PDA

צפה בגרסא המלאה : BRASILEIRAO, RAO, RAO: nada pode ser melhor

עמודים : 1 [2]

mdmdmd63
01-11-09, 23:52
רונאלדו מצליח לחבל קצת בריצת האליפות של פלמייראס וכובש שני שערים בתיקו 2:2 עם קורינתיאנס. מרקוס השוער של פלמייראס הורחק בצדק לאחר הכשלה של אנריקה. רונאלדו כבש בפנדל
השער השני של רונאלדו היה מלאכת מחשבת. מסירה חתוכה של פדריקו, הטעייה גאונית של רונאלדו על השוער המחליף ושער מזווית 0.
הוא אומנם נראה כבד, איטי ומתנשף והוא גם לא היה במיטבו, אבל מה שטורס, וייה, איברהימוביץ והיגוואין ביחד יודעים, רונאלדו כבר שכח.
אם אחיה הכהן לא מכניס את רונאלדו הברזילאי, כישרון הכדורגל הגדול ביותר אי פעם לנבחרת ה-11 שלו, הוא עושה עוול גדול לאיש.
האמת, שיש לי פנטזיה שרונאלדו מוריד 10 קילו מהמשקל שלו, חוזר לסגל של הסלסאו, מוביל את ברזיל לשישי ופורש בנחת, עם החיוך המיוחד שלו.

ג. מיכאל
02-11-09, 00:12
מה'כפת לי מאח"י הכהן? זה בכלל נשמע לי כמו שם של סטי"ל. נבחרת כל הזמנים עם פחות מחמישה עשר ברזילאים בהרכב? בדיוק בשביל מקרים כאלו האקדמיה ללשון העברית אישרה לשימוש את המילה "פפחחחחחח........"

מבחינתי מה שחשוב זה שהטימאו יכלה והיתה והיתה צריכה לנצח, ושעכשיו כבר באמת לא נשאר מה לעשות חוץ מלהחזיק אצבעות לאתלטיקו-מ"ג או לפלמנגו שיצליחו לקחת אליפות איכשהו (וגם לקוות שלפרנמבוקו בכל זאת תהיה נציגה בליגה גם בשנה הבאה)

benos
02-11-09, 00:30
ראית את דה פדריקו? אתה יודע בידיוק מה המעמד שלו ואם הוא משחק טוב ?

ERREALA
02-11-09, 08:02
דה פדריקו שיחק די טוב, עד כמה שראיתי, הוא בישל לרונלדו ת השער השני

אני חוזרת על ההודעה ה קודמת שלי, לא יתכן שאף אחד לא טרח לענות על השאלה שלי (הקלה)

ציטוט עצמי

BRASILEIRAO, RAO, RAO: nada pode ser melhor פרט קטן ולא חשוב

הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה שערים השנה בברזילראו, ויש לה גם את הפרש השערים הגדול ביותר היא.... תנחשו

לא אף אחת מהקבוצות הגדולות שלכם ושל סלבה

והשניה בשני הפרמטרים הללו היא היריבה העירונית של אותה קבוצה שציינתי קודם

JUST FOR THE RECORD

אם מישהו מסתכם על הטבלה בגלובו, אפשר לעשות כזה דבר:

אתם לוחצים על הGP שזה שערי זכות, ותראו מי יהיה למעלה
כנ"ל אם רוצים לראות מי ההגנה הגרועה ביותר אזי לוחצים GC וכיוצא בזה, אפשר לראות טבלה לפי כל מיני פרמטרים, SG זה הפרש השערים

עכשיו לגבי קבוצות עם אותו מספר נקודות

הפרמטרים לדירוג
1. מספר הנצחונות
2. הפרש השערים
3. מס' השערים שהקבוצה הבקיעה

הנה הלינק לטבלה של גלובו, להקלת מציאת התשובה
http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9827,00.html __________________
http://s18.flogao.com.br/05/04/07/737/tb_99388278.jpg

ERREALA
02-11-09, 08:22
מיכה
מי זה בכלל אחיה הכהן, ולמה אתה מעליב את חיל הים על ידי כך שאתה מקשר אותו לטיפוס הנ"ל? לא ההייתי קוראת על שמו אפילו סירת דייג מקרטעת

לקורינתיאנס יש כבר ליברטדורס מובטח כי היא אלופת הגביע, כך שהיא לא משתתפת במאק על 4 המקומות, ולהיות אאלופה אין לה סיכוי, מה שהיא צריכה לעששות זה לגבש את הקבוצה ולהשיג רצף משחקים טובים , מנו יודע לעשות את זה, כדי להתכונן לליברטדורס ב 2010 וכמובן לפאוליסטה, תחרות יוקרתית לפאוליסטיות.
קרוזיירו אתמול החמיצה הזדמנות בלתי חוזרת להתברג בין ה G4 ועוד במקום השלישי ועם 16 נצחונות. היא הובילה 2:0 עד שלהי המשחק ואז פלומיננזה פתאום התעוררה ונצחה 3:2 בעזרת פרד שחזר מהכפור . פרד אמר אמנם שלא מפריע לו גם לשחק בסריה B אבל אם זה ימשיך ככה אולי פלו תוכל אפלו להשאר בסריה A
עדיין 15 נקודות אפשריות להשיג, כך שגם קרוזיירו עדיין חזק במערכת

גרמיו יכול לשכוח על זה לצערי, מה שווה לו שהוא לא הפסיד כבר שנה בבית ואת רוב משחקי הבית ניצח בגולאדה?. הוא ניצח רק פעם אחת בחוץ!! קרוזיירו דוווקא השיגה יותר נקודות אם אני לא טועה

גורלה של גרמיו מתחיל להיות דומה לזה של ליברפול, לא נשאר אף חלוץ לא פצוע
, רוברסון מהנוער עלה והבטיח להלחם ולהבקיע, במקום זה הוא קבל אדום!! של מי היה הרעיון ה"גאוני" להביא את אאוטורי. רק מנו מנזס מתאים לגרמיו!! אבל עכשיו הוא בקורינתיאנס ומחוץ להשג ידה של גרמיו, (ולא הייתי בכלל מתנגדת לראות אותו בליברפול וללמד את השחקנים הללו - חוץ מזה שכבר יודע - איך מנצחים לא רק עם 9 שחקנים אלא אפילו עם 7)
סנטו אנדרה נצחה 2:0 את גרמיו בדיוק כמו שהיא נצחה את פלמייראס. היא עדיין באזור הירידה.. אבל הכל פתוח כאמור
חזרו להודעה הקודמת ותבדקו את הטבלה
ברזילראו בהחלט מרתק, אפילו יותר מהרגיל

mdmdmd63
03-11-09, 16:48
ספורט 5 בחר ברונאלדו לחלוץ הגדול ביותר מבין ילידי שנות ה-70 שהחלו לשחק בשנות ה-90, לפני מכובדים וטובים כמו ון ניסטלרוי, ראול והנרי. לא שלי היה ספק וקשה מאוד להאמין שיכול להיות ספק שרונאלדו הוא לא רק החלוץ הגדול ביותר בכל הזמנים, אלא גם פוטנציאל הכדורגל הגדול בכל הזמנים (הוא שילב אתלטיות כמו של פלה, מהירות כמו של בולט, אלגנטיות כמו של הנרי, יכולת טכנית כמו של מראדונה, מיקום כמו של ון ניסטלרוי, כוח ועוצמה כמו של מוחמד עלי)
מתוך הכתבה:
1. רונאלדו

בתחילת דרכו היה רונאלדו לכדורגל מה שלברון ג'יימס הוא כיום לכדורסל. שילוב בלתי אפשרי, יחיד בדורו, פשוטו כמשמעו, של פיזיות וגמישות, כוח ומהירות, גודל וזריזות, עוצמה ועדינות. כל החזות שלו משדרת דורסנות, ורק כף הרגל מלטפת ברכות. הפדלאדה המושלמת, שינויי הכיוון האמינים בתבל. שובר קרסוליים. וכובש השערים הגדול, אולי אי פעם. כל כך הרבה שנות קסם אבודות הפציעות שלו הותירו, והוא עדיין הצליח להיות הסקורר המוצלח בתולדות הגביע העולמי. ולזכות במספר דו ספרתי של פרסי הבקעה. ולרשום יותר מ-400 הרשתות, בפחות מ-600 משחקים. ממוצע שאף אחד לא מתקרב אליו. היחיד שבאמת ובתמים יכול להבקיע בכל צורה וצבע. בעיטה עם טווח בלתי מוגבל, דריבל מבזיק, נגיחה ומיקום נהדרים, צעד ראשון מהיר מצמצם המצלמה, שעיטה המפוררת הרים, מחשבה המקדימה מחשבים, קוסמות שמביכה מכשפים וגאונות שבקושי רואים. כמה חבל שבמקרה שלו, כבר שנים שאנחנו בקושי רואים.

קישור לכתבה:

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.398.68099.html

ERREALA
07-11-09, 13:13
ספורט5 רחוק מלהיות האורים ותומים של הכדורגל, לפחות בעיני

אגב, לפני כמה שים כתבתי סדרת כתבות על רונלדו בגלל שהנהלת הפורום הזה בקשה ממני. אני למדתי הרבה מחיפוש החומר , אם אחרים קראו ? לא ידוע לי, אחדים קראו מן הסתם

אם זה מעניין את מישהו שיחפש בארכיון המאמרים , תחת השם "דרורה הומן" יוכל למצוא את כל שפעת המאמרים שכתבתי אז, את שהמוזה עזבה אותי סופית.

אתה סדרה על רומריו כיניתי "החרגול והנמלים"

הרבה דברים שכתבתי כבר מזמן לא אקטואליים , ונבעו מכך שאז לא ידעתי הרבה דברים שאני יודעת היום, אבל כמה כתבות עדיין יכולות להיות קריאות גם עכשיו

ומהעבר להווה

המשחק בין סאו פאולו וגרמיו היה חשוב מאוד לשתי הקבוצות, גרמיו רצתה לשמור על השיא שלה - 13 חדשים ללא הפסד ביתי, היא אכן שמרה על זה אבל לא כמו שרצתה. גרמיו הובילה, SP השוותה, ואז החילה להתבנקר כמו שהיא יודעת ולא לבחול בשום אמצעי לעצור את שחקני גרמיו שהסתערו על החומה ללא הצלחה. זה גרם להרחקה של 3 שחקים מSP, הם נשארו עם 8!! והצליחו מבחינה הרואית מנקודת ראותם, מכוערת אמנם, לשמור על נקודה ועל שער נקי. הם שמחו על הנקודה הזו ועל הגעתם למקום ההראשון, לעומת זאת גרמיו ראתה את התיקו הזה כהפסד.
העניינים בגרמיו כמרקחה, כל שחקן כבר דואג להמשך החוזה שלו, אאוטורי קבל הצעה מערב הסעודית.. בקיצור, הלואי על כל שונאי ישראל מה שקורה בגרמיו

לקרוזיירו , לעומת זאת יש חדשות טובות, קלבר חוזר מהפציעה, ויעזור לה להתברג אולי ב G4 ולהגיע לליברטדורס. העליה של קרוזיירו מרשימה, היא היתה זמן מה כמעט באיזור הירידה (נדמה לי שקרוזיירו היא אחת הקבוצות שלעולם לא ירדה) ועכשיו היא נלחמת על הליברטדורס

לגרמיו וסאו פאולו יש רק עוד 12 נקודות בקנה, ליתר הקבוצות יש עוד 15, שזה המון בהתחשב עם המצב הצפוף בברזילראו. עצבנות השקנים גוברת בגלל הלחץ, אוהדי אתלטיקו מיניירו ביקרו קשות את טרדלי, שהחמיץ ממטר.. הנדונות לירידה נלחמות כמו אריות, אין רגע דל.

חבל רק שהמון קלסיקוס מעניינים לא משודרים כי הם מתקיימים באמצע השבוע

לא ארבה בכתיבה כי הרוח המזרחית העזה גרמה כבר לכמה הפסקות חשמל הבוקר, ואני ממהרת לשלוח את מה שכבר כתבתי

שבת שלום

ERREALA
09-11-09, 10:24
תקציר המשחק עם הבונקר הגלקטי של באו פאולו נגד גרמיו שהסתיים בתיקו 1-1וכנראה זו הנקודה שתביא לSP את האליפות, עם האדומים והפנדל שלא נשרק לדעת אוהדי גרמיו

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1153998-7824-OS+MELHORES+MOMENTOS+DE+GREMIO+X+SAO+PAULO+PELA+RO DADA+DO+BRASILEIRAO,00.html

ERREALA
09-11-09, 13:19
http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1156098-7824-MELHORES+MOMENTOS+CORINTHIANS+X+SANTO+ANDRE+PELA+R ODADA+DO+BRASILEIRAO,00.html
זה תקציר די ארוך של המשחק של קורינתיאנס, רונלדו מבקיע שער שצריך להלמד בבתי הספר לכדורגל, איל בועטים לשער כשחמישה מגינים מקיםים אותך . לא ללכת עם ראש בקיר (בבלם) את השער השני רונלדו מבשל לדנטיניו שבניגוד לכמה קבוצות שלא אזכיר את שמן, הוא יודע להיות במקום הנכון , לקבל את המסירה ולהבקיע

אלמנטרי, ווטסון, בעיטה מחוץ לרחבה בטכניקה הנכונה, ותנועה בלי כדור!!

בבקשה אם מישהו קורא את זה, שיסביר לי איך אפשר לעשות לינק להודעה בודדת

תודה מראש

ג. מיכאל
09-11-09, 15:27
= (http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1156098-7824-MELHORES+MOMENTOS+CORINTHIANS+X+SANTO+ANDRE+PELA+R ODADA+DO+BRASILEIRAO,00.html)
בבקשה אם מישהו קורא את זה, שיסביר לי איך אפשר לעשות לינק להודעה בודדת

תודה מראש

לוחצים על המספר של ההודעה בכותרת הכחולה שלה, ואז היא נפתחת בחלון חדש. לוקחים את הכתובת שלה ומקשרים.

וכדי להשאר בטופיק: ססאאמו על אתלטיקו מיניירו וההפסד המטומטם שלהם. הם היו יכולים להיות במקום הראשון, ועכשיו יהיה קשה מאד להם או לפלאמנגו לעקוף את את פלמייראס או סאו פאולו.
יאללה, מתי מתחיל כבר הליברטדורס?

pampiel
09-11-09, 18:43
למה שאיזשהי קבוצה תעבור את סאו פאולו???
בקרוב תנחת עוד אליפות בארון...

משעמם משעמם אבל אנחנו מרוצים!!!

ג. מיכאל
09-11-09, 19:29
יו, הנה פמפי.
את מדמד כבר הכרת? מדמד זה פמפי (הוא עונה גם לשם עמיחי). הוא מגיע לביקור בכל פעם שסאו פאולו זוכה באליפות. אבל השנה הוא הקדים.

אה, כן. לשאלה שלך: כי בתוך שלושים שנה או משהו כזה הרוז'ריו שלכם יפרוש לגימלאות בעזרת השם. ואז הכל יהיה פתוח.

benos
09-11-09, 19:30
וכדי להשאר בטופיק: ססאאמו על אתלטיקו מיניירו וההפסד המטומטם שלהם. הם היו יכולים להיות במקום הראשון, ועכשיו יהיה קשה מאד להם או לפלאמנגו לעקוף את את פלמייראס או סאו פאולו.
יאללה, מתי מתחיל כבר הליברטדורס?

אוהד קורינתיאנס אני מנחש לא? אם כן, מה דעתך על היכולת של דה פדריקו ?

השלב הראשון של הקופה מתחיל ב-26 לינואר כמדומני, אני לא יודע אם זה רלבנטי למחזיקת הקופה דה ברסיל או לא.
----------------

ואסקו דה גאמה עושה צעד חשוב לקראת החזרה לליגה הראשונה עם ניצחון 2-1 על ג'ובנטוד, ואסקו נמצאת במקום הראשון בפער מבטיח של 7 נקודות 4 מחזורים לסיום.

argentina
11-11-09, 13:23
קורינתיאנס מגיעה לסיכום מילולי עם רוברטו קרלוס על הצטרפותו לקבוצה בינואר. הטימאו, שיחגגו 100 שנים להקמת המועדון, מנסים לבנות סגל מצויין לצורך האירוע ומנסה להחתים גם את ריקלמה. בקבוצה משחקים כעת שחקנים דוגמא רונאלדו ודה פדריקו.

ERREALA
12-11-09, 03:13
מנו מנזס חלם על ריקלמה עוד כשהוא אימן את גרמיו של לוקס.. לצערו, וגם לצערנו , זה לא הסתייע, במקום זה ריקלמה במו רגליו וקצת עזרה מפלרמו מנע מגרמיו את הכתר הנכסף.. אחר כך מילאן נצחה אותם בבין יבשתי , אמרסון יוצא גרמיו ששיחק אז במילאן אמר ש" הוא מרגיש שנקם את ניקמת גרמיו"
יהיה מאודמעניין לראות את מנו מנזס עוד פעם בליברטדטרס, עם קבוצה שיש לה יותר כסף וואולי אף הנהלה יותר טובה משל גרמיו, ועצם היותה קבוצה מסאו פאולו מושכתאליה שחקנים דוגמת רונלדו.. אם מנו הגיע לגמר הליברטדורס עם קבוצה די מוגבלת של גרמיו, שסבלה גם מפציעה מתמשכת של השחקן המצטיין שלה, כשהיא מדיחה את סאו פאולו וסנטוס בין היתר בדרך, זה מראה על איכותו של המאמן הזה שיודע להוציא את הטוב ביותר משחקניו.
המכירה של אנדרה סנטוס ויתר הכוכבים כולל כריסטיאן הקפטן, פגעה בקבוצה, אבל לאאיש כמנו יכנע, הוא ממשיך לנהל את הקבוצה כאילו לא אבדה כל תקווה להגיע לאליפות, וכאילו הליברטדורס אינם כבר מבטחים , כי הם אלופי הגביע.

אתם יכולים ללוות את מנו בטויטר שלו בו הוא כותב למעשה כל מה שקורה לו אישית וגם לקבוצה, בהחלט מעניין

השם של הטוויטר שלו הוא פשוט MANOMENEZES

mdmdmd63
12-11-09, 12:43
משהו רע עובר על פלמייראס והיא מתחילה לאבד גובה בישורת האחרונה של הברזילראו.
בדקה ה-16, האחרונה בטבלה ספורט רסיפה כבר הובילה 2:0.
שערים מאוחרים בדקות ה-71 וה-84 מצד פלמייראס הישוו את התוצאה ל-2:2 ביתי מול האחרונה בטבלה.
משהו רקוב בממלכה הירוקה.
סאו פאולו יכולה להגדיל את הפער בפיסגה במשחקה מול ויטוריה מהמקום ה-13 ופלמנגו של "הענק הטוב" יכולה לעבור את פלמייראס אם תנצח את נאוטיקו (הלפני אחרונה).
אז באנגליה כבר מהמחזור הרביעי יודעים שזו תהיה היונייטד או צלסי. באיטליה האלופה מוכתרת כבר במחזור השביעי. בספרד יש רק 2 מתחרות כבר במחזורים מוקדמים.
בברזילראו כל קבוצה מהמקום ה-6 ואילך (כשסאו פאולו, פלמנגו, פלמייראס ואתלטיקו מיניירו בעלות סיכויים גבוהים במיוחד. לקרוזיירו ואינטרנסיונאל סיכוי קלוש יותר) יכולה לזכות באליפות ומדובר ב-3 מחזורים לסיום.
וואו..........

מה שכן כואב, זה לראות קבוצות מפוארות כמו בוטאפוגו ופלומיננזה בתחתית הטבלה, כשלמעשה, לפלומיננזה סיכוי יותר מממשי לרדת ליגה.

ERREALA
12-11-09, 14:20
מספיק עם הפרגון הזה לקבוצות הציר, פלומיננזה אמנם מנצחת מאז שפרד חזר מפציעה, אבל כנראה זה מאוחר מדי ומעט מדי, אתמול פלו השיגה ניצחון על סרו פורטניו בביתה הלא ידידותי של זו האחרונה.

יותר עצוב זה ששתי הקבוצות מפרנמבוקו יורדות, לספורט הגיע לנצח אתמול, יש מחלוקת קשה בקשר לשער השני של הירוקים. השופט עצר את המשחק ושחקני ספורט אכן עצרו אבל שחקני פלמייראס טענו שלא שמעו כלום והבקיעו שער שהשופט אישר.
ספורט היתה יותר טובה בכל המשחק
שחקני פלמייראס ירדו מהמגרש תוך שריקות של הקהל שלהם.
שחקני ספורט ירדו תוך דמעות, הנקודונת לקבוצתו של מוריסי או יותר נכון שתי הנקודות שהם הפסידו הורידו אותם לסגונדונה , 3 מחזורים לפני הסוף. לא מזמן הקבוצה הזו שחקה בליברטדורס (בשנה שעברה, בתור מחזיקת הגביע הברזילאי) היה לה אפילו קמפיין לא רע עד שאותה פלמיירס של דייגו פיגו סוזה הדיחה אותה, מה שלא עזר לאחרונה, גם היא הודחה מהר.
הוורדאו עלה זמנית לראש הטבלה בגלל הפרש שערים טוב יותר, אבל מחר יש לקבוצה ה***8 של פמפי יש סיכוי לעלות חזרה לראש הטבלה

המשחק קרוזיירו נגד גרמיו יכול להיות מכריע לכחולים מבלו הוריזונטה, גרמיו כידוע לא מנצח בחוץ, לשוא הגרמיסטים גאים בהתקפה הטובה ביותר ובהפרש השערים הטוב ביותר, לקרוזיירו המשחק מאוד חשוב, ניצחון שלה יתן לה את מספר הנצחונות הגבוה בברזילראו, מספרר הנצחונות הוא הקריטריון הראשון לDESEMPATE בברזיל
57 נקודות יעלו אותו ל G-4
זו שנה טובה לקבוצות ממינס ג'ראיס, גם קרוזיירו, למרות ההתחלה הגרועה, וגם אתלטיקו מיניירו נמצאים במקומות גבוהים בטבלה

גרמיו אבדה את המאמן שלה (לא מציאה גדולה) לאחר שקבל הצעה של מיליונים מאל איתיחאד. הוא כבר נפרד מהשחקנים, אינני יודעת מי יעמוד מאחרי הקווים במינראו. עצוב מה שקורה לגרמיו, ועוד נאמר שהיציאה של אאוטורי מעמידה בסימן שאלה את השארותו של צ'קו, השריד האחרון של גרמיו ההרואית של הקרב באפליטוס והשנה הנפלאה של 2006 , גם הוא יגיע לקבוצה פאוליסטית? אני מקווה שלא
ז'ונס ביש המזל אבד את סיכוייו לזכות בארטילריה אחרי שנפצע בצורה רצינית בקרסול, ולא ישחק יותר השנה, אמנם הפציעה לא מסכנת את המשך הקריירה שלו בשנה הבאה, אבל הוא ביקש שיאריכו לו את החוזה, אחרת לא ישאר
בקיצור, זמנים עצובים לאוהדים הנפלאים של גרמיו , שיותר בוכים מאשר מחייכים לאחרונה

הנה הטבלה, שימו לב מה קורה ומה עוד עלול לקרות

http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9827,00.html
עם תיפול פלו, עדיין ישארו בברזילראו 3 קבוצות מריו כי ואסקו של סלבה קריוקה (אני לא אקרא לו ברזילאי) חוזרת לליגה הראשונה
הקבוצות מחוץ לציר, חוץ מאלו של MG וRS, תמיש ישארו אפיזודות חולפות בברזילראו, השופטים ימשיכו להשפיע על תוצאות בשגיאותיהם, בברזילראו אין שום חדש מאז ששחקן של גרמיו הצליח לקבל את כדור הזהב ב 2006, ולפניו היה אלקס מקרוזיירו ב 2003, חוץ משני אלה , יבורכו, הפאוליסטיות והקריוקות שלטו בועדות שבחרו את הזוכים, וככה זה נראה. קשה לקבוצה מחוץ לציר לקחת אליפות, עוד יותר קשה לשחקן מחוץ לציר לקחת את כדור הזהב. האחרונה שהשיגה את שני הדברים היתה קרוזיירו של לושה ואלקס דה סוזה הנפלא שנקרא O TALENTO AZUL וכבש גם כמות עצומה של שערים והמון בישולים., קרוזיירו של הכתר המשולש היתה קבוצה מהחלומות שהבמבי של השנים האחרונות לא יכול להשתוות אליה בברק וכשרון. חלק מהכוכבים הללו נשאבו לקבוצות פאוליסטיות.. תמיד מופיעה פתאום אישה או חברה שחולמת לחיות בSP, (וגם מתנות נדיבות שהאשה/האם מקבלת מהנהלת הקבוצה הפאוליסטית הנדיבה.) ולא רק מקרוזיירו, מגויאס, מגרמיו, אתלטיקו פאראנאנסה ועוד. הם גם "גנבו" שחקנים שכבר חתמו חוזה בקבוצה אחרת , מחוץ לציר, כמו ג'רג'ה וגנר בזמנו. הם שלמו לסוללת עורכי דין וזכו לוועדה אוהדת, ךקבוה מחוץ לציר לא היה סיכוי, פרשת דגוברטו הוא עוד סיפור כשר אבל מסריח, וזוכרים את אלויסיו ?
אין לי חשק להמשיך, הרופא הורה לי לא לחשוב על דברים שליליים שאי אפשר לשנותם

כמעט כל השחקנים מקבוצת החלומות של קרוזיירו ההיא השיגו תוצאות נאות באירופה, לדוגמא מייקון, אלכס בפנרבחצ'ה, פליפה מלו, ואחרים

ERREALA
15-11-09, 02:57
נו טוב, אמשיך לדבר לעצמי, ופמפי או בשמו השני יבוא להלל את סאו פאולו
אוף, הדיון הזה הפך לסופר משעמם

אבל המשחק בין גרמיו וקרוזיירו לא היה כל כך משעמם, הוא היה מעצבן, מלא שגיאות שיפוט, החמצות וכרטיסים צהובים ואדומים, לא בגלל עברות אלימות אלא בגלל מחאות לשופט
עד שלא נראה אתה וידאו לא נדע מה ולמה, ואיך

מה שאנחנו יודעים זה שגרמיו נותרה ב 9 שחקנים בשלהי המשחק, אלוהים יודע למה (וגם השופט) קרוזיירו כבר חגגה את עלייתה למקום השלישי ול G-4, ואז קרה מ/שהו שהיה פעם גרמיסטי טיפוסי, עם שני שחקנים פחות ובתוספת הזמן , גרמיו השיגה שער שוויון , קלקלה לקרוזיירו את התכניות, החזירה אותה למקום החמישי והשאירה את פלמנגו בG-4
לגרמיו הנקודונת ההרואית הזו לא עזרה הרבה, העלתה אותה מהמקום התשיעי לשמיני, כאשר מחר היא יכולה לחזור לתשיעי .. לא ידעתי אם לשמוח על כך שגרמיו הראה קצת אופי עם מאמן הביניים רוספידה, או להצטער שקרוזיירו לא ב G-4

עוד ידובר רבות במשחק הזה

גם המשחק בקוריטיבה היה בהחלט דרמטי, כאשר אתלטיקו מיניירו הש/וותה וקוריטיבה השיגה שער ניצחון בשלהי המשחק ואולי סתמה את הגולל על חלומות הגלו לאליפות.

סאו פאולו כמובן נצחה לשמחתו של פמפי וכל יתר אוהדיה..

הברזילראו וגם הדיון הזה נהיה משעמם

הכי עצוב לי שרבר נפצע והוצא על אלונקה מהמגרש כבר במחצית השניה..
לא ידוע לי עדיין כלום על זה

הגענו כבר לשלב השמועות וההעברות
בגקרמיו מתווכחים על המאמן הרצוי בעוד שאאוטורי אחרי שהרס את גרמיו יצא להרוס איזו קבוצה בסעודיה עבור מיליונים ענקיים.
הלואי שישאירו את רוספידה, ויוציאו את הכסףה על שחקנים והארכת חוזים לקיימים ולא יפרקו הכל כמו בשנה שעברה, עד היום אני מצטערת על פריירה שנאלץ לעזוב כי לא רצו להאריך לו את החוזה ב3 שנים כי הוא יה "זקן בן 29"
הרי בלמים בני 32 זה בכלל לא זקן..

כל פעם שאני רואה עם איה פרטנרים רבר משחק בהגנה, שערותי סומרות, בסוף גם לו ימאס והוא יעזוב לאיזו קבוצה איטלקית

צ'קו מתנדנד, ז'ונס רוצה הארכת חוזה ומי יודע אם יקבל

האוהדים של גרמיו מיואשים למדי

בקרוזיירו המצב בכל זאת הרבה יותר טוב והם רוצים שאדילסון ישאר, כך שגרמיו יכולים לשכוח ממנו

מחר יתקיימו יתר משחקי המחזור ה 35,
ואז רק עוד 9 נקודות באמתחת לנסות להנצל מירידה או לחילופים להיות ב G-4

האם מישהו יצליח לגנוב מהסאו פאולו המעצבנת הזו את האליפות? נמאס כבר

mdmdmd63
16-11-09, 15:26
הצמרת והתחתית בברזיל חמות. רותחות אפילו.
פלומיננזה ממשיכה את מסע הקסם המסתורי שלה עם ניצחון 2:1 שמקרב אותה למרחק של 2 נקודות מבוטאפוגו מעל הקו האדום (ה"פרד" היה אחד הכובשים).
אינטרנסיונאל עם 3:1 על סנטוס ממשיכה ליצור לחץ על המובילות, אבל היא עם הסיכוי הפחות ריאלי מבין הרביעייה המובילה. ופלמנגו עם 2:0 על נאוטיקו מדיחה את פלמייראס מהמקום השני (אדריאנו המתאושש ופטקוביץ הבלתי נגמר כבשו) ומרוחקת רק 2 נקודות מהמובילה סאו-פאולו.

קוריניתיאנס שיחקה מול אבאי ונוצחה 3:1. קוריניתיאנס נותרה ב-10 שחקנים. רונאלדו לא ממש נראה על המגרש וכמו שזה נראה כרגע, רק שינוי קיצוני במיוחד יגרום לדונגה להתייחס לרונאלדו כחחלק מהסגל למונדיאל הקרוב.
ברוארי הטביעה את בוטאפוגו עם 3:0 מוחץ וחיסלה את התקוות שלה להימלט מהתחתית.
לסיכום:
3 יורדות בטוחות כבר יש. מי תהיה הרביעית? פלו? בוטאפוגו? או אתלטיקו פרנאנשה?
איך תיראה הטבלה מהמקום הראשון ועד המקום החמישי?

התשובות במחזור הבא:
פלמייראס תתארח אצל גרמיו במשחק קשה מאוד, בו ככל הנראה היא תאבד נקודות.
בוטאפוגו מאחרת את סאו פאולו למשחק של חיים ומוות. האחת נלחמת על האליפות, השנייה על ההישארות בליגה. משעמם זה לא יהיה.
פלאמנגו פוגשת את גויאש וסביר להניח שהיא תאסוף את הנקודות בבית.
פלומיננזה אצל רסיפה למשחק בו היא חייבת לנצח ובהנחה וסאו פאולו תעשה את שלה מול בוטאפוגו לנשל את השחורים/לבנים מהמקום הבטוח ולהוריד אותה מתחת לקו האדום.

בתחתית, על פניו לפלו משחקים קלים יותר מבוטאפוגו שאמורה להיפגש עם פלמייראס וסאו פאולו במסגרת 3 המחזורים הבאים.
לסאו פאולו משחקים קלים יותר מפלמייראס (אתלטיקו מיניירו וגרמיו) ומפלמנגו (קורינתיאנס בחוץ וגרמיו).
כך שלמעשה קבוצתה האהובה של דרורה הומן תהיה ככל הנראה זו אשר תכריע את גורל הברזילראו.

ההימור שלי:
בתחתית, קבוצתו של גארינצה תבלה בליגה השנייה. פלומיננזה תינצל.
בצמרת, פלמייראס עם 2 משחקים קשים מאוד ותאבד גובה. מה שיותיר קרב צמוד בין פלמנגו לסאו-פאולו. בסופו של דבר, האולפה תהיה זו של לפני שנה ושנתיים ושלוש.

mdmdmd63
19-11-09, 18:44
אתמול פגשה פלמייראס את גרמיו בביתה של האחרונה ואיבדה נקודות כצפוי (2:0), מה שנותן לפלמנגו וסאו פאולו את האפשרות להגדיל את הפער, כפי שהערכתי.
פלמייראס (בוטאפוגו ואתלטיקו מיניירו) עוד צריכה לפגוש את אתלטיקו מיניירו ויכול להיות שגם במפגש זה תאבד נקודות.
לסאו פאולו (בוטאפוגו, גויאש וספורט) יש משחקים יותר קלים מפלמנגו (קוריניתאנס בחוץ, גויאש וגרמיו) והזהות של האלופה קרובה מאוד להתברר.

mdmdmd63
23-11-09, 09:02
אמש פיספסה פלמנגו הזדמנות להעפיל לראש הטבלה, לאחר שסיימה בתיקו מאופס עם גויאש וסאו פאולו הפסידה לבוטאפוגו.
אינטרנסיונאל עקפה את פלמייראס ופלומיננזה ממשיכה במסע ההישרדות שלה והיא רחוקה עדיין 2 נקודות מהקו האדום.

בוטאפוגו-סאו פאולו שודר במשולב עם המשחק של יובה-אודינזה.לא היה לרגע ספק באיזה משחק הכדורגל יותר איכותי ומרתק. יובה יכולה לקנות עוד עשרה דייגו ועדיין לךהישאר קבוצת הכדורגל המשעממת בעולם.

ג. מיכאל
30-11-09, 10:44
הייתי נטול אינטרנט אתמול. מישהו זכה לראות את המהפך?

בכל מקרה, את המחזור האחרון בשבוע הבא אסור להחמיץ. ארבע קבוצות נאבקות על האליפות במחזור האחרון זה משהו שלא ראינו כבר הרבה שנים באיזושהי ליגה.

mdmdmd63
30-11-09, 11:58
כנראה שאני נאלץ לאכול את הכובע.סאו פאולו עם 3 משחקים קלים על הנייר (בוטאפוגו, גויאש וספורט) הפסידה בשניים וככל הנראה, יצאה מהמירוץ.
פלמנגו עולה לרשות הטבלה עם הפרש שניים, למרות משחק שהיה אמור להיות קשה מול קורינתיאנס בביתה.
אינטרנסיונל ופלמייראס במקום השני והשלישי בהתאמה עם פער 2 נקודות מהמוליכה פלמנגו.
המשחקים הבאים:
סאו פאולו מול ספורט.
אינטרנסיונאל מול סנטו אנדרה.
פלמנגו מול גרמיו.
פלמייראס יוצאת לקרב מול בוטאפוגו.
2 המשחקים הראשונים אמורים להיות קלים, על הנייר.
פלמייראס תתמודד מול קבוצה שנלחמת נגד הירידה לליגה השנייה ופלמנגו תתקשה מול הקבוצה הכובשת של גרמיו.
לאחר המחזור האחרון ההימור שלי: מראקנה מלא, סאו פאולו ואינטרנסיונאל מנצחות, פלמייראס ובוטאפוגו תיקו ופלמנגו תוכתר כאלופה לאחר כמעט 2 עשורים.
מצד שני, בליגה הברזילאית הכל יכול לקרות.

ERREALA
30-11-09, 22:21
לצערי הרב , תהיה בושה. גרמיו ימסור לפלמנגו את האליפות על מגש של כסף. למרות שאין לי שום עניין בכך אם זו תהיה פלמנגו או אינטר, העקר שלא סאו פאולו או פלמייראס, אני בתור חברה של הרבה אוהדי גרמיו מרגישה בושה יחד עם כולם. זה ש"כולם עושים את זה" זה לא תרוץ בשבילי. לא שגרמיו תמכור את המשחק חלילה, אבל היא תבוא למרקנה בלי כמה שחקני מפתח. הם קבלו חופש מוקדם

איך אומרים? כשר אבל מסריח ביותר. הרי גרמיו לא נצחה השנה בחוץ, חוץ מאשר את נאוטיקו האומללה. גרמיו היא קבוצה ביתית שלא היתה כמוה
היא היחידה מאז שיש ברזילראו בשיטת נקודות העכשוית, שלא הפסידה בבית במשך כל השנה

גרמיו גם הבקיעה הכי הרבה שערים!! 66 במספר, והפרש השערים שלה הוא הטוב ביותר., חבל ש הם היו כל כך גרועים בחוץ כמו שהיו טובים באולימפיקו הקסום. (מיורקה היא כך בספרד)

גרמיו הייתה יכולה להתנהג בכבוד ולהופיע בכוח מלא, גם כך לא היה לה הרבה סיכוי נגד פלמנגו מלאת המוטיבציה, וגם אדריאנו יהיה שם.
בכלל יש נתק בין ההנהלה של גרמיו והאוהדים, שרצו שצ'קו ישאר וגם שרוספידה, מאמן הביניים שניהל את המשחקים האחרונים עם עריקתו של אאוטורי למיליונים של קאטאר ישאר מאמן בשנה הבאה

אני בעד, אבל הנהלת גרמיו הטילה וטו ורוצה מאמן שלא מכיר את גרמיו, מוצנח מלעלה ויקר. למרבה המזל דוריבל שעלה עם ואסקו חזרה לליגה הראשונה דרש יותר מדי כסף, המועמד האפשרי כנראה יהיה סילאס, המאמן של אוואיי, מאמן מולח ביותר, אין לי כלום נגדו, אבל גרמיו צריך מאמן מהבית. תראה איך גוארדיולה הצליח בברצלונה. הלואי שמאנו היה חוזר, אבל הוא בקורינתיאנס וגם צ'קו יהיה שם. המשחק האחרון באולימפיקו השנה הסתיים ב 4:2 , והיה בסימן הפרידה מצ'קו שזכה לתשואות רבות ונפרד בדמעות בעיניים.
סופה של תקופה.
נחמה פורתא שהוא יהיה אצל מנו ולא בSP שגם הם רצו אותו. צ'קו הבקיע נגד סאו פאולו במשפר הזדמנויות, וביוחד זכור השער שלו שהדיח את הבמביס מהליברטדורס ב2007, תחת שרביטו של מנו מנזס.

אשר למשחק של פלמנגו עם קורינתיאנס, רונלדו המסכן נפל על היד ששבר קודם, נאלץ לצאת, וקורינתיאנס אבדה את הסיכוי לנצח. פלמנגו נצחה עם שער של זה רוברטו. השוער ברונו הציל כמה וכמה הזדמנויות לשוויון של קורינתיאנס, בעיטה חופשית מהטווח שרונלדו שם את זה בפנים לא מומשה, רונלדו לא היה שם.
מי יהיה הקפטן של גרמיו? אני מניחה שויקטור השוער. מי יהיה מספר 10 האוהדים והעתונאים דורשים לתת את זה לדוגלס קוסטה הצעיר

אינטר נצחה במהפך במחצית השניה אחרי מחצית ראשונה עלובה. היא הבטיחה לעצמה את הליברטדורס ויש לה סיכוי לאליפות, אם גרמיו לא ימנע זאת ממנה
בקשר לגויאס יש איזה צדק אלוהי
בשנה שעברה סאו פאולו השוותה בגויאס משער מפוקפק, ולקחה את האליפות מגרמיו. הפעם גויאס לא ויתרה והשופט לא התערב... אני לא זוכרת מתי קבוצה מריו זכתה פעם אחרונה באליפות, לא ב15 השנים בערך שאני עוקבת אחרי כדורגל ברזילאי. קרוזיירו נצחה בגולאדה כמו שהיא אוהבת לעשות, אבל אחרה את הרכבת..חבל. היא קבוצה שמשחקת כדורגל יפה וראוי לה להיות שם, גם יריבתה העירונית הפסידה אתמול , למרות שער של טרדלי, ושתי המינייריות הם במקום החמישי והשישי
אינטר שניה, ובגלל שערים, היא ופלמייראס וסאו פאולו עם 62 נקודות, פלמנגו עם 64, רק נצחון של גרמיו על פלמנגו יבטיח את האליפות לאינטר. בהתחשב ביריבות הקשה בין השתיים, אין סיכוי שזה יקרה. חבל שכך, עדיף כבר אינטר מאשר עוד פעם קבוצה מהציר ( טוב שהגרמיסטים שלי לא קוראים עברית)
פלומינזה ממשיכה לנצח, מאז שפרד חזר היא לא הפסידה , חוץ מההפסד הצורב בקיטו במסגרת הסולאמריקנו. כנראה שהיא תשאר ובוטפוגו תרד. מה שחבל יותר, עם כל הכבוד לבוטפוגו הסימפטית, זה ששתי נציגות פרנמבוקו ירדו, והצפון נשאר בלי נציגות. אלוהים, סנטה קרוז בליגה השלישית!! קבוצה עם איצטדיון של 80 אלף איש, והסטוריה מפוארת, שם ריבלדו גם התחיל את הקריירה שלו, בין היתר
חוץ מריבלדו גם ז'וניניו (פרנמבוקנו) יצא מפרנמבוקו כמובן..

טוב, עוד שבוע הכל יתברר, גם ה"קראק של הגלרה" לגרמיו יש 3 מועמדים, ויקטור השוער , רבר הבלם הנפלא שלאציו מוכנה לשלם את סכום השחרור שלו, וסוזה הקשר
. בכל מקרה שחקנים מהציר יבחרו. בשנה שעברה רבר היה מועמד גם כן וגם ויקטור, אבל את הבחירות הסופיות עושה ועדה עם רוב מהציר

זה מראה עד כמה חשוב היה ההשג של לוקס מגרמיו ב 2006. (למרות שבליברפול האנגלים מלגלגים על זה ואומרים שהוא השחקן הכי גרוע שאי פעם שיחק בפרמייר ליג, המאמן והשחקנים של האדומים לא חושבים כך, אגב)

זהו להערב

ERREALA
07-12-09, 01:05
אז זהו
זה נגמר, חבל שנגמר, זה יחסר לכולנו

אבל איזה ברזילראו היה לנו, מישהו הימר על פלמנגו בתחילת השנה? מישהו הימר על ההתקפה של גרמיו המחמיצנית להבקיע הכי הרבה שערים השנה? ופלמייראס יצאה בבושת פנים, במחזור האחרון היא הפסידה לבוטפוגו, שנשארה בליגה!! קרוזיירו הצליחה להתברג בין 4 הראשונות בניצחון חוץ על סנטוס, מי אם לא קלבר הבקיע את שער הנצחון. קרוזיירו עשתה זאת עם עשרה שחקנים במחצית השעה האחרונה. ברבו קרוזיירו, ובראבו למאמן הגאושי שלה. גרמיו רצתה אותו אבל הוא נשאר עם קרוזיירו

היורדות הן קוריטיבה, סנטו אנדרה, ושתי הפרנמבוקניות. גם בוטפוגו וגם פלו נשארו!!

אכן זהו הברזילראו של ריו, אחרי כל כך הרבה זמן של שליטה פאוליסטית

אינטר , שהורידה את סנטו אנדרה בגולאדה 4:1 לא השיגה את האליפות. והיא לא תוכל לבוא בטענות לגרמיו על כך ש"מסר" את המשחק. הילדים של גרמיו באו להראות מה הם יודעים, והם יודעים לא מעט. אני מקווה שלא נראה את חלקם הגדול על הספסלים של הליגה האנגלית והאיטלקית..
מרסלו השוער נתן הופעה מצוינת, הטובה ביותר שלו עד כה, כך שיש תחליף גם לויקטור. אדילסון ניהל את המשחק, ביחד עם טוליו ודוגלס קוסטה. יתר הhלדים שאפילו לא ידעתי את שמותיהם ולא היכרתי את פניהם, בהחלט נתנו הצגה של רוח לחימה, הם הבקיעו את השער הראשון ושמרו על תיקו עד הדקה ה 70 ומשהו, כאשר פטקוביץ הרים קרן נפלאה על הראש של רונלדו אנג'לין (חייב להיות איזה רונלדו) שהכניע את מרסלו, 2:1 לפלמנגו, חגיגות עהאליפות החלו ביציעים, וראיתי גם שלט קטן שאמר CHORA MACACO ,שהיה מכוון לאינטר שתבכה לה, כי היא לא תהיה אלופה. (הניף את זה איזה אוהד של גרמיו לבוש בחולצת פלמנגו, כך עשו רוב הגרמיסטים שבקהל.)
גרמיו לא עשה בושות, המאמן רוספידה שמלא את מקום אאוטורי שערק לקאטאר היה מאמן קבוצות הנוער של גרמיו, והכיר היטב את הילדים שהביא למאראקה. הם מצידם שיחקו על הכבוד של גרמיו , שלא מוסר משחקים בכוונה, וגם עבור רוספידה שלצערי וצער רוב האוהדים נפרד מגרמיו, כי ההנהלה הזו חושבת שהוא לא מספיק טוב להיות המאמן של גרמיו. הוא מספיק טוב, השחקנים רצו אותו וגם האוהדים. לאן שהוא ילך הוא בודאי יעשה קמפיין טוב.
קורינתיאנס סיימה את הברזילראו אתמול, בניצחון מוחץ 3:0 על אתלטיקו מיניירו במינראו. דייגו טרדלי נאלץ להסתפק בתואר מלך השערים, ביחד עם אדריאנו.
סלסו רוט פוטר בעקבות ההפסד הנ"ל.

אז בליברטדורס יהיו פלמנגו, אינטר, סאו פאולו וקרוזיירו

Brazil - Campeonato Brasileiro December 5
FTAtletico Mineiro0 - 3 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302531)Corinthians
FTNautico0 - 1 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302530)Avai FC
19:58December 6
FTBarueri0 - 0Atletico Paranaense
FTBotafogo2 - 1 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302532)Palmeiras
FTCoritiba1 - 1 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302526)Fluminense
FTFlamengo2 - 1 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302528)Gremio
FTInternacional4 - 1 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302527)Santo Andre
FTSantos1 - 2 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302524)Cruzeiro
FTSao Paulo4 - 0 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302523)Sport Recife
FTVitoria2 - 2 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=302529)Goias
תוצאות המחור האחרון . נגמר, כמה חבל, נחכה עכשיו למשחקי הצדקה, ההעברות, האסטדואייס ואז כמובן עוד ברזילראו , הלואי שיהיה כה מרתק כמו הנוכחי.
תסתפ]קו בזה להערב, אני עסוקה במליון דברים, משפחתץיים, בירוקרטיים וכו'

לילה טוב פלמנגו, לילה טוב לנוער של גרמיו שהביא כבוד לקבוצה, לילה טוב לכולכם, וגם לקלברה שחזר ברגע המתאים להביא את הטרום ליברטדורס לקרוזיירו
לבמביס הבקיע וולינגטון 3 ואחד רוז'ריו סני..
המשך מחר או מחרתיים..אני נופלת מעייפות
הרונלדו של המחזור, הרונלדו של שער האליפות הוא רונלדו אנג'לין

מי שבכה הכי הרבה היה אדריאנו, הוא לא יכול לעצור את הבכי , הרבה אושר לאחר כל היסורים שעבר..
גם הפסל של ישו הענק בקורקובדו בידי יתעורר בתלבושת אדומה-שחורה. זה כבר קרה פעם כאשר פלמנגו לקח את הגביע הברזילאי..

mdmdmd63
07-12-09, 20:37
הליגה המרתקת ביותר בעולם הגיעה לסיומה. תהפוכות וקרבות ענק הגיעו לקיצם. פלמנגו ובוטאפוגו שהיו עם שתי רגליים כבר בקבר, הצליחו להימלט בעור שיניהן מירידה לליגה השנייה.
פלמנגו שרק לפני 3 חודשים נראתה כמו קולקציה של שום דבר זכתה באליפות מרגשת לאחר 17 שנים. סאו פאולו ופלמייראס בעטו לעצמן ברגל, כשסאו פאולו יכולה להתנחם בליברטדורס ופלמייראס אפילו בזה לא תתנחם.
אינטרנסיונאל הייתה קרובה קרובה, אבל רונאלדו אנג'לים הקפיץ את המראקאנה וניצח את גרמיו המוכשרת והעקשנית (למרות שהרבה האמינו שהמשחק יהיה לפרוטוקול בלבד).
בשנה הבאה לקורינתיאנס יש שאיפות לחבור לחבורת הצמרת ובשביל זה רוברטו קרלוס הגיע להשלים את צמד הרו. יהיה מעניין.בטוח!

ERREALA
08-12-09, 01:28
וזו הטבלה האחרונה והסופית לגמרי ל 2009

http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9827,00.html

תוכלו לראות מה עשתה כל קבוצה, מי הבקיע הכי הרבה שערים? הקבוצות מפורטו אלגרה, גרמיו הכי הרבה ואינטר צמצמה את הפער עם הגולאדה האחרונה

תראו הכל, מי ספגה הכי הרבה, למי הפרש השערי הגבוה ביותר, מי נצחה הכח הרבה, הכל בטבלה הזו

באוררי ואווי הצליחו להשאר בליגה ועשו קמפיין בהחלט מכובד, קוריטיבה חזרה ושוב ירדה, כנ"ל סנטו אנדרה שהחל יפה אך כוחו לא עמד לו

ואסקו וגוארני ישחקו בליגה הראשונה ב 2010, וסקו פשוט חזרה, אבל מה שעשה גוארני הוא יותר מרשים. הקבוצה כבר היתה בליגה השלישית וכמעט נעלמה מהמפה, לא היה לה כסף.. אבל כמה מהשחקנים הותיקים מהתקופות המפוארות שלה (בשנות נהשבעים בעיקר) נטו שכם, הקבוצה כמה יש מאיין עלתה חזרה מהליגה השלישית, ובשנה הראשונה בליגה השניה הצליחה לעלות לליגה הראשונה

הלואי ותחזיק מעמד שם, לעיר קמפינאס היו 3 קבוצות פעם בליגה הראשונה, סאו קאטנו, פונטה פרטה וגוארני, היו קלסיקוס מרשימים, סאו קאטנו אפילו לקחה אליפות פעם. אבל אזס באה הנפילה הגדולה של הקבוצות מקמפינס, אני שמחה שגוארני חוזרת. היא תהיה גם בפאוליסטה יחד עם שתי האחרות. שם נוכל לקבל איזה שהוא מושג על טיבה של גוארני המחודשת

שתי האחרות שעולות הן CEARA שמבטאים כמו סערה, מהעיר פורטלזה. היא היתה הקבוצה השניה של העיר, לאחר הקבוצה באותו שם - פורטלזה, שלא עזר לה גם מריו ז'רדל, היא ירדה מגדולתה..וסערה שלא מזמן עלתה מהליגה השלישית , זכתה באסטדואל , תנסה את כוחה בליגה הראשונה כנציגה היחידה של הצפון כאשר הפרנבמבוקניות נעלמו לצערי.
הקבוצה הרביעית שעולה היא אתלטיקו גויאנו, הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה שערים. (73) אני לא יודעת מה יקרה לה, אבל לפחות יהיה לנו קלסיקו של גויאס..

הנה הטבלה הסופית של הליגה השניה

http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9828,00.html

אם תשימו לב לקבוצות שיורדות לליגה השלישית, הרי ביניהם תמצאו את ג'ובנטודה, הקבוצה העקשנית מהסרה גאושה, אחרי שבת עירה, קאשיאס, כבר נעןלמה בנבכי הליגה השלישית בשנה שעברה, עכשיו לא יהיה לסרה גאושה נציגים בליגות הראשונות (סריה A וB) הליגה השלישית ועכשיו יש גם רביעית הם ליגות מחוזיות הנסתרות מעיני רוב הציבור
גם פורטלזה הצטרפה לאלו
בשנה שעברה היתה זו קריסיומה, שפעם נקראה טיגרה!!

הקבוצות הללו ינסו להחזיר חלק מהכבוד האבוד באסטדואייס והגביע הברזילאי והאיזורי, בקיצור, אין רגע דל, או סקנדל או פסטיבל, ובדרך כלל שניהם..

אגב, קראתי איפה שהוא שקריסון רוצה לחזור לברזיל. צעד נכון, מוצא חן בעיני ששחקנים חוזרים במקום ללכת לאיבוד על ספסלי אירופה ולזכות לקיתונות הבוז שלא מגיעים להם.
הלואי שרבר וויקטור, למשל, ישארו בגרמיו, גרמיו תמיד רוצה כסף, ואם לאציו אכן תשלם את סעיףהשחרור של רבר, כנראה שהוא ילך לקבוןצת המוצא של נסטה. רבר מזכיר את מלדיני בעבודת הראש שלו ואת נסטה במסירות המדויקות וההגנה. הלואי שיצליח בכל אשר יפנה. על ויקטור מיותר לדבר אפילו, הוא כנראה ישאער בגרמיו עד אחרי המונדיאל, כי אם יהיהשם ערכו הכספי יעלה..
רק שלא יעלם בקאטאר ( או ערב הסעודית)כמו רפאל סוביס ועוד רבים וטובים, גם מאמנים רבים ברזילאים מאמנים שם, כל פעם זוכה באליפות קבוצה שמאמן אותה ברזילאי וגם משחקים בה כוכבים דרום אמריקאים ותיקים.
\במונדיאליטו של המועדונים תראו הרבה ברזילאים, גם מאמנים וגם שחקנים, בכל הקבוצות מאסיה ומאוקאניה וכזיוצא בזה.
בליגת האלופות עדיין הם מככבים, וגם בליגה האירופית הם נמצאים

שנה טובה 2010 לכולם, עם מינימום פציעות ומקסימום כדורגל

benos
08-12-09, 07:41
שתי האחרות שעולות הן CEARA שמבטאים כמו סערה, מהעיר פורטלזה. היא היתה הקבוצה השניה של העיר, לאחר הקבוצה באותו שם - פורטלזה, שלא עזר לה גם מריו ז'רדל, היא ירדה מגדולתה..וסערה שלא מזמן עלתה מהליגה השלישית , זכתה באסטדואל , תנסה את כוחה בליגה הראשונה כנציגה היחידה של הדרום כאשר הפרנבמבוקניות נעלמו לצערי.

רסיפה וסערה הן קבוצות מהצפון כמדומני.

ERREALA
08-12-09, 11:00
רסיפה וסערה הן קבוצות מהצפון כמדומני.

כמובן שאתה צודק, אני כנראה תקועה במושגים האירופיים של הצפון העשיר והמפותח והדרום טעון הטיפוח, כמובן שבברזיל זה ההפך

תודה על שאתה קורא את ההודעות כאן ומתקן את הטעויות שלי:)

מייד אערוך את ההודעה

benos
08-12-09, 13:29
כמובן שאתה צודק, אני כנראה תקועה במושגים האירופיים של הצפון העשיר והמפותח והדרום טעון הטיפוח, כמובן שבברזיל זה ההפך

תודה על שאתה קורא את ההודעות כאן ומתקן את הטעויות שלי:)

בכיף.
אני לא כזה ידען בברזיל, יש לי חבר מרסיפה ככה שאני יודע ששתיהן מהצפון. זה אכן מבלבל לפעמיים.

-------------------------------

אם נסתכל על השנה הבאה אז החלוקה תהיה כזאת:

סאו פאולו(6) : גואראני, קורינתיאנס, סאו פאולו, פאלמיירס, בארוארי, סאנטוס.
ריו דה ז'ניירו(4) : פלאמנגו, פלומיננסה, ואסקו, בוטאפוגו.
ריו גרנדה דה סול(2) : גרמיו, אינטר.
מינאס(2) : קרוזיירו, א. מיניירו.
גויאס(2) : גויאס, א.גואייניה.
פאראנה: א. פאראנאנסה
סערה: סערה
סנטה קתרינה: אבאיי
באהיה: ויטוריה

ERREALA
12-12-09, 13:42
ןידאו מאוד מרשים של החגיגות במגרש של פלמנגו

http://www.youtube.com/watch?v=N751V5wvW3c

תשימו על מסך מלא ותתארו לכם את עצמכם במרקנה, לא חייבים להיות אוהדי פלמנגו בשביל זה

de_la_red
14-12-09, 13:58
http://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_C%C3%ADcero_Moreira

מעט רקע יעזור.

ERREALA
20-12-09, 01:55
הנה מה שמעניין את הכדורגל הברזילאי כעת בעוד השחקנים עסוקים בחופשה בחיק המשפחה ומשחקי ידידות לרובת רובם ככולם למטרות צדקה ואוכל למיעוטי יכולת

הרבה כוכבים משתתפים במשחקים הללו שהם חגיגה ססגונית לערים בהם הם נערכים
בקיצור, מה שמעניין אלה הם ההעברות והרכישות של הקבוצות

הנה אתר מצוין לדעת בכל רגע נתון מה קורה בקבוצות הברזילאיות, מי יצא, מי הגיע, מדובר רק בעסקות חתומות ולא בשמועות, שכדי לדבר עליהם הייתי צריכה כמה וכמה עמודים

http://www.terra.com.br/esportes/futebol/mercado/index.htm

כאשר אתם לוחצים על הלינק הזה, עליכם רק ללחוץ על סמל הקבוצה שאתם מעוניינים לדעת מהה קורה בה
תקבלו דבר כזה:
QUEM ENTRA
זה אומר, מי הגיע (מי נכנס)
QUEM SAI
מי עזב

זה כולל מאמנים ושחקנים

אני מניחה שבינואר הרשימות הללו יגדלו, נאבד כל מיני שחקנים לספסלים של אירופה
כמה חבל, אבל זה המצב

ERREALA
12-01-10, 19:26
מאז שנגמר הברזילראו לבוגרים, היה בברזיל תחילה הברזילראו לקבוצות עד גיל 20

למרבה הפליאה, גרמיו לקחה את האליפות הזו בגדול, אולי לא הייתי צריכה להתפלא, כי גרמיו ידועה כמשתלת כשרונות לא קטנה, אבל הארגון הוא לקוי, לעניות דעתי.

בכל אופן, לאחר שהקבוצה מלאת הכשרונות הנ"ל סיימה את הטורניר והביאה סוף סוף גביע לגרמיו לאחר זמן רב, התחילה הקופיניה, ז.א. למעשה אליפות ברזיל עד גיל 18, שנקראת קופה סאו פאולו אבל בכינוי הלא רשמי קופיניה , ז.א. הגביע הקטן
חלק מהאלופים הטריים של גרמיו הוו את הקבוצה לקופיניה, בגרמיו כבר קיוו שהקבוצה אולי תביא את הגביע הנ"ל לגרמיו, גביע שמעולם גרמיו לא זכתה בו. כגודל הציפיות כן גודל האכזבה. בבית בו גרמיו היתה עם 3 קבוצות קטנות לא ידועות , היא צברה רק 4 נקודות מתוך 9 אפשריות וחזרה הביתה בבושת פנים. היא נצחה רק במשחק האחרון, וזה מראה עלך הבעיה שלה: הכוכבים - שלד הקבוצה האלופה עד גיל 20 - נלקחו אחר כבוד להתאמן עם הקבוצה הראשונה בטרום העונה. חלק מהם בגיל שמתאים לקופיניה. אלה שנשארו בתוספת כמה אד הוק שחקנים לא היו מגובשים, ורק במשחק השלישי הם הראו כדורגל טוב, אך זה היה כבר מאוחר, הנחמה היחידה לגרמיסטים היתה הדחתה של אינטר, חוץ משתי הגאושיות הודחו עוד כמה קבוצות מהליגה הראשונה כמו אתלטיקו מיניירו, את. פרנאנסה ואחרות

הפאוליזססטיות הצטיינו במוקדמות הללו, קורינתיאנס פלמייראס וסאו פאולו נצחו בכל משחקיהם, חלק מהם בגולאדות.

בקיצור: הנה המפגשים בשלב השני, אלה כבר מפגשים נוק אאוט (בשלב המוקדמות היו 92 קבוצות ולכן לא טרחתי אפילו לכתוב על זה)

כל המשחקים ישוחקו ב 12, 13, 14 לינואר

הנה הלו"ז של כל המשחקים, נסיתי להעתיק אבל יזה לא הסתדר לי, ולכן הואילו בטובכם ללחוץ על הלינק

http://esportes.terra.com.br/interna/0,,OI4156197-EI1954,00-Tabela+Copa+Sao+Paulo+Fase.html

המשחקים המסקרנים יהיו
ויטוריה נגד סאו פאולו - היום
סנטוס נגד גויאס - מחר
פלמייראס נגד פלומיננזה - מחרתיים
אולי גם קרוזיירו נגד פרנה ופורטוגזה נגד ריו פרטו (קבוצות שמכירות איש את רעהו מהפאוליזטה\9 יעוררו עניין

כמו בשנים שעברו כמה קבוצות קטנות בודארי יפתיעו ויגיעו רחוק

אז בבקשה, ישחקו הנערים לפנינו

למי שיש זמן ולינקים, כדאי לראות

כל המשחקים יתקיימו בטריטורית מדינה SP בכל מיני עיירות עם שצות אקזוטיים, וגם לקבוצות יש שמות כגון "החולצה הראשונה" הר הסוכר, וכדומה.

חבל שאצלנו מעדיפים לשדר WWF וכו'

פלמייראס נגד פלו יהיה מעניין בודאי, ולקורינתיאנס תמיד היה נוער טוב.
ג'ובנטודה נשארה הנציגה היחידה של RS

תהנו

עוד מעט מתחילים האסטדואייס

הזה של ריו מתחיל עכשיו, אולי אזכה לראות איזה משחק

benos
12-01-10, 21:16
דרורה, מה הפרס לאלו שזוכות בטורנירים המחוזיים? כסף? כרטיסים לסודאמריקאנה? או שסתם בשביל היוקרה "למי יש יותר גדול" במחוז ריו/סאו פאולו/מינאס וכו'?

ג. מיכאל
13-01-10, 00:42
אין כרטיסים לסודאמריקאנה, ויש בעיקר יוקרה.

עד תחילת שנות השבעים לא היתה אליפות לאומית בברזיל (בעיות תחבורה מן הסתם), ואליפויות המחוזיות היו כל מה שהיה, כמעט. לכן הן הרבה יותר ותיקות והרבה יותר ייצריות מהליגה. אחרי הכל, כל משחק בליגה המחוזית הוא דרבי.
הבעיה העיקרית היום זה (לפחות כמו שאני רואה את זה) היא שאליפויות המחוז כוללות שתיים או שלוש (או מקסימום ארבע בריו וסאו פאולו) קבוצות גדולות והמון קבוצות שהן הרבה פחות טובות. מה שמביא ללא מעט משחקים פחות מעניינים, לפחות עד שלבי הנוקאאוט.
הקבוצות והקהל, בכל אופן, מייחסים לטורניר הזה חשיבות רבה, ובצדק.

benos
13-01-10, 01:55
זה דווקא מודל לא רע לטעמי בשביל ברזיל, אליפויות מחוזיות ומאי-דצמבר של אליפות ברזיל רק מה שאני חושב שסתם מעמיס זאת הקופה דה ברזיל כי כבר משחקים בברזיל כמעט שנה שלמה עם סך הכול חודש בלי משחקים רשמיים.

אם להרחיב את מה שמנית, חוץ מבריו וסאו פאולו הטורנירים לא מהווים מוקדי משיכה למישהו מבחוץ שלא מתעניין בקבוצה ספציפית, בסאו פאולו אין פערים כאלה גדולים כמו נגיד בפורטו אלגרה שם יש לך את אינטר וגרמיו שמתמודדות ראש בראש שהשלישית שדולקת אחריהם זה נובו המבורגו וג'ובנטודי שנמצאות בתיזי(ליגה שלישת או משהו כזה תקן אותי אם אני טועה).

מה שכן, אין איזה חוקים שנותנים לשחקני נוער לשחק כמו בקולומביה באליפויות המחוזיות או שבאמת מעלים את ההרכבים הכי חזקים?

ג. מיכאל
13-01-10, 02:55
הקבוצות שמתמודדות בליברטדורס פטורות מהגביע. ככה שיש שני משחקים בשבוע וזה לא נורא.
בסאו פאולו מדובר על ליגה של 20 קבוצות, ככה שעדיין יש פערים משמעותיים בין הקבוצות הבכירות (קורינתיאנס פלמיירס וסאו פאולו) לזוטרות באמת. למרות ששם כן קיים דרג ביינים.
הקבוצות עולות בהרכבים הכי חזקים.

argentina
13-01-10, 12:36
מה קורה לברזילאים? מילא דניאל קרבאליו שבמקום להתקדם מערבה לקבוצה טובה מצא את עצמו טובע בכסף ערבי בריח נפט אבל למה לעזאזל דאגלס קוסטה רוצה להקפיא את עצמו בשחטאר (ההצעה האוקראינית עד כדי כך קוסמת)?

ERREALA
19-01-10, 04:20
הכסף מחמם את הכפור כנראה

אבל בינתיים בברזיל קורים כל כך הרבה דברים
בקופיניה כבר הגיעו לרבע הגמר אחרי שכמה קבוצות גדולות הלוכו לאיבוד בדרך, ןפלמייראס בקושי נצחה בפנדלים איזו קבוצה קטנה בלתי ידועה

עכשיו, האסטדואייס זה סיפור, יש המון תחרויות, המון משחקים, קשה מאוד לדווח, בלייב דקור הם מתייחסים רק לפאוליסטה
שום לינק לא נפתח לי אתמול, אפילו לא מצאתי את המעקב בטרה , כולם משדרגים כביכול את האתרים ואי אפשר למצוא כלום, המה היה רע באתרים הישנים? אותו הדבר קרה בליברפםול לקח לי 3 חדשים וגוגל כרום להתתגבר על זה.

בקיצור, נמאבס לי מכל החיפושים הסיזיפיים ומאתרים שלא נפתחים (כנראה באשמת המחשב שלי אבל זה מה שיש)

החלטתי לעשות פורטל משלי שיביא אותי לפחות וגם כל מי מיכם שרוצה ומתעניין להגיע מיד לכל קבוצה, הלכל אסטדואל, לקופיניה וליתר הדברים שקורים או יקרו בברזיל

התחלתי ליצור תמונות קטנות ולהעלות אותם לאינטרנט, ואחר כך ליצור עוד בלוג , מה שקוראים בפורטוגזית פלוגוויפ, ולשים בצד את כל הלינקים הללו שיקלו על מלאכת החיפוש והשגת מידע, הלינקים נמצאים בצד ימין של הדף, וכולם מגזטה אספורטיבה, גלובו וטרה עברו את הגדול האופטימלי לפעמים לוקח המון \מן למצוא משהו מסודר, מה שכן, אין כמוהם לוידאו ותמונות

אז גזטה אספורטיבה מאוס מסודרת, קל ליצור לינק לכל איזור, כל אחד יכול למצוא את מה שמעניין אותו

הלינק הראשון מלמעלה הוא לינק לעמוד הראשי של הכדורגל בGE, שם יש לינקים לכל דבר, וגם סמלי הקבוצות של ליגה A ו B נמצאים שם כך שמידע נגיד על כל קבוצה, כל אסטדואל וכל הדברים האחרים כולל ליגות אירןופיות

הלינקים מתחת ללינק הזה הם הלינקים לאסטדואייס השונים, לפחות לאלה הראשיים

אנא בקרו באתר הזה והשתמשו בלינקים שעבדתי שעות להעלות אותם, אני בורה ואיטית להחריד במחשבים

הלינק
http://www.flogvip.net/futebol_estaduais

תמצאו שם את כל התוצאות של המשחקים שכבר היו, היו כמה הפתעות נעימות כגון ההפסד של סאו פאולו והניצחון של גרמיו ברגעים האחרונים על הקבוצה הקטנה מפלוטה (זו שקרה לה האסון כשכמה שחקנים נהרגו בתאונת אוטובוס בשנה שעברה) האיצטדיון של ברזיל פלוטס נקרא מערת הזאב.. גרמיו התקשו שמה וספגו ש/ני שערים אבל במחצית השניה הם התעוררו, הכבוד מחייב!! ז'ונס, סוזה ומאילסון כבשו לגרמיו

את הכל תמצאו בלינקים הללו.

אולי אוכל למצוא זמן גם להביא קטעי וידאו, אבל בבקשה אל תשאירו אותי לבד, כתבו גם אתם על מה שאתם יודעים על הכדורגל בברזיל

בינתיים יש בברזיל גם דברים אחרים כגון פלנטה אטלנטידה שזה חגיגת מוזיקה מסרטנז'ה ועד לרוק הכי טוב שיש, מטליקה למשל באה כל שנה, ולהקות מקומיות בכל סוגי הרוק, גם מקום הרגה וסמבה ויתר המקצבים לא נפקד, כל דרום ברזיל חוגגת ורוקדת, אין כזה דבר!!
במרץ יופיעו הרולינג סטונס בכל מיני ערים החל מפורטו אלגרה ועד ברזיליה, הם גם יופיעו במינראו!! (הם הופיעו גם בקאמפ נואו כמדומני)
זה היה קטע קצר למי שחושב שברזיל זה רק סמבה וקרנבל

ג. מיכאל
19-01-10, 10:31
אוף, לא נפתח לי הלינק :\

ERREALA
19-01-10, 14:34
הלינק לבלוג או אחד מהלינקים שם?

הנה עוד פעם הלינק לבלוג אם במקרה היתה טעות, אני הרגע נכנסתי וזה פועל, צריך סבלנות כי יש הרבה תמונות ולפעמים זה לוקח זמן, אבל כרגע לא כי כולם בברזיל עוד לא נכנסו לאינטרנט כנראה.
http://www.flogvip.net/futebol_estaduais (http://www.flogvip.net/futebol_estaduais)

ERREALA
19-01-10, 15:08
http://www.gazetaesportiva.net/canal/1-futebol.html

http://flogvip.net/flogvip2/f/f/futebol_estaduais/f/20100119095545518.jpgקשה לראות? אז תכנסו ללינק שלמעלה, תרדו מתחת לתמונה נחמדה של קאקא עד שתראו [/URL]
Campeonatos

עוד שתי שורות למטה

[URL="http://www.gazetaesportiva.net/nota/2010/01/03/612653.html"]Copa São Paulo de Juniores 2010 (http://www.gazetaesportiva.net/nota/2010/01/03/612653.html)לחצו ותקבלו את אותה טבלה ביותר ברור

זו הקופיניה מרבע הגמר ועד לגגמר ב 25.01, בעוד פחות משבוע תהיה לנו אלופה
VAMOS CRUZEIRO

ERREALA
20-01-10, 16:31
ההפתעה בקופיניה: ג'ובנטודה העיפה את קורינתיאנס בשמינית הגמר, התמודדה ברבע הגמר במפגש שקול נגד הסינדרלה CFZ מברזיליה ונצחה בפנדלים, וכעת מחכה לה בחצי הגמר המנצח בהתמודדות היות בין קרוזיירו וסאו פאולו, איזה משחק אדיר יהיה היום בין שתי היריבות הללו, סאו פאולו .קרוזיירו , אחת מהן תפרד היום מהקופיניה, המשחק ב 10 בלילה לפי שעוננו, חפשו לינקים ברוחה דירקטה (אני מתכוונת למשחק בין קרוזיירו וסאו פאולו)
משחקי חצי הגמר יתקיימו ב 23 לחודש, כאמור.

הגביע הברזילאי (היום או לכל היותר מחר אכניס את הלינק לבלוג שדברתי עליו למעלה)
בינתיים - הלינק לרשימת המשחקים
http://www.gazetaesportiva.net/nota/2009/12/17/614654.html

כידוע לקוראי הותיקי, כל המשחקים הם הלוך וחזור, בדרך כלל המשחק הראשון במגרש הקבוצה הקטנה, היו כבר הפתעות. כדי לעודד את הקבוצות החזקות להשתדל קצת, יש כלל שקבוצה אורחת שתנצח במפגש הראשון ב2 שערים או יותר הפרש לטובתה תהיה פטורה ממשחק הגומלין ותעלה ישיר ללשלב הבא
זה חשוב ביחוד לקבוצות שמשחקות באסטדואייס ואחר כך בברזילראו ולא מעוניינים בעומס משחקים ובפציעות .

בין המשחקים (ההלוך מ 10 לפברוא עד 24 בו והחזור מ 24 לפברואר עד 10 במרץ, יש גמה משחקים מסקרנים, אחד מהם הוא המפגש בין קורינתיאנס של רונלדו האמיתי ורוברטו קרלוס, וגם צ'קו לז'ובנטודה מהסרה גאושה, שצ'קו מכיר היטב איך הם יכולים להיות קשים במגרשם הביתי..(בשנה שעברה הם הדיחו את גרמיו מהגאושו בחצי הגמר)

היום רוברטו קרלוס ורונלדו משחקים נגד ברגנטינה בפאוליסטה, למה הספורט הגנבים הזה לא משדר? תנסו למצוא לינק.
מה קןרה עוד באסטדואייס ראו נא בלינקים, בדקתי את כולם, כולם פועלים!!

ERREALA
22-01-10, 21:50
הוספתי עוד לינקים לגביע הברזילאי והליברטדורס

בבקשה כנסו, תיקנתי כמה שגיאות שהתגנבו להם, למשל שהלינק לאסטדואל של פאראנה הביא אותי לפאוליסטה (איזה במביניו עשה את זהLOL?)

בקיצור, בבקשה כנסו ותבדקו.

ERREALA
24-01-10, 11:53
היום מתחילים המשחקים של הגביע הברזילאי, הלינק נמצא בבלוג שציינתי פה קודם

מחר הגמר של הקופיניה
פלמייראס הודחה בפנדלים בחצי הגמר
http://www.gazetaesportiva.net/nota/2010/01/03/612653.html

כנסו וראו

כנ"ל אתמול התקיימו כמה משחקים בהחלט מעניינים באסטדואיס, הכל נמצא בלינקים הנ"ל

ERREALA
24-01-10, 22:00
אני לא יועת מה יותר עצוב.מדאיג

האם זה שהראש שלי היה מי יודע איפה כשכתבתי שמשחקי הגביע הברזילאי תמתחילים היום, בעוד שהאמת היא שהם מתחילים ב 10 לפברואר, ומשחקי ההלוך מסתימים ב 24 בפברואר , היה לי 24 בראש.. אוי ואבוי לי

אבל מה שיותר עצוב זה שאיש לא תיקן אותי, ז.א. שאף אחד לא נכנס ללינק וראה את התאריכים האמיתיים

העקר עכשיו אערוך את הודעה ה קודמת במידה ומישהו יסבול מנדודוי שינה אחרי הדרבי האיטלקי וירצה להציץ כאן

ERREALA
25-01-10, 12:53
משהו מאוד לא צפוי קורה באסטדואל של גויאס . הקבוצה בעלת אותו שם שהיא נחשבה תמיד לקבוצת הייצוג של גויאס המדינה, הלכה מדחי אל דחי, היא הפסידה את כל שלושת המשחקים עד כה והיא במקום האחרון בטבלה

השנה יהיה לנו גם קלסיקו גויאני, היות ואתלטיקו גויאנו עלתה לליגה הראשונה. הקלסיקו הראשון נערך אתמול במסגרת האסטדואל. גויאס לא הצליחה לגבורר על העולה החדשה, וההפסד השלישי הזה הביא לפיטוריו של המאמן אליוס דוס אנג'וס ( פרושו הליוס של המלאכים, כנראה צריך כאן איזה שטנים שיעזרו לו)
עד שימצאו מאמן, הפיתרון יהיה כמו שרגיל במקרים כאלה, מאמן הנוער יהיה על הקווים

אני מזכירה לכם שאחרי שאתם נכנסים ללינק של האססטדואל הגויאנו (או כל אחד אחר) כדאי ללחוץ בצד על הלינק classificaçao ולראות את הטבלה. מה שהם קוראים TABELA הוא לוח הזמנים, מה שבודאי יודעים קוראי הותיקים (אני לא בטוחה שיש כאלה)

היום כאמור הגמר של הקופיניה - סאו פאולו נגד סנטוס, זה יהיה בשתיים בצהריים לפי שעוננו, כך שבעוד שעות מספר תהיה לנו אלופה. לפי המצב בפאוליסטה סאו פאולו הרבה יותר טובה, אבל כאן זה הנוער עד 18, ואין קשר ישיר בין מצב הקבוצה הבוגרת והנוער שלהם
אין לי פבוריטית, לכם יש?? אז כתבו את זה כאן

גרמיו עשה רק תיקו באולימפיקו, שומר על אי הפסד שך 41 משחקים באיצטדיון הביתי, אבל שוב התקשה נגד קבוצה שהסתגרה, לדעתי לא רק בגלל כושר פיזי לא 100% עדיין כמו שאמר המאמן, אלא גם בגלל חוסר במגינים (משחק אגפים) רק לוסיו הוא כזה מטבעו, ומשום מה הוא נכנס בשלהי המשחק, ואין להם מגן ימני ויש אילתורים במיקום הזה. יש גם פציעות, והכי חשובה היא זו של מריו פרננדס..
זו רק ההתחלה, גרמיו עדיין בראש הטבלה, כנראה עד שאינטר תשחק.

ויקטור ורבר דברו על חולשת ההגנה, הם מקוים שכאשר השחקנים החדשים ישתלבו המצב ישתפר.

הצצתי גם לקטריננסה, זה קל שיש לינקים מסודרים במקום אחד. גם שם פיגרנסה לא מצליחה להתרומם, וגם אווי לא, מה שיותר הפתיע אותי. קריסיומה, לשעבר הנמר, במקום האחרון, גם בליגה היא היתה כזו. כנראה שקשה לקבוצות מערי שדה וממדינות מחוץ לציר להחזיק מעמד, לזה צריך הרבה כסף

בפאוליסטה זה לעתים מצליח, מוגי מירין, קבוצה שנשארה בעור שיניה בליגה הפאוליסטית הראשונה, הצליחה להשתפפר קמעה תחת הנהגתו בשלט רחוק מאוזבקיסטן של ריבלדוץ נחנך איצטדיון חדש על שמו של האפיפיור הסימפטי יוחנן פאולוס השני, יש תמהיל של שחקנים ותיקים וצעירים, נראה מה יהיה בהמשך, מוג'י תשחק בסריה C של הברזילראו.

מיניירו: הקלסיקו הקטן בין אמריקה ואתלטיקו הסתים בתיקו 1, קרוזיירו אמרה תודה
המחזור הבא יתקיים ב 30 לינואר, קרוזיירו תקבל את קבוצת הבת שלה איפטוינגה, שתרצה להראות לאמא שהיא חוזרת לעצמה לאחר תקופה גרועה . משחק מעניין, קרוזיירו הפייבוריטית כמובן אבל אין לדעת.
אתלטיקו מקבלת יריב עקשן - טופי - למזלם זה בביתם ולא בעיר JUIZ DE FORA הביתית של טופי, שם לכולם יש בעיה , גם לקרוזיירו.

זה הכל לרגע זה
בבקשה כנסו לבלוג, לחצו על הלינקים ותכתבו פה משהו, נמאס לי כבר לדבר לעצמי

הנסיכה ג'וי
26-01-10, 00:59
אבל אנחנו קוראים בשקיקה את מה שאת "מדברת לעצמך" נשבעת לך בעינים שלי (http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=636&MessageId=138060856):wink:

ERREALA
27-01-10, 15:33
אבל אנחנו קוראים בשקיקה את מה שאת "מדברת לעצמך" נשבעת לך בעינים שלי (http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=636&MessageId=138060856):wink:

תודה, אבל תזהרי ממשגיחי הכשרות, ארנב זה לא כשר!!:rollmyeyes::grin:

אתמול היה יום עצוב לאוהדי גרמיו, הם צפו את זה אבל קיוו שיוכלו לדחות את רוע הגזרה, אבל לא עם ההנהלה הזו שמשלמת עדיין על שגיאות של ההנהלה הקודמת, שוב הסיפור שהם רוכשים מחצית מהזכויות של השחקן, ואז יש סעיפים בהסכם שהם חייבים למכור אותו אפילו אם הוא לא ירצה במידה ומישהו ישים על השולחן סכום מסוים במזומן. הסכום עבור רבר היה ממש מגוחך, 5 מיליון יורו, הוא נבחר לאחד משלושת הבלמים הטובים ביותר בברזילראו ושוויו בשוק מוערך בהרבה יותר, קשה למצוא בלמים שהם גם גבוהים , גם עם ניתור טוב, גם בעלי כושר מנהיגות, גם אנשים הגונים וחרוצים שלא שותים בערב, סלבה האידיוט לעג לו בשידור ואמר שאפשר להשתמש בו לעמוד חשמל, אבל אחרי כמה דקות כשהוא הבקיע שער מדהים נגד פלמנגו הוא נשאר בלי מילים.

רבר שבר את היד במשחק של גרמיו באסטדואל נגד ורנופוליסשבלי שנדע היה המשחק האחרון שלו בגרמיו

הוא הבטיח לשחק בגר-נאל אפילו עם גבס וכאבים, אבל הוא לא יזכה
במהירות הבזק , כדי לא לפספס את מועד ינואר, הוא נמכר לוולסבורג הגרמנית שהיה לה את החמישה מיליון בכיס לשלם במזומן ( לציו רצתה בתשלומים אבל ההסכם עם קבוצת המוצא שלו פאוליסטה היתה על תשלום במזומן)
הם קבלו שחקן מצוין בן 25 שיש לו עוד 10 שנים לשחק, בלמים משביחים עם הזמן, הוא חתם ל 5 שנים

הוא אדם עממי ,מה שקוראים מלח הארץ, העיניים שלו הם מהסוג של אלה שלא משקרים.. תופעה די נדירה בעולם הכדורגל של ימינו. בודאי יהיה לו קשה עם השפה ובכלל להתרגל, ביחוד בחורף, אבל יש לו שם את גרפיטה וז'וסואה אהובו של דונגה. ישלו אישה שעמה התחתן לא מזמן, ( היא זו שבדקה באינטרנט את השמועות.., הוא לא רצה אפילו לשמוע, הוא רצה להתרכז בגרמיו) ומיד לאחר מכן נולדה בתו הקטנה שעשתה אותו המאושר באדם, הם אהבו את פורטו אלגרה ולא רצו לעזוב.
אבל ככה זה בכדורגל הברזילאי
מירנדה כן נשארבסאו פאולו כי להם יש כסף להשאיר שחקנים, לציו רצתה את מירנדה ורבר ולא קבלה אף אחד מהם

התקדימים של שחקני הגנה ברזילאים בגרמניה הם לא כל כך טובים לאחרונה, ראה מקרה ברנו למשל
בכל מקרה הוא לא ילד בן 18, הוא שיחק כבר בגיל 20 בהצטיינות בליברטדורס, עם קבוצתו הקטנה פאוליסטה שהגיע אז לליברטדורס בגלל שזכתה בגביע
הנסיון שלו מחוץ לברזיל זה רק תקופה קצרה בערב הסעודית שרכשו אותו לאחר הליברטדורס שלו, הוא היה שם זמן קצר וחזר לפאוליסטה עד שעבר לגרמיו והתגלה כרכישה מצוינת

בנוסף לנגיחות, והצלות מהקו, הוא גם בועט מצוין של בעיטות חפשיות וקרנות (שזה הוא לא יעשה בגרמניה מן הסתם) וגם שיחק כקשר אחורי לעת מצוא, אם היה צורך.

בגלל השקט הנפשי שלו והשלווה במשחקים גם שיש מסביבו מהומות, וכושר המנהיגות שלו, הוא זכה אפילו לענוד את סרט הקפטן פעמים מספר למרות גילו הצעיר יחסית כשהגיע לגרמיו.
הוא אנטי כוכב , לא אוהב להסתובב בבארים עם דוגמניות או בלעדיהן, פעם קרתה לו תאונת דרכים כשחזר מארוחת ערב עם ארוסתו (היום אישתו) לאחר ניצחון של גרמיו. הוא לא היה אשם, ורק האוטו ניזוק, האשם היה הנהג השני, הוא בכל זאת דרש מהמשטרה לעשות לו בדיקת אלכוהול למרות ששתה רק מיץ.. כדי לשים קץ לשמועות בטרם שיוולדו. אפייני לרבר

הדבר הכי מפחיד שקרה לו היה בברזילראו האחרון כאשר הוא התרומם לכדור ביחד עם דייגו פיגו סוזה מפלמייראס
הם התנגשו באויר ואז דייגו סוזה עזר לו ליפול בעזרת מרפק מכוון היטב, הוא נפל בכל אורכו על הרצפה כמו אבן, לרגע היה נדמה שהוא מת.. הוא היה מעולף וחיוור, פלמייראס לא הרשו שהאמבולנס יגיע למגרש, ונשאו אותו באלונקה במדרגות רבות עד שהגיעו לאמבולנס, ועשו לו החייאה, ואזהודיעו שזה בסדר, הוא נושם..אמאלה, איזזה פחד זה היה.. דיגו סוזה אפילו לא קבל צהוב על הדבר הזה, ושחקני גרמיו מסוימים קבלו צהוב על בזבוז זמן כי לא אפשרו למשחק להתחדש כשרבר היה על הרצפה ספק חי ספק מת. רק אחרי הצעקות שלהם במשך דקה או שתיים השופט הרשה לאלונקה להכנס..

אני מקווה שבגרמניה לא יקרו לו דברים כאלה..

שיהיה לך בהצלחה רבר, אנחנו נתגעגע.

ERREALA
27-01-10, 16:46
הנה כמה קליפים

במשחק בין גרמיו וורנופוליס היתה בעקר תצוגה מצוינת של שני השוערים, ביחוד זזה של ורנופוליס ( ויקטור זה כבר רגיל) היו גם הרבה עברות , בעיקר של שחקני ורנופוליס, אחת שהגיעה אדום עבורה (תראו בשלהי המשחק , המוכשל הוא הבלונדיני מס' 8 התורן של גרמיו אדילסון)
שחקני גרמיו נראים מדברים עם השופט

היו עוד עברות ומהלכים שנויים במחלוקת, אבל העיקר שההגנה של גרמיו חוץ מויקטור נראתה כמו הצרות שלי, רבר לא שיחק טוב והיתר אין לי מושג מיהם.. )גם לרבר בקושי היה מושג נדמה לי, ורבר הוא כמו נסטה- טעות שלו זה לעתים גול)

דדןןקא היה משחק התקפי משני הצדדים, כמובן שעבור גרמיו תיקו נגד קבוצה קטנה באולימפיקו זה לא שמחה..

תראו ותחליטו , בכל אופן הם לא נראו גרוע כמו ליברפול אתמול

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1197555-7824-MELHORES+MOMENTOS+GREMIO+X+VERANOPOLIS+PELA+RODADA +DO+GAUCHAO,00.html

וזזה ממשחק קודם נגד קשואס מהסרה גאושה, יריבה עקשנית.. אבל פה גרמיו מנצחת 3:2

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1195967-7824-OS+MELHORES+MOMENTOS+DE+GREMIO+X+CAXIAS+PELA+RODAD A+DO+GAUCHO,00.html

היה גם מזל ושער עצמי של היריב

מחר עוד קליפים של קבוצות אחרות, בלי נדר
היום גם קרוזיירו מטפסת עד פוטוסי ומשחקת נגד הקבוצה המקומית בקדם ליברטדורס, נקווה שיוכלו לנשום מספיק כדי לנצח

קראו על כך בדיון שנפתח לליברטודרס

ERREALA
31-01-10, 00:17
קרוזיירו אמנם יכלה לנשום ואף להוביל, אבל אז בא האדום הטפשי ביותר של ג'ילברטו. בעשרה שחקנים זה היה קצת קשה יותר בגבהים הללו, ובשלהי המשחק פוטוסי הצליחה להשוות
בכל מקרה, עדיין יש לקרוזיירו הזדמנות להעביר את ההכרעה למינראו, לא תהיה שום הצדקה לפלופ במינראו נגד פוטוסי, היא לא אסטודיאנטס.
קלבר עזב סופית אבל חיזוקים אחרים כנראה יבואו

אספר על כך בפרוט יותר מאוחר

בעצם מטרת כניסתי הערב היתה להזכיר לכם שמחר זה יום של קלסיקוס

מחר , יום ראשון יש לנו לא פחות מאשר:
גר-נאל, פלו-פלא, קורינתיאנס - פלמייראס (בלי רונלדו, סורי, יארליי ימלא את מקומו) וגם ספורט מול סנטה קרוז ברסיפה

המתח בערים שבהם מתקיימים הקליסקוס הללו הוא גבוה, גם כוחות מיוחדים של המשטרה הצבאית מוכנים לכל מה שעלול לקרות.

מחרבצהריים כנראה נדע יותר פרטים, ואז אחזור לדווח, אני מקווה אם משהו לא יצוץ שימנע זאת ממני

כמובן שאתם בהחלט מוזמנים להכנס ללינקים של האסטדואייס הנוגעים לדבר ולראות מתי המשחקים וכו', (כמובן לא לשכוח להוסיף 4 שעות)
מחר גם יהיה בבלוג דיווח מיוחד על האסטדואייס, היום היו בעיות טכניות עם הנושא שהוצג שם, אבל זה תוקן יותר מאוחר ואף מוזיקה של זמר צעיר ומבטיח בן 19 שמשגע את הבנות בברזיל.. שמו לואן סנטנה ואני לא ידעתי שקיים דבר כזה עד שז'ונס החלוץ של גרמיו אמר שזו המוזיקה החביבה עליו, אני שכחתי שסקרנות הרגה את החתול וחפשתי באינטרנט והוצפתי בשיטפון של וידאוס שלו ביו טיוב, ביוגרפיה בויקיפדיה , אתר רשמי ועוד
האם זה רוברטו קרלוס הבא או בריטני ממין זכר? תשפטו בעצמכם, הוא סך הכל ילד טוב מטו גרוסו דו סול, מאוד מסודר וממוסחר (הוריו דאגו לכך מאז שהפתיע אותם בגיל 3 שפתאום החל לשיר שירים מהפולקלור המקומי עם כל המילים והמנגינה בלי אף טעות), לוקח מאוד ברצינות את עבודתו ושומר קשר עם הקהל כל הזמן.

סליחה על האוף טופיק אבל בברזיל הדברים מאוד מחוברים,, כדורגל מוזיקה.. בקיצור, שואו.

לילה טוב ונשתמע מחר, בלי נדר כאמור

ERREALA
31-01-10, 22:31
הרגע נמחקה לי הודעה ארוכה ומוצלחת (כמו כל אלה שנמחקות) עם תמונות והכל

אני מקללת את האי יוצלחיות שלי , את המחשב, את הפורום הזה שאם במקרה לוחצים על רפרש הכל נעלם ואי אפשר לשחזר

תפסיקו לתת לי עצות איך לכתוב על דף מיוחד, כי אז אין ךלי תמונות ואין לי לינקים וזה לא ספונטני

לא משנה, ראיתי שמאתמול לא בקר כאן איש ובשבוע האחרון 4 אנשים, כך שזה לא יחסר לאף אחד

בכל אופן אני מחוברת לרדיו גאושה ונכנסת ל"שטימונג של המשחק" כל RS היום חיה, נושמת ואוכלת "גר-נאל" האיצטדיון הקטן במונחים ברזילאיים בעיר השדה ורבצ'ין יארח את הגר-נאל, שהיה אמור להיות בביירה ריו של אינטרץץ המגרש לא נראה טוב ויש חורים, נקווה שאיש לא יפצעץ
הרדיו מספר על ההסטוריה של המפגש הזה שנערך היום בפעם ה 397!! זה משחק בעל היסטוריה ארוכה ומפוארת, הזכירו כאן איזה גולסו של RG בזמנו שהביא לזימונו הראשון לנבחרת.
אינטר תהיה בהרכב מלא, חוץ מד'אלסנדרו שאת מקומו ימלא ג'וליאנו הצעיר שאולי זכור לכם מהנבחרת הצעירה

המאמנים מסתירים את ההרכבים, ברגע שיהיה לי אכתוב אותם כאן.

דגלים וסחורה אחרת של שתי היריבות הפכו את הרחוב שמוביל לאיצטדיון לשוק ססגוני, המשטרה הצבאית מסיירת ברחובות וערוכה להתערב בכל תקרית , עד עכשיו לא היו תקריות מיוחדות , ברוך השם.

עוד כמה דקות יתחיל המשחק ובינתיים תביטו בתמונה

http://www.clicrbs.com.br/blog/fotos/267104post_foto.jpg
שידור כמובן אין, אפילו לא של פלמייראס נגד קורינתיאנס נטולת הרונלדו ופלמנגו מול פלומיננזה, בארץ משדרים חמישים פעם ראותו משחק, וכמובן מארגנטינה, אבל משחקים שביחד מושכים מיליונים רבים של אוהדים בברזיל, כאן בארץ לא מעניינים כמובן, בגלי צהל אלי ישראלי המעצבן שמח על הניצחון של מנצ'סטר, ולא מזכיר את ברזיל, והרי הוא משם..

אני הולכת לבדוק מה קורה במגרשים האחרים, שכנראה שם כבר החלו הקלסיקוס, ליתר ביטחון אני שולחת את ההודעה הנ"ל לפני שתמחק לי עוד פעם

kobinter
31-01-10, 22:53
אני מבין שאת ERREALA שולטת ממש בכדורגל הברזילאי ...
רציתי לבקש ממך האם את יודעת מה קורה עם Renato Ribeiro שחקן
ששיחק במכבי חיפה לפני שנתיים , היה ממש שחקן תותח .
אני יודע שהוא משחק עכשיו בבוטאפוגו , השאלה האם יש לך מידע נוסף לגביו ?

ERREALA
31-01-10, 22:54
קורינתיאנס - פאלמייראס

בדקה השמינית רוברטו קרלוס כבר רואה את האדום!!
שתי דקות קודם ג'רג'ה אנריקה מעלה את קורינתיאנס ליתרון, הכל טוב, ושתי קות לאחר מכן RC ממש הורס לקבוצה שלו את המשחק מראש, תסמכו על פלמייראס שהיא תנצל את זה עד הסוף

אולי כדאי שRC יפסיק לדבר על הנבחרת והמונדיאל ויתחיל להתנהג כמו ששחקן בגילו ונסיונו אמור להתנהג. ולא משנה אם השופט טעה או מה בכלל קרה . אדום בקלסיקו זה לא מקובל עלינו

הנה ההרכבים של אינטר וגרמיו

INTERNACIONAL: Lauro; Índio, Bolívar e Fabiano Eller; Nei, Sandro, Guiñazu, Giuliano e Kléber; Taison (Andrezinho) e Alecsandro
Técnico: Jorge Fossati
GRÊMIO: Victor; Mário Fernandes, Rafael Marques e Maurício; Souza, Ferdinando, Adilson, Hugo e Fábio Santos; Jonas e Borges
Técnico: Silas

כעת ההרכבים של הקלסיקו במרקנה, פלמנגו נגד פלומיננזה, המשחק הזה טעון במיוחד לא רק בגלל שזה פלו-פלא אלא בגלל ששתי הקבוצות נאבקות על ראשות הבית באסטדואל (החלק הראשון שקוראי הותיקים יודעים שזה טסה גואנברה)

המשחק החל לפני דקות מספר

הנה ההרכבים

FLAMENGO: Bruno; Éverton Silva, Álvaro, Ronaldo Angelim e Juan; Fernando, Toró, Kléberson e Petkovic; Adriano e Vagner Love
Técnico: Andrade
FLUMINENSE: Rafael, Gum; Leandro Euzébio e Cássio; Mariano, Diguinho, Ewerton, Conca e Júlio César; Maicon e Fred
Técnico: Cuca

בפלמנגו וגנר לאב ואדריאנו כבר התרגלו אחד לשני, וגם מעורר עניין ה"דו קרב" בין המאמן קוקה של פלו ואדריאנו.. בפלו כל העיניים נשואות לפרד, שבמשחק הקודם נגד דוקה דה קשיאס לא הבקיע. כעת הוא מוכן ומזומן, לפחות תאורטית, להבקיע מול היריבה העירונית

נחזור לארצ'ין
מסתבר שהמשחק מתחיל ב11 וחצי בלילה ולא כמו שחשבתי , באיזה מקום קראתי זמן אחר.
מה שהתחיל באמת זה המשחק של קורינתיאנס דקה 52 ועדיין 1:0, הטימאו ב 10 שחקנים
http://www.clicrbs.com.br/blog/fotos/267158post_foto.jpg
איזה איצטדיון קטן ומסכן, למה החליטו לקיים שם את המשחק? בכל אופן התושבים של המקום חוגגים

http://www.clicrbs.com.br/rbs/image/7681627.jpg
http://www.clicrbs.com.br/rbs/image/7680485.jpg

http://www.clicrbs.com.br/rbs/image/7680708.jpg

ERREALA
31-01-10, 23:32
אני מבין שאת ERREALA שולטת ממש בכדורגל הברזילאי ...
רציתי לבקש ממך האם את יודעת מה קורה עם Renato Ribeiro שחקן
ששיחק במכבי חיפה לפני שנתיים , היה ממש שחקן תותח .
אני יודע שהוא משחק עכשיו בבוטאפוגו , השאלה האם יש לך מידע נוסף לגביו ?

לא יכולת לוותר על הפורצה אינטר הזה:angry:

אז ככה, בדף הקודם ננתי לינקים
כנס ללינק הראשון באותו בלוג שעליו כתוב FUTEBOL תלחוץ על הסמל של בוטפוגו (שחור עם כוכב אחד לבן) ותראה מה קורה, האם ההוא משחק אם לא, כרגע אין לי זמן לזה, יש לי 4 קלסיקוס הערב ועוד דברים אחרים
אתה גם יכול להכנסל ללינק של CARIOCA, שם תוכל לראות אם הוא נמצא ברשימת המבקיעים או בכלל. השחקן הזה היה בהרבה קבוצות, נדמה לי שהוא היה בקרוזיירו.. אני אבדוק, לא היום ולא מחר, יכול להיות שמחרתיים

ג. מיכאל
01-02-10, 00:15
אוף, לא הצלחתי לראות את הנצחון ההרואי. ועוד מהסיבות הכי לא נכונות. על מה המדרידיסטה האידיוט (או בקיצור - מדרידיוט) קיבל אדום?

de_la_red
01-02-10, 00:42
http://www.youtube.com/watch?v=uAaNIYs51Y0

ERREALA
01-02-10, 03:37
אוף, לא הצלחתי לראות את הנצחון ההרואי. ועוד מהסיבות הכי לא נכונות. על מה המדרידיסטה האידיוט (או בקיצור - מדרידיוט) קיבל אדום?VUT GAV
הוא עשה CARINHO מאחורה על איזה שחקן של פלמייראס וקבל אדום. אחר המשחק הוא אמר שזו לא היתה עברה של אדום (מה הוא חושב שהוא באנגליה?)

מנו כבר ימשוך לו באוזן, תהיה בטוח, מנו יודע לפנק את השחקנים שלו אבל גם להגיד להם מילה או שתיים, מה שנקרא בפורטוגזית COBRAR כאשר מגיע. לוקס בזמנו אמר שהוא למד ממנו יותר על ידי הCOBRANÇAS אבל גם קיבל ביטחון על ידי התשבחות, מנו יודע מתי זה ומתי זה .. זה עלה יפה עם שחקנים צעירים שעברו בחרדת קודש לקבוצה הבוגרת כמו לוקס בזמנו, מסופקני.. (איזה מילה מצחיקה) שזה ילך לו עם חמור ותיק כזה שחושב שמגיע לו להיות בנבחרת.. נראה מה יהיה הלאה, לכל אחד יכול לקרות מקרה כזה, גם הטובים ביותר מקבלים אדום לפעמים, אבל בדקה השמינית? מוגזם.

בכל אופן חבל לדבר הרבה על המשחק הזה, עדיין לא קראתי את התאור ולא ראיתי וידאו. נשארתי עם הגר-נאל שהיה גר-נדה.. סילס בא למשחק כדי לא לספוג, וזה כמעט הצליח לו כי יש לו את ויקטור, לעומת זאת המחמיצנים הסדרתיים במשחק הזה היו כל החלוצים (ז'ונס, בורגס - כולם בלי ENTROSAMENTO וממש מבולבלים..

הם נצלו מגולאדה בגלל ויקטור, והיה גם לוסיו , שחקן כנף שמאל שהיה אור בכל החושך הזה, איזו הרמה גאונית הוא מסר לז'ונס פעם, אבל .. כלום לא יצא מזה. כל הגרמיסטים היו במחצית השניה (הראשונה הסתיימה בתיקו מאופס) 90% מהזמן במחצית המגרש שלהם, ויצאו לפעמים למתפרצות עם ז'ונס ובורג'ס (כנראה שהוא לא היה כל כך טוב בסאו פאולו אחרת לא היו מוכרים אותו לגרמיו)
אינדיו עשה צחוק מפרננדיניו (עוד רכש חדש , אין לי מושג מי זה) גרמיו בלי רבר וצ'קו, הנשמה והראש של הקבוצה, היה עצוב לראות, נשארו רק עם סוזה שפתאום הרגיש מאוד לבד..
בקיצור, בדקה השישים בערך סילס הוציא את ז'ונס והכניס קשר. עכשיו היה ברור שסילס מסתפק בתיקו, וכדי בזיון וקצף, האוהדים של גרמיו שלא חדלו לשיר אפילו בהפסקה, קראו את שמו של הוגו..שהיה על הספסל, הוגו נכנס בסוף, אבל ללא הועיל. בשלב מסוים אלכסנדרו הצליח להשחיל שער בין 10 שחקני ההגנה של גרמיו , שהפריעו אחד לשני
גרמיו ידוע כקבוצת המהפכים, וכמעט זה הצליח להם, אבל מאילסון איך שהוא פגע דווקא במשקוף, מישהו כתב בצ'ט הגרמיסטי "כשראיתי את הקורה הזו רציתי למות.." למות לא, חלילה וחס, אבל כמו שתמיד אומרים בגרמיו, "לאוהדים הללו מגיע יותר" והכל התחיל כל כך יפה, האוירה החגיגית בעיירה ארשין, האוהדים עם הדגלים והצבעים.. הקבוצות נכנסו בחגיגיות למגרש לקול תשואות הקהל, אחר כך , כיאות לארוע חגיגי נוגן ,והושר על ידי זמרת , ההמנון הברזילאי ואחר כך כמובן ההמנון של ריו גרנדה דו סור. (שיר יפה, אביא את הלינק בהזדמנות) בשיר הזה יש גם את הפזמון שאומר "ישמשו מעשינו כמופת לכל הארצות" ובכן הכל היה שם, אבל הכדורגל שהוצג חס וחלילה אם ישמש מופת.

נעזוב את שני המשחקים הללו, המרקנה נתנה לנו משחק שיזכר לדורות, אין לי כבר כוח לתאר אותו ומחר אני צריכה לקום מוקדם, אז אתן לכם רמז, :פלומיננזה השפילה את פלמנגו במחצית הראשונה (אפילו בלי פרד שברגע האחרון לא עלה) המחצית נסתיימה ב 3:1 לטריקולור הקריוקה)
אבל אנדרדה לא נבהל, הוא הוציא את פטקוביץ ש"נסחב" במגרש ופלמנגו הסתערה. עכשיו היה תורם של הפלמנגיסטים לסבול, בקיצור , המשחק נגמר 5:3 לפלמנגו, אדריאנו עם שלושער, וגנר לאב 1 ושכחתי מי עשה את החמישי
לכו ללינק הבא
http://globoesporte.globo.com/Esportes/Noticias/Times/Flamengo/0,,MUL1470769-9865,00-COM+TRES+GOLS+DE+ADRIANO+FLAMENGO+TROCA+AMOR+PELA+ RACA+E+DERROTA+O+FLUMINEN.html
על מנת לקרוא תאור מלא של המשחק המדהים הזה
אולי כבר יהיו קליפים, המשחק הזה יכנס להסטוריה, זה ברור
אדריאנו הבקיע את השער ה200 שלו, וגנר לאב והוא מסתדרים מצוין וויניסיוס פצ'קו זכור לטוב
מענין אם דונגה ראה את זה

דונגה ראה מן הסתם (אם לא היה גם הוא בגר-נאל, הוא לא מצא שם חומר לנבחרת חוץ מויקטור כמובן, שיחפש את החומר לנבחרת אצל הגרמיסטים בחוץ, יש מה לראות, כמה הם חסרו לגרמיו הלילה, ביחוד רבר:kiss: וצ'קו))
אבל הערוצים שלנו , שאנו משלמים להם במיטב כספנו, לא שידרו שום דבר מאלו, במקום שזה שדרו שידורים חוזרים של כל מיני משחקים.. פפפפ

http://globoesporte.globo.com/Esportes/foto/0,,35664399-DP,00.jpg
א, והקלסיקו של פרנמבוקו יהיה בכלל ביום רביעי, היום ספורט בכלל שיחקה עם ורה קרוז ולא סנטה קרוז, וזה גם נגמר בתיקו שלא התאים בכלל לספורט..
תארו לכם שאולי אני אהיה במרקנה ואראה משחק מאלה (um jogo dessos)

ERREALA
02-02-10, 12:30
מקצה שיפורים למעוניינים בכסוי יותר טוב של האסטדואייס

מסתבר שהדפים בגזטה אספורטיבה מצויינים לראות את לו"ז המשחקים ותוצאות של משחקים שכבר היו וגם לראות את הטבלה
אבל חדשות ותאורי משחקים , שלא לדבר על תמונות וקליפים אין שם
את זה יש בגלובו

אז נוסף בבלוג הנ"ל גם לינק לדף הראשי של האסטדואייס בגלובו

בשנה שעברה כבר הסברתי לכם איך משתמשים בלינק הנ"ל, אני מצטטת את ההודעה שלי מאז, לגזור ולשמור

ציטוט

ו

אבל, תמיד אומרים שצריך לתת לאנשים חכות ולא דגים, אז אני אתן לכם שעור קצר איך אתם יכולים להוודע מה קורה בברזיל

בגלובו יש דף כניסה לאסטדטאייס עם תמונות יפות של דגלי כל המדינות המרכיבות את ברזיל הפדרטיבית.

http://globoesporte.globo.com/Esport...,,9834,00.html (http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Estaduais/0,,9834,00.html)

לחצו על הדגל של המדינה שמעניינת אותכם

לדוגמה קריוקה (ריו דה ז'ניירו) מתחת לדגל יש לינקים ,

» Página Inicial (http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Campeonato_Carioca/0,,9835,00.html)
»
Classificação e Jogos (http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9835,00.html)

לחצו על
Classificação e Jogos (http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9835,00.html)
ותקבלו את הטבלה ובצד ימין יש לכם רשימת תוצאות לפי מחזורים ( למעלה כתוב RODADA 4 שזה מחזור 4, ומתחת רשימת התוצאות ), אם אנו רוצים לדעת מה קרה במחזור הקודם אנו לוחצים על ANTERIOR ואם על מה שיהיה במחזור הבא (כמובן עדיין בלי התוצאות) לחצו על PROXIMA
די פשוט, לא?
מצד ימין חזרו לצד שמאל, משמאל לטבלה המכונה Classificação (http://globoesporte.globo.com/Esportes/Futebol/Classificacao/0,,ESP0-9835,00.html) יש שם כותרת CAMPEONATO CARIOCA ומתחת כל מיני לינקים, אני מניחה שאולי תרצו ללחוץ על ARTILHEIROS שזה אומר מלכי השערים, ורשימת המבקיעים
אולי גם תרצו ללחוץ על VIDEOS לראות קליפים מהמשחקים עם השערים. בקריוקה משחקים באיצטדיונים מרהיבים כמו המרקנה והEngenhão , כדאי לראות את הקליפים ולו בגלל הקהל המדהים והצבעוני

אשר לטבלה

זה פשוט:

P = נקודות J = משחקים V = נצחונות, E =תיקו D = הפסדים GP = שערי זכות, GC = שערי חובה וכמובן SG הוא הפרש השערים

האחוזים זה ברור לכם, לא? 100% יש לאלה שלא הפסידו שום נקודה מתוך האפשריות וכו'

בבקשה תנסו להשתמש ואם יש שאלה או בעיה אנא שאלו

הלינק נמצא בבלוג, הוא בתמונה קטנה על רקע צהוב בטור הלינקים למיניהם שנמצא שם בצד ימין של הדף

סןף ציטוט ההודעה משנה שעברה

הנה עוד פעם הלינק לבלוג ששם כל זה נמצא
אם יש עוד איזה לינק שאתם רוצים שיהיה שם, רק תבקש, או כאן או תכתבו הודעה בדף ההוא, אתם לא חייבים להיות רשומים שם

עוד הערה

אם אתם רוצים לשמוע יותר פרטים על המשחק האחרון של קבוצה מסוימת, למשל פלמנגו

יש בצד השמאלי למעלה סמלים קטנים של הקבוצות, תלחצו ותקבלו הכל
בצד ימין של דף הבית של כל קבוצה כתוב בין השאר וידאוס, שם תוכלו כמובן לראות קליפים, בדרך כלל באיכות טובה

בהצלחה

ERREALA
04-02-10, 00:52
הנה סוף סוף המשחק האדיר של 3:5 , התקציר

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1202042-7824- (http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1202042-7824-MELHORES+MOMENTOS+FLUMINENSE+X+FLAMENGO+PELA+RODAD A+DA+TACA+GUANABARA,00.html)
MELHORES+MOMENTOS+FLUMINENSE+X+FLAMENGO+PELA+RODAD A+DA+TACA+GUANABARA,00.html (http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1202042-7824-MELHORES+MOMENTOS+FLUMINENSE+X+FLAMENGO+PELA+RODAD A+DA+TACA+GUANABARA,00.html)

היום שוב ניסיתי לראות משחק של גרמיו וכמובן שלא הצלחתי, קרוזיירו משחקת היום בליברטדורס במשחק הגומלין מול פוטוסי, הפאוליסטיות משחקות מאוחר יותר..

תהנו לפחות מהאימפרדור ושלושת הגולים שלו..

מה שקורה שם עכשיו זה שפטקוביץ הוחלף בהפסקה ועזב את המגרש והלך הביתה, היו שמועות שהוא עף מהקבוצה, היו שניסו לתווך, הוא הכחיש את השמועות ש בריכוז לפני המשחק הוא לא ישן במלון של הקבוצה.. בקיצור אחרי יומיים הוא הביע חרטה וביקש להשאר, וכנראה גם ההנהלה ירדה מהעץ והבינה שהיא עדיין זקוקה לו. בקיצור, עדיין לא הסתיימה הטלנובלה הזו

הטלנובלה של גרמיו מתחילה לדמות לטרגדיה יוונית.. כאילו לא מספיק שגרמיו איבדה את החצי הטוב שלה, והשחקנים החדשים עדיין לא השתלבו, ההגנה על הפנים, מרכז השדה בינוני ומטה, רוקמבק קבל שריקות בוז מהאוהדים באולימפיקו, וזה קורה לעתים ממש רחוקות, גרמיו היא לא ליברפול, . האסון האחרון שקרה לגרמיו היא הפציעה החמורה של סוזה (אקס-פסג) סוזה וצ'קו היו עמודי התווך של גרמיו בעונה שעברה, וביחד עם רבר ולאו בהגנה היוו את חוט השדרה של הקבוצה. השלושה עזבו או הועזבו ונשאר רק סוזה שבגר-נאל היה בודד יותר מגמל שאיבד את השיירה שלו.. אבל כאילו לא די בזה, הוא נתקל בפאביאנו אלר הידוע לשמצה וקרע את הרצועה בברך. הוא כבר עבר פעם פציעה כזו והיה חצי שנה מחוץ למגרשים, ולכן כאשר החל הכאב הוא מייד ידע מה קורה. הוא נלקח המיד לבית חולים והוחלף במאילסון. מאילסון דווקא היה לא רע בכלל אבל ה"חלוצים" לא הסתדרו אחד עם השני, ז'ונס יצא בחילוף, בקיצור הגר-נל הזה היה אסון לגרמיו, ויקטור החזיק אותם ב0:0 עד שספגו בסוף המשחק איזה שער מקרי לחליטין מאינטר..

היום היו בפורטו אלגרה 37 מעלות ושמש יוקדת.. קשה לשחק. השחקנים עצרו כמה פעמים במשך המשחק כדי לשתות מים, השדר, בעצמו שחקן עבר של הקבוצה, התעלף מהחום. אחר כך חזר לאיתנו והמשיך. המשחקה הסתיים רק בתיקו 1:1 עם סאו לואיס, הקבוצה המפתיעה של הגאושאו

דווקא היו הרבה הזדמנויות אבל ז'ונס ובורג'ס והאחרים החטיאו וגם השוער של האדומים מסאו לואיס לא היה קוטל קנים. נקודת האור לדעתי בגרמיו הזו הוא לוסיו, (שהיה בהרטה ולא הספיק לשחק שם הרבה עד שקרע את כל הרצועות ושנה וחצי לא שיחק בכלל) שחקן צד שמאל, הוא הרים כמה כדורים מצוינים לחלוצים אבל לא יצא מזה כלום.
הצעירים של גרמיו שהיו אלופי ברזיל בקטגוריה, נסעו לאיטליה ונצחו שם את סמפדוריה, אלופ איטליה עד גיל 20, כך שגם הם לא יכלו לחזק את הקבוצה.

הוגו שהגיע מסאו פאולו יחליף כנראה את סוזה

המאמן החדש סילס כבר קבל את הצעקות "חמור" למרות שלדעתי הוא לא אשם בכלום. הוא קבל קבוצה של שחקנים בינוניים, כאשר הטובים עזבו והצעירים באיטליה.. החום הנורא גם כן לא עוזר..
סאו לואיס היא קבוצה שבאופן מסורתי עושה צרות לגרמיו
אני זוכרת משחק הרבה יותר מעניין ולא בחום כזה שיהיה בגאושאו 2007, כל פעם גרמיו כבשה וסאו לואיס השוותה, בסוף היה 4:4 אבל אז היה להם לוקס, בזמן הפציעות הוא הבקיע גולסו מחוץ לרחבה ותוצאת המשחק היתה 5:4
היום כבר אין אף אחד שיעשה דבר כזה, ולוקס עצמו עכשיו מחמיץ את כל ההזדמנויות שהוא יוצר לעצמו שם, כמעט אין משחק שהוא לא נמצא מול השער , אבל לא פוגע.
כנראה גם באולימפיקו וגם בבית של לוקס בליברפול חייבים לבדוק את המזוזות..

אינטר לעומת זאת שולחת את הרכב ב' לגאושאו כי היא צריכה לשחק בליברטדורס, ובכל זאת מנצחת.. יש לי הרגשה שאם גרמיו היה שולח את הSUB 20 שלו, אולי היה גם כן מצליח, אבל הקבוצה חייבת להבנות עד הגביע , שמתחיל בעוד כמה ימים

אני לא מקנאה בסילס

מי שישאר ער יכול לבדוק יותר מאוחר בלינקים את התוצאות של הפאוליסטה, הקריוקה, וכל מה שמעניין אותו. נדמה לי שרוביניו כבר ישחק היום דקות מספר בסנטוס
רוביניו הגיע בהליקופטר לאיצטדיון ביחד עם פלה!! זה היה ביום שני, כ 0 אלף אנשים באו לראות אותו. הוא אמר רק מילה אחת VOLTEI , ז.א. חזרתי, מישהו הביא לו כדור והוא הבקיע מיד שער ממרחק רב וגם עשה כמה פדלדות , הקהל הריע לו. אני לא יודע לדבר, אמר רוביניו, אני יודע לעשות פדלדות

רוביניו מקווה לעגן את מקומו בנבחרת למונדיאל על ידי שהיתו בסנטוס.

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1204033-7824-COMENTARISTA+BATISTA+DESMAIA+ANTES+DA+PARTIDA+ENTR E+GREMIO+X+SAO+LUIZ,00.html
ראו איך הפרשן מתעלף בשידור חי באולימפיקו. הקהל נבהל מאוד אבל השדרן קבל טיפול, התעורר והסביר מה קרה. היה חם מאוד ולא היה קרור בקבינה.. אוי ואבוי להם. היה יכול להגמר יותר גרוע חו"ח

עדיין אין לי קליפים אחרים, אגב שכחתי לכתוב שלמחרת ההגעה של רוביניו מכרו חולצות שלו שעל גב החולצה רשמו VOLTEI , אני מניחה שהיא נמכרה כלחמניות חמות. המחיר היה נמוך יחסית , 50 ריאייס כאשר חולצות של הליגה בברזיל הם יקרות, כ- 150 ריאל (כ300 ש"ח)

ERREALA
05-02-10, 12:15
VUT GAV
הוא עשה CARINHO מאחורה על איזה שחקן של פלמייראס וקבל אדום. אחר המשחק הוא אמר שזו לא היתה עברה של אדום (מה הוא חושב שהוא באנגליה?)

מנו כבר ימשוך לו באוזן, תהיה בטוח, מנו יודע לפנק את השחקנים שלו אבל גם בנבחרת.. נראה מה יהיה הלאה, לכל אחד יכול לקרות מקרה כזה, גם הטובים ביותר מקבלים אדום לפעמים, אבל בדקה השמינית? מוגזם.

בכל אופן חבל לדבר הרבה על המשחק הזה, עדיין לא קראתי את התאור ולא

נעזוב את שני המשחקים הללו, המרקנה נתנה לנו משחק שיזכר לדורות, אין לי כבר כוח לתאר אותו ומחר אני צריכה לקום מוקדם, אז אתן לכם רמז, :פלומיננזה השפילה את פלמנגו במחצית הראשונה (אפילו בלי פרד שברגע האחרון לא עלה) המחצית נסתיימה ב 3:1 לטריקולור הקריוקה)
אבל אנדרדה לא נבהל, הוא הוציא את פטקוביץ ש"נסחב" במגרש ופלמנגו הסתערה. עכשיו היה תורם של הפלמנגיסטים לסבול, בקיצור , המשחק נגמר 5:3 לפלמנגו, אדריאנו עם שלושער, וגנר לאב 1 ושכחתי מי עשה את החמישי
לכו ללינק הבא
http://globoesporte.globo.com/Esportes/Noticias/Times/Flamengo/0,,MUL1470769-9865,00-COM+TRES+GOLS+DE+ADRIANO+FLAMENGO+TROCA+AMOR+PELA+ RACA+E+DERROTA+O+FLUMINEN.html
על מנת לקרוא תאור מלא של המשחק המדהים הזה
אולי כבר יהיו קליפים, המשחק הזה יכנס להסטוריה, זה ברור
אדריאנו הבקיע את השער ה200 שלו, וגנר לאב והוא מסתדרים מצוין וויניסיוס פצ'קו זכור לטוב
מענין אם דונגה ראה את זה

דונגה ראה מן הסתם (אם לא היה גם הוא בגר-נאל, הוא לא מצא שם חומר לנבחרת חוץ מויקטור כמובן, שיחפש את החומר לנבחרת אצל הגרמיסטים בחוץ, יש מה לראות, כמה הם חסרו לגרמיו הלילה, ביחוד רבר:kiss: וצ'קו))
אבל הערוצים שלנו , שאנו משלמים להם במיטב כספנו, לא שידרו שום דבר מאלו, במקום שזה שדרו שידורים חוזרים של כל מיני משחקים.. פפפפ

http://globoesporte.globo.com/Esportes/foto/0,,35664399-DP,00.jpg
א, והקלסיקו של פרנמבוקו יהיה בכלל ביום רביעי, היום ספורט בכלל שיחקה עם ורה קרוז ולא סנטה קרוז, וזה גם נגמר בתיקו שלא התאים בכלל לספורט..
תארו לכם שאולי אני אהיה במרקנה ואראה משחק מאלה (um jogo dessos)

בטעות נתתי את הלינק לכתבה על המשחק האדיר הזה עם 8 השערים, שזה לא רע לכשעצמו, יש שם תאור מפורט עם תמונות ווידאוס של שערים, אבל אני בעצם התכוונתי לתקציר המשחק
אז הנה הלינק לתקציר, אל תחמיצו, כזה קלסיקו לא רואים כל יום

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1202047-7824-OS+MELHORES+MOMENTOS+DE+FLUMINENSE+X+FLAMENGO+PELO +CARIOCA,00.html

אם מישהו מכם נכנס ללינקים, מומלץ בהחלט לראות את הוידאו של המשחק של סנטוס, יום אדיר של ניימר.סנטוס מובילה את הפאוליסטה (הפתעה, לא?)
אין לי זמן לחפש אותו כעת

שי
16-02-10, 12:03
יש למישהו קישור לפנדל המתוחכם והחביב של פרד מאתמול?

benos
16-02-10, 14:28
יש למישהו קישור לפנדל המתוחכם והחביב של פרד מאתמול?

זה ? (http://www.youtube.com/watch?v=JnQXqTGQZtc)

ERREALA
22-02-10, 03:36
המנצחת בחלק הראשון של האסטדואל של ריו היא בוטפוגו המפתיעה שנצחה עם הרבה RAÇA E GARRA את ואסקו, המפתיעה גם היא שהדיחה בפנדלים את פלומיננזה.
הכל על המשחק הזה בבלוג הידוע, אבל הנה כאן ההמנון של בוטפוגו, הכוכב הבודד.., המילים וגם הוידאו נמצאים בלינק הבא
http://www.xtratime.org/forum/showpost.php?p=7661401&postcount=14

אני שוב מזכירה לכם את האמא של הלינקים- הלינק לבלוג הידוע שמכיל כמעט הכל

באותו פוסט נמצאים גם כמה קליפים, אחד מהם הוא התקציר של המשחק הנפלא בין קרוזיירו ואתלטיקו מיניירו, כשגולת הכותרת היא השער הנפלא של רוג'ר, מאז ימי ריבלדו בברסה ובאולימ' אני כבר שחכתי איך שערים כאלה נראים עם גל שמאל מסובבת בדיוק לאן שצריך. אני יודעת שרוג'ר לא אהוב במיוחד, יש לו חסרונות, אבל מי כמוהו יודע להתעלות בקלסיקוס, אין הרבה שחקנים ממש יצירתים בסכדורגל של ימינו, אז תהנו מרוג'ר, שגרמיו ל רצתה אותו בחזרה, וקרוזיירו של אדילסון בטיסטה חשבה שהוא יועיל..

תראו בעצמכם. השמחה שלו היתה ספונטנית ואמיתית

גרמיו משתפר מפעם לפעם, ההגנה אמנם היא לא כמו שהיתה בימי רבר , אבל לאט לאט זה מסתדר אך שהוא, ההתקפה מייצרת הרבה שערים, (שימו לב ליברפודיאנס, שערים זה כשהכדור נכנס לשער) הוגו הוא הארטיליירו של כל האסטדואייס .. , אינטר ששלחה את הקבוצה הרזרבית למשחק חצי הגמר השני נגד נובו המבורגו, פשוט הפסידה בשער בזמן הציעות של צ'יקאו, תזכרו את השם הזה.
אינטר מתרכזת במשחק נגד אמלק בליברטדורס, וגרמיו יתמודד בגמר עם הנובו המבורגנים, שאין מה לזלזל בהם.
כולם דברו על הגר-נאל שיהיה בגמר כאילו זה מובן מאליו, אבל לנובו המבורג וצ'יקאו היו תכניות אחרות

יש כל כך הרבה דברים, היום היה הקלסיקו הפאוליסטי פלמייראס נצחה את |SP שנשארה גם בעשרה שחקנים.. סנטוס ממשיכה לדרוס מאז שרוביניו בא לשם, מבקיע שערים ומלהיב את חבריו
6::2 היה באחד המשחקים, לכו לדף של סנטוס, תראו את הקליפים..

דונגה יהיה מרוצה מן הסתם

מי שמאכזב היא קרינתיאנס ששיחקה בלי הכוכבים שקבלו מנוחה לקראת הליברטדורס, הקבוצה שיחקה 0:0 משמים.. כמה עצוב. לא לזה ציפה מנו מנזס כאשר העלה את קורינתיאנס לליברטדורס. אנדרה סנטוס שעזב לפנרבחצ'ה ביחד עם כריסטיאן מבקיע בצרורות, וכריסטיאן הבקיע במשחק האחרון.

ואם כבר מדברים על שחקנים שהיו בראש של דונגה, מישל בסטוס הבקיע שלושער לליון.היום הלואי נגד ריאל מדריד, אמן
שלישה של גולים ברזילאים היו גם בגרמניה, וולסבורג סוף סוף נצחה, קורני לשלקה וגרפיטה עם צמד לזאבים. רבר עדיין לא שיחק, כנראה בגלל הפציעה שק'רתה לו במשחק האחרון בגרמיו.

מחר אני שוב נוסעת לתל אביב, שוב לא יהיה לי זמן לעדכן הכל, אנא השתמשו בלינקים ובהוראות שקבלתם, יש המון הכנות לנסיעה, עוד אין לי אפילו ריאל אחד.. הטיול הזה כל כך קצר, את שנצא מהג'ט לג כבר נצטרך לחזור.. אני מקווה לראותאאת המשחק במרקנה בין בוטפוגו ופלומיננזה במסגרת טסה ריו, החלק השני של האסטדואייס.. המ.. אם אמצא כרטיס במחיר סביר. למדריך של הקבוצה קוראים פרדי פוקס.. איזה שם.. נשמע כמו דמות מהפלינסטונס. נקווה שיהיה בסדר

לילה טוב, בעצם כמעט בוקר טוב

ERREALA
01-03-10, 21:26
כפי שכתבתי בדיון של רונלדו וקורינתיאנס, הראש שלי כבר בריו, כרגיל השארתי את כל הדברים לרגע האחרון.. זה החסרון הגדול שלי, בינתיים מיכה חשב שאין מה להבהל מסנטוס, אבל הוא טעה בגדול, סנטוס פתאום נהפכה לקבוצה מאוד חזקה מאז שרוביניו חזר. קורינתיאנס נסתה, והיו לה הרבה הזדמנויות, החקן המצטיין היה לדעתי דנטיניו (בקורינתיאנס) השוער פליה של סנטוס עצר כל מה שזז, השגתי איזה וידאו עם הרבה שערים מכל מיני משחקים, וגם את השערים מהמשחק הזה

גרמיו סוף סוף כבשה חצי תואר, זאת אומרת את המחצית הראשונה של הגאושאו שזה גביע פרננדו קרבליו ( הוא שדווקא סגן המנהל של אינטר, ונאלץ לבוא למחנה האויב להעניק את הגביע, לרגע הזכיר לי את ברסה זוכה בגביע הגנרליסימו בזמנו) עכשיו אינטר תשתדל בטח בכל הכוח לנצח בחלק השני ואז בגר-נאל להביס את גרמיו ולהניף את גביע הגאושאו

מאז שלוקס עזב את גרמיו הם לא זכו בגאושאו, בזמנו הם זכו בשניים ברצף, ואינטר לא נראה בשטח..
המשחק באולךימפיקו היה חגיגי עםהקהל הנפלא, אבל כדורגל לא משהו מיוחד, רק שער אחד מבעיטה חפשית של פרננדינו שכל הזמן לפני כן זכה לשריקות ועכשיו קנה את עולמו. נובו המבורגו נסתה ונסתה וגם גרמיו ניסו להגדיל ולגמור את המשחק אבל ויקטור וההגנה של גרמיו הדפה את הנסיונות של נובו המבורגו וגרמיו הרבה להחמיץ. סילס המאמן לא היה מרוצה מהמשחק, אבל אמר שזה אולי יתן לגרמיו מוטיבציה להלחם על החצי השני..

הנה הוידאו מרובה השערים

http://video.globo.com/Videos/Player/Noticias/0,,GIM1220039-7823-GREMIO+CONQUISTA+O+PRIMEIRO+TURNO+DO+CAMPEONATO+GA UCHO,00.html

ERREALA
01-03-10, 21:44
הנה וידאו אחד עם הרבה החמצות מסמרות שער, שער אחד יפה והרבה עצירות פות של השוערים

מה שהכי יפה זה הקהל, האיצטדיון והמעמד

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/0,,GIM1220034-7824-MELHORES+MOMENTOS+GREMIO+X+NOVO+HAMBURGO+PELA+FINA L+DA+TACA+FERNANDO+CARVALHO,00.html

ג. מיכאל
02-03-10, 00:31
לא אמרתי שאין מה להיבהל מסנטוס. סנטוס היא בהחלט קבוצה חזקה ולא סתם נמצאית במקום שהיא נמצאית (שזה המקום הראשון). אבל עדיין משחק מול סנטוס (או כל קבוצה אחרת) הוא לא משחק מול פלמייראס השנואה ולכן אפשר בנסיבות מיוחדות לוותר עליו (נניח כי יש הופעה של סמבה דו בום שמארחים את ז'וקה ואת בטוקדה גווארנה וכמה נשפנים מהפילהרמונית.... ).

ג. מיכאל
08-05-10, 11:49
הופ הופ הופ. הקפצה.

כשכל העולם מתארגן לחופשת הקיץ, ארץ הכדורגל מתחילה את החורף החם שלה, עם כל הותיקים לפני הפרישה והילדים שתיכף תשמעו עליהם.

הנה משחקי המחזור הראשון:

Sábado, 08/05/2010

18h30 | Engenhão
Botafogo x Santos
18h30 | Serra Dourada
Atlético-GO x Grêmio
18h30 | Palestra Itália
Palmeiras x Vitória

Domingo, 09/05/2010

16h | Maracanã
Flamengo x São Paulo
16h | Pacaembu
Corinthians x Atlético-PR
16h | Mineirão
Atlético-MG x Vasco
16h | Beira Rio
Internacional x Cruzeiro
18h30 | Castelão
Ceará x Fluminense
18h30 | Ressacada
Avaí x Grêmio Prudente
18h30 | Brinco de Ouro da Princesa
Guarani x Goiás

צ'רלטון מפניקים אותנו בסופ"ש בריו דה ז'ניירו, עם בוטפוגו (אלופת ריו) נגד סנטוס (אלופת סאו פאולו) הלילה בחצות וחצי (ספורט2) והמשחק בין שתי אלופות ברזיל האחרונות פלמנגו וסאו פאולו בראשון ב- 22:00.

פמפי, דרורה, מה הן הערותיכם והארותיכם המלומדות?

ERREALA
08-05-10, 22:16
אני שוב מתנצלת על העלמותי מהדיון "שלי" והפעם בגלל משבר קשה בחיים האישיים שלי... עברתי ואני עדיין עוברת תקופה קשה ביותר, נקווה שהכדורגל לפחות יתן לי קצת נחת, אני באמת מקווה שעקבתם בלינקים וראיתם מה קרה באסטדואייס. בוטפוגו זכתה בקריוקה, סנטוס בפאוליסטה, סנטוס נהפכה לקבוצה המסוכנת ביותר בברזיל כרגע, נכון לרגע זה.

אבל להגיד שעונת הכדורגל נפתחה עכשיו בברזיל? זו הגזמה פרועה

מה שנפתח הוא הברזילראו, אבל היו הרבה משחקים , הרבה דרמות הרבה שערים , פנדלים, קלסיקוס, ליברטדורס..

הרבה הפתעות, ארבע הקבוצות שיתמודדו בחצי גמר הגביע הברזילאי הם סנטוס, גרמיו, אתלטיקו גויאנו העולה החדשה וויטוריה

ההגרלה היתה אכזרית, וגרמיו וסנטוס, שתי הקבוצות היותר חזקות מהארבע יתמודדו בחצי הגמר ובחצי הגמר השני יתמודדו אתלטיקו גויאנו וויטוריה (שהדיחה את ואסקו בפנדלים)

גרמיו זכו בגאושו , ההכרעה היתה בגר-נאל פעמיים, גרמיו נצחו במגרש של איטר ובגומלין באולימפיקו המשום מה היה תיקו, למרות שגרמיו התקיפה רוב הזמן. 1:1, התואר הראשון בתקופת פוסט לוקס בגרמיו. 2 הסמי פינליסיות גרמיו ואתלטיקו גויאנו (דרגאו) מתמודדת היום בברזילראו, בסרה דורדה בגויאניה, גרמיו בא בלי כמה שחקנים חשובים, בגלל המשחק הסופר קשה מול סנטוס ביום רביעי.

קורינתיאנס לא הצליחה לעלות לשלב הבא בליברטדורס, למרות גול של רונלדו.

קרוזייקו התרכזה בליברטדורס ואבדה את המיניירו, הפסידה בחצי הגמר לאיפטינגה שבתורה הפסידה ליריבה העירונית אתלטיקו מיניירו, הקבוצה הזו שאותה מאמן כעת ואנדרליי לושנבורגו, הודחה מהגביע על ידי סנטוס, קבוצתו לשעבר של לושה.
רוביניו , ניימאר וגאנסו דורסים את ברזיל.

בקשר לברזילראו, משחק מעניין יהיה אינטר - קרוזיירו, שתי הקבוצות יופיעו עם הרכבים חסרים בגלל הליברטדורס.
נראה מי יסבול יותר מחסרון הכוכבים.

גוארני המסכנים סובלים מבעיות דומות לשל פורטסמות, האיצטדיון עוקל!! חובות מפה עד להודעה חדשה, דווקא כאשר עלו שוב לליגה הראשונה. תחזיקו להם אצבעות, זו קבוצה עם עבר מפואר.

עוד קבוצה עם עבר די מפואר שנמצאת על הקרשים היא סנטה קרוז מרסיפה, הקבוצה שהיתה לא מזמן בליגה הראשונה היא עכשיו בליגה הרביעית. אני קוראת יום יום בבלוג והטוויטר של ריבלדו, שכידוע גדל בסנטה קרוז, והרבה אוהדים של ה"קוברה קורל" פונים אליו לעזרה. הוא הבטיח שישתדל להעביר שחקנים ממוגי מירין שלו על מנת לעזור להם. סנטה קרוז היתה הקבוצה האהובה על אביו ולאחר מותו הטרגי ריבלדו שיחק שם ונשארה לו פינה חמה בלב אליהם.

קבוצה אחרתץ מרסיפה, ספורט, משחקת בסריה ב' , היום נגד ברזילנסה, את כל הלו"ז יש לכם בלייבסקור.

אני רואה שגם השנה יתנו לנו רק קבוצות מריו.סאו פאולו, ומה עם כל יתר חלקי ברזיל?? אפילו קלסיקוס הם לא יתנו לנו,, אבל זה כמובן יותר טוב מכלום.

אני מקווה שאוכל לראות את המשחקים הללו, הבן שלי לא נותן לי לראות טלויזיה בלילה... הדור הצעיר הדיקטטורי... אני מקווה שבקרוב הא יחזור לתל אביב והחיים יחזרו למסלולם.. זה רק חלק קטן מהמשבר המשפחתי, עדיף לא לדבר על זה בכלל, ובודאי לא כאן.

בברזיל , לפחות בחיוגים שלי, שיחת היום היא על דונגה שיצא למונדיאל מן הסתם עם ג'וסואה וגילברטו סילבה במרכז השדה, זה לא מוצא חן בעיני רבים, אתמול קראתי את מה שאמר נליניו, אחד מכוכבי העבר של הנבחרת ( מיניירו ששיחק בקרוזיירו) הוא לא כל כך אוהב את הבחירה בשניים האלה, וממליץ על גאנסו. ב 11 לחודש בערב נדע סופית,
ברזילראו שמח לכם!!

DaYaNa
10-05-10, 18:58
בוטהפוגו לקחו את אליפות ריו :) גאווה משפחתית.
לא איזה אליפות אקסטרנית או משהו כזה אבל סתם שמחה לעיד של אבא של אבא שלי שאוהב אותם.

ERREALA
13-05-10, 10:06
משחק אדיר באולימפיקו, גנסו ניצח על התזמורת של סנטוס שכבר במחצית השעה הראשונה הובילה 2:0 באולימפיקו!! אחר כך יונס החמיץ פנדל או אולי פליפה המושלם הגן

המחצית הראשונה הסתיימה בשקט באולימפיקו והרגשה שהכל אבוד, אבל לא כך היה

גרמיו חזרה בגדול, ז'ונס לא נשבר מהפנדל המוחמץ, גרמיו הבקיעה 4 שערים ללא מענה, גנסו נעלם, דוריבל עשה חילופים הגנתיים לשמור על התוצאה שהתפוצצה לו בפנים, שלושער של בורגס ואחד של ז'ונס
מה שחבל מנקודת מבטה של גרמיו שרוביניו עוד הספיק לצמק ל 4:3, תוצאת המשחק
יהיה קשה לגרמיו לשמור על היתרון בוילה, עם ניימר.
אבל אם הם ישחקו כמו במחצית השניה בוילהה יראו מי זה האימורטל

קשה מאוד אבל לא לגמרי בלתי אפשרי, בכל מקרה משחקים כאלה כבר מזמן לא נראו . וגם האוהדים של גרמיו נטלו חלק בחגיגה, הם עלו למחצית השניה בשירה אדירה וכרזות נגד דונגה שעשה עוול לויקטור השוער שנחשב בנקר למונדיאל

במשחק השני אתלטיקו גויאנו (דרגאו) נצחה 1:0 את ויטוריה
הדרגאו יכניס רוח רעננה לברזילראו השנה.

במחזור השני גרמיו מקבל את קורינתיאנס של מנו מנזס שכל כך ואהוב באולימפיקו. קורינתיאנס תנסה לכבוש את המבצר שמאנו מכיר כל כך טוב, ולהתאושש מההדחה המוקדמת מהליברטדורס
נדמה לי שיש איזה כלל שקבוצות ביובל שלהם תמיד לא לוקחות כלם, זכרו את ברצלונה ביובל שלה ב תשעים ושמונה

ERREALA
13-05-10, 10:22
http://s.glbimg.com/es/ge/f/original/2010/05/12/borges_620.jpg
http://s.glbimg.com/es/ge/f/original/2010/05/12/borges_620.jpg
בורג'ס חוגג בסלטות את אחד השערים

ERREALA
16-05-10, 20:03
Fluminense1 - 0 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=404138)Atletico GO
FTGremio Prudente4 - 0 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=404139)Atletico Mineiro
FTVitoria1 - 1 (http://livescore.com/default.dll/game?comp=brazil1&game=404142)Flamengo

זה מה שהיה אתמול, הסנסציה היא כמובן הניצחון של גרמיו פרודנטה, העולה החדשה בגולאדה על הקבוצה של לושה.. מעניין מה יהיה לו להגיד, לא היה לי זמן להכנס לגלובו, ואת הקליפים ממשחק העשור (גרמיו - סנוןס בגביע) לא נמאפשרים לראות מחוץ לברזיל.. אם למישהו יש אפשרות לראות את זה בפרוקסי או משהו, נא לתת את הלינק כאן.

היום משדרים בחצות וחצי את המשחק בין וסקו לפלמייראס, למה לא משחקים יותר מעניינים? כמו גרמיו קרוזיירו או בוטפוגו סאו פאולו? לא ברור. סלבה בטח מרוצה עד הגג, את הלו"ז תמצאו בלייבסקור

היום עדיין יש הכרעות באירופה בערב, ספרד וטורקיה, איטליה כבר הוכרעה.. ומהשבוע הבא נוכל להתרכז בברזילראו, ובאסיה שלא משדרים אצלנו.
עוד ארבעה ימים המאושרים של דונגה מתכנסים, והם יחסרו לקבוצות הברזילאיות שלהם. בזסמן המונדיאל עצמו לא יהיה ברזילייראו. אולי בגלל שרוצים שלכולם לא יהיה משהו אחר לעשות חוץ מלראות את המונדיאל, RG אמר שהוא יענה לדונגה במגרש, ואתמול היה לו משחק מצוין באמת, מילאן שלישית ובליגת האלופות בשנה הבאה.

אז איך הגעתי מגרמיו קורינתיאנס למילאן? ככה הראש שלי עובד.. מקרה אבוד:embarassed:
אתלטיקו גויאנו שמשום מה נקראה אתמול אתלטיקו גיאננסה בשידורינו, גם היא היתה בלי כמה שחקנים חשובים, גם לה יש גביע ביום רביעי.
תגידו לסלבה שלקבוצה יש שם "DRAGAO" שילמד.

וגרמיו פרודנטה עכשיו בטבלה מעל גרמיו פורטו אלגרה.. טוב, נראה מי יהיה סוס פאראגואיי כאן. (כינוינלקבוצה שמתבלטת בתחילת טורנירים ואחר כך נעלמת)

benos
16-05-10, 20:52
משחק אדיר באולימפיקו, גנסו ניצח על התזמורת של סנטוס שכבר במחצית השעה הראשונה הובילה 2:0 באולימפיקו!! אחר כך יונס החמיץ פנדל או אולי פליפה המושלם הגן

ראיתי את פאולו אנריקה משחק ואני חייב לציין שהוא מאוד מאוד מזכיר לי פליימיקר ארגנטינאי שמשחק בבוקה, חואן רומאן ריקלמה שמו, רק שגנסו שמאלי וזה מוריד טיפה מהדימיון למרות שאני ממש התרשמתי ממנו, חבל רק שהוא לא הוזמן לנבחרת ברזיל בתור מחליף לקאקה כי הוא יכול להתאים לא רע ל4-4-2 יהלום של דונגה.

ERREALA
18-05-10, 22:26
ראיתי את פאולו אנריקה משחק ואני חייב לציין שהוא מאוד מאוד מזכיר לי פליימיקר ארגנטינאי שמשחק בבוקה, חואן רומאן ריקלמה שמו, רק שגנסו שמאלי וזה מוריד טיפה מהדימיון למרות שאני ממש התרשמתי ממנו, חבל רק שהוא לא הוזמן לנבחרת ברזיל בתור מחליף לקאקה כי הוא יכול להתאים לא רע ל4-4-2 יהלום של דונגה.

ריבלדו החדש? הלואי והלואי, רק שלא יגיע לריאל מדריד ,רחמנא ליצלן

ג. מיכאל
24-05-10, 10:43
למה אי אפשר לסיים את הליגה היום? :rollmyeyes:

pedro17
24-05-10, 11:23
רגע אני רוצה הסבר קצר בנושא, המשחקים שיש כרגע בברזיל (שהם משחקים נפלאים אגב) הם למעשה הליגה האמיתית של ברזיל, או שזה בעצם מין טורניר גביע כזה או אחר? ממש הסתבכתי עם שיטת המשחקים הזאת.

אגב, סנטוס קבוצה נהדרת.

עריכה: תודה מיכה. אם זאת ליגה רגילה. אז מה זאת אומרת אלופת ריו וכן הלאה. כלומר לוקחים את כל האלופות של כל המחוזות ועושים ליגת בכירה בקיץ?

ג. מיכאל
24-05-10, 12:51
ליגה, בדיוק כמו בכל מקום אחר בעולם: 20 קבוצות, 38 מחזורים, כל אחת משחקת מול כל האחרות בבית ובחוץ.

כרגע, אנחנו אחרי המחזור השלישי. המחזור הרביעי ישוחק באמצע השבוע (חמישי ושישי לפנות בוקר. כרגע לא משדרים, אבל כמה עשרות מאילים לשארלטון יכולים לשכנע אותם. זה פאקינג פלו-פלא ינעל דינו).

ERREALA
26-05-10, 10:39
את השודדים זה לא מעניין, ולמרות שאין אירופה עכשיו ואין להם תרוץ, הם ימצאו איזה שידור חוזר של משחק מהליגה האנגלית שצ'לסי נצחה , טוב, במחשב הנייד שלי יש סאונד מצוין, נשמע ברדיו, או אולי בסופקאסטי
ושילכו לעזאזל, בגלל מה אני משלמת? כנראה שחסר לי איה בורג בראש
ליברטדורס יוק, אבל זה כבר עניין של ספורט 5לייב.
אפילו שהברזילאית בגמר תהיה אינטר או SP, (הקבוצות שאני ממש לא אוהבת בלשון המעטה) הייתי שמחה לראות
לפי מה שנראה מהמשחק ביןם השתיים בליגה בסוף השבוע, הסאו פאולו, האינטר מילאן של ברזיל, הצליחה לנצחב בביירה ריו ( המכונה בפינו הצ'יקיירו - דיר חזירים) למרות שהאדומים מפורטו אלגרה התקיפו יותר, שתי הקבוצות לא היו בהרכב מלא

אז היום המשחק המכריע בליברטדורס שיקבע מי תהיה הברזילאית בגמר

נדמה לי שהצד הכחול של פורטו אלגרה יהיה בפעם הראשונה בתולדותיו לטובת סאו פאולו, מצדי? זה נבלה וזה טרפה, בגמר אני בכל זאת אהיה לטובת הקבוצה הברזילאית, תהיה מי שתהיה

ERREALA
07-06-10, 12:33
לעזזאל, למה זה שוב קורה? למה כאשר ני כותבת הודעה יפה ומושקעת כדי לדווח על המצב בברזילראו לפני פגרת המונדיאל, פתאום, כאשא כמעט סיימתי את ההודעה, מופיע לי ה" FIREFOX CRASH REPORTER" יופי טופי.. המחשב שלי על הפנים, כל מוכרי המחשבים הם רמאים וגנבים שמוכרים לנו חתול בשק
נמאס לי לחלוטין

אז קורינתיאנס של מנו מנזס, בעיני המאמן הטוב ביותר בעולם, עשתה זאת שוב, לא נכנעה ולא התיאשה עד הדקה ה93, ובעור שיניה הצילה את האי הפסד שלה ותהיה במקום הראשון לפחות עד 14 ביולי

כמובן שאלה שלנו שדרו את סנטוס וואסקו..פחח, סנטוס נצחה 4:0 והמשחק בכלל לא היה מעניין

המשחק של גרמיו וסאו פאולו במורומבי היה שעור עצוב לגרמיו. הם שלטו במגרש ברוב חלקי המשחק, התקיפו המון, יצרו קרנות לאין ספור לעומת כלום של SP, אבל רק גול אחד יצא מזה, מיליון החמצות מסמרות שער וכמה הצלות של סני (מתי יפרוש כבר?) אחר כך באו כרטיסים.. שוב יהיו מושעים

למעשה גרמיו שיחקה עם הרכב אד הוק בגלל המון פצועים ומושעים

קשה להאשים את הילדים מהנוער שעשו כמיטב יכולתם, אפשר להאשים את השחקנים שקבלו צהובים מיותרים, תחילה עוד המזל האיר פנים לגרמיו, ויקטור והקורה עצרו פנדל. (לא פנדל של 100% אבל זזו SP במורומבי, למה ציפיתם?)
המחצית נגמרה 1:1
המחצית השניה התחילה כמו שהראשונה נגמרה, גרמיו מתקיפים וסאו פאולו מתגוננת היטב, צהובים מיותרים, ובסוף קרה הבלתי נמנע, צמי שסולח נענש
תוך 10 דקות בערך, נגד כל מהלך המשחק, דגוברטו, התליין של גרמיו הבקיע עוד 2 שערים, ההגנה הזו של גרמיו היא איזו הגנת טלאים, כולם פצועים ומושעים.. ההתקפה עם שני ילדים בני פחות עשרים, השילוב של פאביו ר והוגו (פאביו בועט קרנות או בעיטות חפשיות, דיוק מילימטרי על הראש של הוגו - גול )
הפעם פאביו היה עצבני, חטף צהוב , ( לא בטוח שהיה, כי השחקן של סאמפא עשה עליו עברה קודם) והוגו נעלם במחצית השניה) גם החילופים שסילאס עשה לא עזרו
לאחר 2 השערים SP החנתה את האוטוביס, התחליפים המאולצים למגינים לא ספקו את הסחורה , לא פצחן.. הילדים השתדלו אבל חוסר הניסיון היה בעוכריהם

גרמיו ישאר במקום ה12 עד סוף המונדיאל, הנחמה היחידה שלו היא שאינטר במקום ה 17. (אינטר הצליח ססחוט נקודה לאחר שפלמייראס למרבה הפלא הובילה בביירה ריו (הצ'יקרו בפי העם) הסתיים 1:1
אנדרזיניו שנשאר על הספסל היה מאוד מתוסכל..

גם לפלמייראס וגם לינטר אין מאמן כרגע, השמועות העקשניות שמות את פליפאו בפלמייראס ובאינטר לא ברור, פליפאו הוא גרמיסט בנשמה ואינטר לא באה בחשבון, לצערי הוא יהיה בפלמייראס, ברור, לגרמיו אין כסף לשלם לו אפילו את העשירית ממה שידרוש ויקבל בפלמייראס.

קשה להאשים את סילס במצב של גרמיו, בלי כסף ובלי שחקנים אי אפשר לקחת תארים (הגאושוא עוד יצא איך שהוא)
הטפשות למכור את רבר ולהשאר בהגנה חלשה, מריו פרננדס נפצתע כמה פעמים, עוד פצועים של שישיה חדשים של הרצועות, ביניהם סוזה.. אחרי שצ'קו הלך למנו, הקבוצה הזו במצב מעבר, מי שהפתיע לטובה הוא דווקא פאביו ר. השחקן שכולם באנגליה בזו לו. יש לו את התמהיל המתאים בין כוח פיזי וטכניקה. ג'ררד יכול לקחת אצלו קורס בקרנות יעילות, איך שמים את הכדור על הראש של החלוץ בכוח ומדיוק הנחוץ.. נקווה שימשיך כך ולא יקבל צהובים מיותרים, כנל ז'ונס. הוא היה יותר מושעה מאשר שיחק, והו הארטליירו.. הוגו ופאביו היו זוג מוצלח בכדורים נייחים אבל חסרונו של ז'ונס הורגש, בהגנה אפילו אינני יודעת כבר לזהות את כל אלה שמשחקים
מ
קרוזיירו? הולכת וחוזרת לעצה, קלבר יעבור לפלמייראס, דייגו סוזה יצא מפלמייראס, אין לי מושג לאן, שחקן אלים וצוללן, מתאים לליגה האנגלית..

הנה הטבלה של הברזילראו לפני המונדיאל ואחרי שבעה משחקים, שימו לב איפה נמצאת אתלטיקו מיניירו של לושה

נכון, אחרי המונדיאל יהיו עוד 31 משחקים, מה שקורה עכשיו לא אומר כלום, מה שחשוב זה מה הקבוצות יעשו ואיך ינצלו את הפגרה הבלתי צפויה של יותר מחודש
http://globoesporte.globo.com/futebol/brasileirao-serie-a/classificacao.html

ERREALA
14-06-10, 11:47
עכשיו זה רשמי
פליפאו חתם בפלמייראס
ההתלהבות שם גדולה, הם מקווים להחזיר את ימי התהילה

ברוך השם שהוא לא התפתה ע"י הכסף הגדול לחתום באינטר RS

הוא אפילו פרסם הודעה שבגלל ההזדהות שלו עם גרמיו הוא לא יאמן את אינטר
יש עוד צדיקים בסדום סיטי

DaYaNa
18-07-10, 13:44
טוב אז ניראה לי פעם ראשונה בהיסטוריה,אתמול ישבתי וצפיתי במשחק מהליגה הברזילאית.
הודות ליס שפתחו עבורנו את שלל ערוצי התוכן,צפיתי במשחק שך סאו פאלו וויטוריה,ואת האמת היה משחק טוב שבסופו ויטוריה ניצחו 3-2.
אךה אם כן מישהו כבש ב4 דקות תוספת זמן שהייתה.

Nico79
21-07-10, 15:28
מישהו יכול לספר לי פרטים על הפרשה של השוער ברונו ?
קראתי בידיעות את הכותרת אבל לצערי לא הספקתי לקרוא את הכתבה ואת העיתון כבר לא ניתן להשיג....
מי שלא יודע על מה מדובר אז החשד הוא שהשוער הזמין את רצח המאהבת שלו (שלפיה היא הייתה בהיריון ממנו) ואף וידא (איך כותבים?) שהעבודה נעשתה....:\

benos
21-07-10, 20:44
רשום שהוא חשוד ברצח שלה, כרגע אף אחד לא מצא אותה והיא בחזקת נעדרת עד שימצאו את הגופה שלה, השוער לפי מה שהבנתי הכניס אותה להיריון והכריח אותה לעבור הפלה, המשטרה חושדת שהוא אח"כ רצח אותה והעלים את הגופה שלה גם כן. כנראה שהוא לקח דברים קצת בקיצוניות. פלאמנגו גם הפסיקה את ההתקשרות עימו עד שתסתיים החקירה.

Nico79
22-07-10, 00:28
רשום שהוא חשוד ברצח שלה, כרגע אף אחד לא מצא אותה והיא בחזקת נעדרת עד שימצאו את הגופה שלה, השוער לפי מה שהבנתי הכניס אותה להיריון והכריח אותה לעבור הפלה, המשטרה חושדת שהוא אח"כ רצח אותה והעלים את הגופה שלה גם כן. כנראה שהוא לקח דברים קצת בקיצוניות. פלאמנגו גם הפסיקה את ההתקשרות עימו עד שתסתיים החקירה.
זה פחות או יותר מה שכתבתי.
אבל תודה בכל מקרה.
איזה איש הזוי , וכמו שכתבתי (או שלא?) בעיתון היה כתוב שהוא נתן לכלבים שלו לאכול את הגופה אבל זה נשמע לי יותר מדי אכזרי...

בארסהגול
22-07-10, 00:58
לפי מה שאני הבנתי, המשטרה לא מצאה את הגופה מהסיבה הפשוטה, שאין גופה. ברונו דאג לזה שיחלקו את הגופה לחלקים וחלק מהם יתנו לכלב שלו.
בכל אופן, המשטרה אמרה שלמרות שהיא לא מצאה את הגופה יש לה הוכחות חותכות לגבי מעורבתו של ברונו בפרשה שאחד מהם היא הודעתו של האחיין של ברונו שגר איתו בבית שאומר שהוא שמע את השוער מדבר בפלאפון ואומר שידאגו לעלמים ראיות. בנוסף המשטרה אומרת, שגם אישתו של ברונו מעורבת בבפרשה וגם היא ניסתה לעלים ראיות.
פלאמגו קבוצתו של הקבוצה, רצתה לסיים את השחקן מהחוזה בטענה שהוא עשה משהו שפוגע בתדמית של המועדון וגם אם ימצא שהוא חף מפשע הוא לא יחזור למועדון, אבל כרגע הם חזרו מהרעיון הזה בגלל שהם לא רוצים שברונו יתבע אותם על הפרת חוזה.

באמת חבל על השוער הזה, שוער צעיר עם פוטנציאל עצום והוא גם כל-כך האהוד בברזיל שהיה קרוב לעבור לאירופה השנה והיו שמועות שהוא עוד שנייה חתם במילאן, ורק בגלל אורח החיים של השחקנים הברזילאים שכולל מסיבות סקס וסמים, הרס לו את הקריירה וכנראה גם את החיים.

DaYaNa
22-07-10, 01:22
אז ככה,תחילת הפרשה לפני חודש בערך,עוד במהלך המונדיאל הפרשה צברה גלים עצומים בברזיל. מי שקרא את הכתבה בעיתון, יכול להבין שמה שאמרו שם זה ממש לא שקר לגבי גודל הזעזוע. הפרשה צברה תאוצה לאחרונה עם גילוים אחרונים שאחד מהם, זה העדות של האחין,ודבר נוסף שפורסם, זה מציאת דגימות דם של הנעדרת במכונית של השוער.
את האמת אני לא כ"כ מופתעת זו לא הפרשה הראשונה ברמה של שחקנים כאלה,פורסם פה כבר פעם תמונה של אדריאנו עם חברי כנופיות,כשאתה בא מהפאבלה קצת קשה לשכוח מאיפה אתה בא.
לפחות בחלק מהשחקנים,היו גם כאלה שלא התדרדרו או עושים מעשים כמו ואנגנר לאב ואדריאנו,או הנורא מכל ברונו.

קפה קולומביה
23-07-10, 20:13
אני לא צופה בכדורגל הברזילאי כמעט כלל(לפני 3 עונות זה היה אחרת).
אינטר הביאה לשורותיה הקיץ את פליפה קאוטיניו ואני סקפטי לגביו.

יש מישהו פה שראה אותו בקביעות?
אני מתכוון שלא בתקצירים וקטעי ווידאו, אלא ממש משחקים שלמים?

אם כן, אשמח לדיעה.

DaYaNa
23-07-10, 23:45
אחרי שהגיעו להבנות עם מוריסיו פיקאה,מאמן פלומיננסה. האתאחדות והמאמן חיכו לתשובת המועדון,האם הם משחררים אותו לאמן את הניבחרת,התשובה שלילית. היום הודיע יו"ר פלומי כי מוריסיו ממשיך במועדון.
עריכה:הידיעה כמובן מהתקשורת הברזילאית. (http://oglobo.globo.com/esportes/mat/2010/07/23/horcades-diz-que-muricy-vai-ficar-no-fluminense-917226379.asp)

F.Redondo
24-07-10, 15:22
רשמית : מאנו מנזס מאמן נבחרת ברזיל!

http://oglobo.globo.com/fotos/2010/07/23/23_MVG_esp_mano33.jpg

לאחר שפלומיננזה סירבה לשחרר את מוריסיו רמאליו, נבחרת ברזיל מינתה את מאמן קורינתיאנס מאנו מנזס.
מנזס יוביל את הסלסאו לקופה אמריקה בקיץ הבא וכמובן במונדיאל ב-2014.
http://www.cbf.com.br/php/noticias.php?e=30&n=11657

Murad
24-07-10, 17:25
אני לא צופה בכדורגל הברזילאי כמעט כלל(לפני 3 עונות זה היה אחרת).
אינטר הביאה לשורותיה הקיץ את פליפה קאוטיניו ואני סקפטי לגביו.

יש מישהו פה שראה אותו בקביעות?
אני מתכוון שלא בתקצירים וקטעי ווידאו, אלא ממש משחקים שלמים?

אם כן, אשמח לדיעה.

ראיתי אותו בכמעט כל המשחקים השנה בברזילראו, שזה הרמה הכי גבוהה שהוא שיחק נגדה כבוגר, והוא לא הרשים ממש, טוב היו ניצוצות אבל ממש לא מצדיק את הרמה והדיבורים שעושים ממנו כרגע... אמרתי כבר בפורום של אינטר, הילד לא הוכיח כלום בנתיים, וההייפ שעושים עליו בגיל שלו, לאדם שבקושי שיחק בבוגרים ברמה מספיקה, ושגם כששיחק לא עשה מי יודע כמה הוא לא נכון ולא הוגן גם כלפיו וגם כלפי אלה הקוראים את הדברים ולא ראו אותו משחק.

ראיתי גם 2 משחקים שלו בליגה היותר נמוכה, ושם הוא דווקא נראה טוב והרבה יותר מרשים, אבל ברמה של הליגה ה-1 הוא היה בינוני ומטה.. אבל עדיין הקבוצה שלו (ואסקו) פשוט על הפנים ככה שזה גם משפיע, למרות שלא כל כך.

אבל בכל מקרה רואים שיש לו עתיד לפניו, יש לו דריבל טוב, ראיית משחק מצויינת ויוצאת דופן לגיל שלו, לפעמים הוא מנסה לעבור שחקנים או להרשים ונתקע כי אין לו יכולות פיזיות מספיקות, אבל רואים שהוא יכול לשחק ב1-2 נגיעות ולשחק ממש מהר, הוא "מעבד" את המשחק ממש מהר, רואים שהוא מבין את המשחק, ככה שזה דברים מאוד מעודדים.

לא יהיה להיט מיידית, אלא יותר פרוייקט לדעתי, אבל כשהוא יילך לחדר כושר ויתחזק טיפה(הרבה), ויסתגל לליגה ולמשחקים הוא יהיה שחקן טוב מאוד.

ERREALA
26-07-10, 04:35
העתק ההודעה שכתבתי בפורום של שלי (פורום תרבות ומוזיקה ברזילאית)
ראיתי את המשחק האחרון של קורינתיאנס עם מנו

היה מעמד עם המון אוהדים בפקמבאו, שירת ההמנון הברזילאי והמון אנשים בקהל שצלמו את מנו בטלפונים הסלולריים שלהם, ופה ושם איזו דמעה או 2. ושער 1 בדקה הראשונה ואחר כך גוארני השוו בערך אחרי שעה 2 מורחקים ועוד שני שערים של קורינתיאנס שחזרה למקום הראשון
וגם ראיתי את המשחק של בוטפוגו ופלו, כאשר פלו הבקיעה היא היתה ראשונה בטבלה בערך לרבע שעה, אחר כך בוטה השוותה והיו ויכוחים ומריבות וכמה וכמה מורחקים משני הצדידים, הכי משעמם היה דווקא המשחק של פלמייראס וסערה, (ככה אני נוהגת לכתוב CEARA כדי שידעו איך לבטא את זה) נגמר 0:0

בקיצור, אפשר להתמכר לברזילראו, מצאתי לינק טוב הלילה, ועכשיו אני רואה את המשחק של רוסיה וברזיל בכדור עף, פינל הליגה העולמית. זהירות, זה ממכר.

גרמיו היה הרבה יותר טוב מקרוזיירו , אבל בסוף קרוזיירו השוותה משער שלדעתי בא אחרי עברה על השוער של גרמיו ויקטור.. היה משחק טוב, 2:2 עם גולסוס משני הצדדים,
אבל גרמיו עדיין באזור הירידה, משחקים טוב אבל הכדור לא נכנס..

העליתי את הלינקים לפייסבוק בזמן אמיתי, כך שכל מי שירצה יוכל לראות את המשחקים, שם תוכלו גם להבא למצוא את הלינקים אם יהיו כאלה.

מחר הCONVOCAÇAO למשחק נגד ארצות הברית.אין רגע דל

הפנומנו לא משחק, הוא לא עמד בסגנון החיים שהיה צריך כדי לחזור, חבל באמת. נקווה שעוד יחזור לתת כמה משחקים . לעומת זאת רוברטו רלוס, המבוגר ממנו, עדיין משחק עם כל הטריקים והשטיקים שאהבנו לשנוא בריאל מדריד ולאהוב בנבחרת.המאמן החדש אדילסון גם הוא גאושו, היה בקבוצה של גרמיו שלקחה את הליברטדורס לפני X שנים/
כעת יש 3 מתמודדים על המקום הראשון בברזילראו, קורינתיאנס ופלו וגם סערה, ההפתעה של העונה. ורק עברו 11 מחזורים. עוד נראה ונשמע הרבה דברים טובים ורעים.

לילה.בוקר טוב (תלוי מתי תקראו את זה)

the mighty reds
26-07-10, 07:47
המש' של אינטרנאסיונאל נגד פלמנגו היה פנטסטי וקצבי עם מצבים שבד"כ הסתיימו בקורה,משקוף,הצלות וחלפו ליד השער.

טייסון עם אחד מהשערים היפים של העונה כבש בדקה ה5 את שער הניצחון בבעיטה אדירה מ25 מטר לחיבורים הימני.

http://www.youtube.com/watch?v=EbMKOrrrF_Q

רנאן הוא שוער מבוזבז ויכול למצוא את עצמו בהרבה קב' בכירות הראה את היכולות שלו עם אינסטיקטים חתולים וגם תרם 2 הצלות.

אינטרנאסיונאל שלטו ברוב שלבי המש' והציגו כדורגל שובה עין ומהיר לעומתם פלמנגו היו בעיקר אגרסיבים.

טייסון תפס לי את העין , רואים שיש לבחור כישרון ויכולת שאין להרבה אחרים.

http://www.internacional.com.br/jogadorescolorados/foto/2009_taison.jpg

Murad
07-08-10, 23:32
הבלם הצעיר והמאוד מוכשר מאוד של גויאס, רפאל טוליו, קרוב מאוד למעבר לפורטו הפורטוגלית.

סוכנו נחשב לאדם שמקורב לפורטו, והוא גם סוכנם של וולטר שעבר לאחרונה לקבוצה, והולק... ממה שאני מבין הוא גם מחזיק ב-50% מהכרטיסים של כמעט כל שחקניו, ככה שהוא עצמו דוחף את המעבר לפורטו כי הוא יודע שערך השחקנים ומחירם כשהם עוברים מפורטו גבוה בהרבה מבקבוצות אחרות, כשגם נאמר כי פלארמו מאוד מאוד רוצה אותו.

בכל מקרה המחיר המדווח הוא בערך 8 מיליון יורו.

טוליו(19) למי שלא מכיר, הוא נחשב לשחקן לכל דבר בגויאס כבר מגיל 17 לערך, והוא גם הקפטן של נבחרת ברזיל הצעירה עד גיל 20.

לדעתי מבין השחקנים שמשחקים בברזיל הוא הכישרון ההגנתי הטוב ביותר שיש כיום...הוא גבוה, קריאת המשחק והתזמון שלו, המיקום, הכוח, המהירות, הזריזות, טכניקה.. יש לו פשוט הכל... אולי צריך טיפה לשפר את המסירה שלו(למרות שיש לו מסירות ארוכות דיי מדוייקות, המסירות הקצרות שלו נוטות לגרום לאיבודי כדור) כדי להשתלב יותר טוב באירופה אבל אני בטוח שהוא רק ילך ויהיה יותר טוב.

ILAN-8
17-08-10, 13:34
ראשית, מצטער שאני רושם את ההודעה פה במקרה וזה לא המקום.

אשמח לדעת מה הוא לו"ז המשחקים של הליגה הברזילאית לשבועות הקרובים, ואיפה אני יכול לראות את הלו"ז המלא באנגלית או בעברית ?

המטרה היא לראות משחק במרקאנה...

תודה לכל העוזרים.

benos
17-08-10, 13:40
http://soccernet.espn.go.com/tables?league=bra.1&cc=4716

ILAN-8
17-08-10, 16:31
תודה רבה

ERREALA
12-09-10, 11:13
תגידו אני צריכה לעשות את הכל בעצמי, בעוד אחרים מבלים במסיבות ברזילאיות של מוזיקה מעולה שאני לא יכולה להגיע אליהם כי זה תמיד בימים שאין תחבורה ציבורית:embarassed:

אני מקווה שבכל זאת עקבתם, אולי ראיתם, כי בהחלט היה מה לראות. קבוצות התחתית מקלקלות לקבוצות הצמרת את התכניות, פלמייראס מקרטעת, קרוזיירו לאט לאט ובאין רואה מתקדמת למקום השלישי, גם בגלל משחקים טובים בחוץ, גרמיו סבלו קשות והפסידו נקודות גם על ידי חולשה בסוף וספיגת שערים בדקה ה 90 , וגם בגלל בעיות עם השופטים במשחקים בריו וSP (לא חדש) גרמיו דשדשה באיזור הירידה, עד שרנטו התאקלם כמאמן והקבוצה החלה לנצח ולסיים בתיקו כמו עם בוטפוגו בריו, ואתמול סוף סוף היא השיגה ניצחון חוץ ולא סתם אלא נגד קורינתיאנס, אחת הקבוצות הטובות בברזיל.

שער הניצחון הובקע עלידי דוגלס, שחקן קורינתיאנס לשעבר שלא חגג, אבל הגולסו הזה הביא לגרמיו את הניצחון, למרות שהם שיחקו מהדקה ה 34 בעשר שחקנים נגד 12, אני מתכוונת לשופט הידוע לשמצה פרנציסקו נסימנטו, שגם הפעם שרק לפנדל לא קיים לטובת קורינתיאנס, והרחיק את וילסון בצהוב שני (הזוי לגמרי) למזלה של גרמיו יש לה את החומה, ויקטור הגן ועצר את הפנדל הרביעי שהוא עוצר העונה. קורינתיאנס התקיפה ללא הפסק במחצית השניה אחרי שבראשונה היא בקושי נראתה. הפרשן של רדיו גרמיו קרא למשחק "ניצחון הרואי" ההגנה תפקדה מצוין לשם שינוי ומה שהיה כרגיל היו כמה החמצות של גו'נס ויתר שחקני ההתקפה להגדיל את הניצחון.

עוד הפתעה : המהפך שאתלטיקו גויאננסה עשתה לפלומיננזה המובילה במאראקנה, אינטר הפסידה .במחזור הקודם ויצאה מה G4 .

תלחצו על "ברזיל" באתר של לייבסקור ותראו את כל התוצאות של המחזור ה 19 שחתם את הסיבוב הראשון ותוצאות משחקי אתמול במחזור ה 20, תחילת המחצית השניה של הברזילראו

היום יתקיימו מרבית המשחקים של מחזור ה 20ת שום דבר לא סגור, תשתדלו לראות משהו, או בROJADIRECTA או בFIRSTROW או בATDHE.NET וכיוצא בזה
מהיום זה רק 5 שעות הפרש, קטן עלינו

the mighty reds
27-09-10, 00:56
אינטרנאסיונאל מנצחת במש' דרמטי ומרגש 2-3 את קוריאנתס.

המש' הכי קצבי , מותח ועמוס באירועים שראיתי עד כה העונה.

מהלכים של "לגזור ולשמור" , מדעי הכדורגל.
http://www.youtube.com/watch?v=vrVLKCnI7iE (http://www.youtube.com/watch?v=vrVLKCnI7iE)

חוגגים נצחון בדקה ה94.
http://www.internacional.com.br/imagens/noticias/capa_intervence260910G.jpg

אני עם האדומים מפורטו אלגרה אז היתה חגיגה http://www.liverpool-il.com/forum/images/smiles/icon_wink.gif

brasil2014
29-11-10, 11:41
טוב. אז האליפות ככל הנראה הוכרעה אמש והשנה זו תהיה שנת ה"פלו" אחרי שנת ה"פלה". לפלו משחק ביתי קל מאוד מול גוואראני ולקורינתיאנס משחק חוץ מול גויאש. קרוזיירו תתמודד מול פלמייראס הפאתטית ותנסה אולי לגנוב אליפות.

מה שמדהים בכל הסיפור: פלומיננזה הייתה מועמדת לירידה והצליחה בנס להינצל במחוזירם האחרונים וככל הנראה תהיה אלופה. פלמנגו שסיימה כאלופה ניצלה מירידה, שכן 2 הדולקות אחריה תשחקנה אחת מול השנייה במחזור הבא.

ההימור שלי: פלומיננזה אלופה. רונלדו וקרלוס רק שניים.. חבל..רציתי בשבילם עוד תואר לפני הפרישה.

לגבי פלמייראס: זו הקבוצה הכי פתטית שסקולארי העמיד בשנים האחרונות. המשחק אמש היה ביזיון גדול ופלומיננזה הייתה צריכה לסיים עם 6 שערים ברשת הירוקה. אפילו מלחמה לא הייתה אחרי המפלה מול גויאש.

דבר אחד ברור: הליגה הברזילאית היא הרבה יותר מרתקת, מעניינת ומסעירה מליגת הפח בספרד, ליגת השיעמום האיטלקית וליגת היונייטד-צלסי וליברפול המשעממת.

Gal6-8
06-12-10, 12:05
פלומיננזה זוכה באליפות הראשונה שלה מזה 26 שנה!
פלומיננזה מנצחת אתמול 1-0 את גוואראני ושומרת על המקום הראשון שלה, עם 71 נק'. קרוזיירו מסיימת שנייה עם 69 נק' אחרי שנצחה את פלמייראס בחוץ 2-1. קורינתיאס סיימה שלישית אחרי 1-1 מאכזב מול גויאש, עם 68 נק'.
נק' מבט אישית: מזל טוב לדקו ובלטי על האליפות :)

NO1
06-12-10, 14:47
זה לא ייאמן איך לפני שנה, פלומינזה הייתה קרובה מאוד לרדת ליגה ונאבקה עם הציפורניים (תרתי משמע, לאחר התיקו ואירועי המשחק בקורישיבה) עד שנייה האחרונה כדיי לשרוד ולהישאר עוד שנה בליגה הבכירה.

שנה עברה חלפה לה והם חוגגים היום אליפות! עם כל הכבוד (ויש המון כבוד) לאמרסון, פרד, וושינגטון, קונקה, דקו ובלטי ("בזכות" השניים האחרונים עקבתי אחרי הקבוצה), האלוף האמיתי והמנצח הגדול הוא מבחינתי המאמן רמאליו.

אחרי הפיטורים המכוערים שלו מסאן-פאולו לפני כשנתיים, הוא לדעתי שם היום את החותמת הסופית שהוא גדול מאמני הליגה בעשור האחרון (אני עדיין לא מבין איך הוא לא התמנה לנבחרת).
הוא הצליח לבנות תוך שנה קבוצה מאוד ממושמעת, מאוזנת, שמחה, בריאה וטקטית. גם אם לא אוהבים את פלומינזה, אי-אפשר שלא להתלהב מהאופי שראמליו הנחיל לה והשנוי האדיר שהוא ביצע בה.

"פלו, אלופת ברזיל בפעם השנייה בתולדותייה, לאחר שהראשונה נעשתה ב-1984.

מזל טוב ראמליו, הבאת אליפות רביעית לקבוצה שלך תוך 5 שנים!

Gal6-8
06-12-10, 16:13
מזל טוב ראמליו, הבאת אליפות רביעית לקבוצה שלך תוך 5 שנים!
וואו! את זה לא ידעתי.
אתה יכול להרחיב טיפה? עם איזה קבוצות הוא זכה באליפות ב5 שנים האחרונות?

ג. מיכאל
08-12-10, 00:54
אחרי הפיטורים המכוערים שלו מסאן-פאולו לפני כשנתיים, הוא לדעתי שם היום את החותמת הסופית שהוא גדול מאמני הליגה בעשור האחרון (אני עדיין לא מבין איך הוא לא התמנה לנבחרת).

רמליו היה הבחירה הראשונה לנבחרת ורק לאחר שהוא סירב פנו למאנו. זה בהחלט פגע בקורינתיאנס, שבאותו זמן היתה ביתרון של כחמש נקודות (או אולי שלוש ומשחק חסר), ואז איבדה אותו במהירות. אבל לא בגלל זה הוכרעה האליפות. את ארבע הנקודות שחסרו לה איבדה קורינתיאס כאשר יצאה פעמיים בתיקו מול שתי היורדות, רגע אחרי שחזרה למקום הראשון.
בכלל, מה שאפיין את הטימאו היה חוסר היציבות. את היריבות לצמרת וכן את היריבות הגדולות מסאו פאולו היא ניצחה, אבל מול קבוצות פחות טובות היא איבדה נקודות רבות. חוסר היציבות הזאת, שגרמה לה לעוף גם מהליברטדורס בשמינית הגמר אחרי שסיימה את שלב הבתים עם יתרון ביתיות עד הגמר, היא הבייעה שקורינתיאנס תצטרך להתמודד איתה בשנה הבאה (וגם עם עזיבת השחקנים שיגיעו לאירופה אחרי שקיבלו את החותמת של "שחקן נבחרת ברזיל").
סך הכל עונה די טובה של הטימאו, ונקווה שבשנה הבאה יחזרו גם התארים.

פלו, קרוזיירו, קורינתיאס וגרמיו ישחקו בליברטדורס, וגם סנטוס ואינטרנסיונל. ויטוריה, גויאס גוארני וגרמיו פרודנטה ירדו לליגה השניה. קוריטיבה, פיגרנסה, בהייה ואמריקה מיניירו עולות לליגה הראשונה. להתראות באסטדואייס.

ERREALA
16-01-11, 14:41
גרמיו וקורינתיאנס משחקים בשלב המוקדמות של הליברטדורס, בכלל לא בטוח שיעברו, לגבי קורינתיאנס הסיכויים טובים , לגבי גרמיו, הם משחקים באורוגאי נגד ליברפול (חבל שזו לא ליברפול מאנגליה, במצב שהיא נמצאת כרגע היו מנצחים)

אני מקווה ששתיהן יעלו , מזמן לא היה לונ 6 קבוצות בליברטדורס

בינתיים כרגיל מתחילים הסטדואיס, והקופיניה נמצאת בשלב השני, פלמנגו הדיחה את קרוזיירו בפנדלים, מוג'י מירין הגיעה פעם רשונה בתולדותיה לשלב השני של הקופיניה אבל הודחה על ידי אתלטיקו פאראנאנסה.

לינקים בהמשך

אתמול היו כמה משחקים ראשונים בסדואייס, מה שידוע לי שגרמיו התחיל בפלופ את הגאושואת אחרי שהוביל 2:0 נגד איזו קבוצה לא ידועה, הם ספגו 2 שערים בסיום והתוצאה היתה 2:2, רנטו והנשיא אודונה מבטיחים חיזוקיםץ ככה הם לא יעברו את האורוגואיים

בפורות של אקסטרטיים של הגביע הברזילאי ישראל שולטת, עד עכשיו הייתי רק אני ומוניר, שנינו עם תואר של מנהל, אתמול הופיע מישהו בשם ברקו עם אווטר של מכבי ת"א, שחושב שרק בסאו פאולו וריו יש כדורגל טוב והיתר זבל, כגון קרוזיירו ואתלטיקו מיניירו, ועל RS הוא לא שמע, פחחח

לא היה לי כוח לענות לו, סך הכל אני מחכה לראות מה יהיה הלאה בקופיניה ואיך יתנהלו האסטדואייס. כמון שאין להסיק מסקנות ממשחק אחד או שניים.

כעת מתחילה אליפות דרום אמריקה SUB 20
ברזיל שלחה קבוצה די חזקה, עם ניימר כאטרקציה
המשחק הראשוןשלהם בעיר טקנה בפרו שכבר מלאה בסוכנים המצפים להשקיע באיזה כוכב עתידי.

כפי שאמרתי, מאוחר יותר אביא לינקים לכל התחרויות הרלבנטיות
לעת עתה זה ליברטדורס, קופיניה ואסטדואייס

הים מתחיל הפאוליסטה, המשחק שהיה עמרו הכי מסקרן סאו פאולו מול מוג'י מירין לא יהיה כזה , כי בגלל בירוקרטיה לא הושלם הרישום של ריבלדו, דנילסן וסנצ'ס, וכך הם לא ישחו היוםעבור מוגי.
ריבלדו יהיה על הספסל כנשיא של מוג'י, והמאמן הוא אנטוניו קרלוס, שפעם שיחק בפלמיירס האגדית של ריבלדו ורוברטו קרלוס

רונלדו יהיה הקפטן של קורינתינס

אלכס ישאר בפנר עד סיום החוזה ולאחר מכן יחזור לקבוצת המוצא שלו קוריטיבה ושם יסיים את הקריירה. פלצייראס רוצה אותו אבל כנראה לא יצא מזה כלום

האם מישהו יודע אם ישדרו את הפאוליסטה כמו לפני שנים מספר\. אני מניחה שלא

את משחקי הקופיניה משדרת תחנה צרפתית בשם SEBA TV , יש קרים דרך FIRSTROW ואחרים
פרטים בדיון של הקופיניה באקסטרטיים עם הלינקים הרלבטיים

oded23
07-02-11, 01:04
היי חברים. חבר שלי נמצא בברזיל והוא יהיה בריו בחודש הקרוב. הוא מעוניין לראות את קורינתיאס ו/או פלמנגו. יש המלצות לתאריכים/משחקים מסויימים?

ג. מיכאל
07-02-11, 02:31
עוודד,
אנחנו נמצאים בעיצומם של האסטדואייס (הליגות המחוזיות) ככה שאת קורינתיאנס לא יראו בריו דה ז'ניירו בחודשים הקרובים.
אבל בדיוק מאותה סיבה פלמנגו תשחק בעיר כל שבוע. מכיוון שאליפות ריו מתחלקת לשני טורנירים קצרים עם פלייאוף בכל אחד מהם ואז גמר בין שתי המנצחות, עדיף שהחבר שלך יתעדכן בזמן אמת. בשבוע הבא פלמנגו ישחקו נגד רסנדה, ואח"כ מתחילים משחקי פלייאוף של גביע גואנאברה שעוד לא נקבעו סופית. פלמנגוכבר שם ותשחק נגד בוטפוגו (מצויין) או פלומיננזה (עוד יותר טוב).

ההמלצה היא להתעדכן מהעיתונות המקומית, עובדי המלון וכו', לגבי תאריכים, שעות, מחירי כרטיסים, איך להגיע לאצטדיון וכו'.

בארסהגול
11-04-11, 02:07
מה אתם אומרים על כל השחקנים ששבו הביתה, וחזרו לשחק בברזיל?
אלנו, רונאלדיניו, אדרינו, פביאנו וכל אלו בשנה אחד! מה אתם חושבים גורמם לכך?

בני-קנטור
12-04-11, 00:54
מה אתם אומרים על כל השחקנים ששבו הביתה, וחזרו לשחק בברזיל?
אלנו, רונאלדיניו, אדרינו, פביאנו וכל אלו בשנה אחד! מה אתם חושבים גורמם לכך?

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
זאת הסיבה העיקרית.
למרות שחלקם אם לא כולם טוענים שהם חזרו לשם בגלל האהבה למדינה והגעגועים.
אני מתערב שאם כל אחד מהם היה מקבל את אותה ההצעה מקבוצה אירופאית הם לא היו עוזבים.

ג. מיכאל
12-04-11, 02:20
אני מתערב שאם כל אחד מהם היה מקבל את אותה ההצעה מקבוצה אירופאית הם לא היו עוזבים.

א. יש באירופה מספיק מועדונים שהיו משלמים 8.5 מליון יורו על לואיס פביאנו. בעיקר ברוסיה ובאוקריינה, אבל כנראה שגם בארצות אחרות. כנ"ל לגבי שאר השחקנים.
ב. לחבר'ה האלו יש כבר מספיק כסף כדי לסדר את הנינים של הנינים שלהם.

אני מעריך שהסיבה של רובם (רונלדיניו אמר את זה במפורש) היא הרצון לשחק ולהיות קרוב אל העין והלב של מאנו מנזס. כשילד ברזילאי בן ארבע מתחיל לבעוט בתפוז אל שער שמורכב משתי אבנים הוא לא חושב על כסף. הוא כן חושב על גמר הגביע העולמי במרקנה. וגמר מונדיאל במרקנה יש פעם ב- 64 שנים, והזמן להבטיח את המקום בנבחרת הוא בדיוק עכשיו.

בארסהגול
12-04-11, 13:21
א. יש באירופה מספיק מועדונים שהיו משלמים 8.5 מליון יורו על לואיס פביאנו. בעיקר ברוסיה ובאוקריינה, אבל כנראה שגם בארצות אחרות. כנ"ל לגבי שאר השחקנים.
ב. לחבר'ה האלו יש כבר מספיק כסף כדי לסדר את הנינים של הנינים שלהם.

אני מעריך שהסיבה של רובם (רונלדיניו אמר את זה במפורש) היא הרצון לשחק ולהיות קרוב אל העין והלב של מאנו מנזס. כשילד ברזילאי בן ארבע מתחיל לבעוט בתפוז אל שער שמורכב משתי אבנים הוא לא חושב על כסף. הוא כן חושב על גמר הגביע העולמי במרקנה. וגמר מונדיאל במרקנה יש פעם ב- 64 שנים, והזמן להבטיח את המקום בנבחרת הוא בדיוק עכשיו.

אבל רוב הסגל הברזילאי מורכב משחקנים שמשחקים באירופה. השחקנים שמשחקים באירופה הם רוב הפעמים נחשבים ליותר טובים, או ככה לפחות הם נחשבים.
אני חושב שמאנו מנזס מסתכל קודם כל על השחקנים ה"אירופאים" מתי שהוא מרכיב את הסגל, ורק אז הוא מביא כמה שחקני חיזוק מהבית. אני טועה?

ג. מיכאל
13-04-11, 10:03
אני חושב שמאנו מנזס מסתכל קודם כל על השחקנים ה"אירופאים" מתי שהוא מרכיב את הסגל, ורק אז הוא מביא כמה שחקני חיזוק מהבית. אני טועה?

לדעתי כן. מאנו מנסה להסתכל על כולם (במגבלות הסבירות. בכל זאת אי אפשר לראות יותר מ-112 משחקים מלאים בשבוע). הוא מזמן את מי שטוב, בכושר, מתאים לשיטה ומסתדר עם שאר הסגל, ובעיקר מסוגל לעמוד בלחץ. השאלה באיזה ליגה הוא משחק כרגע פחות רלוונטית, ואם מישהו מתאים לו אז הוא ימשיך להזמין אותו גם אם השחקן יעבור ליגה. סביר מאד ששחקן שזומן ולא משחק באירופה יקבל מהר מאד הצעה מאירופה (ע"ע אליאס). עד לפני כמה שנים רוב השחקנים היו מקבלים את זימון הבתולים לנבחרת כאשר הם עוד שיחקו בברזיל. היום זה השתנה קצת כי שחקנים עוברים לאירופה בגיל יותר צעיר.
אני יודע שזה קצת פשטני ויש עוד המון שיקולים, אבל עדיין לשחקן הרכב יהיה סיכוי טוב יותר להיות מוזמן לנבחרת מאשר למישהו שמתייבש על הספסל - לא משנה באיזו קבוצה.

ג. מיכאל
27-06-11, 02:34
פאמפי - השמיע קול :evil::grin::grin: (http://www.youtube.com/watch?v=VzYLbV6vWEc)

monis
27-06-11, 03:26
פאמפי - השמיע קול :evil::grin::grin: (http://www.youtube.com/watch?v=VzYLbV6vWEc)

לא יאמן כמה שהוא ענק. 2.5 דקות של צחוק מטורף עליו בתור שמנמן שרץ :grin:.

Murad
28-06-11, 02:08
עשיתם לאמא של במבי ובמבי עצמו וידוא הריגה :) הפתעה גדולה, למרות שהאדום של קרליניוס פארייבה הרג את המשחק.

ליידסון פשוט אדיר, אין מילים.. לא היה לי ספק מהרגע שהגיע שהוא יכבוש בצרורות בפאוליסטה ובברזילראו.. הבנאדם פשוט נולד לכבוש שערים, לא משנה איפה.

אם היה לו יותר עזרה מאחוריו הוא היה כובש עוד יותר, למרות שדאנילו משחק מצויין בזמן האחרון.

סאו פאולו הולכים להפגע בלי לוקאס בחודש הקרוב, למרות שהאמת החיסרון של קאזמירו פגע בהם יותר אתמול(שגם הוא יחסר ביחד עם כמעט כל הספסל באליפות העולם עד גיל 20)..אבל שלואיז פאביאנו יחזור הם יתחילו לרוץ קדימה.. הם עדיין the team to beat אפילו אחרי התבוסה הזאת.

בארסהגול
02-10-11, 19:08
מישהו יכול להסביר לי איך סנטוס, קבוצה שבה משחק החלוץ שכל אירופה רודפת אחריו, קבוצה שבה משחק אלנו שחקן נהדר שרק בגלל חוסר מזל מצא את עצמו שוב בברזיל ובנוסף קבוצה שמשחק אצלה עוד שחקן מבטיח בדמותו של פאולו אנריקה, מוצאת את עצמה במקום ה-11 לאחר שהיא הייתה אמורה להתמודד על האליפות?

Murad
03-10-11, 13:09
אין צורך לייחס לברזילראו של השנה חשיבות או לגביו לקבוע את חוזקה של סאנטוס.

בחלק הראשון של העונה שיחקנו עם הרכב משני לחלוטין בגלל ההכנה לליברטאדורס שבו כאמור זכינו, שהתקיים במקביל לליגה.

משם הגיע הקופה אמריקה\גביע העולם עד גיל 20, שלקח לנו 7 שחקני הרכב ואת 3 השחקנים הכי טובים וחשובים שלנו, ובין לבין משחקי ידידות כאלה ואחרים של הנבחרת שלקחו לנו את הכוכבים כשכאמור הליגה מתנהלת כרגיל במקביל.

וזה בלי להחשיב את ירידת המתח הטבעית אחרי הפיק שהגענו אליו לליברטאדורס וכל הבלאגן עם חרושת השמועות הבלתי נפסקת של כמעט כל השחקנים שלנו - ואני לא מדבר רק על ניימאר, אלא גם גאנסו, ארווקה, רפאל - וגם דאנילו, אלכס סאנדרו ואלן פטריק ששלושתם בסופו של דבר נמכרו.

הליגה פתחה עלינו פער גדול עד שהתאוששנו וחזרנו לעצמנו לא מזמן ככה שלאליפות לא ממש היה לנו סיכוי אמיתי מלכתחילה - ועם הזכייה בליברטאדורס ואיתה הכרטיס המובטח לטורניר בשנה הבאה אין ממש צורך להתאמץ להגיע לטופ 4, ככה שהטורניר השנה הוא כולו הכנה לדצמבר למפגש מול ברצלונה בגביע העולם לקבוצות.

עם כל הבלאגן, יש לנו 2 משחקים חסרים ואני עדיין מאמין שנסיים בין הטופ 4-5 בסופו של עניין.

tb9
07-12-11, 20:19
טוב הסתיימה עוד עונה, אבל איזה עונה!!!
אחרי כמעט עשר שנים שהליגה היתה בירידה ובמגמת כדורגל אירופאי, קיבלנו ליגה ברזילאית אמיתית ברמה ועם עניין.
ובסוף הקבוצה היציבה ביותר שספגה הכי פחות היא שלקחה את התואר למרות שלדעתי הייתה דווקא פחות אטרקטיבית, לא במקרה קורינטיאנס הבקיעה הכי מעט מבין האלופות האחרונות.
היו לנו השנה הרבה משחקים מרובי שערים (לא כמו בליגה המצוקמקת בספרד של 7:0) עם תוצאות של 4:3 וכדומה.
הכסף שנמצא עכשיו בברזיל ביחד עם המונדיאל הקרב גורמים לרמה לעניין לעלות ולדעתי ביחד עם המצב הכלכלי באירופה זה ימשיך.
כחלק מזה רואים גם חזרה של הקבוצות מריו שבעשור האחרון קצת הלכו אחורה.
אישית נהנתי מסנטוס, מסאו פאולו שהציגו לפרקים כדורגל יפה אך לא עקבי, אינטר הראו לנו כמה משחקים יפים, וסקו פלומיננזה ופלמנגו.
הנה נבחרת הליגה
Jefferson (Botafogo), Fágner (Vasco), Dedé (Vasco), Réver (Atlético-MG) e Bruno Cortês (Botafogo); Ralf (Corinthians), Paulinho (Corinthians), Diego Souza (Vasco) e Ronaldinho Gaúcho (Flamengo); Neymar (Santos) e Fred (Fluminense)

XA14
31-05-12, 22:00
לפי המקור הזה:
http://esportes.terra.com.br/flamengo/noticias/0,,OI5806185-EI19376,00-Ronaldinho+entra+na+Justica+e+rescinde+contrato+co m+o+Flamengo.html

רונאלדיניו ביטל את החוזה שלו עם פלאמנגו. לאן עכשיו? היה נדמה שהוא מתחיל לחזור לעצמו בברזיל, הוא רק הולך ומתדרדר... הסוף קרוב?

Josh McEachran
12-10-12, 16:33
KISCw-7KrHY

וואו רק עכשיו נתקלתי בזה ונזכרתי בכתבה שצ'רלטון עשו עליו. כנראה שבאמת מדובר בילד פלא למרות שרק השנה (?) עשה את הפריצה שלו בליגה.

MURAD, פוטנציאל כמו שראיתי יש, מה עם הקפיצה לאירופה ?

QzNEbtMnd_o