PDA

צפה בגרסא המלאה : מכשירים סלולריים ::

עמודים : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Equilibrium
05-10-11, 01:26
שאלה: אם אני טס לארה"ב אני יכול לקנות אייפון4gs ב200 דולר בלי להתחייב לאחת הרשתות שם ( כלומר לא לשלם עוד כסף ?)
+1 אותה שאלה ואם אפשר תשובה דחופה כי אני טס לארצות הברית עוד יומיים

מסי 10
05-10-11, 02:04
לא, זה כל הקטע במחיר הנמוך, אתה מתחייב לתוכנית מסויימת למשך שנתיים.

Blu
05-10-11, 06:55
אוקיי, הבהרה קטנה.

כל המחירים שמפורסמים בארה"ב לגבי האייפונים לא רלוונטים. זה בתנאי שהתחייבת לחוזה בחברת הסלולר המקומית. לא תמצאו אייפון 4S בפחות מ-3000 שקל.

עכשיו אני בשלבי שיכנוע עצמיים אחרונים, ורציתי לשאול אם להכרזה על האייפון 4S תהיה השפעה על המחיר של ה-SGS2 בטווח הקרוב (חודש~)?

אני לא חושב שתהיה לזה השפעה על המחיר. הכעס על אפל בכל עניין האייפון זה שהם הוציאו עידכונים שכבר יש במכשירים אחרים, (למשל SGS2) כשמכשירים הללו כבר חצי שנה בשוק. אייפון 4S רק השתווה לגלאקסי 2 ולא עבר אותו, לפחות לא במשהו ששווה לציין, ובעקבות כך אני לא מאמין שמשהו יישתנה.

אגב, אלא אם אפל הולכים להוציא את האייפון 5 מאוד בקרוב, (קרי ינואר/פברואר) מה שלא נראה הגיוני, הם הולכים לסבול מכל אירוע ההשקה הזה. הצפייה לאייפון 5, הרבה בעזרת עיקוב היציאה שלו, הייתה רבה והאכזבה בהתאם. לדעתי, אפל נפגעו קשות מהמהלך ואם אין להם איזה שפן בשרוול הם הולכים לראות את מכשירי הסמסונג וה-HTC מכרסמים בלקוחותיהם. ה-SGS3 מתוכנן לצאת בינואר עם מעבד ליבה מרובע ועוד שלל תכונות מדהימות. כרגע, לפחות למראית עין, אפל היא הרודפת ולא הנרדפת כמו שהייתה רגילה להיות. בשביל חברה שיש לה פאלפון אחד שעליו היא נשענת, היא חייבת להחזיר את היוצרות.

t-rix
05-10-11, 07:46
מלבד זה שאייפון 4s מהיר פי שבע מהאייפון הרגיל, איזה חידושים יש עוד?
האם יש ראדיו מובנה?
יש שיפור באיכות המצלמה?
מצלמה עם כל האופציות?

ובכלל, איזה חידושים יש בו? 

Raging Bull
05-10-11, 10:30
מלבד זה שאייפון 4s מהיר פי שבע מהאייפון הרגיל, איזה חידושים יש עוד?
האם יש ראדיו מובנה?
יש שיפור באיכות המצלמה?
מצלמה עם כל האופציות?

ובכלל, איזה חידושים יש בו?

http://www.mako.co.il/digital-cellular/iphone/Article-a51209b0cafc231006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

Gpep
05-10-11, 11:21
טוב, עדכון #2:

למרות שהייתי נחרץ בהתחלה ואמרתי שאני אקנה סמארטפון פשוט, ברגע שכבר שכנעתי את עצמי ששווה לי להשקיע עוד טיפה בשביל הגלקסי הראשון וככל שהתעמקתי בנושא יותר ויותר, כמובן שהדרך לגלקסי השני הייתה הרבה יותר קצרה.

עכשיו אני בשלבי שיכנוע עצמיים אחרונים, ורציתי לשאול אם להכרזה על האייפון 4S תהיה השפעה על המחיר של ה-SGS2 בטווח הקרוב (חודש~)?

תמשיך לבדוק ואנא ספר לנו מה החלטת, אני מאחוריך :wink: (בזמן שאנשים כמונו מתלבטים יש כאלה שהחליפו כבר 14 מכשירים)

RivaldoTheKing
05-10-11, 13:28
תמשיך לבדוק ואנא ספר לנו מה החלטת, אני מאחוריך :wink: (בזמן שאנשים כמונו מתלבטים יש כאלה שהחליפו כבר 14 מכשירים)

+1

אני כבר חצי שנה 'מחכה' להשקה של הSGS2, אז מחכה למבצעים סבירים ברשתות הסלולאר (שיתנו החזרים יפים תוך ניצול חוק ניתוק זיקה) ועכשיו עוד מתלבט האם לחכות לSGS3, על אף שלא נשמע לי סביר שיצא בתחילת השנה ולטעמי יחכו איתו עד חודשי האביב (בטח לאור העובדה שאפל דורכת במקום).

hmmm, עדכן!

hmmm
05-10-11, 17:13
האמת שאני כבר דיי סגור על הגלקסי 2, ההתלבטות הקטנה שעוד נותרה היא מתי לקנות אותו (בטווח של החודש הקרוב).

בסופו של דבר החלטתי ללכת על סמארטפון חזק בגלל שתי סיבות ששניכם (לירן, קובי) נגעתם בהן. אני משדרג לעיתים רחוקות, והמטרה היא כן לקנות סמארטפון שישאר לגיטימי בשלוש השנים הקרובות לפחות. במסגרת הסמארטפונים החזקים, הגלקסי 2 זה הסמארטפון הכי חזק בשוק. האייפון 4S הוא שידרוג לעומת האייפון 4 הרגיל, אבל הוא לא מציג עליונות על הגלקסי 2 (http://www.pcworld.idg.com.au/article/403078/apple_iphone_4s_vs_samsung_galaxy_ii_vs_htc_sensat ion_smartphone_comparison/?). לא נראה שהגלקסי S3 ישווק בארץ (במחיר סביר) לפחות עד יולי 2012, וזה נראה חסר טעם לחכות 9 חודשים בשביל הסמארטפון הבא. הרי בטווח קצר יותר מצאתו של הגלקסי S3 בטח ישווק האייפון 5, ואת ההפסקה הזמנית במירוץ החימוש בגלל אכזבת ה-S4 לא נקבל פעם נוספת.

Blu
05-10-11, 17:18
לך על הS2. מבחינת מחיר, איכות והסיבות שציינת, הוא המתאים ביותר. מה גם ששוק האנדרואיד מתקדם מיום ליום. תתחדש !

Fernando Redondo
05-10-11, 18:10
זה היה רק עניין של זמן עד שכל מכשירי האנדרואיד יסגרו את הפער מאפל והאייפון.

אפל איכזבה המון אנשים עם האייפון 4S שיצא אתמול (לא סתם המנייה צנחה ב-3.5% לאחר שהוכרז אותו מכשיר). האייפון 4S בעצם הגיע הרבה אחרי הSGS2 אבל ממש לא מחדש שום דבר. אין בו דבר ואף לא חצי דבר ממה שיש בSGS2 וזאת האכזבה בעצם. אתה מצפה למכשיר ומקבל משהו שכבר יש בשוק.

אני, מחזיק באייפון 4, ועדיין אין לי אפילו קמצוץ של ספק שאנדרואיד היא מערכת הפעלה הרבה הרבה יותר טובה (לפני האייפון הייתי בעלים גאה של גוגל נקסוס 1) ואני רק מחכה למכשיר מהפכני שתוציא חברת HTC (הטובה בעולם לטעמי) כדי לרכוש אותו. הם עדיין לא אמרו את המילה האחרונה (לטעמי הסנסיישן הוא לא המילה האחרונה של HTC ואני רק מחכה לאיזו פריצת דרך מכיוונם).

בקיצור, מקווה שסוף סוף האייפון ייפול, כי הוא הרבה יותר מדי Overated לטעמי.

שי
05-10-11, 18:20
טוב, עדכון #2:

למרות שהייתי נחרץ בהתחלה ואמרתי שאני אקנה סמארטפון פשוט, ברגע שכבר שכנעתי את עצמי ששווה לי להשקיע עוד טיפה בשביל הגלקסי הראשון וככל שהתעמקתי בנושא יותר ויותר, כמובן שהדרך לגלקסי השני הייתה הרבה יותר קצרה.

אם כבר, הורדה זניחה של ה SGSII תהיה עם ההשקה של הנקסוס פריים בכנס הקרוב של סמסונג. מעבר לכך, יש את הכנס העולמי בברצלונה ואת האירוע של נוקיה.

בתפקיד שלי בעבודה, יש לי בכיסים גם את ה SGSII וגם את ה TITAN של HTC (עם WP 7.5), ותאמינו או לא, חווית השימוש הכי טובה, היא של מייקרוסופט, ויש לי אייפון מיולי 2007. יש שם כל כך הרבה דברים נכונים שאפל וגוגל עדיין לא חשבו עליהם. החיסרון היחיד זה עברית (אבל יש ב WHATSAPP), וחנות קטנה יחסית (שגדלה בקצב מסחרר).

ה SGSII הוא מכשיר משובח להכל חוץ ממשחקים, כי שם, למרבה הצער, החנות של אפל מקדימה את זאת של גוגל בשנות אור. מה שיש במרקט זה רק פורטים עלובים של גיימלופט.

Blu
05-10-11, 22:12
בתפקיד שלי בעבודה, יש לי בכיסים גם את ה SGSII וגם את ה TITAN של HTC (עם WP 7.5), ותאמינו או לא, חווית השימוש הכי טובה, היא של מייקרוסופט, ויש לי אייפון מיולי 2007. יש שם כל כך הרבה דברים נכונים שאפל וגוגל עדיין לא חשבו עליהם. החיסרון היחיד זה עברית (אבל יש ב WHATSAPP), וחנות קטנה יחסית (שגדלה בקצב מסחרר).

תוכל להרחיב על תכונות המכשיר והפונקציות שלו ?

Equilibrium
06-10-11, 03:39
מייסד ומנכל אפל לשעבר סטיב ג'ובס הלך לעולמו הלילה. ורק אתמול היו שמועות שהוא זה שישיק את האייפון החדש

אלעזר
06-10-11, 03:59
עצוב. בהחלט אחד האנשים שהכי השפיעו על התפתחות הטכנולוגיה בעידן הנוכחי.

ומאוד מעניין לראות לאן אפל הולכת בלעדיו.

hmmm
06-10-11, 05:17
אם כבר, הורדה זניחה של ה SGSII תהיה עם ההשקה של הנקסוס פריים בכנס הקרוב של סמסונג. מעבר לכך, יש את הכנס העולמי בברצלונה ואת האירוע של נוקיה.

שתי שאלות:

1. ברגע שמכריזים על האנדרואיד החדש, תוך כמה זמן הוא יהיה זמין? אם אני אקנה SGS2 שבוע לאחר ההכרזה, הוא כבר יגיע עם סנדוויץ' הגלידה?
2. בהנחה ומה שרשום כאן (http://www.gsm-israel.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%AA%D7%92%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%A0%D7%92-%D7%95%D7%92%D7%95%D7%92%D7%9C-%D7%9E%D7%A9%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%AA-%D7%94-nexus-prime-%D7%95%D7%90%D7%95-ice-cream-sandwich) בנוגע לNEXUS PRIME הוא נכון, מה אתה חושב עליו? המעבד 1.5 והמסך המשופר (מדברים על 320 PPI, שזה בערך 100 יותר מאשר בSGS2 ובערך כמו שיש באייפון) הם שידרוגים מספיק משמעותיים בשביל להעדיף אותו על פני ה-S2, לחכות בשבילו חודשיים ולהוסיף מעט כסף?

Blu
06-10-11, 06:17
יום עצוב. סטיב ג'ובס היה מהאנשים החשובים ביותר בתחום הטכנולוגיה אי פעם. קצת אירוני שהוא נפטר יום אחרי ההכרזה על האייפון החדש.

ומאוד מעניין לראות לאן אפל הולכת בלעדיו.

לפחות מבחינת המנייה שלה בזמן הקרוב, למטה. בקשר לחברה, אומרים שאין אדם שאין לו תחליף. אפל יסתדרו בסופו של דבר.

שי
06-10-11, 17:48
שתי שאלות:

1. ברגע שמכריזים על האנדרואיד החדש, תוך כמה זמן הוא יהיה זמין? אם אני אקנה SGS2 שבוע לאחר ההכרזה, הוא כבר יגיע עם סנדוויץ' הגלידה?
2. בהנחה ומה שרשום כאן (http://www.gsm-israel.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%AA%D7%92%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%A0%D7%92-%D7%95%D7%92%D7%95%D7%92%D7%9C-%D7%9E%D7%A9%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%AA-%D7%94-nexus-prime-%D7%95%D7%90%D7%95-ice-cream-sandwich) בנוגע לNEXUS PRIME הוא נכון, מה אתה חושב עליו? המעבד 1.5 והמסך המשופר (מדברים על 320 PPI, שזה בערך 100 יותר מאשר בSGS2 ובערך כמו שיש באייפון) הם שידרוגים מספיק משמעותיים בשביל להעדיף אותו על פני ה-S2, לחכות בשבילו חודשיים ולהוסיף מעט כסף?

אתה עלול להכנס ללופ שלא יגמר. מכשירים חדשים בשנה הזאת יהיו מיושנים עוד 6-7 חודשים. ככה זה הקצב.

המעבד ב SGSII עם הגלידה והאצת חומרה יהיה מהיר עוד יותר ואני בספק מה מעבד מרובע ליבות יוכל להועיל לו.

ה PPI זה פיצ'ר חביב, אבל ה SUPER AMOLED PLUS מספק ביותר.

זה מה שיש לי במגירה בעבודה כרגע:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/309721_10150308731039599_741264598_7975673_1783157 940_n.jpg

קיבלתי את ה SGSII עם מסך 4.5. לא רע.

matanmo
06-10-11, 17:50
מה זה השם הזה שהם בחרו? באנגלית זה נשמע מעפן, בעברית זה לפחות קסטה/סנקור.

t-rix
06-10-11, 18:09
שי, הם ענקיים או שזה בגלל זווית הצילום?!!

Blu
06-10-11, 18:16
כמו שהוא אמר, ה-SGS2 הוא בסביבות ה-4.5 אינץ'. אני מניח שה-HTC הוא 4.8/5.

מה הטוב מבניהם שי ? HTC או SGS2 ?

F. Hierro
06-10-11, 18:36
אייפון3, 8 ג'יגה בייט ב-59 דולר בלבד באתר הרשמי של אפל. יש אפשרות לקנות אותו מהארץ (משלוח) ולהשתמש בו ללא סים? אותה שאלה לגבי אייפון 4, במאה דולרים.

hmmm
06-10-11, 18:44
אתה עלול להכנס ללופ שלא יגמר. מכשירים חדשים בשנה הזאת יהיו מיושנים עוד 6-7 חודשים. ככה זה הקצב.

המעבד ב SGSII עם הגלידה והאצת חומרה יהיה מהיר עוד יותר ואני בספק מה מעבד מרובע ליבות יוכל להועיל לו.

ROGER

מה בנוגע לשאלה הראשונה?

Shlomix
07-10-11, 13:12
hmmm, המכשיר לא יגיע עם ICS, תצטרך לעשות רוט (קבלת הרשאות מנהל) לSGSII כדי להחליף רום לאנדרואיד 4.0, והיום עם כל המדריכים שיש באינטרנט זה די פשוט, מה גם שאפשר להתקין רומים "מבושלים" שמשפרים לא מעט את הביצועים ומוסיפים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות להתאמה אישית.
ממליץ לך לבדוק בפורומים המתאימים של http://iandroid.co.il/ לעדכונים שוטפים.
תתחדש, יש לי את המכשיר, ללא ספק המכשיר הטוב ביותר בשוק. (עד ליציאת הנקסוס החדש :rollmyeyes:)

בקשר לאייפון 4S - אכזבה.
אין שום חידוש משמעותי שיזניק את השוק קדימה.
מה גם שאפילו 7 חודשים אחרי יציאת הSGSII ואפל לא מצליחה להדביק את הפער!
אומנם מבחינה טכנית בלבד, החומרה זהה, אבל המסך עדיין יותר קטן, הוא שוקל יותר ב30 גרם (משמעותי ביותר בכיס) וכמובן IOS 5 המאכזבת.

שי
07-10-11, 15:15
אייפון3, 8 ג'יגה בייט ב-59 דולר בלבד באתר הרשמי של אפל. יש אפשרות לקנות אותו מהארץ (משלוח) ולהשתמש בו ללא סים? אותה שאלה לגבי אייפון 4, במאה דולרים.

זה עם חוזה לשנתיים, אני לא מאמין שיש עדיין כסילים שמאמינים לזה.

אייפון 4 ללא חוזה עולה 600 דולר.

ברגע שמכריזים על האנדרואיד החדש, תוך כמה זמן הוא יהיה זמין? אם אני אקנה SGS2 שבוע לאחר ההכרזה, הוא כבר יגיע עם סנדוויץ' הגלידה?

לגוגל אין מדיניות עקבית בנוגע לעידכונים וזמן ההפצה שלהם. יש עדיין מכשירים בעולם שיוצאים עם FROYO!

hmmm
07-10-11, 15:42
סבבה, תודה.

אני עוקב אחרי SGS2 בזאפ והמחיר שלו יורד בכמה שקלים כל יום. אני אחכה כמה ימים אחרי הנקסוס פריים לראות אם תהיה ירידה יותר רצינית ויאללה בלאגן.

נושא הבא: כמה מכם משתמשים בקייס לפלאפון? מצד אחד אני מפחד שיקרה לו משהו, מצד שני גם ככה מדובר במכשיר גדול פיזית...בכל מקרה ראיתי שממליצים על הקייס הזה (http://www.ebay.com/itm/OTTERBOX-COMMUTER-CASE-SAMSUNG-GALAXY-S-2-i9100-INTERNATIONAL-VERSION-NEW-/390351744314?pt=PDA_Accessories&hash=item5ae2c6ed3a).

Eytan
07-10-11, 15:55
נכון שי, ישנם מכשירים שמגיעים עם הפרוזן ואולי אפשר להגיד שבראשם האטריקס מבחינת חומרהVSתוכנה אבל מוטורולה מאז ומעולם היו האחרונים להוציא עדכונים בגלל ממשק המוטובלור(הנוראי, יש לציין).

בכל אופן, השיפור המשמעותי ביותר של הICS הוא לא תוכנתי כמו הפרויו שהביאה את השימוש במכשיר כנתב, הג'ינג'רברד שהביאה בגדול את האופטימיזציה של מ"ה שהשפיעה ישירות על מהירות המכשיר והפחיתה את הלאגים הידועים.
מה שהICS -2.4\4.0 (עדיין לא ברור) מתכוונת להביא זה התאמה לכלל המכשירים הקיימים והחדשים לצאת בשאיפה שיהיה עדכון עד מקסימום של חצי שנה משחרור גירסת האנדרואיד.

למי שקצת פחות מעורה, ונדמה לי שציינתי זאת בעבר כדי שלצורך הדוגמא נקח את האטריקס, שמשווק בארץ אצל מפעילת סלולר, שיקבל עדכון ל2.3 הסדר הוא כזה:
1. גוגל תשחרר עדכון ל2.3 - בוצע לפני קצת פחות משנה עם הנקסוס S.
2. מוטורולה תעשה את האדפטציה לממשק UI שלה - בוצע לפני כחודש עדכון רשמי OTA ל2.3.4.
3. מפעילת הסלולר תעשה את האדפטציה לרום הספציפי שלה עם היישומים שלה - ידוע שאורנג' אמורה לשחרר כזה בעתיד הקרוב מאוד.
4. המשתמש יגיע לצריבת גירסא בנק"ש באחד מסניפי נק"ש
*צריבת גירסא כוללת פירמוט של המכשיר, על כן מומלץ לגבות אנשי קשר טרם הפעולה במידה ואינם שמורים בחשבון הג'ימייל, מומלץ להשתמש בגירסא החינמית של LOOKUOT להשלמת התהליך.

Shlomix
07-10-11, 16:16
עדיף כבר לעדכן רום לבד, לא?
גם אפשר להנות משליטה יותר רחבה והתאמה אישית גבוהה, וגם להנות מכמה אפליקציות שדורשות רוט.

אני מקווה שיצא קוגנישן של ICS לS2.

ולעניין אחר אבל קשור: סמסונג וגוגל דחו את ההשקה של הנקסוס פריים ואנדרואיד ICS בשל התנגשות עם ההלוויה של סטיב ג'ובס. מאכזב, אבל צעד נכון ומכובד.

שי
08-10-11, 22:06
כל הסגידה הזו אליו מטרידה אותי.

פעם הבאה שתרכשו אלבום באייטיונס ותנסו להעביר אותו לנגן שלכם שבמקרה אינו של אפל ולא תצליחו, דברו איתי על המורשת הטכנולוגית שלו. מורשת של DRM.

נתקלתי באיזה סטטוס מזעזע בפייסבוק שאנשים התחילו לעשות קופי-פייסט בינהם, ושם את ג'ובס בשורה אחת עם דה וינצ'י, מוצרט ואינשטיין ועוד כמה אנשים מכובדים. בפעם האחרונה שבדקתי אינשטיין לא מנע מאנשים אחרים לחקור את היקום.

הוא היה איש עסקים מעולה, ואף פעם זה לא נעים לראות אדם שנפטר בגיל מוקדם יחסית. זו אבידה גדולה לאפל, הרבה פחות לעולם הטכנולוגיה.

הסגידה היא עניין שיצא מפרופורציות, אבל החזון של האיש והדרייב המדהים לבצע אותם שינו את כל העולם הטכנולוגי שלנו.

היכולת לשנות תפיסה, ולהנחיל אותה לכלל היא אחת שמעט מאוד התברכו בה. עד 1977, אף אחד לא חשב להביא מחשבים לבית, בטח לא ל MERE MURTALS כמו שג'ובס אהב לכנות אותם. לאחר מכן ה GUI והעכבר שהוא גנב מזירוקס אבל הביא את זה להמונים.

השיא הוא באייפון. לפני ההצגה שלו ב 2007 היו לי 3 מכשירי POCKET PC, שניסו בכל מאודם להביא את חווית הדסקטופ לסלולרי. אבל ג'ובס שינה את התפיסה הזאת, בניגוד גמור לכל בר דעת בעולם ההיי-טק של פעם, והכניס עולם שלם לכיס שלנו. ההשפעה של המכשיר הזה ומאוחר יותר גם האייפד, תכנס בלי ספק לספרי ההיסטוריה. העובדה שהוא שינה אצל כולנו הרגלי צריכה ושיתוף הוא אדירה.

אפשר לשנוא אותו על מונופוליזם, דריסה, גניבה וכו', אי אפשר שלא להעריך. עולם בלי ג'ובס היה נראה שונה, מאוד שונה.

Blu
09-10-11, 23:04
בשעה טובה מכרתי את הגלאקסי S שלי לטובת האייפון 4. שיגיע כבר !!!

אוקיי אז ככה : להימנע מתגובות כמו שאני אידיוט או חסר מחשבה.

אחרי שמכרתי את הפאלפון, נזכרתי שלא מחקתי את ההגדרות הראשוניות של הפאלפון. הכוונה, את האימייל הראשוני שהכנסתי בשביל המרקט.

השאלה היא כזאת : האם זה משנה ? האם המשתמש החדש יוכל להוריד דברים בתשלום שיעלו לי כסף ולא לו ? כי ככה, גם אם הוא מתכוון שזה יעלה לו, זה בעצם על החשבון שלי. זה דחוף לי מאוד. במידה וזה אכן כך, איך אפשר לאתחל את ההגדרות האלה כדי שאני לא אחוייב בכסף ?

matanmo
09-10-11, 23:50
אם למרקט יש גם גרסת אינטרנט אז אני מאמין ששם תמצא אפשרות לערוך את פרטי המשתמש שלך(כולל כ.א אם הזנת שם בעבר) ואולי אפילו למחוק את המשתמש.

hmmm
10-10-11, 05:33
בשעה טובה מכרתי את הגלאקסי S שלי לטובת האייפון 4. שיגיע כבר !!!

למה?

אני בודק חנויות מומלצות בזאפ (ELINE, DIM-PHONE, וכולי וכולי), ובכולם יש לא מעט תגובות גולשים מאוד מפחידות - החל ממטענים שלא מתאימים לשקע בישראל ועד טלפונים שהגיעו משומשים!

קרה פה למישהו פעם דבר כזה?

Blu
10-10-11, 05:57
למה?

יש לי כמה סיבות שאני לא בטוח שייתקבלו או שהן הגיוניות, אבל מבחינתי הן בהחלט רלוונטיות. אפשר לייחס זאת יותר לאופי שלי בכך שאני מעדיף אייפון. מעבר לזה, היה לי את הגלאקסי S1 מספיק זמן לעומת האייפונים של חבריי, והוא פשוט מכשיר פחות טוב. אולי זה לא משמעותי לחלק מהמשתמשים אבל לי זה צרם בכמה דברים. הגלאקסי S2 הוא רמה אחרת, אבל אם זה גלאקסי 1 או אייפון 4 אני הולך עם אפל. אם תרצה שאפרט, אשמח לעשות זאת. בכל מקרה, אני חושב שזה יותר עניין של העדפות אישיות שלי. הגיוני שאם תפנה לבן אדם רנדומלי ברחוב זה לא ישנה כלל.

אני בודק חנויות מומלצות בזאפ (ELINE, DIM-PHONE, וכולי וכולי), ובכולם יש לא מעט תגובות גולשים מאוד מפחידות - החל ממטענים שלא מתאימים לשקע בישראל ועד טלפונים שהגיעו משומשים!

קרה פה למישהו פעם דבר כזה?

מעולם לא קניתי בחנות כזאת, אבל הייתי ממליץ לך ללכת על חנויות בטוחות כמו דינמיקה סלולר או משהו דומה. הן גם בדרך כלל משווקות מורשות של החברות הגדולות והן בהחלט אמינות.

ohayon56
10-10-11, 12:46
אם אני קונה אייפון מארצות הברית(לא הבנתי מה זה אומר התחייבות מוסיפים כסף?) יש אפשרות לשנות אותו בהגדרות לעברית?
והאם פריצה באנגלית ובעברית זה אותו דבר?
והאם ייצא פריצה לאייפון 4S בחודשיים הקרובים(עד לתחילת השנה)?

Blu
10-10-11, 14:46

בארה"ב יוצא ב-14 לחודש הזה. בארץ לדעתי ייצא תוך חודשיים בערך מתאריך היציאה שם.

Mádridistа
11-10-11, 03:57
אם אני קונה אייפון מארצות הברית(לא הבנתי מה זה אומר התחייבות מוסיפים כסף?) יש אפשרות לשנות אותו בהגדרות לעברית?
והאם פריצה באנגלית ובעברית זה אותו דבר?
התחייבות לשנתיים אצל אחת מחברות הסלולר האמריקאיות נותנת לך את האייפון עצמו במחיר זעום אבל זה לא רלוונטי עבורינו. אייפון 4 סימפרי עולה 550$ באתר של אפל ו 4S סימפרי יגיע רק בנובמבר (ויעלה 650-850$, בהתאם לנפח). אפשר לשנות לעברית בכל אחד מהם.

הפריצה לא קשורה לשפה (רק לגרסה), ובקשר לתאריך היציאה - בינתיים הכל שמועות. אני מאמין שעד תחילת השנה הבאה זה כבר ייצא.

____

אני רוצה לקנות אייפון (כי כמה אפשר להסתובב עם דגם אנטיקה של סמסונג) ובהתלבטות אם לקנות אייפון 4 או לחכות ל4S. מצד אחד אני רוצה את המכשיר הכי איכותי שיש כדי שיהיה רלוונטי לשוק גם עוד כמה שנים טובות, אבל מצד שני אני לא יודע אם זה שווה את הפרש המחיר. יש שלושה חידושים באייפון 4S ושלושתם לא ממש מלהיבים אותי: המצלמה (שהייתה מספיק טובה), הDUAL CORE A5 (שבאמת נשמע מפוצץ אבל אף פעם לא הייתה לי בעיה עם המהירות באייפון) ושתי אפליקציות (שיכול מאוד להיות שגם באייפון 4 יעבדו כי iOS 5 אפשר להתקין עליו). הבנתי גם שהקליטה תהיה יותר טובה ובעקבות כך הגלישה תהיה מהירה ונוחה יותר. אני יודע שתמיד קיימת האופציה לפנות לגלאקסי אבל אני פשוט לא מתחבר אליו...

Blu
11-10-11, 05:43
אני רוצה לקנות אייפון (כי כמה אפשר להסתובב עם דגם אנטיקה של סמסונג) ובהתלבטות אם לקנות אייפון 4 או לחכות ל4S. מצד אחד אני רוצה את המכשיר הכי איכותי שיש כדי שיהיה רלוונטי לשוק גם עוד כמה שנים טובות, אבל מצד שני אני לא יודע אם זה שווה את הפרש המחיר. יש שלושה חידושים באייפון 4S ושלושתם לא ממש מלהיבים אותי: המצלמה (שהייתה מספיק טובה), הDUAL CORE A5 (שבאמת נשמע מפוצץ אבל אף פעם לא הייתה לי בעיה עם המהירות באייפון) ושתי אפליקציות (שיכול מאוד להיות שגם באייפון 4 יעבדו כי iOS 5 אפשר להתקין עליו). הבנתי גם שהקליטה תהיה יותר טובה ובעקבות כך הגלישה תהיה מהירה ונוחה יותר. אני יודע שתמיד קיימת האופציה לפנות לגלאקסי אבל אני פשוט לא מתחבר אליו...

בסופו של דבר שאל את עצמך את השאלה הזאת : האם השיפורים של ה-4S מה-4, מצדיקים את הפרש המחיר בין שניהם. אני אישית חושב שלא. מצלמה איכותית יותר ? בסדר, המצלמה של האייפון 4 מספיק טובה וגם הוידאו נהדר. 720P זה מספיק. בטח בשביל ההפרש.

גולת הכותרת של ה-4S זה כמובן עניין ה-SIRI. לא רלוונטי כלפינו. זה ישולב רק בו ולא תוכל להפעיל את זה אם תשדרג ל-iOS 5 , אבל זה רק באנגלית ומפה אין לזה שום תועלת בארצינו.

iOS 5 יתפוס גם כמובן במכשירי האייפון 4.

בקיצור, אתה משלם הרבה יותר כסף בשביל מעט מדי שיפורים שרובם בכלל לא משמעותיים. אני לא הייתי עושה את זה. תסתפק ב-4. למרות שהוא כבר שנה בשוק הוא פשוט אדיר.

Blu
11-10-11, 20:29
התחדשתי באייפון 4 !

אפליקציות מומלצות, מדריכים או סתם דברים מעניינים שיש לכם, יתקבלו בברכה.

F. Hierro
12-10-11, 01:07
דוד, אני מפנה אותך לת'רד הזה: http://forum.sportenter.co.il/showthread.php?t=10290

hmmm
12-10-11, 04:52
<- בעלים גאה של גלקסי 2.

Blu
12-10-11, 05:19
<- בעלים גאה של גלקסי 2.

תתחדש ! עכשיו הגיע הזמן שלך להנות. כמה עלה ומאיפה קנית ?

Shlomix
12-10-11, 19:06
תתחדש, אני מבטיח לך שתהנה מכל רגע.

hmmm
13-10-11, 04:06
2600, מחנות שנקראת "רוקי ספורט". יש לה מעט מאוד תגובות שליליות בזאפ (במיוחד ביחס לחנויות הזולות יותר), והיא קל"ב. כל שאר החנויות היו בתל אביב או רחוק יותר.

עכשיו אני מחכה לזה (http://www.ebay.com/itm/OTTERBOX-COMMUTER-CASE-SAMSUNG-GALAXY-S-2-i9100-INTERNATIONAL-VERSION-NEW-/390354585863?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUA%26o tn%3D5%26pmod%3D330622755342%26ps%3D63%26clkid%3D3 435411437698853420) בשביל להתחיל להשתמש בו.

Blaz00r
13-10-11, 13:24
הזמנת אותו כבר? כי זה פשוט כיסוי שמכער את המכשיר בצורה מפחידה...
אם לא הזמנת, אני ממליץ בחום על CaseMate Tough, הכי מומלץ כרגע לS2.

Shlomix
13-10-11, 19:34
2600, מחנות שנקראת "רוקי ספורט". יש לה מעט מאוד תגובות שליליות בזאפ (במיוחד ביחס לחנויות הזולות יותר), והיא קל"ב. כל שאר החנויות היו בתל אביב או רחוק יותר.

עכשיו אני מחכה לזה (http://www.ebay.com/itm/OTTERBOX-COMMUTER-CASE-SAMSUNG-GALAXY-S-2-i9100-INTERNATIONAL-VERSION-NEW-/390354585863?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUA%26o tn%3D5%26pmod%3D330622755342%26ps%3D63%26clkid%3D3 435411437698853420) בשביל להתחיל להשתמש בו.
שטויות, אני עד עכשיו בלי מגן, הוא נפל לי כמה פעמים מגובה של שולחן ולא קרה כלום.
אני גם כן מחכה להזמנה של חבר שלי מEBAY, לוקח המון זמן...

Blaz00r
13-10-11, 22:23
שטויות, אני עד עכשיו בלי מגן, הוא נפל לי כמה פעמים מגובה של שולחן ולא קרה כלום.
אני גם כן מחכה להזמנה של חבר שלי מEBAY, לוקח המון זמן...

אני מכיר כמה חכמים גדולים כמוך שאחרי כמה שבועות בלי מגן והתרברבות בעמידות של המכשיר ובעמידות בפני שריטות של מסך הגורילה מצאו את עצמם במקרה הטוב עם כמה שריטות ובמקרה הרע עם מינוס 800 שקל שהלכו על מסך חדש :azn:

Shlomix
14-10-11, 02:04
אני מכיר כמה חכמים גדולים כמוך שאחרי כמה שבועות בלי מגן והתרברבות בעמידות של המכשיר ובעמידות בפני שריטות של מסך הגורילה מצאו את עצמם במקרה הטוב עם כמה שריטות ובמקרה הרע עם מינוס 800 שקל שהלכו על מסך חדש :azn:
אמרתי שהזמנתי כבר מגן...
וכמובן שאני נזהר עם המכשיר, אבל לא אובר-זהירות כמו לא להשתמש בו בכלל.
הוא כבר נפל לי יותר מפעמיים מגובה של שולחן (מטר-מטר וחצי) ולא קרה כלום, אפילו לא שריטה או עיקום בפלסטיק.
לא סתם קוראים לטכנולגיית הייצור של המסך גורילה גלאס :grin:

Blaz00r
14-10-11, 03:52
אם הוא כבר הספיק ליפול לך פעמיים כנראה שאתה לא ממש נזהר :lipsrsealed:
ושלא תטעה, הגורילה גלאס אמנם "עמידה" בפני שריטות (הסבר בהמשך), אבל אין קשר לחוזק הזכוכית - מספיק שהוא פעם אחת ייפול לך על משטח לא שווה עם בליטה כלשהי והנה יש לך קישוט חדש על המסך בצורת זכוכית מנופצת :D

ועכשיו להסבר, אמנם הגורילה גלאס עמידה בפני שריטות יותר מזכוכית רגילה (וזה כל הקטע שלה), אבל עדיין יש המון דברים שיכולים לגרום לשריטה שלה ותאמין לי שזה לא כזה מסובך, אתה מוזמן לקרוא כאן (http://iandroid.co.il/forum/topic45348.html?sid=542441a462e7b85430675907bf5648 74)...

Bliss
15-10-11, 03:25
כמה שאלות דחופות בנוגע ל-Samsung GALAXY S II

1) אם אני קונה את המכשיר מחנות פרטית והוא תומך בעברית, האם זה אומר שאני רק אוכל לכתוב בעברית או שגם התפריט והפלאפון עצמו יהיו בעברית?

2) אם אני קונה מחנות פרטית, אני אצטרך לפרוץ את המכשיר כדי שsim של אורנג' יעבוד עליו?

3) בכלל, יש הבדל בין מכשיר שנקנה בחנות פרטית לבין מכשיר שנקנה מאחת החברות הגדולות?

4)אם בכלל אפשר לפרוץ את המכשיר, במה זה עוזר?

5) צריך לפרוץ את המכשיר באופן כללי, כלומר כדי להתקין משחקים, כדי להעביר שירים?

6) אני מניח שזה פשוט להתקין משחקים/אפליקציות שהורדת מהפלאפון(אני צודק?), אבל מה בנוגע למש'/אפ' שאני מוריד במחשב ומעביר למכשיר? מה השלבים שצריך לעשות?

7) איך אני אדע שהמש'/אפ' שאני מוריד מתאים למכשיר שלי? (מבחינת רזולוציה ומבחינת עוד מושגים שאני מן הסתם לא יודע את השם שלהם?)

תודה!

Daniel 23
15-10-11, 12:28
כמה שאלות דחופות בנוגע ל-Samsung GALAXY S II

1) אם אני קונה את המכשיר מחנות פרטית והוא תומך בעברית, האם זה אומר שאני רק אוכל לכתוב בעברית או שגם התפריט והפלאפון עצמו יהיו בעברית?

2) אם אני קונה מחנות פרטית, אני אצטרך לפרוץ את המכשיר כדי שsim של אורנג' יעבוד עליו?

3) בכלל, יש הבדל בין מכשיר שנקנה בחנות פרטית לבין מכשיר שנקנה מאחת החברות הגדולות?

4)אם בכלל אפשר לפרוץ את המכשיר, במה זה עוזר?

5) צריך לפרוץ את המכשיר באופן כללי, כלומר כדי להתקין משחקים, כדי להעביר שירים?

6) אני מניח שזה פשוט להתקין משחקים/אפליקציות שהורדת מהפלאפון(אני צודק?), אבל מה בנוגע למש'/אפ' שאני מוריד במחשב ומעביר למכשיר? מה השלבים שצריך לעשות?

7) איך אני אדע שהמש'/אפ' שאני מוריד מתאים למכשיר שלי? (מבחינת רזולוציה ומבחינת עוד מושגים שאני מן הסתם לא יודע את השם שלהם?)

תודה!
1)הכוונה היא שהוא תומך בשפה העברית - כלומר התפריטים יהיו באנגלית אבל תוכל לכתוב בעברית.
2)ממש לא. כל מכשיר שאתה קונה בחברה פרטית הוא SIMFREE. צריך רק לשים לב לפלאפונים שלא נתמכים ע"י חברת פלאפון עקב בעיית תדרים.
3)כיום אני חושב שכבר אין(בגלל כל החוקים שיצאו לאחרונה). אולי בנושאי הדרכה ו/או תפעול יהיו בעיות, אבל אני לא סגור על זה.
4)לפרוץ מכשיר אנדרואיד מאפשר לך להתקין 'רומים' מסויימים. חלקם משמשים לעדכוני גרסה וחלקם משמשים לפרטים קטנים יותר כמו: עדכון השפה העברית, תיקון ליקויים כאלה ואחרים וכ'. בכל מקרה, מניסיון, לא מומלץ להתקין לבד אם אתה לא בקיא בנושא(ככה הלך לי הHTC DESIRE S לפח).
5)לא. לגבי שירים אין הגבלות בכלל. לגבי משחקים, אם אני לא טועה, יש איזה סעיף בהגדרות שנקרא התקנת אפליקציות ממקורות זרים(אל תתפוס אותי במילה) שצריך לאפשר ואתה יכול להתקין.
6)להתקין משחקים באנדרואיד זה פשוט מאוד. או שאתה מוריד מהאינטרנט והוא נותן לך את האופציה הזאת, או שאתה מעביר לפלאפון בעזרת המחשב ובעזרת מנהל קבצים רנדומלי מתקין אותם.
7)כמעט בכל אתר שאליו תיכנס, המשחקים/אפליקציות יוצגו לפי המכשירים בהם הם נתמכים.

Blu
15-10-11, 21:40
SIRI (http://www.engadget.com/2011/10/15/siri-ported-to-an-iphone-4-old-phone-learns-a-new-trick) בקרוב באייפון 4 ?

Blaz00r
15-10-11, 21:50
לא מבין מה זה בכלל רלוונטי אלינו הSIRI הזה, בעברית הדבר הזה לא יתמוך לפחות בעוד 3 שנים (אם בכלל, לפני שאפל יתמכו בשפה שדוברים אותה 10 מליון איש יש להם עוד הרבה שפות אחרות לתמוך בהן) ואין מה לנסות לדבר איתו באנגלית כי הוא לא יקלוט את המבטא הישראלי.

Shlomix
15-10-11, 23:03
שוב אפל מוכיחה כמה היא חברה גרועה.
דופקת בלי חשבון את כל הלקוחות הקודמים שלה.

Bliss
16-10-11, 01:34
בקשר לSGS2: מה ההבדל בין גרסא 2.3.5 לבין 2.3.3 ?

Blu
16-10-11, 04:09
שוב אפל מוכיחה כמה היא חברה גרועה.
דופקת בלי חשבון את כל הלקוחות הקודמים שלה.

על מה מדובר ?

Bliss
16-10-11, 17:58
http://scarletwhore.com/wp-content/uploads/2011/04/samsung-galaxy-s2.jpg

התחדשתי.

שי
16-10-11, 18:06
לא מבין מה זה בכלל רלוונטי אלינו הSIRI הזה, בעברית הדבר הזה לא יתמוך לפחות בעוד 3 שנים (אם בכלל, לפני שאפל יתמכו בשפה שדוברים אותה 10 מליון איש יש להם עוד הרבה שפות אחרות לתמוך בהן) ואין מה לנסות לדבר איתו באנגלית כי הוא לא יקלוט את המבטא הישראלי.

יקח עוד הרבה מאוד זמן עד שיהיה זיהוי קולי בעברית שיזהה קונטקסט ולא יחפש תווים דומים (וגם זה קשה מאוד).

Pinto II
16-10-11, 18:15
http://scarletwhore.com/wp-content/uploads/2011/04/samsung-galaxy-s2.jpg

התחדשתי.
תתחדש ותהנה!

Blaz00r
16-10-11, 18:44
יקח עוד הרבה מאוד זמן עד שיהיה זיהוי קולי בעברית שיזהה קונטקסט ולא יחפש תווים דומים (וגם זה קשה מאוד).

בגלל זה אמרתי אם בכלל. אני אישית לא חושב שזה יקרה.

ohayon56
16-10-11, 19:46
בגלל זה אמרתי אם בכלל. אני אישית לא חושב שזה יקרה.

אתה יודע שפעם גם אימיילים ואינטרנט בכלל לא היה בעברית ובסוף זה קרה

ודרך אגב כמה עולה אייפון4S סים פרי מארה"ב(או אם יש מקום זול יותר שזה לא מזויף)כולל משלוח לישראל?

Blaz00r
16-10-11, 20:37
אתה יודע שההשוואה שלך לא קשורה לכלום?

אינטרנט ואימיילים אלו כלים המוניים שברגע שהתפתחו והגיעו כמעט לכל בית אב אז מן הסתם תהיה תמיכה, איפה זה ואיפה הסירי שמירי הזה? ומה זה "תמיכה"? אם ללכת לפי ההשוואה שלך, תמיכה עברית ב"אימיילים ואינטרנט" זה כולה לתרגם את הממשק מאנגלית לעברית, אתה משווה את זה ללבנות את SIRI במיוחד בשביל שיתמוך בעברית? לא סתם יש כרגע רק 3 שפות שנתמכות. עברית הדבר הזה לא הולך לראות, אולי בעתיד המאוד מאוד רחוק (כשזה כבר יהיה לא רלוונטי).

ohayon56
17-10-11, 10:35
אתה יודע שההשוואה שלך לא קשורה לכלום?

אינטרנט ואימיילים אלו כלים המוניים שברגע שהתפתחו והגיעו כמעט לכל בית אב אז מן הסתם תהיה תמיכה, איפה זה ואיפה הסירי שמירי הזה? ומה זה "תמיכה"? אם ללכת לפי ההשוואה שלך, תמיכה עברית ב"אימיילים ואינטרנט" זה כולה לתרגם את הממשק מאנגלית לעברית, אתה משווה את זה ללבנות את SIRI במיוחד בשביל שיתמוך בעברית? לא סתם יש כרגע רק 3 שפות שנתמכות. עברית הדבר הזה לא הולך לראות, אולי בעתיד המאוד מאוד רחוק (כשזה כבר יהיה לא רלוונטי).

תאמין לי גם הסירי הזה עוד מעט יהיה כלי "המוני".

Blaz00r
17-10-11, 13:16
תאמין לי גם על שיחות הוידאו חשבו שזה הולך להיות כלי המוני ובפועל אחרי שנה אף אחד כבר לא זכר שזה קיים.

קאמורה
17-10-11, 14:22
התחדשתי באייפון 4
גרסה 4.3.5
ממה שהבנתי אין פריצה עדיין לדבר הזה והאמת היא שאינני מבין בדברים האלה, והקפיצה הייתה גדולה עלי (מכשיר צביקה פיק לאייפון..)
טוב, איך מתקדמים עם הדבר הזה..

Blu
17-10-11, 18:53
דבר ראשון, תוריד אייטונס. כנס לגוגל, תרשום אייטונס וזה יימצא לך כבר. תוריד את זה למחשב, ותחבר את המכשיר למחשב. תיצור חשבון באייטונס, בלי כרטיס אשראי (יש לך את האפשרות הזאת שם) וככה תוכל להתחיל להוריד דברים שהם בחינם מה-APP STORE. (מקושרת לחשבון האייטונס שלך)

לגבי פריצה, אני אשתדל לבדוק אם יש אחת.

Bliss
18-10-11, 00:43
איך מתקינים אפיליקציות/משחקים(אותו תהליך?) בSGS2 שהעברתי מהמחשב למכשיר?

Blu
18-10-11, 05:33
אם העברת משחקים/אפליקציות ל-SGS2 מהמחשב, הם יימצאו לך בתיקייה ששמת אותה בה. אין צורך באייטונס או משהו כזה, אתה פשוט מחבר את הפאלפון למחשב, מחכה שתעלה התיקייה ומחליט איפה לשים את המשחקים/אפליקציות/שירים ומה לא. אחרי ששמת את כל הדברים וסיימת, נתק את המכשיר מהמחשב וכנס לתיקייה המדוברת. תלחץ התקן והאפליקצייה/משחק אמורים להיות מותקנים לך כמו שצריך בדף הרגיל של האפליקציות בתפריט הפאלפון.

dkaro
19-10-11, 11:41
מערכת האנדרואיד החדשה שהוצגה הלילה אמורה להיות זמינה גם לגלאקסי הראשון?

Bliss
19-10-11, 13:56
יופי שהעלת את זה, נראה לי שזו תשובה שדורשת יותר ממענה של ילד בן 11 בFXP. מאיפה אני מוריד ואיך אני מוריד את מערכת ההפעלה החדשה הזאת? האם יש בכך סיכונים? כל הדברים שהיו לי בפלא' לפני העדכון ימחקו?

Blaz00r
19-10-11, 14:33
מערכת האנדרואיד החדשה שהוצגה הלילה אמורה להיות זמינה גם לגלאקסי הראשון?

אמורה להיות זמינה לכל מכשירי האנדרואיד, השאלה כמה זמן זה ייקח...
עד שתצא גרסא רשמית של סמסונג (לגלקסי 2) יקחו לפי הערכות לא לפני ינואר, ככה שיש עוד כמה חודשים טובים.

Fernando Martin
19-10-11, 14:58
יש לי שאלה,
הפריצה שלי באייפון התקלקלה ואני חושב לאפס את המכשיר ולפרוץ אותו מחדש, השאלה היא אם זה ימחק לי גם את הספר טלפונים?

Viva la Vidic
19-10-11, 16:42
יש איזהשהו מסלול/עסקה באחת מהחברות שמביאה לי אייפון/סמסונג גלאקסי ב150 שקל ופחות? אגב, אני חייל.

Blu
19-10-11, 17:26
ישנה חבילה שחבר שלי הצליח להוציא מהם ב-139 שקלים לחודש. גם אתה תוכל אם תרצה. בעיקרון החבילה היא 400 דקות, 400 סמס, וגלישה בילתי מוגבלת.

החבילה שלי היא 196 שקלים, 1000 דקות, 1000 סמס, 3500 דקות ברשת, וגלישה בילתי מוגבלת.

Viva la Vidic
19-10-11, 17:34
איך אני אוכל אם ארצה? ומאיזו חברה?

dkaro
19-10-11, 17:40
אני הצלחתי להשיג ב-145 ש"ח לפני חצי שנה (גלאקסי, 500+500+2G) מאורנג', בלי חיילים ובלי כלום. רק איום של עזיבה..
אני בטוח שהיום אתה יכול להשיג הרבה יותר טוב.

Peter Pan
20-10-11, 15:25
גם אני התחדשתי ב-GALAXY SII (החלפתי לתוכנית חיילים אז כבר שדרגתי מהפלאפון הישן שלי) ואני מקווה לא להתחרט שבחרתי אותו על פני האייפון 4 (באופן כללי, אני מאוד אוהב את המוצרים של APPLE ואת חנות ה-ITUNES שנראית לי הרבה יותר מסודרת וידידותית למשתמש מהמרקט).

אי אילו המלצות לאפליקציות יתקבלו בברכה.

(כמו כן, האם יש אפשרות להתקין/להוסיף מקלדת ושפה גרמנית? האופציות הקיימות הן אך ורק אנגלית, בריטית ואמריקאית, עברית, רוסית וערבית ולא הצלחתי למצוא מידע רלוונטי באינטרנט).

dkaro
20-10-11, 15:54
המתחרה של הגלאקסי 2 זה האייפון החדש, לא אייפון 4. אין פה בכלל שאלה - ברור שגלאקסי 2 עדיף על האייפון הקודם.

לגבי המקלדת - תריץ חיפוש במרקט. יכול להיות שתמצא מקלדת חיצונית שתעזור לך.

Peter Pan
20-10-11, 16:08
המתחרה של הגלאקסי 2 זה האייפון החדש, לא אייפון 4. אין פה בכלל שאלה - ברור שגלאקסי 2 עדיף על האייפון הקודם.

אני יודע (כאילו דה...), אבל האייפון החדש עדיין לא מוצע ברשתות השונות בארץ ולכן הוא לא היה רלוונטי. יכול להיות שהוא עדיף (למרות שלפי הביקורות השונות נראה שישנן יתרונות וחסרונות לשני המכשירים עם יתרון קל אבל לא כזה שישפיע עלי משמעותית, לגלאקסי), אבל אני רגיל למוצרי APPLE וגם למכשיר שדומה, מבחינת התפקוד, לאייפון (iTouch). הסיבה שהחלטתי לטובת הגלאקסי זה הביטוח הטוב יותר.

למרבה הצער, לא מצאתי במרקט משהו שיכול לעזור לי להוסיף שפה נוספת ומכיוון שאני עובד עם השפה הגרמנית לא מעט, זה מעט מעצבן. אני מקווה שאני ימצא משהו אבל אם מישהו יודע, אז אשמח אם תרשמו זאת פה. מצאתי כמה תשובות להוספת שפה אך עושה רושם שזה דורש עבודה טכנית בה אני לא מעוניין להתעסק מחשש לפגיעה במכשיר.

זה גם מה שמעצבן אותי עד עכשיו במכשיר הזה - לי נראה המרקט כל כך לא ידידותי למשתמש בהשוואה לאייטונס סטור, קשה לחפש ולמצוא בו דברים שאתה רוצה, ויש שם כל כך הרבה זבל שלא ממש זוכה לאותה בקרת איכות. אני מקווה שזה ישתנה לטובה עם הזמן.

hmmm
20-10-11, 16:20
(כמו כן, האם יש אפשרות להתקין/להוסיף מקלדת ושפה גרמנית? האופציות הקיימות הן אך ורק אנגלית, בריטית ואמריקאית, עברית, רוסית וערבית ולא הצלחתי למצוא מידע רלוונטי באינטרנט).

יש אפליקציה שנקראת AnySoftKeyboard.

Peter Pan
20-10-11, 16:21
תודה!

אני אחפש אותה אם כך.

(התקנתי ועושה רושם שזה עובד)

M4dridista
20-10-11, 22:10

אני אישית (ועוד רבים שאני מכיר) מעדיף את Perfect Keyboard. מקלדת מאוד נוחה, ואפשרות להוסיף את השפות שאתה רוצה (בHTC שלי זה דרך Settings -> Language and Keyboard).

hmmm
21-10-11, 04:09
זה לא משנה, העיקר שיש לך משהו שעובד.

מה שכן, נורא מאכזב שאין SWYPE בעברית. ניסיתי את זה באנגלית וזה אדיר.

Blu
21-10-11, 04:46

על מה מדובר ?

t-rix
21-10-11, 13:08
האם במערכת ה IOS 5/IPHONE4S יש אפשרות להעביר קבצי מוזיקה כמו מזכרון נייד או שזה עדיין בסנכרון עם אייתונס?

Eytan
21-10-11, 14:50
זה לא משנה, העיקר שיש לך משהו שעובד.

יש אפליקציה כזו, ואפילו ישראלית SlideIT Keyboard , עובדת טוב למדיי, ניתן להוריד את הגירסא הנסיונית טרם רכישתה.
יש גם את go keyboard שנותנת את האופציה
ועוד אחת שאני לא זוכר את שמה.

hmmm
21-10-11, 15:38
על מה מדובר ?

על זה. (http://www.youtube.com/watch?v=mRUoWUhcRlE)

יש אפליקציה כזו, ואפילו ישראלית SlideIT Keyboard , עובדת טוב למדיי, ניתן להוריד את הגירסא הנסיונית טרם רכישתה.
יש גם את go keyboard שנותנת את האופציה
ועוד אחת שאני לא זוכר את שמה.

תודה איתן :wink:

שאלה: נניח וקניתי אפליקציה, מה קורה איתה במידה ואני מפרמט את המכשיר? תיאורתית הזכות אמורה להישמר כי הרכישה נעשית ע"י היוזר של המרקט, אבל רק כדי לוודא...

Bliss
21-10-11, 16:04
איך אני עושה בSGS2 שנגן המוזיקה(המובנה) ינגן באופן אקראי?

Eytan
21-10-11, 17:03
על זה. (http://www.youtube.com/watch?v=mRUoWUhcRlE)

תודה איתן :wink:

שאלה: נניח וקניתי אפליקציה, מה קורה איתה במידה ואני מפרמט את המכשיר? תיאורתית הזכות אמורה להישמר כי הרכישה נעשית ע"י היוזר של המרקט, אבל רק כדי לוודא...

בהחלט, האפליקציה מקושרת לחשבון הג'ימייל שלך(אליו משוייך המרקט). אתה תראה במקום installed\free את המילה purchased.
מעבר לכך, במידה ותתקל בבעיות, תוכל לפנות למפתח שידאג לחיוב-זיכוי או שהוא יוכל לתקן את זה מ-ממשק מפתחי האפליקציות ע"י כפתור הcontact developer בתחתית כל עמוד של אפליקציה במרקט.
*סייג קטן - במידה ותחליט לעבוד עם חשבון ג'ימייל אחר מכל סיבה שהיא, תיאלץ לרכוש אותה מחדש.

BLISS, לחץ על העטיפה בזמן שהשיר מנוגן ויופיעו לך מספר כפתורי שליטה, אני מאמין שתזהה את הכפתור הרלוונטי בלי בעיה.

22-10-11, 04:18
CPwDkVnF-YQ

hckrig2BwNY

Bliss
22-10-11, 18:31
שתי שאלות:

1) מה זה בדיוק ווידג'ט ואיך מתקינים אותו בSGS2?

2) איך משנים פרטים של שיר( למשל שם אמן, שם אלבום וכו') בSGS2? בכלל נגן המוזיקה עושה רושם לא ממש מרשים, יש נגן מומלץ במיוחד?

Eytan
22-10-11, 19:54
שתי שאלות:

1) מה זה בדיוק ווידג'ט ואיך מתקינים אותו בSGS2?

2) איך משנים פרטים של שיר( למשל שם אמן, שם אלבום וכו') בSGS2? בכלל נגן המוזיקה עושה רושם לא ממש מרשים, יש נגן מומלץ במיוחד?

1. פריט שנמצא אצלך במסך הבית, לרוב גדול מאייקון "רגיל" ומגיע בגדלים שונים ונותן לך מידע משתנה\קישור לאפליקציה עצמה.
אין צורך בהתקנה אלא רק בהורדה של אפליקציה שכוללת ווידג'ט או אפליקציה שהיא רק ווידג'ט.
להסבר ויזואלי ראה את הסרטון הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=kW9DWjDTpUk

2. שינוי השם מתבצע במחשב שלך, תחת מאפיינים->פרטים. אם השיר בעברית כדי שיזוהה בעברית וודא שהוא מקודד ב UTF-8. ניתן לבצע קידוד כזה במספר תוכנות כגון foobar 2000.
אני אישית עובד עם נגן ויזואלי מאוד, חפש cubed במרקט הוא חינמי.
הרבה אנשים מתחברים לpowerAMP בתשלום ולwinamp החינמי גם כן.
*הצלחת עם הshuffle?

Bliss
22-10-11, 20:18
הshuffle הצליח, תודה רבה לך:)
הורדתי את הווידג'ט של ynet והוא לא הופיע לי על המסך. יש איזו פעולה שאני אמור לעשות על מנת שהווידג'ט יופיע?
בנגנים שהזכרת יש אפשרות לשנות את פרטי השיר, או שדרך המחשב זו הדרך היחידה?
אני מחפש מסך נעילה נורמאלי. איפה כדאל לחפש? ואיך מפעילים מסך נעילה? איך מתקינים מסך נעילה שהורדתי מהמחשב?

תודה רבה!

Eytan
22-10-11, 21:04
הshuffle הצליח, תודה רבה לך:)
הורדתי את הווידג'ט של ynet והוא לא הופיע לי על המסך. יש איזו פעולה שאני אמור לעשות על מנת שהווידג'ט יופיע?
בנגנים שהזכרת יש אפשרות לשנות את פרטי השיר, או שדרך המחשב זו הדרך היחידה?
אני מחפש מסך נעילה נורמאלי. איפה כדאל לחפש? ואיך מפעילים מסך נעילה? איך מתקינים מסך נעילה שהורדתי מהמחשב?

תודה רבה!
על מנת להוסיף ווידג'ט לחץ לחיצה ארוכה על מקום ריק במסך הבית, בחר בווידג'ט ואז תופיע לך רשימה שמית של הווידג'טים הזמינים. אם איני טועה בS2 אתה יכול ללחוץ גם על מקש התפריט האנדרואידי("חזרה", "בית", "תפריט" ו"חיפוש" שלא קיים בS2) ועל הוסף.

ראיתי אפליקציות שמתיימרות לבצע זאת, אך לא התעמקתי מכיוון שהרבה יותר נוח לי לחבר את הטלפון למחשב ולבצע את הפעולה לשירים הקיימים - זו פעולה של כדקה עבור 500 שירים.

נסה לפרט יותר אם ניתן צרף תמונות ותאר בדיוק מה הורדת ומאיפה כי לא הצלחתי להבין בדיוק.

22-10-11, 21:19
Eytan,
יצא לך כבר לנסות את זה:

https://market.android.com/details?id=com.google.android.music&hl=en

הצלחתי איכשהו להשיג חשבון גוגל מיוזיק בטא, וזה עובד נפלא עם האפליקציה. גם ויזואלית הנגן נראה מצוין.

Shlomix
22-10-11, 21:52
Eytan,
יצא לך כבר לנסות את זה:

הצלחתי איכשהו להשיג חשבון גוגל מיוזיק בטא, וזה עובד נפלא עם האפליקציה. גם ויזואלית הנגן נראה מצוין.
נרשמת דרך פרוקסי? כי למיטב זכרוני, יש צורך בגישה מארה"ב.
אם כן, אז איך אתה מתחבר כל פעם מחדש בפרוקסי? או שההתחברות לא תלויית מיקום?

22-10-11, 22:23
נרשמת דרך פרוקסי? כי למיטב זכרוני, יש צורך בגישה מארה"ב.
אם כן, אז איך אתה מתחבר כל פעם מחדש בפרוקסי? או שההתחברות לא תלויית מיקום?

ההתחברות לא מצריכה שימוש בפרוקסי. רק ההרשמה עצמה.

dkaro
23-10-11, 08:35
לגבי הווידג'יטים: לא הייתי ממליץ להשתמש יותר מדי, בטח לא בשל YNET שמתעדכן כל הזמן. מדובר בטוחני סוללה שלא מהעולם הזה.

Eytan
24-10-11, 03:55
Eytan,
יצא לך כבר לנסות את זה:

האמת שמעתי על זה אך לא התפניתי לחקור את זה יתר על המידה, הצלחתי להגיש בקשה לפני כשבוע אך טרם קיבלתי תשובה\אישור.

מעבר לזה, אנסה לחפש הורדה של אפליקציית הMUSIC, שכן לא הצלחתי למצוא במרקט גם עם שימוש בתוכנת market enabler(הדורשת ROOT שכמובן יש לי) ומאפשרת להציג את עצמך במרקט כאילו אתה מבויית למפעיל סלולרי אחר(בחרת בverizon ארה"ב).

במידה ויהיו לי עדכונים\רשמים - אעדכן.

24-10-11, 14:08
מעבר לזה, אנסה לחפש הורדה של אפליקציית הMUSIC, שכן לא הצלחתי למצוא במרקט גם עם שימוש בתוכנת market enabler(הדורשת ROOT שכמובן יש לי) ומאפשרת להציג את עצמך במרקט כאילו אתה מבויית למפעיל סלולרי אחר(בחרת בverizon ארה"ב).

לא עדיף לך להוריד את ה APK מהאינטרנט וזהו?

http://iandroid.co.il/dr-iandroid/archives/10059
או
http://www.multiupload.com/HDU1GPTDXM

Eytan
25-10-11, 11:18
האפליקצייה עצמה לא שימושית עבורי ללא החשבון עצמו שיאפשר לי לעבוד עם הAIRSYNC.
נגן המוזיקה שלי נקרא 3(בחזקה), ניתן למצוא אותו ע"י מילת החיפוש CUBED במרקט.

כרגע אני עדיין ברשימת ההמתנה שלהם כך שאין לי בנתיים צורך בה.

hmmm
25-10-11, 16:04
בזמן שהוא בטעינה, הגלקסי מקרטע ברמה כזו שאני אפילו לא יכול לעשות את הרצף בשביל לפתוח אותו מנעילה. רק אצלי זה ככה?

Bliss
25-10-11, 16:52
תגדיר מקרטע.

Blaz00r
25-10-11, 18:57
בזמן שהוא בטעינה, הגלקסי מקרטע ברמה כזו שאני אפילו לא יכול לעשות את הרצף בשביל לפתוח אותו מנעילה. רק אצלי זה ככה?

S2? אם כן, אז כנראה שיש לך מטען לא מקורי כי זו בעיה ידועה, איפה קנית את המכשיר? יש חנויות שמראש מביאות מטען לא מקורי ומחליפות אם אתה הולך ואומר שיש לך את הבעיה הזאת.

hmmm
25-10-11, 20:51
Blaz00r, זו אכן הייתה הבעייה. תודה.

מהחנות (רוקי ספורט) קיבלתי גם מטען מקורי וגם לא מקורי.

roni-rooney
29-10-11, 23:40
לחבר שלי יש אייפד למישהו יש המלצות למשחקים או אפליקציות מעניינות?

כנס לדיון הזה: http://forum.sportenter.co.il/showthread.php?t=10290

קאמורה
30-10-11, 20:57
איך לעזאזל שמים צלצול שלא בא עם האייפון? כלומר שיר כצלצול. אפליקציה שצריך להוריד או משהו?

עוד דבר, GPS, איך אני משיג את הדבר הזה?

האייפון מצליח לעצבן אותי יותר משחקני אינטר.

Xavista
30-10-11, 21:25
האייפון שלך פרוץ? אם כן, תוסיף בסידיה את הסורס הזה: http://ihacksrepo.com ותוריד ממנו את האפליקציה UnlimTones. משם אני מניח שכבר תסתדר.
בקשר לGPS, יש את האפליקציה iGO primo שאפשר להוריד אותה מהאינסטולוס. כמובן שצריך אייפון פרוץ.

matanmo
30-10-11, 22:08
הGPS הכי טוב זה הWAZE, אבל זה רק אם יש לך חבילת אינטרנט.

ohayon56
30-10-11, 23:26
יש אפשרות להתקין wifi בפלאפון samsung magic touch s5603?ואם כן איך עושים את זה תודה מראש.:wink:

שי
31-10-11, 02:24
הGPS הכי טוב זה הWAZE, אבל זה רק אם יש לך חבילת אינטרנט.

אתה יכול להוריד את המפה לאוף ליין ואז לנווט בלי חבילה.

Blu
31-10-11, 05:25
ה - WAZE טוב יותר מ-iGO ?

צוד
31-10-11, 09:05
לטעמי כן.
במיוחד עקב העובדה שהוא קהילת שיתוף, מה שעושה אותו מעודכן און ליין בכל דבר שזז. (עד רמת ה״משטרה לפניך״).
מה שמשעשע הוא יכולת ההיסק של waze. בסוכות טיילנו בגולן, ובכניסה לאחד המעיינות נסענו בדרך עפר. מערכת waze שזיהתה 3 יוזרים נוסעים ב14 קמ״ש הסיקה מזה ששביל העפר מאחורי מפח״ט 7, בואכה עין ידידיה, יש עומס תנועה כבד...

אלעזר
31-10-11, 09:58
למי שלא חייב GPS ולא משתמש באופן יומיומי הWAZE הוא אופציה מצוינת. אמין מאוד וכפי שנאמר רעיון השיתוף הוא ההברקה הגדולה.

אבל הGPS הטוב שהשתמשתי בו, בהפרש, הוא הiGo בגרסת הקומודו (http://www.comodoconsole.com/mini/?lang=he).

t-rix
31-10-11, 14:33
זה בתשלום, לא?

ואיזה יתרונות יש לו על ה waze?

Eytan
31-10-11, 22:30
האפליקצייה עצמה לא שימושית עבורי ללא החשבון עצמו שיאפשר לי לעבוד עם הAIRSYNC.
נגן המוזיקה שלי נקרא 3(בחזקה), ניתן למצוא אותו ע"י מילת החיפוש CUBED במרקט.

כרגע אני עדיין ברשימת ההמתנה שלהם כך שאין לי בנתיים צורך בה.

קיבלתי את האישור לפני מספר ימים, לא הספקתי יותר מידיי להתפנות לזה, אבל אני מעלה כ10,000 שירים(ניתן עד 20,000) בקצב זוועתי בערך יומיים אונליין והועלו כ900 שירים בלבד !
מבחינת הסטרימינג - עובד מצויין באמצעות האפליקצייה החדשה.

לסיכום, מצד אחד יוזמה מבורכת והתקדמות נוספת לכיוון שמירת כל המידע בענן כאשר מהצד השני זהו עוד צעד לחדירה לפרטיות\השתלטות על חיינו מצד גוגל.

קאמורה
02-11-11, 21:58
אפליקציית whatsapp , מה זה?
חינם?

Mádridistа
03-11-11, 02:16
באפסטור זה עולה דולר אבל אם יש לך פריצה אתה יכול להוריד בחינם.

זה כמו מסנג'ר של סמארטפונים (ואני לא מכיר אחד שלא מחזיק את התוכנה הזאת על המכשיר שלו).

Blu
03-11-11, 05:34
אפליקציית whatsapp , מה זה?
חינם?

בפשטות ? סמסים חינם דרך כל אחד שיש לו סמארטפון והתקין גם כן את התוכנה. תוכנה יעילה ואמינה. אני ממליץ.

dkaro
03-11-11, 21:19
בגוגל זה חינם ובאפסטור עולה דולר?!

Mádridistа
03-11-11, 21:51
אם דיברת על האנדרואיד, זה שנה חינם ואחר כך 2 דולר לשנה.

(לא שזה משנה כל כך כי כולם מורידים את הפרוץ...)

Bob Sacamano
04-11-11, 15:13
מה הגירסא הכי מהירה ויציבה של ה-IOS בשביל אייפון4? שיש לה פריצה לא קשורה כמובן.

Tim_Duncan
04-11-11, 15:16
אני מאמין ש4.3.3. אבל אם לא החתמת אותה לא תוכל לעדכן/לשנמך אליה.

Bob Sacamano
04-11-11, 15:25
מה זאת אומרת, "החתמת אותה"? ויש לי 4.3.3 פרוצה, אך משום מה האינטרנט עובד ממש לאט במיוחד הפייסבוק. אני לקוח סלקום אגב, אם זה משנה, ויש לי חבילה של 1M ללא הגבלה. והרבה פעמים אין קליטה במקומות שלאייפון של חבר יש כמעט מלאה אם לא מלאה.

Tim_Duncan
04-11-11, 15:48
לגבי החתימות:
http://www.iphones.co.il/forum/thread145917.html
http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

לגבי האינטרנט, אולי זה בעיה שקשורה לחומרה ולא לתוכנה...

adam749
04-11-11, 16:44
מה זאת אומרת, "החתמת אותה"? ויש לי 4.3.3 פרוצה, אך משום מה האינטרנט עובד ממש לאט במיוחד הפייסבוק. אני לקוח סלקום אגב, אם זה משנה, ויש לי חבילה של 1M ללא הגבלה. והרבה פעמים אין קליטה במקומות שלאייפון של חבר יש כמעט מלאה אם לא מלאה.

ברוכים הבאים למועדון הלקוחות המעוצבנים בעלי האייפון ברשתות סלקום ואורנג'
אתה לא הראשון ולפחות כרגע לא האחרון שמתלונן על הבעיות הללו שהן כבר נעשו תופעה מוכרת בקרב המשתמשים.
הרוחב פס של האינטרנט אותו מציעות סלקום ואורנג' הוא עלוב.

hmmm
04-11-11, 19:41
אני בקושי שומע את הצליל של הסמסים בגלקסי 2, והרטט בקושי מורגש. מה אפשר לעשות? :rollmyeyes:

Blaz00r
04-11-11, 20:54
ווליום של SMS:
הגדרות-->סאונד-->ווליום-->Notification
רטט:
הגדרות-->סאונד>Vibration Intensity

אל תשים את הרטט יותר מדי גבוה, הרטט במכשיר עד כדי כך חזק שהורדתי אותו כמעט להכי נמוך כי כשהוא על השולחן ורוטט זה עושה רעש יותר חזק מהצליל התראה...

05-11-11, 01:51
אני בקושי שומע את הצליל של הסמסים בגלקסי 2, והרטט בקושי מורגש. מה אפשר לעשות? :rollmyeyes:

מה ש Blaz00r אמר. אגב, הורדת כבר GO SMS PRO?

hmmm
05-11-11, 12:00
ווליום של SMS:
הגדרות-->סאונד-->ווליום-->Notification
רטט:
הגדרות-->סאונד>Vibration Intensity

שניהם על המקסימום, ואני לפעמים לא מרגיש אותו בכיס\לא שומע אותו מהחדר הסמוך :sad:

מה ש Blaz00r אמר. אגב, הורדת כבר GO SMS PRO?

אני אוריד מחר. ה-WIFI לא עובד כשההגנה של הרשת היא WEP, ואין לי אפשרות לשנות את זה כרגע (זה הקטע שבו אתה אומר "מז'תומרת לא עובד עם WEP? תעשה ______ והופ, עובד יופי").

עריכה: אוקיי, שתי הבעיות נפתרו. :) השותפה שלי לדירה חזרה והחליפה את הגדרות האבטחה, ואז הורדתי את הGO SMS PRO הזה שאפילו מספק מספר אפשרויות של רטט(!).

אשרף תביא עוד אפליקציות :p

SantiagoBernabeu
05-11-11, 23:42
מישהו יודע אם ישנה איזושהי אפליקציה לאנדרואיד (SGS) שדרכה ניתן לראות משחקי כדורגל בחינם? דחוף למחר!!
גם אפליקציה לאייפד תעזור...

לגבי הווליום של ההתראות בגלקסי 2, אתה מוזמן להיכנס למרקט ולהוריד את האפליקציה Volume Control. אפליקציה נוחה וקלילה שדרכה אפשר לשלוט בהגדרות הצלילים.
לא אמורה להיות בעיה עם הווליום. הרמקול של הSG2 מצוין..

ואפרופו אפליקציה שנוגעת להודעות, אם גם אתם גומרים את חבילת ההודעות החודשית שלכם בתוך יומיים, תורידו את האפליקציה hi-text!. היא מאפשרת לשלוח הודעות טקסט לכולם, גם לאלו שאין להם את האפליקציה, או מחזיקים במכשירים מיושנים.

Bliss
10-11-11, 23:26
SGS2 תומך ב-HTML5? וב-NFC?

שי
10-11-11, 23:57
יש בכל סמארטפון היום תמיכה ב HTML5.

שבב NFC נמצא בדגמים של ה SGSII שנמכרים בארה"ב, עם מסך גדול יותר (אצל AT&T ו TMOBILE)

והוא לא יעזור לך בארץ בעתיד הקרוב.

hmmm
13-11-11, 22:29
כדאי להתחיל לשחק עם התוכנה של המכשיר כדי שיהיה בו ישור לימין? התועלת ברורה, אבל לא כל כך הבנתי מה העלות.

בארסהגול
14-11-11, 19:26
יש אפשרות אחרת להכניס שירים לאייפון שהם לא האייטונס?

Blu
14-11-11, 19:28
יש אפשרות אחרת להכניס שירים לאייפון שהם לא האייטונס?

להוריד ישירות מהמכשיר. אבל זה יקרה רק דרך תוכנה או משהו שיעלה לך כסף.

בארסהגול
14-11-11, 19:38
כן ישירות למכשיר ולא, אני מתכוון לאיזה תוכנה

בארסהגול
17-11-11, 20:09
מישהו?

Blu
17-11-11, 20:47
לא ממש הבנתי את הבקשה שלך. תפרט בבקשה ואני אוכל אולי לעזור לך.

בארסהגול
17-11-11, 20:52
אני רוצה לדעת האם יש אפשרות להכניס שירים לאייפון לא דרך האייטונס, האם יש תוכנה אחרת שאני יכול להכניס דרכה שירים שיש לי במחשב לאייפון?

Daniel 23
17-11-11, 21:03
מישהו מכיר מדריך פשוט יחסית ליישור עברית באנדרואיד(יש לי HTC DESIRE S)?

בפעם האחרונה שניסיתי, איכשהו הרסתי לגמרי את הפלאפון.

Mádridistа
17-11-11, 21:10
אני רוצה לדעת האם יש אפשרות להכניס שירים לאייפון לא דרך האייטונס, האם יש תוכנה אחרת שאני יכול להכניס דרכה שירים שיש לי במחשב לאייפון?

אפשר, דרך תוכנות שנותנות לך לגלוש בתיקיות המערכת של האייפון. שתי המוכרות יותר הן iFunBox ו iPhoneBrowser, אני משתמש ב DiskAid (למרות שאף פעם לא ניסיתי שירים ישירות. מה הבעיה שלך עם האייטונס?)

בארסהגול
17-11-11, 21:13
כי פרמטתי את המחשב ואני לא רוצה שכל השירים שלי ימחקו

מישהו שמע על copy trans

Mádridistа
17-11-11, 21:22
אבל בכל מקרה בסופו של דבר תצטרך לסנקרן (אם תרצה להכניס אפליקציות למשל), אין טעם להכניס שירים לא דרך האייטונס. פשוט תוריד את אחת התוכנות שכתבתי מקודם, תעתיק את כל השירים למחשב, תעתיק חזרה לאייטונס ותסנקרן.

בארסהגול
17-11-11, 21:34
אני מכניס אפליקציות רק דרך המכשיר

Bliss
26-11-11, 00:53
איתן(אבל לא רק!), בבקשה. קניתי את ה-SGS2 שלי מחברה פרטית, הרום שיש לי הוא SkarbnikROM (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1238126). המוכר בחנות אמר לי שהפלאפון עם עברית מלאה ויכולתי לקנות ב50 שקל פחות פלאפון עם תמיכה חסרה בעברית(לפי ההסבר שהוא נתן לי, ההבדל הוא שמסרונים שהייתי מקבל היו נכתבים משמאל לימין ועוד כל מיני שיבושי שפה שלא קיימים בתמיכה המלאה). אני מניח(ואשמח אם תוכל לאשר לי זאת) שההבדלים בין הגרסאות הוא פשוט הרום, שבגרסא האחרת היה רום של MIUI או משהו כזה. אז מה זה בעצם אומר? אם אני אחליף רום כבר לא תהיה לי תמיכה מלאה בעברית? וברגע שאעדכן ל-ICS התמיכה בעברית תישאר? אגב, הרום זה מוכר לך? אני חושד שהוא לא הכי חסכוני בסוללה, חוץ מזה הוא מצוין, לכן עולה במוחי מחשבה להחליף לרום יותר מוכר ואמין. תודה רבה!

Eytan
26-11-11, 18:34
אז ככה,
את הרום הספציפי הזה אני לא מכיר, אבל אני יכול לתת לך שלוש בדיקות קצרות שיתנו לך אינדיקציה לעברית מלאה:
1. כותרות ביישום של הג'ימייל הפוכות\ישרות - הכוונה כשאתה רואה את רשימת ההודעות ולא בתוך ההודעה.
2.כתוב SMS עם הפורמט הבא: "בדיקה 123 !@ ?" - תבדוק איך זה מוצג אצלך כי הנמען יקבל תקין בכל מקרה.
3. אירועים בלוח שנה מוצגים הפוך\ישר.
אם כולם תקינים - hooray! יש לך עברית מלאה.

עכשיו, כן, ייתכן ורום אחר לא יתמוך לך בעברית מלאה לשם כך תיאלץ להתנסות - תמיד מומלץ לבצע גיבוי נאנדרואיד(בריקוברי) לפני הפעולה.
הבדלים ברומים הם יכולים להיות מינוריים או שמיים וארץ, לא רק בהקשר של עברית אלא מראה, ביצועים סוללה וכיו"ב.
התקנתי פורט יחסית מתקדם על הנקסוס S שלי והשתמשתי בו יומיים והעברית הייתה תקינה. חזרתי ל2.3.7 עד שייצא משהו יציב יותר.
בכלל, ICS אמורה לתמוך באופן מלא בעברית עפ"י כל הדיווחים, כרגע המכשיר היחיד שמריץ אותה הוא הגלקסי נקסוס שטרם יצא לי להחזיק, אני מעריך שהנקסוס S יהיה הבא בתור.

לגבי MIUI זהו רום סיני מאוד פופולרי למי שמתחבר(not me) הוא ברוב המכשירים מהיר מאוד ויציב בעל צריכת סוללה טובה, העברית בו לא מושלמת אבל ישנם תיקונים. התנסיתי בו פחות מיום על המכשיר שלי כך שלא התעמקתי במציאת פתרון.
זהו רום שמבטל לך את מגירת האפליקציות ובמראהו הכללי מזכיר IOS, מעבר לכך הוא כלל לא נראה אנדרואיד - צפה בסרטונים ביוטיוב. מניסיון, הם נותנים תמונה שמשקפת דיי טוב את הרום.

Bliss
26-11-11, 20:19
ICS זה בעצם תחליף לרום? אם לא מה בדיוק ההבדלים? ואיך מתקינים ICS?

Eytan
26-11-11, 22:54
הממ...
רום, כל רום, מבוסס על גירסה מסויימת של מע' הפעלה.
אני כרגע עם רום שמבוסס על גירסת מע' הפעלה אנדרואיד - gingerbread, לשם הקיצור =GB.
GB בשם המספרי שלה היא 2.3, כמובן שיש לה עדכונים כל מספר שבועות(2.3.3, 2.3.4,2.3.5 וכד').

ICS או Ice Cream Sandwich או בשמה המספרי 4.0 היא מע' ההפ' החדשה שיצאה עם מכשיר הגלקסי נקסוס לפני כחודש. בקרוב יהיו רומים מותאמים אישית ע"י מפתחים שמבוססים על הICS.

על רגל אחת :-)

Shlomix
27-11-11, 00:48
ICS תגיע עם תמיכה מובנית ומלאה בעברית.
יש כבר כמה רומים לא רשמיים שלה לSII, אבל הם עדיין בבטא.
אישית, אני מעדיף לחכות לגרסה הרשמית כדי להפטר מהכפתורים בתוך המערכת (הרי ICS מיועדת לפלאפונים עם מסך בלבד, בלי כפתור אחד בחזית)

Bliss
27-11-11, 00:57
ז"א שכשתצא הגרסא הרשמית(שאגב איך מעדכנים? עדכון תוכנה פשוט דרך הפלאפון?) לא יהיה צורך בשום rom?

Pini_A
27-11-11, 09:32
משום מה האפסטור באייפון שלי השתגע וכל פעם שאני מנסה לעשות עדכון גם לדברים חינמיים או להוריד דברים הוא רושם לי שגיאה 1004 למישהו יש מושג מה עושים עם הבעיה הנל, הייתי מתקין דרך המחשב אבל גם הוא לא עובד לי כרגע ויש כמה עדכונים שאני חייב להוריד שבאינסטלוס הגרסאות נמוכות מידי או לא קיימות. עזרה?

Eytan
29-11-11, 02:51
ICS תגיע עם תמיכה מובנית ומלאה בעברית.
יש כבר כמה רומים לא רשמיים שלה לSII, אבל הם עדיין בבטא.
אישית, אני מעדיף לחכות לגרסה הרשמית כדי להפטר מהכפתורים בתוך המערכת (הרי ICS מיועדת לפלאפונים עם מסך בלבד, בלי כפתור אחד בחזית)

שלומי, אתה טועה ומטעה.
לגבי התמיכה בעברית, גם ברום שאני צרבתי במכשיר שלי אשר 95% מהפעולות עובדות בו תקין, אשר הגיע מפורטינג היישר מקוד המקור שגוגל שיחררה יחד עם מכשיר הגלקסי נקסוס.

ICS, בגירסה רשמית\מותאמת אישית היא לא, אני מדגיש - לא מע' הפ' שמותאמת רק למכשירים ללא כפתורים.
מלבד חוסר ההגיון המשווע כי היא תותאם למכשירים חדשים בלבד ולפתע כל האנדרואידים העתידיים יגיעו ללא כפתורים פיזיים\קפסטיביים - הדבר נוגד את המציאות גם על פי ניסיון אישי וגם עפ"י דיווחים.

ברגע שהICS תשב על מכשיר בעל כפתורים, היא תדע לזהות זאת ותבצע את ההתאמות אליו.

bliss, רום תמיד יהיה לך בכל מכשיר, זוהי מע' ההפ' במילים אחרות.
העדכון ישתנה בין מכשיר למכשיר ובהתאם למפעילת הסלולר שלך.

Blu
29-11-11, 03:19
האם יצאה כבר פריצה לא קשורה ל-5.0.1 ? שווה לעדכן בשבילה ?

Bliss
29-11-11, 03:20
וה-ICS תחילף לגמרי את הרום שיש לי עכשיו? אגב, קניתי מחברה פרטית אז אין לי כ"כ מפעילה סלולרית. אז אולי העדכון(ואיך בכלל נקבע מתי הוא יצא? הרי אין לי מפעילה שתשחרר אותו) לא יכלול עברית?

dkaro
29-11-11, 10:42
השאלה היותר חשובה כרגע: יש הערכות לגבי הפרק זמן בו נוכל לראות את ה-ICS לגלאקסיים למיניהם?

Blu
29-11-11, 10:54
אני חושב שזה אמור לקרות בתחילת ינואר.

29-11-11, 17:52
השאלה היותר חשובה כרגע: יש הערכות לגבי הפרק זמן בו נוכל לראות את ה-ICS לגלאקסיים למיניהם?

השמועות ברשת מספרות שבעלי SGS2 יקבלו עדכון רשמי מסמסונג בדצמבר/ינואר.

לגבי גרסה מותאמת (לא רשמית) אפשר תמיד לעקוב אחרי האתר הזה:
http://codeworkx.de/wordpress/2011/11/20/status-update-for-ics-on-galaxy-s-ii/

לדעתי אנחנו אמורים לקבל גרסת בטא (שבאמת עובדת) של הגרסה המותאמת במהלך החצי הראשון של דצמבר.

dkaro
29-11-11, 18:58
וה-SGS1? אמור לקבל גם כן?

Shlomix
29-11-11, 19:28
שלומי, אתה טועה ומטעה.
לגבי התמיכה בעברית, גם ברום שאני צרבתי במכשיר שלי אשר 95% מהפעולות עובדות בו תקין, אשר הגיע מפורטינג היישר מקוד המקור שגוגל שיחררה יחד עם מכשיר הגלקסי נקסוס.

ICS, בגירסה רשמית\מותאמת אישית היא לא, אני מדגיש - לא מע' הפ' שמותאמת רק למכשירים ללא כפתורים.
מלבד חוסר ההגיון המשווע כי היא תותאם למכשירים חדשים בלבד ולפתע כל האנדרואידים העתידיים יגיעו ללא כפתורים פיזיים\קפסטיביים - הדבר נוגד את המציאות גם על פי ניסיון אישי וגם עפ"י דיווחים.

ברגע שהICS תשב על מכשיר בעל כפתורים, היא תדע לזהות זאת ותבצע את ההתאמות אליו.

bliss, רום תמיד יהיה לך בכל מכשיר, זוהי מע' ההפ' במילים אחרות.
העדכון ישתנה בין מכשיר למכשיר ובהתאם למפעילת הסלולר שלך.
לא הבנתי איפה אני טועה ומטעה.
ברור שICS מותאמת גם למכשירים עם כפתורים, אפילו אמרתי שאני מחכה לגרסה רשמית לSII, אבל כרגע, הכפתורים על המסך נשארים על כל פלאפון, בין אם יש כפתורים ובין אם בלי.
ממה שהבנתי, זה מה שכל היצרניות עובדות עליו והסיבה שלוקח הרבה זמן לעדכונים הרשמיים לצאת לשוק.

בארסהגול
29-11-11, 21:26
המחשב לא קורא לי את האייפוד אני מכניס את האייפוד למחשב דרך הUSB אבל זה לא מראה לי שהוא מתחיל להטעין והאייטונס לא עולה...מה עושים?

30-11-11, 00:18
וה-SGS1? אמור לקבל גם כן?

עדכון רשמי? לא ידוע. לא ראיתי התייחסות רשמית מסמסונג בנידון.

מותאם? יש, זה כבר מסתובב ברשת.

Eytan
30-11-11, 01:26
וה-ICS תחילף לגמרי את הרום שיש לי עכשיו? אגב, קניתי מחברה פרטית אז אין לי כ"כ מפעילה סלולרית. אז אולי העדכון(ואיך בכלל נקבע מתי הוא יצא? הרי אין לי מפעילה שתשחרר אותו) לא יכלול עברית?

הICS הוא רום בפני עצמו-אז כן.
כרגע אין לי מקור אמין, אבל אני זוכר שראיתי התייחסות שלS2 העדכון יהיה ברבעון הראשון של 2012.
השמועות על עדכון בדצמבר מופרכות, שכן הנקסוס S צפוי לקבל רק בדצמבר.
אם אני צריך להעריך עפ"י ניסיון העבר - הגלקסי S קיבל את העדכון 3 חודשים אחרי שיצא הנקסוס S, אני מעריך שגם לS2 צפוי גורל דומה.

שלומי, צר לי - אבל לא! הכפתורים לא יהיו על המסך אם יש למכשיר כפתורים(כל מכשיר עד היום), וגם לא כל המכשירים העתידיים ישווקו ללא כפתורים פיזיים\קפסטיביים.
מעבר לזה, זו בכלל לא הסיבה שלוקח זמן לעדכונים לצאת והגירסא יצאה לפני חודש כך שזה לא הרבה זמן בכלל.
לשם דוגמא, המוטורולה אטריקס הושק עם 2.2 כ4 חודשים לאחר ש2.3 כבר שוחררה, וקיבלה עדכון כ3 חודשים לאחר השקתו - סה"כ מעל חצי שנה לאחר צאת הגירסא כאשר גירסה 2.3 לא תמכה בכלל בכפתורים על המסך שכרגע המאפיין הזה ייחודי לגלקסי נקסוס.

#4 - קרוב. אמנם יש פורט לICS אבל אין עדיין פורט סביר לS2, יש פורטים שבשביל שהטאצ' יעבוד במכשיר עליך להשתמש ב2 אצבעות, כדי שתבין באיזה שלב מוקדם זה נמצא.

Blu
30-11-11, 02:46
איתן, האם יש פריצה לגירסאות 5.0 ,5.0.1 ? פריצה לא קשורה כמובן.

Viva la Vidic
10-12-11, 15:50
אני בטוח שהשאלה הזאת נשאלה פה וחפרו עליה פה שעות על גבי שעות אבל אני מעוניין לקנות אחד מהשניים ומתלבט מה יותר טוב?

אייפון או גלאקסי 2?

F. Hierro
10-12-11, 16:48
4S או 4?

Viva la Vidic
10-12-11, 17:30
4 אני מניח

Shlomix
10-12-11, 18:55
כל אחד ומה שמתאים לו.
לטעמי, S2 הרבה יותר טוב מהאייפון, גם מה4S.
אם אתה יכול, תתנסה בהם כמה שאפשר ותראה מה אתה מעדיף.

F. Hierro
11-12-11, 12:36
תלוי מה אתה צריך. אני יותר אוהב אייפונים, אבל זה רק אני.

Ohad_Glr
12-12-11, 14:41
יש לי גלאקסי 2 חדש. מגן וקייס כבר שמתי, מה השלב הבא?

אני לא מתמצא בגלאקסי כמו באייפון. פורצים אותו בכלל? אם לא איך אני מתקין עליו אפליקציות?

האפליקציות שהבנתי שהן חובה- תוכנת GPS (איזו הכי מומלצת?), וואטסאפ ווייבר. על איזו עוד אפליקציות/משחקים אתם ממליצים ומאיפה אני משיג אותם?

אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי קצת על הפלאפון או לתת לי קישור למקום שבו אפשר ללמוד קצת. אני חסר מושג לגבי גלאקסי....

adam749
12-12-11, 19:17

יש פריצות אך הם פריצות קשורות לעת עתה. אחד ההאקרים עובד על אחת לא קשורה שכנראה תשוחרר אלינו ממש בזמן הקרוב.

Eytan
13-12-11, 01:36

אתמול הגיע עדכון ראשון לכך ע"י "פורץ ידוע"(המוכר למשטרה....)

http://www.ijailbreak.com/iphone/pod2g-jailbreak-iphone-4-untethered-on-ios-5-0-1/

בהצלחה לאפליסטים.

David_Silva
13-12-11, 21:11
יש לי גלאקסי 2 חדש. מגן וקייס כבר שמתי, מה השלב הבא?

אני לא מתמצא בגלאקסי כמו באייפון. פורצים אותו בכלל? אם לא איך אני מתקין עליו אפליקציות?

האפליקציות שהבנתי שהן חובה- תוכנת GPS (איזו הכי מומלצת?), וואטסאפ ווייבר. על איזו עוד אפליקציות/משחקים אתם ממליצים ומאיפה אני משיג אותם?

אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי קצת על הפלאפון או לתת לי קישור למקום שבו אפשר ללמוד קצת. אני חסר מושג לגבי גלאקסי....
לא צריך לפרוץ אותו. אתה נרשים למרקט דרך חשבון הגוגל שברשותך ואם אין לך פשוט תיצור אחד. שם אתה יכול להוריד מה שבא לך, כמובן שחלק מהאפליקציות עולות כסף אך אם אתה רואה משהו שאהבת אתה תמיד יכול לחפש בגוגל ולהוריד בחינם.
תוכנת הGPS המומלצת היא WAZE שהיא גם חינמית וגם מעולה. תוריד אפליקציה של מורפיקס, ONE, ספורט 5, יוטיוב, פייסבוק וכל הדברים הבסיסיים שאתה מוצא לנכון.
אם אתה רוצה תוכנה לתוצאות משחקים תוריד את LiveScore ויש תוכנה חינמית שבעזרתה תוכל לשלוח SMSים בחינם, HI TEXT. ואיך אפשר בלי פרוט נינג'ה? :evil:
אני יכול להמשיך ככה עוד רבות, אני בעצמי קיבלתי את המכשיר לא מזמן ואני כל פעם מגלה המון דברים חדשים עליו. פשוט גדול! (תרתי משמע).

barca-vn
14-12-11, 06:26
אתר מעולה לבעלי אנדרואיד!!! משלב אפליקציות ומשחקים.... (http://www.apktops.com/)

Blu
14-12-11, 06:38
אתמול הגיע עדכון ראשון לכך ע"י "פורץ ידוע"(המוכר למשטרה....)

http://www.ijailbreak.com/iphone/pod...-on-ios-5-0-1/

בהצלחה לאפליסטים.

זאת פריצה לא קשורה אמינה ? אפשר לסמוך על זה או שעדיף לחכות עוד ?

תודה.

Art Vandelay
14-12-11, 21:24
נראה לי שזה המקום הכי טוב לשאול:

אשתי קיבלה מהעבודה אייפד 2 16GB, יש לנו אפשרות לשדרג ל-32GB ב-450 ש"ח. זה כדאי? מומלץ? או ש-16GB זה מספיק.

למי שיש אייפד - מה השימושים העיקריים של האייפד: אפליקציות? משחקים? תמונות? מוסיקה?

תודה.

adam749
15-12-11, 19:55
זאת פריצה לא קשורה אמינה ? אפשר לסמוך על זה או שעדיף לחכות עוד ?

תודה.

מאוד אמינה, ניתן לסמוך על המקור מניסיון עבר.

נראה לי שזה המקום הכי טוב לשאול:

אשתי קיבלה מהעבודה אייפד 2 16GB, יש לנו אפשרות לשדרג ל-32GB ב-450 ש"ח. זה כדאי? מומלץ? או ש-16GB זה מספיק.

למי שיש אייפד - מה השימושים העיקריים של האייפד: אפליקציות? משחקים? תמונות? מוסיקה?

תודה.

אני מאמין שה16 יספיק לכם למרות ש32 זה גם לא רע.

בתור משתמש באייפד אני יכול להגיד לך שיש לי הרבה שימושים באייפד - אפליקציות יומיומיות, סרטים, ספורט, משחקים, אינטרנט, קריאת עיתונים וספרים. מכשיר מאוד נחמד בשורה התחתונה.

Art Vandelay
15-12-11, 20:17
תודה אדם.

אני מאמין שה16 יספיק לכם למרות ש32 זה גם לא רע.

זה ש-32GB זה לא רע זה ברור, השאלה היא אם זה שווה את ההשקעה של 450 ש"ח או ש-16GB זה מספיק.
כמה אפליקציות, משחקים, תוכנות, תמונות, מוסיקה, עיתונים וספרים אני יכול להכניס ב-16GB? אתה מתקרב לכמות הזאת?

adam749
15-12-11, 22:10
תודה אדם.

זה ש-32GB זה לא רע זה ברור, השאלה היא אם זה שווה את ההשקעה של 450 ש"ח או ש-16GB זה מספיק.
כמה אפליקציות, משחקים, תוכנות, תמונות, מוסיקה, עיתונים וספרים אני יכול להכניס ב-16GB? אתה מתקרב לכמות הזאת?

שמע, אני לא משחק כל כך הרבה משחקים, אבל אני כן רואה הרבה סרטים באיכות dvdrip - כל סרט כזה שוקל בסביבות 700 מגה מה שאומר ש10 כאלו וכבר מילאת 7 גי'גה שזה כמעט חצי מהנפח זכרון מכשיר. אני תמיד שומר איזה 2-3 ג'יגה פנויים באייפון 4 16gb שלי, כל פעם פשוט אחרי שסיימתי לראות כמה סרטים אני מוחק את חלקם.
קשה מאוד להגיד לך אם ה16gb יספיק לכם או לא כי אני לא באמת יודע את כמות ואופן השימוש היומיומי שלכם במכשיר.

קאמורה
15-12-11, 22:20
שאלה דחופה:
רשת פלאפון, מכשיר בלאקברי-
האם ניתן לעשות שבמידה והלקוח תפוס , השיחה תופנה הישר למענה הקולי?

Bliss
16-12-11, 02:05
לכשאני אעדכן את ה-SGS2 ל-ICS, כל מה שמותקן על הפלאפון ימחק? אם כן, מהי הדרך הטובה והפשוטה ביותר לגבות?

20-12-11, 14:50
http://iandroid.co.il/dr-iandroid/archives/11174

http://iandroid.co.il/dr-iandroid/archives/11195

Art Vandelay
20-12-11, 19:37
טוב, אז יש לי אייפד 2 ועכשיו יש לי כמה שאלות (מופנה גם לבעלי אייפון, אני מניח שזה דומה):

1. יכול להיות שהמצלמה דיי מעפנה? התמונות יוצאות באיכות ירודה ובהגדרות אין שום דבר שקשור למצלמה (גם במצלמה עצמה אין תפריט הגדרות).

2. איזה אפליקציות ״חייבים״ (חוץ מ״בעזרת השף״ :evil:) ? מה שימושי? איזה משחקים? וכו׳. וכמובן שיהיו בחינם. :)

תודה.

Blu
20-12-11, 20:02
2. איזה אפליקציות ״חייבים״ (חוץ מ״בעזרת השף״ ) ? מה שימושי? איזה משחקים? וכו׳. וכמובן שיהיו בחינם.

לגבי משחקים, כנס לת'רד על משחקי סמארטפון ותמצא שם לא מעט מומלצים.

אפליקציות ? תפרוץ אותו ואז יהיה על מה לדבר. :evil:

שי
21-12-11, 23:26
טוב, אז יש לי אייפד 2 ועכשיו יש לי כמה שאלות (מופנה גם לבעלי אייפון, אני מניח שזה דומה):

1. יכול להיות שהמצלמה דיי מעפנה? התמונות יוצאות באיכות ירודה ובהגדרות אין שום דבר שקשור למצלמה (גם במצלמה עצמה אין תפריט הגדרות).

2. איזה אפליקציות ״חייבים״ (חוץ מ״בעזרת השף״ :evil:) ? מה שימושי? איזה משחקים? וכו׳. וכמובן שיהיו בחינם. :)

תודה.

המצלמה באמת מעפנה. זהה לזאת שיש באייפוד טאץ'. סטילס מחורבן ו-וידאו סביר.

אם אתה בגרסה 5, אי אפשר לפרוץ אותו...

__________________________________________________ ___________

אני אוהב את העבודה שלי:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/382795_10150427837264599_741264598_8479854_5147493 96_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/393809_10150427835669599_741264598_8479846_1560138 349_n.jpg

GALAXY NEXUS!

4.6 אינץ'.
מסך HD (1280*720.
ו ICS.

דק, דק, דק. מדהים, מדהים, מדהים.

Art Vandelay
22-12-11, 01:23
המצלמה באמת מעפנה. זהה לזאת שיש באייפוד טאץ'. סטילס מחורבן ו-וידאו סביר.

אם אתה בגרסה 5, אי אפשר לפרוץ אותו...

1. המצלמה לא אמורה להיות 8 מגה? התמונות יוצאות ממש מפוקסלות.

2. בתור אייפוניסט ותיק, מה ההמלצות שלך בקשר לשאלה השנייה? 

Shlomix
22-12-11, 02:12
שי, במה אתה עובד בכלל?
נראה לי שמצאתי לי כיוון לעתיד :grin:

שי
22-12-11, 10:46
1. המצלמה לא אמורה להיות 8 מגה? התמונות יוצאות ממש מפוקסלות.

2. בתור אייפוניסט ותיק, מה ההמלצות שלך בקשר לשאלה השנייה? 

1. 8 מגה ב 4S לא באייפד 2. באייפד זה בקושי 1.3 מגה פיקסל בסטילס.

2. אין מה לעשות כרגע, מחכים בסבלנות. אני נשארתי ב 4.3.3 באייפד 2 שלי.

שי, במה אתה עובד בכלל?
נראה לי שמצאתי לי כיוון לעתיד

http://www.androidfreeze.com/wp-content/uploads/2011/11/att-logo.jpg

Art Vandelay
22-12-11, 15:32
2. אין מה לעשות כרגע, מחכים בסבלנות. אני נשארתי ב 4.3.3 באייפד 2 שלי.

אני לא דיברתי על לפרוץ, שאלתי איזה אפליקציות חינמיות מומלצות. יש הרי אלפי אפליקציות וחלק לא קטן מהן בחינם. סתם רציתי לשמוע המלצות לדברים ש"חייבים".

אתה לא עובד בבאג? יש בארץ AT&T?

ohayon56
22-12-11, 18:09
מישהו יודע אם יש דיווחים על אייפוד טאצ' חדש????אני רוצה לקנות אבל אולי אני אחכה לחדש.

שי
22-12-11, 18:10
אתה לא עובד בבאג? יש בארץ AT&T?

חס וחלילה. אני לא שם הרבה זמן.

יש בארץ, אבל אנחנו עובדים בשביל ארה"ב.

איזה אפליקציות חינמיות מומלצות. יש הרי אלפי אפליקציות וחלק לא קטן מהן בחינם. סתם רציתי לשמוע המלצות לדברים ש"חייבים".

הדפדפן הכי טוב הוא SLEPNIR.
לצריכת מידע: PULSE NEWS.
לשירותים: ישראל היום.

בידור:

ערוץ 10.
YES MOBILE.
IRESHET.

לניגון סרטים:

AVPLAYERHD

משחקים:

SCRIBBLENATUS
GETAWAY
JETPACK
INFINITYBLADE 2
SPRINKLE
FIFA 12

ישומי MUST:

DROPBOX
EVERNOTE

Equilibrium
23-12-11, 16:20
אשמח לקבל תשובה מהירה וחד משמעית- אייפון או גלאקסי S2 I9100?

Shlomix
23-12-11, 16:36
מבחינתי S2 ללא ספק.
מבחינתך התשובה יכולה להיות שונה. כל אחד וטעמו.

adam749
23-12-11, 17:20
אשמח לקבל תשובה מהירה וחד משמעית- אייפון או גלאקסי S2 I9100?

לפי דעתי, אם חשובה לך חווית המשתמש ונוחיות, אין על האייפון של אפל. חד משמעית.

Equilibrium
24-12-11, 19:00
אני בעצמי לא יודע מה אני רוצה מצד אחד יש לי אייפוד טאצ' דור שני אז אני מכיר את המערכת טוב טוב, מצד שני אני רוצה חידוש והגלאקסי נראה לי מתחרה ראוי לאייפון. יש עוד המלצות? גלאקסי או אייפון אני רוצה מחר לעבור בסלקום

Bliss
24-12-11, 19:19
SYzYQ6YtepU

Shlomix
24-12-11, 20:16
נראה מעולה.
זו בדיוק הסיבה שקניתי את האנדרואיד - אפשרויות בלתי מוגבלות להתאמה אישית.
לפני כמה ימים החלפתי רום לS2 שלי והתקנתי בנוסף ערכת נושא של ICS.
תענוג!

Blu
25-12-11, 10:33
ישומי MUST:

DROPBOX
EVERNOTE

שי, תוכל לפרט על התוכנות הללו ?

dkaro
25-12-11, 11:20
אם אני שוקל פירמוט מלא של הגלאקסי שלי (כבר בקושי סוחב) ועדכון לגרסה האחרונה של אנדרואיד שיש לאורנג' להציע לי - יש לי איזושהי דרך לשמור קודם את כל היסטוריית ההודעות והשיחות שלי?

Blu
25-12-11, 11:22
בבקשה (https://market.android.com/details?id=com.zegoggles.smssync&hl=en&rdid=com.zegoggles.smssync&rdot=1&pli=1).

לכל גיבוי אחר תוכל לראות פה (http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=8669148) איך עושים את זה.

dkaro
25-12-11, 11:32
תודה !

Ricardo
25-12-11, 12:40
הנייד שלי נדפק, עדיף לי לתקן אותו באופן פרטי או בסלקום? אין לי ביטוח.

Blu
25-12-11, 13:01
מה סוג הפאלפון ?

בסלקום הלב שלך יהיה שקט כי תדע את איכות התיקון, בעוד בחברה פרטית יש קצת יותר פחד. השאלה היא בהבדלי המחירים שקשורים כמובן גם לנזק במכשיר ולסוג המכשיר. תוכל לפרט קצת יותר ?

Ricardo
25-12-11, 13:20
מה סוג הפאלפון ?

בסלקום הלב שלך יהיה שקט כי תדע את איכות התיקון, בעוד בחברה פרטית יש קצת יותר פחד. השאלה היא בהבדלי המחירים שקשורים כמובן גם לנזק במכשיר ולסוג המכשיר. תוכל לפרט קצת יותר ?

יש לי סוני אריקסון W705. הנזק עצמו אני לא יודע איך הוא נגרם, המכשיר לא נפל לי או משהו בסגנון והמקשים פתאום לא עובדים, חוץ ממקשי המספרים כל השאר פשוט לא מגיבים ללחיצות שלי.

שי
25-12-11, 14:24
שי, תוכל לפרט על התוכנות הללו ?

ב DROPBOX אתה מגדיר תיקיה אחד במחשב שבעצם עולה לענן, וכל הדברים ההכרחיים שלך במחשב תמיד זמינים לך. אני שם שם דברים של העבודה, פרקים מכל מיני סדרות וכו', ואז הם נגישות אליי מכל מקום. זה עובד טוב יותר מ VNC.

EVERNOTE משמשת אותי לצרכי עבודה. בעצם רשימות שאתה מארגן לעצמך ביום יום (דברים לעשות) והיא מגבה אותם בענן, כך שהיא מופיעה גם בדסקטופ, גם בסמארטפון וגם בטאבלט.

היא כמובן עשירה יותר מה NOTES הסטנדרטית ב iOS.

Lukaku
25-12-11, 16:39
חברים אני צריך עזרה.
הביאו לי אייפון גנוב.עכשיו נעלו אותו.יש דרך להפעיל/לפרוץ אותו כדאי שאני יוכל להשתמש בו?
תודה לעוזרים.

תחייג 100 אני בטוח יעזרו לך.

:evil:

רוני שטנאי
25-12-11, 20:40
יש לי סוני אריקסון W705. הנזק עצמו אני לא יודע איך הוא נגרם, המכשיר לא נפל לי או משהו בסגנון והמקשים פתאום לא עובדים, חוץ ממקשי המספרים כל השאר פשוט לא מגיבים ללחיצות שלי.

קודם כל תנסה לעשות עדכון גרסא דרך המחשב. לאשתי קרה משהו בסגנון בשבוע שעבר עם אריקסון אחר והעדכון פתר את הבעיה. בפלאפון רצו עבור תיקון מינימום 250 ש"ח או להירשם לתיקון שנתי בעלות 600 ש"ח,עבור עבודה של שתי דקות מול המחשב.. הלכתי אליהם כי היא לא רצתה לאבד את רשימת האטלפונים, אבל בסוף הצלחנו לשחזר את רוב הרשימה מפלאפון ישן אז קיבלתי אישור לעשות את הפירמוט .מעבדות פרטיות יהיו זולות בהרבה בדרך כלל , אבל צריך למצוא אחת טובה שתוכל לסמוך עליה.

Ricardo
25-12-11, 20:45
קודם כל תנסה לעשות עדכון גרסא דרך המחשב. לאשתי קרה משהו בסגנון בשבוע שעבר עם אריקסון אחר והעדכון פתר את הבעיה. בפלאפון רצו עבור תיקון מינימום 250 ש"ח או להירשם לתיקון שנתי בעלות 600 ש"ח,עבור עבודה של שתי דקות מול המחשב.. הלכתי אליהם כי היא לא רצתה לאבד את רשימת האטלפונים, אבל בסוף הצלחנו לשחזר את רוב הרשימה מפלאפון ישן אז קיבלתי אישור לעשות את הפירמוט .מעבדות פרטיות יהיו זולות בהרבה בדרך כלל , אבל צריך למצוא אחת טובה שתוכל לסמוך עליה.

תודה אבל כבר לקחתי אותו למעבדה פרטית, 100 שקל כי אחי מכיר את המנהל שם. משום מה חשבתי שעדכון גרסה לא יעבוד במקרה הזה כי לא הבנתי כל כך מה זה קשור למקשים אבל תודה בכל אופן.

Blu
25-12-11, 21:39
עידכון גירסא אכן לא קשור במקרה הספציפי הזה. בכל מקרה, טוב עשית. חנות פרטית עדיפה במקרים כאלו על החברה.

ספיר
28-12-11, 15:20
איפה אני מוצא בebay כיסויים לאייפון 4?

Blu
28-12-11, 15:52
פה (http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=iphone+4+case&_sacat=See-All-Categories).

Blu
29-12-11, 14:40
פירסמתי את זה גם במשחקי סמארטפון, אבל יש לי תחושה שפה זה יקבל יותר מענה :

מדד למי שאומר לי איך לעזאזל להוריד את NBA 2K12 לאייפון בלי לשלם באפסטור. חיפוש פשוט באינסטולס פשוט לא עושה את העבודה. איך זה שזה המשחק היחידי שעוד לא פרצו ?

kelazar
29-12-11, 15:32
בבקשה

http://www.cellbull.com/nba-2k12-v1-2-9-cracked-ipa-for-iphone-download/

Blu
29-12-11, 17:33
ואיך אני מעביר אותו לפאלפון ?

sanyok86
29-12-11, 17:53
אני צריך המלצה לטלפון לאמא שלי, touchscreen android בתקציב של עד כ-1000 ש"ח. ראיתי 2 מכשירים אופציונליים:
samsung galaxy Ace
samsung galaxy Gio

יש עוד אפשרויות מומלצות? אם לא, מי מהם עדיף?

Blu
29-12-11, 17:58
samsung galaxy Ace
samsung galaxy Gio

מראש, שתדע שלשניהם לא תצא מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד, ICS.

פה (http://www.mako.co.il/digital-cellular/Article-18ebc0bd85f7431006.htm&sCh=e3bb59b65350a110&pId=786102762) יש לך עוד אפשרויות, אבל ה-ACE הוא המכשיר הטוב מכולם בסופו של דבר.

בהצלחה !

kelazar
29-12-11, 18:03
אתה מוריד את הקובץ IPA.
כשהאייפון מחובר למחשב ואייטונס דלוק אתה פשוט לוחץ על הקובץ IPA פעמיים והוא יכניס אותו למאגר האפליקציות שלך (בהנחה והמכשיר פרוץ)

sanyok86
29-12-11, 18:16
מראש, שתדע שלשניהם לא תצא מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד, ICS.

פה (http://www.mako.co.il/digital-cellular/Article-18ebc0bd85f7431006.htm&sCh=e3bb59b65350a110&pId=786102762) יש לך עוד אפשרויות, אבל ה-ACE הוא המכשיר הטוב מכולם בסופו של דבר.

בהצלחה !

אתה יכול להרחיב על ICS? על מה מדובר?

אמא שלי היא לא פריק טכנולוגיה, והיא לא תתעסק עם המכשיר יותר מדי. כמה אפליקציות בסיסיות ולא הרבה יותר מזה.
למה ה-ACE עדיף על ה-GIO? יש לו אולי כמה יתרונות שוליים(מסך טיפה גדול יותר, מצלמה טיפה טובה יותר, אך הוא גם יקר יותר ב-200 ש"ח(1100 מול 900). האם הוא מצדיק מחיר גדול יותר ב-20 אחוז?

אגב, איזו גרסת אנדרואיד מומלצת ל-GIO\ACE? האם יש גרסה בעברית בשבילם?(זה דווקא חשוב)

Blu
29-12-11, 18:38
אתה יכול להרחיב על ICS? על מה מדובר?

מערכת ההפעלה החדשה של אנדרואיד. אנדרואיד 4.0.

טובה יותר, מהירה יותר ומנצלת בצורה טובה הרבה יותר את היכולות של הגלאקסי 2 ודומיו. בכל מקרה, זה לא רלוונטי כי כפי שאמרתי, העידכון לא יגיע למכשירים הישנים יותר.

יש לו אולי כמה יתרונות שוליים(מסך טיפה גדול יותר, מצלמה טיפה טובה יותר, אך הוא גם יקר יותר ב-200 ש"ח(1100 מול 900). האם הוא מצדיק מחיר גדול יותר ב-20 אחוז?

הוא המכשיר הקרוב ביותר לסדרת הגלאקסי S הגדולה והג'יו הוא "אחיו הקטן". המסך לא רק שיותר קטן, הוא גם לא מוגן בהגנה עם זכוכית גורילה עמידה שקיבל ה-S והאייס ובגלל זה קל יותר שיינזק.

בכל מקרה, ההבדלים לא עצומים. זה יכול להיקבע גם לפני הטעם והצורך. אם אתה ממש לא צריך את הדברים הנ"ל, לך על הג'יו.

אגב, איזו גרסת אנדרואיד מומלצת ל-GIO\ACE? האם יש גרסה בעברית בשבילם?(זה דווקא חשוב)

אתה לא קונה את המכשיר בארץ ? לא בדקתי אבל מן הסתם יש להם גירסאות בעברית.

barca-vn
30-12-11, 10:03
צריך עזרה דחוף! אני מוכר את הטאבלט הזה (http://www.ron-phone.co.il/p/959-samsung-p7500-galaxy-tab-10-1-3g-16gb) ואני רוצה למחוק את כל המידע שיש לי בו! סיסמאות לאתרים כמו פייפל, איביי, פייסבוק וכו'... למחוק את חשבון הג'ימייל והסקייפ, תמונות ועוד מידע חיוני. למישהו יש מושג איך אני מחזיר את הטאבלט למצב ההתחלתי שלו כדי שאוכל לישון בשקט? אני לא רוצה להשאיר שום דבר שקשור אליי על המכשיר. תודה ומדד לעוזרים.

adam749
30-12-11, 10:36
צריך עזרה דחוף! אני מוכר את הטאבלט הזה (http://www.ron-phone.co.il/p/959-samsung-p7500-galaxy-tab-10-1-3g-16gb) ואני רוצה למחוק את כל המידע שיש לי בו! סיסמאות לאתרים כמו פייפל, איביי, פייסבוק וכו'... למחוק את חשבון הג'ימייל והסקייפ, תמונות ועוד מידע חיוני. למישהו יש מושג איך אני מחזיר את הטאבלט למצב ההתחלתי שלו כדי שאוכל לישון בשקט? אני לא רוצה להשאיר שום דבר שקשור אליי על המכשיר. תודה ומדד לעוזרים.

ממה שהבנתי מחבר שהוא בעלי מכשיר דומה, בהגדרות צריך להיות משהו שקשור לאיפוס ושם למחוק הגדרות ותוכן - במילים אחרות - פירמוט המכשיר.

Eytan
30-12-11, 14:24

פירמוט הטאבלט מתבצע ע"י הגדרות, הגדרות פרטיות, איפוס לנתוני יצרן.

BLU - חידוד:
ICE CREAM SANDWICH, ICS, קסטה, אנדרואיד 4.0 - כולן מדברים על אותה מע' הפעלה.
זו מע' ההפ' היחידה כרגע של גוגל שתומכת בעברית מלאה, כולל יישור לימין ותפריטים בעברית.
הגירסאות הקודמות תומכות רק בקריאה וכתיבה בעברית אלא אם הן עברו קסטומיזציה כלשהי(התקנת רום ע"י מישהו פרטי\חברת סלולר).

כמו כן, כרגע המכשירים היחידים שמריצים את הICS באופן רשמי הם הגלקסי נקסוס והנקסוס S.
הבאים בתור הם הנקסוס 1 והגלקסי S2.
מעבר לכל זה, גם הגלקסי S לא אמור לקבל את הICS לצורך העניין, כך שהאייס בוודאות לא יקבל.

סניוק, במידה ואתה רוכש את המכשיר מחנות פרטית בארץ שמבטיחה לך רום עם תפריטים בעברית\מחברת סלולר ישראלית - לך על האייס.
אם לא - ככל הנראה מסך מגע אנדרואידי מתחת ל1000 ש"ח הם לא הפתרון עבורך. לפחות לא בחצי שנה הקרובה.

Blu
31-12-11, 07:19
אז ככה : שוטטתי לי באפסטור ונתקלתי בתוכנה slingplayer. המחיר היה גבוה יחסית ובגלל זה היא משכה את עיני. מתברר שזאת תוכנה שמחברת את ערוצי הטלוויזיה שלך לאייפון ואפשר לצפות בכל זמן שתרצה בכל ערוצי הטלוויזיה שברצונך.

מספר שאלות :

1. צריך לעשות חשבון slingbox (שכבר עשיתי) ולהיכנס איתו ל-slingplayer. שם צריך להגדיר אייפי וליד זה פורט. מה זה פורט בכלל ? איפה אני מוצא את זה במחשב שלי ?

2. מישהו מכיר את התוכנה? לי בבית אין כבלים לצערי אבל אני רוצה לחבר את התוכנה לטלוויזיה של חבר. זה אפשרי ?

3. בהרשמה ב-slingbox ביקשו ממני את הארץ שלי, העיר, הכתובת והמיקוד. יש דרך לגבות ממני כסף ?

תודה ומדד לעוזרים.

Blu
31-12-11, 18:39
שאלה : איך אני מגבה את האייפון שלי ? הכוונה היא לכל ההודעות, האפליקציות והתמונות שיש לי בו. אני רוצה לשדרג ל-5.0.1 ואין לי מושג איך אני מגבה הכל לפני שידרוג.

Pini_A
31-12-11, 19:49
דרך האייטונס.
התקנתי את 5.0.1 ורק עצבים אני חוטף ממנו. אני לא יודע אם זה משהו לא נכון שאני עשיתי, אבל הרבה אפליקציות שאני מנסה להתקין מהסידייה גורמות לקריסה של תוכנות, אולי הם לא מותאמות ל5.0.1 אבל זה מציק בטירוף.

Blu
31-12-11, 19:53
איך פרצת אותו ? דרך איפה ?

Pini_A
31-12-11, 20:11
אתה מחבר את האייפון למחשב, דרך האייטונס זה מגבה כבר את המכשיר(אני מקווה שאתה מבין אם אתה משתמש מתחיל תקרא על זה קצת).

Blu
31-12-11, 20:14
לגבות גיביתי. שווה לשדרג ל-5.0.1 ולפרוץ ?

שי
01-01-12, 15:11
לגבות גיביתי. שווה לשדרג ל-5.0.1 ולפרוץ ?

לחלוטין.

מערכת ההפעלה של אפל עדיין נכה משמעותית מול אנדרויד (WP7) ללא פריצה.

Blu
01-01-12, 15:29
לחלוטין.

מערכת ההפעלה של אפל עדיין נכה משמעותית מול אנדרויד (WP7) ללא פריצה.

זה ברור. הנקודה היא שיש לי כרגע 4.3.3 פרוצה עם המון אפליקציות.

השאלה שלי היא עד כמה דחוף/צריך לשדרג ל-5.0.1 ? זה שיפור משמעותי ששווה בשבילו לעלות מהגירסא הנוכחית ?

Tim_Duncan
01-01-12, 17:46
זה ברור. הנקודה היא שיש לי כרגע 4.3.3 פרוצה עם המון אפליקציות.

השאלה שלי היא עד כמה דחוף/צריך לשדרג ל-5.0.1 ? זה שיפור משמעותי ששווה בשבילו לעלות מהגירסא הנוכחית ?
מרכז ההתראות... nuff said.

Blu
03-01-12, 01:42
יש לי בעיה. לאחר העדכון ל-5.0.1 הפעלתי את ה-redsnow ולאחר שאני מכניס את המכשיר ל - DFU, הredsnow עובר לחלון שרושם לי identifying ונתקע ככה.

מה הבעיה בכלל?

עזרה !! שי, איתן, מישהו ?!? אני נואש !

Blu
03-01-12, 05:15
טוב, אז אחרי שעות עיקשות, עיקשות בטירוף, פרצתי את הגירסא החדשה, 5.0.1. מישהו אדיר עזר לי ממקום אחר והציל אותי.

עכשיו בואו נניח שאני משתמש מתחיל, (כי אני ממש לא זוכר חצי מהטוויקים והשטויות שמשפרות את האייפון פי ...) מהם הדברים הכי מומלצים מהסידייה ? מה הסורסים העיקריים שצריך להוסיף ?

Blu
03-01-12, 05:16
טוב, אז אחרי שעות עיקשות, עיקשות בטירוף, פרצתי את הגירסא החדשה, 5.0.1. מישהו אדיר עזר לי ממקום אחר והציל אותי.

עכשיו בואו נניח שאני משתמש מתחיל, (כי אני ממש לא זוכר חצי מהטוויקים והשטויות שמשפרות את האייפון פי ...) מהם הדברים הכי מומלצים מהסידייה ? מה הסורסים העיקריים שצריך להוסיף ?

Pini_A
03-01-12, 15:40
    http://cydia.hackulo.us
    http://cydia.xsellize.com
    http://sinfuliphonerepo.com
    http://repo.insanelyi.com
    http://repo.hackyouriphone.org
    http://www.ihacksrepo.com
    http://repo.biteyourapple.net
    http://ihackstore.com/repo/
    http://cydevicerepo.com
    iosrepo.com

את הראשונים חשוב יותר. לא כל הדברים מסידייה מותאמים לגרסה הזאת אז צריך לחכות שיוציאו גרסאות חדשות. דוגמה לזה, זה ההורדה מהספארי שלא מעודכן לגרסה החדשה.
חפש ברשת הורדה מסידייה וכבר תראה מה מתאים לך ומה לא.

הורדתי ערכת נושא באייפון אבל משום מה יש אפלקציות שלא שינו צורה כמו bitesms שנשאר אותו הדבר. איך אני עורך את זה ככה שזה יחול גם עליו? הצורות לא מובנות אלא כלליות ולכן אני מתפלא למה זה לא השתנה....

Blu
03-01-12, 17:00
http://cydia.hackulo.us
http://cydia.xsellize.com

את שני אלה כמובן יש לי. מה השאר נותנים ? שווה להוסיף אותם ?

הורדתי ערכת נושא באייפון אבל משום מה יש אפלקציות שלא שינו צורה כמו bitesms שנשאר אותו הדבר. איך אני עורך את זה ככה שזה יחול גם עליו? הצורות לא מובנות אלא כלליות ולכן אני מתפלא למה זה לא השתנה....

באיזו גירסא אתה משתמש ? אני למשל הורדתי את ערכת הנושא של JADE HD וראיתי ב-winterboard שמעבר לאפשרויות הרגילות יש שם jade hd ios5 fix או משהו כזה. יש גם לערכות נושא בעיה עם iOS5...

Pini_A
03-01-12, 17:41
כמה שיותר מקורות תמיד יותר טוב, יותר אופציות הורדה

adam749
03-01-12, 23:06
יש לי בעיה. לאחר העדכון ל-5.0.1 הפעלתי את ה-redsnow ולאחר שאני מכניס את המכשיר ל - DFU, הredsnow עובר לחלון שרושם לי identifying ונתקע ככה.

מה הבעיה בכלל?

עזרה !! שי, איתן, מישהו ?!? אני נואש !

באיזו גרסת redsn0w אתה משתמש?

Blu
04-01-12, 02:38
באיזו גרסת redsn0w אתה משתמש?

הסתדרתי גבר. תודה !

barca-vn
05-01-12, 09:31
שלום,

התחדשתי היום במכשיר הזה (http://blog.clove.co.uk/2011/11/03/samsung-galaxy-note-gt-n7000whats-in-the-box-free-flip-cover/). למישהו יש מושג כמה שעות צריך להטעין אותו לפני השימוש הראשוני?

Lopo
05-01-12, 19:58
שלום,

התחדשתי היום במכשיר הזה (http://blog.clove.co.uk/2011/11/03/samsung-galaxy-note-gt-n7000whats-in-the-box-free-flip-cover/). למישהו יש מושג כמה שעות צריך להטעין אותו לפני השימוש הראשוני?

תתחדש, לרוב, כדי שהבטרייה תוכל להתרגל למשך ההטענה, מומלץ להטעין לילה שלם (בין שמונה לשתיים עשרה שעות). כמובן שאין בעיה להשתמש במכשיר כל עוד הוא בטעינה.

Eytan
06-01-12, 00:24
שלום,

היי קודם כל - תתחדש !
מכשיר מצויין שאמור לקבל ברבעון הראשון\שני של השנה את גירסת הICS הלוא היא אנדרואיד 4.0.
אני מציע להגיע איתו למצב של פריקה(כיבוי לאחר שנגמרת הסוללה) וטעינה מלאה שלו של כ6-7 שעות כאשר הוא כבוי 3 פעמים ברציפות.
זה אמנם ייקח לך בין יום ל4 ימים בהתאם לשימוש, ויגרום לכך שלא תיהיה זמין סה"כ 18-21 שעות. נסה לתזמן שהסוללה תסתיים בסוף היום, אך תנצל את המקסימום של כל אחד מ2500 מילי האמפר(לשעה).

מעבר לכך המסך העצום 5.3 כמדומני, יזלול לך אחוז ניכר מהסוללה, כך שהייתי ממליץ להתרגל לעבוד עם בהירות מינימלית, או לפחות אוטומטית.
מהתנסותי הקצרה במכשיר כשעה המכשיר מצויין, מזכיר מאוד את הגלקסי S2 אך בעל מסך גדול יותר משמעותית ואפילו העט שלו נוחה במקרים מסויימים וממוקמת בתחתית כך שהיא לא מורגשת.

barca-vn
06-01-12, 04:45
היי קודם כל - תתחדש !
מכשיר מצויין שאמור לקבל ברבעון הראשון\שני של השנה את גירסת הICS הלוא היא אנדרואיד 4.0.
אני מציע להגיע איתו למצב של פריקה(כיבוי לאחר שנגמרת הסוללה) וטעינה מלאה שלו של כ6-7 שעות כאשר הוא כבוי 3 פעמים ברציפות.
זה אמנם ייקח לך בין יום ל4 ימים בהתאם לשימוש, ויגרום לכך שלא תיהיה זמין סה"כ 18-21 שעות. נסה לתזמן שהסוללה תסתיים בסוף היום, אך תנצל את המקסימום של כל אחד מ2500 מילי האמפר(לשעה).

מעבר לכך המסך העצום 5.3 כמדומני, יזלול לך אחוז ניכר מהסוללה, כך שהייתי ממליץ להתרגל לעבוד עם בהירות מינימלית, או לפחות אוטומטית.
מהתנסותי הקצרה במכשיר כשעה המכשיר מצויין, מזכיר מאוד את הגלקסי S2 אך בעל מסך גדול יותר משמעותית ואפילו העט שלו נוחה במקרים מסויימים וממוקמת בתחתית כך שהיא לא מורגשת.

תודה איתן!

התשובה הגיעה מאוחר מידי וכבר הטענתי את המכשיר 9 שעות בערך, אבל אני אעשה את מה שאתה מציע כבר מהיום. אם הבנתי נכון, אני צריך להגיע למצב של פריקה ואז להטעין את הסוללה במשך 6-7 שעות ואז לפרוק אותה לגמרי שוב? ולעשות את זה 3 פעמים ברציפות?

Eytan
06-01-12, 14:56
הבנת מדויק, חשוב רק שהטעינה תיהיה כשהמכשיר כבוי לכן לקראת הערב אל תדליק את המסך שלא לצרוך והמעט במשחקים כדי שתיהיה לא זמין בשעות השינה או לפחות מחוץ לשעות העבודה.

Saeta Rubia
10-01-12, 20:19
במקרה של אבידה, יש משהו שאני יכול לעשות (מכשיר חלופי לדוגמא) או שאני נשאר בלי מכשיר עד סיום ההתחייבות?

ובמקרה ואני קונה מכשיר חדש יש דרך להישאר עם אותו מספר של המכשיר שאבד?

תודה לעונים!

David_Silva
11-01-12, 16:15
בנוגע למספר, כן אתה נשאר עם אותו המספר.

Mádridistа
11-01-12, 17:26
במקרה של אבידה, יש משהו שאני יכול לעשות (מכשיר חלופי לדוגמא) או שאני נשאר בלי מכשיר עד סיום ההתחייבות?
אתה בוחר מכשיר חדש, אבל תצטרך לשלם מחיר מלא על המכשיר האבוד.

בית"רי מלידה
11-01-12, 21:17
הבנת מדויק, חשוב רק שהטעינה תיהיה כשהמכשיר כבוי לכן לקראת הערב אל תדליק את המסך שלא לצרוך והמעט במשחקים כדי שתיהיה לא זמין בשעות השינה או לפחות מחוץ לשעות העבודה.

ועוד עצה קטנה, שנכונה לכל סוללה:

שימוש בסביבה קרה מאוד או חמה מאוד גורמת לפריקה מהירה. בזמן הטעינה הראשונית ( תקפיד על הוראות היצרן! ), רצוי שהמכשיר יהיה כבוי.

ובכלל: Read the fucking manual!

barca-vn
12-01-12, 02:45
ובכלל: Read the fucking manual!

מה גורם לך לחשוב שלא קראתי? אין הוראות או הסבר לאיך או כמה שעות צריך להטעין את הסוללה!

בית"רי מלידה
12-01-12, 12:32
מה גורם לך לחשוב שלא קראתי? אין הוראות או הסבר לאיך או כמה שעות צריך להטעין את הסוללה!

זה חמור! שלח מייל ליצרן, ותשאל אותו. אם לא תקבל תשובה, אז כנראה שהם לא מוסרים מידע כדי שייגם נזק, ואתה תזדקק כמה שיותר מהר לרוץ לקנות סוללה חדשה, ויקרה, מה שיעשיר את קופתם.

barca-vn
19-01-12, 04:03
אני רוצה לעדכן גרסה לGalaxy Note שלי, יש משהו חשוב שצריך לדעת לפני או שפשוט לעדכן?

* עדכון ל - 2.3.6

serginhо
20-01-12, 11:10
כנראה שגם אני אאלץ להיכנע לטכנולוגיה ולעבור לאיזה סמרטפון חדשני...

השאלה היא, מה עדיף? גאלאקסי? אייפון 4? או שדגם כלשהו אחר?