PDA

צפה בגרסא המלאה : מכשירים סלולריים ::

עמודים : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

itai220
20-01-12, 10:22
כנראה שגם אני אאלץ להיכנע לטכנולוגיה ולעבור לאיזה סמרטפון חדשני...

השאלה היא, מה עדיף? גאלאקסי? אייפון 4? או שדגם כלשהו אחר?

אייפון 4S

שי
20-01-12, 15:40
כנראה שגם אני אאלץ להיכנע לטכנולוגיה ולעבור לאיזה סמרטפון חדשני...

השאלה היא, מה עדיף? גאלאקסי? אייפון 4? או שדגם כלשהו אחר?

רק גלקסי נקסוס.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/393809_10150427835669599_741264598_8479846_1560138 349_n.jpg

itai220
20-01-12, 18:02
אל תיפול בפח ידידי, אל תתפשר אל פחות מאייפון.

Guy0
20-01-12, 18:11
רק גלקסי נקסוס.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/393809_10150427835669599_741264598_8479846_1560138 349_n.jpgאל תקשיב לו, הוא משוחד :becool:

אין על אייפון. עזוב את החומרה וכל השטויות האלה, חווית השימוש נמדדת לפי האפליקציות והנוחות, זה מה שגורם לך להנות מהמכשיר ושם האייפון לוקח בענק ולא יעזור כלום.

sanyok86
20-01-12, 18:34
שוב חוזר הניגון....

http://images.intomobile.com/wp-content/uploads/2010/11/iPhone-BlackBerry-Android-csection-660x933.jpg

20-01-12, 23:36
עד לפני יציאת ה ICS (שאמורה להקל מאוד על קהל המפתחים, בנוסף ל UI והעיצוב המשופר שלדעתי מתחיל להשאיר אבק לזה של IOS) - אם מישהו היה מעלה מולי את השאלה IPHONE VS ANDROID, הייתי מבין את ההתלבטות שלו. היום כבר אי אפשר לחמוק מהתשובה הנחרצת: אנדרואיד (המכשירים הכי מומלצים כרגע זה או SGSII או GALAXY NEXUS)! ללא ספק בכלל.

חוץ מעולם האפליקציות שבו התפוח עדיין עולה על זה של הרובוט הירוק, כרגע אין לאפל שום יתרון אחר על פני אנדרואיד (לעומת היתרונות הרבים שיש לאנדרואיד על IOS). את הפער הזה גוגל מתחילה לאחרונה לצמצם במהירות מטאורית ובצורה די מרשימה.

serginhо
20-01-12, 23:50
#4,

זה גם מה שהיה רשום בעשרות ביקורות שקראתי. אייפון יותר מיינסטרימי ופופולארי, אבל גלאקסי יותר טוב ממנו (או לכל הפחות ממש לא פחות טוב)

האמת אחרי ים ביקורות שקראתי הלכתי על סמסונג גאלאקסי SII9100.
מכשיר מדהים. ים אפשרויות ועוד לא הספקתי לעבור על 5% ממה שהמכשיר מציע...

יש לי רק שאלה,

איך לעזאזל אני מתחבר לאינטרנט דרך אורנג' (יש לי את החבילה הבסיסית של 250 מגה נראה לי)? אני מצליח רק דרך WIFI... כשאני מתנתק מ WIFI האינטרנט בכלל לא מחובר.

Guy0
21-01-12, 00:21
אני לא מסכים איתך מהסיבה הפשוטה שההגדרה שלך ל'טוב' היא לא נכונה בעיניי, עובדתית הגלאקסי הוא מכשיר יותר 'טוב' (לפי ההגדרה שנתת לזה), אבל לצרכן הממוצע לא באמת איכפת ממהירות המכשיר (כל עוד הוא לא נתקע כל שנייה) או מאיכות הצילום (כל עוד היא טובה, ו5 מגה פיקסל זה מספיק טוב), מה שחשוב בסופו של דבר זה כמות האפליקציות והממשק, וכאן האייפון לוקח בגדול לדעתי. הוא הרבה יותר נוח לשימוש ויש לו הרבה יותר אפליקציות, אבל זאת רק דעתי, וכמובן שזה עניין אינדיבידואלי. בכל מקרה, לקבוע שהגלאקסי יותר טוב בגלל שהוא עולה על האייפון מבחינת החומרה שלו זה פשוט טעות.

21-01-12, 00:45
סרג'יניו,

בהגדרות ישנה אפשרות להפעיל/לכבות את תקשורת האינטרנט דרך הרשת הסלולרית. תוודא שהיא לא על OFF.

אם זה לא מסתדר לך, תתקשר לתמיכה הטכנית של המפעילה הסלולרית ותוודא שהם לא שכחו להגדיר לך חבילת גלישה כמו שצריך במערכות שלהם.

נ.ב - 250 מ"ב זה ממש מעט בשביל שימוש ממוצע בסמארטפון.

,Guy0

לגבי האפליקציות - תקרא שוב את מה שרשמתי בהודעה הקודמת שלי. לגבי הממשק, תחזיק גלקסי נקסוס למשך שבוע שלם ואז תחזור אליי.

Guy0
21-01-12, 00:57
אין לי את שניהם, אבל השתמשתי בזה והשתמשתי בזה ואייפון הרבה יותר נוח לדעתי, בלי קשר לאפליקציות שגם בתחום הזה האייפון לוקח, ועם כל הכבוד לצמצום הפערים המרשים לא יהיה כאן שיוויון אף פעם, פשוט כי המפתחים מעדיפים להשקיע את מירב המאמצים באפליקציות לאייפון כי הקהל הגדול נמצא שם.

שוב, אין כאן נכון ולא נכון ואנחנו לא חייבים להגיע להסכמה, אני רק אומר שזאת טעות להגיד שהגלאקסי טוב יותר עובדתית, כי החומרה היא לא הדבר הכי חשוב במכשיר. אם הגלאקסי יותר נוח לך אז תפאדל.

21-01-12, 01:15
פשוט כי המפתחים מעדיפים להשקיע את מירב המאמצים באפליקציות לאייפון כי הקהל הגדול נמצא שם.

צר לי, אבל אנחנו לא משדרים על אותו תדר, ידידי. לא לחינם הדגשתי שוב ושוב את חשיבות המעבר של גוגל ל ICS:

דובר בעדכון חשוב ביותר ששחררה גוגל שכן ראשית מדובר באיחוד כל התכונות הטובות שהיו קיימות בגרסת הטאבלטים של אנדרואיד (גרסה 3.0) עם גרסת הגינג'רברד שנועדה לסמארטפונים. מרגע זה גוגל תעבוד עם גרסה אחת (בדיוק כפי שקיים כבר כיום ב- iOS) מה שיאפשר מפתחים להוציא גרסה אחת בעבור כל הפלטפורמות. גוגל לא רק איחדה תכונות, אלא אף הוסיפה ושיפרה.

מתוך - http://www.mobilityfreak.co.il/index.php?q=node/8010

אה ועוד משהו:

http://blog.stackoverflow.com/wp-content/uploads/Android-vs-iOS.png

(התרשים הוא עד ינואר 2011, מאז הפער גדל עוד יותר. לפי נתונים רשמיים של גוגל - בחודשים האחרונים קצב ההפעלה (activating) היומי של מכשירי אנדרואיד עומד על 700,000 (!!!) מכשירים ליום).

כרגע הבעיה האמיתית של גוגל נמצאת בכך שהמכשירים המריצים את ICS מהווים אחוז מאוד קטן מתוך מאות מליוני מכשירי האנדרואיד שיש בעולם. הדבר כמובן אמור להשתנות בשנה הקרובה כאשר יותר ויותר אנשים ישדרגו את המכשירים שלהם.

ספיר
22-01-12, 15:53
שאלה חשובה: יש לי אייפון 4s שמעתי שיצא לו פריצה לפני כמה ימים, מישהו שמע על הפריצה או פרץ כבר? אני מתלבט אם לפרוץ כי בכל זאת זה יצא לפני כמה ימים ואני חושש אם יהיו פאקים מסוימים. מה אתם אומרים (מי שיודע על הפריצה הזאת ויש לו מושג באייפונים)?

Blu
22-01-12, 18:56
שאלה חשובה: יש לי אייפון 4s שמעתי שיצא לו פריצה לפני כמה ימים, מישהו שמע על הפריצה או פרץ כבר? אני מתלבט אם לפרוץ כי בכל זאת זה יצא לפני כמה ימים ואני חושש אם יהיו פאקים מסוימים. מה אתם אומרים (מי שיודע על הפריצה הזאת ויש לו מושג באייפונים)?

שמע, כל פריצה תגרום לפאקים מסוימים במכשיר אבל זה שווה כל שנייה. כמות הטוויקים והדברים שאתה יכול להוריד בחינם פשוט עצומה ומגבירה בגדול את ההנאה מהמכשיר.

יש לי את האייפון 4 ופרצתי אותו כמובן. (גירסא 5.0.1)

אני לא יודע לגבי ה-4S, אבל אני מניח שהפריצה בסדר. תוכל להיכנס לפרומי תמיכה כמו זה (http://www.iphones.co.il/forum/forum15.html). מן הסתם יהיו שם גם תגובות של משתמשים ושאלות בעמוד. בכל מקרה, תבדוק קודם את הביקורות לפריצה.

מדריך לפריצה יש לך פה (http://cydia.co.il/node/2580) או פה (http://www.iphones.co.il/forum/thread217938.html).

דיון על הפריצה יש לך פה (http://www.iphones.co.il/forum/thread217961.html).

בהצלחה !

serginhо
22-01-12, 21:01
מצטער שאני נשמע אהבל, אבל כשאומרים לפרוץ אייפון, למה בעצם מתכוונים? למה לפרוץ אותו?:embarassed:

Blu
22-01-12, 21:09
מצטער שאני נשמע אהבל, אבל כשאומרים לפרוץ אייפון, למה בעצם מתכוונים? למה לפרוץ אותו?

האייפון מגיע עם תוכנת האפסטור. תוכנה זו מאפשרת לך להוריד בתשלום או לא בתשלום משחקים ותוכנות שונות. רוב הדברים הבאמת שווים יעלו כסף, ולא מעט. זה מתחיל מ-0.99 דולר ויכול להגיע לכמה עשרות דולרים.

לאחר שפורצים את האייפון, נוספות לך למכשיר שתי תוכנות חדשות. הראשונה היא ה-סידיה, מקור להורדת ערכות נושא, טוויקים לאייפון וכל דבר אחר שעולה על הדעת ושאפשר לשצפר בו את האייפון מבחינת התיפקוד שלו.

מתוך הסידיה מורידים את האינסטולוס, מקור להורדת משחקים ואפליקציות אחרות.

היופי ? הכל בחינם.

ספיר
23-01-12, 07:52
שמע, כל פריצה תגרום לפאקים מסוימים במכשיר אבל זה שווה כל שנייה. כמות הטוויקים והדברים שאתה יכול להוריד בחינם פשוט עצומה ומגבירה בגדול את ההנאה מהמכשיר.

יש לי את האייפון 4 ופרצתי אותו כמובן. (גירסא 5.0.1)

אני לא יודע לגבי ה-4S, אבל אני מניח שהפריצה בסדר. תוכל להיכנס לפרומי תמיכה כמו זה (http://www.iphones.co.il/forum/forum15.html). מן הסתם יהיו שם גם תגובות של משתמשים ושאלות בעמוד. בכל מקרה, תבדוק קודם את הביקורות לפריצה.

מדריך לפריצה יש לך פה (http://cydia.co.il/node/2580) או פה (http://www.iphones.co.il/forum/thread217938.html).

דיון על הפריצה יש לך פה (http://www.iphones.co.il/forum/thread217961.html).

בהצלחה !
תודה רבה! עזרת לי מאוד.

Oleguer 23
24-01-12, 07:20
פעם ראיתי מישהו מביא מכשיר שהוא מחבר לפלאפון/MP3/IPOD בתור אוזניות, והמכשיר הזה משתלט על רדיו שקרוב אליו ומשדר את מה שהוא מחובר אליו. איך קוראים למכשיר הזה?

adam749
24-01-12, 20:39
פעם ראיתי מישהו מביא מכשיר שהוא מחבר לפלאפון/MP3/IPOD בתור אוזניות, והמכשיר הזה משתלט על רדיו שקרוב אליו ומשדר את מה שהוא מחובר אליו. איך קוראים למכשיר הזה?

אם אני הבנתי למה אתה מתכוון, אז קוראים למכשיר הזה fm transmitter, אתה יכול לקבוע שהמכשיר הזה ישדר את המוזיקה הנכנסת אליו על תדר אותו אתה בוחר ואז לשמוע אותו ברדיו הקרוב.

Lukaku
25-01-12, 17:15
איך אפשר לגבות את כל תוכן האייפון (אפליקציות, אפליקציות פרוצות, סידיה...)?

Blu
25-01-12, 17:26
איך אפשר לגבות את כל תוכן האייפון (אפליקציות, אפליקציות פרוצות, סידיה...)?

את האפליקציות הרגילות יהיה לך באייטונס במחשב ואין שום סיבה שהם יימחקו. אני עשיתי ריסטור לפאלפון מספר פעמים והאפליקציות החינמיות חזרו לי. (אלה שהורדתי מהאפסטור)

לגבי שאר האפליקציות, לא ידועה לי דרך גיבוי, אבל אני לא חושב שאפשר לגבות את הסידיה. זה בפריצה של המכשיר ורק אם הוא פרוץ אפשרי שתהיה סידיה.

בכל מקרה, מומלץ לגבות אנשי קשר דרך האייטונס שמחובר לאימייל שלך. זה חובה.

Lukaku
25-01-12, 20:17
בכל מקרה, מומלץ לגבות אנשי קשר דרך האייטונס שמחובר לאימייל שלך. זה חובה.

אנשי הקשר לא מגובים דרך ה- Back up באייטונס?

למי שמבין ב- I-FunBox :
Raw File System מכיל את כל קבצי המכשיר?
אם אני אעתיק את הכל למחשב ואחרי השדרוג אעביר חזרה זה יעבוד ?

חוץ מזה גם שמרתי בעזרת Dropbox את האפליקציות.

serginhо
04-02-12, 21:06
תגידו, יש איזה דרך למנוע התאפסות של הסרטון כשמישהו מתקשר/שולח הודעה?
יש לי גאלקסי 2.

TikiTaka
11-02-12, 12:27
נסדק לי טיפה האייפון (ממש טיפה בחלק של המסך). כמה יעלה תיקון? (תמונה להמחשה (http://www.siz.co.il/view/zmm2y4egzfhz.jpg.htm))

זה האזור פחות או יותר

http://up353.siz.co.il/up2/dygzmr2kolml.jpg

adam749
11-02-12, 20:02
נסדק לי טיפה האייפון (ממש טיפה בחלק של המסך). כמה יעלה תיקון? (תמונה להמחשה (http://www.siz.co.il/view/zmm2y4egzfhz.jpg.htm))

זה האזור פחות או יותר

http://up353.siz.co.il/up2/dygzmr2kolml.jpg

אם קנית מהרשתות תבדוק דרכם אולי ישתלם לך, תיקון במעבדה פרטית הוא יקר מאוד ביחס לנזק שיש למכשיר שלך לפי מה שאתה מתאר. אני הייתי מציע לשים מגן שמסתיר את זה בינתיים ואם בעתיד הנזק יתרחב אז ללכת למעבדה פרטית. כיום החלפת מסך לאייפון 4 היא 200 ש''ח.

Zizou
14-02-12, 00:16
שאלה לגבי סמארטפונים בכללי ואייפון בפרט.

יש אפשרות תאורתית שאני יכול להדבק בוירוס כמו שקורה במחשב רגיל? או שזה בכלל עובד שונה בגלל המערכת הפעלה...

adam749
18-02-12, 09:41
שאלה לגבי סמארטפונים בכללי ואייפון בפרט.

יש אפשרות תאורתית שאני יכול להדבק בוירוס כמו שקורה במחשב רגיל? או שזה בכלל עובד שונה בגלל המערכת הפעלה...

אני לא יודע לגבי סמארטפונים בכללי אבל הינה לגבי אייפון:

כעיקרון, האייפון הוא מכשיר שרמת האבטחה שלו היא מאוד טובה. הסיכוי להדבק בוירוסים הוא מאוד מאוד נמוך. הסיכוי הזה גדל אם אתה פורץ את המכשיר, מאותו הרגע אתה יכול להתקין תוספים מן הסידיה, שאם מקורם אינו ברור (בקיצור מקורות חשודים שמציעים לך תוספים שעולים כסף בסידיה בחינם) , אתה יכול להדבק בוירוס או להיות נתון תחת מעקב.

הייתה כתבה מלפני זמן מה על אפליקציה לא רישמית שאיזו חברה הציעה אותה, היית צריך לקחת את המכשיר הפרוץ של הקורבן ואז להתקין לו אותה על המכשיר דרך הסידיה. בסידיה היא לא הייתה מופיעה, כך שהקורבן לא באמת יודע שהיא הותקנה. האפליקציה הזו הייתה מקליטה שיחות, מעבירה smsים ואימיילים, תמונות ואפילו נותנת לך מבט אונליין על המסך בזמן שהקורבן היה משתמש בו.

לסיכום, המכשיר מאובטח מאוד, ואין שום בעיה עם לפרוץ את המכשיר אבל תמיד לזכור להוריד ממקורות ידועים (לטובה).

Zizou
19-02-12, 17:04
אני גם מדבר על אייפון, ושלי גם פרוץ אבל הבנתי אותך אני מניח שאתה מדבר בסידייה על כל הסורסים למיניהם לבדוק אותם וכו' להוריד ממקור אמין. די ברור.

תודה רבה.

TikiTaka
28-02-12, 17:51
אפשר להחליף את החיצון של האייפון? כולו שריטות.. אם כן, כמה זה יעלה לי?
אין לי אחריות.

Blu
28-02-12, 18:10
ערכת נושא מומלצת לאייפון, מישהו ? נמאס לי לחפש.

אין לי אחריות.

מחיפוש זריז באינטרנט, נראה שכן. ראיתי רק אנשים פרטיים שעושים זאת, אבל יכול להיות שגם החברה תספק שירות זה. לפי המחירים שראיתי זה בסביבות ה-200 שקל.

Lukaku
28-02-12, 18:45
אין לי אחריות.

מה זה החיצון? הגב? לפני שבוע החליפו לי אותו (ובין היתר, ולא יודע אם זה רק לי או פשוט זה חלק מההחלפה, גם חלקים מבפנים כמו המיקרופון כי הוא לא עבד לי, וחלקים חיצוניים כמו הווליום והשקט).

עלה לי 350 שקל ושלושה ביקורים נוספים בגלל שהם לא חיברו טוב וכל פעם משהו אחר לא עבד (קליטת ה- WIFI, הרמקול)

Blu
28-02-12, 18:50
מה לעזאזל קרה לסורס xsellize ? זה התחיל בזה שהוא לא הוריד לי שום דבר שבאו מהסורס הזה, ואחרי שמחקתי אותו והתכוונתי להוסיף אותו מחדש, הוא לא נותן לי להוסיף אותו בטענה שזמן הבקשה עבר או משהו כזה. עזרה !!!

TikiTaka
28-02-12, 20:43
מה זה החיצון? הגב? לפני שבוע החליפו לי אותו (ובין היתר, ולא יודע אם זה רק לי או פשוט זה חלק מההחלפה, גם חלקים מבפנים כמו המיקרופון כי הוא לא עבד לי, וחלקים חיצוניים כמו הווליום והשקט).

עלה לי 350 שקל ושלושה ביקורים נוספים בגלל שהם לא חיברו טוב וכל פעם משהו אחר לא עבד (קליטת ה- WIFI, הרמקול)

הגב וגם את הפנים. אין מצב שמחליפים לי את הקדימה נכון?
ואצלי יש משהו מאוד דפוק. עובד לי המיקרפון אבל כשאני עושה לדבר על רמקול אנשים פשוט לא שומעים אותי.

וזה החברה או פרטי?

Lukaku
29-02-12, 00:09
מעבדה פרטית.
אבל למה שלא יהיה אפשר לעשות את זה דרך חברת הסלולר? (במידה כמובן שקנית דרכם את המכשיר ויש לך שירות תיקונים)

אין סיבה שיחליפו לך מסך אם הוא עובד.
החליפו לי רק את החלק האחורי (כבר היה חצי מפורק), נראה כמו חדש.

Pini_A
02-03-12, 13:20
סתם כדרך אגב, אם אתם בשנה הראשונה של המכשיר לכו לחברה, והם יחליפו לכם את המכשיר באחריות יצרן. זה לפחות מה שקרה עם חבר שהביא להם את האייפון, וקיבל אחד אחר כי הם לא הצליחו לתקן את שלו. וכמובן בלי לשלם.

קאמורה
02-03-12, 18:39
עברתי דירה, ובמעבר הצלחתי טלפון טוקמן ששימש אותי בעבר, קניתי כרטיס סים , ומצאתי מספר הודעות בטלפון, אחת מהן מולטימדיה שאיני מצליח לפתוח. יש למישהו מושג איך עושים זאת?

המכשיר הוא סוני אריקסון , cyber-shot, כל פעם שאני מנסה לפתוח את ההודעה רושם לי שגיאה בהורדת התוכן, ושיש צורך ביצירת פרופיל אינטרנט. יצרתי אחד, ועדיין..

Eytan
02-03-12, 19:50
היי קאמורה, לאיזו מפעילה אתה מנוי ?

בקש מהמפעילה שלך שיתנו לך את הגדרות הMMS ושיוודאו כי MMS צריך להגיע לך למכשיר ולא לאתר לצורך העניין.
לאחר מכן, הגדר ידנית את נקודת הגישה של הMMS ולא צריכה להיות בעיה.

קאמורה
04-03-12, 10:53
לאחר מכן, הגדר ידנית את נקודת הגישה של הMMS ולא צריכה להיות בעיה.

איך עושים זאת?

Eytan
05-03-12, 12:01
http://www.myunos.com/index.php/Registration-Guide/APN-Setup-Sony-Ericsson-Phones.html

השגת את הפרטים מהמפעילה שלך?

chelsea777
10-03-12, 13:29
אני הייתי שמח אם משהו יסביר לי בקצרה על כל העניין של הitunes gift card. יש לי חשבון אמריקאי של האייטונס ואי אפשר לרכוש בו עם ויזה בינלאומי אלא רק עם כרטיס אמריקאי - מה שאין לי, והבנתי שעם הגיפט קארד אפשר לעקוף את זה. אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי איך רוכשים כרטיס כזה, איך משתמשים בו ואם זה כרטיס אמיתי או אלקטרוני.

תודה וסליחה על הבורות.

adam749
10-03-12, 23:44
אני הייתי שמח אם משהו יסביר לי בקצרה על כל העניין של הitunes gift card. יש לי חשבון אמריקאי של האייטונס ואי אפשר לרכוש בו עם ויזה בינלאומי אלא רק עם כרטיס אמריקאי - מה שאין לי, והבנתי שעם הגיפט קארד אפשר לעקוף את זה. אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי איך רוכשים כרטיס כזה, איך משתמשים בו ואם זה כרטיס אמיתי או אלקטרוני.

תודה וסליחה על הבורות.

על מנת לקנות בחנות האייטונז האמריקאית אתה צריך לקנות גיפט קארד לחנות האייטונז האמריקאית, כמו כן אתה צריך להכין משתמש אמריקאי.
אני מדגיש את הדברים הללו משום שאנשים שחדשים בזה נוטים לעשות את הטעות של לערבב בין אזורים ואז מאבדים כסף לחינם.
אתה יכול לרכוש כרטיסים כאלו באיביי בשווי של 1-5-10-20-50-100 דולר. בדר''כ תמצא בכמה דולרים פחות מהשווי האמיתי שלהם.
הכרטיס הינו אמיתי אבל בדר''כ (לפחות מאיביי) המוכר שולח לך את הקוד של הגיפט קארד באימייל ואז אתה עושה לו redeem בחנות האייטונז האמריקאית.

Shearer
10-03-12, 23:48
מסלול חייל על אייפון בסביבות ה500 שיחות וSMSים מינימום... אשמח לשמוע מה אתם מקבלים לפני שאני קונה, אגב הממוצע החודשי שלי הוא 190 שקל אבל יש הרבה חודשים שאני על הרבה יותר.

itaihay
11-03-12, 00:58

תודה וסליחה על הבורות.

לא בורות. איך תדע בלי לשאול?

כנאמר מעליי, אתה צריך כרטיס אייטונס גיפט קארד אמריקאי בשביל חשבון אמריקאי.
אני אוסיף ואומר שעם הקרדיט מהכרטיס אתה יכול לקנות אפליקציות, מוזיקה, סרטים, ספרים וכו'.
מה שאתה לא יכול לקנות זה מנויי. למשל, יש אפליקציות עיתונים שצורכים מנויי שנתי שאותו אפשר לשלם רק עם כרטיס אשראי מהחשבון. כמו כן, אתה לא יכול לעשות מנויי לשום דבר אחר כמו מנויי סדרות או מנויי לiTunes Match (שירות ענן שמאפשר לשמוע את כל המוזיקה מהספרייה שלך בכל מקום בנוסף לעוד כמה פיצ'רים).

Sari Falah
20-03-12, 15:16
אני רוצה לרכוש מכשיר סמסונג גלאקסי S 2 מהאינטרנט ואני רואה לא פעם שיש אתרים שמוכרים את הגרסה הרגילה, ויש גרסה עם G.
מה ההבדל בין הגרסאות ומה עדיפה?
שאלה נוספת, במידה ואני לוקח את הגרסה עם ה G, אני עשוי להתקל בבעיה בהכרה של המכשיר מצד הספק (סלקום) ? (אני מדבר על הזיכויים)

תודה.

adam749
20-03-12, 21:23
מסלול חייל על אייפון בסביבות ה500 שיחות וSMSים מינימום... אשמח לשמוע מה אתם מקבלים לפני שאני קונה, אגב הממוצע החודשי שלי הוא 190 שקל אבל יש הרבה חודשים שאני על הרבה יותר.

המחיר מופקע והמכשיר שאתה מקבל לא שווה את הכסף הרב.
תתפשר על מכשיר אחר או תחכה לסתיו שיגיע האייפון החדש לארץ.

Sari Falah
21-03-12, 15:08
התחדשתי היום בגלאקסי 2 S .
אין לי בעיה לקבל הודעות אבל כשאני שולח חזרה, החבר מקבל אותן בסימני שאלה.
מה הסיבה לכך, מה עושים?

שאלה אחרונה. בתור מי שהגיע מחברת מירס, כרגע זה נראה די סינית בישבילי.
משהו יכול לתת הסבר קטן איך להפוך אותו ליותר ידידותי בישבילי, אילו אפליקציות מומלץ להוריד, איך עושים את זה בכלל וכו'?

תודה.

Eytan
22-03-12, 13:42
היי סרי,

אשמח אם תפרט קצת יותר על בעיית הקידוד של ההודעות.
האם זה לכלל הנמענים? או רק לנמענים ממפעילה סלולרית ספציפית?
היכן קנית את המכשיר? איזו גירסה מותקנת עליו(תפריט, הגדרות, אודות הטלפון)
האם ביצעת בו שינויים כלשהם(משתמע שלא, אבל אולי מישהו עשה אותם עבורך).

בגדול, ניסוי ותעייה, תתחיל מלהגדיר את חשבון הג'ימייל שלך, על מנת להוריד אפליקציות מחנות האפליקציות PLAY.
מכשירי האנדרואיד, בהתאם לגירסתם, כוללים פונקציונליות שתמיד שווה לבדוק בכל מיני מסכים ואפליקציות כגון:
*לחיצה ארוכה על אייקון, או כפתור.
*החלקה הצידה של אייקון, או חיווי.
*לחיצה על מקש התפריט, כמעט בכל מסך.
כל הנ"ל ועוד, תלויים בפקודות הבסיסיות:
*לחיצה על מקש התפריט(השמאלי מבין ה3 התחתונים, כאשר האמצעי הוא "מקש הבית" והימני הוא מקש ה"חזרה").
*במסך הבית, לחיצה ארוכה על מקש התפריט תפתח לך את החיפוש.
*לחיצה ארוכה על מקש הבית(לעיל) תציג בפניך את היישומים האחרונים.

בהצלחה ותתחדש.

Sari Falah
22-03-12, 15:09
תודה רבה איתן.
קודם, קניתי את המכשיר בגו מובייל, וחשוב לציין לטובה את השירות, היחס, וכל השאר. יש להם שירות תמיכה בטלפון, התקשרתי, מסתבר שהיה צריך פשוט לשנות באחת האופציות בפלא שוב את השפה העברית. הבעיה תוקנה דרך הפלא.
אני משתמש בגרסת אנדרואיד של 4.0.3, כך קיבלתי את המכשיר.

מלבד האפליקציות הרגילות של כל אתרי הספורט, יוטיוב, פייסבוק וכל אלה. יש עוד כמה מומלצות?

תודה.

Eytan
22-03-12, 19:56
טוב ישנן המון, אתה תיהיה חייב להיות ספציפי יותר, אילו צרכים אתה רוצה שהאפליקציות יענו עליהם?
אני מניח שההגדרה ששינית זה את הlocale לhe או iw.

אם יש לך גירסת 4.0.3, זה אומר שככה"נ התקינו לך בחנות רום מקוסטם(costumize), שזה לא בהכרח רע, ולרוב אפילו טוב.
אני אגב, עם מכשיר נקסוס S, שקיבל את העדכון הרשמי ל4.0.3, אך התקנתי עליו עצמאית רום אחר שיענה לי על יותר צרכים.
אם תרצה יותר פרטים, דפדף אחורה, אני עשיתי כמה סיכומים נרחבים בנושא.

בגדול - אם יש לך שאלות, אנחנו כאן. תהנה מהמכשיר :)

Sari Falah
23-03-12, 15:28
תודה איתן.
שאלה אחרונה.

כשנכנסתי מהמכשיר ל"וואינט", הוא ישר העלה בפניי את האופציה של "הורדת אפליקציה חינם למכשיר". כשאני נכנס לאתרי הספורט של ספורט 5 וואן, אני פשוט רואה את האתרים כרגיל, מבלי האופציה הזאת. אין לי בעיה עם זה כי רואים טוב, אבל בכל זאת אני כן רוצה קיצור כלשהו למסך, במקום לחפש את האתר בגוגל. מה עושים?

itai220
23-03-12, 15:29
נערה עם קעקוע רוטט: פטנט חדש מבית נוקיה

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/348/519.html?hp=1&cat=352&loc=50

itai220
23-03-12, 15:33

אני משלם על אייפון 4 (לבן שזה בתוספת מחיר) עם 500 דקות ו500 SMS
גלישה בלי הגבלה, כל זה ב160 שקל
אבל אני משלם עוד 75 על מכשיר קודם ככה שיוצא לי חשבון של 235.

Eytan
23-03-12, 23:07
תודה איתן.
שאלה אחרונה.

כשנכנסתי מהמכשיר ל"וואינט", הוא ישר העלה בפניי את האופציה של "הורדת אפליקציה חינם למכשיר". כשאני נכנס לאתרי הספורט של ספורט 5 וואן, אני פשוט רואה את האתרים כרגיל, מבלי האופציה הזאת. אין לי בעיה עם זה כי רואים טוב, אבל בכל זאת אני כן רוצה קיצור כלשהו למסך, במקום לחפש את האתר בגוגל. מה עושים?

האמת, לא כלכך הבנתי, אבל אנסה לענות בכל זאת:
קודם כל, אתה מתכוון שאתה רוצה להציג את הדף כמו "במחשב" ?
בהנחה שלא הורדת דפדפן, ואתה משתמש בדפדפן ברירת המחדל, אתה יכול ללחוץ על מקש התפריט ואז על שמור כסימנייה\מועדפים(או איך שהניסוח אצלך, בהתאם לרום).
לאחר מכן, אתה יכול להוסיף widget ממגירת האפליקציות(הכפתור הכחול שכתוב עליו תפריט בצד ימין, או הכפתור האמצעי עם הנקודות. שוב, זה בהנחה ואתה עובד עם אחד משני הלאנצ'רים הבסיסיים או של סמסונג או של מ"ה אנדרואיד 4).
מעבר לכך, בדפדפן ב. המחדל, אתה יכול מכל עמוד ללחוץ לחיצה ארוכה על מקש החזור(ימני, מבין ה3 התחתונים) ואז לעבור ללשונית סימניות ולצפות\לעבור לסימנייה שבחרת

Sari Falah
24-03-12, 02:39
מה שאני שואל זה למה בפעם הראשונה כשנכנסתי מהמכשיר לוואינט, מיד הופיעה לי האופציה להורדת האפליקציה, ולעומת זאת בספורט 5 ובוואן אני רואה את האתרים האלו בדיוק באותה הגרסה שאני רואה אותם במחשב, כאילו הם לא מזהים שאני נכנס דרך המכשיר. כשנכנסתי לספורט 5 דרך אייפון של חבר, איך שנכנסתי לאתר הוא שאל האם להוריד למכשיר את האפליקציה של האתר.

Eytan
24-03-12, 10:09
פשוט גש לגוגל PLAY והורד את האפליקציות:
ערוץ הספורט
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rge.sport5
וו5אן:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tss.one&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLn Rzcy5vbmUiXQ..
וואינט
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goldtouch.ynet&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb 2xkdG91Y2gueW5ldCJd

Sari Falah
24-03-12, 14:07
אוקי, תודה, זה בדיוק מה שחיפשתי.
אם רשום לי :
"software update"
זה עדכון של תוכנה ספציפית, או עדכון של הגרסה של הפלא? כי אני יודע שאם מעדכנים את הגרסה של הפלא, האחריות מתבטלת.

דבר נוסף, יש אפשרות לבטל את ההשלמת מילים הזו של הפלא? נמאס לי שיוצאים לי בהודעות מילים אחרות בגלל שזה מנסה להשלים אותן לבד.

Eytan
25-03-12, 00:13
האחריות בטלה רק במידה ואתה עורך עדכון עצמאי, ולא OTA.
ההודעה שאתה מתאר היא OTA(OVER THE AIR) ולכן אין מניעה שתעדכן.
לאיזו מפעילה אתה שייך? ואיזו אחריות אתה מקבל? למיטב ידיעתי, קיימת לך אחריות רק במידה ויש לך גירסא רשמית של המפעילה.
ולמיטב ידיעתי #2 - גירסה 4.X שקיימת אצלך - לא קיימת באף אחת מהמפעילות.

עדכונים ספציפיים לאפליקציה אתה תקבל בשורת ההתראות הודעה של updates availble, כמובן שניתן לבטל את ההתראה הזו מהגדרות של הגוגל play.

לגבי המילון, גש לתפריט הגדרות, ואז למטה להגדרות שפה ומקלדת, לאחר מכן תיהיה לך שם אופציה של השלמת מילים - הסר אותה.*

*ההגדרה משתנית בין מקלדת אחת לאחרת.

Sari Falah
25-03-12, 23:42
איזה אתרים/ אפליקציות אתם מכירים לצפייה ישירה במשחקי כדורגל?

בנושא אחר, יש אפשרות לבטל את ההתרעה על כך שקיבלתי הודעה חדשה במייל?

the - stretford end
27-03-12, 15:01
http://www.themarker.com/hitech/1.1672993

itai220
28-03-12, 20:46
אחרי חצי שנה עם אייפון 4 4.3.5
החלטתי לשדרג ל5.0.1/5.1 וגם לפרוץ אותו
אם למישהו יש מדריך טוב והוא יכול לעזור לי אז אני אשמח
מדד לעוזר.

Blu
28-03-12, 20:50
ל-5.1 אין פריצה כרגע.

בשביל 5.0.1 תצטרך להוריד את הגירסא למחשב, (בזה אני לא ממש מבין אף על פי שיש לי את הגירסא על המחשב) ואז לפרוץ דרך המדריך הזה (http://www.iphones.co.il/forum/thread214096.html).

Bliss
29-03-12, 21:02
בקיצור, לעבור לרמי לוי או לא?

Blu
29-03-12, 23:34
בקיצור, לעבור לרמי לוי או לא?

אני היית מחכה עם זה קצת.. תן לו לצבור תאוצה וניסיון ואז תברח אליו. :)

מה בדיוק הן ההצעות שלו ?

Bliss
30-03-12, 00:23
15 אגורות SMS
20 אגורות דקת שיחה
55 שקל 5 ג'יגה גלישה
15 שקל תשלום חודשי קבוע
40 שקל (בערך, לא זוכר בדיוק) תשלום חד פעמי עבור כרטיס sim.

Lukaku
30-03-12, 01:10
מקבלים עם זה גם קילו עוף?

מה זה "15 שקל תשלום חודשי קבוע"?
למה ה- 55 שקל על גלישה לא חודשי קבוע? והתעריפים על ה- SMS ודקת שיחה לא קבוע? על מה דחפו את ה- 15 שקל?
זאת חבילה? מה זה?

Bliss
30-03-12, 01:21
מקבלים עם זה גם קילו עוף?

מה זה "15 שקל תשלום חודשי קבוע"?
למה ה- 55 שקל על גלישה לא חודשי קבוע? והתעריפים על ה- SMS ודקת שיחה לא קבוע? על מה דחפו את ה- 15 שקל?
זאת חבילה? מה זה?

לא יודע. הוא כן חודשי קבוע(למרות שאפשר לשנות, למשל 10 ג'יגה תמורת 90 שקל). לא קבוע, אתה משלם על כמה שאתה מדבר ומסמס. לא יודע. זה לא בדיוק חבילה. ?

t-rix
30-03-12, 12:48
אני משלם על 250 דק׳ והודעות + אייפון + ג׳יגה גלישה ועוד 5 ג׳יגה בפורטאל = 120 שקל כולל האייפון!!
שום רמי לוי לא ישתווה לזה!

נ.ב. .. כן.. אני מרגיש מלך שאני דופק את המערכת :)

dkaro
30-03-12, 14:08
כלום, כפרה.

500 דקות
500 SMS
2G גלישה (בפורטל: חופשי)
חבילת טלוויזיה
גלאקסי

כל זה ב-115 ש"ח לחודש.

Or_Cule
30-03-12, 14:22
את מי שיחדתם?

Guy0
30-03-12, 23:53
אני רוצה לקנות אייפון, מה עדיף 4 או 4S (התחשבות במחיר כמובן)?

מה בערך המחיר לחבילה ממוצעת (250 דקות/SMS ו2G גלישה)? איך משיגים דילים מטורפים כמו האחרונים שפרסמתם כאן?

JosephMerrick
31-03-12, 03:20
למישהו כאן יש השגות בנוגע ל - HTC Sensation XL?
בזמן האחרון אני יותר ויותר קורץ לכיוון שלו, וכנראה שאני אלך עליו. ההתלבטות בכל אופן היא בינו לבין Galaxy S2 כשהבנתי שגם נקסוס מפלצתי אבל הוא יקר מאד. איכשהו נכון לעכשיו התכונות של הסנסיישן הכי הרשימו אותי. מישהו התנסה איתו ויכול לתת על חוות דעת ממקור ראשון?

Blu
31-03-12, 03:38
1000 דקות.
1000 סמס.
3500 דקות ברשת סלקום.
גלישה חופשית.
195 שקל.

תתפלאו, אני כן מנצל את רוב הדקות והסמסים. (מחבילות ה-1000, ל-3500 אני לא מדגדג את הקרסול)

Eytan
31-03-12, 13:37
למישהו כאן יש השגות בנוגע ל - HTC Sensation XL?
בזמן האחרון אני יותר ויותר קורץ לכיוון שלו, וכנראה שאני אלך עליו. ההתלבטות בכל אופן היא בינו לבין Galaxy S2 כשהבנתי שגם נקסוס מפלצתי אבל הוא יקר מאד. איכשהו נכון לעכשיו התכונות של הסנסיישן הכי הרשימו אותי. מישהו התנסה איתו ויכול לתת על חוות דעת ממקור ראשון?

היי,
דבר ראשון אתה בטוח שאתה מתכוון לXL ולא לXE?
לסנסיישן יש 3 גירסאות: eXtra Large שהוא חד ליבתי עם מהירות שעון של 1.4 ומסך 4.7".
eXtended Edition מגיע עם אוזניות מקוריות של beats דו ליבתי עם מהירות שעון של 1.5 ומסך 4.3
ויש את הרגיל שהוא כפול ליבה עם מהירות שעון 1.2(במקור 1.5 ששונמכה ובעל פוטנציאל שווה לXE) ומסך זהה.

עכשיו, אני יודע בוודאות שיש עדכון OTA לXE של גירסה 4.0.3 (ice cream sandwich כמו הגלקסי נקסוס), לגבי שני האחרים, אין לי וודאות לכך אבל צריך להיות להם עדכון, ואם עדיין אין - יהיה בשבועיים הקרובים להערכתי.

שלוש המכשירים מביאים יכולות מצויינות - בין הטובות בשוק באופן טבעי.

adam749
31-03-12, 22:21
אני רוצה לקנות אייפון, מה עדיף 4 או 4S (התחשבות במחיר כמובן)?

לא זה ולא זה. תחכה ל5 שיוצא בקיץ/סתיו. אם כבר אתה משלם משכנתא אז כבר עדיף בשבילו

Lukaku
31-03-12, 22:33
כן יוצא בקיץ/סתיו ובסוף זה יהיה בכלל 4S2.
סתיו זה גם יכול להיות עכשיו חצי שנה.

בהתחשב במחיר, הייתי הולך על 4.
4S מעבד יותר טוב ואולי גם מצלמה, אבל ל-4 יש גם אחלה מצלמה ובתור משתמש פשוט מה מעניין אותך המעבד?
יש לי 3GS ועוד לא יצא לי להתלונן על המעבד, אז ה- 4 בטח.
בתאכלס השינוי העיקרי בו זה ה"סירי", אבל כרגע עוד אין בעברית ובאנגלית זה מיותר לגמרי.

Guy0
31-03-12, 23:46
לא זה ולא זה. תחכה ל5 שיוצא בקיץ/סתיו. אם כבר אתה משלם משכנתא אז כבר עדיף בשבילו
עזוב 5, נראה לי סתם בזבוז כסף, אני לא אחד שחורש את הדברים האלה... במיוחד עכשיו כשאני בצבא ויש לי בקושי שעה וחצי ביום להשתמש בו.

כן יוצא בקיץ/סתיו ובסוף זה יהיה בכלל 4S2.
סתיו זה גם יכול להיות עכשיו חצי שנה.

בהתחשב במחיר, הייתי הולך על 4.
4S מעבד יותר טוב ואולי גם מצלמה, אבל ל-4 יש גם אחלה מצלמה ובתור משתמש פשוט מה מעניין אותך המעבד?
יש לי 3GS ועוד לא יצא לי להתלונן על המעבד, אז ה- 4 בטח.
בתאכלס השינוי העיקרי בו זה ה"סירי", אבל כרגע עוד אין בעברית ובאנגלית זה מיותר לגמרי.
טוב אני הולך על 4... אז שמישהו בבקשה יציע לי חבילה טובה לאייפון 4, אני אחד שלא מדבר הרבה דרך אגב אז לא צריך משהו מפוצץ כמו 1000 1000... וכדאי לקנות מחברה פרטית את האייפון? זה משמעותי או שכבר לא ממש (כי המחיר של 4 דיי נמוך עכשיו)?

t-rix
01-04-12, 13:11
את החבילה שלי קיבלתי דיי בקומבינה. כך שאני לא יודע אם אפשר לעשות זאת שוב.
לבחור מעליי, אייפון 4 הוא הדבר הכי טוב שאתה יכול לקנות. יש בו הכל מהכל. 4S סתם בזבוז כסף ואתה לא באמת צריך את זה.

ועכשיו שאלה כללי,
אני חוזר ללימודים באוקטובר, העניין הוא שהמחשב הנייד שלי מזמן הפך למחשב זונה לאחי ומלא קבצים מהעבודה שלו על הדסקטופ.
רציתי לקנות מחשב נייד חדש אבל גם חשבתי על אייפד 3. האם האייפד 3 ישרת אותי כמו המחשב הנייד? האם הוא תחליף ראוי לסטודנט?

נ.ב. מעולם לא השתמשתי באייפד, ואין לי מושג למה הוא משמש.

David_Silva
01-04-12, 13:33
את החבילה שלי קיבלתי דיי בקומבינה. כך שאני לא יודע אם אפשר לעשות זאת שוב.
לבחור מעליי, אייפון 4 הוא הדבר הכי טוב שאתה יכול לקנות. יש בו הכל מהכל. 4S סתם בזבוז כסף ואתה לא באמת צריך את זה.

ועכשיו שאלה כללי,
אני חוזר ללימודים באוקטובר, העניין הוא שהמחשב הנייד שלי מזמן הפך למחשב זונה לאחי ומלא קבצים מהעבודה שלו על הדסקטופ.
רציתי לקנות מחשב נייד חדש אבל גם חשבתי על אייפד 3. האם האייפד 3 ישרת אותי כמו המחשב הנייד? האם הוא תחליף ראוי לסטודנט?

נ.ב. מעולם לא השתמשתי באייפד, ואין לי מושג למה הוא משמש.
לחבר שלי בבית ספר יש טאבלט של ASUS שהוא מביא כל יום ומשתמש בו כמו מחשב [עם מקלדת והכל] אבל להגיד לך שזה נוח ללימודים כמו מחשב נייד? בעיקר לך, שאתה כבר לא תלמיד תיכון...

TikiTaka
01-04-12, 20:21
כשאני מנסה להוריד משהו מהאפסטור/אינסטול זה מראה לי את ההודעה הבאה:

http://up353.siz.co.il/up3/ozmhoaixdzda.png

מה הבעיה?

adam749
01-04-12, 20:42
כשאני מנסה להוריד משהו מהאפסטור/אינסטול זה מראה לי את ההודעה הבאה:

http://up353.siz.co.il/up3/ozmhoaixdzda.png

מה הבעיה?

אין שום בעיה, התנאים השתנו. פשוט תאשר.

TikiTaka
02-04-12, 07:27
לחצתי על OK, וזה לא מוריד.

צוד
02-04-12, 08:13
אין לי מושג מה הבעיה אבל יש לך שיחה שלא נהנתה וגם השאירו לך הודעה.

TikiTaka
02-04-12, 08:19
טוב לא משנה, הסתדרתי. תודה.

וצוד, איך אתה יודע שהשאירו לי הודעה?

מסי 10
02-04-12, 14:17
מחפש הורדה בחינם של האפליקציה השכר שלי. תודה.

itai220
02-04-12, 18:01
איך אני עושה סים פרי למוטורולה מיילסטון 1?

Blu
02-04-12, 18:22
איך אני עושה סים פרי למוטורולה מיילסטון 1?

הולך לחברת הסלולר ומבקש ממנה לעשות את זה?

itai220
02-04-12, 18:26
הגנבים רוצים 100 שקל, אחרי שהם חולבים אותי מספיק כל חודש :tongue:

Blu
02-04-12, 19:11
חג החירות. (http://www.mako.co.il/digital-cellular/revolution/Article-9d1e96399727631006.htm&partner=homepage_jumbo)

הגנבים רוצים 100 שקל, אחרי שהם חולבים אותי מספיק כל חודש

מקום פרטי מחוץ לחברה ?

itai220
02-04-12, 19:15
נבדוק את האופציה הזאת
אבל הבנתי שאני יכול לעשות את זה לבד, אם מישהו יודע איך אשמח לעזרה.

Eytan
02-04-12, 22:50
נבדוק את האופציה הזאת
אבל הבנתי שאני יכול לעשות את זה לבד, אם מישהו יודע איך אשמח לעזרה.

על פי חוק הם מחוייבים לתת לך את קוד השחרור ללא עלות.
תעמוד על זכויותיך.

מה שאתה צריך לעשות הוא להכניס סים של מפעילה שונה מזו שלך, לאחר מכן, תידרש להזין קוד.
את הקוד המפעילה שלך מחוייבת לספק לך לאחר שאתה מזדהה עפ"י שם וIMEI* של המכשיר.

*זהו המספר הסידורי של המכשיר שלך, על מנת לברר אותו "חייג" למספר *#06#.
לרוב הוא נמצא גם מתחת לסוללה, ובתפריט אודות הטלפון כמו בשאר מכשירי האנדרואיד.

Sari Falah
03-04-12, 02:06
קניתי גלאקסי S2.
אמור להיות לו זיכרון פנימי עם 16 ג'יגה נכון?
למה כשאני מחבר אותו למחשב זה מראה לי שהכונן שלי מכיר רק 11.2?

Blu
03-04-12, 07:15
קניתי גלאקסי S2.
אמור להיות לו זיכרון פנימי עם 16 ג'יגה נכון?
למה כשאני מחבר אותו למחשב זה מראה לי שהכונן שלי מכיר רק 11.2?

זה תמיד ככה. גם אייפון 8 ג'יגה זה בעצם אייפון עם 6.4/6.1. חלק מהזיכרון "מתבזבז" על קבצי המערכת שלוקחים קצת מקום מהזיכרון הכללי.

Shearer
03-04-12, 12:18
אז בקרוב כנראה אני קונה אייפון... 4 או 4S? ומה שמעתי על גירסא 5.0.1 או 5.1? מישהו יכול להרחיב טיפה מה הכי כדאי לקנות ולפרוץ וכו'...

Blu
03-04-12, 14:02
לפי דעתי, אייפון 4 עדיף על ה-4S. השיפורים של האייפון 4S לא מצדיקים את פער המחירים ובכלל, גולת הכותרת של ה-4S היא הסירי, והיא כמעט ולא אפקטיבית בארץ.

אם האייפון שלך הוא 5.1, אין לך אפשרות לפרוץ אותו, לפחות כרגע. 5.0.1 היא גירסא שכבר יצאה לה פריצה וככה תוכל לנצל את האייפון שלך עד תום.

Sari Falah
03-04-12, 20:04
למה כשאני רוצה להעביר משחק/ אפליקציה ל SD CARD הוא רושם לי "unable to move app. not enough storage space"
הקטע הוא שב SD קארד יש לי רק 1.2 בשימוש ויש עוד 10 פנויים.

Eytan
03-04-12, 21:11
למה כשאני רוצה להעביר משחק/ אפליקציה ל SD CARD הוא רושם לי "unable to move app. not enough storage space"
הקטע הוא שב SD קארד יש לי רק 1.2 בשימוש ויש עוד 10 פנויים.

איזו אפליקציה אתה מנסה להעביר?
כשאתה ניגש להגדרות הטלפון ולאחסון כמה מקום יש לך? שים לב - תציין אם מדובר בMB\GB.
האם יש לך כרטיס זיכרון חיצוני מלבד הפנימי שמכיל כ16GB ?

Shearer
03-04-12, 21:22
לפי דעתי, אייפון 4 עדיף על ה-4S. השיפורים של האייפון 4S לא מצדיקים את פער המחירים ובכלל, גולת הכותרת של ה-4S היא הסירי, והיא כמעט ולא אפקטיבית בארץ.

אם האייפון שלך הוא 5.1, אין לך אפשרות לפרוץ אותו, לפחות כרגע. 5.0.1 היא גירסא שכבר יצאה לה פריצה וככה תוכל לנצל את האייפון שלך עד תום.
תודה, יש הערכה למתי תצא הפריצה של 5.1 בערך?

Sari Falah
04-04-12, 00:39
איזו אפליקציה אתה מנסה להעביר?
כשאתה ניגש להגדרות הטלפון ולאחסון כמה מקום יש לך? שים לב - תציין אם מדובר בMB\GB.
האם יש לך כרטיס זיכרון חיצוני מלבד הפנימי שמכיל כ16GB ?

אוקי, קצת סדר:
בהגדרות איחסון רשום לי :
device memory:
total space- 1.98 giga
applications- 571 mega
available- 1.30 giga

usb storage:
total space- 11.5 giga
available- 10.27 giga

אין לי כרטיס זיכרון חיצוני מלבד ה 16 ג'יגה הפנימי.

ולא משנה איזו אפליקציה או כל משחק אחר, בכולם זה רושם לי את מה שציינתי קודם.

Eytan
04-04-12, 09:44
יכול להיות שאתה עושה את זה כשהטלפון מחובר למחשב ?

Sari Falah
04-04-12, 12:19
שלילי.
מנסה לחשוב מה יכולה להיות הבעיה ולא מצליח.

Eytan
04-04-12, 12:59
מתי פעם אחרונה זה עבד?
איזה מכשיר+גירסא מדוייקת יש לך? האם התקנת רום מותאם או שאתה עם הבסיסי?

itai220
04-04-12, 13:22
אחרי איום שאני יתנתק מהם, הם פתחו לי את המיילסטון לסים פריי בחינם :).

Eytan
04-04-12, 13:52
מצויין, שמח לשמוע.

דע את זכויותיך, לא היה טעם באיום, מדובר בהחלטה רגולטורית אשר סלקום (אם אני זוכר רק הם שיווקו את המיילסטון הראשון) מחוייבת לעמוד בה.

Sari Falah
04-04-12, 19:52
מתי פעם אחרונה זה עבד?
איזה מכשיר+גירסא מדוייקת יש לך? האם התקנת רום מותאם או שאתה עם הבסיסי?

שמע, אני תמיד יכול לחבר את המכשיר למחשב והוא ישר מזהה את ה SD CARD ואני גם יכול להעביר אליו מה שאני רוצה.
כשאני רוצה להעביר אפליקציות/ משחקים פשוט אי אפשר.
הגרסה שיש לי זה 4.0.3, זאת הגרסה שקניתי את המכשיר מהחנות. לא עדכנתי רום מיוחד.
המכשיר זה סמסונג' גלאקסי S2.
יש תוכנות שהורדתי ממש בהתחלה של המכשיר, כמו וואטצ' אפ ו waze, ואם אני נכנס לתקייה של SD CARD הן דווקא כן מופיעות שם.
יכול להיות שאני צריך לפרמט את הכונן?

צוד
04-04-12, 20:00
טוב לא משנה, הסתדרתי. תודה.

וצוד, איך אתה יודע שהשאירו לי הודעה?
מה זאת אומרת איך? אני זה שהשאיר לך את ההודעה.

לא באמת.
פשוט יש + ליד ה1

Viva la Vidic
04-04-12, 20:43
אני כרגע מחפש לקנות גלאקסי 2. עכשיו, הלכתי לפלאפון שהם כביכול הכי זולים והם אמרו לי שלחודש עולה 270 שקל, שזה יקר מדי. האם אם אני אזמין מחו"ל רק את המכשיר ואפנה לאחת החברות לתכנית- יצא לי זול יותר? כמובן שבהנחה שאני אשלם על האינטרנט, SMS , שיחות והפלאפון הישן?

JosephMerrick
04-04-12, 21:10
היי,
דבר ראשון אתה בטוח שאתה מתכוון לXL ולא לXE?
לסנסיישן יש 3 גירסאות: eXtra Large שהוא חד ליבתי עם מהירות שעון של 1.4 ומסך 4.7".
eXtended Edition מגיע עם אוזניות מקוריות של beats דו ליבתי עם מהירות שעון של 1.5 ומסך 4.3
ויש את הרגיל שהוא כפול ליבה עם מהירות שעון 1.2(במקור 1.5 ששונמכה ובעל פוטנציאל שווה לXE) ומסך זהה.

עכשיו, אני יודע בוודאות שיש עדכון OTA לXE של גירסה 4.0.3 (ice cream sandwich כמו הגלקסי נקסוס), לגבי שני האחרים, אין לי וודאות לכך אבל צריך להיות להם עדכון, ואם עדיין אין - יהיה בשבועיים הקרובים להערכתי.

שלוש המכשירים מביאים יכולות מצויינות - בין הטובות בשוק באופן טבעי.

אני מדבר על זה כמובן http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QodW-LsjHfw
הבנתי שהוא המכשיר החדש ביותר בסדרה הנ"ל.

TikiTaka
04-04-12, 21:27
גנבו לי את האייפון לפני דקות אחדות. איך מוצאים אותו, אם אפשר בכלל? עולמי חרב עליי.

ולא התקנתי שום מכשיר איתור או משהו בסגנון הזה. מה שכן, הוא מחובר לפייס באינטרנט ובאפליקצייה.

Eytan
04-04-12, 22:45
אני מדבר על זה כמובן http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QodW-LsjHfw
הבנתי שהוא המכשיר החדש ביותר בסדרה הנ"ל.

אז בדיוק כפי שציינתי, והדגשתי את האותיות XL.
זהו היחיד בסדרה שמגיע עם מעבד חד ליבתי, ועם מסך גדול מביניהם(האם המימדים מפריעים?).

מה בדיוק אתה מחפש?

סארי,
אני חושב שאנחנו לא משדרים על אותו גל.
מה בדיוק הפעולה שאתה מנסה לעשות בשביל להעביר לSD?
תאר לי ממש כאילו אני לא מבין.

TikiTaka
04-04-12, 22:57
כמה יעלה לי אייפון 4 16GB עם 400 שיחה ו-400 הודעות ואינטרנט מהיר ללא הגבלה?

וכמה 4S?

JosephMerrick
05-04-12, 00:02
אז בדיוק כפי שציינתי, והדגשתי את האותיות XL.
זהו היחיד בסדרה שמגיע עם מעבד חד ליבתי, ועם מסך גדול מביניהם(האם המימדים מפריעים?).

מה בדיוק אתה מחפש?

סארי,

הממ..אני אני מחפש? בעולם הסמארטפונים המודרניים אני חושב שזו שאלה לא כ"כ רלוונטית, אני מאמין שאני אמצע גם דברים שאני לא אחפש (:

בסופו של דבר זה הולך להיות הסמארט הראשון שלי, אז אני רוצה שהוא ישאיר חותם וישאר איתי לאורך זמן. אני חושב שמבין כל המכשירים שמוצעים כיום באותו טווח מחיר הוא הכי טרי, לא בא לי לקנות מכשיר שדור ההמשך שלו יצא חודש אחרי שאני קונה אותו. ולא, אני לא בקטע של אייפון. בכלל.

אני מתלבט אם ללכת על גלאקסי נקסוס, אבל הוא יקר בהרבה. השאלה היא אם הוא גם טוב בהרבה מה- XL? אולי בכלל כדאי לעשות פרסה וללכת על הגלאקסי S2? למרות שיש דיבור חזק מאד על ה-S3 בקרוב, ולא כ"כ בא לי לחכות, מה שגם הוא בטח יעלה הון תועפות.

לשאלתך השניה- לא, המימדים לא מפריעים, התנסתי אותו פיזית, והוא לא -כזה- גדול.

Sari Falah
05-04-12, 03:28
סארי,

אני נכנס להגדרות ומשם בלשונית של "הורדות" יש לי את כל מה שהורדתי. אם, לדוגמא, אני נותן לחיצה על משחק ששוקל 50 מגה, אז נפתח לי כזה מסך עם המשקל שלו, אופציה להסיר אותו ואופציה להעביר אותו ל SD CARD. ברגע שאני לוחץ על האופציה הזאת הוא רושם לי : Unable to nove app. not enough sporage space".
עכשיו מבחינת מקום- ב SD קארד יש לי 1.5 בשימוש, עוד 10 פנויים.

Blu
05-04-12, 10:34
כמה יעלה לי אייפון 4 16GB עם 400 שיחה ו-400 הודעות ואינטרנט מהיר ללא הגבלה?

וכמה 4S?

אם אתה מתכוון על קנייה מחברות, (ולפי החבילה שברצונך אתה מתכוון) אייפון 4 16G לא קיים כבר. מאז הגעת ה-4S האייפון 4 לא משווק עם יותר מ-8G.
בקנייה מחברות פרטיות ומיד 2 זה יעלה לך בסביבות ה-2000 שקל פלוס מינוס.

4S ? לא נחוץ לדעתי, אבל אם אתה מתעקש, בחברה זה יהיה יקר. משהו כמו 250 שקל לחודש לפי דעתי. מחוץ לחברה תוכל להשיג ב-3000.

מצטער על היגנבותו של האייפון. לא רוצה לחשוב על מצב שזה היה קורה לי.

barca-vn
05-04-12, 14:14
http://sohoa.vnexpress.net/Files/Subject/3B/9B/5D/74/galaxy_SIII.jpg

hmmm
05-04-12, 15:49
חבילת גלישה של ג'יגה אחד היא לגיטימית לגלישה סטנדרטית ו-WHATSAPP? ומה בנוגע ל-5 ג'יגה?

Shearer
05-04-12, 16:00
אמרו לי שג'יגה זה בסדר פשוט עובד לאט יותר או משהו כזה, למה לא ללכת על 2 או 3?

hmmm
05-04-12, 16:02
אתה בטוח שיש הבדל במהירות? הבנתי שזה רק בכמות.

והאפשרות היא ג'יגה אחד או להוסיף 14~ שקל לחודש ולעשות 5 ג'יגה. השאלה היא אם יש בכלל טעם.

Shearer
05-04-12, 16:05
שמעתי אנשים שאומרים דברים שונים, לדעתי ההבדל הוא בכמות אבל בטוח יש פה מישהו שמבין יותר ממני, נחכה לאחד כזה שיתן את דעתו כי גם אותי זה מעניין לדעת.
14 ל-5 ג'יגה? האמת נשמע לי משתלם. יש הבדל משמעותי בין 5 ג'יגה ל-1, אני לא חושב שיש איזשהו סיכוי שתתקרב ל-5 אך לעומת זאת אני בהחלט מכיר אנשים ש-1 לא מספיק להם.

dkaro
05-04-12, 16:28
לי יש חבילה של 2G ולרוב אני מגיע מקסימום לג'יגה אחד. אבל זה מאוד תלוי בך..

נסה את החבילה הקטנה, מקסימום תבקש להרחיב.

Eytan
05-04-12, 16:33
לפי הסדר,

ג'וסף מריק, שלא תיהיה אי הבנה - שלוש המכשירים מצויינים, ובוודאי שעולים על ה4S כמעט בכל פרמטר אבל הוא לא מקור ההשוואה אלא לצורך העניין הגלקסי נקסוס.
אז כן, סדרת הנקסוס, סדרת הפיתוח של גוגל אליו יגיעו תמיד העדכונים הראשונים(לי יש את הנקסוס S, הדגם הקודם בסדרה.) מבחינת מסך הוא מדהים, לא פחות. מעולם לא ראיתי מסך סלולרי שרואים בו כל כך טוב.

מבחינת ביצועים הוא דומה מאוד לדגם הXE ואף קצת עולה עליהם בכל הקשור לגלישה ומדיה, קצת פחות בריבוי משימות.
either way שני המכשירים ישמשו אותך לשנה וחצי-שנתיים ויהיו רלוונטיים.
*לגבי הגודל, אינדיוידואלי לחלוטין כי פעם המגמה הייתה להקטין, עברה להגדלה מוגזמת, ועכשיו ישנה מגמה של שמירה על איזור ה4-4.3"

סרי,
הבנתי למה אתה מתכוון מבחינת העברה לSD.
מה שלא הבנתי זה כיצד אתה מנסה להעביר אפליקציה כאשר המכשיר מחובר ככונן נייד למחשב מזיכרון המכשיר לכרטיס הזיכרון.
?

המממ,
מבלי לעקוץ, גלישה סטנדרטית של משתמש א' היא הרבה יותר כבדה ממשתמש ב' - תיהיה חייב להיות יותר ספציפי בגלישה(פייסבוק\טוויטר, אימיילים\דוא"ל ארגוני, וואטס אפ, דפדפן וסרטים) תנסה לפרט בגדול כמה שימוש יהיה לכל דבר.
עם איזה מכשיר אתה עובד אגב?

Bliss
05-04-12, 16:36
http://up353.siz.co.il/up3/ykninl0twzu0.jpg

מישהו יודע מה הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה?

JosephMerrick
05-04-12, 17:02
לפי הסדר,

ג'וסף מריק, שלא תיהיה אי הבנה - שלוש המכשירים מצויינים, ובוודאי שעולים על ה4S כמעט בכל פרמטר אבל הוא לא מקור ההשוואה אלא לצורך העניין הגלקסי נקסוס.
אז כן, סדרת הנקסוס, סדרת הפיתוח של גוגל אליו יגיעו תמיד העדכונים הראשונים(לי יש את הנקסוס S, הדגם הקודם בסדרה.) מבחינת מסך הוא מדהים, לא פחות. מעולם לא ראיתי מסך סלולרי שרואים בו כל כך טוב.

מבחינת ביצועים הוא דומה מאוד לדגם הXE ואף קצת עולה עליהם בכל הקשור לגלישה ומדיה, קצת פחות בריבוי משימות.
either way שני המכשירים ישמשו אותך לשנה וחצי-שנתיים ויהיו רלוונטיים.
*לגבי הגודל, אינדיוידואלי לחלוטין כי פעם המגמה הייתה להקטין, עברה להגדלה מוגזמת, ועכשיו ישנה מגמה של שמירה על איזור ה4-4.3"

קודם כל תודה רבה על ההשקה בתשובות, מעריך את זה מאד.
אז ככה, כמו שאמרתי ההתלבטות היא נטו בין ה-XL לנקסוס גלאקסי. אלמנט המחיר פתאום הופך להיות פחות קריטי, כי מצאתי חנות שמוכרת אותם +- באותו מחיר.(זו החנות אגב, http://www.vmobile.co.il/)
הבנתי שהחסרון הגדול והיחיד אולי של הנקסוס זה שהמצלמה היא רק 5 MP, די מיושן לעומת סמארטפונים מתחרים ודי מפתיע לעומת כל שאר הפונקציות המתקדמות שלו. השאלה האם באמת שמים לב להבדל? ובשביל לחדול חפירה ממושכת, שורה תחתונה- מה עדיף, XL סנסיישן או נקסוס?

hmmm
05-04-12, 17:52
המממ,
מבלי לעקוץ, גלישה סטנדרטית של משתמש א' היא הרבה יותר כבדה ממשתמש ב' - תיהיה חייב להיות יותר ספציפי בגלישה(פייסבוק\טוויטר, אימיילים\דוא"ל ארגוני, וואטס אפ, דפדפן וסרטים) תנסה לפרט בגדול כמה שימוש יהיה לכל דבר.
עם איזה מכשיר אתה עובד אגב?

כל מה שאמרת מלבד הסרטים. אני אסייג ואומר שאני צריך את זה רק למקומות שבהם אין WIFI זמין, ככה שבממוצע מדובר על שעה ביום.

המכשיר הוא גלקסי 2.

Blu
05-04-12, 18:31
http://up353.siz.co.il/up3/ykninl0twzu0.jpg

מישהו יודע מה הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה?

התוכנה לא מתאימה לפאלפון שלך.

TikiTaka
05-04-12, 19:14
בחברות פרטיות מוכרים לי את זה חדש עם אוזניות והכל? יענו פלאפון שעדיין לא השתמשמו בו..
נגיד וקניתי מחברה פרטית ב-2000 ש"ח, כמה תעלה לי לעשות חבילה בחברה?
ואיזה באסה שלא מוכרים יותר 4.

Shearer
05-04-12, 19:15
אני שונא את אורנג'.
בחיים לא חשבתי שיהיה לי כל כך קשה לקנות אייפון. בסוף פשוט לא קנינו מרוב שהם הראו 0 אחוזי גמישות. ועוד ביזבזתי שעתיים מהחיים שלי על החארות האלה.

Bliss
05-04-12, 19:26
התוכנה לא מתאימה לפאלפון שלך.
מאיזו סיבה? יש לי גלאקסי S 2.

Blu
05-04-12, 19:38
בחברות פרטיות מוכרים לי את זה חדש עם אוזניות והכל? יענו פלאפון שעדיין לא השתמשמו בו..
נגיד וקניתי מחברה פרטית ב-2000 ש"ח, כמה תעלה לי לעשות חבילה בחברה?
ואיזה באסה שלא מוכרים יותר 4.

בחברה פרטית תקבל את כל האיבזור. זה לא יד שנייה או משהו, זה הפאלפון פשוט ללא התחייבות לחברה.

בעיקרון אתה יכול לקנות מחברה פרטית ואז לעשות ניתוק זיקה בחברה עצמה. זה יקנה לך זיכוי על קניית המכשיר וגם מסלול סביר יחסית אם אינני טועה. נסה את זה. :)

מאיזו סיבה? יש לי גלאקסי S 2.

כן, לפי I9100 הבנתי שזה S2. כנראה שהתוכנה עוד לא תומכת במכשיר.

Eytan
05-04-12, 21:36
עניתי לכולם הודעה מאוד מפורטת והיא נמחקה, לכן סילחו לי על התשובות הלקוניות.

ג'וזף,
המצלמה של הנקסוס מצויינת, בעבר הייתה משמעות לכמות הפיקסלים(ברזולצויות של 1-3MP) כיום מה שחשוב הוא איכות החיישן, ושל הנקסוס מעולה.
אם למחיר אין משמעות - חד משמעית לך על הנקסוס.
חסרון של המצלמה שלו רק בחוץ באור יום, בתוך חדרים מצלמת מצויין, בחוץ "רק" טוב.
המצלמה של הנקסוס היא המהירה בשוק, יותר משל האייפון 4S שמציג מהירות מרשימה גם כן.

המממ,
מששללנו את הסרטים, נשארנו עם כמות המיילים.
אני מקבל ביום כ-500 מיילים מהעבודה ולכן מסנכרן מהEXCHANGE שלי רק 4-5 תיקיות ולכן אני מקבל למכשיר כ50-60 הודעות חלקן עם קבצים\תמונות. תופס לי כ20MB ביום. זה בעבור קנה מידה גס.
אני ארשה לעצמי לשער שאתה עם גירסת הבסיס של הS2 מהמפעילה ולא התקנת רום, לכן ממליץ לעבוד עם ONAVO (כחול לבן!) שאגב יש לה גם גירסא אפילו לIOS
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onavo.android.onavoid.

שירר - תתבגר.

בליס,
עם איזו גירסא בדיוק אתה עובד? והאם שינית לאחרונה?
מה קורה כשאתה נכנס מהPLAY במכשיר?
הלאנצ'ר מדהים והכל אבל עדיין חסרות לו פונקציות בסיסיות למשל להעביר עמודי בית בSWIPE, לשם העברת דף עליך ללחוץ על העיגול בפינה התחתונה ואז לבחור את המסך - מאוד לא פרקטי.
מציע שתמתין עם התשלום הגבוה עבורה עד שהמפתחים ימצאו פתרון אם הם ירצו בכלל.

Shearer
05-04-12, 22:09
שירר - תתבגר.
העצבנות הרגעית שלי מביאה לכך שאתה חושב שאני צריך להתבגר... אוי ויי :rollmyeyes:

TikiTaka
05-04-12, 22:53
בחברה פרטית משלמים בות(?) אחת, או שאפשר לעשות תשלומים.

Sari Falah
06-04-12, 00:30
לפי הסדר,

סרי,
הבנתי למה אתה מתכוון מבחינת העברה לSD.
מה שלא הבנתי זה כיצד אתה מנסה להעביר אפליקציה כאשר המכשיר מחובר ככונן נייד למחשב מזיכרון המכשיר לכרטיס הזיכרון.
?

כשאני רוצה להעביר קבצים, סרטים/ תמונות/ שירים, אני פשוט מחבר את המכשיר עם הכבל USB למחשב, ומשם מעביר לכונן של ה 16 ג'יגה עם זה אין לי בעיה.
האפליקציה לא קשורה פה לכל הבעיה. הבאתי את הדוגמא עם העברות שאני עושה מהמחשב ל SD CARD, רק כדי להוכיח שהמכשיר כן מזהה אותו, והוא כן מראה שיש לי עוד 10 ג'יגה פנויים. לכן, כל כך מוזר שאפליקציה / משחק שיושב על הזכרון של המכשיר ושוקל 20 מגה, כשאני עושה לו דרך המכשיר MOVE TO SD CARD" הוא רושם שאין מקום.

Eytan
06-04-12, 01:11
הבנתי.
אני אלך על הבנאלי, אבל ניסית לאתחל את המכשיר ולבצע סגירה כפויה של כל היישומים ממנהל המשימות ואז לבצע העברה של האפליקציה לSD?
כמו כן אני הייתי מציע להתקין את האפליקציה הקטנה הבאה ולבצא סריקה כפויה של כרטיס הזיכרון:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.addz.mediascanner
מערכת ההפעלה מבצעת סריקה בעיקרון בכל פעם שאתה מנתק את המכשיר מהמחשב, וכל כמה דקות(זו גם הסיבה שהנגן שלך תמיד מעודכן מבחינת רשימת שירים). אם יש בה משהו תקול, האפליקציה הזו יכולה לחסוך לך פירמוט.

עדכן אותי בסיום.

Bliss
06-04-12, 01:37
בליס,
עם איזו גירסא בדיוק אתה עובד? והאם שינית לאחרונה?
מה קורה כשאתה נכנס מהPLAY במכשיר?
הלאנצ'ר מדהים והכל אבל עדיין חסרות לו פונקציות בסיסיות למשל להעביר עמודי בית בSWIPE, לשם העברת דף עליך ללחוץ על העיגול בפינה התחתונה ואז לבחור את המסך - מאוד לא פרקטי.
מציע שתמתין עם התשלום הגבוה עבורה עד שהמפתחים ימצאו פתרון אם הם ירצו בכלל.

http://up353.siz.co.il/up1/a2imtmnzy2mb.png

מהמכשיר זה בכלל לא מופיע לי בתוצאות החיפוש. והווידג'טים דווקא כן מופיעים. מעניין אותי בכללי למה יש כאלה שלא מופיעים לי בגוגל פליי, לאו דווקא האפליקציה הספיציפית הזאת. בקשר ללאנצ'ר, כמובן שכבר ניסיתי אותו בגרסאות פרוצות ואין לי כ"כ למה לעבור עמודי בית אני מצליח לשים בערך 90% ממה שאני צריך לשימוש יומיומי בעמוד הבית הראשון, בשני יש את ווידג'ט המוזיקה, ג'וס דיפנדר וטסק קילר. וכן - הוא מדהים. אני חושב שהעבודה של המפתחים ראויה לכסף הזה.

איתן - תודה.

Eytan
06-04-12, 02:45
בשמחה :)

אתה התקנת את הרום עצמאית או שמישהו התקין אותו? כי זה לא נראה רום בסיסי של מפעילה. אתה עם רום יחסית פשוט שבדרך מתקינים חנויות פרטיות. קנית את המכשיר מחנות פרטית או מפעילה?

שינית אולי את צפיפות הפיקסלים שלך במכשיר?
תתקין את האפליקציה הבאה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.liberty.toolbox
ותגיד לי מהי צפיפות הפיקסלים שלך(תחת performence ואז build prop).

###שים לב### - אם אתה לא מבין - אל תשנה שום פרמטר.

גם אם יש דברים מפתים כמו שינוי פונטים ואנימציית אתחול.

לגבי דברים שלא מופיעים, בגדול זה מגיע מהמפתח של האפליקציה, אם יש אפליקציות שלצורך העניין מותאמות לגירסא 2.2 ומעלה, מכשירי 2.1 ומטה לא יראו אותן.
באותו אופן אפליקציות כמו fruit ninja QHD יופיעו למסכים בעלי רזולוציה מסוימת.
מה שלדעתי קורה הוא שבוצעה מניפולציה למכשיר שלך שיתנהג בצורה יותר נוחה אולי אבל היא לא מתיישבת עם כלל האפליקציות ולכן חלקן לא נראות.

Bliss
06-04-12, 03:12
אמת, קניתי מחנות פרטית. כשיצא ICS אני אלך לחנות מקצועית שתשים לי rom נורמלי.
אתה מתכוון לזה?׃ up353.siz.co.il/up2/fjhlyfttihzz.png
(אגב, אני עד כמה שידוע וזכור לי לא שיניתי כלום.)

Sari Falah
06-04-12, 12:08
הבנתי.
אני אלך על הבנאלי, אבל ניסית לאתחל את המכשיר ולבצע סגירה כפויה של כל היישומים ממנהל המשימות ואז לבצע העברה של האפליקציה לSD?
כמו כן אני הייתי מציע להתקין את האפליקציה הקטנה הבאה ולבצא סריקה כפויה של כרטיס הזיכרון:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.addz.mediascanner
מערכת ההפעלה מבצעת סריקה בעיקרון בכל פעם שאתה מנתק את המכשיר מהמחשב, וכל כמה דקות(זו גם הסיבה שהנגן שלך תמיד מעודכן מבחינת רשימת שירים). אם יש בה משהו תקול, האפליקציה הזו יכולה לחסוך לך פירמוט.

עדכן אותי בסיום.

ניסיתי האמת לסגור את כל היישומים, אבל המצב היה די דומה.
אגב, עכשיו התקנתי את האפליקציה שאמרת לי. היא הותקנה אוטומטית ב SD CARD של המכשיר.
ומה הכוונה סריקה כפויה? איך שהתקנתי אותו הוא ישר עשה סריקה תוך שניות ורשם שהוא סיים.

Eytan
06-04-12, 14:10
רגע רגע רגע, סרי, אמרת שאתה גם עם רום מבוסס ICS שהתקינו עבורך קצת אחרי שיצאה הגירסא רשמית למכשיר?
זכור לי שראיתי את הבעיה הזו בדיוק בכמה רומים, כאשר בחדשים יותר הבעיה נפתרה.
אין משהו תפעולי שנוכל לעשות במכשיר במקרה הזה, גם לחבר התקנתי רום שהתנהג בדיוק אותו דבר וגם הייתה בעיה של שליחת סמסים כפולים בgosms\handcent sms וזה נפתר עם עדכון האפליקציה לפני כ3 שבועות.

בליס,
בדיוק לשם כיוונתי ה pixel per inch שלך עומד על 240.
240 זהו הPPI של רזולוציה זהה אך למסכים בגודל 4.0", אתה עובד עם 4.3, לכן הPLAY לא מזהה אותך תקין.
למען האמת אני לא זוכר בדיוק מהו הערך הנכון עבור המכשיר שלך, תסלח לי.
זה קצת מפרך אבל הייתי מנסה לשחק עם האופציות אחת אחרי השניה בטווח של 210-220* ולראות אם מתקבל פיתרון.
ושוב, בשאר הדברים אל תשחק, לא בvirtual memory ולא בדברים האחרים. לפחות לא עד שיש לידך חבר שיוכל לעזור או אפילו לגבות קודם.
*לבחור נניח בPIXEL DENSITY של 220, לחזור למסך הבית, לאתחל את המכשיר, לגשת לחנות פליי ולחפש את האפליקציה. במידה ולא מצליח - לחזור על התהליך עם 219 ולהמשיך לרדת עד 210.
האתחול קריטי כי בלי זה לא יהיה שינוי.
אתה תרגיש שינוי בתצוגה רק כביכול ב"זום" של המסך ותמיד תוכל להחזיר ל240 אם הוא שירת אותך טוב ואתה לא יכול לוותר עליו.
אם תבחר ערך קיצוני מידיי בשביל "הספורט" ייתכן שלא תוצג לך האפליקציה ותיתקע במצב שאתה חייב לצרוב רום. לכן תדבוק בערכים שנתתי לך המכשיר שלך צריך להיות באיזור הזה.

Bliss
06-04-12, 14:57
לאתחל כלומר לכבות ולהדליק או שיש דרך פשוטה יותר? או איתחול במובן של פירמוט?

Eytan
06-04-12, 14:58
כיבוי+הדלקה

Bliss
06-04-12, 15:01
http://www.compare-cellphones.org/Samsung-Galaxy-S-II-vs-Apple-iPhone-4

זה אומר שאני צריך 218? זה מקור אמין?

Bliss
06-04-12, 15:02
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_displays_by_pixel_density#Samsung

גם פה זה 218, אבל 218.501, קריטי ה501?

Sari Falah
06-04-12, 15:04
רגע רגע רגע, סרי, אמרת שאתה גם עם רום מבוסס ICS שהתקינו עבורך קצת אחרי שיצאה הגירסא רשמית למכשיר?
זכור לי שראיתי את הבעיה הזו בדיוק בכמה רומים, כאשר בחדשים יותר הבעיה נפתרה.
אין משהו תפעולי שנוכל לעשות במכשיר במקרה הזה, גם לחבר התקנתי רום שהתנהג בדיוק אותו דבר וגם הייתה בעיה של שליחת סמסים כפולים בgosms\handcent sms וזה נפתר עם עדכון האפליקציה לפני כ3 שבועות.

לא יודע אם אני מבין למה אתה מתכוון, אבל קיבלתי את המכשיר עם הגרסת אנדרואיד של 4.0.3.
לא הייתה לי בעיה של SMS כפולים או משהו בסגנון.
רק הבעיה שציינתי. עם איזו אפליקציה הבעיה שציינת נפטרה? מה שאמרת לי להוריד לפני שתי הודעות?

sanyok86
06-04-12, 15:18
מישהו זוכר כמה זמן בערך לקח לגלקסי 2, כשיצא, לרדת בזאפ ממחיר של כ-4000 ש"ח למתחת ל-3000?

אני שואל כי אני מתכנן לקנות גלקסי 3(כנראה) כשיצא עוד כחודשיים.

Bliss
06-04-12, 15:20
http://up353.siz.co.il/up3/dvizhoz4rjwm.png

ככה נראה הפלאפון על 218... יש טעם להמשיך לשחק?

Shearer
06-04-12, 15:44
אפשר מדריך פריצה לאייפון 4S? יש איזו סכנה בכך שאני פורץ לעצמי, זה יכול להזיק למכשיר או משהו כי אין לי ניסיון או שזה לא יהווה בעיה?

Eytan
06-04-12, 16:13
בליס, הייתי ממשיך לנסות אם חשוב לך להוריד את האפליקציות כגון הלאנצ'ר.
לגבי התצוגה במסך הבית ייתכן שהלאנצ'ר הותאם לרזולוציה לא נכונה וTSF או כל לאנצ'ר אחר כן יפתרו את זה.
אני באמת לא יודע מה הסטטוס של המכשיר שלך ומה ההיסטוריה שלו בגלל זה אני מנסה לעשות אסקלציה של פתרונות.
*כמובן שתמיד ניתן לחזור ל240 שהיה לפני כן במידה ואפליקציות אחרות לא "מותאמות". פייסבוק זו אחלה בדיקה כי שוחררו גירסאות לכמעט כל סוג מכשיר ולכן זה קריטי שהוא יהיה עם הPPI הנכון.

סרי,
הפתרון היחיד שלך הוא התקנת רום אחר, הייתי ניגש לחנות שממנה רכשת את המכשיר ודורש זאת.
טוב, אני הייתי עושה זאת לבד:) אבל לטובת פתרון פרקטי ופשוט יותר גש לחנות ואמור להם את זה.
אם תצלם לי את מסך האודות כמו בליס, אוכל לכוון אותך קצת יותר.

שירר,
בבקשה עם תמונות:
http://lmgtfy.com/?q=%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A+%D7%A4%D7%A8%D7% 99%D7%A6%D7%94+%D7%9C%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%9 5%D7%9F+4S

סניוק,
המחיר של הS2 ירד בקצב של כ50 ש"ח ליום במשך לפחות שבועיים שאני עקבתי, והוא הגיע לשפל אבל שוב חזר לעלות לפני כמה חודשים כנראה עקב הפופולריות העצומה שלו וההצלחה שלו בשוק(יחד עם זאת שהוא הטלפון הראשון שקיבל ICS לאחר הנקסוסים)

Bliss
06-04-12, 16:53
בליס, הייתי ממשיך לנסות אם חשוב לך להוריד את האפליקציות כגון הלאנצ'ר.
לגבי התצוגה במסך הבית ייתכן שהלאנצ'ר הותאם לרזולוציה לא נכונה וTSF או כל לאנצ'ר אחר כן יפתרו את זה.
אני באמת לא יודע מה הסטטוס של המכשיר שלך ומה ההיסטוריה שלו בגלל זה אני מנסה לעשות אסקלציה של פתרונות.
*כמובן שתמיד ניתן לחזור ל240 שהיה לפני כן במידה ואפליקציות אחרות לא "מותאמות". פייסבוק זו אחלה בדיקה כי שוחררו גירסאות לכמעט כל סוג מכשיר ולכן זה קריטי שהוא יהיה עם הPPI הנכון.

בעצם אני אמור לשנות עד שזה יופיע לי במרקט? כי ניסיתי 218, 220 וזה לא הופיע. אפליקציות אחרות( טמפל ראן, פייסבוק, tsf) עובדות טוב ברזולוציות האלה אבל במרקט זה לא מופיע.

Eytan
06-04-12, 17:11
אז נותרו שלוש אופציות:
לשלוח מייל למפתח האפליקציה ולהסביר לו את המצב על מנת שימצא לך פתרון או שישלח לך קישור של קובץ הAPK*.
שתוריד עצמאית ממקור אחר.
להחליף רום, כי ראיתי שניתן למצוא את הלנצ'ר הזה עם המכשיר הזה ברומים רבים אחרים(כולל של מפעילות סלולר ישראליות וגם מותאמים).

בהצלחה בכל אופן !

*andorid package למי שתהה.

Sari Falah
07-04-12, 00:43
סרי, הפתרון היחיד שלך הוא התקנת רום אחר, הייתי ניגש לחנות שממנה רכשת את המכשיר ודורש זאת.
טוב, אני הייתי עושה זאת לבד:) אבל לטובת פתרון פרקטי ופשוט יותר גש לחנות ואמור להם את זה.
אם תצלם לי את מסך האודות כמו בליס, אוכל לכוון אותך קצת יותר.

אם אני מוריד רום אחר אז למעשה אני מבטל את האחריות של החנות ממנה קניתי את המכשיר לא? והם אמרו לי שאולי אם אני אפרמט את ה SD CARD אז זה עשוי לעזור. אני מחפש כל פיתרון אחר לפני שאני עושה את זה.
בנוגע לתצלום, אני קצת מתקשה בזה אבל אני אכתוב לך כאן את כל הנתונים:

MODEL NUMBER:
GT-I9100

Android version:
4.0.3

Baseband version:
I9100XXLPQ

Kernel version:
3.0.15-I9100XXLPQ-CL223505
Se.infra@SEP-94#3

Build number:
IML74K.XXLPQ

Eytan
07-04-12, 01:36
כמה דברים.
לגבי האחריות שמגיעה לך מהחנות אני לא יודע אפילו על איזו חנות מדובר ולכן לא אוכל לחוות דיעה. תשאל אותם.
מעבר לכך אם יש לך אחריות, תאמר להם שאתה צריך רום אחר כי זה לא תקין. אני מבטיח לך שהבעיה הייתה אצלך מהיום הראשון, נתקלתי במספר רומים כאלו לS2.
צילום מסך: ווליום למטה+מקש כיבוי. בחלק מהגירסאות גם בתפריט שמופיע בלחיצה ארוכה על כיבוי תחת כיבוי יש SCREENSHOT.

גילוי נאות, אני לא מכיר את הרום שאצלך לפי התיאור שלך, אשמח לצילום מסך אולי אצליח לזהות.
אני צריך את הפרמטרים האחרונים כך שעדיף אם תגלול לחלק התחתון של אודות המכשיר כפי שצילמתי במכשיר שלי:
http://up353.siz.co.il/up2/wgwnnntkgu5m.png

Sari Falah
07-04-12, 16:02
כמה דברים.
לגבי האחריות שמגיעה לך מהחנות אני לא יודע אפילו על איזו חנות מדובר ולכן לא אוכל לחוות דיעה. תשאל אותם.
מעבר לכך אם יש לך אחריות, תאמר להם שאתה צריך רום אחר כי זה לא תקין. אני מבטיח לך שהבעיה הייתה אצלך מהיום הראשון, נתקלתי במספר רומים כאלו לS2.
צילום מסך: ווליום למטה+מקש כיבוי. בחלק מהגירסאות גם בתפריט שמופיע בלחיצה ארוכה על כיבוי תחת כיבוי יש SCREENSHOT.

גילוי נאות, אני לא מכיר את הרום שאצלך לפי התיאור שלך, אשמח לצילום מסך אולי אצליח לזהות.
אני צריך את הפרמטרים האחרונים כך שעדיף אם תגלול לחלק התחתון של אודות המכשיר כפי שצילמתי במכשיר שלי:
http://up353.siz.co.il/up2/wgwnnntkgu5m.png

קודם כל, החנות שקניתי ממנה היא GO mobile, מהסניף של סינמה סיטי בראשון לציון.

הנה תצלום המסך:
http://up353.siz.co.il/up1/krdnlkt2zomc.png (http://www.siz.co.il/)

adam749
07-04-12, 18:39
אפשר מדריך פריצה לאייפון 4S? יש איזו סכנה בכך שאני פורץ לעצמי, זה יכול להזיק למכשיר או משהו כי אין לי ניסיון או שזה לא יהווה בעיה?

איזה גרסא האייפון? אם היא 5.0.1 אז הינה מדריך לפריצה, השימוש בו הוא על אחריותך בלבד:

http://www.iphones.co.il/forum/thread217938.html

אם הגרסא היא 5.1 אז לצערי אין פריצה ל4s ולא ידוע גם מתי תיהיה אם בכלל.

Ricardo
07-04-12, 21:02
קניתי לא מזמן טלפון חדש (מוטורולה רייזור אם זה משנה) ואין לי את הSD card הזה, אמור להיות לי אוטומטית או שזו אופציה כלשהי שאני יכול לבחור בזמן הרכישה?

Eytan
07-04-12, 23:39
סרי,
לצערי גם עם הצילום לא הצלחתי לזהות, תסלח לי :)
בכל מקרה, אני בטוח בתשובה שלי שזו בעיה ברום יש הרבה סימנים שמכוונים לשם החל מגירסא 4.0.3 לS2, כלה בכך שרכשת אותו לא מזמן(כשהוציאו פורטינג שכלל פונקציונליות חלקית) וכל הפתרונות שהצעתי שעדיין לא פתרו את זה.
גש לחנות ואם יש לך אחריות דרוש מהם את זה. לדעתי גם אם לא הם צריכים להתקין לך גירסא אחרת.
*בינינו, אין לך צורך בכך, אבל מגיע לך טלפון ללא תקלות.

גילוי נאות #2 מעולם לא רכשתי מכשיר בחנות, אבל המלצתי לכמה חברים לקנות בחנות זו או אחרת וכמובן שאיני נציג של אחת מהן כך שלא אוכל לומר לך מהם תנאי הרכישה ואני מסתמך על מידע שניתן לי ע"י מי שחווה בעיה.

ריקארדו - תתחדש, מכשיר מעולה.
הSD CARD הוא כרטיס זיכרון מסוג מיקרוUSB שאתה יכול לרכוש, אין בעיה להסתדר בלעדיו ולמיטב הבנתי כל המכשירים מסוגו בארץ נמכרים עם 16GB פנימי שהם דיי והותר. כמובן שאתה יכול לרכוש עצמאית\לברר האם מגיע לך במסגרת הרכישה.

Ricardo
07-04-12, 23:42
האמת היא שיש לי 8GB במכשיר, בדיוק היום גם יצא לי להעביר לשם שירים ויש לי הודעה שאומרת שהאחסון כמעט מלא (העברתי שירים במשקל של בערך 7GB וקצת)

Eytan
08-04-12, 00:19
https://play.google.com/music
:kiss:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.audiogalaxy

Ricardo
08-04-12, 01:11
https://play.google.com/music
:kiss:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.audiogalaxy

נשמע קטלני אבל כשאני מנסה להתקין את זה במחשב זה רושם לי there was a problem setting up audiogalaxy

Eytan
09-04-12, 19:48
באיזה שלב?

לי לא הייתה כל בעיה בהפעלתו והסיבה היחידה שמחקתי אותו היא שהגוגל מיוזיק מספק לי את כל הצרכים(מכיוון שזה היה רק לארה"ב נאלצתי לעבוד עם פרוקסי)
.

Bliss
10-04-12, 05:24
איתן, הגיע הזמן לשדרג סופסוף את הRom לICS? לכתחילה חשבתי שאני אחכה לגרסא הרשמית של סמסונג, אבל תכלס, עובדה שלמרות שיש גרסאות רשמית(2.3.4, למשל) עדיין אנשים מורידים רומים אחרים. או שכל הרומים שיצאו עד עכשיו לICS יהיו פחות טובים מהמקורי? אז מה אתה אומר, לשדרג? אם כן, יש רום שאתה ממליץ עליו במיוחד? (חשובה לי התמיכה בעברית.) תוכל להמליץ לי על חנות שידוע לך שהיא אמינה? תודה!

Sari Falah
11-04-12, 00:20
יש לי סמסונג גלאקסי S2, גרסת אנדרואיד של 4.0.3, ואני נוסע לחנות שקניתי ממנה את המכשיר לעדכון גרסה לעברית מלאה.
הבנתי שהם למעשה מוחקים את כל הזיכרון הפנימי הקיים. גיביתי על המחשב את כל השירים, סרטונים, ותמונות שהיו לי על ה SD קארד, אבל השאלה זה איך לגבות את האפליקציות.
הבנתי שיש תוכנות שונות שעושות את הפעולה הזאת, לשם כך גם הוספתי למכשיר כרטיס זיכרון ישן שהיה לי של שני ג'יגה, כדי להעביר לשם את הגיבוי. הורדתי את התוכנה "טיטניום בק-אפ" אבל כשאני מנסה להפעיל אותה הוא רושם לי שיש לו בעיה, ולכן היא לא עובדת.
אילו תוכנות עוד יש לגיבוי כל האפליקציות?

שי
11-04-12, 12:59
הערה -

ה ICS של סמסונג, עם ה TOUCHWIZ המבחיל שלהם, עושה נזק חמור לחווית המשתמש שגוגל תפרו במשך חודשים.

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם סטוק אנדרויד 4.0, לכו על זה.

HTC עשו את אותה הטעות עם ה SENSE המגעיל שלהם.

Shlomix
11-04-12, 16:56
הערה -

ה ICS של סמסונג, עם ה TOUCHWIZ המבחיל שלהם, עושה נזק חמור לחווית המשתמש שגוגל תפרו במשך חודשים.

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם סטוק אנדרויד 4.0, לכו על זה.

HTC עשו את אותה הטעות עם ה SENSE המגעיל שלהם.
בשביל זה יש את CM9 המעולה.

Eytan
11-04-12, 20:55
טאצ'וויז הוא בדיחה מהגירסא הראשונה. הסנס הוא כמו סלע שקשור למכשיר שהחסרונות שלו עולים על היתרונות שלו(ווידג'טים ובסנס החדש המיוזיק האב).

CM9 רחוק מלהיות מעולה, הוא סביר ותו לא.
מאז צאת הICS החבר'ה של סיאנוג'נמוד מפגרים מאחורי פרוייקטים גדולים יותר כמו הAOKP.

בליס, לגבי חנויות לא אוכל לצערי להמליץ לך, שכן איני מכיר מניסיון אישי שלי.
לגבי רום ספציפי - הייתי ממליץ על הלייטנינג.
*ICS מגיעה עם עברית מובנית במע' ההפעלה.

סרי, איזו שגיאה יש לך?
אם יש לך גירסה 4.0.3 אני מניח שהמכשיר בעל הרשאות רוט.
ווידאת כי איתור הבאגים פעיל אצלך(הגדרות-אפשרויות פיתוח) ? האם נתת לאפליקציה הרשאות רוט? גש לאפליקציית הסופר יוזר (מעין גולגולת) ו-וודא שביצעת allow לטיטניום בקאפ.
ישנן אפליקציות אחרות שמבצעות גיבוי כמו my backup root שעובדת טוב למדיי, אך מתוך כעשר ניסיונות שלי רק 8-9 עבדו תקין.
כמובן שזה אחוזים טובים, אבל לא מושלמים כמו הטיטניום.
אני בדקתי אותה רק על GB כך שאני לא יודע לומר לך כמה יציבה היא בICS.

Shlomix
11-04-12, 22:45
למה לדעתך CM9 לא מעולה? אני מרוצה ממנו עד הגג.
מה יותר טוב לדעתך?

Eytan
12-04-12, 00:43
הוא טוב, עוד לא מעולה.
CM7 היו מעולים.

איזה מכשיר?

Shlomix
12-04-12, 00:47
יש להם הרבה פונקציות חסרות, אבל הבסיס של המערכת נהדר, הטאצ' עובד טוב, המערכת עובדת מהר, הסוללה יותר טובה מGB ובאופן כללי אני מרוצה. כמובן שהכל בהתחשב בכך שזאת עדיין גרסת נייטלי ולא הגרסה היציבה..

יש לי SII.

Sari Falah
12-04-12, 02:47
סרי, איזו שגיאה יש לך?
אם יש לך גירסה 4.0.3 אני מניח שהמכשיר בעל הרשאות רוט.
ווידאת כי איתור הבאגים פעיל אצלך(הגדרות-אפשרויות פיתוח) ? האם נתת לאפליקציה הרשאות רוט? גש לאפליקציית הסופר יוזר (מעין גולגולת) ו-וודא שביצעת allow לטיטניום בקאפ.
ישנן אפליקציות אחרות שמבצעות גיבוי כמו my backup root שעובדת טוב למדיי, אך מתוך כעשר ניסיונות שלי רק 8-9 עבדו תקין.
כמובן שזה אחוזים טובים, אבל לא מושלמים כמו הטיטניום.
אני בדקתי אותה רק על GB כך שאני לא יודע לומר לך כמה יציבה היא בICS.

זה רושם לי את ההודעה הבאה:
sorry, i could not acquire root privilegs. this application will not work. please verify that your ROM is rooted and includs BusyBox, and try again.

אם תוכל להסביר לי מה לעשות אני אודה לך. כמו כן- אני כרגע עם גרסה באנגלית אז את ההסבר רצוי שיהיה על פי מה שמופיע לי באנגלית.
תודה.

Eytan
12-04-12, 15:42
גירסא מומלצת לS2 היא מה שהמלצתי לבליס - הלייטנינג שהוציא עדכון לגירסת רום 2.7 אתמול.
ניתן להשיג כאן:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1095274
כמובן על אחריותך וכו' וכו'
בגדול מה שצריך זה כמובן גיבוי לאפליקציות, אנשי קשר, הודעות וכל מה שחשוב(כ. זיכרון לא נפגע).
לבצע פירמוט לCACHE+DATA+DALVIK ולצרוב עם ODIN.

סרי, כפי ששיערתי אין לתוכנה הרשאות רוט. האם ניסית את הפתרון שהצעתי?

ווידאת כי איתור הבאגים פעיל אצלך(הגדרות-אפשרויות פיתוח) ? האם נתת לאפליקציה הרשאות רוט? גש לאפליקציית הסופר יוזר (מעין גולגולת) ו-וודא שביצעת allow לטיטניום בקאפ
באנגלית..
make sure usb debugging is on. you can change it from settings-development options\settings(לא זוכר)
go to "superuser" app(the one with kind of skull) and make sure titanium backup has root privilegs.

בהצלחה

Sari Falah
13-04-12, 12:15
את האופציה הראשונה עשיתי.
מה זה אפליקציית ה "סופר יוזר"?

Eytan
13-04-12, 12:51
בצע חיפוש של אפליקציית superuser, רק תוודא שאיפשרת חיפוש אפליקציות בהגדרות חיפוש.

למה חיפוש? כי מניסיוני ישראלים לרוב משתמשים בgo launcher הפופולרי שגורם לאפליקציות מסויימות להיות לא מוצגות לרוב בגלל פריסת GRID שאינה דיפולטיבית.

לאחר שאיתרת את האפליקציה כנס אליה ובצע את מה שאמרתי.

Sari Falah
13-04-12, 13:07
הורדתי את האפליקציה הזאת והאמת שב preferences של האפליקציה עצמה לא מצאתי את האופציה הזאת.

Eytan
13-04-12, 14:15
אתה בטוח שיש לך רוט?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck&feature=search_result
אין צורך להוריד אותה, כי למכשיר ללא רוט לא יהיה מה לעשות איתה.

sanyok86
13-04-12, 21:55
טוב, יתכן שלא תהיה לי אפשרות לחכות עד לצאת ה-galaxy s3, אז אני בהתלבטות קשה.

S2 או נקסוס?

מרתיע אותי העניין של ה-GPU הנחות של הנקסוס יחסית ל-S2. עד כמה זה משמעותי?

Bliss
14-04-12, 20:37
מחר אני אצרוב ROM בפעם הראשונה. אחלו לי בהצלחה!

Eytan
14-04-12, 20:45
בהצלחה, אין דבר בלתי הפיך כמעט בS2 הודות לODIN.

סניוק,
אם המחיר לא משחק תפקיד - לך על הגלקסי נקסוס. עושה את העבודה כמו ענק ומציג מסך משמעותית איכותי מהS2.

HJKL
14-04-12, 23:00
מישהו יכול להמליץ על מכשיר אנדרואיד זול כלשהו?

אני מרגיש שאני חייב לקנות סמארטפון כלשהו, למרבה הצער אני עני מרוד ואין לי כסף לקנות גלאקסי למינהם. אני שוקל לקנות חיקוי סיני כלשהו מDX, אבל בינתיים מנסה לבדוק מכשירים מוכרים. לא חשוב לי גודל\איכות המסך, רק שיהיה כזה שמגיב במהירות ולא מקרטע. (ולכן אני נמנע מהחיקויים הסיניים)

ועוד שאלה: הייתי תחת הרושם שפלאפון עברה לאותה טכנולוגיה כמו אורנג' וסלקום - אך משום מה כשאני רואה חוברות של באג, רשום תחת חלק מהמכשירים שהם מתאימים רק לסלקום ואורנג'. מישהו יכול לחסוך לי זמן של חפירות באינטרנט ולגלות לי מה ההבדל?

Eytan
14-04-12, 23:15
ההבדל כולו על רגל אחת הוא בתדרים איתם הרשת עובדת. פלאפון לעומת המתחרות עובדת עם תדר 850+2100 בדור 3.
למשל הגלקסי S תומך רק בתדר 2100 בדור 3 ואינו תומך בתדר 850 בדור 3(אלא רק ב2).
תחוש בבעיות קליטה לעיתים ובעיקר במבנים.
למה? כי ככל שהתדר נמוך יותר(850<2100....) יש לו יכולת "חדירה" טובה יותר ולרוב עוצמתו חזקה יותר.
זה כל הסיפור

קודם כל מהו תקציב זול?
ניתן להביא גלקסי ס חדש ב1700
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=767777
או גלקסי ACE ב1100 על פי אותו זאפ.

HJKL
15-04-12, 01:04
תודה על העזרה!

1200 זה בערך האזור שאני מחפש אז הgalaxy ace נשמע נחמד בטווח הזה. יש בזאפ גם את הXperia ray של סוני-ארקיסון שלפי המפרט שלו אמור להיות טיפה יותר חזק אבל אני קצת חושש כי בעבר היה שם רע לטלפונים של סוני-אריקסון. אם יש מישהו כאן שיש לו את אחד משני אלו ויכול לוהסיף משהו עליהם אשמח לשמוע.

Bliss
15-04-12, 01:17
http://www.compare-cellphones.org/

אתר נחמד ודי בסיסי להשוואות. קצת פשטני אבל ניחא...

sanyok86
15-04-12, 01:18
קניתי לאמא שלי את הגלקסי ACE והוא נהדר. קליל וקומפקטי(כפיל iphone). הוא לא חזית הביצועים, אך הוא בהחלט עושה את העבודה.

Oakenshield
15-04-12, 01:19
אהלן לי יש את הריי של אריקסון.

מכשיר פנטסטי בטח שמסתכלים על המחיר שלו.
כמובן שגודל המסך שלו הוא לא אידיאלי למשחקים, היחס הוא 16:9 שהיום רוב המכשירים ביחס של 16:10.
זה עדיין לא מונע ממני לשחק בו כל יום שעה לפחות בשירותים להפגת המתח :)
הוא מגיב מעולה ורץ טוב מאוד וחשוב מאוד-עוד חודש יוצא ה-ICS רשמית לריי( קשה לי להאמין שיש עוד מכשיר במחיר הזה שמקבל את הגרסה הרשמית) מה שאמור להטיס אותו עוד יותר.

מכשיר מאוד מומלץ כאנדרואיד ראשון

gan2
15-04-12, 01:38
אני רוצה אייפון 4, עם חבילה של בערך 300 דקות שיחה ואינטרנט חופשי.
כמה דבר כזה אמור לעלות? ולהתקשר ישירות לחברה שלי (סלקום) ולבקש הצעה או לקנות את המכשיר מחברה חלופית קודם?

תודה לעוזרים.

Sari Falah
15-04-12, 13:43
יש לי את המכשיר סמוסונג גלאקסי S2 עם גרסת אנדרואיד של 4.0.3.
עד היום היא הייתה באנגלית, היום הלכתי לחנות שממנה קניתי את המכשיר והם עדכנו לי את הגרסה לעברית. מאז, כאשר אני עושה ריסט (הפעלה מחדש) למכשיר, ממש בהתחלה, כשרשום בכחול סמסונג גלאקסי, יש מתחתיו משולש צהוב שבתוכו סימן קריאה. לאחר שהמכשיר עולה אין שום התראה או סימן כלשהו.
התקשרתי לחברה ואמרו לי שככה זה בגרסה הזאת. זה הגיוני או שסתם כיסוי תחת?

Bliss
15-04-12, 14:17
הגיוני. אם אינני טועה זה אומר שהקרנל שלך לא מקורי.

Eytan
15-04-12, 22:56
סרי,
הם לא חירטטו זה בסה"כ אומר שהבוטלואדר שלך פתוח.

לגבי הACE אני יכול לומר שיש עליו פיתוח לא רע, מה שאומר רומים טובים. מצד שני, תזדקק ככל הנראה למישהו שיעזור לך בנושא.
לגבי הRAY אני לא שמעתי הצהרות רשמיות אבל מאוד מתקשה להאמין שיקבל ICS לפני אמצע רבעון ג' השנה, כמו כן, הפיתוח שלו מאוד בתולי ומצומצם.

לדעתי אמרתי זאת בעבר, אבל לפני כל פעולה של רוט, התקנת ריקוברי, התקנת רום וכד' יש לוודא שמבינים מה עושים כי קל מאוד להפוך את הטלפון לבריק.
אפילו לי, שיש לי ניסיון של התקנת כמה עשרות רומים על מגוון מכשירים(כל סדרת הגלקסי, דיזייר, אטריקס, הירו, נקסוס ס וזה מה שעולה לי כרגע) אתמול לקח לי כ-4 שעות לעדכן מוטורולה דפיי לICS עקב הורדת קובץ פגום.

וייאלי
16-04-12, 03:49
מחפש פלפון במחיר של עד 700 אם נגן מוזיקה(ברמה טובה )ומקשים נורמלים(בלי כל טאצ).

barca-vn
16-04-12, 13:11
http://sohoa.vnexpress.net/Files/Subject/3B/9B/5E/73/Galaxy-S_III.jpg

Bliss
16-04-12, 14:40
מוקדם מהצפוי...

Shlomix
16-04-12, 22:37
מוקדם מהצפוי...
מוקדם?
בדיוק שנה אחרי היציאה של השני.

hmmm
16-04-12, 23:14
מאז שיש לי את חבילת הגלישה (הלכתי בינתיים על האחד ג'יגה, גלקסי 2 להזכירכם) הבטריה שלי נטחנת הרבה יותר מהר מהרגיל, למרות שהשימוש שלי לא בהכרח עלה. הייתי יכול לגלוש שעה בטלפון כשהייתי סתם מחובר על WI-FI והבטריה הייתי סבבה, לעומת גלישה של שעה דרך החבילה שגומרת לי את הסוללה.

מה קורה פה?

Shlomix
17-04-12, 00:16
מאז שיש לי את חבילת הגלישה (הלכתי בינתיים על האחד ג'יגה, גלקסי 2 להזכירכם) הבטריה שלי נטחנת הרבה יותר מהר מהרגיל, למרות שהשימוש שלי לא בהכרח עלה. הייתי יכול לגלוש שעה בטלפון כשהייתי סתם מחובר על WI-FI והבטריה הייתי סבבה, לעומת גלישה של שעה דרך החבילה שגומרת לי את הסוללה.

מה קורה פה?
מן הסתם שגלישה דרך החבילה זוללת את הסוללה, אין מה לעשות בקשר לזה, ככה זה עם כל המכשירים.
אם המכשיר לא בשימוש, תוכל לכבות את הDATA וכמובן שתעדיף לגלוש דרך WI-FI כל עוד יש לך את האפשרות.

HJKL
17-04-12, 00:18

מה קורה פה?
אני לא מבין גדול באלקטרוניקה וגלי רדיו אבל מן הסתם שגלישה בwi-fi שונה מגלישה בעזרת הרשת הסלולרית. תדרים שונים, טכנולוגיות שונות לגמרי. (האמת הייתי מנחש שדווקא wi-fi יצרוך יותר סוללה אבל כנראה שלא...)

עריכה: לא בדיוק מקור מוסמך אבל מצאתי את זה (http://www.overclock.net/t/822998/wifi-vs-3g-strain-on-battery-life)בחיפוש זריז בגוגל. (סקרן אותי מה לעשות :D)

dkaro
17-04-12, 00:44
ממה שהבנתי ומכל מיני מדריכים שונים ברשת: גלישה ב-WI-FI אמורה לזלול סוללה יותר מאשר גלישה ברשת הסלולרית, כך שהמקרה שהוא מציין ממש ממש מוזר.

sanyok86
17-04-12, 01:06
dkaro, המדריכים שקראת ברשת שגויים.

http://people.cs.umass.edu/~arun/papers/TailEnder.pdf

למי שאין כח לקרוא את המאמר הנ"ל, השורה התחתונה היא ש-3G צורך בין פי 3 לפי 10 יותר הספק מאשר WiFi כתלות בגורמים שונים.

Eytan
17-04-12, 02:19
האמת כאן היא עם סניוק.
מה ששמעת הוא לכבות את רכיב הWIFI על מנת לחסוך בסוללה לא בגלל שגלישה בWIFI צורכת יותר סוללה אלא כי הרכיב, במידה ולא מקושר לרשת מסוימת, מבצע סריקה כל כ- 15-60 שניות(באנדרואיד ב. המחדל היא 15) אחר רשתות זמינות. זה הכל.

לגבי רשת הסלולר קצרה היריעה מלפרט, אבל בגדול מכיוון שהוא נשען על עוגנים רחוקים יותר המכשיר "מתאמץ" יותר להשיג קליטה של רשת דור 3/3.5 שכמובן זוללת יותר סוללה.
בדיוק אגב, כשם ששיחה של 10 דקות באיזור עם קליטה מלאה לעומת מרתף\איזור רחוק מאנטנה בו הקליטה היא גבולית יכולה לצרוך לך עד פי 10 יותר מהסוללה באיזור עם קליטה טובה.

Bliss
17-04-12, 02:36
http://www-bgr-com.vimg.net/wp-content/uploads/2012/04/samsung-galaxy-s-iii-concept.jpg

??? (http://www.bgr.com/2012/04/16/samsung-galaxy-s-iii-launch-details-reveal-multiple-models-official-device-of-2012-olympics/)

Sari Falah
22-04-12, 14:00
יש לי את המכשיר סמסונג גלאקסי S2 והרבה פעמים אחרי שאני משחק במשחקים די כבדים, הוא נוטה להתקע גם בפעולות פשוטות, או באפליקציות די קלות.
מלבד ריסט, יש עוד משהו שאפשר לעשות? איזו תוכנה שמסדרת, דוחסת, מכווצת, מוחקת, בקיצור עושה סדר במכשיר? (בדומה לווינדואז במחשב).

Bliss
23-04-12, 01:08
http://www.fotofilm.co.il/?TemplateID=13&PageID=64&TemplateType=3&ParentID=72&CategoryID=72&ProductID=3771
מה אתם אומרים על הכרטיס זיכרון הזה? מתאים ל S 2? המחיר קצת מרתיע אותי(זול מידי) יש מצב שמשהו דפוק בו ולא שמתי לב? תודה.

Eytan
23-04-12, 11:28
על פניו הוא נראה כשר ולגיטימי, מה שמשנה הוא הclass שמשפיע על מהירות הקריאה, בדוק זאת מול החנות.
בסלולר, בהנחה שרוב השימוש שלו יהיה לשירים\תמוונת - הקלאס פחות משמעותי.

סרי, הייתי מציע בתור התחלה לוודא שאתה לא עובד עם task killer שעושה יותר נזק מתועלת, בין אם בביצועים, זמן סוללה ותקינות האפליקציות.
פירטתי על זה בעבר אתה מוזמן לפשפש בדיון.

מעבר לכך, אזדקק ליותר פרטים כדי לאבחן האם מדובר באפליקציה סוררת שגורמת לכך או שמא רום שלא מנהל כמו שצריך את הזיכרון.
האם ה"תקיעה" מסתדרת מעצמה לאחר כמה דקות או שזה נשאר עד האתחול וכד'

Sari Falah
23-04-12, 16:47
יש מספר פעמים שפשוט מופיע לי מסך שחור, ואחרי כמה שניות רשום לי "אפליקציה/ משחק/ אתר זה ביצע פעולה שלא כראוי ולכן נסגר. אני לא זוכר את המונח המיוחד אבל זה משהו כזה. אין איזו אפליקציה ספיציפית שנתקעת, אבל יותר אפליקציות נתקעות אחרי שאני משחק במשחקים שהמכשיר התאמץ בהם כדי להפעילו.
ומה הסיפור עם task killer ? האמת שאני עובד איתה המון. כל כמה תוכניות שאני פותח אני ישר משתמש בה.
עדיף במקום להכנס פשוט להגדרות, לראות אילו אפליקציות רצות ברגע ולסגור אותן משם?

barca-vn
23-04-12, 18:35
http://www.tgeltaayehxnx.com/

Eytan
23-04-12, 22:34
סרי, זה בדיוק מה שאמרתי.
כדי לאמת תקלה בהתקנת הרום צריך לאמת שימוש נכון.
שימוש נכון=לזרוק את כל הורגי היישומים שלך לתהומות הנשייה.

נסה לעבוד כך שבוע - לא תצטער.
ייתכן ותצטרך להתקין אי אילו אפליקציות מחדש עקב שימוש לא תקין.

Bliss
25-04-12, 02:55
איתן, יש חדש בגזרת הרומים המומלצים? אני די הרבה זמן עם גרסא 2.7 של litening ואני טיפה מאוכזב. גם כי לפי מה שהבנתי הוא עובד על גרסא לnote וכנראה לא יוציא עדכונים ל-GS2 בזמן הקרוב, וגם בגלל שיש תחושה קצת מוגזמת של גרסת beta והוא כבר אמור לעבור את השלב הזה, לא?

עוד שאלה כללית׃ בגיבוי, למשל בטיטניום, אני לא מבין את העניין, הרי הוא מגבה לי לכרטיס זיכרון הפנימי, שאותו אני במילא מוחק בגלל כל הwipeים שעושים לפני צריבת רום, לא? אז איפה הגיבוי פה?

אני בשוונג׃ איזה wipes צריך לעשות לפני צריבת רום? גם כאלה שהם לא הכרחיים אבל הם בגדר מומלצים, או בקיצור, אילו וואייפים צריך לעשות כדי לצרוב רום בראש שקט? פשוט בפעם האחרונה(והראשונה) שעשיתי את זה לא עשיתי את זה כל כך מסודר. לא זכרתי בדיוק מה צריך לעשות ומה כבר עשיתי אז מחקתי כל מה שיכולתי ומן הסתם גם כמה דברים פעמיים, אז עכשיו אני רוצה לדעת אחת ולתמיד.

תודה!

25-04-12, 12:55
Bliss, אני לא מבין למה אתה עדיין על GB.

http://iandroid.co.il/forum/topic72194.html

רום ה ICS הכי טוב שיש כרגע. רשמית עדיין לא בגרסת Stable, אבל הוא קרוב מאוד לזה.

Eytan
25-04-12, 14:35
הוא לא על GB.

CM9 היא בטא לא פחות ואף פחות יציבה מהלייטנינג, לשלל המכשירים.
הלייטנינג הוא עדיין הרום הכי יציב, מהיר שמשלב חיי סוללה טובים מכיוון שאין צורך בOC או סופרצ'ארג'.
בליס, אתה מוזמן גם לנסות את הפרוייקט של קאנג שמוכר בשם AOKP:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1436854

התקנה כולל WIPEים מריקוברי:
1. factory reset
2.wipe cache
3. dalvik cache נמצא בadvanced
4. install zip from sd - ולבחור ברום
4.5. ללא אתחול -לבצע התקנת GAPPS אם לא מגיע ברום הנבחר.
5. איתחול(ראשוני יכול לארוך כ5-10 דקות) וכניסה לחשבון הגוגל
5.5. כניסה לריקוברי והתקנת קרנל(אופציונלי)
6. איתחול נוסף
7. זהו :)

כל הWIPEים הנ"ל לא נוגעים בכרטיס הזיכרון הפנימי(בארץ, לרוב, מדובר בכ16 ג'יגה) כך שברגע שאתה מבצע גיבוי הוא פותח לך תיקייה בשם titanium backup ושם כל הגיבויים.
סוג של סדר פעולות עם TB בלשונית גיבוי\שחזור:
1. מקש תפריט-batch
2. backup all user apps and data - ללא סיסטם!
שיחזור:
1. לעיל
2. restore missing apps with data
*בגירסא החינמית תצטרך לאשר כל התקנה בנפרד
**מומלץ לאחר שחזור לבצע אתחול נוסף.
***לפני כל תהליך בריקוברי מומלץ לבצע גיבוי - מה שנקרא NANDROID (NAND בקיצור)

Bliss
25-04-12, 15:48
תודה. אם אני צורב דרך אודין, אלו אותם wipeים?

Eytan
25-04-12, 17:01
התקנה כולל WIPEים מריקוברי:
1. factory reset
2.wipe cache
3. dalvik cache נמצא בadvanced
4. install zip from sd - ולבחור ברום
4.5. ללא אתחול -לבצע התקנת GAPPS אם לא מגיע ברום הנבחר.
5. איתחול(ראשוני יכול לארוך כ5-10 דקות) וכניסה לחשבון הגוגל
5.5. כניסה לריקוברי והתקנת קרנל(אופציונלי)
6. איתחול נוסף
7. זהו :)

כל הWIPEים הנ"ל לא נוגעים בכרטיס הזיכרון הפנימי(בארץ, לרוב, מדובר בכ16 ג'יגה) כך שברגע שאתה מבצע גיבוי הוא פותח לך תיקייה בשם titanium backup ושם כל הגיבויים.
סוג של סדר פעולות עם TB בלשונית גיבוי\שחזור:
1. מקש תפריט-batch
2. backup all user apps and data - ללא סיסטם!
שיחזור:
1. לעיל
2. restore missing apps with data
*בגירסא החינמית תצטרך לאשר כל התקנה בנפרד
**מומלץ לאחר שחזור לבצע אתחול נוסף.
***לפני כל תהליך בריקוברי מומלץ לבצע גיבוי - מה שנקרא NANDROID (NAND בקיצור)
(ציטטתי את עצמי כיוון שלדעתי זה יועיל להרבה אנשים וחבל שההודעה תאבד בסוף העמוד הקודם...)

אם אתה צורב דרך אודין, אין צורך לבצע WIPE יזום בהנחה שאתה מסמן את הV של FACTORY RESET.

gan2
27-04-12, 12:56
אני עכשיו בסלקום ורוצה לקנות אייפון 4.
לא צריך חבילה מפוצצת, מספיק לי 250 דקות ואסמסים+אינטרנט 3G.

בקיצור כמה העסק אמור לעלות לי ואיך אני משיג מחיר טוב? להתקשר לשירות לקוחות?

gan2
27-04-12, 17:21
שווה 4S יד ראשונה ב3400?

אם אני יילך עם זה לחברות סלולר ויעשה חבילה ל3 שנים יזכו אותי על המכשיר לגמריי? אני ישלם רק על דקות וגלישה? או שידפקו אותי כי לא קניתי מהם.. וכמה בערך אמורה לעלות לי החבילה (אם את המכשיר אני קונה בנפרד)? אני יודע שזה תלוי בהרבה דברים אבל סדר גודל פחות או יותר.. (חבילה של 200-250 דקות ואינטרנט)

Sari Falah
28-04-12, 02:37
gan2
אני יכול להגיד לך שבמחיר הזה אתה יכול לקנות אייפון חדש, אין צורך ביד ראשונה, דרך האינטרנט. יש כמה אתרים/חנויות מאוד מומלצות.
אני לא יודע כמה בדיוק תעלה לך החבילה, אבל כן חברת הסלולר מחוייבת לתת לך זיכוי על המכשיר. אני לפני כחודשיים קניתי סמסונג גלאקסי S2 מחנות שעלה לי כ 2600 שקל וקיבלתי מסלקום החזר של כ 63 שקל בחודש על המכשיר.

Bliss
28-04-12, 02:41
אגב, למה אייפון ולא אנדרואיד?

gan2
28-04-12, 12:51
אני לא מתחבר לאנדרואיד. התרגלתי לממשק של הIOS והוא הרבה יותר נוח לדעתי, ההבדל במחירים לא מספיק משמעותי בשביל שאני ייקח אנדרואיד, מה גם שלאייפון יש יותר אפליקציות וזה גם קריטי מבחינתי.

סרי פלאח - מאיפה קנית?

Lukaku
28-04-12, 13:26
יש איזו חברה שיותר גמישה עם החבילות שלה?

אני באורנג', ויש לי חבילה של 250 דקות+SMSים אבל ללא גלישה (יש 20MB, אבל כמובן זה כלום).
בשביל להעלות ל- 1GB הם רוצים עוד 30 ש"ח בחודש.

בתאכלס מספיק לי אפילו חצי מהחבילה הזאת.
אני רציתי להוריד מהחבילה של ההודעות/דקות וכאילו שיוסיפו לי את זה לגלישה, אבל אין כזה דבר. זאת החבילה הבסיסית שלהם.
יש אולי חברה אחרת (אולי מהחדשות) שכן אפשר לעשות דבר כזה? זאת אומרת בעלות בערך של 60-70 ש"ח (מה שאני משלם היום) נניח 100/150 דקות+הודעות ו- 1GB גלישה?

Sari Falah
28-04-12, 16:03
סרי פלאח - מאיפה קנית?
מהאתר הזה: http://www.gomobile.co.il/

מומלצת מאוד. עד שאתה לא מגיע לחנות הוא לא פותח את הקופסא, מראה לך שהקוד שעל המכשיר ושעל הקופסא תואמים, נותנים אחריות, 3 עדכוני גרסה ראשונים על חשבונם (יותר רלוונטי לאנדרואיד), בקיצור חנות די אמינה. מעבדה קבועה שעובדת מהבוקר עד הלילה, וכל שאלה/ בעיה יש טלפון ישיר אליה ועונים לך.

Eytan
28-04-12, 20:29
אני לא מתחבר לאנדרואיד. התרגלתי לממשק של הIOS והוא הרבה יותר נוח לדעתי, ההבדל במחירים לא מספיק משמעותי בשביל שאני ייקח אנדרואיד, מה גם שלאייפון יש יותר אפליקציות וזה גם קריטי מבחינתי.

סרי פלאח - מאיפה קנית?

ניסית אנדרואיד? או שרק ראית אצל חברים ?
אולי הIOS3.X עלה בבירור על הפרויו של אנדרואיד, בGB מול IOS4 היה עוד ספק אבל העדכון לICS מביא ממשק מושלם שעולה בהרבה על הIOS 5.
ואם בעבר הייתי ממליץ לאנשים שקשה להם להתרגל למעבר לסמארטפון להתחיל עם אייפון, בICS אין שאלה. התקנתי לאבא של האקסית שלי(כשהיינו יחד:grin:) ICS על גלקסי S1 והוא מרוצה עד עכשיו.

מעבר לכך, הגלקסי 2 לצורך העניין שהוא המכשיר הכי טוב בשוק הסלולר גם היום למרות שיצא חצי שנה לפני ה4S יקבל עדכון לJELLYBEAN לכשתצא כך שיהיה עדיין רלוונטי.

או כמובן להמתין ליום חמישי כשייצא הSGS3 או לחילופין לרכוש בחנות פרטית את הONE X של HTC בעל 4 הליבות של 1.5GHZ.

Bliss
28-04-12, 21:00
סדרת סרטונים מומלצת למתלבטים בין אנדרואיד לiOS:

חלק 1: http://www.youtube.com/watch?v=NMiY1kSTHZw&feature=g-user-u

חלק 2: http://www.youtube.com/watch?v=Ayx4XsBaJBI&feature=g-user-u

חלק 3: http://www.youtube.com/watch?v=fsGQ_xts_Gw&feature=g-user-u

חלק 4: http://www.youtube.com/watch?v=jlPKVWv1WxU&feature=g-user-u

Bliss
30-04-12, 04:54
עכשיו, כשיש לי 32 ג'יגה, רציתי לדעת אם יש אפשרות, או יותר טוב, אפליקציה להעברת קבצים מהכרטיס זיכרון הפנימי לזה החיצוני. נגיד אני מעביר data של משחק כבד לכרטיס זיכרון חיצוני, הוא יעבוד? אצטרך להתקין אותו מחדש? אילו קבצים אסור להעביר לכרטיס זיכרון חיצוני והם חייבים להישאר בפנימי? מה ההבדל בין system storage לא usb storage? תודה.

Eytan
01-05-12, 11:47
בשטחיות - זיכרון מערכת הוא הזיכרון הפנימי המיועד לאפליקציות במכשיר נע בן 80MB במכשירים הישנים ל1.2GB (נדמה לי שזה הכי הרבה שנתקלתי) שהוא זיכרון אחסון לכל דבר בניגוד לזיכרון הRAM.

200MB אמורים להספיק לך לכ50 אפליקציות כך שנדירים המקרים שתצטרך מעבר לזה.
בכל אופן, מפתחי המשחקים יכולים לקבוע האם יש לך אופציה להעביר חלק מהיישום לכ. הזיכרון באמצעות הגדרות היישומים, וכמובן שהם יעבדו תקין.

barca-vn
03-05-12, 20:29
ההשקה של Galaxy S3 (https://www.facebook.com/SamsungMobileUK/app_139775592813721)

SantiagoBernabeu
04-05-12, 11:49
אני בסחרחורת מהגלקסי האחרון. אני תופס את הטרנספורמר פריים ביד ופשוט כבר לא מתרגש ממנו. חייב שיהיה לי את המכשיר הזה, חייב. כמה פיצ'רים חדשים במכשיר אחד. כמה עוצמה במכשיר אחד.. אין גבולות לסמסונג, בכל פעם מציבים רף חדש..

Sari Falah
04-05-12, 12:47
בתור מי שלא התעדכן- אילו שיפורים עוד הציעו מלבד המעבד של ה 4 ליבות, שיפור המצלמה הקדמית של המכשיר ופקודות קוליות שהמכשיר יודע לבצע? את המצלמה האחורית הבנתי שהשאירו 8 מגה.

בנושא אחר, יש לי סמסונג גלאקסי S2, וכשאני מכניס איש קשר חדש הוא שואל אותי אם לשמור אותו בגוגל, בסים של המכשיר או בזיכרון של הטלפון עצמו. יש אפשרות לעשות שהוא ישמור גם בגוגל וגם בסים?

SantiagoBernabeu
04-05-12, 13:36
http://www.gadgety.co.il/40434/%d7%a1%d7%9e%d7%a1%d7%95%d7%a0%d7%92-%d7%94%d7%95%d7%a1%d7%99%d7%a4%d7%94-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a8-%d7%97%d7%99%d7%93%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%95/

אי אפשר, אלא לשמור פעמיים.

Eduardo
04-05-12, 15:25
התחדשתי אתמול באייפון 4S, ורציתי לדעת אלו אפליקציות הכי מומלצות. מהיכן ניתן להוריד אותם?

צאו מנקודת הנחה שאני בור ועם הארץ בכל הנושא הזה ויש מצב שהשאלה הזו דבילית למדי.

SantiagoBernabeu
04-05-12, 16:12
התחדשתי אתמול באייפון 4S, ורציתי לדעת אלו אפליקציות הכי מומלצות. מהיכן ניתן להוריד אותם?

חח זה בסדר, מיותר לציין. מי שקונה אפל ולא אנדרואיד, סביר להניח שלא יבין יותר מדיי בתחום...:evil:

Eytan
05-05-12, 00:02

קודם כל - תתחדש.
אמנם אפשר לומר שאני חובב מושבע של אנדרואיד, אבל לדעתי המלצות לאפליקציות לאייפון זהה כמו לאנדרואיד שכן רובן ככולן חופפות.

אני מציע שתסתובב איתו יום-יומיים ותגיד לנו מה "חסר" לך ונוכל להמליץ
אם זו אפליקציה למצלמה, רשתות חברתיות, הודעות מיידיות וכד'

Sari Falah
05-05-12, 18:51
יש אפליקציה כלשהי שמעבירה את כל השמות בסים לחשבון הגוגל?
יש לי גלאקסי S2 גרסה 4.0.3

Eduardo
06-05-12, 10:27
קודם כל - תתחדש.
אמנם אפשר לומר שאני חובב מושבע של אנדרואיד, אבל לדעתי המלצות לאפליקציות לאייפון זהה כמו לאנדרואיד שכן רובן ככולן חופפות.

סליחה על הבורות, אבל מה זה אנדרואיד? שמעתי על אייפון ועל גלאקסי בלבד. יש גם אנדרואיד?

SantiagoBernabeu
06-05-12, 12:07
סליחה על הבורות, אבל מה זה אנדרואיד? שמעתי על אייפון ועל גלאקסי בלבד. יש גם אנדרואיד?

=-O
אנדרואיד זו מערכת הפעלה של מכשירים סלולאריים. היא התפרסמה גם בעקבות התקנתה על סדרת הגלקסי המתקדמת של סמסונג, אבל היא מותקנת על עוד מכשירים מתקדמים רבים כדוגמת הHTC ומוטורולה.. מערכת ההפעלה של אפל היא iOS, והאנדרואיד זה למעשה מערכת ההפעלה של גוגל... לדעתי ולדעת הרבה אחרים מן הסתם, עשית טעות קטנה שבחרת באפל ולא באנדרואיד/גלקסי..

Azzurro
06-05-12, 15:18
אהלן, קניתי לא מזמן טלפון סלולרי חדש, סמסונג גלקסי S פלוס, וקרה לי היום שבמקלט שבו יש קליטה כמעט מלאה, רשום לי "שיחות חירום בלבד".

הרצתי על זה חיפוש מרובה בגוגל שהעלה חרס.

עם זאת, ברגע שאני יוצא מהמקלט הזה הכל חוזר לקדמותו והרשת עובדת מצוין.

מישהו יודע מה העניין?

Eduardo
06-05-12, 19:22
=-O
לדעתי ולדעת הרבה אחרים מן הסתם, עשית טעות קטנה שבחרת באפל ולא באנדרואיד/גלקסי..
למה? אתה יכול לפרט?

Eytan
06-05-12, 22:42
אהלן, קניתי לא מזמן טלפון סלולרי חדש, סמסונג גלקסי S פלוס, וקרה לי היום שבמקלט שבו יש קליטה כמעט מלאה, רשום לי "שיחות חירום בלבד".

הרצתי על זה חיפוש מרובה בגוגל שהעלה חרס.

עם זאת, ברגע שאני יוצא מהמקלט הזה הכל חוזר לקדמותו והרשת עובדת מצוין.

מישהו יודע מה העניין?

לאיזו רשת אתה שייך? אם לפלאפון אני מציע שתעיין בהודעה שלי בנושא:
http://forum.sportenter.co.il/showpost.php?p=1256087&postcount=1427
מבחינת תדרים הגלקסי S והS+ זהים לחלוטין.

אדוארדו, אני אפרט ברשותך,
קודם כל אסביר שהרבה משתמשים בארץ נגררים למלחמות של "למי יש יותר גדול" ושני המתמודדים במשקל כבד נקרא להם - הן שתי מערכות ההפעלה הפופולריות כיום במכשירים חדשים:
Iphone Operating System של אפל(אם תרצה בפינה האדומה).
והאנדרואיד של גוגל(בפינה הכחולה...)
עד לא מזמן הדיעה הרווחת הייתה שהIOS או האייפון אשר הוא הטלפון הסלולרי היחיד שמריץ את אותה מע' הפעלה הוא המתמודד העדיף.
בשנה האחרונה האנדרואיד החלה בצמצום הפער ואף עקיפה של האייפון תוך הדגשת היתרונות שלה.

אתה תוכל למצוא ה-מ-ו-ן מידע בנושא בחיפוש באינטרנט של "אייפון או אנדרואיד" - בכל מקרה שתי מערכות ההפעלה טובות מאוד ואני בטוח שתהנה מהמכשיר !

Azzurro
07-05-12, 11:57
לאיזו רשת אתה שייך? אם לפלאפון אני מציע שתעיין בהודעה שלי בנושא:
http://forum.sportenter.co.il/showpost.php?p=1256087&postcount=1427
מבחינת תדרים הגלקסי S והS+ זהים לחלוטין.

אהלן איתן ותודה על התשובה. אני אכן מנוי ברשת פלאפון (זמנית אומנם).

אני בטוח לחלוטין ש-S+ תומך בתדר 850 מכיוון שזה היה רשום על הקופסה כשקניתי אותו, ככה שאני חושב שעניין התדר אמור להיות בסדר, למרות שאיני בקיא כל כך בעניין דור 2 או 3. העניין הוא שהקליטה הייתה כמעט מלאה - 3 קווים מתוך 4, זה מה שמוזר לי.

עריכה: איתן, אתה כמובן צודק.

יש דרך לתקן את זה? מה הסיכוי שלא תהיה לי קליטה במקומות כמו... בה"ד 1?

Eytan
07-05-12, 19:22
אהלן איתן ותודה על התשובה. אני אכן מנוי ברשת פלאפון (זמנית אומנם).

אני בטוח לחלוטין ש-S+ תומך בתדר 850 מכיוון שזה היה רשום על הקופסה כשקניתי אותו, ככה שאני חושב שעניין התדר אמור להיות בסדר, למרות שאיני בקיא כל כך בעניין דור 2 או 3. העניין הוא שהקליטה הייתה כמעט מלאה - 3 קווים מתוך 4, זה מה שמוזר לי.

עריכה: איתן, אתה כמובן צודק.

יש דרך לתקן את זה? מה הסיכוי שלא תהיה לי קליטה במקומות כמו... בה"ד 1?

אין דרך לתקן את זה שכן מדובר במאפיין חומרתי ולא תוכנתי.
ה850 שראית הוא של דור 2 כפי שרשמתי בהודעה שקישרתי אליה.

Eduardo
08-05-12, 22:33
אני מניח שניתן לשנות באייפון 4S את הצלצולים המגעילים שמגיעים עם האייפון (רשרוש, פינג, שמינג וכד') לצלצול אחר (אותו אני רוצה להוריד מהאינטרנט) כשמגיעה שיחה נכנסת. בהגדרות הצלצולים לא מצאתי את האופציה לשינוי. יש דבר כזה?

Eytan
09-05-12, 01:05
http://www.youtube.com/watch?v=DHMcUu4C_g0

dkaro
10-05-12, 20:21
אני מחזיק בגלאקסי הראשון. יש לי בעיה בשבועות האחרונים של זלילת סוללה בצורה קיצונית ומרגיזה. אמנם ידוע שבסמארטפונים הסוללה נטחנת מהר, אך אם בעבר הייתי רגיל פשוט להטעין את הפלאפון כל לילה בזמן השינה (וגם זה ליתר ביטחון, ת'כלס בשימוש סביר הוא יכל להחזיק גם יממה וחצי ככה בלי הטענה), כיום אני נאלץ להטעין את הפלאפון בערך פעמיים ביום ע"מ שיחזיק מעמד.

אני יודע באופן וודאי שזו לא בעיה של תכנה מסוימת שהתקנתי כי התקלה התחילה סתם ככה ולא בעקבות הורדה מסוימת שלי. כמו כן, לאחר המלצות שונות אף נתתי למכשיר פעם אחת להישחק עד הסוף, להיכבות, ואז להטעינו בצורה מלאה. בנוסף לזה לפני מספר ימים אף פירממטי את המכשיר לחלוטין (הזכרון הפנימי הקטן + הגדול[הזה שהמכשיר קורא לו "התקן USB"]).
שום דבר מכל אלה לא עזר לבעיה לבוא על פתרונה.

הייתי פשוט הולך לאורנג', אבל מכיוון שנגמרה לי האחריות יצרן של השנה הראשונה הבני זונות רוצים 150 ש"ח רק על הכנסת מכשיר למעבדה - וזה עוד לפני טיפול ותיקון תקלה במידה ואם היא קיימת !
אם רק הכנסת מכשיר למעבדה זה 150 ש"ח, אני מרשה לעצמי להניח שהנזק הכללי של התיקון יסתכם בכמה מאות שקלים טובים. מחיר של בערך חצי מכשיר חדש. חוצפה.

ועדיין, אני מתחיל להתייאש ונמאס להטעין כל הזמן את המכשיר. סף השבירה שלי קרוב ואני כרגע כפסע לפני הכנסת המכשיר למעבדה באורנג'. לפני שאני זורק כמה מאות שקלים לפח - יש למישהו פה עוד כמה רעיונות אחרונים שאולי יכולים לעזור ?

Sari Falah
10-05-12, 20:44
ביררת כמה עולה סוללה חדשה? (כזאת שאפשר לקנות בכל חנות ולאו דווקא דרך אחת הרשתות)

SantiagoBernabeu
10-05-12, 21:06
אני מחזיק בגלאקסי הראשון. יש לי בעיה בשבועות האחרונים של זלילת סוללה בצורה קיצונית ומרגיזה. אמנם ידוע שבסמארטפונים הסוללה נטחנת מהר, אך אם בעבר הייתי רגיל פשוט להטעין את הפלאפון כל לילה בזמן השינה (וגם זה ליתר ביטחון, ת'כלס בשימוש סביר הוא יכל להחזיק גם יממה וחצי ככה בלי הטענה), כיום אני נאלץ להטעין את הפלאפון בערך פעמיים ביום ע"מ שיחזיק מעמד.

אני יודע באופן וודאי שזו לא בעיה של תכנה מסוימת שהתקנתי כי התקלה התחילה סתם ככה ולא בעקבות הורדה מסוימת שלי. כמו כן, לאחר המלצות שונות אף נתתי למכשיר פעם אחת להישחק עד הסוף, להיכבות, ואז להטעינו בצורה מלאה. בנוסף לזה לפני מספר ימים אף פירממטי את המכשיר לחלוטין (הזכרון הפנימי הקטן + הגדול[הזה שהמכשיר קורא לו "התקן USB"]).
שום דבר מכל אלה לא עזר לבעיה לבוא על פתרונה.

הייתי פשוט הולך לאורנג', אבל מכיוון שנגמרה לי האחריות יצרן של השנה הראשונה הבני זונות רוצים 150 ש"ח רק על הכנסת מכשיר למעבדה - וזה עוד לפני טיפול ותיקון תקלה במידה ואם היא קיימת !
אם רק הכנסת מכשיר למעבדה זה 150 ש"ח, אני מרשה לעצמי להניח שהנזק הכללי של התיקון יסתכם בכמה מאות שקלים טובים. מחיר של בערך חצי מכשיר חדש. חוצפה.

ועדיין, אני מתחיל להתייאש ונמאס להטעין כל הזמן את המכשיר. סף השבירה שלי קרוב ואני כרגע כפסע לפני הכנסת המכשיר למעבדה באורנג'. לפני שאני זורק כמה מאות שקלים לפח - יש למישהו פה עוד כמה רעיונות אחרונים שאולי יכולים לעזור ?
איזה רום יש לך? בדקת בהגדרות מה שותה לך את הסוללה? ואגב,http://iandroid.co.il/forum/topic74684.html

Eduardo
10-05-12, 21:09
http://www.youtube.com/watch?v=DHMcUu4C_g0
תודה רבה! הצלחתי לעשות זאת, אך יש בעיה אחרת: כל השירים שהיו לי באייפון (בתיקיית האייפון יוזר) נמחקו, וכשאני רוצה להחזיר אותם עכשיו (כלומר, גורר אותם מהתיקייה במחשב ל-iTunes) זה פשוט לא הולך. מה הבעיה? אם אני אעשה restore לאייפון, זה עשוי לפתור את הבעיה?

עריכה: כשעשיתי סינכרון, זה רשם לי את הודעת השגיאה הבאה:

itunes could not sync information to thr iphone "user iphone" because another sync client is already running.

dkaro
10-05-12, 21:33
איזה רום יש לך? בדקת בהגדרות מה שותה לך את הסוללה? ואגב,http://iandroid.co.il/forum/topic74684.html

יש לי את הרום הרגיל של אורנג'. לגבי הקישור שלך - אני מכיר את כל העצות האלה. זו לא הבעיה. קרה משהו פתאום שהסוללה החלה להיגמר הרבה יותר מהר. שאלת מליון הדולר היא האם אכן מדובר בבעיית תוכנה או בעיית חומרה. כרגע הנטייה שלי היא להאמין שמדובר בחומרה - אילו זה היה תוכנה פירמוט היה אמור לעזור.

ביררת כמה עולה סוללה חדשה? (כזאת שאפשר לקנות בכל חנות ולאו דווקא דרך אחת הרשתות)

שכחתי להגיד: עשיתי גם בדיקה של החלפת סוללה. לא עזר, הסוללה החלופית גם נגמרה מהר מאוד. הבעיה היא במכשיר עצמו.

SantiagoBernabeu
10-05-12, 21:40
לכמה זמן הסוללה כן מספיקה?

dkaro
10-05-12, 21:45
האמת זו שאלה שקשה לענות עליה, כי נראה שזו בעיה ממש מוזרה. אני חושב שאני יכול לחלק את זה לשימוש נמוך וגבוה.

בשימוש גבוה אני מרגיש באופן קבוע שיש בעיה רצינית. אם בעבר בשימוש גבוה הסוללה הייתה נטחנת לחלוטין ובערב כבר הייתי חייב להטעין אותה, היום בשימוש גבוה כבר בצהריים היא חייבת הטענה.

בשימוש סביר ונמוך זה מוזר. לפעמים נראה שיחסית הכל בסדר, ולפעמים המצב קטסטרופה. וזה נראה רנדומלי לחלוטין. היו פעמיים למשל שהטענתי כל הערב את הסוללה לצורך הבדיקה, כשהלכתי לישון ניתקתי את המטען כשהסוללה מלאה, וכשהתעוררתי בבוקר הסוללה הייתה חצי ריקה ! מלילה אחד ללא שימוש שהמכשיר שכב במגרה !

itai220
11-05-12, 10:46
אפל שחררו עדכון 5.1.1

תיקונים ש- 5.1.1 מביאה:
שיפור האמינות של פיצ'ר ה- HDR במצלמה בעת צילום תמונות ישירות ממסך הנעילה.
תיקון באג שמנע מהאייפד החדש החדש לעבור בין רשתות 2G לרשתות 3G.
תיקון באג שהשפיע על הצגת וידאו דרך AirPlay במצבים מסוימים.
שיפור אמינות סינכרון ה"מועדפים" וה- Reading List מהספארי למכשירי iOS.
תיקון בעיה שגרמה להודעת "Unable to purchase" גם אם הרכישה מהאפסטור התבצעה באופן תקין.
*iphones.

SantiagoBernabeu
11-05-12, 11:20
האמת זו שאלה שקשה לענות עליה, כי נראה שזו בעיה ממש מוזרה. אני חושב שאני יכול לחלק את זה לשימוש נמוך וגבוה.

בשימוש גבוה אני מרגיש באופן קבוע שיש בעיה רצינית. אם בעבר בשימוש גבוה הסוללה הייתה נטחנת לחלוטין ובערב כבר הייתי חייב להטעין אותה, היום בשימוש גבוה כבר בצהריים היא חייבת הטענה.

בשימוש סביר ונמוך זה מוזר. לפעמים נראה שיחסית הכל בסדר, ולפעמים המצב קטסטרופה. וזה נראה רנדומלי לחלוטין. היו פעמיים למשל שהטענתי כל הערב את הסוללה לצורך הבדיקה, כשהלכתי לישון ניתקתי את המטען כשהסוללה מלאה, וכשהתעוררתי בבוקר הסוללה הייתה חצי ריקה ! מלילה אחד ללא שימוש שהמכשיר שכב במגרה !

האמת היא שתלוי מה זה שימוש אינטנסיבי. גבוהה כאילו. אם אתה מריץ על המכשיר משחקים כדוגמת טמפל ראן GTA או אפליקציות כמו וייבר, אז גם שלוש שעות זה יהיה מצויין. אלה דברים שיושבים חזק על המערכת וקורעים את המעבד. אם אתה מריץ רק וואטסאפ וגולש בדפדפן זה אמור להחזיק לך 6.5-7 שעות בבהירות מסך ממוצעת..

בנוגע לזה שהטלפון שכב במגירה והתרוקנה לו הסוללה.. אחרי שהמכשיר מסיים את הטעינה, אתה מנתק אותו או משאיר אותו מחובר?

dkaro
11-05-12, 11:23
לפעמים ככה ולפעמים ככה..

בדר"כ כשאני מטעין בלילות זה נשאר מחובר גם לאחר הטענה מלאה. שהרי אני ישן..

SantiagoBernabeu
11-05-12, 13:19
זה נשמע כמו בעיות חומרה.
ההסבר היחיד שקיים לבעיה שהמכשיר היה במצב המתנה והסוללה ירדה, זה שהיתה אפליקציה שרצה על המערכת ושותה את הסוללה. גם לחברה שלי היה את הבעיה הזאת ובסוף מצאתי איזה משחק שישב חזק על המערכת..

ב-iAndroid יוכלו לעזור לך יותר. אני דיי מוגבל, מה עוד שאין לי את המכשיר הזה. תנסה לשאול שם בפורום של המכשיר, בטוח יעזרו לך..

dkaro
11-05-12, 14:23
טוב תודה על העזרה בכל אופן.

Sari Falah
12-05-12, 12:11
בנוגע לזה שהטלפון שכב במגירה והתרוקנה לו הסוללה.. אחרי שהמכשיר מסיים את הטעינה, אתה מנתק אותו או משאיר אותו מחובר?

לידע כללי- גם אצלי בדרך כלל שאני טוען אותו בלילה, הוא נשאר במטען עד הבוקר.
זה משנה? מומלץ/ לא מומלץ?

SantiagoBernabeu
12-05-12, 20:30
לידע כללי- גם אצלי בדרך כלל שאני טוען אותו בלילה, הוא נשאר במטען עד הבוקר.
זה משנה? מומלץ/ לא מומלץ?
המכשיר יודע מתי הסוללה טעונה עד הסוף והוא מנתק את הטעינה במקום. לאורך זמן כשלא מנתקים אותו המערכת מקבלת סטטיסטיקות שגויות בנוגע לזמן ההטענה ולא מנטרלת אותה. הסוללה ממשיכה להיטען וזה הורס אותה לאט לאט ואז תאים בסוללה מתים וזמן החיים שלה יורד. חשוב לרוב לנתק אותה מקסימום שעה אחרי הטעינה..

prongs69
13-05-12, 20:54
שאלה:
סוללה ניידת SGS2, במחיר זול, איפה אפשר למצוא? הכוונה לאינטרנט כמובן.

משהו בסגנון הזה:http://www.dealextreme.com/p/2200mah-rechargeable-external-battery-for-iphone-4-3gs-black-51333
רק לסמסונג ולא לאייפון.