PDA

צפה בגרסא המלאה : מכשירים סלולריים ::

עמודים : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

9to'o
27-06-07, 01:03
אין לי מושג,לחבר שלי יש דור 3 וזה עובד.
אבל בדקתי באתר של אופרה מיני וזה אמור לעבוד על הגרסא הזאת.

RAUL-GONZALEZ
27-06-07, 12:51
לי יש 6230I והאופרה מיני עובד מצוין! כרגע אני גולש מהאופרה.. בכל מקרה לשאלות כנסו לתפוז, לקומונה סלולאר WAP תשאלו שם, יש שם מומחים..

9to'o
28-06-07, 16:46
בדקתי את העניין של מיני אופרה וגיליתי שאי אפשר לגלוש אם יש לך סלקום.
>:(

handsumguy5
28-06-07, 23:32
חבר'ה, שמישהו יעזור לי עם העלאת הקבצים ל-LG KG800 ?CHOCOLOATE?

תודה מראש.

9to'o
01-07-07, 17:24
למישהו יש אתר עם הורדות משחקים לנוקיה 6085?
ניסיתי להוריד מהאתר הזה:
http://www.hovr.com/site/index.asp
אבל כל פעם אחרי שאני מעלה את זה לפלאפון הוא רוצה שאני יתחבר לאינטרנט(?)

PELEMN
03-07-07, 20:06
יש לי את ה-V6 כבר חודש, הפלאפון דור 3.5 של מוטרורולה, פלאפון מצויין, ועוד בחצי מחיר(לאמא שלי ;D), איכות גלישה טובה אממ, אם אתם מחפשים אתר להורדת משחקים וכאלה אז כנסו לקוצים נט, יש שם פורום שנקרא פלאפונים..המון משחקים, אממ- צריך להירשם בשביל לראות את זה.

TOMER Y
12-07-07, 10:37
יש לי אתה הסוני אריקסון K610I טלפון טוב מאוד יחסית זול דור שלישי עם מצלמה ומהירות גלישה טובה.
אני מרוצה 8)

וייאלי
21-07-07, 19:59
יש לי פלפון מוטרולה E770
ואני רוצה לעביר שירים ותמונות מהמחשב לפל

מישהו מכיר תוכנה שאני יכול להוריד למחשב

תודה לעוזרים

מצאתי באתר מוטרולה הורדות

אבל אין לי מושג מה להוריד

www.moto-il.com

super RAMOS
21-07-07, 20:16
SAMSUNG 770
התוכנה שלו אחת המטומטמות,יש לי אותו הרבה כבר לא מעט זמן אבל לא טרחתי לברר איך מפעילים אותה כהלכה.
אם מישהו יודע איך אני מעביר תמונות וסרטונים למחשב,אם מישהו יודע להעביר תמונות\אנימציות\צלצוים למכשיר (אם אפשר בכלל),אם מישהו יודע משהו שלא ציינתי תעזרו לי.

תודה רבה.

14
14-09-07, 15:17
קניתי לפני כמה ימים את הפאלפון החדש Nokia 6120 Classic
המכשיר באמת מצויין, מהיר, נוח, יש בו הכל.

אבל אני לא יכול להשתמש בכמה תכנים באינטרנט, הוא מבקש ממני להתקין דפדפן וג'אווה. איך אני עושה את זה?

ויירייי
14-09-07, 23:06
יש לי אתה הסוני אריקסון K610I טלפון טוב מאוד יחסית זול דור שלישי עם מצלמה ומהירות גלישה טובה.
אני מרוצה 8)

לי גם, עדיין לא ניתקלתי בפלאפון שיכול להיתחרות איתי בעוצמה שיש ל k610,יחסית לפלאפון, יש לו איכות מדהימה

Santiago Bernabeu
21-03-08, 10:12
קנו לי sansung e250 של סלקום. אני רוצה להעביר דברים מהמחשב לפלאפון אבל אין הסבר איך, למישהו יש מושג?

Raul Gonzalez Blanco
21-03-08, 12:06
כמובן שצריך להיות לך כבל USB קודם. מן הסתם יש לך.
אחרי שאתה מחבר את הכבל, אתה מקבל מן חלון קטנטן במחשב ובו כתוב "העברת והכנסת קבצים למכשיר" או משהו בסגנון. אתה לוחץ על זה, וזה פותח לך את כל התיקיות שיש לך בפלאפון (ערכות נושא, מוזיקה, תמונות...). במקביל, אתה פותח את החלון שבו יש את מה שאתה רוצה להעביר, וגורר אותו אל התיקייה המיועדת.

שי
21-03-08, 12:42
IPHONE? פחחחח.

http://www.nokia888.com/

http://www.nokia888.com/pictures/nokia7.jpg

דניאל.
21-03-08, 15:35
ראיתי את הסירטון של זה, זה ניראה נחמד לא יותר מזה

סקסוקי
21-03-08, 21:24
[]http://www.lolwut.com/layout/lolwut.jpg
אתה צוחק עלי?אחד הפלאפונים השווים.הרבה יותר מאייפון,לדעתי.פשוט תסתכל על העיצוב הגאוני שלו.

Siempre Blaugrana
22-03-08, 00:48
את הקונספט ראיתי כבר לפני כמה שנים, משהו באמת מתקדם עם זה?

סקסוקי
22-03-08, 10:27
את הקונספט ראיתי כבר לפני כמה שנים, משהו באמת מתקדם עם זה?
סביר להניח.סמוך על נוקיה.הם לא ייתנו לאייפון לרכוב על גלי ההצלחה לאורך זמן-בסה"ך הם חברת הפלאפון מס' 1 בעולם.

Andrea Pirlo
22-03-08, 11:37
יש לי מוטורולה Z6.

השאלה שלי היא אם יש אתר באינטרנט שאני יכול להעביר ממנו משחקים לפלאפון בחינם?! או אם יש בכלל אופציה כזו בכללי.

מעבר לכך אני מרוצה מאד מהפלאפון.

דניאל.
22-03-08, 11:54
מוטורולה זה חרא חברה אי-אפשר להעביר שום משחק (לפחות בפאלפון שלי).

סקסוקי (שכחתי שם), ראיתי סרטון מצוייר וזה ניראה מרשים אבל זה לא משהו שהייתי הולך איתו (בסירטון המצוייר רואים אישה בבית קפה והטלפון ניטען עם עוצמת השמש וכשעבר זבוב מעל הטלפון אז הטלפון העתיק את הנתונים של הזבוב- אני לא זוכר בדיוק)

סקסוקי
22-03-08, 14:59
מתן.
תזכור שתמיד חברות הפלאפונים שואפות לחידושים.הפלאפונים צריכים להיות מרשימים,אבל הם גם צריכים לענות לצרכים שלנו.

עוד דבר-אף פעם אל תאמין לסרטים מצויירים.עוד תתחיל לחשוב שלעכבר יש כלב מחמד.

דניאל.
22-03-08, 16:17
הסרט המצוייר הוא בדיוק המחשה למציאות- זה אותו דבר.
הטלפונים צריכים לספק אותנו בדבר אחד פשוט- שיחות, מעבר לכך העולם מתפתח והצרכים גדלים והם לא כ"כ מוגזמים (נגן MP3 הוא דבר הכרחי בטלפון אבל מצלמות של 0.3-3.2 MP לא באמת עוזרות)

בנוסף, הטלפון הזה ניראה כמו חתיכת נייר

שי
22-03-08, 17:41
אני נכחתי באירוע של LG שם הציגו עיתון OLED עם המסך המתקפל (שעושה צחוק מכל מסך שקיים היום), כך שהטכנולוגיה הזאת לא ממש רחוקה מאיתנו, נוקיה דיברה על אמצע 2009 להשקה שלו, ואני מאמין שזה יהיה יותר מוקדם.

אחרי שאני אשליך את ה IPHONE לפח (עוד שנתיים וחצי עד שהסוללה שלו מתה) - אני אקח את ה 888 והדורות שיהיו אחריו.

SkiMan
22-03-08, 17:53
מאיפה אני יכול להוריד TRACK ID לנוקיה?

סקסוקי
22-03-08, 20:16
הסרט המצוייר הוא בדיוק המחשה למציאות- זה אותו דבר.
http://www.americanprinthouse.com/images/Mickey-and-Pluto-copy.jpg

דניאל.
23-03-08, 08:45
עוד פעם הפכת ללייצן?

שי, לא יהיה סוף לדברים האלה, אייפון הוא דבר ענקי אבל בעוד שנה-שנתיים יהיו דברים אחרים ואחריהם דברים הזויים ולא הגיוניים (למרות שהנוקיה 888 בהחלט לא הגיוני).
מה שמעניין אותי, הוא מה יהיה כבר בטלפונים האלה, שאנחנו צריכים ו/או אין בטלפונים מתקדמים אחרים (מה כבר יכולים להמציא עוד?)

InteRino
23-03-08, 19:09
פלאפון עם מדיח, פלאפון עם מכונת כביסה, פלאפון עם טוסטר.... :rollmyeyes:

סקסוקי
23-03-08, 21:53
פלאפון עם מדיח, פלאפון עם מכונת כביסה, פלאפון עם טוסטר.... :rollmyeyes:
אני עדיין מחכה לפלאפון שיכין קפה:wink:

Pinturicchio
04-04-08, 21:21
אוקיי מישהו שיודע יכול להגיד לי מה קורה עם ה888 הזה?
כבר הראתי לחברים שלי והם רוצים לקבל הוכחה שזה לא סתם עוד תכנון..
הפלאפון הוא עתיד לצאת בשנים הבאות או בזמם הקרוב (שנה גג)?

כריסטיאנו
05-04-08, 16:59
אוקיי מישהו שיודע יכול להגיד לי מה קורה עם ה888 הזה?
כבר הראתי לחברים שלי והם רוצים לקבל הוכחה שזה לא סתם עוד תכנון..
הפלאפון הוא עתיד לצאת בשנים הבאות או בזמם הקרוב (שנה גג)?

אני נכחתי באירוע של LG שם הציגו עיתון OLED עם המסך המתקפל (שעושה צחוק מכל מסך שקיים היום), כך שהטכנולוגיה הזאת לא ממש רחוקה מאיתנו, נוקיה דיברה על אמצע 2009 להשקה שלו, ואני מאמין שזה יהיה יותר מוקדם.
זה עונה על השאלה שלך?

10-06-08, 22:52
1) הגירסה החדשה של IPHONE יצאה כבר? (זאת שאמורה לעלות 199$)

2) אם כן, מה הדרך הכי זולה להשיג אחד כזה?

דניאל.
11-06-08, 07:18
לא, לא בדיוק.

הגירסא עולה 199$ אבל רק אם מתחייבים לAT&T, מעבר לכך אפשר לקנות רק ביולי 11.7.08.

טאי
11-06-08, 09:46
[quote=דניאל.;577552]

הגירסא עולה 199$ אבל רק אם מתחייבים לAT&T,quote]

מה זה אומרat&t ?

מישהו יודע אם אני יביא אייפון מחו"ל, האם יהיה לי דרך לגרום לו לעבוד?(sim וכדומה...).

Sebastian Giovinco
11-06-08, 10:23
זאת נראה לי החברה שדרכה אתה עושה את המסלול הסלולארי שלך, כלומר שאתה מתחייב להם ולא לפרוץ את המכשיר וזה.
תריץ חיפוש בגוגל att\at&t ותמצא כבר הכל.

AmirNadav
11-06-08, 18:16
לא, לא בדיוק.

הגירסא עולה 199$ אבל רק אם מתחייבים לAT&T, מעבר לכך אפשר לקנות רק ביולי 11.7.08.

לפי מה שאני הבנתי, אתה טועה.
אפשר לקנות את המכשיר מ-AT&T - ואז יש התחייבות או לקנות אותו באפל סטור כרגיל.

דניאל.
11-06-08, 19:21
[quote=דניאל.;577552]

מישהו יודע אם אני יביא אייפון מחו"ל, האם יהיה לי דרך לגרום לו לעבוד?(sim וכדומה...).

זאת נראה לי החברה שדרכה אתה עושה את המסלול הסלולארי שלך, כלומר שאתה מתחייב להם ולא לפרוץ את המכשיר וזה.
תריץ חיפוש בגוגל att\at&t ותמצא כבר הכל.

לפי מה שאני הבנתי, אתה טועה.
אפשר לקנות את המכשיר מ-AT&T - ואז יש התחייבות או לקנות אותו באפל סטור כרגיל.

לא בדיוק.

לראשון, אל תשאל שאלות כאלה, עוד לא יודעים אם יהיה אפשרי בכלל לרכוש אותו! חוץ מבAT&T בארה"ב ועוד כמה מקומות כמו O2 באנגליה.
כדי להשתמש בארץ באייפון חייבים לפרוץ אותו אבל אז האחריות מתבטלת (ואני יודע שאתה מתעניין פתאום באייפון כי הוא עולה רק 199$ :tongue:)

לתובל, זו אכן החברה שעושים בה את המסלול.
לא, לא פורצים אם מתחייבים אליהם ומדברים שם.

לשלישי, אפשר לקנות את המכשיר רק מAT&T בארה"ב ואז מתחייבים ומשלמים פחות! כרגע לא ידוע אם אפשר לקנות באפל סטור כרגיל.
רק שתידעו, שאם קונים אייפון חדש/ישן (לא זוכר בידיוק איזה אייפון זה) מקבלים אחד חינם!
ועוד משהו, מוכרים את זה ב-70 מדינות כמו: גיאנה ביסאו, ג'מייקה, מקאו, ניז'ר, בוצונה, גינאה המשוונית, ירדן, מדגסקר, סנגל, הונדורס, קנייה, מאלי, קמרון, רפובליקה מסויימת באפריקה, אקוודור, גואטמלה, הודו, מאוריציוס, מצרים, גיאנה, חוף השנהב, קטאר וטוריקה ועוד כמה שהם יותר מפותחות מאלה, אבל בישראל לא! (כן בטח... למצרים האלה בקושי יש 40 דולר =-O)

שי
12-06-08, 11:34
אפשר לקנות אותו באפלסטור החל מה-11 ביולי, אבל חייבים לחתום במקום על חוזה עם AT&T ולעשות אקטיבציה במקום. אחרי חודשיים של שימוש סלולרי, אפשר לשבור הסכם, לשלם 200 דולר נוספים ולעבור לחברה אחרת / או לקחת אותו לישראל.

רק שתידעו, שאם קונים אייפון חדש/ישן (לא זוכר בידיוק איזה אייפון זה) מקבלים אחד חינם!

לא.

אם קנית דור 1 אחרי ה 27/05, יחליפו אותו לחדש.

ועוד משהו, מוכרים את זה ב-70 מדינות כמו: גיאנה ביסאו, ג'מייקה, מקאו, ניז'ר, בוצונה, גינאה המשוונית, ירדן, מדגסקר, סנגל, הונדורס, קנייה, מאלי, קמרון, רפובליקה מסויימת באפריקה, אקוודור, גואטמלה, הודו, מאוריציוס, מצרים, גיאנה, חוף השנהב, קטאר וטוריקה ועוד כמה שהם יותר מפותחות מאלה, אבל בישראל לא! (כן בטח... למצרים האלה בקושי יש 40 דולר =-O)

הן לא יותר מפותחות בישראל, יש להם פשוט נציגות של וודה-פון, דוקומו, T-MOBILE ו VERIZON. אפל הוסיפה את הרשימה סתם בשביל להוסיף להייפ.

אין בו משהו מסעיר ב 3G. אולי למעט ה GPS עם NAVNGO (ולא GOOGLE MAPS האיומה), אבל זה משהו שגם בעלי הדור הראשון יוכלו לממש עם משדר קטן שיתחבר לאייפון.

Pinturicchio
12-06-08, 16:08
אז מה שאתה אומר בעצם זה שאנחנו לא נוכל לקנות אותו?
אם אני נוסע בקיץ לארה"ב ורוצה לקנות באפל סטור את האייפון ב200 דולר אני יהיה חייב להתחייב לAT&T ורק אחרי חודשיים אני אוכל לעזוב אותם?
או שהכוונה היא שאם אני ארצה לקנות אייפון לפני ה11 ביולי אני יהיה חייב להתחייב?

Interista
12-06-08, 16:10
גם לי יש שאלה (יותר נכון שאלות) בנוגע לקניית פלאפונים בחו"ל, בעוד חודש-חודשיים דוד שלי טס לארה"ב וביקשתי ממנו שיקנה לי פלאפון (סוני אריקסון K610i לצורך העניין). בקיצור, רציתי לשאול 2 דברים:
א. יש אפשרות לקנות רק sim או איך שלא כותבים את זה? אני לא כל כך יודע מה זה אבל זה הכרחי בשביל שיחות לארץ במחיר סביר וכאלו, לא? כמה זה עולה?
ב. על המקשים של המספרים יש את הספרות כמובן, אבל גם את האותיות ל-sms, בפלאפונים בחו"ל אני לא מאמין שכתוב בעברית, אלא רק באנגלית. יש אפשרות לשנות את זה? אולי בפלאפון שאני רוצה (כבר אמרתי, K610i) אפשר להחליף את הפאנלים האלו? כמה זה עולה?

תודה מראש.

דניאל.
12-06-08, 22:06
אפשר לקנות אותו באפלסטור החל מה-11 ביולי, אבל חייבים לחתום במקום על חוזה עם AT&T ולעשות אקטיבציה במקום. אחרי חודשיים של שימוש סלולרי, אפשר לשבור הסכם, לשלם 200 דולר נוספים ולעבור לחברה אחרת / או לקחת אותו לישראל.

לא ידעתי על השימוש אחרי חודשים.

אם קנית דור 1 אחרי ה 27/05, יחליפו אותו לחדש.

לפי מה שהבנתי, דווקא מקבלים עוד אחד חינם במקום!

הן לא יותר מפותחות בישראל, יש להם פשוט נציגות של וודה-פון, דוקומו, T-MOBILE ו VERIZON. אפל הוסיפה את הרשימה סתם בשביל להוסיף להייפ.

נכון, אבל אורנג' לדוגמא שייכת לאיזושהי חברה שחתמה על הסכם עם אפל.

אין בו משהו מסעיר ב 3G. אולי למעט ה GPS עם NAVNGO (ולא GOOGLE MAPS האיומה), אבל זה משהו שגם בעלי הדור הראשון יוכלו לממש עם משדר קטן שיתחבר לאייפון.[/QUOTE]

צודק, האייפון עצמו ייתמוך במשחקים שעלותם כ10 דולר ומעלה ובGPS שבמילא לא תומך בישראל (למרות שחברת IGO הישראלית תנסה לעשות משהו).
סה"כ אכזבה, אפילו מצלמה קידמית אין

Sebastian Giovinco
12-06-08, 22:11
לפי מה שהבנתי, דווקא מקבלים עוד אחד חינם במקום!

לא מוצא בזה שום הגיון, אחרי הכל פשוט כל אחד יקנה את הדור הישן במקום החדש ויקבל את החדש בחינם.:\

matanmo
12-06-08, 22:20
לא מוצא בזה שום הגיון, אחרי הכל פשוט כל אחד יקנה את הדור הישן במקום החדש ויקבל את החדש בחינם.:\
אם תשים לב, הדור הישן עלה/עולה פי 2 מהדור החדש, אז דווקא כן יש בזה הגיון.

Sebastian Giovinco
12-06-08, 22:40
אם תשים לב, הדור הישן עלה/עולה פי 2 מהדור החדש, אז דווקא כן יש בזה הגיון.
והמחירים שלו עדיין לא ירדו?
אוקי, אם ככה, אז יש הגיון כלשהו.:)

matanmo
12-06-08, 23:06
והמחירים שלו עדיין לא ירדו?

נראה לי שירדו. אבל בכל זאת, מי יקנה עכשיו את הדור הישן כשעוד חודש יוצא הדור הבא? חוץ מזה שחייב להיות למכשיר תאריך קנייה.

13-06-08, 03:29
Vodafone הכריזה באיטליה שתמכור את האייפון 3G ללא התחייבות. הבעיה היחידה היא שהמחירים ינועו בין 499 יורו (8 ג'יגה בייט) ל- 526 יורו (16 ג'יגה בייט). יש דיבורים שכך ייעשה גם באוסטרליה ע"י חברת optus, במחיר של 350 דולר אוסטרלי.

אגב שי, שכחת להזכיר שהסוללה של האייפון החדש מחזיקה מעמד הרבה יותר ושדפדפן האינטרנט הפך להרבה יותר מהיר. שלא לדבר על זה שהרכב הליבה של המכשיר (גירסה 2.0) יאפשר שימוש ב OpenGL לפיתוח משחקים וממשקים גרפיים בצורה טובה יותר.

ואם נהיה קטנוניים, אז מבחינת צורה חיצונית, האייפון החדש הוא יותר דק מהישן.

אז זה שנתקעת עם האייפון הישן לא אומר שאתה צריך לשכנע את עצמך שאין שיפורים משמעותיים בחדש :)

שי
13-06-08, 16:07
נראה לי שירדו. אבל בכל זאת, מי יקנה עכשיו את הדור הישן כשעוד חודש יוצא הדור הבא? חוץ מזה שחייב להיות למכשיר תאריך קנייה.

אפל עשתה דילול מלאי בשלושת החודשים האחרונים, אי אפשר לקנות אותו כבר בחנויות RETAIL. אז בטח לא יורידו לו מחיר.

ושדפדפן האינטרנט הפך להרבה יותר מהיר

הדפדפן גולש יותר מהר בסלולר (HDSPA מאשר ב EDGE),אבל עדיין איטי יותר מגלישה ב WIFI - שזה מה שרב המשתמשים נעזרים בה, והיא קיימת בדור 1.

שלא לדבר על זה שהרכב הליבה של המכשיר (גירסה 2.0) יאפשר שימוש ב OpenGL לפיתוח משחקים וממשקים גרפיים בצורה טובה יותר.

גרסה 2 כמובן תגיע גם לדור הראשון ב-27 ביוני, המעבד אותו מעבד, המעבד הגרפי אותו מעבד גרפי, וגם הנוכחי שלי מסוגל הריץ משחקים ב OPENGL ללא בעיה. כמו זה (http://www.youtube.com/watch?v=tEHaTINrW40)

האייפון החדש הוא יותר דק מהישן.

3 מ"מ באמצע, וקצוות מעוגלים. הוא עדיין שמן בהרבה מהאייפוד טאץ'.

דניאל.
13-06-08, 16:10
אשרף הוא דווקא יותר שמן כי באמצע עיגלו אותו.

Interista
14-06-08, 21:29
נכון כתבתי על הסוני אריקסון (למרות שלא ענו לי :|)? בקיצור, לא בטוח שיקנו לי אותו מחו"ל.
אמנם יש סיכוי לא קטן שאני אקנה אותו בסוף, אבל במידה ואקנה פלאפון מהארץ אז חשבתי אולי על LG שוקולטה (או איך שלא אומרים את זה, פשוט מעדיפים שאני אהיה בפלאפון). למישהו יש אותו או סתם יודע דברים עליו? כדאי לקנות אותו?

InteRino
14-07-08, 13:17
יש לי סוני אריקסון K800i ומזה כמה ימים שאני לא מצליח להיכנס לתיקיית המשחקים והיישומים. בכל פעם שאני מנסה להיכנס לאחת מהתיקיות הללו מופיעה הודעה - "הפעולה נכשלה".

למישהו יש מושג מה הבעיה?

Santiago Bernabeu
14-07-08, 13:30
למישהו יש מושג מה הבעיה?

הפעולה נכשלה... סתאאאםםםםםםםםםםםםםם.

אתה צריך לעשות עידכון גירסא. אם יש לך ביטוח לך לחברה והם יעשו לך חינם או שפשוט תעשה זאת בעצמך (באתר של אריקסון, אבל לפי מה שהבנתי זה לא כ"כ פשוט). בפעם הבאה כשאתה מנתק את הUSB תעשה זאת דרך "הוצאת חומרה באופן בטוח" (אמור להופיע לך בסרגל כלים כשאתה מחבר את הקבל).

MESSI1
28-08-08, 22:50
שלום,

רכשתי היום את דגם J630 של סאמסונג, ואני רוצה להעביר שירים/קבצים אחרים לפלאפון, אבל אני לא יודע איך. מה אני אמור לעשות (התכנתי את התוכנה ועדיין לא ראיתי את התיקייה הנוספת)?

real-madrid-4-ever
29-08-08, 02:50
שלום,

רכשתי היום את דגם J630 של סאמסונג, ואני רוצה להעביר שירים/קבצים אחרים לפלאפון, אבל אני לא יודע איך. מה אני אמור לעשות (התכנתי את התוכנה ועדיין לא ראיתי את התיקייה הנוספת)?
כמו שלי . :azn:

עם הפלאפון ,אני מקווה קיבלת גם בקופסא כבל USB המתחבר למחשב ודיסק.
קודם כל , תתקין עם הדיסק את התוכנה שמאפשרת להעביר קבצים למכשיר. קוראים לה Samsung PC studio.
אחרי שהפעלת אותה , תלחץ על Phone exlorer ומשם תגרור קבצים לתקיות הנבחרות.
אם יש ברשותך כרטיס זיכרון (אמאל'ה איזה פיצי =-O) זה יהיה אותו דבר כמו להעביר למכשיר עצמו ,רק במקום זה , להעביר לתקייה של הכרטיס.

כמה נקודות : הרזולוציה של המכשיר היא 170X140 וקוראת רק קבצי MP4 ו3gp בווידיאו.
אם תרצה , אני יכול להביא לך קונברטרים שיעזרו לך בזה.

מקווה שעזרתי.:)

MESSI1
29-08-08, 12:25
כמו שלי . :azn:

עם הפלאפון ,אני מקווה קיבלת גם בקופסא כבל USB המתחבר למחשב ודיסק.
קודם כל , תתקין עם הדיסק את התוכנה שמאפשרת להעביר קבצים למכשיר. קוראים לה Samsung PC studio.
אחרי שהפעלת אותה , תלחץ על Phone exlorer ומשם תגרור קבצים לתקיות הנבחרות.
אם יש ברשותך כרטיס זיכרון (אמאל'ה איזה פיצי =-O) זה יהיה אותו דבר כמו להעביר למכשיר עצמו ,רק במקום זה , להעביר לתקייה של הכרטיס.

כמה נקודות : הרזולוציה של המכשיר היא 170X140 וקוראת רק קבצי MP4 ו3gp בווידיאו.
אם תרצה , אני יכול להביא לך קונברטרים שיעזרו לך בזה.

מקווה שעזרתי.:)

תודה על העזרה, אבל עדיין יש לי בעיה:

כשאני מנסה להעביר שיר ל"my phones " אז זה כותב לי: operation not possible or format not compatible with the destination. אבל השירים שניסיתי להעביר הם מפורמת MP3 FORMAT SOUND (שאני חושב שזה בסדר), אז מה אני אמור לעשות?

עריכה:
תודה רבה!!! הצלחתי!!!

Dimgold
30-11-08, 13:58
אני מחייה טיפה את הדיון, אגב תעריכו את העבודה הקשה שעשיתי בלחפש אותו חחח.

אני חייב להחליף פלאפון, פשוט חייב. ככה שהאופציה הראשונה הייתה לקנות באוקנג'\סלקום אבל הזונות מציעים מחיר כמעט חינם על הטלפון + תשלום חודשי ענקי על כלום + התחייבות ארוכה. לא בא לי.

אז אני פונה לשוק יד שנייה. ואני צריך עצות למכשיר. בעקרון התקציב המיועד הוא 400-600 שקל למכשיר טוב אבל משומש. או משהו בסגנון. ואין לי שום צורך בדור 3 3.5 או 3.75. אבל דווקא הגאדג'טים שמסביב כמו מצלמה טובה, מוזיקה, מקום בזכרון וגלישת אינטרנט יהיו סבבה.

אז בקיצור.. אני מצפה מכם לתת לי המלצות מספר מכשירים. אפ מישהו מעוניין למכור אני גם אשמח לשמוע את הצעה.

orelcoh
30-11-08, 14:18
חיפשתי לך באתר יד 2, וראיתי שם המון דגמים למכירה, הייתי ממליץ לך לחפש.
אני יכול להמליץ לך על K610i איכות שמיעה טובה; גם באוזניות וגם ברמקול, מצלמה חביבה (2 מגה פיקסל), זול יחסית, ולא מצריך הרבה תיקונים.

נ.ב. יש לי K610i ואני מאוד נהנה
http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=5&SalesSubCatID=29&SalesSubCat3ID=0&ManufacturID=0&fromPrice=400&untilPrice=600&Info=.

Dimgold
01-12-08, 11:47
עוד מישהו?

malta
01-12-08, 12:45
K800I...זה הפאלפון היחיד שיש לי ולא נמאס לי ממנו..
ישלי אותו כבר שנה וחצי זה שיא אישי בדרך כלל פאלפון מחזיק אצלי חודשיים ככה..

הכל סבבה אצלו חוץ מזה ששומעים טיפה חלש ברמקולים
ישלו מצלמה 3.2
הוא כמעט ולא נשבר(בטיול השנתי כמעט פתחתי איתו לחבר שלי תראש :) זרקתי עליו תפאלפון)

orelcoh
01-12-08, 18:39
דווקא לחבר מאוד טוב שלי יש אותו והוא דורש לו תיקונים פעם אחר פעם במסך, עוד חיסרון זה שבקושי שומעים את הרמקול שלו, מה שכן יש לו אחלה מצלמה.

malta
01-12-08, 22:48
דווקא לחבר מאוד טוב שלי יש אותו והוא דורש לו תיקונים פעם אחר פעם במסך, עוד חיסרון זה שבקושי שומעים את הרמקול שלו, מה שכן יש לו אחלה מצלמה.

מוזר מאוד..
בשנה וחצי שהוא אצלי רק פעם אחת החלפתי אותו..
הוא התרסק כליל..לא ידעתי איזה חלק שייך למה אפילו מבטריה נמעכה

ותתפלא הוא שרד שהיתרסקתי עם האופניים.. רק המכסה של המצלמה הישתפשף טיפה

נועם פ.
04-12-08, 15:59
http://pomegranatephone.com/
:grin:

Albert II
15-12-08, 21:56
אהלן אהלן.

לפני כשבוע התחדשתי לראשונה בפלאפון עם MP3 (כן כן...), והייתי רוצה לדעת אם למישהו כאן יש מושג על תוכנת עריכת אודיו פשוטה שבאמצעותה אוכל ליצור רינגטונים קצרים משירים קיימים.

InteRino
15-12-08, 22:06
אהלן אהלן.

לפני כשבוע התחדשתי לראשונה בפלאפון עם MP3 (כן כן...), והייתי רוצה לדעת אם למישהו כאן יש מושג על תוכנת עריכת אודיו פשוטה שבאמצעותה אוכל ליצור רינגטונים קצרים משירים קיימים.
MP3 Knife (http://software.nana10.co.il/Software/DownloadIFrame.asp?SoftwareID=7002&pid=48&LinkID=35126&isToInsert=1)

Albert II
15-12-08, 22:51
MP3 Knife (http://software.nana10.co.il/Software/DownloadIFrame.asp?SoftwareID=7002&pid=48&LinkID=35126&isToInsert=1)
נראה בסדר, אבל קצת לא מדוייק. למישהו יש משהו עם קצת יותר דיוק (מבחינת פרק הזמן שאני יכול לקבוע)?

Balotelli45
17-02-09, 13:41
יש לי מכשיר Samsung L760, אני שם התקנה של משחקים, אני לוחץ על ההתקנה כותב לי "סוג קובץ לא נתמך", ניסיתי JAR , JAD , לא יוצא, מה אני אמור לעשות?

שי
17-02-09, 15:54
נראה בסדר, אבל קצת לא מדוייק. למישהו יש משהו עם קצת יותר דיוק (מבחינת פרק הזמן שאני יכול לקבוע)?

GOLDWAVE. אין משהו יותר טוב ממנה ברמה הזאת.

Albert II
17-02-09, 19:32
GOLDWAVE. אין משהו יותר טוב ממנה ברמה הזאת.
תודה

Interista
27-02-09, 13:11
אשמח אם מישהו יוכל לבדוק לי 2 דברים על הפלאפון NOKIA 2600 CLASSIC:
א. האם יש חריץ להכנסת כרטיס זיכרון, או אולי אפשרות אחרת להעלות את הזיכרון (למרות שלא נראה לי שיש כזה דבר)?
ב. האם קבצי המשחקים הם ג'אר או ג'אד?
ג. כבל USB - יש?

תודה מראש.

ספיר
27-02-09, 14:05
אשמח אם מישהו יוכל לבדוק לי 2 דברים על הפלאפון NOKIA 2600 CLASSIC:
א. האם יש חריץ להכנסת כרטיס זיכרון, או אולי אפשרות אחרת להעלות את הזיכרון (למרות שלא נראה לי שיש כזה דבר)?
ב. האם קבצי המשחקים הם ג'אר או ג'אד?
ג. כבל USB - יש?

תודה מראש.
תכונות עקריות של המכשיר:
- צלמו תמונות וקטעי וידאו בצבעים בוהקים בעזרת מצלמת ה-VGA ומצלמת וידאו
- התאימו את הטלפון לעצמכם באמצעות MP3, רינגטונים ורינגטונים אישיים
- האזינו למוסיקה בכיף גם כשאתם בדרכים באמצעות רדיו FM
- עקבו אחר זמני שיחה בעזרת מונה תשלום מראש
- שתפו קרובי משפחה וחברים בתמונות ובקטעי הוידאו שלכם בעזרת קישוריות Bluetooth אלחוטית
- שמרו על קשר בעזרת הודעות SMS ו-MMS, אי-מייל והודעות קוליות Nokia Xpress
- שמרו על כל אנשי הקשר בספר הטלפונים הגדול הכולל עד 1,000 רשומות

א. לפי מה שבדקתי בכל האתרים אין מקום לכרטיס זיכרון.

ב.
- xHTML ב- TCP/IP, ‏WAP 2.0
- הודעות מולטימדיה MMS 1.2 (תומך בגודל 300KB)
- הודעות קוליות Nokia Xpress
- יישומי Java MIDP 2.0
- OMA DRM 1.0 הורדת תוכן חכמה (נעילת העברה)

ג. זה מה שאתה מקבל עם הפלאפון:
- Nokia 2600 classic
- סוללת BL-5BT Nokia
- מטען AC-3 Nokia
- מדריך למשתמש

מקווה שעזרתי לך.

yarin 666
27-02-09, 22:45
זה נכון שבi phone הבלוטות' הוא רק לאוזניות ולא להעברת קבצים?

Albert II
28-02-09, 12:15
כן. אפשר להעביר קבצים רק בין אייפונים אחרים.

itayfeiner
01-03-09, 02:51
iTunes הם חלק מה i phone והיא נגד הורדת שירים פיראטית לכן אין בלוטות' בi phone, כמו שאי אפשר להעביר שירים מהiPod למחשב.

Albert II
01-03-09, 20:09
iTunes הם חלק מה i phone והיא נגד הורדת שירים פיראטית לכן אין בלוטות' בi phone, כמו שאי אפשר להעביר שירים מהiPod למחשב.
יש Bluetooth, פשוט אי אפשר להעביר איתו קבצים.

שי
02-03-09, 18:54
יש BT באייפון, אפשר גם להעביר קבצים דרכו (בטרמינל כרגע בלבד, אבל זה עניין של זמן עד שהפרוייקט פריצה של ה BT יגיע רשמית).

02-03-09, 19:02
http://www.iconocast.com/00018/Q4/News9A_0.jpg

מצלמה שהיא גם טלפון.

8 מגה-פיקסל'ס (!!!)

The Master
02-03-09, 19:40
http://www.iconocast.com/00018/Q4/News9A_0.jpg

מצלמה שהיא גם טלפון.

8 מגה-פיקסל'ס (!!!)

יש כבר פלאפונים של סוני אריקסון עם 12 מגה פיקסל, ואפילו פלאפונים שמצלמים וידאו באיכות HD

02-03-09, 20:09
יש כבר פלאפונים של סוני אריקסון עם 12 מגה פיקסל, ואפילו פלאפונים שמצלמים וידאו באיכות HD

כן, אבל הם עדיין לא הגיעו לארץ. ה Renoir כן.

Albert II
02-03-09, 20:38
יש BT באייפון, אפשר גם להעביר קבצים דרכו (בטרמינל כרגע בלבד, אבל זה עניין של זמן עד שהפרוייקט פריצה של ה BT יגיע רשמית).
שי, מה משמעות "טרמינל"? היה אייפון לחבר שלי, לא יכלתי להעביר איתו כלום אבל עם אייפונים אחרים הוא אמר שאפשר. לזה הכוונה?

דניאל.
02-03-09, 22:48
גם בין אייפונים אחרים אתה לא יכול להעביר קבצים, אולי יש תוכנות אני לא יודע, אך בעיקרון הBT מיועד לאוזניות אלחוטיות.

שי
03-03-09, 00:26
http://www.huanix.com/wp-content/uploads/2007/12/iphone_terminal.jpg

להעביר ולקבל מידע היה אפשר מזמן דרך WI FI, ה BT עדיין בחיתולים אבל זה עובד.

דניאל.
26-03-09, 16:12
מה דעתכם על NOKIA 6600 SLIDE?

Yoninori
26-03-09, 23:19
לאלה שדיברו על בלוטוט' באייפון- זה כן קיים, חבר שלי התקין משהו והוא שלח לי שירים ותמונות בבלוטוט', לי בכלל יש סמסונג. (גם מופיע לו מהירות ההעברה וכל מיני).

Total Cule
19-04-09, 15:25
אוקיי חבר'ה, יש לי שאלה, אולי היא טיפה מטופשת אבל במידה ואני מתחבר עם המודם של הפלאפון למחשב כלשהו האם אני מחויב ע"י הספקית של הפלא' או שהאינטרנט הוא זה שמחייב, די דחוף, כי אני בדיוק עושה את זה כרגע, כי אבא שלי היה צריך את המודם, אני מתחבר דרך התוכנה NOKIA PC SUITE, תודה מראש לעוזרים! :wink:

ספיר
19-04-09, 16:45
אוקיי חבר'ה, יש לי שאלה, אולי היא טיפה מטופשת אבל במידה ואני מתחבר עם המודם של הפלאפון למחשב כלשהו האם אני מחויב ע"י הספקית של הפלא' או שהאינטרנט הוא זה שמחייב, די דחוף, כי אני בדיוק עושה את זה כרגע, כי אבא שלי היה צריך את המודם, אני מתחבר דרך התוכנה NOKIA PC SUITE, תודה מראש לעוזרים! :wink:
לא הבנתי כ"כ את השאלה.:\
אתה לא חייב שום תוכנה בשביל להעביר נתונים מהמחשב לפלא וההפך. אפשר לעשות את זה בשיטה אחרת. אבל אם כבר יש לך את התוכנה(גם לי יש). פשוט תעביר את הנתונים אני חושב שלא חובה שהאינטרנט יהיה מחובר.
אם אני ענית לך על השאלה בבקשה, אם לא תשאל שוב בבקשה יותר מובן.:wink:

Total Cule
19-04-09, 18:09
אני הבנתי כבר את התשובה לבד השאלה שלי היית אם אני גולש דרך הפלאפון כמודם אם אני מחויב ע"י אורנג'? והתשובה היא כן לצערי.. :lipsrsealed: מן הסתם.

misha
28-04-09, 16:53
צריך עצה
מחפש פאלפון טאצ עם מצלמה טובה מינימום 5 מגה פיקסל

Big-Cule
28-04-09, 17:19
איך הנוקיה E66? התחדשתי :)

El Maestro
28-04-09, 17:23
קניתי סוני אריקסון W902 ברשת סלקום.

ביישומים יש אפשרות לצפייה בסרטונים מיוטיוב. השאלה היא כזו: האם הצפייה בסרטונים עולה כסף? כלומר, האם כל צפייה "מורידה" לי מה-100 מגה שאני מקבל בחבילת דור 3 או שאני לא משלם על הצפייה בסרטונים האלה?

דניאל.
29-04-09, 02:55
איך הנוקיה E66? התחדשתי :)

איך הוא?

Motherfucker
12-05-09, 21:04
הדבר הכי מגניב שקניתי (http://myofferpal.files.wordpress.com/2009/01/apple-iphone.jpg)

Yoninori
19-05-09, 12:32
מישום מה בסמסונג של לי כמו מוגבל של הודעות שאני יכול לשמור, 200+-
יש דרך להגדיל את הזיכרות שם או איכשהו להעביר את ההודעות למחשב? לא בא לי למחוק אותן..

Parliament
24-05-09, 06:12
עד כמה שאני יודע, אי אפשר להגדיל את "זיכרון ההודעות", זה מוקצה לגודל מסויים שלא ניתן להגדיל או להקטין.
יש לי את אותה הבעיה בסוני אירקסון הוא תמיד כותב לי את ההודעה המעצבנת הזאת: "זיכרון הודעות הטקסט מלא בשיעור 95% או יותר" !!

Art Vandelay
25-05-09, 16:51
למה לשמור הודעות?! ???

כמה חשובות הן יכולות להיות?

orelcoh
25-05-09, 20:11
תיראה את זה מנקודת מבט של ילד ולא מנקודת מבט של אחד בן 30 (סליחה שהקדמתי את המאוחר).

ברינדר
25-05-09, 20:52
מה זה קשור?

Art Vandelay
25-05-09, 21:01
תיראה את זה מנקודת מבט של ילד ולא מנקודת מבט של אחד בן 30 (סליחה שהקדמתי את המאוחר).

קודם כל - אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אף פעם על תקדים את המאוחר בייחוד לא בגיל הזה... :evil:

עכשיו, זה לא באמת כל כך מעניין אותי, סתם תהיתי מה כבר יכול להיות כ"כ חשוב בהודעות SMS שמכילות 60 תוים. רק אצלי זה: "לא"; "כן"; "תודה"; "בבקשה"; "מתי יוצאים?"; "עוד 5 דק'"; "6-2!!!!!!!!! יייייייישששששששש" וכו'?

Bliss
09-07-09, 18:36
http://www.about-nokia.com/blog/media/1/20081003-Nokia5800XpressMusic_3.jpg
Legend - Wait For It.. - Dary!A

15-07-09, 02:12
http://tech.walla.co.il/?w=/4008/1519870

kirok
15-07-09, 18:21
http://www.about-nokia.com/blog/media/1/20081003-Nokia5800XpressMusic_3.jpg
Legend - Wait For It.. - Dary!A
איזה פלאפון אדיר! יש לי כזה

מסי 10
16-07-09, 08:52
http://tech.walla.co.il/?w=/4008/1519870
מה יהיה המחיר שלו בארץ? כי יש לי איזה קרובי משפחה מארה"ב שיכול להיות שעוד חודשיים באים לארץ וחשבתי לבקש מהם לקנות לי את המכשיר שם.

דניאל.
16-07-09, 13:41
המחיר שלו בארץ, יהיה המחיר שאפל מצווה, כלומר, לא מכרו את הקודמים בארץ גם בגלל הסיבה הזו: החברות רוצות למכור אותו במחיר מופרז ואפל מחייבת אותן למחיר שלה.
המחיר צפוי להיות דיי נמוך, אבל החברות יעשו חבילות ממש יקרות, יותר מידי יקרות.

מסי 10
17-07-09, 10:10
בקיצור אם אכן זה יתאפשר עדיף לבקש מהם שיקנו לי.

דניאל.
17-07-09, 11:03
כן, אבל אני לא חושב שיש FREE SIM בארה"ב.

מסי 10
17-07-09, 12:13
אבל הם קונים רק מכשיר, לא?

דניאל.
17-07-09, 12:17
בסדר, אבל יש מכשירים שהם SIMFREE (זה לא בנוסף למכשיר, או איזה כרטיס, זה פשוט אומר שאתה מכניס את הכרטיס שלך בלי לפרוץ את המכשיר) ובארה"ב אין כאלה (לפחות ב2G וב-3G אבל אני לא חושב שזה ישתנה).

מסי 10
17-07-09, 12:24
אז איך אנשים מביאים מכשירים מארה"ב (כולל אייפון)?

דניאל.
17-07-09, 12:47
מה זה קשור למה שאמרתי?

מסי 10
17-07-09, 12:51
מה זה קשור למה שאמרתי?
אתה אמרת שבארה"ב אין SIMFREE, אבל עדיין אנשים מביאים משם מכשירים כולל האייפון?

דניאל.
17-07-09, 15:40
SIMFREE זה לא חפץ או משהו כזה, זה פשוט מושג שאומר שאפשר להכניס את הכרטיס לאייפון והטלפון יעבוד ואנשים מביאים משם מכשרים ופורצים אותם בארץ, זה הכל.

מסי 10
17-07-09, 15:44
ואיך פורצים? ואחרי שפורצים מכניסים את הסים שלנו והכל עובד?
פשוט אין לי מושג בנושא הזה ואני רוצה שיביאו לי מכשיר משם.

דניאל.
17-07-09, 16:43
בפרטי.

AmoRealMadrid
21-07-09, 12:22
התחדשתי לי בסוני אריקסון W705, מה אתם אומרים עליו?
אני אישית לא מרוצה מהמצלמה, אין שם פלאש :\

chelsea777
31-07-09, 22:17
התחדשתי בנוקיה N97. איך הוא? ראיתי ביקורות טובות.

דניאל.
31-07-09, 23:01
תהנה, מה לא? :)

Deco - 20
01-08-09, 23:28
איך באמת ה N97? הבנתי שהוא סוג של אייפון..
ת'אמת אני מחכה לראות מה יהיה המחיר של האייפון ואז נחליט מה עדיף..

מסי 10
01-08-09, 23:58
Deco - 20

המחיר שלו בארץ, יהיה המחיר שאפל מצווה, כלומר, לא מכרו את הקודמים בארץ גם בגלל הסיבה הזו: החברות רוצות למכור אותו במחיר מופרז ואפל מחייבת אותן למחיר שלה.
המחיר צפוי להיות דיי נמוך, אבל החברות יעשו חבילות ממש יקרות, יותר מידי יקרות.

Deco - 20
02-08-09, 00:03
כן ראיתי את ההודעה הזאת, וגם לתוכנית שישווקו עם האייפון תהיה השפעה..
מה שכן, הבנתי שהמסך מגע של הנוקיה צורך עט סטילס, קצת מבאס.. והבנתי שגם המקלדת לא ממש נוחה..

מסי 10
02-08-09, 00:20
הבנתי שכבר אפשר לברר על החבילות שיציעו יחד עם האייפון.

דניאל.
02-08-09, 15:21
החברות עושות הרשמה, שאתה מוסיף פרטים אישיים והם ידווחו לך, אבל הבנתי שזה פרטים כ"כ לא קשורים לתכלס- וזה מתי האייפון יגיע, ושהן משתמשות במידע הזה לעוד דברים.

Bliss
16-08-09, 12:47
צריך נגן Divx ל-5800XM להורדה, קיים דבר כזה?

Balotelli45
18-08-09, 00:34
אז ככה, אתמול גנבו לי את הפלאפון, אז אני קצת בבעיה.

יש לי כמה וכמה מכשירים בבית בלי כרטיס סים, אני מחובר לחברת סלקום. אם אני אקנה כל כרטיס סים של סלקום, אני יכול להשתמש בפלאפון הזה? או שאני צריך כרטיס סים של המכשיר עצמו?

שאלה נוספת - אם המכשיר (לא שנגנב, אלה השני שאני אשתמש בו) היה קו רגיל, ואני רוצה שהוא יהיה ביג טוק, אז אפשרי לקנות כרטיס סים שהוא ביג טוק והוא יעבוד כביג טוק בפלאפון הזה?

vamos madrid!!
18-08-09, 13:33
לגבי השאלה הראשונה כן, אתה יכול לקנות סים ולהשתמש בו באיזה מכשיר שאתה רוצה.

לגבי השנייה אני חושב שלא אבל יכול להיות שאני טועה. כדאי לך להתקשר לסלקום לברר.

Canterano
18-08-09, 23:40
צריך המלצה בקניית מכשיר מתוך שלושת המכשירים הבאים:

nokia n85 (http://www.calllet.com/wp-content/uploads/2009/03/nokia-n85.jpg)

Samsung F480 (מסך נגיעה) (http://www.itnewsonline.com/images/news/Samsung-TouchWiz-F480.jpg)

Sony Ericsson w705 (http://www.220v.co.il/pictures/w705.jpg)

עיינתי בכל שלושת המכשירים באינטרנט והנוקיה נראה לי הכי שווה. אני צריך שמישהו שמבין טוב בפלאפונים יתן לי את הפוש האחרון כדי לקנות אותו או שימליץ לי על אחד אחר מהרשימה.

עריכה: לא חשוב, בסוף קניתי sony ericsson w995

ספיר
13-10-09, 18:02
מישהו יכול להביא לי להורדה צלצולים לפלא מסרטים ישראליים.
נגיד קטע כזה. (http://www.youtube.com/watch?v=YM9aIjRE2zc)אבל לא הכל, רק חלק נגיד עם הקטע שהוא אומר "לא עם הגרזן" ועוד דברים עיקריים. מחגיגה בסנוקר, משפחת צנעני, ספיחס, אלכס חולה אהבה.
תודה.

fcbgirl
13-10-09, 18:17
התחדשתי בנוקיה N97. איך הוא? ראיתי ביקורות טובות.

הוא אחלה. לפעמים קצת ניתקע אבל חוץ מזה הכל סבבה....יש בו הרבה דברים...
והוא גם יפה ומגניב :grin:

איזה צבע קנית? שחור או לבן?

Tomer Blanco
14-10-09, 02:13
מישהו יכול להמליץ על פלאפון? לא אייפון ולא מסך מגע.

צריך בעיקר מצלמה טובה וזיכרון רב.
אני לא מבין בזה כל כך, מישהו יכול להמליץ לי על מכשיר טוב?

Freddie
14-10-09, 11:06
זיכרון תלוי בהרחבה שלך. עד כמה שאני יודע חבילות הסלולארים הבסיסיות לא כוללות כרטיסים בעלי נפח ענק (128M לכל היותר), אבל אולי אני טועה.

מצלמה איכותית: http://zap.co.il/models.aspx?Sog=E-Cellphone&DB174240=448661

ארז
14-10-09, 12:53
N95 8 ג'יגה.

ספיר
14-10-09, 15:21
מישהו יכול להביא לי להורדה צלצולים לפלא מסרטים ישראליים.
נגיד קטע כזה. (http://www.youtube.com/watch?v=YM9aIjRE2zc)אבל לא הכל, רק חלק נגיד עם הקטע שהוא אומר "לא עם הגרזן" ועוד דברים עיקריים. מחגיגה בסנוקר, משפחת צנעני, ספיחס, אלכס חולה אהבה.
תודה.
מישהו?

Pedja Mijatovic
14-10-09, 15:57
W705 Sony Ericsson.
החלפתי אליו לפני קצת פחות מחודש, אני מאד מרוצה בינתיים, אין שום תלונות חוץ מאולי הרמקול שלא משהואך זה לא מפריע לי כי אני משתמש באייפוד גם ככה.

09-12-09, 12:30
ראיתי שאין עדיין התייחסות, אז...

http://www.macblogz.com/Media/2009/6/iphone3gs.jpg

דניאל.
10-12-09, 12:52
מעדיפים לא להתייחס
80000₪ האמ האמ

דניאל.
10-12-09, 18:51
אני מאמין שכולכם מכירים את הN97, למי שלא http://static.which.net/media/images/in-content/nokia-n97-white-keyboard-163584.jpg, אני ממש סקרן ויש עוד דגם שמצוי כשכתובים N97 והוא לא מופיע באתר של נוקיה אפילו !
http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/images/nokia-n97.jpg

Total Cule
10-12-09, 20:31
אני מאמין שכולכם מכירים את הN97, למי שלא http://static.which.net/media/images...ard-163584.jpg (http://static.which.net/media/images/in-content/nokia-n97-white-keyboard-163584.jpg), אני ממש סקרן ויש עוד דגם שמצוי כשכתובים N97 והוא לא מופיע באתר של נוקיה אפילו !
http://lifestyle.iloveindia.com/loun.../nokia-n97.jpg (http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/images/nokia-n97.jpg)

דניאל, השני מזויף...

יש לי N97.. זה אחלה של מכשיר.. הדבר היחידי שמרגיז זה מחסור במשחקים/אפליקציות עקב מערכת ההפעלה החדשה.

דניאל.
11-12-09, 13:51
הוא לא סמביאן גם?

Viva la Vidic
11-12-09, 15:46
אוקיי יש לי שאלה.
יש לי סוני אריקסון C510. לא מזמן מישהו סגר את החלון חזק על הפלאפון וכמה מהמקשים עפו. כרגע הם דבוקים בצילו טייפ, כי אין לי כוח ללכת לתקן אותו. אז השאלה שלי היא האם זה יזיק לפלאפון אם אני אדביק את המקשים חזרה עם דבק מגע או כל סוג דבק אחר?

תודה לעוזרים וחג שמח.

Total Cule
14-12-09, 01:43
סליחה זה לא שהוא מזויף הוא פשוט לא קיים.. והN97 אכן סימביאן אבל הסימביאן הכי חדש ולכן אין המון משחקים/תוכנות שמיועדים אליו.

שי
15-12-09, 11:13
N97 - המאובן האחרון של נוקיה. בליין של 2010 כולם יהיו מבוססים על מאימו (N900), והסימביאן יזרק לפח, כמו שהיה צריך להזרק לפני כמה שנים טובות.

Total Cule
15-12-09, 22:37
שי, אתה אומר את זה בגלל האיטיות והבאגים של המערכת? אם כך זה אפילו יותר ממובן.

bixente
15-12-09, 22:50
N97 - המאובן האחרון של נוקיה. בליין של 2010 כולם יהיו מבוססים על מאימו (N900), והסימביאן יזרק לפח, כמו שהיה צריך להזרק לפני כמה שנים טובות.
אוקיי כנראה שאני לא מעודכן, רק השבוע היה לי שיחה שנוקיה צריכה להשמיד כבר את הסימביאן המסריח.
אפשר קצת פרטים על המאימו ? האם קיים מכשיר נוקיה שנמכר בארץ שמשתמש במאימו ?

תודה רבה

נ.ב
לא שאני הולך לקנות כזה, יש לי את האייפון, המכשיר הכי נוח שיש לטעמי

Viva la Vidic
15-12-09, 22:51
אוקיי יש לי שאלה.
יש לי סוני אריקסון C510. לא מזמן מישהו סגר את החלון חזק על הפלאפון וכמה מהמקשים עפו. כרגע הם דבוקים בצילו טייפ, כי אין לי כוח ללכת לתקן אותו. אז השאלה שלי היא האם זה יזיק לפלאפון אם אני אדביק את המקשים חזרה עם דבק מגע או כל סוג דבק אחר?

תודה לעוזרים וחג שמח.

מישהו? משהו?

דניאל.
16-12-09, 01:08
נ.ב
לא שאני הולך לקנות כזה, יש לי את האייפון, המכשיר הכי נוח שיש לטעמי

איזה דגם?

שי
16-12-09, 01:16
מאימו 5 יש ב N900 (http://www.youtube.com/watch?v=4Az8VE1NtY8), מכשיר הדגל של נוקיה, וזה יתרחב מאוחר יותר לשאר פלחי הביניים. התשובה של אפל תהיה באפריל-יוני.

יצא לי לשחק עם פרוטוטייפ כמעט גמור של ה N900 בסוף אוקטובר, וזה בהחלט המכשיר היחיד היום שהייתי שוקל להחליף את האייפון שלי בעבורו. מולטי-טאסקינג טוטלי, פלאש מלא, רזולוציה וחדות מדהימים של המסך.

Art Vandelay
16-12-09, 17:58
ההורים שלי טסים לארה"ב עוד חודש ורציתי לדעת אם זה כדאי שיקנו לי אייפון משם. מאיפה אפשר לקנות בלי להיות תושב ארה"ב ומבלי להתחייב ל- AT&T? כמה זה אמור לעלות?

במידה וקניית האייפון לא תצא לפועל, מישהו מכיר את המכשיר Samsung S5603 Magic Touch (http://www.cellcom.co.il/shop/phones/samsung/s5603_magic_touch/Pages/default.aspx)?

תודה מראש.

דניאל.
16-12-09, 19:05
אני מכיר את שניי המכשירים ממש מקרוב ואני יכול להגיד לך שהמג'יק ממש כיף ונוח והוא סבבה ואני ממליץ בחום במידה ולא תוכל לקנות את האייפון.

שי
16-12-09, 20:57
כל מכשיר מגע של סמסונג הוא חרטא. אלוהים כמה שזה גרוע ואיטי.

אייפון ללא התחייבות בארה"ב עולה 599-699 דולר. החבילות בארץ הן בסדר גמור כל עוד משתמשים בכל חבילת הגלישה שהחברות השונות מעניקות (309 ללא הגבלה של סלקום קורצת מאוד).

דניאל.
17-12-09, 06:00
שי אני חייב לציין שהסמסונג הזה דיי הדהים אותי, בשאר לאחרים הוא הרבה יותר טוב, לא בדקתי ביצועים של מהירות אבל לצרכן הרגיל הוא לדעתי ממש טוב, הוא נוח, הוא ממש יפה.

בקשר לחבילות, כמה שהן בסדר, הן גם לא הכי משתלמות, אמנם יש לך גלישה, הודעות, שיחות, אבל זה מחייב אותך להשתמש בכל אלה הכי הרבה שאתה יכול ורובנו לא באמת צריכים את כל החבילה הזו.
אגב, אני שונא שהמחירים כאלה, שיעגלו וזהו, הם מרוויחים על זה עוד 100 לקוחות-עליי :)

bixente
17-12-09, 10:42
שי אני חייב לציין שהסמסונג הזה דיי הדהים אותי, בשאר לאחרים הוא הרבה יותר טוב, לא בדקתי ביצועים של מהירות אבל לצרכן הרגיל הוא לדעתי ממש טוב, הוא נוח, הוא ממש יפה.

בקשר לחבילות, כמה שהן בסדר, הן גם לא הכי משתלמות, אמנם יש לך גלישה, הודעות, שיחות, אבל זה מחייב אותך להשתמש בכל אלה הכי הרבה שאתה יכול ורובנו לא באמת צריכים את כל החבילה הזו.
אגב, אני שונא שהמחירים כאלה, שיעגלו וזהו, הם מרוויחים על זה עוד 100 לקוחות-עליי :)
מה זה "האחרים" ?
כי הסמסונג הוא זוועתי וגרוע.

שי - אני לא רואה שום סיבה להחליף את האייפון בנוקיה חסרת האפליקציות. ה OVI עדיין לא קרובה לאפסטור. יש לידידה שלי N97 וכבר בדקתי את ה OVI. שום דבר

Art Vandelay
17-12-09, 11:05
שי, השאלה היא אם ההורים שלי יוכלו פשוט לגשת לחנות ולקנות אייפון או שחייבים איזושהי קומבינה אם תושב אמריקאי כדי לקנות?

נתקלתי כבר במכשירי מגע של סמסונג שאכן היו מאוד איטיים, אבל דווקא המכשיר הנ"ל זכה למחמאות על מהירות התגובה שלו בביקורת הזאת (http://www.dtown.co.il/articles/910.html): "ממשק הנגיעה מרגיש אפילו טוב יותר משל ה- Ultra Touch. המסך מגיב בצורה קלילה ומאוד רגישה לכול תנועה ולחיצה – ממש כמו ב- אייפון. תענוג להשתמש בגלילת התפריטים, התמונות, המוזיקה וכד'. התגובה מאוד מהירה ומאוד ממכרת."

וגם בזאת (http://www.gadgety.co.il/4568/%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%AA-samsung-magic-touch/): "מסך המגע של ה-Magic Touch הינו בגודל 2.8 אינץ’ ומסוג Capacitive, כלומר הוא רגיש מאוד לשימוש עם האצבעות והוא אכן כך בעת התפעול. לא תחושו בכל קושי לנווט במכשיר, הכפתורים גדולים ומותאמים לשימוש עם האצבעות דבר שללא ספק תורם לחווית המגע. בדומה למכשיר ה- UltraTouch גם ב- Touch Magic הייתה תחושה שלמכשיר ישנה מעט בעיה עם דיוק במיקום הווידג’טים על המסך, אך בניגוד אליו המכשיר מגיב הרבה יותר מהר לפעולות השונות."

Peter Pan
17-12-09, 22:27
ארט, אתה יכול לנסות לקנות דרך אי.ביי. (במקום מחנות) וגם תוכל להזמין זאת ישירות לביתך בישראל. כך תוכל להשיג זאת במחיר זול יותר, והמוכרים בעלי הציונים הגבוהים ביותר (ממספר אנשים גבוה במיוחד, כלומר עשרות אם לא מאות אלפים) לא פחות אמינים מקניית המכשיר בחנות. אני עדיין לא התאכזבתי מקניות שעשיתי באי.ביי (קניתי, בין השאר, אייפוד טאץ').

bixente
17-12-09, 23:05
שי, השאלה היא אם ההורים שלי יוכלו פשוט לגשת לחנות ולקנות אייפון או שחייבים איזושהי קומבינה אם תושב אמריקאי כדי לקנות?

נתקלתי כבר במכשירי מגע של סמסונג שאכן היו מאוד איטיים, אבל דווקא המכשיר הנ"ל זכה למחמאות על מהירות התגובה שלו בביקורת הזאת (http://www.dtown.co.il/articles/910.html): "ממשק הנגיעה מרגיש אפילו טוב יותר משל ה- Ultra Touch. המסך מגיב בצורה קלילה ומאוד רגישה לכול תנועה ולחיצה – ממש כמו ב- אייפון. תענוג להשתמש בגלילת התפריטים, התמונות, המוזיקה וכד'. התגובה מאוד מהירה ומאוד ממכרת."

וגם בזאת (http://www.gadgety.co.il/4568/%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%AA-samsung-magic-touch/): "מסך המגע של ה-Magic Touch הינו בגודל 2.8 אינץ’ ומסוג Capacitive, כלומר הוא רגיש מאוד לשימוש עם האצבעות והוא אכן כך בעת התפעול. לא תחושו בכל קושי לנווט במכשיר, הכפתורים גדולים ומותאמים לשימוש עם האצבעות דבר שללא ספק תורם לחווית המגע. בדומה למכשיר ה- UltraTouch גם ב- Touch Magic הייתה תחושה שלמכשיר ישנה מעט בעיה עם דיוק במיקום הווידג’טים על המסך, אך בניגוד אליו המכשיר מגיב הרבה יותר מהר לפעולות השונות."
לא, אתה חייב את הקומבינה שעליה דיברת כדי שזה יעלה לך כ200 דולר(16GB 3GS) או 300 דולר (32GB). אחרת קשה מאוד למצוא.
ועדיין, הסמסונג לא משתווה אליו למרות כל הביקורות השטותיות שלו. בעיקרון כל המכשירים שיועדו להיות "אייפון קילר" (זה שסוף סוף יוריד את האייפון מהמעמד שלו) די נכשלו, הסמסונג , אפילו ברשימה של אלה שמאיימים עליו.

Art Vandelay
20-12-09, 12:23
טוב, הפלאפון הענתיקה שלי התחיל להתפרק והאייפון נראה לי עסק קצת יקר בשביל פלאפון, אז בסופו של דבר הלכתי על ה- Samsung S5603 Magic Touch.

בנתיים (יש לי אותו יומיים) הוא נראה אחלה בחלה. מהירות התגובה של המסך מגע היא אכן כמו שהביקורות אומרות, הוא מהיר ורגיש למגע, ובמובן הזה אין הבדל מהותי בינו לבין האייפון. ההבדלים המהותיים הם החיסרון של ה- wi-fi, וכמות האפליקציות שקיימות/שניתן להוריד. את איכות הנגן מוסיקה והאוזניות עוד לא יצא לי לבדוק אבל אני מניח שהאייפון ינצח בקטע הזה.

תודה לממליצים ולעוזרים.

שי
20-12-09, 16:32
יפתח, צר לי - קניתי את הלבנצ'יק הזה לחברה שלי וכל השוואה למסך של האייפון היא סיבה לסקילה. אין דבר כזה כמו באייפון, זה תוכנה וחומרה שעד כה רק מייקרוסופט ב ZUNE HD הצליחה כן להתחרות איתה.

רק לגרור גאדג'ט מהתפריט שלהם למסך הראשי ב 4 פריימים לשנייה הוא סיוט למי שטעם אפל.

Art Vandelay
20-12-09, 17:31
קודם כל, הלבנצ'יק הוא לבחורות (ולמנדרילים) ולכן לקחתי את השחורצ'יק.

הגרירה של הווידג'טים למסך ההמתנה אכן קצת איטית, אך בכל מה שקשור לרגישות ולמעבר למסך הבא לאחר הקשה על אייקון בתפריט מהירה מאוד. גם המעבר בין העמודים בתפריט ע"י גרירה מהיר ונוח.

זה לא אייפון ולא טענתי כך, אך יחסית למסכי מגע אחרים שנתקלתי בהם הוא טוב מאוד.

The Grouch
20-12-09, 20:19
מה זה אומר בפלאפון כשכתוב EV 1X ?

bixente
20-12-09, 21:25
וואו מרוב שהתעסקתי בטאצ' המאוד לא טוב שלו (בלשון המעטה) שכחתי מהWIFI , פשוט עלוב.
אגב, עוד לא נתקלתי בטאצ' שאפילו דומה לטאצ' של האייפון.
את הZUNE HD לא חוויתי.
גם לא את הPRE (לא מכיר בכלל מישהו בישראל שיש לו)
הסמסונג טאצ', מכל סוגיו בערך. כולל חוויה מאוד קצרצרה במג'יק של חבר שלי , כל הטאצ'ים של סמסונג הם פשוט מביכים. להשוותם לאייפון או להגיד "מהירות התגובה של המסך מגע היא אכן כמו שהביקורות אומרות, הוא מהיר ורגיש למגע, ובמובן הזה אין הבדל מהותי בינו לבין האייפון" גובל בפשע.

שי
21-12-09, 11:55
אני שיחקתי ב ZUNE HD, והוא באמת יכול להתחרות עם ראש מורם בממשק של אפל.

http://www.youtube.com/watch?v=zcpgU_I-H-w&feature=related

שבב ה TEGRA של NVIDIA בפנים אוכל את האייפון בלי מלח.

The Grouch
23-12-09, 21:41
לא קשור לפלאפונים אבל הכי מתאים שמצאתי.
יש לי אייפוד קלאסיק 120 GB חדש, ורשום בהגדרות של הMain Menu אופציה של Radio. למרות שלחצתי לא עבד.
האם ניתן לשים רדיו ואיך על אייפוד מסוג כזה?

Bliss
23-12-09, 22:54
גאדג'טס (http://forum.sportenter.co.il/showthread.php?t=2818)

לנושא: אין לי מושג אבל בטח צריך להוריד איזו אפליקציית רדיו או משהו כזה.

Art Vandelay
11-01-10, 13:12
ניסיתי להוריד משחקים לסמסונג שלי ואחרי שאני מתקין את המשחק ומנסה לפתוח אותו יש הודעה שהקובץ לא תקין. לפני ההתקנה זה גם מודיע לי שהקובץ לא חתום.

קראתי קצת באינטרנט וגיליתי שזאת בעיה גורפת בסימביאנים של סמסונג ושיש איזשהו קוד שצריך לפרוץ או משהו כזה. מישהו יודע מה לעשות ואיך פותרים את זה?

Art Vandelay
17-01-10, 14:14
\/
\/ אף אחד לא יודע? אין כאן מישהו עם מכשיר של סמסונג?

דניאל.
17-01-10, 14:40
אני חושב שלסמסונג יש חסימה ואני לא בטוח שאפשר לפתוח אותה.
תכתוב באינטרנט פריצת חסימה של סמסונג או משהו כזה.

Albert II
10-02-10, 14:38
מישהו יכול להשיג לי משחקים למוטורולה Z3?

אלכס
10-02-10, 14:41
לא מצאתי אבל אם אתה רוצה יש לדגמים דומים כמו Z9, Z6C, Z6W שאולי יעבדו.

Raul Gonzalez Blanco
10-02-10, 20:02
אני מעוניין להתחדש בפלאפון. יש לי סוני אריקסון כבר שלוש שנים וכבר באמת הגיע הזמן להחליף אותו. אז השאלה שלי אליכם היא:
איזה אני צריך לקנות? אני מעדיף מכשיר עם מסך טאץ', לא אכפת לי מאיזה סוג. אני בטוח שיהיו הרבה הצעות, אבל מה מהן באמת הכי טובה?

אלכס
10-02-10, 20:54
ברוב המקרים, טאץ' זה חרא. אם אתה לא עושה אחריות, אל תקנה טאץ'. לכמה חברים שלי היה טאץ' והחרא הזה מפסיק להגיב אחרי חודשיים שלושה באופן מלא. לחבר שלי יש ביטוח עליו וכל תקופה כזאת הוא נותן אותו לתיקון. בקיצור, כאב ראש.

לגבי המכשיר עצמו, אם אין בעיה כספית, W995 הוא מכשיר מאוד קרוב לשלמות. מעבר לזה שזה סוני אריקסון (הדבר הכי בטוח בישראל לטעמי), מצלמה 8 מגה פיקסל והחרא הרגיל של סלולרים מהסוג הזה. בקיצור ,שווה.

Cyrus
10-02-10, 21:06
מישהו פה יכול להשיג לי את הנוקיה N95 שחור 8 GIGA?
החלפה\מחיר מוזל הכך יתקבל בברכה..

Ricardo
04-04-10, 16:36
W705, רמקול די עלוב, יש אפשרות להגביר?

Morientes_9
04-04-10, 17:42
מסך אייפון סדוק (עדיין עובד). מה הנזק?

Daniel 23
06-04-10, 18:21
אני צריך המלצה לפלאפון(ממישהו שבאמת יודע), התקציב הוא באיזור ה1000-1500 ש"ח(בכל זאת חייל). הכיוון שלי הוא לNOKIA 5800 אבל חלק מהתגובות קצת מרתיעות אותי. עדיפות למסך מגע.

Bliss
06-04-10, 19:12
אני לא יודע מה להמליץ לך, אני רק יזהיר אותך לא להתקרב לזוועה ששמה 5800. אל תתקרב אליו בכלל.

Bundy
24-05-10, 20:48
אני לא יודע מה להמליץ לך, אני רק יזהיר אותך לא להתקרב לזוועה ששמה 5800. אל תתקרב אליו בכלל.

+1

גם מתלבט נורא לגבי רכישה.
נהרס לי המכשיר (נוקיה 3100 שאני מת עליו) ואני כרגע מתלבט אם לעשות תוכנית סטודנטים ולרכוש n86 - כל התענוג הזה יעלה לי 207.32 בחודש, התחייבות ל-18 חודשים והמכשיר ל36 חודשים.
או לרכוש מכשיר דור 2.5 ב400 שקל ולחכות עד שהמחירים ירדו כי כרגע זה טירוף.

יש לציין שלא חשוב לי סוג המכשיר ממש ואני לא מעריץ גדול של סמארטפונים.
תודה

monis
07-06-10, 20:37
נוקיה N86 או סמסונג אומניה?

אלכס
07-06-10, 22:35
סוני אריקסון. לא משנה איזה. זה פשוט הדבר הכי טוב והכי עמיד בשוק. מוטורלה זה זבל, סמסונג בד"כ בסדר גמור, נוקיה רוב הזמן בסדר אבל יש מכשירים שלא מפסיקים לעשות בעיות. על בעיות בסוני אריקסון אף פעם לא שמעתי.

כמובן שאני מדבר על מכשירים מניסיוני.

yarin 666
08-06-10, 00:30
מישהו יודע איך לעשות שאני אראה רק את האנשי קשר מהsim בנוקיה?

bixente
08-06-10, 00:53
בתחילת 2011 שוק הסמארטפונים עלול לקבל תפנית רצינית. ונוקיה כנראה תרוויח ממנה מאוד.
למי שיש סבלנות אולי כדאי לחכות

Bundy
08-06-10, 01:26
מישהו יודע איך לעשות שאני אראה רק את האנשי קשר מהsim בנוקיה?

תגיד לי איזה מכשיר ואני בכיף אגיד לך.

אני חושב שנוקיה אן 86. אחד המכשירים החזקים, לפחות לפי דעתי. אני מכיר המון אנשים שמרוצים ממנו ואם תשים לב הודעה מעלייך, גם אני התלבטתי לגביו ורק המחיר מנע ממני לרכוש אותו.
סמסונג אומניה זה מכשיר לא רע, מבוסס על windows mobile שלא יצא לי לעבוד עליו יותר מדי ככה שאין לי יותר מדי ידע עליו.
נוקיה תמיד מומלץ לדעתי.

סוני אריקסון. לא משנה איזה. זה פשוט הדבר הכי טוב והכי עמיד בשוק. מוטורלה זה זבל, סמסונג בד"כ בסדר גמור, נוקיה רוב הזמן בסדר אבל יש מכשירים שלא מפסיקים לעשות בעיות. על בעיות בסוני אריקסון אף פעם לא שמעתי.

כמובן שאני מדבר על מכשירים מניסיוני.

מניסיוני, מכשירי נוקיה הם האמינים ביותר. נתקלתי בהמון תקלות בסוני אריקסון, במיוחד במכשירים הישנים. החדשים, יותר אמינים אבל עדיין אני מעדיף את המכשירים של נוקיה על פני סוני אריקסון או כל יצרנית אחרת.

רiני
08-06-10, 10:43

יש לי N86 כבר 9 חודשים ואין לי שום תלונות עד כה. אפס תקלות, אפס בעיות.
אני ממליץ עליו.

sivov27
08-06-10, 22:07
יש לי N97

ואני לא ממש מתלהב !

הכרויות (http://love.moment.co.il)

yarin 666
09-06-10, 12:00
תגיד לי איזה מכשיר ואני בכיף אגיד לך.

6120

Bundy
09-06-10, 16:06
6120

כברירת מחדל אתה יכול לראות את אנשי הקשר בטלפון ולא ניתן לשנות את זה.
כדי לראות את אנשי הקשר בסים: אנשי קשר-אפשרויות-אנשי קשר בסים-ספריית סים.

אם אתה רוצה להעתיק את אנשי הקשר מהסים למכשיר-וכך תראה אותם:
להיכנס לאנשי הקשר בסים - (איך שכתבתי מקודם) - אפשרויות - העתקה - סמן הכול
ואז להעתיק מספריית הסים למכשיר.

אני מקווה שזה מובן.

Daniel 23
15-06-10, 20:38
מישהו יכול לתת לי חוות דעת על SONY ERICSSON SATIO או AINO?

אם אני רוכש אייפון, אני מחוייב לשלם 60 ש"ח עבור חבילת גלישה? אני צריך אינטרנט, אבל אני לא משתמש בו כל-כך הרבה(כרגע אני משלם משהו כמו 20 ש"ח עבור 30M בחודש)?

Ben242
18-06-10, 01:29
חוות דעת ממישהו על Sony Ericsson W995? תודה.

Pedja Mijatovic
18-06-10, 02:02
יש אותו לכמה חברים שלי, ממה שאני יודע כולם מרוצים ממנו וממליצים עליו בחום. יותר מדי אני לא יודע עליו, אבל שמעתי רק דברים טובים.

אלכס
18-06-10, 14:23
חוות דעת ממישהו על Sony Ericsson W995? תודה.
יש לי בערך חודשיים-שלוש. פעם ב... הוא נתקע אבל בכללי הוא ממש טוב.

Daniel 23
26-06-10, 20:02
מישהו שמבין במערכות הפעלה, יכול להסביר לי מה לא כולל פלאפון שאין לו מערכת הפעלה(כגון SONY ERICSSON W995)?

José Mourinho
26-06-10, 22:59
סיקרנת אותי, ומצאתי בויקיפדיה קצת חומר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA_%D7%94%D7%A4%D7%A2% D7%9C%D7%94

SRamos
03-07-10, 07:43
יש פה מישהו בעל מכשיר מסוג בלאקברי ? אני צריך חוות דעת על המכשיר. עדיף על 9000 bold.

שי
10-07-10, 20:18
למעוניינים, אני מוכר מכשיר סמסונג טאץ' S5603 לבן, שאופסן במגירה מאז שמוכרת ממולחת בפלאפון מכרה לי.

http://img294.imageshack.us/img294/811/dsc0453q.jpg

550 ש"ח עם כל האביזרים. פתוח רק ברשת פלאפון...

Raul Gonzalez Blanco
10-07-10, 20:55
למעוניינים, אני מוכר מכשיר סמסונג טאץ' S5603 לבן, שאופסן במגירה מאז שמוכרת ממולחת בפלאפון מכרה לי.

http://img294.imageshack.us/img294/811/dsc0453q.jpg

550 ש"ח עם כל האביזרים. פתוח רק ברשת פלאפון...

אתה צוחק עליי. חיפשתי אחד במחיר טוב, ועד שאתה מביא אחד - הוא פתוח רק לפלאפון? מבאס.

Tim_Duncan
10-07-10, 21:06
אתה צוחק עליי. חיפשתי אחד במחיר טוב, ועד שאתה מביא אחד - הוא פתוח רק לפלאפון? מבאס.
לעשות Sim Free בחנות פרטית זה עניין של 50-100 ש"ח.

Art Vandelay
11-07-10, 01:08
תגיד את האמת שי - אתה מוכר אותו רק בגלל שהוא בצבע לבן, נכון?

:becool:

שי
11-07-10, 03:06
YEP

yarin 666
13-07-10, 14:03
מה דעתכם על הN86?

Alvaro Recoba
14-07-10, 00:05
מישהו יודע באילו פורמטים המכשירים של מירס (מוטורולה) תומכים?

אני אשמח לקבל תוכנה להפוך קבצי MP3 לאותם פורמטים...

אני מנסה להעביר צלצולים למכשיר (I890) בפורמט MP3 והוא לא קורא אותם..

Cyrus
18-07-10, 17:31
האם באייפון יש אפשרות להרחיב מ8 גיגה ל16?

Alvaro Recoba
18-07-10, 17:40
מישהו יודע באילו פורמטים המכשירים של מירס (מוטורולה) תומכים?

אני אשמח לקבל תוכנה להפוך קבצי MP3 לאותם פורמטים...

אני מנסה להעביר צלצולים למכשיר (I890) בפורמט MP3 והוא לא קורא אותם..

anybody....?

bixente
18-07-10, 17:43
האם באייפון יש אפשרות להרחיב מ8 גיגה ל16?
לא

SRamos
19-07-10, 10:37
יש למישהו אתר טוב לאפליקציות בשביל האייפון ? כשהכל חינמי כמובן, אחרי פריצה.

Tim_Duncan
19-07-10, 15:12
יש למישהו אתר טוב לאפליקציות בשביל האייפון ? כשהכל חינמי כמובן, אחרי פריצה.
http://apptrackr.org/

SRamos
20-07-10, 00:50
למישהו יצא לקנות בחנות appstore באייפון ?

Tim_Duncan
20-07-10, 01:02
כן...

SRamos
20-07-10, 02:02
שלחתי לך הודעה פרטית גבר.

תומר ו.
21-07-10, 23:44
נגמרו לי 3 שנים עם ה-K800 שלי ואבא שלי אמר לי שבמסגרת התכנית שלו אני יכול לבחור איזה מכשיר סלקום שבא לי.

*בהנחה שאי אפשר לחכות לספטמבר עד שמגיע אייפון 4: מה המכשיר שאתם הכי ממליצים עליו (הבנתי שלאייפון 3GS יש בעיות קליטה)?

*בהנחה שאפשר לחכות לספטמבר עד שמגיע אייפון 4: האם האייפון עדיף על האופציה הנ"ל? והאם גם לו יש את אותן בעיות קליטה?

אלכס
21-07-10, 23:49
SONY ERICSSON W995. יש לי אותו והוא מקבל ממני המלצות מכן כיוון. מצלמה מעולה (8 מגה פיקסל), מהיר יחסית לטלפונים חדשים אחרים, רמקול פצצה וכו' וכו'.

בחיים לא היה לי אייפון, אבל כאחד שנרתע ממסכי מגע (גרמו לכמה חברים לא מעט כאבי ראש), אני ממליץ ללכת על מכשיר שאין בו מסך מגע.

Tim_Duncan
21-07-10, 23:55
ואני ממליץ לך בדיוק ההפך מאלכס, כי מסכי מגע זה כאב ראש בכל מכשיר שהוא לא אייפון (או אחד מהאנדרואידים הכי מתקדמים וחדשים), דוגמת S5603, i7500 וN97. באייפון המסך הוא פשוט תענוג.

לאייפון 4 יש "בעיות קליטה" כשאוחזים חזק בצד המכשיר. אבל אפל הוכיחה שהבעיות האלה יש לעוד עשרות מכשירים, כפי שניתן לראות פה: http://www.youtube.com/user/apple?blend=1&ob=4#p/c/9F73FF5D3E0B50B3
אתה יכול לבדוק כל סרטון על המכשיר ולהיווכח כמה שהמסך מגע מהיר. למשל פה (http://www.youtube.com/watch?v=MJOjSM6GKXc)

לך על 3GS ולא תתאכזב. או שתחכה ל4. הבעיות האלו בקליטה לא נמצאות בכל מכשיר (ויכול להיות שעד שיגיע לסלקום אפל כבר תתקן את קו היצור), וגם אם כן הן לא משפיעות על איכות השיחה, ולרוב כשאתה מחזיק את המכשיר רגיל אין שום ירידה בBars.

22-07-10, 00:03
http://www.break.com/index/iphone-4-vs-htc-evo.html

אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי בתקופה האחרונה..

bixente
22-07-10, 01:28
נגמרו לי 3 שנים עם ה-K800 שלי ואבא שלי אמר לי שבמסגרת התכנית שלו אני יכול לבחור איזה מכשיר סלקום שבא לי.

*בהנחה שאי אפשר לחכות לספטמבר עד שמגיע אייפון 4: מה המכשיר שאתם הכי ממליצים עליו (הבנתי שלאייפון 3GS יש בעיות קליטה)?

*בהנחה שאפשר לחכות לספטמבר עד שמגיע אייפון 4: האם האייפון עדיף על האופציה הנ"ל? והאם גם לו יש את אותן בעיות קליטה?

מכל חבריי שהיה להם גם את האייפון וגם את ה HTC DESIRE אני שומע דבר חד משמעי - ה DESIRE עדיף בהרבה. תשקול את האופציה הזו.
בקשר לאייפון 4 - אני לא ממליץ לרכוש. אפל נהייתה חביתה רצינית עם כל ההתהפכויות שלה בנושא. בהתחלה היא טענה שאנשים מחזיקים לא נכון את הטלפון. אח"כ היא טענה שעניין הקליטה יתוקן בעדכון גרסא ופשוט "הנוסחא של חישוב הקליטה לא היה נכון" , אח"כ היא הודתה (בעקיפין כמובן) שיש בעיה בקליטה והאשימה את כל עולם הסמארטפונים בכך (עוד שקר) וניסתה להציג את כולם כחסרי קליטה ושיקרה לאנשים בעיניים. בשבוע האחרון איגוד הצרכנות האמריקאי קבע : אייפון 4 לא ראוי לכסף שלכם.
בקיצור - אפל פישלה הפעם.

לעניין הטאצ' - אלכס טועה , עם כל הכבוד. לא כל טאצ' הוא טאצ' זבל כמו של נוקיה למשל. האייפון (כל אחד מהדגמים) מתהדר בטאצ' מדהים, כך גם ה HTC והנקסוס של גוגל.
לדעתי תשקול את ה 3GS או את הDESIRE או נקסוס

נ.ב
blackberry 9530 - ניתן "לגייר" אותו ? חבר שלי רוצה לקנות אותו אבל לא יודע אם יש אפשרות להפוך את המכשיר כולו לעברית או לא.

תודה

Tim_Duncan
22-07-10, 02:13
ושיקרה לאנשים בעינייםאפל פישלה לחלוטין, אין ספק, אבל במה היא שיקרה? זה אכן קורה בהמון סמארטפונים אחרים שהיא הראתה בהם את הבעיה הזו.
אם אתה רוצה דוגמא לכך שכל ההייפ סביב זה הוא רק בגלל שזו אפל, תבדוק את הכתבה הזו מפברואר:
http://www.engadget.com/2010/02/11/nexus-one-3g-problems-persist-after-update-is-it-a-design-pro/

המתמודדים היחידים של האייפון 4 הם (לדעתי): HTC EVO 4G, Motorola Droid X.
בסלקום יש רק את האייפון 3GS, ובעתיד האייפון 4. הEVO לא יעבוד בסלקום (רשת 4G) ולכן לא יגיע. לא ידוע לי לגבי הדרויד X.

לגבי הDesire:

האייפון 4 מנצח ב:

איכות מסך (פיקסלים + טכנולוגיה)
צילום וידאו בHD (ב720P@30FPS לעומת הדיזייר עם 800X480@15FPS)
אוטו פוקוס בוידאו
סוללה
דק יותר ב2mm

הDesire:

מסך גדול יותר ב0.2" בלבד (3.7 לעומת 3.5)
אפשרות לכרטיס הרחבה (למרות שאני לא רואה סיבה לכרטיס כשיש 16\32 GB זיכרון פנימי באייפון)
60MB יותר RAM (עם 576 לעומת ה512 של האייפון)
קל יותר ב2 גרם.

שווים ב: מעבד (1GB) למרות שהבנצ'מארקים (http://wccftech.com/images/news/apple_vs_qualcomm/applevsqualcomm.jpg) מוכיחים מעט אחרת, מצלמת סטילס, קישוריות (WIFI, HSDPA, BT).

המערכות הן עניין סובייקטיבי, אבל לטעמי המערכת של אפל טובה יותר. כמו כן הדפדפן. הAppstore הוא כמובן טוב מהMarket של האנדרואיד.

bixente
22-07-10, 05:26
אתה מדבר בעיקר על נתונים יבשים.
הרי גם בקליטה האייפון היה אמור להיות שוס לפי מה שאפל מכרה לאנשים ב WWDC
וגם באיכות מסך רוב הביקורות טענו שאפל מכרה שקרים לאנשים.
ולא רק בזה.

במה עוד אפל שיקרה?
אתה יכול לקרוא לזה הסתרת מידע או חוסר מסירת מידע, מבחינתי זה שקר. אפל ידעה עוד לפני הWWDC שיש את בעיית הקליטה ובמקום לדחות את ההשקה ולתקן את הבעיה היא פשוט השיקה והדריכה את נציגי התמיכה להטעות את הלקוח ולהאשים אותו בכך שהוא אוחז בצורה לא תקינה את המכשיר.
לא סתם אפל הציעה למכירה את הכיסוי שלה (שב"מקרה" מונע בעיות קליטה) לראשונה ב WWDC.
אפל פשוט מזלזלת בלקוחות שלה בצורה מכוערת. למזלה יש לה את התמיכה של התקשורת. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לו מייקרוסופט הייתה עושה דבר דומה.

Tim_Duncan
22-07-10, 12:25
בכל ביקורת שראיתי המסך מקבל אך ורק תשבוחות (מבחינת האיכות). אל תמציא דברים בבקשה.
אתה מוזמן לבדוק את הביקורת של Gagdety:
http://www.gadgety.co.il/13592/
כן, אפל נתנו למסך שם חדש ומיותר, אבל הם באמת הפציצו. זה המכשיר עם המסך הטוב בשוק כרגע.

אני לא מדבר בנתונים יבשים שכן אני קורא וצופה בהמון ביקורות, והיה לי גם 3GS ואני מתכנן לקנות את ה4.
כשאני רושם לך שהאייפון מנצח ב: "צילום וידאו בHD (ב720P@30FPS לעומת הדיזייר עם 800X480@15FPS)", זה לא נתונים יבשים. ראיתי דוגמאות של צילום בשני המכשירים, והצילום וידאו של האייפון 4 הוא נהדר.
הDesire הוא מתחרה של ה3GS, ולא של האייפון 4. לHTC יש מכשיר אחר שאמור לתת תחרות לאייפון 4 והוא הEvo 4G.

בנושא ה"הסתרה", אם זה נכון אז אפל אכן פישלה בענק, אבל להגיד שהיא שיקרה לגבי מכשירים אחרים זה לא נכון.

לגבי MS, אם להיות באמת קטנוניים, לדעתי ויסטה זה בדיוק אותו סיפור. מה, הם לא בדקו את כל הבאגים והבעיות שלהם לפני השחרור? :rollmyeyes:

bixente
22-07-10, 16:06
בנושא ה"הסתרה", אם זה נכון אז אפל אכן פישלה בענק, אבל להגיד שהיא שיקרה לגבי מכשירים אחרים זה לא נכון.

לגבי MS, אם להיות באמת קטנוניים, לדעתי ויסטה זה בדיוק אותו סיפור. מה, הם לא בדקו את כל הבאגים והבעיות שלהם לפני השחרור? :rollmyeyes:
איפה טענתי שהיא שיקרה לגבי מכשירים אחרים?
טענתי שהיא שיקרה לגבי האייפון 4.

לגבי MS - ווינדוס גם יכלה להגיד "זה עניין של תאימות רכיבים, המשאבים הכבדים זו בעיה שסובלים ממנה כל המערכות הפעלה בשוק כיום" יש אפילו המון רכיבים במחשב שהם לא שלה והם יכלו להפנות אליהם את האש. הם לא עשו זאת , הם פשוט באו ואמרו "טעינו, פשילנו עם ויסטה, ונעבוד קשה יותר כדי להוציא מוקדם יותר את וינדוס 7 שיתן מענה לכל כשלונות הויסטה"
ושלא תטעה, אתה מדבר פה עם מישהו שלא מת על MS.

White Widow
23-07-10, 07:08
בתור משתמש קבוע וחסיד לא קטן של מוצרי אפל.
אני מציע לא לחשוב פעמיים.
אני משתמש ב imac בבית, MacBook Pro בעבודה, ובIphone כטלפון.המוצרים של אפל הם לא לאנשים בעלי לב חלש, כי ברגע שאתה קונה מוצר של אפל אתה מתאהב במקום. הנוחות והגאונות שהם מכניסים במכשירים שלהם הן לא מהעולם הזה.
עם האייפון 4 עדיף לחכות בינתיים עד שאפל יוציאו גרסה מתוקנת, אבל גם ה3GS מדהים, בכלל השבוע אמורה לצאת הפריצה לגרסה 4 ואז אפשר לעדכן את המכשיר ל os 4.0 שזאת בכלל מערכת הפעלה מדהימה.
יש לך אייפון = לא משעמם לך לעולם.
מומלץ בחום.

bixente
24-07-10, 17:39
נ.ב
blackberry 9530 - ניתן "לגייר" אותו ? חבר שלי רוצה לקנות אותו אבל לא יודע אם יש אפשרות להפוך את המכשיר כולו לעברית או לא.

תודה
מישהו ?

מסי 10
24-07-10, 20:06
קרובי משפחה שלי באים מארה"ב, אני רוצה שיביאו לי פלאפון. איזה אייפון צריך לבקש (אייפון 3gs)? או שיש מכשיר אחר טוב יותר ומומלץ יותר?

שי
24-07-10, 22:15
האייפון 4 ללא חוזה הכי זול שאפשר למצוא עולה 900 דולר.

מסי 10
24-07-10, 22:33
והאייפון 3GS?

SRamos
24-07-10, 23:30
בתור משתמש קבוע וחסיד לא קטן של מוצרי אפל.
אני מציע לא לחשוב פעמיים.
אני משתמש ב imac בבית, MacBook Pro בעבודה, ובIphone כטלפון.המוצרים של אפל הם לא לאנשים בעלי לב חלש, כי ברגע שאתה קונה מוצר של אפל אתה מתאהב במקום. הנוחות והגאונות שהם מכניסים במכשירים שלהם הן לא מהעולם הזה.
עם האייפון 4 עדיף לחכות בינתיים עד שאפל יוציאו גרסה מתוקנת, אבל גם ה3GS מדהים, בכלל השבוע אמורה לצאת הפריצה לגרסה 4 ואז אפשר לעדכן את המכשיר ל os 4.0 שזאת בכלל מערכת הפעלה מדהימה.
יש לך אייפון = לא משעמם לך לעולם.
מומלץ בחום.
מילה במילה.

תומר ו.
25-07-10, 01:06

מה לגבי האופציה של POUNSHOP? עד כמה זולה האופציה הזו והאם המכשירים שניתן לקנות שם נמצאים במצב טוב?

*השאלה מופנית לכולם ולא רק לשי.

bixente
25-07-10, 01:26
אתה בטוח בעניין שי ?
נראה לי שבאפל סטור הוא עולה 600 דולר כמו קודמו , ה 3GS

נ.ב
תומר מה זו האופציה הזו שאתה מדבר עליה?

Gpep
25-07-10, 12:24
ואני ממליץ לך בדיוק ההפך מאלכס, כי מסכי מגע זה כאב ראש בכל מכשיר שהוא לא אייפון (או אחד מהאנדרואידים הכי מתקדמים וחדשים), דוגמת S5603, i7500 וN97. באייפון המסך הוא פשוט תענוג..

לעניין הטאצ' - אלכס טועה , עם כל הכבוד. לא כל טאצ' הוא טאצ' זבל כמו של נוקיה למשל. האייפון (כל אחד מהדגמים) מתהדר בטאצ' מדהים, כך גם ה HTC והנקסוס של גוגל.

אני אחד הבורים הגדולים, אם כי יש לי הבנה שטחית לגבי מסכי מגע (בגדול, יש סוג טוב וסוג חרא, Resistive ו-Capacitive, לא?).
אז אשמח אם תעשו לי סדר ותתנו לי דוגמאות למכשירים, פרט לאייפון, שיש להם טאץ' סקרין טוב. בפרט של נוקיה, אם יש כאלה.

שי
25-07-10, 13:13
אתה בטוח בעניין שי ?
נראה לי שבאפל סטור הוא עולה 600 דולר כמו קודמו , ה 3GS

נ.ב
תומר מה זו האופציה הזו שאתה מדבר עליה?

לא.

אתה יכול לקנות אותו ב-699 דולר ללא התחייבות לשנתיים ל AT&T, אבל חייב להיות בתוכנית DATA כלשהיא של AT&T.

מיותר, מיותר, מיותר לקנות אותו בארה"ב ולהסתבך בעתיד עם פריצות ונעילות מודם. אם כבר, שמים את הכסף על SIM FREE באיטליה, ספרד וחלק מאנגליה.

תומר ו.
25-07-10, 15:45
bixente: אלו חנויות יד שנייה בארה"ב שחבר שלי המליץ עליהן.

מיותר, מיותר, מיותר לקנות אותו בארה"ב ולהסתבך בעתיד עם פריצות ונעילות מודם. אם כבר, שמים את הכסף על SIM FREE באיטליה, ספרד וחלק מאנגליה.

אחותי נמצאת כרגע באנגליה (לונדון והאיזור). :becool:

זה איזור שבו היית ממליץ לשים כסף?

תודה על העזרה.

bixente
25-07-10, 15:56
לא.

אתה יכול לקנות אותו ב-699 דולר ללא התחייבות לשנתיים ל AT&T, אבל חייב להיות בתוכנית DATA כלשהיא של AT&T.

בזה אתה צודק, גם אני לא ממליץ לקנות משהו שהוא לא סימפרי (ה3G שלי הוא סימפרי, אם כי לא אני קניתי אותו חח), פשוט ציינתי אפשרות מסויימת.
סימפרי באנגליה? חידשת לי, חשבתי שהכל שם נשלט בידי T MOBILE ו O2

לירן - הנוקיות מציעות חרא של טאצ' סקרין (התנסיתי גם ב N97 ) , הטאצ' הטובים שייכים לאייפון, נקסוס(של גוגל) ו HTC DESIRE
יכול להיות שיש עוד טאצ' טובים אבל אלו הטאצ' הטובים שאני התנסיתי בהם.

מסי 10
25-07-10, 19:12
האם אפשר בארה"ב לקנות אייפון 3GS סימפרי?

בארסהגול
25-07-10, 21:00
האם כדאי לקנות אייפון/איפוד טאצ' בסין?

bixente
27-07-10, 23:27
פורסמו מחירי האייפון בקנדה (בקנדה הוא סימפרי!)
דגם ה 16GB ימכר ב- 659 $ ודגם ה 32GB ב- 779 $ , בנוסף דגם ה 3GS ישווק בגרסת 8GB בלבד תמורת 549 $

יש לצ יין שמדובר בדולר קנדי ! הדולר הקנדי עומד נכון לרגע זה על 3.70 לעומת הדולר האמריקאי שעומד על 3.80
לא משמעותי ביותר אך חוסך בכל זאת.

מסי 10
27-07-10, 23:35
למה ה-3GS כ"כ יקר?

תומר ו.
28-07-10, 01:48
אוקיי, אופציית האייפון ירדה מהפרק. ואני שואל:

w995 או N86?

Pedja Mijatovic
28-07-10, 02:05
לחברים שלי יש את שניהם, שניהם מעולים וכל מי שאני מכיר איתם מרוצה, אבל אני יותר מתחבר לw995, הוא בהחלט פלאפון שווה.

אלכס
28-07-10, 02:25
זה של סוני אריקסון פשוט מכשיר תותח (חצי שנה יש לי אותו). את השני לא מכיר, אבל שמעתי שלאנשים היו לא מעט בעיות איתו.

רנדו
01-08-10, 15:57
הגיע אליי היום סוכן סלקום לבית, והציע לי את ה-NOKIA 6600 SLIDE.

למישהו יש אותו? אשמח לדעת קצת יותר פרטים על המכשיר.

tomer9000
01-08-10, 23:28
אני עובד באיזה עבודה שיש לי בה מלא הפסקות ואני משועמם רצח בהפסקות ובדיוק מחליפים לי פלאפון, אז תמליצו לי על פלאפון שאפשר לשחק בו במלא משחקים כיפיים, שתהייה בו מצלמה סבבה, שלא יהיה מסובך מידי... הכל חוץ מאייפון כי אין לי אפשרות לקנות את זה. תציעו לי.

Adi.
01-08-10, 23:35
אני עובד באיזה עבודה שיש לי בה מלא הפסקות ואני משועמם רצח בהפסקות ובדיוק מחליפים לי פלאפון, אז תמליצו לי על פלאפון שאפשר לשחק בו במלא משחקים כיפיים, שתהייה בו מצלמה סבבה, שלא יהיה מסובך מידי... הכל חוץ מאייפון כי אין לי אפשרות לקנות את זה. תציעו לי.

N97

Ben242
01-08-10, 23:57
Sony Ericsson W995a

tomer9000
02-08-10, 01:19
מה עדיף מבין שניהם? אגב, אמרו לי לא לקנות טאץ' כל עוד זה לא אייפון, זה שטויות?

Shearer
02-08-10, 02:02
קח את הW995 ולא תתחרט. מומלץ בחום.

Adi.
02-08-10, 02:14

תן לו כפה על שטות..יש לי N97 שנה ואני מרוצה ממנו עד הגג.

tomer9000
02-08-10, 02:30
סליחה שאני מציק, פשוט מחר אני קונה פלאפון חדש. בW995 או בN97 יש אינטרנט מהיר וחינמי? או שיש את זה רק באייפון :\, כי אינטרנט מהיר זה אחד הדברים החשובים לי.

La Pulga
02-08-10, 05:24
גם לי יש את הN97 כבר שנה והדבר היחידי שיש לי להגיד לך זה שהוא פשוט טלפון איום. תכנה מעצבנת שנתקעת כל שניה (לא משנה כמה גרסאות עדכנתי התכנה נשארה אותו דבר מעצבן), מעבד גרוע, זיכרון פנימי חרא והפלטפורמות משחק נראות כמו מגה סוני בלחץ ליד המשחקים של האייפון. הדבר היחיד שטוב בו זה האינטרנט והמקלדת וגם זה בקושי. המצלמה משאירה פס לבן מהפלאש בצד שמאל והעדשה נשרטת מהמכסה ככה שההתלהבות מה5 מגה פיקסל מוגזמת כי גם ככה החיישן מצלמה קטן כך מה שמתקבל זה תמונה באיכות ירודה. אה כן, גם הטאץ' מעצבן ואלא אם אתה מתכוון לגדל ציפורן או להשתמש בעט כל הזמן המסך יעשה לך חיים קשים. וואו הייתי צריך להוציא עצבים עליו.

אני לא מכיר את הW995 אך לפי ההתלהבות שיש פה ממנו כנראה שהוא טוב.

ספיר
02-08-10, 06:47
אני לא מכיר את הW995 אך לפי ההתלהבות שיש פה ממנו כנראה שהוא טוב.
הינה (http://www.cellcom.co.il/shop/phones/sony_ericsson/w995/Pages/default.aspx?Segment=I&DeviceLinkId=10470&manufactures=Sony+Ericsson)מידע נוסף על המכשיר.

אני גם הולך לקנות מכשיר כזה, יש אותו לכמה חברים שלי וגם ללפחות 3 דודים. וזה מכשיר פשוט נדיר! הוא לא עושה בעיות, המצלמה באיכות טובה מאוד, טלפון שאני מאוד אוהב.

בארסהגול
07-08-10, 22:37
מה עדיף- אייפון סיני עם WIFI, עברית וכו' או נוקיה דור שלישי עם 4GB אבל בלי אניטרנט דבר שלא נותן לי להורד אפליקציות מאובי וכאלה?

bixente
08-08-10, 16:57
כמה נקודות
* N97 הוא זבל. משעמם, טאצ' גרוע שמצריך עט מיוחד (בניגוד לאייפון, HTC ועוד כמה בודדים) ופשוט מכשיר WANNABE אייפון ודומיו.
*אייפון סיני הוא זבל טהור. לא כדאי לקנות אותו. אמנם יש לו WIFI אבל האפליקציות הן אפליקציות ג'אווה גרועות ביותר , ובעצם כל המכשיר הוא סתם חיקוי זול ועלוב. לא שווה

את האריקסון שממליצים עליו כאן עוד לא בדקתי אבל שימו לב גם למיילסטון(של מוטורולה) שלמיטב הבנתי טוב מהאריקסון ויש לו אחלה טאצ' והוא אחלה מכשיר בכלליות.

בארסהגול
08-08-10, 20:38
אבל במידה שיש לי כבר אייפון סיני, הוא עדיף על עוד סתם פלאפון דור 3 בלי אינטרנט ומסך מגע...
ויש אפשרות לשפר את האייפון הסיני בדרך כלשהי?

בית"רי מלידה
12-08-10, 23:05
נוקיה E 72 , דעתכם?

bixente
12-08-10, 23:07
אבל במידה שיש לי כבר אייפון סיני, הוא עדיף על עוד סתם פלאפון דור 3 בלי אינטרנט ומסך מגע...
ויש אפשרות לשפר את האייפון הסיני בדרך כלשהי?

כל נוקיה ממוצעת בערך עדיפה על אייפון סיני
אולי העניין של ה WIFI הוא סוג של יתרון בסיני אבל החוויה לא נעימה במיוחד איתו ולכן אני עדיין חושב שעדיף כל מכשיר אחר.

לשפר את האייפון הסיני ? לא, אין לך אפשרות כזו. ותמהר להשתמש בו כי עוד שבועיים הוא יקרוס מסיבה כזו או אחרת.

בית'"רי - אחלה מכשיר !

בית"רי מלידה
12-08-10, 23:10
כל נוקיה ממוצעת בערך עדיפה על אייפון סיני
אולי העניין של ה WIFI הוא סוג של יתרון בסיני אבל החוויה לא נעימה במיוחד איתו ולכן אני עדיין חושב שעדיף כל מכשיר אחר.

לשפר את האייפון הסיני ? לא, אין לך אפשרות כזו. ותמהר להשתמש בו כי עוד שבועיים הוא יקרוס מסיבה כזו או אחרת.

בית'"רי - אחלה מכשיר !

תודה אחי. מחיר מומלץ כמשומש? אולי E 71? אני מסמס המון.

bixente
13-08-10, 00:17
סורי, לא הכי בקיא במחירים שלו. אבל אני כמעט בטוח שבאיביי מוכרים אותו בכ350 דולר. לא סגור על זה

בית"רי מלידה
13-08-10, 01:28
טוב. אני אחפש לי ביד2 או משהו כזה.

בארסהגול
19-08-10, 12:18
אני צריך עזרה ברכישת פלאפון אבל אני לא יודע איזה דגם כדאי לי אולי תוכלו לעזור לי למצוא פלאפון שעונה על הדברים הבאים:
תקציב: 1000-1500 יש מצב לחריגה קטנה.
מסך מגע: לא חובה
יצרן: אני מעדיף נוקיה בעיקר בגלל הOVI
WIFI: חובה
אני רוצה פלאפון שלא יהיה לי משעמם איתו, שיוכל להעביר לי את הזמן בנסיעות ממושכות וכדו'.

יש הצעות?

ספיר
20-08-10, 20:48
היום שידרתי את המכשיר שלי לסונים אריקסון שסוג המכשיר זה W995.
אני מעוניין לקבל ערכות נושא למכשיר הספציפי הזה (מי שמוצא ערכות נושא של צ'לסי בכלל פצצה).