ספורט5+
באייר לברקוזן - דינמו קייב :: SAT1
ליברפול - אולימפיאקוס :: ART SPORT
פנרבחצ'ה - מנצ'סטר יונייטד :: INTERSTAR
23:45 :: ספרטה פראג - ליון :: INTERSTAR
01:20 :: באייר לברקוזן - דינמו קייב :: ספורט 5+
00:00 :: דפורטיבו מונאקו :: ART SPORT

קפה קולומביה
06-12-04, 18:21
פילוסופיית הכדורגל של רוברטו מאנצ'יני על רגל אחת:

האם הנך מקנה חשיבות רבה למקום הראשון בבית?
כן, למרות שקשה לקבוע האם טוב יותר לסיים במקום הראשון או במקום השני בבית. תמיד חייבים לשחק כדי לסיים ראשונים.

וגם בגלל שניצחון עוזר לכם להמשיך לנצח...
בדיוק. כמו שתיקו עוזר לעשות עוד תיקו...

Javier Zanetti
06-12-04, 19:11
וגם בגלל שניצחון עוזר לכם להמשיך לנצח...
בדיוק. כמו שתיקו עוזר לעשות עוד תיקו...

חוש הומור כבר אמרנו ? :)
אנדרלכט תשחק מול אינטר עם השוער השלישי , שני השוערים הראשונים פצועים.

כבר אמרתי שאני משתוקק לתת להם בראש ?

Juda
06-12-04, 21:15
קצת מידע... ;)

ר.ק. דפורטיבו לה קורוניה(ספרד) - א.ס. מונאקו פ.צ.(צרפת)

רק ניצחון יקנה למונאקו עלייה לשלב הבא, באופן החלטי ביותר, כאשר דפורטיבו כבר מחוץ לתחרות ואין לה שום ציפיות מן המשחק הזה, רק לשמור על הכבוד שלה.במשחק הראשון שנערך בנסיכות הקטנה של מונאקו, ניצחה מונאקו 2-0 את הספרדים, כשקאלון וסביולה כבשו לצרפתים.כמובן שכולנו לא שוכחים את הניצחון הענק מהעונה שעברה בו מונאקו ניצחה 3-8 את הספרדים, כשגיבור המשחק היה דאדו פרשו שכבש רביעייה, רק חבל שהיום הוא לא במונאקו.דפורטיבו מצידה לא הפסידה בריאזור כבר 5 פעמים ברציפות כאשר אירחה קבוצות צרפתיות.לעומת זאת מונאקו ב6 הביקורים האחרונים שלה הפסידה 5 פעמים ועשתה תיקו אחד בלבד.
מונאקו מגיעה לאחר ניצחון 0-2 על ראן בליגה.ייחסרו-נונדה, פלאשיל, בארננדי, רודריגס ורומה.דפורטיבו מגיעה לאחר תיקו 2-2 בחוץ עם סאנטנדר של בניון ואוואט, כאשר פאנדיאני משווה בדקה ה90 ל2-2 ונותן נקודה אחת ללה קורוניה.ברג'יו, טריסטאן וויקטור סאנצ'ס ייחסרו אצל הספרדים.

ליברפול פ.צ.(אנגליה) - אולימפיאוס פיראוס פ.צ.(יוון)

ניצחון של ליברפול של יותר מ2 שערים והיא יודעת שהיא תהיה בשלב הבא.כמו כן היא תאחל להפסד של מונאקו כדי להעפיל גם אם תנצח בהפרש של שער אחד בלבד, אך נצטרך לראות מה בכל זאת יקרה בקרב המותח הזה.אולימפיאקוס שיחקה פעמיים כבר באנגליה בליגת האלופות, וחטפה 2 הפסדים למנצ'סטר יונייטד עם 0-3 ו0-4.כמו כן 2 הקבוצות ניפגשו בעונת 2000/2001 בסיבוב השלישי של גביע אופא, באתונה הסתיים המשחק ב2-2, ובאנפילד 2-0 לאנגלים שעלו לשלב הבא.
לואיס גרסיה ימשיך להיות מחוץ להרכב של ליברפול עקב פציעה כבר של 3 שבועות, ובניטס יצארך לבחור בין 3 החלוצים, בארוש, מולר וקיואל.ליברפול מגיעה לאחר תיקו 1-1 בחוץ עם אסטון ווילה.אולימפיאקוס מגיעה למשחק לאחר ניצחון מתוק על פנאתינאיקוס בדרבי הגדול של אתונה ויוון עם שער של ריבאלדו.קוסטולאס עשוי לחוץ להרכב לאחר פציעה.

באייר 04 לברקוזן(גרמניה) - פ.צ. דינאמו קייב(אוקראינה)

משחק מאוד מותח, כאשר לברקוזן יודעת שניצחון שלה והיא לא צריכה לדאוג, היא תהיה בשלב הבא מן המקום הראשון, כאשר כרגע היא נמצאת במקום השני.קייב יודעת שהפסד שלה והיא עלולה להסתבך קשות אל עבר המקום ה3, כאשר ריאל מארחת את רומא החלשה, ועדיין כולם חושבים ובטוחים שהגאלקטיקוס ינצחו את הרומאים החלשים דיא.במשחק הקודם ניצחה קייב באוקראינה בתוצאה של 2-4, למרות היתרון המדהים של לברקוזן, הגרמנים יודעים שהפעם זה לא יהיה קל בכלל, אך באמצעות האיצטדיון הביתי והקהל הדוחף, ניצחון ריאלי מתמיד, למרות הקבוצה החזקה של האוקראינים.מעניין כמה שערים יכבשו הפעם.
לברקוזן מגיעה לאחר ניצחון 1-2 על וולפסבורג, אך קריז'נובאק הפולני יחמיץ את המשחק עקב פציעה.קייב מגעה לאחר ניצחון 0-2 על קריבבאס קריבי ריה.סאבליץ' וקלאבר לא שיחקו במשחק ונחו, הכובשים היו גאברנצ'יץ' וגוסב.

א.ס. רומא(איטליה) - ריאל מדריד צ.פ.(ספרד)

שוב משחק רדיוס לרומאים, ערב המקרה שקרה כבר במחזור הראשון, והעונש הקל משו שהטילה אופא על האיטלקים.אז מה, האולימפיקו היפה יהיה שומם, חבל אה, אבל אין מה לעשות, משחק כזה במסגרת כזו יצטרך להיות ללא קהל.בספרד זה נגמר ב2-4 ענק של המדרידאים, לאחר שרומא השכילו להוביל 0-2.מדריד יודעת שהיא חייבת לנצח במשחק החוץ, כדי להעפיל לשלב הבא בלי שום קשר למשחק שייערך בלברקוזן.תיקו של מדריד וניצחון של האוקראינים יעפיל גם את מדריד, אך ניצחון של לברקוזן, וריאל תהיה חייבת ניצחון כדי להיות בשלב הבא.
ריאל מדיעה לאחר תיקו 0-0 עם וויאריאל בחוץ, ורומא עם תיקו 1-1 בבית עם סמפדוריה.ראול, פיגו, גוטי ורוברטו קרלוס כולם צפויים לחזור להרכב.אצל רומא ייחסרו כרגיל מאקסס וקאסאנו הפצועים.

אייאקס אמסטרדם פ.צ.(הולנד) - פ.צ. באיירן מינכן

בפעם האחרונה זה נגמר ב0-4 גדול באולימפיאסטאדיון לטובת הגרמנים, אך הפעם לאייאקס אינטרסים אחרים, כאשר היא יודעת שהיא חייבת ניצחון כדי, שהיא תישאר במקום ה3 המוביל לגביע אופא.באיירן מצידה כבר הבטיחה את העלייה, והיא תעלה מהמקום ה2, כך שהמשחק חשוב לה יותר מבחינת מורליות, מאשר הבטחה של משהו לעתיד.הגרמנים וההולנדים ניפגשו 6 פעמים באירופה, ובארינה תמיד ניצחה אייאקס את הגרמנים, הניצחון הגדול זכור מעונת 1994/1995, כאשר תיקו במינכן היה, ואייאקס ניצחה 2-5 באמסטרדם בחצי גמר ליגת האלופות, ואז כולנו זוכרים את הגמר הגדול, שבו ניצחה אייאקס משער של קלייברט הדקה ה84 את מילאן הגדולה(היו רגעים כואבים, בשבילי לפחות).
אייאקס מגיעה לאחר ניצחון 1-2 על ר.ק.ס. ווליאוויק ביגה ההולנדית, תודות לשערים של שניידר ורוסאלס.באיירן מגיעה עם הרכב מלא, שעשה תיקו 2-2 בחוץ בסופשבוע עם נירנברג בחוץ.אצל באירן יחזרו מפציעה, קובאץ', סאגנול ואוליבר קאהן.

מכבי תל אביב פ.צ.(ישראל) - יובנטוס פ.צ.(איטליה)

יובה מגיעה למשחק לאחר 5 נצחונות של 0-1 קטן, כולל על מכבי במחזור השני של ליגת האלופות, האם גם הפעם זה ייגמר כך???ויובנטוס תהיה הקבוצה היחידה עם 100 אחוזי הצלחה?, זה מה שהגברת הזקנה רוצה.הפעם האחרונה שזה קרה הייתה בעונת 2002/2003, כאשר ברצלונה הייתה זו שניצחה בכל 6 המשחקים שלה, למרות שבאותה עונה הגיעה מול יובה ברבע הגמר, משם יובה מצאה את דרכה אל עבר הגמר, שבו הפסידה בפנדלים לגדולה מכולם, א.ס. מילאן(אלה היו רגעים מרגשים בשבילי).מכבי תא יודעת, שבערב הזה יוכרע עתידה העונה באירופה, כולם צופים לקהל רב שיגיע ויתמוך, ואולי מכבי תשיג עוד איזה נקודה או 3 אל עבר גביע אופא, אך זה לא יהיה קל.בכל אופן זו תהיה הפעם הראשונה שיובה מגיעה לארץ לפגוש קבוצה ישראלית, גם מרגש.
יובה מגיעה לאחר ניצחון 1-2 על לאציו בבית, כאשר מחקה פיגור של 0-1.מכבי תא ניצחה גם 0-1 משער של ארז מסיקה בדקה ה87 ביום ראשון.אצל יובה לא יגיעו טרזגה וגם לא נאדבד עקב פציעות, אך שאר ההרכב יגיע במלואו לארץ הקודש או איך שאומרים באיטלקית-Terra Santra.

פנרבחצ'ה ס.ק.(טורקיה) - מנצ'סטר יונייטד פ.צ.(אנגליה)

משחק לפרוטוקול בלבד, מנצ'סטר הבטיחה את העלייה שלה כבר לשלב הבא, אך תרצה לנצח כדי להישאר במקום הראשון, שדי משפיע על ההגרלה שמינית הגמר, לפנרבחצ'ה, המשחק לא ישנה הרבה, רק מבחינת עוד ניצחון או הפסד או תיקו לרקורד האירופאי, כאשר היא כבר הבטיחה את הירידה שלה לסיבוב השלישי בגביע אופא(1/16).במשחק הראשון זה הסתיים בניצחון ענק של 2-6 לאנגלים, הפעם הטורקים רוצים לנקום, אך זה יהיה קשה בכושר של מנצ'סטר.
מנצ'סטר מגיעה לאחר ניצחון 0-3 על סאות'המפטון בבית, ואן ניסטלרוי לא שיחק אך לא יחמיץ את המשחק בטורקיה עקב הפציעה, זה אומר שאלן סמית' ורוני יהיו בחוד של פרגוסון.פנרבחצ'ה מגיעה לאחר ניצחון 0-5 על אנקרהגוצ'ו, ואת המשחק הזה יחמיצו ואן הויידונק ודאניז באריס.

אולימפיק ליון(צרפת) - א.ס. ספרטה פראג(צ'כיה)

האלופה הצרפתית רוצה ניצחון ביתי נוסף, כאשר היא רוצה את המקום הראשון בבית והיא תעשה הכל כדי לנצח, למרות שכבר הבטיחה את העלייה שלה.הצ'כים באים בעיקר בשביל הכבוד, כאשר עם 2 נקודות בבית, הם סיימו כבר את העונה האירופאית שלהם ושל הצ'כיות עצמן באירופה.בפראג זה נגמר בניצחון 1-2 לצרפתים, מה שגם אולי עכשיו יקרה, רק בתוצאה אחרת.ליון די התקשתה בעבר עם קבוצות צ'כיות, כאשר זכורה לה סלובאן ליברץ בשמינית הגמר בעונת 2001/2002, בה ליון הפסיה 2-5 לצ'כים, בליון המשחק הסתיים ב1-1, וליון עפה מאירופה.כמו כן משחק שזכור מהעבר לגבי ספרטה פראג הוא הניצחון בסיבוב השני על אולימפיק מארסיי 1-2, כאשר הם הפסידו בצרפת 2-3, עם חזרה גדולה לאחר 0-3, במחצית שנייה מופלאה מבחינתם עם 2 שערים.
ליון מגיעה לאחר ניצחון 0-1 על אג'קסיו, מבעיטה חופשית של ג'ונינו, ניצחון שמותיר אותה ראשונה בטבלה.ייחסרו-אלבר, קופה, קאספה, אבידאל ופול לה גואן.ספרטה מגיע לאחר ניצחון 0-2 על פ.ק. דרוניבצה בליגה הצ'כית, משערים של יון וסימאק ביום שישי האחרון.בלאז'ק השוער נשאר בחוץ ועל כל ביצ'יק נאלץ להחליפו.

ארסנל פ.צ.(אנגליה) - רוזנבורג ב.ק.(נורבגיה)

בנורבגיה זה נגמר ב1-1, כאשר הנורבגים השוו פתאום במפתיע.ארסנל יודעת שניצחון יקנה לה עלייה בטוחה לשלב הבא, כאשר כרגע היא במקום ה2 מעל פנאתינאיקוס.מבחינת הנורבגים הכל כבר גמור, אך הם יבואו ויילחמו כמו תמיד על הכבוד שלהם, למרות שהם סיימו את העונההאיופאית, וגם גמרו למכבי חיפה שלנו את חלום ליגת האלופות, בשביל מה להשיג 2 נקודות.
ארסנל מגיעה לאחר ניצחון 0-3 על בירמינגהאם סיטי בבית, רשימת הפצועים ככ ארוכה אצל ארסנל, אך תמיד יש את המחליפים, רוזנבורג גם לה כמה פצועים, אך לא הכי משמעותיים, רוזנבורג מגיעה לאחר ניצחון 1-2 בחוץ על אסביירג מדנמרק בגביע הרויאל גארדן הסקנדינבי.

פנאתינאיקוס פ.צ.(יוון) - פ.ס.ו. איינדהובן(הולנד)

פנאתינאיקוס יודעת שהיא חייבת ניצחון לפחות כדי לקוות שהיא תעלה לשלב הבא, אם איזה הפתעה של הנורבגים בלונדון, למרות שהסיכויים לכך די קלושים, פ.ס.ו. כבר עלתה לשלב הבא, אך גם היא תילחם כדי לסיים במקום הראשון, ולשם כך היא זקוקה רק לנקודה אחת, כדי שארסנל לא תעבור אותה.באיינדהובן המשחק הסתיים ב0-1 להולנדים, וההולנדים מקווים לשחזר זאת שוב.בעונה שעברה, כאשר ביקרה פ.ס.ו. באתונה, היא הנחילה הפסד לא.א.ק. אתונה 0-1 משער של לוסיוס בדקה ה37, ונהנתה גם מניצחון 0-2 בבית מול היוונים הצהובים.
פ.ס.ו. מגיעה לאחר ניצחון 0-4 על דה גראפשחאפ.ואנחור הסליינק ודה יונג, בוגאלונד ולוסיוס גם יחמיצו עקב פציעות, כאשר אצל פנאתינאיקוס רק גונסאלס הארגנטינאי ייחסר.

סלטיק גלאזגו פ.צ.(סקוטלנד) - א.ס. מילאן(איטליה)

הסקוטים מארחים את המילנזים, כאשר הם יודעים שניצחון יבטיח להם את המקום בגביע אופא, מילאן יודעת מבחינתה שהיא רוצה לשמור על המקום הראשון, וגם תיקו יספיק לה כאשר היא ביתרון של 2 נקודות על פני ברצלונה, שסיימה לפני שבועיים בתיקו 1-1 בבית עם סלטיק.תיקו יספיק למילאן מאחר וגם אם ברצלונה ינצחו באוקראינה, אז יהיה שיוויון בנקודות, אך שער חוץ עדיף למילאן מן ההפסד 1-2 בקאמפ נואו.
סלטיק מגיעה למשחק לאחר ניצחון 1-2 על הירבניאנס בבית מ2 שערים של הארטסון הג'ינג'י.סאטון ותUמפסון יחזרו להרכב כולל גם את וארגה שיחזור להגנה.פטרוב בספק למשחק, עקב פציעה שקרתה לו במחצית המשחק בשבת.מילאן מגיעה לאחר ניצחון 1-2 בליגה על פארמה, כאשר קאקה ופירלו תרמו את השערים לניצחון החשוב, שמותיר את מילאן עדיין במקום השני בטבלה של הסריה א'.יאפ סתאם ופיפו אינזאגי עדיין בחוץ עקב פציעות, כולל את תומאסון.

פ.צ. שחטיור דונייצק(אוקראינה) - פ.צ. ברצלונה(ספרד)

בקאמפ נואו זה נגמר ב0-3 גדול לקטלונים, אך האוקראינים יודעים שהם חייבים ניצחון או תיקו, במידה של הפסד של סלטיק בגלאזגו מול מילאן, שכן הם ניצחו את הסקוטים, ובמידה של שיוויון נקודות הם יותר עדיפים עפ יחס השערים עם הסקוטים.ברצלונה פגשה לפני שחטיור 4 פעמים קבוצה אוקראינית והיא דינאמו קייב, פעמיים ניצחה אותה ופעמיים הפסידה לה.ה2 הפסדים המבישים היו בעונת 1997/1998, כאשר בבירה האוקראינית התוצאה הסתיימה ב0-3 לאוקראינים, משערים של רברוב, מקסימוב וקאליטווינטסאב.בקאמפ נואו זה היה הפעם רביעייה לרשת הקטלונית, כאשר קייב ניצחו 0-4, משלושער של אנדריי שבצ'נקו ועוד שער של רברוב.
שחטיור ניצחה את וולין לוטסק 1-3 והיא שומרת על המקום הראשון בליגה האוקראינית.טימושוק יחמיץ את המשחק עקב פציעה, כאשר גם סטויצאן כנראה יישב על הספסל עקב החלטתו של המאמן לוצ'סקו.ברצלונה מגיעה לאחר 0-4 ענק על מלאגה, מש2 שערים של דקו ועוד שער של אטו.רשימת הפציעות של ברצלונה די ארוכה, ועדיף שלא נראה אותה...כי יש מחליפים לקטלונים, שלא ככ צריכים לדאוג.

פ.צ. אינטרנציונלה(איטליה) - ר.ס.צ. אנדרלכט(בלגיה)

משחק די חסר משמעות, אנדרלכט כבר עפה מאירופה, אינטר כבר הבטיחה את העלייה שלה לשב הבא, אך בכל זאת תרצה לשמור על המקום הראשון מפני ניצחון של וורדר ברמן אולי בולנסיה.על כן כולם מהמרים לניצחון גדול של אינטר, וכנראה שכך יהיה, כאשר הבלגים כבר חסרי עניין, אך ירצו לשמור על הכבוד האבוד שיש להם...ותאמינו לי הם היו מעדיפים למצוא את עצמם היום בגביע אופא, מאשר לצאת לבית כזה, שבו אפילו נקודה אחת הם לא השיגו, כה מביש, וכל כואב, איך שהעיתונות הבלגית תוקפת אותך, הפסד אחרי הפסד.במשחק הראשון זה הסתיים ב1-3 לאינטר, מעניין כמה השפעם ייכבשו, אם בכלל, כי אנדרלכט רוצה נקודות, ולא להיות כמו קוסיצ'ה הסלובקית שלא השיגה אף לא נקודה אחת.
אינטר מגיעה לאחר ניצחון 3 העונה כאשר הם הביסו בבית 0-5 את מסינה החלשה פתאום.אדריאנו כבש שלושער, מיחאילוביץ' וווירי הוסיפו כל אחד גם שער משלהם.כמו כן לא ישחקו עקב פציעות, אמרה הטורקי, קילי גונזאלס ואלברטו פונטאנה.אנדרלכט מגיעה לאחר ניצחון 0-1 קטן על גרמינל בירסחוט, שלא כזה עוזר לה.

ולנסיה צ.פ.(ספרד) - ס.ו. וורדר ברמן(גרמניה)

במשחק הראשון זה הסתיים 1-2 לוורדר ברמן, אבל במשחק הזה הכל יכול להשתנותף כאשר המשחק הזה, יקבע את הגורל של הגרמנייה ושל הספרדייה, לולנסיה 7 נקודות לברמן 10 נקודות, ורק ניצחון אחד מפריד בין עלייה לירידה לגביע אופא, ולנסיה שחוזרת לכושר שלה, זקוקה ל0-1 קטן כדי לעלות לשלב הבא, מאחר וכך יהיה לה יתרון על וורדר ברמן ביחס שערי החוץ, עקב אותו מספר הנקודות שיקרה במידה וולנסיה ינצחו.זה לא יהיה קל ואפילו קשה, אך הספרדים מאמינים בעצמם וגם אני מאמים בהם=), ומקווה שהם ינצחו ויעפילו אל עבר השלב הבא.וורדר ברמן נסעה 3 פעמים לספרד, והפסידה בכל 3 המשחקים, האם גם הפעם זה יקרה?, נראה כבר.ולנסיה ידועה כקבוצה בעלת איצטדיון ביתי חזק ביותר, והיא תרצה להוכיח לקהל שלה, שמה שהיה מול אינטר בהפסד 1-5, היה חד פעמי ומקרי, והניצחון יגיע שוב מחדש, לאחר הניצחון בחוץ על אנדרלכט לפני שבועיים.
ולנסיה מגיעה לאחר ניצחון חוץ על אלבסטה משער של סיסקו בדקה ה86, וזה מויר אותם עדיין במקום ה4 בליגה אך עדיין גבוה למעלה.סיסוקו שרק הגיע השבוע לולנסיה יחמיץ את המשחק לאחר שכבר נפצע.כמו כן גם אנגולו, וויסנטה לא ישחקו עקב פציעות, אך אז'אלה ואאורליו חוזרים לכושר אחרי פציעות בברכיים.ברמן מגיעה למשחק לאחר ניצחון 0-6 גדול בחוץ על פרייבורג החלשה, כאשר קלאסניץ' לא שיחק וגם כנראה יפסיד את המשחק בספרד.

פ.צ. פורטו(פורטוגל) - צ'לסי פ.צ.(אנגליה)

מאוריניו חוזר לביתו, הבית שבו הוא זכה בליגת האלופות בעונה שעברה, הבית שבו הוא חייך כל הזמן, אך הבית שעכשיו הוא בא רק בתור אורח ולא כמארח.הפעם הוא מגיע עם הקבוצה האנגלית, שבמשחק הראשון הוא ניצח 0-2 את קבוצתו לשעבר, וירצה לעשות זאת שוב, למרות שלפורטו יש אינטרסים שונים, שכן בתור אלופת אירופה הם ירצו לראות את עצמם בשלב הבא.פורטו יודעת שניצחון מספיק לה להבטיח את העלייה הבטוחה לשלב הבא, שכן לה 5 נקודות, נקודה הפרש מן צסקא מוסקבה ופ.ס.ז'., והם יעשו הכל כדי לא להיות מחוייבים למשחק שייערך בפאריס.
פורטו מגיעה לאחר הפסיד ביתי מביש לביירה מאר בליגה הפורטוגלית.ויטור באיה, נונו ואלנטה וראול מאירלס יחמיצו את המשחק שוב כי הם פצועים.צ'לסי מגיעה בראש הטבלה בליגה באנגליה, לאחר ניצחון מבריק של 0-4 על ניוקאסל בו קאזמן כבש את שערו הראשון במדים הכחולים.כמו כן מאוריניו מתכוון לקחת את ההרכב המלא שלו לפורטוגל בלי שום הנחות.

פ.ס.ז'. פ.צ.(צרפת) - פ.פ.צ. צסקא מוסקבה(רוסיה)

במשחק הזה, יש דבר ראשון קרב על המקום השני, שכן כולם מייחלים לתיקו את הפסד של פורטו בפורטוגל, אך גם קרב על המקום ה3, במידה ובסוף פורטו ינצחו.צסקא יודעת שהיא חייבת כאן לפחות תיקו כדי שהעונה שלה לא תסתיים באירופה, כי ניצחון של הצרפתים יוביל אותם היישר לתהום, אל עבר מחוץ ךאירופה, פ.ס.ז'. גם לא רוצה לסיים את העונה האירופאית שלה, ועל כן תצפה לקהל דוחף ותומך שיעשה את העבודה כמו שצריך.במשחק הראשון זה נגמר בניצחון 0-2 של צסקא בקור המקפיא של רוסיה, אך הפעם הצרפתים מקווים למשהו שונה, ותאמינו לי שגם אני(אינטרסים אירופאיים+ישראליים כמובן).
הצרפתים מגיעים למשחק לאחר תיקו 1-1 עם ליל הצרפתית בבית.לצרפתים ייחסרו-דניאל ליובויה, רות'ן ואטבה עקב פציעות, ראינלדו הברזילאי הוא זה שיחליף את ליובויה שכבש את השער היחיד מול ליל במחזור האחרון.סגנית אלופת רוסיה מצידה כבר לא משחקת, עקב כך שהעונה ברוסיה הסתיימה לה, אך היא קיימה משחק ידידות עם מלאגה ביום רביעי שעבר, בו ניצחו הרוסים 0-3, משערים של ואגנר לאב, יורי זי'רקוב ורולאן גוסב.אודיה, אוליץ' ודניאל קארבליו בספק למשחק עקב פציעות, כולל גם את יוריס לאיזאנס הלטבי הבינלאומי.

קפה קולומביה
07-12-04, 14:04
אני רוצה להתייחס דווקאל ריבאלדו.
אדם צנוע, משפחתי וחם(במובן הטוב). אף פעם לא הסתנוור וזהר בתיקשורת ולכן אולי לא בלט כמו שחקנים אחרים. לאחר תקופה רעה במילאן ולא נעימה בבראזיל(הכלל התפטרות של הבוס האהוב עליו), הצבע חוזר ללחייו ביוון, שם מתייחסים אליו כמו למלך, כפי שמגיע לו.
אני כבר סלחתי לו על המופע המביש במונדיאל, והיום אחזיק לו אצבעות שיעלה את אולי לשמינית הגמר.

בהצלחה ריבה!

http://www.biggs46.freeserve.co.uk/images/rivaldo.jpg

avinet
07-12-04, 14:41
אדם צנוע, משפחתי וחם(במובן הטוב). אף פעם לא הסתנוור וזהר בתיקשורת ולכן אולי לא בלט כמו שחקנים אחרים. לאחר תקופה רעה במילאן ולא נעימה בבראזיל(הכלל התפטרות של הבוס האהוב עליו), הצבע חוזר ללחייו ביוון, שם מתייחסים אליו כמו למלך, כפי שמגיע לו.
אני כבר סלחתי לו על המופע המביש במונדיאל, והיום אחזיק לו אצבעות שיעלה את אולי לשמינית הגמר.

בהצלחה ריבה!

על איזה מופע מביש במונדיאל אתה בדיוק מדבר? אתה על סמים?

RivaldoTheKing
07-12-04, 14:58

בהצלחה ריבה!

מהפה שלך לאלוהים ישו ואללה.
בהצלחה ריבו!!

מי ייתן שתחזור עטרה ליושנה.

ג. מיכאל
07-12-04, 15:00
אבינט תרגע. זכותו של לאוניד לחשוב שהקונצרטים המדהימים של ריבלדו במונדיאל היה מביש, בדיוק כמו שזכותך לחשוב שהקוקאין שיפר את משחקו של אדריאן מוטו (ואל תענה לי על זה כאן, כי זה לא הדיון).
חוץ מזה שבמקום שבעלי תשובה עומדים וגו'....

ושתי הערות לדברים של יודה:
1.

ניצחון של ליברפול של יותר מ2 שערים והיא יודעת שהיא תהיה בשלב הבא.כמו כן היא תאחל להפסד של מונאקו כדי להעפיל גם אם תנצח בהפרש של שער אחד בלבד,

כבר דיברנו על זה, וסיכמנו שלליברפול מספיק 1 - 0 קטן (אבל לא 2 - 1) כדי לעלות לשלב הבא, בלי קשר למה שמונקו תעשה.

2.

מכבי תל אביב פ.צ.(ישראל)

לא קצת גדול עליהם הכינוי פ.צ. ?

ERREALA
07-12-04, 16:12
המשימה של אולי באנגליה נראית כמעט בלתי אפשרית למרות הכושר המשתפר והולך של ריבלדו והכשרון של ג'ורג'ביץ' וקאפס וגם הנער קסטיליו נרי

בארוש חוזר מפציעה והוא ישחק, שזה יתרון משמעוי לליברפול. מצד שני לא ברור עם שורר ישחק, הוא היהפצוע עד אתמול ואמנם נסע עם המשלחת לליברפול אבל מצבו לא ברור . שורר הארגנטינאי הוא אחד מעמודי התווך של ההגנה היוונית

הרבה יהיה תלוי בשאבי אלונסו והצורה בה יתנהל מרכז המגרש

אולי היא לא קבוצת חוץ טובה. בלי הקהל הביתי עתיר החזיזים היא חוזרת לממדים האמיתיים שלה, קבוצה בינונית ומטה. המאמן שלה, דלעתי , הוא בהחלט בינוני ומעלה. הכל תלוי בטקטיקה שהוא יחליט להציג באנפילד

אם הוא ישחק מראש על 0-0 ויסמול על הגנת הברזל של ניקופולידיס ואנטולקיס, בסופו של דבר הוא יפסיד (זו דעתי הכללית על משחקים המכוונים ל 0-0 , הרי כולם אנושיים ושגיאה אחת קטנה או בעיטת עונשין שתמיד יכולה לקרות הורסת לך את המבצר) אם ג'יובני יהיה ביום טוב (זה משהו לא בטוח אבל קורה) ואוקס או כל מי שיהיהבמקומו ינצלו את הכדוריל העמוקים של ריבלדו יכול להיות שיצאו אם תוצאה טובה גם בליברפול

ברור שהמפתח הוא בריאזור, בו אירורטה הכריז ששהוא הואלך על ניצחון למען הכבוד של דפור וכו' אבל מאידך נתן מנוחה למולינה ומאורו סילבה... מונקו תבוא נחושה, ואם היא מנצחת , הרי המצב של אולי יהיה מסובך ביותר.

אז במקה הגרוע נראהאת אולי (ביחד עם ריאל מדריד אני מקווה) בגביע אואפאת ביחד עם עוד הרבה קבוצות טובות.

בכל מקרה זה בית מעניין ביותר, שלא נראה בערוצינו

לינקים יתקבלו בברכה

החזקת אצבעות לקבוצה הנכונה , כנל

אני מקווה רק שליברפול לא מכירה שירי חנוכה המדברים על ניצחון על היוונים :P

אלעזר
07-12-04, 17:38
על איזה מופע מביש במונדיאל אתה בדיוק מדבר? אתה על סמים?
נראה לי שלאוניד התכוון להצגה מול טורקיה ולא לשום דבר אחר..

בקשר למשחק של אולי'. אני ממש לא הייתי גומר אותם כבר עכשיו, ליברפול היא עדיין לא הקבוצה הכי יציבה שאנחנו מכירים, ואם ריבאלדו משחק כמו שדרורה ושי אומרים, ובוואלה גם, אז אני מאמין שגם משחק טוב של ריבאלדו, עם קצת עזרה משאר הקבוצה, יכולים להספיק ליוונים בשביל לעלות..
בכל מקרה, המשחק השני בבית יכריע לא מעט, אני בספק רב אם מונאקו תנצח בריאזור, ובמקרה של תיקו בריאזור, ונצחון של ליברפול בשער, גם האנגלים וגם היוונים עולים..

קפה קולומביה
07-12-04, 17:48
התכוונתי להצגה שלו מול תורכיה במשחק הבית הראשון שלהם במונדיאל.
אבינט- הרגע.

-----------------

עריכה:
רומא פורשת שטיח אדום לריאל מדריד בדרכה לשמינית הגמר בליגת האלופות. דל נרי לא זימן את שחקניה הטובים ביותר של רומא- פראנצ'סקו טוטי, אנטוניו קסאנו, וינצ'נזה מונטלה.
כמו כן, גם מידו, כריסטיאן פאנוצ'י ודניאלה דה רוסי המושעים לא ישחקו היום.

כמה מזל יש לריאל מדריד לפעמים(בליגת האלופות), שזה מדהים.

barca-gold
07-12-04, 18:56
רומא פורשת שטיח אדום לריאל מדריד בדרכה לשמינית הגמר בליגת האלופות. דל נרי לא זימן את שחקניה הטובים ביותר של רומא- פראנצ'סקו טוטי, אנטוניו קסאנו, וינצ'נזה מונטלה.

כמה מזל יש לריאל מדריד לפעמים(בליגת האלופות), שזה מדהים.

אולי פלורנטינו פרז קנה גם את המשחק הזה,הוא יכול הכל!!!!

ג. מיכאל
07-12-04, 18:58
על פי התקשורת הישראלית, ארז ושרונה שלנו פירקו את נתבג 2000, ולא השאירו שם אבן על אבן. ;D

אני מקווה רק שליברפול לא מכירה שירי חנוכה המדברים על ניצחון על היוונים :P

בגלל שהשמים כחולים / זה עושה אותי עצוב
(באנגלית זה נשמע יותר טוב) נחשב שיר חנוכה?

רגע, אם אף אחד לא משחק, ויש מקום, אז אולי אני יכול לשחק?

קפה קולומביה
07-12-04, 19:00
רגע, אם אף אחד לא משחק, ויש מקום, אז אולי אני יכול לשחק?

לא מיכה, זה משחק ספורטיבי ואסור לשבור רגליים ליריב. למרות ששחקן עם מוטיבציה אדירה במשחק הזה יכול להועיל.

שי
07-12-04, 23:00
כנראה שמוריניו יצטרך אבטחה אישית. דמיאן דאף עם 0-1 בחוץ על פורטו.

קפה קולומביה
07-12-04, 23:29
הנה לכם דוגמא כיצד השופט מכריע משחקים אפילו באפיזודות הרבה פחות חמורות מאשר פנדלים ושערים שנפסלים או לא נפסלים!

לא פעם ולא פעמיים מהלכים של ולנסיה נפסלים בטענת נבדל שלא נברא(כולל מצב 1-1 חופשי לגמרי של די ואיו), ואז מגיע שער של ברמן, שאכן נבדל לא היה שם, אבל זה היה ממש על הקו והקוון לא פוסל את זה! >:(

אז מה תגיד, מיכה?! שולנסיה לא מספיק טובה? לא הגיע לה? למה, ברמן טובה? לה כן מגיע(אותה הקבוצה נהנתה מפנדל מפוקפק ביותר נגד אינטר במחזור הקודם)?!

חוקים צריך ליישם! >:(
אזולאי אמר חוק זה חוק!

אם השופים הם עוורים, או שעין אחת שלהם אינה טובה כשניה(זה מה קורה לקוון במסטאייה לפחות), אז צריך להיעזר בטכנולוגיה!
גועל נפש!

אין לי שום דבר נגד וורדר ברמן, אבל הם באמת צריכים לשלוח הרבה פרחים ויין לשופטים!

The Kaiser
07-12-04, 23:38
ולנסיה - וורדר ברמן

http://media.goal.com/200412/4364_big.jpg?ver=1
אלופת גרמניה שוב מנצחת בצורה משכנעת ביותר את אלופת ספרד ועולה לשלב שמינית הגמר כנציגה הגרמנית השניה בנתיים והראויה ביותר לכך.
למי שראה את המחצית הראשונה, היה יכל לראות עד כמה ברמן שלטה בכל מובן שהיא רצתה, וולנסיה לא הצליחה להזיז אותה מהתכנית משחק שלה.

קפה קולומביה
07-12-04, 23:42
תעשה לי טובה, קייזר, ה-2-0 לא משקף בכלל. השער השני הגיע כבר כשולנסיה הרימה ידיים.

לפחות תודה בעובדה שהשופטים עזרו לכם לעלות.

The Kaiser
07-12-04, 23:48
מה שופטים? ולנסיה הגיע למשחק? אני לא מדבר על הגול השני, אני מדבר על מחצית ראשונה בלעדית של ברמן. וגם כל שלב הבתים הראשון ברמן עם היד על העליונה, הטבלה לא משקרת בכזה פער... ולנסיה לא טובה, נקודה.

משה פרימו
07-12-04, 23:49
אנגולו יכול לשכוח מגביע אופא השנה... היריקה המגעילה הזאת תרחיק אותו למספר לא מבוטל של משחקים.

The Kaiser
07-12-04, 23:51
ברמן הגיע לכמה הזדמנויות מול השער במחצית הראשונה שהיו שווים לרדת ב 2-0 במחצית, ולנסיה יצאה למתפרצות וגם זה בקושי...
לא פלא אנגולו מתוסכל...

קפה קולומביה
07-12-04, 23:52
למי אכפת משלב בתים ראשון(להזכירך- העולות אינן נקבעות כבר אז. כאילו דאא...)?!
ומה זאת אומרת שלטה?!
אני כבר לא מדבר על המשקוף של די ואיו ועל מצבים מסוכנים באופן כללי, אלא על השיפוט!
כמה פעמים אפשר לשרוק לנבדל שלא היה ולא נברא?!
מזכיר לי את המשחק של מילאן-דפו בסאן סירו.

The Kaiser
08-12-04, 00:07
שיפוט זה תירוץ עלוב לחמישה משחקים חלשים של ולנסיה.
בעיטה למשקוף במרחק הזה נחשב לחצי הזדמנות והיה בדיוק לאחר התקפה של ברמן.
ברמן החזיקה בכדור ותקפה, ולנסיה יצאה למתפרצות כמו זו של די ואיו...
ככה לא משחקים משחק בית טוב מול הקהל שלך... ברמן הייתה עדיפה!

rami87
08-12-04, 00:45
רק מי שראה רק את התקציר יכול להגיד שולנסיה הייתה יותר טובה.
ברמן שלטה לגמרי בקצב המשחק, ואני יכול להזכיר את היציאות של מיקו קדימה לכל מי שרוצה.

פעם אחת נשרק נבדל שלא היה נגד די ואיו. שנתחיל להתחשבן איפה היה הפאול של באומן במשחק בסאן סירו (מחוץ לרחבה) והאם הוא היה אחרון (לא)?

התוצאה לא משקפת? 2-0 לא משקף? 2-0 היה משקף כבר את תוצאת המחצית. אם לספור לפי מה שמשקף אז היה אמור להגמר כאן 4-1 לברמן.

קפה קולומביה
08-12-04, 00:48
חלק מהסיבות שלך הן ניסיון לסלף את העובדות. משקוף(מכוון) זו הזדמנות לו פחות מאשר ריצה של חלוץ מול שער ריק והחמצה.
העובדה שזה הגיע לאחר התקפה של ברמן גם היא, כמובן, אינה מהווה פאקטור.
ולנסיה הגיע למעט יותר הזדמנויות להערכתי(לא ספרתי, רק ראיתי את המשחק).

אבל זה לא משנה את העובדה שהשופטים הקשו על ולנסיה. אי אפשר לפסול מהלכים בטענות נבדל דימיוניות פעם אחר פעם. זה הורס עבורי את ההנאה מהמשחק.
קבוצה עובדת קשה כדי לייצר מצבים ולהבקיע, והשופט בהינף יד, פעם אחר פעם, פשוט פוסל את זה. אין הרבה דברים יותר מתסכלים מזה.

אוטמאר היצפלד
08-12-04, 00:52
כמה פעמים אפשר לשרוק לנבדל שלא היה ולא נברא?!
פעם אחת

לאוניד, אני די אוהב את ולנסיה (בטח שיותר מאת ברמן) אבל השופט הוא האחרון שמנע ממנה לעלות.
די ואיו בנבדל כרוני. 10-15 פעמים במשחק זה סביר בשבילו. פעם אחת השופט טעה. בשאר הוא צדק. אין מה לעשות.

קפה קולומביה
08-12-04, 00:57
זה לא היה פעם אחת.
-----------

בסהכ גם אני חושב ומשוכנע שלברמן הגיע לעלות, אבל זו לא הדרך.

רמי, חוץ מזה שהוא היה אחרון נראה לי, אני צריך להזכיר לך מה ההבדל בין הכשלה חזיתית להכשלה מאחור?

rami87
08-12-04, 00:58
בכל מקרה, ברמן שיחקו כמו גברים וניצחו כמו גברים.
שיחקו מבוקר מאוד בהגנה, עקצו פעמיים (יכלו לעקוץ עוד 2-3 פעמים) במתפרצות ומצבים נייחים, והחזירו מכות כשהיה צריך.

שופטים טועים לצד אחד ושופטים טועים לצד שני. לא כל 2 טעויות רצופות נגד קבוצה מסויימת היא קונספירציה נגדה. חלק מהיופי בכדורגל הוא שלא תמיד הכל צודק, שזה משחק אנושי, כולל טעויות שיפוט. נכניס עכשיו את המצלמות שיקבעו תמיד אם היה פאול או לא, נגיע לזה שלא נעלה את השחקנים על הדשא אלא נבנה תוכנת מחשב שהיא תחשב לבד את הסיכוי של השחקנים לחטוף את הכדור ולהבקיע שערים, עם אלגוריתים משוגע שיתחשב ביכולות השחקן והיריב וכמה שהוא השקיע באימונים באותו שבוע. תאמין לי שככה אתה תקבל את המשחק הכי הוגן שיש. הכי פחות יהרוס לך את ההנאה, כמו שאתה מנסח את זה. אתה מעוניין? כי אני לא.

מה חשבת שצריך להיות? שברמן יבואו וישחקו פתוח ונקי מעבירות כדי לתת לקהל להנות (וכך להגדיל את הסיכוי של ולנסיה לנצח)? שלא ישכבו ולא יבזבזו זמן? יש דבר כזה שנקרא Fair Play. לכל קבוצה שפויה יש משהו יותר חשוב, שנקרא הרצון לנצח ולהצליח. אתה מעדיף את ה Fair Play? בבקשה, אתה בדיוק אוהד את הקבוצה המתאימה בשביל זה. מתחיל להשמע לי כמו הידיד ריבלדיניו.

Javier Zanetti
08-12-04, 01:01
ליאוניד ציפיתי שתדבר דווקא על ההתנהגות המגעילה של שחקני ולנסיה בדקות האחרונות שדחפו ירקו הרביצו וקיללו , ולא על נבדל אחד.

קפה קולומביה
08-12-04, 01:02
רמי, אל תסלף את דבריי. אתה בחרת ללכת מאוד רחוק, אך אני בסהכ מאוד כועס על פיפא או UEFA שאינן משתמשות בטכנולוגיה. זה לא צריך להיות כל כל עבירה. אבל אפשר בהחלט לא לשרוק על נבדלים גבוליים יחסית, לתת למהלך להסתיים ואז לבדוק. יפגע טיפה בשטף, אך סביר בהחלט.
כנל בעבירות קשות שממילא עוצרות את המשחק, אז שם בכלל אין סיבה שלא להשתמש בטכנולוגיה.
כנל לגבי כדורים שעברו או לא עברו את קו השער.

ועוד משהו- לא טענתי לשום קונספירציה. שוב מכניסים לי דברים לפה. >:(

יש טעויות אנוש שקשה לי לקבל אותן, במיוחד כשיש מכשור טכנולוגי שאפשר לנצל.

אפשר אפילו לרכך- אם מהלך נפסל כתוצאה מנבדל שלא נברא, אז לפחות שהקבוצה שקופחה תקבל כדור חופשי בנקודה בה נקבע הנבדל השגוי. הרבה יותר הוגן.

rami87
08-12-04, 01:06
גם אם הוא היה אחרון (שזה נושא מאוד מאוד גבולי) אז ההכשלה עצמה על אדריאנו בוצעה מחוץ לרחבה והוא פשוט נפל פנימה.

אבל זה לא נושא הדיון פה עכשיו, איחרנו בכמה חודשים.
[hr]

כמה שידוע לך אני רחוק מאוד מלהיות אוהד ורדר ברמן, אבל הצורה שברמן שיחקה היום היא מעוררת הערצה. שלטה כמו גדולה בקצב המשחק באחד המגרשים היותר ביתיים (כמו שאפשר היה לראות ב-2 הדקות האחרונות) באירופה.

וסך הכל אם להסתכל על המשחק באופן כללי אז הגיע לברמן לנצח פה, וביותר משער אחד. זה בדיוק מה שקרה. ככה שגם אין פה קיפוח של אחת הקבוצות, כמו שזה נראה על המגרש ככה זה גם נראה על לוח התוצאות.

איך שולדז פרץ בצד שמאל בדקה ה-89 ישר ראיתי מה הולך לקרות. היה כתוב על הפנים של אנגולו שהוא הולך לכסח לו עכשיו את האמ-אמא

[hr]

עריכה: אי אפשר לעצור כל שניה וללכת לראות בטלויזיה מה היה. אתה אמרת בעצמך שהמשחק לא שוטף, איך הוא ישטוף אם כל כמה דקות השופט צריך לעצור את המשחק ולחכות להוראה של מישהו בקשר למה שהוא צריך לעשות עכשיו?

אמר את זה גם ספ בלאטר בגרסא כזאת או אחרת, כדורגל הוא משחק אנושי, משחק שאנשים באים לשמוח בו ובאים לבכות בו, באים לשיר בו ובאים לאכול את הלב בו, אם אתה מוריד את כל טעויות השיפוט, המשחק הופך למלאכותי מידי, אתה מוציא מהכדורגל חצי מהכיף שלו

קפה קולומביה
08-12-04, 01:23
אלו סתם שטויות לדעתי.
הכדורגל לא יהיה פחות אנושי ומרגש גם ללא טעויות השיפוט.
מי שהופך את הכדורגל לכזה הם השחקנים וטעויות האנוש שלהם(ושל המאמן), לא השופטים.
השופט הוא הדמות היחידה שממנה נותר וצריך לדרוש מינימום טעויות, ואין כל סיבה שהמכשור הטכנולוגי לא יבוא לעזרתם, תוך כדי הניסיון לפגוע כמה שפחות במשחק.
בעבירות קשות ובוויכוחים לגבי מיקום הנחיתה של הכדור בקו השער אפשר וצריך להעזר במכשור טכנולגי, כיוון שהמשחק נעצר בכל מקרה.

מה הבעיה לתת לנבדלים גבוליים להמשך ואז בסוף המהלך להחליט. זה יקח פחות מ-10 שניות.

rami87
08-12-04, 01:29
למה אתה קורא נבדל גבולי? למה שלא ימשיכו לשחק אחרי נבדל שהוא לא גבולי? חוק זה חוק, נבדל זה נבדל, בלי חשיבות אם הוא 40 מטר או 5 סנטימטר.

בכל אופן, לא נראה לי שזה המקום לדיון על רפורמות שצריך לעשות בחוקי הכדורגל, אם אתה רוצה אפשר להמשיך את הדיון הזה בטופיק ההוא.

העניין הוא משחקי ליגת האלופות בסך הכל.
אני חושב שנעזוב את המשחק בזה שכולם מסכימים שלולנסיה הגיע לנצח, ואם לא לנצח אז לפחות לגמור בתיקו ולעלות? כי זה פשוט היה משחק מצויין של ולנסיה, זאת עובדה.

בארסה סיימה היום שניה, באיירן בטוחה במקום השני כבר שבועיים. שימו לב שהיריבות האפשריות שלהן בנתיים הן צ'לסי, ארנסל, אינטר ויובנטוס.
תוסיף לזה כנראה את מנצ'סטר יונייטד מחר. העבודה של הקבוצות שיסיימו מקום שני לא תהיה קלה בכלל.

אלעזר
08-12-04, 01:29
ראיתי את כל המשחק של ולנסיה-ברמן, ואני חייב להגיד שברמן לא שלטה. ולנסיה שלטה ולחצה יותר, אבל זה לא מוריד ממה שברמן עשו, ובצורה מושלמת הם עשו את זה, הם באו בשביל לתת לולנסיה לתקוף ולתקוף, כשהם יודעים שהם מסוגלים לעצור אותם 30-35 מטר מהשער, ולצאת למתפרצות מתי שהם רוצים. זה מה שקרה. המשחק של ולנסיה היה ככ פאסיבי ומסורבל, ודרר פשוט נתנה להם להתעייף. הגרמנים שיחקו את התפקיד שלהם בצורה מושלמת, וה2-0 משקף מאוד. ראניירי איכזב בענק עם ההרכב שלו, לא לוקחים הימורים בכזה משחק.
מעבר לזה, אם מסתכלים על כל שלב הבתים, לולנסיה ממש לא הגיע לעלות. לורדר הגיע בהחלט. הם המרענן הרשמי עד עכשיו..

http://bilder.bild.t-online.de/BTO/sport/aktuell/2004/12/08/cl__valencia__werder/valdez__145x200,property=Bild.jpg

אני חושב שעונש הרחקה מגביע אופא הוא מוגזם, אבל אני לא רואה סיבה שלא יסגרו את המסטאייה ל3-5 משחקים הקרובים. באולימפיקו פשוט פגעו בו, הערב לא היה חסר כדי שמישהו אחר יקבל בקבוק זכוכית לראש. על ההתנהגות של השחקנים הספרדים אין הרבה להוסיף, אני מקווה שועדת המשמעת של אופא תצפה טוב טוב בקלטות ותעיף אותם לקיבינמט. אם קאניירה לא הורחק על מה שעשה לאדריאנו במשך 90 דקות, הגיע הזמן שלפחות על זה יקבל את העונש. בושה.

לייזר
08-12-04, 01:50
לאוניד:

http://www.deliriumsrealm.com/delirium/articles/images/voodoo.jpg

ולכדורגל:

כמה חבל שצסקא לא עלו למרות הניצחון בפריז. ציפיתי שהשחקנים של אברמוביץ' יעשו טובה לקבוצה השניה שלו, אבל כנראה שהיכולת של בני מקארתי לכבוש שערחם מכריעים הייתה יותר חזקה מהרצון של שחקניו של מוריניו.

מה אתם אומרים על ארסנל? האם יש סיכוי שהם יהוו פאקטור העונה?יש להם מספיק זמן להתאושש מהמפולת הנוכחית.

אלעזר
08-12-04, 01:58
אני לא חושב שמשהו השתנה שם, והנצחון הערב ממש לא מרשים אותי.
סהכ, עם כל הכבוד למכבי חיפה, רוזנבורג היא קבוצה בינונית מינוס ברמה של הליגה אנגלית. ואולי אפילו הראשונה. זה שהיא השתחלה איכשהו למפעל לא אומר הרבה. בעצם, כשהאלטרנטיבה היא מכבי חיפה, אז לכו תדעו מה עדיף. ושוב ארסנל, אני בספק אם דווקא העונה הם יצליחו יותר באירופה מאשר עשו בשנים קודמות. נקודת האור היחידה מהמשחק היא שוב, הילדים שוונגר מגדל. פשוט תענוג.

http://sports.virgilio.it/it/slideshow/images/20041207/arsros_02.jpg

JUVEFAN
08-12-04, 05:03
אכן, עצוב היה לשמוע על השער של מקארתי, 4 דקות לסיום המשחק בדרגאו. צסקא לא עלתה למעשה משום שצ'לסי, נתנה כל כוחותיה במשחקים נגדה - בניגוד למה שקרה עם פסז' (0:0) ועם פורטו (2:1). צסקא מצטרפת ב1/16 גביע אופא לעוד שתי קבוצות 'סובייטיות' : דנייפרופטרובסק ושחטיור דונייצק האוקראיניות וייתכן שגם דינאמו קייב (במידה ותסיים שלישית) וזניט סנט פטרבורג (במידה ואאכן לא תנצח באתונה את איק אתונה).

לגביי מפלתה של ולנסיה - הנני מסכים עם דעתו של שגיא כהן לפיה המאמן הנוכחי של הקבוצה, קלאודיו ראניירי אינו טוב מספיק עבורם. חומר השחקנים במסטאייה הוא מהטובים באירופה וחבל שמאמן שלא פעם פועל כטירון ידרדר קבוצה מצליחה עד לא מזמן לתהום מסויים.

את ההחלטה לעלות עם מיסטה במקומו של די ואיו אני עוד יכול להבין (די ואיו אכן יותר מהיר ובנוי טוב יותר למשחק של התקפות מיתפרצות) אולם כל השאר, בגדר מיסתורין עבורי. מדוע פאבלו איימאר, במשחק כל כך חשוב של ולנסיה אינו מתופקד בעמדתו הטבעית אלא כחלוץ שני שדרך אגב תרומתו למשחק הייתה אפסית. מה הטעם לשחק ב2-4-4 עם חלוץ כאיימאר ? לא עדיף היה כבר לעלות עם 1-3-2-4 קלאסי בו ולנסיה ייתכן והייתה זוכה לפחות בשליטה במרכז השדה ? רובן בראחה קיבל על עצמו את כל הנטל. 2-4-4 כאשר השחקן השני במרכז, כביכול - הוא בכלל כחלק מתמיכה לחוליית ההגנה (מארצ'נה) ועוד בנוסף לשני קיצוניים טיפוסיים כמו חיסקו ואנגולו. הנטל על בראחה בהחלט היה מוגזם מה גם, שלא קיבל עזרה מאיימאר. בסיטואציה שכזאת ורדר ברמן, עם 2 שחקני פנים במרכז הקישור החזיקה יותר בכדור ולא נתנה לולנסיה ליצור מצבי הבקעה רבים. גם שלושת החילופים בדקה ה60 לא היו מלאכת מחשבת במיוחד. ולנסיה הראתה שוב כי היא חסרה סקורר איכותי שידע להפגין יציבות. די ואיו, קוראדי, מיסטה הם שחקנים טובים, אך בהחלט לא סקוררים.

eyallivnat
08-12-04, 07:35
ראיתי את כל המשחק של ולנסיה-ברמן, ואני חייב להגיד שברמן לא שלטה. ולנסיה שלטה ולחצה יותר, אבל זה לא מוריד ממה שברמן עשו, ובצורה מושלמת הם עשו את זה, הם באו בשביל לתת לולנסיה לתקוף ולתקוף, כשהם יודעים שהם מסוגלים לעצור אותם 30-35 מטר מהשער, ולצאת למתפרצות מתי שהם רוצים. זה מה שקרה. המשחק של ולנסיה היה ככ פאסיבי ומסורבל, ודרר פשוט נתנה להם להתעייף. הגרמנים שיחקו את התפקיד שלהם בצורה מושלמת, וה2-0 משקף מאוד. ראניירי איכזב בענק עם ההרכב שלו, לא לוקחים הימורים בכזה משחק.

זה היה נראה שולנסיה שולטים כי ברמן נתנו להם לשחק עם הכדור עד 20-30 מטר מהשער שלהם ואז התנפלו עליהם וחטפו את הכדורים.ברמן שיחקה טקטית בצורה מעולה. ולנסיה הגיעה להזדמנות אחת בכל המחצית הראשונה.
לא הגיע להם לעלות שלב לאחר היכולת החלשה שלהם לאורך כל הסיבוב.

ERREALA
08-12-04, 13:04
בכל מקרה, הצורה בה הם התנהגו לקראת סיום המשחק היא כל כך מבישה, ואני ממש לא מבינה איך מישהו כאן אומר שהוא מבין את תסכולו של אנגולו הוא אמור להיות מקצוען ולהבין שגם שחני הצד השני הם מקצוענים ועושים את מלאכתם, ויש להם רצון לעלות בדיוק כמו לשחקני קבוצתו

אני מקווה שאואפא תעניש אותם בכל חומר הדין, ממש בושה וחרפה למועדון מכובד ומחזיק גביע אואפא הנוכחי

שי
08-12-04, 13:30
משפט היום - ראניירי: עכשיו אני מבין למה זרקו מטבעות על פריסק (ברומא).

http://us.news2.yimg.com/us.yimg.com/p/afp/20041208/capt.sge.mug06.081204105755.photo00.photo.default-300x384.jpg

rami87
08-12-04, 13:42
יחד עם איך שרניירי ניהל אתמול את המשחק, ואם ההנהלה של ולנסיה היא אחת שמכבדת את עצמה (ולא מוכנה שמאמן שלה יגיד דברים מסיתים כאלה), אז זמנו של רניירי בולנסיה קצרה.
אפילו אני במנג'ר לא עושה שטויות כאלה של חילוף משולש ::)

Javier Zanetti
08-12-04, 13:43

http://us.news2.yimg.com/us.yimg.com/p/afp/20041208/capt.sge.mug06.081204105755.photo00.photo.default-300x384.jpg

נשמע כמו ציטוט של הסאן ;D.
בטלוויזיה הגרמנית ראיינו אותו אחרי המשחק ושאלו אותו על ההתנהגות של השחקנים בסוף המשחק והוא אמר שההתנהגות של השחקנים של שתי הקבוצות הייתה רעה מאוד.

קפה קולומביה
08-12-04, 13:45

הוא אוהד רומא, בטח שהוא יבין ;)

וברצינות, אני לא ממש מבין איך אתם מתעלמים. לא שלולנסיה הגיע לעלות(ואתם יודעים מה דעתי על המושג מגיע בכדורגל) והתנהגותם בסוף היתה מבישה בהחלט, אך אם זה היה קורה לקבוצה שלכם, אולי היתם שמים לב יותר ומבינים עד כמה זה מתסכל.
כשהקבוצה משחקת רע ורק בגללה לא מצליחים, האוהדים מרגישים אכזבה ואפילו כעס על הקבוצה. אך כשהשופט עושה שטויות, התסכול מופנה כלפיו, כאשר, בניגוד לרן בן שמעון במונדיאל2002 בשידורי ערוץ הגנבים, אני משכונע שהשופט אינו חלק מההצגה והוא רק צריך לבלוט כמה שפחות, ולבלוט הרבה רק כשצריך באמת(בקיצור- קולינה!).
תחשבו גם כיצד מרגישים שחקני הקבוצה כאשר מכל המאמצים שלהם, עד שהם מצליחים לייצר 2 מצבים טובים עד מצוינים, המהלכים הללו נפסלים בגלל טענות נבדל שגויות. זה מאוד מתסכל. הטעויות אמש לא התפלגו שווה בשווה בין הקבוצות. היתה קבוצה שקופחה(לא במכוון, שרק לא תגידו שאני טוען לקונספירציה, אפילו לא חשבתי בכיוון).
אם תוספיו לכל הנל את הלחץ מהאוהדים(הקרובים מאוד במסטאייה), הרי שהדם עולה לראש.

דווקא ראובן בארחה התנהג כמו גבר משכמו ומעלה בכל ההמולה הזו.

לייזר
08-12-04, 15:49
הם מקבלים מיליונים כדי להתנהג כמו ספורטאים ראוים, לא כמו חבורת אידיוטים חסרי מעצורים. הם לא חדשים בעסק הזה.

קפה קולומביה
08-12-04, 15:56
הם מקבלים מיליונים כדי להתנהג כמו ספורטאים ראוים, לא כמו חבורת אידיוטים חסרי מעצורים. הם לא חדשים בעסק הזה.

קודם כל, הם מקבלים מיליונים מהקבוצות שלהם כדי שישחקו היטב עבורן.
שנית כל, כולנו מסכימים שהם לא צריכים להתנהג כך(מבחינתי שזה היה משחק ראווה של שחקנים מהרחוב שלאמ רוויחים את הלחם שלהם), אבל יש מקרים בהם בן אדם לא מצליח להשתלט על עצמו, ואין זה משנה אם הוא מרוויח 100 אלף או חצי מיליארד. זה עניין של אופי, שליטה עצמית, ריסון עצמי וחינוך. בקיצור- אישיות.

The Kaiser
08-12-04, 16:57
רניירי כזה אפס, הוא הפך להיות כזה אנגלי... לוזר בדם, הוא הרס השנה קבוצה טובה! וולנסיה ממש בכעס על הירידה החדה שלהם כך שאני מבין אותם ואת הכעס שלהם.
מה שכן הוא סתם מאמן גרוע... חילופים של טמבל

Andrea Pirlo
08-12-04, 18:06

לפי מה שאני יודע המקצוע שלהם הוא לשחק כדורגל, זה אבסורד לטעון שהם צריכים להתנהג כמו בני אדם בגלל כמות הכסף שהם מקבלים.

לאוניד אתה קצת מגזים, כדורגל זה משחק לוהט וסוחף, לפעמים לצדדים שליליים אבל לא צריך להכליל על כלל התנהגות האדם, אל תשפוט אדם בשעת מצוקה, וולנסיה במצוקה!

עונה שניה של ראניירי בצ'מפיונס שנהרסת עקב חילופים מטומטמים, רוב המאמנים תמיד אומרים אנחנו צריכים להפיק את הלקחים מהמשחק הזה, גם אם הם מפסידים 10-0, למה הוא אף פעם לא עושה את זה?
(אני לא באמת מאמין שהם עושים זאת אבל מילא).

אלעזר
08-12-04, 18:35
זה היה נראה שולנסיה שולטים כי ברמן נתנו להם לשחק עם הכדור עד 20-30 מטר מהשער שלהם ואז התנפלו עליהם וחטפו את הכדורים.ברמן שיחקה טקטית בצורה מעולה. ולנסיה הגיעה להזדמנות אחת בכל המחצית הראשונה.
לא הגיע להם לעלות שלב לאחר היכולת החלשה שלהם לאורך כל הסיבוב.

נו אייל, זה בדיוק מה שכתבתי..

לפי מה שאני יודע המקצוע שלהם הוא לשחק כדורגל, זה אבסורד לטעון שהם צריכים להתנהג כמו בני אדם בגלל כמות הכסף שהם מקבלים.
אני ממש לא מסכים איתך, ולייזר צודק במאה אחוז..
זה כמו שמישהו בעבודה שלו יתפרע ויתחיל להביא מכות ללקוחות.. (אני בכוונה מקצין). זה העבודה והמקצוע שלהם, אין סיבה שיתנהגו ככה.
אבל כיוון שרובנו (ואני ממש) לא אוהבים להסתכל על כדורגל רק בתור מקצוע אלא גם בתור תחביב שעושים עליו כסף. וכל זאת בלי להזכיר את המליונים שצופים בהם בשידור חי. ואת עשרות אלפי אוהדי ולנסיה שקיבלו משולשת מבורובסקי (?).. בכל מקרה, זה לא רק עבודה שהולכים עושים קופה וחוזרים הביתה. זה הרבה מעבר, ואני מאמין שגם רוב הכדורגלנים יסכימו עם זה.

במאמר מוסגר אני רוצה להוסיף, שבגלל זה אני ככ אוהב כדורגלנים ברזילאים, שבניגוד להמון אירופאים, תמיד רואים אצלם את האהבה למשחק.

קפה קולומביה
08-12-04, 19:26
במאמר מוסגר אני רוצה להוסיף, שבגלל זה אני ככ אוהב כדורגלנים ברזילאים, שבניגוד להמון אירופאים, תמיד רואים אצלם את האהבה למשחק.

רק למשחק? אני רואה את האהבה לחיים בכלל.

לואיס הרננדז, דעתי נמצאת אי שם בין הדעה של לייזר לזו שלך(יותר קרובה לזו של לייזר). במה הגזמתי?

ERREALA
08-12-04, 21:40
1- לידיעתכם - קלאודיו רניירי כבר התנצל על הדברים שאמר נגד השופט אתמול בלהט הרגע ואמר שאלה העצבים שבגדו בו, והוא מבקש סליחה מכולם

2- בקשר לשופטים

אתמול באיביץ (המאמן של אולי) אמר במסיבת העיתונאים בליברפול שהוא מודע לכך שליברפול עם ג'ררד היא הרבה יותר מהירה ומסוכנת (הנל נעדר מהמשחקים הקדומים בגלל פציעה)

ואני אומרת שמי שהכי מסוכן זה לא ג'רארד ואפילו לא בארוש, המסוכן הוא מחוטו גונזלס. איזה שופט גרוע ספרדי מצאו להם

אולי האקס ברסאים של אולי עוד סזוכרים אותו ואת השפיטות הביתיות שלו , והאהדה שלו לקבוצות מסוימות ...

גם בלי הנל לא האמנתי שלאולי יש הרבה סיכויים, אבל עם מחוטו גונזלס... אפשר לצפות לכל דבר

ממש לא ברור לי איך נותנים לשופט עם עבר שערורייתי כזה לשפוט בליגת האלופות ועוד במשחק מכריע לגבי העליה.

הלואי שאתבדה

בכל מקרה באייביץ מוכן לכל דבר והוא אמר שקבוצתו תאבק הלאה באירופה ותשתדל לתת את כל מה שיש לה (זה לא הרבה) בין אם זה יהיה בגביע אואפא או בליגת האלופות

קפה קולומביה
08-12-04, 22:13
יש תיקווה!!!

אולימפיאקוס עולה ל1-0 באנפילד משערו של..... ר-י-ב-א-ל-ד-ו ! ! ! :D

ERREALA
08-12-04, 23:33
:'(

השמחה שלך לאוניד היתה ממש מוקדמת

בינתיים כבר 2:1 לליברפול, עוד שער והיא שולחת את אולי לאואפא

אכן שחקן אחד לא יכול לנצח קבוצה שלמה ???

וברור שדפור פותחת רגליים לחלוטין למונקו בדיוק כמו רומא לריאל מדריד

כל הדברים הללו קצת מורידים מהערך של כל התחרות, וחבל

אולי צריך איזה חוק כמו שיש בגביע הספרדי, שיש הגבלה למספר המחליפים ושחקני הנוער שמותר לשים

הלואי שמונקו תכניס להם עשיריה , שיזכרו את זה עד סוף הימים.

אולי היה גם כסף מעורב בעניין, אבל לעולם לא נדע בברור

בכל מקרה אולי יכולה להאשים רק את עצמה. צריך לשחק 90 דקות ולא רק מחצית אחת, וריבלדו לא יכול לעשות הכל לבד, בדיוק כמו שלא היה יכול בשנה ההיא של ברסה עם סרה פרר ורשק, זה שריבלדו הבקיע אז 36 שערים בכל במסגרות, עזר לה אולי לא לרדת ליגה, אבל בודאי לא הביא לה תארים

הנה, נגמר העניין - כעת כבר 3:1 ליברפול ומונקו עולות, ואולי נשארת באואפא, לשמחת ם של אוהדי פאנאתנייקוס (ושל ליברפול כמובן)

זה מה שיש, כפי שצפיתי מראש, נסים אכן מתרחשים , אבל לא לעתים קרובות :'(

אני מצטערת רק בגללריבלדו, שכל כך רצה לשחק בליגת האלופות, וכך הוא נפרד ממנה בצורה לא מכובדת ביותר (לא שלו, של הקבוצה שלו)

קפה קולומביה
08-12-04, 23:40
נו, באמת, לספוג שלישייה מליברפול במחצית אחת?
באתגר הזה אפילו מכבי תא יכולה לעמוד...
================================

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה, בשני מחזורים של ליגת האלופות הכל(כלומר כל התוצאות שמשנות משהו) הלך הפוך חוץ מאינטר. טוב, מבחינתי אני חותם שזה יהיה ככה עד הסוף ;D

לייזר
08-12-04, 23:59
קודם כל, הם מקבלים מיליונים מהקבוצות שלהם כדי שישחקו היטב עבורן.

ואללה? אז מבחינתך משחק טוב כולל טאקלים מכוערים שכוונתם לשבור רגליים ויריקות? נהדר לאוניד, אתה מתעלה על עצמך.

[hr]

סטיבן ג'רארד הוא גיבור.

קפה קולומביה
09-12-04, 00:02
ואללה? אז מבחינתך משחק טוב כולל טאקלים מכוערים שכוונתם לשבור רגליים ויריקות? נהדר לאוניד, אתה מתעלה על עצמך.

שמע, אתה לא מכיר אותי, אין לך רקע, או שאתה פשוט שונא אותי. אני לא יודע למה פירשת את דבריי ככה.

כל מי שמכיר אותי יודע שאני מהאחרונים שיעריכו משחק אלים.
=====================================
עריכה:

אני מציע שכל אחד מכם יסכם במשפט אחד(גם אלו שמפרטים) את שלב הבתים של ליגת האלופות 2004/2005.

אני אתחיל- 4 אנגליות. 2 ספרדיות.

Itay
09-12-04, 00:22

כמה חבל שלעניות דעתי האנגליות ברבע גמר יתקזזו בלפחות חצי.

ליברפול עלתה בהרבה מזל...ואין לה את מה שצריך כדי להמשיך לשלב הבא.
ובאשר לקבוצה השנייה שתנשור זו מנצ'סטר או ארסנל אחת מהן תעוף, אם לא שניהן.

ככה שאפשר לצפות לשיויון :P
בעצם עם ריאל אןי לדעת ...

באשר לפייבריטיות, כמו בתחילת השלב, יובנטוס, צ'לסי ,מילאן, ברצלונה.
בסדר הזה, ולא בגלל שאני משוחד או משהו, הסגל של ברצלונה קצר מידי. מספיק שרונאלדינו או אטו לא מתפקדים והלך על ברצלונה.

שי
09-12-04, 01:07

מזל? נראה.

הצרפתיות שוברת ססטימטיות של מקריות עם תצוגות נהדרות. בהחלט כבשות שחורות לשמינית הגמר, מול כל קבוצה.

Javier Zanetti
09-12-04, 01:07
אם חשבתם שרוד ואן ניסטלרוי הבקיע רביעייה מול ספארטה פראג רק בגלל טעויות טפשיות לא ראיתם את הצמד של נילמאר היום ;D ;D ;D
פעם הבאה בלאז'ק יכול לזרוק את הכדור פנימה וזהו.

אוטמאר היצפלד
09-12-04, 01:16
מתי ההגרלה?

igas
09-12-04, 01:18
שישי הבא

לייזר
09-12-04, 01:21
שמע, אתה לא מכיר אותי, אין לך רקע, או שאתה פשוט שונא אותי. אני לא יודע למה פירשת את דבריי ככה.

כשאני אומר שמשלמים לכדורגלן כדי שיתנהג בצורה הולמת על המגרש, אתה מפריד את הדבר הזה מהמשכורת שלהם ומדחיק. זה מגוחך. אם שחקן יכול לקבל כרטיס אדום, דבר שפוגע בקבוצה שלו, על טאקל מכוון ויריקה מגעילה - אז משלמים לו כדי לא לעשות אותם. מדובר במקצוענות גרידא, לא אופי או כל דבר אחר. אתה ענית בשתי נקודות שלא מסכימות, עם אחד הדברים הכי ברורים בעולם. למה ציפית, לנשיקה רטובה?

JZ הביא דוגמא נכונה. לחץ או לא לחץ, כשאתה עובד - יש לך מסגרת, אותה אתה חייב לייצג בכבוד. אתה מסוגל לדמיין לעצמך בן אדם ברחוב שלא יפרק במכות מישהו שיירק לו בפנים, ללא כל סיבה? אני לא, אני עצמי הייתי עושה זאת. אבל השבוע ראיתי את אריין דה זוו, בלם פורטסמות', מקבל יריקה מאל-הדג'י דיוף ולא עושה דבר. השופט לא ראה ולא עשה דבר, אך אריין לא התחיל לחלק אגרופים וגם לא השתגע על המגרש. למה? כי הוא, בניגוד לחבורת המפגרים של ולנסיה, יודע לשם מה הוא נמצא על המגרש.

התנהגות מקצוענית היא חלק אינטגרלי מעבודתו של שחקן. מילא ביטוי האהבה של בורובסקי לקהל של ולנסיה. זה עוד בתחום האפור, איפשהו ליד הצהוב שג'רמיין דפו ספג על הורדת החולצה. אבל מה שאנגולו עשה? משלמים לו כדי שהוא יעשה הכל, פרט לזה.

[hr]

אין שום מזל. ולנסיה גרועה. דפורטיבו אומללה. שתיהן לא ראויות, הרי היכולת שלהן בליגה מראה זאת.

ארסנל, מנצ'סטר וצ'לסי ראויות מאוד למקומות שלהן. הן עשו את שלהן בבתים שלהן. ליברפול? גם ריאל מדריד בקושי הגיעה לשלב הבא.

ג. מיכאל
09-12-04, 01:21
האמת שאין לי כל כך כח להגיב. הרגלים עוד כואבות מהיציעים המחורבנים של רמת גן. (רבאק. היה לי כרטיס לשער 12, סגרו לי אותו בפנים כי מכרו יותר מידי כרטיסים. השוטרים כמעט הביאו מכות לאוהדים בכניסה, וזה במקרה הטוב שבו הם עבדו ולא עמדו והסתכלו על המחזה המשעשע הקרוי אנשים מנסים להכנס למשחק כדורגל. בסוף מצאתי מקום עמידה בשער 14. למשחק הבא שאני הולך אני נשבע לכם שאני גורר איתי בכח את אבו וילן. בשביל זה אתם משלמים לו משכורת). מכיוון שחוץ ממכבי X יובה ופורטו X צ'לסי עוד לא ראיתי אף משחק, אז אני אגיד בינתיים רק דבר אחד:

אתה טועה לאוניד. יש רק ספרדיה אחת, זאת שקנתה את המשחק ברומא היום. אלופת אירופה הבאה היא לא ספרדיה, וזה כתוב בחתימה של שי.

אוטמאר היצפלד
09-12-04, 01:39
מיכה, לפחות לא קיללו אותך אוהדי מכבי בגלל שצרחת יש! אחרי הגול של יובה נאצי מסריח

לייזר
09-12-04, 01:44
יש רק ספרדיה אחת, זאת שקנתה את המשחק ברומא היום. אלופת אירופה הבאה היא לא ספרדיה, וזה כתוב בחתימה של שי.

זה מוגזם לייחס זאת לריאל - הרי אפילו פרז לא ישלם על דבר הניתן בחינם לכל דורש. אני בספק אם האולימפיקו היה רואה אוהדים היום אפילו ללא העונש. חוסר הענין של רומא במשחק היה כל כך ברור שהמנויים המורחקים חשו אותו לא פחות מהשחקנים של ריאל, שיכלה לשלוח את הנשים והילדים של הבנקאים, שממנים אותה, לשחק היום.

[hr]

קבוצה ראשונה:
מונאקו, יובנטוס, מילאן, אינטר, ארסנל, ליון, לברקוזן, צ'לסי.

קבוצה שניה:
ברצלונה, ריאל מדריד, ורדר ברמן, ליברפול, מנצ'סטר יונייטד, באיירן מינכן, פ.ס.וו.

אם היו נותנים לכם את שתי הרשימות לפני תחילת ליגת האלופות, כמה ממכם היו בוחרים בראשונה בתור הזוכות של הבתים על פני השניה? אני מניח שלא מעט. אבל הבחירה הייתה קשה בכל מקרה.

ז'וזה מוריניו אמר שהזכיה בראשות הבית עם צ'לסי לא אומרת שום דבר טוב. כשמסתכלים על היריבות הפוטנציאליות שלו, קשה להתווכח.

Juda
09-12-04, 02:06
נו אז כמה עלו מכל דרג-

בואו נראה מהדרגים שהיו בתחילת הגרלת הבתים, כמה קבוצות עלו מכל דרג..

דרג א'
פורטו
ריאל מדריד
ברצלונה
מנצ'סטר יונייטד
באיירן מינכן
ארסנל

דרג ב'
א.ס. מילאן
ליברפול
יובנטוס
אינטר מילאן
אולימפיק ליון
צ'לסי

דרג ג'
פ.ס.ו. איינדהובן
באייר לברקוזן
א.ס. מונאקו

דרג ד'
וורדר ברמן

אז רואים שהיו כמה הפתעות...אח הדרגים לפעמים גם משקרים!

בקשר למי שירד לאופא-

דרג א'
ולנסיה

דרג ב'
פנאתינאיקוס

דרג ג'
אייאקס אמסטרדם

דרג ד'
דינאמו קייב
אולימפיאקוס
שחטיור דונייצק
פנרבחצ'ה
צסקא מוסקבה

אין מה לומר דרג ד' פשוט הוכיח שגם הוא שווה משו!!!ואם נסתכל טוב...3 מן הקבוצות שירדו לאופא מכאן, עד למחזור האחרון היו עם סיכוי לעלות לשלב הבא...ובמחזור האחרון פספסו את הרגע ההיסטורי מבחינתם...אישית לי היה מאוד חבל שאף יווניה לא עלתה...גם לא פנאתינאיקוס וגם לא אולימפיאקוס, לפחות עכשיו הם יריבו מי תגיע יותר רחוק בגביע אופא...חוץ מזה שדינאמו קייב פשוט לבכות איתה ביחד...ככ חבל, איזה השקעה היא הראתה לנו איזה כדורגל...עם כל הכבוד אני מוריד בפניה את הכובע...היא הייתה צריכה להיות בשלב הבא, אך ברגע האמיתי כשלה מול הגרמנים הנועזים!!=(.

בקשר להגרלה...אני מקווה לטוב בשביל מילאן ;)

canna
09-12-04, 02:10
איזה דפוק היה המשחק היום. לא הבנתי מה הקטע של לעמוד כל המשחק ולשבת במחצית. היה אפשר לעשות בדיוק את אותו הדבר (כלומר לבהות במשחק, קצת לשיר וקצת לעודד) גם בישיבה.
העידוד גם היה ברמה מאוד גבוהה, רמת האיקיו של אוהדי מכבי גם הייתה בשמיים.

איכסה פיכסה.

Juda
09-12-04, 02:12
יש רק ספרדיה אחת, זאת שקנתה את המשחק ברומא היום. אלופת אירופה הבאה היא לא ספרדיה, וזה כתוב בחתימה של שי.

אם נסתכל על זה מבחינה ריאלית...אז הספרדיות תוכלנה לקבל הגרלה מאוד קשה מאחר וגם ריאל וגם ברצלונה בדרג השני...יובה, מילאן, ארסנל, אינטר...יריבות מאוד חזקות שאם אחת מן הספרדיות תקבלנה, יהיה לנו קרב מותח מאוד בשמינית הגמר...אני מאוד מקווה שאלופת אירופה הבאה לא תהיה ספרדיה...כי אני אעדיף לראות גרמניה על פני אלופה ספרדיה...כי בינינו, לריאל ממש לא מגיע היא הציגה יכולת מבישה!!!וברצלונה קבוצה מעולה, רק חבל על הזלזול של רייקארד מול שחטיור, חשבתי שהם רוצים מקום ראשון...כנראה שזה לא היה חשוב להם...נראה אולי אם הם יקבלו את יובה..אני מקווה מאוד שהאיטלקים יראו להם מאיפה משתין הדג...ובקשר לריאל...אני לא דואג...רק שינוי דרסטי במשחק שלהם יעשה מהם את אחת הקבוצות שתאבקנה על הגביע הנחסף!!

בקיצור-
FORZA MILAN!

לייזר
09-12-04, 02:16
אז רואים שהיו כמה הפתעות...אח הדרגים לפעמים גם משקרים!

לפעמים? הדרגים הם זבל טהור...

Juda
09-12-04, 02:41

לא אל תגזים!!!
רק 4 קבוצות מהדרגים הנמוכים יותר(ג' וד') עלו לשלב הבא!!!

חוץ מזה בתור אחד שמבין בכל הקטע של הדרגים וזה...יש בזה הרבה אי צדק ואי אמיתות...אבל לרוב הם לא טועים!

ERREALA
09-12-04, 09:14
מישהו כתב כאן ג'ררד הוא גיבור א כן, להבקיע שער מכריע בדקה ה86 זה סוג של גבורה

אולם, יש לציין , ואל תשכחו את זה, שהשער הזה של ג'ררד לא היה עוזר לו יותר מאשר הנצחון של פאנאתינייקוס עזר לה, לולא היתה קבוצה אחת בזויה בליגת האלופות, וזו היא כמובן דפורטיבו. להשאיר את מולינה ואת מאורו סילבה בחוץ, למרות מה שעמד פה על כף המאזניים (זה לא היה משחק לפרוטוקול כמו ההוא של מנצ'סטר יונייטד נגד פנר , בית שהכל היה בו כבר מוחלט, ובל זאת רונלדו השתדל כל הזמן) זה אולי כשר, אבל מאד מסריח

אפשר לתת כרטיס בושה גם לברצלונה, שהעלתה את דשחטייר דונייצק לאופא. לא שאני אוהדת סלטיק, אבל גם מילאן לא באה בכל הכוחות

בקשר למילאן זה לא חדש, גם בשנים הקודמות ברגע שהיא הבטיחה את עליתה היא באה עם מילאן ב והפסידה ללאנס ולדפור בסאן סירו, כנל לגבי מדריד בחלק השהי, כאשר השאירו את נסטה על הספסל בין היתר.

אולי כדאי לבחור את ריבלדו לשחקן הפטטי,הדון קישוטי וחסר המזל ביותר, :'( הוא תמיד נלחם גם כשאין מה לעשות, כמו אז עם מילאן נגד מדריד, כאשר הקבוצה באה מראש להפסיד אבל הוא החליט שהוא חייב שער נגד מדריד ועשה את זה, בעזרתו של מלדיני שאולי גם הוא לא הרגיש כל כך טוב עם זה

אתם מתם אז לב לזה שמילאן העלתה את ריאל מדריד לשלב הבא?? מה חשבו על זה אוהדי דורטמונד??

אני אישית מאוד לא אהבתי וחשבתי שמילאן לא היתה צריכה להתנהג כך, אבל הסבירו לי שככה עושים האיטלקים. :(

השנה קרה לריבלדו אותו הדבר, השער המיוחל בליגת האלופות (ה34 שלו בתחרויות אירופיות) היה השער הכי עצוב שהיה לו בקריירה כנראה. וכל זה למה?
1. כי הקבוצה שלו משחקת בלי סקוררים,
2. כי הם כנראה לא מספיק וינרים
3. דפור פתחה רגליים (ואולי מישהו גם פתח את הארנק)

התופעות הללו כבר נעשו שגרתיות , וחבל. אני לא חושבת שיש מה לעשות נגדם

תארו לעצמכם שמונקו עלתה כראשונה בבית!!

לו הייתי לאוניד הייתי כבר חושבת על קונספירציה

הסיפור של ריאל מדריד בכלל.. אין מה לדבר. האם הקבוצה הזו כרתה איזו ברית עם השטן או שמא מספיק לה פלורנטינו פרז

דבר אחרון- גביע אואפא יהיה מעניין וקשה, עם מחזיקת הגביע הנוכחית ולנסיה ועד רבות וטובות

אולי כדאי יותר לרדת לאואפא מאשר לעלות לשמינית הגמר ולהיות מודחים מיד.

חשבתי על זה קודם בגלל פנר, שסיימה את ההופעה שלה בצ'מפיונס בצורה יפה עם שלושער של טונג'אי הנפלא (כפי שכבר אמרתי, גם יפה גם אופה)

גם צסקא תהיה שם, דינמו קייב ואייקס, וכמובן פאנא

לפי הלוז של המשחקים, נראה לי כמעט יותר קשה לזכות בגביע אואפא מאשר בליגת האלופות

רוני שטנאי
09-12-04, 09:41
:'(

וברור שדפור פותחת רגליים לחלוטין למונקו בדיוק כמו רומא לריאל מדריד

כל הדברים הללו קצת מורידים מהערך של כל התחרות, וחבל

אולי צריך איזה חוק כמו שיש בגביע הספרדי, שיש הגבלה למספר המחליפים ושחקני הנוער שמותר לשים

הלואי שמונקו תכניס להם עשיריה , שיזכרו את זה עד סוף הימים.

אולי היה גם כסף מעורב בעניין, אבל לעולם לא נדע בברור

אכן הוצאת לי את המילים מהפה, חוסר הספורטיביות שנה אחר שנה פשוט מכעיס ומוריד מערך התחרות.
הבעייה היא שכמעט ואין שום דרך להילחם בתופעה, אפילו עם סגל מלא הרוח הספורטיבית היום כבר אינה קיימת(פרט למקרים יוצאי דופן) מה שקיים זה הירוקים( או אולי הצבעים של היורו..) בכיסים.
אבל אני מנסה להתנחם בעובדה שמתישהו הקבוצות הללו גם יזדקקו לחסדי אחרות ואז נראה מה הן יגידו... לפחות בבית שלנו גם באיירן וגם יובה לא עלו עם כל המחליפים ובכל זאת שיחקו כדורגל(יובה קצת פחות.. הרבה דפיקות לב עשו לי..) וזה יאמר לזכותן.

לגבי הגרלת שמינית הגמר וגביע אופא, יש לי שאלה למי שיודע. בעבר מאמנה של שאלקה שמשחקת בגביע אופא הצהיר כי הוא לא ממש רוצה את המקום הראשון בבית , היות וזה מוביל למפגש עם השלישית מליגת האלופות. מי שיכול לאשר או להבהיר את הסוגייה אז בבקשה.

ולהגרלת שמינית הגמר ההגרלה המרתקת-

יובה - בארסה, מילאן - באיירן, אינטר - יונייטד, צ'לסי - ריאל, ליון -ליברפול, לברקוזן - פורטו, ארסנל - ברמן, מונאקו- פ.ס.וו.

או משהו בסגנון, אבל משום מה נראה לי שמה שנקבל יהיה:

יובה- פ.ס.וו, מילאן- ברמן, לברקוזן - בארסה, אינטר- פורטו, ליון-ליברפול....

martins
09-12-04, 09:50
איזה ליגת האלופות יש לנו העונה, מה עוד אפשר לקבל?

4 אנגליות, 3 איטלקיות, 3 גרמניות, 2 ספרדיות, 2 צרפתיות, ו-2 פינלסטיות מהעונה שעברה שיוסיפו גם כן פלפל.

למה יש לי תחושה טובה שזאת תיהיה ליגת האלופות הטובה מי זה שנים, כל האריות של אירופה כל המועדונים הגדולים בשמינית הגמר כזה דבר לא קרה הרבה שנים.

תראו איזה אריות: אינטר, יובנטוס, מילאן, מנצ'סטר יונייטד, צלסי, ליברפול, ארסנל, ריאל מדריד, ברצלונה, באיירן מינכן.

10 מתוך ה-16 האחרונות הן ללא ספק האריות של אירופה.

יהיה לפחות קרב ענקיות אחד בשמינית הגמר, אם לא יותר.

יש לי תחושה שאינטר תגריל או את ברצלונה או את באיירן (מה לעשות המזל אף פעם אינו מעיר פנים) אלה שני הקבוצות שאני הכי חושש מהם.

Andrea Pirlo
09-12-04, 10:20

ממש לא, אחרת היה נוצר מצב של 4 קבוצות גרועות שעלו במקרה, בדיוק כמו מכבי תא, ושניים מהן חייבות להעפיל לשלב הבא ואיזה בית של : מילאן, יובה, בארסה וריאל, ואז היינו מאבדים שתי קבוצות מעולות כבר בשלב הראשון וזוכים לראות איזה שתי קבוצות שהמזל שלהם קצת יותר גדול והן כבר בשמינית גמר ליגת האלופות.
אולי מישהו מכם היה נהנה לגמר מכבי תא-רוזנבורג, אני אסתפ ביובנטוס-ברצלונה ;)

קפה קולומביה
09-12-04, 11:52
אראלה, אני כלל לא ממהר להסיק קונספירציות.
אני גם לא קונה לוקשים יפים, שאפשר לתלות על המקרר, היות והעולם שלנו אכן שוחר עסקים מתחת לשולחן ואין לי שום סיבה לסמוך על פיפא, אופא שלא חסרים סיפורים ודוחות מבקרים עליהם ועל בלאטר בפרט ובטח של על הליגה האיטלקית, שבה הכדורגל והעולם התחתון יכולים להיות מיקשה אחת ולא רבים יפתחו את הפה(שלא לדבר על ניגוד אינטרסים מוחלט עליו כל ילד שלומד אזרחות בכיתה ט' יכול להצביע מתוך שינה).

אני לא מבין במה אתם חושדים באשר לריאל מדריד. רומא חילקה נקודות לכולם, אז מה הבעיה?

וכדי למנוע חוסר ספורטיביות, למרות שזו לאיו דווקא חוסר פסורטיביות כיוון שזהו דבר כשר לחלוטין על פי החוק ובנפי ספורט אחרים, בניגוד לכדורגל, אין הרבה, אם בכלל, מרחב לשחק באופן לא ספורטיבי.
עפ החוקים הקיימים, נוצר מצב שלקבוצות מסוימות לא כדאי להעלות את הסגל המלא. הכבוד והערך הספורטיבי מתגמדים לעומת חשיבות טריות החומר החשוב ביותר שלהם.
עבודתו של פרגוסון הוא להגיע עם מנצ'סטר רחוק ככל הניתן, והוא עושה, מנקודת מבטו, את כל המאמצים לכך. הוא לא עשה שום דבר פסול. החוקה מאפשרת זאת ולכל קבוצה יש זכות להעלות הרכב טלאים בכל משחק שהיא תחפוץ. זו זכותה המלאה.

YAKIRBARCE
09-12-04, 13:08
דפור-מונאקו:עצוב לראות איך קבוצה שהייתה בחצי הגמר בשנה שעברה מתפרקת ככה.לחטוף חמישייה ללא מענה בבית...
דפור ללא אף שער בשלב הבתים-פשוט לא יאומן.
ליברפול-אולימפיאקוס:מהפך מדהים של ליברפול, מי האמין אחרי השער של ריבאלדו שהם יעפילו לשלב הבא.

לברקוזן-ד.קייב:לאוקראינים הגיע לעלות מהבית הזה, אבל יש מישהוא שדואג לריאל..
רומא-ריאל:רומא לא רצתה לנצח, ריאל אמרה תודה ועלתה.

אייאקס-באיירן:הגרמנים נלחמו, סחטו תיקו, אבל ההולנדים באופא.
מ.תא-יובה:משחק טוב של מכבי (או יותר נכון משחק לא טוב של יובה) לא הספיק לה במאבק מול אייאקס.
לפחות השחקן שמנע מיובה לעשות היסטוריה(שלב בתים נקי מספיגה) הוא ישראלי.

פנרבחצ'ה-מנצ'סטר:מנצ'סטר זילזלו במקום הראשון ואולי יצטערו על כך.
ליון-ס.פראג:השוער של ספרטה עם הופעה פשוט מצחיקה.

פנאתינאקוס-איינדהובן:למזלם של ההולנדים הם כבר העיפלו לשלב הבא, כי במשחק הזה שום דבר לא הלך להם.
ארסנל-רוזנבורג:נבחן את ארסנל בהמשך מול יריבות שהם ברמה קצת יותר גבוהה מזאתי שבקושי עברה את מכבי חיפה.

סלטיק-מילאן:מילאן רצתה וקיבלה תיקו.
שחטיור-ברסה:ההרכב ה1 של האוקראינים ניצח את ההרכב השני של ברסה.
במקרה של ברסה יש הצדקה לשחק עם המחליפים עקב הסגל הדל שיש לקבוצה.

אינטר-אנדרלכט:קשה לקבל יריבה יותר נוחה מהבלגים.
ולנסיה-ברמן:הספרדים עשו בושות במסטייה.אונגלו צריך לשכוח מאירופה בזמן הקרוב...

פורטו-צ'לסי:אלופת אירופה מצליחה, בסופו של דבר,לא להיות האלפוה הראשונה שלא עוברת בשנה שלאחר מכן את השלב ה1.
פ.ס.ז'-צ.ס.ק.א:ניצחון מרשים בפריז לא עזר לרוסים.

The Kaiser
09-12-04, 16:34
באיירן עשתה למכבי את העבודה, אבל מה שיפה פה זה לא רק באיירן, כל קבוצת אחרת (כמעט) באירופה הייתה משחקת חזק בשביל הספורטיביות ומאוד אהבתי לראות את זה...
גם יובה הייתה מאוד הוגנת כלפי אייאקס שהגיע כדי לשחק.

מקאיי כבר עם 7 שערים...

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/fotogalerie/ajax_fcb/aja_fcb_02_dpa_081204.jpg

ERREALA
09-12-04, 18:00
היום לא היום שלי, כבר נמחקו לי 3 הודעות, ונמאס לי לדבר על הלילה של אתמול

אולי רק אומר שוב שמנצ'סטר יונייטד לא פתחה רגליים ולא באתי אליהם בטענות. אני לא חושבת שראיתם את המשחק בשלמותו, אני כן , חוץ מכה זפזןפים לברמן. כריסטיאנו רונלדו ביחוד השתדל מאוד אבל פנר במגרש שלה היא קבוצה נפלאה וכשהיא תופסת יום כזה, הכל הולך כמו מכונה משומנת. האסיסטים של אלקס והשערים של טאנג'אי הנהדר - למסגר ולשמור, אפילו רושטו היה טוב. תענוג צרוף לראות אותם כך. לולא הפסידו המשחק נגד ליון בזכותו של נילמר הנפלא והשופט הגרוע, אולי פנר היתה נמצאת בין ה 16, היא קבוצה בהחלט איכותית. לא פחות מברמן .

אין ל כוח לכתוב שוב את הספור איך מילאן ולידס החליטו להפטר מברצלונה אחרי שריבלדו עשה לשתיהן צרות צרורות, ואיך לפני שנתיים נמילאן שלחה למדריד הרכב משני ועל ידי כך הדיחה את דורטמונד ונתנה מתנה למדריד, ועוד כהנה וכהנה

אני לפחות עקבית בעניין הזה ולא כמו לאוניד

פתאום הכל טוב ויפה, אין ביקורת, זו ליגת האלופות הכי טובה, בעוד שהמונדיאל היה מגעיל וכל זה כי אינטר הרבה יותר טובה השנה, אז דרך עיניים מצועפות משמחה לא רואים שום דבר אחר .טוב , זה הטבע האנושי.

אז אתם אנגלופילים, היה לכם את היום שלכם, תהנו כל עוד את יכולים, לפחות שתיים יפלו כבר בשלב הבא.

ובזה אני סוגרת (מבחינתי) את העניין הזה של ליגת האלופות, שבסוף נגמר כמו שצפיתי (לא כמו שרציתי)

מה שהכי מרגיז אותי אישית זה שפיגו וזלאטאן, מיצ'ל סלגדו ועוד כמה אהובים משחקיפ------------ בליגת האלופות וריבלדו ואלקס באואפא. אבל that is life אני רק מקווה שהם לא לוקחים את זה כמו שאני לוקחת את זה, הרי הם מקצוענים ואני סך הכל אוהדת פשוטה

ג. מיכאל
09-12-04, 18:28
צודקת דרורה. עם כל החמישיות והשישיות, בסופו של דבר המשחק הכי טוב של היונייטד בשלב הזה, היה המשחק שבו ליון ניצחה באיסטמבול. אני עוד זוכר ימים, וזה לא היה כל כך מזמן, שקבוצות לא היו חולמות על לחזור מאיסטנבול עם נקודות. למעשה הן היו מברכות הגומל אם הן יהיו חוזרות משם עם כל האוהדים והעסקנים בחיים. לעומת זאת בחוץ, הקבוצות הטורקיות היו מפסידות באותן ימים אפילו לקבוצות מדרג נמוך מהן בהרבה. הייתי אומר שהימים האלו עברו לבלי שוב, אבל מתברר שהם בסך הכל עברו כנראה לצפון אנגליה (מנצ'סטר ליתר דיוק).

Juda
09-12-04, 18:33
לגבי הגרלת שמינית הגמר וגביע אופא, יש לי שאלה למי שיודע. בעבר מאמנה של שאלקה שמשחקת בגביע אופא הצהיר כי הוא לא ממש רוצה את המקום הראשון בבית , היות וזה מוביל למפגש עם השלישית מליגת האלופות. מי שיכול לאשר או להבהיר את הסוגייה אז בבקשה.

אני אברר ואחזיר לך תשובה.

rami87
09-12-04, 19:00
הוא מאמן שאלקה, הוא לא יותר מידי אינטיליגנט

זה הולך ככה:
נשארות 24 קבוצות, עוד 8 מהצ'מפיונס זה 32
מחלקים אותם ל-4 קבוצות: מקום ראשון, מקום שני, מקום שלישי והנושרות מליגת האלופות

החוקים, כמו בליגת האלופות, 2 קבוצות מאותה מדינה לא ישחקו אחת נגד השניה, שתי קבוצות ששיחקו באותו בית לא ישחקו אחת בשניה

הקבוצות שסיימו במקום הראשון יוגרלו עם אלה שסיימו במקום השלישי
הקבוצות שסיימו במקום השני יוגרלו עם אלה שנשרו מליגת האלופות

הקבוצות שסיימו במקום הראשון והקבוצות שסיימו במקום השני יהיו אלה שיארחו את משחק הגומלין

אלעזר
09-12-04, 20:08
מונאקו ליברפול
לברקוזן ריאל
יובה באיירן
ליון מנצ'סטר
ארסנל פ.ס.ו
מילאן ברסה
אינטר ורדר ברמן
צ'לסי פורטו

שימו לדבר חשוב בהגרלה, ישנן שתי אנגליות בכל דרג, זה אומר שזה מגביל מאוד את שאר האפשרויות.
צ'לסי אינה יכולה להיפגש עם מנצ'סטר וליברפול, וכמובן פורטו, וארסנל אינה יכולה להיפגש עם מנצ'סטר וליברפול, ופ.ס.ו.. לברקוזן אינה יכולה להיפגש עם ריאל, וכמובן עם באיירן וורדר ברמן. זה מגביל את ההגרלה ליותר ממה שזה נראה..
אני לא מתיימר להתמחות בסטטיסטיקה, אבל אם אני לא טועה, סיכוי של יותר מ90% שנראה מפגש איטלקי-אנגלי. ויכול מאוד להיות כפול.

Haifa Til'l i Die
09-12-04, 21:27
מונאקו בפלייבק משהו בריאזור...הולך להם מול לה קורוניה..
נראה שהם נכנסים לעיניינים כמו בעונה שעברה..

מישהו מוכן להסביר לי מה עבר על השוער של ספרטה פראג אתמול?
???

ואיזה שער אדיר של ג'ררד...יא אלוהים!
:o

ERREALA
09-12-04, 21:44
כל הכבוד לג'ררד כמובן, אבל היה שם גם מחוטו גונזלס (וגם את זה צפתה מראש יורס טרולי)

הנה קטע מדיווח של אוהד פורטו שצפה במשחק הזה, אני מציינת שהוא אוהד פורטו, לא של אחת הקבוצות ששיחקו שם

Thing with greek teams is that they run like hell the entire match, they dont rest with the ball, they are not very concerned about ball possession. Most of the defeats of greek teams abroad is because they get to the last 20 minutes absolutely exhausted.

And if the ref let Rivaldo take that free kick ... maybe 2-0.Things would have been way different

בסדר, לא מתיע, זוכרים את השופט שעצר את השחקן של לוקווטיב מוסקבה בברנבאו? ואת האידיוט ההוא ששרק לסיום המשחק בין באירן מינכן כשפיוחו לופז רץ לשער?? כל זה מוכר ולא חביב

אני לא ידעתי על זה בכלל, בגלל שהיוונים בפורומים שלהם לא הזכירו בכלל את השופט, יש להם מין גאווה כזו, לא להיות בכיינים ולא להתלונן על שופטים.

לפי הדיווח הזה של הפורטוגזי הנל, הרי האימוני הכושר של אולי לוקים בחסר. לא מפתיע , זו נקודת התורפה של הרבה קבוצות אבל לו היה להם איזה סקורר אמיתי, כמו נילמר למשל, או סביולה, אז הם היו מבקיעים עוד איזה שער

ריבלדו של השנה הוא לא חלוץ אלא מסייע מאחורי החלוצים, גאובני אמור להיות חלוץ אבל הוא נעלם במשחק של אתמול, ואוקס יודע להבקיע רק נגד ישראל,אז שיחליטו: או פסיכולוג לאוקס או לקנות חלוץ. (מזכיר לי את פטריק מיודענו, שבניוקאסל חזר להבקיע, נראה לי שחלוצים כאלה יקומו לתחיה אם יהיה על ידם עוד חלוץ שיוריד מהם את הלחץ)

אולי עד פברואר, כשגביע אואפא יגיע עורם, הם יתחזקו

לדעתי גם העובדה שהם נמצאים רק במחזור העשירי של הליגה שלהם, והקיץ שלהם היה ארוך מהרגיל בגלל האולימפיאדה, משפיעה על כך

וסליחה שחזרתי לנושא, אמרתי קודם שאני סוגרת את הנושא, אבל פשוט האינפורמציה מגיעה אלי באיחור. (וואישה זכאית לשנות את עתה, אומרים הג'נטלמנים) היוונים בהחלט מפגרים אחרי הטורקים ואין להם אתר מהסוג של אנטו.קום או האתר המצוין של דינמו קייב (או אולי זה בגלל שאני מבינה רוסית ואקראינית הרבה יותר טוב מיוונית, בלי להתיימר כמובן לשלוט בשפות האלה) :P

HPT
09-12-04, 21:45
ההגרלה שלי:
אינטר-באיירן
מונאקו-ברצלונה
לברקוזן-ליברפול
יובנטוס-מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי-ריאל מדריד
מילאן-ורדר ברמן
ארסנל-פורטו
ליון-פ.ס.ו.

קפה קולומביה
09-12-04, 21:51
אראלה, אני עקבי, ואת סילפת את זה.
לאורך זמן, אני עקבי. את חושבת שאני לא עקבי גאוגרפית, אך כבר ציינתי שאין זה במקרה. יש לי סיבה לחשוב שבאיטליה העניינים הולכים הרבה יותר עמוק מתחת לשולחן מאשר באירופה, במיוחד על סמך הניסיון של יותר מחצי עשור.

אינטר? שימחה? האמיני לי שאני לא יודע אם לצחוק או לבכות. עכשיו אני היתי חותם איתך על קופר בהנתן המצב הנוכחי. לפחות אז היתה לי תיקווה לתואר. היום אני השלמתי שאין תואר ופשוא מנסה להנות ממשחקה של אינטר. אולי מורגשת מעט שמחה, שמגיעה מחוסר לחץ, שמגיע מויתור והשלמה שטוב כבר לא יהיה בקרוב(השנה).

בכל מקרה, הציטוט שהבאת- גם אותו אולי לא הבנת כראוי. הבחור לא רמז שיש משהו לקוי בכושר, אלא שהקבוצה היוונית אינהמ חזיקה בכדור ורצה כל הזמן ולכן ב-20 הדקות האחרונות היא מתעייפת יתר על המידה.

לי חבל על ריבאלדו. לא אכפת לי מאולימפיאקוס, למרות שהיתי מעדיף אותה על פני כל קבוצה אנגלית.

Ambrosini
09-12-04, 23:40
אין ל כוח לכתוב שוב את הספור איך מילאן ולידס החליטו להפטר מברצלונה אחרי שריבלדו עשה לשתיהן צרות צרורות, ואיך לפני שנתיים נמילאן שלחה למדריד הרכב משני ועל ידי כך הדיחה את דורטמונד ונתנה מתנה למדריד, ועוד כהנה וכהנה

על מה שעשו לבארסה אין מה לדבר, אבל מילאן לא העיפה את דורטמונד, גם הם קיבלו את מילאן בהרכב שני בסאן סירו וניצחו שם, בעוד שריאל ניצחו את מילאן בבירנאביו, בהיגיון קטן זאת אומרת שפתיחת הרגליים היותר משמעותית של מילאן זה המשחק בבית שלה ולא אצל אלופת אירופה.

למה יש לי תחושה טובה שזאת תיהיה ליגת האלופות הטובה מי זה שנים, כל האריות של אירופה כל המועדונים הגדולים בשמינית הגמר כזה דבר לא קרה הרבה שנים.

לא יודע מה איתכם, אבל אני כל שנה אבכה על ביטול שלב הבתים השני, ואני לא חושב שהרבה זמן נקבל רמה שתשתווה לשלב הבתים השני, עם המעפילים לשמינית הגמר השנה תארו לעצמכם אזה בתים היינו מקבלים, 4 בתי מוות!

וחוץ מזה עד כמה תזלזלו במונאקו? אומנם 5-0 נראה מופרז ואולי יש פה פתיחת רגליים של לה קורוניה, אבל מה גורם לכם לחשוב שדוקא במשחק הנל היא הייתה מצליחה לעשות משהו שלא הצליחה לעשות 5 משחקים?
למונאקו הגיע לעלות, ואם מישהי שלא הגיע לה עלתה מהבית הזה זה ליברפול.

ודבר אחרון: הסיפור העצוב הזה שנקרא דינמו קייב, לדעתי הקבוצה הכי טובה שנשארה בחוץ, סוף סוף אחרי עידן שיבה ראינו אותם אולי חוזרים לימים הטובים, אבל כמו שציינו פה ריאל בטח כרתה אזה ברית עם השטן, כי מצד אחד היה לנו את ריאל עם המזל הכי גדול בעולם ומצד שני את קייב חסרת המזל. ותוסיפו לזה את השוער הכי טוב בעולם בשני המשחקים של ריאל נגד קייב, בשני המשחקים האלה קסיאס לא ספר את בופון או מי שאי פעם העיז להגיד שהוא השוער הכי טוב בעולם.

ami01
09-12-04, 23:47
תקנו אותי אם אני טועה , אבל לדעתי דפור' היא הקבוצה הראשונה בההסטורייה של ליגת האלופות שמסיימת את שלב הבתים ללא שער זכות.

ERREALA
10-12-04, 00:17
הבנתי שהם לא יודעים להניע כדור, כתבתיעל זה בדיון באקסטרטיים המוקדש לאולימ' מנקודת מבט ברזילאית , או יותר נכון לריבלדו וגיובני

לדעת לנוע היטב בלי כדור זו תכונה של שחקנים גדולים, ריבלדו ואלקס הם כאשלה באותו עניין, ולדעתי גם שאבי של ברצלונה, ובודאי יש עוד כאלה שאתם מכירים וזוכרים

בכל מקרה הקבוצה הזו היתה הרבה יותר טובה השנ מאשר בפעמים הקודמות שהיתה בליגת האלופות, למרות שלא עלתה קצת גם בגלל חוסר מזל, חוסר ניסיון שלרוב השחקנים במסגרות כאלה, לא יודעת. זה שהרים אותה מדרגה היה ריבלדו , אבל זה לא הספיק. נראה מה הם יעשו בליגה שלהם, בגביע ובאואפא. ברור שלא הייתי שמה לב במיוחד לקבוצה הזו לולא היה בה ריבלדו. הוא הגיע לקבוצה הזו בעיקר בגלל האפשרות לשחק בליגת האלפות, אחרת אולי היה מעדיף את בולטון, קבוצה איכותית בהחלט השנה. לכן אני יכולה להבין את האכזבה הגדולה שהוא בודאי חש. נקווה שלא ישבר ויוציא מעצמו א המקסימום בגביע אואפה . כך גם קרה לו עם ברסה בזמנו -באותה שנה כאשר היא הודחה על ידי לידס ומילאן והוא צבר 6 שערים רק בשלב הבתים הראשון. אחר כך היו לו עוד חמישה באואפא אם אני לא טועה. עד שהודחו בצורה טפשית בחצי הגמר (בגלל יד מפגרת של פטריק קלייברט) על ידי....אותה ליברפול. הקבוצה הזו היא הבסטיה נגרה של ריבלדו כנראה. אחר כך ליברפול גם זכתה בגביע אואפא, די בקושי ובמזל נגד אלבס.

אגב, אז היה מותר ששתי קבוצות מאות מדינה תפגשנה, וברסה הדיחה את סלטה, בעיקר עם שערים של ריבלדו. סלטה התנקמה בה בקופה דל ריי... כך שנוכל לראות משחקי דרבי מעניינים בשלבים הבאים אם זה יהיה כך גם הפעם (רק בשלב 1.16 גמר זה לא יהיה כך)

השנה לא נראה לי שליברפול תזכה בתואר ליגת האלופות, אלא אם כן ימשך המזל הלא נורמלי שלה.
במשחקים הראשונים יהיה לאולי ולכל הקבוצות שנשרו מCL יותר קשה כי הם ישחקו את המשחק הראשון בבית כפי שאמר יודה.

כל זה יהיה בפברואר, כמעט אביב אצלנו וגם בפיראוס

ואת יתר הדיון הזה נמשיך בנושא של גביע אואפא, אחרי ההגרלה ב 17 בדצמבר

משה פרימו
10-12-04, 01:46
תקנו אותי אם אני טועה , אבל לדעתי דפור' היא הקבוצה הראשונה בההסטורייה של ליגת האלופות שמסיימת את שלב הבתים ללא שער זכות.

אכן.
אך לדעתי, זה כלל לא אומר שהיא הקבוצה החלשה במפעל.

Juda
10-12-04, 01:56
אכן.
אך לדעתי, זה כלל לא אומר שהיא הקבוצה החלשה במפעל.

הקבוצה החלשה הייתה

Royal Sporting Club Anderlecht

Juda
10-12-04, 02:00
במשחקים הראשונים יהיה לאולי ולכל הקבוצות שנשרו מCL יותר קשה כי הם ישחקו את המשחק הראשון בבית כפי שאמר יודה.

יהיה להם אכן קשה...ובחיפושיי בחוקים רשום בסעיף 4.08-d...שכך יהיה!לציטוט מהמסמך-
Group-winners and runners-up shall play the return leg at home.

קפה קולומביה
10-12-04, 02:23
נקודות:
אנגליות- 44 נקודות.
איטלקיות- 44 נקודות.
גרמניות- 34.
צרפתיות- 25.

הקבוצה שהבקיע מספר רב של שערים:
ליון- 17

הקבוצה שספגה מספר הכי מועט:
יובנטוס- 1.

הפרש שערים הכי טוב:
אינטר- 11.

igas
10-12-04, 02:31
כל הכבוד לג'ררד כמובן, אבל היה שם גם מחוטו גונזלס (וגם את זה צפתה מראש יורס טרולי)

הנה קטע מדיווח של אוהד פורטו שצפה במשחק הזה, אני מציינת שהוא אוהד פורטו, לא של אחת הקבוצות ששיחקו שם

Thing with greek teams is that they run like hell the entire match, they dont rest with the ball, they are not very concerned about ball possession. Most of the defeats of greek teams abroad is because they get to the last 20 minutes absolutely exhausted.

And if the ref let Rivaldo take that free kick ... maybe 2-0.Things would have been way different

בסדר, לא מתיע, זוכרים את השופט שעצר את השחקן של לוקווטיב מוסקבה בברנבאו? ואת האידיוט ההוא ששרק לסיום המשחק בין באירן מינכן כשפיוחו לופז רץ לשער?? כל זה מוכר ולא חביב

אני לא ידעתי על זה בכלל, בגלל שהיוונים בפורומים שלהם לא הזכירו בכלל את השופט, יש להם מין גאווה כזו, לא להיות בכיינים ולא להתלונן על שופטים.

אראלה, על מה בדיוק את מדברת? האם בכלל ראית את המשחק (אולימפיקוס שיחקה טוב יותר? הגיע לה יותר? ;D)

הבעיטה החופשית השניה התרחשה בכלל בלשהי המחצית הראשונה, ולא בשניות הסיום כמו במקרה לוקומוטיב. נעשה פאול על ריבאלדו, שצלל כאילו קטעו את רגליו. השופט עשה מה שהוא חייב לעשות - להורות לשחקן לצאת מתחומי המגרש ולהכנס חזרה בצורה מסודרת - כמו שנעשה בכל מקרה בו שחקן נפצע וזקוק לטיפול. לכן ריבאלדו לא יכל לבעוט את הבעיטה.

המשחק שודר לפני שעה קלה בשידור חוזר. בדכ, מומלץ לצפות במשחק לפני שמגיבים. אבל במקרה הזה גם תיקון מאוחר טוב מכלום.

Ambrosini
10-12-04, 02:53
אני היחיד פה בסביבה שחושב שאין יתרון ביתיות בכדורגל במשחקים הנוקאווט?

אם אני טועה מישהו יכול להביא סטטיסטיקה?

אלעזר
10-12-04, 03:12
אני לא מאמין בזה..
למרות שהשער החוץ הזה יכול לפעמים להיות ככ לא הוגן..
דמיינו לעצמכם שמילאן וברסה היו בנוק-אאוט. מילאן הייתה עולה. פשע.
אני חושב שהחוק הזה פשוט הורס המון דברים, כאשר לא מעט קבוצות משחקות ככ הגנתי כדי לא לספוג, ואנחנו מקבלים משחקים משמימים וצחיחים. ולא מעניין אותי איזה טקטיקה שמאקטיקה תהיה שם..
ריבאלדיניו, אתה מתחיל להשפיע עלי.. ;)

Juda
10-12-04, 04:02

וואלה מה נגיד לך...יש כאלה שחושבים שכן ויש כאלה שחושבים שלא...
יתרון הביתיות מגיע במשחק השני מבין ני משחקי הנוקאאוט, אם נסתכל על שמינית הגמר בעונה שעברה, 6 קבוצות שאירחו את המשחק השני עלו לשלב הבא, והם-ארסנל, ריאל מדריד, מילאן, מונאקו, צ'לסי וליון.מנצ'סטר יונייטד הפסידה בדקה ה90 לפורטו...ודפור מול יובה כבר זה היה סיפור שונה.

אם נסתכל על הסיבוב השלישי המוקדם של השנה, 10 קבוצות שאירחו את המשחק השני העפילו לשלב הבתים.ואלה שעלו כאשר התארחו...זה למשל לברקוזן שכבר ניצחה במשחק הראשון 0-5 את אלופת צ'כיה, אוסטרבה, שכבר הכל די סגור, שחטיור ניצחה 1-4 את קלאב ברוז', יובה סגרה חשבון בחוץ עם דיורגארדנס החלשה, מקרה רוזנבורג זכור לכולנו...עוד 2 דקות וחיפה הייתה בבתים.ובקשר צסקא מוסקבה ודינאמו קייב...זה היה הקרבה.

במוקדמות הסיבוב השני של השנה הזו, 9 קבוצות שאירחו את המשחק השני עלו לשלב הבא, כאשר 14 משחקים שוחקו באותו שלב...

עכשיו תחליטו בעצמכם...אם זה בולשיט או שהסטטיסטיקה לא משקרת!

לייזר
10-12-04, 08:53
ישנם סיכויים גבונים למפגשים הבאים:

ליברפול\מנצ'סטר - אינטר\מילאן\יובנטוס. כדי שאחד מהללו לא יתרחש, צריך לקרות נס סטטיסטי, והסבירות ששניהם יצאו כתוצאה מההגרלה גם לא נמוכים כלל.

צ'לסי וארסנל מועמדות לפגוש את באיירן\ריאל מדריד וברמן בסבירות זהה לחלוטין.

הולך להיות נחמד השנה!

דוד
10-12-04, 13:43
שימו לב לקבוצות היווניות.
בשנה שעברה הן סיימו עם מס' נקודות נמוך, ולפני 2 עונות כולן סיימו אחרונות עם 0 - 4 נקודות, והשנה לעומת זאת שתיהן לא עלו לרבע הגמר במחזור האחרון.
כמו כן כל האיטלקיות שהעפילו עשו זאת מהמקום הראשון.

ג. מיכאל
10-12-04, 15:17

לא ברור. כל הסטטיסטיקות שיודה הביא לא מביאות בחשבון דבר אחד: בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות, היו מעט מאד מקרים שבהם קבוצה הצליחה לחזור אחרי שהפסידה את המשחק הראשון. בשנה שעברה זה קרה קצת יותר (פעמיים מונקו ופעם אחת דפור), אבל לפני זה כמעט לא זכורים מקרים כאלו. בדכ, אם הקבוצה הביתית במשחק השני עולה, זה כי היא לא הפסידה את המשחק הראשון בחוץ, מן הסתם כי היא יותר טובה ובגלל זה גם סיימה במקום הראשון בבית. ככה שאישית זה די בסדר בשבילי שבארסה מארחת את המשחק הראשון. לא שיש לי בעיה אם זה שהיא עשויה לארח את המשח השני בשלבים הבאים, וגם לא משנה לי את מי היא תקבל. מי שבא ברוך הבא. יבוא יקבל בראש וילך הבייתה. בשלב הבא יבוא מישהו אחר ויזכה לאותה חוויה. אני מסתפק במועט. תנו לבארסה עוד שלוש תוצאות תיקו וארבעה נצחונות (אחד מהם באיסטנבול) בצ'מפיונס, ואני אהיה מאושר.

Juda
10-12-04, 16:26
לא ברור. כל הסטטיסטיקות שיודה הביא לא מביאות בחשבון דבר אחד: בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות, היו מעט מאד מקרים שבהם קבוצה הצליחה לחזור אחרי שהפסידה את המשחק הראשון. בשנה שעברה זה קרה קצת יותר (פעמיים מונקו ופעם אחת דפור), אבל לפני זה כמעט לא זכורים מקרים כאלו. בדכ, אם הקבוצה הביתית במשחק השני עולה, זה כי היא לא הפסידה את המשחק הראשון בחוץ, מן הסתם כי היא יותר טובה ובגלל זה גם סיימה במקום הראשון בבית. ככה שאישית זה די בסדר בשבילי שבארסה מארחת את המשחק הראשון. לא שיש לי בעיה אם זה שהיא עשויה לארח את המשח השני בשלבים הבאים, וגם לא משנה לי את מי היא תקבל. מי שבא ברוך הבא. יבוא יקבל בראש וילך הבייתה. בשלב הבא יבוא מישהו אחר ויזכה לאותה חוויה. אני מסתפק במועט. תנו לבארסה עוד שלוש תוצאות תיקו וארבעה נצחונות (אחד מהם באיסטנבול) בצ'מפיונס, ואני אהיה מאושר.

ברבע הגמר כבר ההגרלה היא פחות קשה...אין דירוגים וכל קבוצה תוכל להיגרל מול כל קבוצה.

איך שרשום בספר החוקים של ליגת האלופות העונה-
For the draw of the quarter-finals and semi-finals no clubs will be seeded

חוץ מזה שאני חושב שזה הכל בולשיט...מי שטוב באמת בסוף ינצח...הסטטיסטיקה שהבאתי לעונה זו אכן משקרת לעומת עונות אחרות, אך אם הסטטיסטיקה תמשיך להיראות כמו שהיא נראית, רוב הקבוצות שסיימו במקום ה2, יעופו כבר בשמינית הגמר, אבל בואו נחכה לרגעי האמת ב22 וב23 לפברואר.

The Kaiser
10-12-04, 16:37
אין לאף אחד כאן סבלנות, ובטח שלא לי!!!
החורף באירופה מגיע לשיאו, אבל מה יקרה להם אם ישחקו קצת בקור? ;)
גם בבונדסליגה יש פגרה ארוכה... חורף מבאס בלי כדורגל.

מתנחם בהגרלה עוד שבוע...
סוף שבוע נעים לכולם :D

igas
10-12-04, 16:39
החורף באירופה מגיע לשיאו, אבל מה יקרה להם אם ישחקו קצת בקור? ;)
גם בבונדסליגה יש פגרה ארוכה... חורף מבאס בלי כדורגל.

אם אין כדורגל, ראו בעטכדור (http://forum.sportenter.co.il/index.php?board=6;action=display;threadid=3330) בערוץ הממלכתי!

(פגרה? מה זה?)

gerard8
10-12-04, 17:26
אוייייי בתור אוהד ליברפול לא יודע למה אבל אני מת לפגוש את מילאן!!!
אני יודע אני יודע על הנייר מילאן פייבוריטית בריבוע אבל יש לי הרגשה חזקה שליברפול יעבור אותם!!!!!!
אני מקווה שאינטר תשחק נגד איינדהובן או לברקוזן..... למרות שגם אלה יהיו משחקים קשים אבל אינטר תעלה לפי דעתי...

שימו לב רק לנתון הבא ש-4 אנגליות עלו בפעם הראשונה כולם לשלב שמינית הגמר משלב הבים ועשו היסטוריה אנגלית קטנה...

רואים מי ארץ הכדורגל או לא?! ;)

ג. מיכאל
10-12-04, 17:38
שימו לב רק לנתון הבא ש-4 אנגליות עלו בפעם הראשונה כולם לשלב שמינית הגמר משלב הבים ועשו היסטוריה אנגלית קטנה...

רואים מי ארץ הכדורגל או לא?! ;)

באמת, איך זה שאף קבוצה ברזילאית לא עלתה לשלב הבא? ;D

לייזר
10-12-04, 17:47
אוייייי בתור אוהד ליברפול לא יודע למה אבל אני מת לפגוש את מילאן!!!
אני יודע אני יודע על הנייר מילאן פייבוריטית בריבוע אבל יש לי הרגשה חזקה שליברפול יעבור אותם!!!!!!

אני חושב שחלק משחקני ליברפול יבקשו חתימות בסוף המשחק... או שירוצו להלחיף חולצות עם שבצ'נקו אחרי השלושער שהוא יכבוש. הבדלי הרמה מספיק רציניים.

מבין כל הקבוצות שעלו לשלב הבא, ליברפול עשתה זאת באופן הכי פחות משכנע ועם כמות תוצאות איכותיות מינימלית. לרפא בניטז אין חומר שחקנים ראוי והקבוצה תלויה לחלוטין ביכולת של סטיבן ג'רארד. מילאן בארוש יודע לשחק כדורגל, אבל הוא עדיין לא שיחזר את היכולות שלו מהנבחרת במדי ליברפול, לכן מוגזם לציין - הוא בינתיים לא עשה כמעט כלום.

הקבוצה הצעירה של בניטז מורכבת מבני 21 ו22 שלא קיבלו את ההזדמנות תחת הוייה. הם יכולים לנצח את טוטנהאם בפנדלים, לא את מילאן במשחק של 11 על 11.

סטיבן ג'רארד חתם על גזר דין המעבר שלו עם השער אותו הוא כבש, שהוסיף למחיר שלו עוד איזה מיליון. אם ליברפול תעבור שלב, במידה וההגרלה תרשה לה, הוא עלול לפגוש מעסיקה עתידית - ברצלונה, צ'לסי, ריאל מדריד...

הוא לא ישאר בקבוצה שבקושי מגרדת את מקומות האופא בליגה.

gerard8
10-12-04, 18:09
חחחחחח נסחפת ביותר יש לליברפול קישור מצויין צ'אבי אלונסו ג'רארד שלא ישוחרר אני אומר לך באחריות!

דידי האמאן קיואל לואיס גארסייה ועוד כמה שחקנים מצויינים גם בחוד יש עתיד גדול לסינמה פונגול ולניל מלור שיחד אם מילאן בארוש שהוא באמת חלוץ מצויין שכבש בהרבה בליברפול לפני הפציעה ודג'יבריל סיסה כשיחזור + חלוץ רכש ליברפול לא פראיירים בכלל וממש אבל ממש לא יבקשו חתימות משחקני מילאן בסיום המשחק הספדת את ליברפול יותר מדי הקבוצה מתחילה להתאושש מפתיחת העונה הצולעת ומגלה יותר אופי ווינריות אם ימשיכו בדרך הזאת לשום קבוצה לא יהיה קל לנצח את ליברפול במיוחד לא באנפילד הביתי.

אני מאוד מקווה שליברפול תיפגוש את מילאן ולו רק להוכיח לך שהם יכולים לנצח את מילאן ויש בליברפול קבוצת כדורגל מצויינת.....

סי יו אין אנפילד ;D

אה ועוד משהו למילאן בארוש יש 7 שערים השנה בליגה וזה גם רק בגלל הפציעה.... תבדוק כמה גולים יש לשבצ'נקו בליגה האיטלקית אתה תופתע מאוד.

נ.ב. ריק פרי הבעלים של ליברפול אמר היום שליברפול לא תמכור את ג'רארד לעולם!!! אני מאמין לו ולא בגלל מילתו או מי שהוא אלא רק בגלל מה שאני מדמיין שאוהדי ליברפול יעשו אם ימכרו להם את ג'רארד אחרי אואן ובכלל את השחקן הכי טוב בקבוצה שלהם והסמל מס' 1!

בקשר לגולים של בארוש ושבצ'נקו בסהכ 3 יותר לשבצ'נקו שנחשב הרי ליותר גדול טוב וסקורר וזה רק בגלל שהוא שיחק יותר ממנו בגלל הפציעה של בארוש....

שי
10-12-04, 18:21
אדון ג'רארד, אני קורא אותך לסדר.

דבר ראשון, יש לך כפתור כזה: http://forum.sportenter.co.il/YaBBImages/modify.gif שמאפשר לך לערוך את ההודעות ולא לכתוב חדשות.

דבר שני, תפסק. אתה עושה כאב ראש לאנשים שמנסים לקרוא את ההודעות שלך.

דבר שלישי, תפסיק לחיות בסרטים. אוהד ליברפול שרואה את עצמו כפייבוריט ::). מאז קני דלגליש ליברפול אף פעם לא הייתה פייבורטית מול יריבות אירופאיות.

Melikson15
10-12-04, 18:25
חוץ מג'רארד, צ'אבי אלונסו וקצת בארוש אין לליברפול שחקן ברמה שמתקרבת למילאן. ליברפול קבוצה מאד בינונית, יש לה מאמן מצויין, אבל אין לה הגנה, קישור התקפי ויצירתי ואחרי פציעת סיסה גם אין התקפה.

נ.ב. ריק פרי הבעלים של ליברפול אמר היום שליברפול לא תמכור את ג'רארד לעולם!!!

אז אמר. שרומאן האיום ישלוף את פנקס השיקים וג'רארד יחליט סופית שאנפילד זה לא המקום הראוי בשבילו, לפארי לא תהיה ברירה אלא למכור את הכוכב שלו.
אני מסכים עם לייזר, השער של ג'רארד העלה את ערכו בעוד כמה מיליונים. לדעתי, מדובר היום בקשר ה50/50 הטוב בעולם.

לייזר
10-12-04, 18:32
אני אופתע מכך ששבצ'נקו כבש בכמעט כל משחק בו הוא הופיע (9 שערים), שזה עדיין יותר מבארוש, ששיחק ביותר משחקים (למרות הפציעה)? לא ממש. מה גם שאני לא מדבר על שערים אלא על יכולת.

ג'יבריל סיסה דיבר השבוע על כך שכמעט קטעו לו את הרגל לאחר הפציעה שלו ואתה מדבר על חזרתו למגרשים? אני מקווה מאוד שהוא יחזור ללכת כמו שצריך. מה גם שכל קשר שלו לליברפול הנוכחית לא קיים. הוא לא ישחק כדורגל ב2005.

הארי קיואל כבש העונה שער אחד ומקבל שריקות בוז גורפות מהיציעם, מתי זה קרה בפעם האחרונה באנפילד? אני הייתי באיצטדיון בתקופות הכי שחורות של אוונס ואפילו אז לא העזו לשרוק בקופ.

אגב: ברוך הבא לעונה כלכלית הכי גרועה של ליברפול מאז ומעולם. עם הפסדים שללמעלה מ22 מלייון לישט, בעקבות הפיצויים לג'ראר הויה וסגל המאמנים שלו, אני מתקשה להאמין שיהיה לליברפול התקציב הנדרש לרכישת חלוץ בעל שם שעדיין לא נטל חלק במשחקי המסגרות האירופאיות.

הספדת את ליברפול יותר מדי הקבוצה מתחילה להתאושש מפתיחת העונה הצולעת ומגלה יותר אופי ווינריות אם ימשיכו בדרך הזאת לשום קבוצה לא יהיה קל לנצח את ליברפול במיוחד לא באנפילד הביתי.

המשחקים של ליברפול בחודש האחרון:

הפסד ביתי 1-0 לבירמינגהאם (אנפילד הביתי?)
ניצחון על הילדים של מידלסבורו בגביע הליגה (2-0 בבית)
ניצחון ביתי דחוק על קריסטל פאלאס,(3-2 ליגה)
הפסד חוץ למידלסבורו (2-0 ליגה)
הפסד חוץ למונאקו (1-0 ליגת אלופות)
הניצחון המפורסם על ארסנל.
תיקו שהפך לניצחון בפנדלים על טוטנהאם (גביע ליגה).
תיקו בחוץ באסטון וילה (1-1)
ניצחון 3-1 על אולימפיאקוס בבית.

אז מה בדיוק מרשים כאן? תשעה משחקים: ארבעה ניצחונות, שני תוצאות תיקו ושלושה הפסדים, מעורבבים היטב. אין מגמת התאוששות, יש רק אופי טוב והרבה מאוד סטיבן ג'רארד, שזה, לרוע מזלך, לעולם לא יספיק מול קבוצה כמו מילאן.

עם כל הסופרלטיבים הנחמדים על אופי, אף אחד משחקני ההרכב של ליברפול, פרט לסטיבן ג'רארד (אולי גם צ'אבי אלונסו, במקרה של מכת פציעות) לא היה מוצא את עצמו על המגרש, לו היה שחקן אחת האיטלקיות, אותן ליברפול עלולה לפגוש בשלב הבא.

סי יו אין אנפילד. לא הייתי שם כבר כמעט ארבע שנים, אני מתגעגע.

gerard8
10-12-04, 18:32
שי היקר אני לא חי בסרטים אני לא אמרתי שאני פייבוריט נגד מילאן כי אני יודע שאני לא אני פשוט אומר שאפשר לחלום ויש לי הרגשה שנעבור אותם מה רע בזה???? עשית את ליברפול בית-שאן תפסיק להגזים ליברפול תמיד תהיה אימפריה על אפם ועל חמתם של רבים כולל אותך!

אני לא חולק ששבצ'נקו יותר טוב מבארוש אין ספק בזה אבל ביום נתון בארוש יכול לקטול הגנה גם את זאת מילאן המפוארת......
פששש ממש קטלתם את ליברפול אה מכל צד יש התקפה עליי אמרתי לכולכם ליברפול מסוגלת לנצח כל קבוצה בעולם במיוחד באנפילד יש כאלה שיצחקו אבל גם ניל מלור וגם סינמה פונגול חלוצים מצויינים שמקבלים עכשיו קרדיט מבניטז עקב הפציעות של רוב חלוצי החוד של ליברפול ודי נותנים תפוקה שניהם אם שני שערים כא בשלוש משחקים....
דג'יבריל סיסה לא זוכר איפה קראתי אבל כבר מתחיל במלאכת השיקום ואומרים שהוא יחזור לשחק בסוף העונה כבר אני לא חי בסרט שהוא ישחק כל העונה או משהו בוא נגיד ככה שהשנה הוא לא יהיה פקטור בליברפול אני מודע לכך....
ליברפול כבר התעניינה במוריינטס ובדויד ויאה מסראגוסה אני בטוח שהם יביאו חלוץ חיזוק בפגרה כמו שאמר הבעלים של הקבוצה נקווה שהוא יהיה מספיק טוב מוריינטס עשוי להיות קצת בעייתי כי הוא לא יוכל לשחק בליגת האלופות כי הוא שיחקת כבר אם ריאל מדריד!

לא היית הרבה זמן באנפיד אתה אומר... הגיע הזמן באמת לעשות ביקור קטן הרבה זמן אנפילד לא היה בכותרות העולמיות כמו בחודש האחרון לא ניצחונות מרשימים או משהו פשוט קצת אופי ווינריות מי שעוקב יכול לראות את ליברפול עולה על המסלול הנכון ומעריך את היכולת של ראפא בניטז קיצור נקווה לראות אותך באנפילד ושבסיום תזמזם לך את היו נוור וואלק אלון של ליברפול ותראה את שבצ'נקו יורד מהמגרש אם פרצוף עצוב ומחליף חולצה אם ניל מלור!

מי ייתן אמן ואמן!!!!!

נ.ב. אני רואה שאתם קוטלים אותי פה על כל דבר שאני אומר מימין ומשמאל אל תשכחו זה בסהכ דיעה מה שאני חושב ומאמין.... הספדתם את ליברפול יותר מדי ואני מקווה שזה יהיה בעוכריכם...

rami87
10-12-04, 18:47
מר בחור, שתי מילים ששי כתב לך: עריכה ופיסוק.

לייזר
10-12-04, 18:52
אני לא אזמזם את יו נוור ואלק אלון, אין בי את הגן הדפוק שמוציא אנשים אוהדי ליברפול. סביר להניח שמי שליווה אותי למשחק, לפני ארבע שנים, ישיר אותו במלוא הגרון. מתי אתה היית באנפילד לאחרונה? היית בקופ החדש?

אני מכיר את סינמה פונגול, מדובר בשחקן שכבש ארבעה שערים ב37 הופעותיו במדי הבוגרים של ליברפול - כולל שני פנדלים. אבל זה בסדר, בקבוצה בה רק שני שחקנים כבשו יותר מ2 שערים העונה, לא קשה להתבלט.

אני עוקב, בלית ברירה ומתוך הרגל, אני עוקב - זו הסיבה שאני לא שר את שבחיה של קבוצה חסרת ייחוד. ראפא בניטז עושה עבודת קודש באנפילד, אבל שחקני ההגנה עדיין לא התרגלו לשמירה האזורית ומאבדים שחקני התקפה יריבים ללא הפסקה. צ'אבי אלונסו הוא אחד המוסרים הטובים באנגליה, אבל הוא מוסר לשחקנים שהיכולת האינדיבידואלית שלהם לא מספיקה. השערים באים מעירבוביות אקראיות (מלור, פונגול) או מבעיטות ממרחקים (אלונסו, ג'רארד, הפוקס של מלור) וליברפול עדיין לא מסוגלת לשלוט במשחק באופן עיקבי.

kop
10-12-04, 18:56
דבר ראשון, אולי במקום לתת מקלחת קרה לאוהד נוסף של ליברפול (שהפכו מרוב למיעוט), נברך אותו בברוך הבא, יש דף חוקים לפורום של מה מותר ומה אסור? מאז העזיבה ההמונית של הקיץ האחרון האיזור של הליגה האנגלית מצוי במוות קליני. חבל להודיע על time of death.

נ.ב. ריק פרי הבעלים של ליברפול אמר היום שליברפול לא תמכור את ג'רארד לעולם!!! אני מאמין לו ולא בגלל מילתו או מי שהוא אלא רק בגלל מה שאני מדמיין שאוהדי ליברפול יעשו אם ימכרו להם את ג'רארד אחרי אואן ובכלל את השחקן הכי טוב בקבוצה שלהם והסמל מס' 1!

תפקידו של פרי עומד להגיע לקיצו. השאלה מי יירש את מקומו. אם זה יהיה מורגן, האוהד המיליונר ואשתו שעשתה תרגיל אהוד ברק בפגישת ההנהלה האחרונה, נוכל לנשום לרווחה.

דבר נוסף, אני כמובן מצטרף לקריאות ההלל של לגבי סטיבי. על אחת כמה וכמה בזכות ה-X שנתן למוריניו בקיץ האחרון.
אבל...אם את העונה הזאת נגמור בידים ריקות (זכייה בגביע הליגה היא לא יותר מבדיחה עצובה של הוייה), צ'לסי שוב תשים סכום עתק, והפעם ג'רארד יעזוב, הרי שכל ההערכה שלי כלפיו תלך לטמיון. סוף סוף יש תחושה של סמל אמיתי, שדם ליברפולי זורם בעורקים (זוכרים את הכיסוח שהביא לפני שנתיים בדרבי? תענוג!! הלאווי ויעשה כזה מחר). עד תחילת העונה הנוכחית עוד פינטזתי על מייקל וסטיבי מניפים את צלחת האליפות. מייקל איכזב מיליוני אוהדים כשנטש את הספינה הטובעת,סטיבי מנסה עונה נוספת להחזיק את הספינה מעל למים בשארית כוחותיו. מוריינטס הוא לא הפיתרון. דיברנו על כך רבות בטופיק של הקבוצה, ונראה לי שהרוב המכריע יודע שחייבים לרענן את ההגנה.

לייזר
10-12-04, 19:09
אואן איכזב, אבל הוא לא בגד כמו מקמנמן, הוא את שלו עשה ואפילו הרשה למועדון למכור אותו ולא עזב בחינם. גם ג'רארד יאכזב, בבוא הזמן. אין לכם זכות לבוא אליהם בתלונות (לא שזכורות לי הפגנות כשמייקל הלך). התלהבות נעורים החזיקה את שניהם באנפילד עד גיל 24. הם ראויים ליותר מגביע אופא בודד ושאריות ביתיות. כל הכוכבים של ליברפול מאז שנות ה90 היו גדולים על המועדון אותו הם ייצגו.
הרי ליברפול עמדה למכור את רובי פאולר, בשיא הקריירה שלו, לארסנל למען בצע כסף, הוא לא הסכים לבגוד, כשהמועדון דווקא לא התנגד. ג'רארד סבל את שלו, הוא לא צריך להפוך לעוד מאט לה טיסייה, כל הפראיירים כבר מתו.

קשה לי להאמין שהוא יסרב לצ'לסי, אם היא תזכה באליפות ו\או בליגת האלופות. הוא לא עשה X למוריניו. הוא הסכים ושינה את דעתו ברגע האחרון, מתוך תקווה שליברפול תצליח העונה. ליברפול במקום השביעי. היא יותר קרובה לקו האדום מאשר לצ'לסי. התאוששות מדהימה בליגה (מקום שלישי) וריצה טובה באירופה, יחד עם רכש מצוין לעונה הבאה, ישאירו את הקפטן שלכם בבית. אפשרי? כן. סביר? לא ממש. אני מאמין שהוא יתמסר עם זידאן, למפארד או רונאלדיניו בעוד 10 חודשים.

gerard8
10-12-04, 20:36
לייזר אתה מציג תחזית אפורה וקשה אני לא חושב שזה מה שיקרה אל תשכח שלליברפול יש משחק חסר שאם היא מנצחת אותו היא עוברת למקום ה-5!!!!
אני לא חושב שסטיבן ג'רארד יערוק לטעמי הפעם זה סמל על אמת יחד אם ניל מלור שמראה כדורגל צ'אבי אלונסו שהוא מצויין דידי האמאמן שתמיד היה סביר+ מילאן בארוש המצויין פונגול הצעיר שישתפר ואם ימכור את ליברפול כבר לכל העשירים שמתדפקים על דלתו של ריק פרי רק כדי לקנות אותה אז יש עתיד למועדון ליברפול ויש סיכוי מצויין לחזור לטופ שבטופ שזהו המקום של ליברפול!!!

נ.ב. לייזר אפשר לשאול מאיפה אתה שואב את כל השנאה התהומית הזאת לאדומים?????

ERREALA
10-12-04, 21:01
זוכרים מה שכתבתי פעם על ליברפול בפורום של אליפות אירופה ורקובה קטל אותי?

עכשיו בא לי לכתוב משהו הרבה יותר גרוע על ליברפול בכלל ועל ג'ררד בפרט (השחקן וגם המשתתף המעריץ שלו)

אז אני רק אכתוב את זה, באיפוק גדול

הלואי שמילאן תכניס לכם חמישיה לפחות שתביא את שבצ'נקו למלכות השערים ושגאטוסו ורמברוסיני וגם פאנקארו יעשו לכם מה שאתם עושים לשחקנים של קבוצות אחרות (אבל זה לא יקרה כי גטוסו רק נראה ככה והוא לא פוצע אנשים בכוונה)

ואם אתם רוצים ששחקני הקבוצה השניה לא יפלו על הדשא כל רגע ויפריעו לשטף המשחק הנהדר שלכם, יש לי עצה טובה איך למנוע את זה. פשוט תפסיקו לכסח אותם ותקחו מהם את הכדור יפה ונקי כמו שנסטה עושה ואז הם לא יפלו שדודים, ולא ישארו לנוח כמה דקות על הדשא כדי להרגיז אותכם

וחבל שסאבי אלונסו לא נשאר באראלה שלי ולואיס גרסיה בברסה

קפה קולומביה
10-12-04, 21:07
אראלה, את ראית את ליברפול של ראפה בניטז? אני לא, אבל אולי מדובר בליברפול אחרת.
אני שמתי לב שיש אצלך תכונה כזו שאת צופה תקופה קצרה(מקסימום שנה בערך, לצור העניין) בקבוצה מסוימת(שנאבקת בקבוצה שלך באיזשהי מסגרת), את מסיקה עליה מסקנות ומאז לא עוזבת אותן.
מה שראית בתקופת הוייה זו לאיו דווקא המורשת והכדורגל המייחד של ליברפול.
כנל לגבי אינטר של קופר ולגבי קבוצות אחרות שאולי יש לך מסקנות מקבעות מאוד לגביהן.

לייזר
10-12-04, 21:08
ג'רארד8 היקר,

תפסיק להפגין לראווה ילדותיות מעוררת רחמים, אני כלל וכלל לא שונא את האדומים שלך. אני רואה רק מציאות. המציאות הזה נמצאת מולי כבר שנים ארוכות מאוד, מכיוון שאחד מחברי הטובים ביותר, הוא אוהד ליברפול מושבע, עם הקעקוע להוכיח זאת. הוא חי עם זה שאני אוהד את הקבוצה השנואה עליו ביותר בעולם כולו ואני חי עם ליברפול.

הייתי במלווד והייתי באנפילד. אפילו הייתי בהתרמה לחולי סרטן של השחקנים, בה כל הזמנה עלתה כמו כרטיס טיסה. אוהד מזה לא נהייתי, אבל שונא? אתה פשוט לא יודע להבדיל בין שנאה לביקורת בונה ונכונה, שמתבססת על היכרות עמוקה וארוכת שנים עם המועדון, היכרות שמאפשרת לי לשפוט בצלילות ובהירות, תוך כדי הבנת המערכת המדוברת. כישורים נוספים שיש לי: 1) יכולת קריאת טבלה - ניצחון לא מעלה את ליברפול למקום החמישי. 2) יכולת פיסוק. אנא, אל תקנא בי, תעתיק ממני ואני אשמח.

אתה היית פעם באנפילד, שאתה שולח אותי לשם לראות איך העניינים השתפרו מאז קבוצת הטרבל של הוייה, בה צפיתי בפעם האחרונה שהייתי שם?

http://www.liverpoolfc.tv/images3/kopflags.jpg

kop: אוהדים שכאלו, תשמור לעצמך בדיון של ליברפול, הם לא עושים למועדון שם טוב ב'חול'. ממש כמו התייר הישראלי הממוצע.

[hr]

אראלה: אני לא מכיר את הקטילה של אז, אבל מדבריך הנוכחיים - אני בטוח שהיא הייתה מוצדקת - ליברפול שיחקה כדורגל תחרותי וחיובי מול אולימפיקוס. הניצחון והתוצאה היו מוצדקים לחלוטין. המזל היחיד שליברפול יכולה לטעון אליו, היא הקריסה האבסולוטית של דפורטיבו, שהשאירה לה יריבה נחותה להתמודדות על המקום בשלב הבא.

הצדק נעשה. האם ליברפול היא אחת מ16 הקבוצות הטובות ביבשת? לא. אבל אולימפיקוס היא גם לא בין ה32.

ERREALA
10-12-04, 21:14
אסבטרליניו , טעות בידך

מי אמר שאף קבוצה ברזילאית לא עלתה??

כל נבחרת ברזיל עלתה החל מדידה וכלה ברונלדו ואדריאנו ביחד עם דייגו ולואיס פאביאנו וכל היתר (הבאתי את כל הרשימה בדיון על ברזילאים באירופה) כל הנבחרת כולל המחליפים, ואלה שפאריירה שכח לקרוא להם

אלה שלא עלו נשארו בגביע אואפא ביחד עם ג'וליו בפטיסטה רנטו וכו'

עוד לא היתה ליגת אלופות ואואפא כזו ברזילאית.

אין מצב שבגמר לא יהיו כמה מהם.

igas
10-12-04, 21:44
אראלה, הספקת לראות את המשחק?

Ambrosini
10-12-04, 23:00
אם נסתכל על הסיבוב השלישי המוקדם של השנה, 10 קבוצות שאירחו את המשחק השני העפילו לשלב הבתים.ואלה שעלו כאשר התארחו...זה למשל לברקוזן שכבר ניצחה במשחק הראשון 0-5 את אלופת צ'כיה, אוסטרבה, שכבר הכל די סגור, שחטיור ניצחה 1-4 את קלאב ברוז', יובה סגרה חשבון בחוץ עם דיורגארדנס החלשה, מקרה רוזנבורג זכור לכולנו...עוד 2 דקות וחיפה הייתה בבתים.ובקשר צסקא מוסקבה ודינאמו קייב...זה היה הקרבה.

במוקדמות הסיבוב השני של השנה הזו, 9 קבוצות שאירחו את המשחק השני עלו לשלב הבא, כאשר 14 משחקים שוחקו באותו שלב...

עכשיו תחליטו בעצמכם...אם זה בולשיט או שהסטטיסטיקה לא משקרת!

ביקשתי סטטטיסטיקה והבאת... אבל זה לא משקף, מהסיבה הפשוטה שבכל ההגרלות הנל נקבע שהקבוצה הטובה יותר על הנייר (אם בגלל דירוג של אופא או בגלל מיקום בבית) תארח את המשחק השני. ומתברר שביותר מחצי המשחקים הקבוצה הטובה יותר על הנייר היא גם הטובה יותר על המגרש.

Juda
10-12-04, 23:30
ביקשתי סטטטיסטיקה והבאת... אבל זה לא משקף, מהסיבה הפשוטה שבכל ההגרלות הנל נקבע שהקבוצה הטובה יותר על הנייר (אם בגלל דירוג של אופא או בגלל מיקום בבית) תארח את המשחק השני. ומתברר שביותר מחצי המשחקים הקבוצה הטובה יותר על הנייר היא גם הטובה יותר על המגרש.

תראה אני לא יודע אם אתה בא אליי בטענות...אבל גם אם לא...ביקשת אני הבאתי...את הצד שלי בעניין אני אמרתי...

שזה בולשיט מי שיותר טובה תעלה ומי שפחות אז לא.

חוץ מזה איזה סטטיסטיקה רצית שאביא?של עונת 92/93 שהחלו את משחקי ליגת האלופות?

Ambrosini
10-12-04, 23:40
תראה אני לא יודע אם אתה בא אליי בטענות...אבל גם אם לא...ביקשת אני הבאתי...את הצד שלי בעניין אני אמרתי...

שזה בולשיט מי שיותר טובה תעלה ומי שפחות אז לא.

חוץ מזה איזה סטטיסטיקה רצית שאביא?של עונת 92/93 שהחלו את משחקי ליגת האלופות?

חס וחלילה אל תבין אותי לא נכון... אי לא בא אלייך בטענה, אלא להפך...

אני רק הוספתי פרשנות שלי לסטטיטיקה הנל...

ג. מיכאל
10-12-04, 23:40
תזכורת

כללי ההתנהגות בפורום (http://forum.sportenter.co.il/index.php?board=13;action=display;threadid=2771)

וחוץ מזה, חחחחחחחח היא לא מילה בעברית, והמקש של ה- , (פסיק)נמצא בין הף לאנטר.

ERREALA
11-12-04, 00:14
אני הייתי זו שאמרתי שאולי היא קבוצה בינונית ומטה, אבל הקמפיין שלה בליגת האלופות היה הטוב ביותר מאז שאני זוכרת אותה, איפה השביעיות והשישיות שהיא היתה סופגת פעם??? השנה היא נצחה את כל משחקי הבית שלה, נכון ב 1:0 , אז מה, גם מילאן מנצחת ככה

ברור שריבלדו וגם ניקופולידיס השוער של אלופת אירופה העלה אותם מדרגה

ריבלדו העלה אותה במדרגה אחת, חבל רק שהוא העלה את הכושר שלו לאט , מה שלא פלא לאחר כל מה שעבר בתקופה הקודמת

לו ריבלדו היה באותו כושר שהיה בו עכשיו , במשחק נגד דפורטיבו (הראשון) אזי היינו רואים את אולי' בין ה 16 , על חשבון מי שלא יהיה , ליברפול או מונקו

אלי קבוצה בינונית ומטה אבל גם ליברפול לא משהו, ומונקו לא חוזרת על מה שעשתה בשנה שעברה

לאור הקמפיין שאולי עשתה וזה שהיא הגיעה לאנפילד בתור מובילת הבית, אין צורך בשחצנות של ג'ררד השחקן ולא המשתתף שלנו

אוהדי ליברפול הציפו את כל הפורומים שבכלל קיימים באינטרנט, יצאו מחוריהם בהם הם התחבאו בשנים האחרונות כדי לקלל , להעליב ולקרוא לשחקני אולימפיאקוס diving shits

גם בפורום הזה היו כמה תגובות כאלה

זה מה שעורר את התגובה שלי. וכפי שאמרתי לדייבינג יש תרופה פשוטה, אבל שחקני ליברפול לא השתמשו בה, מכסחים שחקן ואחר כך כועסים עליו כשהוא לא ממהר לקום, האם הם היו נוהגים אחרת?? הרי ליברפול היתה האלופה בבונקרים מכוערים בחמש השנים האחרונות. מחוטו גונזלס גם אשם שלא הגן על השחקנים היצירתיים מפני הכסחנים, אבל הוא ידוע בתור כזה, ובסופו של דבר אף אחד לא היה מרוצה מהשיפוט שלו, מה שקורה בדרך כלל לשופטים רעים. אולי המשחק היה צריך להגמר עם כמה אדומים לשתי הקבוצות. יותר צהובים בתחילת המשחק היו אולי מרגיעים את האוירה, כי שחקנים שיש להם כבר צהוב נזהרים יותר, או שפשוט עפים החוצה

אשר למקרה עם הבעיטה החפשית אז מה רציתם? הרצחת וגם ירשת? גם מכסחים ואחר כך לא נותנים לבעוט.. שאלתי אנשים שהיו שופטים לשעבר, הפסיקה של מחוטו לא היתה נכונה

רפה בניטז לא התבייש להשתמש בדרכים כאלה לעצור את היריבות גם בולנסיה, ואין חדש תחת השמש. קאקא התלונן על כך שהוא מטרה לתיקולים וכיסוחים, אבל אמר שהוא חייב להתמודד עם זה. ככה זה היום בכדורגל, השופטים לא מגינים על השחקנים, אבל זה מה שיש וצריך להסתגל לזה, השחקנים כבר לא מצפים אפילו לקבל הגנה מהשופטים. זה מביא להרבה תופעות מכוערת שאנו רואים, ואני לא מדברת עכשיו על המשחק הזה אלא כללית

אבלאין טעם לדבר על שופטים. אולימפיאקוס צריכה ללמוד לשחק 90 דקות או 93 או כמה שיש, או לפחות לא להחמיץ כל כך הרבה כשהיא מתקיפה, וצריך להעיף לפחות מחצית מהשופטים ששופטים בליגת האלופות. זו לא אשמת ליברפול כמובן

אני מקווה שקצת הסברתי את עצמי. אני לא כל כך טובה בהבעה בכתב

חוץ מזה אולי תיקו היה יותר משקף, הרי אולי היתה יותר טובה בתחילת המשחק וליברפול במחצית השניה.

אולי היתה בשלב הבא עד הדקה ה 86 של המשחק, כך שאין פה ניצחון כזה מוחץ ויוצא מהכלל אוהדי ליברפול בעצמם ראו את זה כאיזה פלא ומזל יוצא מהכלל ברגע האחרון

אז מה אתם רוצים, שכולנו נשמח איתכם. לא. אני בטח לא אשמח בגלל שריבלדו הודח מליגת האלופות בדיוק אחרי שהתחיל סוף סוף שוב להבקיע מבעיטות חפשיות וכיוצא בזה. הכושר שלו נמצא בעליה והוא היה יכול בודאי להבקיע עוד כמה שערים ולהוסיף אותם למאזן המצוין שלו באירופה עד שקבוצה באמת גדולה היתה מדיחה אותם, כמו מילאן או ברצלונה, ולא קבוצה עלובה כמו ליברפול שלכם

אפשר גם לחזור עד המשחק במגרש של מונקו, שער הרפאים שלא אושר שהיה משנה את כל התמונה , כי היה משאיר את מונקו בשתי נקודות פחות ואת אולי באחת יותר, ואז לא היה דבר בעולם שמונע את העליה שלהם.

אבל בליגת האלופות בדרך כלל מה שקורה שהסינדרלות נשארות מאחור, רק לפני שנתיים היתה תופעה מרנינה בדמות בזל ששלחה את ליברפול למקום הראוי לה

אז תשמחו בנס חנוכה שקרה לכם וניצחתם את היוונים כמו בשיר הידוע, אבל נחכה עוד קצת עד פברואר ונראה מי יבכה.

לייזר
11-12-04, 00:24
ליברפול היא קבוצה יותר טובה, בעלת שחקנים יותר טובים, ששיחקה יותר טוב במשחק המכריע. תעזבי את האוהדים בפורמים המסריחים למיניהם, הסובייקטיביות שלך חורגת מגבולות ההיגיון, את מתרגשת משטויות ומתייחסת לדברים שוליים לחלוטין.

מה הקשר לליברפול של חמש השנים האחרונות? אני חזיתי בבונקרים האלו במו עיני, אבל השנה ליברפול משחקת בצורה אחרת, לא הרבה יותר מוצלחת, אבל אחרת!

אגב: הרצחת וגם ירשת? ב15 שנות קריירה הוא לא למד למשוך זמן? ההצגה הייתה טובה מדי, לפעמים שלא כמו במונדיאל, זה לא בהכרח טוב.

הגישה שלך מסריחה לחלוטין ומלאה במרירות מיותרת.

Juda
11-12-04, 01:48
חס וחלילה אל תבין אותי לא נכון... אי לא בא אלייך בטענה, אלא להפך...

אני רק הוספתי פרשנות שלי לסטטיטיקה הנל...

טוב אחי שיהיה...
מצטער אם לא ריציתי אותך!מקווה שבפעם הבאה יהיה יותר טוב.

gerard8
11-12-04, 01:48
אני לא מבין מה ההתנפלות פה בדיון הזה על ליברפול והאוהדים של ליברפול....
לייזר אולי כדאי גם שתהרוג אותי ???
חחחחח ילדותיות מעוררת רחמים בנאדם על מה אתה מדבר אני מדבר איתך על כדורגל נטו אתה יורד איתי לפסים אישיים וילדותיים בעצמך...

אני יודע שלא טוב לכמה אנשים בפורום הזה שליברפול מתחילה להשתנות לנצח ונהיה לה אופי,אבל זה מה יש אני מאוד מקווה שזה יימשך וליברפול תחזור למקומה הטבעי שזה הטופ של אירופה!

דא אם ליברפול לא הייתה בין 16 הטובות באירופה אז די בטוח שהיא לא הייתה מגיעה לשם אם היא שם אז כנראה יש סיבה אתם יכולים לתרץ את זה במיליון סיבות של פוקסים ועוד כהנה וכהנה אבל זה מה יש היא שם וזהו!

Juda
11-12-04, 01:57
אני לא מבין מה ההתנפלות פה בדיון הזה על ליברפול והאוהדים של ליברפול....
לייזר אולי כדאי גם שתהרוג אותי ???
חחחחח ילדותיות מעוררת רחמים בנאדם על מה אתה מדבר אני מדבר איתך על כדורגל נטו אתה יורד איתי לפסים אישיים וילדותיים בעצמך...

אני יודע שלא טוב לכמה אנשים בפורום הזה שליברפול מתחילה להשתנות לנצח ונהיה לה אופי,אבל זה מה יש אני מאוד מקווה שזה יימשך וליברפול תחזור למקומה הטבעי שזה הטופ של אירופה!

דא אם ליברפול לא הייתה בין 16 הטובות באירופה אז די בטוח שהיא לא הייתה מגיעה לשם אם היא שם אז כנראה יש סיבה אתם יכולים לתרץ את זה במיליון סיבות של פוקסים ועוד כהנה וכהנה אבל זה מה יש היא שם וזהו!

ג'רארד אחי אין לך מה להיפגע כאן מאף אחד...אנשים כאן הם כאלה קוטלים ישר!!!
תתן להם לדבר...הם אוהבים את זה, כנראה זה עושה להם טוב!!!

ובקשר לליברפול, אחי היא קבוצה מצויינת, אני לא חושב שהם יגיעו ככ רחוק העונה...אבל יש להם פוטנציאל כל עוד הם הגיעו לשמינית הגמר, בזכות!!!ואני מדגיש שבאמת בזכות!

eyal21
11-12-04, 02:01

כאשר אנשים סותמים את הגולל על סיכוייה של ליברפול בזירה האירופאית אין זה אומר שמפריע להם שליברפול תחזור לימיה היפים. הם פשוט מדברים מנקודת מבט אובייקטיבית, דבר שקשה לעשות או להבין כאשר אתה אוהד את הקבוצה.
למעשה מה השתנה העונה בליברפול מימים עברו ? השער הדרמטי של ג'רארד הציל את העונה אירופאית של ליברפול לפי שעה, אולם האם אתה באמת מסוגל לראות את ליברפול זוכה בגביע אירופה דווקא שכל הקבוצות החזקות מאיישות את שמינית הגמר ?
ומלבד זו מה השתנה בליגה מבחינת ליברפול ?! הרי שוב עוד לפני משחקי חג המולד אין לקבוצה שום סיכוי ריאלי לזכות באליפות. שלא לדבר על המזל (עע סיסה והרגל).
כפי שלייזר ציין באחת התגובות הקודמות, ביקורת בונה (וגם אינדיקציה משנים עברו) ותו לא.
שוב, הייתי רוצה לראות את ליברפול משחזרת ימים עברו (נמאס מהלונדוניות והיונייטד), אולם העונה הזו היא עוד אחת בבצורת הארוכה.

gerard8
11-12-04, 02:05
מעריך אותך אייל 21 סופסוף בנאדם שמדבר בצורה אובייקטיבית לא קוטל ומדבר יפה....

תשמע אני לא מנפח את ההישג של ליברפול מעל המידות שלו בסהכ משהו יפה אם הסגל הנוכחי להתברג בין ה-16 של אירופה אבל אני פשוט מזה זמן רב רואה עתיד באנפילד באמת ובתמים אני לא באשליות שניקח תואר רציני השנה אבל אני בטוח שבקצב הזה אם קצת יותר מזל וחיזוק נכון ליברפול תעלה על דרך המלך!!!!

אני חושב שכל ההתנפלות הזאת בפורום עליי ועל ליברפול בכלל הייתה כי העזתי לחלום שליברפול יעברו את מילאן אם הם ייפגשו,זה אומנם נשמע לא ריאלי ולא מציאותי מילאן הרי פייבוריטים ברורים!
אבל סליחה זכותי לחלום במיוחד שזה ליגת האלופות שיקום עכשיו אחד שיגיד לי שאיינדהובן לא יכולה למשל לעבור את צ'לסי כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה הכל יכול לקרות ברור שיש פייברוטיטים ובמקרה כזה מילאן תהיה פייבורטיטת ( נגד ליברפול).... אבללל יש לי הרגשות חלומות היי זה יכול אפילו לקרות..........!

Juda
11-12-04, 03:12
כאשר אנשים סותמים את הגולל על סיכוייה של ליברפול בזירה האירופאית אין זה אומר שמפריע להם שליברפול תחזור לימיה היפים. הם פשוט מדברים מנקודת מבט אובייקטיבית, דבר שקשה לעשות או להבין כאשר אתה אוהד את הקבוצה.
למעשה מה השתנה העונה בליברפול מימים עברו ? השער הדרמטי של ג'רארד הציל את העונה אירופאית של ליברפול לפי שעה, אולם האם אתה באמת מסוגל לראות את ליברפול זוכה בגביע אירופה דווקא שכל הקבוצות החזקות מאיישות את שמינית הגמר ?
ומלבד זו מה השתנה בליגה מבחינת ליברפול ?! הרי שוב עוד לפני משחקי חג המולד אין לקבוצה שום סיכוי ריאלי לזכות באליפות. שלא לדבר על המזל (עע סיסה והרגל).
כפי שלייזר ציין באחת התגובות הקודמות, ביקורת בונה (וגם אינדיקציה משנים עברו) ותו לא.
שוב, הייתי רוצה לראות את ליברפול משחזרת ימים עברו (נמאס מהלונדוניות והיונייטד), אולם העונה הזו היא עוד אחת בבצורת הארוכה.

מילים כדורבנות...רק חבל שאתה אוהד של הקבוצה הלא נכונה.

kop
11-12-04, 04:10
kop: אוהדים שכאלו, תשמור לעצמך בדיון של ליברפול, הם לא עושים למועדון שם טוב ב'חול'. ממש כמו התייר הישראלי הממוצע.

:o אם הייתי עם פחות אחוזי אלכוהול כרגע הייתי מצליח לחשוב על תשובה. עד אז, אתה נשמע בדיוק כמו הצד העלוב של בן דודך.

אייל סיכם יפה, אם אפשר להוסיף- ליגת האלופות חוזרת מתי?פברואר? יש את חלון העברות בתחילת ינואר, ועם הכסף שמורגאן עתיד להשקיע בקבוצה, אוהדים כמו ג'רארד8 ואנוכי יכולים להרשות לעצמנו לחלום.

לייזר
11-12-04, 11:40
:o אם הייתי עם פחות אחוזי אלכוהול כרגע הייתי מצליח לחשוב על תשובה. עד אז, אתה נשמע בדיוק כמו הצד העלוב של בן דודך.

רק אל תגרום לי לבכות, טוב? אתה צריך רצף סמיילים כדי להבין הלצה על התחנונים שלך לרחמים עליו, רק בגלל שחסרים לך חברים אוהדי ליברפול בפורום האנגלי? אם כן, אז קח: :P ;) ;D :-*

בדיוק כשם שאני לא מדבר על אחותך, בוא נשאיר את בן דודי מחוץ לתמונה כשהוא לא נוכח, תודה. :-*

הכסף שמורגאן עתיד להשקיע בקבוצה... הכסף שרהמ התאילנדי צפוי להשקיע בקבוצה...

ריק פארי דחה ארבע פעמים את חבילות ההצלה של סטיב מורגאן ועשה זאת שוב לא מזמן, זאת לאחר שרווחים זעומים אשתקד (3.6 מיליון לישט) הפכו להפסדים אדירים (21.9 מיליון לישט). אלטרנטיבות אין, שכן בדיוק כמו לפני שנה, בישיבת המדירקטריון, גם הפעם דייויד מורס גימגם בדיות על L4 ושאר משקיעים פוטנציאליים שיהיו יותר טובים ממורגאן, שההצעה שלו, אם תתקבל, תוריד באופן מעשי מערכו של המועדון ולכן היא בלתי רצויה (זאת מבלי שלוקחים בחשבון שמורס ומורגאן מתעבים אחד את השני).

אבל זה בסדר, תבטלו את דברי, כי הם לא נובעים מהיכרות מעמיקה עם המועדון, אלא משנאה עמוקה ויוקדת.

אם על השתלטות על חלקה של משפחת מורס באנפילד, אתם בונים את התקוות שלכם העונה, אני ממליץ שתמשיך לשמר את אחוזי האלכוהול בדם שלך.

[hr]

מהאנגליה החלשה ביותר לחזקה ביותר: מישהו מאמין שצ'לסי תצליח לעבור קבוצה איטלקית\ספרדית חזקה ובעלת מוניטין? קשה לי עדיין להעמיד אותה, למרות סגל השחקנים המפואר, על אותה המדרגה. דידייה דרוגבה, אריין רובן ופטר צ'ך מעולם לא זכו בגביעי אירופה או השתתפו בליגת האלופות בעקביות, הם חסרים את הניסיון (לא בהכרח את היכולת) שיש למקביליהם ביובנטוס או מילאן...

מוריניו ווינר גדול והדחה בשלב כה מוקדם, ללא קשר לזהות היריבה, תהווה כישלון מובהק...

eyal7
11-12-04, 12:13
הרבה תלוי בכושר שצ'לסי תגיע אליו בפברואר. אף קבוצה לא יכולה לשחק לאורך כל העונה באותו הכושר, אז אולי המשבר של צ'לסי יגיע דווקא ברגע המכריע ביותר.

[hr]

בקשר לליברפול, אני לא מבין למה אתם כל כך מזלזלים? אם יוון זכתה בגביע אירופה לנבחרות אז ברור שליברפול מסוגלת לעבור את שלב שמינית הגמר אליפות אירופה לקבוצות. אומנם ביורו אין לך את האפשרות לתקן בגומלין או ההפך אבל זה עדיין כ-ד-ו-ר-ג-ל.

The Kaiser
11-12-04, 12:31
מוריניו משחק משחק גרמני למדי, כך שאין סיבה שהוא לא יצליח כמו שהצליח עד כה... ;)
הוא רוצה מינימום כוכבים בקבוצה שלו, ואלא שכן נחשבים כוכבים הם שחקני עבודה שחורה כמו מקאללה או ששוער האגדי שלהם.

זו נוסחה לניצחון, וככה צריך לאמן.

gerard8
11-12-04, 14:29
אני חושב שצ'לסי מועמדים חזק ללכת עד הסוף יש להם קבוצה נפלאה ומאוזנת הם פייבוריטים מבחינתי להגיע לחצי הגמר מינימום....
מוריניו מאמן גדול הכי טוב באירופה כרגע אולי חוץ מקאפלו הוא יידע להכין את הקבוצה שלו לכל יריב!

YAKIRBARCE
14-12-04, 20:52
אונגלו הורחק מ7 משחקים בעקבות האדום+היריקה שלו במשחקה האחרון השנה של ולנסיה בליגת האלופות.הוא יתחיל לרצות את העונש בגביע אופא ויוכל לחזור כבר השנה, אם ולנסיה תגיע לחצי הגמר.
כמו כן ולנסיה גם נקנסה 26,000 יורו וגם ברמן קיבלה קנס קטן.

אינטר תארח את הגומלין בשמינית הגמר שבוע לאחר כולם, בגלל שגם היא וגם שותפתה לסן-סירו, מילאן צריכות לארח בגומלין ומשום מה יש בעיה לארח גם אם זה יום אחרי יום.

Juda
15-12-04, 01:19
אונגלו הורחק מ7 משחקים בעקבות האדום+היריקה שלו במשחקה האחרון השנה של ולנסיה בליגת האלופות.הוא יתחיל לרצות את העונש בגביע אופא ויוכל לחזור כבר השנה, אם ולנסיה תגיע לחצי הגמר.
כמו כן ולנסיה גם נקנסה 26,000 יורו וגם ברמן קיבלה קנס קטן.

אינטר תארח את הגומלין בשמינית הגמר שבוע לאחר כולם, בגלל שגם היא וגם שותפתה לסן-סירו, מילאן צריכות לארח בגומלין ומשום מה יש בעיה לארח גם אם זה יום אחרי יום.

אכן כן, באופא אסור שמשחק ישוחק באותו שבוע באירופה פעמיים, לכן הם הביאו את הפתרון שהמשחק ישוחק לאחר שבוע ולא לאחר שבועיים...אמנם מבאס...אבל לכו תתווכחו עם אופא..

בקשר לאנגולו..חבל על השחקן..אבל לכו תדעו אולי ולנסיה בדרך לעוד גביע אופא שני ברציפות...הלוואי וזה יקרה...לא קרה כבר הרבה זמן שקבוצה לקחה ברציפות את גביע אופא, שנה אחרי שנה. :D

שי
16-12-04, 18:01
עוד 17 שעות להגרלה שתשלח אותנו כוססי ציפורניים עד לפברואר. יש שידור ביורוספורט?

martins
16-12-04, 18:11
יש מחר בשעה 1. בצהריים.

eyal7
16-12-04, 20:07
בהחלט מלחיץ.
אני מקווה שמנצ'סטר תעלה ראשונה בהגרלה אחרת אצטרך לכסוס גם את הציפורניים שברגליים.

קפה קולומביה
16-12-04, 20:09
בהחלט מלחיץ.
אני מקווה שמנצ'סטר תעלה ראשונה בהגרלה אחרת אצטרך לכסוס גם את הציפורניים שברגליים.

אל תדאג. ננסה לסדר לכם את יובה. יהיה שמייח.

Andrea Pirlo
16-12-04, 20:25

לאוניד, אתה לא מרחם על האנגלים אפילו טיפה אה? ;)
אני מקווה שצ'לסי יקבלו את ארסנל, פעם אחרונה שהם נפגשו נהנתי מכל רגע. :D
ותתפלא לאוניד אני מעוניין בהגרלה קלה לאינטר, הרי בכל זאת כולנו איטלקים ;)

קפה קולומביה
16-12-04, 20:28
צ'לסי וארסנל אנגליות, ולכן לא תשחקנה האחת מול השניה בשלב שמינית הגמר.

הגרלה קלה יכולה לפגוע באינטר.
אם נוגרל נגד ריאל מדריד ורנאלדו יגיע, אפשר לוותר על השחקנים. ניתן היה פשוט לבחור 11 בני 25 בערך מהקהל ולשבצם במגרש. אין דבר העומד בפני הרצון אמרו חזל.

eyal7
16-12-04, 20:51

בדיוק כמו שהיה לנו שמייח עם יובה ב-6 שנים האחרונות בליגת האלופות?
זה לא שמייח. זה ת-ע-נ-ו-ג!

ג. מיכאל
16-12-04, 21:08
צ'לסי וארסנל אנגליות, ולכן לא תשחקנה האחת מול השניה בשלב שמינית הגמר.

טעות לאוניד. ארסנל וצ'לסי סיימו במקום הראשון בבית, ובגלל זה הן לא יכולות לשחק אחת מול השניה. אבל בעצם, בשיעורי המתמטיקה והלוגיקה של כיתה ה' למדנו שמינוס - מינוס נותן פלוס, אז האיסור על שתי קבוצות מאותה מדינה מבטל את האיסור על שתי קבוצות שסיימו ראשונות או על שתי קבוצות מאותו בית, הגיוני נכון? רגע, התבלבלתי. אולי שתי קבוצות מאותה מדינה, אבל שאינן מאותה ארץ, נניח קבוצה מכלכתה (שזה בבנגל המערבית, הודו) וקבוצה מבנגלה-דש (שזה בנגל המזרחית, וזה לא הודו) ושהן משחקות בליגה האנגלית, כי הודו היתה חלק מהאימפריה הבריטית עד לפני שנה, אבל סיימו במקום האחרון... שוב התבלבלתי. מהתחלה: נניח שפוקלנד יונייטד מאנגליה, משחקת נגד אתלטיקו מאלווינראס מארגנטינה. אז הן בעצם מגיעות מאותו מקום, אבל לא מאותה מדינה, ובכלל אחת מהן תשחק בצ'מפיונס והשניה בליברטדורס, נכון? אז הן יכולות לשחק אחת מול השניה? או שבעצם זה לא חשוב, כי מי שתבוא לקמפ נואו, נעניק לה זר פרחים ונשלח אותה הביתה עם שלושער של אטו, ועוד שניים של הגאושאו. טווווווב גם אחד של צ'אבי, שיהיה. זהו, הבנתי.

Hristo Stoixkov
16-12-04, 21:10
משעמם, הא מיכה? מה עם גול של דקו? הרי הוא סגן מלך השערים של בארסה העונה, ודווקא הוא לא סקורר גדול, בדרכ.

קפה קולומביה
16-12-04, 21:13
מיכה, אתה צוחק או שהתכוונת להדגיש שעובדת היותן מלכות הבית חזקה מעובדת היותן שייכות לאותה מדינה?

17-12-04, 13:16
משחקי השלב השני

ריאל מדריד-יובנטוס
פורטו-אינטר
ברסה-צ'לסי
ברמן-ליון
ליברפול-לברקוזן
איהדובן-מונקו
מנצסטר יוניטד-מילאן
ביירן מינכן-ארסנל

The Kaiser
17-12-04, 13:19
באיירן מינכן - ארסנל

הגרלה טובה לבאיירן שלא קיבלו את מילאן שכנראה תפרק את היוניטד...

avinet
17-12-04, 13:21
אל תספיד את היונייטד כל כך מהר ..

Itay
17-12-04, 13:23
אמרתי או לא אמרתי שלפחות חצי מהאנגליות יעופו בשמינית גמר ;)

קרה בדיוק מה שרציתי שיקרה וצלסי וברצלונה פגשו אחת את השנייה, היריבות הישירות של יובה לתואר! 8)

eyal7
17-12-04, 13:23
פרגוסון הוא נביא!
אתמול הוא אמר שיונייטד תקבל את מילאן.

איזה משחקים אלוהיםם..

Juda
17-12-04, 13:27
איזה חם יהיה...
4 משחקים ממש גדולים...לא זכור לי מתי באיירן פגשה את ארסנל אבל מתי שבטוח יהיה מעניין...שיהיה המון בהצלחה לגרמנים!

בקשר למילאן מנצסטר...אין להספיד את האנגלים, אך אתם יודעים מי אני מעדיף שתעלה.

אבל ברצלונה מול צ'לסי...תאמינו לי זה היה צריך להיות אפילו הגמר אם לא איזה משחק בחצי הגמר...

מה שבטוח שיש 2 משחקים שהם די מעניינים, אך נחשבים לחלשים לעומת המשחקים האחרים...

מונאקו - פ.ס.ו.
ברמן - ליון

בקשר לליברפול מול לברקוזן...הכל יכול לקרות...קיצור הכל מעניין בשמינית גמר שיש לך קבוצות כאלו.

אני זוכר שבשנה שעברה עוד בשלב הזה היו גם קבוצות פחות טובות כמו ספרטה פראג ולוקומוטיב מוסקבה...אבל השנה קבוצות מהדרג העליון ומעלה!!! :D

Alessandro Del Piero
17-12-04, 13:28
ההנחה של אלכס פרגוסון יצאה לצערו נכונה.הוא יפגוש את מילאן,ואנימניח שעד אז היא רק תלך ותשתפר.
מועדמת אחת יורדת.

יובה ריאל?פאק!רק אלוהים יודע לאן יובה תגיע עם 13 שחקנים,ורק אלוהים יודע איך ריאל תראה עד אז.
עוד מועמדת יורדת.
באיירן ארסנל??
איזה משחק!ארסנל תיקח בכל מקרה.

בארסה-צ'לסי-עוד מועמדת יורדת,וזאת תהיה בארסה.מוריניו ישתיק תקטלונים.