PDA

צפה בגרסא המלאה : WWE :: הדיון הרשמי של תוכנית הבידור המצליחה בתבל (אזהרה, ספוילרים מתעדכנים!!!)

עמודים : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

JUVE-MAN
04-10-11, 03:28
קודם כל, לפני שאפילו ראיתי את ה-PPV, ברור שלי שכל דבר שקשור ב-HIAC יסתיים באכזבה. מאז המעבר ל-PG, למעשה הסטיפולציה הזו של קרבות איבדה לגמרי מהפואנטה ומהעוקץ שלה. מעבר לכך, ישנם מתאבקים נורא נורא מסוימים שיכולים לסחוב סוג כזה של קרב בכבוד. סינה מעולם לא התאים ל-Cell ותמיד היה נראה לי מיותר לשים אותו בתוך הכלוב הזה.

היה נחמד לראות בהתחלה את מיז ו-R, אפילו שלאורינייטיס ליווה אותם החוצה. הקהל צעק Let them stay. גדול.
אנקדוטה קטנה - השדרים בספדרית - חסר לי השמנמן ההוא שצועק בספרדית לצד השני, הם היו זוג במשך הרבה זמן ותמיד היה מצחיק לראות אותי את הסופגי ההוא מתלהב בספרדית :) זה תמיד היה קרלוס קבררה והוגו סבינוביץ' ועכשיו יש מישו חדש.

הקרב של כריסטיאן נגד שיימוס היה נחמד. מי שעשה את הקרב היה כריסטיאן, כי הוא פשוט ממש מהנה לצפייה, בין אם הוא היל או פייס. שיימוס, עם כל החיבה שלי כלפיו, הוא ברולר ולא יותר מזה. גם מה הקטע הזה של לא לחכות אפילו שנייה אחת כשכריסטיאן מצמיד אותך למזרון? קצת מתח, מה קרה. גם כריסטיאן חפר עם הסטירות שלו, בשלב מסוים נהיה מעצבן.

הקרב של שני הסין חארות היה מזעזע. לא רק שמדובר בלא יותר משני היספנים מעופפים, ילדי קרקס שכאלו, אי אפשר היה לצפות מהקרב הזה ליותר מדי מלבד כמה מהלכים אוויריים מרשימים, אבל אפילו את זה לא היה! זה היה הקרב עם הכי הרבה Botchים שראיתי בשנים האחרונות! שניהם היו פשוט נוראיים, כשהסין חרא המקורי היה הרבה יותר גרוע מהמתחזה. הקהל בצדק צעק ברוב הקרב "Boring!". אפילו לגמד אוברייטד כמו ריי מיסטיריו זה לא היה קורה.

הקרב של אייר בום (באמת שם מזעזע) נגד זיגלר וסוואגר היה קרב טאג טים טוב מאוד. זיגלר וסוואגר הם שני מתאבקים מגה מוכשרים, וויקי פשוט מושכת היט לכל כיוון, מה שמגביר את הרלוונטיות שלהם, שילוב מצוין! הקרב כולו היה מהנה, ברמה גבוהה, והגניבה בסוף של אייר בום מראה שיש כאן פתח לפיוד שעתיד לבוא, פיוד שאני מקווה שבסופו זיגלר וסוואגר יזכו בחגורות. לקופי לא מגיע להיות אלוף, הוא אוברייטד ברמות שלא נתפסות.

מילה אחת על רנדי אורטון ומארק שמנרי: א-י-כ-ס! איזה קרב נוראי. היה לי כ"כ צפוי שהקרב יתפתח כמו שהתפתח. סקווש של שמנרי כמעט לכל אורך הקרב, קצת התעוררות של אורטון, בסוף שמנרי מכה. מה שהיה לי פחות צפוי זה שלכל אורך הקרב, מלבד המדרגות, לא היה שימוש בשום דבר חיצוני ושמנרי ניצח את אורטון הכי נקי שאפשר. חשבתי שזה יסיים את הפיוד, וברגע ששמנרי שם כיסא סביב הרגל של אורטון אחרי סוף הקרב (נזכרו להכניס כיסא) ציפיתי שביג שואו וקיין יגיחו ויצילו את אורטון, אבל אורטון הוא זה שהציל את עצמו. נו טוב.

כשראיתי את קודי רודס זורק את חגורת ה-IC לפח, הדבר הראשון שעלה לי לראש זה "למה?!?!" ואז ראיתי אותו מוציא את החגורה הקלאסית. אמנם היא פחות יפה, אבל היא עם הרבה יותר ייראת כבוד, והמועקה אצלי השתחררה. קודי רודס מתאבק ווינטג'י, וזה מגניב לאללה, ונקווה שזה גם יחזיר את הכבוד המגיע לדיוויזיית ה-IC ולמיד-קארדים. מוריסון מעצבן אותי כשהוא הופך להיות חיית מחמד של טריפל אייץ'. כ"כ שמחתי שרודס ניצח ולא הביץ' הזה, זה רק ממשיך את הפוש האדיר שרודס מקבל.

קלי קלי נגד בת' פיניקס - אמרתי את זה ואגיד את זה שוב - כמה רעש קלי קלי עושה במהלך קרב!! תהיי בשקט, אישה!
חבל לי שבת' לא ניצחה נקי, אלא בהתערבות של נטליה. מצד שני, אני שמח שהכוסית עציץ הזו עם החיוך הריקני כבר לא אלופה.

המיין איוונט היה מעולה. Triple Threat אלה קרבות שתמיד מבטיחים ותמיד מספקים את הסחורה. בשנייה שחשבת שזה נגמר - השלישי בא מכיוון לא צפוי וטורף את הקלפים, עד שהטוויסט בעלילה מגיע. הפעם זה היה טוויסט גאוני, כשלקראת סוף הקרב סינה ננעל מחוץ לכלוב. דל ריו לקח את האליפות, מה שעוד יותר מבזה את החגורה מס' 1 בחברה, ופתאום מיז ו-R נכנסים וגורמים לכאוס. איזה כיף!!!
וכאילו שזה לא מספיק, אייץ' מתחיל להרביץ להם ודוחף את לאורינייטיס. זה בוודאות מראה שהולך להיות שם משהו ביניהם, אחרי כל השטויות של האסאמאסים וכו'. הכול מתבשל כבר לקראת Survivor Series. הלוח מוכן, רק צריך להציב את החיילים.
וכמו שרדונדו אמר - כמובן שאייץ' חייב להיות באמצע. פאנק צדק כשאמר שה-WWE יהיה יותר גרוע מהשנייה שהחברה תעבור לידיים של טריפל אייץ'. למרות שזה לא בפועל, זה הסטוריליין, והוא מריח ממש ממש רע.

רון קעקועים
04-10-11, 03:50
אני חושב שבגלל שבאתי בלי ציפיות, בסה"כ די נהניתי מהאירוע.
הקרב בין כריסטיאן לשיימוס היה דווקא לא רע ואני די מבסוט משיימוס, קרב הזוגות היה מעולה, סוף סוף יש דיווה ראויה שמחזיקה באליפות הנשים והטריפל ט'רת היה פנטסטי, במיוחד בזכות הדרך בה בחרו לסיים את הקרב. קצת חבל לי שעכשיו סינה יזכה שוב בתואר בפעם המי יודע כמה, אבל לפחות היה לקרב סיום מעניין ולא צפוי.

מה שיותר חבל לי, ואת זה הזכיר אלי לפני, זו העובדה שפאנק ממשיך לאבד מהרלוונטיות שלו, הן אצל הקהל והן באירגון עצמו. אלא אם הוא יתחיל עכשיו פיוד עם דל-ריו על החגורה (ובסופו של דבר יזכה בה), אני חושב שכל החודשיים האחרונים היו מבוזבזים לאללה.

אבל בת'כלס, מה שאני אקח איתי מהערב הזה זה רק דבר אחד קטנטן -

http://www.powerprowrestlingfigs.com/images/uploads/WhiteIC_Main.jpg

תודה לך קודי רודס ותודה ל-WWE שסוף סוף עשו משהו אחד ראוי. אני כ"כ אוהב את החגורה הזו. כשקודי הוציא אותה החוצה זה החזיר אותי 17 שנה אחורה, ואני מקווה מאוד שעכשיו יתחילו לקחת את החגורה הזו ברצינות ושיחזירו לה את הכבוד שהיה לה אי שם באמצע שנות ה-90' ואין ראוי מקודי כדי להתחיל מורשת חדשה. אני מת על קודי רודס, הוא בהחלט מתאבק וינטאג'י ומרגש ואני מקווה שהוא ייקח על עצמו את דיוויזית ה-IC לכשאחריה הוא יקבל את הפוש המיוחל לאחת החגורות המרכזיות.

Equilibrium
05-10-11, 01:23
הלוואי שזה יהיה הצעד הראשון לשינוי שאר החגורות רק שיעיפו את החגורה המסריחה של הWWE. אני לא מבין למה אחרי שנגמר הפיוד הראשון ראשון של סינה וJBL לא החזירו למקורית, לטעמי החגורה הכי יפה אי פעם

http://www.myfinecollectibles.com/Belts/undisputed_belt.jpg

רון קעקועים
05-10-11, 01:41
תנו לי רק את הקלאסיות!

http://cdn2.iofferphoto.com/img/item/562/930/41/o_Belt_WingedEagle.JPG

http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2011/10/o_Belt_ClassicIC.jpg

http://www.vintagewrestlingarchive.com/web_images/wwf_tag_team.jpg

JUVE-MAN
05-10-11, 02:26
http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/556616/800px-wwf_attitude_championship_medium.jpg

אין על זאת!

JUVE-MAN
05-10-11, 03:33
ספוילרים ל-RAW:

התוכנית מתחילה כשרנדי אורטון מנצח את דרו מקינטייר. אחרי הקרב מתחיל ברול בין שמנרי לאורטון שבסופו אורטון זורק את שמנרי לקהל.
חבל לי שעושים פרומו לזה שביג שואו עומד לחזור ולהתעמת מול מארק שמנרי, הייתי מעדיף שישאירו את אלמנט ההפתעה בפיודים עם מתאבקים מתישים כמו שמנרי.
מארק שמנרי ניצח את ג'ון מוריסון. אחרי הקרב שמנרי אומר לאורטון שהוא גמר איתו.
בפגישה בין דל ריו, ויקי, סוואגר, זיגלר, אוטונגה, כריסטיאן ורודס ללאורינייטיס, האחרון אומר שאין לו מושג מה עובר לאייץ' בראש בנוגע למיז ו-R ולייצוגים משפטיים, ויקי לוקחת את שאר המתאבקים לזירה. כולם מאשימים את אייץ' בכך שהפך את RAW למקום לא בטוח לעבוד בו, אייץ' יוצא ואומר לכולם שלא איכפת לו מכלום, שישתקו ושיילחמו כמו גברים ולא יבכו כמו ילדות.
קלי קלי מכסחת את בת' פיניקס במקום להילחם לצד איב המעאפנה נגד בת' ונטליה. בחייאת, מישהו חייב לעשות משו עם הצרחות של קלי קלי, אחרת אני טס לארה"ב ואונס אותה למוות.
ג'ון לאורינייטיס מציע לאייץ' לבקש הצבעת אמון מהדירקטוריון, אייץ' חונק אותו ואומר לו לקחת את כולם לזירה, כולל את עצמו והוא ישאל אם הם מביעים בו אמון.
סנטינו מארלה ניצח את ג'ינדר מאהל, לפני הקרב היה סגמנט קורע מצחוק!
שיימוס, ג'ון סינה, סי אמ פאנק, אוון בורן, קופי גייסטון ומייסון באטיסטה ניצחו את אלברטו דל ריו, כריסטיאן, קודי רודס, ג'ק סוואגר, דולף זיגלר ודייוויד אוטונגה.
טריפל אייץ' קורא לכל סגל ה-WWE להתאסף מסביב לזירה להצבעת אמון. אחרי הרבה זיוני שכל ושטויות, כל סגל המתאבקים, הדיוות, השופטים, השדרים, הצלמים, כולם מביעים באייץ' אי אמון ועוזבים אותו לבד בזירה, וככה התוכנית נגמרת.

סיום מעניין מאוד. יש לי הרגשה שגם איתו יפספסו בגדול.

רון קעקועים
05-10-11, 10:18
מה שיותר מעניין אותי, זה למה פאנק וסינה לא היו נוכחים בהצבעת אי-האמון באייץ'...

JUVE-MAN
05-10-11, 12:37
כי פאנק וסינה הולכים להיות חיות מחמד של אייץ' בקרב שלו להוכיח את חפותו. גם רנדי אורטון לא היה שם. וגם שיימוס אם אינני טועה.

F.Redondo
05-10-11, 22:39
כמה חדשות וספוילרים :

איזה שמות גדולים מתכננים להופיע בסרבייבר סירייס?
ה-WWE מתייחסים מאוד ברצינות לסרבייבר סירייס שייערך במדיסון סקוור גארדן וגם יהיה הסרבייבר סירייס מס' 25.
המאיין איבנט של סרבייבר סירייס יהיה קרב הדחות קלאסי בין TEAM WWE לבין TEAM ANTI WWE, שקבוצת ה-WWE יובילו ג'ון סינה ודה רוק שכנראה גם טריפל אייץ' יצטרף אליהם וקבוצת ANTI WWE אמורה להיות מורכבת ממיז R תרות' קווין נאש והשמועה אומרת שגם וינס מקמהן יהיה חלק מהקבוצה הזאת.
אמור להיות עוד סופרסטאר בקנה מידה גדול בקבוצת WWE שהשמועות הם לאנדרטייקר שאמור לחזור בחודשים הקרובים כדי להתכונן לרסלמניה ואפילו מדובר שסטון קולד סטיב אוסטין יחזור לזירה ויקח חלק מהמאיין איבנט.
מקור ב-WWE מוסר שאם אוסטין יחזור להתאבק בסרבייבר סירייס אז הסיכויים לקרב בין אוסטין ופאנק ברסלמניה 28 יגדלו פי כמה.
http://www.sescoops.com/wrestling-news/wwe/exclusive-major-names-scheduled-for-survivor-series/

מתכננים פוש ל-CM פאנק
למרות שזה נראה שהפוש של CM פאנק נרגע קצת בשבועות האחרונים, מקורות אומרים שה-WWE מתכננים פוש ל-CM פאנק שיכנס לפיוד עם אלברטו דל ריו ב-PPV הקרובים גם בגלל שסינה יתפנה לפיוד עם דה רוק לקראת סרבייבר סירייס. יש הרבה דיבורים שפאנק יזכה באליפות ה-WWE בסוף 2011 או בתחילת 2012 ויסחוב אותה לרסלמניה 28.
ה-WWE לא רוצים שאליפות ה-WWE תהיה חלק מהקרב של סינה ודה רוק ברסלמניה 28 .
ה-WWE מאוד מרוצים מפאנק והפופלאריות שצבר בקיץ האחרון מה שגרם לעליות חדות במכירת המרצ'נדייז שלו, ה-WWE שוקלים לשים את פאנק כדמות ראשית באחד הסרטים הקרובים של WWE STUDIOS .
ה-WWE רואים בפאנק אחד המתאבקים שיובילו את החברה ב-2012 .
http://www.sescoops.com/wrestling-news/wwe/cm-punk-in-line-for-a-major-push-title-run-possible-movie/
http://nodq.com/wwe/319839354.shtml
שיימוס הפנים של סמאקדאון
ה-WWE הולכים לתת לשיימוס פוש רציני אשר ישים אותו כפנים של סמאקדאון יחד עם רנדי אורטון ומארק הנרי.
נאמר שוינס מקמהן תמיד היה מאחורי שיימוס ועכשיו אחרי הפייס טרן שלו הוא מאמין מחדש בשיימוס שמאוד עוזר עם קידום החברה שהוא עושה הופעות מקומיות למען ארגון "Be a Star" שעזר לתדמית שלו בהנהלה.
נכון שרסלמניה רחוקה עוד והתוכניות כל הזמן משתנות אבל הכותבים של סמאקדאון מתכננים ששיימוס יתמודד נגד מארק הנרי ברסלמניה על אליפות העולם במשקל כבד.
http://www.sescoops.com/wrestling-news/wwe/sheamus-in-line-for-a-major-push-this-fall/

כריס ג'ריקו חוזר?
מקורבים לכריס ג'ריקו אומרים שהוא מדבר עם ה-WWE על העתיד שלו, ויכול להיות שיקבל חוזה דומה לזה של דה רוק עם לוח זמנים מוגבל.
http://nodq.com/wwe/319839467.shtml

גרייט קאלי סיים עם ה-WWE ?
הסיבה שמארק הנרי "פצע" את גרייט קאלי בגלל שהחוזה שלו עומד להסתיים והדיבורים הם שה-WWE לא הולכים לחדש לו את החוזה וקאלי יחזור להודו על מנת לקדם את קריירת המשחק שלו.
http://www.sescoops.com/wrestling-news/wwe/the-great-khali-reportedly-leaving-wwe/

חדשות ממש מעניינות! הבאתי מקורות לכל החדשות, כי אם הייתי קורא את זה ככה לא הייתי מאמין :wink:

רון קעקועים
05-10-11, 23:50
אוקיי, מסתבר שהסיבה שרנדי אורטון, CM פאנק, ג'ון סינה, שיימוס, מייסון ריאן, איב טורס וקלי קלי (קלי) לא היו אתמול מסביב לזירה בעת הצבעת אי האמון בטריפס הייתה כדי למנוע מהקהל לשרוק להם בוז בזמן שכל הכוכבים עזבו את הזירה. הכוכבים הנ"ל חלקם כוכבים מובילים (סינה ופאנק) וחלקם כוכבים בבנייה (מייסון ריאן ושיימוס כפייס) וה-WWE רצה למנוע מהם לקבל היטים מהקהל.

אלי, החדשות שפירסמת הן חדשות מעולות, באם הן באמת יצאו לפועל (בעיקר החדשות על שיימוס וקאהלי). הדבר היחיד שמפריע לי הוא שה-WWE רוצים לקדם את פאנק בגלל שהוא הפך להיות הדמות המובילה במכירת מרצ'נדייז ולא בגלל שהוא המתאבק הכי מוכשר שם. כמו כן מפריעה לי העובדה שהם רוצים להביא אותו לרסלמניה 28 כאלוף במקום לתת לו לזכות בראמבל ואז לזכות בתואר ברסלמניה. מה עוד שאם הם רוצים להביא אותו לרסלמניה כאלוף, הסיכוי שלו להתאבק מול אוסטין קטן מאוד. כמו שנאמר, ה-WWE לא רוצים לבזבז אלוף בקרב שלא יהיה על התואר ברסלמניה (רוקי - סינה לדוגמא).

F.Redondo
06-10-11, 01:56
אם שיימוס נגד הנרי יהיה על ה-WHC במניה, אז מה הקטע עם דניאל בריאן שהצהיר שיתמש במזוודה שלו במניה? זה כבר ממש עצוב מה שעושים לדניאל בריאן עם כל רצף ההפסדים הזה יכול להיות שהם מתחרטים שהם הביאו לו את המזוודה.
אני מאוד מרוצה ששיימוס יקבל את הפוש שלו הוא מתאבק נהדר, ייחודי עם יכולות מיק טובות ויותר חשוב מהכל הוא מרענן. אבל אני בכלל לא רוצה לראות את הנרי באיזשהו מאיין איבנט ברסלמניה.

אני אישית לא רוצה קרב בין אוסטין לפאנק ברסלמניה הזאת לאור העובדה שיש כבר רוק-סינה, קרב כזה צריך לקבל רסלמניה משלו לטעמי.
מה גם שאני יודע שפנק לא ינצח, ופאנק צריך ניצחון ברסלמניה לאחר 2 הפסדים רצופים למיסטיריו ואורטון.

וכן רון גם אני הייתי רוצה שפאנק יזכה בראמבל ויזכה באליפות ברסלמניה(אגב פעם אחרונה שמנצח הראמבל זכה בתואר במניה הייתה ב-2007 עם טייקר) .
די נרגעתי מהידיעה הזאת, כי בהחלט בשבועות האחרונים הפוש של פאנק נרגע ועכשיו זה טוב לדעת שמתכננים לו פוש.
בדיעבד פאנק לא היה צריך לחזור כ"כ מהר ל-WWE, הם מיהרו עם החזרה שלו רק 8 ימים אחרי MITB כי רצו לעשות מאיין איבנט טוב לסאמרסלאם שלא קיבל נתוני מכירות טובים כמו MITB.

ה-WWE יכולים לעשות 4 מאיין איבנטס לרסלמניה, רוק-סינה, קרב על אליפות ה-WWE, קרב על ה-WHC, וקרב על הסטריק של טייקר.

רון קעקועים
06-10-11, 03:53
זה כ"כ עצוב, שעד שהזכרת את זה עכשיו, שכחתי לגמרי שדניאל בריאן קיים בכלל, על אחת כמה וכמה שהוא מחזיק במזוודת ה-MITB. אני סקרן (לא באמת) לדעת מה ה-WWE מתכננים לו.

לגבי שיימוס מול הנרי ב-WM 28, עם כל זה שאני שונא את הנרי, לא יהיה איכפת לי לראות אותו במיין איבנט (שלא באמת יהיה מיין איבנט) ברסלמניה רק כדי לראות אותו מפסיד את החגורה לשיימוס. מה שכן מפריע לי, זה שאם הידיעה הזו נכונה, צפויים לנו קרוב ל-5 חודשים של מארק הנרי כאלוף, אלא אם יחליטו לתת לו להפסיד את החגורה לפני, מה שהופך את זה לעוד יותר גרוע, כי אז הוא יצטרך לזכות בה שוב וזה אומר שלמארק הנרי יהיו 2 אליפויות עולם. בקיצור, Lose Lose Situation.

לגבי פאנק מול אוסטין, אני מסכים שלקרב הזה מגיע רסלמניה משלו שכן הקרב של סינה מול רוקי יאפיל על הקרב הזה בגלל היחצ"נות והבנייה שעושים לו כבר קרוב ל-8 חודשים. מה שאני לא מסכים איתו, זה שפאנק יפסיד לאוסטין, אם וכאשר יהיה ביניהם קרב. אוסטין כבר אמר לא פעם בריאיונות שאם יש מתאבק שהוא ישמח לחזור להתאבק מולו זה אך ורק פאנק, ובריאיונות יותר אקסקלוסיביים ולא לציטוט הוא גם אמר שלא יהיה איכפת לו להפסיד לו בשביל לתת לו פוש, ואיזה פוש גדול יותר יכול פאנק לקבל מלנצח את אוסטין ברסלמניה?

לגבי המיין-איבנטים, בת'כלס, מיין איבנט הוא הקרב האחרון של הערב. ברסלמניה הקודמת קיבלנו את אדג' נגד דל-ריו על ה-WHC כקרב הראשון של האירוע. זה מיין איבנט זה?
בדר"כ, המיין איבנט הוא קרב על אחת מחגורות האליפות (ברוב המקרים על ה-WWE), אבל ברסלמניה הקרובה המיין איבנט יהיה סינה מול רוקי, שוב, בגלל הבנייה שעושים לזה כבר כמעט 8 חודשים. למעשה, אף קרב אחר לא יעניין את כל מי שהוא לא סמארק. על שמה של הרסלמניה הקרובה רשום רק קרב אחד וזה הקרב בין סינה לרוקי. אם אתה שואל אותי, הייתי שמח לראות קארד כזה:

קודי רודס (א) נגד רנדי אורטון - האליפות הבין-יבשתית.
מיז נגד ר-טרות' - למרות שאני לא רוצה שמיז או טרות' יעשו פייס טרן, אני פשוט לא יכול לחשוב על מתאבק אחר שילחם מול המיז. מה שאני כן יודע, זה שאני רוצה את מיז ברסלמניה. אולי אפילו אפשר לעשות קרב שלו מול דניאל בריאן על המזוודה ומי שינצח יפדה אותה עוד באותו הערב, יפסיד ויהיה למתאבק הראשון שמפסיד אחרי שפדה את המזוודה (ועדיף שזה יהיה בריאן).
בת' פיניקס (א) נגד נטליה - אליפות הדיוות.
שיימוס נגד מארק הנרי (א) - אליפות ה-WHC.
טייקר נגד |הכנס מתאבק| או טייקר נגד אייץ' - סטריק נגד קריירה.
אייץ' (אם הקרב מול טייקר לא יצא לפועל) נגד וינס מקמהן - קרב על השליטה ב-WWE.
פאנק נגד דל-ריו (א) או פאנק (א) נגד ג'ריקו - אליפות ה-WWE.
רוקי נגד סינה - מיין איבנט.

JUVE-MAN
06-10-11, 04:12
כמה חדשות וספוילרים :

איזה שמות גדולים מתכננים להופיע בסרבייבר סירייס?
ה-WWE מתייחסים מאוד ברצינות לסרבייבר סירייס שייערך במדיסון סקוור גארדן וגם יהיה הסרבייבר סירייס מס' 25.
המאיין איבנט של סרבייבר סירייס יהיה קרב הדחות קלאסי בין TEAM WWE לבין TEAM ANTI WWE, שקבוצת ה-WWE יובילו ג'ון סינה ודה רוק שכנראה גם טריפל אייץ' יצטרף אליהם וקבוצת ANTI WWE אמורה להיות מורכבת ממיז R תרות' קווין נאש והשמועה אומרת שגם וינס מקמהן יהיה חלק מהקבוצה הזאת.
אמור להיות עוד סופרסטאר בקנה מידה גדול בקבוצת WWE שהשמועות הם לאנדרטייקר שאמור לחזור בחודשים הקרובים כדי להתכונן לרסלמניה ואפילו מדובר שסטון קולד סטיב אוסטין יחזור לזירה ויקח חלק מהמאיין איבנט.
מקור ב-WWE מוסר שאם אוסטין יחזור להתאבק בסרבייבר סירייס אז הסיכויים לקרב בין אוסטין ופאנק ברסלמניה 28 יגדלו פי כמה.
:wink:

תדפדפו אחורה. אמרתי לכם :)

בנוגע למזוודה של בריאן - אני חושב שה-WWE מתכננים לתת אותה לקודי רודס. קודי רודס הוא כרגע המתאבק הכי רותח בסמאקדאון (מלבד שיימוס, כמובן), והוא יוצא אובר על הרבה מתאבקים שהוא נכנס איתם לפיוד. אין מצב שפתאום דניאל בריאן יקום ככה מהמתים אחרי שקוברים אותו באופן נורא אינטנסיבי. הזכייה הזו של בריאן הייתה ממש מיותרת והיו צריכים להכות בברזל כל עוד הוא חם. כרגע לפי איך שזה נראה, כל עוד לא יהיה איזה טוויסט רציני בעלילה, אני לא רואה סיבה להשאיר את עניין המזוודה כ"כ רלוונטי ואם זה ככה אז אולי אפילו לחזור פשוט למתכונת של קרב אחד של MITB עם מתאבקים מ-RAW ומ-SD! ביחד.

פאנק נגד דל ריו הולך להיות קרב רסלמאניה נוראי ומשעמם. אם יש מישהו שחייב להילחם נגד פאנק במאניה זה רק מיז. את הקרב של אוסטין אולי אפילו לדחות לסאמרסלאם. אגב, גם לרויאל ראמבל אני לא רואה זוכה ראוי מלבד פאנק. אם פאנק מקבל פוש כמו שצריך, הרויאל ראמבל זו המקפצה הכי טובה וראויה. עדיף לשלוח את פאנק למאניה מכל מתאבק אחר כרגע.

קאהלי? ברוך שפטרנו.

JUVE-MAN
08-10-11, 22:00
ו... חזרנו!
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת כשטדי לונג אומר לזאק ריידר שאייץ' העביר את סמכות הניהול עליו ושההפסד של RAW הוא הרווח של SD!
דולף זיגלר, ג'ק סוואגר, ווייד בארט, כריסטיאן, דיוויד אוטונגה, קודי רודס, אלברטו דל ריו וויקי גררו עומדים בזירה, אומרים עד כמה הם שמחים וזוקפים לזכותם את הצבעת אי האמון הגורפת באייץ', ושאם ביום שני ב-RAW אייץ' לא יתפטר - הם לא יופיעו לשום תוכנית, האוס שואו או PPV, גם ב-RAW וגם ב-SD! טדי לונג יוצא וקובע להם קרבות.
אלברטו דל ריו ניצח את סין חרא. אחרי הקרב סין חרא השחור יצא ותקף את הכחול.
ג'ק סוואגר ודולף זיגלר ניצחו את אייר בום. כשאייר בום יצאו לכיוון הזירה הם הותקפו מאחור ע"י זיגלר וסוואגר.
בת' פיניקס ניצחה את אלישיה פוקס. אחרי הקרב בת' ונטליה התעללו קצת באלישיה.
ביג שואו חזר לזירה ונתן נאום של קוקסינל ואומר שהוא הולך לקחת את האליפות משמנרי. שמנרי אומר לביג שואו שהוא יידע מתי ואם הוא ייתן לו תשובה לגבי הקרב שלו. ביג שואו אומר שאם הוא לא יקבל תשובה עד סוף הערב הוא יטיח אותו בשולחן.
אזיקייל ג'קסון ניצח את ג'ינדר מאהל. נו, באמת.
רנדי אורטון ושיימוס ניצחו את קודי רודס וכריסטיאן.
מארק שמנרי מסרב לקריאת התיגר של ביג שואו. מתחיל ברול בין השניים, שבסופו ביג שואו דופק לשמנרי צ'וקסלאם דרך שולחן השדרים ושנייה לפני שהוא מרסק לשמנרי את הרגל טדי לונג מודיע שאם הוא לא יעשה את זה, הוא יקבל קרב על התואר. ביג שואו לא מרסק לשמנרי את הרגל, אבל דופק בו כיסא.

Ambrosini
09-10-11, 11:54
כרגיל אנחנו ראינו את הPPV באיחור בסופש ומכיוון שהיה יום כיפור זה הסתדר לנו מצויין וכולם היו זמינים.

רשמים מHIAC:
לא משנה עד כמה האירוע טוב או רע, תן קרב אחד מצויין בסוף וזהו עשית את שלך... וככה זה היה, הקרב על האליפות היה קרב מעולה! ההתפתחות מרגשת וסיום מעולה, כמה שכיף לשנוא את סינה, האפקט של זה שעשו מסינה סופרמן השפיע, אנחנו יושבים וכל כך לא מאמינים שהוא יפסיד, אנחנו אפילו האמנו שהוא ישבור את השרשרת עם הידיים שלו. אבל בסוף דל ריו לקח וזה היה רגש מאושר ביותר.

מתוכנית לתוכנית אני מתחבר לדל ריו, הוא אחלה היל, אחלה דיבור ומתאבק מצוין. מתאים לי שליטה מלוכלכת שלו בחגורה בזמן האחרון.

לגבי הקרבות האחרים לא היו בשורות ובאמת שהיה דיי מאכזב. במיוחד "קרב" הסיןו קארות שהיה מופע אקרובטיקה נטו, לא היה שמה שום היאבקות, הרגיש לי כמו קרקס. אם כי תרגיל הסיום שלו היה יפה.

קודי רודס גרוע וגרם אפילו למוריסון להיראות גרוע :(

קרב הזוגות היה נחמד.

שמנרי אורטון כרגיל היה איטי מדי, טוב מאוד שעכשיו אורטון יתחיל להתרכז בדברים אחרים ויתן למתאבקים האיטיים להילחם ביניהם על אליפות המשקל הכבד.

מעניין אותי לראות מה יקרה הלאה, כבר הורדתי וראיתי את RAW וSD.

סנטינו חזר וזאת הבשורה הכי טובה, חבל שהוא חזר רק עם סגמנט של 10 שניות דיבורים בהודית אבל כשהוא בשטח אני מבסוט. מי יתן וירבו בדקות סנטינו.

שבוע וחצי לונג'נס ואין לנו עדיין את הקרבות...

נ.ב. בוקר טי אחלה פרשן שבעולם, הוא מוסיף המון כיף לאירועים.

Scouser
11-10-11, 14:16
ספוילרים ל-RAW!

התכנית נפתחת בטריפל אייץ' שיוצא לבדו אל הזירה ומכריז כי הוא לא יתפטר, לאחר מכן עולים אחד אחרי השני ג'ון סינה, שיימוס ופאנק כאשר כל אחד בתורו אומר כי כל שאר אנשי הWWE אשר נמצאים במגרש החנייה לאות מחאה הם בכיינים וכו'.
לאחר מכן HHH מכריז על קרב שיתבסס על מי שנמצא בזירה - שיימוס נגד סינה כאשר HHH הוא השופט ופאנק מכה בפעמון וגם שדרן (ענק). אחרי איזה דקה וינס מקמהן חוזר ופורץ לקרב ואומר כי הGM החדש של RAW הוא ג'ון לאורינייטיס (אוי לא), ואז "השביתה" נפסקת.
המתאבקים חוזרים ויש קרב בין ג'ון מוריסון לכריסטיאן שבסופו כריסטיאן מנצח.
לאחר מכן יש קרב לא חשוב כמו קלי קלי ואיב נגד טמינה ורוסה מנדס (נו באמת).
ואז AIR BOOM יחד עם מייסון ריאן שהופך לאט לאט לפייס נגד סוואגר, זיגלר ואוטונגה שבסופו מייסון ריאן עושה את הפינישר שלו ומנצח.
רנדי אורטון נלחם נגד מארק הנרי, קודי רודס מתערב והנרי מתעלל באורטון. ככל הנראה תחילתו של פיוד בין אורטון לרודס שיחזיר קצת יוקרה לאליפות הביניבשתית.
ואז הגיע המאיין איבנט של הערב - CM פאנק נגד אלברטו דל ריו, במהלך הקרב לאורינייטיס קורא לעצור את הקרב ומכריז על כך שמינה בחזרה את מיז וR טרות' והם נלחמים נגד דל ריו ופאנק בקרב זוגות. במהלך הקרב כצפוי דל ריו נוטש את פאנק ואז טריפל אייץ' חוזר לעזור לו.
כמה הודעות של הGM החדש:
- הוא מפטר את JR מתפקידו כפרשן (לא ברור למה).
- הוא מכריז שהמאיין איבנט של ונג'נס יהיה אלברטו דל ריו נגד ג'ון סינה (כמה צפוי).
- הוא אומר שהוא חושב ברצינות לעשות בונג'נס קרב של פאנק & HHH נגד מיז וטרות'.

bianco-nero
11-10-11, 16:35
היה ראו נחמד אך לא יותר מזה.
נקודות חיובית-
*הסגמנט פתיחה ובמיוחד פאנק להט שם. הקטע של הדאבל צ'ק על זה שהוא יפרשן וגם ישמש כפעמוניסט היה אדיר.
*כריסטיאן סוף סוף מנצח (את מוריסון) ואולי יתחיל איזשהו פוש שלו.
*ההכרזה של קרב הזוגות לונג'נס. פאנק ואייץ' ביחד מול מיז ותרות. הולך להיות מעולה לדעתי
*מיז וטרות חוזרים! הרמיקס שלהם היה אדיר (כרגיל)

נקודות שליליות-
*סינה נגד דל ריו בונג'נס. ביג שאו נגד הנרי. REALYY?!?!
תקשיבו טוב אם סינה מנצח ומחזיר לעצמו את התואר אני גמרתי עם הWWE.
*פאנק הולך ונקבר משבוע לשבוע. עד לפני חודשיים כל הפוקוס היה סביבו והיום כל הפוקוס סביב אייץ'. חבל..
*סאנטינו לא הופיע :(

סך הכל באמת אחלה תוכנית, עם FF, אבל עדיין.
ד"א שאלה רצחנית: מה צעקו לפאנק במהלך הקרב זוגות עם דל ריו?
PUNK YOU SUCK?! או שרק נדמה לי. פאנק נראה קצת בהלם.

JUVE-MAN
11-10-11, 21:26
למה לעזאזל הם דוחפים את ג'ון לאורינייטיס יותר ויותר? הוא אחד האנשים הכי מיותרים בתולדות ה-WWE, והוא כ"כ גרוע!!! למה מנסים לעשות אותו איזה אריק בישוף או פול היימן?
יאללה, הבנו שהוא חתר תחת אייץ', אבל היה הרבה יותר נחמד לראות את וינס חוזר ומודיע לאייץ' שלאורינייטיס כל הזמן הזה בעצם סימס לו והוא חזר להשתלט על העניינים!

אני מניח שהם סתם מנסים למשוך זמן עד SS כשיש להם עוד PPV ברקע. הדבר היחיד שמנחם אותי ב-PPV הבא אלה השמועות שטייקר חוזר אלינו מהמתים. וגם, זה בגדר שמועות בלבד.

רון קעקועים
12-10-11, 02:46
RAW די נחמד, מצאתי את עצמי משועשע לפרקים, במיוחד בסגמנט הפתיחה שהיה דביק מאוד עד שפאנק בא והציל את המצב. Pipe Bomb!

מעבר לזה לא היה יותר מידי. היה צפוי שג'וני אייס יקבל את המושכות, אני רק מקווה שזה יוביל לחזרה של וינס, ולא לזה שהוא הולך להיות ה-GM הקבוע של RAW. הקרבות שנקבעו לונג'נס נוראיים, במיוחד הקרב של אייץ' ופאנק נגד מיז וטרות', לא כי זה לא יהיה קרב טוב, כי זו עוד דרך בה אייץ' מנצל את פאנק כדי לצאת Over. אני חושב שהקרב היחיד שאני מחכה לו בונג'נס, אם וכאשר ייקבע, יהיה אורטון נגד רודס.

ד"א שאלה רצחנית: מה צעקו לפאנק במהלך הקרב זוגות עם דל ריו?
PUNK YOU SUCK?! או שרק נדמה לי. פאנק נראה קצת בהלם.

אתה יכול להיות בטוח שהם לא צעקו את זה. פאנק דווקא היה נראה מאוד מחוייך כשהוא שמע מה הם צועקים. לדעתי הם צעקו משהו כמו Fuck You.... רק שלא קלטתי את המילה האחרונה.

בנוסף, קצת חדשות להלילה:

- ולדימיר קוזלוב, שפוטר לאחרונה מה-WWE, מתחיל להתאמן לקראת הצטרפות אפשרית ל-MMA.

- מסתבר שהפיטורים של JR לא היו כתובים אתמול בתסריט ובוצעו ברגע האחרון בלייב, ללא ידיעתו של JR. הביוגרפיה של JR הורדה מהאתר הרשמי של ה-WWE ותגובתו של JR לפיטורים הייתה: "זה היה רגע מביך".

- אתר חדשות היאבקות פירסם שדמות בכירה ב-WWE הדליפה להם שכריס ג'ריקו ומיק פולי יעשו את חזרתם לאירגון מתישהוא מעכשיו עד לרסלמניה. מה שכן, הכוכבים לא יחזרו במשרה מלאה אלא במשרה חלקית, כמו רוקי ואוסטין.

- חבר DX לשעבר, "רוד דוג" ג'סי ג'יינס חתם ב-WWE כסוכן וכמאמן. הוא יצטרף לכוכבי עבר נוספים כמו ארן אנדרסון, דין מילנקו וגולדאסט ותפקידו יהיה לעבוד עם המתאבקים הצעירים על הטכניקה שלהם בזירה ועל הפרומואים שלהם.

JUVE-MAN
12-10-11, 14:38
אז מה הפואנטה עם הפיטורים של JR? אלא אם כבר הוא הולך לעבור עוד ניתוח או שמצבו הבריאותי הידרדר, איני רואה שום סיבה לצרף אותו לסטוריליין כלשהו. כבר עברנו את הקטע הזה במאניה הקודמת עם מייקל קול וג'רי לולר וכו', מיצינו.

גם אני קראתי את החדשות על קוזלוב ושמחתי על זה, קוזלוב לא מתאים להיאבקות בסגנון WWE, אלא מתאים הרבה יותר ל-MMA, בניגוד לבאטיסטה שלא מתאים לא לכאן ולא לכאן.

אני מקווה שבשנים הקרובות דין מלנקו יצטרף ל-HOF, אחד המתאבקים הטכניים המצוינים שהיו בזירה אי פעם. כמובן שקודם לכן יש מלא שמות לפניו שייכנסו בשנתיים הקרובות (אדג', רוקי, טייקר וכו'). חבל לי שמלנקו תמיד היה בגדר מיד-קארד. אם הקריירה שלו לא הייתה מתפספסת איפשהו הוא היה תופס את המשבצת של בנואה (רק בלי הרצח והקריז המוחי)

bianco-nero
12-10-11, 16:08
JR כל כך מיצה את עצמו שאני מוצא את עצמי סובל ומשועמם רק בגללו לפעמים. חאלס, צריך לרענן את השורות. כנ"ל לגבי ג'רי . בוקר טי היה תוספת חדשה קטלנית ואני מקווה מאוד שיימצאו עוד אחד חדש במקום 2 הדינוזאורים.

JUVE-MAN
12-10-11, 16:47
JR בתקופה האחרונה שלו לא קיבל מספיק ספייס לבטא את עצמו בתור שדר כי נתנו את כל הבמה למייקל קול.
מייקל קול מצוין, אבל אני עדיין נחוש בדעתי שהוא צריך לעזוב את שולחן השדרים ולהיות מנג'ר של הילים, מעין הגרסה הזכרית של ויקי גררו. שינוי שכזה יעשה רק טוב.

ג'וש מתיוס ובוקר טי לדעתי אחלה של צוות ואפשר לבנות עליהם לתקופה ארוכה.

רון קעקועים
12-10-11, 19:10
מ-JR ממש לא איכפת לי. הוא נהיה היורם ארבל של ה-WWE - משעמם, סנילי ומאוס.
מעבר לזה, אני ממש לא חושב שצריך לרענן את השורות, בטח שלא להעיף את מייקל קול מעמדת השדרן. הוא עושה את זה טוב מאוד עוד מסוף שנות ה-90' ולהסב אותו לתפקיד מנג'ר או כל דבר אחר שהוא לא פרשן סתם יהרוס. הוא טוב במה שהוא עושה, במיוחד עכשיו שהוא היל.
גם את לולר אני לא חושב שצריך להעיף, אני רק חושב שהוא כבר בלתי נסבל בתור פייס. הוא עושה את זה תקופה יותר מידי ארוכה וזה כבר נהיה מאוס ומעצבן. הייתי שמח לראות את לולר חוזר להיות הלולר של שנות ה-90', סטייל מייקל קול של היום רק הרבה הרבה יותר טוב ממנו.

דווקא ג'וש מת'יוס לא מלהיב אותי במיוחד. הוא די בנאלי ומשעמם. הייתי שמח אם היו מחזירים את ג'ואי סטיילס, טאז או JBL. סטיילס, כיוצא ECW, יודע להלהיב אותך גם בקרב הכי משעמם, JBL היה נותן אחלה פרשנות עם טאצ' אישי שלו והשילוב של טאז וקול היה אחד השילובים שהכי נהנתי מהם כשהם תיפקדו יחד כצמד השדרנים של סמאקדאון.

JUVE-MAN
12-10-11, 22:42
דווקא התכוונתי להזכיר את ג'ואי סטיילס וטאז, אבל לא סביר בעליל שהם יחזרו ל-WWE. סטיילס עוד עבד ב-WWE תקופה במאחורי הקלעים, אחרי שהוא עזב את עמדת השדר גם ב-RAW וגם כשהחריבו את ECW עד ליסוד. JBL מבחינתי יושב על המשבצת של בוקר טי, אני דווקא אשמח לצרף אותו לצוות של RAW.

לולר כבר לא יחזור להיות לולר ההיל של שנות ה-90, וזה למה אני בעד לזרוק אותו משולחן השדרים. שדרן שמראה התלהבות רק כשקלי קלי נכנסת לזירה מבחינתי לא ראוי.
על מייקל קול תפור להיות מנג'ר הילים. הוא מושך כזאת כמות של היט בתור שדר מסכן, שאני רק מתאר לעצמי איזה פוש זה יכול לתת למתאבקים שיהיו תחת חסותו. בתקופת הפיוד שלו עם לולר הוא הצליח להחזיר באופן כלשהו את ג'ק סוואגר להיות רלוונטי, דבר שלא קרה אפילו כשהוא זכה ב-WHC. רק עכשיו סוואגר זוכה לעדנה כשהוא תחת עוד מנג'רית מבריקה, ויקי גררו. בכלל, אני רואה הרבה קווי דמיון בין הדמות של קול לבין הדמות של ויקי ואני חושב שה-WWE יכולים לנצל את זה לטובת הסופרסטארים שלהם. שדר טוב לא בעיה למצוא.

רון קעקועים
14-10-11, 17:45
קצת חדשות לסופ"ש:

- השמועות אומרות שה-WWE כבר בחרו זוכה לראמבל ושהוא יהיה מסמאקדאון כאשר התיכנון הוא שהזוכה בראמבל יזכה באליפות לפני רסלמניה וברסלמניה יגן עליה מול דניאן בריאן.

- התגובות לקרב של סין קארה נגד סין קארה היו מאכזבות מאוד מאחורי הקלעים ב-WWE שכן קיוו שהקרב יקבל אופי "רע" יותר שיתאים לרוח ה-HIAC, ולא קרב בסגנון הלוצ'ה ליברה שהתנהל בין השניים.

- מסתבר שבשתי תוכניות ה-RAW האחרונות, חלק מהדברים נקבעו ממש בדקה ה-90' מה שמעיד על כך שיש קצת אי-סדר בחברה כאשר גם וינס בכבודו ובעצמו לא בטוח לגבי חלק מהדברים שנכתבו ע"י הבוקרים והוא בקביעות משנה את דעתו ולא יודע באיזה אנגל לבחור, עד הרגע האחרון.

- לפי PWInsider, מיק פולי צפוי לעשות את חזרתו ל-WWE בשבועות הקרובים כשהצפי הוא לקראת Survivor Series, באירוע עצמו או ב-RAW של ה-14/11 בו יופיע גם רוקי. דובר גם ש-JBL יוחזר בקרוב ל-WWE (עוד לא דובר על תפקיד), אך הדיבורים כרגע דעכו.

JUVE-MAN
14-10-11, 17:59
- השמועות אומרות שה-WWE כבר בחרו זוכה לראמבל ושהוא יהיה מסמאקדאון כאשר התיכנון הוא שהזוכה בראמבל יזכה באליפות לפני רסלמניה וברסלמניה יגן עליה מול דניאן בריאן.

למישו יש ספק שאם מתאבק מסמאקדאון יזכה - זה רק שיימוס?

רון קעקועים
14-10-11, 18:05
למישו יש ספק שאם מתאבק מסמאקדאון יזכה - זה רק שיימוס?
השמועות דווקא אמרו שאורטון הוא השם שהועלה, אבל סביר להניח שזה לא יהיה הוא (זכה כבר, קידום לשיימוס וכו').
אני דווקא אהבתי את הרעיון של לתת לשיימוס פוש, לבנות אותו עד לראמבל, להכניס אותו לפיוד עם מארק הנרי ולתת לו לנצח אותו ברסלמניה ובכך להפוך אותו רשמית לאחד הכוכבים הגדולים ולפנים של סמאקדאון. אוף, כמה שה-WWE סיבכו הכל כשהם נתנו לבריאן לזכות ב-MITB.

Albert II
14-10-11, 19:54
השמועות דווקא אמרו שאורטון הוא השם שהועלה, אבל סביר להניח שזה לא יהיה הוא (זכה כבר, קידום לשיימוס וכו').
אני דווקא אהבתי את הרעיון של לתת לשיימוס פוש, לבנות אותו עד לראמבל, להכניס אותו לפיוד עם מארק הנרי ולתת לו לנצח אותו ברסלמניה ובכך להפוך אותו רשמית לאחד הכוכבים הגדולים ולפנים של סמאקדאון. אוף, כמה שה-WWE סיבכו הכל כשהם נתנו לבריאן לזכות ב-MITB.

אני יודע שאתה מסכים עם מה שאני הולך לכתוב עכשיו ויכול להיות שלכך גם התכוונת, אבל הסיבוך לא היה בזכיה של בריאן בפני עצמה, שאני חושב שזו דווקא בחירה מצויינת, אלא בקבירה הלא נורמלית שנעשתה לו מאז ובפוש המפגר לחלוטין של הנרי.

JUVE-MAN
14-10-11, 21:04
הבחירות ההזויות של כותבי סמאקדאון קברו את התוכנית, ועכשיו הם מנסים להציל את זה בכך שמקדמים את שיימוס.
שיימוס הוא בחירה מצוינת, הוא ראוי לזכות ברויאל ראמבל (אחרי זכייה ב-KOTR, זה אפילו די מתבקש למתאבק שהוא לא וויליאם ריגל), וגם אם השמועות היו צורחות שאורטון יזכה בפעם השנייה, זה מתבקש עד מאוד ששיימוס יהיה זה שייקח את הראמבל, אם הזוכה יבוא מ-SD.

הזכייה של בריאן לא הייתה בעייתית כמו שהם זנחו את עניין המזוודה ולא הכו בברזל כל עוד הוא היה חם. היו צריכים לתת לבריאן לפדות את המזוודה ולהפסיד או לתת את המזוודה למישהו אחר (ולא חסר למי, ווייד בארט וקודי רודס הם רק שני שמות שעולים לי בראש במחשבה ראשונה) ולתת להם לפדות את המזוודה ולהכניס עניין בתוכנית.

בנוגע לקבירה של בריאן - אין לי בעיה עם זה, הוא לא ראוי ליותר מזה.

JUVE-MAN
15-10-11, 05:31
ספויילרים ל-SmackDown:

התוכנית נפתחת בטדי לונג וג'ון לאורינייטיס שמודיעים שהם יערכו את הבאטל רויאל הכי גדול בהיסטוריה של ה-WWE והמנצח יתמודד בסוף הערב נגד אלוף לבחירתו.
מ-RAW - סי אמ פאנק, ג'ון מוריסון, אלכס ריילי, קורט הוקינס, זאק ריידר, קופי קינגסטון, מייסון ריאן, טיילר רקס, דרו מקינטייר, דייוויד אוטונגה, פרימו, JTG, מייקל מקגיליקאטי, דולף זיגלר, ג'ק סוואגר, מיז, R-Truth, סנטינו מארלה
מ-SD - כריסטיאן, דניאל בריאן, קודי רודס, אזיקייל ג'קסון, יושי טאטסו, ווייד בארט, ג'ינדר מהאל, סין חרא נגרו, הית' סלייטר, טד דיביאסי, ג'סטין גבריאל, טרנט בארטה, דריק בייטמן, ג'וני קרטיס, וויליאם ריגל, טייסון קיד, ג'ימי אוסו, ג'יי אוסו, מאט סטרייקר, שיימוס, טיטוס אוניל, פרסי ווטסון, רנדי אורטון
המנצח - רנדי אורטון. כמובן שהוא בחר במארק שמנרי.
בת' פיניקס ניצחה את קלי קלי.
סין חרא אזול הותקף לפני הקרב שלו נגד ג'סטין גבריאל ע"י סין חרא נגרו, נגרו לקח את המסיכה של אזול, שם את המסיכה של אזול במקום המסיכה שלו, יצא לקרב וניצח.
אלברטו דל ריו ניצח את שיימוס אחרי שריקרדו רודריגז וכריסטיאן התערבו. אחרי הקרב כריסטיאן תקף את שיימוס.
זאק ריידר וקופי קינגסטון ניצחו את דולף זיגלר וג'ק סוואגר.
הקרב בין רנדי אורטון למארק שמנרי הופסק בגלל התערבות של קודי רודס. ביג שואו בא להציל את אורטון, שלח לו את רודס ל-RKO והרביץ צ'וקסלאם לשמנרי.

רון קעקועים
15-10-11, 11:16
אני יודע שאתה מסכים עם מה שאני הולך לכתוב עכשיו ויכול להיות שלכך גם התכוונת, אבל הסיבוך לא היה בזכיה של בריאן בפני עצמה, שאני חושב שזו דווקא בחירה מצויינת, אלא בקבירה הלא נורמלית שנעשתה לו מאז ובפוש המפגר לחלוטין של הנרי.

האמת? אני לא ממש מסכים.
עד עכשיו, ואני לא מדבר רק על התקופה של ה"קבירה" שלו, בריאן לא הוכיח לנו באיזו שהיא צורה או דרך שהוא ראוי להיות אלוף. הוא מתאבק בסה"כ לא רע, אבל אין לו דמות ואין לו טיפת כריזמה. הדברים האלה מתאימים אולי ל-ROH, בטח לא ל-WWE. בשלב מסויים יהיה מישהו שיפסיד את מזוודת ה-MITB בפעם הראשונה כדי לקבוע היסטוריה, אני חושב שבריאן זו בחירה נכונה.

ל-WWE יש משימה לא קלה בכלל עכשיו, וזה להחזיר את סמאקדאון להיות תוכנית מעניינת אחרי שהם בעצמם הרסו אותה. בריאן הוא לא האיש שיעשה את זה. בשביל זה יש את שיימוס, אורטון, רודס, כריסטיאן, ביג שואו והנרי, שלמרות שהשניים האחרונים רחוקים מלהיות מתאבקים טובים, הם עדיין דמויות בעלות נוכחות וכריזמה שיכולות להיות בדרגת מיין-איבנט.

JUVE-MAN
15-10-11, 15:05
סמאקדאון חייבת זעזוע ברמה הרבה יותר גבוהה מכריסטיאן ואורטון. שיימוס הוא סנונית ראשונה, אבל הזעזוע חייב לבוא בדמות מעבר של כוכב ממש גדול מ-RAW (איזה טריפל אייץ' או אפילו מיז), או בדמות פיודים אלימים נגד RAW. זה מה ששמר על רמת עניין גבוהה בסמאקדאון עד השנה-שנתיים האחרונות (וכמובן, אנדרטייקר, על שלל הפיודים שלו).

רק אז סמאקדאון תהיה תוכנית יותר מעניינת ממה שהיא עכשיו. לתת לדניאל בריאן את המזוודה, באופן כללי, לא משנה מה יקרה איתה, היא בחירה מוטעית מהיסוד.

JUVE-MAN
18-10-11, 16:39
אז איפשהו כשהפסקתי להידבק למסך בשידורי החלפת השבויים:
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת בג'ון לאורינייטיס שמעליב קצת את הקהל המקסיקני, מזיין ת'מוח על המעמד החדש שלו (יו, כמה שהוא דביל, כישורי מיק בתחת והוא יותר נובח משהו מדבר) ומביא את JR לזירה, מתנצל בפניו ומראה לו וידיאו של שבוע שעבר שמייקל קול וריקרדו רודריגז יורדים עליו אחרי שהוא פוטר. הוא קובע קרב למיין איוונט שבו מייקל קול ואלברטו דל ריו יהיו נגד JR וג'ון סינה.

מארק שמנרי, קודי רודס וכריסטיאן ניצחו את רנדי אורטון, ג'ון מוריסון ושיימוס.

הודיעו על עוד שלושה קרבות לקארד של וונג'נס - קודי רודס נגד רנדי אורטון, דולף זיגלר וג'ק סוואגר נגד אייר בום על אליפות הזוגות, ואיב המגה מעאפנה נגד בת' פיניקס על אליפות הנשים. אם איב תיקח את האליפות זה יהיה מחדל.

איב המעאפנה ניצחה את נטליה.

במהלך הקרב אין פאנק למיז לאורינייטיס יוצא ואומר לאייץ' (שעמד בפינה של פאנק) שיש בעיות עם הויזה שלו (אם לא שמתם לב, התוכנית שודרה ממקסיקו) וליווה אותו מחוץ לאולם. איזה אוביישן קיבל פאנק! למה הם מתעקשים להפוך את דייוויד אוטונגה לקוקסינל?!
פאנק ניצח את הקרב, אחרי הקרב מיז ו-R פיצצו אותו.

זאק ריידר ניצח את ג'ק סוואגר. אחרי הקרב זיגלר וסוואגר עמדו לתקוף אותו עד שהגיע באטיסטה לעניים (מייסון ריאן)

דולף זיגלר ניצח את מייסון ריאן בפסילה. אחרי הקרב מייסון ריאן המשיך לפוצץ את זיגלר.

ג'ון סינה ו-JR ניצחו את אלברטו דל ריו ומייקל קול. אחרי הקרב ג'ון סינה מודיע שהקרב ביניהם יהיה Last Man Standing. שמתם לב שבזמן האחרון הקול של סינה נשבר הרבה כמו איזה חתן בר מצווה? ישמצב הקול שלו שוב מתחלף?

רiני
18-10-11, 19:23
תוכנית מאכזבת. הקרבות היו מאכזבים, להוציא את פאנק-מיז. ומה פשר כל הבלאגן הזה עם JR? למה זה מועיל בדיוק? שבוע הוא חוזר, שבוע הוא מפוטר וכך הלאה. כבר נמאס לנו. והגרוע ביותר זה שהם שמים אותו במיינט איבנט עם סינה נגד דל ריו וקול. פשוט בושה וחרפה.

למארגנים של ה- WWE פשוט אין מושג בלבנות את הפיודים, הם תמיד חייבים להרוס איפשהו את הכל. נמאס לי כבר!

Scouser
18-10-11, 20:12
אז תנו לי להבין - דולף זיגלר אמור להילחם באותו ערב מול זק ריידר על אליפות הUS ואז נגד אייר בום?

Albert II
18-10-11, 20:17
סמאקדאון של שישי כבר צולמה, אם אתם מעוניינים בספויילרים אוכל לתרגם מתישהו מאוחר יותר.

JUVE-MAN
18-10-11, 20:54
זיגלר נגד ריידר לא נמצא בקארד של וונג'נס, הוא יהיה עם סוואגר נגד אייר בום.

האנגל הזה עם JR ומייקל קול היה מגה מיותר. מילא היו מכניסים את זה בשיא הכוח בפיוד של קול עם לולר, אבל עכשיו אחרי שהאש כבתה זה היה ממש לא במקום וממש הרס את הבנייה של הפיוד של דל ריו וסינה. שומדבר טוב לא יצא מזה.
מה שכן, את הבנייה לפיוד של אייץ' וTeam WWE נגד Team Anti-WWE עושים באופן קצת מעצבן, אבל זה הפיוד היחיד שמעניין כרגע, גם אם הוא מעצבן טיפה. לדעתי בוונג'נס כל המצב יהיה הרבה יותר ברור ונוכל לראות כבר ב-PPV הזה בוודאות מי יהיה נגד מי בגדול ב-SS.

אלברט, אתה תמיד מוזמן לכתוב ספוילרים, זה הקטע של האשכול הזה וסמאקדאון גם ככה לא הכי מעניינת.

Ambrosini
19-10-11, 00:48
נראה כאילו את כל הפיודים המעניינים שמים בצד עכשיו בתקופה המשעממת הזאת וכולי תקווה שכל השפל הזה נועד בשביל שיהיה גאות מתי שראסלמניה יתקרב (למרות שיש עוד המון זמן לזה), לא עולה לי שום סיבה אחרת בראש למה עכשיו אין שום פיוד ראוי בWWE.

מה שיותר מעצבן זה שעדיין לא החזירו לסאנטינו את המיקרופון... חייבים אותו דחוף.

Scouser
19-10-11, 01:07
מצחיק אותי מה שקרה עם סאנטינו. במהלך התקופה הראשונה בה ראיתי היאבקות בסביבות 2007 אחד הזכרונות היחידים שלי זה התוכנית של RAW שנערכה באיטליה ומקמהן קרא למישהו מהקהל שיילחם נגד אומאגה ז"ל על האליפות הביניבשתית. במהלך הקרב בובי לאשלי התערב אם אני לא טועה אז סאנטינו זכה באליפות. מצחיק אותי מה נהיה ממנו - ליצן עם הפינישר המצחיק ביותר שראיתי.

וכמו שאמרו פה - עושה רושם שבונים בעיקר קבוצות לSS, כאשר קבוצה אחת תכיל את HHH, פאנק, שיימוס ועוד כמה נגד מיז וטרות' ואולי גם כריסטיאן וה"חברים" החדשים שלו סוואגר וזיגלר.

והרמיקסים של מיז וטרות' כל כניסה פשוט אדירים. זה מטורף כמה היטים הם מקבלים כשהם צועקים "You Suck!".

bianco-nero
19-10-11, 01:10
תוכנית סבירה בהחלט, לא יותר מזה. חבל שאין לג'ון לוריינטס טיפה כריזמה, הדמות שלו דווקא נבנתה היטב ובהחלט הדמות שלו יכלה להיות דמות מעניינת, חדשנית, הבוס ההיל כיורש של וינס. אבל אני מתקשה לראות אותו מתפתח בגלל החוסר כריזמה המשווע שלו. תעברו שוב על הפרומו שלו כשהוא מזמין את ג'ים רוס ותראו על מה אני מדבר. הוא מגמגם, טועה ופשוט נראה רע על המיקרופון.

סי אמ פאנק, אחד שאמור היה כבר צריך להיות הפייס המוביל, הסופר-סטאר הראשי והדמות המרכזית בתוכנית נדחק לפינה, פשוט עצוב מה שקורה איתו בחודש האחרון. כנראה שאמור הוא באמת רק סתם שם של דג :sad:. מי זוכר שרק בשיקאגו, לפני כחודשיים קיבלנו את אחת הקרבות הכי טובות בעשור האחרון, קרב שהגיע אחרי פיוד מושלם. אז פאנק נדחק לפינה (הרבה בגלל האגו-מניאק טריפל אייץ' לצערי שקיבל את כל הפוקוס עליו בתוכניות האחרונות), האחד שהיה צריך כעת האלוף ולהוביל על כתפיו את ראו נשכח ואנחנו מקבלים את טריפל אייץ' וג'ון סינה כמובילים. כל כך טרי ומרענן, איך הכותבים חשבו על זה?! שאפו להם.. :\

אני חייב לציין לטובה את הקהל המקסיקני, במיוחד במיינאבינט שהיה מצויין. קיבלנו אווירה מחשלמת לקראת הסוף כשסינה קיבל היט מעולה ודל ריו המקומי קיבל פופים לא רעים בכלל (כמובן שהיו את הA-TEAM של הנשים לטובת סינה). עוד משהו שאהבתי לראות את המיז ור-תרות כרגיל. שני אלה ביחד פשוט זהב ואני מקווה שימשיכו כזוג עוד הרבה זמן. התנועות של תרות לטריפל אייץ'.. אוסום!

JUVE-MAN
19-10-11, 04:04
בכל עולם תקין סי אמ פאנק היה טווינר מובהק והפנים הרשמיות של ה-WWE. מעין שילוב של רוקי וסטון קולד ביחד. חבל חבל חבל שהופכים אותו לחיית מחמד, זה מבחיל אותי.

ג'ון הנבחן פשוט מיותר. שיסתום ת'תחת שלו וימשיך לעשות את התפקידים שלו מאחורי הקלעים. אם יש מישו שצריך להיות הבוס ההיל אחרי וינס הוא רק אייץ', ומשום מה הדביל הזה מחליט להישאר פייס. טריפל אייץ' הוא ה-היל האולטימטיבי שיש ל-WWE להציע כעת. מי שלא זוכר על מה אני מדבר מוזמן לפתוח יוטיוב ולחפש קטעים של אייץ' מתחילת העשור הקודם. איזה נבזה, איזה שפל, איזה מניאק, איזה היל מושלם.

זיגלר וסוואגר לא ייכנסו ל-SS לדעתי בקטע הזה. לפי מה שאנחנו רואים, יותר סביר שאוטונגה על שלל עניבות הפפיון הקוקסינליות שלו וכוס התה המגה קוקסינלית שלו ייכנס לנבחרת. עוד מישו להשלים חמישייה? בטח קודי רודס, כי בטח גם אורטון יסגור פינה, יחד עם רוקי.
מה שכן - אם פאנק וסינה נכנסים לנבחרת, מי יהיה נגד דל ריו בקרב על החגורה?! הרי חייב להיות קרב אליפות ב-SS, אין אף אחד ראוי מלבדם, ואני יוצא מנקודת הנחה שה-WWE לא רוצים לעשות לעצמם פדיחות ולתת לסינה עוד אליפות מונפצת בוונג'נס. אני מאוד מקווה שריי מיסטיריו לא הולך לחזור ולהיכנס למיין איוונט כבר ב-SS, אני מקווה שהגמד האוברייטד הזה פצוע להרבה זמן.

רiני
19-10-11, 08:50
בכל עולם תקין סי אמ פאנק היה טווינר מובהק והפנים הרשמיות של ה-WWE. מעין שילוב של רוקי וסטון קולד ביחד. חבל חבל חבל שהופכים אותו לחיית מחמד, זה מבחיל אותי.

בנוסף, אחרי הפיוד המושלם עם סינה, ב- WWE מתעקשים להרחיק את פאנק מהמיקרופון, שזה בכלל פשע!
אני פשוט מאוכזב.

Albert II
19-10-11, 14:45
שאלה: עד כמה שאני יודע, PPV'S אמורים לקרות אחת לחודש. למה בחמשת השבועות האחרונים קיבלנו שלושה? אני אישית חושב שזה איום ונורא, האירועים לא מרגישים כמו אירועי שיא, וכל ההתרגשות נשחקת.

F.Redondo
19-10-11, 17:10
קורט אנגל התראיין לפני כמה ימים ואמר כמה דברים מעניינים :

http://sa.pw247radio.com/wp-content/uploads/SportsAxxess10-13-2011.mp3 (http://sa.pw247radio.com/wp-content/uploads/SportsAxxess10-13-2011.mp3)

הריאיון מתחיל ב-04:40, מומלץ מאוד! אנגל אומר מי לדעתו המתאבק הטוב בעולם כיום שזה בעצם קרב החלומות שלו .
למי שלא יודע קורט אנגל גם מתאמן לקראת האולימפיאדה .

ונג'נס יום ראשון ואני מקווה שיתנו מספיק דקות לזיגלר-ריידר(שינו את קרב הזוגות עם איר בום לקרב על אליפות ה-U.S בהקלטות סמאקדאון). אני מצפה גם לקרב בין אורטון ורודס, ניצחון של רודס ידחוף אותו עוד יותר למעלה ואני בטוח שלאורטון אין בעיה לעשות ג'וב לרודס משום שהוא המתלמד שלו אבל אורטון אחרי 2 הפסדים רצופים ב-PPV נקי, אז אורטון גם צריך ניצחון .

אהבתם את הפרומו המפורסם של פאנק, אז בטוח תאהבו את הפרומו המדהים הזה של ג'ואי סטיילס :

JWnmYLW54YI

F.Redondo
20-10-11, 03:03
CM פאנק על הפוסטר של TLC עם Ice Cream Bar !

http://img194.imageshack.us/img194/9697/wwetlc2011poster2.png

רעיון נפלא! נהדר שפאנק מקבל להיות על פוסטר...
שימו לב שחתכו בעריכה את קעקוע הפפסי, כי זה מפרסם את חברת המשקאות .

רון קעקועים
20-10-11, 03:37
וואו, עוד RAW איום ונורא. העיקר שהם מתגאים בעובדה שיש להם 960 תוכניות. אם זו הייתה טלנובלה, עם עלילה כזו וכישורי משחק מזעזעים של חלק מה"כוכבים" שם, התוכנית הזו כבר מזמן הייתה יורדת מהמסך. יש להם מזל שמנהל אותם מיליונר עם קשרים.

2 דברים אני לוקח איתי מה-RAW הזה:
- הקהל המכסיקני הוא קהל אדיר, מה שגורם לי לא להבין איך ב-18 שנות RAW מעולם לא הייתה תוכנית במכסיקו. אני מקווה שמעתה והלאה, ה-WWE ישכילו לעשות כמה תוכניות בשנה במכסיקו.

- הפיוד והקרב שנקבע בין קודי רודס לרנדי אורטון. אני חושב שזה באמת הולך להיות הקרב היחיד שיעניין אותי בונג'נס, מה שמוכיח שקודי רודס היה האיש המושלם לקחת על עצמו להחזיר לתפארתה את חגורת ה-IC והוא עשה זאת בצורה פשוט מצויינת. אני חושב שכבר הרבה מאוד זמן לא עניין אותי פיוד שטכנית נמצא בדרגת המיד-קארד.

מה שכן, אני מאוד אמביוולנטי בנוגע לרודס. מצד אחד, אני מת שהוא יקבל פוש בעתיד כי באמת מגיע לו. מצד שני, הוא עושה עבודה כ"כ טובה עם ה-IC ואני באמת לא רואה מישהו שיצליח להחזיק את החגורה הזו בגאווה ובכלל את הדיוויזיה הזו בצורה שרודס מצליח להחזיק אותה, שאני לא בטוח שאני רוצה לראות אותו עוזב אותה כ"כ מהר. אני מקווה שאני אתבדה ושרודס רק פרץ את הדרך לפיודים מעניינים וקרבות טובים שיחזירו באופן סופי ומוחלט את חגורת ה-IC לקידמת הבמה.

JUVE-MAN
20-10-11, 04:41
רדונדו, איני מצליח לשמוע את הראיון עם אנגל - תוכל בבקשה לכתוב כאן ראשי פרקים או נקודות חשובות מהראיון?
קורט אנגל הינו אחד המתאבקים הכי אהובים עליי אי פעם, באמת מעניין אותי מה יש לו לומר, כי הוא בנאדם נורא רהוט וכיף לשמוע אותו מדבר.

אני זוכר את הפרומו של סטיילס, זה היה אחרי שניסו להלביש עליו את הספיריט סקוואד (שבה היה חלק.... נכון, דולף זיגלר - אז ניקי). זה היה כשהעבירו אותו ל-ECW. האמת? הוא חסר לי עם האווו מיייי גאאאאד שלו.

לגבי רודס - הדרך היחידה בה גם מתאבק כמו רודס, שעשה כברת דרך גדולה מאוד מאז התחיל את דרכו ב-WWE (מי כמוני יודע, אני תיעבתי אותו בהתחלה, הוא היה מזעזע), יצליח להחזיר את יוקרתה האבודה של חגורת ה-IC היא ע"י פיודים מעניינים על החגורה. חגורת ה-IC הינה חגורת מיד-קארדים מובהקת, ואת מי יש לך במיד-קארד ב-SD? אזיקייל ג'קסון, ג'סטין גבריאל, דניאל בריאן, טד דיביאסי, סין חרא. נראה לך שהם אלו שיצליחו לעמוד בלבל של רודס? נכון, גם אני חושב שהגלמים האלו לא מתקרבים אפילו. זה משאיר אותנו עם מיין איוונטרים. אורטון אולי יסכים לעשות ג'וב אחד או שניים בשביל לתת לרודס פוש, אבל האם הוא יסכים לרדת ברמה בשביל לקדם את רודס על חשבונו? האם יהפכו את כריסטיאן פתאום לפייס, אחרי שמבשלים אותו בתור היל כ"כ הרבה ויקבעו לו פיוד איתו? האם צוות הבוקינג ישנה את דעתו ובמקום לתת לשיימוס את הפוש המיוחל שלו הם יורידו אותו לפיוד על ה-IC? לא, לא ולא. האפשרויות לא מגוונות בעליל, ואין טעם להעביר את רודס עכשיו ל-RAW בשביל לתת לו פיוד ארוך עם ג'ון מוריסון, עוד גולם רק עם ארסנל יותר מרשים מכל מיד-קארד ברוסטר כרגע.
כרגע ה-WWE די נכנסו לפינה תקועה עם רודס, ויש רק שני פתרונות - או להשאיר את רודס אלוף להרבה, הרבה זמן. אגדיל ואומר - אם באמת מתוכנן לתת לו פוש אימתני - לתת לו אפילו לשבור את השיא של ההונקי טונק מאן, או פשוט לקדם אותו כבר למיין איוונט. פתרון אפשרי הוא לעשות כמו שהיה עם שלטון בנג'מין ו-RVD בזמנו - פיוד מקביל על מזוודת ה-MITB ועל חגורת ה-IC עם דניאל בריאן.

רון קעקועים
20-10-11, 11:33
אני חושב שלא יקרה שום דבר אם פה ושם מתאבק ב-Level של אורטון ירד לדרגת המיד-קארד כדי להיכנס לפיוד עם רודס, ולאו דווקא כדי לקדם את רודס אלא כדי להחיות מחדש את חגורת ה-IC. פיודים לא נמשכים בד"כ יותר מ-2 PPV'S, לכן אין שום סיבה שמתאבקים כמו מיז (שגם ככה מתעסק עכשיו בשטויות), מוריסון (שהוא אמנם לא ב-Level של אורטון אבל הוא נחשב מתאבק אהוב בעל יכולות טכניות מרשימות), ריי מיסטריו, שיימוס (אני לא אומר בזמן הקרוב, אלא בעתיד, אחרי שהוא כבר יבסס את עצמו כפנים של SD, יזכה באליפות ויפסיד אותה, ז"א שיעשה פחות או יותר את הדרך של אורטון) וכד'. וכן, בשביל שזה יקרה רודס צריך להחזיק הרבה זמן בחגורה ואתה יודע מה? אני מקווה שזה יקרה ואני מסכים איתך - אולי הגיע הזמן לשבור את השיא של ההונקי טונק מן.

אני לא אומר שמעכשיו צריך לתת לרודס להיכנס לפיודים רק עם מיין-איבנטרים שכן לא חסרים מיד-קארדים שיכולים לספר עניין לחגורה בין אם אלו סוואגר (אני יודע, הוא היל, אני לא אומר עכשיו), ווייד בארט (אותו כנ"ל), קופי קינגסטון (המיד-קארדר הנצחי), טד דיביאסי (חבל לי מאוד שהם חתכו את הפיוד שהתחיל ביניהם, לדעתי היה אפשר להפיק ממנו יותר) ואולי הגיע הזמן שמקינטייר יעשה פייס טרן ויכנס לפיוד עם רודס על ה-IC. אני חושב שלמקינטייר יש הרבה פוטנציאל וכמו שיימוס, ברגע שהוא יעשה פייס טרן, הוא יהיה די אהוב.

אגב, לאן נעלם אלכס ריילי?

קצת חדשות לחג:
- השמועות אומרות שבונג'ס זה יהיה הקרב שיוציא את סינה מתמונת האליפות לתקופה הקרובה ויפנה אותו לפיוד עם רוקי. בהנחה שדל-ריו אכן ינצח, השמועות אומרות שאחרי האירוע הוא ייכנס לפיוד עם CM פאנק.

- במגזין דצמבר של עיתון ה-WWE, רוקי מופיע על הכריכה והכתבה בפנים רומזת שהקרב בינו לבין סינה ברסלמניה עשוי בכל זאת להיות על אליפות ה-WWE.

- קולגות ואנשים המקורבים לג'ריקו טוענים שהוא מצוי כרגע במו"מ עם ה-WWE לגבי תנאי חזרתו כשבין היתר הוא דן איתם על התוכניות שיובילו אותו לקרב ברסלמניה 28.

- כוכב ה-WWE לשעבר אדג' יגיע לפריס ב-22 באוקטובר כדי לקדם את המשחק "WWE 12".

- ה-WWE השיקו אתר (http://cenavsrock.wwe.com/) מיוחד לקרב בין רוקי וסינה ברסלמניה.

JUVE-MAN
20-10-11, 12:25
פיודים אמיתיים נמשכים יותר מ-2 PPVS, מי כמוך יודע את זה. אני לא צריך להזכיר כמה זמן ארכו הפיודים של סינה נגד אורטון, אייץ' ואדג'. גם לא כולם יסכימו לזה. אני בטוח שכריסטיאן כרגע אוכל את עצמו על זה שהורידו אותו מהמיין איוונט אחרי שהוא חיכה לזה כ"כ הרבה שנים, שלא בזין שלו להתעסק עם חגורת ה-IC, חגורה שמוכרת לו היטב מהעבר.
מה שכן - אין שום דבר פסול בפיוד של היל נגד היל, זה לא שזה חסר תקדים. דווקא יהיה מעניין מאוד לראות פיוד של בארט נגד רודס. בינתיים רוב המיד-קארדים שיכולים לסחוב עם רודס יותר מ-PPV אחד נמצאים ב-RAW. מקינטייר חייב לעשות פייס טרן ולהיכנס גם לפיוד נגד רודס - זכר לטאג טים שהם היו פעם. אני מחבב את מקינטייר וחבל לי שקוברים אותו באופן מביש אחרי שהוא קיבל את הפוש של "הנבחר".

F.Redondo
20-10-11, 14:56
רדונדו, איני מצליח לשמוע את הראיון עם אנגל - תוכל בבקשה לכתוב כאן ראשי פרקים או נקודות חשובות מהראיון?
קורט אנגל הינו אחד המתאבקים הכי אהובים עליי אי פעם, באמת מעניין אותי מה יש לו לומר, כי הוא בנאדם נורא רהוט וכיף לשמוע אותו מדבר.

תוכל לשמוע או להוריד את הריאיון כאן :
http://sa.pw247radio.com/

הריאיון איתו מתחיל ב-04:40, קורט מדבר מתי יפרוש מהיאבקות, מי לדעתו המתאבק הטוב בעולם כיום, הוא מתאמן כדי להכנס לקבוצה שתהיה באולימפיאדת לונדון ועוד.
מומלץ מאוד!!!

bianco-nero
21-10-11, 02:31
http://espn.go.com/video/clip?id=7124904

סרט תיעודי מצמרר ומרתק על סקוט הול.
חובה לראות!

JUVE-MAN
21-10-11, 04:25
קודם כל, שאפו על העלאת הסרט לכאן.

דבר שני, עם כמה שהסיפור עצוב ומרגש והכול - אריק בישוף אמר, ולא יכלתי לנסח את זה טוב יותר - סקוט הול הרג את סקוט הול. המון מתאבקים מהדור שלו, מהלבל שלו, סיימו במקום הרבה יותר טוב מאיפה שהוא נמצא בו. נכון שהמדיניות של אז הייתה סקס סמים ורוקנרול (וסופלקסים ובאמפים) אבל עובדה שכולם עוד מצאו המשך לקריירה שלהם. קווין נאש מצא. שון וולטמן (X-Pac) איכשהו מצא. שלא לדבר על... אתם יודעים, שון מייקלס.
עם כל הכבוד, הוא פשוט היה אלכוהוליסט ונרקומן, וחירב לעצמו את הקריירה ואת החיים שלו במו ידיו, וזה היה ידוע לכולם, ואפילו סטפני מקמהן אמרה שהם הוציאו הון תועפות רק על הטיפול בו ועל מכוני הגמילה וכו'. בגלל זה כל הסיפור הזה לא ריגש אותי יותר מדי. נכון, סקוט הול היה בזמנו מתאבק ענק, היה מהפכן (NWO) והשאיר את חותמו לשנים, אבל עובדה שכולם הצליחו לסחוב את אורח החיים שהיה נהוג אז ורק עליו זה השתלט.
בעיה שלו.

bianco-nero
21-10-11, 15:07
עם כל הכבוד לכל האחרים הם עדיין לא עברו את הטראומה שהוא עבר.
סקוט הול דפק כדור למישהו בראש ממרחק 0 במהלך קטטה והרג אותו. משהו שלא אתה, לא אני ולא מייקלס האגדי חוו את זה. ברור לגמרי שדרך הדת תמיד אפשר לצאת גם מהמצבים הקשים ביותר שיש ושזו הדרך הנכונה. אבל שוב, הריגת בן אדם יכולה לחרפן ולעוות מוח של בן אנוש מסתבר. תוסיפו לזה הורים אלכוהוליסטים ואתם מקבלים נוסחא קטלנית לשיגעון.

אלכוהליזם כיום מוגדרת כמחלה לכל דבר והיא הרבה יותר עמוקה "מסתם התמכרות מטופשת". תאמין לי שהוא לא נהנה ממה שיצא ממנו ומספיק לראות את הכאב שלו בפרצוף. אפשר לרחם עליו, אפשר שלא אבל מה שבטוח שכולם יסכימו שזה סיפור עצוב הסיפור שלו.

Ambrosini
21-10-11, 21:48
עוד מקרה קלאסי של "איך עוברת לה תהילת עולם"....

נכון שאפשר לראות את הסרטון ולהתרגש, אבל אצלי זה רק התרגשות רגעית וישר אחרי אני נזכר מי זה. רצית חיים של סקס סמים ורוק אנד רול וקיבלת אותם. במקרים כאלה הכתובת תמיד על הקיר, בן אם מדובר בכוכב WWE או כוכב רוק כזה או אחר. הגזמת? לא עצרת בזמן? אתה תגמור בחרא, לפחות הוא לא נחנק מהקיא של עצמו... אז שיתעודד.

אבל יאמר לזכותו שהוא היה אחלה מתאבק בשנים שגברים נראו כמו גברים והיה להם שערות בחזה... והוא היה הגבר שבגברים. אני חושב שמוזיקת הכניסה שלו זאת המוזיקה הכי גברית שמתאבק קיבל אי פעם.

רון קעקועים
21-10-11, 23:43
אבל יאמר לזכותו שהוא היה אחלה מתאבק בשנים שגברים נראו כמו גברים והיה להם שערות בחזה... והוא היה הגבר שבגברים. אני חושב שמוזיקת הכניסה שלו זאת המוזיקה הכי גברית שמתאבק קיבל אי פעם.
בדיוק, וזה מה שאני בוחר לזכור מסקוט הול.

JUVE-MAN
22-10-11, 03:19
הדברים שהכי ייזכרו מסקוט הול הם שני אלו - הקרב ברסלמאניה 10 נגד מייקלס. הקרב שהיווה את האבטיפוס לקרבות הסולם למיניהם, וה-NWO, שלושת הבני זונות הכי גדולים בהיסטוריה של ההיאבקות שהיוו קנה מידה לכל סטייבל באשר הוא.
אם כי אני לא מטיל ספק בכישורים שלו, שבזמנו הוא היה לא פחות ממצוין, אבל את הקרדיט לשני הרגעים האלה אני מעדיף לזקוף לאלו שהיו איתו, ואיפשהו גם גררו אותו קצת - הכוונה להוגאן ומייקלס. מייקלס הוא הפרפורמר הכי טוב בהיסטוריה של ההיאבקות, אם זה היה יריב אחר אני בספק אם הקרב הזה היה מקבל מימד מיתי. כנ"ל לגבי הוגאן - אם זה היה מישהו אחר, ה-NWO לא היו מקבלים כ"כ הרבה היט. סקוט הול לקח חלק נכבד, אבל לא מרכזי.

אני מסכים עם אמברוסיני. אנשים היו במצב הרבה, הרבה יותר גרוע ממנו ויצאו מזה. תמיד יש דרך אחרת, במיוחד לבנאדם כמוהו, שאמצעים לא היו חסרים לו לאור חיי הרוקנרול והמותרות שהוא חי בהם. מעבר לזה, הוא לא נהנה ממה שיצא ממנו - אבל באותו רגע זה היה הדבר שהוא הכי נהנה ממנו, ועובדה שזה נמשך מעבר לקריירה שלו.
זה עצוב, אבל אני פחות מרחם על אנשים שמביאים את זה על עצמם. זה לא שדחפו לו בקבוק שלם של וויסקי לגרון בכוח.

סקוט הול לנצח יהיה רייזור ראמון ותו לא. אה כן, ונרקומן נאלח.

Equilibrium
22-10-11, 05:38
חזרתי מארצות הברית ואני מתרגש לומר שביום שני של לפני שבועיים מצאתי לעצמי שעתיים לראות רו סופרשואו בשידור חי בשעה נורמלית, אני את החלום הגשמתי

JUVE-MAN
22-10-11, 11:06
ספויילרים ל-SmackDown:

התוכנית נפתחת עם אלברטו דל ריו (איזה אוביישן הוא קיבל!). הוא אומר שהוא ממש רצה להיות בפעולה במקסיקו, אבל ג'ון סינה מנע ממנו כשדפק בו את המדרגות בראש. טדי לונג יוצא ואומר שהוא עבר בדיקה והוא כשיר להתחרות. יא אללה, סמאקדאון חייבת GM חדש, רצוי היל.

מארק שמנרי ניצח את ג'ון מוריסון.

ויקי גררו מציעה לכריסטיאן לעבוד תחתה, טדי לונג מגיע, קובע לכריסטיאן קרב נגד שיימוס ביום ראשון, ולדולף זיגלר קרב נגד זאק ריידר על אליפות ארה"ב (בנוסף לקרב של זיגלר וסוואגר נגד גיי-בום)

ווייד בארט ניצח את דניאל בריאן. שמישהו כבר ייקח מהדביל הזה את המזוודה!

שיימוס וזאק ריידר ניצחו את כריסטיאן ודולף זיגלר.

קודי רודס יוצא ומתחיל לקשקש על כמה היה משחרר לשים על רנדי אורטון שקית על הראש, שרנדי ניצל אותו בעבר וביקש ממנו לצאת ולהודות שהוא טעה לגביו. אורטון יוצא ואומר שהטעות היחידה שהוא עשה זה שהוא נתן לו לנשום, ואז מתחיל ביניהם ברול, אנשי השקיות מתערבים ואורטון מפוצץ אותם.

סין חרא אזול ניצח את סין חרא נגרו בקרב שבו המפסיד מוותר על המסיכה שלו בקרב לוצ'ה ליברה לא רע בכלל! סין חרא השחור סירב להוריד את המסיכה והכחול הוריד אותה ממנו בכוח.

ביג שואו ניצח בפסילה את אלברטו דל ריו בגלל התערבות של ריקרדו רודריגז. אחרי הקרב ביג שואו הוריד נוק אאוט לרודריגז, דל ריו ולמארק שמנרי שהגיע לזירה אח"כ.

Scouser
22-10-11, 12:27
זה רק אני או שיש ניסיון של הWWE להרוג את ג'ון מוריסון בקרבות מול מארק הנרי? זה כבר הקרב השלישי שלו נגדו אם אני לא טועה תוך איזה שבועיים.

ומרענן מאוד לראות לשם שינוי פופים לדל ריו ולא לסינה.

רון קעקועים
22-10-11, 13:05
אתה טועה. ה-WWE לא מנסה להרוג את מוריסון בקרבות שלו מול הנרי, ה-WWE מנסה להרוג את מוריסון. נקודה.

קצת חדשות לשבת זו:
- תאריך חזרתו של פולי נחשף, הוא יופיע ב-RAW מיוחד של 3 שעות בו רוקי חוזר גם הוא, בתאריך ה-11\14.

- למרות שבעבר הוא לא החזיק ממנו ובגלל זה גם מנע ממנו פוש, נכון להיום, וינס מקמהן מאוד מרוצה מתיפקודו של קודי רודס לאחרונה.

- הסיבה שה-WWE החזירו את ג'ים רוס כ"כ מהר הייתה מפני שבניתוח אחוזי הצפייה של RAW, הם שמו לב שהייתה ירידה משמעותית באחוזי הצפייה מהרגע בו JR פוטר, כמו כן, הם קיבלו הרבה מאוד ביקורת שלילית דרך אתרי האינטרנט השונים.

- ה-WWE שוב פונים למעריצים כדי שאלו יעזרו להם לבחור שם לתוכנית החדשה שהם מעלים בערוץ ה-WWE. התוכנית תתרכז בקרבות הרייטינג שהתקיימו בין ה-WWF ל-WCW בסוף שנות ה-90', ואלו השמות שהמעריצים יכולים לבחור מביניהם:

-Battleground: Raw vs. Nitro
-Battleground: The Monday Night Wars
-The Monday Night War
-WWE Raw vs. WCW Nitro
-Monday Night Warfare

- חבר היכל התהילה ג'רלד בריסקו עבר התקף לב נוסף, אם כי מזערי.

JUVE-MAN
22-10-11, 16:01
לא מנסה להרוג את מוריסון, אלא מאפשר למוריסון להרוג את עצמו, ובצדק. כל עוד לא ישפר את כישורי המיקרופון שלו, ולא יפנים שהכריזמה שלו שווה לתחת - הוא ימשיך לעשות ג'ובים למיין איוונטרים למיניהם. מבחינתי הוא לא שונה מאוון בורן - סתם עוד נער קרקס. שלא יזכרו 5 שנים אחרי שהוא יסיים לעבוד עם ה-WWE.

לגבי רודס - בשנה-שנתיים האחרונות הוא המתאבק שעשה את כברת הדרך הכי ארוכה. לא שיימוס, לא סינה, לא אף אחד אחר. אפילו לא פאנק. מכלומניק שמסתמך על מעמד "הבן של... (השמן המטומטם ואחד האוברייטדים הכי גדולים בהיסטוריה של ההיאבקות)" הוא הפך לקלף רוסטר חזק ולגיטימי, על סף פריצה לבריכת המיין איוונט. קודי באמת ובתמים הרוויח את זה. הוא פשוט התחיל בתור אפס, בלי כישורי מיקרופון, בלי כישורי היאבקות, הוא היה הצלע החלשה ביותר בלגאסי, והשיפור רק הגיע עם הגימיק של ה"דאשינג". עכשיו כשהוא אימץ את הגימיק החדש של המעורער נפשית עם המסיכה - הוא פשוט פורח. מקרה קלאסי של ניסוי וטעייה.

Ambrosini
23-10-11, 02:40
לגבי רודס - בשנה-שנתיים האחרונות הוא המתאבק שעשה את כברת הדרך הכי ארוכה. לא שיימוס, לא סינה, לא אף אחד אחר. אפילו לא פאנק. מכלומניק שמסתמך על מעמד "הבן של... (השמן המטומטם ואחד האוברייטדים הכי גדולים בהיסטוריה של ההיאבקות)" הוא הפך לקלף רוסטר חזק ולגיטימי, על סף פריצה לבריכת המיין איוונט. קודי באמת ובתמים הרוויח את זה. הוא פשוט התחיל בתור אפס, בלי כישורי מיקרופון, בלי כישורי היאבקות, הוא היה הצלע החלשה ביותר בלגאסי, והשיפור רק הגיע עם הגימיק של ה"דאשינג". עכשיו כשהוא אימץ את הגימיק החדש של המעורער נפשית עם המסיכה - הוא פשוט פורח. מקרה קלאסי של ניסוי וטעייה.
זה רק אני או שבסמאקדאון אתמול הוא דיבר רגיל ולא כמו אזה מפגר? הקטע שהוא דיבר כמו מפגר באמת לא מצא חן בעיניי. אבל אתמול הוא דיבר אחלה ונתן רושם שהוא אחלה עם המיקרופון, אני מקווה שהוא ימשיך לדבר כמו אתמול ולא כמו לפני שבועיים.

חזרתי מארצות הברית ואני מתרגש לומר שביום שני של לפני שבועיים מצאתי לעצמי שעתיים לראות רו סופרשואו בשידור חי בשעה נורמלית, אני את החלום הגשמתי

בונא אתה תמות שמח אם החלומות שלך כאלה פשוטים... :)

אם כבר החלום זה להיות באירוע.

JUVE-MAN
23-10-11, 03:13
החלום שלי זה להיות בקרב האחרון אי פעם של טייקר במאניה.

כמובן שהחלום הזה לא יתגשם כי אין לי כסף גם לזה וגם לטיסה לאיטליה השנה.

דווקא הדיבור של המפגר הופך את יכולות המיק שלו ליותר טובות, ומכניסות אותו יותר לדמות הדפוקה בשכל שבנו לו, אני נהנה מזה. יכולות המיק שלו קודם לכן היו בתחת, והס' שלו מעצבנת כמו של אבא שלו השמן הדגנרט הזה.

Equilibrium
23-10-11, 21:14
רציתי נורא ללכת לאחד האירועים שם אבל לא היה שום אירוע בשבועיים האחרונים בוגאס, אורלנדו וניו יורק.
תגידו, שווה להשאר ער בשביל לראות את ונג'נס בשידור חי היום בלילה? יש משהו מיוחד?

Scouser
23-10-11, 21:18
לא. עדיף לישון קצת ולראות מחר באינטרנט.

והנה ההימורים שלי:

דולף זיגלר VS זאק ריידר : דולף זיגלר.
אייר בום VS זיגלר וסוואגר : אייר בום.
איב VS בת' פניקס : בת' פניקס.
שיימוס VS כריסטיאן : שיימוס (עם אופציה להתערבות של זיגלר וסוואגר).
פאנק וטריפל אייץ' VS מיז וטרות' : כמובן שפאנק וטריפל אייץ'.
ביג שואו VS מארק הנרי : מארק הנרי.
סינה VS דל ריו : דל ריו (בגלל שאמורים להוציא את סינה מתמונת האליפות לקראת רסלמניה, אם לא אז זה סינה בלי שאלה בכלל).

רון קעקועים
23-10-11, 23:52
דולף זיגלר נגד זאק ריידר - דולף זיגלר.
אייר בום נגד זיגלר וסוואגר - אייר בום.
איב נגד בת' פניקס - בת' פניקס.
שיימוס נגד כריסטיאן - שיימוס.
פאנק וטריפל אייץ' נגד מיז ור-טרות' - פאנק וטריפל אייץ'.
ביג שואו נגד מארק הנרי - ביג שואו בפסילה.
סינה נגד אלברטו דל-ריו - אלברטו דל-ריו.

רiני
24-10-11, 00:16
דולף זיגלר נגד זאק ריידר - דולף זיגלר.
אייר בום נגד זיגלר וסוואגר - זיגלר וסוואגר.
איב נגד בת' פניקס - בת' פניקס.
שיימוס נגד כריסטיאן - שיימוס.
פאנק וטריפל אייץ' נגד מיז ור-טרות' - פאנק ו-HHH.
ביג שואו נגד מארק הנרי - הנרי.
סינה נגד אלברטו דל-ריו - אלברטו דל-ריו.

JUVE-MAN
24-10-11, 02:43
אייר בום נגד זיגלר וסוואגר - זיגלר וסוואגר
דולף זיגלר נגד זאק ריידר - זאק ריידר
איב המעאפנה נגד בת' פיניקס - בת' פיניקס
שיימוס נגד כריסטיאן - שיימוס
פאנק ואייץ' נגד מיז ו-R - מיז ו-R ע"י התערבות חיצונית (או לחלופין - פאנק ואייץ' ע"י פסילה)
ביג שואו נגד שמנרי - ביג שואו ע"י פסילה, כי חייב מיין איוונט לסמאקדאון ב-SS
סינה נגד דל ריו - דל ריו

Equilibrium
24-10-11, 05:10
ספויילרים לוינג'נס :

כבר פעם שניה שסופלקס על ביג שואו שובר את הזירה, מדהים.
בכלל, כבר חשבתי שסינה אחרי הFU מהמדרגות על השולחן ינצח את הקרב אבל הWWE היו חייבים להרוס הכל, שלושה קרבות אחרונים נורא נחמדים.

רiני
24-10-11, 21:06
לא מיצינו כבר את העניין עם נאש?

אני חייב להגיד שאני מאוהב במיז וטרות'. הם הדבר הכי טוב שקורה ב- WWE לאחרונה, והם גם האחראיים על הפסדו של סינה הבוקר. כל הכבוד.

JUVE-MAN
24-10-11, 22:43
הקרב של אייר בום נגד זיגלר וסוואגר היה מצוין. אחלה מהלכים, אחלה קצב, רק קופי גייסטון הבוצ'ר המטומטם הזה מעצבן אותי כל פעם מחדש. אפילו מפאקינג חבל הוא מחליק, איזה אפס. סיום מבאס קצת, ציפיתי לסיום קצת יותר שנוי במחלוקת, שנקבל טעם של עוד מהפיוד הזה.

מפה והלאה היה צפוי שהקרב של ריידר נגד זיגלר יילך ככה, סתם בשביל לשרוף עוד קצת זמן. באמת שיכלו לדחות את הקרב הזה ל-RAW או משו.

השיר כניסה החדש של איב מעאפן אפילו יותר מהקודם!! כוסית אחושרמוטה, אבל מעאפנה רצח. מצד שני, אני חולה על בת' פיניקס, איזה כיף לפאנק שהוא מתקתק אותה. הקרב ביניהן היה מצוין יחסית לסטנדרטים של דיוות, אחלה מהלכי-נגד וסיום סבבה לאללה של הקרב. שמתם לב שמהרגע שבת' פיניקס נכנסה לתמונה שוב הרמה של קרבות הדיוות עלתה מחדש?

שמישו יגיד לביג שואו להפסיק להיראות מיוסר.

דילגתי על הקרב בין כריסטיאן לשיימוס. אתם מאמינים לי שעד כדי כך זה לא עיניין אותי?

הכניסה המפגרת הזאת של מיז ו-R גרועה פשוט!! הבנו פעם אחת, הבנו פעמיים. הבנו כבר מזמן ש-R ראפר מחורבן, עכשיו אנחנו צריכים גם את מיז חסר החוש קצב שיחפור לנו?! חלאס, שימו שיר נורמלי.

הקרב של מיז ו-R נגד אייץ' ופאנק היה מצוין. חילופי מומנטומים, מהלכים ששמרו על עניין הקרב. בכלל, הקירבה של בוצ'ר מפגר כמו R למתאבקים ברמה של פאנק, מיז ואייץ' בכלל, ולמיז בפרט עושה לו טוב - הוא פתאום נראה יותר כמו מתאבק ופחות כמו גימיק. נקווה שימשיך בקו הזה ויזנח את הגימיק המפגר הזה של העילג. ההתערבות של קווין נאש הייתה יותר מצפויה, וכבר יותר מחודש אני טוען שזה רק הבילד אפ. הפאוורבומב של נאש הייתה מגה מסוכנת, וזה לא חדש שהוא מחרבן את המהלכים אפילו של עצמו. דגנרט.

הקרב של רודס נגד אורטון היה טוב, כצפוי. יש ביניהם כימיה טובה. הקטע שרודס התנהג כאילו הוא בא לתת RKO היה גאוני! רק חבל שהבוקינג הגרוע של SD לא נתנו לרודס את הניצחון. אם הם היו רוצים לצאת הכי גברים הם היו צריכים לתת לרודס את הניצחון למרות שאורטון נחלץ מהקרוס-רודס, ככה זה היה מפמפם את שניהם כמו שצריך.

בואנה, הקרב בין שמנרי לביג שואו היה אחלה קרב! מה כבר יכלת לצפות משתי בהמות עצומות ואיטיות ב-WWE של היום? אמנם הקרב היה איטי, אבל כל מהלך - היה מהלך באימפקט גבוה, בשלב מסוים בקרב ידעת שאם אחד בא לעשות מהלך - זה הולך להיות משהו גדול. הסיום בומבסטי, איזכור ל-2002 שזה קרה עם אותו ביג שואו ובהמה אחרת, ברוק לסנאר.

אני אוהב קרבות Last man standing. הם תמיד מוציאים את היצר הכי סדיסטי שבך לראות אנשים מוכים עוד ועוד וקמים ונופלים וקמים שוב ונופלים שוב. ה-WWE בהחלט צריכים לאמץ את הרעיון של סופרמן סינה חוטף מכות במשך 25 דקות (שהוא קם אחרי ערימת הלוחות מתכת האלה! פחח, כולה חתיכות אלומיניום דקיקות, על מי אתם מנסים לעבוד?!), משחק אותה מתעורר ואז מפסיד. כולם מרוויחים מזה! ההחלטה לעשות את הקרב בזירה ההרוסה הייתה גאונית. כשסינה נתן לאלברטו AA על השולחן חשבתי שזה גמור וסופרמן ייקח עוד אליפות מבחילה, אבל אז מיז ו-R הגיעו לישועה ופיתחו את הפיקנטרייה שמחכה לנו ב-SS.
חודש הבא יהיה שמח :)

Equilibrium
24-10-11, 23:06
מה הסיכויים שאני היחיד שעמדתי בשוק כשראיתי את הזירה נשברת? זה היה ידוע מראש? יא אללה לראות את סורבייבר סרייס אני לא יכול לחכותתת

JUVE-MAN
25-10-11, 02:58
רוב הסיכויים שאתה היחיד:

LjiHFFg8NPM

זה טוב ויפה שמייקל קול צועק שזאת פעם ראשונה בהיסטוריה. ל-WWE של עידן ה-PG יש זיכרון מאוד מאוד קצר, מסתבר.

JUVE-MAN
25-10-11, 13:40
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת בטריפל אייץ' שאומר שהוא חשב שהחברים שהיו לו בעסק הזה הם חברים לכל החיים, אבל הוא גילה שמה שמניע את קווין נאש זה כסף וכוח ומזמין אותו לזירה, ג'ון הנבחן יוצא ואומר לאייץ' שנאש לא באולם ואייץ' אומר לו שאם הוא יודע מה טוב, שימצא את נאש ויציע לו חוזה או שהוא יילך אליו בעצמו. נאש מגיח מאחור ותוקף את אייץ' עם הפטיש והנבחן מגרש אותו. אחרי שהחובשים לקחו את אייץ', נאש לקח את האלונקה ודפק לאייץ' פטיש בראש.

שיימוס ורנדי אורטון ניצחו את כריסטיאן וקודי רודס

ג'ון לאורינייטיס מודיע לסינה שהוא קבע לו קרב נגד מיז ו-R עם שותף לבחירתו (של הנבחן), ג'ון סינה קורא לאוטונגה הקוקסינל קרלטון מהנסיך המדליק - גדול!! :)

דולף זיגלר ניצח את סנטינו מארלה. אחר הקרב זיגלר וסוואגר תקפו את סנטינו, באטיסטה מייסון ריאן יצא לעזרתו.

אלברטו דל ריו יוצא ואומר שלא נשארו לו אתגרים כאלוף. פאנק יוצא (עם מיקרופון ביד!) ואומר שהוא לא קיבל את הרימאץ' שמגיע לו, ושואל את דל ריו אם יש לו ביצים לתת לו קרב, דל ריו מסרב ופאנק אומר שהוא יתקוף אותו ככה או ככה, הנבחן יוצא, מחרבש שורות (קוקסינל), ואומר שיהיה קרב ב-SS רק אם פאנק יגיד מול כולם שהוא מכבד אותו (תוך כדי שפאנק יורד עליו - גאון!), פאנק אומר שהוא מכבד אותו על זה שהוא כלומניק והגיע גבוה (תכל'ס...) והנבחן אומר שהוא צריך לחשוב על זה עוד שבוע, פאנק תוקף את דל ריו ורודריגז.

אלישיה פוקס ניצחה את נטליה. מה, עכשיו יעשו לכל הדיוות שירי כניסה של מועדון טכנו של שנות ה-80?!

ווייד בארט ניצח את ג'ון מוריסון

מייקל קול מודיע שנמאס לו מ-JR ומציע לו אתגר בשבוע הבא. הוא אומר שאם JR ינצח - הוא מתפטר.

הנבחן בחר בזאק ריידר שיהיה השותף של סינה, מיז ו-R תקפו את ריידר לפני הקרב. סינה מתחיל את הקרב לבד, מיז ו-R מתחילים לעשות כאוס. הנבחן מגיע לזירה ומעיף אותם, אבל משנה את דעתו ונותן לסינה לבחור לעצמו שותף אחר לקרב ב-SS. סינה בוחר ברוקי (כשהוא משאיר חתיכת שמוכטה על המיקרופון)

Equilibrium
25-10-11, 17:52
רוב הסיכויים שאתה היחיד:

LjiHFFg8NPM

זה טוב ויפה שמייקל קול צועק שזאת פעם ראשונה בהיסטוריה. ל-WWE של עידן ה-PG יש זיכרון מאוד מאוד קצר, מסתבר.
אין לי ספק שזו לא הפעם הראשונה שזה קורה כי גם אני ראיתי לא פעם את הסופרפלקס של לסנר אבל אולי זה בגלל שזה סופרפלקס על ביג שואו. עכשיו השאלה שלי אם היה פעם סופרפלקס על ביג שואו שלא התמוטטה הזירה

JUVE-MAN
25-10-11, 18:33
אם אינני טועה, את כמות הפעמים שביג שואו עלה לעמוד אתה יכול לספור על יד אחת לאורך השנים.

Scouser
25-10-11, 18:40
http://www.youtube.com/watch?v=wifrSw6p3co

ענק.

JUVE-MAN
25-10-11, 19:00
כמו שרשמתי בספויילר - השאיר שמוכטה יפה על המיקרופון :)

Vladko
26-10-11, 00:37
ההיל טרן של סינה פשוט נתפר מתוכנית לתוכנית. הרי זה ידוע שגם רוקי וגם סינה שתי הפייסים הבלתי מעורערים של ה WWE והם לא ירצו לערער מעמד של כל אחד מהם. והרי אם בוחרים בין סינה לרוקי אז רוקי לוקח בהליכה כי סינה עדיין לא הגיע למעמד הזה.

ה WWE יכולים לעשות מהלך פשוט גאוני - היל טרן של סינה פשוט יגרום לכל השונאים שלו ישר להפוך את הדיעה לגביו ובזה למשוך עוד מעריצים , האוהבים שלו כמובן ישמחו לשינוי שלו והרי ידוע שגם ההיל טרן שלו לא באמת יהיה היל טרן אלא אך ורק למען הפיוד עם רוקי שימשך עד הרסלמניה.

במצב שהם מגיעים לקרב כפייס נגד היל יהיה הרבה פחות כאב ראש למי לתת את הניצחון , רוק ינצח כי בכל זאת לדעתי הוא יותר פופולארי מסינה ויותר אהוב אם אפשר לקרוא לזה ככה.
סינה יפסיד אבל יצא כביכול איכשהו יותר מוערך כי הוא מפסיק להיות סופרמן.

כולם מרוצים.

Ambrosini
26-10-11, 01:46
תגובה על ונג'נס:

אירוע מצויין! אנחנו יכולים לבכות שבעבר היה יותר טוב ושהתסריטאים הורסים הכל וכו', אבל ברגע שיש אירוע כזה ויושבים לראות בראש נקי וליהנות מאירוע חזק עם קרבות ברמה הכי גבוהה שאפשר.

היום כשהמלצתי לחבר שלי לא לפספס את זה אני בחרתי לסכם את זה בקצרה בלי ספויילרים מיותרים: זה היה כל כך טוב שהקהל אפילו מחה כפיים למארק הנרי.

האירוע התחיל בצד הטוב ביותר, קרב זוגות כמעט מושלם (שוב קינגסטון מאבד את זה בחלק מהרגעים), כמה מהלכים חזקים ויפים, הסלטה של זיגלר באוויר אחרי שקינגסטון העיף אותו היה השיא של הקרב לדעתי. אני מהתחלה חששתי שזיגלר ישמור כוחות לקרב הבא ולא נראה ממנו הרבה אבל הוא חטף בקרב הזה מכות כהוגן וחטף אותם יפה מאוד.

זיגלר נגד ריידר היה מיותר, זיגלר השקיע 200% בקרב הקודם ובשביל זה השאיר אולי 50%, אין מה לבוא אליו בתלונות.

שיימוס כרגיל סיפק את הסחורה, כריסטיאן טוב בלחטוף מכות ושיימוס טוב בלהחטיף. אני חושב ששיימוס קיבל אצלי מעמד של "אין מקום לטעויות", כל קרב שלו שווה צפייה וגם אם הוא לא יהיה מלהיב מה שבטוח הוא לא יהיה גרוע. וזה כמובן לא איכזב...

טריפל איץ' ופאנק נגד אוסום טרות' היה גם אחלה, לא קרב לספר עליו לילדים אבל כזה מהנה ומספק.

עצרתי לראות פה וכשחזרתי להמשיך לא היה לי כוח לחזור לאורטון נגד רודס כשכבר התחלתי מהאמצע של הנרי נגד ביג שאו.

הנרי נגד ביג שאו: כפיים! 4 בבוקר אני יושב בחדר כולם במעונות ישנים ואני מחאתי כפיים, כנראה כששני המתאבקים איטיים וענקים אז האיטיות לא נראית כזאת חיסרון שהורס את הקרב, פתאום אני הרגשתי משני אלה שזה קרב שווה, ענקים אמורים להילחם נגד ענקים וזהו, הדקות האחרונות היו מדהימות, אני ידעתי שהזירה תקרוס ולפני כל תרגיל נראה כאילו הנה עכשיו הם עוברים את הגבול והזירה תקרוס, והיו 3-4 כאלה עד שבאמת הגיע הרגע הענק. לא אכפת לי אם מייקל קול שכח שפעם זה התמוטט, זה היה כל כך ענק שזה ראוי שישכיח שזה קרה פעם, הם עשו את זה בצורה נפלאה ומעוררת כבוד. זה הלהיב אותי כמו שלא התלהבתי מאז שהייתי ילדה קטנה.

ואז השיא של הערב: סינה שהוא גם ככה גרוע ודל ריו שבטוח לא יתנו לו לתת קרב טוב נגד סופרמן וזירה הרוסה, אני הייתי ספקן לגבי הקרב הזה, אמרתי שאין מצב שנראה קרב טוב, חשבתי לעצמי מה הם כבר יכולים לעשות? כל מיני AA על השטיח ליד הזירה? אמרתי זה בטוח לא ילהיב... אוויי כמה שהתבדאתי... נסחפתי מההתחלה, שניהם היו מצויינים, מכות על ימין ועל שמאל, דל ריו סוף סוף נלחם בסינה בגובהה העיניים ולא כמו אזה פחדן שרק מחפש דרך לשרוד את הקרב. הכל היה מושלם עד לרגעים האחרונים שסינה הזכיר לכולם למה הוא גרוע, זה התחיל עם דל ריו שדחף אותו לעמוד ואז סינה נתמך בעמוד בנחותא במקום להיכנס בעמוד עם הגב ואחרי זה כשהוא הלך לעשות AA על דל ריו הוא פתאום שכח שהוא עשה פה קרב של אזה חצי שעה והלך רגיל והרים אותו חופשי והסתובב אותו ועל על המדרגות וזרק אותו, התוצאה הסופית הייתה טובה, אבל הדרך לא הייתה אמינה וחבל, סינה היה צריך "להתאמץ" יותר.

רשמים מהערב:
1- מייקל קול צודק: הקרדיט מגיע לדל ריו, אומנם מיז וטרות' הביאו מכות לסינה, אבל סינה קם אחרי זה והמכה הסופית הייתה של דל ריו עם החגורה, אני לא חושב שזה דבר של מה בכך, ברגע שראיתי שהולכים לעשות לאסט מן סטנדינג ידעתי שהאליפות תחזור לסינה ולא האמנתי שיש דרך בעולם שסינה ישכב על המזרון ויתן למישהו לספור עד 10, ופה לא רק שהוא נתן להם לספור עד 10 אלה ממכה של הבחור שנלחם נגדו. אני מקווה שזה אומר רק דבר אחד: דל ריו פה ודל ריו הולך להישאר.

2- דל ריו: נמאס מהWWE שלא נותנת להילים שלה לממש את הפוטנציאל, עד אתמול דל ריו היה פחדן, אתמול סוף סוף נתנו לו לתת קרב שראוי לאלוף, לא איכפת לי אם הוא היל או פייס, אני רוצה לראות היאבקות טובה ואתמול סוף סוף נתנו לנו לראות. דל ריו ענק! לפני זה הייתה לי הרגשה שהוא ענק אבל הלכתי יותר עם הלב וכישורי המיקרופון שלו שאני אוהב מאוד, אבל מאתמול אני בדעה שהוא ענק גם כמתאבק, הוא נתן לנו את אחד הקרבות הכי טובים השנה לדעתי אם לא הטוב ביותר. רק שימשיכו לתת לו לספק קרבות כאלה. רק ככה אנחנו יכולים לקבל יורש ראוי לאדג' שהיה ההיל מצויין האחרון במבט כולל.

3- בוקר טי ומייקל קול מופע בידור! שניהם כל כך מצחיקים שאפילו גם מתי שאני מפספס את המילים שלהם ואני לא שומע נכון את מה שהם אומרים הם עדיין מצחיקים אותי, שלא יחזירו את JR בחיים, הצוות הזה מעולה ואני רוצה אותם לכמה שיותר זמן, הם יודעים לבלבל בשכל כמו שצריך וגם ברגעים הדרמטיים לרדת לטונים הנכונים, הם עשו את זה כל כך טוב שמתי שהוציאו את טריפל איץ' ואת הענקים מהזירה הם אשכרה גרמו לי להאמין שאולי באמת קרה משהו, הסוויץ' שהם עשו באותם רגעים היה מדהים, שדרנים בזכות שמקבלים אצלי ציון 10!

4- מפגר נשאר מפגר.... אמרתי יש לי מבחנים לא יהיה לי זמן לראות אז ישר בדקתי תוצאות, למרות זאת האירוע הזה הלהיב אותי ברמות, אני רק מתאר לעצמי כמה הייתי נהנה אם הייתי רואה עם החבר'ה בלי לדעת את התוצאות, אני מרגיש פספוס ענק. :(

5- התחלתי את ההודעה שלי על זה שאנחנו מתלוננים על העבר, ואני לא יכול לסיים בלי תלונה: המתאבקים האלה הביאו לנו אירוע ענק למרות שהם מוגבלים על ידי הPG... מעניין מה הם היו יכולים לספק לנו אם לא היו מגבילים אותם... אחח אחח...

6- אני לומד להעריך יותר ויותר את סינה ומבין באמת שבלעדיו זה לא היה זה, כמה שאנחנו שונאים אותו זה עושה את חווית הצפייה למהנה יותר, תוציא את סינה היום מהWWE ואתה מאבד הרבה אחוזים מההנאה. הקטע שהוא נכנס עם החולצה של "rise above hate" וליד הזירה שמה עמs ליד הבחור שלובש חולצה של "we hate cena" היה ראוי לכבוד. פיקנטריה מסוג משובח.

JUVE-MAN
26-10-11, 01:46
אני לא רואה מצב שבו ה-WWE מוותרים על ההווה/עתיד לטובת העבר. אתה נותן להם יותר מדי קרדיט, דבר שכולנו חוטאים בו ובסוף עומדים על טעויותינו כל פעם מחדש.
אני באמת ובתמים לא מאמין שהם ייתנו לסופרמן לעשות ג'וב לרוקי. נכון שלא משנה מה, רוקי תמיד ייצא אובר על סינה, אבל אני לא חושב שזה יגיע לרמה כזו של ג'וב. רוקי לא יחזור להתאבק פול טיים ג'וב, רוקי לא יחזור להיות חלק מהרוסטר של RAW לשנים הקרובות, ולכן אני חושב שהם לא רואים טעם בלקבור את סינה לטובת מישו שפעם היה סוג של סינה. יותר מזה - קשה לי מאוד להאמין שיהפכו את סינה לטווינר, שלא נדבר להיל. הפיוד הוא בין סינה לרוקי. מי ששונא את סינה - אוהב את רוקי, מי ששונא את רוקי - אוהב את סינה. הם שני הפכים מושלמים, ולכן אני לא רואה סיבה שינסו לגרום לסינה לקחת את הקהל של רוקי.

אני מסכים איתך שבמידה וזה יקרה - זה יהיה גאוני. מצד שני, העלינו פה לאחרונה כ"כ הרבה תיאוריות גאוניות, וכולן היו רחוקות מאוד מלהתממש. על אחת כמה וכמה כשזה נוגע לסינה, יקיר לבם של כל מי שנמצא בדירקטוריון של ה-WWE, כולל וינס.

רון קעקועים
26-10-11, 02:29
טוב חברים יקרים, אני נוטש את האשכול הזה לזמן הקרוב, או עד שה-WWE יפסיקו לאכזב, לשעמם, להיות צפויים ולתת לנו סוף סוף יותר מאירוע אחד נורמלי בשנה ומ-RAWים שמשבוע לשבוע נעשים גרועים יותר ויותר, מה שאומר ת'כלס שזה לא יהיה לזמן הקרוב אלא לזמן הרחוק כנראה.

תעשו חיים, תשמרו על עצמכם ועל האשכול הזה בחיים ונתראה מתישהוא בהמשך. אני מקווה...

JUVE-MAN
26-10-11, 12:33
לא מאשים אותך, רון ידידי. שיהיה המון בהצלחה בהמשך!

רiני
28-10-11, 09:11
http://www.wwe.com/f/ep/image/2011/10/20111026_vengeance_cenahate_c.jpg

ענק!! :grin:

JUVE-MAN
29-10-11, 03:46
לבחור הזה קוראים... תחזיקו את עצמכם...
"we hate cena guy"
כמה מפתיע...
הוא מגיע להרבה אירועים של ה-WWE עם החולצה הזו ויושב בשורות הראשונות. סינה מרבה לזרום איתו.
tHdgfdYo4Jc

אגב:
- הית' סלייטר הושעה ל-30 יום בעקבות הפרת מדיניות השימוש בחומרים של ה-WWE.
- ה-WWE החליטו לשחרר את מאריס. מאריס לא נראתה מבואסת מזה יותר מדי והיא צייצה בטוויטר שלה שהיא "הולכת לערוך מסיבת שחרור"

JUVE-MAN
29-10-11, 04:26
וכמובן...
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת עם טדי לונג, שמבטיח שבסיום הערב גורל האליפות יוחלט. כריסטיאן יוצא, מזיין ת'שכל על זה שמגיע לו טייטל שוט, פתאום סי אמ פאנק יוצא וטדי לונג מודיע שהתוכנית תהיה סופר-סמאקדאון (עם מתאבקי RAW). פאנק וכריסטיאן יורדים אחד על השני, על ג'ון לאורינייטיס ועל טדי לונג, וכמובן שבסוף לונג קובע ביניהם קרב.

מיז ו-R ניצחו את אייר בום. אחרי הקרב מיז אומר שאם סינה ורוקי יצליחו להסתדר ב-SS, הם יקרעו את שניהם.

סגמנט מאחורי הקלעים שבו טייסון קיד (התאמן בדאנג'ן של משפחת הארט) מתווכח עם דניאל בריאן (התאמן אצל שון מייקלס) מי יותר טוב, סנטינו מציע להם להילחם אחד נגד השני והם מסכימים.

טדי לונג קובע קרב של דולף זיגלר נגד רנדי אורטון כשסוואגר מורחק מהזירה.

ווייד בארט ניצח את טרנט בארטה.

רנדי אורטון ניצח את דולף זיגלר.

דניאל בריאן ניצח את טייסון קיד. מי היה מאמין.

חילופי דברים משעממים בין מארק הנרי לביג שואו.

סי אמ פאנק ניצח את כריסטיאן. אלברטו דל ריו ושיימוס התערבו בקרב.

Albert II
30-10-11, 03:24
בRAW הקרוב פאנק יפגוש את הנרי כאשר פאנק חייב לנצח על מנת לקבל את קרב האליפות שלו עם דל ריו בSS.

bianco-nero
30-10-11, 15:22
בנוסף הרוק יגיב להזמנה של סינה בראו. VIA SATellitE אבל עדיין עדיף מכלום.

JUVE-MAN
30-10-11, 18:59
וזה מבטיח לנו עוד RAW צפוי ומשעמם להחריד.
תודה, וינס.

Ambrosini
31-10-11, 03:50
בRAW הקרוב פאנק יפגוש את הנרי כאשר פאנק חייב לנצח על מנת לקבל את קרב האליפות שלו עם דל ריו בSS.

מאיפה הבאת את זה? זה לא היה בסמאקדאוון.

Scouser
31-10-11, 07:59
זה רשום באתר של הWWE.

JUVE-MAN
01-11-11, 13:25
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת ברוקי (via satellite), שמודיע לסינה שאם זה היה תלוי בו, הוא לא היה מסכים לחבור אליו ב-SS, אבל בגלל שהקהל ביקש ממנו (חאאאאארטה) הוא הולך לחבור אליו נגד מיז ו-R, ומפזר עליו קצת ירידות. כמובן.

לפני הקרב בין שמנרי לפאנק ג'ון הנבחן יוצא ומודיע (תוך כדי שהוא מחרבן את השורות שלו, דביל) שאם פאנק ינצח - הוא יקבל את הטייטל שוט שלו ב-SS. את הקרב עצמו שמנרי ניצח בפסילה אחרי שאלברטו דל ריו שלח את ריקרדו רודריגז להרביץ לשמנרי כשהוא שוכב. אחרי הקרב פאנק תקף את דל ריו ושמנרי את רודריגז.

סגמנט מגוחך ומביך מאוד שכלל את סוואגר, ויקי גררו, סנטינו מארלה, קלי קלי ו... החבובות.

איב המעאפנה ניצחה באטל רויאל תחפושות לטייטל שוט נגד בת' פיניקס.

עוד סגמנט מביך עם כריסטיאן, שיימוס והחבובות.

ווייד בארט וקודי רודס ניצחו את אייר בום. אחרי הקרב כריסטיאן, רודס ובארט תקפו את אייר בום. שיימוס בא להצלה.

ג'ון הנבחן מודיע לפאנק שיהיה לו טייטל שוט רק אם אלברטו דל ריו יסכים לתת לו אחד.

ביג שואו ניצח את אלברטו דל ריו. אחרי הקרב פאנק יוצא ושם את דל ריו באנקונדה וייס עד שדל ריו הסכים לתת לו טייטל שוט ב-SS.

עוד סגמנט מביך עם ויקי, זיגלר, סוואגר והחבובות. מה יהיה?!??!?!?!

סנטינו מארלה ניצח את ג'ק סוואגר בקרב פשוט מגוחך.

זאק ריידר ניצח את דולף זיגלר.

ג'רי לולר מודיע שקווין נאש חזר לרוסטר של RAW.

עוד סגמנט מביך!!! של ג'ון מוריסון, הורנסוואגל וקודי רודס עם החבובות.

סופרמן ניצח את מיז. איך התגעגעתי לשיר הכניסה של מיז! אחרי הקרב R ניסה לתקוף את סינה וסינה שתל אותו ב-AA

JUVE-MAN
05-11-11, 17:58
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת בקרב רחוב טוב בין רנדי אורטון לקודי רודס, רנדי ניצח את הקרב.

טד דיביאסי ניצח את טייסון קיד

ביג שואו מסביר למארק הנרי שייתן לו רימאץ' או שדברים רעים יקרו, כריסטיאן מפריע לו באמצע ומזיין ת'מוח, מקבל צ'וקסלאם.

כריסטיאן היה אמור להתחרות נגד שיימוס, אבל הוא לא יכל, אז ווייד בארט הגיע במקומו. בארט ניצח אחרי התערבות של כריסטיאן. אחרי הקרב כריסטיאן הפיל את שיימוס בספיר.

מארק שמנרי ניצח את דניאל בריאן בפסילה אחרי שביג שואו התערב והוריד את שמנרי בנוק אאוט. אח"כ ביג שואו שיכנע את בריאן לפדות על שמנרי את המזוודה של ה-MITB, אבל כשבריאן נכנס לזירה, שמנרי הוריד אותו לפני שהקרב התחיל. ביג שואו נכנס ושמנרי הוריד לו את המזוודה לראש. טדי לונג יוצא ומודיע שב-SS ביג שואו יקבל את הרימאץ' שלו.

JUVE-MAN
08-11-11, 15:57
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת בג'ון סינה (בואנה, כמה שריקות בוז הוא מקבל מהקהל האנגלי!) שמזיין ת'מוח על זה שרוקי יגיע שבוע הבא וכו' וכו', מיז ו-R באים להפריע לו ואומרים לו בקצרה שהם יקרעו אותו. הם עולים לזירה לתקוף אותו וזאק ריידר בא להציל את סינה.

ג'ון מוריסון ניצח את דולף זיגלר

הודיעו שב-SS יהיה קרב SS מסורתי של 5 על 5 כאשר ווייד בארט יוביל את קודי רודס, ג'ק סוואגר, כריסטיאן והוניקו נגד רנדי אורטון שיוביל את שיימוס, קופי גייסטון, מייסון ריאן וסין חרא.

מייסון ריאן ניצח את JTG

אלברטו דל ריו ניצח את קופי גייסטון. איזה בוצ'ר עלוב הגייסטון הזה, כמעט חירבן לדל ריו את הפינישר שלו. אחרי הקרב דל ריו תוקף את גייסטון וסי אמ פאנק יוצא לזירה. דל ריו אומר לפאנק שהוא פחדן שהוא הכריח אותו ככה לתת לו רימאץ' ובגלל מה שקרה ג'ון הנבחן נתן לדל ריו צ'אנס לבקש מפאנק לבטל את הקרב או שהוא יכריח אותו לבטל. פאנק אומר שהוא עשה מה שעשה בשביל להחזיר לדל ריו על כל הטריקים הפחדניים שהוא עושה, יורד על כישורי המיק של דל ריו, ואומר שלא יבטל את הקרב, דל ריו תוקף את פאנק שמחזיר ורודריגז תוקף את פאנק, ורודריגז חוטף GTS.

ג'ק סוואגר ניצח את סנטינו מארלה

קלי קלי באה לחשוף את תמונת השער שלה במגזין MAXIM, כשבת' ונטליה באו להפריע לה, איב המעאפנה ואלישיה פוקס הגיעו לעזור לקלי וחשפו את תמונת השער של הכוסית עציץ הזו.

ג'ון הנבחן נכנס ומציג את קווין נאש שחוזר ל-RAW. נאש אומר שהוא היה צריך לקבור את אייץ' כבר כשהוא הגיע ב-95 לחברה, ואז אומר שאחרי הרויאל ראמבל האחרון הוא הרים טלפון לאייץ' להחזיר את כל החבר'ה ואייץ' לא ענה לו אפילו. מתוסכל מזה שהציעו לו חוזה של זקנים, אומר שעדיין יש לו את זה ושהוא הרגיש טוב שדפק לאייץ' את הפטיש בראש.

ג'ון הנבחן אומר לאוטונגה הקוקסינל שברודוס קליי יעשה את הבכורה שלו ב-RAW בארה"ב ולא באנגליה, פאנק תוקף את אוטונגה ודל ריו תוקף את פאנק.

מיז ו-R ניצחו את ג'ון סינה וזאק ריידר אחרי ש-R אחז ברגלו של סינה כשמיז הצמיד אותו למזרון.

Scouser
09-11-11, 18:05
1. לא אהבתי את החוסר בנייה לקרב הדחות שנקבע.
2. למה לעזאזל קוראים לזה Team Barrett ולא Team Rhodes אם היריב שלו זה אורטון? אין הרי שום פיוד בין בארט לאורטון. טמטום מוחלט.

Ambrosini
09-11-11, 19:23
2. למה לעזאזל קוראים לזה Team Barrett ולא Team Rhodes אם היריב שלו זה אורטון? אין הרי שום פיוד בין בארט לאורטון. טמטום מוחלט

.

אוליי זכר לזה ששנה שעברה בסורבייבר סרייס בארט היה נגד אורטון... לך תדע...

רק עכשיו סיימתי לראות את ראוו, היה נחמד, אהבתי את מיז עם החיקוי של הרוק, פאנק השפיל לחלוטין את דל ריו. אבל השורה התחתונה זה שבזמן האחרון יש ירידת מתח ואני ממשיך לראות בתקווה שזאת ירידה לצורך עלייה, הרי ברור שהשיא אמור להיות בין הראמבל לראסלמניה וזה מתקרב...

JUVE-MAN
10-11-11, 03:15
כן, אבל ה-SS הוא חלק מארבעת ה-PPV הגדולים של ה-WWE (ביחד עם המאניה, רויאל ראמבל וסאמרסלאם), הוא כמו אחד מהגראנד-סלאמים של הטניס, אם עכשיו מורגשת נפילת מתח, לקראת אחד מה-PPV הכי גדולים ועם מסורת עשירה כמו שיש לו, אז המצב לקראת הראמבל ולקראת המאניה לא מעודד. אנחנו שבועיים לפני, וזה מרגיש כאילו הכול מתנהל על מי מנוחות, ולא כאילו מעבירים הילוך קדימה. אני מאוד מקווה שחזרתו של רוקי בשבוע הבא תרים קצת את המפרשים.

לגבי שאלתכם - נכון לעכשיו, מלבד קרב הדיוות - קרב ההדחות הוא הקרב הכי שולי ב-PPV הבא. אמנם הוא שומר על המסורת של Survivor Series ולכן יש להתייחס אליו בהתאם, אבל זה לא חסר תקדים כמו שלא פימפמו את קרב ההדחות שהיה של Team DX נגד Team Rated RKO בזמנו. מעבר לכך - במשך שבועות אני כותב כאן שזה היה נראה לי כאילו מתבשל קרב הדחות שכולל את אייץ', פאנק, סינה ורוקי נגד מיז, R, נאש והילים אחרים, ושוב מסתבר שנתתי ל-WWE יותר מדי קרדיט בנוגע ליצירתיות שלהם. הרי הפיודים האינדיבידואליים האלו יכולים להימשך עוד, וגם ככה צריך למלא כבר את ה-PPV הבא (TLC), שהוא די חסר משמעות, אז אם כבר תמלאו אותו בפיודים שהתחילו ב-Vengeance ונמשכו, ואפילו תמשיכו חלק עד הראמבל כדי למלא את הקארד. אל תתפלאו אם הקארדים של ה-PPV הבאים יהיו לא קשורים והזויים. לגבי סוגיית הקפטן - אני חושב שיש לכך שתי סיבות אפשריות - או שבארט לא מתוכנן להיות בקרב ורודס "ידיח" אותו וימנה עצמו לקפטן, או שפשוט מתכוונים לתת פוש רציני לבארט (כפי שזה נראה ב-SD של השבועות האחרונים - זו הסיבה היותר סבירה)

JUVE-MAN
12-11-11, 06:11
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת ברנדי אורטון שמזיין ת'מוח ברובוטיות המעצבנת שלו שהוא לא שחקן קבוצתי אבל אין לו בעיה להנהיג קבוצה ל-SS, ווייד בארט מפריע לו באמצע ומזיין ת'מוח שהקבוצה שלו תנצח, כריסטיאן נכנס ואומר שאורטון הולך לפרק את הקבוצה של עצמו ושהוא מאמין בבארט, רנדי תוקף אותו, בארט תוקף את רנדי, שיימוס בא להציל את אורטון, טדי לונג יוצא ומודיע על קרב בין כריסטיאן לשיימוס ובין אורטון לבארט.

שיימוס ניצח את כריסטיאן אחרי קרב ארוך וטוב. סמאקדאון הביאו כרוזה?! מה זה החרא הזה?!

טד דיביאסי ניצח את ג'ינדר מהאל. איך מהאל עדיין ברוסטר?!?!?!

מארק שמנרי ניצח את דניאל בריאן בקרב סקווש. אחרי הקרב שמנרי הביא כיסא לזירה, בריאן דפק בו כיסא, שמנרי המשיך להתעלל בבריאן עד שביג שואו מגיע ומבריח את שמנרי מהזירה.

ביג שואו ניצח 3 מתאבקים אלמוניים בקרב של 3 על 1.

אלישיה פוקס ניצחה את טאמינה (מה פשר הקרב הזה?!)

הוניקו (סין חרא נגרו, להזכירכם) ואפיקו (דה פאק?!?! זה כמו צ'יקו ודיקו כאילו? הוא נראה כמו אח של פרימו וקרליטו) ניצחו את האחים אוסו.

ווייד בארט ניצח את רנדי אורטון.

JUVE-MAN
13-11-11, 17:18
היום זהו יום השנה למותו של אדי גררו. איזה אובדן של מתאבק בשיא, רק לחשוב מה היה קורה אם הוא לא היה מת והיה זוכה באליפות מבאטיסטה באותו לילה שהוא היה אמור להתחרות נגדו על ה-WHC.
VIVA LA RAZA!

http://3.bp.blogspot.com/-O9KWJWLsT_w/TkOTiRIvMjI/AAAAAAAADdk/LYHvMZ0VSUo/s1600/eddie-guerrerod-12.jpg

Ambrosini
13-11-11, 18:48
מתאבק שפספסתי אותו לחלוטין....

לפני כמה ימים חקרתי בויקיפדיה את הפרק הראשון של ראוו שנתקלתי בו ומתי התחלתי לראות את התוכנית והתברר לי שפספסתי אותו בחודש חודשיים בלבד... חבל.

לגבי הראוו הבא, ג'ף הארדי?

Scouser
13-11-11, 19:19
מה ג'ף הארדי?

RAW הבא הולך להיות ענק, 3 שעות עם הופעות של רוקי ושל מיק פולי.

Ambrosini
13-11-11, 22:20
אזה חבר שלי בא אומר לי שמישהו אמר לו שג'ף הארדי יופיע בראוו הבא בנוסף לרוק ופולי... אני אישית לא מצאתי כלום על זה וזה למה אני שואל פה...

בכל מקרה הרוק בא זה כבר שווה צפייה... עכשיו לך תמצא לך 3 שעות פנויות...

Scouser
13-11-11, 22:43
הארדי בכלל בTNA...

JUVE-MAN
14-11-11, 03:48
אדי גררו - אמברוסיני, פיספסת מתאבק ענק, אישיות ענקית, כריזמטית, מצחיקה, מרגשת והכול בו זמנית. אדי גררו התמחה פשוט ב"לגנוב" את ההצגה. אדי הגיע ל-WWE בעקבות מהפכת הלוצ'ה ליברה שהחלה ב-WCW (יחד עם ריי מיסטיריו, פסיכוסיס, סופר קרייזי וכו'). היו לו את היכולות האתלטיות המעולות של הלוצ'ה ליברה המקסיקניים (ולא בכדי, הבן של גורי גררו, אגדת היאבקות במקסיקו), אח של הקטור, מנדו וצ'אבו קלאסיק (הכוונה היא לא לצ'אבו שהיה ב-WWE עד לא מזמן, אלא על אבא שלו. צ'אבו ההוא נקרא צ'אבו ג'וניור והוא הבן של צ'אבו קלאסיק, משמע - אחיינו של אדי), ובעלה של.... נכון, ויקי גררו (כן, אותה אחת שצועקת Excuse me כל שבוע על המסך שלנו. אגב, הבת שלהם גם החליטה להיות מתאבקת וכרגע היא ב-FCW, החממה של ה-WWE), מבנה גוף של מתאבק לגיטימי (שפותח עם השנים), יכולות טכניות מעולות (זכור הפינישר שלו The lasso from El-Passo, בנוסף לפרוגספלאש האגדי שלו), חלק מצמד ה"לוס גררוס" שכלל אותו ואת צ'אבו, ופיודים ארוכים ובלתי נשכחים (בעיקר ריי מיסטיריו, כריס בנואה, קורט אנגל, וצ'אבו בעצמו). אדי זכה במס' תארי זוגות, באליפות ארה"ב, אליפות ה-IC מס' פעמים (כשהוא מטפח זוגיות עם צ'יינה) ואפילו אליפות WWE אחת כשניצח את ברוק לסנאר ב-No Way Out 2004 (בעקבות התערבות של גולדברג):
Y3HZZIsCO4c
הגימיק המפורסם של אדי היה פשוט, והגיע בעקבות הלוס גררוס - Lie, cheat & steal (ומכאן שמתי מרכאות על "לגנוב" את ההצגה) - כאשר הוא לא היה בוחל באמצעים על מנת להשיג את מטרותיו, לפעמים היה עושה זאת בדרכים חביבות ולפעמים בדרכים שפלות:
YD_5nmYw3o0
במישור האישי אדי נפל חזק ונלחם מאוד קשה כל הדרך חזרה למעלה, התמכרויות לאלכוהול, משככי כאבים ומה לא. הוא התנקה מזה אחרי תקופה, אבל יכול מאוד להיות שגופו עוד נשא סימנים, הוא מת מדום לב.

הקרב האחרון של אדי גררו היה ב-2005 בעיצומו של פיוד נגד האלוף של אותם ימים, באטיסטה. אדי הפסיד לו ב-No Mercy של אותה שנה, ובדיוק התפתח פיוד בין סמאקדאון (כשסמאקדאון הייתה תוכנית טובה) של טדי לונג לבין RAW של אריק בישוף, כל GM הרכיב קבוצה של 5 מתאבקים ואדי גררו ניצח את מיסטר קנדי בקרב העפלה לנבחרת של סמאקדאון. מיותר לציין, שאדי ניצח בדרכו שלו, כאשר הוא שיקר, רימה וגנב את הניצחון, אבל הוא מת לפני SS, ורנדי אורטון החליף את מקומו. לאחר מותו סטפני מקמהן סיפרה שב-PPV הבא אדי היה אמור לנצח את באטיסטה על החגורה ולזכות באליפות. הנה איך אדי ניצח בקרב האחרון שלו:
wGe-MSn5caM

כמה חבל לי שהוא נעלם כ"כ מוקדם, בהחלט בזבוז ואחד המתאבקים הכי אהובים עליי, כמה הייתי שמח ליהנות ממנו עוד.

__________________________________________________ _____________

ג'ף הארדי רק חזר לא מזמן מהשעייה ב-TNA, ככה שאין סיכוי שתראו אותו ביום שני ב-RAW. מאט הארדי הוא זה ששוחרר מ-TNA, והוא מתאבק כ"כ פח אשפה שאני ממש אתאכזב אם ה-WWE יחתימו אותו בשנית.

בנוגע ל-RAW אני מאוד מקווה שהם יאפשרו איזה תאקל קטן בין פאנק לבין רוקי. למי שלא זוכר, מאז שפאנק התחיל לקבל את הפוש שלו למיין איוונט, הוא רק התבטא בחריפות כנגד "דוויין" על כמה שהוא צבוע ומזויף וכו'. אני מקווה מאוד שרוקי יתייצב מולו פנים אל מול פנים ואז נהנה ממבול ירידות בין שני גאוני המיקרופון האלה. וכן, בתקווה שדל ריו, מיז, R וסינה יתערבו אח"כ בכל מה שקורה, שקודם יתנו להם לדבר. אם זה יקרה - הולך להיות RAW מעניין ואם פאנק יקבל זמן מיקרופון - הוא יחזור להיות רלוונטי וזה יחייה את הפיוד שלו עם דל ריו.

אגב, למי ששאל למה אייר בום לא בפעולה בזמן האחרון - אוון בורן מושעה ל-30 יום.

JUVE-MAN
15-11-11, 15:04
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת עם מייקל קול, שדיבר שבועות על ה"מייקל קול צ'אלנג'" שלו ל-JR, שמחולק ל-3 שלבים ש-JR היה צריך לנצח בכולם. בשלב הראשון JR ניצח בהורדת ידיים. בשלב השני JR ניצחו בתחרות ריקודים. בשלב השלישי מייקל קול ניצח בתחרות "מי שוקל פחות", וקול הכריז על עצמו כמנצח, סי אמ פאנק יצא לזירה, ואמר לקול שכל זה היה בזבוז זמן כי JR פשוט שדרן יותר טוב ממנו ושכולם מתים שמייקל קול יפסיק לזיין ת'מוח, ג'ון הנבחן יוצא וקובע קרב של פאנק וביג שואו נגד שמנרי ודל ריו. מייקל קול דורש מפאנק התנצלות והוא מתנצל בפניו תוך כדי שהוא נועל אותו באנקונדה וייס.

מיק פולי יצא מלימוזינה מאחורי הקלעים ואמר שהוא שמח לחזור.

קודי רודס והוניקו ניצחו את סין חרא וקופי גייסטון. קודי רודס הגיע בלי המסיכה ועם שיר כניסה חדש.

סגמנט מצחיק שבו זאק ריידר וסנטינו מארלה מתווכחים מי יותר טוב - סינה או רוקי.

דולף זיגלר וויקי גררו יוצאים ומודיעים שכריסטיאן נפצע בטור האירופי ודולף זיגלר יחליף אותו ב-SS. מייסון ריאן מנצח את זיגלר בפסילה, ג'ון מוריסון זורק את זיגלר חזרה לזירה ומייסון ריאן מכסח אותו.

מיק פולי יוצא עם חולצה שהיא חצי רוקי-חצי סינה ומזיין ת'מוח שהוא מקווה שרוקי וסינה יתאחדו ליותר מפעם אחת. פולי מלקק לסינה שהוא מהמתאבקים הכי טובים בכל הזמנים. סינה יוצא והם ממשיכים במפגן ליקוקים אחד לשני.
פולי עושה לסינה This is your life! כמו שהוא עשה לרוקי לפני מס' שנים. אנשים מהעבר של סינה יוצאים ומביכים אותו. בסוף רוקי יוצא ונותן רוק בוטום לפולי והולך.

שיימוס ניצח את ג'ק סוואגר.

קלי קלי ניצחה את נטליה.

אלברטו דל ריו ומארק שמנרי ניצחו את פאנק וביג שואו. לפני הקרב דל ריו תקף את פאנק מאחורי הקלעים. אחרי הקרב דל ריו המשיך לתקוף את פאנק.

סנטינו יוצא ומתחיל לזיין ת'מוח על בוסטון, קווין נאש יוצא אליו ותוקף אותו.

הקרב בין רנדי אורטון לווייד בארט הופסק באמצע בגלל התערבות של הקבוצה של אורטון והקבוצה של בארט ב-SS. בסוף הקבוצה של אורטון העיפה מהזירה את הקבוצה של בארט.

רוקי יוצא ואחרי כל הזיוני שכל שלו אומר שהוא לא יכול לחכות 6 ימים ושהוא מת לכסח עכשיו את מיז ו-R, מיז ו-R יוצאים ואומרים שזה לא יקרה ושהם יכסחו אותם ביום ראשון. ג'ון סינה יוצא ומחליף ירידות עם רוקי ואז הם תוקפים את מיז ו-R, רוק נותן לשניהם רוק בוטום והולך.

Scouser
15-11-11, 18:08
RAW מזעזע לפי דעתי. נמאס כבר מהניסיונות של הWWE לגרום לקהל לאהוב את סינה בכך שהם גורמים לאחד מהדמויות האהובות בהיסטוריה ללקק לסינה.

הסגמנט הראשון עם JR וקול היה סתם מביך. לא מבין איך זה קשור להיאבקות.

JUVE-MAN
15-11-11, 19:29
לא יכלתי לנסח זאת יותר טוב.

בזבוז זמן אחד גדול, זה כל מה שזה היה. מסתבר שכל הקטע עם הקידום של פאנק למיין איוונט הוא אשלייה ותו לא. מחפשים מישהו שימשוך את הזמן כל עוד סינה עסוק בפיוד עם רוקי, ובינתיים מנסים להאדיר את סינה בכל דרך אפשרית, תוך כדי שהוא יוצא אובר על כל המיין איוונטים והוא נעזר ברוקי לשם כך.

ושום מילה על הלכלוכים שפאנק הריץ על רוקי בקיץ.
ה-WWE מידרדרים.

30-06-2012
15-11-11, 22:26
כששמעתי שפולי ורוקי יהיו ב-RAW, אפילו אני, שכמעט ולא עוקב כבר אחרי היאבקות (פה ושם עוקב אך ורק בגלל פאנק המלך), אחרי הפרישות של מייקלס ואדג' (ששברה אותי סופית), רצתי לראות את הפרק ועכשיו שסיימתי לראות פשוט התאכזבתי. כל ליקוקי התחת לסינה באמת יצאו מכל החורים. פאקינג פולי ניהיה הג'ובר שלו. שום סלוגן לא יעזור לו כשגם "RISE ABOVE HATE" מצוץ מהאצבע כשעומד לפניך סופרמן שכולם עומדים בתור בשביל ללקק לו. למרות שהתכנית הייתה מגעילה, אני לא אפספס את SS שעל הנייר יש בסה''כ קאדר נחמד ואמור להיות אירוע טוב כשאני אצפה במיוחד לקרב של פאנק נגד המקסיקני עם הקול החורק.

נב: כמה חבל שמפוש לפאנק, זה נהפך למערבולת בו הכל קשור בהאנטר ועכשיו איכשהו בפיוד הזוי נגד טרות' ומיז.

רון קעקועים
16-11-11, 02:35
אז מה היה לנו ב-RAW?

מייקל קול מקבל זמן מסך ומביא לנו עוד סגמנט מביך. שוב.
ג'ים רוס מפוטר. שוב.
פאנק מקבל את הפופים הכי גדולים בערב, ולמרות זאת מקבל בעיטה בביצים מה-WWE. שוב.
אגדת ההארדקור ואחד המתאבקים הגדולים והמוערכים בכל הזמנים הופך להיות היחצ"ן של סינה.
קווין נאש משעמם אותנו בפעם המי יודע כמה. שוב.
רוקי וסינה הולכים ראש בראש. שוב.

לא, אין ספק שה-WWE בתקופה טובה.

:lipsrsealed:

JUVE-MAN
16-11-11, 03:03
ורון חוזר. שוב!
לא היה כזה קאמבק מרגש מאז אדג' ברויאל ראמבל 2009!!

ברוך השב, אמיגו :)

Ambrosini
16-11-11, 11:53
לפחות היה את סנטינו פעמיים עם מיקרופון...

אני אומר שעידן הPG אשם בכל, התרבות האמריקאית מתדרדר, אני לא דורש יותר סקס בסרטים וWWE אבל לעזאזל בלי האלימות הלך עלינו. אלימות פיזית ומילולית ולראות דם, זה מה שעשה לנו את זה מאז ומתמיד וזה חסר ברמות עכשיו. אחרי כל תוכנית או סרט שובר קופות שאני רואה זה הדבר הראשון בראש שלי. בעוד שאנשים התלהבו מאקס מן למשל אני התאכזבתי קשות כי זה סרט לילדים ואפילו הסדרה המצויירת בזמנו הייתה סדרה אלימה יותר.

PG= עידן חושך

Forza Lazio
16-11-11, 22:19
מה קורה עם Undertaker? בפעם האחרונה שהתעדכנתי (לפני שנה בערך) הוא היה פצוע, עדיין? האם הוא עדיין יכול לסחוב בגילו ומתי אם בכלל הקרב הבא שלו?.. תודה

JUVE-MAN
17-11-11, 01:31
גם אם הוא היה פצוע - 8 חודשים זה מספיק זמן כדי להחלים מכל פציעה שהיא שהייתה לו. טייקר כרגע עם רגל וחצי בפנסיה, והדיבור בגדול הוא על רסלמאניה הקרובה כקרב האחרון בהחלט שלו (נגד מי? נדע רק אחרי הראמבל, אני מניח), כאשר הוא יגיע ל 20-0 עגול ויילך לשבת בביתו בטקסס עם כל האופנועים שלו ואשתו הכוסית.

Forza Lazio
17-11-11, 02:02
גם אם הוא היה פצוע - 8 חודשים זה מספיק זמן כדי להחלים מכל פציעה שהיא שהייתה לו. טייקר כרגע עם רגל וחצי בפנסיה, והדיבור בגדול הוא על רסלמאניה הקרובה כקרב האחרון בהחלט שלו (נגד מי? נדע רק אחרי הראמבל, אני מניח), כאשר הוא יגיע ל 20-0 עגול ויילך לשבת בביתו בטקסס עם כל האופנועים שלו ואשתו הכוסית.

תודה גבר על העדכון, רק מתי בדיוק נערכת הרסלמאניה?

ואגב איזה טייקר אתה מעדיף, הקלאסי של שנות ה-90 המוקדמות או של השנים האחרונות?

לי אין ספק http://www.youtube.com/watch?v=ayNAPJV1jNI

גדול המתאבקים בכל הזמנים!

רון קעקועים
17-11-11, 03:10
יש ספק בכלל?

wiGwCXMYbLA

9wyCibMVuhQ

Forza Lazio
17-11-11, 09:29
זה נראה לי מ-98-99 לפני המעבר המגוחך לקטע שהוא נכנס עם האופנוע..?

אותי טייקר כבר פחות ריגש מאז בוא נגיד 95, כשהצד האפל והמסתורי שלו מעט נפגע בכלל כל הייפ שהיה סביבו. בשנים הראשונות אף אחד לא ידע מי הוא, והדמות הנדירה הזו שאף אחד לא תיאר לעצמו שקיימת בעולם ההיאבקות, הייתה מעין שוק לכולם. הכפפות והכובע, הלבוש הקברני הטיפוסי, השיער שהסתיר לו את העיניים וגרם לו להיראות מפחיד יותר, ובכלל הסגנון שלו בתוך הזירה.

מ-95 ואילך הוא הפך להיות פתוח יותר, ונטש את הדמות המיסתורית שריתקה אנשים למסך, גם אותי. זו לדעתי הכניסה הכי מדהימה שלו, זוכר שהשתנתי במכנסיים אז כילד כשראיתי את זה: IOMadCHdwn4

הוא פשוט לא זז, והמוזיקה היא לא של טרנס אלא של אנדרטייקר אמיתי. לכן בשבילי 92-94 היו השנים הגדולות שלו, כמובן שכללו את הקרבות נגד גונזאלס ויוקוזונה איזו נוסטלגיה!

Scouser
17-11-11, 11:01
נקבע לSVS זיגלר נגד מוריסון על אליפות הUS בבנייה הגרועה ביותר שראיתי מאז... טוב בעצם מאז הקרב הקודם של זיגלר על הUS נגד ריידר. מוריסון ניצח את זיגלר פעם אחת מסכנה בראו ופתאום הוא מועמד לאליפות. לא שזה רע, מוריסון הוא מהמתאבקים האהובים עליי כיום, אבל זה פשוט לא נראה טוב.

JUVE-MAN
17-11-11, 13:29
לאציו, טייקר של שנות ה-90 המוקדמות אכן היה הזומבי המפחיד שכולם השתינו ממנו במכנסיים, אבל טייקר של המיניסטרי, התקופה הכי אפלה שלו, הייתה התקופה הכי טובה שלו. אם בתור ילדים פחדנו ממנו כשהוא נכנס על כרכרות של סוסים מלווה בארונות קבורה, אני רק מתאר לעצמי מה היה קורה אם באותו גיל שראיתי את זה הייתי רואה את טייקר תולה את סטון קולד צלוב באולם או שורף לעיני וינס מקמהן את הדובי של הבת שלו.
ותתפלאו, אני אהבתי את טייקר הבייקר, אפילו שהדמות הזו לא קשורה בשיט לכל הקונספט של אנדרטייקר.

לגבי הקרב הזה - אוי ואבוי. ל-WWE ממש אין מה לעשות ואין להם מתאבקים לקדם כדי לתת לדולף זיגלר להתאבק בשני קרבות PPV שני ברציפות?! ומה עכשיו מוריסון?! קברו אותו כ"כ הרבה זמן (ובצדק, לנער פארקור הזה אין כלום חוץ מכמה סלטות יפות) ופתאום נתנו לו US טייטל שוט בגלל הבילד אפ הכי מסכן שראיתי?! ועוד כשמנסים להכניס את ריידר לאט ובסטייל לתמונה של התואר הזה?
איכסה.

Ambrosini
18-11-11, 15:17
ראיתי את הדי וי די של מייקלס וברט הארט ואני חושב שזה חובה לצפייה לכל מי שאהב לראות WWF מתישהו בחייו.
מדהים לראות אנשים גדולים וחזקים פותחים את הלב ואומרים דברים עצובים שמרגשים אותך, הכוכב של הדי וי די הוא ברט שאומר המון דברים ומדבר כמו שצריך ובאמת ריגש אותי עם הפתיחות שלו ושהוא לא נרתע מלחשוף את המחשבות והרגשות האמיתיות שלו. מייקלס קצת מאכזב כי הוא בעצם יושב שמה בתור זה שהיה פרחח פעם עם תווית ה"אני אשם" והוא דיי נשאר חסר מילים בהרבה מקרים וגם כשהוא מדבר הוא דיי לא יודע מה להגיד וכל משפט שני הוא מוסיף "u know..." כאילו שאנחנו אמורים להמשיך את המילים שלו. ברט יוצא הבן אדם הגדול מביניהם (זה לא מפתיע) ואומר המון דברים כואבים שמשאירים את מייקלס בלי יכולת להגיב בהתאם.

חובה לראות, JM מתאים מאוד לדברים כאלה ומבחינתי שיתמקד בדברים האלה כי הוא יודע לדבר נכון ולשאול נכון ולעשות את זה ברמה של הבחור הזה מסטודיו למשחק ומוציא מריאיון שלכאורה היה אמור להיות משעמם ובנאלי (אפילו חלק פה ישר אמרו שזה יהיה ראיון מתוסרט) ראיון מרגש ביותר.

זה לא משנה את העובדה ששון מייקלס הוא המתאבק הכי גדול בכל הזמנים, אבל הדי וי די מראה שברט הארט הוא בן אדם גדול, למרות שאני לא מעריץ שלו ולא הייתי רואה בתקופה שלו הוא קיבל אצלי המון הערכה אחרי הראיון.

נקבע לSVS זיגלר נגד מוריסון על אליפות הUS בבנייה הגרועה ביותר שראיתי מאז... טוב בעצם מאז הקרב הקודם של זיגלר על הUS נגד ריידר. מוריסון ניצח את זיגלר פעם אחת מסכנה בראו ופתאום הוא מועמד לאליפות. לא שזה רע, מוריסון הוא מהמתאבקים האהובים עליי כיום, אבל זה פשוט לא נראה טוב
.

חדשות מצויינות, אחרי שביאנקונרי הפחיד אותי ואמר לי שמוריסון יעזוב לפני שבועיים כי החוזה שלו נגמר, אני שמח לשמוע שהנה נותנים לו סיכויי לחזור לעניינים, אפשר לדבר הרבה על החוסרים של מוריסון אבל באותה מידה אפשר גם לדבר הרבה על הפלוסים שלו, הוא מתאבק בזכות והוא אחד המגוונים ומהטובים לדעתי שיש בעסק היום שיכול לספק קרבות מצויינים עם הרבה זוויות. שון מייקלס לעניים כזה.

bianco-nero
18-11-11, 19:52
הרבה זמן לא הגבתי פה. לא היו דברים מעניינים בשבועות האחרונים שבגללם חשבתי לנכון להשקיע זמן ולהגיב. אבל הרוק חזר, וזה דורש תגובה הולמת.

דעות על הספיישל ראו שהיה-

קודם כל היה מרגש לראות 15 אלף אוהדים ממלאים את האולם מבוסטון! ל"רסלמניה" של TNA לפני שבועיים היו פחות צופים וזה רק מראה עד כמה מגוכחות הטענות שTNA יכולה להיות הWCW של סוף שנות ה90. היא לא מדגדגת את קצות האצבעות של הWWE ולא נראה שהמגמה תשתנה בקרוב. האמת, הלוואי ואתבדה ויתפתח סוג של תחרות ביניהם. תחרות בריאה רק תעזור לוינס וחבריו להשקיע יותר במוצר ואנחנו אוהדי ההיאבקות רק נרוויח מכך. אבל כמו שרשמתי, לא רואה את זה קורה בקרוב.

סגמנט הפתיחה היה מביך לצפייה עד שפאנק הגיע. הריקוד של ג'יי-אר היה משעשע למדיי אבל דחילק ככה פותחים תוכנית? לא רציני. יש לכם את פאנק, הרוק, סאנטינו בתוכנית אחת ומחליטים להתחיל עם מייקל קול וג'יי-אר. למזלנו נולד לו בתקופה האחרונה אחת הדמויות הכי גאוניות על המסך, הדמות של סי אמ פאנק כמובן. אני לא מבין איך לעזאזל הצליחו לשכנע את וינס השמרן לשחרר מהמדפים דמות כל כך חופשית בסגנון פאנק. המילה פאסט-פארוורד (FF) שפאנק השתמש בו זו מילה שמככבת בפורומים השונים אצל האנשים שרואים את התוכניות מהורדות באינטרנט. FF על קטעים מביכים שלצערי בשנים האחרונות היו הרבה כאלה ופתאום פאנק מכניס את זה למרכז הבמה, לייב בתוכנית של וינס. לא ייאמן פשוט..

לפני כשנה בערך וינס היה במלחמה עם האינטרנט. אם זה נסיונות תביעה נגד פורומים למיניהם ואנשים שמתעסקים בWWE מהאינטרנט ולא בטלווזיה. הוא אכן הצליח לרסק כמה וכמה פורומים כבדים שמהם היינו מורידים את התוכניות ואני בטוח שגם היום הוא לא מרוצה מזה. אבל היום, אני רואה שהוא פחות נלחם איתם (תוכניות שלמות חופשי מופיעות ביוטיוב ואותם פורומים קמו לתחייה). כיום בעזרת פאנק שהוא בעצם האיש של אנשי האינטרנט, הוא פשוט מחפש לנסות ולמשוך אותם בחזרה לאירועים ולאולמות. מלחמה עם האינטרנט לא יועיל לוינס ובלתי אפשרי לגבור על האינטרנט.

מיק פולי חוזר ומקבל תשואות אדירות, רק חבל ששעה אחרי יתברר שהוא חוזר רק בשביל לנשק לסינה את התחת, ולנסות בפעם ה-23128 בחודש האחרון להוציא את סינה חזק. אולי סוף סוף הקהל יתחיל לאהוב אותו. פאתטי.. דרך אגב, פולי כמה שעות אחרי שהתוכנית נגמרה, רשם בטוויטר שלו שהסאגמנט עם סינה היה כל כך רע, שהוא שמח שהרוק הגיע וסיים את הייסורים של כולם.

אני מבין שפולי לא הוחזר על מנת לזכות באליפות הWWE (הגיל עושה את שלו) אלא שהוחזר על מנת לקדם מתאבקים צעירים ויותר בקטע הפרומואים. אבל דאמט, תשתמשו בו נכון! בבקשה אל תגרמו לי לשנוא את אחת מהמתאבקים הכי אהובים עליי. רק חסר שכל שבוע הוא יבוא ויתחיל לזיין ת'שכל על סינה. עד כמה הוא סופרמן. אנחנו יודעים את זה, בגלל זה אנחנו שונאים אותו!:\

אגדת ההארדקור צריך להתעסק יותר בזיגלר ומוריסון. לקדם אותם, לעשות להם ג'ובים אם צריך ולגרום להם להפוך למיינאבינטרים. כמו שהוא עשה עם אדג' בזמנו כשהפסיד לו ברסלמניה באחת מקרבות הארדקור הקטלניות שהיו אי פעם בWWE. הסגמנט עצמו היה מביך גם כן, לא מצחיק בעליל ומיותר פשוט. אציין לטובה רק את אבא של סינה שיכול להיות קיבלנו קריירה מפסוספת בעולם המשחק. על סינה אני לא אבזבז את הדיו של המחשב.

25 דקות מתחילת השידור וסוף סוף אנחנו מקבלים את הקרב הראשון. סין קארה וקינגסטון מול הוניקו וקודי רודס. הקרב עצמו היה נחמד ביותר. להוניקו ורודס יש פוטנציאל עצום. הוניקו יכול לתפוס את הדמות של האסיר/העבריין שלא היה מזמן ואפשר להוציא מזה דברים מעניינים. הוא תפור על זה והמעט פרומואים שלו שראיתי אני דיי בטוח שלא יהיו בעיות מיק. בזירה הוא מעולה, אז יאלה יש לנו פה מתכון מעולה.

The Great One הגיע!! הקהל באטרף כמובן.

הסגמנט עם סאנטינו וריידר היה מעולה. חייבים אבל חייבים לתת לסאנטינו את הצ'אנס האמיתי. אני בטוח שהוא יהיה הצלחה. בחור עם כריזמה שנוזלת לו מהאף, יכולות היאבקות לא רעות בכלל. היי, בחור שהתאבק בMMA בעבר חייב להיות משהו והכי חשוב הקהל חולה עליו. לא מבין למה הוא תקוע על דמות הליצן.

דולף זיגלר הוא הכוכב הבא, מוכן לשים כמה ירוקים על כך! לדעתי עד רסלמניה נקבל כבר את זיגלר כסופרסטאר לגטימי ברוסטר. לבחור יש הכל להפוך לדבר הבא ואני מאוד אתאכזב אם לא ימנפו אותו בחודשים הקרובים. יכול להיות מר.פרפקט החדש (גם דומה לו מאוד, כשעשה את הדביוט חשבתי שזה הוא בכלל :grin:).

וואו מייסון הזה גרוע! לא בזירה ולא במיק. לוינס נשאר השריטה לביגמנים מפותחים ואנחנו ממשיכים לאכול חרא גם ב2011 בגלל השריטה הזאת. לצערי, אני רואה אותו אלוף בשנה הקרובה. אין מה לעשות. לא משנה עד כמה העולם הולך ומתקדם, לא משנה עד כמה הוגאן חלף מהעולם עדיין לוינס יש קטע עם הביגמנים. וזה כנראה ימשיך לרדוף אותנו לעד. מילא ביגמן מנופח אבל לפחות תמצאו אחד שיודע לדבר.. לפחות!

ראינו את ג'יי-אר מפוטר 20 פעם ומושפל החודש. ו...יאלה עוד פעם. נרשם ביומן.

שמתם לב שהרוק עבר את סינה מבחינת עוקבים ב"טוויטר"? ביום החזרה של הרוק, הפער עמד על ב-200 אלף לטובת סינה וכיום הרוק בפור של 400 אלף. מדהים הכוח של הWWE, של האוהדים. אני לא מבין את הרוק שהחליט להתנתק מהWWE ב7 השנים האחרונות. זה לא מזיק אף פעם שיש לך מעריצים, אומנם שרוטים, בשנות ה20 וה30 שלהם שאוהבים אותך בWWE.

שיימוס נגד סוואגר היה רע. לא אוהב את שניהם והם תקועים לי כמו עצם בגרון במיד-קארד. שני מתאבקים משעממים שתופסים את מקומם של מוריסון, דניאל בראיין וזיגלר ועוד מתאבקים רבים שמוכשרים מהם בהרבה שיימוס בכלל מקבל את מה שמקבל בגלל קרבתו לטריפל אייץ'. אני פשוט שונא מתאבקים שמקודמים בגלל פוליטיקות למיניהם..

קרב דיוות..FF.
השיר לסורבייבר סרייס מגניב ביותר. הקצב מעולה..
שמתם לב כמה פעמים השתמשו במילה טוויטר בתוכנית? עוד משהו שמחזק את הדברים שרשמתי בהתחלה לגבי אינטרנט וWWE.

פאנק וביג שאו VS דל ריו והנרי. היה סביר ולא יותר מזה. דל ריו יוצא אובר על פני פאנק תוכנית לפני האירוע דווקא בא לי בטוב. זה אומר שפאנק הולך לנצח ולזכות באליפות :) אני מקווה לפחות...אני מאוד מחכה לקרב ביניהם בס"ס. נכון הצל של הרוק יאפיל על כל האירוע כשהקרב על החגורות יהיו הצד השולי בעצם, אבל הם יכולים לספק לנו קרב טוב והלוואי שפאנק יזכה. בעצם כשאני חושב על זה עכשיו, לא נראה לי שגם הרוק וגם פאנק זוכה באליפות יתרחש באירוע אחת.

מקבלים את סאנטינו בפעם השנייה! מעולה!! כבר רשמתי על סנטינו מה אני חושב עליו. לא הפתיע אותי שבוסטון קיבלו את נאש באהדה ובהתלהבות. אחרי שראיתי מה הלך ברויאל רמבל האחרון ידעתי שברגע שהוא ייכנס הקהל יהיה בטירוף. הזכרונות מהימים היפים גוברים על הדמות הנוכחית. הפרצוף של סנטינו ברגע שנאש נכנס לזירה פרייסליס... :grin:

בNBA אני בצד של הלייקרס, אבל בWWE אני יכול להסתדר מצויין עם אנשי הבוסטון. אני אוהב את נאש. נכון, לא המתאבק הכי טוב שיש. לא היה גם בשיא שלו אז בטח שלא היום. אבל הוא מצליח להעביר את הקשיחות שלו ולעשות פרומואים מצויינים. הפרומו היה מעולה לדעתי ובכלל הפיוד בינו לבין טריפל אייץ' נבנה טוב.

סוף סוף וויד בארט חוזר לעניינים. הקרב 5 מול 5 עם טים אורטון לא מעניין בשיט ונבנה לא נכון. הטילו לנו את זה על הראש בלי שום בנייה ואי אפשר לצפות שהאנשים יתחברו לזה.

והנה הגענו לרגע האמת, הרוק!
לא משנה עד כמה הוא ימחזר את עצמו, ומאז החזרה שלו הפרומואים שלו הם קופי פסט של השני כמעט, הרוק על הזירה >>>>> השאר! כואב לראות את הרוק בWWE של היום. אני ישר נזכר בעידן האטיטיוד שהיה לנו רק לפני כ-..10 שנים. אחח אחח.. איפה היינו ואיפה אנחנו היום. ראיתי את הפרומו 5 פעמים ופשוט לא נמאס לי. האווירה שהרוק עושה פשוט.. אין, אין מספיק מילים שיכולים לתאר זאת. הוא פאקינג יכול לזרוק גם את המשפט הכי מפגר בעולם וכל האולם יצעק זאת. דאמט, הוא יכול לגרום ל80 אלף איש לצעוק פרוטי פאפלס (רסלמניה). Boots to Asses! סינה יכול לטוס לחלל פעמיים ולחזור ולא יגרום לאף אחד מהקהל לצעוק זאת. הפאשיון של הרוק זה משהו שלא ניתן לייצר עוד, הכריזמה שלו. סתכלו שוב ברגע בו הוא צועק את הפאיינלי שלו. לא מהעולם הזה..

הוא יכול לגרום לקהל לצחוק, לצעוק משפטים מפגרים ולצעוק בשמות של מאכלי מזון וזה אחרי יום עבודה מתיש עם הסרטים שלו. הבן אדם שבגללו חזרתי לעקוב אחרי הWWE. לא רוצה לחשוב על היום שאחרי רסלמניה..

הפרומו עצמו היה עוד פרומו רוקי רגיל, לא משהו מיוחד ולא תרם יותר מדיי בבניית הקרב אבל זה לא משנה כלום. כשהרוק עמד מול תרות ומיז ריחמתי עליהם פשוט. כמו להעמיד את גיא פניני מול מייקל ג'ורדן.

לסיכומו של עניין. כמובן שאי אפשר לרשום על תוכנית בו הרוק, פאנק, פולי וסאנטינו מככבים תוכנית רעה. אבל באמת שהם היו הדברים היחידים המעניינים בתוכנית (עם פולי עצם החזרה שלו בלבד). דיברתי על התוכנית עם חבר והוא בטוח שהתוכנית מרמזת על כך שסינה הולך לעבור היל טרן. לא ממש הסכמתי איתו ולא רואה את זה קורה לצערי. אבל אולי.. מי יודע, הלוואי!! התאכזבתי קשות מפולי ומזה שהוא הסכים לנשק לסינה את התחת ככה. חבל מאוד שלא קיבלנו את פאנק ורוק ביחד. יכל להיות אגדי..

תיכננתי לרשום עוד על אנדרטייקר ועל הDVD של בראט ומייקלס. אבל אני מותש אחרי כל הדברים האלה שרשמתי. אין מה לעשות, כשאני נכנס לתוך העניין אני באמוק ואני לא מצליח להפסיק.
אני אביע את דעתי בהודעה לגביהם מחר או מחרתיים..

קפה קולומביה
19-11-11, 06:02
איך קוראים לדיווידי של מייקס וברט?

ראיתי את דיזל ב-WWE. זה רק אני או שהבן אדם נראה ממש טוב לגילו? אנחנו מדברים על מתאבקים שנראים פחות טוב מאשר בשיאם כשהם באמצע שנות ה-40 לחייהם.

דיזל שרירן ומבחינת גופו נראה טוב כמו לפני עשור וחצי.

JUVE-MAN
19-11-11, 16:36
כל המתאבקים נראים ממש טוב לגילם. קח את כמה שאתה חושב שהם נראים ותוסיף להם 5-10 שנים במקרה הטוב וזה גילם האמיתי.

שוב, השתמשנו בבאטיסטה בתור דוגמא. הבנאדם כבר סבא. ז"א, יש לו נכדים, על אמת.

JUVE-MAN
19-11-11, 17:22
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית מתחילה כששמנרי תוקף את דניאל בריאן מאחורי הקלעים וגורר אותו לזירה וממשיך לתקוף אותו. אח"כ הוא מזיין ת'שכל שהוא יקרע את ביג שואו.

דולף זיגלר ניצח את סין חרא. אחרי הקרב סין חרא התקיף את זיגלר, סוואגר הגיע וביחד עם תקפו את חרא עד שבאטיסטה לעניים בא להציל את המצב.

באטיסטה לעניים ניצח את ג'ק סוואגר.

כריסטיאן יוצא ומתבכיין על זה שהוא פצוע ולא יכול להתאבק.

טד דיביאסי ניצח את דריק בייטמן.

ביג שואו מזיין ת'מוח על זה שהוא חייב להיות בפוקוס כדי לנצח את שמנרי.

קופי גייסטון ניצח את הוניקו.

נטליה ובת' פיניקס ניצחו את איי ג'יי וקייטלין.

שיימוס ורנדי אורטון ניצחו בפסילה את ווייד בארט וקודי רודס אחרי התערבות של כריסטיאן. אחרי הקרב רודס ובארט תקפו את שיימוס ואז אורטון בא להצלה והם כיסחו את בארט ורודס.

Scouser
19-11-11, 18:01
תוכנית חלשה לדעתי. שום דבר שקרוב להיות מעניין. כרגיל חפירות של שמנרי וביג שואו, כרגיל שיימוס ואורטון מפרקים את ההילים.

JUVE-MAN
19-11-11, 20:34
מה ציפית? סמאקדאון, בכל זאת...

קפה קולומביה
19-11-11, 21:25
כל המתאבקים נראים ממש טוב לגילם. קח את כמה שאתה חושב שהם נראים ותוסיף להם 5-10 שנים במקרה הטוב וזה גילם האמיתי.

שוב, השתמשנו בבאטיסטה בתור דוגמא. הבנאדם כבר סבא. ז"א, יש לו נכדים, על אמת.

הוגאן, אנדרטייקר (על רמון חבל לדבר) וריק פלייר לא נראו הרבה פחות לגילם?
באטיסטה וקווין נאש נראים מעולה!

JUVE-MAN
20-11-11, 16:18
כולם ככה. היית מאמין על כריס ג'ריקו שהוא בן 41?!
ג'ון סינה, המטאור העולה של החברה כבר בן 34, כשאנחנו חשבנו שהוא בן 25 לנצח.
R-Truth נושק לגיל ה-40

וזה הולך ונמשך.

Scouser
20-11-11, 16:29
כמיטב המסורת, הימורים:

זיגלר VS מוריסון - מוריסון בפסילה.
בת' פניקס VS איב - בת' פניקס.
Team Orton VS Team Barrett - כמובן שאורטון ושיימוס.
שמנרי VS ביג שואו - שמנרי.
דל ריו VS פאנק - דל ריו (פאנק יזכה רק בTLC לדעתי) בצורה מלוכלכת. יש מצב שפאנק ינצח בפסילה (התערבות של רודריגז).
רוקי וסינה VS מיז וטרות' - רוקי וסינה עם הצמדה של רוקי אחרי People's Elbow (לפחות כך אני מקווה). אני מהמר גם על רוק בוטום של רוקי על סינה בסיום (כי סופרסינה בחיים לא יתקוף את חביב הקהל דה רוק).

JUVE-MAN
20-11-11, 19:15
זה כבר קרה, סינה היה זה שתקף את רוקי ראשון בבילד אפ לקרב של סינה נגד מיז במאניה האחרונה, דבר שגרם לרוקי בעצם לתת לסינה רוק בוטום במאניה ואת הקרב למיז. שימו לב לדבריי - אם רוקי לא יופיע ברויאל ראמבל או ב-PPV אחר לפני מאניה - אם אחד מהם יתקוף את השני - השני ינצח בקרב במאניה. יותר סביר שרוקי יתקוף את סינה, כי קשה לי להאמין שיתנו לרוקי לצאת אובר על סינה בפיוד הזה, הם ינסו להוציא את סינה מנצח בכל מחיר.

ולהימורים:

זיגלר נגד מוריסון - זיגלר אחרי התערבות של ויקי.
בת' פיניקס נגד איב - בת' אהובתי.
Team Orton vs. Team Barrett - רנדי ושיימוס
שמנרי נגד ביג שואו - שמנרי בעקבות איזו מחלוקת. יש לי הרגשה שביג שואו הולך להפסיד בפיוד הזה אבל הוא הולך להיות זה שיגרום לשמנרי להפסיד את החגורה.
דל ריו נגד פאנק - דל ריו בעזרתו של קווין נאש.
רוקי וסינה נגד מיז ו-R - למישו יש ספק שרוקי וסינה יקחו את הקרב הזה נקי?!

רון קעקועים
20-11-11, 19:22
אם ה-WWE לא יעשו הפתעות משוגעות ומרעישות שיטרפו את הקלפים וישנו את כל מה שעתיד לקרות, ועוד חודשיים-שלושה לפני רסלמניה, זה אמור להיות ה-PPV הכי צפוי אולי בשנים האחרונות.

זיגלר נגד מוריסון - זיגלר.
בת' פיניקס נגד איב - בת' פיניקס.
Team Orton vs. Team Barrett - Team Orton
מארק הנרי נגד ביג שואו - מארק הנרי.
דל-ריו נגד פאנק - דל-ריו.
רוקי וסינה נגד מיז ו-R טרות' - רוקי וסינה.

רiני
20-11-11, 21:23
זיגלר נגד מוריסון - זיגלר.
בת' פיניקס נגד איב - בת' פיניקס.
Team Orton - Team Barrett vs Team Orton
מארק הנרי נגד ביג שואו - יש לי הרגשה שמשום מה זה יהיה ביג שואו.
דל-ריו נגד פאנק - פאנק.
רוקי וסינה נגד מיז ו-R טרות' - דווקא נראה לי שהאגו של רוקי וסינה יגרום להם להפסיד את המשחק הזה. רוקי מתפרץ על סינה בסוף הקרב, מיז ו-R מנצלים זאת וגומרים אותם.

רiני
21-11-11, 20:15
ספוילרים ל- SS :

לא כל כך מעניין אותי מה היה ב- SS (למרות שהיה אירוע טוב יחסית), העיקר ש- CM הענק ממשיך להוכיח שהוא הטוב ביותר בעולם כפי שהחולצה הענקית שלו אומרת (BEST IN THE WORLD. דרך אגב, מישהו פה יכול לעזור לרכוש את החולצה של פאנק? מאיפה אני משיג אחת מקורית?). הוא פשוט אדיר, כל תוכנית שעוברת האהבה שלי כלפיו גוברת. הוא הסיבה היחידה שאני רואה ראו בימים מאכזבים אלה. החגיגה שלו עם הקהל בסיום, שמחזיר לו ממש כמו גדול, פשוט ללקק את האצבעות.

אוהב אותך, פאנק!

ואיזה כיף זה לראות את סינה הקוקסניל יורד בבושת פנים כזו מהזירה. איפה נעלמת לנו רוקי בכל שבעת השנים האלה?!

JUVE-MAN
22-11-11, 05:56
זיגלר נגד מוריסון - איזה תענוג היה לשמוע חלק מהקהל בניו יורק צועק "We want ryder" ואז החצי השני צועק "Woo woo woo!", גדול! :)
הקרב עצמו היה טוב, מוריסון ממשיך לא להרשים, וכ"כ שמחתי שזיגלר ניצח חלק. א' זה אומר שמוריסון יוצא שוב מתמונת תואר כלשהו, וב' - אלוף ארה"ב הבא הוא ללא ספק ריידר, במיוחד אחרי שתקף את זיגלר אחרי הקרב. איזה אוביישן הוא קיבל! WOO WOO WOO!

קרב הדיוות היה מתחת לכל ביקורת חוץ מהסיום. איזה פינישר של בת' פיניקס אהובתי!!!

סגמנט מפגר של רוקי שמתחנף לניו יורק ושר. לפחות ניתן ללמוד איזה אוביישן רוקי יקבל ואיזה מקלחת בוז צורמת סינה יקבל.

קרב ה-5 על 5 התחיל בקצב מצוין. על ההתחלה זיגלר הודח (כמה אפשר לסחוט אותו פעמיים ב-PPV שני ברציפות..) איזה בוץ' אומלל של סין חרא, מסתבר שאין לו מזל ופעם שנייה שהוא מפונה במהלך קרב מרובה משתתפים (כמו ב-MITB). איזה אוביישן רודס קיבל כשהדיח את באטיסטה לעניים! בשנייה שבארט הדיח את גייסטון הייתי בטוח ששיימוס ואורטון ידיחו באורח פלא את כל ארבעת הנותרים בקבוצה השנייה, אבל די הופתעתי לראות ששיימוס מודח בפסילה (מה קרה לפוש המיועד?), שיימוס מסר לאורטון את סוואגר באסיסט, ואז RKO מרשים מהאוויר להוניקו (שהיה מצחיק לשמוע את הקהל צועק לו כינויי גנאי בספרדית), מהשנייה שרודס נשאר בתוך הזירה הייתה לי הרגשה שדווקא אורטון לא הולך לנצח פעם 5 בקרבות SS, וזה התברר כנכון. אחלה בחירת בוקינג שמראה לאן ינשבו הרוחות בזמן הקרוב ומי יהיו ההילים המובילים של סמאקדאון החל מהזמן הקרוב מאוד. רביעיית מיין איוונט של אורטון-שיימוס-רודס-בארט נראית הטובה ביותר ממה שיש לסמאקדאון להציע כעת.

הקרב בין שמנרי לביג שואו היה ממש לא מעניין, העברתי פרקים-פרקים קדימה כדי לתפוס היי-לייטס, הדבר הכי אדיר זה שהקהל צעק במשך שעה "אנדרטייקר" בציפייה שטייקר יצוץ משומקום ויתן לשמנרי צ'וקסלאם. לראות את פאקינג ביג שואו עושה מהלך מהחבל העליון היה דבר מבדר ביותר. זה היה כ"כ צפוי ששמנרי ינצח בפסילה. עוד מיין איוונט מביש לסמאקדאון, בפעם המי יודע כמה...
מה יש ל-WWE?!?! ביג שואו הוריד כבר את שמנרי, דפק לו גם אגרוף וגם ריסק לו ת'רגל, הקהל רק צועק בשמו של דניאל בריאן... למה לא לשחרר אותנו כבר מהמזוודה הזאת?!?! תנו לו כבר לפדות אותה או שתקחו אותה ממנו ותביאו אותה לרודס או בארט!! איזה בזבוז של סטוריליינים!

פאנק גאון שהשתמש בהאוורד פינקל ככרוז האישי שלו!!
הקרב עצמו היה נחמד, קצת איטי - לא משו שהיית מצפה משני מתאבקים כמו דל ריו ופאנק, אבל היה נחמד לראות את פאנק זוכה. לי ממש הייתה הרגשה שדל ריו ייקח את הקרב הזה והתבדיתי.

ו... הבילד אפ המטורף שעשו לסינה ורוקי מגיע לשיאו. הקהל בניו יורק מצחיק אותי כל פעם מחדש כשמיז ו-R סיימו את שיר הכניסה שלהם מישו צועק להם מהקהל "That's so gay"!!
הגג עמד להתפוצץ בשנייה שהפעמון צלצל, ואני רק חיכיתי לראות אם רוקי באמת Brings it או שהוא רק נראה בכושר מצוין. זה זיכה אותו בקריאות "You still got it" מהקהל הניו יורקי החריף, שלאחר מכן ממשיך להקניט את סינה בשלל קריאות ומכבד אותו במקלחת בוז צוננת! ניו יורק פשוט לא מרחמת על סינה ואני נהנה מכל שנייה!! כמובן שרוקי וסינה ניצחו, ולבקשתו של סקאוזר - ב-People's elbow. האמת שאחרי שרוקי נעל את מיז בשארפשוטר אמרתי לעצמי כמה סמלי זה יהיה ש-SS תיגמר במהלך הזה עם קריצה להיטמן ומייקלס, אבל הלכו על הפינישר של רוקי. וכאילו רצו לסיים את ה-PPV הזה בצורה הכי טובה שיכלו לתת לי - גם השפילו את סינה על הדרך!
אני יודע שזה אומר רק דבר אחד - שאם רוקי לא יתערב במשהו שקשור לרויאל ראמבל - סינה הולך לקחת את הקרב ביניהם במאניה.

בקיצור היה PPV טוב מאוד. לא הפסקתי לצחוק במהלך הצפייה בגלל הקהל הניו יורקי, הצחיקו אותי כל פעם מחדש - מלבד הקריאות, אני ממליץ גם להקשיב להערות שאנשים זורקים למתאבקים מהצד תוך כדי קרבות, הנאה מובטחת!

JUVE-MAN
22-11-11, 17:38
ו.... ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת בסי אמ פאנק שאומר איזה כבוד היה לו לזכות באליפות ה-WWE במדיסון סקוור גארדן בדרכו שלו, ושהרבה אנשים לא יאהבו את זה, אבל הוא הפרצוף החדש של ה-WWE ושהוא ינהיג שינויים בחברה (דבר ראשון - Ice cream bars!) כמו לנשל את ג'ון הנבחן מתפקיד ה-GM, הנבחן מפריע לפאנק באמצע ואומר לו שהוא לא מבין מה יש לו נגדו. פאנק אומר שהוא ההגדרה של ניהול בינוני שמלקק לבוסים שלו. הנבחן אומר שיש לו צד פרוע וקובע לשבוע הבא את הרימאץ' של דל ריו על החגורה ולאותה תוכנית קרב של פאנק נגד זיגלר - אלוף נגד אלוף. פאנק אומר שזה מטופש ושהוא אטום ושייתן לריידר את הטייטל שוט שלו ושמישו צריך להכניס לו היגיון בכוח לראש. פרומו של כישורי המיק של פאנק.

אלברטו דל ריו ניצח את זאק ריידר.

שיימוס ניצח את ג'ק סוואגר.

קווין נאש יוצא ואומר שהוא ואייץ' היו צריכים להיות נגד סינה ורוקי, אבל זה לא קרה בגלל אייץ'.

קודי רודס ניצח את סנטינו מארלה. אחרי הקרב הוא הולך ושופך כוס מים בפנים של בוקר טי.

סי אמ פאנק ניצח את דולף זיגלר אחרי קרב ארוך ומצוין!

ביג שואו אומר שהוא עמד במילה שלו ורק אחד מהם הלך אחרי SS.

ווייד בארט ניצח את קופי גייסטון, כנראה מתחיל פיוד בין בארט לרנדי אורטון.

ג'ון סינה יוצא ואומר ש-SS הייתה אמוציונלית ביותר, מיז ו-R יוצאים ואומרים לסינה שהמסקנה של הערב הייתה שלאף אחד לא איכפת מסינה, סינה אומר להם שלאף אחד לא איכפת מהם ומסכסך ביניהם, התוכנית נגמרת בזה שמיז ו-R רבים ובכך שמים סוף לטאג טים מאוס בהחלט, וטוב שכך.

רון קעקועים
23-11-11, 02:26
וואו!

עכשיו סיימתי לראות גם את SS וגם את RAW ואני לוקח איתי כמה דברים:
- דולף זיגלר וקודי רודס הם העתיד של החברה הזו. שני מתאבקים מוכשרים וכריזמטיים שיגיעו רחוק.

- זאק ריידר הוא ההוכחה שהקול של הקהל החכם כן קובע וכדאי מאוד שימשיכו להקשיב לקהל הזה.

- פאנק הוא הדבר הכי טוב שקרה ל-WWE ב-8 שנים האחרונות. הבן-אדם פשוט גאון, על המיקרופון, בזירה, באינטרקציה שלו עם הקהל ובדרך בה הוא מצליח להמציא כל פעם מחדש דרך לרגש כשהפעם, זה היה בעזרת האוורד פינקל. גדול, פשוט גדול. השאלה החמה היא - מה עושים איתו עכשיו שהוא אלוף ואיך ממשיכים מפה לרסלמניה?

- רוקי בהחלט Brought It! הוא לא שכח איך עושים את זה ולמרות שהוא אף פעם לא היה מהמתאבקים האהובים עליי, הוא הצליח לרגש אותי אתמול.

- לכולם, אבל לכולם נמאס כבר מסינה. מה שכן, אחרי אתמול, אין לי ספק שהוא ינצח את רוקי ברסלמניה.

- קצת חבל לי על מיז וטרות', אבל זה היה טוב כל זמן שזה נמשך. אני לפחות, נהניתי מאוד!

- הקהל הניו-יורקי הוא הקהל הכי טוב בעולם בצוותא עם הקהל של שיקאגו. בלעדיהם, האירוע הזה לא היה כ"כ גדול כמו שהוא היה, אפילו שכל התוצאות שרציתי שיהיו באמת קרו.

ה-SS היה אירוע מעולה, RAW היה טוב בעיקר בזכות הפרומו של פאנק והקרב שלו עם זיגלר ולמרות זאת, אני לא מתרגש כי אחרי שה-WWE עושים משהו טוב, תמיד מגיעה הנפילה והיא תמיד גדולה, מביכה ומאכזבת.

בנוסף, קצת חדשות ללילה:
- אני לא יודע אם בגלל זה החליטו לפרק את הצמד מיז וטרות', או שגם ככה תיכננו לעשות את זה בקרוב, אבל ר-טרות' הושעה ל-30 יום אחרי שעבר על חוקי החברה (the company wellness policy).

- הפציעה של סין קארה הייתה אמיתית ולא מתוכננת והוא יושבת לתקופה של 6-9 חודשים.

- בפגישה שנערכה בין וינס מקמהן לצוות הכתיבה שלו ב-RAW וינס ציין שהוא שמח מאוד על חזרתו של רוקי וכמה משמעותית וחשובה הייתה החזרה שלו, כמו כן הוא ציין שעכשיו שפאנק אלוף, חייבים לעשות הכל כדי לדחוף את הפוש הזה כמה שיותר חזק, בעיקר בזכות האינטרקציה המעולה שיש בין פאנק לקהל.

- פאנק אגב, לא אהב את החזרה של רוקי וטען בריאיון שהאחרון מתנהג בחוסר כבוד לאנשים בחדר ההלבשה ושהוא מתנהג כמו כוכב הוליוודי יותר מאשר מתאבק.

- סטיב אוסטין הודה בריאיון שנותר בו עוד קרב אחד אחרון, והוא היה רוצה שזה יהיה מול פאנק ברסלמניה 28, אך בהמשך הוא ציין שזה לא יהיה הגיוני בגלל שהקרב בין רוקי לסינה מושך את כל תשומת הלב ובגלל שהוא היה רוצה להתמודד מול פאנק כשהאחרון הוא היל.

- טריש סטראטוס ציינה בריאיון ל-WWE.COM שהיא שוקלת לחזור מהפרישה שלה כדי להתמודד מול קארמה.

JUVE-MAN
23-11-11, 03:38
אין ספק שזיגלר ורודס הם העתיד, והעתיד כבר כאן. גם בארט מצטרף לרכבת למיין איוונט, ויש לי הרגשה שהרויאל ראמבל הולך להיות שייך לאחד מהם, אלא אם כבר יוציאו את פאנק מתמונת האליפות (דבר שלא סביר שיקרה לאור העובדה שיש רק PPV אחד עד הרויאל ראמבל) ואז הראמבל ללא ספק יהיה שייך ל-Best in the world. פייר? מגיע לפאנק זכייה בראמבל, אבל עכשיו זה לא הזמן. צריך לתת לו אחרי שהוא ייקח עוד תארים בדרך ל-HOF, ואז הראמבל תהיה חותמת סופית, בדיוק כמו שעשו עם אדג'.

אז מה בעצם מתכננים לעשות עם פאנק? מן הסתם יגררו איתו במיין איוונט עד למאניה, שם הוא צפוי להילחם על האליפות (כי בינינו, כל עוד סינה עסוק עם רוקי, מי יכול לתפוס את המשבצת שלו במיין איוונט?). דל ריו לדעתי ייצא מהר מתמונת המיין איוונט. די, חלאס, הקהל כבר מקיא אותו, אנחנו מקיאים אותו. אני דווקא מחבב אותו, אבל הדמות שלו צורחת שינוי.

הפירוק של מיז ו-R היה מתבקש, אבל לדעתי זה נעשה מוקדם מדי. הרי מיז הוא ה-היל שייכנס למשבצת המיין איוונט על החגורה במאניה נגד פאנק. כמובן שבחירה שנייה היא זיגלר (אחרי שיאבד את אליפות ה-US לריידר ויתקדם הלאה), אז למה לתת לזה להתנדנד? תסחטו עוד קצת את הלימון של הטאג טים הזה, תקחו אותו עוד קצת לקצה (כי העניינים נרגעו באופן תמוה אחרי HIAC, וחבל שכך) ואז תפרידו ביניהם.
מה שכן, הפרידה מתבקשת. R מוכיח שהוא פשוט לא לרמה הזו. כ"כ קל לראות שמי שבאמת מושך את הצמד הזה למעלה הוא מיז. R לא מתאבק טוב, הוא לא כריזמטי בעליל, והגימיק של הבור האנאלפאבית עם החריטה במוח לא מחמיא לו ובעיקר לא מחמיא למיז שהוא משתף פעולה עם זה. אז צחקנו קצת, איפה התכל'ס? באמת רוצים לבזבז כמה חודשים טובים מהקריירה של מיז על שטויות?

ולמישו יש ספק בכלל שסינה ייקח את הקרב במאניה?

אגב, דבר מעניין - ברוסטר של המשחק החדש של ה-WWE יש את ברוק לסנאר. האם זה אומר שיש יריב לאנדרטייקר ברסלמאניה האחרונה שלו?

דבר מעניין 2 - בפרומו לשובו של קיין ראו את המסיכה. האם קיין הישן חוזר?

- אני לא יודע אם בגלל זה החליטו לפרק את הצמד מיז וטרות', או שגם ככה תיכננו לעשות את זה בקרוב, אבל ר-טרות' הושעה ל-30 יום אחרי שעבר על חוקי החברה (the company wellness policy).

אם אני לא טועה זאת פעם שנייה ש-R מורחק בגלל שעבר על החוקים, ופעם שנייה זאת הרחקה ל-60 יום, לא?

F.Redondo
24-11-11, 15:19
זיגלר - פאנק היה בקארד החלומות שלי לWM28. איזה קרב נהדר הם נתנו חוץ מהסיום שקצת התפקשש, כל קרב של זיגלר הוא קרב מעולה .

סוף סוף קודי עם מגני ברכיים!!!!!!! R טרות' הושהה בגלל שעישן עם אוון בורן מריחואנה ובגלל ה-ME נגד רוקי וסינה הוא הושהה רק עכשיו .

בראו כל פעם שהופיע כתובית של טוייטר היה מסר סמוי של כתובת יוטיוב שהוביל לוידאו הזה :

8ZzdJHeb9ns

מי המתאבק שחוזר ב-2 לינואר 2012 ? טייקר או ג'ריקו לטעמי, רואים שמתחילים לעבוד על המניה הקרובה .

JUVE-MAN
24-11-11, 16:21
או קיין, אחרי הפרומו עם המסיכה שראינו.

ואחרי מה שראיתי ב-WWE 12 - אולי זה בעצם לסנאר? הלוואי, למרות שקשה לי להאמין שהוא יעזוב את ה-UFC.

רון קעקועים
24-11-11, 16:30
השמועות אומרות שזה יהיה או טייקר, או ג'ריקו או באטיסטה.

F.Redondo
24-11-11, 17:08
חדשות :

חוץ מרוקי-סינה ברסלמניה אומרים שה-WWE החליטו כבר על עוד 2 קרבות מרכזיים לרסלמניה שאחד מהם הוא הקרב של אנדרטייקר שיגן על הסטריק, ה-WWE כבר החליטו מי יהיה היריב של טייקר והקרב הזה צפוי להיות הקרב מס' 2 אחרי רוקי-סינה .

ריאיון עם פאנק :
http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/7273720/cm-punk-talks-rock-austin-wwe-12?readmore=fullstory

וינס מקמהן רוצה לתת פוש לטד דיבאסי, וינס מרוצה מהעובדה שדיבאסי לפני כל תוכנית עושה את מסיבות DiBiase Posse ונפגש עם המעריצים ועל כך דיבאסי יקבל תגמול. מקורבים לוינס אמרו שהוא מתגמל את ריידר ודיבאסי בגלל הרעיונות המקוריים שלהם להיות אובר עם הקהל .

התוכנית המקורית הייתה שמיז ו-R טרות' ינצחו את איר בום ויזכו באליפות הזוגות, עכשיו מיז יחזור לתמונת אליפות ה-WWE ויכול מאוד להיות שיקבל טייטל שוט ברויאל ראמבל.

JUVE-MAN
24-11-11, 19:32
מה באטיסטה?!?!?! אל תגידו לי שהדגנרט הזה חוזר ל-WWE!!

Scouser
24-11-11, 19:38
מה באטיסטה?!?!?! אל תגידו לי שהדגנרט הזה חוזר ל-WWE!!

הם יוכלו לעשות באטיסטה נגד מייסון ריאן מחופש לבאטיסטה....:grin: על מי הוא באטיסטה האמיתי.

JUVE-MAN
24-11-11, 20:08
או תחרות בוצ'ים - מי מחרבן יותר מהלכים של עצמו ושל היריב. אפשר להוסיף לתחרות הזאת גם את קופי גייסטון.

רון קעקועים
24-11-11, 22:06
אני יודע שזה הזוי, אבל הסבירו כל אחת מהאופציות לפי הפסוק שהילד קרא. אני לא זוכר איך להסביר על כל אחד בדיוק, אבל הקטע עם באטיסטה קשור איכשהוא ליונה והלוויתן וכמו שכולם יודעים, לוויתן (Levithan) היה שמו של באטיסטה ב-OVW.

אם אני זוכר נכון, עם ג'ריקו זה היה יותר קטע נומורולגי שאיכשהוא יצר את השילוב של ה-Y2J ועם טייקר... ובכן, עם טייקר רק הפסוק עצמו אומר הכל. קיין זה בטוח לא מפני שקיין קיבל פרומו חזרה משל עצמו (ואני מאוד מקווה שהוא יחזור בלי המסיכה כי זה יהיה פשוט מטופש. איך ה-WWE יסבירו את זה שהוא הלך בלי וחזר עם? מה, בזמן החופשה שלו הוא נשרף בפנים?).

Scouser
24-11-11, 22:46
ג'ריקו = Y2J שזה שווה ל- 2nd January ועוד משהו עם הy.

רון קעקועים
24-11-11, 23:36
אם אני לא טועה, ה-Y=Year.

מה שבטוח, אם טייקר, ג'ריקו ובטיסטה הן האופציות, אין ספק שאני רוצה את ג'ריקו!

JUVE-MAN
25-11-11, 03:04
אני הבנתי שבאטיסטה בכלל עושה ניסיונות הסבה ל-MMA, זה למה הוא עזב את ה-WWE מלכתחילה. זה ייראה לי מטופש אם הוא יחזור עכשיו, מעבר לעובדה שאני לא רוצה אותו כי הוא אוברייטד ברמות ויתפוס מקום במיין איוונט סתם על חשבון מתאבק שבאמת מגיע לו (בין אם יהיה ב-RAW או ב-SD).

מבין השלושה גם אני מעדיף את ג'ריקו.

לגבי קיין - אמנם הקטע עם המסיכה יהיה מטופש, אבל כמו שאנחנו יודעים, ה-WWE של השנים האחרונות אוהבים להתעלם באופן גורף מהעבר שלהם (או יותר נכון - הזיכרון של ראשי ה-WWE יותר מדי סלקטיבי. לדוג' - בבילד אפ בין טייקר לאייץ' במאניה לא היה שום איזכור לזה שאייץ' כבר הובס פעם אחת במאניה ע"י טייקר, וזה היה דבילי ברמות), אבל זוכרים שלפני כמה חודשים קיין אמר בראיון (מפוברק אמנם) שהוא צריך לחזור להיות מפלצת? מתי בפעם האחרונה הוא היה מפלצת על אמת? בדיוק.

Albert II
25-11-11, 15:25
הם יוכלו לעשות באטיסטה נגד מייסון ריאן מחופש לבאטיסטה....:grin: על מי הוא באטיסטה האמיתי.
עם סין קארה זה היה מסיכה נגד מסיכה, כאן זה יכול להיות סטרואידים VS סטרואידים - המפסיד מפסיק לקחת:grin:

JUVE-MAN
25-11-11, 15:48
כנראה שהיה קרב כזה ומייסון ריאן ניצח:
http://cdn.sescoops.com/wp-content/uploads/batista3.jpg

JUVE-MAN
26-11-11, 16:35
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת בשמנרי שצולע לזירה עם קביים. הוא מזיין ת'מוח שביג שואו חיה על מה שגרם לו ב-SS, בלה בלה בלה מגיע לו יותר כבוד... הוא טוען שביג שואו זייף את זה שהוא בעט לו בביצים, ושהוא נותן דוגמא שהוא אלוף שנלחם למרות שהוא פצוע, אבל לא מרשים לו להתחרות. ביג שואו יוצא ואומר לשמנרי שהוא משקר ורצה לשמור את החגורה אחרת הוא היה מנצח אותו ושהוא החזיר לו באותו מטבע. ביג שואו מוריד את שמנרי בנוק אאוט.
מיד אחרי זה דניאל בריאן רץ לזירה עם המזוודה, פודה אותה, וזוכה בחגורה!!!
וכאילו שהם לא רוצים לשים סוף לסאגת המזוודה, טדי לונג יוצא ומודיע ששמנרי לא כשיר להתחרות ולכן דניאל בריאן צריך להחזיר את החגורה לשמנרי כאילו הקרב מעולם לא התקיים! וטדי לונג מחזיר לבריאן את המזוודה כי הוא מעולם לא פדה אותה. לונג קובע קרב בין בריאן לקודי רודס לווייד בארט לרנדי אורטון על מועמד מס' 1 לאליפות בשבוע הבא בקרב בכלוב נגד שמנרי. המנצח בקרב הזה יתמודד נגד ביג שואו ב-TLC.

הוניקו ניצח את ג'סטין גבריאל.

נטליה ובת' פיניקס ניצחו את AJ וקייטלין. אחרי הקרב תקפו עוד קצת את AJ.

זאק ריידר ושיימוס ניצחו את דולף זיגלר וג'ק סוואגר.

טד דיביאסי ניצח את בילבי (הית' סלייטר)

דניאל בריאן ניצח את הקרב המרובע ויתחרה בשבוע הבא נגד שמנרי בכלוב.

רון קעקועים
26-11-11, 20:30
וכאילו שהם לא רוצים לשים סוף לסאגת המזוודה, טדי לונג יוצא ומודיע ששמנרי לא כשיר להתחרות ולכן דניאל בריאן צריך להחזיר את החגורה לשמנרי כאילו הקרב מעולם לא התקיים!

פשיוווו, הלחצת אותי לרגע.

Ambrosini
26-11-11, 22:16
הרגע סיימנו לראות את SS...

אני לא אפרט על האירוע, אבל הדקות הראשונות של הקרב של הרוק היו הכי מרגשות, ידעתי שאמור להיות משהו כזה, שהרוק בא ומראה לכולם שעדיין יש לו את זה, זה קורה בכל קרב ראשון של כל אחד שחוזר אחרי העדרות, והרוק עבר את המנבחן הזה בהצלחה, הצלחת יתרה אפילו הייתי אומר...

שמחתי... נהנינו... ג'ון סינה היר ווי קאם!

F.Redondo
27-11-11, 01:54
אגב בטיסטה כבר לא נראה כך, הוא החזיר את השרירים קעקע עוד את גופו ועשה מואהק :

http://cdn.sescoops.com/wp-content/uploads/0263.jpg

http://cdn.sescoops.com/wp-content/uploads/0273.jpg

http://cdn.sescoops.com/wp-content/uploads/batista-001.jpg

רון קעקועים
27-11-11, 01:59
"הוא" לא החזיר את השרירים, הסטרואידים עשו בשבילו את העבודה.

לזכותו ייאמר, הוא לא נראה סבא :tongue:

JUVE-MAN
27-11-11, 02:06
הוא החזיר קצת מסה, אבל עדיין לא אכל מספיק סטרואידים כדי לחזור למימדי הפאוורהאוס שלו.

חדשות:

- ה-WWE הסירו מאתר האינטרנט שלהם את הפרופיל של סקיפ שפילד. אמנם לא פורסמה שום הודעה רשמית בנוגע לשחרורו, אבל זה נראה שהוא שוחרר.
- שימו לב לזה: שמועות רבות ועיקשות אומרות כי הפרק הבא של RAW יהיה גם הפרק האחרון של ג'ון מוריסון (לפחות לעת עתה) ב-WWE. עוד מוסרים כי TNA יצרו עם מוריסון קשר ורוצים להחתים אותו ואת מלינה (שכבר שוחררה) כזוג, ולתת למוריסון פוש ב-X דייוויז'ן!

bianco-nero
27-11-11, 02:10
מהערבים המאושרים מזה תקופה. פאנק זוכה באליפות, סינה מקבל את הבושה של חייו ויובה מנצחת את לאציו בחוץ.

ג'ון סינה- הבן אדם שגרם לי אשכרה לפני כ-4 שנים להפסיק לעקוב אחרי הWWE. משהו שהיה ביומיום שלי במשך כ-10 שנים. ענף הרסלינג שזרם לי בדם מאז שאני זוכר את עצמי. בתור ילד בגן חובה הייתי מעביר שעות עם 4 בובות של מתאבקי WWF וזירה. הרסלינג הוא משהו שבחיים לא חשבתי שאזניח אותו. כל הרצף נקטע בזמנו בגלל שלא יכולתי יותר לסבול. ניסיתי, באמת שנסיתי בזמנו. נאבקתי עם עצמי יום יום ושכנעתי את עצמי שאולי משהו ישתנה. יאלה תסבול עוד שבוע וזה ישתנה.. משהו חייב להשתנות. אבל לא.

שבוע אחרי שבוע היינו מקבלים את הסופרמן עם החגורה כשהוא גובר על כולם ומשפיל אחד אחרי השני מתאבקים כמו שון מייקלס, טריפל אייץ', ג'יי ביי אל, אדג'. והאבסורד הוא שאני לא ממעריציהם (במיוחד אייץ' ומייקלס שאני שונא אותם פשוט) והייתי כל כך מאוכזב פעם אחרי פעם כשאני רואה את סינה פשוט משפיל אותם. גורם להם להיכנע, לצעוק I QUIT, להפסיד בהומ-טאוון שלהם (מייקלס ואייץ', ג'ייבייאל, ואדג' בהתאמה). הרוסטר בזמנו היה כל כך משעמם, כל כך דל. פשוט שום דבר לא היה קורה והייתי יושב ומבזבז שעות על לראות עד כמה סינה הוא סופרמן. בהחלט שעות שבכיף הייתי קונה אותם בחזרה כיום.

ואז זה קרה. הפסקתי לעקוב אחרי הWWE. נקודת השבירה הייתה כשאדי גוררו נפטר. אמרתי חאלס מספיק. שכנעתי את עצמי שאני כבר בגיל כזה שלא מתאים יותר לעקוב אחרי הרסלינג (קיצר שכנעתי את עצמי בבולשיט) סגרתי את המסך ויותר לא ראיתי. טוב.. חוץ מרסלמניות וריאל רמבלים. בכל זאת שריטה שהשאירה צלקת.

בוום.. משום מקום. 14-2-11. לא יודע למה. לא יודע איך, מה, מתי. אבל אני מחליט להיכנס לפורום WWE כלשהו. סתם כדי להתעדכן. ומה אני רואה? The Rock חזר!!
אני נשבע לכם ההרגשה בבטן. אין דברים כאלה! אני לא נוגע בכלום. לוקח את הסיגריות ויוצא רגע לעשן ולעכל. אני חוזר והשאר היסטוריה..הWWE חזר לזרום בדם.

חוץ מהרוק יש גם את סי אמ פאנק שהתפתח בחצי השנה האחרונה שמאז עוזרת לי לגרום להמשיך ולעקוב כיום. וכמובן Ambrosini פה שמדיי יום אנחנו מדברים ומתעדכנים אחד עם השני וזה כמובן עוזר כשאתה מכיר מישהו אישית שאתה יכול לדבר עליו איתו על מה שקורה. ומה שיפה שהוא פחות או יותר הוא שונא את מה שאני אוהב ואני ההפך ובגלל זה מתפתחים דיונים וויכוחים ובקיצור אקשן. כמובן שנפגשים מדיי חודש לPPV לראות ביחד ביחד עם עוד 3-4 חברה וכל אלה עוזרים בלהמשיך ולעקוב גם אם לפעמים ההילוך יורד.

למה רשמתי את כל זה? כי רציתי להעביר את התחושה עד כמה אני פשוט שונא את ג'ון סינה. שונא זו המילה. לא לא מעריך, לא לא מעניין, לא משעמם ולא כלום. פשוט שונא אותו. אני לא מבין איך הוא עשה את זה אבל הוא הצליח איכשהו לגרום לוינס להעריץ לו את התחת. לעזאזל הוא הצליח כל כך להקסים אותם שסטפני הסכימה בזמנו לחטוף מסינה צ'אפחה לטוסיק בלייב. פשוט לא יאומן.. לקקן מניאק.

סינה החזיר את העסק ב3 דרגות אחורה במשך ה6 שנים האלה שהוא הוביל אותם בתור הביבייפייס הראשי. כל כך סבלתי והרבה כמוני סבלו מה"אטיטיוד" שלו. עידן PG מסריח שהרסו את הWWE ורק בתקופה האחרונה היא איכשהו מצליחה לחזור לעצמה. לעזאזל אחרי שרואים מתאבקים כמו בראט הארט, הרוק, סטון קולד, גולדברג, סטינג, הוגאן, אדי גוררו, ג'ריקו. כל אחד מהם בתור המוביל הראשי. התקופה עם סינה פשוט הייתה בדיחה לא מצחיקה והכי נורא שהיא נמשכה במשך 6 שנים! לעסנו, לעסנו ולעסנו את המסטיק הזה ואחרי שמהר מאוד הטעם נגמר. קיווינו והתפלננו כבר שיביאו לנו מסטיק טרי. 6 שנים חיכינו וסוף סוף מחליפים לנו את המסטיק!

הלילה 26/11/11, או יותר נכון ראשון בלילה של תחילת השבוע - אני שמח להכריז סוף סוף שהתקופה של סינה נגמרה! נכון הוא ימשיך להיות תקוע לנו על המסך לצערי. אבל חאלס! הוא כבר לא יהיה ה-כוכב הבלעדי/הראשי של החברה. וינס כנראה הבין שגם הילדודס של סינה גדלו כבר ואי אפשר לעבוד עליהם יותר. יש את סי אמ פאנק שלפי איך שזה נראה הוא יהיה הכוכב הראשי וזה שיחזיק את הWWE עם הכתפיים הצרות שלו (יחסית,כן?) ואני בטוח שהוא יוכל לעשות זאת בהצלחה רבה. מתפתחים להם גם דמויות חדשות ומעניינות מאוד. כאלה שיעזרו לפאנק אם זה זיגלר, קודי רודס וסוואגר.

למה אני כל כך בטוח בעצמי שתקופתו של סינה נגמרה? תריצו שוב את הרבע שעה האחרונה של האירוע. סינה עובר את השפלת חייו. נכון, היו לו לפני זה כמה לילות שהוא ירצה לשכוח. אבל הפעם היה פה גם עבודה של הבוקרים שדאגו להשפיל את סינה כמו ילד קטן. הבוזים הצורמים שהוא קיבל במהלך הקרב זה עוד טבעי. (הקטע האדיר כשהקהל צועק לו you cant wrasle והוא דופק 2-3 מכות עלובים והקהל צועק לו you steal suck!! :D.. משהו ששמתי לב רק כשראיתי שוב לבד עם האוזניות עליי. בכלל הקהל הניו יורקי היה יצירתי במיוחד כל הערב!) אבל לעלות שוב לבמה אחרי שהקרב נגמר רק כדי לראות איזה תגובות הרוק מקבל וכשהוא עולה הוא לא יודע איך לקבור את עצמו. וזה לא מספיק.. אחרי זה הרוק בוטום בסוף! הוא מתגלגל לו החוצה כשהרוק יורק לכיוונו. ללא ספק כל אלה גורמים לי להיות בטוח שזהו זה. נגמרה תקופת הסופרמן. כמו שאמרתי הילדים של סינה גדלו וכבר לא קונים אותו. הגיע הזמן להחליף את הדיסק.

אני פשוט מאושר שיצא לי הזכות לראות את סורייבר סרייס 2011. אשכרה הרגיש לי כמו אסיר שנגמרה לו תקופת המאסר
.

מה שמדהים הוא שמי שהציל את המצב הוא אחד שפרש לפני שבע שנים בכלל. אני מדבר על הרוק כמובן. הוציא את כל הכביסה המלוכלכת מדמות הבארני של סינה ופשוט רצח את הדמות שלו. כל מה שהרגשנו ובער לנו מבפנים כמו החולצות הילדודתיות שלו. הרוק עיצב להם את המאנקי אסס וחשף עד כמה הדמות הזאת היא פאתטית וילדותית. האיר לכל העיוורים את העיניים (והיו לא מעט לצערי.. אחרת אי אפשר להסביר למה סינה החזיק מעמד כל כך הרבה זמן) והזכיר לכולנו איך באמת צריך העסק להיות. ואיך..רק לפני 10 שנים העסק היה נראה. כשהרוק נכנס היום והפעמון צלצל. אין מילים לתאר את ההרגשה.

לסיום לגבי הקהל. פשוט מדהים!! הצ'אנטים של הwe want ryder בפתיחה היו ענקיים. ריידר ללא ספק תפס תאוצה בכל הנוגע לדמות שלו בצורה עילאית וגם לו יש עתיד מזהיר.
במהלך הקרב בין ביג שאו להנרי היו קריאות לרנדי סאבג', אנדטייקר, דניאל בראיין, HBK, דלו-בראון.. רק לא לשניהם. :D היו גם קריאות סקסי צ'וקלט להנרי! אדיר פשוט. וכמובן קריאות הבווורינג שביטאו לגמרי את הלך הקרב. היה משעמם רצח.
בקרב של פאנק אז היה מצחיק לשמוע שהם רוצים איי קרים וגם כשהם צעקו בשמו של קולט קבאנה. אפילו פאנק חייך. וכמובן מה שהלך במיינ-אבינט. you steal got it לעבר הרוק היה טוב לשמוע.
ללא ספק קהל קטלני שעשה את האירוע לעוד יותר מהנה ממה שהוא היה.

דרך אגב, הנה סירטון של הרוק אחרי האירוע אומר מילות סיכום ותודה לקהל הנהדר הזה.
וכמו שאתם יכולים לשער הקהל לא מאכזב גם פה. כשהרוק מבקש מים כל הקהל צועק Give him water. :becool: אחרי זה כשהרוק מתחיל בתודות שלו ונהיה טיפה רגיש. קהל ניורקי אמיתי צועק לעברו לא לבכות. הרוק טיפה נבוך בהתחלה אומר שכנראה אוכלים הרבה עשב בניו-ניורק :D וכל הקהל מתחיל בקריאות we want weed. קיצור שווה לראות:
http://www.youtube.com/watch?v=OQYXp2O-fnI&feature=related

אחרי ראו אני רק אציין כמה נקודות:

*קיין חוזר עם המסיכה! וואו! ובמהלך הצפייה רק דיברנו עד כמה הקיין היה קטלני עם המסיכה. צירוף מקרים הזוי לגמרי.
*פאנק פשוט מושלם עם החגורה עליו. מקווה מאוד מאוד שייתנו לו להחזיק אותה עד רסלמניה ויותר אפילו.
*סינה מושפל X2 כשמיז ותרות מציעים לו להתעורר מהעולם המושלם שהוא חי בו. שכולם אוהבים אותו ומעריצים שלו. גדול.
*קצת חבל שתרות ומיז התפרקו אבל אחרי שקראתי היום את החדשות לגבי תרות שקיבל השעייה ל30 יום בגין שימוש בחומרים אסורים. אז אני מבין מה פשר העניינים ושלא היה יד חופשי לכותבים.

מסמאק דאון:

בראיין פודה את המזוודה מנצח וזוכה בחגורה. ואז טדי לונג נכנס ומודיע שזה לא תקף? WTF? מה זה התירוץ העלוב הזה שהנרי לא היה כשיר. וכשדלריו לקח מפאנק אחרי הקרב מול סינה אז זה היה בסדר ועכשיו לא? לא ברור בעליל. יאלה בקטנה.. העולם לא מושלם. שום דבר כבר לא יהרוס לי את הלילה המושלם הזה. תודה לך פאנק, דווין ופפה. :kiss:

JUVE-MAN
27-11-11, 02:38
שוב, אני אומר שמוקדם מדי לשמוח עם ההשפלה הזו של סינה. מהר מאוד היא תיהפך להיות נחמת עניים, לפי איך שזה מסתמן.

אני חוזר ואומר - עם כמה שכולנו שונאים לראות את זה (ותאמין לי שאני אשנא את זה לא פחות ממך) - אין מצב שייתנו לרוקי להיות אובר על סינה עד כדי כך. אין מצב שיזניחו את סופרמן המחמד שלהם עד כדי כך שייתנו לו לעשות ג'וב מול רוקי במאניה. רוקי הוא העבר, סינה הוא ההווה (וגם העתיד, יחד עם פאנק), ואין מצב שיעדיפו להרוג את ההווה והעתיד על חשבון העבר, לא משנה כמה פופ רוקי יקבל.
אתפלא מאוד אם אני אתבדה.

bianco-nero
27-11-11, 14:04
מסכים שאם הפיוד ביניהם ייגמר כתבוסה לרוקי גם ברסלמניה אז זה יהיה יותר מדיי כבר גם עבור סינה. אבל מצד שני אני לא רואה את הרוק מסכים להפסיד במיאמי מול 80 אלף צופים. עם כל הכבוד להגיד שהרוק הוא העבר בטח אחרי אתמול זה לא נכון בכלל. לרוק יש עדיין את זה ובענק.

אני רואה את הרוק כן ממשיך להופיע מפעם לפעם גם אחרי רסלמניה ולהיות רלוונטי גם בשנים הקרובות. אז נכון הוא כבר לא יהיה מתאבק מן המניין אבל עדיין הוא חזר למפה וימשיך להיות בעניינים (בתקווה) גם בעתיד.

אני מסכים שהסיכויים השתפרו פלאים לטובת סינה אחרי ס"ס אבל לדעתי עדיין הרוק הוא זה שינצח.
IF CENA WINS WE WILL RIOT!!

JUVE-MAN
27-11-11, 15:41
אתה כתבת בעצמך שלבוקינג יש נטייה ממש מעצבנת לתת למתאבקים להפסיד מול סינה בהומטאון שלהם, אני לא חושב שמקרה רוקי יהיה שונה במיוחד.

וכל עוד רוקי לא יהפוך למתאבק פעיל מן המניין ברוסטר (ואני מניח שזה גם לא יקרה לאור ההתחייבויות שלו), רוקי יישאר נחלת העבר, אפילו שעדיין יש לו את זה והוא בכושר עילאי, יהיה נחמד לראות אותו מדי פעם, להיזכר בקלאסיקות של פעם, אבל הווה הוא לא יהיה כל עוד הוא אינו חלק פעיל ברוסטר.

בכל מקרה, עד מאניה יש עוד המון זמן, עוד יש סיכוי שרוקי יצוץ לנו במהלך הראמבל (האירוע הכי אהוב עליי בשנה)

אגב, שום מילה על מוריסון?

bianco-nero
27-11-11, 18:58
מוריסון מסיים את דרכו בשבוע הבא. לא אבידה שאזיל עליו דמעה. מוכשר בזירה, יש לו את הלוק אבל יכולות המיק שלו שואפות ל0 ועם כל הכבוד הוא הגיע לשיאו מהבחינה הזאת שראינו ממנו כל מה שיש לו להציע. באמת לא אבידה גדולה.. אם וינס וויתר עליו אז כנראה שהוא באותו דעה כמוני.

בטח נראה אותו ואת מלינה בTNA בקרוב מאוד.

JUVE-MAN
27-11-11, 20:42
אמנם אני באותה דעה כמוך, אבל תיקון קטן:

החוזה של מוריסון נגמר והוא לא רוצה לחדש אותו, זה לא בא מוינס, אלא ממוריסון עצמו, מכיוון ששנים מובטח לו פוש והוא לא מקבל (ומעניין למה הוא לא מקבל...)

Ambrosini
28-11-11, 12:15
אפשר לפתח מלא תאוריות לגבי מה שקורה עם סינה...

נכון שהוא האיש והמרצ'נדייס של הWWE ושלכאורה אין שום סיבה לוינס לותר עליו ולתת למישהו להתעלות עליו... אבל מה שקורה בזמן האחרון הוא פורץ דרך, זה התחיל עם ונג'נס ששמה ג'ון סינה אשכרה שכב עד שספרו לו 10 ממכה שהוא קיבל מהאיש שהוא נלחם נגדו (ולא ממכה של הפורצים). סדק מספר אחד במושלמות שלו. ואז אחרי כמה שבועות אנחנו מקבלים אותו בתור ג'ובר באירוע ענק של הWWE? ג'ון סינה בא לSS לעשות ג'וב, הרי זה הרוק, האיש הכי מחשמל בעולם, אבל סינה עשה ג'וב גם לשני הליצנים מיז ויותר גרוע מזה לאר-ט'רוס שזה בכלל דבר חסר תקדים, ממתי סופרמן אמור לעשות ג'ובים למתאבקים נחותים ממנו?!

ופתאום אין בקהל מישהו בעד סינה? איפה כל הילדים? ביו-יורק אין ילדים קטנים ובנות שנוסעים למאדיסון לראות WWE? פתאום כל הקהל נגדו? משהו לא מובן לי, לילדים הקטנים אין סיבה להעדיף את רוקי על פני סינה האולטימיט אמריקאן מארין.

אני חושב שמעמדו של סינה באמת נסדק, פתאום הוא כבר לא מושלם... ואני חושב שזה בדיוק הדרך להיל טרן, אם זה יימשך ככה סינה יאבד מהפופולאריות שלו, הילדים הרי הם קהל מפגר שרק הולך עם המנצחים (ע"ע בארסה) וברגע שיראו שמיהו מנצח את סינה בצורה כשרה אז הם ינטשו אותו. וזה יהיה הזמן לקבל את השינוי אצל סינה, דעתי הכנה היא שסינה בתור היל זה דבר שיגרום לרייטינג של הWWE להרקיע...

תרשו לי לפנטז...

אני רואה את סינה כהיל בעוד כמה חודשים....

Guy Blanco
28-11-11, 12:40
גם אם סינה יהיה היל בסופו של דבר (קשה לי לדמיין את זה קורה, למרות שזה לא כזה רחוק מהמציאות), אני לא רואה את רוקי מנצח אותו ברסלמניה. כמו שנאמר כאן כבר, אין למקמהן שום סיבה הגיונית לתת לסינה להפסיד ברסלמניה למתאבק שבא להופעה בודדת, אפילו אם זה רוקי. סינה אחראי לכל כך הרבה הכנסות של הארגון וגם אם הוא לא מתאבק טכני, הוא אחד הפיסים הגדולים של הארגון אי פעם.

קיבלתי בשבוע שעבר "התקף" של נוסטלגיה וצפיתי כמעט בכל הקרבות של קיין וטייקר. אני יודע שהפיוד בינהם זה אחד הדברים הכי לעוסים שיש, אבל לראות קרב פרישה של טייקר (ואולי גם של קיין) ברסלמניה הוא אחד הדברים שאני הכי רוצה, אפילו שהתוצאה ידועה מראש. בתור אחד שגדל על ה-WCW ולא ראה יותר מידי מWWF, קיין וטייקר היו מהמתאבקים הבודדים שהתחברתי אליהם מהארגון השני.

JUVE-MAN
28-11-11, 13:08
סינה היל זה משהו שיכול להתעלות על ההיל טרן של האלק הוגאן בזמנו, ואני לא מגזים, כל עוד יזרקו את ה-PG הזה לאלף עזאזל ויתחילו לעשות את מה שהם ידעו אז לעשות הכי טוב.

אבל אני לא רואה את זה קורה.

Ambrosini
28-11-11, 13:33
כל מה שאני יכול להעלות פה זה רק ספקולציות...

סינה כבר כמה שנים מביא את הילדים לWWE, בינתיים אותם ילדים גדלו וידרשו קצת בגרות של הWWE יחד עם הבגרות שלהם, הWWE הרוויח אוהדים, עכשיו משנים פאזה ומבטלים את הPG, אותם ילדים נשארים איתך והם הולכים לראות משהו שהם לא ראו מקודם והם יתלהבו ואתה מרוויח אותם. ואותם ותיקים שעזבו יחזרו כי עכשיו אתה מפיח בהם תקווה מחדש שאולי העתיד יהיה בוגר וטוב יותר...

אני לא יודע את הלך הרוח בשוק האמריקאי... אבל כולי תקווה שיש שמץ של נכונות בספקולציה הזאת...

בינתיים רק צריך להשאיר את מוריסון ולגרום לו לחתום על חוזה חדש... למוריסון יש את החסרונות שלו אבל אני לא חושב שיש פה מישהו שיטיל ספק על יכולות האקסטרים שלו, ביום שאחרי עידן הPG הוא יהיה נכס חשוב לתעשיה. בינתיים אני בטוח שהוא יתן אחלה קרבות בTNA אם הוא יעבור לשם.

bianco-nero
28-11-11, 13:51
דעה על הDVD בין בראט הארט לשון מייקלס:

הDVD עצמו היה מהנה ביותר ומועיל. למרות שהרבה אנשים חשבו שהיה מיותר להוציא את הDVD הנ"ל מכיוון שכל הסיפור כבר נלעס ונסקר מכל הכיוונים, אחרי שרואים מבינים עד כמה היה נחוץ להוציא אותו ובכך לסגור את הסיפור אחד ולתמיד. שיחה מרתקת ביותר כשבראט שופך את כל מה שיש לו להגיד ושון פחות או יותר גם רק בצורה מעודנת משהו. צפייה חובה לכל חובבי הרסלינג וכן גם לוותיקים שביננו שכבר לעסו את הסיפור אלף פעם. שום מאמר או שום אוטוביוגרפיה לא יכול לסכם כמו שהDVD הזה סיכם את כל הפרשה.

בראט הארט- גם 14 שנה אחרי הפרשה רואים עד כמה קשה לבראט עם מה שקרה. נכון, הוא סלח. סלח למייקלס, לאבנר ואפילו לוינס. אבל הוא לא ישכח את אותו לילה במונטריאול. צלקת שממשיכה ללוות אותו. טרגדיה שאי אפשר לשכוח. סוג של "חוויה" שנשארת כמו עם נערות שנאנסו במהלך חייהן.

אהבתי לראות את בראט בDVD. הוא דיבר פתוח ושפך כל מה שהיה בליבו, כשלידו יושב האיש שדפק אותו. בהחלט סיטואציה לא נעימה גם עבור מתאבק לשעבר ובחור חסון. "בתוך הזירה אתה מקבל את חייו של מישהו אחר. ואני תמיד חשבתי רק על איך להגן בצורה הכי טובה על חייו. ככה חונכתי". הרגע הכי מרגש בDVD זה כשהוא אומר: "לא משנה איזה בעיות יש בין 2 מתאבקים מחוץ לזירה. בתוך הזירה אתה לא דופק את יריבך." הקטע הכי הזוי שבתקופה הזאת החוזה שלו כבר לא היה בתוקף. הוא המשיך כדי לא להזניח את הWWE, סוג של מחווה והוקרה לוינס על כל השנים היפות שהוא נתן לו.

"אם היו באים לי ואומרים לי שאנחנו צריכים אותך כדי לדפוק את שון. שום דבר שבעולם לא היה משכנע אותי לעשות זאת. בגלל שאני קודם כל בן אדם לפני שאני מתאבק (קומפאני גאיי)."
זה בראט הארט. קודם כל בן אדם ואחרי זה מתאבק ובגלל זה אני מעריץ אותו.

בתור ילד החולצות הורודות והבולטות משכו את עיניי. בייביפייס שעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר בזמנו, גרם לי ולעוד מליוני ילדים להעריץ אותו אז. בחיים לא אשכח איך בתור ילד בכיתי כשמיסטר פוג'י עיוור את בראט בעיניים עם האבק שהוא זרק לעברו וגרם בעצם להפסדו ברסלמניה ליוקוזונה.. איך השופט לא ראה את זה?! איך זה יכול להיות לעזאזל. אז כמובן לא ידעתי על כל הפוליטיקה מאחורי הקלעים ושכל עולם הרסלינג הוא מבויים בעצם. היום, דווקא כשהוא כבר רחוק ממרכז הבמה ההערצה אליו חזקה יותר. כשאני קורא ומבין את האישיות שלו מחוץ לזירה אז אני מבין שהוא היה מתאבק גדול ובן אדם ענק.

חייו של בראט מאז העזיבה הם שרשרת של טרגדיות עצובות. אחרי שהוא עבר את מקרה אואן ז"ל, תאונת הדרכים האמיתנית שגרמה לחצי גוף להיות משותק, גירושים. בראט לא יכל להרשות לעצמו לא לחזור. המעריצים המשיכו לתמוך אבל עדיין הוא היה צריך את ההוקרה גם מוינס עצמו ומעולם הרסלינג, אחרת היו זוכרים לו רק את מונטריאול ולאוהדים הצעירים היה נעשה עוול בכך שלא היו מכירים ושומעים עליו. מקרה בנואה מוכיח איזה כוח יש לוינס ושהוא יכול למחוק בן אדם מספרי ההיסטוריה בקלי קלות. בגלל זה בראט חזר. לא הכסף ולא חובות למיניהים הם אלו שגרמו לו לחזור לעומת מתאבקים פאתטיים אחרים שמסרבים להיעלם מהבמה ולרוץ אחרי עוד סנט (ראה ערך הוגאן ופלייר ששקועים בחובות עצומים ועושים פדיחות לעצמם כשעד היום "מתאבקים"). החזרה והעבודה המשותפת עם וינס עשו את שלהם ובראט ייזכר לנצח כ-The best there is, the best there was and the best that will ever be.

שון מייקלס- אחד מהמתאבקים המוכשרים שידע עולם הרסלינג. השאו-סופר. מר-רסלמניה. ודוגמא המושלמת לאיך אסור לבן אדם להיות..
במשך כל ה-DVD הוא מוציא חצאי משפטים לא ברורים בעליל. "You know.." ועוצר. לא, אנחנו לא יודעים שון היקר. אנחנו לא יודעים אם אתה מתחרט על מה שקרה או לא. לא יודעים אם אתה מודע למעשה הנבלה שעוללת בזמנו. לא יודעים אם באמת היית עושה קריירה נפלאה אלמלא כל הליקוקי תחת והפוליטיקה שלך. פשוט לא יודעים כי אתה לא מספר באמת את מה שאתה חושב. גם אחרי שהוא פרש ואחרי שנהפך לאדם דתי הדוק, רואים עד כמה הוא דו-פרצופי כשהאגו המנופח שלו לא מרשה לו להסתובב לעבר בראט ולהגיד בפשטות: "סליחה, טעיתי".

אבל מבחינת שון זה לא חשוב. הוא מבחינתו עשה את שלו כשהגיע לשיאים הגבוהים ביותר. אז בסדר בדרך הוא דפק מתאבקים אחרים, הוא גרם לבעיות בחייו האישיים של בראט כשהוא רמז על מערכת יחסים של בראט וסאני (דיווה מהרוסטר), הוא ניגב את דגל קנדה עם האף רק כדי לקבל עוד טיפה היט, הוא ליקק לוינס כשכל בוקר היה מכין לו קפה (מתוך הספר שלו) במיוחד. העיקר שהוא עשה את זה, הגיע לשיא והפך לסופרסטאר. מבחינתו כל הדרכים היו כשרות רק כדי להתקדם עוד ועוד ושיזדיינו כל האחרים. אין גבולות ואין מחסומים. שיעור ראשון לילדים קטנים צריך להיות היא איך לא להיות כזה. אם אתה מספיק מוכשר (ושון הוא כזה) אתה תגיע לרמות הגבוהות ביותר גם אם לא תהיה מניאק ולקקן. נכון, הם מקצרים את הדרך אבל השאלה היא אם זה שווה את זה כשאתה מסתכל אחורה ורואה איך הגעת לזה. אם שון מצליח לישון טוב בלילות אז שאפו לו. כנראה שזה רק אני שהוא נאיבי וטיפש שחושב ככה.

ב-DVD שון מודה שזה לא היה "תענוג" להיות האיש הזה. אז קודם כל זה מראה כי הוא מודע לכך שהוא עשה מעשה לא אנושי. מה שיותר הדהים אותי אבל זה הוידויים שהוא וחבריו בקליק פשוט דרכו על כל האחרים על מנת לקדם את עצמם. לא היה אכפת להם מהשאר אלא רק שהם ייקבלו את התהילה. קראתי במאמר על חברי הקליק פעם, שבמהלך אחת הטיסות בזמנו הן הגישו חרא בתוך צלחת לאחת הדיוות. כאלה הם היו. חברי הקליק. אנשים דוחים ומגעילים. הייתי משלם הרבה כדי להיות זבוב ללילה אחת ולראות אם הם ישנים טוב בלילות כיום.

מה שכן, לא הכל שחור או לבן. אני לא יכול לקחת משון מה שהוא נתן בשיאו. רגעים בלתי נשכחים וקרבות שייזכרו לעד. שתי הקרבות מול האנדרטייקר ברסלמניות היו שתי הקרבות הכי טובות שראיתי בעשור האחרון. אחרי הפציעת גב הנוראית שהייתה לו (נוראית כן) הוא חזר בענק ונתן בשנים האחרונות דברים שאי אפשר לקחת ממנו. פיודים בלתי נשכחים ופרומואים עוצרי נשימה. הוא השאו-סטופר. באמת מגיע לו הכינוי הזה. בהחלט יש לו מקום בהיכל התהילה ושייזכרו אותו לעד.
חבל.. חבל שהוא לא הוציא את שתי המילים :"אני מצטער" ב-DVD. כל עולם ההסתכלות שלי כלפיו הייתה מתמתנת ומשתנה לטובה.

סיכום - כמו שרשמתי DVD פשוט חובה לכל חובבי הרסלינג. טוב לראות שכיום שניהם ביחסים טובים מאוד. ללא ספק הפיוד בין שניהם ייזכר לפיוד הכי גדול בכל הזמנים. אומנם היו לנו פיודים קלאסיים בסגנון הרוק לאוסטין, הוגאן ואנדרה וטייקר לפולי. אבל יריבות כזאת שגלשה גם לפסים אישיים ולמאחורי הקלעים היא משהו שלא היה ברמות האלה.

bianco-nero
28-11-11, 14:02
סינה היל זה משהו שיכול להתעלות על ההיל טרן של האלק הוגאן בזמנו, ואני לא מגזים, כל עוד יזרקו את ה-PG הזה לאלף עזאזל ויתחילו לעשות את מה שהם ידעו אז לעשות הכי טוב.

אתה מגזים מאוד! אין משהו שיתקרב לרמת ההלם שהיה כשהוגאן הפך להיל. הוגאן בזמנו היה עוד יותר סופרמן מסינה של היום ועוד יותר בייביפייס. הוא אשכרה היה הטוב האולטימטיבי. אף אחד לא העריך גם בחלומות הכי הזויים שמשהו כזה יכול לקרות. במיוחד כשהקהל היה תמים בתקופה הזאת כשחשב שטוב הוא באמת טוב ושהילים הם באמת רעים גם בחיים האמיתים. אומנם זה לא היה כמו שנות ה80 כשהקהל היה תמים לגמרי. אנשים ידעו שזה מבויים והכל. אבל עדיין זה היה חצוי משהו ואנחנו (ואני משער שגם אתה) היינו דיי קטנים ולא שלטנו בכל הדברים מאחורי הקלעים. הילדים של היום יודעים פחות או יותר שזה מבויים ושיש תסריט.

עם סינה זה משהו שכולם חושבים ומעריכים כבר יותר משנתיים. היום כבר כולם יודעים שסינה יהיה מה שיגידו לו להיות. זה יהיה מפתיע לראות את סינה כהיל, אבל עדיין להתעלות על ההיל טרן של הוגאן בזמנו זה לא יהיה. להיפך, זה משהו שהרבה אנשים מצפים שייקרה מתישהו בקרוב.

קיבלתי בשבוע שעבר "התקף" של נוסטלגיה וצפיתי כמעט בכל הקרבות של קיין וטייקר. אני יודע שהפיוד בינהם זה אחד הדברים הכי לעוסים שיש, אבל לראות קרב פרישה של טייקר (ואולי גם של קיין) ברסלמניה הוא אחד הדברים שאני הכי רוצה, אפילו שהתוצאה ידועה מראש. בתור אחד שגדל על ה-WCW ולא ראה יותר מידי מWWF, קיין וטייקר היו מהמתאבקים הבודדים שהתחברתי אליהם מהארגון השני.

הצמד הכי דומיננטי של הWWE בכל הזמנים. אחח.. היה תענוג לראות אותם ביחד פשוט. חופשי נוסטלגיה. דרך אגב, בעבר טייקר הציע לקיין להפסיד לו פעמיים ברסלמניה אבל קיין סירב. קיין בכלל הוא מהאנשים החביבים שידע עולם הרסלינג. כל המתאבקים מספרים שאף פעם לא הייתה לו תלונה במהלך כל הקריירה שלו. בהחלט שאפו לו.

אני כמוך גם אשמח לעוד קרב אחרון בין קיין לאנדרטייקר ברסלמניה הקרובה. כזה שיפריש את שניהם ויסגור להם את הקריירה. בהחלט ראוי!

JUVE-MAN
29-11-11, 15:07
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת ברודי פייפר, שמגיע משומקום לעשות Piper's pit!! וקורא לג'ון סינה. בקצרה - פייפר מנסה להוציא את סינה ההיל, והקוקסינל לא מאפשר לו.

מיז ניצח את ג'ון מוריסון בקרב האחרון שלו ב-RAW. בתחילת הקרב מיז תקף את מוריסון כשהוא יצא לזירה ופיצח לו ת'רגל עם צינור מתכת, בסוף מוריסון "התעלף" ופונה על אלונקה ולכן מיז ניצח. ועל זה נאמר - יס, מיז חוזר!!

אלישיה פוקס וקלי קלי ניצחו את ברי וניקי בלה.

אוטונגה הקוקסינל משכנע את הנבחן שאם פאנק ייפסל בכוונה בקרב על האליפות שלו נגד דל ריו בסוף הערב - הוא יאבד את האליפות.

דולף זיגלר ניצח את רנדי אורטון אחרי התערבות של ווייד בארט.

פרומו של מייקל קול יורד על דניאל בריאן שהוא שקרן וצבוע, בריאן מתגונן, שמנרי יוצא ואומר שהוא לא ינצח ובריאן יורד ונותן לשמנרי קטנה על הרגל הפצועה.

זאק ריידר ניצח את ג'ק סוואגר.

סי אמ פאנק ניצח את אלברטו דל ריו. באמצע הקרב היה אחלה איזכור לאדי גררו!

bianco-nero
29-11-11, 17:32
תוכנית מזעזעת עם קהל PG מעאפן. לא זוכר מתי שמעתי צ'אנטים לסינה בפעם האחרונה.
אני לא אופתע עם סידרו הסעות לילדים ועשו סלקציה בכניסה ל13+.
התאמצו מאוד כדי להחזיר לסינה את הכבוד שלו.

הקרבות עצמם היו נחמדים ביותר אבל באמת שלא היה משהו שנזכור ממנו בתוכנית.
פולי חזר על תקן סנטינו 2? חבל שחזר בכלל.

האמת ירידת מתח אחרי SS הנפלאה היא לגטימית לגמרי. אין מה לעשות, קשה לשמור על רמה גבוהה ברצף. נקווה שבשבוע הבא המגמה תשתפר לטובה. מוריסון נפרד סופית מהWWE.. לא התרגשתי.

JUVE-MAN
01-12-11, 05:20
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת בסנטה-מיק פולי, שמזיין ת'מוח על כריסמס, מודיע שיהיה קרב רחוב ובאטל רויאל ומגלה שהוא הזרים את השדרנים להתחפש - מייקל קול מחופש לצבי, ג'וש מת'יוס לגמד ובוקר טי לסנטה. מגוחך לחלוטין. תודה לאל שקודי רודס יוצא ומתחיל לצאת על בוקר, בוקר מחזיר לו ופולי קובע ביניהם קרב.

ברי בלה ניצחה בקרב דיוות מפגר של Mistletoe on a pole. הפרס שהיא קיבלה מפולי - הזכות לנשק כל סופרסטאר שהיא רוצה עד כריסמס.

ג'סטין גבריאל ניצח את ג'ינדר מהאל אחרי שטד דיביאסי הסיח את דעתו.

פולי קובע שהקרב רחוב יהיה בין אוטונגה הקוקסינל לרנדי אורטון.

עוד פרומו לחזרתו של קיין, כשהפעם באמת רשום שהפרומו קשור לקיין והמסיכה.

קופי גייסטון ניצח את טייסון קיד.

רנדי אורטון ניצח את אוטונגה הקוקסינל בקרב רחוב סטייל כריסמס. ווייד בארט התערב באמצע הקרב לטובת הקוקסינל.

הורנסוואגל ניצח את הבאטל רויאל!! וואט דה פאק?! איזה בזבוז זמן!!! המשתתפים האחרים בקרב: דארן יאנג, ג'ימי וג'יי אוסו, שיימוס, טד דיביאסי, הוניקו, הית' סלייטר, טיילר רקס, אזיקייל ג'קסון, ג'ינדר מהאל, קורט הוקינס, JTG, ג'סטין גבריאל, יושי טאטסו, ג'וני קרטיס, טיטוס אוניל, קופי גייסטון, טייסון קיד, פרסי ווטסון

מארק שמנרי ניצח את דניאל בריאן בכלוב.

רון קעקועים
01-12-11, 10:34
מישהו כבר מוכן To pull the plug על התוכנית המביכה שפעם הייתה ידועה כ"סמאקדאון"?

חוצמזה, רשמת שפולי קבע קרב לרודס מול בוקר. הוא התקיים? לא ראיתי שכתבת מי ניצח.

JUVE-MAN
01-12-11, 16:29
אה כן, שכחתי. רודס תקף את בוקר מאחורה כשמאט סטרייקר ראיין אותו. הקרב מעולם לא נערך.

אגב, מתגברות השמועות לגבי חזרתה של ליטה ל-WWE, לפחות באופן זמני. מדובר על פיוד עם בת' פיניקס. אני הייתי רוצה לראות קרב של ליטה וטריש נגד בת' ונטליה!

Scouser
01-12-11, 17:02
תוכנית עלובה של סמאקדאון. לא היה שום קרב ראוי לדעתי. בזבוז זמן מוחלט במיוחד עם כל השטויות של הכריסטמס (שבעוד חודש!). מיותר לציין שהעברתי את כל התוכנית קדימה עד הקרב כלוב בינוני מינוס.

F.Redondo
06-12-11, 01:59
יש דיבורים שה-WWE רוצים להעלות מארגון הפיתוח שלהם FCW את סת' רולינס ודין אמברוס על מנת שיהיו בטור המתוכנן של ה-WWE . סת' רולינס שזה בעצם טיילור בלאק מ-ROH שהקרב שלו עם דייבי ריצ'ארדס(אלוף ROH הנוכחי) ב-2010 היה לטעמי לפחות קרב השנה .

דין אמברוס הוחתם ע"י ה-WWE מוקדם יותר השנה והספיק אפילו לצוד את העין של CM פאנק שהגיע לבקר ב-FCW והחליט בספונטניות להתאבק איתו ולאחר הקרב פאנק החמיא לאמברוס שאולי ידוע לכם בתור

לדעתי סת' רולינס דין אמברוס וגם האסקי האריס הם המתאבקים הכי מוכשרים ב-FCW ואני מקווה לראות אותם בקרוב ב-WWE, רולינס מזכיר את פאנק הצעיר ואמברוס פשוט נוטף כריזמה עם יכולות נהדרות בזירה .

לסת' רולינס ואמברוס הייתה סדרה של קרבות השנה, כל קרב בצבע אני מביא לכם קרב איירון מן 30 דקות בינהם, תאמינו לי אחד הקרבות הטובים של השנה :

GRm-2loMupM

JUVE-MAN
06-12-11, 17:50
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת בסופרמן, שחוטף מקלחת בוז, מתחנף לקהל ואומר שזכותם להגיד לו מה הם חושבים עליו, ואז אומר שהוא צריך להיות מועמד מס' 1 לחגורה של פאנק, דל ריו כמובן יוצא, בלה בלה בלה, פאנק רימה, מגיע לו להיות אלוף, וויקי גררו יוצאת יחד עם דולף זיגלר וטוענים שזיגלר ראוי למועמדות מס' 1. קצת ירידות אחד על השני, ומיז יוצא, מכריז על עצמו מועמד מס' 1 וכו'. הנבחן יוצא ואומר שכל אחד מהם יתחרה נגד מתמודד מסמאקדאון, ומי שינצח, ייתקדם להילחם על החגורה ב-TLC, מלבד ג'ון סינה (הם מתכוונים להכניס אותו אח"כ או משו?!).

מיז ניצח את רנדי אורטון ב-count out אחרי התערבות של ווייד בארט, ומתקדם למיין איוונט ב-TLC. בסוף הקרב בארט תקף את אורטון.

הנבחן קובע שסינה יתחרה נגד ריידר. אם ריידר ינצח - הוא יקבל את הטייטל שוט שלו נגד זיגלר. אם סינה ינצח - הוא ייכנס למיין איוונט ב-TLC.

מתגלה שיהיה קרב סולם ב-TLC של אייץ' נגד קווין נאש. פטיש ייתלה מלמעלה ומי שייקח אותו יהיה רשאי להשתמש בו בקרב.

אלברטו דל ריו ניצח את דניאל בריאן ומתקדם למיין איוונט ב-TLC.

באמצע פרומו לבת' פיניקס ונטליה הופיע הפרומו המדובר של ה-2 לינואר. עוד לא ברור על איזה מתאבק מדובר.

קלי קלי ואיב המעאפנה ניצחו את בת' פיניקס ונטליה.

ג'ון סינה ניצח את זאק ריידר ומתקדם למיין איוונט של TLC. סינה הולך לנבחן ואומר לו שהוא חייב לתת לריידר טייטל שוט והנבחן אומר שהוא יקבל הזדמנות שנייה להוכיח את עצמו אם סינה יוותר על מקומו במיין איוונט. סינה מסכים והנבחן לא מגלה מול מי ריידר יתמודד.

זה די ברור שקיין חוזר עם המסיכה עליו.

זאק ריידר ניצח את מארק שמנרי בקרב ללא פסילות וספירות, אחרי התערבות של סינה! ריידר מקבל טייטל שוט נגד זיגלר!

קווין נאש ניצח את סנטינו מארלה.

שיימוס ניצח את דולף זיגלר אחרי שזאק ריידר בא להפריע. זיגלר לא מתקדם למיין איוונט ב-TLC. אחרי הקרב ריידר תוקף את זיגלר.

דל ריו, מיז, הנבחן ופאנק בזירה לחתימת החוזה על המיין איוונט ב-TLC. הנבחן מודיע שהקרב יהיה קרב TLC בין השלושה! הנבחן אומר שלא יהיו מכות בסיום החתימה ומנסה לקחת את כולם לתמונה משותפת. פאנק מתחיל לתקוף את כולם, שם את דל ריו דרך השולחן ושולח את מיז לישון.

Scouser
06-12-11, 18:02
לדעתי היה RAW די טוב. אישית נהניתי מזה שלא היו קרבות סתמיים של להעביר את הזמן חוץ מקרב הנשים והקרב של נאש (שבכל מקרה היה מהיר). חבל שזיגלר הפסיד, אבל אולי סוף סוף ריידר ייקח ממנו את החגורה וזיגלר יתפנה לחגורה יותר רצינית.
הקרב TLC יהיה מעניין, אך אני מאוד אתפלא אם פאנק לא ינצח - הוא גם יצא אובר בברול ולא נראה לי שיש סיכוי שהוא יאבד את האליפות אחרי PPV אחד, אבל עם הWWE שנתנו לדל ריו להיות אלוף פעמיים תוך חודשיים אי אפשר לדעת כלום.

ונמאס כבר מסינה. כרגיל הוא מלקק לכל העולם - לפייפר שנתן לו סטירה, לריידר ש"קורע את התחת שלו" ואפילו לפאנק. די כבר. לWWE הייתה הזדמנות אדירה לעשות היל טרן של סינה אחרי כל הבוזים שהוא חוטף, והם פשוט לא לומדים.

והייתכן שיהיה PPV בלי סינה למרות שהוא כשיר?

נועם פ.
06-12-11, 20:19
באמצע פרומו לבת' פיניקס ונטליה הופיע הפרומו המדובר של ה-2 לינואר. עוד לא ברור על איזה מתאבק מדובר.

יש לי שלושה הימורים: אנדרטייקר, מארק קאלאווי או בעלה של מישל מקול.

לWWE הייתה הזדמנות אדירה לעשות היל טרן של סינה אחרי כל הבוזים שהוא חוטף, והם פשוט לא לומדים.

יש עוד ארבעה חודשים עד ראסלמאניה. אתה יכול להיות בטוח שעד אז הוא יהיה היל.

פחחחחחחחח!!!

רון קעקועים
06-12-11, 23:03
די, זה כבר יוצא לי מכל החורים!
כמה עוד הם ינסו להוציא את סינה הילד הטוב של האירגון? כמה עוד הם ינסו להפוך אותו לקדוש מעונה? עכשיו זה? הוא אשכרה ויתר על קרב אליפות כדי לתת לריידר קרב מול הנרי. די! זה כבר בלתי נסבל!

ושוב אני שואל - בהנחה שקיין יחזור עם מסיכה, מה לעזאזל ה-WWE חושבים לעצמם? איך בדיוק הם יסבירו את זה? "בזמן שהייתי בחופש, יצאתי לקומזיץ במדבר של נוואדה ו-{הכנס של של מתאבק} תקף אותי מאחורה ודחף אותי לאש. אני אנקום בלה בלה בלה"

אני לא יודע מה אתם ראיתם, RAW היה שוב מזעזע. אפילו פאנק לא היה כמו שהוא בד"כ (מה לעשות, אי אפשר לבוא ולתת בראש כל שבוע). אני לא יכול לחכות כבר לראמבל. בראמבל ובחודשיים שלושה שאחריו עד לרסלמניה, זו התקופה הכי טובה והכי מעניינת ב-WWE. יאללה, שיגיע כבר!

JUVE-MAN
06-12-11, 23:20
התקופה בין הראמבל למאניה היא באמת הכי מעניינת, אבל הרויאל ראמבל היה ונשאר ה-PPV הכי אהוב עליי.

אחרי מה שראיתי היום בנוגע לסינה, זה פשוט מתבקש להפוך אותו להיל, אבל אני לא מצפה לזה כי זה פשוט לא יקרה, ה-WWE בכוח מנסה להפוך אותו לילד הטוב. רק ב-TNA הם נשארים נאמנים לסלוגן החדש שלהם - Wrestling matters.

ובנוגע לגורלו של סינה - נועם סיכם את זה הכי טוב, לדעתי. תאמינו לי שיכניסו אותו למיין איוונט. אין כזה דבר מיין איוונט בלי סינה. כי אנחנו חייבים להקיא קצת גם בדצמבר.

ואני מת כבר שריידר ייקח את האליפות בגלל ש:
א) זיגלר לא הגן עליה כמו שצריך כבר תקופה ארוכה (כי פשוט אין מתאבקי מיד קארד ברמה שלו ב-RAW)
ב) ברור לנו שזיגלר יקודם לדרגה של מיין איוונט. בטח ריידר יגן על החגורה קצת נגד סוואגר, סוואגר ייקח אותה, ומייסון ריאן יקבל תואר ראשון ב-WWE בתור אלוף US.
ג) אולי זה ידרבן את סמאקדאון לעשות דבר דומה כבר לקודי רודס. הבנאדם לא מגן על החגורה שלו כבר המון זמן כי אין מי שיסחוב איתו קרב טוב מהמיד קארדים. יאללה, תשחררו ת'חגורה לאיזה אזיקייל ג'קסון שקר כלשהו ותנו לו מיין איוונט.

רון קעקועים
06-12-11, 23:43
הבעיה היא שאם אתה משחרר את רודס מחגורת האליפות הבין-יבשתית, היא חוזרת להיות לא רלוונטית. אני לא אומר שהוא צריך להישאר תקוע איתה לנצח, ומתישהוא הוא יהיה חייב להיות מיין-איבנטר, אבל נכון לעכשיו, עדיף שהחגורה תישאר אצלו, אפילו עד הדראפט הבא.

JUVE-MAN
07-12-11, 00:19
אבל אין לו תחרות עליה. מה החגורה הזו שווה אם אין עליה תחרות?
היוקרה שלה הגיעה בגלל שמי שהחזיק אותה נהיה בלתי נשכח בעקבות קרבות בלתי נשכחים על החגורה הזו.
אף סין חרא, אזיקייל ג'קסון או ג'סטין גבריאל שקר כלשהו לא יסחוב קרב לרמות בלתי נשכחות עם קודי רודס. היחיד שיכול לעשות את זה הוא דניאל בריאן, ומסתמן שהולכים להעיף ממנו את המזוודה בקרוב, ככה שנראה אותו לתקופה הקרובה במיין איוונט.

Ambrosini
07-12-11, 01:43
דל ריו שוב בעיניינים ואני שמח! הקרב שלו נגד סינה עם הבמה ההרוסה היה קרב מעולה ושמה סוף סוף נתנו לו להראות את היכולות האמיתיות שלו ואני מקווה מאוד שבTLC יתנו לו להילחם כמו גבר ואז שוב נראה עד כמה הוא באמת גבר, אני מחכה בכיליון עיניים לזה...

וחבל שאין לי זמן בגרוש לראות את הRAW האחרון... באמת נשמע מעניין וחבל שאני מפספס אותו :( רק רון תמיד פסימי ויורד על התוכנית כרגיל... ביאנקונרי בכלל התרגש יותר מדי היום באמצע הצפייה שלו בתוכנית שלח לי הודעות שזה אחלה וכו'.

bianco-nero
08-12-11, 03:48
אכן לדעתי היה אחלה תוכנית שבעולם השבוע. 4 קרבות שקובעים אשכרה את הPPV הקרוב. יותר מזה?! לא עוד סתם קרבות חסרי משמעות של FF שמטרתם היא להראות עד כמה מתאבק X הוא קטלני. (טוב עכשיו נזכרתי שהיה נאש - סאנטינו. אז בסדרר קרב 1).

דווקא פאנק היה בסדר גמור בסגמנט האחרון. והויש יו גוד לאק למוריסון היה קורע מצחוק.

דל ריו משעמם אותי בטירוף והגיע הזמן כבר שיפנה את מקומו במיינ-אבינט ושיספיק להסתובב סביב החגורה. מאז ראמבל בערך הוא שם פשוט. יאלה מספיק. הגיע הזמן לקדם את זיגלר, את רודס. להחליף את הקסטה.

מה שכן, מסכים פה עם כולם שהיה טו מאץ' סינה בתוכנית אחת. אבל יש לי הרגשה טובה לגבי ההיל של סינה. פתאום מחזירים אותו להיות הבחור המלוקק שאנחנו כל כך שונאים. לדעתי, יביאו לנו בהפוכה ומכינים את הקרקע לשנאה שלו (לא שאין קרקע. היא כבר פורייה ומוכנה ב6 שנים האחרונות).

דרך אגב, TLC כהרגלו הולך להיות טירוף. שולחנות, כסאות, סולמות. פטיש בין נאש לאייץ' (WTF?!). יהיה אקשן.
אל תדאג scouser. בשבוע הבא כבר יאכילו אותנו בבלוף התירוצי ויחזירו את סינה לקרב על האליפות.

JUVE-MAN
08-12-11, 13:53
יש לי שלושה הימורים: אנדרטייקר, מארק קאלאווי או בעלה של מישל מקול.

הפרומו הזה הסתיים במשפט "Search within" או משהו בסגנון. זה נשמע לי מסוג הסיסמאות שדווקא ג'ריקו אוהב להשתמש בהן.

F.Redondo
08-12-11, 15:05
לי נראה הפרומו הזה הוא אנדרטייקר שחוזר כאמריקן באד אס .
שטייקר היה באד אס בטיינטרון שלו הופיעו ילדים קטנים כמו בפרומואים, ואל תשכחו שטייקר הסתפר .

JUVE-MAN
08-12-11, 16:27
3ouC4yUgkRw

בפרומו הזה הילדות מתפללות תפילה שישמור על הנשמות שלהן כשהן הולכות לישון, זה הכי ברור שזה פרומו לטייקר בעולם. הפרומואים שלו תמיד אמרו בבירור שהם מדברים עליו, חוץ מהפרומו האחרון לקראת הקרב מול אייץ'.

מה שכן, לדעתי גם סביר שטייקר יחזור בתור ה-בד אס.

רון קעקועים
08-12-11, 16:49
אגב, טייקר לא הסתפר ולא נעליים.
התמונה שלו, שגם אני פירסמתי כי חשבתי שהיא נכונה, מזוייפת. לא מזמן פירסמו תמונה שלו עם מישל מק'קול בטקסס (לא זוכר איפה) ובה היה לטייקר שיער ארוך כמו תמיד.

JUVE-MAN
10-12-11, 16:05
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת בכך שמלא אנשים עוזרים לבוקר טי שהוא שוכב פצוע לאחר שהותקף ע"י קודי רודס, ורודס מודיע שהוא יישב במקומו בשולחן השדרים.

היה אתגר Beat the clock ל-TLC בין ווייד בארט לרנדי אורטון. המנצח יכל לבחור את הסטיפולציה לקרב.

ווייד בארט ניצח את אזיקייל ג'קסון אחרי 7:53 דק'.

דניאל בריאן יוצא ומתבכיין על זה שהוא מאוכזב שלא הצליח לנצח את שמנרי, קול פותח עליו פה, בריאן מחזיר לו ורודס תוקף את בריאן.

קודי רודס ניצח בפסילה את דניאל בריאן אחרי שבוקר טי הגיע לתקוף אותו. רודס ברח מהזירה.

רק דיברנו על היעדר תחרות, וטדי לונג קובע לרודס קרב ב-TLC נגד בוקר טי על אליפות ה-IC. סוף סוף שתי החגורות של המיד קארדים יהיו על הכף!

רנדי אורטון ניצח את דולף זיגלר ב-7:51 דק' ובכך עקף את הזמן של ווייד בארט. אחרי הקרב בארט תקף את אורטון, אורטון הבריח את בארט והטיח את זיגלר בשולחן - מכאן שאורטון בחר בקרב שולחנות.

רiני
12-12-11, 21:41
נו, מי לדעתכם ראוי לקבל הבוקר את פרס "הסופרסטאר של השנה"? ומי בעצם אתם חושבים שיזכה?

ראוי לזכות- פאנק כמובן.
יזכה- דל ריו.

Scouser
12-12-11, 22:12
הראוי ביותר הוא פאנק. המתחרה עיקרי שלו הוא מיז, אבל בגלל שפאנק טרי יותר בזיכרון הוא יזכה לדעתי. הנרי מבחינתי לא אופציה כי עם כל הכבוד הוא אלוף רק חודשיים ולפני זה הוא לא היה פאקטור בME, סינה זבל ואורטון לא היה בולט במיוחד בשנה הזו. דל ריו אומנם זכה בראמבל ובMITB ובאליפות, אבל זה פשוט לא זה. ההרגשה היא של מתאבק שקיבל פוש מוגזם מדי ולא הוכיח שהוא ראוי לכל התארים האלה.
לעומת זאת, פאנק הוכיח בכל שבוע כריזמה ויכולות שמראות שהוא ראוי להיות אלוף בניגוד לדל ריו המשעמם. פאנק אומנם היה שותף לכמה פיודים על הWHC בעבר, אבל השנה הוא נכנס רשמית למועדון הME ויש סיכוי לא רע שהוא יהיה הפנים של החברה בעתיד.

רון קעקועים
12-12-11, 22:31
למרות שדל-ריו זכה ב-2 אליפויות, בראמבל וב-MITB, אין מישהו שעשה אימפקט השנה יותר מ-CM פאנק. כל זכייה אחרת תהיה בגדר שערורייה, ובאמת באמת שאני אומר את זה בצורה הכי אובייקטיבית שיכולה להיות.

אגב, לאן לעזאזל נעלם דרו מקינטייר?

JUVE-MAN
13-12-11, 01:34
"נעלם" זה מושג בעל משמעויות שונות. אני מניח שזה תלוי באם אתה צופה ב-Superstars או לא :)

ה-WWE קברו את מקינטייר מאז התקרית שלו עם אשתו לשעבר (טיפאני)

bianco-nero
13-12-11, 12:59
ספויילרים לראו

איזה ראו משעמם קיבלנו. כל הקונספט הזה של האוסקר בWWE הוא דווקא נפלא ואפשר באמת לעשות מזה דברים יפים, אבל מה זה הקטגוריות האלה בחיאת?! עושים צחוק מהעבודה פשוט. לוקחים את אוצר המילים של בוקר טי ומכל משפט שלו עושים קטגוריה.

הפתיחה עם רוס וקול כל כך ממוחזר, כל כך משעמם, כל כך כבד וכל כך חופר כמו הכל ככים שרשמתי. חאלס מיצינו !!! אותם.

הקטע עם פאנק היה חלש ביותר. היה רק חסר שיעשה קרחת ויבוא עם כוס בירה ביד ובאמת שלא הייתי מבדיל בינו לבין המקורי. כמה, כמה אפשר עם הדמות הזה שיורד על הבוס. לפני כ-חודש בערך רשמתי פה תגובה עד כמה הדמות של פאנק מזכירה יותר מדיי את אוסטין. חבל. אסור אבל אסור לפאנק להידמות לו. הוא צריך להתמקד בדברים חדשים. אני יודע שקשה למצוא דברים חדשים שמרגשים אחרי 30 שנה שהעסק קיים אבל לנסות לפחות, מקסימום לא יילך. אבל לא למחזר.

קיין עם מסיכה חזר!! רגע.. לחצתי על לינק אחר ביוטיוב בטעות ועברתי ליום שישי ה-13? (כן אין מה לעשות השלט פינה את מקומו ללינקים ביוטיוב.. פעם החיים היו הרבה יותר פשוטים) אה לא זה בסדר.. וואו העיצוב של המסיכה פאתטי. רגע מתחת מסתתר משהו אחר, עוד מסיכה! רק חבל שהיא עלובה יותר אפילו מהראשונה. מה נסגר?! צמות עם מסיכה מעאפנה. לזה חיכיתי כל החודש האחרון? אחח אחח.

הקטע עם אוטנגה והשני שצוחק לו שעה בפרצוף.. WTH OF THE YEAR.

בכל זאת היו כמה נקודות חיוביות בתוכנית:

*ליטה :kiss: וואלה שהייתי מוכן לעשות לה טובה או שניים גם בגיל שלה היום.
*פאנק זוכה בסופרסטאר השנה! בהחלט מגיע לו. כל כך חששתי שיביאו לדל ריו או סינה. פאנק נהיה לסופרסטאר בשנה הזאת. מעוד מתאבק ברוסטר הפך למתאבק הראשי ברוסטר. בהחלט מגיע לו התואר הזה ומי ייתן וימשיך להוביל את החברה ולהביא דברים חדשים ומעניינים.
*האהאהאהא דט דביאסי - היה תענוג לשמוע את המנגינה שלו שוב.
*ה-אי אהדה לסינה. תמיד כיף לראות ולא נמאס אף פעם. אני מוכן שאת זה ימחזרו כל שבוע בWWE.

אפרופו סינה. הוא לא בקארד ל-TLC! מדהים! לא זוכר מתי בפעם האחרונה זה קרה כשהוא לא פצוע או מצלם סרט. החלטה תמוהה משהו כי בכל זאת סינה מביא איתו את קהל הילדים שלו. אם אני צריך להמר אז ככה ההסבר שלי:
לדעתי הכותבים הגיעו לאיזשהו מבוי סתום לגבי סינה. הוא אף ציין זאת בתוכנית של שבוע שעבר הWWE דואגים יותר מדיי לגבי התגובות שסינה מקבל (עם קריצה שכנראה נועדה לכותבים). הרי ההיגיון הבריא אומר שלא יכול להיות הבייביפייס הראשי שלך ייקבל כאלה בוזים צורמים באולמות הPPV פעם אחרי פעם. ומצד שני הוא מקבל את התגובות הכי רבות מהקהל ומה זה משנה איזה תגובה, הקהל לא נשאר אדיש אליו.

לסינה במעמדו בוודאי יש סיי לגבי איך ימשיכו איתו. יש לי את ההרגשה שהוא רוצה לעבור היל טרן ושדווקא וינס הוא זה שעוצר אותו. הרי בכל זאת המכירות מהמרצ'נדייז. אני חושב שהכותבים רוצים לראות איך היעדרות סינה מPPV תשפיע על המכירות. אם היעדר קהל הילדודס של סינה תגרע יותר מדיי מההכנסות אז זה יראה שלסינה יש עדיין את הכוח הנחוץ בכדי להשאיר אותו פייס. אם המספרים יראו שעדיין בלי סינה המכירות היו טובות אז אולי זה כן סימן שאפשר לעבוד עם סינה כהיל.

מה שבטוח זה המבחן האמיתי הגדול של פאנק. PPV שאשכרה הוא המוביל הראשי שלה. בלי סינה בצל. נראה אם לפאנק יש את זה או לא. מקבל PPV על הגב ויהיה מעניין לראות מה ייצא מזה.

ואחרי כל החפירה הזאת בטח בסמאק דאון סינה יבוא יגיד שהוא רוצה להצטרף לקרב השלישייה על תואר הWWE. תיאודור לונג יגיד האלה האלה האלה אין בעיות וסינה יצטרף דקה 90 לאירוע וייצא ממנה כאלוף הWWE :\

JUVE-MAN
14-12-11, 00:47
RAW מעאפן ביותר!!!

כמה דברים שאני לוקח איתי: טוב לראות שוב את ג'סי ג'יימס. טוב לראות שוב את ליטה. טוב לראות שאנשים לא שוכחים לליטה וממשיכים לצעוק לה שהיא זונה. מיד קארדים בולטים חייבים לקבל יותר זמן אוויר בתוכניות שלהם, כרגע הם יותר מעניינים אפילו מהמיין איוונטרים. הקרב המרובע היה אדיר. סינה חייב לעשות היל טרן, כי הוא פשוט ממש ממש ממש לא מעניין. אני כ"כ שונא את ריי מיסטיריו והיום בו הוא יחזור לזירה יהיה יום עצוב מאוד. קיין חוזר עם מסיכה מעאפנה של פנטום האופרה!! ומאיפה פתאום הוא הצמיח שיער!!! 800 שנה הוא קירח, פתאום תוך חודשיים יש לו שיער ארוך?!?! היה עדיף שיישאר כבר עם המסיכה הראשונה שהוא בא איתה. נו טוב, נקווה שהמפלצת חזרה.

ועדיין לא ברור של מי הטריילר הזה של החזרה ל-WWE, ואני אוהב את זה. שישאירו אותי במתח!

F.Redondo
14-12-11, 00:59
ספוילרים לגבי מי המתאבק שיופיע בראו 02.01.12 "It begins" ומה התוכניות לגביו + 3 קרבות לרסלמניה 28 !!!!!!!

ובכן, PWINIDER מדווח שהפרומואים שמופיעים בשבועות האחרונים כאשר מתאבק יופיע ביום השני של 2012 המתאבק הוא לא אחר מאשר כריס ג'ריקו שיחזור לראו בנשוויל טנסי הוא אמור להופיע ברויאל ראמבל עדיין לא ידוע אם בקרב רגיל או בקרב של ה-30 איש. וכרגע מתכננים לג'ריקו פיוד עם CM פאנק כולל קרב ברסלמניה 28 רב הסיכויים על אליפות ה-WWE .
הידיעה הזאת מתפרסמת כבר בכמה אתרים אמינים .
חוץ מהקרב הזה ומהקרב של דה רוק-סינה, אנדרטייקר יגן על רצף הניצחונות שלו גם הפעם נגד טריפל אייץ', בראו האחרון אייץ' אמר שהרצף הסתיים ושהיו צריכים להוציא את טייקר באלונקה .

JUVE-MAN
14-12-11, 02:48
ידעתי, ידעתי, ידעתי, ידעתי. זה היה כ"כ ברור שמדובר בו. עכשיו אני קצת כועס על עצמי שקראתי והרסתי לעצמי את ההפתעה!!

מיין איוונט שכזה במאניה הולך להיות גדול!!!
טייקר נגד אייץ' בפעם השלישית פשוט יהיה מחדל גדול ויהרוס את כל האירוע. זה גם מוביל לשלושה תסריטים אפשריים:
1) טייקר מנצח את אייץ' במאניה, סצינה לעוסה שכבר ראינו פעמיים בעבר, אבל שוב אינו מסוגל ללכת מהזירה בכוחות עצמו, כביכול הפעם "מת" באופן רשמי והקרב הזה מתברר כקרב האחרון אי פעם של טייקר, ונותן לאייץ' את כל התהילה, אבל הסטריק נשמר
2) טייקר מנצח את אייץ' ברסלמאניה על רגליו, הולך כל הדרך לצעדת הניצחון שלו, מוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא הפנום, ומתברר שזהו לא יהיה הקרב האחרון של טייקר במאניה ושיש לו 21-0 לתת.
3) ישיבת בוקינג מאוחרת, נופלת ההחלטה - אם עושים את הרסלמאניה הזו להכי גדולה בהיסטוריה - כדאי לעמוד במילה הזו. המיין איוונט של סינה נגד רוקי מוזז להיות הקרב הלפני אחרון. הקרב האחרון בקארד - טייקר נגד אייץ'. זה אומר רק דבר אחד - אייץ' הולך לסיים את הסטריק. 19-1, והאגו-מניאק הכי גדול בתולדות ה-WWE (מלבד וינס, כמובן) הולך לקבל את הגרוש האחרון שחסר לו ללירה של תהילה בלתי נגמרת וקריירה מלאה בכל הישג אפשרי.

כמה אני מוכן לשלם שתסריט 3 לא יקרה. למעשה, כמה אני מוכן לשלם שימצאו לטייקר יריב אחר למאניה.

רון קעקועים
14-12-11, 03:07
לא היה צריך לקרוא ספויילרים כדי לדעת שברגע שאייץ' פתח את הנאום שלו בירידה על טייקר, זה היה שקוף שברסלמניה 28 הוא יתמודד (שוב!) נגדו. מעניין אם גם הפעם הם ישכחו שהם כבר נפגשו במסגרת הזו. לפי איך שה-WWE עובד, אני גם לא אתפלא אם זה יקרה. אני רק מקווה שזה באמת, אבל באמת יהיה הקרב האחרון של טייקר (ואין שום סיכוי בעולם שהוא יסכים שמישהו ישבור לו את הסטריק, בטח לא אייץ').

כרגיל, RAW נורא ואיום אותו אפילו פאנק לא רק שלא הצליח להציל, אלא גם נדבק בעצמו בוירוס ה"וואו, איזה RAW מביך". מה שכן, היה אדיר לראות שוב את ליטה ובמיוחד את ג'סי ג'יימס, למרות שבעידן ה-PG הארור של ה-WWE, אין לו מקום על גבי מסך טלוויזיה.

את דעתי על קיין כבר אמרתי. זה יפה שהחזירו לו את המסיכה (אם כבר החזרתם, למה לא את המקורית?!) ואני אשקר אם אגיד שבמקום מסויים לא התרגשתי ולא חזרתי לרגע 14 שנה אחורה, אבל בחייאת, איך ה-WWE מתכוונים להסביר את זה הפעם? עד מתי קיין ורסלקראפ יילכו יד ביד?

החדשות היחידות הטובות מהערב הזה - ג'ריקו. אני חייב להודות שזה לא הפתיע אותי ומלכתחילה חשבתי שזה יהיה הוא, אבל עדיין, לדעת שזה באמת הולך לקרות ולדעת שהוא באמת הולך להיות מול פאנק ברסלמניה 28... וואו, אני לא יכול לחכות כבר!

F.Redondo
14-12-11, 17:51
אגב, ברסלמניה 24 שפאנק זכה בMITB הוא ופאנק נשארו אחרונים על הסולם וגם שבועיים לאחר מכן היה לשניהם קרב בראו .

JUVE-MAN
14-12-11, 18:01
ועדיין יהיה מעניין מאוד לראות את פאנק המשופר ואת ג'ריקו הרעב בפאקינג מיין איוונט ברסלמאניה.

נקווה רק שהקרב על ה-WHC לא יהיה מביך עם מתאבקים כדוגמת שמנרי. כרגע כפי שזה נראה, מסתמן שקודי רודס או ווייד בארט יאיישו אותו נגד רנדי אורטון, שיימוס או דניאל בריאן.

ושוב, אסור שיהיה בפעם השלישית טייקר נגד אייץ' במאניה. זה יהיה מביך. מאוד.

F.Redondo
14-12-11, 19:49
מעניין אותי נגד מי יהיו רודס וזיגלר ברסלמניה, הם ללא ספק 2 מהמובילים והמוכשרים ביותר, 2011 הייתה שנה אדירה לשניהם .

לטעמי ריידר יזכה באליפות ארה"ב ב-TLC ובראמבל זיגלר יקבל טייטל שוט נגד פאנק .

JUVE-MAN
14-12-11, 20:03
אני מקווה מאוד שרודס יהיה במיין איוונט או בקרב מעניין לא פחות במאניה. הלוואי ויחזירו את ה-MITB או משהו בסגנון.

לגבי זיגלר - קשה לי להאמין. מכיוון שלסינה כבר נקבע קרב לרסלמאניה, קצת מטומטם יהיה להכניס אותו לראמבל, אני חושב שיתנו לו להתחרות נגד פאנק בראמבל.

מה שכן, אחרי שכבר אין סיכוי שפאנק ישתתף בראמבל - הלוואי וג'ריקו, זיגלר או רודס יזכו בו. אלו שלושת הפייבוריטים שלי. לא שיימוס, לא אורטון, לא בארט, לא מיז. רק אחד מהשלושה הללו.

bianco-nero
15-12-11, 00:06
הרוק - סינה
פאנק - ג'ריקו
טייקר - טריפל אייץ'

3 קרבות פשוט קטלניים באירוע אחד זה מעל ומעבר.

אני לא מסכים פה עם כל ההתנגדות לקרב שלישי בין אייץ' לטייקר. קודם כל הקרב האחרון ביניהם באמת שלא היה גרוע, להפך הוא היה מעולה. מזכיר לי את התלונות לפני מייקלס וטייקר 2 של חלק מהאנשים שאני מכיר. מיצינו, חאלס, ראינו כבר ועוד סופרלטיבים שנאכלו ע"י הכובע כשקיבלנו קרב של 5 כוכבים גם בפעם השנייה.

אני מתעב את אייץ'. לדעתי הוא האוברייטד הכי גדול של עולם הרסלינג ביחד עם ג'ון סינה בהיסטוריה. אבל עדיין אני מעדיף אותו על פני כל הרוסטר האחר שיתחרה מול טייקר. עם כל הכבוד לכל שאר הפוטנציאליסטים לא בטוח בכלל שאיתם נקבל קרב פרישה חלומי עם טייקר, סיכון שלא שווה לקחת. מה גם שהתוצאה תהיה יותר מדיי ידועה מראש. עם אייץ' יש מניה בטוחה שיהיה לנו קרב מעולה ותמיד הספק הזה שאולי האגו של אייץ' יגרום לו בכל זאת לנצח ולשבור את הסטריק.

דבר אחרון. מדובר פה בשני אגדות למרות הכל. והם יחסית בגיל בסדר בלתת קרב אחרון מעולה, לא כמו הוגאן וסטינג שהיה לפני כחודש שהיה פאתטי. קרב בין 2 אגדות הוא תמיד מעולה ולו רק בגלל השמות שלהם הקרב הזה מסקרן אותי. הלוואי שזה יקרה ושטייקר יפרוש עם 20-0 אחרי קריירה פשוט מושלמת שלו.

לגבי קרב על הWHC אז השמועות בינתיים מספרות על כך שקיין יגיע כאלוף וזה מעולה כמובן. בטח כשהאופציות האחרות הם ביג שאו והנרי. וואלה קרב בין קיין לאורטון על אליפות העולם ברסלמניה בכיף אני קונה. או זיגלר במקום אורטון אפילו יותר טוב, אבל לא נראה לי שייתנו לזיגלר קרב על אליפות ברסלמניה. מוקדם מדיי עדיין.

פאנק - ג'ריקו כמובן שאין מה להוסיף. קרב של 5 כוכבים מצפה לנו ואני אתאכזב לפחות. הפיוד..אחח הפיוד ביניהם. כמה רגעי קסם הם יכולים להביא לנו, אין דברים כאלה. אני כל כך מחכה לזה.

סינה - רוק לא יהיה מי יודע מה קרב אבל האווירה מסביב יעשה את שלו.

דרך אגב ה"תירוץ" שרץ ברשת בימים האחרונים לגבי אי הכללתו של סינה בTLC הוא שוינס פשוט בשיגעון בלשמור עליו ולא רוצה לקחת סיכונים מיותרים שמא.. חס וחלילה.. טפו טפו טפו ייפצע וישתבשו התוכניות לרסלמניה. כמו שאנחנו יודעים TLC הוא אירוע הארדקורי והסיכויים להיפצע בה גבוהים. שיהיה בריא וינס.

JUVE-MAN
15-12-11, 01:20
משום מה עם כל הקלחת הזו יש לי הרגשה שאמנם כולם מנבאים שזו תהיה הרסלמאניה האחרונה של טייקר אי פעם, אבל לדד-מן יש תוכניות אחרות. עם כל ההייפ סביב סינה ורוקי, וכל ההייפ שיהיה סביב ג'ריקו ופאנק, טייקר איפשהו ייפול שם בין הכיסאות, וזה לא משהו שמגיע למתאבק הכי טוב בהיסטוריה, על הבמה הגדולה מכולן. גם מבלי הכותרת של קרב הפרישה שלו מצפים לנו מארק-אאוט מומנטס.

כתבתי בעבר שהקרב בין אייץ' לטייקר היה מעולה יחסית לשני מתאבקים כבדים ולא בכושר כמוהם, והשכימיה ביניהם לא הייתה טובה כמו הכימיה בין מייקלס לטייקר. הקרב עצמו היה חייב להיות היילייט אחרי היילייט ללא מנוחה, אחרת הקהל ואנחנו היינו משתעממים ממש מהר. זה למה מיצינו כבר את הקרב הזה.

חייבים לתת את כל הכבוד לאנדרטייקר ולתת לו רסלמאניה משלו, שבה הוא יהיה המיין איוונט המוחלט בכל הקארד, ואין לי בעיה לראות אותו מושך עוד שנה.

מה שכן, אני באמת הייתי מוכן לשבור קופה ולשלם לברוק לסנאר לחזור רק לפיוד מול טייקר עד מאניה. העבודה ב-UFC עשתה אותו יותר זריז ואתלטי ואני מאמין שהוא יכול לסחוב עם טייקר קרב של 5 כוכבים כל הדרך.

רון קעקועים
15-12-11, 04:11
לסנר יכול, הבעיה היא שטייקר לא יכול.
מצד אחד אתם לא רוצים שהוא ייפול בין הכיסאות ושהוא יקבל רסלמניה משלו. מצד שני, עדיף שהוא יפרוש כשהוא עוד עומד על הרגליים ולא עושה מעצמו יותר מידי צחוק (ע"ע פלייר). קרב פרישה ברסלמניה הקרובה ויפה שעה אחת קודם.

Ambrosini
15-12-11, 11:06
מי שפרש בקרב ענקי זה מייקלס, האנדרטייקר תרם לזה המון והיה שם בשביל לתת לו את קרב פרישה מצויין שמתאבק ענק כמו מייקלס היה צריך. עכשיו אין לטייקר את הטייקר הזה ואני באמת מתקשה להאמין שהטייקר יכול לתת לנו קרב פרישה ברמה של הקרבות שהאו נתן נגד מייקלס וזה משתי סיבות: טייקר הזדקן בעוד שנתיים שבהם רוב הזמן הוא היה בחוץ, והסיבה השנייה זה שאין יותר בעולם מתאבק ברמה של מייקלס.

אז אני מראש מנמיך ציפיות, כי הקרבות של טייקר נגד שון עדיין טריים בראש שלנו וכל קרב של טייקר בראסלמניה ישר נעשה השוואות. אז אני רק רוצה קרב מכובד, וזה מה שהיה נגד אייץ' בראסלמניה האחרון, טייקר ואייץ' ידעו טוב מאוד מה המצב שלהם והם פעלו בהתאם, הם לא ניסו לתת קרב ששניהם לא יכולים לתת ובמקום זה הלכו על לקרוע אחד לשני את הצורה מהרגע הראשון ולתת לשניהם לחטוף חזק ככה שיראה אמין שהם עייפים וזה הצליח, אומנם לא היה לנו קרב לפנתאון ההתאבקות נטו, אבל היה לנו קרב מעולה של שני ענקים שמפרקים אחד לשני את הצורה. אם גם השנה הם יפגשו שוב אז אני מאמין שזה מה שהם יתנו לנו עוד פעם, כי שניהם כבר לא בנויים להיאבקות של חצי שעה.

ואם הטייקר צריך לדחות את מסיבת הפרישה שלו בגלל שהרוק מופיע בראסלמניה אז המצב עצוב... הרוק ידע לתת לנו את השאו ולהלהיב אותנו, אבל בראסלמניה שהטייקר יפרוש הוא המיין אבנט בעיני ובעיני כל מבין דבר בWWE, כמו שטייקר ומייקלס לא היה מיין-אבנט על הנייר בקרב הראשון שלהם אבל בתכלס זה היה המיין אבנט של הראסלמניה ושל העשור כולו.

לגבי פאנק ג'ריקו, אני לא מצפה לקרב אלא לכל מה שיבוא לפני זה, אני לא מחזיק מכישורי ההתאבקות של שניהם שהם לא מהרמה הגבוהה ביותר אבל שניהם אלופי מיקרופון וזה מה שנקבל מהם.

JUVE-MAN
15-12-11, 13:29
במאניה שבה מייקלס פרש המיין איוונטים היו סינה נגד באטיסטה וג'ריקו נגד אדג'. אלו שני מיין איוונטים שיכלנו לראות אותם בכל PPV אחר. הקרב הכי פיקנטי שהיה שם הייתה חזרתו של ברט נגד וינס, ובקרב הזה היה ברור שברט לא יכול לסחוב יותר מ-5 דקות של קרב היאבקות נטו.

פה הפעם יש לנו מיין איוונט משולש שכולל קרב על ה-WHC, קרב על אליפות ה-WWE, ורוקי נגד סינה כששניהם בכושר מטורף והראו כבר שהם יכולים לסחוב קרב שלם ושקרב כזה כנראה לא יתרחש יותר. יש הבדל בין שני הקארדים האלו, ואם תכניס פנימה את קרב הפרישה של טייקר, אני בטוח שהוא ייפול בין הכיסאות (שוב, אלא אם כבר אייץ' יסיים את הסטריק במאניה הקרובה)

לגבי פאנק וג'ריקו - קודם תרשה לי ממש לא להסכים לגבי כישורי ההיאבקות שלהם. ג'ריקו הוא אחד המתאבקים היותר טכניים ושלמים שראיתי בזירה, והוא שילוב נדיר של אתלטיות, מהלכי מזרון וכניעה, ו-high flying של לוצ'ה ליברה (שקצת נעלם עם הזמן). הדבר הכי יפה בשני המתאבקים הללו הוא שהם יודעים לגרום למי שמולם להיראות יותר טוב ממה שהוא באמת. שים לב לקרבות שלהם נגד מתאבקים מוגבלים (כמו סינה) ואיזה טוב הם גרמו לקרב להיראות. זאת תכונה נדירה שיש רק למתאבקים הטובים ביותר על אמת. בגלל ששניהם כאלו, אני יכול רק לדמיין איזה קרב אדיר אמור להיות הקרב ביניהם.

Albert II
16-12-11, 19:46
עדכון: קיין מופיע באתר הWWE ברוסטר של RAW. עד לפני כמה ימים הוא היה רשום בSD!. פיוד עם סינה/הנרי מתקרב?

TeaMessi.
16-12-11, 20:55
מישהו יכול לשלוח לי את הקרב האחרון של סינה?

רון קעקועים
16-12-11, 21:18
עדכון: קיין מופיע באתר הWWE ברוסטר של RAW. עד לפני כמה ימים הוא היה רשום בSD!. פיוד עם סינה/הנרי מתקרב?

לפי ההשערות, עדיין לא ברור באיזה רוסטר קיין יהיה, אבל הסיכויים שהוא יהיה ב-RAW ויתחיל פיוד עם סינה הם הגבוהים ביותר.

Scouser
16-12-11, 21:42
אני לא מבין מה יש לקיין לחפש מול סינה. הרי אפילו פאנק שקיבל פוש ענק השנה בקושי יצא אובר על סינה (עם קרב אחד שבו ניצח אחרי שוינס נכנס וקרב אחד שבו אייץ' לא ראה שהרגל של סינה על החבלים), אז בטח שקיין לא ייצא אובר עליו.
אני מאוד הייתי רוצה לראות אותו בפיוד על הWHC כדי להחיות את סמאקדאון המשעממת. אישית נמאס לי כבר מהפיוד של הנרי - שואו שלא מתקדם לשום מקום.

רון קעקועים
16-12-11, 22:05
בת'כלס, רק הגיוני שקיין יתחיל פיוד עם הנרי.
הנרי הוא זה שהשבית את קיין, קיין חזר עם המסיכה מה שאומר שרוצים לבנות לו מומנטום חיובי ולתת לו פוש, סמאקדאון גם ככה מתה והפיוד בין ביג שואו להנרי גרוע, לכן הדבר הכי נכון לעשות זה לזרוק את קיין לתמונת האליפות. נכון, זה יהיה קצת לא פייר כלפי בארט, רודס או אורטון, אבל זה מתבקש.

לא מספיק שקיין חזר עם מסיכה, שזה דבר הזוי ולא ברור בפני עצמו, איך הם יסבירו פיוד שלו עם סינה? איפה יהיה ההיגיון בזה? ומה יש לקיין לחפש ב-RAW כשהדבר האחרון שהוא יוכל לעשות שם זה לקבל פוש?

Dejan Stankovic
16-12-11, 23:23
בת'כלס, רק הגיוני שקיין יתחיל פיוד עם הנרי.
הנרי הוא זה שהשבית את קיין, קיין חזר עם המסיכה מה שאומר שרוצים לבנות לו מומנטום חיובי ולתת לו פוש, סמאקדאון גם ככה מתה והפיוד בין ביג שואו להנרי גרוע, לכן הדבר הכי נכון לעשות זה לזרוק את קיין לתמונת האליפות. נכון, זה יהיה קצת לא פייר כלפי בארט, רודס או אורטון, אבל זה מתבקש.

לא מספיק שקיין חזר עם מסיכה, שזה דבר הזוי ולא ברור בפני עצמו, איך הם יסבירו פיוד שלו עם סינה? איפה יהיה ההיגיון בזה? ומה יש לקיין לחפש ב-RAW כשהדבר האחרון שהוא יוכל לעשות שם זה לקבל פוש?

אני מתקשה להאמין שסינה לא יקבל את ההיל טרן שלו מתישהו בזמן בקרוב, הם כבר כל כך הרבה חופרים על תגובות הקהל ביחס לסינה ועל כמה ששונאים אותו, כך שאני מאמין שהם הכינו את הקרקע להיל טרן אפשרי שלו.

מה שעוד יותר לא מסתדר לי עם התאוריה שקיין הולך להכנס לפיוד עם סינה, כי קיין חזר עם המסכה כ-היל (מן הסתם) כך שסינה היל נגד קיין היל... לא מסתדר לי..
מאמין שההתקלות שלו עם סינה תהיה יותר בגדר "הוא היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון" כמו שהיה בין ביג שואו להנרי, הם יטפלו בזה בטח בשלב מאוחר יותר...

מה שכן יכול להסתדר, זה קיין על WHC נגד מארק הנרי, גם כי הנרי השבית את קיין וגם כי כביכול הוא המפלצת, וככזה הוא לא בדיוק תופס מקום כ-היל אלא כאאוטסיידר, לכן זה גם הגיוני שיקח את האליפות, השאלה היא אם הוא יהיה יותר "אכזר" מהנרי, אז מי יצליח לקחת ממנו את האליפות?

לגבי רודס וזיגלר, לכשיפסידו את האליפויות שלהם, האם הם לא אמורים להסתובב לתקופה כלשהי סביב נושאים אחרים לפני שיקבלו שוט על האליפות הבכירה (כל אחד בתוכנית שלו)? אני מסכים שאין מועמדים ל-WHC אבל אולי יגררו את זה עד הדראפט ואז יעבירו את זיגלר לסמאקדאון כדי ליצור פיוד זיגלר לרודס?
נראה לי מוזר שהם יפסידו את האליפות שלהם הם יופנו ישירות לקרב אליפות בכירה יותר... צריכים לתת להם להסתובב קצת בלי פיוד על חגורה ולבשל אותם לססטוס של מיין אבנט, כי כל עוד הם מחזיקים באליפויות המשניות הם עדיין מיד קארדים (אפילו שבפועל הם בין המעניינים שיש ברוסטר).
בהיסטוריה הקצרה שלי שאני רואה WWE אני לא זוכר מקרה שהעבירו מתאבק מחגורה אחת לחגורה אחרת במהירות כל כך גדולה.

אגב, הקרב של אייץ' וטייקר היה הקרב הכי טוב שראיתי בשנה האחרונה... (לפני זה פשוט לא ראיתי WWE) אז להגיד שזה יהיה מאכזב מבחינת מה שצפוי לנו אני לא אגיד, אבל כן הייתי רוצה שיגוונו עם משהו אחר... אולי סטון קולד יכול....

JUVE-MAN
17-12-11, 01:52
אין שום היגיון בפיוד של קיין וסינה ב-RAW, מכל הסיבות שציינתם. מלבד זאת, לא שמתם לב לכל ההכנה שעשו בשביל שקיין יחזור עם המסיכה? זה התחיל מזה שהוא אמר שנמאס לו להפסיד ושהוא חייב לחזור להיות מפלצת, זה המשיך בהיעדרות הארוכה, לפרומואים ועכשיו לקאמבק. אם קיין ייכנס לפיוד עם סינה, הבייביפייס של החברה, כל הקאמבק הזה היה לשווא ואם אני קיין הייתי פורש ויפה שעה אחת קודם, על כל העוול שנגרם לו במרוצת השנים. הוא בחיים לא ייצא אובר על סינה, ובפיוד הראשון שלו אם הוא ייצא נמושה, אין ולא יהיה קיין מפלצת.
השמועות גורסות שדווקא קיין יגיע לרסלמאניה כשהוא בתמונת האליפות של סמאקדאון. אני אומר - בכיף. מגיע לו. גם אם הוא לא יהיה בתמונת התואר בהתחלה, יעלה לשמנרי באיבוד התואר ונתחיל פיוד ביניהם, אני אשמח לראות את קיין חוזר לדפוק טומבסטונים למתאבקים במשקל כבד. אחרי שקיין חטף כ"כ הרבה בעיטות בביצים מה-WWE, מגיעה לו עדנה מחודשת.

קשה לי להאמין שזיגלר יעבור לסמאקדאון. הוא עבר ל-RAW רק בשנה האחרונה כשהוא "פוטר" ע"י טדי לונג, וסמאקדאון כבר נותנים פוש לשיימוס, לקודי רודס ולווייד בארט. דניאל בריאן הוא אנקדוטה זמנית במיין איוונט. ככה או ככה, מדובר פה בכניסה של 4 מתאבקים לרמה יותר גבוהה של קארד, ולפחות אחד מהם ייפול בין הכיסאות. קח בחשבון שכבר יש לך במיין איוונט את רנדי אורטון, מארק שמנרי וביג שואו (שהשניים האחרונים יירדו מהמיין איוונט בקרוב) וכריסטיאן שאמור לחזור. אם מתכננים לתת לזיגלר פוש, טבעי שהוא יישאר ב-RAW.

JUVE-MAN
17-12-11, 02:42
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת כשג'וש מתיוס מראיין את בוקר פת-טי בזירה. הוא אומר שהוא לא רצה להיכנס לזה עם קודי רודס ושהוא לא ייתן לרודס לבנות את שמו על חשבונו. רודס יוצא ומודיע שאם בוקר יפריע בקרב בינו לבין דניאל בריאן הקרב ביניהם מתבטל ובוקר טי יורחק מה-WWE.

קודי רודס ניצח את דניאל בריאן.

ביג שואו ניצח את ג'ק סוואגר. מארק שמנרי ישב בצד. שום סימן מקיין.

טד דיביאסי ניצח את בילבי. אחרי הקרב ג'ינדר טמבל תקף את דיביאסי. טדי לונג יוצא וקובע לטמבל קרב נגד שיימוס.

שיימוס ניצח את ג'ינדר טמבל.

רנדי אורטון וזאק ריידר ניצחו את ווייד בארט ודולף זיגלר.

Scouser
17-12-11, 11:55
סמאקדאון מזעזע. אין לי מילה אחרת לתאר אותו. פשוט כלום אחד גדול.

Albert II
17-12-11, 13:41
כמה נקודות על התגובות האחרונות בדיון:

א. אם מתוכנן לקיין בזמן הקרוב פיוד כלשהו הקשור להנרי או מאוחר יותר על הWHC, למה הקאמבק שלו נעשה בRAW, הפרופיל שלו באתר של הWWE הועבר לRAW, ובSD האחרון לא היה שום זכר אליו פרט לקליפ מהחזרה שלו? זה לא מסתדר.

ב. עוד נקודה שמקשה עלי לפסול פיוד שלו עם סינה, פרט לתקיפה עליו בRAW, היא שהם חייבים למצוא פיוד מעניין לסינה עד רסלמאניה. כמו שכבר ציינתם, סינה לא עומד להשתתף בקרב הרויאל ראמבל, ואם השמועות נכונות ומתאבק מSD עומד לזכות בו, לא נראה לי שיבזבזו את הזמן שיש כדי לבנות לפאנק פיוד לרסלמאניה בקרב עם סינה בראמבל. לא נראה שיש מישהו אחר בRAW שיכול להכנס עכשיו לפיוד עם סינה בלי לגרום לאובדן עניין בו.

רון קעקועים
17-12-11, 13:55
נכון, אבל אתה שוכח שפיוד של קיין עם סינה אוטומטית מבטל את כל הבנייה שעשו לו כי אין שום סיכוי שבעולם שקיין יצא אובר על סינה.

Albert II
17-12-11, 18:01
נכון, אבל אתה שוכח שפיוד של קיין עם סינה אוטומטית מבטל את כל הבנייה שעשו לו כי אין שום סיכוי שבעולם שקיין יצא אובר על סינה.
אני מסכים איתך באופן כללי, אבל אני בעיקר לא ממש מבין מה התכנית:

סינה מחוץ לTLC, ואין צ'אנס שלא יכניסו אותו לפיוד-ביניים לקראת הראמבל. המועמדים הריאליים היחידים שאני רואה הם דל ריו (שעמום על ממוחזר), או זיגלר אם יפסיד לריידר. מיז יכל גם להיות מועמד אבל נראה לי שימשיכו איתו כמתמודד #1 גם לראמבל.
הקאמבק של קיין מוצג לחלוטין כאירוע הקשור לRAW, כל הסימנים מצביעים על כך.

JUVE-MAN
17-12-11, 20:05
RAW כרגע מוצגת כסופר שואו. ז"א - תוכנית שבאופן קבוע כוללת את כל הרוסטר, כולל המתאבקים של סמאקדאון. אם לשפוט רק על פי RAW האחרון - אז אי אפשר להבין לאיזה רוסטר קיין חוזר. עצם העובדה שקיין לא הראה נוכחות בסמאקדאון האחרון גורם לחשוב שהוא חוזר לרוסטר של RAW, וכל התקיפה הברוטלית של שמנרי הייתה סתם. פיוד נגד סינה יהיה לא פחות ממיותר כרגע עבור מישו שעושים לו בילד אפ כמפלצת. אני מחכה ל-TLC ואם קיין יתערב בקרב בין שמנרי לביג שואו.

בנוגע לסינה - הרי סינה מהיום הראשון שהקרב נקבע הצהיר שהקרב הזה יהיה על חגורת ה-WWE. יש למישו ספק בנוגע לכך שסינה לא יהיה בתמונת התואר בקרוב? כל הסימנים מעידים על כך. סינה לא ישתתף בראמבל כי אין טעם לשתף אותו. אומרים שהמנצח של הראמבל יהיה בכלל מסמאקדאון אז עכשיו זה בכלל חסר טעם, וכמה כבר אפשר לסחוט את הלימון שנקרא אלברטו דל ריו?
אני כמעט בטוח שבראמבל סינה יתחרה נגד פאנק. ואולי גם נגד מיז או דל ריו.

Scouser
18-12-11, 18:59
אז כמיטב המסורת:

בוקר טי VS קודי רודס על הIC- קודי רודס.
דולף זיגלר VS זאק ריידר על הUS - דולף זיגלר.
ווייד בארט VS רנדי אורטון בקרב שולחן - רנדי אורטון.
קווין נאש VS טריפל אייץ' בקרב סולם - טריפל אייץ'.
ביג שואו VS מארק הנרי על הWHC בקרב כיסא - מארק הנרי בפסילה (התערבות של קיין).
CM פאנק VS דל ריו VS מיז בקרב TLC על אליפות הWWE - פאנק.

JUVE-MAN
18-12-11, 19:21
בוקר נגד רודס - רודס
זיגלר נגד ריידר - ריידר
בארט נגד אורטון - בארט
נאש נגד אייץ' - אייץ'
ביג שואו נגד שמנרי - שמנרי
פאנק נגד מיז נגד דל ריו - פאנק

רון קעקועים
18-12-11, 23:38
בוקר נגד רודס - רודס
זיגלר נגד ריידר - ריידר
בארט נגד אורטון - אורטון
נאש נגד אייץ' - אייץ'
ביג שואו נגד שמנרי - הנרי
פאנק נגד מיז נגד דל-ריו - פאנק

נועם פ.
19-12-11, 00:41
ביג שואו נגד הנרי - הנרי בפסילה, אחרי התערבות של קיין. בריאן דניאלסון פודה את המזוודה אחרי שקיין משאיר את שמנרי משותק.

JUVE-MAN
19-12-11, 03:22
ביג שואו נגד הנרי - הנרי בפסילה, אחרי התערבות של קיין. בריאן דניאלסון פודה את המזוודה אחרי שקיין משאיר את שמנרי משותק.

קיין נשאר בזירה, דופק לבריאן צ'וקסלאם לפני שהקרב מתחיל ואנחנו נשארים עם הסאגה המתישה הזו של המזוודה שלו :)

נועם פ.
19-12-11, 07:12
ספוילר!!!

dbBsY5PR66A
http://img854.imageshack.us/img854/481/2448118890089075537gasj.jpg
http://www.section247sportsblog.com/wp-content/uploads/2011/06/CM-Punk-ROH1.jpg
http://www.411mania.com/siteimages/bryandanielson2_49949.jpg

לפני 8 שנים הם הופיעו במתנ"סים, עכשיו שני הגמדים האלה הם אלופי העולם של של וינס מקמהון. Hell has indeed frozen.

1.WWE
2.ROH
3.TNA

Scouser
19-12-11, 14:30
ספוילרים לTLC

האירוע נפתח בקרב על הUS - זאק ריידר נגד זיגלר. היה קרב לא רע בכלל שמסתיים בrough ryder וזאק ריידר זוכה באליפות ארצות הברית!

רנדי אורטון מנצח את ווייד בארט בקרב שולחן אחרי RKO על השולחן.

טריפל אייץ' מנצח את קווין נאש/

קודי רודס תוקף את בוקר T מאחורי הקלעים והקרב שלהם נדחה.

אייר בום מנצחים את אפיקו ופרימו (בכלל לא ידעתי שהקרב הזה אמור להיות).

בת' פניקס מנצחת את קלי קלי ושומרת על האליפות שלה.

אחרי סגמנט עלוב מאחורי הקלעים שכולל את טדי לונג מחופש לסנטה קלאוס, נקבע שיימוס נגד סוואגר הערב.
העברתי את כל הקרב עד לברוג קיק הצפוי של שיימוס שניצח.

ביג שואו מנצח את מארק הנרי בקרב כיסא מביך (קרב שלם של מכות עם הכסא) וזוכה באליפות!
אחרי הקרב מארק הנרי תוקף את ביג שואו ונותן לו DDT על הכסא. דניאל בריאן יוצא, פודה את הMITB שלו וזוכה באליפות!

קודי רודס מנצח את בוקר T בקרב חלש מאוד.

CM פאנק מנצח (כצפוי) את מיז ודל ריו בקרב TLC על אליפות הWWE.

ומה שמפתיע זה שלא קיין ולא סינה נראו באירוע.

bianco-nero
19-12-11, 15:00
הקרב על אליפות ארה"ב היה קטלני ביותר! טוב שנתנו לריידר לנצח כשעכשיו אפשר לפנות את זיגלר למיינ-אבינט.
וכמובן קרב המיינאבנט כשלפרקים חשבתי שכל אחד מהם יכול לקחת. מלא מקוריות היה בקרב הזה. אהבתי מאוד את הקרב. העיקר שפאנק שמר על החגורה זה הכי חשוב!
התגובות של הקהל לפאנק היו אדירות, חוץ מאיזה בתול בן 40 אחד שצעק בקול עבה וי ואנט סינה. באמת שלא הרגשתי שסינה חסר ולא חשבתי עליו בכלל. פאנק הצליח לסחוב PPV מיינאבינט לבדו ועכשיו למתחרה הבא שלו .. כריס ג'ריקו! זה יהיה ענק.

האירוע עצמו לא התעלה יותר מדיי. צפיתי ליותר מאירוע TLC.
טריפל אייץ', קווין נאש ובוקר טי בPPV ב2011. מדהים.

JUVE-MAN
19-12-11, 21:19
איזה סיפתח קיבלנו ל-PPV הזה עם הקרב על אליפות ארה"ב!!! קרב נהדר בין זיגלר לריידר, שהבטיח המון וקיים המון!! למרות התגובות האובר-דרמטיות שלו לפעמים, דולף זיגלר הוא אחד הפרפורמרים הכי טובים שיש ל-WWE להציע היום. כל ההייפ סביב ריידר הגיע לשיאו עם הזכייה הזו באליפות ארה"ב, זה היה רק עניין של זמן עד שהוא ייקח את החגורה מזיגלר, ונקווה שעכשיו צוות הבוקינג ייקח את זיגלר למקומות קצת יותר רציניים. היה מצחיק לשמוע את מייקל קול וג'רי לולר מתווכחים עליו לאורך כל הקרב והיה יפה לראות את ריידר חוגג את הזכייה עם ביג או ואבא שלו (למי שרואה את התוכנית שלו ביוטיוב)

מה עכשיו אייר בום המאוסים האלה?! הם מעופפים וזה יפה לראות את זה, אבל איזה טאג טים נטול כריזמה ומשעמם! וכאילו שזה לא מספיק שמו מולם את פרימו והאפיקו הזה. מסתבר שכל הילדים למשפחת קולון טכניים בזירה, אבל פשוט משעממים ויבשים בעלי אותו ארסנל. גם קרליטו היה כזה. אם לא רוזה מנדס הייתי אומר שהקרב הזה מיותר.

שמישו כבר יפטר את הורנסוואגל!!

לילאן גרסיה חזרה לסמאקדאון לפול טיים ג'וב?! מה קרה לטוני קימל?! הקרב בין בארט לאורטון היה קרב אורטון טיפוסי. רנדי שולט בקצב, עושה כמה מהלכים מרושעים, נותן קצת לבארט לשלוט, חילופי מומנטום ואז משום מקום RKO. זה היה כ"כ צפוי בשנייה שבארט עלה לעמוד, ועדיין היה יפה לראות את זה. אני אוהב לראות את בארט, הוא ההגדרה ל"מתאבק חכם" במהלכים שהוא עושה, רציתי שהוא ינצח כי נמאס לי מאורטון הפייס.

העברתי קדימה את קרב הדיוות, מה כבר יש לראות בקלי קלי נגד בת' פיניקס שלא ראינו? עד שלא תבוא מתמודדת ששווה טייטל שוט על אליפות הדיוות, מבחינתי שישהו את הקרבות של הדיוות, זה פשוט שיעמום טהור. לפחות בת' פיניקס עדיין אלופה.

הקרב של אייץ' נגד נאש היה כמו שהוא צריך להיות. שני מתאבקים כבדים שכמעט ופג תוקפם, מתחילים בברול אכזרי, ממשיכים למהלכים ברוטליים ואלימים עם סולמות. אייץ' מרסק לנאש את הרגליים, נאש מרסק לאייץ' את הצוואר, אייץ' לוקח את הפטיש ודופק בנאש. הסיום היה טוב. הקרב הזה סיפק את הסחורה.

ידעתי שימצאו לשיימוס איכשהו מקום בקארד ל-TLC, סתם קרב מיותר נגד סוואגר להעביר ת'זמן.

העברתי קדימה לסוף הקרב של שמנרי נגד ביג שואו כי ידעתי שהוא יהיה משעמם ולא יהיה בו כמעט כלום חוץ מפיצוצי כיסאות. ממתי סמאקדאון נהייתה לשכת סעד שהיא מחלקת את האליפות לכל הותיקים שלא זכו בה?!?! ומה עכשיו דניאל בריאן?!?!?!?!?!

מה יהיה עם הקטע הזה של בוקר פת-טי וקודי רודס?! רוצים לסחוט את זה עוד קצת? יאללה, תנו לנו את הקרב הזה כבר ותשחררו אותנו מבוקר טי בזירה! איזה קרב חלש זה היה, אחרי כל הבילד אפ הזה.

קרב ה-TLC היה אדיר! ככה זה כששמים 3 מהפרפורמרים הכי טובים שיש כיום בזירה אחת ונותנים להם לרסק אחד ת'שני בשולחנות, כיסאות וסולמות!! פשוט היילייט אחרי היילייט! קרבות TLC כמעט ותמיד מספקים את הסחורה וגם הפעם לא איכזב!

בקיצור היה PPV טוב, עם מלא Holy shit moments ונטול סינה, לא יכלנו לבקש ליותר טוב מזה בעידן ה-PG!

F.Redondo
20-12-11, 00:39
http://p.twimg.com/Ag_961WCQAAhzSO.jpg:large

WOW! עבודה קשה משתלמת...אירוע מעולה!!! זאק ריידר זוכה באליפות ה-U.S? מארק אאוט מומנט ולראות את אבא שלו ואת ביג O בקהל חחח גדול!

CM פאנק צייץ שהשינוי שהוא דיבר עליו ב-WWE התחיל! יאללה שימשיך ככה עד לשיא ב-1 באפריל.

טריפל אייץ' ונאש ? אאוט ! ריידר ובריאן ? אין!

Dejan Stankovic
20-12-11, 11:27
היה אירוע טוב לפי דעתי, אם כי היו קרבות שהיה נדמה שזה הלך קל מידי והסתיימו מהר (אולי התרגלתי שמושכים את הקרב הרבה זמן?! או שסתם איבדתי תחושה של זמן בגלל שנהנתי?) אם זה הניצחון של ריידר או סיום הקרב של אורטון... היה נדמה לי שזה מוקדם מידי... שהיו אמורים למשוך את זה עוד קצת.. אבל אני לא מתלונן...

דבר אחר שבלט לי בהעדרו של סינה (שמישהו כאן הזכיר שזה ניסיון של ה-WWE לראות איך מסתדרים מבחינת מכירות מרצ'נדייז בלעדיו) זה הפרסומת שעשו בטלויזיה לחולצות ואביזרים של מתאבקים אחרים ובנוסף מתאבקים שבדרך כלל היו ללא חולצות מגיעים לאחרונה עם חולצות, הגדלת הקולקציה כניסיון להגדיל מכירות ככל הנראה על חשבון אלו של סינה.

יצא לי לראות ביוטיוב את הסרטון הזה:
http://www.youtube.com/watch?v=kHsfS_nLV9A&feature=related

האם יכול להיות שיש קרבות באירוע שלא מראים בטלויזיה?
כלומר, תאורתית יכול להיות שג'ון סינה כן התאבק את לא היה רישמית ברוסטר כמו ריילי ומקנטייר?

מה בכלל הסיפור עם ריילי? לאן הוא נעלם אחרי שנתנו לו לצאת כל כך הרבה פעמים אובר על המיז?

bianco-nero
20-12-11, 12:47
הקרבות האלה הם קרבות הקדמה שמתרחשות כדי להעביר את הזמן של הקהל שמגיע.
אם תשים לב, אז האולם היה חצי ריק עדיין ואנשים רק התחילו לבוא.
תקביל את זה למעודדות במשחקי כדורסל בפסקי זמן, רק שבמקום כוסיות אתה מקבל גברים מנופחים לא סקסיים בעליל.

אין להם שום תפקיד אחר. לא מקדמים פיודים בקרבות האלה ולא מדווחים עליהם אפילו.
למעשה זה קורה גם בתוכניות רגילות ולא רק בPPV.

לגבי סינה, אז הוא לא התאבק גם לפני האירוע. מה שכן, הוא היה בחדר הלבשה כל הלילה ועודד את החברה שלו מאחורי הקלעים.

JUVE-MAN
20-12-11, 14:54
בכל PPV יש לפחות קרב אחד שנקרא "דארק", שזה אומר קרב שלא משדרים ב-PPV, הוא קורה לפני שידור ה-PPV ובד"כ מתאבקי לואו-קארד ומיד-קארד משתתפים בקרבות האלו. אין מצב שמתאבק בסדר גודל של סינה יתאבק בקרב דארק.

אגב, העניין הזה שסינה וקיין לא הופיעו ב-PPV כנראה מאשר את השמועות לפיוד ביניהם. מיותר מיותר מיותר.

Dejan Stankovic
20-12-11, 15:23
ובכל זאת... מישהו יודע להגיד למה אחרי שריילי יצא אובר על המיז (שבדיוק יצא מפיוד על חגורת ה-WWE) פתאום זרקו אותו עד לסופרסטארס...?

מיילא סמאקדאון, אבל מ-RAW לספורסטארס? אני בזמנו בכלל חשבתי שיש סיכוי שיתנו לו לנצח ב-MITB

JUVE-MAN
20-12-11, 16:01
ספויילרים ל-RAW:

התוכנית נפתחת בפאנק, שיורד קצת על הנבחן, ומפרגן לזאק ריידר ודניאל בריאן שזכו בתארים שלהם ב-TLC ועל זה שהם קרעו את התחת שלהם וזה השתלם להם. מיז, זיגלר ודל ריו יורדים לזירה ומתחילים לריב, הנבחן יוצא ומודיע שהמיין איוונט יהיה קרב טאג טים של 3 על 3 עם כל המעורבים.

רנדי אורטון ניצח את ווייד בארט בפסילה, אחרי הקרב בארט המשיך לתקוף את אורטון והטיח אותו דרך שולחן.

אלישיה פוקס ניצחה את בת' פיניקס.

שיימוס ניצח את ג'ינדר טמבל.

ג'ון סינה יוצא ואומר שהוא רוצה להאמין שקיין תקף אותו רק כי הוא היה במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. שמנרי יוצא ואומר שאם לא קיין הוא היה מכניס אותו להול אוף פיין. קיין יוצא ותוקף את סינה.

פרימו ואפיקו ניצחו את האחים אוסו.

קודי רודס ניצח את סנטינו מארלה.

סי אמ פאנק, דניאל בריאן וזאק ריידר ניצחו את מיז, אלברטו דל ריו ודולף זיגלר. אהבתי את הכניסה של פאנק, בריאן וריידר שנכנסו לזירה דרך הקהל.

רון קעקועים
21-12-11, 16:04
עם כל השנאה שלי לבריאן, אי אפשר להתכחש לעובדה ש...

ROH!!!

Fuck Yeah!

Scouser
21-12-11, 16:14
אני לא מבין למה גרמו לפאנק ללקק לריידר אחרי שגם סינה עשה את זה. זה רק מוריד מהערך של פאנק ומקרב אותו יותר לדמות המאוסה של סינה.

וכן, נפתח פיוד בין קיין לסינה. באמת שאני לא יודע למה. פיוד שתוצאותיו ידועות מראש ואני לא רואה מתי הם יכולים להילחם - קשה לי להאמין שיוותרו על הנוכחות של קיין בRR, וכל התקופה בין הראמבל לרסלמניה תהיה מוקדשת לסינה - רוק, אז אני לא יודע מה פשר הפיוד הזה.

הקרב המשולש בRAW היה מעט משונה - הוא היה מורכב משלושת האלופים, והיריבים שלהם היו אלוף הUS לשעבר ושני הקונטנדרים לאליפות הWWE. זה לא יכול להימשך זמן רב - צריך לנפות מישהו באמצעות קרב N1C. אני לא ממש אוהב אף אחד מבין דל ריו ומיז, אבל דל ריו כבר מאוס וצריך לרדת מהME. כל זה במידה ולא ייתנו את הפוש לזיגלר (הכותבים המטומטמים האלה עוד ייתנו לו פיוד עם ריידר על הUS).

אני לא יכול להתעלם מהביזיון שהיה בRAW כשאלישיה פוקס ניצחה את האלופה בת' פיניקס באיזה שלוש דקות. מזל שלא ממש אכפת לי וכל קרב דיוות בPPV אני מעביר.

ואם עסקינן בקרבות שאני מעביר, שיימוס חייב לעשות שינוי. הוא כבר כמה חודשים מכסח ג'וברים בSD ובRAW וזה לא יכול להימשך כך. שייתנו לו כבר פיוד נורמלי, אפילו מצידי שיקבל פוש לWHC.

bianco-nero
21-12-11, 17:06
פאנק לא ליקק לריידר כמו סינה. פאנק אמר (ובצדק) שכמוהו, ריידר ובראיין עשו את כל הדרך אל הטופ בכוחות עצמם. בכלל ריידר לא ישב וחיכה להזדמנות אלא הוא עבד קשה ביותר דרך התוכניות ביוטיוב, קידם את עצמו דרך האינטרנט והנה הגיע בזכות עבודה סופר קשה ושעות נוספות לאן שהגיע.

כל המתאבקים צריכים לקחת דוגמא ממנו. לא לשבת ולחכות שייתנו לך את ההזדמנות או לא להתחיל ללקק לכל מה שזז על מנת להתקדם אלא לקרוע את התחת שבוע שבוע, יום יום ושעה שעה. אני הכי מעריך אנשים כאלה שמגיעים לטופ בדרך הזו ולא בקיצורי דרך ולא בעזרת ליקוקי תחת ופוליטיקה כמו מיז, שיימס, טריפל אייץ' ומייקלס.

מה שכן הקטע שפאנק "נטפל" אל ג'ון לוריינטס מתחיל להיות חופר יותר מדיי. יאלה הבנו שהוא חסר כישרון מהלך, חסר כריזמה וחסר אישיות.

כנראה שג'ריקו באמת חייב כבר לנחות כדי שפאנק יוכל להתעסק שוב בדברים המעניינים. שיגיע כבר חודש ינואר!

JUVE-MAN
21-12-11, 19:38
הקטע הזה של פאנק ושל ג'ון הנבחן לא מעניין פשוט כי ג'ון הנבחן הוא משעמם נטול כריזמה שלא מחזיר לפאנק על ההתגרויות שלו ולכן לא מתפתח כאן פיוד של fuck the system. עם קצת יותר יצירתיות יכלנו לראות כאן משו נחמד. לא שזה אי פעם יתעלה על הפוטנציאל של פיוד בין פאנק לבין טריפל אייץ' בתור C.O.O, זה יכל להיות משהו מטורף שלא נוצל, וחבל שכך.

JUVE-MAN
23-12-11, 02:13
אז לכל מי ששאל את עצמו מה קרה לפרומואים בנוגע להגעתו של ברודוס קליי ל-RAW, הנה התשובה שלכם:

מסתבר שהתכנון המקורי היה שברודוס קליי יבצע את הבכורה שלו ב-RAW ביומו האחרון של ג'ון מוריסון בחברה. איך זה מתקשר? ברודוס היה צריך להגיע ולהרביץ למוריסון ברמה כזו שמוריסון לא יחזור ל-WWE לעולם. למרות זאת, בחרו לתת את הקרדיט למיז הממורמר לאחר הפסדו לסינה ורוקי ב-SS.
אמה-מה?
ברודוס היקר שלנו בחר לפרסם את זה בטוויטר שלו מס' ימים לפני שזה קרה, ובכך חשף פרטי סטוריליין, דבר אותו ראשי ה-WWE רואים בחומרה רבה כדבר שייהרג ובלתי יעבור. טריפל אייץ' בעצמו התבטא בחריפות כנגד פעילותם של מתאבקי החברה ברשתות החברתיות כשהם מדברים על מערכות היחסים שלהם, מעירים הערות שעלולות להתפרש כפוגעניות, ועל אחת כמה וכמה - כשחושפים סטוריליין ללא אישור.

כרגע ברודוס קליי לא מתוכנן להופיע ב-RAW, וראשי ה-WWE עוד בדילמות לגבי עתידו.

רון קעקועים
23-12-11, 03:04
איזה טיפש. הוא לא למד ממקרה לקס לוגר?

JUVE-MAN
24-12-11, 04:51
ספויילרים ל-Smackdown:

התוכנית נפתחת עם ביג שואו. מתבכיין על זה שזה ברח לו מהידיים, בלה בלה בלה. שמנרי יורד ומציע לביג שואו לפרוש בגלל שהוא מחזיק בשיא של האלוף המכהן בזמן הקצר ביותר בהיסטוריה של ה-WHC. דניאל בריאן יורד ואומר שאין בו שום דבר מיוחד (no shit...), אבל הוא מתאבק טוב והוא האלוף. שמנרי ושואו מתווכחים על הזכות לרימאץ', וכמובן שטדי לונג יוצא ומודיע על קרב ביניהם על הזכות לרימאץ' ראשון מול בריאן.

זאק ריידר ניצח את קודי רודס בקרב אלוף מול אלוף אחרי הסחת דעת של בוקר פת-טי.

סגמנט קצת מפגר של טדי לונג עם סנטינו ואוקסנה, ויקי ודולף מגיעים וטדי לונג קובע קרב בין דולף לבריאן.

שנייה לפני שביג שואו ושמנרי מתחילים את הקרב ביניהם אוטונגה הקוקסינל יוצא ומודיע מטעם ג'ון הנבחן ששמנרי לא כשיר להתחרות. ביג שואו מוריד אותו בנוק אאוט ושמנרי בורח. זה אומר שנאלץ לסבול את בריאן אלוף לפחות עד הראמבל כי משהו מתבשל כאן.

מיז פוגש את לונג ולונג אומר לו שהוא לא אמור להיות בתוכנית, מיז מעוצבן ויוצא לזירה ואומר שהוא לא יזוז ממנה עד שיקבל יריב ראוי. שיימוס (צפוי!) יוצא ומנצח אותו בקרב.

ווייד בארט יוצא ומודיע שאחרי כל מעשיו עם רנדי אורטון הוא ראוי להיות מועמד מס' 1 לאליפות, אורטון יוצא ותוקף את בארט עד שהוא בורח. אורטון רודף אחריו, הם מגיעים למגרש חנייה ואורטון דופק לבארט RKO על גג של אוטו אחרי שיש גם רגע קצת הומואי שאורטון עושה לבארט מקלחת.

קופי גייסטון ניצח את פרימו.

באמצע הקרב בין דניאל בריאן לדולף זיגלר, ג'ק סוואגר וביג שואו התערבו וטדי לונג הפך את הקרב לטאג טים.

דניאל בריאן וביג שואו ניצחו את דולף זיגלר וג'ק סוואגר.

Scouser
24-12-11, 13:36
טוב, כצפוי הWWE רוצים לבנות את דניאל בריאן כאלוף לגיטימי ולכן הוא זה שניצח באמצעות ההכנעה שלו גם בRAW וגם בSD, ואני מניח שייתנו לו ניצחונות נוספים בקרוב.
מה שטוב זה שזיגלר לא התעסק עם ריידר במהלך התוכנית אלא היה בME, מה שאולי מצביע על כוונה לתת פוש לזיגלר.
אישית אני לא מבין מה הקטע של סוואגר - הבחור מסתובב כבר איזה חודשיים בלי פיוד ועושה ג'ובים לכל מה שזז, כנ"ל שיימוס - כבר כמה חודשים שהוא בלי פיוד אלא מנצח כל מה שזז (אני לא יודע מה הקטע של מיז ואיך זה תורם לסטוריליין).
לדעתי יש מצב שמתכננים פוש גדול לשיימוס באמצעות הרצף נצחונות הבלתי נגמר שלו (מאז ההפסד למארק הנרי נדמה לי בNOC).

F.Redondo
24-12-11, 16:27
חדשות וספוילרים!!!!

ה-WWE שוקלים לקחת מפאנק את אליפות ה-WWE בגלל אחוזי הרייטינג הנמוכים בסגמנטים שלו, במאיין איבנט האחרון בראו זה היה המאיין איבנט הכי פחות נצפה בכל שנת 2011 ומאז 1997 .

ב-2 לפבואר בלייב איבנט נחשף הקארד שהמאיין איבנט הוא בין ג'ון סינה וקיין על אליפות ה-WWE .

שאקיל אוניל אמר בתוכנית רדיו שהוא בדיבורים עם ה-WWE לקרב ברסלמניה נגד ביג שואו, התוכנית המקורית של ה-WWE הייתה להביא את לברון ג'יימס ממיאמי היט היכן שרסלמניה תיערך במיאמי פלורידה. אבל בגלל שהשביתה ב-NBA נגמרה אז ה-WWE הלכו לתוכנית ב' שבה שאקיל אוניל יקח חלק ברסלמניה ויתאבק נגד ביג שואו .
יש המון דיבורים שביג שואו יעשה היל טרן בקרוב.

התוכניות כרגע שבקרב של אנדרטייקר נגד טריפל אייץ' שמתוכנן לרסלמניה 28 שון מייקלס אמור להיות השופט האורח ולהוסיף גיוון לסטוריליין.

ראו הקרוב יהיה בשיקאגו אילנוי! פעם האחרונה שה-WWE היו שם זה היה ב-PPV המדובר של השנה MITB.

WWE אקסטרים רולז 2012 האירוע אחרי רסלמניה צפוי להיות בשיקאגו אילנוי באולסטייט ארינה .

ה-WWE הוציאו חולצה "Cena Sucks", ה-WWE רצו להוציא את החולצה הזו מאז 2008 כדי לנצל את השונאים של סינה אבל סינה לא הסכים, ה-WWE שאלו את סינה לאחר סרבייבר סירייס אם אכפת לו להוציא את החולצה הוא אמר שלא אכפת לו.
אוהד שאל את סינה בטוייטר אם ה-WWE לא מכבדים אותו, וסינה ענה שה-WWE אכן לא מכבדים אותו.
יש לציין שסינה יקבל אחוזים מהמכירות של החולצות.

וינס מקמהן רוצה שדל ריו יהיה יותר אגרסיבי, לדעתו מיז לא מצטייר כ"קשוח" והוא מצפה שדל ריו יהיה יותר באד אס .

מיק פולי בראיון השבוע התייחס שנשאר לו עוד קרב אחד והוא רוצה להתאבק עם אחד מהצעירים ושיבח את דולף זיגלר, מיז, וויד בארט וקודי רודס.

כתב WWE לשעבר סת' מייתס אומר שהריין של דניאל בריאן לא יהיה ארוך במיוחד, הוא אומר שוינס מקמהן בזמן הזה של השנה (מסרבייבר סירייס ועד רויאל ראמבל) מנסה את הבגדים החדשים שלו או מאיין איבנטרים חדשים.
והוא נותן דוגמאות למתאבקים שקיבלו פוש/אליפות מרכזית :
פולי (99'), ג'ריקו(01'), אבולושיין(03'),אדג'(06'), ג'ף הארדי(08'), שיימוס(09'), מיז(10')דניאל בריאן(11') .
וינס עד הרויאל ראמבל מנסה דברים חדשים ואם לא הולך מחזיר את המתאבק למיד קארד אז הכתב לשעבר של ה-WWE אומר שלא נופתע אם עד הרויאל ראמבל דניאל בריאן יפסיד את ה-WHC.

קרב הרויאל ראמבל הוא רשמית וסופית חזר ל-30 מתאבקים, זהו יהיה הרויאל ראמבל מס' 25.

כריסטיאן נמצא בקארד של לייב איבנט ב-7 לפבואר, כריסטיאן פצוע מאז ה-9 בנובמבר.

כריס ג'ריקו השבוע בילה עם כריסטיאן סמואה ג'ו ובולי ריי :

http://cdn.sescoops.com/wp-content/uploads/joejericho.jpg

Scouser
24-12-11, 16:37
אני מקווה מאוד שהWWE לא מאשימים את פאנק בחוסר הכישרון של הכותבים. עם כל הכבוד, קרב של פאנק, בריאן וריידר נגד דל ריו, מיז וזיגלר נכשל לא בגלל פאנק, אלא בגלל מתאבקים לא מעניינים בעליל כמו דל ריו, בריאן ומיז. אסור לשכוח שפאנק עדיין מקבל פופים ויש לו מעריצים, הבעיה כאן היא שההילים פשוט לא מעניינים ואתה יודע שפאנק ייצא עליהם אובר.

F.Redondo
24-12-11, 17:18
ה-WWE צריכים היל רציני שניקח ברצינות לא מיז היל כ"כ לא אמין, דל ריו מאוס ומשעמם וכרגע ההיל הטוב ביותר ב-WWE הוא מארק הנרי, אם ג'ריקו לא חוזר בתור היל לטעמי אורטון צריך לעשות היל טרן .

הדבר שאני הכי מפחד ממנו הוא שיתנו לסינה את אליפות ה-WWE ואז סינה-רוק יהיה על אליפות ה-WWE שזה שגוי לדעתי.

טייקר-אייץ' 3 ברסלמניה טעות ענקית! זה מיצה את עצמו, טריפל אייץ' כ"כ שמן לא בכושר מתאבק כבר לא רלוונטי, ב-TLC אני נרדמתי בקרב שלו וזה אומר הכל...

JUVE-MAN
24-12-11, 18:15
עניין החולצות של האנטי-סינה הוא סימן דרך רציני בדרך להפיכתו של סינה להיל!

רון קעקועים
24-12-11, 20:20
ה-WWE שוקלים לקחת מפאנק את אליפות ה-WWE בגלל אחוזי הרייטינג הנמוכים בסגמנטים שלו, במאיין איבנט האחרון בראו זה היה המאיין איבנט הכי פחות נצפה בכל שנת 2011 ומאז 1997 .

מצאו להם את מי להאשים בבעיות הרייטינג שלהם. אם לא פאנק, לא אני ולא רבים מאוהדי ה-WWE לא היו טורחים בכלל לראות WWE אחרי ה-MITB (אם חלילה הוא היה מפסיד ועוזב).

ב-2 לפבואר בלייב איבנט נחשף הקארד שהמאיין איבנט הוא בין ג'ון סינה וקיין על אליפות ה-WWE .

הם פשוט לא יכולים בלי סינה מתמודד על חגורת ה-WWE אה?

שאקיל אוניל אמר בתוכנית רדיו שהוא בדיבורים עם ה-WWE לקרב ברסלמניה נגד ביג שואו, התוכנית המקורית של ה-WWE הייתה להביא את לברון ג'יימס ממיאמי היט היכן שרסלמניה תיערך במיאמי פלורידה. אבל בגלל שהשביתה ב-NBA נגמרה אז ה-WWE הלכו לתוכנית ב' שבה שאקיל אוניל יקח חלק ברסלמניה ויתאבק נגד ביג שואו .
יש המון דיבורים שביג שואו יעשה היל טרן בקרוב.

צפוי מאוד וראו את זה מגיע ישר אחרי הקרב שלו מול הנרי, כשבריאן פדה עליו את ה-MITB, וגם ב-RAW שאחרי כשג'וס מת'יוס ריאיין אותו. התגובות שלו ושפת הגוף שלו אמרו היל טרן.

ראו הקרוב יהיה בשיקאגו אילנוי! פעם האחרונה שה-WWE היו שם זה היה ב-PPV המדובר של השנה MITB.

הגיע הזמן. העיר הכי טובה בעולם לאוהדי רסלינג, בלי קשר לפאנק. עצם זה שהוא יגיע לשם כאלוף מאז MITB רק יוסיף לאווירה.

ה-WWE הוציאו חולצה "Cena Sucks", ה-WWE רצו להוציא את החולצה הזו מאז 2008 כדי לנצל את השונאים של סינה אבל סינה לא הסכים, ה-WWE שאלו את סינה לאחר סרבייבר סירייס אם אכפת לו להוציא את החולצה הוא אמר שלא אכפת לו.
אוהד שאל את סינה בטוייטר אם ה-WWE לא מכבדים אותו, וסינה ענה שה-WWE אכן לא מכבדים אותו.
יש לציין שסינה יקבל אחוזים מהמכירות של החולצות.

סינה אמר לא מזמן שיש לו בעיות אישיות ושמצב הרוח שלו נמוך ושהוא שוקל לקחת פסק זמן מהיאבקות אחרי רסלמניה. קשה לי להאמין שה-WWE לא מכבדים אותו כי בסופו של דבר, בלי להוריד מההשקעה שלו, ה-WWE הביאו אותו לאיפה שהוא היום, קרי, הפנים של ה-WWE. מה שכן, אני מסכים עם צבי, החולצות זה עוד רמז להיל טרן הקרוב של סינה.

F.Redondo
24-12-11, 20:33
אני הכי אוהב את התקופה הזו ב-WWE קצת לפני הראמבל עד רסלמניה.
כבר כמה זמן אני מתחיל לחשוב על פייבוריט לנצח את הראמבל ואין מישהו ברור כמו אשתקד שדל ריו חפר לנו חודש וחצי לפני הראמבל שזהו הגורל שלו לזכות בראמבל , אם ג'ריקו חוזר הוא צריך לזכות בו לטעמי.

הייתי מת לראות פאנק נגד זיגלר על אליפות ה-WWE ברויאל ראמבל .

אגב, פאנק קידם את הראו שלאחר TLC בתוכנית בוקר ואמר שהוא יתאבק עם קודי רודס משהו שבסוף לא קרה וחבל...

Dejan Stankovic
24-12-11, 21:34
אני הכי אוהב את התקופה הזו ב-WWE קצת לפני הראמבל עד רסלמניה

אני כל כך לא אוהב את התקופה הזו...
בתקופה הזו בשנה בעברה, התחילו להכניס אותי לענייני ה-WWE, הייתי צופה בתוכנית ומנסה למצוא "מה כל כך מעניין בזה?"
אז עוד היה לי את הטירוץ שרק התחלתי לצפות בתוכנית ואני עדיין לא "בעיניינים" אז בטח שזה לא יעניין אותי כמו שאת אחרים כן, אבל אני מוכרח להגיד שחוץ מהבושה של שבוע שעבר עם "טקס האוסקר" של ה-WWE שהיה שיעמום רצוף, ראו האחרון היה כל כך דל ומשעמם וזו ללא ספק התקופה הכי חלשה שאני זוכר ב-WWE בשנה שאני צופה בה...

אני מתפלל שסינה יעשה היל טרן או שיגיע כבר הדראפט ויגאלו אותנו מהשעמום הזה...
היום הדבר היחיד שמעורר קצת עניין זו החזרה של קיין שזו באמת תעלומה, כל השאר כל כך צפוי וידוע מראש...
מבחינתי שיעשו איזה קרב קבורה בין קיין לסינה, קיין יקבור את סינה (שמבחינתי יקח חופש לאיזה תקופה) ויחזור רשע!
הקרבות של הטאג טים כל כך חסרי עניין כשאין לי מושג מאיפה באו פרימו ואפיקו האלה, שיפתחו גם איזה סטוריליין בקרבות האלה כי הקרבות ממש חסרי עניין, ובלי קשר כל עניין ה"סופר שואו" שיש בראו כבר תקופה לא מוסיף יותר מידי זה בסך הכל גורם לסמאקדאון להראות עוד יותר רע, כי את מי שעוד נחמד לראות בסמאקדאון אנחנו רואים בראו כל השאר כל כך לא רלוונטים...

אגב, שמחתי כשדניאל בריאן זכה ב-MITB אבל הוא כל כך לא מתאים להיות אלוף שאני יותר מאשמח אם הוא יפסיד את זה כמה שיותר מהר או לחלופין שישנו משהו בדמות המשעממת שלו...

JUVE-MAN
26-12-11, 02:18
התקופה לפני הראמבל לא מעניינת, אבל שווה לחכות אותו רק בשביל הראמבל עצמו. זה הקרב הכי מעניין של השנה וה-PPV הכי מעניין של השנה. חבל לי מאוד שהורידו שוב את מס' המשתתפים חזרה ל-30. 40 מתאבקים אומר יותר זמן ראמבל :)

הפייבוריטים שלי לזכייה בראמבל: ג'ריקו, שיימוס או מיז.