PDA

צפה בגרסא המלאה : עצות, שיטות ואסטרטגיות - איך להרוויח בהימוריםOfir10
14-08-07, 03:22
בנושא זה אתם מוזמנים לשוחח על הטקטיקה בה אתם נוקטים בהימורים שלכם, אם יש כזאת. איזה סוג של הימורים אתם מעדיפים, לפי מה אתם בוחרים את המשחקים עליהם תהמרו, האם יש לכם תקציב מסוים, וכו'.

נפתח עם מספר עצות משלנו:

1. לעולם אל תהמרו על כסף שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. נכון, תמיד אומרים את זה, אבל אף פעם אי אפשר לכתוב את זה יותר מדי פעמים, זה החוק החשוב ביותר בהימורים. נסו לקבוע לעצמכם תקציב כללי להימורים, כדי לדעת בדיוק כמה אתם מוכנים להפסיד. אל תהמרו על יותר מחמישה אחוזים מהתקציב בכל הימור, כדי שלא תפסידו יותר מדי בבת אחת. אם הפסדתם את כל תקציב ההימורים שלכם - תפרשו, לפחות לתקופה מסוימת, כדי לא להיגרר להפסדים מוגזמים.

אתר העמותה למניעת הימורים כפיתיים בישראל (http://www.compulsivegambling.org.il/)

2. ההימור של אתמול שייך לאתמול. אל תהמרו כדי לנסות להחזיר את הכסף שהפסדתם אתמול, ואל תהמרו כי אתמול ניצחתם ואתם מרגישים טוב במיוחד. כדאי להמר רק אם יש משחקים טובים ויחסים טובים להמר עליהם, בלי קשר להימורים קודמים.

3. התחשבו ביחסים על המשחק. יותר מדי מהמרים עושים את הטעות של להמר על הקבוצה שהם חושבים שתנצח, בלי קשר ליחס שיש עליה. זאת טעות, וזה אולי הדבר החשוב ביותר בהימורים. ההסבר שאני הולך לכתוב עכשיו נכנס קצת למתימטיקה ולא יעניין את מי שמהמר סתם בשביל הכיף. מי שמהמר ברצינות ורואה בהימורים דרך להרוויח כסף בטווח הארוך, רצוי שינסה לקרוא.

נניח שמישהו מטיל מטבע ונותן לכם לבחור עץ או פלי. לכל אחד מהם יש סיכוי שווה של 50%. היחס ההוגן על כל אחד הוא 2.00. כלומר שאם היחס הוא 2.00, בטווח הארוך תצאו מאוזנים, לא תרוויחו ולא תפסידו. אין סיבה להמר, גם אם יש לכם הרגשה שייצא דווקא אחד הצדדים.

לעומת זאת, אם נותנים לכם יחס של 3.00 על עץ ורק 1.50 על פלי, שווה לכם להמר על עץ, גם אם אין לכם מושג מה ייצא. בטווח הארוך אתם תרוויחו, כי אתם מקבלים יחס של 3.00 על משהו ששווה יחס של 2.00.

אותו דבר נכון גם להימורי ספורט. במשחק כדורגל יש שלוש אפשרויות: 1,X,2. כדי להמר נכון, עליכם לחשב את הסיכויים של כל אחת מהתוצאות. לדוגמא, אם אתם חושבים שבמשחק של ליברפול מול צ'לסי הסיכויים הם מאוזנים לגמרי, הרי שהחישוב הוא 33%-33%-33%, והיחס ההוגן לכל אחת מהתוצאות הוא 3.00. אם היחס על אחת התוצאות הוא יותר מ-3.00, שווה להמר עליה, כי בטווח הארוך תרוויחו מהימורים כאלה. אם היחס על אחת התוצאות הוא פחות מ-3.00, לא שווה להמר עליה, כי בטווח הארוך תפסידו.

כמובן שהחישובים המתימטיים הללו נכונים רק למי שלוקח ברצינות את ההימורים, ורוצה להרוויח בטווח הארוך. על משחק מסוים אפשר לנצח במזל או להפסיד במזל בלי קשר ליחסים.

4. בהמשך לסעיף הקודם, אין דבר כזה יחס גבוה או יחס נמוך. זה לא משנה אם תהמרו על יחס של 4.00 על האנדרדוג, או על יחס של 1.20 על הפייבוריטית - בטווח הארוך תפסידו או תרוויחו אותו דבר, הכל תלוי בשאלה אם היחס היה גבוה מספיק יחסית לסיכוי של הקבוצה לנצח.

הנוסחא המדויקת לחישוב אם היחס מספיק גבוה ביחס לסיכוי לנצח:
יחס * אחוזים (יחס כפול אחוזים). אם התוצאה גדולה ממאה, כדאי לקחת את ההימור. אם היא קטנה ממאה, אין סיבה לקחת את ההימור.

לדוגמא: טולוז מארחת את ליברפול. אתם חושבים שליברפול תנצח ורוצים להמר עליה, אבל אתם רוצים להיות בטוחים שההימור נכון מתימטית. היחס על ליברפול הוא 1.65. אם החלטתם שלליברפול יש 75% סיכוי לנצח את המשחק:
75*1.65 = 1.23 , כלומר גדולה ממאה, כלומר ההימור משתלם.

לעומת זאת אם החלטתם שלליברפול יש 60% לנצח את המשחק:
60*1.65 = 99, כלומר קטנה ממאה, כלומר ההימור לא משתלם.

שימו לב שבשני המקרים חשבתם שליברפול תנצח, ורוב הסיכויים שהיא באמת תנצח - אבל רק במקרה הראשון יש לכם סיכוי להרוויח בהימורים כאלה גם בטווח הארוך. אם לליברפול יש 60% סיכוי לנצח ואתם מהמרים עליה ביחס של 1.65, אולי תנצחו את ההימור המקרי הזה, אבל אחרי 100 הימורים מאותו סוג תגלו שהפסדתם כסף בחישוב הכללי.

Sergio4Ramos
15-08-07, 08:26
הינה עוד כמה טיפים ממני אליכם.

1. תמיד המינימום אבל המינמום של משחקים בטופס,אני מניח שהרוב פה לא ברווח לכן לא לנסות להתחכם עם 6 . עדיף ציפור אחד ביד מאשר 5 ציפורים על העץ
2. אף פעם אל תהמרו על קבוצות שאתם לא מכירים אותן טוב,בחיים לא ללכת לפי סטסטיקות. זה ברוב הפעמים יפיל אתכם.
3. תמיד אבל תמיד למחוק את היחסים,אתם רואים תוכניה מהר לקחת עט ולעשות ווישט על כל היחסים. ולמה? גם אם תגידו לעצמכם: זה לא משנה אני מהמר מה שאני חושב זה לא יעזור אם או בלי שתרצו זה חודר לכם לתת מודה.
4. אם אתם לוקחים המלצות של מישהו תבדקו את אחוז התפיסות שלו במחזורים קודמים ולפי זה תחליטו אם לקחת,מומלץ גם לקרוא את הממלצה להסתכל על סגנון הכתיבה ולראות האם הוא באמת מבין מה הולך בין שתי הקבוצות.
5. לעולם אבל לעולם אל תחליטו מה אתם ממלאים רק בתחנה,תמיד תחליטו בבית. תאמינו לי הכי טוב בבית עם הכיף שלכם,עם הזמן שלכם.... עם הנתונים המלצות שיש במחשב.... בתחנה מי יש לכם? עיתונים?
6. לא מהמרים כל יום! אין משחקים טובים? לא מהמרים,יש גם דברים אחרים לעשות כדי להעביר את היום חוץ מווינר.
7. לא להמר על כל ההימורים המוזרים האלה כגון : קרנות,כרטיס ראשון,חילוף ראשון וכו'... קשה לנחש מה יהיה,אם שחקן יפצע? אז יהיה חילוף ראשון לקבוצה הזאה? איך אפשר לנחש למי יהיה כרטיס ראשון? אם יהיה אדוםן? קרנות איך אפשר לדעת? לנחש כמה פעמים השוער יעדוף לקרן או לא?
8. אם יש +1 לקבוצה שאתם רוצים להמר עליה,לכו על זה אז היחס יהיה קצת יותר נמוך לא נורא,עדיף יחס נמוך ולזכות מאשר יחס גבוהה ולהפסיד. בטח ובטח עם יש +1 לקבוצה שאתם לא רוצים להמר עליה. בוודאי ובוודאי שללכת ברגיל ולא שהיא תנצח בהפרש של 1 או 2....
9. אחרי זכיה-לא שולחים טופס! זכייתם? סבבה! תחכו קצת תרגעו מהזכייה,תהנו מהכסף(לא ווינר! ווינר זה לא הכל בחיים) יכמה ימים ותחזרו.
10. לא להמר מה שכולם מהמרים,אם כולם שמים משחק מסוים בטופס זה לא אומר שזה טוב! לכו עם הדעה שלכם עד הסוף!


בהצלחה לכולם!!!

Sergio4Ramos
15-08-07, 13:25
ציפור אחת ביד? אז זהו, שאין בווינר שום ציפור אחת ביד.
אני מסכים איתך שלא צריך להמר על שישה משחקים, אבל להמר על שלושה משחקים שכל אחד מהם יתן לי 1.4 - עדיף כבר לקנות שוקו ולחמניה
אני מסכים איתך, אבל תסכים איתי שיש יותר סיכויים לטור הזה:


ורדר ברמן - דינמו זאגרב 1
פורטסמות - מנצ'סטר יונייטד 2
רדינג - צ'לסי 2

מאשר הטור הבא:

ספרטק מוסקבה - סלטיק-X

ביירן מינכן - ברצלונה-1

בירמינגהאם - סנדרלנד -1

תסכים איתי, בלי כל קשר לסכום הזכייה(שהוא דבר חשוב בהימורים) שהטור הראשון שבנית יש לו הרבה יותר סיכוי לזכות מאשר הטור שאתה חושב שכדאי לשלוח. למה לא לנסות כל פעם לזכות בסכומים שינועו בין 80-100 שקל? לי למשל היית תקופה יפה מאוד בזמן הקופה אמריקה, כאשר היו לי 3 זכיות רצופות שנעו בסביבות הסכומים האלה. רק בגלל שהלכתי על משחקים עם סיכויים גבוהים ולא ניסיתי את מזלי על סכום זכייה של 500 שקל.

Caesar Adriano
15-08-07, 13:45
הטור הראשון שבניתי

ורדר ברמן - דינמו זאגרב 1
פורטסמות - מנצ'סטר יונייטד 2
רדינג - צ'לסי 2

שווה 17 שקל רווח נקי.

הטור השני שלך

ספרטק מוסקבה - סלטיק-X
ביירן מינכן - ברצלונה-1
בירמינגהאם - סנדרלנד -1
שווה 117 שקל רווח נקי.


תסכים איתי, בלי כל קשר לסכום הזכייה(שהוא דבר חשוב בהימורים) שהטור הראשון שבנית יש לו הרבה יותר סיכוי לזכות מאשר הטור שאתה חושב שכדאי לשלוח.
אני לא חושב שאת הטור השני כדאי לשלוח בשביל 117 שקל. זה אתה אמרת.
גם לא כשיטה.

הסיכויים שהטור הראשון יזכה טובים רק על הנייר. אמרתי לך שערכתי ניסויים בנושא (כמופרע הימורים) וברוב המקרים טור כזה לא זוכה. לכן לא שווה בכלל להתעסק איתו.


למה לא לנסות כל פעם לזכות בסכומים שינועו בין 80-100 שקל?
כי ככה הווינר עושה כסף.
תבין, הטור השני שלך, נראה טוב לעין. אבל הוא לא זוכה בדכ. בדיוק כמו שטור של 300 שקל לא זוכה בדכ. אבל עדיף אותו לשלוח כשיטה

Sergio4Ramos
15-08-07, 14:35
זה בידיוק מה שאני אומר. הטורים עם הסכום זכייה הגבוה, ברוב המקרים הם סתם עוד תרומה למועצה.

זה שאתה בנית טור של רווח עם 17 שקל זאת הבעיה שלך. אני לא אמרתי לאף אחד לבנות טורים כאלה. אצלי ברוב המקרים היחס לא קטן מ1.65.

תמיד אצלי בטורים יש 3 משחקים. רק במקרים חריגים אני שולח מקסימום 4.
הטורים שלי בנויים מ: משחק עם יחס של 1.65-1.80 שאני מאוד בטוח בו, המשחק השני הוא גם בערך באותו יחס לפעמים קצת יותר קטן קצת יותר גדול, והמשחק האחרון תמיד מעל יחס 2.

ככה שהרווח שלי תמיד אבל תמיד לא יורד מה-70 שקל לפחות. תקשיב, בהימורים לכל אחד יש את השיטות שלו, והרעיונות שלו. אני הולך בדרך שלי,
אתה הולך בדרך שלך. בהימורים אין דרך לזכייה הבטוחה. ככה שכל אחד הולך עם ההרגשות שלו.

Caesar Adriano
15-08-07, 14:48
זה בידיוק מה שאני אומר. הטורים עם הסכום זכייה הגבוה, ברוב המקרים הם סתם עוד תרומה למועצה.
תראה, אני לוקח את עצמי כדוגמא, ומנסה להסביר לך לגבי הסיכויים.
אני מהמר בווינר ממנודיאל 2002 (מהטופס בראשון בעצם). אתה חושב שלא חשבתי כמוך באיזשהו שלב?

טורים מפתים של שלושה משחקים של 1.8 - זה הימור שיש לו יותר סיכוי על הנייר מאשר טור של ארבעה משחקים. מן הסתם. אבל, למדתי שעדיף לזכות פעם בחודש ב300 שקל, מאשר פעמיים בחודש ב80 שקל. מנסיון קשה.


תקשיב, בהימורים לכל אחד יש את השיטות שלו, והרעיונות שלו. אני הולך בדרך שלי,
אתה הולך בדרך שלך
מסכים.

Sergio4Ramos
15-08-07, 15:08
טורים מפתים של שלושה משחקים של 1.8 - זה הימור שיש לו יותר סיכוי על הנייר מאשר טור של ארבעה משחקים. מן הסתם. אבל, למדתי שעדיף לזכות פעם בחודש ב300 שקל, מאשר פעמיים בחודש ב80 שקל. מנסיון קשה.
בידיוק! רק על הנייר אני כבר למדתי על בשרי משחקים שהם נחשבים כביכול ''בנקר'' והפילו אותי חזק. למשל, זוכר את נאנט נגד איזה קבוצה היה בצרפתית שנייה לפני שבוע? היה לה יחס 1.2 והיתי בטוח שהיא תנצח פשוט לא היתה בי מחשבה שהיא לא תנצח, אז סתם אמרתי לחבר שלי אם היא לא מנצחת אני פורש מהווינר (כמובן לא פרשתי). נחש מה? נגמר 2-2. היתי מופתע לגמרי.

אני שולח פעם, מקסימום פעמיים בשבוע. בלי עין הרע הולך לי לא רע. יש לי כמה זכיות בכל חודש. אתה יודע איך זה יש גם ימים חלשים שנופלים בכל המשחקים.


אני מהמר בווינר ממנודיאל 2002
חחח, גם אני התחלתי לשלוח באותו זמן.

בכמה הטורים שלך? אתה שולח ב10? או שאתה מהמר כבד?
אני, שיש משחקים ''טובים'' אני שולח גג ב50 שקל. רוב הטורים שלי נעים בין 10-30 שקל.

Caesar Adriano
15-08-07, 15:13
רוב הטורים שלי הם של 10 שקלים. לפעמים אני שולח של 20, כמו היום לדוגמה.
לעיתים נדירות יותר אי שולח טור של 3/4 . בסכום של 40 שקל.

אני לא נוהג להתפרע בסכומים תלת ספרתיים. סתם חבל. אני רואה את חבר שלי ששולח בסכומים כאלה בלי תוצאות.

Sergio4Ramos
15-08-07, 15:50
אני לא נוהג להתפרע בסכומים תלת ספרתיים. סתם חבל. אני רואה את חבר שלי ששולח בסכומים כאלה בלי תוצאות.
גם אני רואה את חבר שלי שולח בסכומים תלת ספרתיים. אבל,לעומת חבר שלך, חבר שלי לא מפסיק לזכות. לבנאדם הזה יש מזל ברמות. את הפשוט לא תאמין. הוא תופס משחקים בדקות 90 הכל פשוט הכל. ;D

Caesar Adriano
16-08-07, 00:41
ורדר ברמן - דינמו זאגרב 1
פורטסמות - מנצ'סטר יונייטד 2
רדינג - צ'לסי 2

לא זכה. ההימור הכי בטוח

ואני מוכן להמשיך ולהוכיח את הטענה שלי כל שבוע.

Sergio4Ramos
16-08-07, 08:24
זה הטור שאתה בנית...אבל, אני היתי כמעט בטוח שמניו לא הולכת לנצח כאן. בכל מקרה אני לא היתי מהמר עליה.

אם תרצה היום אני יוכיח לך שטור בנקרים כן זוכה.

Caesar Adriano
16-08-07, 12:25
זה הטור שאתה בנית...אבל, אני היתי כמעט בטוח שמניו לא הולכת לנצח כאן. בכל מקרה אני לא היתי מהמר עליה.
אלה היו שלושת המשחקים עם היחסים הכי נמוכים. אין יותר באנקר מזה


אם תרצה היום אני יוכיח לך שטור בנקרים כן זוכה.
קדימה.
אבל גם תהמר עליו. ;) הוא הרי בטוח

Sergio4Ramos
16-08-07, 12:58
ארתורו בנדיני- ראיתי עכשיו את התוכנייה, וראיתי שאין משהו מיוחד להיום. אבל, אני בכל זאת ינסה להוציא משהו מהיום הזה.

קבל את טור הבנקרים שלי: ;)

מכבי תל אביב - קייסרי ארסיספור-1

בודפשט הונבד - המבורג-2

פ.צ. באזל - מאטרסבורג-1

נאנסי - ניס-1

10=42

אבל אני שוב אומר: היום יום חלש ואין היום בנקרים. הטור לשישבת הולך להיות פגז תזכור. היום זה סתם בקטנה.

Caesar Adriano
16-08-07, 13:07
מתוך עשרה טורים בטוחים אתה תפוס גג 5. אם אתה מצליח יותר, אז שאפו לך. ואז כדאי לך להמר על סכום קצת יותר גבוה ולזכות בסכום נחמד.
לשים 100 שקל על טור בטוח, ולזכות ב280 - 300
אני לא עושה את זה, מהסיבה הפשוטה. אני לא מאמין בטורים כאלו. אבל אתה מאמין בהם.


אבל אני שוב אומר: היום יום חלש ואין היום בנקרים. הטור לשישבת הולך להיות פגז תזכור. היום זה סתם בקטנה.
אתה מכין גיבוי עוד לפני התוצאות ? :)
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

Sergio4Ramos
16-08-07, 15:47
מתוך עשרה טורים בטוחים אתה תפוס גג 5. אם אתה מצליח יותר, אז שאפו לך. ואז כדאי לך להמר על סכום קצת יותר גבוה ולזכות בסכום נחמד.
לשים 100 שקל על טור בטוח, ולזכות ב280 - 300
אני לא עושה את זה, מהסיבה הפשוטה. אני לא מאמין בטורים כאלו. אבל אתה מאמין בהם.
אם זה רק טור ''בנקרים'' אז אני כמעט שאתפוס מעל 5. זה גם תלוי באיזה מבחר משחקים מדובר. אם יהיה מבחר משחקים גדול וטוב אני יוכל להרכיב לך טור בנקרים שלא תאמין באיזה קלות תתפוס אותו. בסה''כ מה שאני בא להגיד כאן, אני לא בא להשוויץ ויגיד שכל טור בנקרים שלי זוכה. אבל הרוב כן. כי זה בנקרים. שאני מנסה את הטורים עם הסכומי זכייה רציניים יותר, ברוב הפעמים אני נופל.אתה מכין גיבוי עוד לפני התוצאות ?
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה
כה אה :), היום באמת יום חלש. רוב המשחקים מליגות הדייגים, וגביע אופ''א אבל הקבוצות האלה על הפנים. הוצאתי את הטוב ביותר מהיום הזה. ;)

Ofir10
16-08-07, 18:25
זה עניין של עובדות ומתימטיקה: ככל שהיחסים נמוכים יותר, הסיכויים של ההימור גדולים יותר. אם למשל היחס על מנצ'סטר יונייטד הוא 1.25, תיאורטית זה אומר שהסיכוי שהיא תנצח הוא 80%. ואם אתה לוקח שלושה הימורים של 1.25, אז לכל השלושה ביחד יש סיכוי של 51% להצליח (80%*80%*80%).

51% זה רחוק מלהיות בטוח אמנם, אבל עדיין הרבה יותר טוב מטור ביחסים גבוהים יותר. אם אתה הולך למשל על שלושה הימורים ביחס של 2.00 כל אחד, הסיכוי של כל אחד מהמשחקים להצליח הוא 50%, ושל שלושתם ביחד 12.5%.

העניין העיקרי הוא היחס בין הרווחים להפסדים. אם Sergio4Ramos (איך קוראים לך?) לוקח כל יום שלושה באנקרים והיחס הכללי יוצא לו 2.00, אז הוא צריך לנצח ביותר מחצי מההימורים שלו כדי להרוויח בטווח הארוך. אם ארתורו (לא היית קיסר פעם?) לוקח הימורים מסוכנים יותר והיחס הכללי יוצא לו 10.00, אז הוא צריך לזכות בהימור אחד כל תשעה ימים כדי להרוויח בטווח הארוך.

ארתורו יכול להרשות לעצמו להפסיד ביותר הימורים מסרחיו, אבל מצד שני לסרחיו יותר קל לנצח בכל הימור, לכן זה מתאזן. אין כאן שיטה יותר טובה או פחות טובה, שניכם יכולים לנצח או להפסיד בטווח הארוך, השאלה היא רק אם תדעו לבחור את ההימורים הנכונים, בלי קשר ליחס שלכם.

ברוכים הבאים לפורום, אני מקווה שתכתבו כאן הרבה. אני כבר פרשתי מהימורים אז אני רק מסתובב כאן מדי פעם בלי לכתוב...

Sergio4Ramos
16-08-07, 23:17
Sergio4Ramos (איך קוראים לך?)
אילן.

אתה צודק אופיר. אבל, המשחקים שאני בוחר, הם משחקים די בטוחים. למשל מה הסיכוי שברצלונה לא תנצח בביתה את בטיס, והיחס על בארסה הוא 1.30. אז יש לי סיכוי די גבוה לתפוס את המשחק הנ''ל. ובכלל כל המשחקים של הקבוצות הגדולות נחשבים בווינר כ''בנקרים''. אבל אני בכלל לא אוהב לשלוח משחקים כאלה. אני לא שולח על משחק עם הוא היחס הוא לפחות 1.5.

ארתורו ואופיר, תפסתם אותי כאחד שהולך רק על בנקרים. אבל אם הייתם מכירים אותי הייתם רואים שאני אוהב להתסכן ולפעמים לשלוח טורים שמגיעים ל500 שקל בערך מ10 שקל. התחלתי לדבר על הבנקרים האלה בגלל, שארתורו התחיל לדבר על סכומי הזכייה הקטנים כביכול, מאשר טורים עם יחסים גבוהים. אז הסברתי לו שאני מעדיף לזכות כל פעם בסכומים די קטנים וככה לאט לאט לאסוף את הכסף. מאשר להגיע לסכום זכייה של 400 שקל ואין לו סיכוי גבוה לזכות.

ארתורו, ראית כבר בטור הבנקרים שלי היום נפלתי במכבי. חרא של משחקים היו היום. בניתי אותו רק בגללך. היום לא תכננתי בכלל להסתכל על ווינר. אבל מחר תרא איזה טורים אני ירכיב לך.

נ.ב, אופיר אתה תותח במטמתיקה אה. ;)

Caesar Adriano
17-08-07, 00:11
(לא היית קיסר פעם?)
חזרתי לקיסרות!ארתורו, ראית כבר בטור הבנקרים שלי היום נפלתי במכבי. חרא של משחקים היו היום. בניתי אותו רק בגללך. היום לא תכננתי בכלל להסתכל על ווינר. אבל מחר תרא איזה טורים אני ירכיב לך.
בכיף, נוכל אפילו להעזר אחד עם השני. יש באמת אחלה משחקים.
היה לך היום 2/4 - נפלת גם בהמבורג. אבל בסדר. :)

Sergio4Ramos
17-08-07, 00:20
בכיף, נוכל אפילו להעזר אחד עם השני. יש באמת אחלה משחקים.
היה לך היום 2/4 - נפלת גם בהמבורג. אבל בסדר.
אין בעיה, מחר אם תרצה נבנה טור ביחד.

כן ראיתי 0-0 בהמבורג. לא היה לי היום משחקים לבחירה, אז בחרתי אותה מברירת מחדל.

מחר נקווה ליום יותר טוב. :D

ברינדר
17-08-07, 02:53
קודם כל, קבלו את ברכת בדרך שלי לפורום הדנדש.

אצטט תגובה של המשתמש hruoadi, שכתב בפורום הישראלי:

חברים,
אמנם אין אני פותח פה דיון איכותי על ענייני דיומא, אך לטעמי - כותרת הנושא פה מדברת בעד עצמה.
אני רוצה לעזור לכמה שיותר חבר'ה מהפורום פה, להגדיל סיכויים לזכות בכספי המועצה להימורים.

אתרים עם מידע סטטיסטי קיימים למכביר. אחד שאני אוהב במיוחד - www.soccerstats.com
באתר הם עושים חישובים סטטיסטיים שונים על ליגות באירופה (צרפת, גרמניה, אנגליה, ספרד, איטליה) - ומתוך החישובים מוציאים תחזית למה יגמר במשחק.
אמנם אין זה מדע מדוייק - אך זה עוזר מאוד.

החבר'ה האלה הוציאו תוכנה, www.leaguepad.com, שמאפשרת לכל אחד לעקוב אחרי איזו ליגה שהוא רוצה.
עבדכם הנאמן עבד (ועובד עדיין) קשה, ובנה את הליגה הישראלית על שלל שחקניה האיכותיים.

מבדיקה שערכתי לגבי שנים קודמות, עולה כי התוכנה המוזרה הזו, מדייקת בכ-60 אחוז מהמשחקים. נתון לא רע בכלל.
עדכונים לשאר הליגות - ניתן להוריד מהאתר של התוכנה, ואני מוכן לשלוח לכל דורש את הליגה הישראלית שהכנתי (וכמובן - עדכונים שבועיים שוטפים).

בתקווה שנשנורר קצת כסף, ונשקיע במנויים לקבוצות שלנו.

Santiago Bernabeu
17-08-07, 12:51
את הטור של היום אני ממלא בעזרת היחסים של BWIN. זא בסופו של דבר אני הולך על היחסים שאתרים מחול נותנים ולא רק על היחס של ווינר. האם זה נכון לפעול כך?

Sergio4Ramos
17-08-07, 16:22
את הטור של היום אני ממלא בעזרת היחסים של BWIN. זא בסופו של דבר אני הולך על היחסים שאתרים מחול נותנים ולא רק על היחס של ווינר. האם זה נכון לפעול כך?

אתה עושה בשכל רב. כי ברוב המקרים המועצה ''שלנו'' נותנת לנו יחסים ביזיוניים. והאתרים בחו''ל הרבה יותר מציאותיים עם היחסים שלהם. שיטה טובה גם אני משתמש בה. ;)אתרים עם מידע סטטיסטי קיימים למכביר. אחד שאני אוהב במיוחד - www.soccerstats.com
באתר הם עושים חישובים סטטיסטיים שונים על ליגות באירופה (צרפת, גרמניה, אנגליה, ספרד, איטליה) - ומתוך החישובים מוציאים תחזית למה יגמר במשחק.
אמנם אין זה מדע מדוייק - אך זה עוזר מאוד.
תפרט קצת יותר איך משתמשים בתכונה זו. אני מתכוון לתכונה שנותנת לך תחזית. כי נכנסתי לאתר אבל לא הבנתי מה צריך לעשות. ???

Caesar Adriano
18-08-07, 13:13
ראמוס, יש לך איזה טור בטוח בשבילי?

Sergio4Ramos
18-08-07, 13:58
ראמוס, יש לך איזה טור בטוח בשבילי?קבל:

שאלקה-04 - בורוסיה דורטמונד-1

ורדר ברמן - ביירן מינכן-2

ניוקאסל - אסטון וילה-1

יחס הזכייה הכולל: 4.611

לפי דעתי טור טוב. בהצלחה במה שתבחר.

Caesar Adriano
19-08-07, 08:18
גם הטור הבטוח הזה, מסתבר לא כל כך בטוח.
גם אני נפלתי בניוקאסל.

Santiago Bernabeu
19-08-07, 12:54
קוויתי שההימור שלי על 10 שקל יחפר על ההפסד של 100 שקלים, אבל רצה המזל וגם אני נפלתי על ניוקאסל. >:(

Sergio4Ramos
19-08-07, 13:53
גם הטור הבטוח הזה, מסתבר לא כל כך בטוח.
גם אני נפלתי בניוקאסל.


מה אתה בא לעקוץ? לא יפה אחי. :-\
ניסתי לעזור לך.

ניוקסאל האלה הפילו גם אותי. אבל זכיתי ב2 טורים אחרים. שאלקה מעל גול באירן ורדינג. ובטור השני במקום רדינג תפסתי את קרית שמונה.

Caesar Adriano
19-08-07, 18:47
לא עוקץ. הכל ברוח הספורט...
:)


יאללה נוסעים לפקוד את טדי.

Sergio4Ramos
19-08-07, 19:35
יאללה נוסעים לפקוד את טדי.

בע'ה בני יהודה לא מפסידה. אני שונא אותך בית''ר. ;)

REM4ever
22-08-07, 12:24
3. לא להמר נגד קבוצה שאתם אוהבים.מסכים, אבל זה עובד גם לכיוון ההפוך.
ואילן, אין דבר כזה בטוח..

אהה וגם אני אחד מנפגעי ניוקאסל, חבל דווקא היה יכול להיות לי קאמבק יפה אחרי משהו כמו 3-4 חודשים שלא שלחתי באופן קבוע..

Sergio4Ramos
22-08-07, 12:57
ואילן, אין דבר כזה בטוח..
אני יודע שאין כזה בטוח. אבל היחסים היותר נמוכים יש להם סיכויים יותר גבוהים לתפוס.

Santiago Bernabeu
06-09-07, 23:35
יש לי בעיה טכנית קטנה- אני רוצה לשים סינגל הבעיה היא שאני לא יודע איזה משחק זה שינגל (מה הסימון שלו?)? למשל, אני יודע שדאבל מסומן ב-D.

תודה מראש!

Caesar Adriano
07-09-07, 00:46
S
משחק מספר 53 בטופס הנוכחי לדוגמא. אנגליה - ישראל

shai94
05-10-07, 21:36
קחו עצה ענקית ממני!

תמיד הווינר נותנים יחס נמוך לגדולות,גם עם הם לא טובים קחו לשמל את מילאן:

מילאן היו נגד סלטיק בחוץ ונתנו לסלטיק יותר מיחס 3.5.
מה שאני מנסה לומר שגדולות במשבר,אז צריך להמר נגדם כי יש יותר סיכוי לתפוס כי אני תפסתי נגד מילאן.

עוד עצה!
בזמן האחרון יש יותר מדי שערים בבנדסליגה,ושווה להמר שם על גולים,צריך לתפוס תקופות טובות בדברים סמויימים ולנסות כי ווינר לא משנים את היחסים בגולים או בקבוצות גדולות.

Mufasa
19-09-08, 06:57
הווינר צוחק על האנשים עם היחסים שלו , יחסי האינטרנט עולים עליו בהרבה וזה לא מוצדק.
עם זאת הווינר לא נותן הרבה הזדמנויות עם סינגלים , הוא נותן פה ושם עם משחקים די קשים ואני לא מבין למה . למה אין אפשרות לשים כל משחק סינגל ? אני יודע שיש מצב שהם יפסידו הרבה אך זה ימשוך גם הרבה ואני מאמין שהמועצה די תרוויח מזה כי הפתעות תמיד יש.

itayfeiner
20-10-08, 01:29
הווינר צוחק על האנשים עם היחסים שלו , יחסי האינטרנט עולים עליו בהרבה וזה לא מוצדק.
עם זאת הווינר לא נותן הרבה הזדמנויות עם סינגלים , הוא נותן פה ושם עם משחקים די קשים ואני לא מבין למה . למה אין אפשרות לשים כל משחק סינגל ? אני יודע שיש מצב שהם יפסידו הרבה אך זה ימשוך גם הרבה ואני מאמין שהמועצה די תרוויח מזה כי הפתעות תמיד יש.

אין אפשרות לשים על כל משחק סינגל מכיוון שזה לא ישתלם. אתה צודק, פה ושם יש הפתעות אבל לרוב הבאנקרים תופסים, ועל זה הם יפסידו כסף, והרבה.

ספיר
17-02-09, 21:04
רוצים משחק באנקר!
כל משחק של אשדוד שימו 2 בשערים. כל משחק שלהם נגמר במלא שערים, שווה הימור.

raajuan
24-07-09, 19:34
עוד עצה!
בזמן האחרון יש יותר מדי שערים בבנדסליגה,ושווה להמר שם על גולים,צריך לתפוס תקופות טובות בדברים סמויימים ולנסות כי ווינר לא משנים את היחסים בגולים או בקבוצות גדולות.העצה הזאת כזאת ענקית, אני זכיתי עכשיו ב-280 שקלים.
תודה רבה אחיי, עכשיו אני ממלא רק ככה.

adi1
26-10-09, 00:09
העצה הכי גדולה שאני יכול לתת לכם,היא לא לשלוח ווינר אלא לשלוח באתרי האינטנרט כמו ויקטור צנד'לר
ההסבר,ניקח לדוגמא את ויקטור צנדל'ר,ניתן לשלם שם ב cahs card שזה כמו טוקמן ללא צורך באשראי או חשבון בנק.לכל משחק יש סינגל ובכולם היחסים יותר טובים,אתם מוזמנים לבדוק.
יש ליינים ממש קלים למשל בכדורסל ליינים בלי פלוס לאנדרדוג.
כשממלאים ווינר אז מתחילים לחשב יותר מדי צירופים,ומהטמאות כמעט תמיד נופלים.
וזה חוקי כי השרתים יושבים בחו"ל.
בקיצור עד שהמועצה תתייחס אלינו כשווים,אני ממליץ על אתרי ההימורים החוקיים.