PDA

צפה בגרסא המלאה : שידורים :: סוף עידן צ'ארלטון; הסיכום

עמודים : [1] 2 3 4

ERREALA
10-12-05, 19:33
כאן המקום לדון בשידורי המונדיאל:

- איזה ערוצים משדרים.
- קישורים באינטרנט.
- פאבים ובתי קפה שמשדרים משחקים.
- ביקורת על השידורים והשדרים בערוצים הישראלים.
- כל דבר אחר שקשור לשידורים.

10-12-05, 19:40
הדרך הטובה ביותר:
http://www.maidenisrael.net/sat/F1000012.jpg

יותם
10-12-05, 19:53
אני עדיין מקווה שהשידורים יהיו בחינם.
אם לא, נקווה שהפועל חיפה תעלה ליגה, אז אני אזמין את החבילה. אם גם זה לא יקרה (זו האופציה עם הסיכוי הגבוה ביותר), אז נראה לי שאני אבנה על שידורים אינטרנטים :'( :-[

קפה קולומביה
10-12-05, 20:06
אני בינתיים לא יודע, ואני די מתבסס על ההנחה שהמחירים יהיו נמוכים בהרבה מאלו ששמענו עליהם. אני לא מאמין שנצטרך באמת לשלם 1000 שח עבור המונדיאל.

AC MILAN
10-12-05, 20:10
*תיקון-1100 שקל.

אני חושב שזה בושה מה שצ'רלטון עושים ואני לא מכיר הרבה משפחות שיכולות להוציא 1,000 שקל על מונדיאל , לא משנה כמה טוב זה יהיה. אני עדיין מקווה שחברי הכנסת שנלחמים למעננו כמו איתן כבל ויוסי שריד יצליחו או לפחות יעשו שינוי קטן או שאולי ספורט 5 מינוס וערוצים 10,11,22 יקנו ביחד. אני די דואג בקשר לזה ומקווה ומאמין שבסוף הכל יסתדר והערוצים האחרים יקנו מצ'רלטון הנבלות את הזכויות לשידורים.

ג. מיכאל
10-12-05, 20:34
אני בהמתנה בינתיים. זה נכנס אצלי לשאלה יותר כללית של האם להמשיך להחזיק מנוי ל- YES / מכשיר טלביזיה בעבור התמורה העלובה מתימד שאני מקבל. בהחלט יתכן שהחל ממרץ, בתום ההתחייבות ללווין, אני אתנתק מהטלביזיה, או אקים אנטנה (א צלחת או אנטנה פשוטה שקולטת ירדן) על הגג. בכל מקרה, אחרי צרפת X ישראל מהמוקדמות קיבלתי התחייבות מ- YES שבכל פעם שהם מחשיכים לי ערוץ בזמן הכדורגל, אני לא משלם על אותו יום.

לגבי המונדיאל עצמו אני לא דואג: יש מספיק בארים בתל אביב שישדרו את זה. במקומות אחרים כדאי לפרסם לקראת המונדיאל. אני די בטוח שבכל מקום יהיו ברים או בתי קפה שיציבו מסכי ענק. עבור כל הימים שבהם יש משחקים, צריך להוציא 44 שח בערב כדי להגיע לסכום של 1100 שח.

10-12-05, 21:17
כמובן שזה מאכזב שזה לא הליגות שאני אוהב (לפחות מכבי חיפה) אני יודע שזה לא משתלם אבל אני מעדיף להזמין לקבל את שידורי המונדיאל (כולו) מאשר לשלם 30 שקל על אנטנה עלובה ולראות חצאי משחקים של ברזיל ואשר נבחרות ערביות בערוץ ירדן

Deco - 20
10-12-05, 21:34
אני יהיה כבר בצבא בכל מקרה, אולי צהל שלנו יעשה עיסקה עם הוט/צ'רלטון? ;D

cataluny6
10-12-05, 22:39
אני בלית ברירה שילמתי,אני לא מוכן לקחת את הצ'אנס הקטן ביותר שאני יפספס את המונדיאל.

דני פורת
10-12-05, 22:50
אני באופן אישי השתתפתי בהגרלה לרכישת כרטיסים למונדיאל, והעלתי בגורל את D1-D4, ברגע שראיתי שמקסיקו נפלה לראש בית, חששתי שהרביעית תהיה מקבוצת הדירוג הרביעית, אבל פורטוגל נפלה לשם. ככה שאת מרקס מול דקו אראה בחי בגלזנקירשן ב-21.6. אני מתכוון להיות בכל השלב הראשון באיזור גרמניה (וכנראה הולנד).

מחרתיים אנסה להשיג כרטיס נוסף בהרשמה השנייה.

avinet
10-12-05, 23:19
אני בינתיים ממתין, ואני ממליץ לכולכם לעשות כמוני. אמש נערכה ההגרלה, ובסיומה נורתה למעשה יריית הפתיחה למשאי ומתן בין הערוצים הפתוחים לצ'רלטון.
אני מאמין שאת רוב המשחקים האטרקטיביים נוכל לראות בערוצים הפתוחים, ואם לא, אני כנראה אשלם, בתקווה שהמחירים ירדו בעוד מספר חודשים.

שישרפו. >:(

שי
11-12-05, 00:07
אכן שישרפו בצ'ארלטון.

פאב ויש לא מעט בסביבה שלי (ועוד על הים! עם כוסיות!).

אני יהיה כבר בצבא בכל מקרה, אולי צהל שלנו יעשה עיסקה עם הוט/צ'רלטון?

שבת של כדורגל משודרת חינם ביס של הצבא...

Deco - 20
11-12-05, 00:55
כן, אבל אתה לא באמת מצפה שאנשים שיש להם 'יס' לא יראו ת'מונדיאל...אז בטוח החבילה המעצבנת הזאת תהיה גם לאנשים שיש להם 'יס'.....

בכל מקרה, לכל מי שמתכוון לשלם - תחשבו פעמיים...אתם רק נותנים להם עוד סיבות לעשות עוד ועוד ערוצי תשלום...בקרוב זה יגיע גם לליגה האיטלקית/ספרדית/ברזילאית וכל ליגה שקיימת...

ERREALA
11-12-05, 15:37
הצחקתם אותי, הם לא יתנו ליגות באמת מעניינות

הם נותנים ליגה אנגלית וליגה העל כי הם לא הצליחו בPPV ןכך הם מוכרים מוצר לא מבוקש עם סוגריה שקשה לעמוד בפניה

ועוד בטח הם ידרשו את ה בויזה ככה שלא תוכל לבטל את המינוי אחרי המונדיאל

אולי זה טוב למשפחות עם ילדים שבתור עונש חכריחו אותם לראות את זה

אני אישית אולי הייתי מושכנה לשלם 50 שח בחודש (לי זה יעלה פחות כי יש לי חבילה כזו שכל דבר עולה לי 50% ) כדי לראו ת ליגה ברזילאית, ליגה צרפתית וגרמנית וספרדית לפי הבחירה שלנו לא רק באירן, ברסה וריאל וסאו פאולו

מבילת בומבון אמיתי מושכת אפילו בלי המונדיאל

אבל בינתיים זה לא ככה ואני אראה כנראה את המשחקים הפתוחים, משהו בבארים והיתר ברדיו, בדיוק כמ ושעשית יבמקרים אחרים

בודאי יהיו תקצירים ומשחקים חוזרים למכביר

אל תבנו הרבה על לינקים, כי כל התחנות הללו לא יעיזו לשדר מונדיאל חפשי בשידור ישיר, אפילו לא הסינים

אולי יהיו לינקים באינטרנט למונדיאל במחיר סביר לפחות למשחקים של אנגליה כי אלה אתרים אנגלו סקסים

אם היו לי 2000 שקל מיותרים והמונדיאל הזה היה מעניין תי באותה מידה כמו הקדום הייתי נוסעת לשם ורואה את השחקנים בגודל טבעי , לפחות כשהם יוצאים מהמלון :P

Yony-S
11-12-05, 16:40
הדרך הטובה ביותר:
http://www.maidenisrael.net/sat/F1000012.jpg

זו אכן הדרך הטובה ביותר יש לי בבית צלחת לווין ההורים רואים טלויזיה פרסית. ואני קולט שידורים בחינם כמעט בכל ליגה שקיימת בעולם משודרת שם וכל זה תמורת 1000-2000 שקל חד פעמיים. אם מישהו מתכוון לרכוש את העסקה הזו אז שיקנה את הצלחת לווין זה משתלם יותר ! זה חד פעמי (התשלום) ! זה שידורים מכל העולם !

11-12-05, 16:57
2000 שקל מיותרים
הטיסה לא כולל הכרטיסים עולה קרוב ל1200 דולר

igas
11-12-05, 17:02
זו אכן הדרך הטובה ביותר יש לי בבית צלחת לווין ההורים רואים טלויזיה פרסית. ואני קולט שידורים בחינם כמעט בכל ליגה שקיימת בעולם משודרת שם וכל זה תמורת 1000-2000 שקל חד פעמיים. אם מישהו מתכוון לרכוש את העסקה הזו אז שיקנה את הצלחת לווין זה משתלם יותר ! זה חד פעמי (התשלום) ! זה שידורים מכל העולם !

תראה לי איך אני עושה צלחת שיכולה לקלוט כמעט מכל ליגה שקיימת תמורת 2000 שח ואני חותם מחר.

אבל אחרי חישוב קצר בטח נגיע ליותר מפי שניים מזה.

אם היו לי 2000 שקל מיותרים והמונדיאל הזה היה מעניין תי באותה מידה כמו הקדום הייתי נוסעת לשם ורואה את השחקנים בגודל טבעי , לפחות כשהם יוצאים מהמלון :P

2000שקל? פחח. אני לא בטוח שפי 15 מזה יספיקו לחבילה שכוללת יותר מכמה משחקים זותרים משלבי הבתים.

Yony-S
11-12-05, 17:27
תראה לי איך אני עושה צלחת שיכולה לקלוט כמעט מכל ליגה שקיימת תמורת 2000 שח ואני חותם מחר.

יש המון משחקים משודרים, צריך לזפזפ בערוצים.
יותר צלחות = יותר ערוצים נקלטים.

11-12-05, 17:31
לא חייב להיות כמה צלחות, אפשר על צחת אחת לשים כמה לווינים.
כל מי שמעוניין ורציני ללווינים יכול לדבר איתי בפרטי.
למשל יש גם את כל ערוצי הקבוצות של יונייטד,צ'לסי, ארסנל, ליברפול,מילאן, אינטר, רומא, ברצלונה, ריאל מדריד, ליון ומארסיי.

beckham_07
11-12-05, 17:53
אם מישהו מעוניין בכרטיסים למשחק של ארהב נגד גאנה (המשחק האחרון בשלב הבתים החמישי), יכול לדבר איתי בפרטי (אני לא איזה ספסר או משהו כזה שבא לפרסם, אלו כרטיסים שהיו עבורי אבל בסוף אני לא נוסע, מחירים בהחלט סבירים)

11-12-05, 17:55
שאולי ספורט 5 מינוס וערוצים 10,11,22 יקנו
לא אלוהים רק לא דני נוימן :-*

ג. מיכאל
11-12-05, 18:00

לדיון צלחות ולווינים (http://forum.sportenter.co.il/index.php?board=2;action=display;threadid=4189;sta rt=45)

ERREALA
11-12-05, 18:25
אל תצחיקו אותי

1200 דולר? לגרמניה? במחיר כזה הייתי מגיעה אפילו עד BH

המומחיות שלי היא למצוא טיסות במחיר אפסי, זה לא יהיה בזמן המונדיאל מן הסתם, בכל מקה הייתי יכולה לשלם 2000 במזומן והיתר בתשלומים בויזה

אבל הפעם אני הרבה פחות להוטה ממה שהייתי במונדיאל הקודם שבודאי הייתי נוכחת בו לו היה נערך באירופה

אז כפי שאמרתי אני אסתפק במה שיש: בארים, ערוצים פתוחים (לי יש את היתרון שאני לא חייבת לשמוע את הפרשנים הישראליים כי אני מבינה שידורים ישירים בשפות שונות)

במשחק של ברזיל נגד קרואטיה אני אהיה בדילמה אמיתית אם לשמוע את המשחק בקרואטית או בפורטוגזית ;)

אני מאוד מבקשת כבר עכשיו שמות של מקומות באיזור הצפון, רצוי עם טלויזיה יותר גדולה בהרבה ממה שיש במולי בלום

תודה מראש

Peter Pan
11-12-05, 21:46
אני כנראה אהיה בזמן המונדיאל בגרמניה(זה לא ממש יקר אם אתה נמצא כבר באירופה) עם כמה חברים בינלאומיים. גם אם לא נצליח להשיג כרטיסים לאיצטדיונים עצמם(דרך ספסרים) אני מניח שאפשר יהיה להנות מאווירת הגביע העולמי גם דרך מסכי ענק והרבה אלכוהול. בהתחשב בעובדה שהלינה שלי תוכל להיות מסודרת בגרמניה בחינם, אני מעריך שזה בדיוק מה שנעשה בסופו של דבר.

לגבי מחירי הטלוויזיה: מדובר בשערורייה, ואני מקווה שלא הרבה אוהדי כדורגל יירכשו את המנוי הזה, רק כדי להבהיר למנהלי צ'ארלטון שהתוכנית השטנית שלהם לא תעבוד.

11-12-05, 22:20
אל תצחיקו אותי

1200 דולר? לגרמניה? במחיר כזה הייתי מגיעה אפילו עד BH

המומחיות שלי היא למצוא טיסות במחיר אפסי, זה לא יהיה בזמן המונדיאל מן הסתם, בכל מקה הייתי יכולה לשלם 2000 במזומן והיתר בתשלומים בויזה

אבל הפעם אני הרבה פחות להוטה ממה שהייתי במונדיאל הקודם שבודאי הייתי נוכחת בו לו היה נערך באירופה

אז כפי שאמרתי אני אסתפק במה שיש: בארים, ערוצים פתוחים (לי יש את היתרון שאני לא חייבת לשמוע את הפרשנים הישראליים כי אני מבינה שידורים ישירים בשפות שונות)

במשחק של ברזיל נגד קרואטיה אני אהיה בדילמה אמיתית אם לשמוע את המשחק בקרואטית או בפורטוגזית ;)

אני מאוד מבקשת כבר עכשיו שמות של מקומות באיזור הצפון, רצוי עם טלויזיה יותר גדולה בהרבה ממה שיש במולי בלום

תודה מראש

אל לחברת אל-על יש חדשות טיסת הלוך ושוב (זה חובה) עולההחל מ 713 דולר(בחישוב פשוט זה משהו כמו 3200 שקל) וזה לא כולל לינה, כלכלה וכניסה למשחקים

ג. מיכאל
12-12-05, 00:26

תודה מראש

שמעתי על איזה בית קפה לא רחוק מהבית שלך. בישוב שנקרא בעל-בק. ;D
וברצינות: זה עוד ממש מוקדם, אבל אני יכול כבר עכשיו שבשבוע שלפני המונדיאל יצמחו מסכי ענק בכל בתי הקפה והפאבים בנהריה, ובכל מקום אחר.

אל לחברת אל-על יש חדשות טיסת הלוך ושוב (זה חובה) עולההחל מ 713 דולר(בחישוב פשוט זה משהו כמו 3200 שקל) וזה לא כולל לינה, כלכלה וכניסה למשחקים

מה זאת אומרת חובה? יש ימבה דילים הרבה יותר טובים. כמו שדרורה אמרה, במחיר כזה אפשר להגיע עד ברזיל. אין מצב שטיסה לאירופה תעלה יותר מ- 400 דולר, וגם זה מופקע לחלוטין. אם הטיסות לגרמניה יהיו יקרות באותו זמן, אין שום בעיה לטוס לכל מקום אחר באירופה, ולהמשיך ברכבת.

12-12-05, 00:29
מה זאת אומרת חובה? יש ימבה דילים הרבה יותר טובים. כמו שדרורה אמרה, במחיר כזה אפשר להגיע עד ברזיל. אין מצב שטיסה לאירופה תעלה יותר מ- 400 דולר, וגם זה מופקע לחלוטין. אם הטיסות לגרמניה יהיו יקרות באותו זמן, אין שום בעיה לטוס לכל מקום אחר באירופה, ולהמשיך ברכבת.
הכוונה היא לא כל-כך חובה אלא יותר רצוי עדיף הלוך ושוב רצוי לחזור לארץ לא?

ERREALA
12-12-05, 02:15
אתם מפונקים, אני טיילתי בכל אירופה בסכומים מצחיקים, ישנתי באכסניות זולות ששמם הגיע מפה לאוזן, ונהניתי לא פחות

הייתי הרבה פעמים בברצלונהוישנתי בכזה פנסיון פרטי שכבר הכירו אותי וכשבאתי ולא היהמקום הגברת הנהדרת (אוהדת מדריד אבל תבורך) אמרהשלא תשלחאותי בשום אופן לרחוב אלא נתנה לי לישון בסלון של הפנסיון הביאה לי מצעים ואחר כך סרבה לקחת כסף

לא אגלה לכם איפה זה, אבל כללית זה יותר קל כשיודעים את השפה כמובן

וזה במרכז העיר, 3 דקות הליכה מפלאסה קאטאלוניה

בגרמניה הייתי בזמנו במינכן במלון זול כנל

נכון שמאז שהגיע היורו המחירים עלו, עדיין אפשר למצוא מקום יחסית זול , טיסות שכר של הרגע האחרון ומה רע ברכבות? מזגרב למשל לגרמניה , זה כמה שעות ברכבת מהירה או באוטובוס

נסעתי כך כמה וכמה פעמים כשגרתי שם

כרטיסים למשחקים זה כמבון כבר סיפור אחר, אבל יהיה אפםשר להיות בפאבים ולהתחכך בשחקנים ברחוב... (אל תתפסו את זה כפשוטו, אני לא מתכוונת להתעלל מנית באף שחקן)

פי שאמרתי, המודיאל הזה לא מהלך עלי קסם כמו הקודם, מסיבות אישיות שלי, עדיין מן הסתם ככל שהמועד יתקרב גם ההתרגשות שלי תעלה

הפיצריה הארגנטינאית בנהריה היא מקום נחמד, כמובן שלא אבוא לשם עם חולצה של ברזיל...ספרדית היא השפה שאני מרגישה בה הכי טוב לדבר על כדורגל, והקפה ההפוך עם הרבה קצף שלהם מצוין

הבעיה היא רק שהטלויזיה שלהם קטנה

מה אתם חושבים שיהיה במסעדה הברזילאית הגרועה אבל בעלת מסך גדול פאפאגאיו שידור???

או אולי מישהו בעל צלחת יזמין אותי לביקור?? אי מוכנהלהביא שתיה , נשנושים ודגל של הקבוצה שלי :P
יש לי גם חולצה של נבחרת קרואטיה שאני צריכה להרזות כמה קילו על מנת ללבוש אותה ;D

אתם רואים?? כבר נסחפתי :o

12-12-05, 12:30
יש פה מישהו שנוסע למונדיאל?
אוליי אפשר לארגן נסיעה משותפת.
8)

pampiel
12-12-05, 14:21
אני כנראה אהיה שם. אבל השליחים שלי ברחבי הגלובוס עוד עובדים על האדמניסטרציה אז יהיה לי קשה לתאם כרגע משהו.
מה גם שאני טס לשם כאוהד נבחרת ברזיל כך שנראה לי שהשאיפות שלנו סותרות.

ג. מיכאל
12-12-05, 18:36
אני כנראה אהיה שם. אבל השליחים שלי ברחבי הגלובוס עוד עובדים על האדמניסטרציה אז יהיה לי קשה לתאם כרגע משהו.
מה גם שאני טס לשם כאוהד נבחרת ברזיל כך שנראה לי שהשאיפות שלנו סותרות.

אתה לא צריך מישהו שתמורת כלכלה ולינה יסחוב לך את הסורדו?

12-12-05, 18:52
חדשות מעצבנות מאוד מי שבכל זאת ישלם על החבילה של שידורי המונדיאל יצטרך לזבול את ברק רום ;D

דני פורת
12-12-05, 19:45
רפאל, אני אהיה שם עם חבר. בנתיים זכינו ב'פורטוגל-מקסיקו בגלזנקירשן, אבל היום ביצענו עוד 6 בקשות לכרטיסים בתקווה להוציא משחק או שניים נוספים.

יש לך כרטיסים?

Martin Demichelis
12-12-05, 20:03
כמה יעלה דיל: כרטיס למשחק + מלון + שבוע ימיים?

12-12-05, 20:34
רפאל, אני אהיה שם עם חבר. בנתיים זכינו ב'פורטוגל-מקסיקו בגלזנקירשן, אבל היום ביצענו עוד 6 בקשות לכרטיסים בתקווה להוציא משחק או שניים נוספים.

יש לך כרטיסים?

היום עשיתי הזמנה לארגנטינה - הולנד ואני עדיין שובר ראש לאיזה עוד משחקים להזמין.

eyallivnat
12-12-05, 21:03
היום עשיתי הזמנה לארגנטינה - הולנד ואני עדיין שובר ראש לאיזה עוד משחקים להזמין.

זה רק הזמנה או שאתה כבר יודע שזכית בכרטיסים?

TOLDO1
12-12-05, 21:13
אם כבר פתחתם נושא כזה אז באתר הזה יש חרם על צ'רלטון.
www.herem.tk
באתר הזה יש בין היתר שיטה לראות את המונדיאל.
יש לכם שיטה לראות את המונדיאל בלי לשלם לצ'רלטון, אבל גם שיטה שלא עולה הרבה כסף?

Monty
12-12-05, 21:26
אם כבר פתחתם נושא כזה אז באתר הזה יש חרם על צ'רלטון.
www.herem.tk
באתר הזה יש בין היתר שיטה לראות את המונדיאל.
יש לכם שיטה לראות את המונדיאל בלי לשלם לצ'רלטון, אבל גם שיטה שלא עולה הרבה כסף?

למיטב ידיעתי אנטנה פשוטה (חפש במחסן) קולטת ערוצים מירדן ולבנון באיכות סבירה בהחלט.

12-12-05, 22:07
זה רק הזמנה או שאתה כבר יודע שזכית בכרטיסים?

Application received
עדיין לא מאושר סופית.

eyallivnat
12-12-05, 22:17
זאת אומרת רק ביקשת וב31/1/06 מועד ההגרלה אתה תדע אם זכית.

12-12-05, 22:23
8)
מקסימום מנסיון יש עוד מכירות אחרי זה רק שהכרטיסים למשחקים הפחות טובים יהיו פנויים אבל מה זה משנה כל הכייף זה האווירה של האוהדים מאשר המשחק עצמו ככה שאני מוכן ללכת גם למשחקים כמו קוסטה ריקה - אקוודור.

דני פורת
12-12-05, 22:25
אני וחבר הלכנו היום על 6 משחקים (המקסימום זה לבקש 7, וכבר יש לנו ביד את מקסיקו-פורטוגל). הלכנו על כרטיסים יקרים יחסית ועל משחקים לא מבוקשים יתר על מידה (קרי כל משחקי גרמניה, ברזיל, הולנד ואנגליה) כדי שיהיה סיכוי ריאלי לזכות. וכן, דגש על הנבחרת שלי (ספרד) ושלו (איטליה)

ארגנטינה - סרביה
איטליה - ארהב
איטליה - גאנה
ספרד - אוקריאנה
ספרד - טוניסיה
ועוד משחק בשמינית הגמר: מנצחת בית 7 סגנית בית 8

12-12-05, 23:20
קצת מיידע:
היום החלה מכירה שתסתיים ב15 לינואר.
המכירה הזאת תתבצע בהגרלה שתחל ב31 לינואר שרק אז נדע אם זכינו בכרטיסים.
מ15 לפבואר תחל שוב מכירה של כל הכרטיסים שנשארו בשיטת כל הקודם זוכה עד ל15 לאפריל.
ב1 למאי תחל שוב מכירה של כל הכרטיסים שלא נמכרו בסוף בגלל דחיית הבנקים בשיטת כל הקודם זוכה עד ל9 ליולי שהפעם בגלל הזמן הקצר יצטרכו לאסוף את הכרטיסים בגרמניה ולא לקבל בדואר כמו במכירות הקודמות.

ג. מיכאל
13-12-05, 01:12
ועוד משחק בשמינית הגמר: מנצחת בית 7 סגנית בית 8

איך אומרים דרבי בצרפתית?

דני פורת
13-12-05, 04:36
Derby...

למה ?

גדי
13-12-05, 07:47
א. לבעלי צלחת לוויין ממונעת לא תהיה בעייה לראות את כל משחקי המונדיאל מתחנות בטורקיה, איראן, מדינות ערב, וכניראה גם קווי-שידור (feed-ים) ישירות מן המגרשים.

ב. כל בעל אנטנה אנאלוגית פשוטה והתמצאות בסריקת ערוצים בטלוויזיה שלו (שגר במרכז הארץ) - יוכל לתפוס את המשחקים משודרים מכמה ערוצים פיראטיים המשדרים מרמאללה, בדיוק כפי שזה נעשה במהלך העונה עם שידורי משחקים מרכזיים מאירופה.

ג. מיכאל
13-12-05, 11:01
Derby...

למה ?

מנצחת בית 7 נגד סגנית בית 8 זה אמור להיות צרפת נגד דרום צרפת, לא? לפחות ככה אומר השכן התוניסאי שלי.

Elvis
13-12-05, 21:40
זה אמור להיות צרפת נגד דרום צרפת, לא?

אתה מתכוון תוניסיה נגד צפון תוניסיה, כמובן ;)

Yony-S
15-12-05, 20:15
בקיצור כנראה שצרלטון תמשיך לחלום לקבל 1100 שקל
בחלום ההזוי שהיא נמצאת בו
אני מאחל לה את הכישלון שבעולם שיפסידו בצורה כזו שילמדו שאנחנו לא פראירים :)
http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=70431&bz=5

LBL
16-12-05, 18:12
לחתום ולהפיץ http://www.egoz.us

tamir-barca
16-12-05, 22:18
כל הדרכים לראות את המונדיאל בזול:
צ'רלטון דורשת מכם כ-700 שקל תמורת משחקי הגביע העולמי. מה אתם צריכים לעשות אם אתם בכל זאת רוצים לראות בקיץ את ברזיל ועדיין לגמור את החודש.

http://www.one.co.il/next.asp?id=70455&Bz=5&categoryid=0&tableid=0

kiziFJ
16-12-05, 22:56
לא חידשו כלום הרעיונות שלהם:/
יצאתי מאוכזב.

כל מי שהזמין את המונדיאל לבדו ובלי קומבינות - תתביישו בעצמכם!
אתם הורסים לנו חווית הצפייה מהכדורגל.

בגלל שאתם נכנעים עכשיו זה לא יפסק!
פשוט תנו להם להיכשל והם ילכו לבד.

כלבים שלא מכרו לערוץ הספורט - הם לא יכולים להגיד שלא היתה להם אלטרנטיבה טובה...

Yony-S
16-12-05, 23:26
לא חידשו כלום הרעיונות שלהם:/
יצאתי מאוכזב.

כל מי שהזמין את המונדיאל לבדו ובלי קומבינות - תתביישו בעצמכם!
אתם הורסים לנו חווית הצפייה מהכדורגל.

בגלל שאתם נכנעים עכשיו זה לא יפסק!
פשוט תנו להם להיכשל והם ילכו לבד.

כלבים שלא מכרו לערוץ הספורט - הם לא יכולים להגיד שלא היתה להם אלטרנטיבה טובה...

צרלטון מורווחים מהמונדיאל הזה לא יצאו !
רוב גדול מאוד של אזרחי ישראל לא יכול להרשות לעצמו לשלם סכום שכזה בשביל מונדיאל.

kiziFJ
17-12-05, 03:14
אבל...
מה לעשות ויש את הפראיירים התורנים שכן ירכשו את החבילה הנוראית הזאת.

כבר בעמודים הראשונים של הדיון ראיתי שאנשים מתכוונים להזמין או הזמינו את החבילה.

זה שאנשים שזה כבד מידי כלכלית בשבילהם, לא ירכשו אותה זה ברור, אבל צריך שגם שמי שיש את היכולת לרכוש את החבילה יחרים אותה, וירק בפרצוץ המלוכלך של צ'רלטון.

חאלס כבר ישראלים! פעם אחת תשתפו פעולה ותצטרפו לחרם צרכנים!
בגללכם כולנו משלמים יותר!

ERREALA
17-12-05, 16:11
עיינתי קצת בתגובות הקוראים להודעה הזו בone

מצאתי תגוה אחת שעלולה להיות מעניינת אם זה עובד

ציטוט

שיטה בדוקה לראות את המונדיאל! אז ככה, אתם לא צריכים לנתק את הממיר ולחפש את האנטנה הישנה וכל הסיבוך הזה. פשוט מאוד תעבירו לערוץ שבו משדרים את המשחק כגון תורכיה ירדן או משהו כזה... בזמן השידור הערוץ הזה יוחשך אז מה שאתם צריכים לעשות זה להעביר לערוץ הזה, לכבות את הממיר ולנתק אותו מהחשמל. חכו 2-3 דקות, חברו את הממיר לחשמל ותדליקו אותו והנה לכם מונדיאל בחינם...רק חבל שזה ללא שידור בעברית, אך לפי רמת השידורים של שבת של כדורגל, זה כנראה עדיף. בהצלחה!

תנסו ותגידו לי מה קורה

שי
17-12-05, 21:06
זה עבד רק בממירים הממש ישנים של YES.

ERREALA
17-12-05, 22:34
ולא בHOT ?

בעצם אין לי מתי לנסות את זה עד ליגת האלופות ז.א. עד פברואר

avinet
18-12-05, 12:48
אני לא מבין איך זה אמור לעבוד בדיוק. הרי כשמנתקים את הממיר מהחשמל, ומחברים פעם נוספת, הערוץ שעולה אוטומתית הוא 22.

avinet
20-12-05, 13:25
http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/022/877.html

יש תקווה?

קפה קולומביה
20-12-05, 13:49
האוכל+שתייה+נסיעה+זמן(למי שוהא יקר ומתבזבז על הנסיעה או ההליכה למקום)=מחיר המונדיאל.

ג. מיכאל
20-12-05, 15:14
האוכל+שתייה+נסיעה+זמן(למי שוהא יקר ומתבזבז על הנסיעה או ההליכה למקום)=מחיר המונדיאל.

לאוניד, אם זה אכן יקרה, זה יקרה בעוד ערים. ככה שלא תצטרך להגיע עד נתניה, והזמן יחסך לך (וגם הנסיעות). אוכל ושתיה אתה במילא צורך, ככה שלא צריך לקחת את זה בחשבון. סהכ נראה לי פתרון נחמד. (כמו פאב, אבל בחסות העיריה)

קפה קולומביה
20-12-05, 15:28
מיכה, בכלל לא חשתי לרגע שאצטרך להיות מחוץ לאשדוד או חיפה בשביל זה. אבל יש גם מרחק מהבית(או טכניון, בשום אופן אל תבלבלו את הגיהנום הזה עם בית) למקום. נסיעה באוטובוס, לכיוון אחד, עולה 5+ שח(ובמונית קצת פחות). אם תהיה לי הסעה(סיכוי די גבוה למעשה), אז נתמקד במחיר המזון- הטענה שלך שאני ממילא צורך אותו נכונה, אבל לא מספיק טובה. האוכל במסעדות או פאבים יקר בהרבה מאוד מהאוכל הביתי המקביל.

אם נניח שאני אלך למרכז שידור ברוב הימים של המונדיאל(נניח, 20) ובכל פעם אקנה אוכל+שתייה פעם אחת(אפילו אם מדובר ב-2 משחקים רצופים), ונניח שהאוכל+שתייה יעלה 30 שח, אז זה כבר 600 שח לא כולל נסיעה והשקעת זמן נוסף(זמן נוסף=הזמן שאתה משקיע בגלל שהשידור נמצא במקום מסוים בעיר ולא בביתך הפרטי). 100 שח פחות מהמונדיאל.

בנימה אישית שלי, ושל כל סטודנט באשר הואל מעשה, לרבות חלק לא קטן מהתלמידים בבתי הספר, המונדיאל ממילא נוחת על תקופת המבחנים. הזמן והאנרגיות יקרות. אבל זה בנימה אישית- מה שכתבתי לפני כן, מתאים לרובינו.

Ilan
20-12-05, 15:29
דרורה וצפוניים אחרים או צפוניים מזדמנים - אתם מוזמנים אלינו לעין הוד, מסעדת דוניה רוסה הארגנטינאית. ברזילאים מתקבלים בשמחה (יהיו הרבה), גם אחרים. אנגלים יוצאים חיים ;D
המשחקים יהיו על מקרן, עם בר צמוד, צ'וריסוס ושאר דברים טובים. המסעדה אגב מדהימה גם בלי מונדיאל!

igas
20-12-05, 16:43
לא קראתם עד הסוף?
צ'רלטון מחזיקה בזכויות השידור בישראל, לכן כל בעל פאב/מסעדה/אולם קולנוע/פארק ציבורי יצטרך לרכוש את זכויות השידור מהם - ולא ב 700 שח כמו הלקוח הפרטי (רשיון לשימוש אישי), אלא רישיון לשידור פומבי.

כאשר זה נעשה בקטן אף אחד לא טורח, אבל אם זה יהפוך לתופעה צ'רלטון לא ישתקו וידרשו אכיפת הזכויות.

21-12-05, 16:13
קחו דוגמא לאיך חברת כבלים צריכה לנהוג בניגוד למה שיש פה בישראל:
מנוייי חבילת הכבלים בלווינים ART -
המנויים הוותיקים שמחוברים לחבילת הכבלים של ART במשך 3 שנים יזכו לראות את המונדיאל ללא תוספת תשלום.

ERREALA
21-12-05, 22:17
אני לא מבינה

האם לצ'רלטון יש גם שליטה על המצולחים??

הרי בפאבים ישדרו את זה בצלחות , סביר להניח

כנראה בסוף אני אצטרך להסתפק ברדיו (המצוין והישיר שיש לי באינטרנט כמובן) ולראות את המשחקים שישדרו אצלנו בערוצים הפתוחים בלי קול

ואת זה אוכל לעשות רק בבית

אם אלך לפאב אצטרך לסבול את הקשקושים של כל ממיני שגיאי כהן למיניהם ???

ג. מיכאל
21-12-05, 22:30
וואלה, שגיא, תסביר: מה קורה ומה צ'רלטון יכולה לעשות לפאב שמשתמש בצלחת פרטית, ולא מסתמך על שידוריה? רוב הפאבים בתל אביב הם כאלו.
חוץ מזה, נראה לי שאלו מהם שבמילא רוכשים את שבת של כדורגל (ויש די הרבה כאלו. אני מעריך שרוב הלקוחות של צ'רלטון הם פאבים), כבר קנו את החבילה, ואני לא חושב שעכשיו אפשר להעלות מחיר למי שכבר שילם.

igas
22-12-05, 00:42
אני אנסה להסביר את הדבר כפי שהוא מובן לי (ידע חלקי מן הסתם):

1. גם אם הפאב רכש את רשיון שבת של כדורגל, די בטוח שמדובר ברשיון לשימוש פרטי. אני בטוח שאם תקרא את ההסכם הסטנדרטי עם חברת הכבלים/לווין תמצא שאין לעשות במנוי שימוש מסחרי/הצגה פומבית. רשמית, אפילו עסקים קטנים שמחזיקים טלוויזיה בחדר ההמתנה צריכים מנוי מסוג שונה. בפועל, אף אחד לא יטרח כמובן לנקוט בצעדים משפטיים נגד עסקים מסוג זה, אך כאשר מדובר בהיקף שאתם מצפים לו - סביר להניח שהדבר יהיה שונה.

2. למיטב ידיעתי, צ'רלטון מחזיקה בזכויות הבלעדיות לשידור המנודיאל בישראל. לרשתות שידור אחרות יש אולי רשיון לשידור בארצות מהן הן משדרות, אך לא לשידור גלובלי. העובדה שניתן לקלוט שידורי לווין אלה בישראל היא מן הסתם רק בגלל שטכנית לא ניתן להגביל קליטת שידור לוויני לאיזור גאוגראפי מצומצם. יתרה מכך, למיטב הבנתי גם דרך קליטת שידורי הלווין לרוב מתחלקת לכמה אפשרויות:
א. קליטה משידור לא מוצפן
ב. קליטה דרך לווין שנרכש מאחת החברות בחול - גם במקרה זה סביר להניח שמדובר בחשבון לשימוש פרטי ובמקרים רבים באופן רשמי הוא כלל אינו מותר לשימוש מחוץ לארץ היעד המקורית (שוב בגלל נושאים של זכויות יוצרים למשל) ג. קליטה דרך חשבון משותף שברור שאינו חוקי

אפשר כמובן לעבור על החוק, אבל בשביל זה קיימות רשויות אכיפת החוק - ואם צ'רלטון באמת ירצו להלחם בכל העולם והם אכן מחזיקים בזכויות הבלעדיות, הם בהחלט יכולים לדאוג לכך שהמשחקים לא ישודרו בפומבי.

eyal7
22-12-05, 16:39
צ'רלטון המנוולים שולחים לגרמניה את מאיר אינשטיין, רן בן שמעון, רמי וייץ ושלמה שרף לשדר מגביע העולם 2006.

מי יתן ויקברו כמה שיותר מהר את הבעלים של צ'רלטון המסריחים האלה.

קפה קולומביה
22-12-05, 17:38
עם כל הכעס על צ'רלטון- כמה לדעתכם היה עולה מונדיאל לו היה נרכש עי חברה שרוצה להרוויח ביושר ולא לעשוק אותנו?

יותם
22-12-05, 17:48
חינם. היא הייתה מוכרת את הזכויות לערוץ פתוח, מרוויחה כסף וגומרת את הסיפור הזה.

Yony-S
22-12-05, 17:57
צ'רלטון המנוולים שולחים לגרמניה את מאיר אינשטיין, רן בן שמעון, רמי וייץ ושלמה שרף לשדר מגביע העולם 2006.

רק לא רן בן שמעון הגרוע הזה, כל 5 דקות משנה את הדעה שלו.
בקיצר צוות שדרנים גרוע מאוד! טוב בכל מקרה אני אעדיף את השדרן הפרסי.

עם כל הכעס על צ'רלטון- כמה לדעתכם היה עולה מונדיאל לו היה נרכש עי חברה שרוצה להרוויח ביושר ולא לעשוק אותנו?
בכל העולם המונדיאל משודר בערוצים פתוחים, גועל נפש. אבל אם כבר PPV אז, משהו יותר ריאלי אפשר ללכת על הסגנון של ליגת העלק ובמקום 20 שח ליום שידורים, לגבות 10 שח. תאמין לי שהרבה יותר היו מזמינים אם זה היה בצורה הזו.

01-01-06, 16:22
רק לא רן בן שמעון הגרוע הזה, כל 5 דקות משנה את הדעה שלו.
בקיצר צוות שדרנים גרוע מאוד! טוב בכל מקרה אני אעדיף את השדרן הפרסי.
תראה על הצד החיובי אין לנו על הראש את שדרי העל ברק רום וזאב זלצר ;D

ג'ון הקטן
03-01-06, 16:49
אנחנו בטח לא פראיירים (הדג נחש)...
טוב כמה דרכים טובות לראות את המונדיאל ולא לשלם מחיר מלא.

אם אתם לא בעד חרם צרכנים ואתם הולכים להזמין את חבילת המונדיאל ויש לכם הרבה חברים פשוט תדאגו שכל אחד ישלם איזה70 -50 שח וככה ההוצאות יתחלקו שווה בשווה (ועוד שקל וחצי על גרעינים :)).

שיטה שנייה היא לדאוג שאיזה חבר סנג'ר אחד יזמין את החבילה וכל מה שיהיה נותר הוא להתנחל בביתו של אותו חבר במשך חודשיים (אני אישית מעדיף את האופציה הזאת)

אפשר גם כמובן לרכוש אנטנה פרטית בACE או בכל מקום אחר בכמה שקלים חדשים , ולתפוס לכם איזה ערוץ ירדני/קפריסאי/מצרי וכו. אבל אני הגעתי למסקנה שאני מעדיף לשמוע את השידורים של מאיר איינשטיין מאשר את עבד אל עזיז מג'נון מרשת ירדן 2,או את מיכאלידיס קטסטרופולוס מהטלויזיה הקפריסאית,הרי מונדיאל זה לא מונדיאל בלי הזיוני שכל של- מאיר איזו החטאה של אסולין פשוט לא יאומן איינשטיין,או התגובות המתוחכמות של שגיא כהן (שדרך אגב דומה לאדון המבוך ממבוכים ודרקונים כמו 2 טיפות מים).

razizidane
03-01-06, 21:21
אפשר גם כמובן לרכוש אנטנה פרטית בACE או בכל מקום אחר בכמה שקלים חדשים , ולתפוס לכם איזה ערוץ ירדני/קפריסאי/מצרי וכו.

המונדיאל אכן משודר בערוץ ירדני. כנראה שהפעם אצטרך ללכת לסבתא בשביל לראות את המשחקים . לשלם כל יום 20 שקלים זה יותר מדי ! מה הצ'ארלטון האלה חושבים לעצמם ???

גם האופציה של ללכת/להזמין חברים נשמעת לא רע .

הגעתי למסקנה שאני מעדיף לשמוע את השידורים של מאיר איינשטיין מאשר את עבד אל עזיז מג'נון מרשת ירדן 2,או את מיכאלידיס קטסטרופולוס מהטלויזיה הקפריסאית
;D ;D

תאמין לי, השדרים שלנו לא יותר טובים מהשדרים הירדנים/קפריסאים למניהם.
הם לפחות לא משנים את דעתם בכל 3 דקות.

ג. מיכאל
03-01-06, 21:36
שיטה שנייה היא לדאוג שאיזה חבר סנג'ר אחד יזמין את החבילה וכל מה שיהיה נותר הוא להתנחל בביתו של אותו חבר במשך חודשיים (אני אישית מעדיף את האופציה הזאת)

אם ככה אתה מתייחס לחברים שעושים לך טוב, כנראה שהשיטה הזאת לא רלוונטית בשבילך .

הרי מונדיאל זה לא מונדיאל בלי הזיוני שכל של- מאיר איזו החטאה של אסולין פשוט לא יאומן איינשטיין,או התגובות המתוחכמות של שגיא כהן

מי שמתייחס לכדורגל בכבוד מאמין שהמונדיאל נראה הרבה יותר טוב עם שדרנים ופרשנים איכותיים, מאשר עם מאיר איינשטיין. מצד שני, מי שמתייחס לכדורגל בכבוד, מן הסתם לא אוהד את אינטר....

אוטמאר היצפלד
03-01-06, 22:20
עם כל האהבה הגדולה שלי לכדורגל - יש דברים שהם מעבר לסכום כסף כזה או אחר. אין שום הגיון בגביית תשלום שכזה בעבור משחק כדורגל. אין שום הגיון לא כי אני לא יכול להרשות לעצמי, אלא כי יש מאות אלפי אנשים במדינה הזו שאין להם כסף לאוכל - מאיפה יהיה להם 700 שקל למונדיאל?

את המונדיאל הזה אני אראה בפאבים, באינטרנט או שלא אראה בכלל.
אני קורא לכל אוהדי הכדורגל באשר הם לנהוג באופן דומה!

לייזר
04-01-06, 01:21

מצטער. אני מעדיף את עבדול עזיז איברהים שלאטה סעידת אל ג'דידה, אבל עכשיו שקראתי שקיימת אופציה לקבל איזה קוסטאס מיכאילידיס... אני מתרגש לקראת הקיץ! :D

Rivaldinio
04-01-06, 02:01
מאיר איינשטיין הוא הגדול מכולם 8) .
בכלל, ערוץ 1 הוא הערוץ המועדף עליי - חיים ברעם, אורי לוי, דני נוימן ושות'.

המשותף לערוץ הנהדר הזה שאין לי צורך לשמוע את כל בלבולי המוח של הפרשנים חסרי התועלת. מספיק אני סובל הם בליגת האלופות.

האוהד הפשוט רוצה לראות גולים וליהנות, לא לשמוע את שגיא כהן ממציא שיטות ומערכים לפני השידור, וכאשר השידור בעיצומו, לשמוע אותו מנסה להוכיח לך עד כמה הוא צדק, למרות שאין שום קשר בין דבריו והערכותיו לבין מה שנראה על המגרש.

כנראה שמגמת התאטרון של בראון חלחלה לה אל ההמון :D

Totti 10
04-01-06, 02:09
למרות שאני מבין את זה שלהמון אנשים במדינה יש קשיים כלכלים, ולא מעט אנשים לא יוכלו לראות את המונדיאל - אני הולך לראות את המונדיאל בטלוויזיה. מה לעשות, למרות שמדובר בשוד לאור יום - עדיף לשלם את ה-700 שקל האלה ולסגור סיפור, וככה להנות מכל רגע במשחקיי המונדיאל.
בכל זאת, זה דבר שקורה פעם ב4 שנים. לא מדובר במשחק ליגה/גביע או כל טורניר רגיל שקורה כל שנה, מדובר בטורניר החשוב בעולם שרואים אחת לארבע שנים, עד שזה קורה כבר עדיף להשקיע. העיקר שנראה את המשחקים. כואב לשלם 700 שקל על דבר שתמיד זכינו לראות מבלי לשלם, אבל עדיף לעשות את זה..חייבים לראות את המשחקים.

עד שיש מונדיאל סוף סוף אז נראה את המשחקים באיכות גרועה/לא נראה בכלל? עדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה.. :-\

לייזר
04-01-06, 02:16
חצי הכוס המלאה זה הכיס שלי. אם אני אשלם על המונדיאל, הכוס תתרוקן לגמרי.

זה שהמונדיאל בא פעם בארבע שנים לא אומר כלום. ליגת האלופות באה כל שנה והיא יותר טובה גם ככה.

קפה קולומביה
04-01-06, 12:47
יוני, אני מתעקש שאתה לא מבין. אתה מבין את זה כפי שאנו מבינים, ברוך השם(בכל זאת פורום+אינטרנט לכל אחד פה), מה זה להיות רעב כמו בקניה.

בהמשך לדיון איתך בקפיטריה- אתה באמת אל מבין. אתה לא מבין מה זה 700 שח עבור אבא שמתקשה לרשום את בנו לחוג ג'ודו שעולה 65 שח לחודש. אתה לא מבין מה זה 700 שח בשביל סטודנט שעושה פרח+עבודה במשרה חלקית באינטל+מילגה כדי לשלם בקושי על שכר לימוד, דיור והוצאות נלוות.
אתה לא מבין מה זה 700 שח בשביל אנשים שלא מעיזים לצאת לקניות בסופר ללא שלל קופונים בחיפוש אחר מוצרי מזון כמותיים וזולים ככל הניתן.
אתה לא מבין מה זה 700 שח עבור אלפי זוגות צעירים אשר חיים ומכלים את הכסף שהם מרוויחים כל חודש, ללא יכולת לפתוח תוכניתו חיסכון למיניהן.

אתה לא ממש יודע איזו מדינה היא ישראל של 2005. 700 שח זה המון בשביל אנשים פה, עבור משהו שאני חונכתי לחשוב עליו כמשהו עממי וסביר שצריך להיות מגיע לכל נפש במחיר רציונלי.

אם המחירים הללו הם הכרח, והם לא- לראייה רוב מדינות אירופה במחקר עש אופיר לבנת(ולא- אין קשר למשפחת לימור לבנת, אופיר לא אשם במצב של משרד החינוך), הרי שצריך לשבור קיבינימט את כל עסקאות ההפקה והשידור היקרות נורא ולהחזיר את המונדיאל למקום אליו הוא שייך- העם. כמו האולימפיאדה. לא יתכן שהפופולאריות של הכדורגל תהפוך אותו לעשירים בלבד. הכדורגל שייך לעם- וזה כולל את הברזילאי או האפריקאי שאין לו כמעט שום דבר במקרר, אבל יש לו טלוויזיה שעובדת בקושי כדי לצפות בכדורגל.

אם האשמה היא לא אצלנו, כלומר- המחירים הם הכרח במצב השוק הישראלי, הרי שהאשמה היא כלל עולמית. צריך לפתוח גוף או וועדה שידאגו להחזיר את הכדורגל לעם.

אני, בכל אופן, משוכנע שאני לא מתכוון לשלם לזה. יהיה קשה, אפילו קשה מאוד- אבל על רקע היורו-מונדיאל האחרונים, זה יהיה קל יותר.

צריך להפסיק את ההפקרות הזו תיכף ומיד!

שי
04-01-06, 13:00
יוני, אני מתעקש שאתה לא מבין. אתה מבין את זה כפי שאנו מבינים, ברוך השם(בכל זאת פורום+אינטרנט לכל אחד פה), מה זה להיות רעב כמו בקניה.

בהמשך לדיון איתך בקפיטריה- אתה באמת אל מבין. אתה לא מבין מה זה 700 שח עבור אבא שמתקשה לרשום את בנו לחוג ג'ודו שעולה 65 שח לחודש. אתה לא מבין מה זה 700 שח בשביל סטודנט שעושה פרח+עבודה במשרה חלקית באינטל+מילגה כדי לשלם בקושי על שכר לימוד, דיור והוצאות נלוות.
אתה לא מבין מה זה 700 שח בשביל אנשים שלא מעיזים לצאת לקניות בסופר ללא שלל קופונים בחיפוש אחר מוצרי מזון כמותיים וזולים ככל הניתן.
אתה לא מבין מה זה 700 שח עבור אלפי זוגות צעירים אשר חיים ומכלים את הכסף שהם מרוויחים כל חודש, ללא יכולת לפתוח תוכניתו חיסכון למיניהן.

אתה לא ממש יודע איזו מדינה היא ישראל של 2005. 700 שח זה המון בשביל אנשים פה, עבור משהו שאני חונכתי לחשוב עליו כמשהו עממי וסביר שצריך להיות מגיע לכל נפש במחיר רציונלי.

אם המחירים הללו הם הכרח, והם לא- לראייה רוב מדינות אירופה במחקר עש אופיר לבנת(ולא- אין קשר למשפחת לימור לבנת, אופיר לא אשם במצב של משרד החינוך), הרי שצריך לשבור קיבינימט את כל עסקאות ההפקה והשידור היקרות נורא ולהחזיר את המונדיאל למקום אליו הוא שייך- העם. כמו האולימפיאדה. לא יתכן שהפופולאריות של הכדורגל תהפוך אותו לעשירים בלבד. הכדורגל שייך לעם- וזה כולל את הברזילאי או האפריקאי שאין לו כמעט שום דבר במקרר, אבל יש לו טלוויזיה שעובדת בקושי כדי לצפות בכדורגל.

אם האשמה היא לא אצלנו, כלומר- המחירים הם הכרח במצב השוק הישראלי, הרי שהאשמה היא כלל עולמית. צריך לפתוח גוף או וועדה שידאגו להחזיר את הכדורגל לעם.

אני, בכל אופן, משוכנע שאני לא מתכוון לשלם לזה. יהיה קשה, אפילו קשה מאוד- אבל על רקע היורו-מונדיאל האחרונים, זה יהיה קל יותר.

http://forum.sportenter.co.il/YaBBImages/thumbup.gif

יוני, צא מהבועה שלך כבר.

ג. מיכאל
04-01-06, 13:11
למרות שאני מבין את זה שלהמון אנשים במדינה יש קשיים כלכלים, ולא מעט אנשים לא יוכלו לראות את המונדיאל - אני הולך לראות את המונדיאל בטלוויזיה. מה לעשות, למרות שמדובר בשוד לאור יום - עדיף לשלם את ה-700 שקל האלה ולסגור סיפור, וככה להנות מכל רגע במשחקיי המונדיאל.
בכל זאת, זה דבר שקורה פעם ב4 שנים. לא מדובר במשחק ליגה/גביע או כל טורניר רגיל שקורה כל שנה, מדובר בטורניר החשוב בעולם שרואים אחת לארבע שנים, עד שזה קורה כבר עדיף להשקיע. העיקר שנראה את המשחקים. כואב לשלם 700 שקל על דבר שתמיד זכינו לראות מבלי לשלם, אבל עדיף לעשות את זה..חייבים לראות את המשחקים.

עד שיש מונדיאל סוף סוף אז נראה את המשחקים באיכות גרועה/לא נראה בכלל? עדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה.. :-\

תגיד לי, ילד: מתי בפעם האחרונה הרווחת 700 שקל? אתה יודע כמה צריך לעבוד בשביל זה? אתה יודע מה אפשר לעשות עם זה? אתה מודע לעובדה שאין טעם לשלם על מונדיאל אם לא מצליחים לשלם חשבון חשמל כי אז במילא הטלביזיה לא תעבוד? לידיעתך, יש בארץ יותר מידי אנשים בגילך שכשהם אומרים אבא תביא כסף ( ולא בשביל עוד רינגטון מה-זה מגניב, אלא כסף למחברות, או לסנדביץ' בבית ספר), אז התשובה היא מצטער, אין.

09-07-2006
04-01-06, 14:10
כי יש מאות אלפי אנשים במדינה הזו שאין להם כסף לאוכל - מאיפה יהיה להם 700 שקל למונדיאל?

ויש מאות אלפי אנשים שמשלמים אגרה לרשות השידור ומקבלים תמורתה את ריפוד הכיס של שמעון מזרחי.
אני לא מבין למה אתם מקשרים בין סטונטים תפרנים, אנשים קשיי יום וכו' לצ'רלטון? זאת העבודה של ערוץ הפורט ורשות השידור (שלהם כל בעל טלביזיה משלם על בסיס קבוע) לדאוג לשידור המונדיאל.
מי שרוצה להפנות את הסנקציות הכספיות הכספיות שלו למקום הראוי שיתנתק מהכבלים או לא ישלם אגרה.
צ'רלטון קנו את הזכויות באופן לגטימי ורוצים להרוויח מהעניין. לא לגיטימי? האבא של הלגיטימי!
לאבא של יוני אין בעיה לשחרר לו 700 שקל לקנות את החבילה, אז שיזמין חברים ויהנו מחודש מונדיאל בבית עם שניים שלושה שידורים בערב בלי להתרוצץ בפאבים ספוגי עשן סיגריות. מה הבעיה עם זה? למה הוא צריך לצאת ל'תענית מונדיאל' כי המצב הכלכלי במדינה מזופת? מה, הוא צ'ה גווארה?

אגב מור, עשית חשבון כמה יעלה לך לראות המונדיאל (אפילו רבע או שליש ממנו) בפאבים, כולל כוס בירה, צ'יפס ודלק? תאמין לי, זה גם ככה מגרד את ה 700 שקל.

Yony-S
04-01-06, 15:11
לאבא של יוני אין בעיה לשחרר לו 700 שקל לקנות את החבילה, אז שיזמין חברים ויהנו מחודש מונדיאל בבית עם שניים שלושה שידורים בערב בלי להתרוצץ בפאבים ספוגי עשן סיגריות. מה הבעיה עם זה?
הבעיה עם זה , שאם עוד כמה אלפי אנשים כאלו ישלמו 700 שקל אז גם היורו בתשלום ובקצב הזה ליגת האלופות יהיה ב PPV.
בכל מקרה אם תזמין שיהיה לך לבריאות תראה, לי קל לדבר כי יש לי לווין בבית ואני מעדיף תשדר הפרסי ;) אבל תכלס אם לא היה לי את הלווין גם לא הייתי מזמין. אז אולי את המונדיאל הזה הייתי מפספס אבל את המונדיאל הבא הייתי רואה בחינם בערוץ פתוח.

ג'ון הקטן
04-01-06, 16:43
תגיד לי, ילד: מתי בפעם האחרונה הרווחת 700 שקל? אתה יודע כמה צריך לעבוד בשביל זה? אתה יודע מה אפשר לעשות עם זה? אתה מודע לעובדה שאין טעם לשלם על מונדיאל אם לא מצליחים לשלם חשבון חשמל כי אז במילא הטלביזיה לא תעבוד? לידיעתך, יש בארץ יותר מידי אנשים בגילך שכשהם אומרים אבא תביא כסף ( ולא בשביל עוד רינגטון מה-זה מגניב, אלא כסף למחברות, או לסנדביץ' בבית ספר), אז התשובה היא מצטער, אין.

אני מסכים,700 שקל על הוצאה חד פעמית כמו מונדיאל זה דבר שהרבה אנשים לא יכולים לעמוד בו.
כנראה שאת המונדיאל הזה רק אנשים עמידים יראו (למרות שאני חוזר ואומר-אפשר לגייס כמה חברים שגרים קרוב אחד לשני וכל אחד שם סכום כסף מסוים,ונגיד שיש לך 7 חברים אז 100 שקל לבן אדם זה הרבה אבל זה לא סוף העולם)
בקשר לאופציה של החבר,כמובן שאודה לאותו חבר על שהזמין אותי לביתו לראות את המונדיאל ולהודות לו על כך שחסך ממני 700 שקלים.

יותם
04-01-06, 17:18
ויש מאות אלפי אנשים שמשלמים אגרה לרשות השידור ומקבלים תמורתה את ריפוד הכיס של שמעון מזרחי.
אני לא מבין למה אתם מקשרים בין סטונטים תפרנים, אנשים קשיי יום וכו' לצ'רלטון? זאת העבודה של ערוץ הפורט ורשות השידור (שלהם כל בעל טלביזיה משלם על בסיס קבוע) לדאוג לשידור המונדיאל.
מי שרוצה להפנות את הסנקציות הכספיות הכספיות שלו למקום הראוי שיתנתק מהכבלים או לא ישלם אגרה.
צ'רלטון קנו את הזכויות באופן לגטימי ורוצים להרוויח מהעניין. לא לגיטימי? האבא של הלגיטימי!

אני מסכים איתל באופן כללי, אבל גם צ'ארלטון אשמה במצב.
כמובן שערוץ 1 או אחד מערוצי הספורט, חייבים לקנות את המונדיאל כי אנשים משלמים ממיטב כספם והם חייבים לתת תמורה הולמת, דבר שלא ניתן כרגע.
יחד עם זאת, גם צ'ארלטון יכלה ללכת לקרתם ולקראת ערץ 10 ו2 ולבקש סכומים פחות גבוהים עבור המונדיאל. אף ערוץ לא צריך לצאת בהפסד מהמונדיאל הזה.

Ilan
04-01-06, 18:29

תושה!

אני מרויח את לחמי שצורה כזו שתאפשר לי להוציא 700 שקל, אבל אני לא אעשה את זה. אולי הייתי עושה את זה בשביל טורניר גולף גדול, אם הייתי אוהב גולף.
הכדורגל הוא הספורט של הילדים, של המובטלים בבורקס סמי, של העניים בחופי ברזיל או בפרברי בואנוס איירס. אם יש ילדים שלא יכולים לראות את המונדיאל, אז אז גם אני לא רוצה לראות אותו.
אין דבר שגורם לי בחילה גדולה יותר מרשעים שגוזלים ממי שמילא אין לו (למשל המלונות בכניסה לחיפה שגזלו מאוכלוסיית נוה דוד, קשת היום, את חופי הים שהיו להם, או כמו צ'רלטון). כבר ניצחתי בחיים תחנות רוח יותר גדולות, גם לזה אני עוד אמצא פתרון.

El Gaucho
04-01-06, 18:31

תתעורר.
אתה בטוח שאתה מחובר למציאות?
למציאות שבה אנשים קשישים גונבים מבתי מרקחת, מכיוון שאין להם מספיק כסף בכיס? ולא כמו הגנבים שאצלך כמובן רעים תמיד מטבעם, עושים זאת על מנת להתקיים?
להתקיים. מצחיקה המילה הזאת עבור חלק נכבד מהאוכלוסייה במדינה שלנו. שמתקיימת בקושי, ללא שום כבוד ועם הרבה מאד נטל נפשי.
נראה לך שאכפת לגבר עם 3 ילדים וללא משכורת שעוברת את המינימום מהמנודיאל שמתקיים כל 4 שנים? 700 שקל ילד!! אמא שלי (הורים גרושים) לא יכולה להוציא 500 שקל יותר ממה שנקבע בחודש.
ילד שמנת! זה שנולדת עם כפית מזהב בפה, זה לא אומר שכולם ככה.

צא מהבועה שלך, תראה את הילדים הקטנים שמסתובבים בחוץ, כי להורים שלהם אין כסף בשביל לקנות להם סוני פייסטשן 2 או מחשב חדש. בטח שלא לשלם עבור אינטרנט כל חודש.
אז נכון, המשפחה שלי, ברוך השם, לא הגיעה למצב כזה (אך מצד שני, קרובה אליו יותר מאשר רחוקה), אבל אני חונכתי, כי יש להתחשב בזולת. בטח שהזולת הזה חי לידך ואיתך.

אני לא יודע באיזה כספת מזהב ההיגיון שלך נמצא, אבל כדאי שייצא כבר..
מצד שני, אני משער שאתה כנראה עדיין ילד. כי אם לא, כשתצא לעולם ותראה את כל ההפתעות הלא צפויות האלה, תקבל הלם.

פאק! לא ייאמן שקיימת כזאת חשיבה אנוכית ומקובעת. רבאק, יש לך מושג כמה אנשים מתחננים ל700 שקל לשבוע?

Ofir10
04-01-06, 18:58

האשמה היא אך ורק בצ'רלטון ובמועצת הכבלים והלוויין. צ'רלטון קנו את הזכויות במחיר מופקע ומוגזם, וכדי להינצל מהפסד כספי בעקבות הטעות הכלכלית שעשו, הם מנסים להפיל את ההפסד הכספי על הציבור. מועצת הכבלים אמורה לפקח על מצבים כאלה, להודיע מראש שלא תאפשר לצ'רלטון לשדר את המונדיאל בשלם וצפה, ובכך לגרום לצ'רלטון להבין שעדיף לה למכור את הזכויות במחיר הפסד ולא להפסיד את כל הכסף.

ערוץ הספורט והערוצים הפתוחים לא אשמים - המחיר שצ'רלטון דורשת הוא גבוה מדי, ואין שום הגיון לקנות את השידורים במחיר כזה. ערוץ הספורט הציע לקנות את המשחקים ב-7 מיליון דולר, שהם יותר מחצי מיליון שח למשחק! מספיק, לא?

מה שצ'רלטון עשתה זהה לספסרות. אפשר להשוות זאת לספסרים שיקנו את כל הכרטיסים למשחק של קבוצה, ואז מוכרים אותם לציבור הרחב ב-500 שח לכרטיס. זה חוקי, אבל מסריח וצריך להיות גוף שיפקח על זה.

הפתרון במקרה של המונדיאל הוא פשוט: מועצת הכבלים והלוויין צריכה להודיע שהיא לא תאפשר לשדר את המונדיאל בערוץ בתשלום. לצ'רלטון יישארו שתי אפשרויות:
1. למכור את הזכויות בכ-10 מיליון דולר (שכבר הוצעו לה), ובכך להפסיד 3-4 מיליון דולר.
2. לא למכור את הזכויות, ולהפסיד את כל 14 מיליון הדולר ששילמה עליהן. במקרה כזה אני מניח שהיא גם תהיה חשופה לתביעות משפטיות ואולי פיפא גם תיקח ממנה את הזכויות, קשה לי להאמין שזה חוקי לקנות את הזכויות ואז לא לתת לאף אחד לשדר את המונדיאל.

צ'רלטון צריכה להיענש על רדיפת הבצע שלה, ומועצת הכבלים והלוויין בראשות יורם מוקדי צריכה להיענש על השחיתות שלה ועל אי מילוי תפקידה. חבל שזה לא יקרה.

Totti 10
04-01-06, 19:19
איזה התנפלות...

לא אמרתי שזה קל להשיג סכום כזה עבור חלק מהאנשים, אני מסכים שזה גם לא בסדר ואנחנו לא אמורים לשלם, אבל אם כבר - עדיף לשלם עם כל הצער שבדבר (פשוט שוד), כי בכל זאת לא מדובר באירוע רגיל. כואב לכולנו שאנחנו צריכים לשלם בשביל לראות מונדיאל, אבל עדיף לעשות את זה..אחרת איך נראה את המשחקים בצורה נורמלית?

04-01-06, 19:27
2006
איטליה : RAI תשדר 25 משחקים מהמונדיאל בשידור חי

הטלוויזיה הציבורית האיטלקית הודיעה , שהיא תשדר עשרים וחמישה משחקים נבחרים מאירועי מונדיאל 2006 בשידור חי. השידורים יכללו את אירוע הפתיחה ואת משחק הגמר, את כל המשחקים בהם תשתתף נבחרת איטליה, משחקים נבחרים של משחקי רבע הגמר וחצי הגמר , ובסך הכל ישודר מדי יום לפחות משחק אחד . דבר אחד לגמרי לא ברור בינתיים -האם השידורים באמצעות לווין (HotBird ) יהיו מוצפנים או יישארו פתוחים לכל

Yony-S
04-01-06, 19:35
לגבי יוני, כולכם התנפלתם עליו סתם. אם המצב מאפשר אז למה לא... אבל עדיף שכמה שפחות יזמינו ככה צלרטון יצאו בנזק גדול יותר ;D
דא אם צרלטון היתה מוכרת לערוץ 5+ את זכויות השידור היא היתה יוצאת מורווחת במליון דולר. אבל העקשנות שלה על שלם וצפה אני מקווה מאוד לטובתם של האזרחים שתעלה כמה שיותר ביוקר לצרלטון.

Azzurro
04-01-06, 19:41
העניין הוא עקרוני אצלי.
גם ההורים שלי יכולים לשלם על המונדיאל, אבל אבא שלי לעולם לא ישלם 700 שקל על אירוע חד פעמי שכזה.
וחוץ מזה, עכשיו צ'רלטון רוצים 700 שקל, בפעם הבאה הסכום יוכפל.
בדיוק בגלל זה אני כועס על חבר שלי, ששילם על המונדיאל. זה עניין עקרוני.

תיירי הנרי ה-14
04-01-06, 19:41
איזה התנפלות...

לא אמרתי שזה קל להשיג סכום כזה עבור חלק מהאנשים, אני מסכים שזה גם לא בסדר ואנחנו לא אמורים לשלם, אבל אם כבר - עדיף לשלם עם כל הצער שבדבר (פשוט שוד), כי בכל זאת לא מדובר באירוע רגיל. כואב לכולנו שאנחנו צריכים לשלם בשביל לראות מונדיאל, אבל עדיף לעשות את זה..אחרת איך נראה את המשחקים בצורה נורמלית?

אני לא יודע אם חשבת על זה, אבל אם כולם היו חושבים בצורה שלך אז גם בעוד שנתיים כשיהיה היורו שגם זה אירוע לא רגיל נצטרך לשלם סכום נכבד וכנראה שאפילו גבוה יותר ממה שדורשים היום, כי החברה שתרכוש את הזכויות תגיד אם אנשים שילמו 700 שח עבור המונדיאל, הם לא יוסיפו עוד 100-200 שח בשביל היורו?. ומה לגבי האולימפיאדה, גם זה אירוע לא רגיל אז למה שלא יגבו גם עליו תשלום?

אני מסכים עם רמי שחלק מהאשמה צריך להפנות גם לערוץ הספורט ובעיקר לרשות השידור שדואגת לגבות את האגרה כל שנה גם אם אין ממש תמורה בעדה (למעט המשחקים של מכבי בימי חמישי). לא יתכן שערוץ ממלכתי שמתוקצב עי המדינה וגובה מידי שנה אגרה מהתושבים לא יכול להרשות לעצמו לרכוש את זכויות השידור של אירוע ספורט חשוב ביותר שמתקיים אחת לארבע שנים. כפי שהם דואגים לשדר מידי שנה את תחרות האירווזיון שכבר מזמן איבד את עניין הציבור, הם צריכים לעשות את כל המאמצים לדאוג שכל תושבי המדינה יוכלו לצפות גם בשידורי המונדיאל.

בכל מקרה, יוני, אם אתה מתכוון להזמין את החבילה הזו בסופו של דבר, הייתי ממליץ לך להמתין קצת, כי המחיר עוד יכול לרדת או שיכול להיות שיהיו עוד התפתחויות לטובה בנושא ברגע שצ'רלטון יבינו שהם עומדים להפסיד הרבה כסף.

Totti 10
04-01-06, 20:22
בכל מקרה, יוני, אם אתה מתכוון להזמין את החבילה הזו בסופו של דבר, הייתי ממליץ לך להמתין קצת, כי המחיר עוד יכול לרדת או שיכול להיות שיהיו עוד התפתחויות לטובה בנושא ברגע שצ'רלטון יבינו שהם עומדים להפסיד הרבה כסף.

הלוואי. זה ביזיון לשלם להם עבור צפייה במונדיאל, אני יודע את זה..הקטע הוא שלא זוכים לראות מונדיאל כל יום, אני לא יכול לתאר מצב שיתקיימו משחקיי המונדיאל ואני עצמי אתעדכן רק בגולים ובתוצאות, אני לא יכול..לא במונדיאל. אף אחד לא שמח לשלם 700 שקל לגנבים האלה, אבל אם זאת הברירה היחידה כדי לראות את כל המשחקים, לצערי הרב אני אעשה את זה.

גניבה זה עוד מילה יפה לנבלות האלה, אבל למה לא - הם יודעים שאנשים כמוני ועוד רבים אחרים מחכים למונדיאל בקוצר רוח כבר שנים, ושמדובר בטורניר החשוב בעולם שמאות מיליונים מצפים לו המון זמן, אז הם אומרים: למה לא..אם אפשר לנצל ולעשוק את אותם אנשים כי הרצון שלהם לראות כדורגל גדול, אז למה לא להרוויח כסף על זה. פשוט ניצול, תראו מה אנשים מוכנים לתת בשביל לראות דבר כזה (שפעם עוד היה בחינם).

Hristo Stoixkov
04-01-06, 20:36
יוני, אתה סכיזופרן? תראו מה אנשים עושים בשביל לראות דבר כזה. זה אתה, בנאדם. אתה עושה את זה ואתה מיעוט. אתה נתת בהודעות האחרונות שלך לפחות 10 תיאורים שמסבירים עד כמה הדבר הזה גרוע מבחינה מוסרית ועקרונית, ובכל זאת אתה עושה את זה בכזו קלות. התיאורים הללו תקפים גם לגביך, אם כן.

אני מדמה אותך לבעל חנות שמזמין גנבים שיבואו לגנוב לו את החנות מכיוון שזה מרגש אותו.

Totti 10
04-01-06, 20:53
זה לא ככה אור. אני יודע שאני נסחב אחריי הגנבים האלה, אני יודע שזה נצלנות מצידם, גנבה וכו'..אבל אני גם יודע שאני לא הולך להפסיד את המונדיאל הזה בשום פנים ואופן. אני כל כך הרבה זמן מחכה למשחקים האלה, ועכשיו כשהם מגיעים - לא לראות אותם/לראות באיכות לא טובה/לראות תקצירים? נכון, כנראה שאני גם אצא 'פראייר', כי לא מגיע לטמאים מהערוץ שניענה לסחיטה שלהם - מה לעשות..נדפקנו מבחינת מחיר, אבל אני בכל זאת מתכוון לראות את המשחקים, בין אם זה בחינם ובין אם זה תמורת תשלום.

Hristo Stoixkov
04-01-06, 20:56
אני גם יודע שאני לא הולך להפסיד את המונדיאל הזה בשום פנים ואופן.

גם אני לא. אלא שכל מה שאצטרך להיפרד ממנו כדי לראות את המשחקים זה כירטוס קטן באוטובוס, בדרך למאש.

לייזר
04-01-06, 21:16
מי שמשלם הוא כזה שסכום כסף כזה פשוט לא מזיז לו ,ולא יזיז לו גם בעוד שנתיים כשהוא יוכפל. אלה בדיוק האנשים שעליהם צ'רלטון סומכת ואלה גם האנשים שיאפשרו לגנבים להמשיך בשלהם.

אתה מאכיל את החיה שנוגסת בבשרך, יוני. לך הנגיסות הקטנות האלה לא מזיזות - יש לך כסף במשפחה (מעניין מה היה קורה לו הכסף היה בא מהכיס שלך) - אבל בכך שאתה תומך בצ'רלטון אתה פוגע בכל אותם ילדים שרוצים לראות את המונדיאל לא פחות ממך, שבניגוד אליך לא יכולים להרשות אותו לעצמם ובזכות התרומה שלך לא יוכלו להרשות לעצמם גם את זה שיבוא אחריו.

לא מפריע לי שאתה מוכן לשלם את המחיר התלוש הזה, איש באמונתו המנותקת יחיה, אבל אל תבוא לכאן ותקרא להם גנבים אחרי זה, זה רק מציג אותך באור מגוחך. אם במקרה עד מונדיאל 2014 אתה תצא מבית הוריך ותיתקל בדרישה לשלם 1,800 שקל עבור מונדיאל, וזה במקרה יהיה השכר שאתה מרוויח בעבודה שלך במקביל ללימודים, אני מבקש שלא תצעק גנבים אלא אידיוט - לעבר המראה.

אני מקווה שלפחות בקטע של לא לצאת פראיירים ישראל תתאגד - אלוהים יודע שכל נושא אחר מפצל אותנו לאלפי זרמים - ולא תאפשר לנבלות האלה לעשוק אותנו עד הסוף. מי יתן ויהיו פחות אנשים כמוך.

קפה קולומביה
04-01-06, 21:25
מי שמשלם הוא כזה שסכום כסף כזה פשוט לא מזיז לו ,ולא יזיז לו גם בעוד שנתיים כשהוא יוכפל. אלה בדיוק האנשים שעליהם צ'רלטון סומכת ואלה גם האנשים שיאפשרו לגנבים להמשיך בשלהם.

אני דווקא משוכנע שרבים ממעמד הביניים, ש-700 שח עבורם זה בהחלט כסף, אבל לא מה שמפריד בינם לבין הליכה לישון למיטה חמה על בטן שבעה, ישלמו את הכסף הזה.

גבר ממוצע ואשתו שעושים 16 אלף ברוטו לחודש, עם 2 ילדים- אם הגבר אוהב כדורגל, הם עשויים לשלם. אולי הגבר לא יקבל סקס בתקופה הקרובה לאחר מכן ואשתו תרעיף עליו את כל הסיבות למה הוא האדם הטיפש ביותר שהיא פגשה, אבל הוא יקבל את שלו.
היתי רוצה שזה יעלה יותר מ-1000. 700 קצת קליט מדי.

כמובן שיש גם את הילדים שינדנדו לאבא שישלם, אפילו על חשבון הרול-בליידס שהבטיח להם בקיץ.

יהיו לא מעטים שישלמו- לפספס מונדיאל זה קשה מאוד לאלו שמצפים לזה כל הזמן.

Totti 10
04-01-06, 21:33
אולי, אבל מה שאמרתי נובע מחוסר ברירה מוחלט. לי המשחקים האלה חשובים, אני לא מתכוון ולא רוצה להפסיד אותם. לא מדובר פה אם נוזל כסף מהעצים או לא, כי זה לא העיקרון..כל המשפחה שלי אוהבת כדורגל, לא נהנינו לשמוע (בלשון המעטה) שהבוזזים הללו מהערוץ רוצים 700 שח עבור המשחקים מהמונדיאל, במיוחד שעד עכשיו בכל השנים המשחקים האלו היו בחינם.

אם זה היה טורניר ליגת האלופות במשחקים רצופים של יום יום (נניח), אני מאמין שלא הייתי מוכן לשלם סכום כזה עבור המשחקים, למרות הרצון הגדול לראות אותם. כי בכל זאת, למרות התענוג מליגת האלופות, זה דבר שאנחנו רואים כל שנה. מונדיאל זה יותר מיוחד, פעם בארבע שנים אנו זוכים לראות משחקים מהטורניר המופלא הזה, המרגש הזה והמהנה הזה. כי תראה לייזר, זה לא שאני תומך בצ'רלטון, אמרתי כבר לא פעם את דעתי עליהם. לאף אחד לא נעים לשלם 700 שקל על דבר ש-ח-י-י-ב להיות בחינם. לאף אחד. אני מבין מה כרוך בהזמנת המשחקים הללו, אני לא אומר שזה פשוט וקל לשלם דבר כזה - כי זה ברור שלא, אבל אחד כמוני, שבא ממשפחה שנושמת כדורגל כל הזמן, מעדיף ביחד עם בניי משפחתי לשלם את הסכום הזה (ושוב, אני וגם שאר המשפחה לא מרוצים מעצם העובדה 'שסוחטים' אותנו בתשלום על משחקים שאמורים להיות בחינם), אין מה לעשות..אנחנו רוצים לראות את המשחקים האלה. למרות שאני בטח לא היחיד במדינה שירכוש את המשחקים, אני מאמין שעם מחאה גדולה ברוב כמעט מוחלט נגד הערוץ עלולה לעזור, ואני ברצון רב אצטרף למחאה במידה והיא תהיה. כמובן, במידה וזה לא יעזור - אני אזמין את המשחקים, משחקים אותם אני אראה בכל מחיר. לא תקציר, לא עידכונים ולא נעליים..90 דקות מכל משחק ולא פחות, חיכיתי יותר מדיי זמן למונדיאל הזה וכעת אני לא מתכוון להפסיד ולו דקה אחת ממנו.

אגב, אני כן אקרא להם גנבים כי זה מה שהם. זה שאני אשלם ככל הנראה מברירת מחדל את הסכום הנל תמורת המשחקים, לא אומר שאני מרוצה מהתנהלות הדברים. הלוואי והייתה דרך לראות את כל המשחקים מבלי לשלם, אף אחד לא נהנה לעשות זאת.

כל איש באמונתו יחיה
נכון.

לייזר
04-01-06, 21:40
גבר ממוצע ואשתו שעושים 16 אלף ברוטו לחודש, עם 2 ילדים

אתה רוצה לספר לי מה בדיוק ממוצע במשק בית שמרוויח 16,000 ברוטו לחודש בישראל? מספר הנפשות?

בשביל להביא את הכסף שמרוויח לב לבייב כל שנה לממוצע הזה צריך ערד שלמה של מובטלים.

זה נחמד להסתכל על השכר הממוצע במשק (כ7,500 שח, למיטב זכרוני) ולהניח שמשק הבית הממוצע מרוויח סכום כפול, אבל זה נתון שאסור להציג ללא ללא התפלגות ההון בקרב אותה אוכלוסיה. יש בישראל כמות לא פרופורצינית של אנשים אמידים ביחס לגודלה והפער רק גדל. לפני עשר שנים היינו דומים לארהב מבחינת התפלגות הון - כיום אנחנו מנסים להדמות לברזיל.

אני נמצא במשק בית שהוא מעל לממוצע הזה. אין לי שום בעיה להרשות לעצמי לשלם 700 שקל על מונדיאל, אבל אני לא מתכוון לעשות את זה מתוך עיקרון. אני מעדיף להוריד את הסכום הזה לאסלה מאשר לתת אותו למישהו שיקח אותו וישתמש בו כדי לעשוק אותי שבעתיים בעוד שנתיים.

אגב, אני כן אקרא להם גנבים כי זה מה שהם.

אין בעיה, רק אל תשכח לקרוא לעצמך אידיוט - כי ככה קוראים למישהו שמזמין את הגנבים אליו הביתה.

italiano
04-01-06, 21:51
צ'רלטון הזבלים האלו!! אני מחכה למונדיאל כבר חצי שעה מאז שהשופטים הדיחו את איטליה לפני 4 שנים, אירוע הספורט היחיד בעולם ששווה לעזוב הכל ולשבת לראות. כל כך הרבה זמן אני מחכה לזה ומה אני צריך לעשות בשביל לראות את זה? לשלם 700 שקל!!??
ת'כלס חוץ מהמשחקים של איטליה(בשלב הבתים, אחרי זה הרבע והחצי וכמובן הגמר ;)) אני לא צריך יותר מזה, אולי אם יהיו מפגשים מעניינים אז גם אותם אך לשלם סכום כזה על מונדיאל? למה מה קרה?
מאיפה אני יכול להביא כזה סכום כשאני בקושי חי ממלגות בטכניון המעפן וכשאני בטוח שבבית לא ישלמו?

הקטע הוא שיש לי גם צלחת בבית, שקולטת את ירדן, מצריים וכל האזור, די בטוח שישדרו מהם נכון?

Totti 10
04-01-06, 21:57
סבבה..אני לא ארד לרמה הזאת, עושה לך טוב לקרוא לי אידיוט, אז תקרא לי אידיוט. העיקר שתהיה מרוצה.

אני ממש תומך בצ'רלטון, אתה 'צודק'. הרי אנשים נהנים לשלם סתם ככה בשביל הכיף נכון? אז זהו שלא..כשתבין ותקרא טוב את מה שכתבתי (בנוגע לברירת מחדל+המונדיאל), אז אני אתפנה להגיב ברצינות בכל הקשור לנושא הזה, להבדיל ממך שבמקום לנהל שיחה תרבותית אתה יורה קללות. מה הקטע..

הסברתי כבר בהודעותיי הקודמות את הכל, אתה רוצה להתעסק בתפל ולא בעיקר, שיבושם לך. אין לי בעיה להמשיך בדיון הזה, גם איתך, רק קודם התנהגות נורמלית. אתה מקבל כבוד, אז תיתן כבוד בחזרה. כמו שניהלתי פה דיון עם המשתמשים אור ותיירי הנרי בצורה מנומסת ותרבותית מצד שניי הצדדים, כאשר הם לפחות התעסקו בעיקר, ולא בשטויות שמסביב.

Peter Pan
04-01-06, 22:03
הדעות שלך לא שוות כל כך הרבה אם אתה לא פועל למען הבטחתם והשגתם.
אתה יכול לטעון עד כמה שאתה רוצה שצ'ארלטון הם גנבים, מושחתים ושמדובר במחדל חמור של כל מערכת השידור הישראלית. זה יהיה נכון, אך כל עוד אתה לא חותר ופועל למען זאת, בדמות מחאה - אקטיבית(כלומר יציאה לרחובות, הפצה כנגד הפעילות הזאת) או פאסיבית(כלומר לא להזמין את המשחקים) - אז הקיטורים רק הופכים אותך לדמות נלעגת עוד יותר.

אם אני אעמיד את זה תחת השוואה מוקצנת:
זה כמו שגרמנים רבים אמרו לאחר מלחמת העולם השנייה שכלל לא הייתה להם בעיה עם היהודים, ושהם לא תמכו/ידעו/חשבו על הרעיון שמנהיגם עשה מה שעשה.
זה יפה שהם לא תמכו ברעיון, אך כל עוד הם לא עשו שום דבר כדי למנוע את אותו רעיון, מיום החרם באפריל 33' ועד לסוף המלחמה וההשמדה ההמונית בשלהי 45', הדעות שלהם שווים לקליפת התפוז שזרקתי אתמול לפח.
כל עוד אתה לא פועל למען דעתך והצדק החברתי(היחסי, כיוון שאנשים שונים יתפסו צדק חברתי בצורה שונה) המצב יחמיר, וכמו שמחרם כלכלי החלה ההשמדה ההמונית, ככה גם מ-700 שקל אנו עלולים להגיע ביום מן הימים לאלפים כאלו.
(סליחה על ההשוואה המוקצנת אם זה לא נראה לאנשים).

לייזר
04-01-06, 22:10
הקטע הוא שיש לי גם צלחת בבית, שקולטת את ירדן, מצריים וכל האזור, די בטוח שישדרו מהם נכון?

שלא יהיה לך שום ספק - ישדרו. מדובר במדינות הרבה פחות מפותחות ומתקדמות מישראל - הם לא היו מצליחים לסדר שלם-וצפה אפילו אם הם היו רוצים. לפעמים יש יתרונות לכך שהמדינה שלך תקועה במאה הקודמת. ;)

סבבה..אני לא ארד לרמה הזאת, עושה לך טוב לקרוא לי אידיוט, אז תקרא לי אידיוט. העיקר שתהיה מרוצה.

התא האפור שלך מתרגש יותר מדי ומתחיל להעלות עשן?

לטענתך צ'רלטון הם גנבים ואתה מתכוון לשלם להם את הכסף שהם רוצים לתת לך. זהו מעשה אווילי אשר הולם אידיוטים. אני קורא לך אידיוט רק כי אתה מגדיר את עצמך כאחד באמצעות מעשיך. אם אני אגיד שאני אוהב מישהי ואתן לה אגרוף מיד לאחר מכן - אני אידיוט. אתה קורא לצ'רלטון גנבים במשפט אחד, אבל בזה שבא אחריו אתה מודה שאתה תפעל לטובתם - אתה אידיוט.

ובאשר לרמה שלי - נותר לך רק להתפלל שיבוא יום ואלוהים יעשה יעשה איתך חסד, בכך שיעניק לך קמצוץ ממנה. עד אז - לך תגנוב את הדעות שלך מהוויקיפדיה, לפחות אז יהיה לך סיכוי לא לעשות צחוק מעצמך.

אני ממש תומך בצ'רלטון, אתה 'צודק'. הרי אנשים נהנים לשלם סתם ככה בשביל הכיף נכון? אז זהו שלא..

תשלום = תמיכה. אי-תשלום = אי-תמיכה. תשלום מתוך חוסר ברירה הוא בדיוק אותה התמיכה. המוראל שלך מעניין את התחת שלי, שזה הרבה יותר מאשר הוא מעניין את צ'רלטון. להם איכפת רק אם אתה משלם או לא.

הסברתי כבר בהודעותיי הקודמות את הכל, אתה רוצה להתעסק בתפל ולא בעיקר, שיבושם לך.

בכל ההודעות האלה אתה מקשקש על אמונות כלשהן שאתה פועל בניגוד מוחלט אליהן. כמו שמשה כתב - הדעות שלך חסרות ערך אם אתה לא פועל לפיהן. העיקר הוא המעשים שלך, לא הזבל שאתה פולט כדי להצדיק אותם, שזה התפל הטפל עד מאוד שאתה מנסה להציף בו.

כמו שניהלתי פה דיון עם המשתמשים אור ותיירי הנרי בצורה מנומסת ותרבותית מצד שניי הצדדים, כאשר הם לפחות התעסקו בעיקר, ולא בשטויות שמסביב.

שטויות הן דברים שלא מגובים במעשים - כל ההודעות שלך אליהם, שבהן פלטת את כל אותן דעות ארוכות שאתה מתעלם מהן ברוכשך את המונדיאל. ואם הם לא מוכנים לומר לך את זה - זו בעיה שלהם, שיעשו מה שהם רוצים.

דעות חסרות גיבוי הן זבל. אל תחמיא לעצמך עם הבכי על מילים לא יפות - אם אתה סותר את עצמך, אז גם לאחרים מותר.

Totti 10
04-01-06, 22:12
אין בעיה, אני מקבל את הדעה שלך משה. העיקר שאתה אומר אותה בתור ביקורת בונה, ולא סתם מנסה להנחית קללות סתמיות אלא מתעסק בדיון..בניגוד לאחרים פה. באשר למה שאמרת, אתה צודק חלקית. הצד הראשון של המטבע הוא מה שאמרת, כל עוד לא עושים למען המטרה אז זה לא שווה, אבל הצד השני של המטבע הוא מה שאני אמרתי:

אני מאמין שעם מחאה גדולה ברוב כמעט מוחלט נגד הערוץ עלולה לעזור, ואני ברצון רב אצטרף למחאה במידה והיא תהיה. כמובן, במידה וזה לא יעזור - אני אזמין את המשחקים, משחקים אותם אני אראה בכל מחיר.
אתה מבין משה, אני מוכן לתרום למען המחאה הזאת..העניין הוא שאני לא רוצה לצאת קירח משני הצדדים. בכיף, אם תהיה מחאה אני אשתתף בה בתקווה שיהיו תוצאות (עוד לפניי רכישת הערוץ), אך במידה ולא יהיו תוצאות, אז במילא לא יהיה אפשר לעשות כלום, אז אני אזמין את המשחקים. עדיף לתפוס ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ, אני אראה את המשחקים הללו יהיה אשר יהיה. האופציה הראשונית כמו שאמרתי היא מחאה, במידה והיא לא תעזור==>ברירת המחדל: קניית ערוץ המשחקים. זאת האופציה הנורמלית היחידה שאני רואה כרגע.

04-01-06, 22:13
דמיינו אתכם משלמים את סכום הכסף הכבד ובסוף מתאכזבים ממונדיאל גרוע כמו 2002 כ=או 90, מונדיאל לא בהכרח מבטיח הנאה.

Peter Pan
04-01-06, 22:23
אין בעיה, אני מקבל את הדעה שלך משה. העיקר שאתה אומר אותה בתור ביקורת בונה, ולא סתם מנסה להנחית קללות סתמיות אלא מתעסק בדיון..בניגוד לאחרים פה. באשר למה שאמרת, אתה צודק חלקית. הצד הראשון של המטבע הוא מה שאמרת, כל עוד לא עושים למען המטרה אז זה לא שווה, אבל הצד השני של המטבע הוא מה שאני אמרתי:אתה מבין משה, אני מוכן לתרום למען המחאה הזאת..העניין הוא שאני לא רוצה לצאת קירח משני הצדדים. בכיף, אם תהיה מחאה אני אשתתף בה בתקווה שיהיו תוצאות (עוד לפניי רכישת הערוץ), אך במידה ולא יהיו תוצאות, אז במילא לא יהיה אפשר לעשות כלום, אז אני אזמין את המשחקים. עדיף לתפוס ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ, אני אראה את המשחקים הללו יהיה אשר יהיה. האופציה הראשונית כמו שאמרתי היא מחאה, במידה והיא לא תעזור==>ברירת המחדל: קניית ערוץ המשחקים. זאת האופציה הנורמלית היחידה שאני רואה כרגע.

מה שווה המחאה אם בסופו של דבר לא רק שהפסקת אותה, בגלל שלא היו למעשה תוצאות ממשיות בשטח, אלא גם שהצטרפת לציר הרשע שעומד מולך?
מהמקום שממנו אני מגיע מדובר בצביעות.
אם יש לך דעה מסויימת - תחתור למען קיומה, וגם אם אתה נכשל, עליך להישאר עם אותם עקרונות שהנחו אותך כנגד התופעה שנגדה מחית. אדם ללא עקרונות מובנים הוא אדם שישמש כטרף ברור לכל בעלי ההון וחברות העל בעולם, שמטרתן לנצל ולגנוב את כספך. יותר מכך, אדם ללא עקרונות הוא אדם חסר חוט שדרה, כמו שאומר, שמגמש את הדעות שלו לפי נוחות אינטרסנטית.
אני אתן לך דוגמא למחאה שנכשלה:
לי לא עזר ממש למחות כנגד מקדונלדס. כישלון המחאה הישראלית היה מובהק, ובכל מקרה גם הצלחה יחסית לא היה מונע מהרשת הזאת להמשיך להתפשט בחברי העולם, תוך ניצול ילדים לייצור משחקים והרעלת קיבתם של אזרחים אשר קונים את המוצרים של הרשת ללא ידיעה ממשית על תכולתם, או כאלו שסבלו משטיפת מוח קשה במיוחד לטובת הרשת.
אבל, וזה האבל המרכזי בכל הסיפור, אני עדיין אמשיך להחרים את הרשת, למרות כישלון המחאה.
כל עוד אתה מוחה כנגד תופעה מסויימת, אתה לא יכול להצטרף אליה בסופו של דבר לאחר כישלון המחאה שלך. מדובר במעשה לא מוסרי לחלוטין, שבו הולכת שולל את חבריך ובעיקר את מוחך שלך.

לייזר
04-01-06, 22:24
דמיינו אתכם משלמים את סכום הכסף הכבד [*תקלה*]

הדימיון שלי מפותח מאוד, אבל אני לא רואה את עצמי משלם יותר מ20 שקל ליום עבור כדורגל.

זה לא קשור בכלל למה שיוצג, מצידי שרונאלדיניו יכבוש בכל משחק חמישייה במספרת, עקב, נגיחה, תחת ולקינוח בצלילה עם השן הבולטת יותר.

italiano
04-01-06, 22:31
דמיינו אתכם משלמים את סכום הכסף הכבד ובסוף מתאכזבים ממונדיאל גרוע כמו 2002 כ=או 90, מונדיאל לא בהכרח מבטיח הנאה.

כל 4 שנים אני רואה את איטליה שלי עפה כל פעם מדבר מטומטם אחר, אך זה קורה רק פעם ב4 שנים(אולי גם 2 אבל היורו פחות חשוב), אני לא מתכוון לפספס את השיברון לב הזה בשום אופן ;) מונדיאל גרוע או לא. אבל בחיים אני לא אשלם 700 שקל לזבלים האלו. אפילו אם זה ידרוש שאני אראה משחקים תלוי בקצה של עמוד ולהציץ לבית של מישהו.

אוטמאר היצפלד
04-01-06, 22:31
אני נמצא במשק בית שהוא מעל לממוצע הזה. אין לי שום בעיה להרשות לעצמי לשלם 700 שקל על מונדיאל, אבל אני לא מתכוון לעשות את זה מתוך עיקרון. אני מעדיף להוריד את הסכום הזה לאסלה מאשר לתת אותו למישהו שיקח אותו וישתמש בו כדי לעשוק אותי שבעתיים בעוד שנתיים

מסכים ויותר מזה - בהמשך למה שרמי שאל אותי - אני מעדיף לפזר את ה-700 שקל שלי בין בעלי פאבים מאשר לתת את זה לצ'רלטון.

אגב, סביר להניח שאם הייתי בגיל 16 הייתי לוחץ על ההורים לרכוש את זה. אז תרדו מיוני כי הוא לא בגיל שבו מקבלים החלטות.

בואו נדבר במספרים...
7 מיליון דולר הציעו בערוץ הספורט לצ'רלטון והם סרבו
כלומר, הם כנראה צופים להרוויח יותר
כמה מנויים צריך בשביל להרוויח יותר? בהתחשב במחיר הביזארי שהם דורשים - 46,000 מנויים (בלבד?)

ונחזור רגע אל יוני... כל קול משפיע!!!

Totti 10
04-01-06, 22:35
מה שווה המחאה אם בסופו של דבר לא רק שהפסקת אותה, בגלל שלא היו למעשה תוצאות ממשיות בשטח, אלא גם שהצטרפת לציר הרשע שעומד מולך?
מהמקום שממנו אני מגיע מדובר בצביעות.
אם יש לך דעה מסויימת תחתור למען קיומה, וגם אם אתה נכשל, תישאר בעל עקרונות. אדם ללא עקרונות מובנים הוא אדם שישמש כטרף ברור לכל בעלי ההון וחברות העל בעולם, שמטרתן לנצל ולגנוב את כספך.
לי לא עזר ממש למחות כנגד מקדונלדס. כישלון המחאה הישראליה היה מובהק, ובכל מקרה זה לא ימנע מהרשת הזאת להמשיך להתפשט בחברי העולם, תוך ניצול ילדים לייצור משחקים והרעלת קיבתם של אזרחים אשר קונים את המוצרים של הרשת ללא ידיעה ממשית על תכולתם, או לאחר שסבלו משטיפת מוח קשה במיוחד.
אבל, וזה האבל המרכזי בכל הסיפור, אני עדיין אמשיך להחרים את הרשת, למרות כישלון המחאה. כל עוד אתה מוחה כנגד תופעה מסויימת, אתה לא יכול להצטרף אליה בסופו של דבר לאחר כישלון המחאה שלך. מדובר במעשה לא מוסרי לחלוטין, שבו הולכת שולל את חבריך ובעיקר את מוחך שלך.

יש לך הצעה יותר טובה עבורי משה?

האופציה השנייה של רכישת השידורים, היא כמובן הלא מועדפת. האופצייה הראשונה של מחאה שאולי תעזור היא טובה, אבל לא בטוח שתצליח ב100%. לטעמי, אין דרכים יותר טובות. נניח וננסה לעשות מחאה ולא ייצא מזה כלום בסופו של דבר, אז מה יצא? שעשינו מחאה ולא יצא כלום, ובנוסף לכך אנחנו מפסידים אירוע שקורה אחת לארבע שנים. עכשיו השאלה שלי היא כזאת, האם יש לך הצעה יותר טובה עבורי ועבור עוד אנשים שמתכוונים בלי יותר מדיי ברירה לרכוש את הערוץ? בכל זאת, צריך אופציה חלופית למקרה ההכי פחות טוב (שלא ייצא כלום ממחאה), והאופציה הזאת היא רכישה.

נכון שזה לא מוסרי לקנות את השידור לאחר שהשתתפת במחאה, אבל בכל זאת, עם כל הכבוד למחאה/שידורים/לא שידורים, הכל נעשה למען מטרה אחת: צפייה במשחקיי המונדיאל. אני לא רואה את עצמי מפסיד אירוע שקורה אחת לארבע שנים בגלל עמידה על שלי, עדיין: מדובר סך הכל בספורט, לא צריך לצאת מפרופורציות בעניין מוסרי/לא מוסרי. מנסים את האופציה הראשונה, לא הולכת? הולכים לשנייה..אין יותר מדיי מה לעשות בעניין הזה. או שרואים את המשחקים - או שלא רואים..המונדיאל אצלי זה קדוש, והמטרה מקדשת את האמצעים - אני מוכן לנסות להשתתף במחאה אם יצטרך כי אני גם נגד התשלום (בתקווה שיצא מזה משהו ובאמת תהיה מחאה רצינית), אבל אם לא ייצא מזה כלום בסופו של דבר אני ארכוש את המשחקים. אולי חזרתי על המנטרה הזאת כבר המון פעמים, אבל זאת האופציה אם נרצה או לא נרצה.

לייזר
04-01-06, 22:39
בואו נדבר במספרים...
7 מיליון דולר הציעו בערוץ הספורט לצ'רלטון והם סרבו
כלומר, הם כנראה צופים להרוויח יותר
כמה מנויים צריך בשביל להרוויח יותר? בהתחשב במחיר הביזארי שהם דורשים - 46,000 מנויים (בלבד?)

אתה מתחיל מהמספר הלא נכון - צריך לספור מהמחיר בו הם רכשו את זכויות השידור. 10 מיליון דולר, קרי 46 מיליון שח. מה שאמור לעניין אותם זה רווח, לא צמצום נזקים.

בשביל להביא אגורה של רווח, צ'רלטון זקוקה ל66,000 מנויים מלאים (יש בנמצא מידע לגבי חבילות חלקיות ומחיריהן?). זה מספר מאוד לא מרשים.

ובאשר ליוני: הוא בגיל המתאים כדי לדעת שאדם שעוזר לגנבים לשדוד אותו הוא אידיוט. התגובה שלו, לעובדה שההתנהגות שלו מקבילה לכך באופן מושלם, מוכיחה שאין לו את היכולת להבין את הטמטום בדבריו, אבל אני לא רואה שום סיבה שבן 16 ממוצע לא יבין את הכשל הלוגי הברור כאן.

Peter Pan
04-01-06, 22:39
אגב, סביר להניח שאם הייתי בגיל 16 הייתי לוחץ על ההורים לרכוש את זה. אז תרדו מיוני כי הוא לא בגיל שבו מקבלים החלטות.

אין שום קשר לגיל של האדם, בטח לאחר שהוא למעשה הגיע לגיל בגרות, לבין קבלת ההחלטות שלו. אתה יכול להיות האדם הכי מבוגר, ועדיין לסבול מקבלת החלטות לקוייה, ומצד שני גם להיות עלם צעיר ועדין להיות החלטי ולדעת, יותר מכל, לעמוד על דעותיך.
אם אתה מביע דעות כל כך חריפות כנגד אירגון/חברה/רשת/אדם/כלב אין שום סיבה שתצטרף אליו למסע עשיקה. תילחם נגדו, תמחה, תביע עמדה, אם פאסיבית או אקטיבית. אבל, תעשה הכל חוץ מלהצטרף אליו.
אם אין לך דעה כזאת כנגד אותו אירגוון/חברה/רשת/אדם/כלב אז אין בכלל בעיה. תשלם לו מכספך ותהנה מהשירות המוצע(או תתלונן במידה והשירות לקוי בחסר).
אבל, אל תתלונן שמביאים לך מנת פלאפל במחיר של 700 שקלים, ויותר מכל אל תכפיש את אותו מוכר פלאפל, ובסופו של דבר תקנה את אותה מנה. כי אז הינך אדם צבוע במיוחד, שאין לו שום עקרונות או יסודות המנחים אותו בעולם.

אגב, גם אני בן 17, וגם אם הייתי נמצא בארץ באותה עת לא הייתי מעז לבקש מאבא שלי להזמין את המונדיאל ב-700 שקלים, כי אני יודע שבסופו של דבר הוא היה עושה זאת אם הייתי מבקש.
יש עוד הרבה נערים בגילי שיוצאים כנגד התופעה(למשל רוב החברים שלי פה), ככה שאין שום קשר לגיל, בטח שמדובר בגיל מספר בוגר, לבין הבנת ההולך מסביבך, ומיצובך בצד המתאים.

ויוני:
אין לי עוד מה להוסיף, אך לטעמי מעשה כמו שלך הוא כלל לא מקובל. אם אתה מתכוון לקנות את חבילת השידורים, תעשה זאת, אבל אל תכפיש לאחר מכן את אותה חברה שהעניקה לך את אותה חבילה. הם עשו למעשה מה שמוטל על כל חברה כלכלית - ניסו למקסם את רווחיהם.
אם אתה נגד הרעיון באופן כללי, ונראה שאתה כן, לפי מה שהבעת פה, אין שום סיבה שתרכוש את השידורים. צפייה באינטרנט, בפאבים, במחתרת ירדנית/קפריסאית היא פיתרון מספק לאדם שלא מוכן לשלם ממיטב כספו עבור עשיקת הציבור.

italiano
04-01-06, 22:59
אין שום קשר לגיל של האדם, בטח לאחר שהוא למעשה הגיע לגיל בגרות, לבין קבלת ההחלטות שלו. אתה יכול להיות האדם הכי מבוגר, ועדיין לסבול מקבלת החלטות לקוייה, ומצד שני גם להיות עלם צעיר ועדין להיות החלטי ולדעת, יותר מכל, לעמוד על דעותיך.
אם אתה מביע דעות כל כך חריפות כנגד אירגון/חברה/רשת/אדם/כלב אין שום סיבה שתצטרף אליו למסע עשיקה. תילחם נגדו, תמחה, תביע עמדה, אם פאסיבית או אקטיבית. אבל, תעשה הכל חוץ מלהצטרף אליו.
אם אין לך דעה כזאת כנגד אותו אירגוון/חברה/רשת/אדם/כלב אז אין בכלל בעיה. תשלם לו מכספך ותהנה מהשירות המוצע(או תתלונן במידה והשירות לקוי בחסר).
אבל, אל תתלונן שמביאים לך מנת פלאפל במחיר של 700 שקלים, ויותר מכל אל תכפיש את אותו מוכר פלאפל, ובסופו של דבר תקנה את אותה מנה. כי אז הינך אדם צבוע במיוחד, שאין לו שום עקרונות או יסודות המנחים אותו בעולם.

אגב, גם אני בן 17, וגם אם הייתי נמצא בארץ באותה עת לא הייתי מעז לבקש מאבא שלי להזמין את המונדיאל ב-700 שקלים, כי אני יודע שבסופו של דבר הוא היה עושה זאת אם הייתי מבקש.
יש עוד הרבה נערים בגילי שיוצאים כנגד התופעה(למשל רוב החברים שלי פה), ככה שאין שום קשר לגיל, בטח שמדובר בגיל מספר בוגר, לבין הבנת ההולך מסביבך, ומיצובך בצד המתאים.

ויוני:
אין לי עוד מה להוסיף, אך לטעמי מעשה כמו שלך הוא כלל לא מקובל. אם אתה מתכוון לקנות את חבילת השידורים, תעשה זאת, אבל אל תכפיש לאחר מכן את אותה חברה שהעניקה לך את אותה חבילה. הם עשו למעשה מה שמוטל על כל חברה כלכלית - ניסו למקסם את רווחיהם.
אם אתה נגד הרעיון באופן כללי, ונראה שאתה כן, לפי מה שהבעת פה, אין שום סיבה שתרכוש את השידורים. צפייה באינטרנט, בפאבים, במחתרת ירדנית/קפריסאית היא פיתרון מספק לאדם שלא מוכן לשלם ממיטב כספו עבור עשיקת הציבור.

בטח שיש קשר לגיל. כמה אנשים בגיל 16 יש כבר שאם הם רוצים משהו הם משיגים זאת בעצמם? הרוב הולכים לאימא ואבא ומבקשים מהם. לרובם אין כסף, אין עבודה הדבר היחיד שהם צריכים לדאוג לו זה הלימודים(שדווקא את זה לא עושים :)). אני אישית הייתי ככה, למרות שלא ביקשתי הרבה, רק אחרי התיכון הכל השתנה.

הבן אדם סהכ מת לראות מונדיאל, ברור שאף אחד לא רוצה לשלם אך כל עוד אין לו אופציות אחרות מה הוא יעשה? אני לגמרי מבין אותו. העולם זה מקום חרא לא משנה מה תעשה תמיד תידפק אכשהו, לא כל האנשים הם לוחמי צדק שלא מוכנים להתפשר.

Monty
04-01-06, 23:02
אתה מתחיל מהמספר הלא נכון - צריך לספור מהמחיר בו הם רכשו את זכויות השידור. 10 מיליון דולר, קרי 46 מיליון שח. מה שאמור לעניין אותם זה רווח, לא צמצום נזקים.

בשביל להביא אגורה של רווח, צ'רלטון זקוקה ל66,000 מנויים מלאים (יש בנמצא מידע לגבי חבילות חלקיות ומחיריהן?). זה מספר מאוד לא מרשים.

ובאשר ליוני: הוא בגיל המתאים כדי לדעת שאדם שעוזר לגנבים לשדוד אותו הוא אידיוט. התגובה שלו לעובדה שההתנהגות שלו מקבילה לכך באופן מושלם מוכיחה שאין לו את היכולת להבין את הטמטום בדבריו, אבל אני לא רואה שום סיבה שבן 16 ללא בעיות מיוחדות יבין את הכשל הלוגי הברור שבדבריו.

אני לא מבין גדול בתחום ואני לא יודע מה הסדר גודל בסכומים, אבל אני מניח שצריך להוסיף גם עלויות הפקה ושיווק (וזה צריך להיות חתיכת שיווק, לשכנע אנשים לשלם 700 שח על מה שהם רגילים לקבל בחינם).

לוויכוח: כמו ש-Kraft BVB, אם מישהו באמת רוצה, אין שום בעיה לראות את המונדיאל מבלי לשלם אגורה לצ'רלטון. צפייה באינטרנט היא לא ריאלית, כי איכות השידור היא ממש חרא ואין ערובה לכך שהחיבור לשרתים יעבוד חלק (אם בכלל). האנטנה, לעומת זאת, היא פתרון באיכות סבירה בהחלט וכמעט לכל יש אותה במחסן שלו או של קרובי משפחה כשריד מתקופת הטרום-כבלים (אם אין אפשר לקנות באייס).

חוץ מזה, אפשר לראות בפאבים. גם אם ההוצאות מצטברות ל-700 שח, מדובר ב-700 שח שתמורתם קיבלתם כדורגל ומשקאות שעולים כך בלאו הכי.

Totti 10
04-01-06, 23:08
ויוני:

תראה, כמו שאמרת והבנת אני בכלליות נגד הרעיון, לא אוהב את המדיניות של הערוץ וכו'. עכשיו, באשר לצפייה באינטרנט או בכל מקום אחר - זה לא מבטיח לי שידור בטוח, אי אפשר לבנות על לינקים מהאינטרנט או כל מקום אחר בעולם שהוא לא אמין וכדומה, די קשה ללכת לפאב כל יום כדי להנות ממשחקי כדורגל. מה כבר ביקשתי? לראות משחק מהמונדיאל כולה, למה צריך להתאמץ כל כך בשביל דבר כזה? אני כמו כולם רוצה להנות מהמשחקים.

אפשר לקרוא לזה צביעות, אבל מבחינתי; אם עושים דבר בלי רצון, אלא רק בשביל המטרה הלא באמת גדולה הזאת, זה יותר חוסר ברירה מאשר רצון להשתלב כקונה בערוץ. אני הראשון (כמו כל עם ישראל) שמייחל לכך שיבטלו את המדיניות הזאת, כי זה לא פייר, וזה מראה על חוסר אכפתיות מצד הערוץ, בגלל זה צריכים לנסות דברים אחרים לפניי שרוכשים את השידורים, אבל במידה וזה לא צולח חייב לראות את המשחקים בערוץ. לא יודע מה איתכם, אבל אני סופר את הימים עד למונדיאל הזה, ומצפה בכיליון עיניים לראות כל משחק ומשחק מהסוף להתחלה. בין אם זה משחק בין אירן לסרביה ובין אם זה משחק בין ברזיל לאיטליה - הכל! אם הערוץ יהיה הדבר היחיד שבזכותו יהיה אפשר לצפות במשחקים, אני אקח את זה בשתי ידיים. למה? סיבה אחת: אני אוהב כדורגל ואני עוד יותר אוהב מונדיאל - יש אנשים שמוכנים לנסות את הכל עד לאופציה האחרונה שהיא הפחות טובה כדי לראות את כל המשחקים - אני אחד מהם. בעיקרון: יותר חשוב לי לראות את המשחקים, מאשר לנהל וויכוח עם אדם כזה או אחר בערוץ, ולמרות החוסר הגינות המשווע שקורה עם הערוץ, תמיד אפשר לנסות בדרך תקפיה כמו מחאה.

אפרופו מחאה, האם מתארגן משהו גדול במיוחד מצד הישראלים?

לייזר
04-01-06, 23:14
אני לא מבין גדול בתחום ואני לא יודע מה הסדר גודל בסכומים, אבל אני מניח שצריך להוסיף גם עלויות הפקה ושיווק (וזה צריך להיות חתיכת שיווק, לשכנע אנשים לשלם 700 שח על מה שהם רגילים לקבל בחינם).

חרגתי בחישוב שלי ברבע מיליון שקל ואם ללכת לפי האיכות שצ'רלטון מפגינה בתחומים הנל בשידורי הכדורגל האנגלי - ישארו להם 200,000 אלף בכיס. ;)

66,000 זה מספר פעוט, אני לא מאמין שיש סיכוי שהם לא ירוויחו.

Monty
04-01-06, 23:16
די קשה ללכת לפאב כל יום כדי להנות ממשחקי כדורגל. מה כבר ביקשתי? לראות משחק מהמונדיאל כולה, למה צריך להתאמץ כל כך בשביל דבר כזה?

אני בטוח שפחות קשה ללכת לפאב כל יום כדי להנות ממשחקי כדורגל מאשר להרוויח 700 שקל. :-X

Andrea Pirlo
04-01-06, 23:18
בהתחלה רציתי לסוע למונדיאל, עכשיו גם הטלויזיה גדולה עלי. :-\

כמה מחשבות:

יוני לא יכול להכנס לפאב.
ישראל! 70 אחוז מהפאבים יכניסו אותו.
איזה ג'ינס הוא ילבש כל יום לפאב?

הכל ברמת ההומור. אל תעלבו, ואם כן, ספרו לחבריכם.

italiano
04-01-06, 23:18

לוויכוח: כמו ש-Kraft BVB, אם מישהו באמת רוצה, אין שום בעיה לראות את המונדיאל מבלי לשלם אגורה לצ'רלטון. צפייה באינטרנט היא לא ריאלית, כי איכות השידור היא ממש חרא ואין ערובה לכך שהחיבור לשרתים יעבוד חלק (אם בכלל). האנטנה, לעומת זאת, היא פתרון באיכות סבירה בהחלט וכמעט לכל יש אותה במחסן שלו או של קרובי משפחה כשריד מתקופת הטרום-כבלים (אם אין אפשר לקנות באייס).

חוץ מזה, אפשר לראות בפאבים. גם אם ההוצאות מצטברות ל-700 שח, מדובר ב-700 שח שתמורתם קיבלתם כדורגל ומשקאות שעולים כך בלאו הכי.

אנטנות אין לכל אחד וזה עולה איזה 1500+ אם אני לא טועה, ואין בו שימוש חוץ ממשחקי המונדיאל. פאבים זה סיבוך עבור בן 16 שצריך להיסחב כל פעם לשם עם כל האנשים והסגריות והאלכוהול, שלא נדבר על הזמן שאין לחלק מהאנשים(כמוני למשל), חוץ מזה שבפאבים המחירים של כל דבר משולשים אבל זה כנראה לא מפריע לאף אחד.

TamTam
04-01-06, 23:20

>:(

אני בן 16 (ב-25) אז זה אומר שאני לא יכול לקבל החלטות?

בקשר למה שאמרו לך על הפאבים (שאתה תשלם כמעט 700 שח), עדיף לשלם כמעט 700 שקל על אוכל ושתייה בפאבים (דבר שאתה תעשה גם בבית כי אחרי הכל הבירה והפיצוחים חלק מהחוויה של הצפייה).

ואני לא מתכוון לקנות את זה כי אני לא חושב שאני צריך להשקיע 700 שקל על טורניר כדורגל (למרות כל ההתרגשות מהעניין ושזה אירוע גדול וכו').

אני כנראה יהיה במדרחוב ויעבור בין פלאפל לשווארמה (הגיע הזמן שאני יטעם כל פלאפל שיש באשקלון לא?) ומה שאני לא יראה במדרחוב אני יראה כנראה באינטרנט או דרך אנטנה (ברצועת עזה משדרים את המונדיאל?).

Monty
04-01-06, 23:20
1500 שקל!? 50 שקל טופ, ויש מצב שייצאו במבצעים של לקראת המונדיאל.

יותם
04-01-06, 23:22
האנטנה, לעומת זאת, היא פתרון באיכות סבירה בהחלט וכמעט לכל יש אותה במחסן שלו או של קרובי משפחה כשריד מתקופת הטרום-כבלים (אם אין אפשר לקנות באייס).

אתה מתכוון לאנטנות שוקולטות ערוץ אחד ושתיים בטלויזיות שאין בהן כבלים?
אם כן, אפשר לראות דרכה את הערוץ הירדני גם בטלויזיה עם כבלים?

לייזר
04-01-06, 23:23
איזה ג'ינס הוא ילבש כל יום לפאב?

אם זה כל פעם אותו פאב, הוא יאלץ להשלים את מכסת הג'ינסים שלו ל30 - אסור שיראו אותו לובש את אותו הזוג פעמיים! :ohttp://forum.sportenter.co.il/YaBBImages/thumbdown.gif

אנטנות אין לכל אחד וזה עולה איזה 1500+ אם אני לא טועה, ואין בו שימוש חוץ ממשחקי המונדיאל.

אנטנה עתיקה, מהימים של הופה-היי וחתולי הרעם בערוצים הממלכתיים.

האנטנה הזו קולטת גם אם יש לכם כבלים - הרי הכבלים לא פולשים לכם לטלויזיה - פשוט תוציאו אותם מהשקע ותחברו את האנטנה (15 שקל, לא 1,500 - ויש לי שתיים ספייר במרפסת).

אתה כנראה מבלבל אותה עם צלחות לווין.

italiano
04-01-06, 23:23
1500 שקל!? 50 שקל טופ, ויש מצב שייצאו במבצעים של לקראת המונדיאל.

אתה רציני? כי אני זוכר שאצלי בבית שמו כזה לפני כמה שנים וזה עלה לפחות איזה אלף נראה לי, זה כולל גם אירופה וכאלה אבל אם המחירים נפלו כל כך אז בטח שזה הכי טוב.

Melikson15
04-01-06, 23:35
אני בן 16 (ב-25) אז זה אומר שאני לא יכול לקבל החלטות?

להגיד לאמא ואבא שישלמו ויזמינו לך את השידורים זה לא לקבל החלטה.

אני סגרתי את הדיל של 50 שקל לחודש עבור הליגה הישראלית, האנגלית והמונדיאל. ברור שהייתי מעדיף לקבל את זה בחינם, אבל זה לא נורא כל כך.

italiano
04-01-06, 23:40
אנטנה עתיקה, מהימים של הופה-היי וחתולי הרעם בערוצים הממלכתיים.

האנטנה הזו קולטת גם אם יש לכם כבלים - הרי הכבלים לא פולשים לכם לטלויזיה - פשוט תוציאו אותם מהשקע ותחברו את האנטנה (15 שקל, לא 1,500 - ויש לי שתיים ספייר במרפסת).

אתה כנראה מבלבל אותה עם צלחות לווין.

אכן כך.. מה לעשות החיים בטכניון שוחטים ושורטים כל אחד :-\

TamTam
04-01-06, 23:41
להגיד לאמא ואבא שישלמו ויזמינו לך את השידורים זה לא לקבל החלטה.

::)
א. לא אמרתי את זה בנימה רצינית אלא בצחוק, כי אני כמעט בטוח שמור לא אמר את זה במלוא הרצינות (זה די ברור שילדים בני 16 יכולים ואף רצוי שיקבלו החלטות בעצמם).
ב. אל תגיד שאני עושה משהו שלא עשיתי.

ואם היית ממשיך לקרוא את התגובה היית רואה את השורה הבאה:

ואני לא מתכוון לקנות את זה

handsumguy5
05-01-06, 00:14
אני סגרתי את הדיל של 50 שקל לחודש עבור הליגה הישראלית, האנגלית והמונדיאל. ברור שהייתי מעדיף לקבל את זה בחינם, אבל זה לא נורא כל כך.
נכון זה לא נורא בכלל...אבל, לפני כמה שנים יכולנו לצפות במשחקי הליגה הישראלית ללא תשלום, היום צריכים לשלם אפילו בשביל משחקים עלובים...אותו דבר גם בקשר לליגה האנגלית, וגם לכדורסל הישראלי (למי שלא יודע, גם בכדורסל יש פיי פר ויו)..את מונדיאל 98 ראינו במלואו, את 2002 ב5+ ועכשיו צריך לשלם..עוד שנה שנתיים גם הליגה האיטלקית הספרדית יכנסו לתמונה...בקיצור, אם נמשיך בקצב הזה, אז גם לסימפסון נצטרך לשלם..

שי
05-01-06, 00:32
מושיקו, ממך לא הייתי מצפה...

אלכוהול, חבר'ה וכדורגל בפאב, אין דבר יותר טוב מזה. ושצ'ארלטון יעמידו נביעות מהקישון במזכירות שלהם.

קפה קולומביה
06-01-06, 17:39
אתה רוצה לספר לי מה בדיוק ממוצע במשק בית שמרוויח 16,000 ברוטו לחודש בישראל? מספר הנפשות?

בשביל להביא את הכסף שמרוויח לב לבייב כל שנה לממוצע הזה צריך ערד שלמה של מובטלים.

זה נחמד להסתכל על השכר הממוצע במשק (כ7,500 שח, למיטב זכרוני) ולהניח שמשק הבית הממוצע מרוויח סכום כפול, אבל זה נתון שאסור להציג ללא ללא התפלגות ההון בקרב אותה אוכלוסיה. יש בישראל כמות לא פרופורצינית של אנשים אמידים ביחס לגודלה והפער רק גדל. לפני עשר שנים היינו דומים לארהב מבחינת התפלגות הון - כיום אנחנו מנסים להדמות לברזיל.

אני נמצא במשק בית שהוא מעל לממוצע הזה. אין לי שום בעיה להרשות לעצמי לשלם 700 שקל על מונדיאל, אבל אני לא מתכוון לעשות את זה מתוך עיקרון. אני מעדיף להוריד את הסכום הזה לאסלה מאשר לתת אותו למישהו שיקח אותו וישתמש בו כדי לעשוק אותי שבעתיים בעוד שנתיים.

הממוצע הוא שמדובר במשפחה בה בני הזוג עובדים בעבודות מכובדות(המרכאות נועדו להביע שמבחינתי כמעט כל עבודה מכבדת את בעליה, וה-כמעט בה להוציא מהרשימה עבודות כמו סחר בנשים/סמים, רצח וכו'...).
כמעט כל זוג רוסי שהצליח למצוא עבודה שמספיק קשורה לתואר שלו מרוויח סכומים כאלו. אני אפילו מכיר זוג נשוי בטכניון שעובד חצי משרה במתם(הוא באינטל והיא בזוראן) והם כבר מגיעים למספרים הללו.

בכל אופן, השורה התחתונה היא שיש יותר מדי אנשים כאלו, ולהם לא יהיה יותר מדי קשה לשלם 700 שח אם הם רוצים להנות מהמונדיאל(בעצם- מספיק שהבעל או הילד רוצה).

אוטמאר היצפלד
06-01-06, 17:58
רק לא בטוח שהקהל הזה רץ בכלל לראות כדורגל

ממה שהספקתי להכיר ההיטק והכדורגל לא חברים במיוחד.

לדעתי, האנשים הראשונים שישלמו הם אלו שהכדורגל לא זורם בדמם, אנשים שלא רואים כדורגל ביום-יום שלהם בצורה סדירה, אבל כשיש אירוע גדול הם יגידו לעצמם פעם בארבע שנים או משהו כזה וישלמו. בעיקר כי הם לא מודעים להשלכות הצרכניות של העניין. זה לא באמת יפריע להם יותר מדי.

מושיקו, איך נפלו גיבורים??

Melikson15
06-01-06, 18:22
מושיקו, איך נפלו גיבורים??

איך? פשוט מאד - יש לי משפחה שחולה על כדורגל ומזמינה כל שבת את הכדורגל הישראלי ב 19.90 (כפול 4 שבתות זה יוצא 80 שקלים בחודש עבור הכדורגל הישראלי - מחיר כרטיס למגרשים בארץ). שמקבלים הצעה מחברת הלוויין לשלם 50 שקלים ולקבל תוספת של הכדורגל האנגלי והמונדיאל לא אומרים לא.

מרד צרכנים שמרד צרכנים, זה לא מעניין את אבא שלי שאוהב לבלות את השבת מול הטלוויזיה ולראות כדורגל. הוא מוכן לשלם על ההנאה שלו כמו שאחרים מזמינים סרטים ב dvdbox או מזמינים ערוצי פורנו

לייזר
06-01-06, 18:37
אין שום דבר פסול במה שקורה במשק הבית של מושיקו.

עבורם זו עסקה מצוינת. אם הייתי יודע שאני שאני נשאר בארץ לפרק הזמן הזה (ושאלוהים יעזור לי אם כן), הייתי שוקל את אותה החבילה (בהנחה ולא הייתי מוציא מהוט שנה שלישית של כדורגל אנגלי בחינם או משהו).

ג. מיכאל
06-01-06, 19:55
הממוצע הוא שמדובר במשפחה בה בני הזוג עובדים בעבודות מכובדות(המרכאות נועדו להביע שמבחינתי כמעט כל עבודה מכבדת את בעליה, וה-כמעט בה להוציא מהרשימה עבודות כמו סחר בנשים/סמים, רצח וכו'...).
כמעט כל זוג רוסי שהצליח למצוא עבודה שמספיק קשורה לתואר שלו מרוויח סכומים כאלו. אני אפילו מכיר זוג נשוי בטכניון שעובד חצי משרה במתם(הוא באינטל והיא בזוראן) והם כבר מגיעים למספרים הללו.

בכל אופן, השורה התחתונה היא שיש יותר מדי אנשים כאלו, ולהם לא יהיה יותר מדי קשה לשלם 700 שח אם הם רוצים להנות מהמונדיאל(בעצם- מספיק שהבעל או הילד רוצה).

מצטער לאוניד, זה לא ממוצע. זה הממוצע בסביבה שלך, שהיא אנשי הטכניון ובוגריו (וגם שם, כמו שאתה מעיד, מדובר על זוג שכל אחד מהם עובד במשרה וחצי). לייזר כבר הסביר את זה טוב:

וחוץ מלהצטער שההתקרבות לברזיל לא מגיעה גם בנושאים כמו רמת הכדורגל, שמחת החיים, איכות המוזיקה והפתיחות המינית, כדאי גם לזכור שההכנסה לזוג היא לא כפולה: ברוב המשפחות האישה מרוויחה פחות מזה אם בכלל.
מצטער להגיד לכל היוני והמושיקו למיניהם: 700 שח זה מחיר מופקע, ויש מליון אופציות אחרות לראות את המונדיאל: פאבים, אנטנות פשוטות, לגור חודש בסיני, לנסוע לראות את המונדיאל במגרשים בגרמניה, ועוד. חלקן יותר זולות, חלקן יותר יקרות, וכולן יותר מוסריות. ילד שלא ראה אפילו את מונדיאל 94' אומר שאני לא יכול בלי לראות את המונדיאל ומתכוון לכך שהוא חייב לראות אותו רק בשידור דיגיטלי, על טלביזיה 29 אינץ', ועם שדר ופרשן דובר עברית. אני רק יכול לומר שאם אני הייתי אבא שלכם, הייתם חוטפים שתי סטירות, וגם הייתי אוסר עליכם לראות טלביזיה במשך שנה (חוץ מתוכניות של צביקה הדר - שהן עונש בפני עצמו). אני קורא מכאן למי שיהיה המפקד שלכם בצבא בזמן הבפאנה-בפאנה 2010 לדאוג שתהיו בתורנות שמירה בכל זמן שיש משחק. מי שמשלם לצ'רלטון הוא בצד של הרעים. אלוהים ישלם לו כגמולו, וכל ההתבכיינות על זה שאני לא רוצה אבל אין לי ברירה לא תעזור.

Melikson15
06-01-06, 20:46
נוח ומשתלם לי לקנות את חבילת השידורים של צ'רלטון - לא רוצה פאבים, לא רוצה אינטרנט, תן לשבת על הכורסא עם הרגליים על השולחן ולראות כדורגל בטלוויזיה 29 אינץ' כמו בן אדם אחרי יום עבודה. ולעומת מה שהיה לי לפני חודשיים, זה עוד יוצא לי יותר זול.

מוסרי או לא זה ממש לא מעניין אותי. כמו כל אדם, אני מוכן לשלם על ההנאות שלי ולדעתי 700-800 שקל בדיל של הליגה הישראלית, האנגלית והמונדיאל הוא ממש לא מחיר מופקע.

ואל תדאג לי, את כל הקטע הזה של צבא, שמירות ומפקדים עברתי מזמן אז לא יהיה לי בעיה במונדיאל 2010 (אלא אם אלוהים ישלם לי על הפשע הנורא שלי :o)

Rivaldinio
06-01-06, 21:09
לאוניד, מהנדסי חשמל, או סטודנטים צעירים אשר משתלבים בעבודה, הם לא קריטריון לאנשים בארץ. לרוב, אין להם משפחה ושאר צרות חיים.
אני גם מכיר אנשים שלא גומרים את החודש. הם אמנם לא רעבים ללחם, אך תאמין לי שאין באפשרותם לשלם למונדיאל ולו למשחק אחד.

השידור צריך להיות חינם אין-כסף ואני חושב שעל זאת כולם מסכימים.

קפה קולומביה
06-01-06, 23:18
אתם לא הבנתם אותי. אני דווקא אדם שיצתא לי לראות ואני עדיין רואה שכבות כלכליות רבות- רבות מאוד אפילו.

כשהעולם הוא כל תושבי מדינת ישראל, הרי שמה שכתבתי אינו הממוצע(אפילו לא ממוצע מתמטי, כך שגם ללא דבריו של לייזר לא נגעתי בנקודה).
אבל העולם שעליו דיברתי הוא האנשים שיש להם משרות מכובדות- מתוך קבוצת אנשים זו התייחסתי לאיש הממוצע שירצה לראות את המונדיאל(גם אם הוא אינו חולה על כדורגל כמונו).
החשש-טענה שלי היא שאנשים ממוצעים כנל הם מספיק רבים כדי לשלם לצ'ארלטון כדי שלפחות לא יפסידו או משהו כזה.

עם כל המצב הרעועה של המדינה, בהקשר המדובר- יש גם הרבה אנשים שעובדים ומרוויחים מספיק. נהג המונית שמסיע אותי בזול כל שבוע באשדוד מאזור ט' לתחנת הרכבת אמר לי שהוא עושה כמעט 10,500 ברוטו. דיברנו על המונדיאל, אבל לא בהקשר של שידורים. מחרתיים אני מקוהו שאזכור לשאול אותו אם הוא חושב שהוא עומד לשלם את זה.

avinet
08-01-06, 14:21
איך? פשוט מאד - יש לי משפחה שחולה על כדורגל ומזמינה כל שבת את הכדורגל הישראלי ב 19.90 (כפול 4 שבתות זה יוצא 80 שקלים בחודש עבור הכדורגל הישראלי - מחיר כרטיס למגרשים בארץ). שמקבלים הצעה מחברת הלוויין לשלם 50 שקלים ולקבל תוספת של הכדורגל האנגלי והמונדיאל לא אומרים לא.

מרד צרכנים שמרד צרכנים, זה לא מעניין את אבא שלי שאוהב לבלות את השבת מול הטלוויזיה ולראות כדורגל. הוא מוכן לשלם על ההנאה שלו כמו שאחרים מזמינים סרטים ב dvdbox או מזמינים ערוצי פורנו

http://forum.sportenter.co.il/YaBBImages/thumbup.gif

כמוך, גם אני מזמין מדי שבוע את הליגה הישראלית, ומדי פעם גם את האנגלית אם יש משהו מעניין. הבנתי שהמבצע הזה משתלם לי גם בלי המונדיאל, כי מהוט אני לא מתכוון להתנתק בשנתיים הקרובות.

הבעיה היא, שלאחר שצלצלתי לפני מספר ימים בשביל לעשות את המבצע, הודיעו לי שהוא מבוטל !

יכול להיות שהם ביטלו אותו בגלל חוסר ביקוש ?

08-01-06, 15:27
כמוך, גם אני מזמין מדי שבוע את הליגה הישראלית, ומדי פעם גם את האנגלית אם יש משהו מעניין. הבנתי שהמבצע הזה משתלם לי גם בלי המונדיאל, כי מהוט אני לא מתכוון להתנתק בשנתיים הקרובות.

הבעיה היא, שלאחר שצלצלתי לפני מספר ימים בשביל לעשות את המבצע, הודיעו לי שהוא מבוטל !

יכול להיות שהם ביטלו אותו בגלל חוסר ביקוש ?

או בגלל שהבחירות מתקרבות...

משום מה אני מתחבר לשני הצדדים.
זה לא נראה לי שונה משום אביזר יוקרה אחר שאתה רוכש בכספך הפרטי, ומצד שני העיקר לא להידפק.

בסופו של דבר אוהבי הכדורגל יא(ע)לצו לסמוך על אותם חליפות

Golden Boy
08-01-06, 23:19
מדברים הרבה על הכוח שיש לצ'רלטון, ואיך לוקחים מהם אותו. יש דרך פשוטה לעשות את זה, אם כי אין סיכוי שזה יקרה:

בין אם זה הוגן או לא הוגן לבקש את כל הכסף הזה על הכדורגל, כל מה שצריך לעשות, לסוף שבוע אחד בלבד, זה שאף אחד לא יזמין את השידורים של ליגת העל והליגה האנגלית.

אין בן אדם בארץ, ולא מעניין אותי כמה הוא חולה כדורגל, שלא יכול בלי לראות כדורגל ישיר מליגת העל המהוללת והמשובחת שלנו, לסוף שבוע אחד. פשוט לא קיים בן אדם כזה.

ברגע שזה יקרה, צ'רלטון יתקפלו כמו סילבן שלום כשאשתו כועסת עליו וכל חבילות השידור האלה ייעלמו.

Yony-S
09-01-06, 07:49
לסוף שבוע אחד בלבד, זה שאף אחד לא יזמין את השידורים של ליגת העל והליגה האנגלית.
מושיקו הרס לך את החלום. ::)

לייזר
09-01-06, 08:10
מושיקו הרס לך את החלום. ::)

גם אני הורס אותו, אצלי זה בחינם וכשאני מזמין הוט משלמת עלי - אף על פי כן, מבחינתם אני לקוח.

זה לא אישי. מחיר מופקע - לא משלמים. מחיר סביר - כן משלמים.

PACBEN
09-01-06, 16:08
תגידו.. מה כדאי לעשות בקשר לחבילת המונדיאל הזאת שכוללת את הליג הישראלית והאנגלית, אני בימים אלו החליט לעשות צעד בעניין, לדעתי זה משתלם כי החבילה כוללת גם את משחקי הליגה הישראלית והאנגלית של העונה הבאה..לדעתי אני יזמין את החבליה הזאת בסופו של דבר בלית חוסר ברירה אבל אני לא רוצה לשלם לצ'רלטון הזבלים האלה שלא מגיע להם לראות ממני שקל אחד אבל בכל זאת חייבים לראות את המונדיאל ובנוסף את הליגה הישראלית והאנגלית כבונוס.

אני בכל אופן נוטה להסכים לרכישת החבילה אבל יש בי עוד ספקות...

ג. מיכאל
09-01-06, 18:34
תגידו.. מה כדאי לעשות בקשר לחבילת המונדיאל הזאת שכוללת את הליג הישראלית והאנגלית, אני בימים אלו החליט לעשות צעד בעניין, לדעתי זה משתלם כי החבילה כוללת גם את משחקי הליגה הישראלית והאנגלית של העונה הבאה..לדעתי אני יזמין את החבליה הזאת בסופו של דבר בלית חוסר ברירה אבל אני לא רוצה לשלם לצ'רלטון הזבלים האלה שלא מגיע להם לראות ממני שקל אחד אבל בכל זאת חייבים לראות את המונדיאל ובנוסף את הליגה הישראלית והאנגלית כבונוס.

אני בכל אופן נוטה להסכים לרכישת החבילה אבל יש בי עוד ספקות...

מה כדאי? כדאי לקרוא את ארבעת העמודים האחרונים של הדיון הזה, שיש בהם את כל הנימוקים, וגם את כל הדעות על המשפט המופלא לדעתי אני יזמין את החבליה הזאת בסופו של דבר בלית חוסר ברירה אבל אני לא רוצה לשלם לצ'רלטון הזבלים האלה שלא מגיע להם לראות ממני שקל אחד אבל בכל זאת חייבים לראות את המונדיאל .

Yony-S
09-01-06, 22:21
אולי זה גם קשור לכאן! סופסוף משהו זז כאן במדינה.
http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/031/557.html
אולי בכל זאת יש תקוה לערוץ ספורט 5- ?

השופט אליעזר ריבלין: מי שמצפה לצפות בספורט בערוץ חמש, אינו מצפה למשחקי פוקר ולריקודים סלוניים כי אם לכדורגל.
;D

אוטמאר היצפלד
10-01-06, 21:25
מרב כעס על צ'רלטון הנבלות שכחנו את הפושעים המקוריים והם ערוץ הספורט

אבל ככה זה.
כשתבוא חברה אחרת בנוסף לצ'רלטון ותקנה את מונדיאל 2010 ותשדר אותו רק למי שישלם לה 1,500 שקל (בהנחה ולא יהיה פיחות בשקל, כן?), או אז צ'רלטון ייזכרו כצדיקים ויקירי האומה.

תמיד תזכרו - אתם משלמים מעל 200 שח לכבלים/לווין + אגרה. זה אמור להספיק בשביל כל הטלוויזיה והכדורגל בעולם!
מה שקורה בפועל היום זה שמשלמים 200 שקל לכבלים רק בשביל שתהיה לנו הזכות המפוקפקת להזמין את הערוצים בתשלום. כי התמורה בעבור ה-200 שח היא לא קיימת, למעשה.

שי
11-01-06, 00:21
אין לי תלונות לגבי ערוץ השודדים המחודש בספורט 5. דווקא עכשיו יש שם תכנים לא רעים בכלל (כולל רצועת משמרת לילה).

אלעזר
11-01-06, 01:07
דווקא עכשיו יש שם תכנים לא רעים בכלל

... וכל משחק של ברסה משודר.

רגע, בעצם לא שידרו את המשחק מול זאמורה!! :o

Martin Demichelis
11-01-06, 01:10
... וכל משחק של ברסה משודר.

אחוזי הריטיינג של בארסה הכי גבוהים.

Monty
11-01-06, 08:57
אחוזי הריטיינג של בארסה הכי גבוהים.

אני מאוד מקווה שיש לך את הנתונים לפיהם אתה קובע בצורה נחרצת את מה שאתה קובע. אם אין לך, מוטב יהיה אם תמחק את ההודעה.

אלעזר
11-01-06, 09:42
זה לא ככ משנה אם למשחקי ברסה יש את הרייטינג הכי גבוה. הענין הוא עקרוני. ברור לחלוטין שאם כל שתי דקות יראו צופי הערוץ את רונאלדיניו מפזז על רקע שירים ישראלים, ולכל משחק שלו יעשו פרומו של גמר ליגת האלופות, אז יהיו יותר צופים. מה גם שברסה משחק כדורגל מלהיב, בלשון המעטה.

הבעיה היא כשמשדרים את ברסה על חשבון משחקים יותר טובים, על הנייר לפחות. משחקי צמרת (יחסית) בין קבוצות שאנחנו מכירים את השמות שלהן גם מחוץ לליגה הספרדית: ולנסיה, ויאריאל ודפור', העונה גם אוסאסונה.

כשלא חושפים את הציבור לכדורגל אחר, שיש ברשות ערוץ הספורט יכולת ומשאבים לשדר, לא פלא שצומח לו כאן עוד דור עיוור של אוהדי ברסה.

Tal .R
11-01-06, 21:40
הבעייה בשידורים של ערוצי הספורט היא לא יותר מדי שידורי בארסה\יובה\מילאן.

הבעייה היא חוסר בשידורים ישירים בערוץ 5. זה מה שמעצבן אותי, גם בתור אוהד בארסה.

ערוץ 5+ עולה (עלה לפחות) לבדו 40 שח בחודש, כאשר כל חבילת הספורט ביס עולה כמה שקלים בודדים יותר!
הרי בגלל שספורט 5 כלול בחבילה הבסיסית, לא מעניין אותם התכנים שמשודרים בו, והם עושים טובה שיש שם משחק אחד ישיר בשבוע.

אני פונה לצוותי ערוצי הספורט, ובעיקר לספורט 5 שמשדרים תכני ספורט ברובם לא מעניינים, להתחיל לשדר את כל המשחקים האטרקטיבים, ולא רק את של בארסה. אתם ערוץ ממלכתי, ולא יכול להיות שאוהדי כל יתר הקבוצות, לא יהנו משידוריכם. תרחיבו את המגוון, תפסיקו למחזר חומר. תביאו לנו ספורט, כמו שערוץ הספורט היחיד במדינה צריך להביא.

תפעלו למען הצופים שלכם. אנחנו ממנים אותכם.

לייזר
11-01-06, 23:34
אני מאוד מקווה שיש לך את הנתונים לפיהם אתה קובע בצורה נחרצת את מה שאתה קובע. אם אין לך, מוטב יהיה אם תמחק את ההודעה.

אם הוא היה פועל לפי העיקרון הזה, מונה ההודעות שלו היה עומד על אפס.

בהוט יש מבצע למצטרפים חדשים: מי שיצטרף למסלול של חבילת תוכן + אינטרנט מהיר, מקבל את שבת של כדורגל לשנתיים + המונדיאל בחינם. אני מציע לכל מי שיש לו יס להתקשר לשירות לקוחות של יס, לטעון שאתם שוקלים לעבור להוט בעקבות המבצע, ולראות מה יש להם להציע לכם. ומי שכבר נמצא בהוט, שיתקשר לשרות לקוחות של הוט ויתלונן שמצטרפים חדשים מקבלים הטבה כזאת ודווקא הלקוחות הותיקים מקופחים, וזה לא הוגן. תאיימו שכשביס יפתחו במבצע כזה, לא תהססו לעבור אליהם. אולי זה יעזור.
המבצע: http://www.hot.net.il/HOT.aspx?docID=2079&FolderID=125&lang=he

מה שהוא אמר.

זה מה שעשיתי כששידורי הליגה האנגלית עברו לשיטת השלם וצפה וכבר חידשתי פעמיים את המתנה הזו (קיבלתי גם את הליגה הפלסטינאית לעונה הראשונה, אבל אפילו לא טרחתי לדרוש אותה לשנה השניה).

אני אנסה להתקשר להוט מחר (שאלוהים יעזור לי לא לשכוח את זה בעומס של העבודה) ואדווח לכם מה הם אומרים. קודם לכן אני אתעניין אצל יס, אם יש להם כוונות לצאת במבצע מקביל.

avinet
12-01-06, 10:44
לייז, כרגע אין ליס מבצע ואחד כזה לא נראה באופק, כבר צלצלתי אליהם.

אישית, מי שהכי מעלים לי את הסעיף, הם אותם חברי כנסת בכאילו, שדרשו מצ'רלטון פתרון\תשובה\וואטאבר באותה ועדה שהתכנסה לפני כחודשיים (!!!). אמרו שתוך שבועיים יימצא פתרון, חברי הכנסת בינתיים עסוקים בשלהם, וצ'רלטון כמובן לא תרדוף אחריהם כל עוד לא קוראים להם.

כנראה שכל הועדה הזו נועדה לעוד תמונה בעיתון.

Yony-S
13-01-06, 15:30
מהדיונים האלה לא יוצא כלום !
חוץ כמובן מקצת פירסום שיאנו אכפת להם מקהל הצופים.

לייזר
15-01-06, 18:44
אם הוא היה פועל לפי העיקרון הזה, מונה ההודעות שלו היה עומד על אפס.מה שהוא אמר.

זה מה שעשיתי כששידורי הליגה האנגלית עברו לשיטת השלם וצפה וכבר חידשתי פעמיים את המתנה הזו (קיבלתי גם את הליגה הפלסטינאית לעונה הראשונה, אבל אפילו לא טרחתי לדרוש אותה לשנה השניה).

אני אנסה להתקשר להוט מחר (שאלוהים יעזור לי לא לשכוח את זה בעומס של העבודה) ואדווח לכם מה הם אומרים. קודם לכן אני אתעניין אצל יס, אם יש להם כוונות לצאת במבצע מקביל.

עשיתי לי היום סבב טלפוני קטן מול אנשי הוט והדבר הכי טוב שהצלחתי להוציא מהם זה את אותה עסקת חבילה של 50 שח לחודש של כדורגל אנגלי+פלסטינאי+מונדיאל, שגוררת התחייבות של שנתיים - אך עם אפשרות בריחה עם קנס חד פעמי של 70 שח (מה שנציגת השירות המליצה לי לעשות בפועל זה להצטרף כעת ולבטל מיד אחרי המונדיאל, מה שאומר 300 שח צפיה + 70 שח קנס בסהכ). זו הצעה כמעט סבירה, אבל בכל זאת לא מתקבלת על הדעת, שכן אין אני מעוניין לשלם אגורה שחוקה.

המשך השיחות כלל את מחלקת התלונות ואת הבוס של הראשונה שדיברתי איתה. הם הבטיחו לחזור אלי ביממה הקרובה. אני הבטחתי לעזוב ליס אם אני אצטרך לשלם על המונדיאל.

eyallivnat
16-01-06, 21:07
אתר עם קישור לטלוויזיות בכל העולם.
לשמור אותו בכל מחיר
http://www.mediahopper.com

avinet
17-01-06, 13:30
עשיתי לי היום סבב טלפוני קטן מול אנשי הוט והדבר הכי טוב שהצלחתי להוציא מהם זה את אותה עסקת חבילה של 50 שח לחודש של כדורגל אנגלי+פלסטינאי+מונדיאל, שגוררת התחייבות של שנתיים - אך עם אפשרות בריחה עם קנס חד פעמי של 70 שח (מה שנציגת השירות המליצה לי לעשות בפועל זה להצטרף כעת ולבטל מיד אחרי המונדיאל, מה שאומר 300 שח צפיה + 70 שח קנס בסהכ). זו הצעה כמעט סבירה, אבל בכל זאת לא מתקבלת על הדעת, שכן אין אני מעוניין לשלם אגורה שחוקה.

המשך השיחות כלל את מחלקת התלונות ואת הבוס של הראשונה שדיברתי איתה. הם הבטיחו לחזור אלי ביממה הקרובה. אני הבטחתי לעזוב ליס אם אני אצטרך לשלם על המונדיאל.

גם אני דיברתי איתם אתמול, מסתבר שהם האריכו את המבצע. הקטע של 'הבריחה' נשמע מעניין.

תגיד, אתה בטוח שזו התחייבות לשנתיים ?
לפי מה שאני יודע, המבצע חל על העונה הנוכחית (05\06) והעונה הבאה (06\07). זה בערך שנה וחצי.

אני שואל מכיוון שאתמול התקשרתי בכוונה לעשות את המבצע, והתווכחתי איתם כרבע שעה בנוגע לחצי השנה הנוספת. בסופו של דבר הנציג שלהם הסכים להאריך את תוקף המבצע עד דצמבר 2007 (בערך מחצית עונה של עונת 07\08).

בחישוב שעשיתי המבצע הזה חוסך לי ולמשפחתי כ1500 שקל, בלי שום קשר למונדיאל.

לייזר
17-01-06, 14:18
זה חוסך לך את זה בהנחה ואתה מעוניין בכל השירותים המוצעים מלכתחילה

avinet
17-01-06, 14:51
כמובן, כבר ציינתי במספר הודעות קודמות שאני מזמין מדי שבוע את הליגה הישראלית והאנגלית.

אגב, לא ענית לי על השאלה: הוט אמרו לך שזמן ההתחייבות (שנתיים) מקביל לתשלום עצמו ?

לא הבנתי את הקטע הזה, נדמה כי אפילו הם לא סגורים על הזמן של המבצע.

Ilan
17-01-06, 19:44
ראיתי היום שבעיתון ישראלי ניוז (שמחולק ברכבת) נכתב שצ'רלטון מאוכזבים ממכירת החבילות עד כה. נמכרו 15,000 חבילות והם ציפו ל200,000 בשלב הזה.

לייזר
18-01-06, 12:13
כמובן, כבר ציינתי במספר הודעות קודמות שאני מזמין מדי שבוע את הליגה הישראלית והאנגלית.

אגב, לא ענית לי על השאלה: הוט אמרו לך שזמן ההתחייבות (שנתיים) מקביל לתשלום עצמו ?

לא הבנתי את הקטע הזה, נדמה כי אפילו הם לא סגורים על הזמן של המבצע.

תשלום פר-חודש, זה מה שה**** אמרה לי.

קפה קולומביה
25-01-06, 02:52
http://sports.walla.co.il/?w=/316/847971

Yony-S
25-01-06, 10:37
שטויות.
המועצה תמשוך זמן ולא תנקוף אצבע.
המשחקים ישארו בPPV.
אם יש לכם עוד התלבטות אם להזמין או לא ועוד לא הזמנתם את המשחקים - אל תזמינו !
אתם גורמים עוול גם לעצכם כשבמונדיאל הבא ידרשו תשלום של כ1000 שקלים אם לא יותר !

alono
26-01-06, 13:43
אפשר לקרוא לזה צביעות, אבל מבחינתי; אם עושים דבר בלי רצון, אלא רק בשביל המטרה הלא באמת גדולה הזאת, זה יותר חוסר ברירה מאשר רצון

אפשר גם לקרוא לזה בשמות נוספים חוץ מצביעות...שמע סיפור שאולי היה באמת -
בחור אחד יצא לשתות בפאב וראה על הדלפק בחורה נאה. מיד ניגש אליה ושאל: רוצה לבוא אלי הביתה לסקס?
ענתה הבחורה בשאלה: אני נראית לך זונה?
שאל שוב הבחור: ובשביל מיליון דולר?
ענתה הבחורה: נו טוב, בשביל מיליון דולר אני רוצה לבוא אליך הביתה לסקס
השיב הבחור: נו טוב, אז אנחנו מסכימים על כך שאת זונה. עכשיו נשאר רק לקבוע את המחיר

הבנת?! צ'רלטון מציעים לך הצעה שנראית לך מגונה (מונדיאל בתשלום) אבל כשמדברים על הכסף אז פתאום ההצעה שלהם לא מגונה כל כך...כי נח לך לשלם 700 שח. אבל אם הם היו מציעים לך מונדיאל ב-7,000 שח? גם אז היית קונה? ואם כן, אז איפה הגבול? אולי 70,000 שח כבר היה נראה לך כמו מחיר מוגזם להציע לך בו מונדיאל?

Brasiloca
31-01-06, 15:00
אני לא אשלם למרות שיש לי אפשרות. הגיע באמת הזמן להעניש חמדנים.
כנראה שאשתמש באופציית האנטנה הישנה על המקרן הפרטי ונזמין חברים.

מה נעשה עם השפה הירדנית\קפריסאית\לבנונית?

א. נשתיק- אין ברירה
ב. אולי נחבר את כל הפרופסורים כאן בועידה של מדונות אלחוטיות בשידור
אינטרנטי מהיר לפשוטי העם (כמוני) שיקבלו פרשנות איכותית?

החיסרון\יתרון הכי גדול בשיטה הזאת זה שנצטרך לשמוע גרעפסים מבירות
וקולות ביניים נוספים...אבל שידור חי, לא? אני בעד. ;)

ERREALA
31-01-06, 21:04
השיטה שלי הידועה (שטובה רק בבית כמובן או איפה שיש אינטרנט ) לראות בלי קול ולשמוע רדיו מתחנה בשפה מקובלת עלי (במקרה שלי זה פורטוגית או ספרדית) אבל זה כמובן לא פתרון לפאבים

את כל המונידיאל הקודם שמעתי ככה, ישר מברזיל, וכך חסכתי מעצמי את הפרשנויות שמרושעות של שגיא כהן

השפה הקפריסאית (יוונית) לא כל כך קשה להבנת כדורגל, גם לערבית כבר התרגלנו, אפילו שהקריין מהערוץ הירדני שהוט הורידו לנו משושם מה היה קורא לשאבי , פויול ואחרים מין שמות משונים שבקושי הבנו במה המדובר, והטורקי קרה לפרנק דה בואאר פרנק דה בוש.

אני אשמח לשידור באיכות טובה בכל שפה, כולל סינית

תמיד יש את כפתור המיוט וברדיו מהאינטרנט אין גרפצים

BocaTeAmo
01-02-06, 14:41
הופה הופה :)
סבא שלי חובב מושבע של טלוויזיות.. בבית של 2 אנשים יש להם 7 או 8 טלוויזיות בבית, ו-3 צלחות לווין פרטיות :|

אז אני אתחיל לספר :)

סבא שלי, אדם דתי, חזר לו הבייתה ביום שבת מתפילת מנחה בביהכ. ליד הבית הוא ראה את השכן זורק צלחת לווין ושני אנשים מסתכלים ורוצים לקחת.. הוא ראה את זה ואמר לסבתא שלי שאם זה נשאר שם עוד מוצאי שבת הוא לוקח את זה.. ובאמת בצאת שבת זה עוד שכב שם וסבא שלי ישר בדק אם היא חייה, והתשובה חיובית :)

בלי לשלם זכיתי בצלחת לווין עם 2 ראשים ;D

אח של סבא שלי יש לו חנות ברמלה של אלקטרוניקה ושטויות כאלה והוא קנה לנו ממיר והכניס לתוכו את כל הערוצי ספורט לאירופה ועוד כמה מהעולם (אני חייב לבדוק אם הוא שם משהו מדראמ.. איזה פוקס ספורט ארגנטינה או משהו..) ככה שבקרוב מאוד יש לי לווין, 2 ראשים וממיר ב-300 שקל :)

צ'רלטון בשוק!

ג'ון הקטן
02-02-06, 16:18
מה לעשות,אני חושב שבמצב הנוכחי השאלה הבוערת יותר היא האם נראה את המונדיאל ולא איפה :(.

Yony-S
02-02-06, 20:19
מה לעשות,אני חושב שבמצב הנוכחי השאלה הבוערת יותר היא האם נראה את המונדיאל ולא איפה :(.

לגבי רוב האנשים בארץ השאלה הזו באמת רלונטית יותר.

שי
08-02-06, 19:16
מועצת הרשות השנייה החליטה לעודד את אחד הערוצים לרכוש את זכויות השידור למונדיאל ולשדר אותו בחינם, לשם כך אישרה היום (רביעי) המועצה כי היא תאפשר לערוץ שירכוש את השידורים למכור יותר פרסומות וחסויות בזמן המשחקים.

כזכור, זכויות השידור למונדיאל נמצאים בבעלות חברת צ'לרטון, שהחליטה לאחר שלא הצליחה למכור את הזכויות בסכומים שדרשה, לשדר את המשחקים בתשלום.

יור המועצה, נורית דאבוש, אישרה ל-ONE כי המועצה תעודד את ערוף 2 וערוץ 10 לרכוש את השידורים והוסיפה: המונדיאל הנו אירוע יוצא דופן ואנחנו כמועצה צריכים לעשות הכל כדי לשדר את המשחקים בערוץ פתוח.

דאבוש אישרה כי המועצה החליטה לאשר לערוץ המשדר למכור יותר פרסומות וחסויות על מנת לאפשר את מימון רכישת זכויות השידור.

דוברת רשת, מיכל קיזלשטיין, מסרה ל-ONE בתגובה: כרגע אין חדש בעניין המומ על זכויות השידור. בוודאי שכגוף שידור הדבר מאוד מעניין אותנו, זהו דבר מאוד חשוב לתחנת שידור ארצית.

מחברת צ'רלטון נמסר כי עד עתה לא הגיעה אף הצעה חדשה לרכישת זכויות השידור.

כל עוד זה לא יותר מדי:

http://www.tam.co.il/23_1_2004/images/g_yafit_ziur.jpg

אני בעד!

אלעזר
08-02-06, 19:57
יאללה, אז בשביל שערוץ 2 ידעו מה טוב בשביל רייטינג, כולם לפתוח את הערוץ ביום שני בערב, גמר החלקת הקרח מטורינו..

קפה קולומביה
08-02-06, 20:07
זה שווה המון רייטניג- הצצה נדירה לארוע ספורטיבי בתוככי טורינו, עם קהל.

איכשהו עד היום לא ממש נשמע לי הגיוני שהמונדיאל באמת יעלה 700 שח בסוף.

משהו חייב להתפוצץ לפני כן.

עם ההצעה הנל, אולי 2-3 ערוצים יוכלו לרכושו להתחלק ביניהם איכשהו.

קפה קולומביה
17-02-06, 23:22
http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/049/450.html

HOOD AT
20-02-06, 14:54
http://www.sportline.co.il/Article.asp?newsid=18778

יש יש יש יש יש יש יש יש יש יששששש !

http://img142.imageshack.us/img142/5431/untitled0ae.png

ג. מיכאל
20-02-06, 15:52
קריאות השמחה מוקדמות מידי, בעיקר כי בכתבה לא מביאים את תגובת צ'רלטון. כפי שכבר הוסבר כאן פעם, לצ'רלטון יש את הזכויות הבלעדיות על שידור המונדיאל, וצפיה באמצעות צלחות לווין פרטיות (בין אם בבית או במקןם ציבורי) הוא ניצול של כשל טכני כדי לעקוף את ההסדר החוקי. כשזה קורה בבית פרטי, זה משהו אחד, כשזה קורה בכיכר העיר עי גוף ממסדי, ומאפשר למאות אלפים להמנע מתשלום, זה משהו אחר לגמרי.
להערכתי צ'רלטון יכולים לדרוש ואף לקבל צווי מניעה כנגד כל עיריה שתעשה פעולה כזאת בלי לשלם לה את חלקה (וזה לא מעט כסף).

אלעזר
20-02-06, 18:34
להערכתי צ'רלטון יכולים לדרוש ואף לקבל צווי מניעה כנגד כל עיריה שתעשה פעולה כזאת בלי לשלם לה את חלקה (וזה לא מעט כסף).

ואז הם יעשו היכרות עם בני המיעוטים של קרית-ים.. השכנים שלי. ;D

או כמו שכבר נאמר: יש יש יש יש יש יש יששששששש!

Ilan
20-02-06, 22:56
קריאות השמחה מוקדמות מידי, בעיקר כי בכתבה לא מביאים את תגובת צ'רלטון. כפי שכבר הוסבר כאן פעם, לצ'רלטון יש את הזכויות הבלעדיות על שידור המונדיאל, וצפיה באמצעות צלחות לווין פרטיות (בין אם בבית או במקןם ציבורי) הוא ניצול של כשל טכני כדי לעקוף את ההסדר החוקי. כשזה קורה בבית פרטי, זה משהו אחד, כשזה קורה בכיכר העיר עי גוף ממסדי, ומאפשר למאות אלפים להמנע מתשלום, זה משהו אחר לגמרי.

לא יכול להגיד את זה בלב שלם לגמרי, אבל אני לא מסכים איתך. זה כבר כמעט כמו שצ'רלטון יוציאו צו מניעה נגד נוסעים לגרמניה לצפות במונדיאל...
תהיה להם בעיה רצינית מאד לחסום לווינים בלי הסכמה של כל החברות המשדרות בהם, כי אחרת הם יחטפו תביעה עצבנית על השיבוש הזה. כדי למנוע קליטת שידור בישראל של תחנות משדרות מונדיאל, צ'רלטון תצטרך לתבוע אחת אחת (וסביר שבארץ הבסיס שלה ולא בישראל), ולא יהיה לה קל לקבל צווי מניעה שערורייתיים כאלה נגד כל העולם. אם הם ינסו, אני מקווה שהפעם יהיה מולם עוד נורמלי, כי לא כל כך קשה להאכיל אותם קש (למשל: המגזר הערבי צריך לעתור לבגצ נגד חסימת הערוצים הירדנים, מאחר שמגיע לו שידור בערבית. והנה צ'רלטון מחוייבים לשדר ערוץ נוסף בערבית, בשביל 10 חברה שאין להם אנטנה לירדן בבית...).
אגב, כמי שעוסק בתחום, פסק הדין שהתיר החשכת ערוצים הוא שערורייה בלתי נתפסת, אבל על זה בהזדמנות אחרת ::)

ג. מיכאל
20-02-06, 23:22
לא הבנת אותי. צ'רלטון לא תחסום את הלווין. את זה היא לא יכולה לעשות, טכנית. היא תוציא צו מניעה נגד העיריה שיאסור לארגן את הארוע ולהקרין את המשחק על מסך ענק. היא יכולה כל לתבוע כל פאב שמשדר את המונדיאל בלווין פרטי, על כך שהוא מראה את השידור בלי לשלם לה. אחרי שהוא ישלם לה הוא יוכל להראות מאיזה ערות שהוא ירצה (ואין ספק שהוא יעדיף את שדרי אל-ג'זירה ספורט על העילגים מארץ הקודש). זה להערכתי יהיה הקו שלה. למיטב זכרוני, זה מה שחברות המוזיקה עשו בזמנו למסעדות ופאבים שהשמיעו בהם מוזיקה. עד שהם הגיעו להסדר כולל על תשלום קבוע עם איגוד בעלי הפאבים או משהו כזה.

Ilan
21-02-06, 08:55
כן הבנתי דווקא - ואני בכל זאת מקווה שיתנו להם פייט טוב. אגב, מחר כל גופי השידור בערך צריכים להשיב לעתירה שהוגשה נגד הPPV בבגצ - אולי בטעות יצא משהו (לא מאמין אבל).

ERREALA
22-02-06, 17:28
הכוכב, מה אתה דואג

את חצי הגמר והגמר ישדרו בערוץ פתוח, ואם הקבוצה שלנו לא תהיה שם, מי ירצה בכלל לראות את זה?? נדמה לי שגם משדרים את משחק הפתיחה , אם זה יהיה ברזיל גדקרואטיה אני מסודרת , ואם לא תמיד יש רדיו איטאטיאיה

חוץ מזה יש פאב בנהריה שהבטיח כבר שידור על מסך גדול של כל המונדיאל

אז ממני צ'רלטון לא יראו גרוש ???

קפה קולומביה
07-03-06, 13:02
זו אינה תגובה פוליטית. זו תגובה הקשורה לנושא!

http://www.likudnik.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=109292

09-07-2006
07-03-06, 13:13
זו אינה תגובה פוליטית. זו תגובה הקשורה לנושא!

http://www.likudnik.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=109292

אז מה, אתה גם אוהד אינטר וגם ליכודניק??
איזה כשרון מבוזבז.. ;)

Ofir10
07-03-06, 17:48
לאוניד, הכתבה הזאת מאתר הליכוד היא דמגוגיה זולה ועלובה, שמתעלמת מעובדות.

תחילת התשלום עבור שידורי ספורט לא תהיה עם המונדיאל. היא התחילה עם ערוץ 5+. שר התקשורת באותה תקופה היה רובי ריבלין, מהליכוד, והוא לא עשה דבר נגד זליגת התכנים מערוץ 5 לערוץ 5+. למעשה, אני זוכר שהוא אפילו התראיין לאחד העיתונים וטען שערוץ 5 לא רוקן מתכניו לעומת ערוץ 5+, למרות שכבר היה ברור שזה מה שקרה.
משה כחלון הגיש הצעת חוק פופוליסטית, שלמרבה הצער לא עומד מאחוריה כלום.

אני מציע למי שרוצה באמת לדעת מי עוזר לציבור ומי עוזר לבעלי ההון, דרך המונדיאל, שיקרא את פרוטוקול דיוני ועדת הכלכלה של הכנסת בקשר לשידורי המונדיאל בתשלום: http://www.knesset.gov.il/protocols/data/html/kalkala/2005-11-16.html

שם אפשר לראות בדיוק מי דואג לציבור, ומי דואג לבעלי ההון של צ'רלטון ונזהר משום מה לא לפגוע בכבודם.

הסיכום שלי לדיונים האלה:
השניים היחידים שממש יודעים על מה הם מדברים הם יור הועדה, אמנון כהן (שס), שאני בכלל מאד מתרשם ממנו, ואבשלום וילן (מרץ), שהוא גם היחיד שלא מנסה להתחנף לצ'רלטון ולא מפחד מהם.
גם אילן ליבוביץ' (שינוי) מתמצת יפה את האמת.

מי שמתחנף לצ'רלטון הוא דווקא גלעד ארדן, מראשי הליכוד, שלא אכפת לו לשנות כמה חוקים, העיקר שצ'רלטון תוכל להרוויח כסף.

הנודניק הוא כצפוי יוסי שריד, והטמבל הוא משה כחלון.

מי שמתלבט למי להצביע בבחירות, בהחלט ראוי שיתחשב גם בדיוני הועדה הזאת (ולא בגיבוב המילים מאתר הליכוד, שכפי שאפשר לראות אין מאחורי המילים האלה כלום).

קפה קולומביה
07-03-06, 18:11
אופיר, לא באתי לדבר בגנות או בעד הכתוב.
היות ומדובר במשהו קשור לנושא ובעובדה שיש שם עצומה(לא עולה לכם כסף- תחתמו עליה בכל זאת), פירסמתי.

גם לי זה נראה כמו דמגוגיה פוליטית, אבל, למען האמת, לא מזיז לי אם מישהו יעשה את זה מטעמין פוליטיים לחלוטין. אם מישהו יצליח להביאל נו מונדיאל בחינם, הוא לא ישנה את דעתי הפוליטית(אלא אם הוא ממפלגה מתחרה שקרובה לזו שאני מתכוון להצביע לה ממילא), אבל אודה לו מבחינתי.

אני סיפרתי על המצב, מזמן, ב-ICQ, לאוהד אינטר מתורכיה. הוא אמר משהו בסגנון ידוע שהיהודים מתחנפים לבעלי ההון ואיפה שיש כסף, שם אפשר לראות יהודים חנפנים וערמומיים.

בחחי שזה מעצבן אותי- אנחנו מדינה מספיק עשירה כדי לדרוש תשלום כביכול, אבל עניה וחסרת תרבות צרכנית מכדי להלחם על זכויות העם כראוי.

Ofir10
07-03-06, 20:10
לא התכוונתי לבקר אותך, הייתי לחוץ בזמן והנושא מעצבן אותי, אז אולי לא התנסחתי כמו שצריך :)

הנושא הזה של שידורי המונדיאל מעצבן, כי הוא מראה את הקשר ההדוק בין הון לשלטון. כל מה שהיה צריך לעשות כדי שהמונדיאל ישודר בחינם, זה שמועצת הכבלים והלוויין לא תאשר את שידורו בתשלום, דבר שהוא זכותה ואף חובתה. אבל היא לא עשתה את זה, והשאלה היא למה? הרי האפשרויות ברורות:

1. שידורים בשלם וצפה:
6,000,000 תושבים מפסידים כסף או את המונדיאל.
2 אנשים, פיני זהבי ואלי עזור (בעלי צ'רלטון) מרוויחים המון כסף.

2. שידורים לא בשלם וצפה:
6,000,000 אנשים לא מפסידים כסף וגם לא את המונדיאל.
2 אנשים, פיני זהבי ואלי עזור, מרוויחים כסף אבל לא המון.

מועצת הכבלים והלוויין כפופה למשרד התקשורת ומכאן שגם לממשלה. תפקידה הוא לשמור על האינטרסים של הציבור. נראה לי ברור שאפשרות מספר 2 עדיפה מבחינה ציבורית על אפשרות מספר 1. מדוע, אם כך, היא בחרה באפשרות מספר 1? התשובה היחידה האפשרית היא שלמישהו מלמעלה, אם זה במשרד התקשורת ואם במשרד אחר שיכול להיות קשור לעניין, היה אינטרס שפיני זהבי ואלי עזור ירוויחו כסף. הרבה כסף, גם אם זה על חשבון הציבור.

ואם זה מה שקורה במשהו שחשוב לציבור כמו המונדיאל, אפשר רק לדמיין מה קורה בעניינים אחרים שהציבור פחות מתעניין בהם, אבל זה כבר קשור לדיון על פוליטיקה ולא על שידורי מונדיאל...

מועצת הכבלים היתה כפופה בתקופת הקמת ערוץ 5+ לרובי ריבלין מהליכוד, אחרי זה לדליה איציק שהיתה בעבודה, ולאחר מכן לאולמרט שהיה בליכוד ועבר לקדימה, כך שלצערי אפשר להגיד שכל המפלגות הגדולות מושחתות :-\

ג. מיכאל
08-03-06, 01:46
אין לי מושג מי זאת הקרן ברק הזאת, אבל אני חייב לציין שבניגוד לגילה גמליאל היא כמעט יודעת עברית. בכדורגל היא לא מבינה, אבל לא חשוב. חוץ מזה, נראה לי איכשהו שהיא תעלם לנו מהמאבק ב- 29 לחודש, ועד אז היא שופכת דמגוגיה בלי חשבון. דוגמית:

על חשבון מה ישולמו מאות השקלים? על חשבון חינוך הילדים? הבריאות?

חינוך ובריאות חייבים כמובן להיות מסופקים עי המדינה. ולא להאמין, עד לפני חודשיים זה היה אפילו דרך משרדים שנשלטו עי המפלגה של הגברת ברק.

חוץ מזה, למה לפתוח עצומה חדשה ולא להצטרף לעצומה קיימת? אולי בגלל שברגע שאני חותם על העצומה, אפשר יהיה להשתמש בשמי להמון שימושים שאניפחות מעוניין בהם? אחרי הכל, אנחנו מדברים על ארגון שיושר הוא לא בדיוק שמו האמצעי...

לסיכום: מפלגה שרוצה לזכות באמוני על בסיס זה צריכה לעשות רק אחד: לכפות שידורים בערוץ פתוח.

Rijkaard
16-03-06, 22:23
[שמועה] האם ארקדי גיידמאק מיודענו, מתכנן לקנות את הזכויות לשידור המונדיאל, ולשדר אותו בערוץ פתוח לחלוטין? [/שמועה]

ערכתי סקירה קצרה באתרי האינטרנט הישראלים, ולא מצאתי דבר בנוגע לשמועה/ידיעה שנכתבה היום בעיתון הארץ (?), על רצונו של האוליגרך לקנות את זכויות שידור המונדיאל מצ'רלטון, ולשדרם בערוץ פתוח וחינם לחלוטין לכל בני ישראל :)

קודם כל, פרטים נוספים (קישורים לידיעות קשורות) יתקבלו בשמחה.

אבל -
האם באמת יכול האוליגרך לבצע רצונו מבחינה חוקית, וכיצד הדבר אמור להתבצע? האם מדובר בחוזה, הדומה לחוזה שחקן כדורגל לדוגמא, שישנו מחיר שחרור מסוים שאותו האוליגרך יכול לשלם, וזכויות השידור פשוט יעברו אל ידיו, או שמה הוא צריך להגיע להסכמה מלאה עם צ'ארלטון?
ויותר חשוב, מה עם אלו שכבר שלמו כספם אל צ'ארלטון בתמורה לשידורי המונדיאל?

Ofir10
17-03-06, 01:18
אם הוא יחליט לקנות אז זה לא יהיה מסובך, אני בטוח שאם הוא יציע סכום יפה לצ'רלטון הם ישמחו להעביר לידיו את הזכויות. אני מניח שהוא לא סתם יקנה את הזכויות, אלא יסכם לפני כן עם אחד הערוצים החופשיים, שיסכים לשלם סכום מסוים, וגאיידמק ישלם את ההפרש בין הסכום שהם יסכימו לשלם לסכום שצ'רלטון דורשת.

אין ספק שאם הוא יעשה כזה דבר, זה יהיה צעד גאוני מבחינת יחסי ציבור.

זה גם יהיה סמל לכלכלת השוק החופשי - העשירים של צ'רלטון מתעשרים עוד יותר, האוליגרך גיידמאק זוכה ליחסי ציבור מצוינים תמורת כסף, והציבור מעריץ את האוליגרך בזכות נדיבותו. כל זה במקום שהמדינה תמלא את תפקידה :-\

מה שכן, אם גיידמאק יקנה את הזכויות אני מבטיח להצביע לו בבחירות הבאות אם הוא ירוץ. לפי אותו עיקרון שמנחה את האיטלקים שבחרו את ברלוסקוני: כולם מושחתים, אז עדיף לבחור בזה שיש לו כל כך הרבה כסף שהוא כבר לא צריך להיות מושחת :)

ויותר חשוב, מה עם אלו שכבר שלמו כספם אל צ'ארלטון בתמורה לשידורי המונדיאל?
הם לא שילמו לצ'רלטון בשביל המונדיאל, הם שילמו להוט בתמורה לקבלת שידורי הליגה הישראלית, האנגלית והמונדיאל, והם אכן יקבלו אותם. זה שאחרים יוכלו אולי לקבל את המונדיאל בחינם, לא משנה מהבחינה הזאת.

שי
17-03-06, 15:46
התוכנית משודרת בחסות: תרימה, יצרנית מינוקסי דיל לטיפול בנשירת שיער.

וגם, בחסות ארקדי גאידמק, יצרן מזומנים בלתי נלאה.

קפה קולומביה
22-03-06, 00:40
http://www.bci.co.il/pages/Mondial/index.html

למה כבר זמן מה אני לא רואה חדשות בעניין?

בכל אופן, למה אין מפלגה ששמבטיחה שאם היא תקבל לפחות X מנדטים, עם ישראל יראה מונדיאל? כל כך קשה למפלגה לגייס את הסכום הדרוש כיד לשלים את מה שערוץ 2, למשל, מוכן להציע?

BocaTeAmo
22-03-06, 18:00
אם קפה קולומביה כבר הזכיר מפלגות, הליכוד היא המפלגה היחידה שימו לב שמתייחסת לספורט במצע שלה...
אם נתניהו יבחר לראשות הממשלה הוא מתחייב למנות את גדעון סער שפעל ה=מ=ו=ן בכנסת האחרונה לטובת הספורט במדינה לשר הספורט. פעם ראשונה אם אני לא טועה בישראל שיהיה אולי שר ספורט שהוא לא כפוף למשרד החינוך...

ביבי תמורת שידור?? ;D

קפה קולומביה
22-03-06, 18:58
מצע לחוד ומציאות לחוד.

אני מעדיף לבדוק מי היו פעילים באמת בתחום ומי פעילים כיום.
מילא אם הדבר היה מוזכר כאחת הנקודות הבולטות במצע...

ג. מיכאל
22-03-06, 22:03
אם קפה קולומביה כבר הזכיר מפלגות, הליכוד היא המפלגה היחידה שימו לב שמתייחסת לספורט במצע שלה...
אם נתניהו יבחר לראשות הממשלה הוא מתחייב למנות את גדעון סער שפעל ה=מ=ו=ן בכנסת האחרונה לטובת הספורט במדינה לשר הספורט. פעם ראשונה אם אני לא טועה בישראל שיהיה אולי שר ספורט שהוא לא כפוף למשרד החינוך...

ביבי תמורת שידור?? ;D

א. כבר היה שר תרבות שלא היה כפוף למשרד החינוך. קראו לו מתן וילנאי והוא עשה המון.
ב. כדאי שעיין קצת יותר בלינק האחרון שלאוניד הביא. בין השאר יש שם דיווח על תביעה שהעורך דין הזה הגיש
(http://www.bci.co.il/pages/Pages/Press.html)נגד אתר מסויים, שבמקרה נמצא בבעלותה של אישתו של בכיר בליכוד, ושמצנזר טוקבקים המתנגדים לצ'רלטון. אז תחשוב עוד פעם.

RAMOS
05-04-06, 15:51
אני גם מהמתנגדים לכל הקטע של לשלם על המונדיאל (בעוד שבארצות אחרות זה משודר בבתי ספר!)

אבל אני דווקא יראה את המונדיאל לא מזמן עברנו מיס להוט וקיבלנו ת'חבילה של הליגה הישראלית והאנגלית +המונדיאל במחיר של הליגה הישראלית.
אבל האלטרנטיבה הכי טובה זה הלויין חיבור פשוט ואתם רואים הכל בחינם!

ERREALA
05-04-06, 16:13
היום גם ראיתי מודעה בידויעות אחרונות שמציע לרוכשי מנוי לעיתון לראות בחינם מונדיאל

לזמן מוגבל או עד גמר המלאי

לידיעתכם

(אני לא מקבלת אחוזים וממש לא איכפת לי)

ג'ון הקטן
12-04-06, 12:05
תגידו זה נכון שאם חברת yes לא תקנה את החבילה של המונדיאל,אז גם חברת הוט לא תוכל לשדר אותו ,במסגרת ההחלטות של המועצה לשידורי כבלים ולווין?

R9onaldo
12-04-06, 12:14
תגידו זה נכון שאם חברת yes לא תקנה את החבילה של המונדיאל,אז גם חברת הוט לא תוכל לשדר אותו ,במסגרת ההחלטות של המועצה לשידורי כבלים ולווין?

זה כבר ממזמן ידוע.

בכל מקרה לפחות החיילים לא יצטרכו לשלם כדי לראות מונדיאל:

http://www.glz.msn.co.il/glz/sport/1BC24C88CF3246189AF8EFE6BB9DD97B.htm

זה יעלה לו משהו כמו 2 מיליון דולר (שמעתי את זה ביציע העיתונות,נדמה לי מקופמן,אז אל תתפסו אותי במילה ;D )

ג'ון הקטן
12-04-06, 14:03
זא שעדיף שיס לא יקנו את החבילה ואז גם הוט לא יוכלו לשדר אותה,ואז צ'רלטון יהיו חייבים למכור את הזכויות לערוץ ציבורי ,כי לא יכול להיות שהמונדיאל פשוט לא ישודר בשום מקום.

אלעזר
12-04-06, 17:00
לא יכול להיות שהמונדיאל פשוט לא ישודר בשום מקום.

לפני שנתיים אמרת את זה על משחק רשמי בין ישראל לצרפת..

ג'ון הקטן
12-04-06, 18:26
אם כל הכבוד לישראל וצרפת,זה אפילו לא מתקרב לסאגת המונדיאל.
תסכים איתי שאם היו מבקשים תשלום תמורת המשחק של ישראל וצרפת,אף אחד לא היה עושה רעש.

Dimgold
20-04-06, 04:08
לפני שנתיים אמרת את זה על משחק רשמי בין ישראל לצרפת..

ועדיין רב הישראלים מעדיפים לאות את המונדיאל ולא את ישראל צרפת אפילו אם יגידו להם מראש שיגמר 4-0 לישראל. ככה זה, אנחנו פשוט לא ברמה.

Brasiloca
20-04-06, 19:42
אתמול ראיתי פירסומים של שלטי חוצות גדולים בעיר שלי כל משחקי
המונדיאל - במקום אחד כשהכוונה לפאב/מסעדה בחוף הים של
ראשון לציון. :)

ERREALA
21-04-06, 18:28
זה כנראה אותו הפאב שבו אוהדי ברסה הממוסדים ראו את המשחק האחרון נגד מילאן

יהיה מקום נחמד לשבת בו בקיץ, לאלה שגרים באזור המרכז

בכלל השנה יהיו המון בארים , מסעדות וכו' שיראו את המונדיאל

אפילו בנהריה כבר אמרו לי על 3 מקומות

Brasiloca
21-04-06, 18:45
השם של הפאב החדש (צץ לא מזמן) הוא: PLAYA

ERREALA
21-04-06, 19:54
אכן כן, זה אותו המקום בו התאספו אוהדי ברסה, מעריצי RG, לראות את המשחקים בחברותא

אתה יכול להכס לפורום של אוהדי ברסה באותו אתר (כאן) ולקרוא את הרשמים שלהם מהמפגש האחרון באותו מקום

נדמה לי שגם מיכה היה שם, אתה יכול גם לשאול אותו

בכל אופן הלינק הוא:

http://forum.sportenter.co.il/index.php?board=3;action=display;threadid=2624;sta rt=1485

אני מעריכה שהיהו לפחות 100 פאבים, בארים, מסעדות, פיצריות (בנהריה יש פיצריה ארגנטינאית שקבלו שוק שבאתי במונדיאל הקודם עם חולצה של ברזיל) וכו' יראו את המונדיאל, אבל כמובן יכול לקרות שצ'רלטון ימציאו משהו ולא יתנו להם לשדר

נקווה לטוב

בינתיים אתה מוזמן (וגם אחרים כמובן) להכנס לדיונים על ברזיל 2006 , מוקדמות המונדיאל וכו' באותו פורום כדי להכנס לשטימונג

קפה קולומביה
21-04-06, 20:17
לפני המונדיאל עצמו, ננצל את השרשור הזה, או נפתח שרשור מיוחד לשם כך בפורום המונדיאל שיפתח(בהנחה שיפתח, מניסיון עבר), כדי לעזור אחד לשני למצוא מקורות לצפות במונדיאל, והכוונה היא בעיקר למקורות פיזיים ולא ללינקים חשוכים(שגם זה, בנוסף, יהיה טוב).
כל אחד יגיד אילו מקומות הוא מכיר בעירו.
אני, למשל, אשמח לדעת איפה אפשר לראות את המונדיאל בחיפה ובאשדוד.

אבל את זה נשאיר לזמן המתאים, כי עכשיו גם אין מספיק ידע, וגם אם נתחיל, זה ידעך ויישכח.

אני לא אשלם 700 שח בכל מקרה, כי ההנאה הצפויה מהמונדיאל לא תתקרב ל-700 שח, למרות שמדובר בגרמניה ואני לא רואה התייחסות בפוליטיקה לגבי העניין(מה עם מפלגת קדימה שבאתר שלה המונים הצביעו שזהו נושא שמטריד אותם כרגע?!), אז כנראה שאצטרך להיות בברים פה ושם. אולי אראה בערך 8-10 משחקים מהמונדיאל.

italiano
21-04-06, 20:24
ליאו אני ממנה אותך לדאוג לבעיות הסטודנטים לקראת המונדיאל הקרב ;).

באמת, כשהזמן יגיע, רשימת מקומות לצפייה בחיפה יהיה הכרחי מבחינתי. אני בטוח אהיה תקוע בטכניון :-\ *.

*בבית אני מסודר, צלחת שקולטת לפחות 20 תחנות ערביות, כל אלו של ירדן, מצריים, אל גז'ירה וכל השאר..

נב, מתי תקופת המבחנים? יהיה התנגשות של הגמר של איטליה עם איזה מבחן מדח בטעות?

קפה קולומביה
21-04-06, 20:56
מועדי א' מתחילים ב-10/7/2006.
המונדיאל יחל ב-9/6/2006 ויסתיים ב-9/7/2006.

אמנם ספ בלאטר לא הצליח לשכנע את משרד החינוך ב-2002 לשנות את זמני המבחן(עשיתי מבחן בספרות בגמר המונדיאל- אותו המבחן המפורסם עליו הודיעו בחדשות ובעיתונים), אבל את הטכניון הוא כן הצליח.

מה שאומר שהמונדיאל לא ימנע ממך לגשת לשום מבחן, אבל הוא ייעשה את כל המאמצים כדי לגרום לך לא לרצות לגשת בעצמך.

ERREALA
21-04-06, 21:06
עלה לי פתאום בראש רעיון משוגע קצת

שכל אחד יספר באיזה מקום הכי משונה והכי הזוי הוא ראה מונדיאל או יורו

לי זה קרה בגמר של היורו האחרון

הייתי בחתונה של הבן של אחותי וברגע מסוים נגשתי לשרותים (של הנשים)

להפתעתי ראיתי שם פתאום מלא אנשים , חלקם הגדול גברים עומדים ומסתכלים לקיר

מסתבר שמישהו מבעלי האולם הציב שם פלזמה וראינו את המשחק... בשרותים

עכשיו תורכם

אולי זה ראוי לנושא לחוד, לא יודעת , שהמנהלים יחליטו

Guy1
22-04-06, 00:06
ביורו 2000 הייתי בטיול בני מצווה בצפון, את הגמר (והדמעות שבאו מייד אחריו) ראיתי בבודקה של השומר באיזה פארק שכוח אל.

אחר כך שיחקנו כדורגל עד 4 לפנות בוקר בבית ההארחה של איילת השחר.

robi
22-04-06, 02:59
שמעו סיפור.
במונדיאל 94 כשעוד הייתי רק בן 7 וראיתי כדורגל בלי לאהוד נבחרת מסוימת באתי לצפות בגמר בין הנבחרת של האיש עם הקוקו לנבחרת הצהובה שאהבתי בגלל אהבתי למכבי תא.
כולם יודעים שברזיל ניצחו בגלל החמצת איש הקוקו וכמובן שקצת בכיתי בסיום (על ההחמצה, ולעומת זאת גם עם שחקני נבחרת ברזיל שפשוט עשו לי את זה עם החיבוק הענק בפנדלים).
עכשיו מה שבאמת מעניין זה איפה ראיתי את הגמר.
ביום של גמר המונדאיל עברנו משפחתי (הורים אח ואחות) לסבתא שלי עקב בעיות כלכליות. לסבתא שלי לא הייתה טלויזיה ואבא שלי ואחי היו משוגעי כדורגל שהכניסו אותי גם חזק לזה ופשוט היינו חייבים טלויזיה על מנת לראות את הגמר.
חבר של אבא שלי שמע על העניין והזמין אותנו לבר שלו בתא על מנת לראות את המשחק (לא זוכר אם זה היה בערב, או באמצע הלילה).
אבא שלי ואחי בהתחלה לא רצו לקחת אותי איתם בגלל שהייתי בן 7 בלבד, אבל עשיתי כל כך הרבה רעש על מנת שאסע עימם, שלבסוף שיכנעתי אותם.
הגענו לבר, כולם שמחו שרו שתו ונהנו עד לשריקת הפתיחה ואז התיישבו מול מסך הטלויזיה ''30 שהיה בבר.
לפתע מצאתי עצמי יושב ליד אחי, כשאבא שלי שתוי לגמרי עם אוהדי נבחרת ברזיל שמתחילים לשיר כמה שירים בפורטוגזית, לא ידעתי איפה אני נמצא וכל מה שעניין אותי זה המשחק, בחיים לפני כן לא ראיתי את אבא שלי בכזו אקסטזה ואנשים כל כך שתויים ופנאטים.
בכל זאת מה שעניין אותי זה לראות את המשחק, כדי לדבר על זה אחרי זה עם החברים, כדי לראות איזה מהלך של די באג'יו/ בבטו, כדי להנות מהמשחק.
עכשיו כשאני חושב על זה אני לא מבין איך לא קיבלתי שוק מהאווירה ועוד הצלחתי להנות מהמשחק.

כנראה שזו אווירת מונדיאל, בכל גיל ובכל מקום, פשוט יש את ההרגשה המיוחדת של 'אינעל העולם, את המשחקים האלה אני לא מחמיץ'.

pampiel
22-04-06, 07:57
גיא הסיפור הבא הוא בזכותך, פשוט הזכרת לי איפה אני הייתי בליל גמר היורו 2000.

האמת ששמחתי לשמוע שאתה וחבריך הייתם ערים באותו הלילה, כי גבול הצפון היה פרוץ לחלוטין, בזכות עבדיכם הנאמן.

http://images.google.co.il/images?q=tbn:6Lm_mk1aszmqQM:news-israel.net/images/upload/na.jpg
חסן נסראללה-לו היה יודע היה יכול לגמור הכול באותו ערב.

את גמר היורו נאלצתי לראות בצבא אחרי שאת כל השבועיים לפני הצלחתי להעביר בבית לצורכי כדורגל, עד שחבריי פשוט כבר לא יכלו לחפות עליי וביקשו ממני לבוא לעזור (כמובן שאתם חולים כמוני במחלה ולכן אתם תסלחו לי על הפקרת המולדת בתואנות שונות ומשונות).

אני כחבר נאמן ומסור הסכמתי לחזור מהחופשה שכפיתי עליהם רק בתנאי שביום ראשון בערב אני משוחרר ממשימות שמירה ומארב.

כמובן שבצבא כמו בצבא הבטחות ומציאות לא בדיוק הולכים יחד ואי שם במהלך יום המשחק הבנתי שכבר לא נותר מי שיגבה אותי ושהפור נפל.

גמר היורו הלך והתרחק ממני ומי שמכיר את המועקה שבלב, אני פגשתי אותה באותו יום (וזה כמה ימים אחרי שקלוייברט פגש את העמוד ושלח את איטליה הלא סקסית לגמר).

http://www.soccernet.com/images/euro2000/hol/holita_kluivertmiss_shaunbotterill_125x180.jpg
קלוייברט לא מאמין-ככה גם אני נראיתי בבית באותו רגע

מסתבר שברגעי לחץ, להבדיל מפטריק הלוזר, אני דווקא מתפקד לא רע בכלל וסידרת דרכי פעולה נשקלו במוחי במהירות הבזק.

בתחילה חשבתי פשוט לירות לעצמי ברגל כשהכוונה היא לבלות את המשחק כשאחיות צעירות ויפות מראה מנקות זיעה ממצחי.
את המחשבה דחיתי במהירות בשל החשש שכדורגל יהפוך בשבילי למשחק הזה שבו יושבים על הכורסא, מפצחים גרעינים ומקללים בקולי קולות (מה שכיום מסתבר כאמת המוחלטת) ושדשא אני אראה רק בתוך סיגריה מגולגלת (גם זו, מסתבר היום, אמת).

גם מחשבה על חציית הגבול ללבנון עברה בראשי.
אך בהיזכרי בסרטו של ערן ריקליס ובתנאי הצפייה החפירים להם זכו כוכבי הסרט, זנחתי מיד גם את האופציה הזו.

לבסוף החלטתי לערוך סיור הכנה מדוקדק במוצב ותוך יישום כל מה שלמדתי כחייל קרבי, החלטתי לשריין לעצמי לאותו הערב עמדה קטנה ומבודדת, שישבה על האין גדר של ימי פוסט לבנון.

עשר דקות לפני המשחק התייצבתי עם אפוד מלא, מחסנית בהכנס וחיוך זדוני על השפתיים.
חברי לא עיכל את שראו עיניו ולא האמין שזכה לרבע שעה שינה אקסטרה על חשבון פמפי (שכזכור ישן כבר שבועיים רצוף במיטתו בבית, בזמן שחבריו מחפים עליו ונקרעים בשל המחסור בכוח אדם).

דקה לפתיחת המשחק, מאחוריי גבול הלבנון ושנים של סכסוך עקוב מדם, אך כל זה לא מעניין אותי כשהמחשבה על איטליה-צרפת מסעירה את מוחי ומערבלת את המחשבה הצלולה. גם המחשבה על הכלא, אם יתפסו אותי, לא מרתיעה. אני פותח את סוגרי האפוד, מנחית אותו על הריצפה ופותח בריצה מהירה של כחצי דקה, שמסתיימת מול דלת הפלדה של המבנה הקרוב.

גם הדלת הסגורה והשלט מגורי בנות-הכניסה אסורה לא מרתיעים אותי ואני פורץ בסערה פנימה.

בפנים החדר מצאתי שלוש נקבות, שכובות על מיטת שדה מאולתרת וצופות בתוכנית האהובה עליהן, הראשון בבידור עם דודו טופז.
באותה שנייה כבר אי אפשר היה לעצור אותי ולפתע שמעתי את פי אומר- יש עכשיו את גמר היורו ואת החרא הזה אתן רואות?

http://images.google.co.il/images?q=tbn:7VQmUYzNHTtZ8M:www.mevaseret.co.il/articles/art15_pics/1b.jpg
דוד גולדנברג-אחת התוכניות הגרועות מאז המצאת הטלוויזיה.

תדהמה נפלה על פניהן. לא בגלל שנבהלו מכניסתי הפתאומית לחדר (הרי אני יודע בוודאות שהמפ שלי היה עושה את אותו דבר כמעט מדי לילה), אלא פשוט בגלל שלא היה להן מושג מה זה גמר היורו.

כמובן שבשל התדהמה, הן נפלו שדודות לרגליי ואת גמר היורו 2000 כולו ראיתי עם שלוש חיילות צהל, להן היה זה המשחק הראשון והאחרון, מין הסתם, בחייהן, שוויתרו בעל כורחן על ערב הטלוויזיה שלהן לטובת לוחם מטורף, חולה כדורגל, אחוז דיבוק, שאיים על שלמות גופן (חד משמעית, גם התנגדות בכוח מצידן, באה בחשבון שערכתי באותו אחר צהריים ופתיחה באש בהחלט הייתה מתקבלת מבחינתי).

אז גיא תודה שהזכרת לי את אותו הלילה וזה הזמן לכמה סליחות.

סליחה, קודם כול לבנות החביבות, שבוודאי השתנו חייהן ללא היכר מאז אותה טראומה (בכל זאת מאה ומשהו דקות כדורגל, לא איכותי במיוחד, כשלצידך מטורף-מעניין מה פרויד היה אומר על זה...).

סליחה, לחבריי לצוות שסבלו כל כך למעני.

סליחה, לרמטכל שאול מופז שעל משכבו בלילות לא האמין שאלו חילייו.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/e/e3/Shaul-mofaz04.jpg/200px-Shaul-mofaz04.jpg
שאול מופז -הרמטכל שהופקר על מזבח הכדורגל.

סליחה, לתושבי הצפון ומדינת ישראל שהופקרו בחוסר אחריות משווע.

והכי חשוב סליחה אלוהים על שזנחתי אמונתך והמרתי את דתי לדת הפופולארית בתבל, הכדורגל.

מה אני יכול לעשות? אני חולה!

Ofir10
22-04-06, 14:08
פמפי - זאת היתה אחת ההודעות הגדולות בתולדות הפורום!
עוד כמה כאלה ואני כבר לא אבכה אם ברזיל תזכה במונדיאל :)

Javier Zanetti
22-04-06, 14:14
אדיר ;D.

Cicinho#11
22-04-06, 16:53
מישהו אולי יודע מה קורה עם גאיידמק ודיבוריו על קניית הזכויות של המונדיאל ולשדר לנו בחינם? ???

ג'ון הקטן
22-04-06, 21:11
את אורוגוואי-סנגל ,ראיתי באמצע הטיול שנתי שלי כשהיינו באיזה אתר בצפון (נראה לי של פורום פילם) ובמקום להיכנס להרצאה נשארתי בחוץ וראיתי את המשחק.

ביורו 2000 אמנם לא ראיתי שידור בשום מקום מוזר ,אבל טסתי לאיטליה שבוע אחרי הגמר,וראיתי בטלויזיה שם את המשחק בשידור חוזר איזה 3 פעמים.

SHLOMY
22-04-06, 21:41
אני אומנם יראה את המונדיאל, ואפילו די בזול (עברנו מיס להוט ולכן קיבלנו:ליגה אנגלית+ישראלית :-\ +מונדיאל ב-300 שח.)

אבל בתור אלטרנטיבה אני מציע:

או לעשות מה שאני עשיתי ולעבור מיס להוט,ולהפך.

או להתחבר ללויין כזה שנותן את כל הערוצים, זה אומנם לא חוקי אבל זה יותר חינם מכל הקומבינות שתמצאו.

ג'ון הקטן
22-04-06, 21:44
למה יס מחכים לעזאזל? הם מתכוונים לקנות את הזכויות או לא?

אלעזר
23-04-06, 19:05
סנגל - טורקיה, רבע גמר מונדיאל 2002

עם הירידה לאוטובוס הגנבתי מבט חטוף לטלוויזיה בצריף שנקרא קיוסק, לפני שהחבר'ה משכו אותי כדי שאני לא אעכב את כולם בדרך לקיאקים. בסופו של דבר לא ראיתי.

פורטוגל - אנגליה, רבע גמר יורו 2004

שנתיים ויומיים חלפו מאז הקיאקים של כיתה י', והפעם הגיע תורם של הקיאקים של כיתה יב. הגענו בצהריים, כולי כבר לחוץ שמא אפספס את המשחק. בדכ כשאני עושה קיאקים וכולם מסביבי חותרים (תרתי-משמע) כמו דפוקים לסיים ראשונים, אני נח לי בקיאק, נותן לקרני השמש ללטף את פני, משכשך רגליי במימי הירדן הקרירים, ועושה חיים. לא הפעם. כאילו התנין הידוען של הירדן רדף אחרינו, הובלתי את צמד חבריי לשיט הקיאקים הקצר בהסטוריה, ואפילו מיכאל קולגאנוב בכבודו לא יכול היה עלינו באותו יום. בסופו של דבר הגעתי הביתה והספקתי להתקלח, ואיך שיצאתי מהמקלחת והתיישבתי בכורסה, אורס מייר כאילו החליט לחכות לי, ורק אז שרק לפתיחה. עם עיניים צורבות, גב שרוף, שרירים תפוסים בכל הגוף ואוזניים מלאות במים, נהניתי כמו שלא נהניתי הרבה זמן ממשחק כדורגל. עד ההדחה של צרפת יום לאחר מכן.

ג. מיכאל
24-04-06, 00:10
אתמול ראיתי פירסומים של שלטי חוצות גדולים בעיר שלי כל משחקי
המונדיאל - במקום אחד כשהכוונה לפאב/מסעדה בחוף הים של
ראשון לציון. :)

גלעד ידידי, נדמה לי שלא הבנת משהו. יש כאלו שמהם אנחנו מצפים ליותר מאשר לצטט שלטי פרסומת. למשל שיסגרו על המקום ויארגנו בו, בכל משחק של ברזיל, צפיה משותפת, כולל מסך ענק, קושינייה לרעבים ובראהמה מחבית לצמאים, הופעות ראויות ואת DJ ברזילוקה על המוזיקה.

סנגל - טורקיה, רבע גמר מונדיאל 2002

עם הירידה לאוטובוס הגנבתי מבט חטוף לטלוויזיה בצריף שנקרא קיוסק, לפני שהחבר'ה משכו אותי כדי שאני לא אעכב את כולם בדרך לקיאקים. בסופו של דבר לא ראיתי.

פורטוגל - אנגליה, רבע גמר יורו 2004

שנתיים ויומיים חלפו מאז הקיאקים של כיתה י', והפעם הגיע תורם של הקיאקים של כיתה יב.

רק תזכיר לי למה לקייק דווקא בימים של משחק? מה רע באוגוסט?

אה, עוד משהו.

האמת שעל המשחק הכי הזוי כבר כתבתי כאן (http://forum.sportenter.co.il/index.php?board=2;action=display;threadid=205;star t=30#msg51774).

אבל עכשיו אני הולך לספר לכם על הארה שהיתה לי היום (http://forum.sportenter.co.il/index.php?board=2;action=display;threadid=5838;sta rt=135#msg362098).

RIVALDO11
24-04-06, 11:44
אם בסופו של דבר, המונדיאל יתקיים בתשלום ולא יקנו את הזכויות, אני מציע לכולם לעשות מנוי לידיעות אחרונות, ולקבל את המונדיאל בחינם.

קפה קולומביה
24-04-06, 12:11
אני היתי קונה עיתון ידיעות אחרונות מדי יום רק אם הוא היה עולה שקל.
המוצר הזה לא שווה עבורי יותר מזה, מלבד ימים בודדים פה ושם כשקורה משהו מעניין.

בהצעה שלך, המחיר של המונדיאל עבורי יהיה דמי מנוי לידיעות אחרונות פחות (שקל כפול מספר ימים) ופחות עוד קצת.

כל הקומבינציות הקיימות היום(חבילת כדורגל אנגלי+כדורגל ישראלי) בסופו של דבר אינן שונות- אני משלם כסף ישירות(מבחינתי) על המונדיאל.

אם היו מציעים לי התחברות לאינטרנט למשך שנתיים ומונדיאל בחינם, היה בהחלט על מהל דבר. אבל מציעים לי דברים שאני לא רוצה ומונדיאל בחינם(או כמעט חינם) כביכול, אבל בסופו של דבר זה אותו הדבר בשבילי.

ג. מיכאל
04-05-06, 21:05
משרד התקשורת קיבל החלטה:

http://sports.walla.co.il/?w=/316/900533

ועכשיו לדיון בהחלטה:
מצד אחד, זה נראה לי קצת יקר, ואני בטח לא הולך לשלם את המחיר הזה. שוב, אנחנו מדברים על 492 שח אחרי שמשלמים עוד לפחות 180 שח על חבילת בסיס ואגרה, ובסהכ כמעט 750 שח לטלביזיה באותו חודש. יש גם את העניין שהירשזון החוצפן חתם על ההחלטה שעות בודדות לפני שהוא עוזב את התפקיד, וסמכויותיו מתחלקות בין איתן כבל (השר האחראי על רשות השידור) לאריאל אטיאס (שר התקשורת). אין מצב ששניהם ביחד וכל אחד לחוד היו מאשרים חבילה כל כך יקרה. ועוד לחשוב שהדבר הזה הולך ממחר להיות האיש שיקבע אם תוכלו לממן לעצמכם מותרות כמו ארוחת צהריים או לא...

מצד שני, מדובר על מכה לצ'רלטון ושותפיה. נוצר מצב שבו ניתן לחלק את אוהדי הכדורגל לשלוש רמות של צריכה:
צרכנים כבדים: 120% מבאי הפורום, אבל לכל היותר 5% מכלל בתי האב. זה קהל היעד של החבילה, ועליהם צ'רלטון/יס/הוט צריכים להתמודד עם הצלחות הפרטיות, התארגנויות לצפיה משותפת, וכל שאר האפשרויות שהוזכרו כאן.
צרכנים בינוניים: אוהבי כדורגל, שיראו את כל המשחקים של הנבחרת האהודה עליהם, וישמחו לראות גם משחקים אחרים. הם לא ישלמו חמש מאות שח בשביל שלושה או ארבעה משחקים (החל מרבע הגמר כל השידורים יהיו בערוץ פתוח) של הנבחרת שלהם, אלא מקסימום ילכו לבית הקפה או הפאב השכונתי.
צרכנים קלים: יסתפקו במה שיש.

בקיצור, לו אני הייתי מנכל צ'רלטון, הייתי מנסה לסגור עכשיו עסקה סבירה עם ערוץ 5 ולצמצם נזקים.

Yony-S
04-05-06, 21:06
[לא מצאתי את האשכול של שידורי המונדיאל אז ארשום כאן]
בושה וחרפה, שרק היום כמעט חודש לפני המונדיאל נסגר הדיל לתשלום (לא שאני אהיה מהמשלמים). הדיל הסופי של הוט 492 שקלים לכל המשחקים.
אם מישהו מכם עוד לא הזמין אז אל תזמינו זה מתחיל מזה זה ימשיך גם בסוף לליגת האלופות, עדיף שתקנו צלחת לויין רק לא לשלם לגנבים האלה !
המשחקים הפתוחים לפי מה שהבנתי ישודרו בערוצים 2 ו-10
לינק לכתבה
http://news.walla.co.il/?w=/0/900533

קפה קולומביה
04-05-06, 21:30
אני לא הולך לשלם את הסכום הזה.
אם מרבע גמר ואילך זה בחינם, כבר חסכו לי חצי מונדיאל מבחינתי.
אני ריאלי(או פסימי, תלוי את מי שואלים), לכן אני צופה שלב בתים משעמם עם 2 משחקים טובים בשמינית הגמר. לא יותר מדי להפסיד, למען האמת.

מה שמעניין הוא כמה מיליונים צ'ארלטון הולכים להפסיד מכל העסק.

Caesar Adriano
04-05-06, 22:42
אני גם לא מתכוון לשלם את הסכום הזה, כדי לראות את אנגולה פוגשת את איראן למשחק עוצר נשימה.

כמו שקודמי אמר:
אם מרבע גמר ואילך זה בחינם, כבר חסכו לי חצי מונדיאל מבחינתי.

למרות שיש מצב גדול שבגלל זה לא אזכה לראות את איטליה חביבתי 90 דק'. ;)

אני מאוד מקווה שהרבה ינהגו כמונו, מחרימי צ'רלטון, ולא יקנו את החבילה השערורייתית הזאת. >:(

מה שמעניין הוא כמה מיליונים צ'ארלטון הולכים להפסיד מכל העסק.
יש לי הרגשה שהם יפסידו הרבה מאוד כסף.
כמו שהכוכב ברביעי כבר אמר:

הם לא ישלמו חמש מאות שח בשביל שלושה או ארבעה משחקים (החל מרבע הגמר כל השידורים יהיו בערוץ פתוח) של הנבחרת שלהם, אלא מקסימום ילכו לבית הקפה או הפאב השכונתי
שלב הבתים שווה ארבעה או חמישה מפגשים מסקרנים, שאותם אנשים יעדיפו לראות בפאב בחינם. מרבע הגמר, שם מתחיל האקשן, כאמור המשחקים יהיו בערוץ פתוח.

ג. מיכאל
04-05-06, 23:10
אני גם לא מתכוון לשלם את הסכום הזה, כדי לראות את אנגולה פוגשת את איראן למשחק עוצר נשימה.

בשביל אירן אנגולה אולי לא, אבל אני בטוח שאת הדרבי הערבי ואת שוויץ X טוגו לא תרשה לעצמך להפסיד ;D

Ofir10
04-05-06, 23:37
למשרד התקשורת היו שתי אפשרויות:
1. להחליט שהמונדיאל לא ישודר בתשלום, ואז צ'רלטון תיאלץ למכור אותו לאחד הערוצים במחיר זול יחסית. במקרה כזה הציבור ירוויח ושני בעלי צ'רלטון ירוויחו קצת פחות.
2. להחליט שהמונדיאל ישודר בתשלום. במקרה כזה הציבור מפסיק המון, ושני בעלי חברת צ'רלטון מתעשרים עוד יותר.

ההחלטה ההגיונית היתה להחליט שהוא לא ישודר בתשלום, לא? אבל השר הירשזון החליט אחרת. בשבילו כנראה יותר חשוב שבעלי צ'רלטון, פיני זהבי ואלי עזור, ירוויחו כסף על חשבון הציבור. מדהים שהירשזון עוד מציג את זה בתור הישג, במקום להתבייש בעצמו...

כשמדברים על קשר בין הון לשלטון, מדברים בדיוק על זה. ותחשבו שזה עוד קורה בנושא ידוע כמו כדורגל, אפשר רק לדמיין כמה שחיתות הולכת בנושאים פחות ידועים.

כל מי שהצביע קדימה - אין לו זכות להתלונן על המחירים. הוא הצביע בדיוק למפלגה שאחראית על כך שבשביל לראות את מה שרואים בכל העולם בחינם או כמעט בחינם, יראו בארץ במחיר אסטרונומי. הירשזון עשה זאת עכשיו, אולמרט כשר התקשורת היה אחראי לכך בשנים קודמות (וגם על מינוי יורם מוקדי למועצת הכבלים והלוויין, עוד אחד שעוזר לעשירים במקום לציבור), ודליה איציק היתה אחראית לכך לפניו. כולם ממפלגת קדימה. גם העבודה והליכוד קשורים לכך כמובן, אולמרט ואיציק היו חברים בהן עד השנה.

אחרי זה מתלוננים על שחיתות, אבל כשמצביעים למפלגות מושחתות - אין זכות להתלונן!

קפה קולומביה
04-05-06, 23:47
אולי יש הרבה תשלומים בכל התיסבוכת הביורוקרטית שאינך יודע עליהם, אופיר.
אולי העסקה שהירשזון מציע היא אכן עיסקה מוצלחת, בהתחשב בעלות חבילת המונדיאל מהיצרן.

בכל אופן, מישהו צריך להתעורר. אם בחול זה הרבה יותר זול, אז ברור שנעשתה בארץ פאשלה.

Charm
04-05-06, 23:56
בכל אופן, מישהו צריך להתעורר. אם בחול זה הרבה יותר זול, אז ברור שנעשתה בארץ פאשלה.

אתה צריך ארצות אחרות להבין שהמחיר הזה הוא קטסטרופלי לצרכן הממוצע?! אני בעצמי שוקל לא להזמין מתוך עיקרון. הבעיה היא שהאהבה למשחק תנצח בסוף. בכל אופן, קשה לי להאמין שיש אנשים כאלו חוצפנים במדינה.

חוסר התחשבות וחוסר אחריות של הממשל. באזרחות לימדו אותנו עיקרון שלטון העם, משתינים עלינו ואנו אומרים גשם. לא פחות.

Ofir10
05-05-06, 00:00
אולי יש הרבה תשלומים בכל התיסבוכת הביורוקרטית שאינך יודע עליהם, אופיר.
אולי העסקה שהירשזון מציע היא אכן עיסקה מוצלחת, בהתחשב בעלות חבילת המונדיאל מהיצרן.
תצטרך להסביר את עצמך, לאיזה תשלומים הכוונה?
אם צ'רלטון קנו את החבילה במחיר מוגזם, זאת בעיה שלהם - לא של הציבור. הציבור לא צריך לשלם על טעויות של צ'רלטון, אם היו כאלה.

אם המחיר שצ'רלטון דורשת מוגזם - זה תפקידו של משרד התקשורת למנוע זאת ממנה, במקום לעזור לה.

קפה קולומביה
05-05-06, 00:06
ומאין אתה יודע שהמחיר שבו רכשה צ'ארלטון את החבילה הוא מוגזם?
מבלד, כמובן, העובדה שבחול זה פשוט יותר זול, בהרבה.

אוטמאר היצפלד
05-05-06, 00:11
אני בעצמי שוקל לא להזמין מתוך עיקרון.
שוקל??
איפה העקרונות שלך, צ'ארם ידידי?

שקל צ'רלטון לא יראו ממני. לעולם.

Ofir10
05-05-06, 00:13
אין לי מושג אפילו מה המחיר המדויק שצ'רלטון קנתה בו את החבילה, כי היא לא חשפה אותו ככל הידוע לי.

אבל אני חושב שזה פשוט: אם צ'רלטון צריכה לגבות 500 שח כדי לכסות את העלות, כנראה שהמחיר ההתחלתי היה מוגזם, כי מחיר של 500 שח לחבילה הוא מטורף בכל קנה מידה.

למען הפרוטוקול: איני חושב שצ'רלטון קנתה את החבילה במחיר מוגזם. אני חושב שהיא פשוט מנסה להרוויח אפילו יותר כסף ממה שהיתה יכולה להרוויח גם ככה, ושהממשלה עוזרת לה לעשות זאת.

זה לא באמת משנה - בשתי האפשרויות הציבור נדפק שלא בצדק, על ידי צ'רלטון והממשלה.

שי
05-05-06, 00:40
אני מה אכפת לי? אני מתדלק ב-100 שקל.

;D

Sheva
05-05-06, 01:12
צ'רלטון רכשה את הזכויות לשני המונדיאלים האחרונים בסכום של 18 מיליון דולר עד כמה שידוע לי.

מהמונדיאל הקודם היא נפטרה (ספורט 5+) תמורת כ-8 מיליון דולר כמדומני.

ג. מיכאל
05-05-06, 01:53
במחירים האלו היא תצטרך 90,000 מנויים כדי להחזיר את הזכויות (לפני הפקה וכל הוצאה אחרת. לא נראה לי שיהיה לה את זה.

מיכה
05-05-06, 07:55
Sheva לפי מה שאתה אומר זה לא הגיוני, סכום זעום שכזה גם מר גיאדמק לא ישלם.

לפי מה שאני שומע הצוות המקצועי לפתרון סוגיית המונדיאל הגיע לפשרה עם צ'רלטון ונקבל 12 משחקים בחינם בערוצים הפתוחים והשאר בתשלום 492 שקלים, את המחיר הנל אני לא מוכן לשלם, ולכן אסתפק ב-12 המשחקים, שהם בעצם גם המעניינים ביותר משלבי הנוק-אאוט, שוב זה עדיין לא אושר אבל זה קרוב לכך.

Yony-S
05-05-06, 09:28
צ'רלטון רכשה את הזכויות לשני המונדיאלים האחרונים בסכום של 18 מיליון דולר עד כמה שידוע לי.

מהמונדיאל הקודם היא נפטרה (ספורט 5+) תמורת כ-8 מיליון דולר כמדומני.

התשובה שלך היתה נכונה אבל לא כל כך מדויקת, צ'רלטון שילמו כ16 מיליון דולר על זכויות שידור של מונדיאל 02 ו-06. היא קיבלה לפני כ4 שנים מערוץ 5+ 6 מיליון דולר. המטרה שלה היתה לעשות רווח והקטע פה שהיא צריכה להרוויח קודם כל 10 מיליון דולר בכדי להחזיר את ההשקעה. כמו שהכוכב הרביעי אמר גם צ'רלטון הודתה שהיא צריכה 90 אלף מנוים בכדי להחזיר את ההשקעה.
אל תתלהבו (למי שהתלהב מהחבילה הזו), זו חבילה של מעין בלית ברירה רוצים לדעת למה ?

בצרלטון הצפי היה שכ200 אלף בתי אב יזמינו את המשחקים, ומה שקרה זה לפי מה שקראתי לפני כחודשיים רק 52 אלף (בערך) בתי אב הזמינו. כלומר צ'רלטון לא רצתה להפסיד כספים אז כביכול היא באה לקראתנו. הכל כאן זה תרגיל שיווקי בכדי שיותר אנשים יזמינו.

pampiel
05-05-06, 11:00
למישהו פה יש מושג מה תהיה (אם בכלל) עלות משחק בודד???

השאלה שלי נובעת מכך שמבדיקה שערכתי ובהנחה שעלות משחק בודד תהיה 11.90 (אלוהים והשטן נא לא להקשיב כי ברור שעכשיו יועלה מחיר העלות) אזי פשוט לא שווה כלכלית להזמין את החבילה הנל במחירה הנוכחי.

אפילו אני, שכידוע לכם חולה כדורגל עם דיפלומה מוכן לסנן משחקים כדוגמאת טוניס-ערב הסעודית או פולין - אקוואדור.

תוסיפו לכך את העובדה שמשחקי הסיבוב השלישי נערכים באותה שעה בדיוק (וחלקם בוודאי כבר לא ישפיעו על דבר...) ושאת משחק הפתיחה והחל מרבע הגמר נוכל כבר לראות בחינם (הסוגריים הן לזכר 300 השקלים החדשים, לא כולל אגרה שלא משולמת, שאני משקיע בטלוויזיה שלי מדי חודש ממילא) אזי נותרנו עם רשימה של בקושי 40 משחקים אטרקטיביים.

סתם לשם המחשה לא וויתרתי על אף אחת ממשחקי הגדולות. בנוסף אני מוכן לשלם גם על משחקים שבטח יעניינו את סבתם של רוב אזרחי המדינה כמו אוסטרליה-יפן ויפן-קרואטיה (מטעמי סקאוטינג), טרינידד טובגו (נו באמת) מול שוודיה (בשביל הפיקנטריה והבלונדיניות ביציע) ומקסיקו מול איראן (כי פשוט נראה לי שהכבשה השחורה עלולה ללבוש סומבררו השנה).

עובדה נוספת לפני שרצים לשלם היא שאפילו לנו חולי הכדורגל יש אירועים שעלולים למנוע מאיתנו צפייה בחלק ממשחקי הסיבוב המוקדם. זה יכול להיות חתונה של אח (שלי אגב דחה חילופי הטבעות לחודש אוגוסט רק בגלל שהוא ידע שאני פשוט לא אגיע...), זה עלול להיות מבחן סופר חשוב שעלול לקבוע את עתידך (לי למשל יש ארבעה כאלה בחודש המונדיאל!!!) וכל זה לפני שהכנסתי שיקולי פרנסה מעבודת כפיים שבמקרה שלי מורכבת ממשמרות שאת מחציתם אני אצטרך לבטל בשל המונדיאל.

עדיין נותרנו עם ראש נזק נוסף שעלול לפגוע בצ'רלטון והוא ההתאגדות במקומות ציבוריים והתלכדות עם חברים.
לי לדוגמא יש לפחות חמישה בתים ברדיוס הקרוב אליי שבעליהם ששים לרוץ אליי בכול הזדמנות כדי לצפות במשחקי כדורגל (להם האישה לא מרשה ואותי החברה שלי עזבה ובנוסף צופים לפעמים בשלושה משחקים במקביל בשלושה מסכים שמונחים לאחר כבוד בסלון, כך שיש גם את חווית האקסטרה), הפעם בעיקר כדי לדפוק את צ'רלטון אני מוכן למחול על כבודי ולהצטרף אליהם מפעם לפעם וכך לחלק את הנטל הכספי בין כולנו.

לסיכום: אני מקווה שבצ'רלטון יהיו מספיק טיפשים כדי לפתוח אופציה להזמנת משחקים בודדים. במקרה שכן ושלא יועלו מחירי המשחקים בצורה משמעותית מהנהוג היום אז פשוט לא שווה להזמין את החבילה כולה- אם מצאתם הגיון בדבריי אז אנא העבירו את המסר.

BERNABEU
05-05-06, 11:55
ובנוסף צופים לפעמים בשלושה משחקים במקביל בשלושה מסכים שמונחים לאחר כבוד בסלון, כך שיש גם את חווית האקסטרה

:o

אני מצאתי הרבה הגיון בדבריך.

אני לא מתכוון לשלם שקל, נראה את המשחקים הטובים בסיבוב המוקדם בפאבים ואת השלבים המכריעים בבית.

מי שמרוויח מכל האפיזודה המגוחכת הזאת אלו בעלי הפאבים, אם רק ידעו לנצל את זה כמו שצריך.

Koeman
05-05-06, 16:45
אם יש משהו שממש מעצבן אותי (מעבר לסכומים האסטרונומיים שמבקשים) זה ההחלטה ה... (אצטרך לפתוח מילון כדי לחפש את המילה המתאימה פה... מטומטמת היא לשון המעטה במקרה הזה) של האבו-קרחת הירשזון שהחליט לדחות את ההצעה שיהיו פרסומות בשידורי המונדיאל, דבר שהיה מוריד את עלות חבילת המשחקים.
חס וחלילה שיהיה משהו שיוריד בעומס הכלכלי שיש על האנשים הפשוטים.

איש מטומטם, איך שלא נסתכל על זה.
אני פונה בבקשה אליכם - אם מישהו בזמן נהיגה רואה מרחוק קרחת מנצנצת ומגלה שזה הירשזון, שילחץ על הגז. תודה.

אגב, הסכום לא סופי. המועצה לשידורי כבלים ולווין צריכים לאשר אותו (מה שאומר שבסופו של דבר נצטרך לשלם יותר).
דבר נוסף, לא מנחם אבל קצת עוזר, הוא שיהיו תקצירים נרחבים של המשחקים בסוף כל יום (קצת עוזר, עד שחס וחלילה נגלה שבוני ודני ינחו את התכנית).

נ.ב - ההודעה ייצאה בעצבים, מתנצל על כך. לא אשמתי, נכנסתי לכתבה בוואלה שמישהו נתן פה, והפרצוף של הכוסון הירשזון פשוט הרתיחו אותי...

Yony-S
05-05-06, 18:23
אנשים שמוכנים לשלם כל שבוע עבור ליגה ישראלית וליגה אנגלית אחר כך מופתעים שהם צריכים לשלם גם עבור המונדיאל?!

אני חושב שהמשפט הזה מסכם פחות או יותר למה המונדיאל כרגע הוא ב PPV :-\

Ofir10
06-05-06, 20:14
בזמן שידיעות אחרונות קשורים מדי לבעלי ההון ומעריצים את צ'רלטון, לפחות בהארץ כותבים משהו על הקשר בין הון, שלטון, מונדיאל והירשזון:
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=712749&contrassID=2&subContra ssID=6&sbSubContrassID=0