PDA

צפה בגרסא המלאה : PES 2013 :: הדיון הרשמי

raajuan
22-05-12, 13:06
http://media.t3.com/img/resized/ko/xl_Konami_PES2013Logo_624.jpg

בית היוצר של קונאמי תמיד היה יודע בגרפיקה הגבוה שלו במשחקי הכדורגל, פניהם של השחקנים, האיצטדיונים ברמה הגבוהה, אבל נראה שהרשיונות ומהשחקיות של EA, לקחה אותם, אבל החברים מוכנים להשיב במלחמה, ואחריי הדברים המדימים שהם הכניסו ב-PES 2012 הם מתכוונים להוציא משחק הרבה יותר משופר, למה לדבר, ראו את הסרטון. (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FGZLuGoPBEc)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FGZLuGoPBEc

ואיך לא נסיים עם תמונות:

https://www.konami-pes2012.com/eu/wp-content/uploads/2012/04/PES2013_Screenshot_001-551x309.jpg

https://www.konami-pes2012.com/eu/wp-content/uploads/2012/04/PES2013_Screenshot_002-551x309.jpg

https://www.konami-pes2012.com/eu/wp-content/uploads/2012/04/PES2013_Screenshot_003-551x309.jpg

Saar_D
01-06-12, 20:47
A0DjK7DDJNI

Jesé Rodríguez
06-06-12, 03:53
nnNmEtZMUH4

SAME SHIT

raajuan
06-06-12, 13:51
nnNmEtZMUH4

SAME SHIT

נחמד מאוד, גרפיקרה באמת גבוהה, אבל המשחקיות זה משהו בלתי נפרד.

JayJayDimaggio
07-06-12, 21:39
הבחור הזה הוא אחר הקרועים קבלו איך הוא ניתח את הטריילר של המשחק, שווה גם להציץ לניתוח שלו לפיפא ;)

G7s6fkW7S2U

הבוגי
24-06-12, 12:37
XvfJDnwmhgc

Saar_D
10-07-12, 17:37
48avf7NdxIw&feature

Jesé Rodríguez
20-07-12, 13:49
הדמו הראשון של PES2013 יוצא עוד 5 ימים בלבד!

s9qGp6VA7mA

הבנתי שקונאמי הפעם עושה שינוי בדמו משנים קודמות על מנת שהשחקנים יוכלו לחוות את השדרוגים החדשים במשחק. יהיו יותר קבוצות בניגוד לשנים קודמות, יותר אצטדיונים, יותר זמן משחק.

"The first demo will allow users to experience these key additions at first hand, and features eight fully licensed teams. Germany, England, Portugal, and Italy showcase European football, while Santos FC, SC International, Fluminense and Flamengo Flamengo are available in the Copa Libertadores mode.

In order to experience the full gamut of control PES 2013 offers the demo allows any difficulty setting to be used, and boasts localised language settings."

Saeta Rubia
25-07-12, 15:56
הדמו ייצא:

http://dl.pes2013demo.konamionline.com/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zip

dkaro
25-07-12, 17:30
אני מוכן להישבע שזה אותו המשחק בדיוק. לא הרגשתי בשום הבדל, והתוצאה היא שעמום טוטאלי.

Jesé Rodríguez
25-07-12, 19:12
אני מבין שלא כדאי להוריד.

George Best
25-07-12, 20:12
אני משחק בפרו מאז 2005 והאמת שהשנה נשבר לי - המשחק כ"כ לא מציאותי שזה מדהים.
אתה משחק מול קבוצה קיקיונית וכל שחקן שלהם נהיה מינימום מסי, כולל בלמים, אין כמעט מסירות אבודות, הכדור כל הזמן חוזר ליריבה, השוערים עדיין חלשים, והכי מחרפן זה הבאג של ההגנה כשמגביהים כדור לרחבה, להגנה יש נטייה לצאת החוצה וכך תמיד החלוצים נשארים לבד לנגוח, זה קורה גם כשאני מגביה וגם כשאני זה שמגן...

מאחד המכורים לקונאמי, נראה לי ששנה הבאה אנסה פיפ"א.
(אני משחק בסוני 3).

Love.F.C.B
25-07-12, 20:22
הדמו יצא גם לסוני 3?

Mufasa
25-07-12, 21:09
הדמו יצא גם לסוני 3?

כן , יש אותו בפלייסטישן סטור

Saar_D
25-07-12, 23:09
אני משחק בפרו מאז 2005 והאמת שהשנה נשבר לי - המשחק כ"כ לא מציאותי שזה מדהים.
אתה משחק מול קבוצה קיקיונית וכל שחקן שלהם נהיה מינימום מסי, כולל בלמים, אין כמעט מסירות אבודות, הכדור כל הזמן חוזר ליריבה, השוערים עדיין חלשים, והכי מחרפן זה הבאג של ההגנה כשמגביהים כדור לרחבה, להגנה יש נטייה לצאת החוצה וכך תמיד החלוצים נשארים לבד לנגוח, זה קורה גם כשאני מגביה וגם כשאני זה שמגן...

מאחד המכורים לקונאמי, נראה לי ששנה הבאה אנסה פיפ"א.
(אני משחק בסוני 3).

אני שיחקתי עכשיו במחשב,לא מבין איך הסטמינה של רונאלדו 78,הבחור משחק כבר כמה שנים טובות כל משחק 90 דקות 70 משחקים בעונה,לא מבין את הקטע הזה.

ועוד משהו שמאוד מעצבן אותי,נכון שאני מדבר רק על שחקני ריאל,אבל איך לעזאזל חדירה מדורג 78???

TikiTaka
26-07-12, 02:19
המשחק בדיוק כמו בעונה שעברה. גועל-נפש.

Lopo
26-07-12, 19:30
רימייק ל2008? משחק מזעזע.

jordi alba
27-07-12, 14:48
כמעט בטוח שהשנה אני עוזב את פרו לטובת פיפא,פרו פשוט על הפנים.נראה איך פיפא יהיה.

raajuan
27-07-12, 16:39
אל תמהרו להספיד את המשחק הזה, חכו קצת, תמיד הדמו שונה מהמשחק האמיתי.

jordi alba
27-07-12, 16:43
אל תמהרו להספיד את המשחק הזה, חכו קצת, תמיד הדמו שונה מהמשחק האמיתי.

נכון שאני אוהד ברצלונה ואני חושב שהוא שחקן פח,אבל זה לא הגיוני שסמי חדירה מדורג 78.

TikiTaka
27-07-12, 20:55
מאז פרו 10, המשחק רק נהרס.
FOREVER PES 10

bixente
30-07-12, 02:30
לא יודע מה אתכם אבל אני דווקא די נהנה מהדמו של הפרו 2013
נראה סבבה לגמרי

jordi alba
30-07-12, 02:42
לא יודע מה אתכם אבל אני דווקא די נהנה מהדמו של הפרו 2013
נראה סבבה לגמרי

מה חדש בפרו הזה?שום דבר,אותו דבר כמו שנה שעברה.

Stanko
30-07-12, 17:48
בד"כ הדמו לא אומר כלום. צריך פשוט לחכות ולראות מה יהיה המשחק המלא.
נחכה ונראה

Jesé Rodríguez
31-07-12, 00:54
אל תפתחו ציפיות לגבי המשחק המלא כי בתאכלס המשחקיות שכרגע יש בדמו תהיה גם במשחק המלא,
אף פעם המשחקיות שבדמו לא משתנה במשחק המלא.

Stanko
31-07-12, 04:25
אל תפתחו ציפיות לגבי המשחק המלא כי בתאכלס המשחקיות שכרגע יש בדמו תהיה גם במשחק המלא,
אף פעם המשחקיות שבדמו לא משתנה במשחק המלא.

על מה אתה מדבר? מידי שנה ושנה הדמו הוא שונה בהרבה מהמשחק המלא. הקטע הזה עם הפצצות מרחוק תמיד נמצא בדמו. במשחק המלא זה אף פעם לא קורה.

בכל מקרה, אני מאוד מאוכזב שלא עשו כל שינוי באסטרטגיות. מבחינת המערכים והטקטיקה, הכל נשאר אותו דבר.

Koeman
02-08-12, 23:46
טוב נו. כנראה שיש דברים שלעולם לא ישתנו. זה מה שקרה לי במשחק האחרון שלי בדמו של PES:

XP4r9fIBYeE

תתעלמו מהמוזיקה הלא קשורה, אני תמיד שומע מוזיקה כשאני משחק בפרו או בפיפ"א...

jordi alba
02-08-12, 23:49
טוב נו. כנראה שיש דברים שלעולם לא ישתנו. זה מה שקרה לי במשחק האחרון שלי בדמו של PES:

XP4r9fIBYeE

תתעלמו מהמוזיקה הלא קשורה, אני תמיד שומע מוזיקה כשאני משחק בפרו או בפיפ"א...

איך שיחקת עם בארסה ??????

Koeman
03-08-12, 00:11
איך שיחקת עם בארסה ??????

הורדתי את הפאטצ' הזה (http://jenkey1002.blogspot.com).

jordi alba
03-08-12, 00:13
הורדתי את הפאטצ' הזה (http://jenkey1002.blogspot.com).

שווה לי להוריד את הפאטצ׳?

Miui
03-08-12, 05:59
איזה גועל נפש של משחק.
קונאמי ממשיכים לאכזב ואני לא מבין את האנשים שטוענים שקונאמי יותר טוב ויותר כיף מפיפא , דרך אגב גם אני מהאנשים ששיחקו קונאמי עד 2010 ומשם עברו לפיפא.

t-rix
05-08-12, 16:27
הבעיה שלי עם הפיפא שמרגישה מתוסבכת מדיי.. הכל כולל הכל מסובך כזה ולא נח לשימוש..
בפרו הנדסת האנוש פי מליון יותר טובה..
נמתין לPES13 הרשמי, אני בטוח שכל הבאגים האלה יעברו להם..

dkaro
23-08-12, 16:41
האם אמור לצאת גרסאות נוספות של הדמו כמו שהיה בשנה שעברה כשיצא יותר מדמו אחד?

Koeman
23-08-12, 19:47
האם אמור לצאת גרסאות נוספות של הדמו כמו שהיה בשנה שעברה כשיצא יותר מדמו אחד?

הדמו השני למחשב יצא מתישהו בספטמבר (http://www.konami-pes2013.com/en/2012/08/second-pes-demo-will-be-available-next-week/), ולאקס-בוקס ולפלייסטיישן ב-28-29/8.

total-football
07-09-12, 18:08
הדמו השני של הפרו יצא.

אני כבר מיואש מהערכת השחקנים שלהם.
איך לעזאזל עושים ילד בן 19 (שלא משנה כמה הוא כשרוני) ברמה של פרדינד ויותר טוב מאוונס שעשה עונה גדולה.
קגוואה זה פשוט יריקה בפנים איך עושים שחקן אחרי עונה אדירה כזה גרוע ?
ציצריטו עם 75 במהירות איך לעזאזל הם הגיעו לזה ?????!!?!? אחד השחקנים היותר זריזים ומהירים במועדון.
אדריאנו (ברצלונה) או איך שלא קוראים לטמבל הזה יותר טוב מאברה,מרסלו וקונטראו!!!!
אני לא יודע איך אבל הם חייבים פשוט לעשות משהו שיהיה אפשר לשחק עם שחקני ההרחבה כמו שצריך.

Oz IV
08-09-12, 22:11
מה אני אגיד לכם? אותה הגברת בשינוי אדרת. או בעצם- SAME SHIT.

מאכזב. מאכזב. מאכזב. חשבתי שהפעם פרו יביאו איזה משהו חדש למשחק, שיהפוך אותו לטיפה יותר מציאותי. אבל מה אני אגיד לכם- ממש אותו הדבר. שני משחקים בדמו של המשחק, ומחקתי את המשחק ישר. ממש אכזבה.

השנה אני עם פיפא, ולא משנה לזה שהם לא יתקרבו לפרו ברמת הגרפיקה.

BannedT
08-09-12, 23:48
איי, נוראי, פרו 5 היה תענוג ומאז אני מנסה את פרו כל שנה, אבל אני שוב נשאר אם הפיפ"א.

dkaro
12-09-12, 23:16
לאור כך שההשקה הרשמית היא עוד 8 יום, אני מניח שויתרו על הדמו השני למחשב?

האמת היא גם שחשבתי שיש מצב שכבר היום אמצא גרסאות פרוצות להורדה, לאחר שבבוקר קיבלתי הודעה מ-"מדיה גיים" שהמשחק כבר קיים בחנות שלהם (כנראה שבישראל ישנה השקה מוקדמת בשל החגים).

JayJayDimaggio
13-09-12, 12:36
למי שמעוניין לרכוש את המשחק , מחיר אטרקטיבי למזמינים דרך האתר - לינק להזמנה (http://www.buy2.co.il/Center/DailyDeal/Index/398c06ee-a3fa-4aac-a630-cb5934a998f9?utm_source=getitall&utm_medium=aggregator_buy2&utm_campaign=)
דמי שילוח 15 ש"ח.

Stanko
14-09-12, 09:37
מה אתם אומרים? אני שוקל לקנות גם את זה וגם את פיפא 13. ממליצים או לא?

jordi alba
14-09-12, 13:08
קניתי את הפרו לפלסטיישן,באמת שלא דומה לדמו,אני לא מפסיק לשחק בזה,באמת משחק נהדר.ממליץ לכולם לקנות!

Oz IV
14-09-12, 13:13
מה אתם אומרים? אני שוקל לקנות גם את זה וגם את פיפא 13. ממליצים או לא?

חבל על הכסף על הפרו. מצד שני, יכול להיות שישנו קצת בגרסא הרשמית. אז תחכה טיפה.

Mufasa
15-09-12, 21:35
קניתי את הפרו לפלסטיישן,באמת שלא דומה לדמו,אני לא מפסיק לשחק בזה,באמת משחק נהדר.ממליץ לכולם לקנות!

כאחד שמשחק מפרו 6 , השנה המשחק ממש מצווין , ההגנה השתפרה ברמות וסוף סוף אפשר "לעשות" הגנה במקום להתפלל שהלחץ יקח כדור .. (המשחק מזכיר את 11 מאוד ) יש מערכת בעיטות מרחוק שממש מהנה .. אין ספק שהשנה יש פייט רציני לפיפא , אני אישית קונה כל שנה את שני המשחקים והשנה הפרו מוביל בנתיים לפי המשחק המלא ..

רק הנתוני שחקנים טיפה הזוי אבל נקווה שבעידכון זה יתוקן ..

lioz80
17-09-12, 01:21
מה המחיר הכי זול שאפשר להזמין את המשחק בארץ, ומה המחיר הכי נמוך שאפשר להזמין בחול(כולל משלוח והכל)?
ומהירות של 2.5 מגה תספיק לי כדי לשחק ברשת בצורה חלקה?

jordi alba
17-09-12, 21:28
יש לי בעיה בפרו,אשמח עם מישהו יוכל לעזור לי.
כאשר אני רוצה ללהיכנס לשחק ברשת במשחק של raiking match זה רושם לי:choose your online settings ואז אני עושה אוקי,ואז זה רושם לי:your cersion of pro 2013 is out of date.plase upate your game to the latest version then reconnect.
אשמח עם מישהו יגיד לי מה לעשות, מדד מובטח.

Oleguer 23
17-09-12, 22:06
שאלה שמעניינת אותי בתור אחד שניסה את הפרו בכמה משחקים מלאים לכמה ימים ונטש: איפה זלאטן משחק? איפה RVP? רונאלדיניו שם עדיין בברצלונה?

או בקיצור, פרו השתפרו בעניין של העברות שחקנים או שעדיין הדברים שלמעלה קורים?

Watch Man
17-09-12, 23:06
אתם בתקלים בבעיות לאגים באונליין? כי לפי מה שאני יודע וחוויתי ה-12 מפוצץ לאגים, השאלה מה הולך ב-13.

אני מדבר כל PS3.

אה ואולגר, זלאטן במאלמו. סתם סתם, השתפרו. רונאלדיניו רק במילאן.

total-football
18-09-12, 00:22
כאשר אני רוצה ללהיכנס לשחק ברשת במשחק של raiking match זה רושם לי:choose your online settings ואז אני עושה אוקי,ואז זה רושם לי:your cersion of pro 2013 is out of date.plase upate your game to the latest version then reconnect.

אותה בעיה כמוך, יכול להיות שהאונליין עוד לא פעיל כי זה יצא מוקדם לארץ אם אני לא טועה.

dkaro
19-09-12, 19:43
טוב, לאחר כמה משחקים במשחק המלא אני יכול להביע דעה: שום דבר לא השתנה.

המשחק עדיין מדהים בכל הקשור למנוע הגראפי (התחום היחיד בו הוא עדיף על הפיפ"א). אחרי קצת משחקים בפרו אני מתחיל לנסות לפנטז על שילוב של הגראפיקה מקונאמי והגיימפליי של EA. המשחק המושלם.

אבל פה נגמרים המילים הטובות. המשחק עצמו עדיין אותו חרא. השליטה על השחקנים מוגבלת בטירוף, ההרגשה רובוטית בכל פעולה ופעולה (אם כי ישנו שיפור קל בנושא), האוהדים ברקע שרים בלי קשר ואינם מגיבים למתרחש, ובכלל כל המשחקיות - גם לאחר שיפור קל שלא אכחיש שקיים - עדיין הורסת כל אפשרות להנות באמת מהמשחק הזה. וחבל, כי המנוע הגראפי ראוי שיהנו ממנו.

אהה, כן, ולגבי זה:

שאלה שמעניינת אותי בתור אחד שניסה את הפרו בכמה משחקים מלאים לכמה ימים ונטש: איפה זלאטן משחק? איפה RVP? רונאלדיניו שם עדיין בברצלונה?

או בקיצור, פרו השתפרו בעניין של העברות שחקנים או שעדיין הדברים שלמעלה קורים?

התשובה שלי אליך היא שמודריץ' ואסיין לא בריאל, בעוד לאס, גראנרו ושאהין עדיין חלק מהסגל. מה שמצחיק הוא שאפילו חוסלו נמצא שם לצד מוראטה. קונאמי האלה פשוט בדיחה מהלכת.

total-football
19-09-12, 21:15

ביררתי על הבעיה שיש לנו והיא לכולם.
האונליין יפתח החודש ב27

SantiagoBernabeu
20-09-12, 09:12
יש אפשרות לשחק ליגה רגילה?

ומה זה הנתונים האלה למען ה'. עשו שם את קראסיץ' טוב בכמה רמות מדי מריה..

George Best
20-09-12, 18:58
למישהו יש פאטץ' לתלבושות וסמלים בפרמיירליג? לסוני 3...

George Best
21-09-12, 14:26
עוד אגיב לגבי המשחקיות עצמה (שיפור גדול), אבל בכל הקשור לנתוני השחקנים...הם פשוט עשו קופי פייסט, בדיחה.

TikiTaka
21-09-12, 14:50
אי אפשר להבין אותם. עדיף שייסגרו את החברה.

SantiagoBernabeu
21-09-12, 18:15
בכמה מילים אפשר לסכם את המשחק: חבל על ה-260 שקל.

אמיליו
22-09-12, 13:21
בכמה מילים אפשר לסכם את המשחק: חבל על ה-260 שקל.

אתה מוכר? אני מעוניין אם זה ל PS3.

serginhо
22-09-12, 14:02
אני חושב שאחרי עשור (פיפ"א 2002 הייתה האחרונה ששיחקתי) אין מנוס מלנסות לחזור לפיפא.
בפרו זה תמיד אותה גברת בשינוי אדרת...

jordi alba
24-09-12, 23:19
הייתי רוצה עצה, עם איזה קבוצה אתם חושבים שכדאי לי להתחיל עונה?
אני לא רוצה קבוצה גדולה כמו ריאל, בארסה, סיטי וכו' אלה קבוצות בינוניות.
אשמח לעזרה ומדד מובטח.

Zoff
24-09-12, 23:31
הייתי רוצה עצה, עם איזה קבוצה אתם חושבים שכדאי לי להתחיל עונה?
אני לא רוצה קבוצה גדולה כמו ריאל, בארסה, סיטי וכו' אלה קבוצות בינוניות.
אשמח לעזרה ומדד מובטח.
אסטון וילה קבוצה נחמדה

Il Capitano Zanetti
25-09-12, 12:57
כואב הלב..אני הייתי מחסידי הפרו, מPES 4 ועד שיצא PES 11 שיחקתי רק בפרו בלי לפזול לשנייה. היה קשה להודות שהפרו הדרדר כל כך אבל בשנה האחרונה השלמתי עם זה וחזרתי לשחק בפיפא אחרי כמעט 8 שנים. לא מבין מה הבעיה שם בחברת KONAMI, הם התחילו לטעות איפשהו באיזור הפרו 8/9, הם צריכים לעשות אחרונה פנה חזרה לפרו 6 ולהתחיל לשפר משמה עוד פעם לפי דעתי. גם ככה הפרו היחידי שהוא איכשהו מהנה למרות שהוא ירוד ברמתו זה הפרו לסוני 2, שהוא בעצם פרו 6 כמעט אחד לאחד בלי שום שינוי.

Watch Man
25-09-12, 13:03
פרו 10 לPS3 היה המשחק הכי טוב שלהם. ברגע שהם עברו למנוע החדש, "היותר מציאותי" המשחק הדרדר. הם שינו את כל מה שהיה כיף במשחק. פרו 11 זה המשחק הכי גרוע אי פעם. בפרו 12 חל שיפור, אך עדיין מקבל אבק מהפיפ"א.

בקרוב אני יביא את הפרו 13 לסוני3, ואם עדיין מדובר באותו חרא (סמלים, רשיונות, נתונים, משחקיות), אני נפרד ממנו לתמיד.

JayJayDimaggio
25-09-12, 13:11
פרו 10 לPS3 היה המשחק הכי טוב שלהם. ברגע שהם עברו למנוע החדש, "היותר מציאותי" המשחק הדרדר. הם שינו את כל מה שהיה כיף במשחק. פרו 11 זה המשחק הכי גרוע אי פעם. בפרו 12 חל שיפור, אך עדיין מקבל אבק מהפיפ"א.

בקרוב אני יביא את הפרו 13 לסוני3, ואם עדיין מדובר באותו חרא (סמלים, רשיונות, נתונים, משחקיות), אני נפרד ממנו לתמיד.
תחסוך לך כבר השנה.. מאנשים ברשת אני קורא שמדובר באותם בעיות, נתונים זהים כמו במשחקים הקודמים, אין עדכונים בחלק מהעברות, גם המשחקיות לא שונתה כלל.. קיצר זלזול באנשים שקונים את המוצר.

משתמש חסר תועלת
27-09-12, 11:00
התחרטתי, כמו המשתמש גם המשחק הזה חסר תועלת, לא מציאותי ומשעמם.

אמיליו
27-09-12, 15:55
קניתי היום את המשחק לסוני 3 ב 219 שקל ברשת באג

אני משחק רק 1 על 1 או זוגות ככה שאם אתם רוצים השוואה למשחק סינגל אין לי את האינפורמציה,

אבל אני ואחי עשינו שני משחקים ריאל נגד בארסה וסיטי נגד יונייטד בניגוד למשחק הקודם בו לבארסה וריאל היה יתרון אדיר על שאר הקבוצות במשחק נראה כאילו הם איזנו את זה ממה שהספקתי להתרשם אין לרונאלדו ומסי את אותו דריבל מטורף, המגינים בכללי משחקים הרבה יותר טוב, מערכת המסירות יותר טובה מאשר במשחק הקודם בוודאות,וניסו לשים יותר דגש על קבוצתיות.

בשישי שבת אנחנו נשחק גם זוגות ועוד כמה שעות הרצה אני אוכל לתת חוות דעת טובה יותר.

משה שרגא
27-09-12, 17:48
טוב יצא לי לשחק במשחק, והמשחק צר לי לבשר, פשוט נורא ואיום לא נהנתי אפילו לשנייה. מחכה שיצא fifa13.

Stanko
28-09-12, 15:28
כואב הלב..אני הייתי מחסידי הפרו, מPES 4 ועד שיצא PES 11 שיחקתי רק בפרו בלי לפזול לשנייה. היה קשה להודות שהפרו הדרדר כל כך אבל בשנה האחרונה השלמתי עם זה וחזרתי לשחק בפיפא אחרי כמעט 8 שנים. לא מבין מה הבעיה שם בחברת KONAMI, הם התחילו לטעות איפשהו באיזור הפרו 8/9, הם צריכים לעשות אחרונה פנה חזרה לפרו 6 ולהתחיל לשפר משמה עוד פעם לפי דעתי. גם ככה הפרו היחידי שהוא איכשהו מהנה למרות שהוא ירוד ברמתו זה הפרו לסוני 2, שהוא בעצם פרו 6 כמעט אחד לאחד בלי שום שינוי.

תגיד לי אתה רציני איתי? זה היה הכי ליצן שלך? הPES לסוני2? טוב שכל שחקן שמה הוא לא אל מצרי שאי אפשר לקחת לו את הכדור.
אפילו עם השוער אתה יכול לדרבל שמה. בעיטות מרחוק אתה יכול להכניס די בקלות, PES 06 היה טוב רק בתקופתו, וישאר כך.

cruzurry
29-09-12, 11:00
משחק הכדורגל הכי מושלם וקרוב למציאות שיצא למחשב,קונאמי חזרו אחריי משחק קודם שבייש את כל הסידרה עם המון באגים ודברים שהורסים את כל החוויה,הם תיקנו הכל כולל את התנועה ה"רובוטית" של השחקנים שהפכה להרבה יותר מציאותית כמו גם הדריבל של רונלדו ומסי פשוט אחד לאחד לדבר האמיתי וכמובן גם את השוער שהיה פשוט קטסטרופה במשחק הקודם.גם הביקורות אומרות את זה וזה ממש נדיר למשחק של קונאמי(http://winningelevenblog.com/blog/pes-2013-the-reviews-are-in/) .אני חייב להגיד שכשהתחלתי לשחק במשחק הייתי מאוד מתוסכל ועצבני על המשחק כי לא הבנתי שהם יצרו מערכת חדשה לכיוון בעיטות ומסירות ועד שלא ביטלתי אותה לא הצלחתי להנות מהמשחק יש גם אפשרות לילמוד את המערכת הזאת דרך האימונים אבל אני חושב שהיא הרבה יותר מתאימה לשלט ולא למקלדת,קונאמי הוסיפו המון עומק למשחקיות וככל שתילמדו ותשקיעו יותר באימונים ככה תהנו יותר מהמשחק.

כמה הורדות חשובות:

PES2013 No-Blur patch v2 by jenkey1002
http://rapidgator.net/file/44108201/P2013_noblur_patch_by_Jenkey1002_1.00.rar.html
פאצ' שמתקן את החדות של הגראפיקה אחרי שתתקינו אותו לא תבדילו בין משחק שמשודר בטלויזיה לפרו בו אתם משחקים.

PESedit.com 2013 Patch 1.1
http://www.mediafire.com/?5wn4rb77jfgfnd3
http://www.mediafire.com/?bnfg06gc61r9sar
http://www.mediafire.com/?awolylpt53jp5i7
כמו תמיד הקבוצה של פס אדיט עושים עבודה ענקית כשהם מוסיפים למשחק את כל מה שחסר בו(תלבושות,רישיונות בונדסליגה ועוד..).

הדבר היחידי שחסר לי במשחק הזה זה אונליין אשמח לשמוע מאנשים שקנו את המשחק למחשב ביקורת על השרתים של קונאמי השנה.

Zoff
01-10-12, 16:53
מישהו יכול לשלוח לי טורנט של PES 13 ?

Grish
01-10-12, 23:03
שלום חברים.
יש לי בעיה במשחק.שיחקתי אתמול משחק שלם בטורניר(ישראל :) ואז רשם לי המחשב שיש שגיאה במשחק ויצא לי.
אחרכך ניסיתי להכנס לתוך משחק זה רשם לי את אותה שגיאה.אחרכך רק ניסיתי לעשות הרכב זה רשם לי תשגיאה.
עכשיו אני אחריי כל משחק צריך להפעיל תמשחק מחדש.תעזרו לי בבקשה!

Assou-Ekotto
01-10-12, 23:40
אני מחסידי פיפא אבל אוהב את הBAL אמרתי שהשנה אני נותן צ'אנס אחרון למשחק.
אבל הבעיה שאני לא יכול להתרשם ממנו לרעה או לטובה,כי המאמן לא מכניס אותי.
כבר חצי עונה אני לא פותח למרות שהוא מכניס אותי אני כל פעם מכניס גול,ופשוט רוב הפעמים אני אפילו לא הספסל וגם שאני על הספסל אני פשוט צופה במשחק ולא נכנס.
זה באג או שזה ככה?

Koeman
02-10-12, 00:12
אני מחסידי פיפא אבל אוהב את הBAL אמרתי שהשנה אני נותן צ'אנס אחרון למשחק.
אבל הבעיה שאני לא יכול להתרשם ממנו לרעה או לטובה,כי המאמן לא מכניס אותי.
כבר חצי עונה אני לא פותח למרות שהוא מכניס אותי אני כל פעם מכניס גול,ופשוט רוב הפעמים אני אפילו לא הספסל וגם שאני על הספסל אני פשוט צופה במשחק ולא נכנס.
זה באג או שזה ככה?

לא ניסיתי את -BAL מאז 2010 או 2011 וגם אני התייאשתי מהר מאוד השנה. מילא המאמן לא מכניס אותי למרות שאני מקבל ציון 7 ומעלה בכל פעם שאני משחק, אבל לא מצאתי שום דרך להריץ את המשחק עד לחילוף. גם במהירות כפולה, זה מתסכל בצורה מטורפת לחכות עד לחילוף. מרגיז במיוחד כשאתה יודע שבדקה ה-60 המאמן יכניס את השחקן שלך אבל הכדור לא יוצא לחוץ עד לדקה ה-75.
אחרי כמה משחקים התייאשתי וחזרתי לשחק במצבי המשחק הרגילים.

באופן כללי, הפרו חרא של משחק גם השנה. הרובוטיות של המשחק כל-כך עיצבנה אותי שאחרי ארבעה או חמישה משחקים פשוט מחקתי את המשחק. לא שווה להתעצבן ממשחק גרוע שכזה.

נ.ב. - שיחקתי בגרסת המחשב.

Assou-Ekotto
02-10-12, 12:28
לא ניסיתי את -BAL מאז 2010 או 2011 וגם אני התייאשתי מהר מאוד השנה. מילא המאמן לא מכניס אותי למרות שאני מקבל ציון 7 ומעלה בכל פעם שאני משחק, אבל לא מצאתי שום דרך להריץ את המשחק עד לחילוף. גם במהירות כפולה, זה מתסכל בצורה מטורפת לחכות עד לחילוף. מרגיז במיוחד כשאתה יודע שבדקה ה-60 המאמן יכניס את השחקן שלך אבל הכדור לא יוצא לחוץ עד לדקה ה-75.
אחרי כמה משחקים התייאשתי וחזרתי לשחק במצבי המשחק הרגילים.

באופן כללי, הפרו חרא של משחק גם השנה. הרובוטיות של המשחק כל-כך עיצבנה אותי שאחרי ארבעה או חמישה משחקים פשוט מחקתי את המשחק. לא שווה להתעצבן ממשחק גרוע שכזה.

נ.ב. - שיחקתי בגרסת המחשב.

לי הייתה סבלנות אבל השנה זה מוגזם,אני פשוט לא נכנס לשחק.
ואני פשוט צופה במשחק.
השאלה שלי אם זה באג או שזה ככה.

גרסאת המחשב והורדה,יש מישהו שיודע למה זה?

Koeman
02-10-12, 22:49
לי הייתה סבלנות אבל השנה זה מוגזם,אני פשוט לא נכנס לשחק.
ואני פשוט צופה במשחק.
השאלה שלי אם זה באג או שזה ככה.

גרסאת המחשב והורדה,יש מישהו שיודע למה זה?

ב-5-10 משחקים ששיחקתי, לא קרה לי שלא נכנסתי כמחליף. אף פעם לא פתחתי בהרכב (חוץ ממשחקי ידידות) והיו מספר מקרים שבכלל לא זומנתי לסגל הקבוצה למשחק, אבל לא קרה שהייתי על הספסל ולא נכנסתי כמחליף.

במקומך הייתי מקבל את זה כברכה, מוחק את המשחק הנוראי הזה מהמחשב ומחפש משהו טוב יותר.

Oz IV
04-10-12, 18:35
יש איזו שהיא דרך לשחק אוליין בPES 13 פרוץ?

jordi alba
06-10-12, 20:39
מה יותר דומה?
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190354_10151448250959008_298501811_n.jpg

Assou-Ekotto
06-10-12, 21:27
ב-5-10 משחקים ששיחקתי, לא קרה לי שלא נכנסתי כמחליף. אף פעם לא פתחתי בהרכב (חוץ ממשחקי ידידות) והיו מספר מקרים שבכלל לא זומנתי לסגל הקבוצה למשחק, אבל לא קרה שהייתי על הספסל ולא נכנסתי כמחליף.

במקומך הייתי מקבל את זה כברכה, מוחק את המשחק הנוראי הזה מהמחשב ומחפש משהו טוב יותר.

כן נראה לי שאתה צודק.
מחקתי את המשחק ואת ההורדה. חבל על הזמן.

Watch Man
06-10-12, 22:25
הדבר היחידי שהפרו טוב בו זה הגרפיקה. זהו.

Raulito-7
06-10-12, 23:05
מצטער על הבורות:

תגידו, הגיוני שאי-אפשר לפתוח עונה בליגה כמו בשנים קודמות?
יש לי את המשחק לסוני 3 ויש רק אופציות של ליגת האלופות, גביע הליברטדורס או קומפטישנס' שזה מוגבל לגביע בלבד.
נשמע לי מאוד לא הגיוני.
אודה לעוזרים בפיתרון הסוגיה.

לגבי המשחק - הרבה יותר איטי מקודמו, אבל ננסה להסתגל. אהבתי את השיפור במשחק ההגנה עם ההתנפלות בעזרת לחצן ה-X, חשוב לשחקן הגנה פחות טוב כמוני. מצד שני, אני שחקן התקפה דגול ויש בעייה. ההרמות שהיו כלי נשק חשוב מאוד הלכו לפח למעשה. מה שכן, יש תנועה טובה יותר של החלוצים באחד על-אחד, בנזמה ושות' מושכים את הכדור לצד ומשתחררים לבעיטה. וגם ההקפצות מעל השוערים - תענוג. על המשחק השני שמתי גול במספרת.

אגב, מאמינים לכל הבולשיט הזה שכתוב בחוברת הדרכה? שום דבר ממה שכתוב שם לא באמת עובד...

משחק כמובן בריאל מדריד עם המערך הקלאסי מאז פרוו 12 - מערך 4-2-3-1. לפניכן הייתי ממקימי ה-4-4-2 האדיר. מודריץ' ואסיין הוסיפו הרבה לעומק. את כריסטיאנו שיפרו לתיון 99 ושיפרו גם את פפה ודי-מאריה.

ברצלונה בכל-מקרה קבוצה מפלצת, הכי טובה במשחק. חוץ מרונאלדו ומסי - ריברי ורובן השחקנים הבולטים עם 95 ו-93 בהתאמה.

Watch Man
06-10-12, 23:13
תבדוק בפוטבול לייף או משהו כזה, איפה שנמצא הביקום א לג'נד. ככה זה היה בפרו 12.

Saar_D
07-10-12, 00:37
מצטער על הבורות:

תגידו, הגיוני שאי-אפשר לפתוח עונה בליגה כמו בשנים קודמות?
יש לי את המשחק לסוני 3 ויש רק אופציות של ליגת האלופות, גביע הליברטדורס או קומפטישנס' שזה מוגבל לגביע בלבד.
נשמע לי מאוד לא הגיוני.
אודה לעוזרים בפיתרון הסוגיה.

אופציית ליגת האלופות, היא ליגה רגילה לחלוטין. לא הבנתי למה הם קראו לזה ככה.

t-rix
12-10-12, 18:11
יש לי את המשחק באקסבוקס. אני חייב לציין שאני ממש נהנה ממנו. הרבה יותר טוב מהקודם.
רק מה יש את העדכונים להעברות וכאלה (DATA PAKE) זה מופיע תחת INFORMATION ואז יש שתי אפשרויות:
1) ONLINE INFORMATION
2) DATA PACK UPDATE
שאני נכנס לשניה יש עדכון שם שרשום דאתא-פאק 1, וזה אכן מעדכן. לאחר מכן האופציה השניה הנ"ל כבר לא אפשרית.
שאני נכנס לאון-ליין0איפורמיישין, מופיע לי שם שיש כבר פאצ' עם כל העברות הקיץ וכדומה (לפי התאריך הוא מעוגכן לאתמול) רק אני לא יודע איך להוריד אותו. למישהו יש מושג?

total-football
13-10-12, 13:13
לא הבנתי כל כך מה הבעיה שלך אבל גם לי הייתה בעיה עם העדכון עד היום.
ברגע שאתה מעדכן את העדכון השני תלך לedit ומשם לtransfer ותלחץ על משולש, זה יעדכן לך את כל העברות.
את המערכים לא הבנתי איך לסדר כל כך, אם אני יצליח אני יכתוב פה.

total-football
13-10-12, 13:38
בקשר לבעיית העדכון - לפי באתר הרשמי (לי לא כל כך הלך):

1. Remove your [PES 2013 Data Pack] from the [Game Data Management] on the XMB(Cross Media Bar).
2. Start PES 2013 and download Data Pack via [INFORMATION].
3. Choose [Transfer] in [Edit] and then press the triangle button on the League selection screen.
4. The following message will be displayed. Choose from the options.
"Revert all Registered data to Default."
Do you really want to revert all Registered data to Default? YES / NO
YES : Player line-ups will be updated in line with the Data Pack 2.0. (Edit Data will be overwritten.)
NO : Edit Data can be kept. (Player line-ups of the Data Pack 2.0 will not be reflected in the game.)

t-rix
13-10-12, 14:08
לא הבנתי כל כך מה הבעיה שלך אבל גם לי הייתה בעיה עם העדכון עד היום.
ברגע שאתה מעדכן את העדכון השני תלך לedit ומשם לtransfer ותלחץ על משולש, זה יעדכן לך את כל העברות.
את המערכים לא הבנתי איך לסדר כל כך, אם אני יצליח אני יכתוב פה.
אני תכף אנסה את זה. אם זה יעבוד אני גם אדרוש שתעשה לי ילד!!

t-rix
13-10-12, 14:30
טוב זה לא עובד... איך עושים את זה לעזאזל?!

I-N-T-E-R
13-10-12, 15:23
יש למישהו טורנט טוב למשחק למחשב ויכול לשלוח לי בפרטי?

total-football
13-10-12, 19:33
טוב זה לא עובד... איך עושים את זה לעזאזל?!

לפי מה שהבנתי הבעיה הזאת הייתה לכולם, למעלה פרסמתי את מה שקונאמי הסביר איך לתקן אותה.
אם תוכל להסביר קצת יותר טוב את הבעיה אני יוכל לעזור לך יותר

t-rix
13-10-12, 19:47
הבעיה שלי היא עם שני הסעיפים הראשונים.
הראשון.. טוב מה זה ויותר חשוב איפה זה?!!
השני, פשוט לא קיימת אפשרות התקנה. אני רואה את קובץ הדאתא-פאק, אבל אין לי אפשרות להתקין אותו. זה כאילו אנו קורא ואומר לו אוקיי וזהו.

מה עושיםעם זה?

Saar_D
14-10-12, 17:09
אומרים לי לבחור אזור, לא קראתי אזור של מה, אבל אני חושב שזה איפה שאני גר. איו כאן את ישראל, מה לעשות?
אני לא יודע מה יקרה עם אני יבחר נגיד שאני גר במדריד, תודה למי שיכול לעזור!

total-football
14-10-12, 22:02
אומרים לי לבחור אזור, לא קראתי אזור של מה, אבל אני חושב שזה איפה שאני גר. איו כאן את ישראל, מה לעשות?
אני לא יודע מה יקרה עם אני יבחר נגיד שאני גר במדריד, תודה למי שיכול לעזור!

זה לא משנה כל כך, אני לא בטוח אבל נראלי שאם תעשה את זה אז משחקי הקומיונטי שלך יהיו נגד אנשים ממדריד או לפחות רובם.
אני עשיתי ממנצ'סטר אבל אם אתה שואל אותי עדיף לעשות מאזור עם אחוז אנשים גבוה, ככה יהיה לך יותר שחקנים אז מדריד זה בסדר גמור.

George Best
19-10-12, 22:44
אחח אחרי שמורידים את הפאטץ' עם התלבושות + סמלים לפרמיירליג, מוסיפים את השירים של האוהדים ל-20 קבוצות הפרמיירליג, ואת העדכון להעברות, אפשר להתחיל להנות סוף כל סוף :)

Saar_D
25-10-12, 16:37
אחח אחרי שמורידים את הפאטץ' עם התלבושות + סמלים לפרמיירליג, מוסיפים את השירים של האוהדים ל-20 קבוצות הפרמיירליג, ואת העדכון להעברות, אפשר להתחיל להנות סוף כל סוף :)

איך עושים את עדכון ההעברות?!
אני לא מבין כלום, רציתי לעשות סתם משחק של צ'לסי מול סיטי(אני צ'לסי) ופתאום אני רואה שדרוגבה פותח מגן ימן wtf???

George Best
25-10-12, 17:25
אני יכול להסביר לך בסוני 3:
אתה צריך להיות מחובר לאינטרנט (עם יוזר של הסוני), להיכנס לאינפורמיישן, ושם יש לך data pack שמעדכן לך את כל ההעברות.
מעבר לכך, אם תרצה (ואם אכן יש לך סוני 3, אחרת אין לי מושג איך מעדכנים), אסביר לך איך מעדכנים תלבושות וסמלים וכל זה...

total-football
25-10-12, 17:35
אני יכול להסביר לך בסוני 3:
אתה צריך להיות מחובר לאינטרנט (עם יוזר של הסוני), להיכנס לאינפורמיישן, ושם יש לך data pack שמעדכן לך את כל ההעברות.
מעבר לכך, אם תרצה (ואם אכן יש לך סוני 3, אחרת אין לי מושג איך מעדכנים), אסביר לך איך מעדכנים תלבושות וסמלים וכל זה...

זה לא משנה מה יש לו, עושים את זה באותו דרך במחשב

Saar_D
25-10-12, 18:58
יש לי סוני 3, אם אתה יכול לשלוח הודעה פרטית תשלח ג'ורג'י אל תתביש.

GarethBale
08-11-12, 22:36
מישהו יודע אם המשחק יצא ל-PS2? אני בצבא והדבר היחיד שאיכשהו מעביר לנו 11 יום ללו בית זה הפרו בסוני 2, אבל נמאס לשחק עם תלבושות עתיקות וסגלים לא מעודכנים, אבל אני לא מוצא את המשחק להורדה לסוני 2. מישהו יכול לעזור אולי?

Stanko
09-11-12, 03:22
מישהו יודע אם המשחק יצא ל-PS2? אני בצבא והדבר היחיד שאיכשהו מעביר לנו 11 יום ללו בית זה הפרו בסוני 2, אבל נמאס לשחק עם תלבושות עתיקות וסגלים לא מעודכנים, אבל אני לא מוצא את המשחק להורדה לסוני 2. מישהו יכול לעזור אולי?

וואו איך אני זוכר את התקופה הנוראית הזאת...
את האמת שבמשחקים הקודמים היו מוציאים דיסקים של תלבושות, סטטים, העברות, סמלים, והכל.
זה היה דיסק ששוקל ממש מעט, והוא היה מעביר את עצמו לכרטיס זכרון.
אבל היום כבר אף אחד לא נוגע בזה. נראלי אפילו KONAMI בעצמם ממשיכים להוציא את זה לPS2 רק בשביל החיילים.

total-football
11-11-12, 16:48
משהו יודע איך מתקינים את הפאץ' בps3 ?

Maestro Alonso
12-11-12, 19:57
לפי מה שהבנתי בPES13 אפשר להשתמש רק בגלגלת כדי לזוז עם השחקנים? החצים כבר לא קיימים? כי אם כן זו פשוט טעות נוראית שמוציאה את החשק לשחק...

בכל מקרה, אמרו לי שהמשחק פשוט אכזבה גדולה, ולא כדאי לקנות אותו עכשיו ב250 שקל.

יש לכם אופציות אחרות מה לעשות? המשחק שווה את הכסף? מה עוד חדש?

total-football
12-11-12, 21:48
לפי מה שהבנתי בPES13 אפשר להשתמש רק בגלגלת כדי לזוז עם השחקנים? החצים כבר לא קיימים? כי אם כן זו פשוט טעות נוראית שמוציאה את החשק לשחק...

בכל מקרה, אמרו לי שהמשחק פשוט אכזבה גדולה, ולא כדאי לקנות אותו עכשיו ב250 שקל.

יש לכם אופציות אחרות מה לעשות? המשחק שווה את הכסף? מה עוד חדש?

את העניין עם הגלגלת אפשר לסדר בהגדרות של השלט בקלות.
לגבי המשחק יש שיפור במשחקיות מהעונה שעברה, אני אהבתי, אבל יש לי בעיה מאוד גדולה עם המשחק, הם נותנים ציונים לשחקנים לפי השמות ולא לפי היכולת וזה מאוד מעצבן אותי ולמרות כל זה המשחק טוב.

Maestro Alonso
15-02-13, 13:23
יש אופציה בMATER LIGUE להוציא את הקבוצה למחנה אימונים בקיץ? אני מסיים את העונה, מגיע לפגרה הארוכה, ויש לי משחק אימון בבית כל שלושה שבועות. במקום זה, אי אפשר להוציא את הקבוצה למחנה אימונים בארץ אחרת למשל? חשבו להוסיף את זה?

Maestro Alonso
23-05-13, 17:17
אני יודע שזה לא קשור כל כך לנושא הת'רד, אבל זה המשחק הכי חדיש של פרו:

המייצרים חשבו פעם לשווק פרו 2000 לדוגמא רק באיכות עכשווית? אני מתאר לעצמי שמיליוני אנשים (ילדים) ברחבי העולם לא זכו לצפות בראול ודומיו, וכנראה ישמחו לשחק איתו ועם השאר באיכות רצינית. יש מצב שהצעה כזאת עלתה לאוויר? אני מניח שלא 'הלכו לאיבוד' רישומי הסגלים של השנים הללו. ואני מכליל גם את שמות השמונים...

אלכס
17-08-13, 13:33
ניסיתי את המשחק, אחרי שעד אז הפרו האחרון שנגעתי בו היה 2010, והופתעתי לגלות כי השחקנים שלך, לעומת אלו של המחשב פשוט איטיים מדי. כריסטיאנו רונאלדו (!!!) לא מצליח לעבור שחקנים על מהירות, גם ברמות קושי נמוכות יותר. חשבתי שאני מדמיין וגם חברים אחרים שניסו את המשחק אמרו את אותו הדבר. השאלה היא באיזה פרו זה השתנה? גם בפרו 2010 אתה לא מטייל לא היריבה, אבל שם כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי, מסוגלים לעבור שחקני הגנה מחטאפה, עם כל הכבוד.

Jesé Rodríguez
06-09-13, 06:01
אני גם החלטתי לנסות את המשחק היום, וואלה הופתעתי לגלות שיש שיפור מהקודמים, המשחק יותר זורם, אבל לא מספיק, עם זאת התנועות של השחקנים עדיין רובוטיות, רונאלדו רץ כמו איזה פרחה על עקבים, ואיך לעזאזל חוטפים מבלי לקבל כרטיס צהוב? (במקרה הטוב). זה הרושם מ-2 משחקים שהספקתי לשחק לפני שעלה הפיוז.

Madridista#1
06-09-13, 09:38
תהרגו אותי אבל אני חושב שפרו לא רואה את פיפא, מבחינת המשחקיות, התנועה המציאותית של השחקנים, המסירות, הבעיטות, הכל מהכל. הדבר היחיד שפיפא עולה על פרו לדעתי זה כל המסביב; הכניסה למגרש, איך שהשחקנים לוחצים ידיים ליריבה, השדר שהוא הרבה יותר איכותי. חוץ מזה, בת'כלס על המגרש, פרו הרבה יותר מציאותי ומהנה. אם כבר בפיפא התנועות הן רובוטיות וכנראה שתמיד יהיו, מסורת שEA לא רוצה לשבור כנראה.

t-rix
12-09-13, 15:35
כאחד שמשחק גם פיפא וגם פרו אני מתחבר לפרו הרבה יותר.
הסיבה הכי עיקרית לדעתי זה השפעת המהירות על יכולת השחקן. בפיפא שחקן מהיר או אחד שיש לו 5* יכול לעשות לך בית ספר גם אם אתה עם דוד לויז.
בפרו המהירות והתרגילים פחות באים לידי ביטוי שכן בלם עם כח פיזי יכול דיי בקלות לגבור על סילונים למינהם.
הבכיה עם הפרו זה השוערים שקצת גרועים וגם הבעיטות המסובבות שהשוערים לא יכולים לעצור בצורה דיי מגוחכת.

Madridista#1
12-09-13, 17:45
אגב, טירקס, אתה יודע איך מאריכים חוזה לשחקן? למה כל פעם שאני מגיע לחודש ינואר רונאלדו עוזב לי? החוזה שלו נגמר בסוף העונה שהתחלתי, אבל בינואר שאני בא לעשות איתו משא ומתן זה לא עוזר והוא עובר לצ'לסי, ואפילו פעם אחת עבר לי לברצלונה :grin:. אם תוכל לפרט לי בדיוק איך לחדש אני אשמח......

t-rix
13-09-13, 01:05
אתה צריך לדאוג שישאר מאושר. תעקוב אחרי ההרגשות של השחקנים. זה מתבטא בעיקר בכמה משחקים משחק והאם הוא בעמדה טבעית שלו. תמיד חצי שנה לפני תום החוזה מגיעים הצעות אבל אם הוא מרוצה בקבוצה אתה יכול לעשות ״רינואל״ ולחתום חוזה שמן.

dkaro
18-09-13, 14:58
אין דיון על המשחק החדש ולאחר ששיחקתי בו כרגע לא מצאתי לנכון גם לפתוח אחד. הדבר שלדעתי הכי מדהים הוא שנראה שכל שנה המשחק עושה התקדמות מסוימת, ולמרות זאת, התגובה העיקרית היא: בעעעעעעעעעעעעע.....

עם איך שאני רואה את הדברים עכשיו היתרון היחיד של הפרו הוא הזכויות לליגת האלופות, שלטעמי מוסיף לא מעט. הלוואי ו-EA ירכשו את הזכויות כמה שיותר מהר, ורק שלא יהפכו את זה שוב למשחק בפני עצמו אלא ישלבו את הצ'מפיונס כחלק אינטגרלי מהפיפ"א. מה שמצחיק הוא שבעבר עוד אמרנו שהפיפ"א עדיפה בשל משחקיות טובה יותר, אך לקונאמי עדיפות מבחינה גראפית - כיום גם זה לא נכון. אני עדיין חושב אמנם שממבט למעלה המשחק נראה מעט טוב יותר מאשר הפיפ"א, אבל כשמתקרבים בקלוז-אפים התחושה הראשונה שקופצת היא גועל ובחילה. מבחינתי אנשים שחושבים שהמשחק הזה טוב יותר מהפיפ"א זה אחד התעלומות היותר גדולות שיש בעולם שלנו.

אגב, הדבר שהכי מורגש הוא נושא השליטה בשחקן. מעבר מפיפ"א לפרו בהיבט הזה הוא כמו.. כניסה לכלא של אזרח תמים חף מפשע. הגבלת הזכות לחופש. כל חופש שהוא.

Madridista#1
18-09-13, 15:55
פרו אבולושן זה כיף לאנשים שלא הכי מבינים בכדורגל, שרוצים פשוט לשחק ולהבקיע שערים. פיפא זה יותר ראליסטי וממש לאוהדי הכדורגל ההדוקים ביותר. נהנתי הרבה שנים מפרו, אבל באמת שאני גם רוצה את המציאותיות שיש בפיפא, את הקושי. אבל עזבו אותי מזה, אני מחכה ל2K 14 :tongue:.

George Best
18-09-13, 18:20
טוב, בגלל התגובות של שניכם ביטלתי את ההזמנה של פרו 2014 והזמנתי את הפיפ"א.
לא האמנתי שהיום הזה יגיע, אני נאמן לפרו מאז 2005 בערך...
אבל המשחק באמת לא מציאותי בשיט, אז הגיע הזמן לשינוי...

Gamaker14
18-09-13, 19:56
גם אם בעיטה פשוטה של השוער תכנס לחיבור של השוער היריב, אני לעולם לא אשחק פיפא. הגרפיקה מזכירה לי את מאריו, המשחקיות מזכירה לי את סנייק. פיכסה.

Amiamiro
18-09-13, 21:51
גם אם בעיטה פשוטה של השוער תכנס לחיבור של השוער היריב, אני לעולם לא אשחק פיפא. הגרפיקה מזכירה לי את מאריו, המשחקיות מזכירה לי את סנייק. פיכסה.
https://si0.twimg.com/profile_images/2727748211/c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

Madridista#1
18-09-13, 22:22

יש משהו במה שאתה אומר, הגרפיקה בהחלט יותר טובה בפרו, אם כי אתה טיפה מגזים, אך עדיין נוטה להסכים עם הטיעון הגרפי. בסיכום הכללי, פיפא יותר ריאלסיטי ויותר מהנה, ואת זה אומר מחסידי הפרו שנים על גבי שנים.

Gamaker14
18-09-13, 23:53
אני משחק בפרו מפרו 4 שהיו יוצאים גרסאות פירטיות עם שירי ראפ בזמן הגיים פלאן... אהבה ישנה קשה להחליף.

total-football
19-09-13, 14:05
טוב, בגלל התגובות של שניכם ביטלתי את ההזמנה של פרו 2014 והזמנתי את הפיפ"א.
לא האמנתי שהיום הזה יגיע, אני נאמן לפרו מאז 2005 בערך...
אבל המשחק באמת לא מציאותי בשיט, אז הגיע הזמן לשינוי...

ג'ורג'י, אם אתה אומר שהפרו החדש לא מציאותי כנראה שלא שיחקת בו, אתה יודע מה אפילו יותר מדי מציאותי ממה שצריך להיות, פאקינג הכניסו לשחקנים רגשות!בנוסף המשחק החדש סופר קשה סופר ראיליסטי, התקלים מאוד מזכירים את התקלים של הפיפה וגם המסירות הרבה יותר מציאותיות, וכל זה הופך את המשחק להרבה יותר קשה, בין אם זה להעמיד שחקן מולה שוער ב1-1 או הדריבלים שלעבור שחקן שם זה כמעט בלתי אפשרי. אתה אפילו יכול לשלוט בזמן אמת בקו ההגנה, אתה יכול לעלות אותו ללמעלה או להוריד אותו איך שאתה רוצה מתי שאתה רוצה.
אני לא אומר שזה עדיין בהכרח טוב, צריך עדיין להתרגל לשינוי הענק של המשחק ורק אז אני יוכל לראות האם הוא טוב או האם הוא אותו פרו עם המון פאקים.
בנוסף הנתונים של השחקנים השתפרו פלאים (בעיקר של יונייטד :grin:)

גם אני כמוך רוצה כבר כמה זמן לעבור לפיפה ובאמת שקשה לי, השנה ללא ספק זאת ההזדמנות האחרונה.

serginhо
19-09-13, 14:14
בכלל אני לא מבין מה הקטע של האנשים עם הריאליסטיות. בשביל ריאליסטיות יש לך כל סופ"ש את הליגה האהובה עליך.
כשאני בוחר משחק (כל משחקי, לאו דווקא כדורגל), הנתון הבלעדי שאני שופט לפיו את המשחק זה ההנאה שהוא גורם לי. ואם PES גורם לי יותר הנאה מכל הריאליסטיות של פיפ"א, אז אין לי פה ספק בכלל.

Madridista#1
19-09-13, 15:50
סרג'יניו, נגעת לי בנקודה רגישה עם האימרה הזאת. באמת שאני לא מנסה לשחות נגד הזרם ולעשות דווקא בעניין הפיפא, שכן כבר התחלתי לחבב את הראליסטיות שבמשחק הזה... אך הרגש לפרו תמיד יהיה קיים(בנוסף לגרפיקה החלומית, אתה לפעמים חושב שאתה אשכרה צופה במשחק כדורגל אמיתי בטלוויזיה). אני מחסידי הפרו הגדולים ביותר, אני מקווה ש14 יהיה טוב מספיק. בכל מקרה אשחק בשניהם, גם בפרו וגם בפיפא, אחרי 2K14 כמובן :grin:.

Raulito-7
11-01-14, 14:13
לכל תותחי הפרוו - עזרה דחופה!!
כלומר, גם אני תותח ואני מבטיח לכם שאני לוקח פה כל אחד בסוני 3, אבל בכל ההגדרות וזה אני לא מסתדר...

אתמול בנוהל מגיע אחד החברים, מקבל בראש בשני המשחקים הראשונים, ואז - תופעה.
פעם ראשונה שזה קורה: אני מוסר לשחקן והוא פשוט בורח מהכדור! מפסיד אותו! ממש הולך לכיוון אחר. ומתמהמה בשחרור הכדור ובבעיטה. זה קורה פעם-פעמיים במשחק(ששחקן בטעות עושה תנועה לא נכונה לכדור) במצבים מוזרים, אבל לא באופן קבוע. בעיה עם אחד השלטים. כאילו משהו לחוץ שם! וזה לא מסתדר. חיפשתי משהו בהגדרות והשוותי והכל אותו דבר. עשיתי ריסטרט לסוני, ביטלתי את השלט והחזרתי, עברתי לפרוו 12(שם זה היה בסדר) וכשחזרתי לפרוו 13 זה לא הסתדר.
אתמול שיחקתי נגד המחשב סתם לבדוק את זה, עם שלט אחר - וזה היה בסדר. תמיד במשחק אני עושה הרבה תנועה עם השחקנים שיבואו לכדור ראשונים, לא יודע מה קרה.

מי הגאון שפותר לי את הבעיה?

t-rix
11-01-14, 18:05
תעבור לפיפא 14 :flowers:

Madridista#1
11-01-14, 19:39
תקראו לי חסר דעה, אבל עברתי לפיפא 14 סופית.

Goalkeeper
11-01-14, 19:53
נקרא לך אדם שפוי.

BannedT
11-01-14, 20:34
פיפא 14 זה הפיפא הכי גרוע ששיחקתי אבל לך על זה.

Goalkeeper
11-01-14, 21:39
ועדיין יותר טוב מכל פרו...

BannedT
12-01-14, 00:02
יש בזה משהו...

Goalkeeper
12-01-14, 00:03
האמת העצובה

t-rix
12-01-14, 09:40
לא יודע על מה אתם מדברים.. שיחקתי כמה ימים בפיפא 12 וב 13 וחזרתי לפרו.
פעם אחת בפיפא 14 ואני מכור.

dkaro
12-01-14, 12:05
הפיפא החדשה משחק זוועה ואחרי לא מעט צעדים קדימה ש-EA עשתה נדמה שהיא עשתה השנה צעד אחד ענקי אחורה.

כל זה לא משנה את זה שגם המשחק הזוועה הזה עדיף על כל פרו שיש.

#4Gidi
12-01-14, 12:53
פיפ"א 12 ו-13 (כל אחד בזמנו) היו מושלמים. קניתי פיפ"א 14 לא מזמן (לאקס בוקס) והצער הכי גדול שלי זה שלא טעיתי וקניתי את אחד הישנים יותר. משחק זוועה שגרם לי להעדיף את הפרו עבור המעט שאני משחק.