PDA

צפה בגרסא המלאה : אינטרנט ומחשבים :: עזרה ותמיכה

עמודים : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29

Octavian
31-05-12, 08:48
BLU,

השם הוא עידן.
זה שהאייטונס לא עולה אוטומטית עם חיבור הכבל לאייפוד לא אומר בהכרח שיש בעיה עם הסנכרון. זה פשוט אומר שמישהו הגדיר למחשב לא לפתוח אייטונס אוטומטית כשיש חיבור של האייפוד. יש לזה פתרון די פשוט אבל אני עסוק מדי לחפש, פשוט תרשום בגוגל how to start itunes automatically with plugging the ipod או משהו בסגנון ולבטח תמצא יםםםםםם של תוצאות.

אם הבעיה חמורה מזה או שלא מצאת פתרון, אשמח לפירוט בכ"ז

אדוארדו - התשובה המתבקשת לשאלתך היא שהמחשב שלך עגלה. לפעמים אייטונס יכול להיות כבד על מכונת WINDOWS, כך שיכול להיות שיש לך מעט מקום פנוי בדיסק הקשיח, או מעט מדי RAM פנוי (הרבה חלונות פעילים בו זמנית? מוריד דברים בטורנט תוך כדי?). מצד שני, יכול להיות שאתה סתם צריך לשדרג גירסה של אייטונס, כי גם זה קורה לפעמים. אתה יודע, אפל לא מתים על מיקרוסופט ולפעמים הם לא טורחים שהמוצר המותאם יהיה 100% מותאם. קרה לי כבר כמה פעמים עם הוינדוז במשרד.

Eduardo
31-05-12, 15:10
אדוארדו - התשובה המתבקשת לשאלתך היא שהמחשב שלך עגלה. לפעמים אייטונס יכול להיות כבד על מכונת WINDOWS, כך שיכול להיות שיש לך מעט מקום פנוי בדיסק הקשיח, או מעט מדי RAM פנוי (הרבה חלונות פעילים בו זמנית? מוריד דברים בטורנט תוך כדי?). מצד שני, יכול להיות שאתה סתם צריך לשדרג גירסה של אייטונס, כי גם זה קורה לפעמים. אתה יודע, אפל לא מתים על מיקרוסופט ולפעמים הם לא טורחים שהמוצר המותאם יהיה 100% מותאם. קרה לי כבר כמה פעמים עם הוינדוז במשרד.

טוב, תלוי למה אתה קורא "עגלה". מקום בדיסק הקשיח יש לי, והרבה (אני מנצל כרגע רק 381MB מתוך 1TB), אין חלונות שפעילים אצלי בו זמנית (בטח שלא הטורנט כי זו התוכנית הראשונה שאני סוגר כשאני עובד עם המחשב). לגבי גירסת אייטונס - אין לי מושג מה יש לי כרגע ואם אני צריך להחליף.

Octavian
31-05-12, 18:13
תנסה לשדרג, או לחילופין להסיר ולהתקין מחדש. למרות ששוב, אתה לא נותן מספיק מידע כדי שאני באמת אוכל לעזור לך.

Ori
03-06-12, 19:26
כשאני פותח את מכשיר הPS3 שלי דולקת נורה ירוקה לכמה שניות ומיד היא מתחלפת לאור אדום מהבהב והסוני לא נדלק. כשאני לוחץ על כפתור ההדלקה שוב הוא הופך לאדום קבוע.

מישהו יודע מה הבעיה? בדיוק כשהייתי בשמירה טובה בפיפא...:cry:

Eduardo
03-06-12, 21:19
שאלה: באיביי ניתן לקנות רק מיד שנייה או שיש אפשרות קנייה גם מחנות (יד ראשונה)?

Pini_A
04-06-12, 10:20
איך אפשר לכתוב בפייסבוק את אותו הסטטוס בשני קירות של שני אנשים שונים בו זמנית?

אתה עושה @ואז הכינוי צמוד וזה יופיע אצל הבן אדם, למשל.

@EDUARDO
@PINI_A
ומקשקש מה שבא לך...

Octavian
04-06-12, 11:17
שאלה: באיביי ניתן לקנות רק מיד שנייה או שיש אפשרות קנייה גם מחנות (יד ראשונה)?

באיביי אתה יכול לקנות יד ראשונה, שניה, שלישית וגם שמינית. בכל פריט שאתה בוחר, יש את המצב שלו. רשום: Brand new או unopened, ויש גם slightly used וכל מיני תאורים כאלה ואחרים.
בהרבה מקרים כאשר המוצר אכן נפתח והוצא מהאריזה המקורית, המוכר מצרף תמונה אמיתית של המוצר. במקרה כזה, חשוב לשים לב שהתמונה לא נלקחה מקטלוג אלא היא נראית (בעין מזויינת) כצילום ביתי (כדי שלא יתבררו כל מיני פגמים בולטים שלא נראו בצילום הגנרי).

בנוסף, הכי קריטי מהכל זה שלמוכר יהיה מוניטין של לפחות 95% חיובי ומעל 1000 פריטים שנמכרו, אלא אם אתה קונה משהו קטן כמו כיסוי לאוזניות או משהו אחר שעולה כמה דולרים בודדים לכל היותר.

PAYPAL סוגר לך את הפינה די יפה בתחום של אבטחת כרטיס האשראי שלך, כך שלמוכר בשום שלב אין גישה לפרטים עצמם.

Saar_D
04-06-12, 13:36
היום בבוקר הדלקתי את המחשב ופתאום אני רואה שזה לא מראה לי את כל המסך, אני לא מצליח לעלות לכאן תמונה,אבל מי שיכול שיפנה אלי בפרטי בבקשה.זה מאוד חשוב,תודה מראש למי שיכול לעזור.

דניאל.
06-06-12, 23:04
אוקיי, בפייסבוק למי שיש טיימליין, נכון יש בפרופיל 8 חברים שמופיעים בצד ימין (או משאל תלוי בשפה שבחרתם)- הם מופיעים אקראית או לפי מי שמסתכל אצלך הכי הרבה בפרופיל? וויכוח עם חברים..

Lukaku
07-06-12, 00:05
אוקיי, בפייסבוק למי שיש טיימליין, נכון יש בפרופיל 8 חברים שמופיעים בצד ימין (או משאל תלוי בשפה שבחרתם)- הם מופיעים אקראית או לפי מי שמסתכל אצלך הכי הרבה בפרופיל? וויכוח עם חברים..

ראנדומלי, זה גם משתנה.

מיקי מאוס
07-06-12, 00:57
ראנדומלי, זה גם משתנה.
אתה בטוח? כי הסתכלתי עכשיו ואצלי וגם אצל אחרים זה לא משתנה. מה גם שהסתכלתי אצל חברים וכל אלה שמופיעים אצלם הם אלה שבקשר ממש טוב איתם והגיוני אם זה היה לפי אלה שמסתכלים אצלך בפרופיל.

דניאל.
07-06-12, 01:07
זה משתנה, תשים לב יש כמה שקשורים אלייך מאוד ואיזה שניים שאתה לא מבין מה הקשר שלהם.

Lukaku
07-06-12, 15:31
אתה בטוח? כי הסתכלתי עכשיו ואצלי וגם אצל אחרים זה לא משתנה. מה גם שהסתכלתי אצל חברים וכל אלה שמופיעים אצלם הם אלה שבקשר ממש טוב איתם והגיוני אם זה היה לפי אלה שמסתכלים אצלך בפרופיל.

גם כשאני עושה כמה פעמים 'רענן' זה מראה לי את אותם אנשים, אבל אחר כך כשאני חוזר זה משתנה.

בכל מקרה גם אם זה לא אקראי, זה לא עפ"י מי נכנס לך לפרופיל, אני לא מאמין שפייסבוק באמת סופרים את זה, אלא זה על מי עשית לו ו/או עשה לך לייקים, תגובות וכו וכו.

דניאל.
07-06-12, 23:11
אבל זה גם לא נכון, אם הם לא סופרים מי נכנס, הם גם לא יספרו מי מגיב או עושה לך לייק. עובדה שמידיי פעם יש לי בנות שאני בקושי מדבר איתן.

Lukaku
07-06-12, 23:20
אבל זה גם לא נכון, אם הם לא סופרים מי נכנס, הם גם לא יספרו מי מגיב או עושה לך לייק. עובדה שמידיי פעם יש לי בנות שאני בקושי מדבר איתן.

אני אומר אם זה לא היה אקראי.
ולייקים ותגובות זה כן משהו שספור, הרי זה שמור להם... איפה שהם לא שומרים דברים:grin:

HJKL
08-06-12, 00:22
סופרים ועוד איך מי נכנס למי לפרופיל, זה פשוט מידע שלאף אפליקציה אין גישה אליה ואני לא מאמין שאי פעם תהיה.

יש איזה דף נסתר שמישהו מצא שמראה את דירוג האינטרקציות שלכם עם אחרים:
http://bitshare.tumblr.com/post/9458546305/facebooks-secret-friend-ranking-list
(לשים לב שכדי להשתמש בזה צריך לבטל את ההגדרה של secure browsing, לא לשכוח להחזיר אח"כ)

הדף הזה מראה עם מי אתם יוצרים קשר הכי הרבה (כלומר אם מישהו נכנס לכם לפרופיל, הוא לא יהיה בטופ הרשימה שלכם, אבל אם אתם נכנסים למישהו לפרופיל - הוא כן יהיה בטופ הרשימה שלכם)
איך אני יודע שחוץ מליקיים\תגובות גם כניסות לפרופיל משפיעות? בפעם הראשונה שהפעלתי את הסקריפט הזה מקומות 2,3,4 היו חברים טובים שלי ומקום ראשון הייתה בחורה שהגבתי לה רק פעם אחת אולי... (אל תסתכלו עלי מוזר, גם אתם עושים את זה:wink:)
מה כן, זו הייתה קריאת השכמה טובה עבורי להפסיק עם זה ולמחוק אותה. אני חושב שפייסבוק צריכים לתת לכל גבר גישה קלה לדף הזה שיבדוק את עצמו...

הערכה שלי שהדף הנסתר הזה משמש את פייסבוק לתמונות בעמוד הראשי, ו"לפרסומות" בצד האתר של בן אדם X הולך לאירוע Y, תמונות של X וכו'...

מיקי מאוס
08-06-12, 00:23
אבל תתן הסבר הגיוני אחר לעובדה שחוץ משניים, שלושה אנשים שאתה לא מדבר איתם, מופיעים לך חמישה אנשים שאתה בקשר טוב איתם מתוך כל החברים שיש לך בפייסבוק. זה בטוח קשור למשהו, תגובות, לייקים, תיוגים, לא יודע.

עריכה: ועכשיו התגובה של HJKL מחזקת את זה.

Lukaku
08-06-12, 00:47
מה המספרים אומרים?
אני רואה בתמונה אצל מי שפירסם המספר הכי גבוה זה 36, אצלי 1.9 :lipsrsealed:

בכלל הרשימה נראית לי מוזרה, אדם שהוספתי לפני שבוע (ונכנסתי אולי פעמיים לפרופיל, מעבר לזה שום אינטרקציה) נמצא לפני אנשים שחברים שלי בערך מהיום שפתחתי את הפייסבוק, וזה לפני 4 שנים.

דניאל.
08-06-12, 01:23
Which friends appear in the left column of my profile?
We highlight your friend list.
By default, a changing selection of all your Facebook friends always appears under the Friends heading in the left column of your profile. This selection might include friends who you interact with the most in Wall posts, comments and mutually attended events. However, Facebook does not select friends to show based on whose profiles you choose to view or who you interact with over messages and chat

מספיק טוב?

(לשים לב שכדי להשתמש בזה צריך לבטל את ההגדרה של secure browsing, לא לשכוח להחזיר אח"כ)

איך עושים את זה?

Lukaku
08-06-12, 12:38
בפייסבוק כנס ל- Account settings ושם תבחר בלשונית Security.

דניאל.
08-06-12, 13:02
עשיתי את זה, אבל זה לא עובד, כשאני גורר את הלינק לשורת הכתובת ולוחץ אנטר לא קורה כלום.

Shlomix
08-06-12, 13:45
גם לי לא עובד לי משום מה.
ביטלתי את הSecure Browsing, העתקתי את הסקריפט אבל לא קורה כלום.
ניסיתי ב3 הדפדפנים הנפוצים אם זה משנה משהו.
עריכה: לא משנה, הצלחתי. הבנתי שצריך ליצור סימנייה ולא רק ללחוץ אנטר משורות הכתובות.

דניאל.
08-06-12, 15:34
ליצור סימנייה ללינק הזה?

Lukaku
08-06-12, 16:18
אתה מלביש את זה על הכרטיסייה של הפייסבוק.

Eduardo
11-06-12, 14:30
איך חוסמים פרסומות קופצות לעזאזל? זה כבר הפך להיות ממש בלתי נסבל. אני לוחץ על "פורומים" או על שם פורום מסויים ויחד איתו קופצים פרסומות על תמי 4 ובנק לאומי למשכנתאות.

איך מבטלים את זה?

תלמיד חכם גדול
11-06-12, 15:14
איך חוסמים פרסומות קופצות לעזאזל? זה כבר הפך להיות ממש בלתי נסבל. אני לוחץ על "פורומים" או על שם פורום מסויים ויחד איתו קופצים פרסומות על תמי 4 ובנק לאומי למשכנתאות.

איך מבטלים את זה?

וזה מה שמרגיז, בתור אחד המשתמשים היותר פעילים בדיון "הכי מרגיז שיש", אני הוא זה שצריך לדפדף 8 דפים אחורנית כדי שתראה את זה (http://forum.sportenter.co.il/showpost.php?p=1285380&postcount=1771http://forum.sportenter.co.il/showpost.php?p=1285380&postcount=1771)??

Eduardo
11-06-12, 21:46
אין לי כרום. יש לי אקספלורר. אז לפני שאני מוריד - הקובץ יתאים לי?

Lukaku
11-06-12, 22:04

טוב עכשיו הכל ברור, איך אפשר לצפות ממשתמש אקספלורר לא להיות אדם עצבני.

אני לא מאמין שאנשים עדיין משתמשים בחרא הזה.

Eduardo
11-06-12, 22:06
בכרום יש המון המון יישומים שלא נפתחים לי.

Corwin
11-06-12, 22:29
בכרום יש המון המון יישומים שלא נפתחים לי.

אז תשתמש בפיירפוקס. אין שום דבר שלא עובד לי עם פיירפוקס. פשוט כלום (והוא יותר נוח לטעמי).

בכל מקרה, להשתמש באקספלורר זה פשע כנגד עצמך.

דניאל.
12-06-12, 02:27
וזה מה שמרגיז, בתור אחד המשתמשים היותר פעילים בדיון "הכי מרגיז שיש", אני הוא זה שצריך לדפדף 8 דפים אחורנית כדי שתראה את זה (http://forum.sportenter.co.il/showpost.php?p=1285380&postcount=1771http://forum.sportenter.co.il/showpost.php?p=1285380&postcount=1771)??

תענה לו! :angry:

צוד
12-06-12, 12:24
אין לי כרום. יש לי אקספלורר.
http://www.lucyandmaeve.com/images/dock/punctuation/equals_80.png

טורה? עזבו אתכם, יש לנו את קייטה

dkaro
18-06-12, 13:40
אז מסתבר שאיזשהו פורום חרדי (http://www.prog.co.il/) הקים יוזמה משעשעת ומעניינת של תחרות כרזות (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4241010,00.html) היוצאות כנגד הסכנות שבאינטרנט. התוצאות, כמה מפתיע, היו לא רעות בכלל:

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/06/11/3977696/39759930100098408566no.jpg

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/06/11/3977747/397600101001699408474no.jpg

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/06/11/3977760/39760020100098408504no.jpg

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/06/11/3977801/39759970100290408504no.jpg

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/06/11/3977766/39759950991100408286no.jpg

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/06/11/3977763/397600701005100408272no.jpg

Eduardo
18-06-12, 19:21
הורדתי NBA2K 2012 (גירסא עם קראק). לאחר שנסתיימה ההורדה, ההתקנה והתבקשתי להחליף את קובץ הקראק בקובץ המשחק המקורי בתיקיית ההתקנה, המחשב משום מה לא נותן לי להחליף אותם ופותח חלון שעליי לקבל אישור או משהו כזה... ???

dkaro
19-06-12, 13:03
יכול להיות שמדובר באישור אדמין? אתה נמצא על יוזר מנהל מחשב?

בינתיים בעיה מרגיזה שיש לי כבר תקופה ארוכה ועד עכשיו נמנעתי מלרשום אותה פה כי פשוט לא נראה היה לי שזה משהו ברמה של עכברי מחשב רגילים:

בערך בשלושה-ארבעה חודשים האחרונים, מקסימום חצי שנה, כל פעם שאני רואה משחק דרך הסופקאסט יש לי קטע שהראוטר מסיבה לא מובנת מאתחל את עצמו בצורה רנדומלית. בהתחלה זה קרה אחת למשחק בממוצע, עכשיו זה קורה בערך אחת למחצית. אני כבר לא מתעצבן מזה כי אני יודע שזה יקרה בשלב כזה או אחר של המשחק, אבל עצם העובדה שהתרגלתי לזה זה זוועה. פתאום אני רואה שהשידור נתקע, ואם הוא לא ממשיך לנגן תוך 2-3 שניות אני כבר יודע שהנה זה קרה, בודק ורואה שהראוטר מאתחל את עצמו ופשוט מחכה שהחיבור לאינטרנט יחזור וטעינת המשחק תחזור. מה שאומר שיש לי בערך אחת למחצית הפסקת שידור של 2-3 דקות, באופן קבוע. כל משחק ומשחק שאני רואה דרך הסופקאסט.

חשוב לציין שהבעיה קיימת רק בשידורי הסטרימינג האלה. מעולם לא התנתק לי סתם ככה האינטרנט (אלא אם כן מדובר בתקלת תשתית/ספק) באמצע משחקי רשת, באמצע צפייה ישירה (אם כי נדיר שאני רואה סרטים בצפייה ישירה..) או באמצע כל דבר אחר. מעולם גם לא זכור לי שהתנתק לי סתם ככה באמצע הורדה ישירה/טורנטים כשכל הפס רוחב מוקצה לעניין - כך שהשערה שהייתה לי בעבר שמדובר בתקלת תשתית/ספק שישנה התנתקות בכל שימוש מלא ברוחב פס ירדה מהפרק.

לצורך הבהרה, אני צופה בכדורגל בעיקר דרך הסופקאסט. הבית הנחמד שלי לא מחזיק טלוויזיה, כך שאני רואה 2-3 משחקים בשבוע כבר במשך שנים. הבעיה הזאת, מנגד, היא חדשה יחסית לחודשים האחרונים. היום מדובר כבר בנורמה. לא קרה לי אף פעם בחודשים האחרונים שסיימתי משחק בלי אתחול ראוטר מרגיז.
(במהלך החודשים האחרונים המחשב גם עבר פרמוט, כך שזה לא פתרון פוטנציאלי.)

יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

Eduardo
19-06-12, 13:41
יכול להיות שמדובר באישור אדמין? אתה נמצא על יוזר מנהל מחשב?

אין לי מושג. איך בודקים זאת?

dkaro
19-06-12, 16:05
בלוח הבקרה אתה יכול לשחק עם הגדרות המשתמשים. תבדוק שם אם היוזר שאתה משתמש בו במחשב הוא יוזר אדמין או יוזר מוגבל.

תלמיד חכם גדול
19-06-12, 17:59
או ללחוץ על הלחצן הימני בעכבר, ולחפש את אפשרות פתח כמנהל.

Eduardo
19-06-12, 20:54
אוקיי, לחצתי קליק ימני על "הפעל כמנהל" ונפתח לי חלון נוסף עם המון אפשרויות. איך אני בודק את היוזר שלי כפי שאמר dkaro?

dkaro
19-06-12, 23:37
כשאתה עושה "פתח כמנהל" הוא פשוט פותח לך את הקובץ עם הגדרות מנהל. שם אתה יכול לנסות אולי לבדוק האם הקובץ מוגן ולכן אתה לא יכול להעביר אותו תיקייה.

בכל מקרה, תיכנס ללוח הבקרה, "משתמשים", ותבדוק האם היוזר שלך במחשב מוגדר כיוזר "מוגבל" (אם כי אם יכולת לפתוח כמנהל בלי בקשה לסיסמה כנראה שהוא לא מוגבל..)

Eduardo
20-06-12, 01:09
עכשיו ממש התבלבלתי.

אני לא פתחתי שום קובץ כמנהל. אני סה"כ עשיתי מה שהתלמיד החכם אמר לי לעשות: קליק ימני על "מנהל ההתקנים" ואז "פתח כמנהל". אני מנסה לפתוח את היישום או את הקראק עם אפשרות מנהל והוא כותב לי: "ל-Windows אין אפשרות לגשת להתקן, לנתיב או לקובץ שצוינו. ייתכן שאין לך הרשאות מתאימות לצורך גישה לפריט".

עריכה: כשאני מנסה להעתיק את הקראק לתיקיית ההתקנה של המשחק, הוא כותב לי שאני זקוק לאישור מ-user/pc על מנת לבצע שינויים בקובץ זה.

Octavian
20-06-12, 01:13
בינתיים בעיה מרגיזה שיש לי כבר תקופה ארוכה ועד עכשיו נמנעתי מלרשום אותה פה כי פשוט לא נראה היה לי שזה משהו ברמה של עכברי מחשב רגילים:

בערך בשלושה-ארבעה חודשים האחרונים, מקסימום חצי שנה, כל פעם שאני רואה משחק דרך הסופקאסט יש לי קטע שהראוטר מסיבה לא מובנת מאתחל את עצמו בצורה רנדומלית. בהתחלה זה קרה אחת למשחק בממוצע, עכשיו זה קורה בערך אחת למחצית. אני כבר לא מתעצבן מזה כי אני יודע שזה יקרה בשלב כזה או אחר של המשחק, אבל עצם העובדה שהתרגלתי לזה זה זוועה. פתאום אני רואה שהשידור נתקע, ואם הוא לא ממשיך לנגן תוך 2-3 שניות אני כבר יודע שהנה זה קרה, בודק ורואה שהראוטר מאתחל את עצמו ופשוט מחכה שהחיבור לאינטרנט יחזור וטעינת המשחק תחזור. מה שאומר שיש לי בערך אחת למחצית הפסקת שידור של 2-3 דקות, באופן קבוע. כל משחק ומשחק שאני רואה דרך הסופקאסט.

חשוב לציין שהבעיה קיימת רק בשידורי הסטרימינג האלה. מעולם לא התנתק לי סתם ככה האינטרנט (אלא אם כן מדובר בתקלת תשתית/ספק) באמצע משחקי רשת, באמצע צפייה ישירה (אם כי נדיר שאני רואה סרטים בצפייה ישירה..) או באמצע כל דבר אחר. מעולם גם לא זכור לי שהתנתק לי סתם ככה באמצע הורדה ישירה/טורנטים כשכל הפס רוחב מוקצה לעניין - כך שהשערה שהייתה לי בעבר שמדובר בתקלת תשתית/ספק שישנה התנתקות בכל שימוש מלא ברוחב פס ירדה מהפרק.

לצורך הבהרה, אני צופה בכדורגל בעיקר דרך הסופקאסט. הבית הנחמד שלי לא מחזיק טלוויזיה, כך שאני רואה 2-3 משחקים בשבוע כבר במשך שנים. הבעיה הזאת, מנגד, היא חדשה יחסית לחודשים האחרונים. היום מדובר כבר בנורמה. לא קרה לי אף פעם בחודשים האחרונים שסיימתי משחק בלי אתחול ראוטר מרגיז.
(במהלך החודשים האחרונים המחשב גם עבר פרמוט, כך שזה לא פתרון פוטנציאלי.)

יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

פירטת יפה את הבעיה אבל צריך עוד קצת מידע:
1. מה דגם/יצרן הראוטר?
2. האם מדובר על חיבור ויירלס או גם קווי?
3. מי הגדיר לך את הראוטר ומהו ספק התשתית שלך?
4. האם יש לך אפשרות להשיג מחשב כלשהו, נייד או נייח, אחר משלך לטובת התקנה של סופקאסט עליו ובדיקת הנושא?

ממה שרשמת באופן כללי זה נראה שהסופקאסט מפיל לך את קו האינטרנט, לאו דווקא עומס יתר אלא יכול להיות שהוא מנסה לשלוח הגדרה ברשת שיוצרת קונפליקט ומשום מה הראוטר מאתחל את עצמו. מה שקורה הוא שלפעמים תוכנה מסויימת מסוגלת לזבל את הרשת ברמה שלא קשורה לרוחב פס סטנדרטי ואז לגרום לקריסה של הנתב. אפשרות נוספת היא וירוס/תולעת כלשהם שמופעלים יחד עם הסופקאסט. האם הרצת בדיקת וירוסים?
עוד משהו שעולה לי סתם ככה כאפשרות, אם כי פחות חזקה, היא שהנתב שלך פשוט מאפן והסופקאסט מצליח להוציא ממנו את "המיטב".

זה לא תהליך שכ"כ פשוט ככה לפתור אותו בפורום באינטרנט אבל נשתדל ;)

dkaro
20-06-12, 01:30
אדוארדו, תנסה לבדוק בלוח הבקרה/משתמשים איזה סוג יוזר אתה.

---------

פירטת יפה את הבעיה אבל צריך עוד קצת מידע:
1. מה דגם/יצרן הראוטר?
2. האם מדובר על חיבור ויירלס או גם קווי?
3. מי הגדיר לך את הראוטר ומהו ספק התשתית שלך?
4. האם יש לך אפשרות להשיג מחשב כלשהו, נייד או נייח, אחר משלך לטובת התקנה של סופקאסט עליו ובדיקת הנושא?

1. ראוטר של D-LINK, דגם: DSL-2760U-BN.
2. חיבור קווי.
3. אני הגדרתי את הראוטר (נראה לי, לא זוכר כבר. יש מצב שהיה בעזרת נציג בזק), התשתית בזק, הספקית היא בזק-בינלאומי.
4. האמת יש אפשרות, רעיון טוב שאני מניח שלא חשבתי עליו פשוט כי לא בא לי לראות משחק על מחשב אחר. אבל אני מניח שזה שווה את זה.. :tongue:

ממה שרשמת באופן כללי זה נראה שהסופקאסט מפיל לך את קו האינטרנט, לאו דווקא עומס יתר אלא יכול להיות שהוא מנסה לשלוח הגדרה ברשת שיוצרת קונפליקט ומשום מה הראוטר מאתחל את עצמו. מה שקורה הוא שלפעמים תוכנה מסויימת מסוגלת לזבל את הרשת ברמה שלא קשורה לרוחב פס סטנדרטי ואז לגרום לקריסה של הנתב. אפשרות נוספת היא וירוס/תולעת כלשהם שמופעלים יחד עם הסופקאסט. האם הרצת בדיקת וירוסים?
עוד משהו שעולה לי סתם ככה כאפשרות, אם כי פחות חזקה, היא שהנתב שלך פשוט מאפן והסופקאסט מצליח להוציא ממנו את "המיטב".יש לי אנטי-וירוס מן הסתם על המחשב, ואני לא חושב שזו הבעיה (שכן פירמטתי באמצע הדרך את המחשב פעם או פעמיים, לא סביר שאותו הוירוס יחזור ישר). לגבי האפשרות שהנתב מעפן, בהחלט אפשרי, אם כי במידה וזה נכון, הוא אמור להתנתק גם כאשר אני מוריד טורנטים או אפילו סתם הורדות ישירות. האמת היא שסביר להניח שהם אפילו יכבידו על הראוטר עוד הרבה יותר מאשר הסופקאסט.
נראה לי שהחצי הראשון של מה שרשמת הוא יותר הכיוון, מההבנה הבסיסית שלי.

אני אנסה בהזדמנות את האפשרות לראות משחק על מחשב אחר. בינתיים, איך מתקדמים?

זה לא תהליך שכ"כ פשוט ככה לפתור אותו בפורום באינטרנט אבל נשתדל ;)ת'נקס.. :)

Octavian
20-06-12, 13:52
הרצתי חיפוש קטן לגבי הדגם שלך ומצאתי תגובה בפורום HOMETHEATER כדלקמן:

גם אני משתמש טרי ב D-LINK DSL-2760U-BN מלפני שבועיים.
מישהו הצליח למצוא קושחה חדשה יותר מ 2.30_07122010 אשר זמינה באתר בזק והתקנתה לא תשבש פעילות הנתב ברשת ADSL בארץ?

לגבי חוסר היציבות שהוזכר כאן, גם אני אכלתי מירורים איתו, אבל במקרה שלי הכל הסתדר כאשר הפסקתי להגדיר כי מרחב הכתובות עבור DHCP יהיה שונה מברירת המחדל.

אופציה ששווה נסיון! ברירת המחדל של DLINK אם אני זוכר נכון, על תשתית של בזק, זה 192.168.1.1. אתה יודע אם הראוטר שלך מוגדר DHCP ואם הוא מוגדר לתחום כתובות אחר מזה שרשמתי?

dkaro
20-06-12, 14:27
וואו אין לי מושג.

תדע להדריך אותי?

Octavian
20-06-12, 14:35
זה טיפה משתנה בין סוגים של ראוטרים - עקרונית אפשר ומומלץ להעזר בתמיכה הטכנית של בזק בינ"ל לצורך בירור וסידור העניין הזה. הם בהחלט אמורים לספק לך את השירות הזה. עדכן אותי.

Eduardo
20-06-12, 16:32
שתי שאלות בנוגע לאיביי (מצטער, משתמש מתחיל):

1. כל הפריטים שניתן להזמין משם נקנים מאנשים פרטיים או שחלקם גם מחנויות/סוכנויות? (אני פוחד לקנות שעון יקר או חולצה יקרה ולגלות שהוא/שהיא בעצם לא יד ראשונה מהקופסא/מהשקית. לכן אני שואל).

2. במידה וכתוב לי על פריט מסויים שדמי המשלוח הם בחינם, האם יש עלויות נוסף חוץ מהפריט עצמו?

תודה מראש.

Octavian
20-06-12, 16:40
1. יש אנשים פרטיים ויש חברות שמוכרות דרך איביי. הפרמטר הקריטי מבחינתך זה המוניטין של המוכר, רצוי שיהיה מעל 98% ושיהיו לו מעל 1,000 עסקאות אם מדובר בפריט שעשוי להיות יקר, נגיד מעל 150$. בנוסף, חשוב מאוד לקרוא את תיאור המוצר ולוודא שרשום "New" ולא "Used". יש להם כל מיני הגדרות למוצרים, בד"כ כשהמוצר חדש רשום שהוא חדש בקופסה, ומעולם לא היה בשימוש.

2. כשרשום שהמשלוח חינם אתה צריך לוודא שהדבר רלוונטי גם לישראל (א. שהם שולחים בכלל לישראל ב. שדמי המשלוח לישראל אינם שונים). אם רשום חינם אז זה חינם. עם זאת, לשיקול דעת המכס בנתב"ג להטיל מס על המוצר אם הוא לא עומד בקריטריונים של פטור ממס. זה משתנה ממוצר למוצר ולפי המחיר של המוצר. חשוב מאוד שתבדוק באתר רשות המסים אם יש מכס על המוצר שאתה רוצה להביא... ואם זה ציוד כלשהו שקשור לשידור אלחוטי (טלפון, ראוטר וכו') אני ממליץ לך להמנע מלרכוש, כיוון שעושים ממש בעיות עם כאלה... ומכריחים אותך לקבל אישור ממכון התקנים, משרד התקשורת וכו' וכו'.

לעניין הפחד מלקנות דברים: איביי מאוד מאוד קפדנים בכל הנוגע לדיוק ואמינות של המוכרים שלהם, לכן חבר שלי, שהזמין לא פחות ולא יותר קלידים (!!!) ושילם עליהם 2,000 דולר, גילה שרימו אותו וקיבל את הכסף בחזרה ע"י פתיחת DISPUTE. נקווה שזה לא יקרה לך ותכל'ס זה המקרה היחיד ששמעתי עליו שהיתה בעיה כלשהי. אני מזמין דברים מאיביי בממוצע אחת לחודש.

Eduardo
20-06-12, 16:44
תודה רבה על התגובה המהירה, (עידן?).

לגבי 1: איפה אמור להיות כתוב New ולא Used? אני לא מוצא אף אחת מהאפשרויות.

Octavian
20-06-12, 17:25
http://img196.imageshack.us/img196/3028/ebayf.png

נ.ב
כן, עידן.

TikiTaka
20-06-12, 23:58
למה אני לא יכול לצלם דרך FRAPS בדפדפן כרום?

serginhо
22-06-12, 16:23
המודם שלי מתנתק ומתחבר כל כמה דקות...
אפשר לעשות עם זה משהו או שהלך המודם?

Saar_D
23-06-12, 16:07
יש לי בעיה עם הרמקולים אני מדליק אותם זה מראה לי אור ירוק(שזה אומר שהרמקולים עובדים)אבל זה לא משמיע קול,עם מישהו יכול לעזור לי שיפנה אלי בפרטי,תודה רבה לעוזרים.

דניאל.
29-06-12, 15:01
פליישסטיישן 3- לקנות, או לחכות לדור הבא?

Lopo
30-06-12, 02:26
קנה, בינתיים 'הדור הבא' נמצא רק בגדר ספקולציה וסוני אפילו לא הזכירה פיסת מידע קטנה לגביו, מה שאומר שלא יצא בשנתיים הקרובות. אלא רק באיזור 2016, כאמור קונסולות חדשניות יוצאות אחת ל-10 שנים.

דניאל.
30-06-12, 04:45
השאלה אם יהיה פיספוס לקנות קונסולה כזו עכשיו ועוד שנתיים להתקע איתה סתם, למרות שבאופן כללי זה לא נראה לי אפשרי כי הכל היום מכוון לPS3\XBOX360 וזה לא שלא יהיו משחקים או דברים כאלה, אבל מי יודע מה הדור הבא יכול להכיל.

ben barel
01-07-12, 01:41
יש לי דיסק קשיח חיצוני (WD) שעד לפני יומיים שלוש עבד כרגיל, היום הכנסתי אותו למחשב, והמחשב פשוט לא מזהה אותו. במנהל ההתקנים זה מראה שהוא מחובר והכל. אבל במחשב שלי אני לא רואה כונן נוסף. וניסיתי בעוד מחשבים, וגם הם לא מזהים את הדיסק קשיח. אני חושד שזה וירוס משום שסרקתי את המחשב והיו שני וירוסים, ואני חושב שהם הגיעו לדיסק קשיח והרסו אותו. ניסיתי לסרוק עם האנטיוירוס את הדיסק קשיח (אומנם במחשב שלי הוא לא מזוהה, אבל בתוכנת האנטיוירוס רואים שמחובר כונן - ללא השם שלו, אלא רק כונן G\H) והאנטיוירוס מראה שיש רק קובץ אחד בפנים, ולא נראה שזה באמת סורק אותו. יש לי אחריות על הדיסק קשיח, אני אני חושש על החומר שבתוכו.

יש למישהו פתרון?

Lopo
01-07-12, 01:47
דניאל,
למה 'להתקע'?
אם אתה באמת אוהב ורוצה לקנות מוצר, אל תתיחס להשלכות שלו כדבר העיקרי והמפריע, זה פרט שולי שנמצא אצלי בדרג ה-2.
טכנולוגיה זה עולם שכל הזמן משתדרג ומתחדש, תמיד יהיה לך קשה להיות בעל המוצר הכי משוכלל, מכיוון שהעולם הזה הוא סרט נע שמוציא עשרות מוצרים חדשניים מדי חודש. כמובן שקונסולות 'הדור הבא' יהיו חזקות ומרשימות מאלו הקיימות היום, אבל מדובר בעולם שלא נגמר - בו קשה להדביק את הפער.
תהנה כמה שאתה יכול מהמוצרים העדכניים, סוני לא תתכנן להוציא את 'הדור הבא' בשנים הקרובות כיוון שכל הפרויקטים שלה מכוונים לPS3. שאגב אני מחזיק בה מעל לשנתיים ומרוצה בהחלט.

dkaro
01-07-12, 12:39
לרכוש כיום PS3 נשמע לי מיותר וטיפשי. לרוב כל הרעיון בקונסולה זה שהיא חזקה ומשמשת אותך למשך שנים רבות בלי צורך לשדרג, בשונה מהמחשב. אבל היום לא זה ולא זה רלוונטי: הצפי לקונסולה חדשה הוא לעוד שנתיים בערך, וכבר היום מדובר בפלטפורמה חלשה שלא קרובה אפילו להתחרות במחשב. כל המשחקים החדשים בלי יוצא מן הכלל עובדים טוב יותר על המחשב, שבנוסף לכך גם מסוגל להריץ אותם על רזולוציות גבוהות יותר. לרכוש היום PS3 זה סוג של להתפשר ולקנות סמארטפון בינוני שלפני כמה שנים היה להיט.

אם לא מחכים לדור הבא (הוא לא כזה רחוק.. 2016 זו הערכה מאוד מוגזמת) הבחירה חייבת להיות מחשב. כיום המחשב הוא פלטפורמת המשחקים האיכותית ביותר בלי שום תחרות בכלל.

אמיליו
01-07-12, 12:43
מי שרוצה לרכוש קונסולה בין אם זה PS3/XBOX האלטרנטיבה שלו אף פעם לא תהיה מחשב נייח, כי הצרכים כאן הם שונים, ולא לקנות עכשיו כי עוד שנתיים תצא קונסולה דור הבא זה מגוחך, לדחות את הצורך והסיפוק בכל כך הרבה זמן, לא מדובר על תקופה קצרה בכלל, ובכללי תמיד אפשר להנות מהקונסולה במשך שנתיים ולמכור ביד 2 אם אתה כל כך להוט על להחליף.

בכל מקרה השורה התחתונה היא לקנות, שנתיים זה פרק זמן מאוד ארוך כדי לחכות.

dkaro
01-07-12, 12:53
למה הצרכים הם שונים? מדובר בפלטפורמת משחקים. היכן ההבדל?

אמיליו
01-07-12, 14:57
חווית המשחק, לשחק COD או BF במחשב זה שונה אלף אלפי הבדלות מאשר בקונסולה עם הסטיק,
בנוסף משחקי פרו פיפא למינהם שמשחקים 1 על 1 או זוגות זה לא אותו הצורך,לצורך העניין אפילו GTA בקונסולה ובמחשב מרגיש שונה.

Lukaku
01-07-12, 14:58
אז אתה מחבר בקר משחק זהה, זה לא "צרכים שונים".

אמיליו
01-07-12, 15:05
עוד לא ראיתי 4 אנשים משחקים פרו/פיפא זוגות על מחשב נייח, לך יצא לראות?
שלא לדבר שלרוב מחשב נמצא במקום שהוא לא מספיק מרווח ונוח כדי שיישבו 4 אנשים, כמו סלון בבית שאתה יכול לשים גם 6 אנשים שמשחקים,בקיצור כל החוויה הזו של בירה אוכל ופרו לא תוכל להתקיים מבחינתי על מחשב נייח,יכול שזה רק אני כי אני בעיקר משחק פרו/COD.

Lukaku
01-07-12, 15:24
מחשב אפשר לחבר למסך טלויזיה ואפשר לחבר אליו שלטים ועם X מאמץ בסופו של דבר אתה יכול להגיע לאותה חווית משחק.

צרכים שונים זה אם אני רוצה לעבוד ואתה רוצה לשחק.
אז לי יציעו מחשב (כי הוא תומך אופיס, לא כי המחשב נמצא במקום פחות מרווח או כי מול מחשב אי אפשר לשבת על כוס בירה כמו שאתה אומר אז זה טוב כדי שהשתייה לא תסיח את דעתי???), ולך יציעו את שניהם (ולא רק אקסבוקס כמו שאתה חושב).

אמיליו
01-07-12, 15:30
בוא נזרום, אם מחשב נייח וקונסולה מספקות את אותן הצרכים של גיימינג, אבל מחשב נייח נותן אקסטרה כי הוא גם הרבה מעבר לגיימינג(גלישה,אופיס,הורדו ,תוכנות עבודה),מה הסיבה לדעתך שאנשים כן רוכשים קונסולות? (אין לי מספר מדוייק אבל בסביבתי כמעט כל אחד יש לו PS3/XBOX בנוסף למחשב).

מחשב אפשר לחבר למסך טלויזיה ואפשר לחבר אליו שלטים ועם X מאמץ בסופו של דבר אתה יכול להגיע לאותה חווית משחק.

ועדיין יצא לך לראות איזה מגייור עושה את זה?

OriRR
01-07-12, 16:22
קודם כל שלום, שמי אורי ואני חדש כאן(עד עכשיו רק קראתי כאן)
אז ככה אתמול קניתי מחשב חדש של TOSHIB - (עם מסך מגע, המחשב נמצא במסך) דגם - DX1215-D2101 All-in-One
מסך: 21.5" רחב TouchScreen, עם יכולת שליטה בקבצים, זום ועוד ישירות מקצות האצבעות על גבי המסך
רזולוציה: 1080p ,1920x1080
מעבד: Intel® Core™ i5-2410M
מערכת הפעלה: Genuine Windows 7 Home Premium - 64-bit
זיכרון: 4GB DDR3 1333MHz
כונן קשיח: 1.0TB HDD 7200rpm
תמיכה ב-USB 3.0

ב3000 שח במקום 6000 בגרופון, הקטע הוא שזה מחשב מחודש אז יש לי כמה שאלות:
1. המחשב עצמו זה מחשב טוב? משחקים כמו פיפא,NBA, GTA יעבדו עליו חלק?
2. המחשב מחודש- זה ישפיע עליו? זה טוב או רע? קצת הסבר מה זה מחשב מחודש
3. האתר (גרופון) הוא אתר אמין ?
עוד שאלה לא קשורה -
מאתמול הגוגל כרום שלי עובד ממש לאט אבל ממש, זה לא שעשיתי איזה שינוי במחשב והאינטרנט זה לא הבעיה. ראיתי איפשהו שמישהו ששדרג את הכרום היה לו אותו דבר, זה קשור? אם כן איך אני מחזיר לגרסה הישנה ?
תודה לעונים http://red-workers.com/forums/images/smilies/rose2.gif

Octavian
01-07-12, 16:40
שלום אורי.

1. לפי המפרט הטכני שלו, זה מחשב נחמד, אמצע כזה. לא מרהיב ביכולותיו (רק 4 ג'יגה זכרון ומעבד i5). לא ציינת משהו חשוב מאוד בשאלה לגבי משחקי מחשב - כרטיס מסך. זה אחד הרכיבים הכי קריטיים לעבודה עם משחקים "כבדי גרפיקה".
טכנית הוא אמור להיות בסדר, אם יש לך כרטיס סביר.

2. הקטע במחודש הוא שזה כמו הפתעה, עקרונית הוא עובד וגם יכול לעבוד לך עוד זמן רב. אבל, היתה לו פעם איזשהי תקלה משביתה שהצריכה חידוש רכיבים ולכן גם בד"כ האחריות עליו פחותה (עד שנה בד"כ). מחודש אומר שהמחשב היה בשימוש, הוחזר למעבדה והוצא שוב למכירה לאחר שתוקנה הבעיה. זה לא אומר כלום בתכל'ס, זה פשוט מגדיל את הסיכוי לבעיות, אבל ממש לא מחייב שיהיו כאלה. בחר את האלוהים שלך והתפלל אליו מדי פעם שהכל יהיה בסדר :)

3. גרופון הוא אחד מאתרי הקניה המשותפת הפופולריים ביותר, הוא לא אמור להיות הבעיה שלך... מצד שני מעולם לא קניתי משהו מוחשי בגרופון (אשתי תמיד קונה לנו וואוצ'רים למסעדות שם).

לא יודע לגבי הגוגל כרום שלך, זה כבר דורש בדיקה מעמיקה יותר (או לכל הפחות משהו שאין לי לתת לך תשובה מהשרוול).

dkaro
01-07-12, 16:44
גם לי יש בעיה עם הכרום ! הדפדפן זז בצורה מאוד איטית (לאו דווקא הגלישה, ההפעלה עצמה). למשל אם אני מקליד כתובת/חיפוש אז לוקח לו זמן להראות את מה שהקלדתי. בינתיים חזרתי ל-IE, ובדיקה במחשבים אחרים בבית מראה שהבעיה היא רק במחשב אצלי.

אני אנסה עכשיו להסיר את הכרום במחשב אחר ולהתקין מחדש, ע"מ לראות האם הבעיה היא בגרסה חדשה או משהו.

Lukaku
01-07-12, 16:45
האם הבעיה בכרום היא מאז שאתה משתמש במחשב החדש?
וכשאתה אומר שהוא פועל לאט, אתה מתכוון בזמן תגובה שלו, או בגלילת עמוד?

OriRR
01-07-12, 17:05
אז ככה, אחרי בירור עם גרופון המחשב בעצם הוצא למכירה אך לא קנו אותו אז הוא הוצע למכירה כמחשב מחודש.
לגבי כרטיס מסך, זה מגיע על הלוח אם או משהו כזה.
GTA,NBA,FIFA נחשבים משחקים כבדים ?

לגבי הכרום, המחשב החדש עוד לא הגיע ואני גולש על המחשב הישן(בן שנה וחצי) עד עכשיו לא הייה שום בעיה עם הכרום ופתאום הוא איטי,לא בגלל האינטרנט או משהו כזה. מבירור ברשת הבנתי שזה לא רק אצלי והגרסה החדשה של הכרום גורמת לזה. אני אנסה להחליף גרסה או משהו.

dkaro
01-07-12, 17:07
זו אכן בעיה של הגרסה. כנראה יש להם פאק בגרסה החדשה.

אם מישהו מוצא דרך להחזיר לגרסה ישנה אודה לו מאוד.

OriRR
01-07-12, 17:13
זו אכן בעיה של הגרסה. כנראה יש להם פאק בגרסה החדשה.

אם מישהו מוצא דרך להחזיר לגרסה ישנה אודה לו מאוד.
אני הבנתי שצריך למחוק את הכרום, להתקין מחדש ולהתקין גם גרסה ישנה, מצאתי איזה אתר שיש בו גירסאות אני לא זוכר איזה.

Lopo
01-07-12, 19:07
אז ככה, אחרי בירור עם גרופון המחשב בעצם הוצא למכירה אך לא קנו אותו אז הוא הוצע למכירה כמחשב מחודש.
לגבי כרטיס מסך, זה מגיע על הלוח אם או משהו כזה.
GTA,NBA,FIFA נחשבים משחקים כבדים ?

לגבי הכרום, המחשב החדש עוד לא הגיע ואני גולש על המחשב הישן(בן שנה וחצי) עד עכשיו לא הייה שום בעיה עם הכרום ופתאום הוא איטי,לא בגלל האינטרנט או משהו כזה. מבירור ברשת הבנתי שזה לא רק אצלי והגרסה החדשה של הכרום גורמת לזה. אני אנסה להחליף גרסה או משהו.

אורי,
כפי שציינת מדובר בכרטיס מסך מובנה, הביצועים שלהם חלשים ולא יספקו את הדרישות הרצויות.
מדובר במחשב All-in-one, החומרה כבר מורכבת ובלתי ניתנת לשדרוג / שינוי.
מכיוון שהמעבד שלך הוא i5, שמבחינת גיימינג זהה ביכולתו למעבד הi7, יכול להיות שתוכל להריץ את המשחקים באופן רציף, אך על הגדרות גרפיות נמוכות.

תלמיד חכם גדול
01-07-12, 19:13
כבר עמדתי לשדרג את הכרום שלי בטרם קראתי את הכתוב כאן, מסקנה: ספורטאנטר אמין מגוגל.

OriRR
01-07-12, 22:09
אורי,
כפי שציינת מדובר בכרטיס מסך מובנה, הביצועים שלהם חלשים ולא יספקו את הדרישות הרצויות.
מדובר במחשב All-in-one, החומרה כבר מורכבת ובלתי ניתנת לשדרוג / שינוי.
מכיוון שהמעבד שלך הוא i5, שמבחינת גיימינג זהה ביכולתו למעבד הi7, יכול להיות שתוכל להריץ את המשחקים באופן רציף, אך על הגדרות גרפיות נמוכות.
אין סיכוי לשדרג את הכרטיס מסך גם אם אני מביא את זה לחברה ?

Lopo
02-07-12, 02:45
לפי מה שזכור לי לא, מכיוון שזו מערכת אחת בנויה בלתי ניתנת לפירוק / שינוי.
בנוסף לכך שמעתי שבמקרה ומרכיב אחד נפגע, הפגיעה משפיעה על המערכת כולה..בדוק את זה, עדיף דעה מוסמכת מאשר להסתמך על זכרון.

צוד
02-07-12, 10:58
טורנטים למשחקי הכס עונה שניה HEBSUB, מישהו?

DoctorGonzo
02-07-12, 12:30

למה אתה צריך hebsub? תוריד גרסא רגילה ואת הכתוביות תקח מ-subtitle.co.il או subscenter.org שים באותה תיקייה ותוודא שהשם של שני הקבצים זהה (חוץ מהסיומת).

Lopo
02-07-12, 14:26

ממש כאן :

http://www.cipher.co.il/attachment.php?attachmentid=25984&d=1339525125

ben barel
02-07-12, 15:24
אין סיכוי לשדרג את הכרטיס מסך גם אם אני מביא את זה לחברה ?

אפשר להרכיב גם כרטיס מסך חיצוני בנוסף (ברוב המחשבים).

HJKL
02-07-12, 15:41
אפשר להרכיב גם כרטיס מסך חיצוני בנוסף (ברוב המחשבים).

ממש לא, יש כרטיסי מסך שמתחברים בusb אבל הם מספקים בד"כ חיבור רק לעוד מסך ובחיים לא מסוגלים לסחוב משחקים, הם יותר גרועים משמעותית אפילו מכרטיסי מסך מובנים כמו שכבר יש על המחשב. הם מיועדים בד"כ לעבודה משרדית עם שני מסכים בו זמנית.

נתקלתי גם פעם באיזה קופסה שמספקת מתאם חיצוני לחיבור pci-e שמתאים לכרטיסי מסך "אמיתיים" אבל (א) היא יקרה מאוד, וזה עוד לפני שקונים את הכרטיס מסך, ו(ב) במחשב all in one אין מקום גם לדחוף את המתאם הזה בפנים.

ben barel
02-07-12, 16:57
אה, זה מחשב all in one, לא שמתי לב.

Octavian
02-07-12, 16:59
hole in one.... :)

צוד
02-07-12, 21:17
ממש כאן :

http://www.cipher.co.il/attachment.php?attachmentid=25984&d=1339525125
תודה

למה אתה צריך hebsub? תוריד גרסא רגילה ואת הכתוביות תקח מ-subtitle.co.il או subscenter.org שים באותה תיקייה ותוודא שהשם של שני הקבצים זהה (חוץ מהסיומת).
כדי לראות באייפון

Lopo
02-07-12, 21:22
אגב, הפרקים באיכות 720P, ככל הנראה איכות AVI או MKV.
אם אתה צופה באייפון, קח בחשבון שיש עלייך להמיר את הקבצים לפורמט MP4.

צוד
03-07-12, 10:20
הי, חייבים הזמנה לאתר הזה. אתה יכול לשלוח לי אחת?

Lukaku
03-07-12, 15:05
משהו קטן אבל מאוד מציק לי בעין.

שמות הכרטיסיות בכרום פתאום (אני מניח שזה קשור לעדכון שדיברו פה עליו... אף פעם לא ראיתי הודעות לעדכון, כנראה עושה זאת בעצמו) החלו להופיע מצד שמאל, בצורה הזו:
http://i45.tinypic.com/148lnyv.jpg

כשהכרום עצמו בעברית והכרטיסיות מופיעות מצד ימין, זה ממש לא מסתדר ונוצר הרווח הזה בין הסמל לשם.
וזה חל גם על שמות בעברית.
יש איזו דרך לסדר את זה?

itai220
03-07-12, 15:07
גם אצלי זה ככה

Tim_Duncan
03-07-12, 15:57
גם לי היו בעיות עם הגרסא החדשה, אפשר לחזור לגרסא הקודמת - מסירים את הדפדפן ומתקינים: http://dl.dropbox.com/u/48034869/chrome_installer_19.0.1084.52.exe

תלמיד חכם גדול
03-07-12, 16:08
הנבלים עשו זאת גם לי, התקנתי פיירפוקס בהמלצת עידן (אייכה?) ובינתיים זה נראה אחלה בחלה, אבל בהרבה אתרים מופיעים לי ריבועים במקום מילים, להערכתי מדובר בכשל מסוים עם פונטים בעברית, בכל מקרה אשמח מאוד אם מישהו יפתור לי את הבעיה.

גם לי היו בעיות עם הגרסא החדשה, אפשר לחזור לגרסא הקודמת - מסירים את הדפדפן ומתקינים: http://dl.dropbox.com/u/48034869/chrome_installer_19.0.1084.52.exe

אבל אם הגירסה החדשה עודכנה אוטומטית וגם בלי שום פעולה מצידך, מה יועיל אם תתקין בשנית את הגירסה הישנה, מה ימנע ממנה לחזור בשנית על הנבלה.

Lopo
03-07-12, 16:15
כאשר אני גולש בכרום באתר ONE, בחלק מהכתבות אין לי אפשרות לקרוא את הטוקבקים.
מישהו?!

תלמיד חכם גדול
03-07-12, 16:23
כאשר אני גולש בכרום באתר ONE, בחלק מהכתבות אין לי אפשרות לקרוא את הטוקבקים.
מישהו?!
אני מוכן לשלם כל הון שבעולם כדי שתגלה לי איך הצלחת לחסום את הספאם הזה, ואתה לא מרוצה???

נ.ב. ואיני מתלוצץ, התקנת לאחרונה חוסם פופ - אפים? אם כן, זו הסיבה.

Shlomix
03-07-12, 17:18
כן, זה קשור לחוסם פופ-אפים.
זה קורה גם לי, ואני בכלל בפיירפוקס, אז אני מניח שהתקנת אדבלוק פלוס.

אמיליו
03-07-12, 19:46
אני לא חושב שזה קשור לפופאפס, זה קורה רק בסקטור של יורו 2012, אם תלחץ על פתח את כל התגובות זה כן ייפתח, אתר של אוטיסטים.

Lopo
04-07-12, 04:21
הורדה של מוזיקה ישראלית טובה, שנות ה70' וה80', מישהו?

sapir_barca
04-07-12, 15:03
עזרה קטנה- יש לי אייפד ואני רוצה להעביר לעצמי אפליקציות דרך חשבון של מישהו אחר (דוד שלי) שכבר הוריד אותן. איך אני עושה את זה?

Lukaku
04-07-12, 15:10
נכנסת במכשיר שלך לחשבון שלו ב-אפ סטור.

sapir_barca
04-07-12, 15:35
אני נכנסת דרך המחשב, אני לא צריכה לשלם שוב?

Tim_Duncan
04-07-12, 15:36
אבל אם הגירסה החדשה עודכנה אוטומטית וגם בלי שום פעולה מצידך, מה יועיל אם תתקין בשנית את הגירסה הישנה, מה ימנע ממנה לחזור בשנית על הנבלה.
יש משהו במה שאתה אומר, אבל עד עכשיו זה בסדר ולא מראה לי אפילו שיש גרסא עדכנית יותר.

Lukaku
04-07-12, 15:43
אני נכנסת דרך המחשב, אני לא צריכה לשלם שוב?

למה את צריכה את המחשב?
את רוצה להוריד לאייפד, דרך האייפד תכנסי להגדרות החנות, תתנתקי מהחשבון שלך (אני מניח שכרגע חשבון שלך מחובר) ותכניסי את הפרטים שלו. ברגע שאת בחשבון שלו זה אמור לזכור מה הוא כבר הוריד בעבר ורק יהיה לך INSTALL.
אישית לא עשיתי את זה אז אני לא יודע בדיוק את השלבים, אבל אני משער שזה ככה, גם עשיתי משהו דומה ב-PS3.

sapir_barca
04-07-12, 16:13
אחלה, תודה רבה :)

Eduardo
05-07-12, 19:24
בפעם המיליארד: אקספלורר/כרום/פיירפוקס/אחר?

Help!

אמיליו
05-07-12, 19:32
כרום.

Juve Or Die
05-07-12, 19:34
כרום

Octavian
05-07-12, 19:40
אני משתמש בעיקר בפיירפוקס, ככל הנראה מתוך הרגל, אבל אני מניח שמרבית האנשים שיודעים דבר או שניים על מחשבים יגידו כרום. אם הייתי צריך לבחור עכשיו דפדפן הייתי בוחר בכרום.

הסיבות הן:
1. תוספים טובים
2. דפדפן מאוד יציב
3. לא כבד (כלומר ניצול זכרון נמוך יחסית)
4. נטען מהר מאוד וטוען אתרים מהר מאוד (מנגנון הקאשינג שלו מהיר מאוד)
5. מרבית האתרים היום נטענים מצויין על כרום, בניגוד לעבר, בו כולם היו מתאימים רק לאקספולרר (זאת כיוון שהוא עובד על תקינה אחרת ורק לאחרונה החל ליישר קו עם השאר). בישראל עדיין יש כמה אתרים, ככל הנראה מאפנים ולא חשובים, שעובדים טוב רק עם אקספלורר, אבל הם זניחים ולא שווים את הסבל שבשימוש באקספולרר.

Eduardo
05-07-12, 19:55
תודה על התגובות המהירות.

אכן שמעתי שכרום דפדפן נהדר. הבעיה המרכזית בו שלפעמים הוא אינו פותח אתרים/יישומים מסויימים שהאקספלורר כן פותח. האם ניתן להתקין תוסף מסויים כדי לפתור את הבעיה הזו?

ManutdFan
06-07-12, 23:10
כשאני נכנס לכרום, זה נותן לי את ההודעה הבאה:
http://up353.siz.co.il/up1/mw4t0ajyjqnm.jpg (http://www.siz.co.il/)

ניסיתי להתקין מחדש (ואיבדתי את כל ה-bookmarks שלי בגלל זה) אך ההודעה נשארת בעינה. ניסיתי לשחזר את המערכת לתאריך מוקדם יותר (תאריך שאני זוכר שזה לא הופיע) וזה גם כן לא עזר.

לכם אולי הפיתרונות?

Juve Or Die
06-07-12, 23:45
יש לי בעיית איטיות עם הכרום - במידה ואני לוחץ על "סימניות אחרות" או מנסה לרשום כתובת בשורת כתובות אני נתקל באיטיות גדולה.

יש פיתרונות ?

Corwin
07-07-12, 15:09

ניסיתי להתקין מחדש (ואיבדתי את כל ה-bookmarks שלי בגלל זה) אך ההודעה נשארת בעינה. ניסיתי לשחזר את המערכת לתאריך מוקדם יותר (תאריך שאני זוכר שזה לא הופיע) וזה גם כן לא עזר.

לכם אולי הפיתרונות?

יש לי בעיית איטיות עם הכרום - במידה ואני לוחץ על "סימניות אחרות" או מנסה לרשום כתובת בשורת כתובות אני נתקל באיטיות גדולה.

יש פיתרונות ?

פתרון קסם לשתי התגובות של שניכם - תעברו לפיירפוקס כבר וזהו.

Juve Or Die
07-07-12, 15:40
פתרון קסם לשתי התגובות של שניכם - תעברו לפיירפוקס כבר וזהו.

זו בעיה שהחלה לאחרונה, לכן אני מעדיף להישאר עם משהו מוכר וטוב ובו בזמן לנסות לפתור את הבעיה.

jordi alba
07-07-12, 15:54
זו בעיה שהחלה לאחרונה, לכן אני מעדיף להישאר עם משהו מוכר וטוב ובו בזמן לנסות לפתור את הבעיה.

גם לי זה קרה,ועוד משהו מעצבן שקרה לי בכרום,נגיד אני רוצה להיכנס לפייסבוק אז זה לא שומר לי את האיימיל ואני צריך כל פעם לכתוב אותו מחדש.

Juve Or Die
07-07-12, 16:19
גם לי זה קרה,ועוד משהו מעצבן שקרה לי בכרום,נגיד אני רוצה להיכנס לפייסבוק אז זה לא שומר לי את האיימיל ואני צריך כל פעם לכתוב אותו מחדש.

same same...

לי זה משאיר את הסיסמא ברגע שאני מקליד את השם משתמש/אימייל, אבל לא מחובר אוטומטית כשאני נכנס לאתר למרות שאני לוחץ על שמירת סיסמא, מה שאמור להכניס אותי אוטומט לאתר.

מישהו עם פתרון שלא כולל החלפת דפדפן ?!

Eduardo
08-07-12, 00:40

לכם אולי הפיתרונות?
אין לי מושג למה, אבל מאז שהתקנתי כרום השבוע (בהמלצת הגאונים שכאן) הופיעה ההודעה הזו. היום היא פשוט נעלמה כלא היתה. פתרון קסם? :becool:

Lopo
09-07-12, 18:12
החלטתי להתחיל ולהשתמש היום במוזילה פיירפוקס.
מצוין, אהבתי בעיקר את הקטע שכאשר יורדים מגלגלים כלפי מטה (או מעלה), הדפדפן 'מחליק'.

אגב, החלטתי להעתיק את כל דפי המועדפים שלי מכרום לפיירבוקס, משום מה הלוגו שלהם לא מופיע ובמקומו ריבוע מקווקו ריק, מה עושים בנידון?

ben barel
09-07-12, 18:17
אגב, החלטתי להעתיק את כל דפי המועדפים שלי מכרום לפיירבוקס, משום מה הלוגו שלהם לא מופיע ובמקומו ריבוע מקווקו ריק, מה עושים בנידון?

תיכנס נגיד לגוגל, ואז תעשה "צור סימנייה לדף זה" בתפריט סימניות, ואז תראה את הלוגו. וככה תעשה עם כל המועדפים.

ד"א, הגלילה החלקה התחילה רק מפיירפוקס 13, מלפני בערך חודשיים.

עריכה: לחלק מאתרים באמת אין לוגו, כמו לאתר של הקהילה של הפורום. אך ל99% מהאתרים יש לוגו.

Lopo
09-07-12, 18:21
תיכנס נגיד לגוגל, ואז תעשה "צור סימנייה לדף זה" בתפריט סימניות, ואז תראה את הלוגו. וככה תעשה עם כל המועדפים.

ד"א, הגלילה החלקה התחילה רק מפיירפוקס 13, מלפני בערך חודשיים.

עריכה: לחלק מאתרים באמת אין לוגו, כמו לאתר של הקהילה של הפורום. אך ל99% מהאתרים יש לוגו.

תודה רבה, למרות שהפיתרון הוא פשוט להיכנס לסימניות עצמן והלוגו מופיע.
אגב, קיים לוגו לפורום.

Blanco 7
09-07-12, 18:35
Help

אבא שלי הביא לי דיסק שחבר צרב לו, עכשיו הוא רוצה להעביר את השירים למחשב. הכנסתי את הדיסק למחשב והעתקתי את השירים לשולחן העבודה, אבל כשאני רוצה לשמוע אותם בITUNES או בWINAMP זה לא נותן לי.. מישהו?

ben barel
09-07-12, 18:39
אגב, קיים לוגו לפורום.

לפורום כן, אני רשמתי שלאתר אין.

Lopo
09-07-12, 18:56
Help

אבא שלי הביא לי דיסק שחבר צרב לו, עכשיו הוא רוצה להעביר את השירים למחשב. הכנסתי את הדיסק למחשב והעתקתי את השירים לשולחן העבודה, אבל כשאני רוצה לשמוע אותם בITUNES או בWINAMP זה לא נותן לי.. מישהו?

מדובר במקרה בקבצים באיכות FLAC ?

אם אינך יודע איך לבדוק, לחיצה פשוטה על כפתור המאפיינים.
אם ואכן אלו קבצי FLAC, המרה פשוטה תסדר את הבעיה (או שתוריד VLC :evil:) .

Blanco 7
10-07-12, 00:27
סוג הקובץ: CD Audio Track shortcut

Koeman
10-07-12, 00:37
סוג הקובץ: CD Audio Track shortcut

עברו מאתיים שנה מאז שהתעסקתי בזה לאחרונה אבל אני חושב שהתוכנה הזאת (http://cdexos.sourceforge.net/) תעזור לך.

תלמיד חכם גדול
10-07-12, 02:52
אגב,הנה תוכנת המרה מצוינת (http://www.formatoz.com/)המתאימה לרוב סוגי הקבצים וממירה אותם בהתאם לצורך הנדרש מצידך כמעט לכל סוגי הפורמטים.

OriRR
10-07-12, 12:52
שתי שאלות קצרות.
1. שמעתי איפשהו שאאפשר להוריד ישירות מהטורנט סדרות וסרטים, זה נכון?
2. צריך אתר הורדות טוב לסרטים וסדרות(לא משנה טורנט)

תודה :)

תלמיד חכם גדול
10-07-12, 13:01
שתי שאלות קצרות.

http://www.haaretz.co.il/captain/net/1.1718480

Lopo
10-07-12, 13:41

Thepiratebay (http://thepiratebay.se/)

כל הסרטים שתרצה.
אחרי ירידת הקובץ, הפעל קובץ כתוביות מQsubs או Subcenter.

dkaro
12-07-12, 11:37
ה-ABC דרכה אני מזייף העלאות ל-TL מתחילה לאכזב. אני לא יודע בדיוק איך זה עובד, אבל אלא אם כן מדובר בקבצים חדשים שכולם מורידים הוא לא מעלה לי בכלל (אולי הוא מזייף רק כאשר ישנה העלאה אמיתית, וכאשר זה לא מעלה בכלל הוא לא מזייף כלום).

לאור כך שהרת'יו שלי מתחיל להישחק עם הזמן, יש איזשהו פתרון לזיוף העלאה שעובד בצורה קבועה ולא תלוי-העלאה אמיתית (וכמובן לא אחד כזה ש-TL יכולים לעלות עליו, לפחות בתחום הזה ה-ABC משרת אותי נאמנה) ?

Lukaku
12-07-12, 15:10
אני משתמש ב- Ratio Master.

וזה לא שיש לי בעיה להשאיר את הטורנט פתוח, פשוט זה אף פעם לא מעלה לי.:lipsrsealed:
הוא יכול להעלות לי על מהירות של אולי 10KB, וברגע שהקובץ מסתיים להוריד גם זה נפסק. ויש לי 2MB העלאה.

OriRR
13-07-12, 10:46
הציעו לי לשדרג את המחשב החדש שאני קונה מ4 ג'יגה זיכרון ל8 ג'יגה זיכרון ב200 שח, כדאי לי? ויש לי ווינדוס 7 64 bit

F. Hierro
15-07-12, 16:08
בעיה:

אני מוריד סרטים בלי תרגום, מטורנטים בעיקר, ומוריד קובץ של כתוביות בנפרד. כשאני מפעיל את הסרט על המחשב הכתוביות עובדות מצוין, אבל כשאני שם את הסרט על דיסק און קי ומכניס לDVD, הסרט מופיע בלי כתוביות. ניסיתי גם לצרוב על דיסק וזה לא עזר. הצעות?

JayJayDimaggio
15-07-12, 16:37
בעיה:

אני מוריד סרטים בלי תרגום, מטורנטים בעיקר, ומוריד קובץ של כתוביות בנפרד. כשאני מפעיל את הסרט על המחשב הכתוביות עובדות מצוין, אבל כשאני שם את הסרט על דיסק און קי ומכניס לDVD, הסרט מופיע בלי כתוביות. ניסיתי גם לצרוב על דיסק וזה לא עזר. הצעות?

יכול להיות שהבעיה נובעת מהעובדה ששם הקובץ של הכתוביות לא זהה לשם הסרט.
תעתיק את שם הקובץ של הכתוביות (חשוב שזה יהיה של הכתוביות) לשם של הסרט ואז תשים את שניהם באותה התיקיה אמור לעבוד.

idofls
15-07-12, 16:57
שאלה:
אני מוריד סרט בלי כתוביות ואני מוריד כתוביות בנפרד מאתרים שונים. איך אני עושה שיהיה לי כתוביות בסרט? אני משתמש בVLC..

JayJayDimaggio
15-07-12, 17:07
שאלה:
אני מוריד סרט בלי כתוביות ואני מוריד כתוביות בנפרד מאתרים שונים. איך אני עושה שיהיה לי כתוביות בסרט? אני משתמש בVLC..

פשוט תגרור את הקובץ כתוביות לתוך המסך צפיה והוא יזהה את הכתוביות, או שתוודא ששם קובץ הכתוביות זהה לשם של הסרט (תעשה מה שהמלצתי לבחור מעליך) והתוכנה תזהה אוטומטית את הכתוביות.

idofls
15-07-12, 17:58
פשוט תגרור את הקובץ כתוביות לתוך המסך צפיה והוא יזהה את הכתוביות, או שתוודא ששם קובץ הכתוביות זהה לשם של הסרט (תעשה מה שהמלצתי לבחור מעליך) והתוכנה תזהה אוטומטית את הכתוביות.
הבעיה במקרה שאני פשוט גורר היא שהכתוביות לא בעברית אלא בג'יבריש..

JayJayDimaggio
15-07-12, 18:05
הבעיה במקרה שאני פשוט גורר היא שהכתוביות לא בעברית אלא בג'יבריש..

אהה אז כנס ל- VLC תלחץ בשורת כתובות למעלה על
tools ---> preferences ---> subtitles and osd

איפה שכתוב default encoding תבחר Hebrew iso 8859-8
אמור לעבוד ;)

idofls
15-07-12, 18:34
אהה אז כנס ל- VLC תלחץ בשורת כתובות למעלה על
tools ---> preferences ---> subtitles and osd

איפה שכתוב default encoding תבחר Hebrew iso 8859-8
אמור לעבוד ;)
תודה רבה, עבד.

תלמיד חכם גדול
16-07-12, 20:29
האם מוות של כרטיס מסך במחשב נייד ( acer aspire) פוגם במערכת כולה? המחשב שלי הלך במובן של: נדלק האור והשמיע רחש מסוים אבל ללא שום תצוגת מסך ואף ללא צלילי הפעלה וכיבוי וכיו"ב. נתתיו למעבדה שאמינותה אינה ידועה לי כל כך ושם טענו שכרטיס המסך נהרס וכי המחשב (הניד) בנוי בצורה של מעגלים תלויים זה בזה כך שמותו של חלק אחד משבש את תפקוד שאר החלקים. מישהו יכול לאשר או להכחיש זאת?
בנוסף הם דורשים על התיקון כ850 ש"ח, האם מדובר בסכום סביר?

נ.ב. אין לי אחריות יצרן.

omeronn
17-07-12, 00:13
צריך עזרה:

ערכתי בימים האחרונים סרטון ובסרטון השתמשתי בתכנים שהורדתי מיוטיוב. ערכתי את כל התכנים שהורדתי ביחד ויצרתי סרטון בתוכנה של ווינדוס להכנת סרטים. לאחר מכן ניסיתי להעלות את הסרטון ליוטיוב אך יוטיוב עושה לי בעיה עם זכויות יוצרים, גם של התוכן בסרט וגם של השיר ברקע.
האם למישהו יש פתרון לבעיה הזאת? (גם הסרט וגם השיר).

תודה.

JayJayDimaggio
17-07-12, 00:29
צריך עזרה:

ערכתי בימים האחרונים סרטון ובסרטון השתמשתי בתכנים שהורדתי מיוטיוב. ערכתי את כל התכנים שהורדתי ביחד ויצרתי סרטון בתוכנה של ווינדוס להכנת סרטים. לאחר מכן ניסיתי להעלות את הסרטון ליוטיוב אך יוטיוב עושה לי בעיה עם זכויות יוצרים, גם של התוכן בסרט וגם של השיר ברקע.
האם למישהו יש פתרון לבעיה הזאת? (גם הסרט וגם השיר).

תודה.

אסור להשתמש בשיר של יוצר אחר כפסקול לסרטים שלך זו הפרה של זכויות יוצרים .. אתה צריך לערוך אותו בצורה כלשהי כדי שתוכל לפרסם אותו תחת שמך. זאת דעתי לפחות.

omeronn
17-07-12, 00:36
אבל מה אני עושה עם הסרטונים שהשתמשתי בהם?

JayJayDimaggio
17-07-12, 00:45
אבל מה אני עושה עם הסרטונים שהשתמשתי בהם?

לא יודע בדיוק מה להגיד לך לגביהם .. אני לא יודע מה לקחת בדיוק ומאיפה :\
בקשר לסאונד יכלתי לענות כי דבר דומה קרה גם לי כשהשתמשתי כפסקול בשיר של queen בסרטון שצילמתי - קיבלתי הודעה לאחר כמה ימים שהם מורידים לי את הסרטון בגלל הפרת זכויות יוצרים.

omeronn
17-07-12, 14:48
פשוט הורדתי מספר סרטונים מיוטיוב, וחיברתי אותם ביחד שהם יצרו סרטון אחד, שמתי קצת אפקטים אבל זה עושה לי בעיה על זכויות יוצרים של הסרטון. בבקשה שמישהו יעזור לי השקעתי הרבה זמן בסרטון הזה. תודה

omeronn
18-07-12, 15:43
חבר'ה, בבקשה תעזרו לי עבדתי יותר מידי זמן על הסרטון הזה ואני מת להעלות אותו ליוטיוב ! בבקשה מכם תעזרו לי למצוא פתרון

Octavian
18-07-12, 15:50
אין פתרון. התכנים הם לא שלך וברגע שיש תלונה או עלו עליך אין מה לעשות.

RoNN
18-07-12, 22:01
יש לי בעיה flash player, ברגע שאני רואה סרט,סירטון, הסירטון נתקע ומופיעה לי שגיאה שהאפשרויות בחירה dismiss all or continue.
בקיצור מחקתי את התוכנה, וברגע שאני מוריד את הגירסה הרשמית והמעודכנת, בזמן ההתקנה מופיע לי שגיאה "Authorization Failed"
אגב, ניסתי להתקין במצב בטוח, אבל עדיין אותה שגיאה..
פתרונות?

omeronn
19-07-12, 18:20
לי לפחות לא.

בקשר ליוטיוב וזכויות יוצרים, איפה אני יכול לערוך שיר כדי שאוכל להשתמש בו בסרטון בלי בעיית זכויות יוצרים? תודה מראש

Apollo
19-07-12, 19:35
בקשר ליוטיוב וזכויות יוצרים, איפה אני יכול לערוך שיר כדי שאוכל להשתמש בו בסרטון בלי בעיית זכויות יוצרים? תודה מראש

עומר, רד מזה.
מאסטרים כעידו לא הצליחו לא מאמין שאתה כן.

פרסם במקום ביטיוב ב-vimeo (https://vimeo.com/), שם אין בעיות.

Eduardo
19-07-12, 21:27
מה ההבדל באמת בין Vimeo ל-YouTube?

omeronn
20-07-12, 01:20
אני לא ארד מזה. גם אם קצת קשה לא מוותרים.

מה באמת ההבדל ביניהם?

Koeman
20-07-12, 01:47
אני לא יכול לענות בודאות (כי לא בדקתי) אבל מהניסיון שלי אני חושב ש-Vimeo פשוט פחות קפדניים באכיפת סרטונים שמפרים זכויות יוצרים.
יוטיוב הפך לאתר בעייתי כי כבר ב-Processing הוא מגלה את כל ההפרות שיש בוידאו ונוקט בפעולות - לפעמים חוסם לחלוטין את הוידאו, לפעמים מוסיף פרסומות ולפעמים חוסם את הוידאו במדינות ספציפיות.

omeronn, דרך ה-Video Manager ביוטיוב אתה יכול לגלות בדיוק מדוע הסירו את הוידאו שלך. האם מדובר במוזיקה, בוידאו או בשניהם. לדוגמא, הקליפ האחרון שהעליתי לשם נמחק בגלל הפרת זכויות יוצרים של ליגת האלופות, הליגה הספרדית ושימוש בשיר של Prodigy.

תבדוק מה הבעיה ותערוך את הוידאו המקורי או שפשוט תעשה מה שאני ו-Apollo עשינו - העלינו ל-Vimeo. גם DailyMotion אופציה טובה.

omeronn
20-07-12, 11:35
האם באתרים שהזכרת (Vimeo,Dailymotion) כתוב ליד הסרטון שהעלת כמות צפיות?

Blu
20-07-12, 20:28
אוקיי אז ככה : הכנסתי USB והכל עבד יופי. העברתי סרטים מהמחשב, הוצאתי וראיתי אותם בטלוויזיה. עברו כמה ימים והכנסתי שוב את ה-USB, הפעם האנטי וירוס נותן לי התראת וירוס ופשוט העלים חצי מהתיקיות שלדעתו נגועות. ניסיתי להוציא אותם מהאנטי וירוס, (AVAST) אבל הם לא חזרו לתיקייה גם אחרי שמחקתי אותו ! כשהפעלתי את ה-USB בטלוויזיה בשנית כל הסרטים והתיקיות שם, ככה שהם לא נמחקו. מישהו יודע איפה הם ומה לעשות ? אני רוצה גישה אליהן !

Oleguer 23
20-07-12, 23:18
תנסה לעשות חיפוש *.* , תחפש קבצים מכל סוג שהם. בטח בתוצאות חיפוש תמצא אותם. קרה לי פעם עם הכונן החיצוני, עד שבסוף הוא נדפק לגמרי ומחק קבצים. למזלי הצלחתי לחלץ עם מה שהסברתי לך קבצים. הבעיה היא שחלק אחר נמחק או נדפק.

Blu
20-07-12, 23:26
אז מה אני בעצם מחפש ? מה לרשום בכתובת החיפוש ?

Oleguer 23
20-07-12, 23:29
*.* בעצם מחפש כל סוג קובץ. *.mp3 למשל מחפש קבצי mp3.

omeronn
21-07-12, 19:11
אני מחפש קישור טוב להורדת הסרט מגודלים של אדם סנדלר, ואני לא מצליח למצוא.

האם מישהו מוכן לעזור לי? תודה מראש

dkaro
22-07-12, 16:47
זה רק אצלי או שוואלה! ספורט (http://sports.walla.co.il/) מצליח באמת איכשהו לעקוף את ה-AdBlock?

אמיליו
22-07-12, 18:13
זה רק אצלי או שוואלה! ספורט (http://sports.walla.co.il/) מצליח באמת איכשהו לעקוף את ה-AdBlock?

אני עובד עם התוסף החדש ABP על כרום ואין לי שום פרסומות.

Eduardo
25-07-12, 18:51
אני לא יודע אם זו בעיה בחיבור האינטרנט שלי או בהגדרות היוטורנט.

כשאני מוריד סרטים, אני מעדיף להוריד אותכם באיכות גבוהה יחסית ולא להסתפק ב-DVDRip. התחלתי להוריד את "באטמן מתחיל" באיכות המדוברת וראיתי שזה מגיע למהירויות טובות (2.5 מגה לשנייה +/-). מיד אח"כ הוספתי את הקובץ הבא - "האביר האפל" - גם הוא באיכות המדוברת - והפלא ופלא: מהירות ההורדה מהקובץ הראשון לא רק שירדה דרסטית לכמה קילובייטים מסכנים, גם הקובץ השני לא עבר את ה-300K/b לשנייה.

האם על מנת לצבור מהירות גבוהה ביוטורנט, חובה להוריד קובץ אחד בלבד או שצריך לשחק שם בהגדרות?

תודה מראש.

אמיליו
25-07-12, 19:06
ביו טורנט יש לך אפשרות תעדוף לכל קובץ בפני עצמו, אבל לפי מה שאתה מתאר אין קשר בין הדברים, אני מעולם לא נתקלתי בכזה דבר, שמת לב אולי פתאום אין סידרס לבאטמן מתחיל?

DoctorGonzo
25-07-12, 22:01
אני לא יודע אם זו בעיה בחיבור האינטרנט שלי או בהגדרות היוטורנט.

כשאני מוריד סרטים, אני מעדיף להוריד אותכם באיכות גבוהה יחסית ולא להסתפק ב-DVDRip. התחלתי להוריד את "באטמן מתחיל" באיכות המדוברת וראיתי שזה מגיע למהירויות טובות (2.5 מגה לשנייה +/-). מיד אח"כ הוספתי את הקובץ הבא - "האביר האפל" - גם הוא באיכות המדוברת - והפלא ופלא: מהירות ההורדה מהקובץ הראשון לא רק שירדה דרסטית לכמה קילובייטים מסכנים, גם הקובץ השני לא עבר את ה-300K/b לשנייה.

האם על מנת לצבור מהירות גבוהה ביוטורנט, חובה להוריד קובץ אחד בלבד או שצריך לשחק שם בהגדרות?

תודה מראש.

too much i/o- יש מצב שההארד דיסק שלך גוסס או שהוא פשוט לא מסוגל להתמודד עם משימות write מסיביות. כדאי שתבדוק את העניין

ben barel
25-07-12, 22:58
אני מנסה להפעיל PES בשלושת השנים האחרונות, ויש לי אותה בעיה, המחשב קורס לי, וצריך לאתחל אותו מחדש. כנראה בגלל שהמעבד חלש מדי, אבל המחשב עומד בשאר דרישות המערכת של המשחק. אז השאלה שלי היא כזו, איך מגדילים את זיכרון המטמון של המעבד בצורה וירטואלית דרך הBIOS, הרבה זמן לא התעסקתי בזה וקצת שכחתי.

תודה.

ד"א, פיפ"א המחשב מפעיל לי טוב, אבל החל מפיפ"א 11 עם תקיעות במהלך המשחק, ואני לא מצליח להתגבר על זה, בכל דרך שהיא.

jordi alba
25-07-12, 23:24
אני מנסה להפעיל PES בשלושת השנים האחרונות, ויש לי אותה בעיה, המחשב קורס לי, וצריך לאתחל אותו מחדש. כנראה בגלל שהמעבד חלש מדי, אבל המחשב עומד בשאר דרישות המערכת של המשחק. אז השאלה שלי היא כזו, איך מגדילים את זיכרון המטמון של המעבד בצורה וירטואלית דרך הBIOS, הרבה זמן לא התעסקתי בזה וקצת שכחתי.

תודה.

ד"א, פיפ"א המחשב מפעיל לי טוב, אבל החל מפיפ"א 11 עם תקיעות במהלך המשחק, ואני לא מצליח להתגבר על זה, בכל דרך שהיא.

אתה לא חושב על מחשב חדש?:rollmyeyes:

Eduardo
01-08-12, 15:31
שאלת פייסבוק: ישנם 3 חברים שמשום מה כשלוחצים על שמם, מגיעה הודעת שגיאה שחשבון הפייסבוק שלהם נוטרל ויש אפשרות להסיר אותם מרשימת החברים (This Account Has Been Deactivated).

מישהו נתקל בזה?

T@l.D
01-08-12, 15:45
שלחו לי קובץ עם סיומת pdp, איזה תוכנה אני צריך להוריד כדי שזה ייפתח?

Art Vandelay
01-08-12, 16:17
שאלת פייסבוק: ישנם 3 חברים שמשום מה כשלוחצים על שמם, מגיעה הודעת שגיאה שחשבון הפייסבוק שלהם נוטרל ויש אפשרות להסיר אותם מרשימת החברים (This Account Has Been Deactivated).

מישהו נתקל בזה?

זה אומר ששלושת החברים שלך סגרו את חשבון הפייסבוק שלהם (Deactivated).

Eduardo
01-08-12, 17:18
תודה.

Grish
05-08-12, 18:50
שלום חברים.
כשאני צופה בסרטון ביוטוב הכל בסדר חוץ מכשאני מגדיל תמסך של הסרטון הוא נתקע . ומגיב מאוד איטי . מה הבעיה ? איך אני מטפל ? מה אתם ממליצים לי לעשות :). תודה

Eduardo
07-08-12, 14:48
חבר'ה, אני זקוק לקצת עידוד. בבקשה הגידו לי שקיימת מדיניות החזרת מוצר באיביי.

עד שכבר השתכנעתי לקנות בפעם הראשונה מהאתר והזמנתי חולצה בודדת (טי-שירט) של נאוטיקה במידה L, היא הגיעה לי כ-XXXXL (באמת מתקשה להאמין שבעולם הזה קיימים אנשים כל כך שמנים. עכשיו קיבלתי את ההוכחה לכך).

אשמח אם תרחיבו לי מעט על הנושא. מה עושים? למי פונים? תודה.

JayJayDimaggio
07-08-12, 15:08
חבר'ה, אני זקוק לקצת עידוד. בבקשה הגידו לי שקיימת מדיניות החזרת מוצר באיביי.

עד שכבר השתכנעתי לקנות בפעם הראשונה מהאתר והזמנתי חולצה בודדת (טי-שירט) של נאוטיקה במידה L, היא הגיעה לי כ-XXXXL (באמת מתקשה להאמין שבעולם הזה קיימים אנשים כל כך שמנים. עכשיו קיבלתי את ההוכחה לכך).

אשמח אם תרחיבו לי מעט על הנושא. מה עושים? למי פונים? תודה.

תפנה למוכר שממנו קנית את החולצה רצוי שתצרף הוכחה צילום שאכן מדובר במידה שלא הזמנת..
הוא אמור לשלוח לך חולצה נוספת אם הוא הגון מספיק וחשוב לו המוניטין, תראה לו מעט תקיפות בהודעה כדי שידע שאין לו עסק עם פראייר. אם הוא יסרב לעשות את זה אפשר לפנות לפייפאל על רמאות וכמובן אל תשכח לתת לו ביקורת שלילית בדירוגים כדי שכולם יראו עם מי יש להם עסק

Eduardo
07-08-12, 15:35
תפנה למוכר שממנו קנית את החולצה רצוי שתצרף הוכחה צילום שאכן מדובר במידה שלא הזמנת..
הוא אמור לשלוח לך חולצה נוספת אם הוא הגון מספיק וחשוב לו המוניטין, תראה לו מעט תקיפות בהודעה כדי שידע שאין לו עסק עם פראייר. אם הוא יסרב לעשות את זה אפשר לפנות לפייפאל על רמאות וכמובן אל תשכח לתת לו ביקורת שלילית בדירוגים כדי שכולם יראו עם מי יש להם עסק
תראה, זה לא שהוא רימה אותי. אני הזמנתי חולצה במידה מסויימת והיא הגיעה אליי באותה המידה שהזמנתי אותה (זה לא שהוא שלח לך מידה יותר או פחות), אז ככה שבמובן מסויים האשמה היא בי שלא אמדתי היטב את הגודל (לא באמת היתה לי אפשרות לעשות זאת. זו הבאסה בקניית בגדים ברשת).

אני סה"כ שאלתי אם אפשר לעשות משהו עם החתול בשק שאותו קיבלתי. אני אפנה אליו דרך האתר. תודה בכל מקרה.

Koeman
07-08-12, 16:37
תראה, זה לא שהוא רימה אותי. אני הזמנתי חולצה במידה מסויימת והיא הגיעה אליי באותה המידה שהזמנתי אותה (זה לא שהוא שלח לך מידה יותר או פחות), אז ככה שבמובן מסויים האשמה היא בי שלא אמדתי היטב את הגודל (לא באמת היתה לי אפשרות לעשות זאת. זו הבאסה בקניית בגדים ברשת).

אני סה"כ שאלתי אם אפשר לעשות משהו עם החתול בשק שאותו קיבלתי. אני אפנה אליו דרך האתר. תודה בכל מקרה.

המוניטין של המוכרים באיביי הוא בעצם חלון הראווה שלהם. המוכרים תמיד יקפידו לשמור עליו גבוה ויפה. מהסיבה הזאת תמיד כדאי להזמין ממישהו שהוא Top-Seller ושיש לו אחוז ביקורות חיוביות גבוה.

בהנחה שקנית ממישהו שרוצה לשמור על מוניטין גבוה, סביר להניח שהוא ישלח לך חולצה חדשה במידה הנכונה כדי להימנע מביקורת שלילית.
השאלה באמת היא האם הוא אשם. האם ביקשת מידה L ורשום על החולצה משהו אחר?

כפי שג'יי-ג'יי רשם - במידה ואתה מרגיש שנעשה לך עוול, קודם פונים אל המוכר ומנסים לסגור ביניכם (ומניסיון, זה כמעט תמיד נסגר בלי בעיות), אחר-כך לאיביי (Resolve a problem) ובסוף לפיי-פאל (ניתן לפתוח פנייה לביטול עסקה עד 45 ימים מיום הקנייה).

Eduardo
07-08-12, 16:47
בהנחה שקנית ממישהו שרוצה לשמור על מוניטין גבוה, סביר להניח שהוא ישלח לך חולצה חדשה במידה הנכונה כדי להימנע מביקורת שלילית.
השאלה באמת היא האם הוא אשם. האם ביקשת מידה L ורשום על החולצה משהו אחר?

אז כתבתי - הוא לא אשם. הזמנתי L - קיבלתי L. אין פה מה להתחכם יותר מדי. זה שהחולצה ענקית עליי כרגע זו בעיה שלי.

אגב, אם הוא מוכן להחליף לי את החולצה, איך אני מחזיר לו את החולצה שנמצאת אצלי כרגע?

Koeman
07-08-12, 16:59
אז כתבתי - הוא לא אשם. הזמנתי L - קיבלתי L. אין פה מה להתחכם יותר מדי. זה שהחולצה ענקית עליי כרגע זו בעיה שלי.

אגב, אם הוא מוכן להחליף לי את החולצה, איך אני מחזיר לו את החולצה שנמצאת אצלי כרגע?

בעמוד של המוצר רשום מהו ה-Return policy של אותו מוכר (תוך כמה זמן הוא מסכים לקבל בחזרה את המוצר, באיזו צורה הוא נותן החזר ומי משלם על המשלוח). סביר להניח שהוא בחר שתשלום המשלוח חזרה יהיה על חשבון הקונה (מן הסתם) ואז תצטרך להחליט האם זה שווה את זה. ברוב המקרים לא משתלם להחזיר מוצר כי משלוח לארה"ב או אסיה הוא די יקר.

קרה לי דבר די דומה - קניתי לפני חודשיים חולצה במידה לארג' בלי לשים לב שירדתי כמה קילוגרמים טובים. עכשיו יש לי שמיכה נוספת. זאת אשמתי הבלעדית אז קיבלתי את העובדה שהכסף הלך והמשכתי בחיי (לא לפני שניסיתי כמה טריקים שמצאתי באינטרנט לכיווץ החולצה שלא עזרו מספיק).

Eduardo
07-08-12, 17:05
אז אתה אומר להתייאש מראש? :wink:

Koeman
07-08-12, 17:12
אז אתה אומר להתייאש מראש? :wink:

אני אומר שתמצא חבר מאוד שמן ותברר מתי היום-הולדת שלו.

ברצינות, אני לא יודע כמה עלתה לך החולצה. החולצה שאני קניתי (מארה"ב) עלתה בסביבות ה-60 שקלים. אפילו לא בדקתי כמה עולה משלוח חזרה כי הנחתי שהטרחה לא שווה את הכסף שאקבל בחזרה. השאלה היא כמה עלתה לך החולצה והאם ישתלם לך לשלוח אותה בחזרה.

אני מכיר כמה מקרים של אנשים שפנו אל המוכרים למרות שהטעות הייתה כולה שלהם והמוכרים היו כל-כך נחמדים שהם שלחו מוצר נוסף על חשבונם. כשלא עושים עסקים עם ישראלים, לפעמים יש הפתעות נעימות כאלו.
אני לא ניסיתי את זה במקרה שציינתי אבל אתה יכול לנסות. אין לך מה להפסיד.

צוד
07-08-12, 19:55
כמה היא עלתה? אולי אני אקנה ממך אותה.

Eduardo
07-08-12, 19:57
כמה היא עלתה? אולי אני אקנה ממך אותה.
120 ש"ח, כולל משלוח. בשבילך - 100 ש"ח.

:evil:

אלעזר
07-08-12, 21:20
התחדשתי במחשב נייד (http://www.mardanit.co.il/item_prew.php?item_id=6126).

HP Pavilion dv5-1190
Intel® Core™ 2 Duo processor T9400
[FONT=Times New Roman]NVIDIA® GeForce™ 9600M GT

עדיין איתי אחרי יום הולדת 3.

ויסטה מובנה, עם כונן HP_RECOVERY. אני מעוניין לפרמט את המחשב (ולהתקין מחדש את הויסטה - אין לי דיסק כמובן), כיצד מומלץ לעשות זאת?

JayJayDimaggio
07-08-12, 21:55

אהה מההודעה הראשונה שלך חשבתי קיבלת מידה XXXL כאשר התכוונת למשהו אחר, לא חשבתי שזאת היתה צורת התנסחות.
בכל אופן מה שאמרתי לא תקף במקרה כזה,המוכר לא אשם. כמו שאמרו לך ל]ני- אתה יכול לשלוח להם את החולצה חזרה. או שתמכור אותה כאן ביד שניה.
הצעה שלי להבא כשקונים בגדים מהאינטרנט - תברר מה מידות החולצה (אורך, ורוחב), בדרך כלל המידות יצויינו באינצ'ים אז תיקח מחשבון ותמיר אותם לסנטימרים. קח סרט מדידה ותשווה עם חולצות שיש לך בארון, ככה יהיה לך קנה מידה לגבי גודל החולצה שאתה קונה. ישנן חברות שמידת ה- L שלהן היא כמו XL בחולצות אחרות, לכן הכי בטוח זה לברר את המידות המדוייקות אצל המוכר (בד"כ זה מופיע גם בדף הקניה) ולהשוות עם החולצות שיש לך בבית.

דניאל.
10-08-12, 14:17
שכחתי איך באתר של D-Link מגדירים סיסמא לרשות האלחוטית, מישהו יכול לעזור לי?

קאמורה
11-08-12, 17:05
אני צריך עזרה בפתיחת חשבון ב e-bay, או אמזון אני מתכוון לקנות\למכור דברים שם, אשמח אם מישהו יכול לעזור.

barca-vn
12-08-12, 03:48
אני צריך עזרה בפתיחת חשבון ב e-bay, או אמזון אני מתכוון לקנות\למכור דברים שם, אשמח אם מישהו יכול לעזור.

https://scgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?RegisterEnterInfo

http://pages.ebay.com/sellerinformation/howtosell/sellingbasics.html/

http://pages.ebay.com/sellerinformation/sellingresources/essentials.html

- אל תשכח לפתוח חשבון בפייפל! (ולקשר בין החשבונות)

- אל תחשוב אפילו על למכור מוצרים מזויפים/רפליקות, איביי יסגרו לך את החשבון ללא אפשרות להירשם שוב!

- אם תתן לי את כתובת האימייל שלך, אני אשלח לך eBay Advanced Selling Strategies. קובץ PDF

- יש לי קורס של איביי על דיסק ($1000) + 2 ספרים שקניתי, דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין/רוצה עוד עזרה.

בהצלחה!

dkaro
12-08-12, 14:05
מישהו יודע איך אני משיג קוד הנחה ל-ultimatum games (http://www.ultimatumgamekeys.co.il/he)?

Eduardo
12-08-12, 18:29
האם קיימת תוכנה ספציפית המאפשרת לקחת קטע קטן מסרט כלשהו ולהדביק אותו כסרטון בפורום (ולאו דווקא כקטע יוטיוב)?

Octavian
12-08-12, 19:07
לא כ"כ הבנתי את השאלה.

אתה יכול להשתמש במובי מייקר של וינדוז, שהיא תוכנה שמגיעה יחד עם מערכת ההפעלה כדי לחתוך או לערוך סרטונים ברמה בסיסית +
אתה יכול לשמור את זה לכמה פורמטים שונים ויכול לברור את איכות הסרטון. מה זה "להדביק אותו כסרטון פורום"? אתה מתכוון כקובץ GIF? בכל מקרה תצטרך להעלות את התמונה או הסרטון לשרת כלשהו דרך אתר כלשהו, בין אם יוטיוב, אימג'שאק או כל מנגנון אחר כזה. אתה לא יכול לשדר תמונות מהמחשב שלך ישירות.

Eduardo
13-08-12, 19:20
לא כ"כ הבנתי את השאלה.

אתה יכול להשתמש במובי מייקר של וינדוז, שהיא תוכנה שמגיעה יחד עם מערכת ההפעלה כדי לחתוך או לערוך סרטונים ברמה בסיסית +
אתה יכול לשמור את זה לכמה פורמטים שונים ויכול לברור את איכות הסרטון. מה זה "להדביק אותו כסרטון פורום"? אתה מתכוון כקובץ GIF? בכל מקרה תצטרך להעלות את התמונה או הסרטון לשרת כלשהו דרך אתר כלשהו, בין אם יוטיוב, אימג'שאק או כל מנגנון אחר כזה. אתה לא יכול לשדר תמונות מהמחשב שלך ישירות.

אני מתקשה להסביר את עצמי כפי שצריך. אנסה שוב באמצעות דוגמא: נניח שמישהו שואל בפורום איזושהי שאלה שהתשובה עליה היא כן או לא. איך אפשר במקום לענות לו (במילים) - לצרף תמונה של מישהו מהנהן בראשו לחיוב או לשלילה? מקווה שעכשיו אני מובן יותר (זה יכול להיות לאו דווקא קטע מסרט).

SlipkFace
13-08-12, 19:26
למישהו יש אתר טורנט טוב / הזמנות לטורנט ליץ'?

Eduardo
13-08-12, 19:37
הכי טוב ברשת (http://torrentz.eu/).

DoctorGonzo
13-08-12, 22:00
הכי טוב ברשת (http://torrentz.eu/).

http://us10.memecdn.com/bitch-please_o_112189.jpg

וד'א טורנטליץ' סגור עכשיו למשתמשים חדשים

JayJayDimaggio
13-08-12, 23:02
למישהו יש אתר טורנט טוב / הזמנות לטורנט ליץ'?

יש שניים מומלצים שאני משתמש בהם -
http://thepiratebay.se/recent
http://isohunt.com/torrents/

SlipkFace
14-08-12, 00:41
דימג'יו אני מכיר את שניהם...

מצאתי אחלה אתר
kat.ph

JayJayDimaggio
14-08-12, 10:53
דימג'יו אני מכיר את שניהם...

מצאתי אחלה אתר
kat.ph

נו ומה רע בהם שאתה מחפש אלטרנטיבות ? או לחילופין מה ההבדל בינם לבין האתר שמצאת ?
אני דיי מרוצה מהקצב הורדה בשניהם ..

צוד
14-08-12, 11:10
אני מתקשה להסביר את עצמי כפי שצריך. אנסה שוב באמצעות דוגמא: נניח שמישהו שואל בפורום איזושהי שאלה שהתשובה עליה היא כן או לא. איך אפשר במקום לענות לו (במילים) - לצרף תמונה של מישהו מהנהן בראשו לחיוב או לשלילה? מקווה שעכשיו אני מובן יותר (זה יכול להיות לאו דווקא קטע מסרט).

אתה מתכוון לקבצי GIF.
אפשר לחפש אותם בגוגל תמונות.
נניח שביט שואל "האם יש בעולם עוד אוהדים של הפועל פ"ת?"
אתה הולך לגוגל תמונות ומחפש למשל "NO GIF".
אתה מקבל את הדף הזה. (https://www.google.co.il/search?q=NO+GIF&hl=iw&rlz=1C1SKPC_enUS380&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=NvkpUNf5KIzFtAa3hIH4Ag&ved=0CGYQsAQ&biw=1280&bih=641)
משם זה כמו להוסיף תמונה רגילה לפורום.
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120414005152/dragonball/images/9/90/Dawson_says_no_gif.gif

Art Vandelay
14-08-12, 14:50

http://i1128.photobucket.com/albums/m500/TeamKalinda/Reaction%20Gifs/tumblr_ltjy67hQEb1qagbewo2_r1_250.gif

SlipkFace
14-08-12, 14:51
נו ומה רע בהם שאתה מחפש אלטרנטיבות ? או לחילופין מה ההבדל בינם לבין האתר שמצאת ?
אני דיי מרוצה מהקצב הורדה בשניהם ..

ההבדל שבפעם האחרונה שהייתי בפייראטביי, הם עברו למגנט לינקס...
ב-ISOHUNT לא מעט פעמים הורדתי קבצים פגומים / עם וירוסים.

Eduardo
14-08-12, 15:33
אתה מתכוון לקבצי GIF.
אפשר לחפש אותם בגוגל תמונות.
אתה מקבל את הדף הזה. (https://www.google.co.il/search?q=NO+GIF&hl=iw&rlz=1C1SKPC_enUS380&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=NvkpUNf5KIzFtAa3hIH4Ag&ved=0CGYQsAQ&biw=1280&bih=641)
משם זה כמו להוסיף תמונה רגילה לפורום.
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120414005152/dragonball/images/9/90/Dawson_says_no_gif.gif

הבנתי, תודה.

serginhо
14-08-12, 19:26
לאחרונה בגוגל כרום כשאני לוחץ על קישור , הקישור נפתח לי בדף חדש במקום בלשונית חדשה... מישהו יודע איך מסדרים את זה?

רובאניניו
15-08-12, 17:37
תשמעו אני חייב עזרה- אני די חסר מושג בכל הנוגע למחשבים, ואנ חייב אנטיוירוס טוב כי אין לי בכלל על המחשב אז:

א) איזה הכי מומלץ (להורדה מהאינטרנט, לא בקניה)?

ב) שמעתי שאם יש יותר מאנטיוירוס אחד על המחשב, זה לא טוב, האם זה נכון ולמה.

תודה מראש

Octavian
15-08-12, 19:36
א. נכון להיום, האנטי וירוס החינמי הפופולרי ביותר הוא AVG. יש לו גם גירסת תשלום אבל אין בה צורך ואתה בהחלט יכול להוריד אותו בחינם כאן (http://free.avg.com/ww-en/homepage). הוא אחלה.

ב. יש כל מיני סיבות, אני לא בטוח עד כמה אתה רוצה להכנס לזה - חלקן מסחריות (יצרני אנטי וירוס רוצים להבטיח בלעדיות על מחשבים בהם מותקן המוצר שלהם ומייצרים "מכשולים"), חלקן טכניות (אנטי וירוס מכביד מאוד על הזכרון וריבוי אנטי וירוסים יכול להקריס את המחשב באופן קבוע) וחלקן סתם קשורות לזה שוינדוס מעפן.

מקווה שעזרתי.

Blu
17-08-12, 11:02
בעיה שהחלה לי ממש בזמן האחרון :

למה כשאני רואה סירטון ביוטיוב או בכל מקום אחר הכל בסדר ורואים מדהים, וכשאני מגדיל את המסך הסירטון נהיה עם תקיעות מציקות כאילו הוא לא יכול "לסחוב" את הסירטון ? מהירות הגלישה שלי היא 12 מגה אז אני לא חושב שיש פה בעיה, בטח לא בסירטונים באיכות 360P כשלפני זה גם HD זה הריץ בסדר. אני מנחש שזאת בעיה במחשב, מישהו יכול לעזור ?

TikiTaka
17-08-12, 11:36
גם לחבר שלי יש את הבעיה הזאת כבר חצי שנה, לי זה התחיל לפני חודש בערך. יש לך קרום?

Blu
17-08-12, 11:47
אכן כן. זה קשור ?!

TikiTaka
17-08-12, 11:54
אני חושב.. כי הקרום עצמו מתחיל לעשות בעיות של תקיעות וכנראה זה משפיע גם על היוטיוב.
אבל לא 100%

Blu
17-08-12, 11:54
טוב, אחרי בדיקה בפיירפוקס הגעתי למסקנה שלך. זה הכרום ב-100% ! מה עובר עליו ?

HJKL
17-08-12, 14:12
טוב, אחרי בדיקה בפיירפוקס הגעתי למסקנה שלך. זה הכרום ב-100% ! מה עובר עליו ?
תקיש בשורת כתובת של כרום about:plugins, תקבל רשימה של קבצים שאחראים לזה לפלאש.

בגדול לכרום יש פלאש מובנה בדפדפן ולפעמים הוא מתנגש עם הפלאש "החיצוני" שאתה מתקין. תנסה לשחק שם ולבטל כל פעם קובץ אחר, להפעיל מחדש את הדפדפן, ולבדוק אם זה הסתדר. תבדוק גם שכל הקבצים מגירסא 11.3.

dkaro
17-08-12, 16:20
בשבועות אחרונים נראה שה-Adblock משום מה לא מצליח לחסום לי פרסומות מאתר וואלה. זה ממש מוזר כי ההגנה שלו הרמטית לפחות בכל הקשור לכל שאר האתרים. וואלה זה האתר היחיד שבאופן קבוע עדיין יש לי בעיית פרסומות איתו. ניסיתי לפני כמה זמן אף להוסיף חסימה נוספת (יש לי כרגע שניים: Adblock Plus (Beta)1.2, AdBlock2.5.41), אך ללא הועיל.

למישהו יש פיתרון?

DoctorGonzo
17-08-12, 17:39
יש לי שניים בפיירפוקס שסוגרים לי הרמטית את כל הפופאפס:
adblock plus 2.1.2
adblock plus pop up addon 0.4

תנסה את הקומבינציה הזאת

Mendieta
18-08-12, 23:12
טוב, ככה.
אני עובר לעין גדי בקרוב, ואני חייב מחשב נייד. החלטתי לקנות מחשב נייד יד 2, נראה מה נמצא. הדבר היותר חשוב הוא האינטרנט. אני לא רוצה להתחיל לחפש לגלוש על מישהו אחר, אני רוצה שיהיה לי אינטרנט משלי-אני הבנתי שיש דבר שנקרא "נט סטיק", אתה מחבר אותו למחשב הנייד ויש לך אינטרנט בלי לנסות להתחבר לאף אחד.

מאיפה אני משיג ובכמה?

Octavian
19-08-12, 12:28
יש לך סמרטפון? אם כן, אתה יכול לעשות חבילת גלישה ללא הגבלה ולהגדיר אותו כ"תחנת גישה" (ACCESS POINT) ולא להוסיף שקל אחד לגנבים מחברות הסלולר.
אם לא, כל חברה היום מציעה נטסטיק שמתחבר למחשב הנייד, במחירים של בין עשרות עד בערך מאה ש"ח אני חושב, אבל אני לא סופר-מעודכן על המחירים מאז המהפיכה הסוללרית בהקשר הזה. *טיפ חשוב* - תוודא שיש קליטה טובה ל 3G באיזור שאתה הולך לבלות את מרבית הזמן מחובר לאינטרנט הסלולרי, כי אם אין (ועין גדי זה חור תחת, כידוע לך), אתה תחווה איטיות במקרה הטוב וניתוקים רבים במקרה הרע. אגב - הטיפ הזה תקף גם לגבי נטסטיק וגם לגבי סמרטפון.

Blu
20-08-12, 16:33
תקיש בשורת כתובת של כרום about:plugins, תקבל רשימה של קבצים שאחראים לזה לפלאש.

בגדול לכרום יש פלאש מובנה בדפדפן ולפעמים הוא מתנגש עם הפלאש "החיצוני" שאתה מתקין. תנסה לשחק שם ולבטל כל פעם קובץ אחר, להפעיל מחדש את הדפדפן, ולבדוק אם זה הסתדר. תבדוק גם שכל הקבצים מגירסא 11.3.

תודה לך.

אחרי ההסבר הזה, מי שעוד מתקשה יכול להיכנס במדריך שנתקלתי בו כשגלשתי ברשת. בבקשה. (http://www.mako.co.il/digital-internet/Article-718dbe20cc64731006.htm&partner=flashplayer)

Blu
20-08-12, 18:03
הורדתי את האביר האפל באיכות HD והסרט שוקל כ-16G.יש לי דיסק און קי של 15G. יש משהו לעשות עם זה ? כיווץ כלשהו ? אגב, אני צריך שהסרט יישאר באותו פורמט כי אני מתכנן להכניס את הדיסק און קי לטלוויזיה ומשם לצפות בסרט.

Mendieta
21-08-12, 01:47
טוב, תקשיבו מה אני חושב לעשות. תגידו לי אם זה עדיף.

חשבתי לקנות טאבלט 8 אינץ', לקוות שאני יוכל להתחבר ממישהו שם, כמו מהמלון, ובמידה ולא-להביא ראוטר, לחבר שם לקוו טלפון שיהיה לי בדירה ולגלוש עליו. חכם? לא חכם? צריך משהו מיוחד בטאלבט בשביל זה או שבכל טאלבט אפשר להתחבר לראוטר אישי שאני מביא\דרך wifi? תודה על העזרה, אני פשוט בור עם הארץ בדברים האלה (ולא רק)

dkaro
21-08-12, 03:51
גם לכם TL לא עולה כבר יום שלם?

Zoff
21-08-12, 04:03
אם תשיג לי הזמנה אני אוכל לבדוק :wink:, סביר להניח שזה תחזוקה שגרתית.

Blu
21-08-12, 12:47
הורדתי את האביר האפל באיכות HD והסרט שוקל כ-16G.יש לי דיסק און קי של 15G. יש משהו לעשות עם זה ? כיווץ כלשהו ? אגב, אני צריך שהסרט יישאר באותו פורמט כי אני מתכנן להכניס את הדיסק און קי לטלוויזיה ומשם לצפות בסרט.

תשובות ? צריך את זה כמה שיותר מהר. :)

Octavian
21-08-12, 12:50
שביט זה הכל תלוי בצרכים שלך. אם אתה צריך לעשות הרבה עבודת הקלדה ועבודה עם מסמכים וכו' (או משחקים ספציפיים שיש רק במחשב לדוגמה), אל תעשה את זה.
אם מדובר בגלישה באתרים, שימוש באפליקציות ומשחקים - לך על זה בענק.

נקודה חשובה - אם אתה מתכוון לראות משחקים בלינקים, טאבלט נכון להיום זה לא הפתרון האידאלי, אפילו אם זה לא אייפון. אלא אם יש משהו שאני לא מעודכן...

לא צריך שום דבר לטאבלט חוץ מאיזשהו אינטרנט אלחוטי שיש לך גישה אליו. אין לטאבלטים חיבור רשת קווי.

Niro
21-08-12, 12:51
כן.
עכשיו הוא עובד.

אגב, אני ממליץ לך לעקוב אחריהם בטוויטר, הם מעדכנים שם לגבי נפילות וכו'.

Zoff, סתם שתדע, כרגע אין אפשרות לשלוח הזמנות. אני מנסה כבר מעל חודש להזמין מישהו ומופיעה לי הודעת שגיאה.

Mendieta
21-08-12, 15:07
החלטתי שאני יגיע לשם ואראה איך זה הולך עם המלון בלובי ואם יש שם wifi וזהו. אין טעם להשתגע עוד לפני שהגעתי לשם.

lioz80
21-08-12, 17:29
תשובות ? צריך את זה כמה שיותר מהר. :) [/INDENT]
[/COLOR][/RIGHT]
לפצל אותו לשני חלקים (http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=366864)

Eduardo
21-08-12, 17:56
איך מעלים לכאן הודעת שגיאה שהמחשב נותן לי? עשיתי הסרה והתקנה מחדש של התוכנה וההודעה הזו לא נעלמה. כנראה שיש לה פיתרון אחר.

אמיליו
21-08-12, 22:22
יש לך סמרטפון? אם כן, אתה יכול לעשות חבילת גלישה ללא הגבלה ולהגדיר אותו כ"תחנת גישה" (ACCESS POINT) ולא להוסיף שקל אחד לגנבים מחברות הסלולר.
אם לא, כל חברה היום מציעה נטסטיק שמתחבר למחשב הנייד, במחירים של בין עשרות עד בערך מאה ש"ח אני חושב, אבל אני לא סופר-מעודכן על המחירים מאז המהפיכה הסוללרית בהקשר הזה. *טיפ חשוב* - תוודא שיש קליטה טובה ל 3G באיזור שאתה הולך לבלות את מרבית הזמן מחובר לאינטרנט הסלולרי, כי אם אין (ועין גדי זה חור תחת, כידוע לך), אתה תחווה איטיות במקרה הטוב וניתוקים רבים במקרה הרע. אגב - הטיפ הזה תקף גם לגבי נטסטיק וגם לגבי סמרטפון.

זה לא מדוייק כיום הוט ולהבנתי וידעתי גם סלקום ואורנג' מונעות ממך את האפשרות של שימוש בנקודת גישה בסמארטפון כדי לגלוש על מחשב נייד/נייח, לגבי הנטסטיק עצמו שים לב שהחבילות ברובן מוגבלות ל 15GB כך שאם השימוש שלך הוא נרחב זה לא יענה על הצורך שלך.

Blu
22-08-12, 05:50
לפצל אותו לשני חלקים (http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=366864)

זה יעזור ? הבעיה היא שהוא גדול מדי לדיסק און קי.

Eduardo
22-08-12, 13:48
חבר'ה, אשמח אם תתייחסו להודעה הקודמת שלי בת'רד הזה, ושאלה נוספת: כשאני מפעיל את המחשב והוא מגיע לווינדוס, הוא פותח לי המון תוכניות בתפריט ההפעלה (בשורה התחתונה שלמטה). אני רוצה לנטרל את חלקן (חוץ מהאנטי-וירוס שהבנתי שהפעלתו הכרחית). איך אני עושה זאת? יש לי ווינדוס 7 בעברית.

Koeman
22-08-12, 14:36
חבר'ה, אשמח אם תתייחסו להודעה הקודמת שלי בת'רד הזה, ושאלה נוספת: כשאני מפעיל את המחשב והוא מגיע לווינדוס, הוא פותח לי המון תוכניות בתפריט ההפעלה (בשורה התחתונה שלמטה). אני רוצה לנטרל את חלקן (חוץ מהאנטי-וירוס שהבנתי שהפעלתו הכרחית). איך אני עושה זאת? יש לי ווינדוס 7 בעברית.

תכתוב MSCONFIG בשורת החיפוש של ההתחל, תעבור ללשונית הלפני אחרונה (באנגלית זה Startup, לא יודע איך בעברית) ותוריד את ה-V מהתוכנות שאתה לא רוצה שיעלו.

תלמיד חכם גדול
22-08-12, 15:11
מלבד העיצה של קומאן (עידו), אוכל להמליץ לך על תוכנה יעודית המיועדת לעזור למשתמשים "פשוטים" לשלוט בקרבי המחשב שלהם ונקראת בשם ccleaner, דרכה תוכל בקלי קלות לקבוע אלו תוכנות יאותחלו אוטומטית בהדלקת המחשב, ועוד אפשרויות רבות ומגוונות (כמו מחיקת היסטוריה בצורה קלה ויסודית וכיו"ב). http://www.piriform.com/CCLEANER

HJKL
22-08-12, 15:37
איזה דה ז'ה וו...

אני יודע שבעבר ידעתי לעשות את זה, אבל זה היה על מערכת ההפעלה של XP.

יש לי Windows 7 ובהפעלת המחשב (כשהוא מגיע לשולחן העבודה) נפתחים לי המון המון תוכניות בשורת המשימות למטה (שורת ה'התחל') שעל 90% מהן הייתי מוותר בכיף. זה מעיק ומאיט את ביצועי המחשב בטירוף. איך אני יכול לבטל תוכניות שאני לא צריך?

תודה מראש.

האמת שזה בדיוק אותו הדבר כמו ב XP

אתה הולך ל START (או במקרה של וינדוס 7, העיגול עם הלוגו של מיקרוסופט בצד הקיצוני התחתון של המסך, לרוב). שם אתה רושם בשורת החיפוש "msconfig" (בלי המרכאות) ולוחץ אנטר.

ייפתח לך חלון, אתה צריך לבחור בלשונית שנקראת "STARTUP". תרחיב את כל הטורים כדי שיהיה לך ברור מה זה תהליך של המערכת ומה סתם תוכנות שהתלבשו לך על הסטארטאפ. תסתכל על הנתיב ועל השם של קובץ ההפעלה.
בוינדוס 7 לרוב יש תיאור סביר של התהליך ב"שם התהליך".

חשוב: אם אתה לא בטוח, אל תוריד את הסימון. יכול להיות שאתה סוגר תהליך חשוב והמחשב שלך יעשה בעיות לא צפויות.

בסיום הפעולה לחץ אישור, וזהו. אין צורך לעשות REBOOT, כיוון שבכל מקרה זה יתפוס באתחול הבא.
:rollmyeyes:

תלמיד חכם גדול
22-08-12, 15:47
עצה שלי, תוכנת ccleaner (חפש בגוגל). הדרך הפשוטה והטובה לשלוט בקרבי המחשב (למשתמשים "פשוטים")
וגם זה הופיע שם, אכן, מגוחך עד מאוד.

Eduardo
22-08-12, 15:59
Koeman, תודה רבה.

תלמיד חכם גדול, איזו גירסא כדאי להוריד בלינק שהבאת? החינמית, המקצועית או העסקית?

HJKL, לא עשיתי את זה בזמנו. שכחתי מזה. לפני שכתבתי כאן את ההודעה, חיפשתי את מה שכתבתי אז ולא מצאתי (הכל בסדר עכשיו? אני צריך גם להתנצל?).

lioz80
22-08-12, 17:22
זה יעזור ? הבעיה היא שהוא גדול מדי לדיסק און קי.
מעולם לא ניסיתי, אבל אני מאמין שזה יעזור.
אם תפצל את הסרט לשתיים, כל חלק יהיה 8GB, כך שזה אמור להיות בסדר..

Zoff
22-08-12, 17:28
כן.
עכשיו הוא עובד.

אגב, אני ממליץ לך לעקוב אחריהם בטוויטר, הם מעדכנים שם לגבי נפילות וכו'.

Zoff, סתם שתדע, כרגע אין אפשרות לשלוח הזמנות. אני מנסה כבר מעל חודש להזמין מישהו ומופיעה לי הודעת שגיאה.

דבר עם התמיכה שלהם...

לי היה משתמש בTL אבל טסתי לחו"ל(כמה ימים אחרי שנרשמתי כי הייתה הרשמה פתוח) אז הם סגרו לי אותו.

Niro
22-08-12, 17:37
דבר עם התמיכה שלהם...

לי היה משתמש בTL אבל טסתי לחו"ל(כמה ימים אחרי שנרשמתי כי הייתה הרשמה פתוח) אז הם סגרו לי אותו.
אין מה לדבר עם התמיכה שלהם כי זו לא תקלה, הם פשוט חסמו את ההזמנות נכון לכרגע:

Error Due to maintenance, invites have been disabled. We will restore them as soon as possible. We apologize for this invonvinience. (Error Code: 16)

Zoff
22-08-12, 17:41
אין מה לדבר עם התמיכה שלהם כי זו לא תקלה, הם פשוט חסמו את ההזמנות נכון לכרגע:

Error Due to maintenance, invites have been disabled. We will restore them as soon as possible. We apologize for this invonvinience. (Error Code: 16)
אה.. לא ידעתי אבל אמרת חודש אז חשבתי שזה מוזר, שאלה אחרת איך הרטיו שלך שם?

Octavian
22-08-12, 18:56
זה לא מדוייק כיום הוט ולהבנתי וידעתי גם סלקום ואורנג' מונעות ממך את האפשרות של שימוש בנקודת גישה בסמארטפון כדי לגלוש על מחשב נייד/נייח, לגבי הנטסטיק עצמו שים לב שהחבילות ברובן מוגבלות ל 15GB כך שאם השימוש שלך הוא נרחב זה לא יענה על הצורך שלך.

לא ידידינו, אתה הוא זה שלא מדייק.
יש איזה חצי-קטע כזה (או לפחות כך הם רושמים בחוזה ההתקשרות) עם הוט מובייל ואולי עם עוד מפעיל חדש או שניים (שהוא כאילו מוריד לך מהירות אם אתה מתחבר בצד ג'... אף אחד לא ביסס את זה עדיין, בטח לא עם הטכנולוגיה של הוט. מה שבטוח הוא לא מונע ממך גישה כי הוא לא At&T), למענך ולמען כל בית ישראל, אפילו כרגע עשיתי ניסוי מוצלח לאקסס פוינט (אני ברשת אורנג') ומילים אלו נכתבות באמצעות מחשב נייד שמחובר על קוצו של אקסס פוינט של האייפון שלי.

אמיליו
22-08-12, 19:44
בהוט אני יודע בוודאות שלא ניתן אני לקוח על הרשת שלהם בדקתי וזה לא עובד, לגבי סלקום ואורנג' מה שידוע לי זה רק מה שקראתי בעיתונות, והם לא דיברו על חסימה כוללת אלה האטת קצב גלישה לרמה של מודם 56K.

בכל מקרה אנסה למצוא את המקור ולהביאו.

עריכה: הנה המידע לגבי אורנג' למה אורנג' גובה תשלום על שירות שאמור להיות חינמי? (http://www.mako.co.il/digital-cellular/revolution/Article-7e5fff78b4af731006.htm)

Octavian
22-08-12, 19:48
לגבי הוט, כמו שאמרתי, יש שם חסימה שהם שמים לך בחוזה ההתקשרות - אני אבדוק מול מישהו נוסף מה קורה אצלו. באורנג' אני גולש בקצב סביר לגמרי. בכל מקרה, בינתיים זה פתרון, עד שחברות הסלולר יחסמו ואז יצרני הטלפון ימצאו דרך אחרת לשתף רשת. הבירוקרטיה יכולה לעכב צרכים, לא לעצור אותם.

Grish
25-08-12, 00:21
חברים בצד שמאל של המסך שלי הופיעה צבע וורד. וזה נראה כמו כתם על חלק מהמסך. יש אפשרות לתקן או צריך להביא אחר?

Niro
25-08-12, 01:19
אה.. לא ידעתי אבל אמרת חודש אז חשבתי שזה מוזר, שאלה אחרת איך הרטיו שלך שם?
Ratio: 1.191 UL: 665.42 GB DL: 558.55 GB Buffer: 106.86 GB

דניאל.
25-08-12, 04:40
איך אני מאבטח את הרשת האלחוטית בסיסמא?

Zoff
25-08-12, 12:05
איך אני מאבטח את הרשת האלחוטית בסיסמא?
בהגדרות הראוטר

דניאל.
25-08-12, 12:37
אני מאמין שזה תחת Wireless-Security אבל איפה ממשיכים משם?

Zoff
25-08-12, 13:10
אני מאמין שזה תחת Wireless-Security אבל איפה ממשיכים משם?
איזה ראוטר יש לך

Raul Gonzalez Blanco
25-08-12, 14:08
אני צריך את עזרתכם חברים.

מאתמול יש לי בעיות במחשב - אני לא יכול לראות סרטונים באתר מסוים, והאתר miniclip למשל לא עובד לי.

הבעיה היא ככל הנראה בגלל ה-JAVA המזדיין, שאתמול הייתה לי איתו בעיה וזה יצר בלאגן גדול (הורדתי פלאגין, הורדתי את JAVA מחדש).

מה אני יכול לעשות כדי שהדברים יחזרו להרגלם?

Raging Bull
28-08-12, 19:39
הללויה (http://www.mako.co.il/digital-internet/Article-c78d203cd2d6931006.htm&sCh=e3bb59b65350a110&pId=2082585621)!

מסי 10
29-08-12, 06:45
איזה הודעה משמחת.

Zoff
29-08-12, 08:15
חברה אפשר לסגור את הדיון בפורום כי יש אלוהים/

דניאל.
29-08-12, 20:45
איזה ראוטר יש לך

d-link dsl-2650u

עוד שאלה אחרת שחשבתי עלייה היום: מי שגולשים בפייסבוק דרך הטלפון לא תמיד מופיעים בצ'אט. בצ'אט היום מופיעים לך בערך חצי מהאנשים המחוברים כי הם מחוברים דרך הסלולרי, איך אפשר שהם יופיעו בצ'אט בלי לחפש אותם?

SantiagoBernabeu
05-09-12, 00:50
עשיתי השבוע אינטרנט במהירות 12 mbps. בבדיקות אינטרנט התוצאה אכן מראה שמהירות ההורדה עומדת על 12 מגה, אבל כשאני פותח את התוכנה sopcast ולוחץ על שידור שצורך 2000 kbps השידור נתקע.. כאילו האינטרנט לא מספיק מהיר, למרות שהוא מהיר פי חמישה. מה יכולה להיות הסיבה?
אה, ומובן שיש קוד ורק אני גלשתי על המכשיר, לא היו דפי אינטרנט פתוחים ברקע.

dkaro
05-09-12, 01:21
הסיבה היא שמהירות 12 מגה (או 10, 5 ואף 100), לא באמת מוריד על 12 מגה לשנייה. לי יש 15 מגה והמהירות המקסימלית שלי היא בערך 1.8. אני לא יודע למה זה ככה, אבל המהירות בת'כלס היא תמיד 1/8 מהמהירות המוצהרת.

זה אומר שאצלך המהירות המירבית היא על 1.5 מגה לשנייה.

HJKL
05-09-12, 01:51
הסיבה היא שמהירות 12 מגה (או 10, 5 ואף 100), לא באמת מוריד על 12 מגה לשנייה. לי יש 15 מגה והמהירות המקסימלית שלי היא בערך 1.8. אני לא יודע למה זה ככה, אבל המהירות בת'כלס היא תמיד 1/8 מהמהירות המוצהרת.

זה אומר שאצלך המהירות המירבית היא על 1.5 מגה לשנייה.
חבילות גלישה באינטרנט נמכרות תחת קנה מידה של bit. אתה קנית חבילה של 15 מגה bit. כשאתה מוריד משהו בדפדפן אתה רואה קנה מידה של byte.
byte= 8 bit

בדרך כלל משתדלים לייצג KB/s כקילובייטים לשנייה, וkbps כקילוביטים לשנייה. אז כן, האינטרנט שלו אמור להספיק.

למה זה לא עובד טוב? קודם כל כי סופקאסט זו תוכנת P2P ובדיוק כמו שבביטורנט אף אחד לא מבטיח לך שתגיע למהירות מקסימלית אם אין מספיק אנשים שמשתפים את הקובץ, בסופקאסט יכול להיות שלא תגיע למהירות מקסמילית אם אין מספיק אנשים שרואים.

וגם - ברוכים הבאים לאינטרנט בישראל, בה עובדים על כולם בעיניים ומציעים להם מהיריות שהספקיות לא באמת יכולות לספק 24 שעות ביממה בגישה לשרתים לחו"ל. אז כשאתה עושה מבחן מהירות לשרת בתוך הארץ תקבל 12 מגה. כשתעשה מבחן מהירות לחו"ל תקבל פחות, תלוי לאן בחו"ל, תלוי בספקית שלך, ותלוי באיזה שעה אתה מנסה.